Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Ortakent Yahşi Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Ortakent Otelleri

Ortakent Yahşi için {{ (filteredHotels).length}} / 64 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Ortakent-Yahşi Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Denizi serin ve kumlu Ortakent, mis gibi kokan mandalina bahçeleri ile de bir o kadar ünlüdür Bodrum yarımadasında.
Bodrum'a yaklaşık 15 kilometre uzaklıkta olan Ortakent, yarımadanın en uzun kumsallarından birine sahiptir. Büyük bir bölümü kumluk olan Mavi Bayraklı denizinde neredeyse hiç yosun göremezsiniz, pırıl pırıl ve tertemizdir. Bu nedenledir ki, Bodrum merkezde yaşayanlar bile, yaz döneminde Ortakent Yahşi'den apart tutarlar. Tatilciler, sabahın ilk ışıkları ile uyanır ve bu eşsiz denizinde yüzerek güne başlarlar.

Bodrum Ortakent otellerinin pek çok kısmı, sahil kesiminde yer alır. Apart oteller ve butik oteller daha yaygındır. Birçoğu da aile işletmesi olup, Bodrum yarımadasının yerlilerinden oluşur. Bu nedenle sıcak bir ilgi kaçınılmaz olacaktır.

Ortakent - Yahşi otelleri, sahilde bulunan restoranlarında size yerel mutfağının en güzel örneklerini sergilerler. Şezlongda uzanırken bir de bakarsınız ki, şerbetli lokma ikram edilir sizlere. Harika gözlemeleri, su böreği ile yemeklere doyum olmaz.

Ortakent otellerinin bir kısmı ise, daha iç kesimlerde, yani mandalina bahçelerinin arasında yer alır. Birçoğunda açık havuz bulunmaktadır ancak, bahçe aralarından yürüyerek denize doğru gitmek de mümkündür.

Bodrum Ortakent otellerinde konaklamak isterseniz eğer, bana kalırsa en uygun zaman, mandalinlerin çiçek açtığı ve her yeri mis gibi mandalina kokularının sardığı nisan mayıs aylarıdır. Mis gibi çiçek kokuları arasında uyanır, pırıl pırıl denizinde yüzer, lezzetli Ege mezelerinin tadına bakar ve yıldızların altında uykuya dalarsınız...

Otantik, kültürel ve doğal değerleri bir arada barındıran Ortakent'in, sakin tatilciler adına, olağanüstü çekicilik ve potansiyele sahip olduğunu söyleyebiliriz.
Ortakent Yahşi'de, oteller ve diğer turistik konaklama merkezleri, bilinçli ve denetimli bir turizm anlayışıyla hizmet vermektedir. Günümüz itibarıyla beldedeki yatak kapasitesi 4 bin dolaylarındadır. Yüksek sezon dediğimiz temmuz ağustos aylarında tüm yatakların dolu olduğu Ortakent Yahşi'nin Bodrum - Milas Havaalanı'na mesafesi 40 km, Dalaman Havaalanı'na olan mesafesi ise 240 km.dir.

İklim koşullarının uygun olması nedeniyle nisandan ve kasım ayına kadar denize girilebilen beldede, ayrıca doğa sporları çok yaygındır. Bisiklet, dağ yürüyüşü, windsurf, kite surf ve biniciliğin yanı sıra, misafirler beldenin golf kulübünden ve tenis kulübünden de yararlanabilmektedir.

Ortakent 2019 otel fiyatları yaz aylarında artış gösterir, ancak kış aylarında oldukça düşüktür. Kimi oteller kış mevsiminde kapalıdır. Bize sorarsanız, Bodrum Ortakent'in en güzel zamanı Ortakent 2019 otel fiyatlarının oldukça düşük olduğu ve her yeri mis gibi mandalina çiçeklerinin kokularının sardığı nisan ayıdır.

Ortakent Yahşi'de konaklamak isterseniz eğer, öncelikle bahçeli bir tesiste mi yoksa sahil kenarında mı konaklayacağınıza karar verin. Ortakent Yahşi 2019 otel fiyatları sahil kesiminde daha fazladır. Ancak denize bahçe aralarından yürüyerek gitmek isteyen birçok doğasever bahçeli Ortakent otellerinde konaklamayı tercih etmektedir.

Ortakent-Yahşi Hakkında
Bodrum'un en uzun sahili, aynı zamanda yarımadanın en geniş narenciye düzlüklerine sahip Ortakent, tüm köy yollarının kesişim noktasıdır.
Bodrum'a 14 km uzaklıktaki Ortakent, isminden de anlaşılacağı gibi, yarımadanın merkezinde bulunur. Bodrum halkı bir isimle daha seslenir bu beldeye, Müsgebi... Ne demek diye düşünüyorsanız eğer, hemen en yaygın söylentiden bahsedeyim size. Eski zamanlarda, Ortakent, narenciye bahçeleri ve rengârenk çiçekleri ile cennetten bir köşe imiş. Her yer "mis gibi" kokarmış. Bu nedenle bu beldeye "mis gibi" diye söylene söylene, olmuş ismi "Müsgebi"... Yarımadanın eski toprak yaşlılarının açıklamasıdır bu...

Bodrum Ortakent - Yahşi bölgelerini Uludere adıyla anılan akarsu ikiye böler. Bölgede eskiden olduğu gibi, tarım, hayvancılık ve narenciye ile uğraşılır. Sahil kesimleri gelirini daha çok turizmden elde ederken, köyün içlerine doğru gelir kapısı narenciye ve hayvancılığa doğru kayar.

Halen bozulmamış dokusu ile Bodrum Ortakent, mandalina bahçeleri ve mavi bayraklı denizi ile ziyaretçilerine ev sahipliği yapmaktadır. Köy içine doğru girdiğinizde, geçen yüzyıldan kalma eski taş evler ve tepedeki eski değirmenler gözünüze ilk çarpacak özelliklerden birkaçıdır.

Yarımadada güneşin en güzel battığı yerlerden biri, Bodrum Ortakent'tir. Serin bir yaz akşamında yüzünüzü denize dönüp ufka doğru baktığınızda, dünyanın en güzel renklerini bir arada göreceksiniz. Dolunayın çıktığı gecelerde denize bir adım uzaklıktaki restoranlarda, gecenin tadına, bir bardak şarapta ya da dostlarınızla bir yemekte varabilirsiniz.

Bazı geceler bölgenin geleneksel ahşap tekneleriyle denizin ortasında dolunayın keyfini çıkarabilir aynı zamanda denizden kıyıya baktığınızda otellerin ve restoranların denizde sallanan ışıklarını seyredebilirsiniz.

Bu da unutamayacağınız bir tatilin silinmez izleri olarak belleğinizde daima kalacaktır.

Ortakent-Yahşi otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
1
0 (252) 333 03 94
Yıldız Otel Bodrum
Yıldız Otel Bodrum
Yalı Cad. No:62
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

İnanın yaklaşık 10 yıla yakın gittiğimiz bir oteldi. Her yıl bu yıl başka bir yere gidelim düşünceleriyle bu sefer değişim olur düşüncesiyle giderdik. Bu yıl yaşadıklarımız yok artık dedirtti. Otelde kalsanız da deniz kenarı olan şezlonglar dışardan gelen müşterilere ayrılıyor. Sakın denize girelim demeyin havlularınız bir kenara koyulup şezlonglar alınıyor, ayakta kalıyorsunuz. Garsonları da ilettiğinizde size hakaret edebiliyorlar. Lobide bulunan televizyonu müşterilerinin istediği kanalı açmazlar kendi gönülleri ne isterse onu seyredersiniz. Düşünün iki adet bulunan çocuk havuzlarını da kapatmışlar. Birine beton dökmüşler diğerini de tel örgüyle çevirmişler. Buraya havuza mı geliyorsunuz diyorlar. Sakın oda temizlenecek diye beklemeyin, gidenler için şimdiden üzülüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 12 41
Temenos Otel
Temenos Otel
Temenos Hotel Uzun Sok. No. 12/A
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Merhaba, genel anlamda memnun kaldık; fakat çalışanlar biraz daha özverili olabilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 02 91
Eylül Resort Hotel
Eylül Resort Hotel
Yalı Cad. No:20
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

İki gün ailecek konakladık. Çok memnun kaldık. İnsanlar samimi, odalar temiz ve yemekler de güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (252) 333 03 94
Yıldız Otel Bodrum
Yıldız Otel Bodrum
Yalı Cad. No:62
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Arkadaşlarla gittik, yemekler çok kötü. Her şey para üzerine kurulu. Saygı sıfır, aile kavgaları ortada herkes görüyor. Hiçbir zaman gitmeyeceğim tek otel. Ayrıca bence gitmeyin. Temizlenmeyen odalar, lağım kokan banyolar, bir şey söylüyorsun ilgilenmiyorlar ve yöneticiler 000. Başka otele git, oraya gitme.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (252) 333 03 62
Kemancı Apart & Restaurant
Kemancı Apart & Restaurant
Hortma Mevkii Deniz Cad. No. 28
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

