Marmaris eğlence hayatı ve popüler mekanlar.

Marmaris Restoranları

Marmaris denilince ilk akla gelenler arasındadır Marmaris gece hayatı...Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü
Marmaris Gece Hayatı

Toplam 59 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
 • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele

Sardunya Restaurant

"Lezzet vasat"

"Yemekler olağanüstü"

9.1

Misafir yorumu

25 yorum

Kumlubük Yacht Club - Hollandalı Ahmet

"15 dakika kadar sipariş alınmasını bekledik"

4.9

Misafir yorumu

9 yorum

Çınar Restaurant

"Tavsiye etmiyorum"

"Yumurta paralı"

5.4

Misafir yorumu

8 yorum

Club Areena

"Eğlenmek istiyorsan"

"Vasat"

6.8

Misafir yorumu

5 yorum

Ceri Cafe & Patisserie

"Çok keyifli bir mekan"

"Gördüğüm en güzel cafe"

10

Misafir yorumu

5 yorum
Metto Bozburun Otel

Odamax

En uygun oda fiyatı

340 TL

En Uygun Fiyata Git

Orfoz Restaurant

"Tavsiye edilmez"

"Hayal kırıklığı"

3.8

Misafir yorumu

4 yorum

Paprika Cafe

"Çok şirin, tatlı bir yer"

"Bence pahalı biraz"

8.5

Misafir yorumu

4 yorum

Alabi Restaurant Marmaris

"Damak tadınıza uygun"

"Kültürümüzü bulabildiğimiz bir yer"

10

Misafir yorumu

4 yorum

Martı Marina Orhaniye

"Personeller mutsuz"

"Düzen çok bozulmuş"

2.7

Misafir yorumu

3 yorum

Marmaris Restoranları

Marmaris denilince ilk akla gelenler arasındadır Marmaris gece hayatı...
Marmaris Ege ve Akdeniz sahillerinde gece hayatı en hareketli tatil yörelerinden biridir. Burada gidebileceğiniz pek çok kafe ve bar yer alıyor. Özellikle marinaya doğru sahil boyunca uzanan bambu kafe barlar sakin ama eğlenceli geceler geçirmek isteyen için ideal. Denize karşı içilen içkilere sohbet de karışında; unutulmaz geceler yaşanıyor. Hareketli saatler geçirmeyi sevenlerdenseniz, yat limanından Venedik Dersi eşliğinde biraz daha ilerleyip içeri dönün. İşte Marmaris Barlar Sokağı tam karşınızda duruyor. Burada eski Marmaris evlerinin egzotik havası arasında gönlünüzce bir gece geçirebilirsiniz.

Marmaris gece hayatını yakından tanıyanlar, İstanbul İstiklal Caddesi'nden sonra en iyi eğlence merkezi olduğunu söylüyorlar. Gerçekten de, İstiklal'in her çeşit eğlence anlayışına hitap eden konsepti de burada mevcut.

Uzun Marmaris Barlar Sokağı'nın sağında ve solunda barlar, diskolar, kafeler, türkü evleri, rock kafeler sıralanıyor. Dilediğinize girebilir, sabahların ilk saatlerine kadar eğlenebilirsiniz. Ya da günümüzde çok popüler olan şekilde, bir mekândan diğerine geçerek, her müzikten ve eğlence anlayışından faydalanabilirsiniz.

Marmaris gece hayatı denilince akla ilk gelen mekanlar var tabi.. Örneğin Marmaris'e giden herkesin bildiği Areena. Türkiye'nin en büyük eğlence mekânları arasında yer alıyor. Eski zamanlarda Bodrum Halikarnas Bar bu üne sahipti ancak şimdi Areena'ya kaptırmış durumda.

Backstreet, Greenhouse, Beach club, Daisy, Highend ve Cheers ise bilinen diğer mekânlar...

Bodrum Barlar Sokağı ile kıyaslandığında, Marmaris'te daha çok yabancı olduğunu hemen fark ediyorsunuz. Bodrum merkezdeki sakin eğlence anlayışına nazaran daha yoğun ve çılgın bir gece hayatı da var diyebiliriz. Barlar Sokağı, Bodrum kadar uzun olmasa da, aralarındaki en büyük fark, gece mekanları arasında yer alan dükkanlar...

Marmaris'te, sadece barlar yer alırken, Bodrum Barlar Sokağı'nda, restoran, kafe, imitasyon ürün satan dükkânlar ve küçük marketler bir arada bulunuyor. Her ikisi de kesinlikle gidip görmeniz gereken yerler... Çılgınlar gibi eğlenmek istiyorsanız Marmaris, daha sakin bir eğlence anlayışına yatkınsanız Bodrum... Seçim size kalmış... İyi tatiller...

3 Kullanıcı Yorumu
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
3
Marmaris
Marmaris
/
Özgür Yazıcı tarafından...

-

Marmaris Barlar Sokağı, Club Areena, Crazy Daisy, Backstreet gibi mekanların olduğu sokak. Gerçi ben hiçbirini beğenmiyorum. Genelde Türklerin turist kız ayarlamak için gittiği ve hiç dans edip eğlenmeyip devamlı etrafı kesme formatında takıldığı mekanlar bunlar. Bunların özellikle beyaz gömlekli olanları birleşse klan oluşturabilir çok rahat. Genelde hepsinin modeli aynı tornadan çıkmış gibi, kirli sakal, vax 'ı saç modelleri. Ha bebek gibi kızları binbir türlü şekillerle ayarladıkları zaman gıcık olup içimden küfretmiyor muyum, ediyorum tabi o ayrı. :)

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
3
Marmaris
Marmaris
/
samettin tarafından...

-

Kesinlikle Barlar Sokağı en iyi DJ'leri Joy Bar'da. Ben de o kadar bar gezdim en iyisi Joy, 2'nci ise Arena bence. Diğerleri DJ konusunda daha çok araştırma yapsınlar. Kız arkadaşım yerinden kalkmadı, nasıl müşteri çekecekler merak ediyorum.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
3
Marmaris
Marmaris
/
berbatt!!

-

Geçen hafta oradaydık arkadaşlarla beraber. Gitmeden önce sorduk en iyi club orası dediler ama biz club diye gittik dans pisti yoktu mekânın. :) Bir sürü beyaz gömlekli insanın etrafı kesip içtikleri bir yer... DJ ise çok kötüydü. Müzikler çok eski ve aynı melodiler tekrar edip durdu. Zaten çok kalmadık mekânda 5-6 yer daha gezdik ama gezdiğim bütün clublar berbattı bence. :(

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)