Asarlık Otelleri

Gümbet Koyu’na hakim bir noktada yer almaktadır Asarlık.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Asarlık Otelleri

Toplam 3 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Genel olarak fena değil"

"Şiddetle tavsiye ederim"

7.0

Misafir yorumu

2 yorum
* Rezervasyon Hattı 0 850 602 24 30

"Neredeyse bedava"

"Bodrum'a yakın "

10

Misafir yorumu

3 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Asarlık Otelleri ve Asarlık Otel Fiyatları

Gümbet Koyu'na hakim bir noktada yer almaktadır Asarlık.

Asarlık, Muğla'nın Bodrum ilçesinde yer almaktadır. Konumu gereği Gümbet koyuna hakim bir noktadır. Bodrum Merkez'e 3 kilometre, Milas Bodrum Havaalanı'na 35 kilometre uzaklıktadır. Asarlık, şehrin gürültüsünden uzak ama eğlenceye bir o kadar yakın modern mimarisi ile dikkat çeken otelleri vardır.

Asarlık, sakin bir nokta ve eğlenceye ve Bodrum Merkez'e oldukça da yakın bir lokasyonda yer almaktadır. Bu sebeple Bodrum'a gelenler tatilini geçirmek için konaklamada Asarlık bölgesindeki otelleri öncelikle tercih etmektedir. Asarlık otelleri lüks tatil otellerinden oluşmaktadır. Asarlık'ta tercih edilebilecek farklı kategorilerde oteller hizmet vermektedir. Asarlık otelleri içerisinde lüks tatil otelleri, 5 yıldızlı oteller ve diğer kategorilerdeki oteller tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlamaktadır.

Asarlık en yoğun dönemini yaz aylarında yaşamaktadır. Özellikle de yaz tatilinin başladığı haziran, temmuz ve ağustos aylarında oldukça kalabalık olmaktadır. Bu sebeple tatil planları içinde Asarlık otelleri kategorisinde yer alan tesislerde konaklama yapmak isteyenlerin mutlaka erken rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. Asarlık otelleri yeni yapılan binalardan oluşmaktadır.

Asarlık otelleri ve fiyatları Neredekal.com Asarlık sayfasında yer almaktadır. Bu sayfadan Yatağan'da yer alan tüm otelleri, otel fiyatlarını ve otelleri resimleri ile ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ayrıca bu sayfadan beğendiğiniz Yatağan oteline ön rezervasyonda yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.

Asarlık, Bodrum'un içinde apayrı bir cennet bambaşka bir yer.

Asarlık, Muğla'nın Bodrum ilçesinde yer almaktadır. Doğası, tarihi dokusu, havası ve huzuru ile Bodrum'un cennet köşelerinden biridir. Eski dönemlerde Bitez ve Asarlık'ın eski ismi Ağaçlı'ymış. Bu yüzden de yerleşimi ve doğası Bitez ile oldukça benzerdir.

Asarlık mevki lüks tatil otelleri, tatil köyleri ve 5 yıldızlı otelleri ile genelde ön plandadır. Asarlık bulunduğu konum ile de Gümbet'i kuşbakışı izlemektedir. Asarlık sakin ve huzur dolu ortamından eğlenmek için Gümbet'e sadece 10 dakikada geçebilirsiniz.

Asarlık yaz kış yerli ve yabancı turistlerin konaklamada tercih ettiği tatil otellerine sahip olmakla birlikte en yoğun ve kalabalık dönemini yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında yaşamaktadır. Yaz sezonunda yaşanan bu yoğunlukla birlikte Asarlık otel fiyatları belli oranlarda artmaktadır. Kış aylarında daha uygun olan Asarlık otel fiyatları yaz aylarında tatilin başlamasıyla artışa geçse dahi erken rezervasyon fırsatlarıyla bu artış ekarte edilebilir.

Asarlık otel fiyatları ve otelleri Neredekal.com Asarlık sayfasında yer almaktadır. Bu sayfadan Asarlık'ta yer alan tüm otelleri ve Asarlık otel fiyatları ayrıntılı bir şekilde incelenebilmektedir. Hatta beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz otele ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın