Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Ortakent Otelleri

Ortakent Yahşi için {{ (filteredHotels).length}} / 62 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Ortakent-Yahşi Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Denizi serin ve kumlu Ortakent, mis gibi kokan mandalina bahçeleri ile de bir o kadar ünlüdür Bodrum yarımadasında.

Bodrum'a yaklaşık 15 kilometre uzaklıkta olan Ortakent, yarımadanın en uzun kumsallarından birine sahiptir. Büyük bir bölümü kumluk olan Mavi Bayraklı denizinde neredeyse hiç yosun göremezsiniz, pırıl pırıl ve tertemizdir. Bu nedenledir ki, Bodrum merkezde yaşayanlar bile, yaz döneminde Ortakent Yahşi'den apart tutarlar. Tatilciler, sabahın ilk ışıkları ile uyanır ve bu eşsiz denizinde yüzerek güne başlarlar.

Bodrum Ortakent otellerinin pek çok kısmı, sahil kesiminde yer alır. Apart oteller ve butik oteller daha yaygındır. Birçoğu da aile işletmesi olup, Bodrum yarımadasının yerlilerinden oluşur. Bu nedenle sıcak bir ilgi kaçınılmaz olacaktır.

Ortakent - Yahşi otelleri, sahilde bulunan restoranlarında size yerel mutfağının en güzel örneklerini sergilerler. Şezlongda uzanırken bir de bakarsınız ki, şerbetli lokma ikram edilir sizlere. Harika gözlemeleri, su böreği ile yemeklere doyum olmaz.

Ortakent otellerinin bir kısmı ise, daha iç kesimlerde, yani mandalina bahçelerinin arasında yer alır. Birçoğunda açık havuz bulunmaktadır ancak, bahçe aralarından yürüyerek denize doğru gitmek de mümkündür.

Bodrum Ortakent otellerinde konaklamak isterseniz eğer, bana kalırsa en uygun zaman, mandalinlerin çiçek açtığı ve her yeri mis gibi mandalina kokularının sardığı nisan mayıs aylarıdır. Mis gibi çiçek kokuları arasında uyanır, pırıl pırıl denizinde yüzer, lezzetli Ege mezelerinin tadına bakar ve yıldızların altında uykuya dalarsınız...

Otantik, kültürel ve doğal değerleri bir arada barındıran Ortakent'in, sakin tatilciler adına, olağanüstü çekicilik ve potansiyele sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Ortakent Yahşi'de, oteller ve diğer turistik konaklama merkezleri, bilinçli ve denetimli bir turizm anlayışıyla hizmet vermektedir. Günümüz itibarıyla beldedeki yatak kapasitesi 4 bin dolaylarındadır. Yüksek sezon dediğimiz temmuz ağustos aylarında tüm yatakların dolu olduğu Ortakent Yahşi'nin Bodrum - Milas Havaalanı'na mesafesi 40 km, Dalaman Havaalanı'na olan mesafesi ise 240 km.dir.

İklim koşullarının uygun olması nedeniyle nisandan ve kasım ayına kadar denize girilebilen beldede, ayrıca doğa sporları çok yaygındır. Bisiklet, dağ yürüyüşü, windsurf, kite surf ve biniciliğin yanı sıra, misafirler beldenin golf kulübünden ve tenis kulübünden de yararlanabilmektedir.

Ortakent 2017 otel fiyatları yaz aylarında artış gösterir, ancak kış aylarında oldukça düşüktür. Kimi oteller kış mevsiminde kapalıdır. Bize sorarsanız, Bodrum Ortakent'in en güzel zamanı Ortakent 2017 otel fiyatlarının oldukça düşük olduğu ve her yeri mis gibi mandalina çiçeklerinin kokularının sardığı nisan ayıdır.

Ortakent Yahşi'de konaklamak isterseniz eğer, öncelikle bahçeli bir tesiste mi yoksa sahil kenarında mı konaklayacağınıza karar verin. Ortakent Yahşi 2017 otel fiyatları sahil kesiminde daha fazladır. Ancak denize bahçe aralarından yürüyerek gitmek isteyen birçok doğasever bahçeli Ortakent otellerinde konaklamayı tercih etmektedir.

