Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Ortakent Otelleri

Ortakent Yahşi için {{ (filteredHotels).length}} / 63 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}

Ortakent-Yahşi Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Denizi serin ve kumlu Ortakent, mis gibi kokan mandalina bahçeleri ile de bir o kadar ünlüdür Bodrum yarımadasında.

Bodrum'a yaklaşık 15 kilometre uzaklıkta olan Ortakent, yarımadanın en uzun kumsallarından birine sahiptir. Büyük bir bölümü kumluk olan Mavi Bayraklı denizinde neredeyse hiç yosun göremezsiniz, pırıl pırıl ve tertemizdir. Bu nedenledir ki, Bodrum merkezde yaşayanlar bile, yaz döneminde Ortakent Yahşi'den apart tutarlar. Tatilciler, sabahın ilk ışıkları ile uyanır ve bu eşsiz denizinde yüzerek güne başlarlar.

Bodrum Ortakent otellerinin pek çok kısmı, sahil kesiminde yer alır. Apart oteller ve butik oteller daha yaygındır. Birçoğu da aile işletmesi olup, Bodrum yarımadasının yerlilerinden oluşur. Bu nedenle sıcak bir ilgi kaçınılmaz olacaktır.

Ortakent - Yahşi otelleri, sahilde bulunan restoranlarında size yerel mutfağının en güzel örneklerini sergilerler. Şezlongda uzanırken bir de bakarsınız ki, şerbetli lokma ikram edilir sizlere. Harika gözlemeleri, su böreği ile yemeklere doyum olmaz.

Ortakent otellerinin bir kısmı ise, daha iç kesimlerde, yani mandalina bahçelerinin arasında yer alır. Birçoğunda açık havuz bulunmaktadır ancak, bahçe aralarından yürüyerek denize doğru gitmek de mümkündür.

Bodrum Ortakent otellerinde konaklamak isterseniz eğer, bana kalırsa en uygun zaman, mandalinlerin çiçek açtığı ve her yeri mis gibi mandalina kokularının sardığı nisan mayıs aylarıdır. Mis gibi çiçek kokuları arasında uyanır, pırıl pırıl denizinde yüzer, lezzetli Ege mezelerinin tadına bakar ve yıldızların altında uykuya dalarsınız...

Otantik, kültürel ve doğal değerleri bir arada barındıran Ortakent'in, sakin tatilciler adına, olağanüstü çekicilik ve potansiyele sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Ortakent Yahşi'de, oteller ve diğer turistik konaklama merkezleri, bilinçli ve denetimli bir turizm anlayışıyla hizmet vermektedir. Günümüz itibarıyla beldedeki yatak kapasitesi 4 bin dolaylarındadır. Yüksek sezon dediğimiz temmuz ağustos aylarında tüm yatakların dolu olduğu Ortakent Yahşi'nin Bodrum - Milas Havaalanı'na mesafesi 40 km, Dalaman Havaalanı'na olan mesafesi ise 240 km.dir.

İklim koşullarının uygun olması nedeniyle nisandan ve kasım ayına kadar denize girilebilen beldede, ayrıca doğa sporları çok yaygındır. Bisiklet, dağ yürüyüşü, windsurf, kite surf ve biniciliğin yanı sıra, misafirler beldenin golf kulübünden ve tenis kulübünden de yararlanabilmektedir.

Ortakent 2018 otel fiyatları yaz aylarında artış gösterir, ancak kış aylarında oldukça düşüktür. Kimi oteller kış mevsiminde kapalıdır. Bize sorarsanız, Bodrum Ortakent'in en güzel zamanı Ortakent 2018 otel fiyatlarının oldukça düşük olduğu ve her yeri mis gibi mandalina çiçeklerinin kokularının sardığı nisan ayıdır.

Ortakent Yahşi'de konaklamak isterseniz eğer, öncelikle bahçeli bir tesiste mi yoksa sahil kenarında mı konaklayacağınıza karar verin. Ortakent Yahşi 2018 otel fiyatları sahil kesiminde daha fazladır. Ancak denize bahçe aralarından yürüyerek gitmek isteyen birçok doğasever bahçeli Ortakent otellerinde konaklamayı tercih etmektedir.

Ortakent-Yahşi Hakkında

Bodrum'un en uzun sahili, aynı zamanda yarımadanın en geniş narenciye düzlüklerine sahip Ortakent, tüm köy yollarının kesişim noktasıdır.

Bodrum'a 14 km uzaklıktaki Ortakent, isminden de anlaşılacağı gibi, yarımadanın merkezinde bulunur. Bodrum halkı bir isimle daha seslenir bu beldeye, Müsgebi... Ne demek diye düşünüyorsanız eğer, hemen en yaygın söylentiden bahsedeyim size. Eski zamanlarda, Ortakent, narenciye bahçeleri ve rengârenk çiçekleri ile cennetten bir köşe imiş. Her yer "mis gibi" kokarmış. Bu nedenle bu beldeye "mis gibi" diye söylene söylene, olmuş ismi "Müsgebi"... Yarımadanın eski toprak yaşlılarının açıklamasıdır bu...

Bodrum Ortakent - Yahşi bölgelerini Uludere adıyla anılan akarsu ikiye böler. Bölgede eskiden olduğu gibi, tarım, hayvancılık ve narenciye ile uğraşılır. Sahil kesimleri gelirini daha çok turizmden elde ederken, köyün içlerine doğru gelir kapısı narenciye ve hayvancılığa doğru kayar.

