Çamlıköy Otelleri

Eşsiz organik kahvaltı, yemyeşil ormanlar ve tertemiz bir hava ve sakin bir tatil için durağınız Çamlıköy olabilir.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Çamlıköy Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Konfor, huzur, ilgi müthiş"

"5 yıldızlı bir tatil"

8.0

Misafir yorumu

5 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Çamlıköy Otelleri ve Çamlıköy Otel Fiyatları

Eşsiz organik kahvaltı, yemyeşil ormanlar ve tertemiz bir hava ve sakin bir tatil için durağınız Çamlıköy olabilir.

Çam ağaçları ile örtülü doğasıyla, Marmaris'in neredeyse el değmemiş olan beldesi Çamlıköy'de tatil köyü veya butik otel bulmanız mümkün.

Yapılaşmanın doğayla ahenk içinde olduğu, yeşilliklerinde ördekler ve tavuklara rastlayabileceğiniz şirin ve huzurlu bir belde Çamlıköy. Şehir karmaşasından uzaklaşmak için harika bir alternatif olarak bakabilirsiniz bu Marmaris beldesine.

Havuzu da olan otelleri tercih edip yaz aylarında serinleyebileceğiniz gibi, trekking yapmayı sevenlerdenseniz butik Çamlıköy otellerini tercih edebilirsiniz. Butik otel olarak kullanılan yeşilin merkezindeki köy evlerinde temiz hava ve bol oksijen burada her yanınızı kuşatacak.

Çamlıköy otellerinde kaldığınız günler boyunca organik kahvaltıların da müptelası olacaksınız. Bazı otellerin kendi üretimleri olan köy balı ve köy yumurtalarının da tadına bakmadan dönmemekte fayda var.

Marmaris Çamlıköy'de konaklamak için butik otel veya tatil köyü alternatifleriniz bulunuyor.

Çamlıköy Otelleri tamamen ahşap evlerde otantik ve sıcacık bir ortam sunabildiği gibi dışarıda ise yemyeşil ağaçların gölgesinde serinleme ve kuş cıvıltılarını dinlemenin huzurunu sunuyor.

Çamlıköy'de her çeşit bütçeye uygun konaklama yeri bulabilirsiniz. Dilerseniz butik otel haline getirilmiş köy evlerini dilerseniz ise yeni yapılmış tatil köylerini tercih edebilirsiniz.

Büyük otel ve tatil köylerinde standart veya suit odalardan birinde kalabilirsiniz. Standart oda fiyatları genellikle 100 TL civarındadır ve kahvaltı hizmeti de ücrete dahildir. Fakat bayram dönemlerinde fiyatlarda artış olacağını unutmamak gerek.

Çamlıköy otel tavsiyeleri

  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
Defne Butik Otel ve Kahvaltı Evi
Defne Butik Otel ve Kahvaltı Evi

-

Hizmet ve güler yüz

Şehre uzak olsa da, kafa dinlemek ve keyif yapmak için güzel bir butik otel. Elbette eksikleri var ama hizmet ve güler yüz. Araba şart, eğer sadece otelde duracaksanız çok sıkılırsınız.

  • Faydalı buldum (1)
  • Faydalı bulmadım (0)