Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Asarlık Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Asarlık Otelleri

Asarlık için {{ (filteredHotels).length}} / 3 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Asarlık Otelleri - En Uygun Asarlık Otel Fiyatları

Gümbet Koyu'na hakim bir noktada yer almaktadır Asarlık.
Asarlık, Muğla'nın Bodrum ilçesinde yer almaktadır. Konumu gereği Gümbet koyuna hakim bir noktadır. Bodrum Merkez'e 3 kilometre, Milas Bodrum Havaalanı'na 35 kilometre uzaklıktadır. Asarlık, şehrin gürültüsünden uzak ama eğlenceye bir o kadar yakın modern mimarisi ile dikkat çeken otelleri vardır.

Asarlık, sakin bir nokta ve eğlenceye ve Bodrum Merkez'e oldukça da yakın bir lokasyonda yer almaktadır. Bu sebeple Bodrum'a gelenler tatilini geçirmek için konaklamada Asarlık bölgesindeki otelleri öncelikle tercih etmektedir. Asarlık otelleri lüks tatil otellerinden oluşmaktadır. Asarlık'ta tercih edilebilecek farklı kategorilerde oteller hizmet vermektedir. Asarlık otelleri içerisinde lüks tatil otelleri, 5 yıldızlı oteller ve diğer kategorilerdeki oteller tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlamaktadır.

Asarlık en yoğun dönemini yaz aylarında yaşamaktadır. Özellikle de yaz tatilinin başladığı haziran, temmuz ve ağustos aylarında oldukça kalabalık olmaktadır. Bu sebeple tatil planları içinde Asarlık otelleri kategorisinde yer alan tesislerde konaklama yapmak isteyenlerin mutlaka erken rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. Asarlık otelleri yeni yapılan binalardan oluşmaktadır.

Asarlık otelleri ve fiyatları Neredekal.com Asarlık sayfasında yer almaktadır. Bu sayfadan Yatağan'da yer alan tüm otelleri, otel fiyatlarını ve otelleri resimleri ile ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ayrıca bu sayfadan beğendiğiniz Yatağan oteline ön rezervasyonda yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.

Asarlık, Bodrum'un içinde apayrı bir cennet bambaşka bir yer.
Asarlık, Muğla'nın Bodrum ilçesinde yer almaktadır. Doğası, tarihi dokusu, havası ve huzuru ile Bodrum'un cennet köşelerinden biridir. Eski dönemlerde Bitez ve Asarlık'ın eski ismi Ağaçlı'ymış. Bu yüzden de yerleşimi ve doğası Bitez ile oldukça benzerdir.

Asarlık mevki lüks tatil otelleri, tatil köyleri ve 5 yıldızlı otelleri ile genelde ön plandadır. Asarlık bulunduğu konum ile de Gümbet'i kuşbakışı izlemektedir. Asarlık sakin ve huzur dolu ortamından eğlenmek için Gümbet'e sadece 10 dakikada geçebilirsiniz.

Asarlık yaz kış yerli ve yabancı turistlerin konaklamada tercih ettiği tatil otellerine sahip olmakla birlikte en yoğun ve kalabalık dönemini yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında yaşamaktadır. Yaz sezonunda yaşanan bu yoğunlukla birlikte Asarlık otel fiyatları belli oranlarda artmaktadır. Kış aylarında daha uygun olan Asarlık otel fiyatları yaz aylarında tatilin başlamasıyla artışa geçse dahi erken rezervasyon fırsatlarıyla bu artış ekarte edilebilir.

Asarlık otel fiyatları ve otelleri Neredekal.com Asarlık sayfasında yer almaktadır. Bu sayfadan Asarlık'ta yer alan tüm otelleri ve Asarlık otel fiyatları ayrıntılı bir şekilde incelenebilmektedir. Hatta beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz otele ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.

Asarlık Hakkında
M. Ö. 387'de Kral Mausolos Milas'ta bulunan başkenti, güzelliğiyle büyülendiği Halikarnas'a taşır. Haksız da sayılmaz büyülenmekte, hala o kadar güzel ki buralar...
Asarlık havası da enteresandır. Yazları terlemez, kışları da üşümez, netice de hasta da olmazsınız. Çünkü nem oranı yaz aylarında hiç olmazken, kış aylarında ise oldukça düşüktür.

İklim örtüsü de çeşitlidir Asarlık'ta. Çalılık, fundalık, çeti, iğne yapraklı kızılçam, mis kokulu, reçeli de enfes olan yabani çilek, parfüm endüstrisinde de kullanılan mersin ve sandal ağacı. Düşünebiliyor musunuz ortamın kokusunu.

Yıllar yıllar öncesinde başlanmış yerleşik hayata buralarda. O yüzden tarih de kokuyor Asarlık.

Herhalde Türkiye'de Bodrum dışında hiçbir yerde bu kadar çok bar yoktur. Onlarca içecek çeşidi arasından elbet sizin damak tadınıza da uyan bulunur. Arzu ederseniz samimi kıyı kahvelerinde çay ve kahve çeşitlerinin de tadına bakabilirsiniz tabiî ki.

Bodrum artık çok kalabalık diyenleri duyuyorsunuzdur. Ama vazgeçemezler yine de buralardan. Daha sakin Bodrum köşelerine doğru inerler. Hem Bodrumun eğlencesinden uzak kalmamak hem de kafa dinlemek için.

Eşsiz Bodrum köşesi Asarlık'ta, Bodrum'un güzelliklerini barındıran bir atmosferde tatil yapmak isterseniz, ulaşım uluslararası bir havaalanından, Bodrum'a sadece 35 km mesafeden. Ama öncelikle Asarlık otel fiyatlarını inceleyip, biran önce Asarlık Otel rezervasyonunuzu yaptırmanızı tavsiye ederim. Kesenize ve kafanıza uyan bir Asarlık Apart Otelinde, bir Asarlık Butik Otelinde, bir Asarlık Pansiyonunda veya bir Asarlık Otelinde geçirebilirsiniz tatilinizi.

13 Kullanıcı Yorumu
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
13
10
0 (850) 602 24 30
Rexene Resort
Rexene Resort
Adnan Menderes Cad. No: 4
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Gezmeyi ve dolaşmayı çok seven biri olarak Bodrum yaz kış favori mekânımdır. Geçen sene ani bir kararla geldiğim bu otelden çok memnun ayrılmam üzere bu sene tekrar gittik. Fiyatı çok uygundu. Denizi çok güzeldi. Yemekler çok lezzetliydi ancak çeşit açısından sıkıntılar vardı. Havuzu da çok temizdi ancak ben deniz aşığı olduğumdan dolayı çok tercih etmedim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
13
6
0 (850) 602 24 30
Rexene Resort
Rexene Resort
Adnan Menderes Cad. No: 4
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Genel olarak keyifli bir tatil yaptığım oteldi. Odalar geniş ve temizdi. Fiyatı çok uygundu. Denizi ve havuzunu çok sevdik. Yemekler çok lezzetliydi. Konum olarak Gümbet merkeze yakındı. Otelin eşyaları eskiydi ancak bu halledilebilir bir sorun. Personel samimi ve ilgiliydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
13
10
0 (850) 602 24 30
Rexene Resort
Rexene Resort
Adnan Menderes Cad. No: 4
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Geçen sene sezon sonu gittiğimiz ve çok keyif aldığımız bir oteldi. Elbet birkaç olumsuzluk yaşadık ancak bunların çözümü için gösterilen çaba ve hızla çözülmesi tatilimizi güzel hale getiren en önemli etmenlerdendi. Odalar çok temiz ve konforluydu. Odaların manzarası muazzamdı. Yemekler çok lezzetli ve çeşitliydi. Servis çok güzeldi. Animasyon ekibi hem sabah hem de akşam çok güzel şovlar ve etkinlikler yapıyordu. Biz çok memnun kaldık size de öneririz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
13
10
0 (850) 602 24 30
Rexene Resort
Rexene Resort
Adnan Menderes Cad. No: 4
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Acımasız yorumcular bence verdi. Paraya göre otel aramalı. Biz eşimle çok eğlendik. Teşekkürler Rexene Resort. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
13
2
0 (850) 602 24 30
Rexene Resort
Rexene Resort
Adnan Menderes Cad. No: 4
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bu otel hayatımda gördüğüm en pinti, en pis, en yemekleri kötü oteldi diyebilirim. İki aile olarak gittiğimiz bu otele girdiğimiz andan itibaren soğuduk. Hijyen sıfır, yemekleri vasat, suyu bile damacanadan kendiniz alıyorsunuz! Onca misafire damacanadan su! Ömrümde gördüğüm en komik Türk gecesi yaşandı. Öyle bir sunumları vardı ki, gülmek isteyen herkes gelmeli. Türk gecesi ikramları: tavuk döner, balık, salata olarak domates, biber, soğan, marul ve diğer yeşilliklerin 15 çeşit halinin sunumu, tatlılar da ise sütlü ve çikolatalı olarak 10 çeşit lezzetsiz (basit), gözüm bir çeşit cevizli baklava aradı ama maalesef! Bir et veya köfte hiç ikram edilmedi, 5 gün kaldık. He unutmadan, lüks lahmacun vardı, haklarını yemiyim, tek lahmacunu 4'e bölüp 2 kişiye verdiler, malum içinde kıyma var, o da yemek saatinin ilk 40 dakikası bitti ve sırada daha yaklaşık 20 kişi vardı. Biz bizzat bunlara şahit olduk. Okuyanlara tavsiyem, sakın ha sakın gitmeyin. Daha yazmadığım çok şey var o otelde.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
13
1
0 (850) 602 24 30
Rexene Resort
Rexene Resort
Adnan Menderes Cad. No: 4
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Odamız saat 17'de bize teslim edilebildi. Biz gelmeden havalandırmışlardı. Girip eşyaları koyup vaktinde odayı alamadığımız için havuzda takılmaya başlayan çocukların yanına gittik. Sahilde ağır bir foseptik kokusu vardı, anlam veremedik. Havuz, yemek, otel keşfi derken akşam odamıza girdiğimizde şok olduk. Çok ağır bir rutubet kokusu, soğutmayan ve çalıştığında pis bir koku yayan küflü klima, rutubetten şişmiş giysi dolabı, pislik ve küf içindeki banyo, sürü halinde gezen sivrisinekler aklımızı 1 saatte başımıza getirdi. Odaların kötü olduğu bu otelde sıfır temizlik, sorduğunuz sorulara cevap vermeyen resepsiyonun hayallerinizin ötesinde hizmeti ile özellikle çocuk arabasıyla çıkmak zorunda kaldığınız yaklaşık 100 m dik yokuş sizi güler yüzle karşılayacaktır. Mümkünse gelmeyin. Pansiyonda da ailece çok kaldık ama bu otel sınırların ötesinde. Elma alıyorsunuz, çürük armut çıkıyor. Otelin fotoğraflarına sakın ola kanmayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
13
8
0 (850) 602 24 30
Rexene Resort
Rexene Resort
Adnan Menderes Cad. No: 4
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Tam bir aile oteli. Çalışanlar güler yüzlü ve ilgili. Denize sıfır olması çok güzel. Denizi ve konumu harika. Yemekleri lezzetli ve yeterli. Acımasız yorumlara aldanmayın. Biz memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
13
2
0 (850) 602 24 30
Rexene Resort
Rexene Resort
Adnan Menderes Cad. No: 4
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Pislikten geçilmiyor, odaya gireli yarım saat oldu, hayatımda bu kadar kötü hizmet görmedim. Odadaki çarşaflar pis ve oda kokuyor. Bir daha asla gelmem bu otele.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
13
4
0 (850) 602 24 30
Rexene Resort
Rexene Resort
Adnan Menderes Cad. No: 4
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

9 - 17 Ağustos tarihinde eşim ve 2 yaşında kızımla kaldım. Otel genel olarak fena değil. Personel de resepsiyon hariç iyi. Özellikle garson ve barmenlere teşekkürler. Aklımda kaldığı kadar Ahmet, Uğur oda temizliğinden sorumlu teşekkürler ama oda ayarlama konusunda sıfır. Bekar insanlarla evli aileler yan yana konaklama yapıyor. Şikayet ettiğimizde bir şey değişmedi. Tatilin 3 günü berbat geçti. Yani resepsiyon müdiresi kesinlikle bu işi hiç bilmiyor. Bu yüzden oteli tavsiye edemem. Karar sizin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
13
10
0 (850) 602 24 30
Rexene Resort
Rexene Resort
Adnan Menderes Cad. No: 4
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Öncelikle tur rehberimiz Ali Bey'e, Mika Tur görevlisi olan Resul Bey ve Özgün Hanım'a yakın ilgilerinden dolayı sonsuz teşekkür ederim. Güler yüzlü garsonlarından tutunda, her şeyi mükemmel bir otel olan Rexene Resort'ün herkes tarafından görülmesini şiddetle tavsiye ederim. Teşekkürler Rexene Resort ve Mika Tur.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
13
10
0 (850) 600 39 19
Aura Residence Bodrum
Aura Residence Bodrum
Asarlık Mevkii No. 87 P.K. 48400
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Mükemmel deniz, manzara guzel, Bodrum'a yakın... Bir tek yaş ortalaması yüksek.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
13
10
0 (850) 600 39 19
Aura Residence Bodrum
Aura Residence Bodrum
Asarlık Mevkii No. 87 P.K. 48400
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Tesis huzur dolu, fiyatları nerdeyse bedeva. Çok sevdim, her yıl gelinir bence.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
13
10
0 (850) 600 39 19
Aura Residence Bodrum
Aura Residence Bodrum
Asarlık Mevkii No. 87 P.K. 48400
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Burada huzur var mutluluk var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)