Halen bozulmamış dokusu ile Bodrum Ortakent, mandalina bahçeleri ve mavi bayraklı denizi ile ziyaretçilerine ev sahipliği yapmaktadır. Köy içine doğru girdiğinizde, geçen yüzyıldan kalma eski taş evler ve tepedeki eski değirmenler gözünüze ilk çarpacak özelliklerden birkaçıdır.

Yarımadada güneşin en güzel battığı yerlerden biri, Bodrum Ortakent'tir. Serin bir yaz akşamında yüzünüzü denize dönüp ufka doğru baktığınızda, dünyanın en güzel renklerini bir arada göreceksiniz. Dolunayın çıktığı gecelerde denize bir adım uzaklıktaki restoranlarda, gecenin tadına, bir bardak şarapta ya da dostlarınızla bir yemekte varabilirsiniz.

Bazı geceler bölgenin geleneksel ahşap tekneleriyle denizin ortasında dolunayın keyfini çıkarabilir aynı zamanda denizden kıyıya baktığınızda otellerin ve restoranların denizde sallanan ışıklarını seyredebilirsiniz.

Bu da unutamayacağınız bir tatilin silinmez izleri olarak belleğinizde daima kalacaktır.

Ortakent-Yahşi otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Rengarenk Apart Otel
Rengarenk Apart Otel

-

Pırıl pırıl, tertemiz otel

Muazzam tasarlanmış, pırıl pırıl, tertemiz, neredeyse personel özenle seçilmiş. Kasiyerlerinden bahçeye, bahçeden bar kısımlarına kadar özenle işlenmiş ki uygun da yani.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çakır Motel
Çakır Motel

-

Yemekler lezzetli, otelin konumu çok güzel

Buraya uzun yıllardır ailece geliriz. Evlendim, eşimle gelmeye başladım. 2 sene önce bebeğim olana kadar önemsemediğim her olumsuzluğu fazlasıyla yaşıyorum 2 yıldır tatilde. ‘Klima çalışmıyor, neden?' sorumun cevabına ‘Bilmem, neden?' diye cevap veren işletmecisi mi dersiniz, sineklikleri yara bandı ile yapıştırmaları mi dersiniz, banyo giderinin azıcık su ile tıkanması sonucu banyoda mini havuz oluşması mi dersiniz yoksa odalarınızın ve banyonuzun siz istemeden asla temizlenmemesi mi dersiniz bilmem. Evet, yemekler lezzetli, otelin konumu çok güzel ama çocuğu olanlar için asla uygun bir yer değil. Çocuk hastalık kapmasın diye bin bir savaş veriyoruz otel odasında. Bence çocuklu aileler tekrar düşünsün. Burada konaklamayı çünkü biz asla, tekrar burada kalmayacağız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yıldız Otel Bodrum
Yıldız Otel Bodrum

-

Memnun kalmadım

Yaklaşık 4 yıldır severek gittiğim bir aile işletmesine bir daha asla gitmeyeceğim. Bozuk gelen köfteye bunu istemiyorum demeniz üzerine ve daha önce almadıkları giriş ücretini neden almaya başladınız diye sorduğum için çalışan garsonun “'senin zoruna gitti”' ve “'sen bedavacısın”' diye hakaret etmesi üzerine ayağımı basmayacağım bir yer. Yazıktır bu kadar güzel bir yerin bu kadar kötü işletilmesi. Önce çalışanlarınıza nasıl davranması gerektiğini öğretmelisiniz.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sayın Ezgi Hanım öncelikle tesisimizi kaliteli hizmet ve güler yüzümüz sebebi ile 4 yıldır bu zamana kadar tercih etmiş olduğunuz için size teşekkür ederiz. Plaj için hafta sonu uygulamış olduğumuz ücret giriş ücreti değil harcama limiti olduğunu size tekrar hatırlatmak isteriz. Köfte bir yemek türüdür ve herkesin damak tadı farklı olması sebebi ile siz beğenmemiş olabilirsiniz, bu durumlarda iptali yapılmaktadır zaten. Sizden zorla parası mı alındı? İptal mi edilmedi? Bunu kanıtlayınız. Giriş ücreti yani limit neden uygulamaya başladınız dediğinizi kendiniz söylemektesiniz. Bu limit uygulamasını istediğimizde siz değerli müşterilerimizin bu tür yorumlar yapması normaldir. Size plaja giriş yaparken söylenmiş ise tesisimizi değil harcama limiti uygulamayan işletmeleri tercih etmekte özgürdünüz ve özgürsünüz. İyi günler...

