Turunç Yapılacak Şeyler

Turunç, tatilini Marmaris'te yapmak isteyen, aynı zamanda da kalabalık ve gürültüden uzak, doğa ile iç içe olmak isteyen tatilcilerin gözde duraklarından biri.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü

Turunç Yapılacak Şeyler

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri En uygun sonuca göre listele
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele

"Hüseyin tarafından..."

10

Misafir yorumu

1 yorum

Turunç Yapılacak Şeyler

Turunç, tatilini Marmaris'te yapmak isteyen, aynı zamanda da kalabalık ve gürültüden uzak, doğa ile iç içe olmak isteyen tatilcilerin gözde duraklarından biri.

Marmaris'in en özel koylarından birinde yer alan Turunç, tatilcilere hem huzur dolu hem de eğlenceli bir tatil vaadediyor. Hem kalabalık ve gürültüden uzak hem de doğa ile iç içe olmak isteyenler için de en ideal yerlerden biri güney Ege'de.

Eğer tatilinizi Turunç'ta yapacaksanız, özellikle doğa ile iç içe pek çok aktivite yapabilirsiniz. Listemize mutaka göz atın.

Turunç'ta yapılacak en keyifli şey elbette muhteşem doğanın tadını çıkarmak. Yemyeşil ve oksijen deposu çam ormanlarına sırtını dayamış masmavi deniz Turunç'taki ilk durağınız olacak. Mavi Bayraklı plajında denizin ve güneşin keyfini yaşayabilir, tüm yılın yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz.

Turunç civarında eşsiz denizin ve doğanın tadını çıkarabileceğiniz başka koylar da bulunuyor. Amos Koyu ise bunların başında geliyor. Çiftlik, Kumlubük, Adaköy ise keşfetmenizi önerdiğimiz diğer yerlerden. Bu koy ve beldelere Turunç'tan hareket eden teknelerle ulaşmanız mümkün.

Marmaris Turunç'ta yapabileceğiniz bir diğer keyifli şey ise merkezde yer alan çarşıyı gezmek. Sevdiklerinize buradan hediye alabilirsiniz. Aynı zamanda yine merkezde yer alan sevimli restoranlardan birinde keyifli bir yemek yiyebilir, muhteşem manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.

Turunç aktivite tavsiyeleri

  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
Turunç Tekne Turu
Turunç Tekne Turu

-

Hüseyin tarafından...

Güzel tatil yeri

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)