Ortakent-Yahşi Hakkında

Bodrum'un en uzun sahili, aynı zamanda yarımadanın en geniş narenciye düzlüklerine sahip Ortakent, tüm köy yollarının kesişim noktasıdır.

Bodrum'a 14 km uzaklıktaki Ortakent, isminden de anlaşılacağı gibi, yarımadanın merkezinde bulunur. Bodrum halkı bir isimle daha seslenir bu beldeye, Müsgebi... Ne demek diye düşünüyorsanız eğer, hemen en yaygın söylentiden bahsedeyim size. Eski zamanlarda, Ortakent, narenciye bahçeleri ve rengârenk çiçekleri ile cennetten bir köşe imiş. Her yer "mis gibi" kokarmış. Bu nedenle bu beldeye "mis gibi" diye söylene söylene, olmuş ismi "Müsgebi"... Yarımadanın eski toprak yaşlılarının açıklamasıdır bu...

Bodrum Ortakent - Yahşi bölgelerini Uludere adıyla anılan akarsu ikiye böler. Bölgede eskiden olduğu gibi, tarım, hayvancılık ve narenciye ile uğraşılır. Sahil kesimleri gelirini daha çok turizmden elde ederken, köyün içlerine doğru gelir kapısı narenciye ve hayvancılığa doğru kayar.

Halen bozulmamış dokusu ile Bodrum Ortakent, mandalina bahçeleri ve mavi bayraklı denizi ile ziyaretçilerine ev sahipliği yapmaktadır. Köy içine doğru girdiğinizde, geçen yüzyıldan kalma eski taş evler ve tepedeki eski değirmenler gözünüze ilk çarpacak özelliklerden birkaçıdır.

Yarımadada güneşin en güzel battığı yerlerden biri, Bodrum Ortakent'tir. Serin bir yaz akşamında yüzünüzü denize dönüp ufka doğru baktığınızda, dünyanın en güzel renklerini bir arada göreceksiniz. Dolunayın çıktığı gecelerde denize bir adım uzaklıktaki restoranlarda, gecenin tadına, bir bardak şarapta ya da dostlarınızla bir yemekte varabilirsiniz.

Bazı geceler bölgenin geleneksel ahşap tekneleriyle denizin ortasında dolunayın keyfini çıkarabilir aynı zamanda denizden kıyıya baktığınızda otellerin ve restoranların denizde sallanan ışıklarını seyredebilirsiniz.

Bu da unutamayacağınız bir tatilin silinmez izleri olarak belleğinizde daima kalacaktır.

Ortakent-Yahşi otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Eriş Otel
Eriş Otel

-

Çok güzel bir tesis

Çok güzel bir tesis. Bu sene ikinci kez gittik. Yeni değişiklikler de yapmışlar. Çalışanlar da hiç olumsuz bir yaklaşım görmedim. Her istediğimizde olumlu şekilde karşılandık. Arkadaşlarıma da tavsiye ettiğim için onlar da geldiler ve memnun kaldılar. Sami Bey'e, oğlu Muharrem'e ve kızlarına ve damadına teşekkür ediyorum. Gelecek sene görüşmek üzere saygı ve sevgiler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Damla Motel
Damla Motel

-

Temizlik, güvenlik, deniz

Bu sene eşim ve kızımızla ikinci gidişimiz. Başka bir otelde kaldık, sonra Damla Motel'e geçtik ve evime geldim, çok mutluyum dedim. Müdür Muharrem abi, Kayserili aşçı, çalışanlar (Ali, Fuat, Kadir, Mustafa, Küçük Ali) hepsi tek kelime ile mükemmel insanlar, kardeş olsanız bu kadar olmaz. Yemekler parmak yedirtiyor. Yani bir yemeğe de yok bu olmamış diyemezsiniz, şefin ellerine sağlık. Hizmet hızı, temizlik, güvenlik, deniz, her şey süper. İnsan evine dönerken üzülür mü, vallahi üzülüyor. Gaye, Orhan ve Naz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yıldız Otel Bodrum
Yıldız Otel Bodrum

-

Eşsiz hizmetleri

Güler yüz ve eşsiz hizmetleriyle kesinlikle tavsiye ediyorum. Denize sıfır, sakin, rahat, dilediğiniz her şeyi içinde barındır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yıldız Otel Bodrum
Yıldız Otel Bodrum

-

Yemek ve mezeleri

Bodrum'un en güzel denizinin olduğu Ortakent'teki bu otelde 1 ay konakladık ve çok memnun kaldık. Aile ortamı olması güven veriyor. Çalışanları çok sıcakkanlı ve enerji dolular. Yemek ve mezeleri çok lezzetli. Bulunduğu konum dolayısıyla aşırı sıcaklar bunaltmıyor. Güzel ve huzurlu bir tatil yapmak isteyen herkese tavsiye ediyorum ve tüm personel ve işletmecilerine ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yıldız Otel Bodrum
Yıldız Otel Bodrum

-

Lezzetli mutfağı

Yazı, kışı harika bir yer. Güler yüz, lezzetli mutfağı, kendi evinde gibi tatil. Harika, Bodrum Yahşi sahilinin en güzel yeri Yıldız Otel Bodrum. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yıldız Otel Bodrum
Yıldız Otel Bodrum

-

Huzur ve konfor

1 ayımı huzur ve konfor içinde geçirdiğim bu oteli, güzel bir deniz ve mutlulukla tatil yapmak isteyen herkese tavsiye ederim. Tüm personellerinin güler yüzlülüğü ve işletmecilerinin hoşgörülü yaklaşımı "daha fazla kalmalıydık" fikrini düşündürüyor. Eğlenmek için Bodrum'un başka bir eyaletine ihtiyaç duyulmuyor. Eğlence, kafa dinlemek, mutlu olmak için Yıldız Otel Bodrum'da konaklamak ailem ve benim için yeterli oldu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yıldız Otel Bodrum
Yıldız Otel Bodrum

-

Odanın hemen önünde havuz var

Hafta içi 5 gün Kos Adası gezisi öncesi ve sonraki hafta sonları (toplam 4 gün) kaldık. Otel odası daha çok pansiyon havasında, buzdolabı yok, şampuan yok. Evyenin yanında sıvı sabun var. Ama çarşaflar ve havlular temiz, dolabı kullanışlı ve fön makinesi mevcut. Odanın hemen önünde havuz var. En güzel tarafı denize sıfır oluşu. Kahvaltı ve akşam yemeği güzel, doyurucu. Fiyatına göre tercih edilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Siz değerli misafirimiz Nejla Hanım, sizleri tesisimizde memnun edebildiysek ne mutlu bizlere. Yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Bizim amacımız olan, sizlerin de aramış olduğu; odalarımızda lükslük değil temizlik, yemeklerde bolluk ve israf yerine lezzet ve kalitemiz ile sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz Nejla Hanım.

21 Temmuz 2017, Cuma 10:45
Emre Karga Pansiyon
Emre Karga Pansiyon

-

Çalışanları çok güler yüzlü

Tesis çok temiz ve çalışanları çok güler yüzlü. :)) Ayrıca denize çok yakın. Tam bir aile ortamı. Ayrıca fiyatı da çok uygun. Biz akşam yemeğini de pansiyonda yedik. Her şey çok lezzetliydi. Atiye Hanım'ın ellerine sağlık. Minibüs güzergahı üzerinde. Merkeze 25 dakika uzaklıkta. Fehmi Bey odaları 2 günde bir temizliyor. Oda mis gibi Yumoş kokuyor valla. :) Son olarak Emre Bey, size sonsuz teşekkürler, güler yüzünüz ve samimiyetiniz için. :)) 19.07.2017

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Emre Karga Pansiyon
Emre Karga Pansiyon

-

Güler yüzlü çalışanları

Bodrum'da sıcak ve samimi bir ortam arıyorsanız ilk tercihiniz olabilecek bir yer. Temiz odaları, akşam mangalları, güler yüzlü çalışanları ve Emre Bey'in hoş sohbetiyle güzel bir tatil geçirdik. Emre Bey'e, Atiye Hanım'a ve Fehmi Bey'e çok teşekkürler. Seneye görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lu Suites Exclusive
Lu Suites Exclusive

-

Kusursuz bir tesis

Kesinlikle çok kaliteli ve kusursuz bir tesis. Son derece mutlu bir tatil geçirdik. Tesis çok konforlu, her ihtiyacınıza hemen yardımcı oluyorlar. Kadir Bey'e, Veli Bey ve ailesine çok teşekkür ederiz. Seneye tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eriş Otel
Eriş Otel

-

Gölge masalarda oturtulmadık

Otel çalışanları ilgisiz. Ortam çok pis. Öğlen vakti dışarıdaki gölge masalarda oturmak isterseniz biz burayı şimdi temizleyeceğiz deyip oturtulmayabilirsiniz. Tuvalette bir karafatmayla karşılaşmanız çok büyük bir ihtimal. Ucuz mu evet ucuz ama bir daha gelir miyim aslaa...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Light House Deluxe
Light House Deluxe

-

Temizliği kendimiz yaptık

Otel berbat lafının bile ötesinde bir otel, 2 gün önceye kadar otelde konaklayanlardan biriydim. Öncelikle başlıyorum bildiğiniz üzere odalar 12'de teslim edilir en geç 2'ye kadar da başka müşteriye verilir. Otele girdiğimiz ilk gün saat 5'e kadar oda bekledik sürekli olarak bize dedikleri şey arıyoruz açmıyorlar yapacak bir şey yok, neyse zorla da olsa odamızı aldık. Ekonomi odası parasıyla aile odasında kaldık çünkü otel 2 bölümden oluşuyor, bize de en uzak bölümü verdiler çünkü tercih edilmeyen bir otel olduğu için tüm aile odaları boş ve bunları ekonomi odası diye millete sallıyorlar. Otel gerçekten rezil ötesi bir şey odaya ilk girdiğimizde pislikten kalamadık. Örümcekler, değişik değişik böceklerle dolu bir odada kalmayı kimse istemez haliyle bunu resepsiyona bildirdiğimizde yapacağımız bir şey yok cevabını almak bizi hayrete düşürdü. Ve gerçekten otelde temizliği kendimiz yaptık ve bir hafta orada kalmaya çalıştık. Yemeklere gelirsek biz en çok yemeklerini beğendik, çok çeşit olmasa bile bizim damak zevkimize uygundu diyebilirim. Küçük çocuklu aileler için bunu yazmak istiyorum otelde 3 havuz var. 1 tanesi restoranda bulunuyor pislikten yüzemiyorsunuz. Diğer 2'sinde de klor yok, bu yüzden Bodrum'un en pis oteli diyebilirim.. Kesinlikle gitmeyin rezervasyon yaptırdıysanız ve iptal etme imkânınız varsa hiç durmayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lugga Boutique Hotel & Beach
Lugga Boutique Hotel & Beach

-

Otel güzel ve temiz

Deniz güzel, otel güzel ve temiz, elemanlar özenli, üç kez kaldım, yine giderim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Florida Hotel & Restaurant
Florida Hotel & Restaurant

-

Artık evimiz gibi oldu

Henüz 24 saat dolmadı, evimiz gibi hissettiğimiz otelimizden döneli. Kesinlikle söyleyebilirim ki Ortakent'in şahane denizini çok özleyeceğiz. Bu sene Floida Hotel & Restaurant'a üçüncü gelişimiz oldu. Artık gerçekten evimiz olduğunu bize hissettiriyor otel personeli. Çalışan arkadaşlar da sanki kendi işleri gibi görüyor, benimseyerek yapıyorlar yaptıkları işleri. Şunu söyleyebilirim ki bir işletmede en önemli şey güler yüz olduğunu Floida Hotel & Restaurant'ta görebilirsiniz. Bu sene her şey elden geçmiş, otel sanki yeniden yapılmış gibi geldi bize. Misafirperverliğiniz için çok teşekkür ediyoruz. Seneye görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Açelya Otel
Açelya Otel

-

İdeal Akdeniz mutfağı

Yaklaşık 30 yıldır o tesise giden birisi olarak her aileye tavsiye edeceğim bir işletme. Bodrum yarımadasının en geniş kumsalında huzurlu bir tatili ev yemekleri ve Akdeniz mutfağı ile birleştirmek için ideal bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Florida Hotel & Restaurant
Florida Hotel & Restaurant

-

Bu sene sınıf atlamış

Sakin sessiz son derece leziz akşam yemekleri yediğimiz her şeyden önemlisi işletmecesinden çalışan her bir personeline kadar son derece güler yüzlü bir işletme anlayışına sahip genç arkadaşlarımı kutluyorum. Ali Bey'e de ayrıca teşekkür etmek istiyorum, küçük işletmede büyük işler çıkardığı için. Son 3 yıldır ailemizle tercih ettiğimiz Florida Otel bu sene özellikle birkaç sınıf birden atlatmış. Odalar gerçekten yeni yapılan odalardan bahsediyorum 4 yıldızlı otellerin bile görüp feyiz alması gerektiğini düşünüyorum. Sevgiler ...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lu Suites Exclusive
Lu Suites Exclusive

-

Çok ferah ve temiz

Çok sakin ve güzel 2 gece geçirdik, odalar çok ferah ve temiz, konuk olarak denize çok yakın, çalışanlar gayet ilgililer, aile ortamı gibiydi, hem sakin hem güzellik arıyorsanız kesinlikle denenmeli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lu Suites Exclusive
Lu Suites Exclusive

-

Konumu çok iyi

Evimiz gibi hissettiğimiz Lu Suites Exclusive'e teşekkürler. Ayrılmak istemedik. En kısa zamanda tekrar görüşmek üzere ayrıldık tesisten. Çalışanlar ve özellikle Kadir Bey'e sonsuz teşekkürler. Tesis yeni, çok rahat, konumu çok güzel ve denize çok yakın. Hastane ve çarşıya kolayca ulaşılabilir. Kesinlikle denemelisiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Emre Karga Pansiyon
Emre Karga Pansiyon

-

Kendimizi evimizde gibi hissettik

3 gece kaldığımız ve kendimizi evimizde gibi hissettiğimiz muhteşem bir ortam. Mangalda köfte ve sucuğu ben gibi yemeğe düşkün biri için ayrı mükemmeldi. Her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Emre Karga Pansiyon
Emre Karga Pansiyon

-

Fiyatı uygun ve temiz

2 aile 3 gün konakladık. Bodrum'da kalınabilecek nadir, uygun ve temiz pansiyonlardan. Pansiyon tertemiz. Eğer lüks bir yer beklentiniz yoksa kesinlikle başka yerde kalmayın. Öyle kuruş hesabı yapılan bir yer de değil. işletmecisi Emre Bey her konuda yardımcı oluyor. Yemekler çok lezzetli ve fiyatları çok uygun. Kesinlikle dışarılarda yiyip de kazık yemeyin. Bodrum'da nereye gitseniz kazıklamaya çalışıyorlar. Bundan sonra Bodrum'a gittiğimizde gönül rahatlığı ile kalacağımız iyi bir pansiyon bulduk.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mausolos Beach Hotel
Mausolos Beach Hotel

-

Özenli bir hizmet

Mükemmel bir tesis, denize sıfır konumda, odalar pırıl pırıl, özenle hazırlamış hizmet harika.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eriş Otel
Eriş Otel

-

Sadece huzur

Bizim bu yıl 5'nci yılımız olacak oğlumla beraber huzurlu ve mutlu olduğumuz bir ortam orda çok güzel arkadaşlıklar kurduk. Sami Bey eşi kızları damatları tüm çalışanlar çok ilgililer, odalar temiz yemekleri gayet güzel sadece huzur diyorum. Giden kimse pişman olmaz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarsılmaz Otel
Sarsılmaz Otel

-

Sadece denizi için gidilir

Nerden başlasam hangisini yazsam bilemiyorum. Odalarda neyi tutsanız elinizde kalıyor. Tadilat tamirat yapılmadan sezona girmiş bir yer. Temizlik sıfır, yatak altlarında sizden önce kalanların pislikleri ile dolu. Musluklara el değmeyecek kadar kötü ve pis paslı kirli kapılar bozuk, TV bozuk, wi-fi asla çekmiyor, yemekler berbat ötesi yaz ortasında etsiz nohut veya kuru fasulye yemek isterseniz buyurun gidin. Kimin sorumlu olduğu belli değil. sabah kalktığınızda personel uyuyor, akşamdan kalan çay bardaklarından kirli pis bulaşık bezinin sigara izmaritlerinin içinde bulunduğu yerden alınıp soğuk su ile çalkalanarak elinize verilir. İster çay iç ister içme açık büfe diye gittiğiniz yerde kabus ötesi bir tabakla karşılaşırsanız şaşırmayın. Sadece deniz için para verecekseniz gidebilirsiniz onun haricinde otelden bir şey yer içerseniz çok kazıklanırsınız bilginiz olsun.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Florida Hotel & Restaurant
Florida Hotel & Restaurant

-

Sorumluluk sahibi işletmeci

Güler yüzlü aile işletmesi emsallerinin içinde bölgede tercih ve tavsiye edilecek bir işletme sahibi, sorumluluk bilinci genç arkadaşları işin başına koymuş, anında olaya müdahale ekibi kutluyorum Ali Bey ve Taner Bey'i tebrik ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Meltem Beach Otel
Meltem Beach Otel

-

Muhteşem konsepti

Muhteşem konsepti, kendine ait plajı ile çalışanlarının hizmeti ve güler yüzü ile önümüzdeki seneye de ilk tercihimizdir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Meltem Beach Otel
Meltem Beach Otel

-

Odalardaki konfor

Odalardaki konfor, temizlik, hizmet kalitesi, kendine ait plajı ve kuş sesleri içinde inanılmaz yöresel kahvaltı çeşitleri ile uzun zamandır geçirdiğim en güzel tatil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yıldız Otel Bodrum
Yıldız Otel Bodrum

-

Güler yüzlü hizmet

Öncelikle otel sahipleri ve çalışanlarının güler yüzlü ve cana yakın olması tercih etme sebeplerimizin başında gelir. Sevgi Hanım'ın otel müşterileri ile birebir ilgilenmesi, samimi yaklaşımları ve güler yüzü, insana kendi evindeki rahatlığı yaşamasını sağlıyor. Her sene yılda 3-4 kez ailecek severek geldiğimiz ve çok memnun kaldığımız şahane bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Levent Hotel
Grand Levent Hotel

-

Fiyata göre harika hizmet

Öncelikle konumu müthiş. Denize sıfır. Yemekler muhteşem! Çeşit bir tık fazla olabilir. Ama fiyatı düşününce bu fiyat için çok bile. Personel alçak gönüllü ve güler yüzlü. Odalar bir tık daha iyi olabilirdi, ama bizi rahatsız etmedi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Amfora
Hotel Amfora

-

Personel güler yüzlü

Tesadüfen gittik. Odalar çok temiz, yeni, konforlu. Sabah kahvaltısı açık büfe, güzel. Akşam yemeği açık büfe, yiyecekler taze sebzeden. Güzel ve doyurucu. Personel güler yüzlü, işini severek yapıyorlar. Mutlu ayrıldık otelden. İşletmecileri Erdal Bey, Güllünur Hanım güler yüzlü, sosyal insanlar. Yardımcı oluyorlar. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Müskebi Club
Müskebi Club

-

Yemek çeşidi çok çok az

Bakımsız bir tesis. Personel çok yetersiz, yok denecek kadar az. Odalarda temizlik özensiz yapılmış. Aynalarda lekeler, küvette kıl vardı. Yemek çeşidi çok çok az. Yemekte içki servisini kendiniz yapmak zorundasınız. İçki alınabilecek tek yer havuz başındaki bar ve çok uzak. Hiçbir şekilde servis yok, kendi servisinizi yapmak için tepsi bile vermiyorlar. Kumsalda şezlongların arasında bir tane çöp kutusu yok. Bu yüzden kumların içi izmarit dolu. Kısacası fiyat/kalite dengesi yok. Bu fiyatlarla çok daha iyi yerlerde çok daha iyi hizmet alabilirsiniz. Bir daha gider miyim, hayır...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Meltem Beach Otel
Meltem Beach Otel

-

Kaliteli hizmet

Muhteşem konsept, kaliteli hizmet ve güler yüzlü personeliyle harika bir tatil seçimi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Medisun Otel
Medisun Otel

-

Temizlik süper

Gencecik ve çok güler yüzlü personeli var. Haziran ayında kaldık, yemekler şahane, 24 saat yemek yedik. Temizlik süper, personel kibar ve eğitimli, eğlence duraksız. Özellikle küçük çocuklu olanlara tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eriş Otel
Eriş Otel