8 Ağustos 2018, Çarsamba 13:35
Kriss Otel
Kriss Otel

-

Denize çok yakın, yemekleri çok güzel

Mükemmel bir hizmet tertemiz odalar. Ailenle birlikte tatil yaparmış gibi samimiyet. Merkezde, denize çok yakın, yemekleri çok güzel ve doğal kaliteden ödün verilmemiş. Fiyat uygun. Yönetim hep sizlerle birlikte, önerilerinize hep açık bir kadro. Kısacası beklediğiniz her şeye sahip. Teşekkür ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kriss Otel
Kriss Otel

-

Yemekler harika

Yemekler harika, personel çok güler yüzlü ve samimi. Kendinizi evinizde hissediyorsunuz, 3 kişi gittik ve çok memnun kaldık. Kesinlikle bir otelden fazlası. Tekrar çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Petunya Beach Resort
Petunya Beach Resort

-

Tesis yetkilisi inanılmaz ilgili ve disiplinli

Daha önce 2015 yılında gelmiş olduğumuz otelde şu anda müthiş farklılıklar gördük... Özellikle Süleyman Bey inanılmaz ilgili, disiplinli birisi. Tüm ekibini çok güzel idare ediyor. Müşteri ile olan iletişimleri ve jestleri de anlatılmayacak kadar güzel. Gelip görmenizi tavsiye ederim... Bir de 6 gün boyunca bizimle 10 numara ilgilenen arkadaşlar Sefa - Mustafa - Hüseyin'ler - Reşit - Ebru - Neslihan ve adını bilmediğim diğer tüm güzel insanlar her şey çok güzeldi. Her şey için ben ve ailem adına çok teşekkürler, hakkınızı helal edin. Kısacası ailecek gelinip, dinlenilip, mutlu bir şekilde ayrılabileceğiniz bir otel burası...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Petunya Beach Resort
Petunya Beach Resort

-

mehmet altingun tarafından...

Sakin bu otele gelmeyin. 28 Temmuz -1 Ağustos tarihleri arası oteldeydim. Otele geldiğimde resepsiyondaki bir arkadaşla zaten tartışarak yerleştim. Otel binası zaten yok. İki katlı, eski evler. Biz clup odası diyelim yani iyi bir oda beklemeyin. Neyse sonra yemek zaten işkence sırada Allah sıra restoranda yer bulamazsanız sinek bara gidiyoruz karı koca 3 erkek karavanayla yemek getiriyoruz. Her gün kavga var mutlaka, restoran şefine biri sarıyor. Ne bu rezillik diye. Böyle sıra mı olur diye. Geçelim animasyona. Animasyonun a'sı yok bu otelde. 4 gece kaldık bir tane vallahi eğlenmedik. Animasyoncu iki bayan zaten hiç alakası yok işle güçle. Gece sizi diskoya götürüp 50TL almanın peşindeler. Bir gece diskoya gittik bir baktım taksiyle döndüm. Sizi bıraktılar mı yallah kayboluyorlar. Otelin iyi yanı personeldi. Gayet iyi ve hizmet ettiler ama gelmeyin derim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Pinokyo Apart & Otel
Club Pinokyo Apart & Otel

-

Çevre ciddi anlamda bakımsız

Otel harika bir konuma sahip, yeşillikler içinde ve denize çok yakın. Tek problem çevre ciddi anlamda bakımsız. Ağaçlar budanmamış, otlar büyümüş, çimler sapsarı. Bir ay konakladığımız tesiste bize verilen ev temiz değildi. Evde bulunması gereken vileda, fırça gibi malzemelerin hiçbiri yoktu. Gelirken eşyalı gelseniz iyi edersiniz. İhtiyaçların giderilme süresi çok uzun. Aslında biraz kişiye göre muamele var. Kimine güneşlik hemen takılırken kimi kendisi takmak zorunda kalıyor. Kimseden bir şey istemezseniz ve beklentiniz düşük olursa sırf çevre hatırına iyi bir tatil geçirirsiniz. En önemlisi havuz maalesef temiz değil. Dalan her çocuk kulak iltihabı oluyor. Oğlum iki kulağından da enfeksiyon kaptı. pH değerlerinin ölçüldüğünü falan sanmıyorum. Klor ölçüsüz kullanılıyor olabilir. Yosunlaşma mevcut. Eğer cidden önemsemez ve yetkililerle iletişim kurmazsanız alan cidden güzel. Kirlilik, bakımsızlık ve umursamazlık çok büyük problem. Ayrıca yetkililerin arkadaşları ve onların da arkadaşları için şartlar çok daha iyi. Tanıdıksanız sorun yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Medisun Otel
Medisun Otel

-

Keşke yıkılmasa

Açıkçası otele ödediğimiz fiyat ve bazı yorumlardan dolayı beklentimiz biraz düşüktü. Ancak hiç de kötü bir manzarayla karşılaşmadık. Aksine çocuklarımızla birlikte çok keyifli bir tatil yaptık. Ancak otel seneye yıkılıyormuş. Halbuki biz çok sevmiştik ve seneye de gelecektik. Olsun, bir kerelik olsa burada tatil yapmak güzeldi. Teşekkür ederiz her şey için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Seaside Beach Club Bodrum
Seaside Beach Club Bodrum

-

Herkes çok ilgili

Eğlence değil de sakinlik arayanlara göre bir otel olduğunu düşünüyorum kendi adıma. Sessiz, sakin, dinlendirici bir ortam var otelde. Denizin direkt olarak dibinde. Bu güzel bir ayrıntı. Personeli çok iyi buldum, hepsi oldukça samimi ve naziklerdi. İşletmeciler de çok fazla ilgilendiler bizle. Herkesin ilgisi ve otelin hizmet kalitesi için teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Seaside Beach Club Bodrum
Seaside Beach Club Bodrum

