Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Bodrum Bağla Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Bodrum Bağla Otelleri

Bodrum Bağla için {{ (filteredHotels).length}} / 0 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Bodrum Bağla Otelleri - En Uygun Bodrum Bağla Otel Fiyatları

Bodrum Yarımadası'nın en güzel koy ve plajlarından birine sahip Bağla, ünlü Deve Plajı'na ev sahipliği yapmaktadır.
Bağla, Muğla'nın Bodrum ilçesine bağlı sahil beldesidir. Bodrum Merkez'e 14 km uzaklıktaki Bağla, yarımadanın en güzel koy ve plajlarından biri olan Deve Plajı'na ev sahipliği yapıyor. Bağlar Burnu'nun batısındaki güzel koya günlük gezi tekneleri ve tatilciler yoğun ilgi göstermektedir. Bağlar Koyu'nun doğu tarafındaki küçük girinti – çıkıntılı yerler günlük gezi tekneleri gelemediği için daha sakindir. Ayrıca Bağlar Koyu ve çevresi kamp yapmak için de oldukça uygundur.

Bodrum'a yıl içerisinde sakin, doğa ile iç içe huzur dolu ve tertemiz denize sahip bir yerde tatil yapmak isteyenlerin ilk adresi olan Bodrum Bağla'da konaklamada tercih edebileceğiniz farklı kategorilerde Bodrum Bağla otelleri hizmet vermektedir. Bodrum Bağla otelleri içerisinde tatil otelleri, yıldızlı oteller, apart oteller, butik oteller, pansiyonlar ve moteller tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlamaktadır.

Bodrum Bağla otelleri yaz tatilinin başladığı haziran, temmuz ve ağustos aylarında en yoğun dönemini yaşamaktadır. Bu sebeple yaz aylarında tatil planları içinde Bodrum Bağla otelleri kategorisinde yer alan tesislerde konaklama yapmak isteyenlerin mutlaka erken rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. Bodrum Bağla otelleri denize yakın konumda yer almakta olup çoğu yeni yapılan binalardır. Turizm yatırımlarının giderek arttığı Bodrum Bağla tüm yılın stresini atabilirsiniz.

Bodrum Bağla otelleri ve fiyatları Neredekal.com Bodrum Bağla sayfasında yer almaktadır. Bu sayfadan Bodrum Bağla'da yer alan tüm otelleri, otel fiyatlarını ve otelleri resimleri ile ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ayrıca bu sayfadan beğendiğiniz Bodrum Bağla oteline ön rezervasyonda yaptırabilirsiniz.

Şimdiden sakin ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.

Bağla'nın altın rengi kumsalında uzanıp, tertemiz denizine girip, tüm yıl yetecek enerjiyi ve huzuru depolamadan Bağla'yı sakın terk etmeyin.
Bağla, Muğla iline bağlı Bodrum'da Ege'ye kıyısı bulunan bir sahil kasabasıdır. Bodrum Merkez'ine yaklaşık 14 kilometre mesafede yer alan Bağla; sakin, huzur dolu, deniz, kum ve güneşten oluşan bir tatili vadediyor.

Bodrum'a tatil için gelen yerli ve yabancı turistlerin sakin bir konaklama için tercihleri Bağla bölgesindeki oteller olmaktadır. Bodrum Bağla'da yer alan bu otel kategorileri içerisinde; tatil otelleri, küçük oteller, lüks oteller, yıldızlı oteller, apart oteller, butik oteller, pansiyonlar ve moteller tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlamaktadır.

Tatil için Bodrum'a gidenlerin konaklama yeri olan ve sakinliği ile tercih edilen Bağla en yoğun ve en kalabalık dönemini yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında yaşamaktadır. Yaz sezonunda yaşanan bu yoğunlukla birlikte Bodrum Bağla otel fiyatları belli oranlarda artmaktadır. Kış aylarında daha uygun olan Bodrum Bağla otel fiyatları yaz aylarında tatilin başlamasıyla artışa geçse dahi erken rezervasyon fırsatlarıyla bu artış ekarte edilebilir.

Bodrum Bağla otel fiyatları ve otelleri Neredekal.com Bodrum Bağla sayfasında yer almaktadır. Bu sayfadan Bodrum Bağla'da yer alan tüm otelleri ve Bodrum Bağla otel fiyatları ayrıntılı bir şekilde incelenebilmektedir. Hatta beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz otele ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.

Bodrum Bağla Hakkında
Muğla'nın birbirinden güzel koylarından biridir Bağla.

Bulunduğu bölgeye ismini veren koy, Bodrum Merkez'e 14 kilometre uzaklıktadır. Bodrum Bağla, özellikle yaz aylarında dünyanın her yerinden gelen turistler tarafından yoğun ilgi görür.

Bodrum Bağla, Ege ve Akdeniz iklimini yaşar. Yaz ayları çok bunaltmaz, kış ayları ise çok üşütmez. Hem Akdeniz hem de Ege iklimine sahip olması bitki örtüsünü ikiye ayırmıştır. Bodrum-Milas yolunun batısı çalılık ve fundalıktan oluşurken; doğusunda ise iğne yapraklı kızılçam, yabani çilek ve sandal ağaçları görülür.

Bodrum Bağla halkının geçim kaynağı tarım ve turizmdir. Yöre halkı son zamanlarda turizme daha fazla önem vermektedir. Bodrum Bağla'da oteller, butik oteller ve pansiyonlar oldukça fazladır. Bodrum Bağla pansiyonları, otellere ve butik otellere göre bütçeye daha uygundur.

Bodrum Bağla'nın eğlence hayatı da oldukça hareketlidir. Bağla'nın barlarında gece boyu dilediğiniz kadar eğlenebilirsiniz. Tabii Bağla'ya 14 kilometre uzaklıkta olan Bodrum Barlar Sokağı da tercihleriniz arasında olabilir. Yani Bodrum Bağla'da bir anınız bile boş geçmeyecektir.

Bölgedeki güzel plajda dilediğiniz kadar vakit geçirebilirsiniz. Plajın arkasındaki mandalina bahçesinin etrafını saran koca serviler, bulunduğu coğrafyaya ayrı bir güzellik dahil eder. Bu mandalina bahçesi önceki yıllarda Bodrumluların mesire yeri olarak kullandıkları alandı.

Bodrum Bağla'da yapılan yeni tatil siteleri ve büyük oteller bölgenin değişmesine sebep olmuştur. Bu sebepten dolayı tatilcilerin gözde yerleri arasına girmiştir. Bodrum Bağla'da bisiklet turu yapıp bölgeyi keşfedebilir ve gezilecek yerlere küçük ziyaretler yapabilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın