Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Bitez Otelleri

Bitez için {{ (filteredHotels).length}} / 68 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}

Bitez Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Yarımadanın en güzel koylarından biri olan Bitez'in denizi kumlu ve sıcaktır. Ama asıl ünü Çökertme türküsünden gelir...

Bitez, Bodrum merkezinin batı cephesinde yer alır. Güneyde Ege Denizi, kuzeyde Konacık Beldesi, batısında ise Ortakent-Yahşi Beldesi bulunur.

Birkaç küçük adası olan belde genelde düz ve alüvyon ovadan oluşur. Bu nedenle kent merkezinde mandalina bahçelerinin yeşilliği ve kokusu eksik olmaz. Bodrum'un en güzel ve uzun koylarından birisi de Bitez'de bulunur.

Bitez'in nüfusu son sayımlara göre 8000 civarındadır. Fakat yaz aylarında bu nüfus yirmi bin, otuz bin kişiye kadar çıkabiliyor. Bu artan müşteri profiline cevap verebilmek için de Bodrum Bitez'de özellikle son yıllarda birçok tesis açıldı.

Bodrum Bitez hotellerinin birçoğu plajın hemen gerisinde yer alıyor. Tesisler ve deniz arasında sadece bir yol var, o da uzun mu uzun bir yürüyüş yolu... Araçlar çok daha geride bulunan otoyolu kullanıyor.

Bodrum Bitez otellerinin neredeyse her birinin önünde kendine ait plajları var, tüm kumsal boyunca minderler, ağaçlar, ağaçlar arasında hamaklar, kumların içinde oynayan çocuklar yer alıyor. Aileler, ağaç gölgesinde çaylarını yudumluyor. Hep istenip de bir türlü kavuşulamayan o rahat aile ortamını burada huzurla yaşayabiliyorsunuz.

Bodrum Bitez'in denizi oldukça sığ. Uzun bir süre boyunca yürümeniz gerekiyor. Haliyle bu da çocukların ve çocuklu ailelerin işine geliyor. Kumdan kale yapanlar, sahilde frizbi oynayanlar, sohbetlerle kahkahalarla ortamı şenlendirenler...

Bodrum Bitez otelleri arasında, tatil köyleri de var, butik oteller de... Hangisini tercih ederseniz edin, bu güvenli plaj siz misafirlerini bekliyor...

Bodrum Bitez, büyük mandalina bahçeleri, yüzyıllık zeytin ağaçları ile yarımadanın en yeşil beldelerindendir.

Bodrum'dan karayolu ile 8 km, deniz yolu ile 2,5 deniz mili uzaklıktadır. Otogardan sık sık ve geç saatlere kadar yapılan minibüs servisleri, Bitez'i kolay ulaşılabilir bir yer yapar.

Bodrum Bitez'deki sahil restoranları, Bodrum yarımadasının en çok rağbet edilen mekânlarıdır. Bitez'in yarımadadaki diğer yerlere oranla merkeze daha yakın oluşu, ulaşımının kolaylığı ve yıllardır oturmuş işletmelere sahip olması, bu işletmelerdeki hizmet ve servis kalitesinin yüksekliği ve makul fiyatlar, son yıllarda daha da çok artan bu rağbeti haklı kılmaktadır.

Bodrum Bitez 2018 otel fiyatları, Bodrum'a 15 dakikalık mesafede olmasına rağmen, yarımadanın merkezinden çok daha farklı özellik gösterir. Bodrum tatil fiyatları çok pahalı diyenlere, ben burdayım diye seslenir adeta.

Bodrum Bitez'de yüksek sezon olan yaz mevsiminde Bitez 2018 otel fiyatları biraz daha fazla olmakla birlikte, kış aylarından çok büyük fark göstermez. Aralarında uçuk bir fiyat olduğunu söyleyemeyiz.

Birçok yerde de karşımıza çıktığı gibi, Bodrum Bitez 2018 otel fiyatları, tesis türüne ve hizmetine göre değişiklik gösterir. Bitez butik otellerinde fiyatlar daha uygun iken, lüks otellerde daha fazladır. Ancak pahalı olan lüks otellere, daha çok yurtdışından turlar düzenlenmekte, dolayısıyla yabancı müşteriler bulunmaktadır.

Türkiye'nin dört bir yanından gelen yerli turistler, lüks ve yıldızlı tatil otellerini, Bodrum Bitez resortlerini değil de, daha çok butik otelleri tercih etmektedir.

Günümüzde tatil anlayışının, gürültü ve eğlence tarzı değil de, daha çok sessiz, huzurlu bir tatil tarzına kaydığını buradan yola çıkarak söylemek mümkün.

Bitez Hakkında

Bitez ya da dere yatakları boyunca yer alan mandalina, limon ve zeytin bahçelerinden dolayı halk arasındaki ismiyle Ağaçlı Köyü. Adına her ne derseniz deyin, ama burayı adım adım yaşayın.

Bodrum'dan kara yolu ile 8 km, deniz yolu ile 2,5 deniz mili uzaklıktadır Bitez. Aracınız yoksa endişelenmeyin, Bodrum merkezden sıklıkla yapılan minibüs servisleri ile 15 dakika içinde Bitez'desiniz. Yok, ben yürümek istiyorum derseniz 1 saatte araç sesinden uzak bir yol güzergahı da mevcut. Bitez güzel olduğu kadar temiz de. Bodrum'a iki koy uzaklıkta olmasına rağmen, turizme yeni açılan yerleşim yerlerinden. Sokakları, yol tabelaları, hatta minibüs duraklarına kadar her şey özenli.

Bodrum Bitez otelleri ve restoranları sahilin hemen arkasında. Sahile giderken oto yoldan geçmiyorsunuz. Oto yol tesislerin ve çarşının arkasında kalıyor. Çocuklu aileler bu özelliğine bayılıyor, çocuklarını gönül rahatlığıyla sahile gönderebiliyorlar.

Bodrum'da dolaştınız geldiniz, denize de girdiniz. Akşam oldu acıktınız haliyle. Bitez'de ne yenir diye düşünmeyin. Ahtapot salatası, karides, sübye, kalamar tava, dolma, ızgara, levrek, çipura yapan balık lokantalarının yanı sıra dünya mutfağından yemekler sunan restoranlar da mevcut Bodrum Bitez'de.

Bodum Bitez restoranlarının bazıları şömine başında sıcacık yemeğinizi yemeniz için kışları da açık. Canlı müzik ve Kos'un denize düşen müthiş manzarası eşliğinde yaz, kış afiyetle yenir Bodrum Bitez'de yemekler.

Tatiliniz perşembe gününü de kapsıyorsa yaşadınız. Dalından koparılmış taze meyve ve sebzeleri, günlük süt ürünlerini, hatta giysi ve ev gereçleri bulabileceğiniz meşhur Bitez pazarına da gidebilirsiniz.

Doğa yürüyüşlerinden hoşlananlara büyük keyif veren yürüyüş yolları da var Bitez'de. Kış aylarında gürül gürül akan dereler, yaz mevsiminde kuruduğu için off road ve yürüyüş yolları olarak kullanılıyor. Mandalin bahçeleri arasında, dereler içerisinde yürümek, sağda solda beyaz evlerin kapılarında size selam veren yaşlıları görmek büyük keyif...

Bodrum Bitez Kadınlar Kahvesi. Evet evet Kadınlar Kahvesi. Sadece kadınlara özel, yaz günlerinde birçok kadını önündeki açık alanda örgü örerken, çay ya da kahve içerken ya da tavla oynarken görebileceğiniz Kadınlar Kahvesi. Hep erkekler mi kahvede dedikodu yapacak değil mi ama?

Bitez yüzmek ve güneşlenmenin yanı sıra su kayağı, kano, deniz bisikleti gibi başka alternatifler de sunar. Bodrum yarımadasında rüzgar sörfü denilince akla gelen iki yer vardır, Bitez ve Akyarlar. Rüzgar sörfü öğrenmek isterseniz sörf okullarındaki profesyonel eğitmenlerden ders de alabilirsiniz.

Gündüzü de gecesi de keyifli Bodrum Bitez'in. Ayrıca konaklama ve restoran fiyatları Bodrum'a göre daha uygun. Aktivite açısından da zengin. Bodrum Bitez'de tatillinizi geçirmek isterseniz eğer, birçok otel arasından, keyfinize ve bütçenize uyan bir tesis seçebilir, ailenizle veya sevdiklerinizle keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.

Bitez otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
New Mandarin Apart
New Mandarin Apart

-

Memnun kalmadım

Duvarlarda örümcek ağlar, yerlerde kulağa akan cesetleri, balkonda kediler. Eski tüplü 37 ekran bir televizyon var balkonda. Sakin gitmeyin. Ben bilmeden bir gece için geldim, gelmez olaydım dedim. 1 gece için bile gelmeyin. Ne ocak var ne sabun var ne çöp kovası var. İlla buraya gelecekseniz Bodrum'a gelmeyin bence.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bitez Garden Life Hotel
Bitez Garden Life Hotel

-

İlgili ve alakalı bir çalışan grubu

Birçok kalıplaşmışlığın dışına çıkan, ilgili ve alakalı bir çalışan grubu. Beklentimiz düşük olmasına rağmen keşke daha fazla kalsaydık dediğimiz otel. Animasyon ekibi müthiş. O kadar ilgililer ki eğlendirmek için her şeyi yapıyorlar. Yine aynı şekilde otel çalışanları güler yüzlü ve hoş sohbet insanlar. Emeklerinize sağlık, bizi evimizdeymişsiniz gibi ağırladınız. Başta barmen Murat, Eyüp olmak üzere, bütün ilgi, alakalı arkadaşlarımız diyeyim oldular çünkü. Hepsine sonsuz teşekkürler. Yurt dışı turisti hariç yurt içi turistine de bu kadar ilgi gösteriliyormuş bir otelde. Gidin muhakkak kalın. Animasyon ekibi, çalışanlar, görevliler, yardımda bulunan, eğlenmemize katkı sağlayan hoş sohbetli insanlar, sizi tanımak çok güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Savra Bodrum
Savra Bodrum

-

Zevkle tasarlanmış

Savra Bodrum, Bodrum'da son derece zevkle tasarlanmış ve döşenmiş bir tesis. Personel işini son derece keyifle yapıyor ve bunu misafirlerine de hissettiriyorlar. Keyifli bir açık hava konser alanları var, bir haftalık konaklamanızda dahi 3-4 çok iyi sanatçıya ve konsere denk gelebiliyorsunuz yaz sezonunda. Fayda/maliyet olarak bence fiyatını hak ediyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Family Bitez Club
Paloma Family Bitez Club

-

Temizlik iyi değil

Otele ilk girdiğimizde öğle saatleriydi. Öğle yemeği kaçta diye sorduğumuz personelden size verilen kağıtta yazmıyor mu yanıtını aldık. 19:30'da başlayan yemek için sıraya girdik henüz açılmadı diye geri gönderildik. 10 saniye sonra personel geldi ben “'ben saate yanlış bakmışım açıldı”' dedi. Odadaki banyo gideri tıkalı, banyo havuz modunda (kirli banyo suyu), klozetin kapağı kırık, yatağın yayları çıkmış, hijyen yok(salçalı tepsinin yağını damlata damlata havuz başında dolaşan garsonun damlattıklarını görmeniz lazım), masaları sildikleri bez bizim arabamızı temizlediğimiz bezden daha kirli. İçeceklerin plastik bardakla verilmesi çok kötü(tek kullanımlık değil). Animasyon olarak yerleri yıkadıkları hortumu müşterilere tutuyorlar. Tabi ki yerin yıkanma suları havuza akıyor. Aç kalmadık ama mutfak iyiydi diyemem de. Temizlik yapan arkadaş odaya her gün giriyor ama nerenin temizlendiğini anlamanız çok zor. Personelin daha seviyeli ve müşterilerle daha özenli davranması gerekir. Saat 22.00'de içecek istediğiniz barmen size artık kapandı yok deyip sırıtınca geriliyorsunuz (kapanış saati 22.00 saniyelerle kaçırdık)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pınarhan Otel
Pınarhan Otel

-

Odalar çok temiz

Mükemmel bir yer. Çalışanların ilgisi ve cana yakınlığı anlatılmaz. Ancak gelip kalmak lazım. Odalar çok temiz, çok nezih bir yer. Teşekkürler Engin Bey, teşekkürler Selçuk ve diğer arkadaşlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hakan Otel
Hakan Otel

-

Ev sıcaklığında bir ortam

Üç gün kaldığımız Hakan Otel her şeyiyle mükemmel samimi bir butik otel. Sahipleri Korhan Bey ve Cansu Hanım size ev sıcaklığında bir ortam sunuyor. Odalar temiz, kahvaltı ve yemek mükemmel. Bu kadar zengin bir menü beklemiyorduk doğrusu. Hem lezzetli hem zengin. Yolunuz Bitez'e düşerse muhakkak gitmeniz gereken bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bitez Sunset Hotel
Bitez Sunset Hotel

-

Mütevazı elemanları

Ben ailemle başka bir otelinde 3 gün kaldım, sonra Bitez Sunset Hotel'de de 2 gün kaldım. Hem mütevazı elemanları hem de otel işletmecisi Kenan Bey'in müşterilerle ilgilenmesini son derece iyi gördüm. Sahildeki Sunset Restaurant'ta da keyifli zaman geçirdim. Herkese tavsiye ederim, Bodrum, Bitez'e gidince Bitez Sunset Hotel'e uğramanızı tavsiye ederim, iyi tatiller.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Costa Bitezhan Otel
Costa Bitezhan Otel

-

Konuksever otel

Gerçek anlamda tatil yaptığımı hissettiğim ve çok keyif aldığım bir otel. Herkes çok samimi ve her şey çok güzel. Personeller her konuda çok ilgililer ve çok da samimiler. Hepsi çok konuksever insanlar. Animasyonlar çok eğlenceliydi ve animatörlerin hepsi arkadaşımız oldular. Her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Costa Bitezhan Otel
Costa Bitezhan Otel

-

Mis gibi

Bodrum'da en güzel oteller listesinde, Bitez'de ise açık ara en güzel otel. Çok güzel, huzurlu ve keyifli bir tatil yaptık burada. Tüm personele ve otel yönetimine çok teşekkürler. Gerçekten harika bir işletmeye sahipsiniz. Otel denize sıfır oluşuyla konum olarak çok güzel bir yerde. Yemeklerini hazırlayan aşçıların ellerine sağlık, çok lezzetliydi her şey. Kesinlikle bundan sonraki adresimiz burası. Seneye görüşürüz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Costa Bitezhan Otel
Costa Bitezhan Otel

-

Bölgede en güzel yerde

Bitez'in en güzel yerinde sessiz, sakin, kaliteli ve güzel bir otel. Senelerdir buradayız ve çok memnunuz. Yemekler çok güzel ve tertemiz her şeyi. Otelde çalışanlar da çok güler yüzlü ve tatlı insanlar. Gerçekten cennet gibi bir yerde harika bir otel. Biz çok memnunuz. Bodrum'da tatil düşünenlere kesinlikle önerebileceğim bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Risa Hotel
Risa Hotel

-

Birkaç eksik hariç iyi

Otelin hizmeti beni çok memnun etti. Gerçekten kaliteli her şey. Yemeklerin çeşidi az olsa da lezzet gerçekten 10 numara. Havuz güzel ve keyifli. Odalar tertemiz ve bakımlı. İçecekler kaliteli. Eleştiri olarak denizi söyleyebilirim. Balçıktı ve bundan dolayı rahatsız olduk. Snack saatindeki yiyecekleri beğenemedim. Bir de bazen yemek saatinde yer problemi yaşadık. Onun dışında herhangi bir problem yoktu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Risa Hotel
Risa Hotel

-

Memnuniyet

Otelden son derece memnun kaldık. Hem odalarımızın temizliği hem genel temizlikten son derece memnun kaldım. Her yer pırıl pırıl ve mis gibiydi. Yemeklerde çeşit az olmasına rağmen lezzet çok güzeldi. Özellikle zeytinyağlıları kim hazırladıysa eline sağlık. Havuz temiz ve bakımlıydı. Personelin ilgisinden çok memnun kaldık. Fiyat da bu hizmetlere göre gayet uygun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Risa Hotel
Risa Hotel

-

Bu bölgede ilk tercihim

5 gece 6 gün güzel bir tatil geçirme fırsatım oldu bu tesiste. Arkadaşlarımızla beraber güzel vakit geçirip çok da güzel bir şekilde dinlendik. Otelin konumu gerçekten güzel bir yerde bulunuyor. Bu konuda çok memnun kaldık. Yemekler çok lezzetli ve çeşit konusunda da fena değildi. Temizlik konusunda hassaslardı. Bunlarla birlikte fiyat da gayet uygundu. Bu bölgede bir daha tatil yaparsam kesinlikle yine burayı tercih ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Risa Hotel
Risa Hotel

-

Fiyata göre çok iyi

Otel fiyat anlamında çok uygun ve bu uygun fiyatla verdiği hizmet çok iyi. Denize biraz mesafesi var ve denizini çok beğenmedim ama girilemeyecek derecede değil. Animasyon yok. Eğer eğlence arayan biriyseniz çok keyif alabileceğinizi düşünmüyorum. Havuz büyük ve çok da temiz. Denizden olan açığı bu şekilde kapamışlar. Personeller saygılı ve ilgili. Odalar temiz ve ferah. Yemekler çok lezzetli. Ortam genel olarak nezih, teşekkürler bu güzel hizmet ve servis için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Risa Hotel
Risa Hotel

-

Bazı iyileştirmeler gerek

Bu oteli geçen sene de tercih etmiştim ve bu sene de memnun kaldığım için yine buraya geldim. Denize olan konumu olsun, fiyatına göre olan yüksek performansı olsun memnun kaldığım bir otel oldu. Bu bölgedeki oteller içinde havuzu bence diğerlerinden çok daha güzel. Gerçekten bakımlı ve büyük bir havuzu var. Ancak geçen sene daha temizdi. Umarım bu temizlik işini hallederler. Ayrıca denize de yakınlığı ve denizin temizliği çok iyi. Sadece balçık oluşu biraz rahatsız edici. Deniz ayakkabısı mutlaka bulundurun derim. Kesinlikle yüzme konusunda hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Yemeklerde çeşit az ama lezzet çok güzel. Genel anlamda tavsiye edilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Risa Hotel
Risa Hotel

-

Sakin ortam

Odaların temizliği ve ferahlığı çok güzeldi. Çok rahatlar ayrıca. Ortamı çok sakin. Öyle gürültü, patırtı, gereksiz taşkınlık gibi durumlar yok. Akşamları güzel müzikler eşliğinde, lezzetli yemeklerimizi yedik. Hijyen konusunda da oldukça iyi bulduğum bir otel oldu. Temizliği gayet güzel. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Risa Hotel
Risa Hotel

-

İyi bir otel

Ailece hafta sonu için kaldığımız bir oteldi. Kısa bir tatil yapalım dedik. Çocuklar için güzel bir otel. Çocuklu ailelere ayrıca tavsiye ederim. Odaların kendisi de banyoları da bakımlı, temiz ve güzel. Genel anlamda otel de gayet temiz tutuluyor. Yemekler çeşit bakımından çok zengin değil ama lezzet açısından tatmin edici. Havuzları gayet bakımlı ve güzel. Animasyon, eğlence gibi beklentileriniz varsa burası size hitap etmeyebilir ama onun dışında güzel bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Costa Bianca Beach Hotel
Costa Bianca Beach Hotel

-

Odadaki balkon çok keyifli

Bodrum'da açık ara konakladığım en güzel otel. Harika bir tatil geçirdim. Yanımda kimse olmamasına rağmen bir an bile sıkılmadım. Otele geldiğim anda güler yüzle ve çok kibar bir şekilde karşılandım. Otel personeli çok saygılı, içten ve nazikti. Ayrıca çok da ilgililerdi. Denize sıfır olması en hoşuma giden noktaydı. Ayrıca odamın rahatlığı ve çok keyifli bir balkonu olması çok hoştu. Odanızdaki balkonun keyfini çıkarmanızı tavsiye ederim. Yemeklerde lezzet olarak hiçbir sıkıntı yoktu ama daha çok çeşit olabilirdi. Animasyon ekibi zaten 10 numaraydı. Eğlenceli bir tatil geçirmemdeki en büyük pay onların. Teşekkür ederim bütün tesis personeline yönetimine. Kesinlikle bir daha geleceğim bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Costa Bianca Beach Hotel
Costa Bianca Beach Hotel

-

Her şey olağanüstü

Kesinlikle olağanüstü bir oteldi. Çevremdeki herkese zaten tavsiye ettim ama burada okuyanlara ve konaklamayı düşünen herkese de içten bir şekilde tavsiye ederim. Tüm hizmetlerinden çok memnun kaldım. Gerçekten üstün bir hizmet kalitesi var. Eksik olan hiçbir şeyi yok hatta fazlası var. Her şey şahane.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Costa Bianca Beach Hotel
Costa Bianca Beach Hotel

-

Banyodaki suyun kokusu

Genel olarak hizmetlerinden ve servisinden memnun kaldım. Olanakları çok iyiydi ve kaliteli bir oteldi. Personel güler yüzlü ve ilgiliydi. Ancak bir sorun var ki bunu belirtmeden geçemeyeceğim maalesef. Odamızda banyodaki sular kesinlikle deniz suyuydu ve bir koku vardı. Bunun acilen giderilmesi gerek. Bu kadar memnun kaldığım bir otelde bu hoş bir durum değildi açıkçası.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kassandra Otel
Kassandra Otel

-

Konum müthiş

Otelin konumuna bayıldım. Rezervasyon yaptırırken de beni başta cezbeden nokta bu olmuştu. Sakinlik arıyorsanız bu tesisi seçmenizi öneririm. Yoğunluk çok fazla yok, kafamı dinledim rahat ve huzurlu bir şekilde. Hizmet kalitesi güzeldi, memnun kaldım. Yemekler çeşit ve lezzet açısından da güzeldi. Mutlu bir şekilde ayrıldım. Seneye de gelmek isterim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kassandra Otel
Kassandra Otel

-

Plaj daha iyi olmalı

Geniş bir arkadaş grubu olarak 1 haftalık bir tatil yaptık bu tesiste. Çok güzel dinlendik ve keyifli vakit geçirdik. Otelin restoranından ve barından çok memnun kaldık. Personelleri oldukça ilgililerdi. Hem restorandan hem de genel otelde (odamız, ortak alanlar vs.) temizlik iyiydi. Odalarda istediğimiz sürece havlu ve çarşaflar değiştirildi. Ancak biz istemeden bunu rutin olarak yapsalardı daha memnun olurduk çünkü unutabilme olanağımız var. Otel kalitesi güzel ancak plajdan ve denizden pek memnun kalmadık maalesef. Yine de genel olarak her şey o kadar iyiydi ki seneye de buraya gelmeyi düşünüyoruz. Teşekkürler herkese.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kassandra Otel
Kassandra Otel

-

Fena değil

Otelin artı ve eksi yönleri var. Konum açısından gayet güzel bir yerde. Temizliğe de gayet özen gösteriliyor. Ancak odamızda balkon olmaması çok kötüydü. Islak eşyalarımızı kurutmak gerçekten büyük bir dert oldu bizim için. Ayrıca odalarda çok rahat hareket edemedik çünkü gerçekten küçükler. Yemekte fazla çeşit beklemeyin ancak lezzetleri güzel, o konuda bir sorun yok. Havuz otel için küçük bence. Denizinden de çok memnun kalmadığımız için havuzun biraz daha büyük olmasını isterdim. Yüzme konusunda biraz hayal kırıklığı oldu maalesef. Otel eğlence için değil ama kafa dinlemek için ideal. Çok fazla beklentiyle gitmezseniz memnun ayrılırsınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kassandra Otel
Kassandra Otel

-

Aile ortamı

Atmosfer olarak tam bir aile ortamı. Bu yüzden çok hoşumuza gitti. Evimizdeki sıcaklığı hissettik burada. Personellerin ilgisi ve çalışkanlığı çok iyiydi. Hepsi işlerini oldukça iyi bir şekilde yerine getiriyorlardı. Otel temizliği gayet iyiydi, bu konuda herhangi bir şikâyetimiz olmadı. Odamızın temizliğini her gün eksiksiz yaptılar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bitez Garden Life Hotel
Bitez Garden Life Hotel

-

Doğru karar verdik

Bodrum bölgesinde tatil yapmaya alışık olmayan biri olarak, ince eleyip sık dokuyarak Bitez Garden Life Hotel'i tercih ettik. Aile olarak çok memnun kaldığımız bir tatil oldu. Yemekleri lezzetli ve çeşitliydi. Otel sahile çok yakındı. Otel içinde aqua park vardı. Havuz ve çevresi çok temizdi. Otel personeli güler yüzlü ve samimiydi. İlgi ve alakaları için hepsine teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bitez Garden Life Hotel
Bitez Garden Life Hotel

-

Bekletenlerimizi karşıladılar

Beklentilerimizin ötesinde bir tatil geçirdik. Beklentilerimizin düşük olmasının ana sebebi çok uygun bir fiyata buraya gelmiş olmamızdı. Çalışanları çok ilgiliydi. Odalar çok temiz ve düzenliydi. Gösterilen ilgi ve alaka için çok teşekkürler. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bitez Garden Life Hotel
Bitez Garden Life Hotel

-

Fırsatım olsa daha çok kalırdım

1 haftalık bir tatilde ne kadar çok eğlenebileceksem o kadar eğlendim. Otel çalışanlarına ilgileri ve alakaları nedeniyle çok teşekkür ederim. Özellikle animasyon ekibine verdikleri keyif ve gösterdikleri hoşgörü için çok teşekkür ederim. Odalar çok temiz ve düzenliydi. Yemekler lezzetli ve çeşitliydi. Elimde olsa daha çok kalırdım. Herkese tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Okaliptüs Otel
Okaliptüs Otel

-

Denize sıfır olması çok güzel

2 gün boyunca konakladık. Denize sıfır olması çok güzel ama odada rutubet vardı. Havuzun temizlenme şeklide hoşuma gitmedi. Ama yemekler mükemmeldi. Personeller ilgili, pozitif, cana yakın özellikle Harun Aydoğdu bizimle 2 gün boyunca hep ilgilendi. Ona buradan tekrardan çok teşekkür ediyorum. :)İyi tatiller diliyorum hepinize.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Okaliptüs Otel
Okaliptüs Otel

-

Tek güzel olan denize yakın

Odalar rutubet kokuyor. Tek güzel olan denize yakın. Yemekler, aşçının ilgisi, garsonların hizmeti ve özellikle garson Harun Aydoğdu Bey'e çok çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hakan Otel
Hakan Otel

-

Denize mesafesi yakın

Bodrum Bitez'de yaptığım 3 günlük tatilimde Hakan Otel'de bulduğumuz aile ortamı ve misafire duyulan sıcak ilgi kendimizi yabancı hissetmeyecek derecede hoş ve mutluluk vericiydi. Bizi çok güzel ağırladıkları için teşekkür ederiz, her şey düşündüğümüzden daha iyiydi. Tam bir aile oteli. Odalar temiz, yemekleri lezzetli, odaları çok hoş dekore edilmiş. Denize mesafesi yakın. Bodrum'a tekrar geldiğimizde tek adresimiz burası olacak, bundan şüphemiz yok. Korhan Bey ve eşi Cansu Hanım'ın hoş sohbetleri, güler yüzleri için çok teşekkür ederiz. Tekrar görüşmek dileğiyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bitez Sunset Hotel
Bitez Sunset Hotel

-

Fiyatına göre gayet güzel

Çocuklarımızla keyifli iki gün geçirdik. Özellikle Sertap Hanım ve Sezer Bey'e teşekkür ederiz. Odamızdaki klima sıcak üfürüyordu. Kendilerine ilettik hemen teknik ekip ile sorunu çözdüler. Onun dışında kahvaltı biraz kötüydü beğenmedim ama bahsettiğim personelin gülen yüzü ilgi ve alakası bu sorunu görmezden gelmemizi sağladı diyebilirim. Otelin apart, daire ve otel olarak ayrı olması, kahvaltı ,apart daire ve resepsiyonun olduğu caddenin geçilmesi de olumsuz olarak gördüğüm durumdu. Gene de fiyatına göre gayet güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bitez Garden Life Hotel
Bitez Garden Life Hotel

-

Animasyon oldukça iyi

Dört günlük bir tatilimizin sonunda oteli eğlenceli ve güzel kılan animasyon ekibinden Mesut ve Ahmet'e çok teşekkür ederiz. Ahmet ve Mesut'un ayarladığı her türlü beach club ve kulüplere mutlaka gidin. Bizi götürmekle kalmayıp en güzel masaya yerleştiriyorlar. İçeride fazlasıyla ilgileniyorlar. Modunuzun düşmesine engel oluyorlar. Tüm eğlence bu iki adamda. Otele gitmeden Mesut ve Ahmet'in otelde olduğunu mutlaka sorun ve ordalarsa hiç düşünmeyin. Otel her açıdan güzel. Sadece animasyon ekibinin başındaki kişi çok ilgisiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sırça Apart
Sırça Apart

-

Denize yürüyerek çok yakın

Gerçekten sıcacık bir aile ortamı var. Sakin sakin kafanı dinleyeceğiniz çok ender yerlerden bir köşe, konum olarak yeri güzel, denize yürüyerek çok yakın. Biz ailece gerçekten çok memnun kaldık. Tolga Bey'e sıcak karşılamasından dolayı çok teşekkür ederiz. Kesinlikle her sezon gidilebilecek çok ender yerlerden bir tesis.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Risa Hotel
Risa Hotel

-

Denize uzak

Arkadaşlar size yemin ederim ben böyle bir tatil görmedim, yazdıklarıyla hiç alakası yok, ben Gaziantep'ten gittim havuz pis yemek yok adamlar otopark hamam diyor yok, başka bir otele gidiyorlar. Denize 70 metre diyorlar yalan, odalar leş gibi, dolap boş, su paralı, otelde çalışan elaman yok. Ben mahkemeye vereceğim, tatilbudur'a da güvenip almayın paranız boşa geder.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hakan Otel
Hakan Otel

-

Odalar temiz

Nereye gidelim Korhan Bey? Biz her gün ısrarla nereye gidelim diye çekinerek sorduk ve her gün güler yüzleriyle koyları ayrıntılarıyla anlatmaktan bıkmadılar sağ olsunlar. Bizi çok güzel ağırladıkları için teşekkür ederiz, her şey düşündüğümüzden daha iyiydi. Tam bir aile oteli, odalar temiz, yemekleri lezzetli, odaları çok hoş dekore edilmiş. ☺Denize mesafesi 2 dakika ve bütün güzel koylara yakın. Bodrum'a tekrar gelirsek tek adresimiz bu otel olacak, bundan şüphemiz yok. Cansu Hanım ve Korhan Bey'e hoş sohbetleri, güler yüzleri için çok teşekkür ederiz. Tekrar görüşmek dileğiyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bitez Sunset Hotel
Bitez Sunset Hotel

-

Yemekler, odalar, ilgi

Her şey kusursuz güzel, kesinlikle tavsiye ederim. Yemekler, odalar, ilgi ve alaka için teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hakan Otel
Hakan Otel

-

Kahvaltısı harikaydı

Umduğumuzdan daha iyi çıktı. Kesinlikle güler yüz, ilgi alaka üst seviyede, yemekleri her gün farklı ve çeşit bol. Kahvaltısına diyecek bir şey yok, gerçekten beklentimizi karşıladılar. Korhan Bey ve Cansu Hanım resmen aile özelliğini misafirlere fazlasıyla yansıtmakta her şey için çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Güzel yorumlariniz için teşekkür ederiz. Her zaman bekleriz. :) Sevgi ile kalın. Hakan Otel.

10 Temmuz 2018, Salı 12:25
Sırça Apart
Sırça Apart

-

Konum olarak güzel

Sakin, huzurlu ve güvenli bir yer. İşletme sahibi çözüm odaklı ve ilgili. Personel de aynı şekilde. Konum olarak güzel. Çok keyifli bir tatil geçirdik. Kesinlikle tavsiye edebiliriz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Safa Otel
Safa Otel

-

Kesinlikle tavsiye ederiz

Temiz, güvenli, sıcacık bir aile ortamı arayanlara kesinlikle tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bitez Garden Life Hotel
Bitez Garden Life Hotel

-

Oda temizliği

Selamlar. 17-23 Haziran tarihinde konakladığım bu şirin otel ile ilgili söyleyeceklerim vereceğiniz ücreti kesinlikle hak ediyor. Personelinden yemeklerine, ilgi, alakadan oda temizliğine, her şeyiyle çok güzeldi. Personellerinden Fatma, Ecem, Selin, Eyüp, Mehmet ve Muhammed ile adını anımsayamadığım herkese ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum. Memnun ayrılmak önemli, lütfen bu çizginizi bozmayın. Tekrar görüşmek dileğiyle. Selamlar...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bitez Sunset Hotel
Bitez Sunset Hotel

-

Harika kahvaltısı

Samimi, içten personeli, temiz odaları, harika kahvaltısıyla çok güzel bir tatil geçirdik. Teşekkürler Bitez Sunset Hotel ailesi. Sertap Hanım'a, Sezer Bey'e ve müthiş şefimiz Coşkun Bey'e ayrıca teşekkür ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Savra Bodrum
Savra Bodrum

-

Masa düzeni yetersiz

Yemekler güzel lakin salata porsiyonları enteresan şekilde komik porsiyonlar. ;) Masa düzeni yetersiz, peçete yok, elinizi silecek ıslak mendil istediğinizde istemeyin çünkü yok... Personeller birbirinden bir haberdar. Rezervasyon yaptırdığımız halde yerimiz ayrılmamış. Herkes birbirinden bağımsız çalışıyor, kimsenin kimseden haberi yok. Beklentiye girmeyin, hüsran ile sonuçlanır. Bakalım Evrencan Gündüz bizi keyiflendirir umudu ile gecenin keyfine varırız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Family Bitez Club
Paloma Family Bitez Club

-

Mütevazı bir ortam

Güzel bir aile oteli, çok anlayışlı bir yönetim ve sıcak, cana yakın bir personele sahip, tavsiye ederim. Uzun lafın kısası, eğer mütevazı bir ortam, bir o kadar da eğlenceli. Eğer "kıl" bir müşteri değilseniz hotel tüm olanaklarıyla sizi memnun edecektir. Biz ailecek çok beğendik, yönetime ve personele çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ambrosia Otel
Ambrosia Otel

-

Kahvaltı ve yemekleri çok iyi

Bitez'de en iyi otel, kahvaltı ve yemekleri çok iyi, otel temiz çalışanları güler yüzlü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
By Efe Apart Otel
By Efe Apart Otel

-

Samimiyetiniz her şeye değer

Kadir abi seni ve eşini çok sevdik. Bodrum'daki evimiz, güvenimiz, samimiyetiniz her şeye değer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kaptan Otel
Kaptan Otel

-

Temizlik ve mutfağı

Otelin güler yüzlü ve her konuda yardımcı işletmecisi hanımefendi ve diğer çalışanları ile aileler için çok ideal. Temizlik ve mutfağı da takdire değer. Sahile yakın olması ve sahilde geçirilecek zamanlarda bile kolaylıkla ulaşılabilir olmasından da memnun kaldık. Teşekkür ederiz, seneye daha kalabalık bir aile ile tekrar görüşmek üzere. Bu arada klasik arabaları sevdiğim için otelin önündeki araç da sürpriz oldu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Risa Hotel
Risa Hotel

-

Mantının içinde kıyması yok

Biz de gidip paramızla rezil olanlardanız. Otel kötü, kimseye tavsiye etmiyoruz. Sınırsız içecek diyorlar, saat 5 olmuş, içecek bitti diyorlar. Sauna, hamam var ama bozukmuş, kullandırmıyorlar. Saat 5'te 5 çayı var denildi, bir tepsi çiğ, pişmemiş böreği önümüze koydular, kimse yemedi. İnsan bir sunum yapar ya da pismiş mi diye yer, bakar ya da kek saatiyse poğaça, kek iki çeşit koy bari. Yemekler zaten lezzetsiz, mantı, ıspanak falan var, mantının içinde kıyması yok falan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Family Bitez Club
Paloma Family Bitez Club

-

Leziz yemekler

Emekli ve kafa dinlemek isteyenler mutlaka gidin. Bayan aşçıbaşının leziz yemekleri, barmenler Mehmet Bey, İrem Hanım, Yakışıklı (İngiliz damadı) nezdinde tüm çalışanları güler yüzleri için tebrik ediyoruz. Yine geleceğiz (72 yaşındayız, Allah izin verirse).

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kaptan Otel
Kaptan Otel

-

Keyifli ve sakin

Mükemmel ötesi aile oteli. Keyifli ve sakin, harika çalışanlar. Teşekkürler Kaptan Otel ailesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çömez Motel
Çömez Motel

-

Tertemiz bir aile işletmesi

Kendi eviniz gibi... Tertemiz bir aile işletmesi... Denize sıfır... Daha iyisi yok...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)