2018 yılında ailem ile kaldığım tesisten memnun ayrıldım. Plajı güzel, odalarında klima ve buzdolabı var. Denizi muhteşem. 2019 yaz tatilinde de ailem ile kalacağım. İstikrarı devam ettiği sürece ailem ile gelmeye devam edeceğim. Uğur Bey'e teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 01 52
Seaside Beach Club Bodrum
Seaside Beach Club Bodrum
Hurma Sok.
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Eylül ayında ailemle 4 gece konakladım. Otel konum ve temizlik açısından dört dörtlüktü. Odaların her gün temizlenmesi ve havluların çarşafların değiştirilmesi 5 yıldızlı otellerde bile görülmemiş bir olay. Yemek çeşidi çok fazla değil ama lezzeti ve hijyenik olması tatmin edici. Havuzu ender görülen temizlikte. Denizin tabanı yosunlu ve taşlı olmasına rağmen temizliği güzel. Otel personeli çalışkan ve güler yüzlü ve müşterilere karşı gayet ilgililer. 5 günüm nasıl geçti anlamadım. Haftada bir gün canlı müzik yapılıyor. Kafa dinlemek ve yorgunluk atmak için Bodrum'da gidilebilecek en güzel otel diyebilirim. 3 yıldızlı olmasına rağmen bana göre 5 yıldızı fazlası ile hak ediyor. Her şey için teşekkürler Seaside ve çalışanları. İnşallah yine görüşürüz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (252) 333 03 43
Yahşi Beach Otel Restaurant
Yahşi Beach Otel Restaurant
Orta Kent Yahşi Yalısı Deniz Caddesi, No:82
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Tekrar tekrar gelip arkadaşlarıma ve aileme tavsiye ettiğim bir yer. Otel ve odalar tertemiz ayrıca ışık alıyor. Denizin havası ve sakinliği tam tatil yaşatıyor insana.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 03 82
Florida Beach Otel
Florida Beach Otel
Yahşi Mah. Yalı Cad. No. 48
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Yıllardır gelirim, denizin güzelliği yanında çok sıcak, konuksever bir yerdir. Yemekleri, salataları ve mezeleri hem hafif ve ayrıca çok lezzetlidir. Sahilde unuttuğunuz şeyler için üzülmeyin, saklarlar. Konumu da harikadır. Garajda inersiniz ve hemen arka kapısından ulaşırsınız. Benim gibi titiz bir eğitmeni yıllardır hiç yanıltmadılar. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 03 82
Florida Beach Otel
Florida Beach Otel
Yahşi Mah. Yalı Cad. No. 48
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

4 senedir gelirim hiçbir şikayetim olmadı, kendi adıma. Memnunum, çok teşekkürler. Tekrar görüşmek üzere...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 22 92
Lugga Boutique Hotel & Beach
Lugga Boutique Hotel & Beach
Ortakent Mah. Eren Sok. No: 12
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Eylülde gel... Hele balayı tatiline çıkıyorsanız! Okulların kapandığı gün otele girdik. Yeri muhteşem. (Google Maps'te yanlış işaretlenmiş. Denize sıfır olmasına rağmen biraz içeride gibi görünüyor konumu.) Daha girişte belli oluyor kalitesi. U şeklinde imar edilmiş. Tüm odalar deniz ve havuz manzaralı. Fotoğraflarda olduğundan küçük çıkmış ama yerleşimi bir butik otele göre oldukça büyük. 60 küsur odası var. Her şey çok düzenli ve özenli. Odalar bir hayli geniş. Her şey gibi mobilyalar da çok kaliteli. Yerler ve banyo mermer. Kocaman bir süper rahat yatağı, televizyonu, banyosu ve gardırobu var. Odaların hemen hepsi balkonlu ve begonviller süslüyor. Havuzu hayli büyük. Bebekler için güvenli bir bölüm ayrılmış havuzda. Açık büfe kahvaltısı çeşitli ve peynirinden tereyağına kadar oldukça kaliteli. Kuruyemişler de, meyveler de, çay da taze ve çok güzel (genelde "var" demek için konuyor menüye). Şezlonglar rahat ve çok sayıda var. Otel full olmasına rağmen rahatlıkla yer buluyorsunuz. Bu arada otopark sorunu yok. Etrafı palmiye ağaçlarıyla çevrili bir otoparkı var. Sahile gelince; deniz tertemiz ve bu mevsimde de girilir rahatlıkla. Kumsalı da gayet güzel. Gün içinde atıştırmalıkları lezzetli. Olumsuz hiçbir şey olmaz mı bir otelde. Beşinci günüm ve hala göremedim. Çalışanlar güler yüzlü. Servisler son derece hızlı. Bu arada Bodrum'un bütün koylarını gezdim. Buranın değerini çok daha iyi anladım. Harika bir işletme. Her şey için teşekkürler. Çok önemli not: balayı çiftiyseniz ve kısa bir tatile verecek 20-30 bin liranız yoksa (ki hiç gerek yok) hiç risk almayın. Harika bir balayı tatili sizi bekliyor. Keşke ben de burayı balayı zamanımda bulabilseydim. Geç buldum, inşallah da kaybetmem. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (252) 333 04 35
Marma Beach Otel
Marma Beach Otel
Yahşi Mah. Hurma Cad. No:3
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Denize sıfır, muhteşem bir butik otel burası. Gittiğimizde tatil sezonu değildi, bu sayede oldukça sakin bir ortamda buranın tadını çıkardık. Yemekleri çok ama çok lezzetli. Gayet rahat edebileceğiniz rahat bir ortam. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (252) 333 03 43
Yahşi Beach Otel Restaurant
Yahşi Beach Otel Restaurant
Orta Kent Yahşi Yalısı Deniz Caddesi, No:82
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Genel olarak güzeldi biz bir sorunla karşılaşmadık. Hizmet ve servis ortalamanın üzerinde diyebilirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 602 51 31
Önderhan Beach Club Otel
Önderhan Beach Club Otel
Hurma Sok. No:35
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

