Bozburun yapılacak şeyler, Bozburun görülmesi gereken yerlerin tanıtıldığı, tatilcilerin muhakkak yapılması gereken şeyler hakkında tavsiye verdikleri sayfa.


Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü
Aramanızla ilgili olarak

Toplam 2 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
 • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele

Orfoz Restaurant

"Tavsiye edilmez"

"Hayal kırıklığı"

3.8

Misafir yorumu

4 yorum

Bozburun Yemek Yenecek Yerler

Bozburun ve civarında damağınızı tatlandıracak mekanları sizin için derledik... Afiyet olsun :)

Seyahatleri renklendiren, keyiflendiren unsurlardan birisi de gittiğiniz yerlerin öne çıkan mekanlarında yine tanınan, bilinen yemeklerini yemektir.

Bozburun bölgesinde sizin için öne çıkan restoranları ve yemek yenilecek yerleri aşağıda listeledik. Gittiğiniz, yediğiniz yerler hakkında tavsiyelerinizi paylaşmayı lütfen unutmayın.

Yaşamak için değil de yemek için yaşayanlardansanız burada sizin için mutlaka işinize yarayacak mekanlar vardır. Balık lokantaları, meyhaneler, barlar...

Afiyetle yemek, bol bol eğlenmek hakkınız... Tadını çıkarın :)

4 Kullanıcı Yorumu
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
4
1
Orfoz Restaurant
Orfoz Restaurant
Adatepe
Marmaris / Muğla
Türkiye
Tavsiye edilmez

-

Çok ama çok mecbur kalmadıkça davranış, kalite, fiyat, lezzet açısından gidilmesi tavsiye edilemeyecek bir mekan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
4
2
Orfoz Restaurant
Orfoz Restaurant
Adatepe
Marmaris / Muğla
Türkiye
Hayal kırıklığı

-

İnternetteki olumlu yorumları dikkate alarak yemeğe gittiğimiz Orfoz Restaurant, kesinlikle beklentilerimizin çok altında kaldı. Porsiyonları hem çok küçük hem de çok pahalıydı. Fiyat hizmet dengesinde sınıfta kalan bir mekan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
4
2
Orfoz Restaurant
Orfoz Restaurant
Adatepe
Marmaris / Muğla
Türkiye
Ne Yazik.

-

Dün üç arkadaş Orfoz Restaurant'a gittik, bu bizim üçüncü senemiz. İki arkadaşın çok önemli alerjileri var. İşyerinin sahibesi aldı isteklerimizi. Çok dikkatle alerjilerimizi söyledik. Listeledik. Hanımefendi pek hoşnut olmadı ve o kadar önemsemedi bizim isteklerimizi. Bir arkadaşımızın yiyeceğe alerjisi olduğu biber ile geldi ve geri alıp yenisini filan yapmadıkları gibi fiyatı faturaya koydular. Yemekler hep aynı. Menü değişmiyor. Ufak porsiyonlar ve pahalı. Ama biz severiz güzel yerlerde yemeyi ve fiyat için üzülmeyiz çok. Yemekler ortaya geldiğinde hiç güzel bir görünümleri yok. Ufak servis tabaklarına şöyle bir konup getiriyorlar. Bu sefer çok da beğenmedim ama geçen iki seferde çok sevdiğim deniz ürünleri pilavı tam bir çay bardağı miktarında minik bir güveç kabı içinde geliyor artık. Geçen senelerde biraz daha irice idi kabı. Fiyatına göre altın kadar kıymetli yani. Orfoz sahiplerini bizim sağlık endişemize hassasiyet göstermedikleri için kınadım. Nitekim o gece çok şiddetli bir alerjik reaksiyonla tüm gece uğraştım. Korktum. Süt alerjisi deyince bilgili bir kişinin süt=tüm sütten yapılmış yiyeceklerden bahsettiğimi bilmesi gerekir. Yoğurt da süttür. Tereyağı da krema da çökelek de vb... Bir daha gitmeyeceğim bu restorana. Ne servis nezaketi, ne yemek görünümü ne de sunulan miktarla fiyat uygun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
4
10
Orfoz Restaurant
Orfoz Restaurant
Adatepe
Marmaris / Muğla
Türkiye
Olağanüstü bir mekanda olağanüstü tatlar

-

5 yıldır her yaz bazen iki üç kez gittiğimiz bir yer. Gezmeyi, yemeği, içmeyi ve değişik yerler görmeyi çok seven bir aile olarak gittiğimiz onca yerin arasında Orfoz Restaurant bambaşka bir yer tutar bizim için. Deniz ürünlerini seven herkesin lezzetlerini çok beğeneceği Orfoz Restaurant'da Selçuk Bey muhteşem tatları her seferinde daha da güzel hazırlıyor sanki. Orfoz Restaurant'a yaklaşırken sahilde sizi karşılamak üzere bekleyen Güneş Hanım ise bütün gece hiç aksatmadan servisinizi yapıp ölçülü sohbeti ile tadınıza tat katıyor. Biz onca kez gidip her seferinde daha da memnun olarak ayrıldığımız bu muhteşem yer için Selçuk Bey ve Güneş Hanım'ı bir kez daha da tebrik ediyor, daha uzun yıllar birlikte olmayı diliyoruz. Sadelikteki lüksü bulmak isteyen herkese şiddetle tavsiye ediyoruz...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)