-

Yatakları, yemekleri, çalışanları

Bu otele 4. gelişim. Yatakları, yemekleri, çalışanları ve daha birçok şeyiyle tamamen kusursuz. Burada olmaktan son derece memnunum. Ve yeni haliyle daha da güzel olmuş. Emeğinize sağlık, çok teşekkür ederim bu mükemmel tatil için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Viras Hotel Restaurant
Viras Hotel Restaurant

-

Açık büfe yemekler gayet lezzetli

Özelliklerinde ve fotoğraflarda ne gösteriliyorsa aynen öyle... Deniz nefis, servis ve otel personeli son derece alakadar, sıcakkanlı ve yardımcı, açık büfe yemekler gayet lezzetli ve tatmin edici... Fiyat/fayda karşılamasında az bile ödedik bence... Çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eriş Otel
Eriş Otel

-

2. evim gibi

Eriş Otel 2. evim gibi. Burada çok mutluyum, sık sık geliyorum. Ne mutlu bana, yine buradayım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çakır Motel
Çakır Motel

-

Aile ortamı

4 senedir ailece gittiğimiz, aile ortamında rahat ettiğimiz, iddiasız bir otel. Gürültülü müziği olmayan, insani zorla eğlendirmeye uğraşmayan ve müşterilerin birbirlerine selam verip, hoşbeş ettikleri mütevazı bir tesis. İstekleri ve beklentileri çok olmayanlar için ideal ve doğal bir tatil yeri.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Emre Karga Pansiyon
Emre Karga Pansiyon

-

Yemekleri ve misafirperverlikleri

Arkadaşım ve nişanlım ile kaldığım, Bodrum'un en iyi ve güvenilir pansiyonlarından birisi. Gerçekten çok ilgili ve muhteşem insanlar. Yemekleri ve misafirperverlikleri ile muhteşem güzel bir ortam. ☺☺

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Emre Karga Pansiyon
Emre Karga Pansiyon

-

Lezzetli kahvaltısı

Konuksever pansiyon sahibimiz Emre Bey'e teşekkürler, temiz odaları, lezzetli kahvaltısıyla Bodrum'da rahatça kalabileceğiniz güzel bir pansiyon.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Emre Karga Pansiyon
Emre Karga Pansiyon

-

Kahvaltısı ayrı güzeldi

Harika bir hafta sonu geçirdik. Mangalı ayrı, kahvaltısı ayrı güzeldi. :) Artık Bodrum'da bir evimiz var. :) Teşekkürler Emre...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cocos The Club
Cocos The Club

-

Her şey mükemmeldi

Bu kadar iyi bir otelle karşılaşacağımızı bilmeden gittik. Kesinlikle tavsiye ederim. Her şey mükemmeldi. Çalışanlar, odalar, seneye otel aramaya gerek yok. Bundan sonra Cocos The Club'dayız ailecek, her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Portofino Otel
Portofino Otel

-

Manzarası var sadece

Otelin manzarası var sadece, çok dağınık ve pis. Yemekler vasat, odalarda hiçbir şey yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Merhaba evet otelimiz ve manzarası güzeldir. Teşekkür ederiz. Ancak şu an itibari ile otelimiz açık olmadığından yorumunuza anlam veremedik. iyi günler dileriz.

