Bodrum Bağla Otelleri

Bodrum Yarımadası’nın en güzel koy ve plajlarından birine sahip Bağla, ünlü Deve Plajı’na ev sahipliği yapmaktadır.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Bodrum Bağla Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Çok kirli"

"Dirty & dusty"

5.8

Misafir yorumu

4 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Bodrum Bağla Otelleri ve Bodrum Bağla Otel Fiyatları

Bodrum Yarımadası'nın en güzel koy ve plajlarından birine sahip Bağla, ünlü Deve Plajı'na ev sahipliği yapmaktadır.

Bağla, Muğla'nın Bodrum ilçesine bağlı sahil beldesidir. Bodrum Merkez'e 14 km uzaklıktaki Bağla, yarımadanın en güzel koy ve plajlarından biri olan Deve Plajı'na ev sahipliği yapıyor. Bağlar Burnu'nun batısındaki güzel koya günlük gezi tekneleri ve tatilciler yoğun ilgi göstermektedir. Bağlar Koyu'nun doğu tarafındaki küçük girinti – çıkıntılı yerler günlük gezi tekneleri gelemediği için daha sakindir. Ayrıca Bağlar Koyu ve çevresi kamp yapmak için de oldukça uygundur.

Bodrum'a yıl içerisinde sakin, doğa ile iç içe huzur dolu ve tertemiz denize sahip bir yerde tatil yapmak isteyenlerin ilk adresi olan Bodrum Bağla'da konaklamada tercih edebileceğiniz farklı kategorilerde Bodrum Bağla otelleri hizmet vermektedir. Bodrum Bağla otelleri içerisinde tatil otelleri, yıldızlı oteller, apart oteller, butik oteller, pansiyonlar ve moteller tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlamaktadır.

Bodrum Bağla otelleri yaz tatilinin başladığı haziran, temmuz ve ağustos aylarında en yoğun dönemini yaşamaktadır. Bu sebeple yaz aylarında tatil planları içinde Bodrum Bağla otelleri kategorisinde yer alan tesislerde konaklama yapmak isteyenlerin mutlaka erken rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. Bodrum Bağla otelleri denize yakın konumda yer almakta olup çoğu yeni yapılan binalardır. Turizm yatırımlarının giderek arttığı Bodrum Bağla tüm yılın stresini atabilirsiniz.

Bodrum Bağla otelleri ve fiyatları Neredekal.com Bodrum Bağla sayfasında yer almaktadır. Bu sayfadan Bodrum Bağla'da yer alan tüm otelleri, otel fiyatlarını ve otelleri resimleri ile ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ayrıca bu sayfadan beğendiğiniz Bodrum Bağla oteline ön rezervasyonda yaptırabilirsiniz.

Şimdiden sakin ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.

Bağla'nın altın rengi kumsalında uzanıp, tertemiz denizine girip, tüm yıl yetecek enerjiyi ve huzuru depolamadan Bağla'yı sakın terk etmeyin.

Bağla, Muğla iline bağlı Bodrum'da Ege'ye kıyısı bulunan bir sahil kasabasıdır. Bodrum Merkez'ine yaklaşık 14 kilometre mesafede yer alan Bağla; sakin, huzur dolu, deniz, kum ve güneşten oluşan bir tatili vadediyor.

Bodrum'a tatil için gelen yerli ve yabancı turistlerin sakin bir konaklama için tercihleri Bağla bölgesindeki oteller olmaktadır. Bodrum Bağla'da yer alan bu otel kategorileri içerisinde; tatil otelleri, küçük oteller, lüks oteller, yıldızlı oteller, apart oteller, butik oteller, pansiyonlar ve moteller tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlamaktadır.

Tatil için Bodrum'a gidenlerin konaklama yeri olan ve sakinliği ile tercih edilen Bağla en yoğun ve en kalabalık dönemini yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında yaşamaktadır. Yaz sezonunda yaşanan bu yoğunlukla birlikte Bodrum Bağla otel fiyatları belli oranlarda artmaktadır. Kış aylarında daha uygun olan Bodrum Bağla otel fiyatları yaz aylarında tatilin başlamasıyla artışa geçse dahi erken rezervasyon fırsatlarıyla bu artış ekarte edilebilir.

Bodrum Bağla otel fiyatları ve otelleri Neredekal.com Bodrum Bağla sayfasında yer almaktadır. Bu sayfadan Bodrum Bağla'da yer alan tüm otelleri ve Bodrum Bağla otel fiyatları ayrıntılı bir şekilde incelenebilmektedir. Hatta beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz otele ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.

Bodrum Bağla otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Ilgınlar Camping & Plaj
Ilgınlar Camping & Plaj

-

Çok kirli

Çok kirli, bakımsız, ilgisiz ve maalesef suratsız bir yer. Kamp ortamındaki bar ve kafe işletmeciliği kayda değer sıcaklık ve ilgi veriyor. Kamp alanı berbat. Bir kahve içemeyeceğiniz bir yer çünkü maalesef yok! :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ilgınlar Camping & Plaj
Ilgınlar Camping & Plaj

-

Dirty & dusty

Nice place to visit by boat, worst place to stay overnight. Customer service is worst we've seen for ever. Dirty & dusty. One waiter for all of people, we ended up serving ourselves, empty rubbish & clean etc. If you want a relaxing holiday this is not the place to come. Loud music is being played until late at nights. We won't be coming back again, period.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ilgınlar Camping & Plaj
Ilgınlar Camping & Plaj

-

Çok uygun ve elit

Mükemmel bir yer Ilgınlar Camping & Plaj. Gerek temizlik gerek ilgi, çalışanları mükemmel. Ayrıca diğerlerine göre çok uygun ve elit.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ilgınlar Camping & Plaj
Ilgınlar Camping & Plaj

-

Şahaneydi

Arkadaşlarla keyifli bir tatil geçirdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)