Bozburun bölgesinde mutlaka yapılması gerekenler.

Bozburun Aktiviteleri

Yeşil ile mavinin iç içe geçtiği, Marmaris'in bakir kalmış köşelerinden biri olan Bozburun'da yapacağınız her şeyden bolca keyif alacaksınız.Bozburun Aktiviteleri

Yeşil ile mavinin iç içe geçtiği, Marmaris'in bakir kalmış köşelerinden biri olan Bozburun'da yapacağınız her şeyden bolca keyif alacaksınız.
Bozburun'da yapılacak en güzel şeylerin başında masmavi denizin ve berrak suların keyfini çıkarmak geliyor. Bozburun'un limanında ve koylarında, her daim sakin olan denizde yüzebilir, sımıscak kumlarda uzanabilir ve güneşin içinizi ısıtmasına izin verebilirsiniz.

Bozburun'da denizin keyfini çıkarmanın bir diğer yolu da tekne ile çevre koy ve limanları gezmek. Limandaki teknelerden biriyle tur için anlaşarak bu Bozburun ve çevresinin eşsiz doğal güzelliklerini keşfedebilirsiniz.

Marmaris Bozburun, sakin bir balıkçı kasabası. Bu şirin kasabanın güzelliklerini keşfetmenin en keyifli yollarından biri kasabanın içinde, sokaklarında ve sahilinde yürüyüşler yapmak. Dilerseniz sabahın erken saatlerinde dilerseniz gün batımında kasabada yürüyüş yapabilirsiniz.

Ege kıyısındaki hemen her yer gibi Bozburun da bir deniz ürünleri cenneti. Ege'nin bereketli denizinin nimetlerinden bolca faydalanın; en taze balıkları, kalamarları, deniz otlarını sahilde bulunan restoranlardan birinde tadın.

Yeterli vaktiniz varsa Bozburun'a yakın yerleri de keşfedebilirsiniz. Selimiye, Turgut Köyü, Orhaniye, Kızkumu, Söğüt'ü de gezebilir, yarımadanın doğal ve tarihi güzellikleriyle keyifli bir yolculukla tanışabilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın