Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Temizle
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Bitez Otelleri

Bitez için {{ (filteredHotels).length}} / 68 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Bitez Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Yarımadanın en güzel koylarından biri olan Bitez'in denizi kumlu ve sıcaktır. Ama asıl ünü Çökertme türküsünden gelir...
Bitez, Bodrum merkezinin batı cephesinde yer alır. Güneyde Ege Denizi, kuzeyde Konacık Beldesi, batısında ise Ortakent-Yahşi Beldesi bulunur.

Birkaç küçük adası olan belde genelde düz ve alüvyon ovadan oluşur. Bu nedenle kent merkezinde mandalina bahçelerinin yeşilliği ve kokusu eksik olmaz. Bodrum'un en güzel ve uzun koylarından birisi de Bitez'de bulunur.

Bitez'in nüfusu son sayımlara göre 8000 civarındadır. Fakat yaz aylarında bu nüfus yirmi bin, otuz bin kişiye kadar çıkabiliyor. Bu artan müşteri profiline cevap verebilmek için de Bodrum Bitez'de özellikle son yıllarda birçok tesis açıldı.

Bodrum Bitez hotellerinin birçoğu plajın hemen gerisinde yer alıyor. Tesisler ve deniz arasında sadece bir yol var, o da uzun mu uzun bir yürüyüş yolu... Araçlar çok daha geride bulunan otoyolu kullanıyor.

Bodrum Bitez otellerinin neredeyse her birinin önünde kendine ait plajları var, tüm kumsal boyunca minderler, ağaçlar, ağaçlar arasında hamaklar, kumların içinde oynayan çocuklar yer alıyor. Aileler, ağaç gölgesinde çaylarını yudumluyor. Hep istenip de bir türlü kavuşulamayan o rahat aile ortamını burada huzurla yaşayabiliyorsunuz.

Bodrum Bitez'in denizi oldukça sığ. Uzun bir süre boyunca yürümeniz gerekiyor. Haliyle bu da çocukların ve çocuklu ailelerin işine geliyor. Kumdan kale yapanlar, sahilde frizbi oynayanlar, sohbetlerle kahkahalarla ortamı şenlendirenler...

Bodrum Bitez otelleri arasında, tatil köyleri de var, butik oteller de... Hangisini tercih ederseniz edin, bu güvenli plaj siz misafirlerini bekliyor...

Bodrum Bitez, büyük mandalina bahçeleri, yüzyıllık zeytin ağaçları ile yarımadanın en yeşil beldelerindendir.
Bodrum'dan karayolu ile 8 km, deniz yolu ile 2,5 deniz mili uzaklıktadır. Otogardan sık sık ve geç saatlere kadar yapılan minibüs servisleri, Bitez'i kolay ulaşılabilir bir yer yapar.

Bodrum Bitez'deki sahil restoranları, Bodrum yarımadasının en çok rağbet edilen mekânlarıdır. Bitez'in yarımadadaki diğer yerlere oranla merkeze daha yakın oluşu, ulaşımının kolaylığı ve yıllardır oturmuş işletmelere sahip olması, bu işletmelerdeki hizmet ve servis kalitesinin yüksekliği ve makul fiyatlar, son yıllarda daha da çok artan bu rağbeti haklı kılmaktadır.

Bodrum Bitez 2018 otel fiyatları, Bodrum'a 15 dakikalık mesafede olmasına rağmen, yarımadanın merkezinden çok daha farklı özellik gösterir. Bodrum tatil fiyatları çok pahalı diyenlere, ben burdayım diye seslenir adeta.

Bodrum Bitez'de yüksek sezon olan yaz mevsiminde Bitez 2018 otel fiyatları biraz daha fazla olmakla birlikte, kış aylarından çok büyük fark göstermez. Aralarında uçuk bir fiyat olduğunu söyleyemeyiz.

Birçok yerde de karşımıza çıktığı gibi, Bodrum Bitez 2018 otel fiyatları, tesis türüne ve hizmetine göre değişiklik gösterir. Bitez butik otellerinde fiyatlar daha uygun iken, lüks otellerde daha fazladır. Ancak pahalı olan lüks otellere, daha çok yurtdışından turlar düzenlenmekte, dolayısıyla yabancı müşteriler bulunmaktadır.

Türkiye'nin dört bir yanından gelen yerli turistler, lüks ve yıldızlı tatil otellerini, Bodrum Bitez resortlerini değil de, daha çok butik otelleri tercih etmektedir.

Günümüzde tatil anlayışının, gürültü ve eğlence tarzı değil de, daha çok sessiz, huzurlu bir tatil tarzına kaydığını buradan yola çıkarak söylemek mümkün.

Bitez Hakkında
Bitez ya da dere yatakları boyunca yer alan mandalina, limon ve zeytin bahçelerinden dolayı halk arasındaki ismiyle Ağaçlı Köyü. Adına her ne derseniz deyin, ama burayı adım adım yaşayın.
Bodrum'dan kara yolu ile 8 km, deniz yolu ile 2,5 deniz mili uzaklıktadır Bitez. Aracınız yoksa endişelenmeyin, Bodrum merkezden sıklıkla yapılan minibüs servisleri ile 15 dakika içinde Bitez'desiniz. Yok, ben yürümek istiyorum derseniz 1 saatte araç sesinden uzak bir yol güzergahı da mevcut. Bitez güzel olduğu kadar temiz de. Bodrum'a iki koy uzaklıkta olmasına rağmen, turizme yeni açılan yerleşim yerlerinden. Sokakları, yol tabelaları, hatta minibüs duraklarına kadar her şey özenli.

Bodrum Bitez otelleri ve restoranları sahilin hemen arkasında. Sahile giderken oto yoldan geçmiyorsunuz. Oto yol tesislerin ve çarşının arkasında kalıyor. Çocuklu aileler bu özelliğine bayılıyor, çocuklarını gönül rahatlığıyla sahile gönderebiliyorlar.

Bodrum'da dolaştınız geldiniz, denize de girdiniz. Akşam oldu acıktınız haliyle. Bitez'de ne yenir diye düşünmeyin. Ahtapot salatası, karides, sübye, kalamar tava, dolma, ızgara, levrek, çipura yapan balık lokantalarının yanı sıra dünya mutfağından yemekler sunan restoranlar da mevcut Bodrum Bitez'de.

Bodum Bitez restoranlarının bazıları şömine başında sıcacık yemeğinizi yemeniz için kışları da açık. Canlı müzik ve Kos'un denize düşen müthiş manzarası eşliğinde yaz, kış afiyetle yenir Bodrum Bitez'de yemekler.

Tatiliniz perşembe gününü de kapsıyorsa yaşadınız. Dalından koparılmış taze meyve ve sebzeleri, günlük süt ürünlerini, hatta giysi ve ev gereçleri bulabileceğiniz meşhur Bitez pazarına da gidebilirsiniz.

Doğa yürüyüşlerinden hoşlananlara büyük keyif veren yürüyüş yolları da var Bitez'de. Kış aylarında gürül gürül akan dereler, yaz mevsiminde kuruduğu için off road ve yürüyüş yolları olarak kullanılıyor. Mandalin bahçeleri arasında, dereler içerisinde yürümek, sağda solda beyaz evlerin kapılarında size selam veren yaşlıları görmek büyük keyif...

Bodrum Bitez Kadınlar Kahvesi. Evet evet Kadınlar Kahvesi. Sadece kadınlara özel, yaz günlerinde birçok kadını önündeki açık alanda örgü örerken, çay ya da kahve içerken ya da tavla oynarken görebileceğiniz Kadınlar Kahvesi. Hep erkekler mi kahvede dedikodu yapacak değil mi ama?

Bitez yüzmek ve güneşlenmenin yanı sıra su kayağı, kano, deniz bisikleti gibi başka alternatifler de sunar. Bodrum yarımadasında rüzgar sörfü denilince akla gelen iki yer vardır, Bitez ve Akyarlar. Rüzgar sörfü öğrenmek isterseniz sörf okullarındaki profesyonel eğitmenlerden ders de alabilirsiniz.

Gündüzü de gecesi de keyifli Bodrum Bitez'in. Ayrıca konaklama ve restoran fiyatları Bodrum'a göre daha uygun. Aktivite açısından da zengin. Bodrum Bitez'de tatillinizi geçirmek isterseniz eğer, birçok otel arasından, keyfinize ve bütçenize uyan bir tesis seçebilir, ailenizle veya sevdiklerinizle keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.

Bitez otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
9
0 (252) 333 03 89
Kaptan Otel
Kaptan Otel
Mersinli Cad. Defne Sok. No. 20
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Nezih, sakin, temiz bir hotel. Denize, markete, çarşıya 30 m olması insana ev ortamını yaşatıyor. Hotel sahipleri birebir ilgili, alakalı müşterilerle. Hepsi güler yüzlü. Çalışanları sizi en iyi şekilde ağırlıyor. Eşiniz çocuklarımızla huzurlu bir tatil için kesinlikle tercih etmelisiniz. Yeşillikler içindeki salıncağı çok izliycem. Mayısta yine görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 01 53
Kassandra Otel
Kassandra Otel
Pomelan Cad. N:23, Gündönümü Mevkii
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

10-16 Eylül 2018 arası otelde konakladım. Başta mevsimlik çalışan gençler dahil tüm hizmet veren resepsiyondan herkese teşekkürler. Yine tatilimi orada yapmayı düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 02 69
Savra Bodrum
Savra Bodrum
Atatürk Cad. No. 85
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bodrum'da kaldığımız en temiz küçük otellerden biriydi. Sakin ve yeşillikler içinde bir bölgede, izole halde konaklayabilirsiniz. Merkeze ve sahile de bir o kadar yakın. Kahvaltısı ve yemekleri kaliteli ürünlerle ve iyi şeflerle hazırlanıyor. Hiç sorun yaşamazsınız. Bahçeli süitler çocuklu aileler için ideal. Her şey için teşekkürler Savra ekibi. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 02 69
Savra Bodrum
Savra Bodrum
Atatürk Cad. No. 85
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Tek kelimeyle marka Bodrum'a marka tesis Savra. Nereden başlayalım dersek, tesisin kendine ait bir ruhu var. İşletme müdür Ali Bey ve Yardımcısı Açelya Hanım işe olan sevgilerini, misafirlerine ayna tutarak yansıtıyorlar. Mutfaksa harika, özellikle lezzetle dolu kahvaltı. :) En güzelini sona bırakırsak sahne alan sanatçılar sizleri huzur ve mutluluğa boğuyor. Seneye görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 23 49
Club Dedeman Bodrum
Club Dedeman Bodrum
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Tüm personellere çok teşekkürler. Neredeyse hepsiyle müşteri personel ilişkisinden çok arkadaş gibi oldum. Özellikle de animatörlerin bu kadar iyi olmasını takdir ettim. O kadar çok etkinliğe hala nasıl bu kadar enerjik ve bu kadar güler yüzlü kalabiliyorlar anlayamıyorum ve hepsini takdir ediyorum. Hepsine çok teşekkürler. Kesinlikle bundan sonra her yaz artık buradayım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 23 49
Club Dedeman Bodrum
Club Dedeman Bodrum
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bodrum'u çok özlemiştik ve birkaç günlüğüne kaçalım dedik ve tercihimizi buradan yana kullandık. Otelin güzelliği olsun, personelin samimiyeti olsun her şeyiyle dört dörtlük bir otel. Gerçekten tam ailelere göre harika bir otel. Yemekleri ve açık büfesi şahane, ayrıca da çeşit çeşit yiyecekler var. Çocuk diskoları çok güzeldi ve biz yetişkinler için yapılan aktiviteler de harikaydı. Odaların temizliği ve düzenli olarak kontrol edilmesi çok hoştu. Villa tarzındaki odaları harikaydı. İnanılmaz lüks ve keyifliydi. Hele ki bahçesi çok güzeldi. Kesinlikle harika bir otel, herkese öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 23 49
Club Dedeman Bodrum
Club Dedeman Bodrum
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bütün personeller çok tatlıydı ama en çok da otelin marketindeki personellere bayıldım. Hepsi birbirinden güler yüzlü ve tatlı insanlardı ve de çok içten davranıyorlardı. Geri kalan imkânlarından son derece memnun kaldığım ve isminin hakkını veren bir otel. Kesinlikle seneye de burayı tercih edeceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 23 49
Club Dedeman Bodrum
Club Dedeman Bodrum
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Çok ama çok güzel geçen, her şeyiyle her anından keyif aldığımız bir tatil oldu. Personelin güler yüzü ve ilgisi bizi çok memnun etti. Animasyon ekibi çok kaliteli ve animasyonlar da çok keyifliydi. Çocuklar için de bizler için de birçok aktivite vardı ve hepsi de çok güzel hazırlanmıştı. Beklediğimizden çok daha güzel bir tatildi. Teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 58 28
Natur Garden Hotel
Natur Garden Hotel
Bitez Pomelan Cad. 1312. Sok. No. 1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Ailecek geldiğimiz ve çok keyifli bir tatil geçirdiğimiz güzel bir oteldi. Otel huzurlu ve sakin bir oteldi. Havuzu çok temizdi. Havuz alanında şezlong sıkıntısı yaşamıyordunuz. Otel personeli ilgili ve güler yüzlü insanlardı. Otel genel olarak temiz ve bakımlıydı. Odalar her gün temizleniyordu. Yemekler lezzetliydi ancak çeşit artırılabilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 58 28
Natur Garden Hotel
Natur Garden Hotel
Bitez Pomelan Cad. 1312. Sok. No. 1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Geçen sene keyifli bir tatil geçirdiğim bu oteli bu sene tekrar tercih ettim. Otel personeli güler yüzlü ve yardımsever insanlardı. Her türlü sorunumuzla ilgilendiler ve isteklerimizi yerine getirdiler. Yemekler çok lezzetliydi ve çeşit açısından yeterliydi. Otelin konumu çok iyiydi. Otel önünden merkeze giden araçlar geçiyordu. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 58 28
Natur Garden Hotel
Natur Garden Hotel
Bitez Pomelan Cad. 1312. Sok. No. 1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Yoğun bir internet araştırmasının ardından bu oteli tercih ettim. Otel fiyat performans parametresi ile değerlendirildiğinde çok uygun bir otel olduğu ortaya çıkıyor. Otel çalışanları çok kibar ve anlayışlı insanlardı. Yemekler çok lezzetliydi. Odalar her gün temizleniyordu ve havlular değişiyordu. Otel içinde yapabileceğiniz birçok spor aktivitesi vardı. Herkse öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 58 28
Natur Garden Hotel
Natur Garden Hotel
Bitez Pomelan Cad. 1312. Sok. No. 1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otel çok güzel bir oteldi. Öncelikli tercih nedenimiz otelin fiyatıydı. Verdiğimiz paraya göre aldığımız hizmet çok çok iyiydi. Otel personeli çok ilgili ve alakalıydı. Genel olarak temiz ve bakımlı bir oteldi. Yemekler lezzetliydi. Otel hayvan dostuydu. Otel içerisinde birçok kedi ve köpek bulunuyordu. Genel olarak beğendik. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 58 28
Natur Garden Hotel
Natur Garden Hotel
Bitez Pomelan Cad. 1312. Sok. No. 1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Her şey dâhil konseptli bir otelde uygun fiyata tatil yapmak isteyen herkes için çok uygun bir oteldi. Otelin çok güzel bir havuz alanı vardı. Eğer havuz sevmiyorsanız, otel sahile çok yakındı. Odalar ve özellikle banyolar çok temizdi. Yemekler çok güzel değildi ancak aç kalmıyordunuz. Bu oteli tüm dostlarıma önereceğim. Gelecek yıllarda tekrar geleceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 58 28
Natur Garden Hotel
Natur Garden Hotel
Bitez Pomelan Cad. 1312. Sok. No. 1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

İki hafta boyunca konakladığımız güzel bir oteldi. Ailemle birlikte bu otelde konaklamaktan çok keyif aldık. Bu otelde çok keyifli zaman geçirdik. Odalar çok temiz ve bakımlıydı. Odalar her gün temizleniyordu ve yeni havlular veriliyordu. Yemekler çok lezzetliydi ve çeşit açısından yeterliydi. Otelin havuzu çok güzeldi. Zamanımızın çoğunu burada geçirdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 58 28
Natur Garden Hotel
Natur Garden Hotel
Bitez Pomelan Cad. 1312. Sok. No. 1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Ailemle birlikte bu otelde konakladık. Otel çok temiz ve bakımlıydı. Otel çalışanları kibar ve arkadaş canlısı insanlardı. Yemekler çok taze ve çeşitliydi. Otelin havuzu gayet geniş ve temizdi. Havuz etrafında şezlong sıkıntısı yaşamıyordunuz. Otelin konumu çok iyiydi. Sahile ve restoranlara 2 dakikalık mesafe uzaklıktaydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 60 48
Ramada Resort Bodrum
Ramada Resort Bodrum
Kavaklı Sarnıç Cad. 1531 Sok. No:6
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

İnanılmaz derece bir güzel manzaraya sahip bir oteldi. Otel çok temiz ve bakımlıydı. Yemekleri özellikle kahvaltıları çok lezzetliydi. Otel personeli samimi ve içten insanlardı. Her türlü sorunumuzla ve derdimizle çabucak ilgilendiler. Hepsine tatilimizi daha keyifli hale getirdikleri için teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 60 48
Ramada Resort Bodrum
Ramada Resort Bodrum
Kavaklı Sarnıç Cad. 1531 Sok. No:6
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otel çok güzel ve bakımlıydı. Otelin manzarası çok güzeldi. Otel personeli güler yüzlü ve samimiydi. Verdikleri kusursuz hizmet için hepsine çok teşekkür ederim. Odalar çok modern değildi ancak aradığımız her şeyi bulabiliyorduk. Yemekler çok lezzetliydi. Oteli çok sevdik ve herkese öneririz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 60 48
Ramada Resort Bodrum
Ramada Resort Bodrum
Kavaklı Sarnıç Cad. 1531 Sok. No:6
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otel çok güzel ve temiz bir oteldi. Odaları çok genişti ve ferahtı. Otel çalışanları iyi niyetli ve güler yüzlü insanlardı. Otel genel olarak çok temiz ve bakımlıydı. Yemekler çok lezzetliydi. Otelin fiyatları çok iyiydi. Otelin havuzu ve denizi çok temizdi. Herkese öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 60 48
Ramada Resort Bodrum
Ramada Resort Bodrum
Kavaklı Sarnıç Cad. 1531 Sok. No:6
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Yıllardır bu otele geliyorum. Her gelişimde güler yüz ile karşılanıyorum. Otel çalışanları çok profesyonel ve iş bitiren insanlardı. Odalar çok temiz ve bakımlıydı. Otelin kendine özel spor salonu olması çok iyiydi. Otelin yemekleri çok lezzetli ve çeşit açısından yeterliydi. Otelin hem denizini hem de sahilini çok beğendik. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 60 48
Ramada Resort Bodrum
Ramada Resort Bodrum
Kavaklı Sarnıç Cad. 1531 Sok. No:6
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Çok mükemmel ve kaliteli bir tesisti. Konumu çok iyiydi. Otelin personelleri güler yüzlü ve profesyonel insanlardı. Yemekler çok lezzetliydi ve çeşit açısından yeterliydi. Odalar çok temiz ve konforluydu. Odaların içinde kettle olması çok iyiydi. Odalar her sabah tekrardan temizleniyordu. Herkese öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 60 48
Ramada Resort Bodrum
Ramada Resort Bodrum
Kavaklı Sarnıç Cad. 1531 Sok. No:6
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Her sene farklı bir bölgeye ve otele tatil yapmaya giden biriyim. Şunu açıkça söylüyorum, bu otel kaldığım en iyi ilk 5 otel arasına girer. Otelin çalışanları çok çalışkan ve yardımsever insanlardı. Yemekler çok lezzetli ve çeşitliydi. Özellikle kahvaltısına bayıldım. Herkese öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 60 48
Ramada Resort Bodrum
Ramada Resort Bodrum
Kavaklı Sarnıç Cad. 1531 Sok. No:6
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otele girdiğimiz an çok güzel karşılandık. Güler yüzlü karşılamaları ve ikramları nedeniyle resepsiyon ekibine çok teşekkür ederim. Otel çalışanları genel olarak güler yüzlü ve iyi niyetliydi. Hepsine verdikleri hizmet için çok teşekkür ederim. Otelin yemekleri çok güzeldi. Kısa süre kaldık ve bayıldık. Keşke geri dönebilsek.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 23 69
Bitez Life Apart Hotel
Bitez Life Apart Hotel
Halilim Sokak No:8 (Bitez Sosyal Tesisler Karşısı)
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otelden ayrılırken çocuklarımız çok üzüldü çünkü burada çok eğleniyorlardı. Bize bu güzel tatili yaşattıkları için herkese çok teşekkür ederiz. Otelin yemeklerini hem biz hem de çocuklar severek yedik. Havuzlar hijyenik ve yeterliydi. Otelde sürekli olarak animatör arkadaşları görebilirsiniz, onlarda sürekli olarak bir aktivite bir animasyon yapıyorlar, akşamları ise değişik şovlar oluyordu. İmkanımız olursa yeniden gelmeyi çok isteriz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 65 56
Ambrosia Otel
Ambrosia Otel
Hacıahmetler Mevkii
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otel çok güzel, biz beğendik. Denize yakın ve deniz çok güzel. Ayrıca otelin havuzu da hijyenik ve yeterli büyüklükte. Otelin spasını çok beğendik, tavsiye ederiz. Otelin yemekleri kaliteli. Kahvaltıda çeşitler yeterliydi. Otel huzurlu bir ortama sahipti. Otel genel olarak temizdi, odamızda her gün temizlendi ve odamızdan memnunduk. Bizim için güzel bir tatil oldu, herkese her şey için çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 65 56
Ambrosia Otel
Ambrosia Otel
Hacıahmetler Mevkii
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bu otel daha öncede gelmiştik ve memnun kalmıştık. Bu yüzden bu sene tekrar tercih ettik ve çok güzel vakit geçirdik hem dinlendik hem de eğlendik. Otelin konumu çok güzel, merkeze yakın ve denize sıfır. Deniz tertemiz ve sakin. Personeller çok ilgili ve samimiler. Otelin yemekleri gerçekten çok lezzetli. Otelin manzarasına karşı keyif yapmak çok güzel oluyor. Biz bu geldiğimizde de çok memnun kaldık, bir daha ki tercihimiz yine bu otelden yana olacak.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 65 56
Ambrosia Otel
Ambrosia Otel
Hacıahmetler Mevkii
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otele hafta sonu tatili için geldik ve 2 gece konakladık. Odamız ve otelin her yeri tertemizdi. Otelin akşam yemekleri çok lezzetliydi ve hem kahvaltılarda hem de akşam yemeklerinde çeşitler yeterliydi. Personeller çok güler yüzlü ve yardımseverdi. Otelin denizi çok güzeldi, 2 gün boyunca denizden hiç çıkmadık. Biz bu otele daha uzun süreli bir tatilimiz için tekrar geleceğiz, sizlere de tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 65 56
Ambrosia Otel
Ambrosia Otel
Hacıahmetler Mevkii
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otelden genel olarak memnun kaldık. Otel konum olarak Bitez sahilinde ve otelin denize sıfır olmasını çok sevdik ayrıca deniz ve sahil çok güzeldi. Personeller güler yüzle ve ilgiyle hizmet sundular. Odamız her gün temizlendi. Her şey için çok teşekkür ederiz. Biz oteli çok sevdik, herkese tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 65 56
Ambrosia Otel
Ambrosia Otel
Hacıahmetler Mevkii
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Çocuklarımız ile birlikte gittiğimiz bu otelden çok memnun kaldık. Otele girdiğimiz andan itibaren çok güzel ağırlandık. Personeller çok ilgili ve samimiydi. Odamız çok güzeldi, çocuklarla birlikte çok rahat sığdık ve tertemizdi. Yemekleri beğendik, lezzetliydi ve çeşitler yeterliydi. Biz otelde çok üzülerek ayrıldık, tekrardan gelmeyi çok istiyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 03 89
Kaptan Otel
Kaptan Otel
Mersinli Cad. Defne Sok. No. 20
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Merhabalar Kaptan Otel, bu yaz arkadaşımın tavsiyesiyle sizde konakladık. Güler yüzünüz, temizliğiniz yemekleriniz o kadar güzeldi ki tatilimiz hiç bitmesin istedik. Önümüzdeki yıl sezonu beraber kapatacağız inşallah. Nurşen Hanım mangal sözünüz var, unutmayın. Herkese kesinlikle tavsiye ediyorum. Aileyle giderebilecek tek otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 03 89
Kaptan Otel
Kaptan Otel
Mersinli Cad. Defne Sok. No. 20
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Kaptan Otel'e yorumlar üzerine gittik. 15 günlük planladığımız programı 35 güne çıkarttık. Kapımızı bile kilitlemedik. Nurşen Hanım'ın güler yüzü, Ceyhan'ın yemekleri, Sinan'ın sevisi, Enes'le Onur'un köpeğimiz olduğu için iki kez odamızı temizlettiğimiz oldu. Önümüzdeki yıl kesinlikle iki ay kalacağız. Her şey için çok teşekkürler, iyi ki sizleri tanımışız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 600 58 28
Natur Garden Hotel
Natur Garden Hotel
Bitez Pomelan Cad. 1312. Sok. No. 1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Odalar fena değil. Banyo temiz, havuz temiz fakat yemekler kötü ve ekşimişti. Yemekler, zeytinyağlılar ekşimiş, meyveler çürüktü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (252) 333 03 89
Kaptan Otel
Kaptan Otel
Mersinli Cad. Defne Sok. No. 20
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bu otele buradaki yorumlara bakarak geldim. Büyük bir hayal kırıklığı yaşadım. Hiç temiz değil. Çalışanlar tecrübesiz, çok basit bir yer geldi. Resimlerle alakası yok. Odası küçük, eski ve pisti ama fiyatı uygundu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Şu ana kadar tüm misafirlerimizden yüksek memnuniyet aldık. Sizlerin şikayetlerini otelimizde kaldığınız süreçte sıkıntılarınızı paylaşmış olsaydınız mutlak surette çözüm bulunurdu. Görseller ve odalarımız tamamen aynı, bu konuda şaşkınlığımız son derece yüksek. Tarafımıza karşı bu sert eleştirinin sebebini anlamış değiliz. Yine de teşekkür ederiz. Sosyal medya ve Google'da, kaptan Otel Bitez adına diğer misafirlerinizin yorumlarını değerlendirmeye aldığımızda memnuniyetler bizi son derece onore ediyor. Şu ana kadar aldığımız tek olumsuz yorum sizden gelmiş olmasına rağmen yine de teşekkür ederiz, özür dileriz.