-

Segmentine göre başarılı

Oteli daha üst segmentteki otellerle kıyaslayanların yorumunun kötü olduğunu düşünüyorum. Şayet kendi kulvarında başarılı bir otel olduğunu düşünüyorum. Ne beklentideysek fazlasıyla aldık biz. Genel anlamda memnun ayrıldık. Personelden çok memnun kaldık. Odalarımız her gün temizlendi ve gayet yeterli büyüklükte bir odaydı. Sadece bardaki müzikten çok hoşnut kalmadık. Bu konuda birkaç eleştiri okumuştuk, haklılarmış. Temizlikten genel olarak memnun kaldık ancak restorandaki servislerin daha temiz olmasını isterdim. Yine de iyi otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Seaside Beach Club Bodrum
Seaside Beach Club Bodrum

-

Hem uygun hem güzel

Gitmemizin öncesinde yorumları okumuştuk. Açıkçası bazı yorumlardan ötürü çok korktuk acaba kötü müdür diye. Ancak gittiğimizde aldığımız hizmetten ve genel olarak otelden çok memnun kaldık. Konum olarak gerçekten harikaydı. Bodrum merkeze inmeniz için yakında dolmuşlar var. Otelin çevresi deniz açısından ve mekanlar açısından da oldukça güzel. Otel tesis olarak gayet iyi. Denizi ve havuzundan çok memnun kaldım. Otel bulunduğu alanı oldukça yeşillendirmeye çalışmış. Fiyat performansa göre oldukça uygun bence. Otelde çok fazla genç nüfus yok ve gelen müşteri profili de oldukça yüksek. Bu açıdan da çok beğendim. Tekrar yapacağım Bodrum tatilinde yine burayı tercih etmeyi düşünüyorum. Süperdi. Teşekkürler her şey için. Tavsiye ediyorum herkese.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Seaside Beach Club Bodrum
Seaside Beach Club Bodrum

-

Her şey süperdi

1,5 haftalık bir tatilim oldu burada. Gayet keyifli vakit geçirdiğimi söyleyebilirim. Yemekler gayet güzeldi ve hizmet de oldukça iyiydi. Hiçbir problemle karşılaşmadım. Otel oldukça temiz. Denize de havuzu da güzel ve direk denizin dibinde oluşu çok iyi. Otelde ailecek de çok güzel tatil yapabilirsiniz. Önerebileceğim bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Seaside Beach Club Bodrum
Seaside Beach Club Bodrum

-

Dinlenmek için güzel

Biz erkek arkadaşımla kaldık ancak aile olarak da tatil yapabileceğiniz bir otel. Havuz fena değil, daha çok denize girmeyi tercih ettim. Güzel bir denizi vardı. Yemekleri idare ederdi. İçeceklerde sadece portakal suyu ve türk kahvesi ücretli. Diğerlerinden ücret alınmıyor. Temizlik odalarda ve otel genelinde iyi. Gece 11'den sonra otelde hayat duruyor. Genel olarak civarda da yapacak pek bir şey kalmıyor. Bodrum merkeze inmek dışında sahilde yürüyüp bir şeyler atıştırabilirsiniz. Yani yapabileceğiniz pek bir aktivite kalmıyor. Dinlenmek ve sakin birkaç gün geçirmek istiyorsanız tavsiye ederim. Çok fazla eğlence beklentiniz olmasın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Seaside Beach Club Bodrum
Seaside Beach Club Bodrum

-

Barı sevmedim

Otelden genel olarak memnun kaldım diyebilirim. Hizmet, yemekler, temizlik, deniz, havuz ve personel gayet iyiydi. Konum olarak da oldukça güzel bir yeri var. Ancak bir tek şeyi düzeltmeleri gerekiyor diye düşünüyorum. Barda çalan müzik hiç hoşuma gitmedi ve içkileri de hiç beğenmedim. Umarım en kısa zamanda daha kaliteli müzik çalarlar ve içkiler daha lezzetli olur. Onun dışında güzel otel, beğendim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Seaside Beach Club Bodrum
Seaside Beach Club Bodrum

-

Denizi kötü

Resepsiyonun karşılaması çok içtendi. Zaten genel olarak personel de hep güler yüzlü bir tavır içerisinde. Otel personeli temizliğe oldukça dikkat ediyor. Odadaki televizyonda daha fazla kanal olmasını isterdim, çok az kanal çekiyor maalesef. Otele göre havuzu gayet ideal büyüklükte. Denizinden pek memnun kalmadığım için daha çok havuza girmeyi tercih ettim. Camel Beach'i çok severiz ve oraya oldukça yakındı. Denize girmek için oraya gittik. Yürüme mesafesindeydi. Yemekler bu standartlardaki bir otel için fazlasıyla lezzetli ve çeşit de diğerlerine nazaran oldukça fazla. Bardaki içki çeşidi de yemek çeşidi gibi daha geniş bir yelpazede olmalı bence. Hafta sonu eğlencesi vardı ve baya keyif aldık. Denizi hariç güzel bir otel. Gelmek isteyenlere tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Seaside Beach Club Bodrum
Seaside Beach Club Bodrum

-

Yemek çeşidi arttırılmalı

Genel anlamda memnun kaldığım bir otel oldu. Keyifli ve güzel bir tatil geçirdim. 5 yıldızla kıyaslamazsanız gayet keyif alabileceğinizi düşünüyorum. Bir iki konuda biraz şikâyetim oldu sadece. Yemekler güzeldi, lezzetlerini beğendim. Ancak çeşit daha fazla olmalıydı diye düşünüyorum. Sular ve diğer içecekler kapalı olarak verilse daha hoş olabilir. Bunun dışında bir şikayetim olmadı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Seaside Beach Club Bodrum
Seaside Beach Club Bodrum

-

Bence gayet iyi

Yorumları gördükten sonra açıkçası biraz korkmuştum ama gidince korkularımın gereksiz olduğunu gördüm. Her şey standartlarına göre gayet güzel ve kaliteliydi. Bulunduğu konumu gerçekten güzel. Denizini çok beğendim. Hizmeti gayet yeterliydi. Personele ilgisinden dolayı teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Müskebi Club
Müskebi Club

-

Doğa ile iç içe bir otel

Bu otelde 1 hafta boyunca tatil yaptım ve fiyat performans açısından güzel bir yerdi. Otel doğa ile iç içe... Otelde bizim en çok hoşumuza giden şey kendine ait bir plajının olmasıydı. Otelde herkes kendi damak tadına uygun bir yemek bulabilir çünkü çok çeşit var. Personeller çok güler yüzlü ve ilgililer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Müskebi Club
Müskebi Club

-

Sakin bir tatil

Bodrum'a gelip sakin bir tatil yapmak isteyenlere uygun bir otel. Otel yeşillik ve mavilikten oluşan huzurlu bir yer. Personeller çok ilgili ve her konuda yardımcı oluyorlar. Yemekler lezzetli ve çeşitliydi. Odamız, havlular ve çarşaflar tertemizdi. Denizi buz gibi ama biz çok sevdik. Otelde sizi rahatsız edecek bir şey yok, tam olarak dinlemek için ideal bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Müskebi Club
Müskebi Club

-

Yine gelirim

Otelde kızlarım ve eşimle birlikte 5 gün kaldık. Ödenen ücreti sonuna kadar hak eden bir hizmetle karşılaştık. Personeller çok ilgili ve kibardı. Otel ailecek tatil yapacaklar için çok uygun. Otelin genel temizliği çok iyiydi, bir tane pislik, çöp, toz yoktu. Yemekleri hepimiz çok beğendik. Tatil için bir daha Bodrum'a gelecek olursak yine bu oteli tercih edeceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Müskebi Club
Müskebi Club

-

Aile oteli

Otel eski olmasına rağmen bakımlı ve tertemiz. Otelin konumu çok güzel. Otelin bahçesi, doğası, yeşilliği çok hoşuma gitti. Havuz ve denizin yakın olması çok büyük avantaj birinden sıkılınca diğerine çok rahat ulaşıyorsun. Odalar tertemiz ve küçük değil. Yemekler bana göre lezzetliydi. Personeller canla başla çalışıyorlar ve her daim güler yüzlüler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Müskebi Club
Müskebi Club

-

Personellere teşekkür ederiz

Otele gelmeden önce internette gördüğüm yorumlar yüzünden biraz şüphe etmiştim ama otelin internetteki kötü yorumlarla alakası yok. Otelin denizi ve havuzu tek kelime ile mükemmel. Odalar sürekli temizleniyor ve çok ferah. Personel ilgili ve samimi. Yemekler daha iyi olabilirdi ama aç kalmadık sonuçta karnımız doydu. Her şey için teşekkürler, tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Müskebi Club
Müskebi Club

-

Memnun kaldık

Küçük küçük evlerden oluşan çok tatlı ve yeşillikler içinde bir tatil köyü. Yemeklerini pek beğenmesem de çeşitlilik güzeldi. Otelin temizliği genel olarak çok güzel, her yer pırıl pırıl. Havuzlar bakımlı ve hijyenik. Oteli genel olarak beğendim, yemek kalitesini arttırırlarsa daha da güzel olur.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kriss Otel
Kriss Otel

-

Orta seviye ama güzel bir otel

Erken saatlerde gelmemize rağmen, otel personeli bizi güler yüzle karşıladı. Odalar temizdi ancak çok büyük değildi. Yemekleri çeşitliydi ancak bazı turistlerin hoşuna gitmediğini oradaki sohbetlerimizden anladım. Yüzme havuzları çok temiz ve güzeldi. Çocuk havuzunun bir kısmında fayanslar kırıktı ve bu durum çocuklar için tehlike yaratabiliyordu. Bunların dışında gayet eğlendiğimiz güzel bir tatil oldu. Herkese teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Emre Karga Pansiyon
Emre Karga Pansiyon

-

Ortam çok samimi ve sıcak

Arkadaşımla harika dokuz gün geçirdik. Yemekler çok iyiydi. Özellikle akşam yemeği Ferda'nın harika zeytinyağlıları ve deneyimli et ustasının enfes tatları unutulmazdı bizim için. Odalar gayet temiz. Pansiyonda insan kendini evinde gibi hissediyor. Ortam çok samimi ve sıcak. Emre Bey tüm misafirleriyle içtenlikle yakından ilgileniyor. Ailece de kalınabilecek güvenli ve huzur dolu bir mekan. Her şey için çok teşekkürler Emre Bey tekrar geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Emre Karga Pansiyon
Emre Karga Pansiyon