31 Mayıs 2017, Çarsamba 22:38
Sarsılmaz Otel
Sarsılmaz Otel

-

Odadaki ağır lağım kokusu

Yaklaşık 10 yıldır tatilimi yaptığım, çocukluğumun geçtiği Ortakent'te ilk defa otel değişikliğine gittik. Bunun sebebi ise mevcutta kaldığımız otelin doluluğundan kaynaklıdır. Sarsılmaz Otel, gözlerimle gayet sıcak, hoş bir yer gibi gözükmektedir. Ancak herhangi bir işletmede değişiklik mi oldu anlayamadım ama 10 gün boyunca bir kez bile oda temizliği gelmedi. Her gün danışmaya bildirdik ama yine nafile. :) Yemekler konusuna hiç girmiyorum ki Ortakent'te bütün yemekler bu standartlarda genelde ancak müştemilata bakan odalar, balkonda 20 yıllık kir pas içinde olan sandalye, odadaki ağır lağım kokusunu bir kenara bırakırsak, otel çalışanlarından birinin adımı soyadımı öğrenip Facebook'tan mesaj atma rezaletiyle son bulan bir tatildi. Hayatımda kendimi en rahat ve güvende hissettiğim bir yerde, tatil dönüşü mesajı okuduğumda inanılmaz bir şok yaşadım. Bu arada otel çalışanının mesajını, adını soranlara yazabilirim. :) Bu arada eleştiriye cevap verirken hiçbir açıklama yapmamanız ayrıca bir profesyonellik. Mesela odalar neden pis, sandalyeler neden kirli, lağım kokusu?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Emre Karga Pansiyon
Emre Karga Pansiyon

-

Leziz yemekleri

Leziz yemekleri... Sıcak çalışanları ile kendinizi evinizde hissedebilirsiniz! Çünkü bu pansiyonun ilk misafirleri olarak biz öyle hissettik...

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Emre Karga Pansiyon
Emre Karga Pansiyon

-

Huzur, sakinlik ve dinginlik

Özetle huzur, sakinlik ve dinginlik... Anladığım kadarıyla, yeni açılmış. Ben ilk kalanlardanım. Sabah kahvaltısı muhteşemdi. Akşam da ben istedim, mangal yaktılar. Dostlar arasındasınız, sıkılmıyorsunuz. Yataklar tertemiz, benim için önemli. Özetle %100 tavsiye ediyorum. Çok memnun kaldım...

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Emre Karga Pansiyon
Emre Karga Pansiyon

-

Çok samimi ve ilgililer

5 gece eşim ile kaldım ve çok memnun ayrıldık. Çok samimi ve ilgililer, çok keyif alacaksınız, gittiğinizde siz de bana hak vereceksiniz. Ailecek gidebilir ve çok eğlenirsiniz. Bu arada oradaki Rakı (papağan) ile muhakkak fotoğraf çekilmelisiniz. İyi tatiller. :)

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mu Suites The Hotel
Mu Suites The Hotel

-

Odalar çok konforlu

Konum harika, personel kibar, ortam nezih ve sakin. Odalar çok konforlu. Tatilimiz çok keyifli geçti, tekrar tekrar gitmek isteyeceğim bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Erkal Motel
Erkal Motel

-

Odalarda buzdolabı yok

Geçen sene kurban bayramını eşim ve ikiz kızlarımla beraber tatilimizi burada geçirdik. Öncelikle Levent Bey'e ve çalışan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Tam bir aile ortamı. Mandalina ağaçlarının içinde insanın huzur bulduğu bir yer. Tek eleştirim odalarda buzdolabı olmaması. Bunun dışında her şey çok güzel, özellikle yemekler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yıldız Otel Bodrum
Yıldız Otel Bodrum

-

Evinizin rahatlığını sunuyor

Öncelikle şunu belirtmeliyim, işletme sahipleri gerçekten çok mütevazı, çok yakın ve gerçekten işlerini severek yapıyorlar, çok iyi insanlar. Tesis evinizin rahatlığını sunuyor. En güzel yanı otoparkı olması ve odanızdan çıkış denize giriyorsunuz. Kahvaltısı ve akşam yemekleri muazzam güzel. Her yönüyle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sofabed Otel
Sofabed Otel

-

Havuzu çok klorlu

Otel işletimi için de söylüyorum, odalarda, dolabın içinde tahtakurusu şeklinde küçük küçük böcekler var ve tuvaletimin havalandırması çok pisti. Sileyim dedim, ölü hamam böceği çıktı. Havuzu çok klorlu, girdiğimde mayomun rengi değişti resmen, ph değeri tamamen yanlış ve uydurmaca, gerisi size kalmış. Hasta etti otel beni, temiz insanlar için zor bir yer... Tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yıldız Otel Bodrum
Yıldız Otel Bodrum

-

Kışın da kalmak için mükemmel

Sadece yazın değil kışın da kalmak için mükemmel bir yer. Güler yüzünüz ve her şey için teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Güzel dilekleriniz için çok teşekkürler Gizem Hanım saygılarımla...

10 Mayıs 2017, Çarsamba 18:59