1 hafta kaldık burada odalar kücük hareket etmek zor oluyor ama güzel ve temiz. kahvaltı ve mezeleri ben cok beğendim çok lezzetliydi. kokteyl ve alkolleri de hem uygun fiyatlı hem güzel çalışanlar güleryüzlü

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 88 69
Hotel Amfora
Hotel Amfora
Yahşi Yalısı
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Huzur dolu kuş seslerinin eşliğinde uyanıyorsun. Sessizlik mükemmel, çalışanlar güler yüzlü, hizmeti çok iyi. Gülnur Hanım ve Erdal Bey çok samimi, güler yüzlüler. Yemekler ve mezeler de lezzetliydi. Her şeyden memnun kaldık, teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (252) 333 03 43
Yahşi Beach Otel Restaurant
Yahşi Beach Otel Restaurant
Orta Kent Yahşi Yalısı Deniz Caddesi, No:82
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Pişman olmayacağınız ortalama üstü bir otel. 6 gün yarım pansiyon konakladık yemekler çok güzeldi. Plaj düzenli şemsiyeler ve şezlonglar gayet yeterliydi. Odalarda balkon ve klima var ama klimalar eski bazen su akıttı ancak pek de sıkıntı yaratmadı. Personel ilgili ve saygılıydı. Son derece keyifli bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 466 20 83
Petunya Beach Resort
Petunya Beach Resort
Yahşi Yalısı
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bu sene bayramda konakladığımız bir oteldi. Yemekleri güzeldi. Et yemeği çıkıyor. Yalnız otelin içi, temizliği sıfır, odalar üstün körü temizleniyor, banyolar pislik içinde, denizi temiz ama otele göre çok küçük bir yer. Sabah 05:00'da kalkıp yer tutmanız lazım ki yer bulasınız. Size tavsiyem tamamen emekli yeri hiç bir beklentiniz yoksa gidebilirsiniz, çocuklu aileye asla tavsiye etmem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 88 69
Hotel Amfora
Hotel Amfora
Yahşi Yalısı
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Servis on numara, yemekler harika, tesis gayet temiz, çalışanlar güler yüzlü, tam butik hizmet aldık, teşekkürler Hotel Amfora. Gidecekler için sadece söylüyorum odalar çok büyük değil, o kadar. Geri kalan her şey çok güzeldi. 7 gün kaldım ve hiç sıkılmadım. Çocukları olanlar için de çok ideal.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (252) 333 03 43
Yahşi Beach Otel Restaurant
Yahşi Beach Otel Restaurant
Orta Kent Yahşi Yalısı Deniz Caddesi, No:82
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Lüks bir otel değil ama beklentiyi karşılıyor. Plaj harika, hemen otelin önünde. Otelin konumu da çok merkezi, her yere yakın. Yemek alternatifleri çok fazla mutlaka kendinize uygun bir şey bulabiliyorsunuz. Personeli güler yüzlü ve yardımcı oluyorlar. Oda temizliği de gayet yeterliydi. Her anlamda ortalama bir bütçe için son derece güzel bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (252) 333 06 93
Damla Motel
Damla Motel
Yahşi Yalısı No. 52
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Harika kahvaltı (kaç gün kalırsanız kalın her sabah aynı iki çeşit peynir, aynı zeytin, metrodan temin edilmiş aynı reçeli yiyeceksiniz). Harika misafirperverlik (çalışanlara avanta çıkmazsanız yemek için masa bulamayabilirsiniz. Örneğin yemek nerede kaldı diye sormayın azarlanabilirsiniz.) Mükemmel temizlik (çarşaf değişimi isterseniz bugün çıkış var, çok yoğunum derler. 5 günde 1 kez değiştirebilirseniz şanslısınız.) Sahil kötü durumda, şezlonglar temizlenmiyor. Mini iskele pas içinde. Harika yemekler (Pazartesi çıkan zeytinyağlı dolmayı salı ve çarşamba akşamları da yemeniz garanti. Mezeler kaç gün kalırsanız kalın aynı. Patlıcan kızartması mesela eksi ekşi kokana kadar masaya gelmeye devam ediyor.) Tüm bunlara rağmen yine de gideceksiniz size bir tüyo; Fuat ve Ali perde arkası patronlar, onlarla iyi geçinen kazanır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (252) 333 06 11
Viras Hotel Restaurant
Viras Hotel Restaurant
Yahşi Mah. Yalı Cad. No. 74
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Yarın son günümüz ama keşke daha fazla kalsaymışız, doyamadık. Otel çok temiz, yemekleri çok lezzetli; ilk defa açık büfe bir otelin yemeklerini bu kadar beğendim. Garsonlar çok iyi, çok ilgileniyorlar. Ayrıca Hurşid ve Dicle Yenigün'ün performansları çok iyiydi çok eğlendik. Plajı mükkemmel, şezlong sıkıntısı yaşamadık .Açıkçası kötü yorumlara iyi ki kulak asmadık, çok eğlendik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 35 52
Megg's Otel Beach Restaurant
Megg's Otel Beach Restaurant
Yahsi Mahallesi Yali Caddesi No:90
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Oraya bu sene bayram tatili için bir haftalığına çocuklarımızla birlikte gittik. Otelin yeri olsun oda olsun gayet düzgündü. Odada tüm imkanlar vardı ve her şey çalışıyordu. Tuvaletler, duşlar temizdi. Ayrıca plajı vs. muhteşemdi. Hem personel hem otel işletmecileri bizimle çok ilgilendiler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 03 94
Yıldız Otel Bodrum
Yıldız Otel Bodrum
Yalı Cad. No:62
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bodrum'un en güzel beldelerinden biri olan Ortakent'in denize sıfır en güzel aile oteli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 30 66
Güzel Otel
Güzel Otel
Yalı Caddesi No:10
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Yaklaşık eşimle beraber 6. kere gelişimiz. Mezeler muazzamdı. Şef Erkan Bey gayet ilgili ve tatlı bir insan. Çok meyhane ve meze tatmama rağmen Bodrum'daki devamlı durağımız olmuştur. Eşim Karadenizli balıklarını ve servislerini de çok kaliteli buldu. Ellerinize sağlık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 03 94
Yıldız Otel Bodrum
Yıldız Otel Bodrum
Yalı Cad. No:62
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Deniz süper. Patronları Fatih Bey güler yüzlü, personeller muhteşem, hizmet, lezzet hepsi güzel. Teşekkürler Yıldız Otel Bodrum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (252) 333 06 93
Damla Motel
Damla Motel
Yahşi Yalısı No. 52
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Beş yıldır geliyorum, ilk sene çok memnun kaldım. Her sene kötüye gitti. Bu sene son noktayı koydum. Yemekler çok kötü (şekil verilmeye çalışılmış), personel çok laubali, her gün aynı kişilere, özellikle dışarıdan gelen belli kişilere şezlong ayırmak, akşam yemeğinde belli kişilere masa ayırmak. Şezlong kavgasına bile şahit oldum. Sahibi Hüseyin Bey otelden bihaber, Fuat ve Ali isimli personel işlerine geldiği gibi müşteri ayrımı yapıyor, temizlik kötü, hele de ortak kullanım alanları vasatın altında. Sahil çok pis, şezlonglarda hayvan pislikleri...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (252) 333 03 43
Yahşi Beach Otel Restaurant
Yahşi Beach Otel Restaurant
Orta Kent Yahşi Yalısı Deniz Caddesi, No:82
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Güler yüzlü bir işletme. Denizin tadını çıkarmak ve kafa dinlemek istiyorsanız tam size göre. Biz bebeğimizle konakladık ve hiçbir sıkıntı çekmedik. Bebekle tatile çıkarken seçici davranmaya çalışıyoruz, bizi her anlamda tatmin etti. Tüm ihtiyaçlarımızı otelin içinde kısa mesafede giderebiliyor olmak özellikle çocuğu olanlar ancak tatil köylerini sevmeyenler için ideal.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (252) 333 04 35
Marma Beach Otel
Marma Beach Otel
Yahşi Mah. Hurma Cad. No:3
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Birkaç nokta haricinde eksiksiz bir tatil geçirdik. Deniz gören odalar için fiyat farkı var. Ayrıca bu odalarda geniş bir balkon da bulunuyor, diğer taraftaki odalarda balkon yok. Denize sıfır, burada çok net bir şekilde dalga seslerini duyup dinleyebilirsiniz. Çalışanlar ilgili fakat ufak aksaklıklar olabiliyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 06 93
Damla Motel
Damla Motel
Yahşi Yalısı No. 52
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Mükemmel kelimesinin sözlük anlamı damla otel. Biz bu sene dayanamayıp 3 hafta ara ile ikinci kez gittik. Artık senede 1 gitmek yeterli olmaz oldu. Evimizde olduğundan daha rahatız resmen. Yemekler her gün taze ve çok leziz. Odalar ve ortak alanlar tertemiz. Çarşaflar, havlular kar beyaz. Her saatte ihtiyaçlarınızın karşılandığı, adeta annemizin yazlığına gitmişiz hissi yaratan bu mekan için Hüseyin abiye tatlı dilli, güler yüzlü Sevinç ablaya ve bizle ilgilenen Ali ve Fuat kardeşlerime sonsuz teşekkürler. Bu gençler işlerini çok iyi yapıyor. İkinci ailemiz, seneye yine görüşürüz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 64 36
Erkal Motel
Erkal Motel
Pomelen Sokak No:6
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Çalışanları gayet güler yüzlü ve ilgili. Yemekleri çeşitli ve lezzetli, odalar da gayet güzel. Tatil için gelmeyi düşünenler burada kalmalı diye düşünüyorum. Levet Bey'e de ilgi ve alakası için ayrıca teşekkür etmek istiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 06 44
Yakamoz Otel Ortakent
Yakamoz Otel Ortakent
Ortakent Yahşi Mah. Yakamoz Sok. No. 5
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Yıllardır gittiğimiz, çok keyif aldığımız bir otel. Bizim tabirimizle tatil evimiz. Tüm otel çalışanları güler yüzlü, samimi, çalışkan. Bir kere gidenin müptelası olduğu tatil mekanı, herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (252) 333 03 43
Yahşi Beach Otel Restaurant
Yahşi Beach Otel Restaurant
Orta Kent Yahşi Yalısı Deniz Caddesi, No:82
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Biz ailecek gelip uzun süre kalıyoruz burada genellikle. Otelden çok memnununz. Sevdiğimiz, işini iyi yapan bir yer. Odalar, yemek, servis, personel her şey güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 51 31
Önderhan Beach Club Otel
Önderhan Beach Club Otel
Hurma Sok. No:35
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

balayı çifti olarak gittik. iyi ki de burayı tercih etmişiz. çok memnun kaldık. yemekleri çok güzel eğlencesi de iyiydi harika eğlendik. çalışanlar cok kibar ve nazik havuz ve deniz mükemmel

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 51 31
Önderhan Beach Club Otel
Önderhan Beach Club Otel
Hurma Sok. No:35
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Gider gitmez ilgilenmeye alakadar olmaya başladılar hemen valizlerimizi alıp odalarımıza götürdüler. temizlik açısından cok iyiydi. kendi evlerini nasıl temizliyorlarsa oteli de o titizliklikle temizlediklerini düşünüyorum. otelin konumu harika

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 03 76
Emre Karga Pansiyon
Emre Karga Pansiyon
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Yemekleri çok lezzetli, temiz şirin bir pansiyon. Emre Bey'in misafirperverliğiyle çok rahat günler geçirdik. Çocuklarla çok keyifli vakit geçirdik, pansiyondaki papağanlar çok şirinler. Bodrum'da nezih, temiz ve şirin pansiyon arayanlara tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 602 35 52
Megg's Otel Beach Restaurant
Megg's Otel Beach Restaurant
Yahsi Mahallesi Yali Caddesi No:90
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Burada 4 günlüğüne kaldık. Gayet huzurlu sakin bir konaklama oldu. Bizim için idealdi. Otelin tüm imkanları yerindeydi ve yeri de iyiydi. Çalışanlar sevecendi. Kahvaltısı yemekleri standarttı. Pizzasını öneririm. Yemekler bizim için biraz pahalıydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (252) 333 03 94
Yıldız Otel Bodrum
Yıldız Otel Bodrum
Yalı Cad. No:62
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otelin yeri çok iyi, oda yüksek tavanlı ve çok rahat. Eğer tencere tava getirseniz odada çorba neyin ısıtabilirsiniz gibi bir düzen vardı (4 kişilik oda) ama örneğin erken uyumak istediniz o zaman dışarıdan gelen sesler için kulağınızı tıkayabilmelisiniz. Köfte çok güzeldi ekstradan istedik. Yemekler genel olarak iyiydi ancak sebze ağırlıklı idi. Telefonda bizi güler yüzle karşılayan arkadaşı orada göremedik, kalabalık aile olmamız sebebiyle mi bilemedik ve rahat edemediğimiz için rotamızı değiştirdik. Şezlonglarda en ön sırayı rezerve diyerek otelin kendi müşterisine ekstra para karşılığı verilmesi ise anlaşılır değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 06 44
Yakamoz Otel Ortakent
Yakamoz Otel Ortakent
Ortakent Yahşi Mah. Yakamoz Sok. No. 5
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Rahat, huzurlu, stresten uzak bir tatil için kesinlikle tavsiye ediyoruz. Denizini anlatmıyorum bile. Otel sahibi Ahmet Bey ve güler yüzlü ve çalışkan tüm personele teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 03 43
Yahşi Beach Otel Restaurant
Yahşi Beach Otel Restaurant
Orta Kent Yahşi Yalısı Deniz Caddesi, No:82
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Yemekler oldukça başarılı özellikle pideleri çok lezzetliydi. Eşimle hafta sonu kaçamağı yaptık ve iyi ki yapmışız dedik. Odalar temizdi. Akşam sahilde esinti eşliğinde kafa dinlemek isteyenler için ideal. Gelirken çok büyük bir beklentimiz yoktu ancak her anlamda aradığımız sakinliği ve huzuru bulduk.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 51 23