-

Denize yakın mesafe

5 aile toplam 16 kişi kaldık, hem konaklaması ile hem de yemek lezzeti muhteşemdi, denize yakın mesafe olması temiz bir yer olması avantajlarından en önemlileri. Emre Bey bizi çok sıcak karşıladı kendimizi evimizde hissettik şiddetle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Emre Karga Pansiyon
Emre Karga Pansiyon

-

Doğallık ve samimiyet

Çok şey yazılabilir ama yetersiz kalır. Hiçbir yerde göremeyeceğiniz sıcaklık. Doğallık. Samimiyet unutulmayacak karakter Emre abimiz. Kelimeler yetersiz. Yaşamak lazım. Sevgi ve saygılarımla.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Marma Beach Otel
Marma Beach Otel

-

Denize sıfır olması ayrı bir avantaj

Otel gayet temiz ve şirin bir yer. Denize sıfır olması ayrı bir avantaj. Çalışanlar sıcakkanlı. Güzel, şirin bir bahçesi var. Kapıdan çık, denize atla o kadar yani. Çocuklar için küçük bir havuz olsa daha iyi olacaktı. Neyse bu kadarı da iyi. Başarıl. Konaklamak için iyi bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kriss Otel
Kriss Otel

-

Kafa dinlemek isteyenlere tavsiye

Buraya tesadüfen geldim ama çok sevdim. Tam aile yeri. İnsanı yoran bangır bangır müzik yok. Geceleri ağustos böceklerinin şarkılarıyla uyumak harika. Yemekler çok lezzetli. Gelen misafirler kaliteli. Restoranda yer kapmak, havuz başında şezlong kapmak için adam dövmek gibi şeyler yok. Tek eksiği odalarda mini buzdolabı olmaması. Plaj yürüme mesafesinde çok yakın. Kafa dinlemek isteyenlere tavsiye ederim. İşletmeci Ceyhan Bey harika bir insan. Bavullarımı taşımaya kalktı. Çalışanlar çok kibar. Hiçbir sorun yaşamadım. Tüm personele ve Ceyhan Bey'e teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Manolya Hotel Bodrum
Manolya Hotel Bodrum

-

Tam bir aile işletmesi

Merhabalar. Çok samimi söylüyorum başka otelden çıkış yapıp bu otele geldim. Karşılaşmam şans eseridir. Bir önceki otelden çıkmamla yeniden kendime geldim inanın. Ben butik otelleri tercih ederim. Manolya otel gerçekten hizmete önem veriyor. Gelince göreceksiniz zaten. Henüz burada birkaç günüm daha var. Çıkış yapmadan yorum yazmak istedim insanlar uzaktan gelip hüsrana uğramasın direk bu otele gelsinler diye. Sıraya koyarsam: *denize sıfır *odalar tertemiz *kahvaltı çeşitli (bir kahvenin suyun hesabını yapmıyorlar) *iskelesinde şezlongları olan tek otel (ayaklarınız kuma taşa batmıyor kumla uğraşmıyorsunuz) *Çok iyi düşünülmüş ki odada emanet kasası var. Eğer yalnızsanız kıymetli eşyamı nereye koyacağım kaygısı yok kasanın içine koyup şifre koyup turlara bile gidebilirsiniz. *sahipleri Mehtap Hanım inanılmaz ilgili güler yüzlü tam bir aile işletmesidir. Bizler için birkaç gün çok önemli tatil için. Tatile gelip de mutsuz olmamak için özellikle yazdım. Asıl amacımız dinlenmek değil mi... Kalite ve temizliğin olduğu ayrıca suyunun berrak temiz olduğu Ortakent'teki tek adres Manolya oteldir. Bana güvenin. Bir öğretmenin bakış açısından siz yeni tatilcilere önerimdir Manolya Otel. Saygılar & sevgiler!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Petunya Beach Resort
Petunya Beach Resort

-

Temizlik ve çalışanlar iyiydi

İlk önce sorunları yazayım. Girişte otopark sorunu, internet, Ets Tur'a var ama bozuk deniyor. Plajda da biz Türklerin yer kapması yüzünden yer bulunamaması ama şezlonglarda görevli arkadaşa söylediniz mi yardımcı oluyor. Temizlik iyiydi çalışanlar güler yüzlü ve yardımcıydılar. Sulu yemek çeşitleri yok ama et balık tavuk et döner güzeldi aç kalmadık ve güzeldi. Deniz soğuk ama bir harika yüzerken balıkları görüyorsunuz rahatsız da etmiyorlar tekrar gider misin derlerse giderim. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mausolos Beach Hotel
Mausolos Beach Hotel

-

Odalar geniş, ferah

Hiç tereddüt etmeden kalabileceğiniz mükemmel bir yer. Odalar geniş, ferah, çok temiz, deniz karşınızda ve harika, süper serpme kahvaltısı fiyata dahil, öğle ve akşam yemekleri özenle hazırlanmış ve fiyatları gayet uygun... Tamer Bey'in ve çalışanların ilgisi ve güler yüzü sizi oraya bağlayan çok önemli bir sebep.. Bize 3,5 aylık Doruk'umuzla güzel bir tatil yapmamızı sağladığınız için Mausolos ailesine teşekkürler...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mausolos Beach Hotel
Mausolos Beach Hotel

-

Kahvaltısı bol çeşitli

17-21 Temmuz 2018 tarihleri arası bu otelde çok güzel, keyifli bir tatil geçirdik. Odalar çok temiz ve ferah, kahvaltısı bol çeşitli, serpme kahvaltı olarak veriliyor, yemekleri çok lezzetli ve fiyatları da normal. Otel çalışanları kibar ve saygılı. Denizi çok temiz, plajı kum, çocuklu aileler için de çok ideal.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Florida Beach Otel
Florida Beach Otel

-

Memnun kalmadım

Odalar temizlenmiyor. Duşları bozuk. Yemekleri kötü. Yöneticileri tavırları iyi değil. Çalışanlar yetersiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Özgün Apart Otel
Özgün Apart Otel

-

10 numara bir apart

İlk defa ailece apart deneyimi yaşadık. Bütün tatillerimizi her şey dahil sistemde yapardık ama çocuklar ilk defa 1 aylık tatil isteyince apart denemek istedik. Daha önce Özgün Apart'ta kalan arkadaşlarımız vardı ve tavsiye üzerine geldik. Daha bahçe kapısından girer girmez sizi kocaman gülümseyen Görkem Bey karşılıyor. Kendisi ve eşi Simay Hanım'da çok sıcakkanlı ve güler yüzlü insanlar. Çözüm odaklılar. İstediğiniz herhangi bir şey aksamadan hemen yapılıyor. Kendilerine tekrar buradan da çok teşekkür ederiz. Ailenizle gelebileceğiniz 10 numara bir apart. Şunu da atlamadan yazayım deniz muhteşem. Yazın o sıcakta girdiğinizde muhteşem soğuk. Hadi çıkın çıkın gelin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Erkal Motel
Erkal Motel

-

Motel girişi denize sıfır

Erkal motel Yahşi Plajı'nda kalınabilecek yerler arasında. Motel girişi denize sıfır. Arka tarafta mandalina ağaçları ile çevrili bir alanda kalınacak odalar bulunuyor. Levent Bey gerçekten misafirleriyle çok ilgili. Yalnız resepsiyonda bulunan bayan biraz soğuk birisiydi. Motelin akşam yemekleri gerçekten bir harikaydı. Normalde beklentim köfte vb. et, salata, patates, pilav tabağıydı. Burada bunların düzeyinde ana yemek, üstüne en az 20 çeşit meze, tatlı ve meyve bulunuyordu. Yani beklentimin üstündeydi. Kahvaltısı için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Kahvaltı daha sıradandı. Motele ait masalar ve onun önünde plajda şezlong ve şemsiyeler bulunuyor. Şezlonglar daha geniş aralıklarda konulursa çok daha ferah bir ortam olacağını düşünüyorum. Biraz sıkışık buldum. Yarım pansiyon oluşu, çalışanların ilgi ve alakaları, konumu, fiyat-performans ilişkisi gerçekten çok iyi. Gönül rahatlığıyla kalınabilecek bir yer, tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Müskebi Club
Müskebi Club

-

Oldukça sakin ve doğal

1 Temmuz - 8 Temmuz arası bir hafta Muskebi Otel'de iki kişi konakladık. Açık konuşmak gerekirse yorumlar yüzünden neredeyse gitmekten vazgeçmektik, erkek arkadaşım gidip görmenin daha iyi olacağını söyledi. Muhteşem bir tatil geçirdim. Sabah 09:30'da otelde çok güzel karşılandık kendimizi çok özel hissettirdiler daha karşılamalarıyla bile otel ve çalışanları kalitelerini baştan gösterdi. Kahvaltımızı yaptık odamıza yerleştik. Oldukça sakin doğal geniş bir bahçe içerisinde temiz geniş odaları bulunmakta. Tüm tatilim boyunca bahçede dolaşmak o berrak denizinde yüzmek bana istediğim tatili yaşattı. Müskebi Club Hotel tam bir aile oteli, hiçbir uyumsuzluk söz konusu değil. Çalışanları güler yüzlü ta ki otelden ayrılana dek bize çok yardımcı oldular. Ayrıca Bodrum Merkezi çok yakın eğer araç kiralarsanız daha rahat gezmek mümkün. Yemekler konusunda evet çok çeşit yoktu ama hiç de aç kalmadan gayet lezzetli yemekler yedik (orada kilo aldığımız gerçektir ) ve odalarda böcek olduğu tamamen yalan zira ben bahçede bile böcek görmedim. Bu yaz bize çok güzel bir tatil yaşamamızda yardımı olan Muskebi Otel ve çalışanlarına teşekkür ederiz. Kesinlikle çocuklar için de ideal bir ortam. Gayet kaliteli Fransız misafirleri çok eğlenceli insanlar. Seneye tekrar sizlerle buluşmak güzel olacak...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Amfora
Hotel Amfora

-

Oda hizmetleri

Geçen sene bekar olarak kalmıştım ve bayılmıştım. Bu sene evli olarak eşimle geldim. Başta Erdal Bey'e ve Gülnur Hanım'a ve tabi ki de otel personeline ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim. Bodrum Ortakent'te Yahşi Plajı'nda otel olarak kalınacak tek yer. Gerek oda hizmetleri gerek yemekleri gerekse personellerin sıcak ve samimi davranışları beni tatillerimde buraya bağlayan sebeplerdir. Teşekkür ederim...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Taş Ev Suites
Taş Ev Suites

-

Denize sıfır

Yeni tadilat olmuş bir tesis. Daireler 1+1. 4-5 kişi konaklamaya müsait. Mutfağı ve mutfak eşyaları mevcut. Havuzu var, denize sıfır. Plajı var. İsterseniz yemeğinizi apartınızda yapabilir ya da restoranında yiyebilirsiniz. Restoranı da denize sıfır. Balık yemenizi tavsiye ederim. Arzu Hanım'a ilgisinden dolayı teşekkür ederim. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkür ederiz, her zaman beklerim.

