Club Areena

₺ ₺ ₺
₺ ₺
+ 6 Fotoğraf
3.4/5
Çok İyi
5 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Club Areena Hakkında

Marmaris’in eğlence hayatına son altı yıldır damgasını vuran Club Areena, Marmaris’in en büyük açık hava diskolarından biri. 2004 yılında Kamil Issı tarafından açıldı. Haftanın yedi günü 21.30-04.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Giriş ücreti yok. 2000 metrekare alana kurulu. Ayni anda 4 bar yaklaşık 4 bin kişiye hizmet veriyor. DJ Erdem, Dj Semih, Lj Ali gece boyunca müzik, ses, ışık ve lazer gösterileri yapıyor. 60 dansçı 100’a yakin şovuyla geceye renk katıyor. Ayrıca Co2 Shock ile Türkiye’de ilk Kez Karbon Show’u Gerçekleştirdi. Gece sonunda meşhur köpük partisi var. Müdavimleri arasında Serdar Ortaç, Rafet El Roman, Özcan Deniz, Haluk Levent, Ece Gürsel, Sinan Engin, Tanju Çolak, Hande Yener, Demet Akalın, Tan, Elif Turan, Gülşen, Ferhat Göçer, Bengü, Hadise, gibi isimler var.

Yorum / Değerlendirme

3.4/5
Çok İyi
5 değerlendirme
Club Areena
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
30.05.2014
mert göçer
Eğlenmek istiyorsan
Eğlenmek istiyorsan Club Areena.
2/5 Ortalama
23.08.2013
Misafir
Vasat
Sadece ismi var. Abartıldığı gibi bir mekan değil. Garsonlar üslubu, servis kötü. İçkiler barlar sokağının en pahalısı. Bira 20 lira. Müzikleri beğenmedim. Bir müziğin yarısında başka bir müzik giriyor ve Türkçe müzik çok çalıyor. Ben beğenmedim.
5/5 Mükemmel
04.07.2013
Misafir
Kesinlikle gidilmesini tavsiye ederim
Süper bir gece klubü, çok eğlendik. Her şey harika düşünülmüş.
1/5 Kötü
22.04.2013
Misafir
Sakın gitmeyin
İçeri girdik 2 kız 2 erkek, sonra masa ayarladılar. Bira söyledik ama içki açtırmak zorunlu dediler. Tekila söyledik 35'lik, adam 250 lira istedi. Kızlara ayıp olmasın diye kabul ettik. Çakma tekilayı tekila şişesine doldurup getirdiler. Gecemiz rezil olmasın diye ses çıkarmadım ama giderseniz sadece girin dans edin, hiçbir şey içmeyin. Kapıda damsız girilmez yazan tek klüp. Bir daha asla.
4/5 Mükemmel
27.01.2011
Misafir
Marmaris'teki en büyük club
Marmaris'teki clubların en büyüğü, barlar sokağının başında yer alıyor, Netsel Marina tarafından girildiğinde. Marmaris, Bodrum'a kıyasla yabancı ağırlıklı olduğu için daha çok turist var, dağal olarak clublarda da. Bodrum'daki mekanlara gelenler kadar ünlü DJler gelmiyor ama ben şahsen eğlendim. Tavsiye ederim. Bir de ne zaman gittiysem giriş parası almadılar, sanırım özel bir parti yoksa giriş ücretsiz.