Rengarenk Apart Otel
Rengarenk Apart Otel
Ortakent Yahşi Sahil Yalı Caddesi Okaliptus Sok.
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Muazzam tasarlanmış, pırıl pırıl, tertemiz, neredeyse personel özenle seçilmiş. Kasiyerlerinden bahçeye, bahçeden bar kısımlarına kadar özenle işlenmiş ki uygun da yani.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 600 54 95
Çakır Motel
Çakır Motel
Deniz Caddesi No:80
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Buraya uzun yıllardır ailece geliriz. Evlendim, eşimle gelmeye başladım. 2 sene önce bebeğim olana kadar önemsemediğim her olumsuzluğu fazlasıyla yaşıyorum 2 yıldır tatilde. ‘Klima çalışmıyor, neden?' sorumun cevabına ‘Bilmem, neden?' diye cevap veren işletmecisi mi dersiniz, sineklikleri yara bandı ile yapıştırmaları mi dersiniz, banyo giderinin azıcık su ile tıkanması sonucu banyoda mini havuz oluşması mi dersiniz yoksa odalarınızın ve banyonuzun siz istemeden asla temizlenmemesi mi dersiniz bilmem. Evet, yemekler lezzetli, otelin konumu çok güzel ama çocuğu olanlar için asla uygun bir yer değil. Çocuk hastalık kapmasın diye bin bir savaş veriyoruz otel odasında. Bence çocuklu aileler tekrar düşünsün. Burada konaklamayı çünkü biz asla, tekrar burada kalmayacağız.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 35 52
Megg's Otel Beach Restaurant
Megg's Otel Beach Restaurant
Yahsi Mahallesi Yali Caddesi No:90
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bir geceliğine kaldığımız bu yerde konaklamamızdan çok keyif aldık. Müzik olsun insanların güler yüzlülüğü olsun her şey çok eğlenceliydi. Diğer yerlere baktığımızda 1'de kapanıyordu, burası ise aksine geceleyin de çok güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (252) 333 03 94
Yıldız Otel Bodrum
Yıldız Otel Bodrum
Yalı Cad. No:62
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Yaklaşık 4 yıldır severek gittiğim bir aile işletmesine bir daha asla gitmeyeceğim. Bozuk gelen köfteye bunu istemiyorum demeniz üzerine ve daha önce almadıkları giriş ücretini neden almaya başladınız diye sorduğum için çalışan garsonun “'senin zoruna gitti”' ve “'sen bedavacısın”' diye hakaret etmesi üzerine ayağımı basmayacağım bir yer. Yazıktır bu kadar güzel bir yerin bu kadar kötü işletilmesi. Önce çalışanlarınıza nasıl davranması gerektiğini öğretmelisiniz.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sayın Ezgi Hanım öncelikle tesisimizi kaliteli hizmet ve güler yüzümüz sebebi ile 4 yıldır bu zamana kadar tercih etmiş olduğunuz için size teşekkür ederiz. Plaj için hafta sonu uygulamış olduğumuz ücret giriş ücreti değil harcama limiti olduğunu size tekrar hatırlatmak isteriz. Köfte bir yemek türüdür ve herkesin damak tadı farklı olması sebebi ile siz beğenmemiş olabilirsiniz, bu durumlarda iptali yapılmaktadır zaten. Sizden zorla parası mı alındı? İptal mi edilmedi? Bunu kanıtlayınız. Giriş ücreti yani limit neden uygulamaya başladınız dediğinizi kendiniz söylemektesiniz. Bu limit uygulamasını istediğimizde siz değerli müşterilerimizin bu tür yorumlar yapması normaldir. Size plaja giriş yaparken söylenmiş ise tesisimizi değil harcama limiti uygulamayan işletmeleri tercih etmekte özgürdünüz ve özgürsünüz. İyi günler...