13 Temmuz 2018, Cuma 10:40
Taş Ev Suites
Taş Ev Suites

-

Hayvan dostu otel

Hayvan dostu otel bulmak zor. Burası hem hayvan dostlarımız için hem de sahipleri için.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Taş Ev Suites
Taş Ev Suites

-

This place is amazing

This place is amazing! I highly larger families and groups of friends to stay as the suites are set up quite smart in that it will cater for larger groups. It is also pet friendly. The host was vere welcoming and was quick to accomodate any of our requests. I highly recommend having dinner. The fish I fresh and caught daily and cooked on the premises. Overall 10/10.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Petunya Beach Resort
Petunya Beach Resort

-

Yemekler harikaydı

Yemekler harikaydı, özellikle Süleyman Şef'in ellerine sağlık, tavsiye ederim...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kriss Otel
Kriss Otel

-

İnsan kendi evi gibi rahat ediyor

Her şeyi ile harika yemekler, harika personel, mükemmel Ceyhun Bey ve ekibi gerçekten insan kendi evi gibi rahat ediyor. Güler yüz en önemlisi otel kendinizin gibi rahatlık var herkese tavsiye ederim ben Ceyhun Bey'e ilgisi ve alakası için yürekten teşekkür ederim, başarılarının devamını dilerim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Özgün Apart Otel
Özgün Apart Otel

-

Beş yıldızlıdan daha güzel

Kaç yıl Voyage Sorgun'a gittim o da beş yıldızlı bir otel olmasına rağmen Özgün Apart'ı daha çok sevdim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Petunya Beach Resort
Petunya Beach Resort

-

Odalar çok küçük

Otele girişte karşılama diye bir şey yok, beklemeyin. Wi-Fi devamlı sorunlu, her yerde çekmiyor. Odalar çok küçük, hele duşakabin şişmansanız içine sığmazsınız. Çocuk havuzunu saymaysanız iki havuzu var, bakımları fena değil, aquapark belli saatlerde açık, sabah 10:00-12:00 arası ve öğleden sonra 14:00-17:00 arası açık. Günde 5 saat açık olması yeterli değil. Personel iyi, yardımcı olmak için ellerinden geleni yapmaya çalışıyorlar. Restoranda sakın tabağınızı masada bırakıp bir şeyler almak için kalkmayın çünkü geri döndüğünüzde tabak alınmış oluyor. Sebebi ise otel çok dolu, masa açmak için personel öyle talimat almış. İçecekler ve ara ikramlar iyi, hele dondurma çok iyiydi. Yemekler fena değil, aç kalmazsınız. Deniz çok iyi lakin balıklar rahatsız edici. Kısaca odada kalmadığınız sürece otel fena değil. Bir daha gider misiniz derseniz sanmam.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Açelya Otel
Açelya Otel

-

Leziz yemekleri

Müthiş bir yer, kesinlikle gidip görülecek, ustamızın leziz yemekleri ve çalışan arkadaşların güler yüzü, harika bir insan. Kendi evinde ancak bu kadar rahat olur, hepinize çok teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Florida Beach Otel
Florida Beach Otel

-

Nefis yemekler

Ailecek beş gün tatil yaptığımız bu otel, öncelikli güler yüzlü işletmecisi ve ailesine sonsuz teşekkürler. Bütün personel gayet güler yüzlü, işlerine vakıflar. Restoran ise başka bir dünya, deneyimli aşçılar ve yardımcıları her gün farklı ve ev tadı lezzetinde nefis yemekleri ile yardımcı yiyeceklerle harikalar yaratıyorlar. Yapılması zor olan yiyecek ve mezeler bile bir harika. Ellerine sağlık. Otel standart bir otel ama tüm yukarıda saydığım güzellikler hiçbir şeyi aratmıyor, aksine kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz. Kumsal ve deniz ise zaten mavi bayraklı. Herkese tavsiye ederim. Ha bu arada, fiyatlar asla ulaşılmaz ya da astronomik değil, gayet ehven. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Irmak Otel & Restaurant
Irmak Otel & Restaurant

-

Lüks aramayanlara şiddetle öneriyorum

Beş yıldızlı tatil köyünde tatil yapmak istemeyenlere, çok lüks aramayanlara şiddetle öneriyorum. Sıcacık aile ortamı, yemekleri, temiz ve lezzetli işletmecileri Gülsüm Hanım ve eşi Mehmet Bey her türlü konuda yardımcılar. 5 yıldır aynı yere gidiyoruz ayrıca kime önersek memnun kaldılar ve sonraki yıllarda da tercih ettiler. Bizim ailece ve hatta dostlarımızla birlikte puanımız 10 numara beş yıldız. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aspava Otel
Aspava Otel

-

Gereksiz fazla puanlandırma

Gereksiz fazla puanlandırma, beğenmedim, bir de üstüne yorumumuza neden beğenmediniz diye hakaret ettiler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)