8 Ağustos 2018, Çarsamba 13:35
50
10
0 (850) 600 71 89
Kriss Otel
Kriss Otel
Selvi Çıkmazı No:10 Deniz Caddesi
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Mükemmel bir hizmet tertemiz odalar. Ailenle birlikte tatil yaparmış gibi samimiyet. Merkezde, denize çok yakın, yemekleri çok güzel ve doğal kaliteden ödün verilmemiş. Fiyat uygun. Yönetim hep sizlerle birlikte, önerilerinize hep açık bir kadro. Kısacası beklediğiniz her şeye sahip. Teşekkür ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 71 89
Kriss Otel
Kriss Otel
Selvi Çıkmazı No:10 Deniz Caddesi
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Yemekler harika, personel çok güler yüzlü ve samimi. Kendinizi evinizde hissediyorsunuz, 3 kişi gittik ve çok memnun kaldık. Kesinlikle bir otelden fazlası. Tekrar çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 03 42
Sarsılmaz Otel
Sarsılmaz Otel
Yalı Caddesi No:55
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Yaklaşık 5 gün burada kaldık.Hemen hemen her şeyiyle muntazam bir yerdi.İnterneti dışında..Beklediğimiz sonucu göremedik ne yazık ki.Oldukça yavaş ve çekmeyen bir internet bağlantısı vardı.Bunun haricinde konakladığımızyer denize sıfır ve manzara inanılmazdı.Sizlere de gelmenizi şiddetle tavsiye ediyorum.Teşekkür ederim..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 466 20 83
Petunya Beach Resort
Petunya Beach Resort
Yahşi Yalısı
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Daha önce 2015 yılında gelmiş olduğumuz otelde şu anda müthiş farklılıklar gördük... Özellikle Süleyman Bey inanılmaz ilgili, disiplinli birisi. Tüm ekibini çok güzel idare ediyor. Müşteri ile olan iletişimleri ve jestleri de anlatılmayacak kadar güzel. Gelip görmenizi tavsiye ederim... Bir de 6 gün boyunca bizimle 10 numara ilgilenen arkadaşlar Sefa - Mustafa - Hüseyin'ler - Reşit - Ebru - Neslihan ve adını bilmediğim diğer tüm güzel insanlar her şey çok güzeldi. Her şey için ben ve ailem adına çok teşekkürler, hakkınızı helal edin. Kısacası ailecek gelinip, dinlenilip, mutlu bir şekilde ayrılabileceğiniz bir otel burası...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (850) 466 20 83
Petunya Beach Resort
Petunya Beach Resort
Yahşi Yalısı
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Sakin bu otele gelmeyin. 28 Temmuz -1 Ağustos tarihleri arası oteldeydim. Otele geldiğimde resepsiyondaki bir arkadaşla zaten tartışarak yerleştim. Otel binası zaten yok. İki katlı, eski evler. Biz clup odası diyelim yani iyi bir oda beklemeyin. Neyse sonra yemek zaten işkence sırada Allah sıra restoranda yer bulamazsanız sinek bara gidiyoruz karı koca 3 erkek karavanayla yemek getiriyoruz. Her gün kavga var mutlaka, restoran şefine biri sarıyor. Ne bu rezillik diye. Böyle sıra mı olur diye. Geçelim animasyona. Animasyonun a'sı yok bu otelde. 4 gece kaldık bir tane vallahi eğlenmedik. Animasyoncu iki bayan zaten hiç alakası yok işle güçle. Gece sizi diskoya götürüp 50TL almanın peşindeler. Bir gece diskoya gittik bir baktım taksiyle döndüm. Sizi bıraktılar mı yallah kayboluyorlar. Otelin iyi yanı personeldi. Gayet iyi ve hizmet ettiler ama gelmeyin derim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
3
0 (850) 602 06 95
Club Pinokyo Apart & Otel
Club Pinokyo Apart & Otel
Müskebi Yalısı Hurma Sok. No: 16
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otel harika bir konuma sahip, yeşillikler içinde ve denize çok yakın. Tek problem çevre ciddi anlamda bakımsız. Ağaçlar budanmamış, otlar büyümüş, çimler sapsarı. Bir ay konakladığımız tesiste bize verilen ev temiz değildi. Evde bulunması gereken vileda, fırça gibi malzemelerin hiçbiri yoktu. Gelirken eşyalı gelseniz iyi edersiniz. İhtiyaçların giderilme süresi çok uzun. Aslında biraz kişiye göre muamele var. Kimine güneşlik hemen takılırken kimi kendisi takmak zorunda kalıyor. Kimseden bir şey istemezseniz ve beklentiniz düşük olursa sırf çevre hatırına iyi bir tatil geçirirsiniz. En önemlisi havuz maalesef temiz değil. Dalan her çocuk kulak iltihabı oluyor. Oğlum iki kulağından da enfeksiyon kaptı. pH değerlerinin ölçüldüğünü falan sanmıyorum. Klor ölçüsüz kullanılıyor olabilir. Yosunlaşma mevcut. Eğer cidden önemsemez ve yetkililerle iletişim kurmazsanız alan cidden güzel. Kirlilik, bakımsızlık ve umursamazlık çok büyük problem. Ayrıca yetkililerin arkadaşları ve onların da arkadaşları için şartlar çok daha iyi. Tanıdıksanız sorun yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (252) 333 03 43
Yahşi Beach Otel Restaurant
Yahşi Beach Otel Restaurant
Orta Kent Yahşi Yalısı Deniz Caddesi, No:82
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Pek araştırmadan, şans eseri denk geldik. Temmuz sonu gittik ama deniz soğuktu. Bodrum'un en soğuk deniziymiş biraz da taşlı. Güneş altında kalmaktan hoşlanmadığımız için gölgedeki sedirler çok iyi geldi. Açık büfe gayet başarılı. Her akşam etli bir yemek çıkıyor. Tam bir aile yeri. Kafa dinleyebileceğiniz sakin bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 03 76
Emre Karga Pansiyon
Emre Karga Pansiyon
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Arkadaşımla harika dokuz gün geçirdik. Yemekler çok iyiydi. Özellikle akşam yemeği Ferda'nın harika zeytinyağlıları ve deneyimli et ustasının enfes tatları unutulmazdı bizim için. Odalar gayet temiz. Pansiyonda insan kendini evinde gibi hissediyor. Ortam çok samimi ve sıcak. Emre Bey tüm misafirleriyle içtenlikle yakından ilgileniyor. Ailece de kalınabilecek güvenli ve huzur dolu bir mekan. Her şey için çok teşekkürler Emre Bey tekrar geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)