9 Eylül 2018, Pazar 23:49
50
1
0 (850) 600 30 07
Hotel Blue Bay
Hotel Blue Bay
Çökertme Cad. No. 76
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Kesinlikle tavsiye edilmez. Odalar kötü, otel yöneticileri her ne kadar kendilerini haklı gösterseler de yönetim iyi değil. İnsanlara saygı yok. Yemek idare eder, plaj kullanımı restoran müşterilerine özel, siz ikinci plandasınız. Bunları dile getirdiniz mi sizden kötüsü yok. Gitmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (252) 333 07 62
New Mandarin Apart
New Mandarin Apart
Kaktüs Cad. No. 17/A
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Duvarlarda örümcek ağlar, yerlerde kulağa akan cesetleri, balkonda kediler. Eski tüplü 37 ekran bir televizyon var balkonda. Sakin gitmeyin. Ben bilmeden bir gece için geldim, gelmez olaydım dedim. 1 gece için bile gelmeyin. Ne ocak var ne sabun var ne çöp kovası var. İlla buraya gelecekseniz Bodrum'a gelmeyin bence.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 20 25
Bitez Garden Life Hotel
Bitez Garden Life Hotel
Bergamut Cad.No:52
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Birçok kalıplaşmışlığın dışına çıkan, ilgili ve alakalı bir çalışan grubu. Beklentimiz düşük olmasına rağmen keşke daha fazla kalsaydık dediğimiz otel. Animasyon ekibi müthiş. O kadar ilgililer ki eğlendirmek için her şeyi yapıyorlar. Yine aynı şekilde otel çalışanları güler yüzlü ve hoş sohbet insanlar. Emeklerinize sağlık, bizi evimizdeymişsiniz gibi ağırladınız. Başta barmen Murat, Eyüp olmak üzere, bütün ilgi, alakalı arkadaşlarımız diyeyim oldular çünkü. Hepsine sonsuz teşekkürler. Yurt dışı turisti hariç yurt içi turistine de bu kadar ilgi gösteriliyormuş bir otelde. Gidin muhakkak kalın. Animasyon ekibi, çalışanlar, görevliler, yardımda bulunan, eğlenmemize katkı sağlayan hoş sohbetli insanlar, sizi tanımak çok güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 02 69
Savra Bodrum
Savra Bodrum
Atatürk Cad. No. 85
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Savra Bodrum, Bodrum'da son derece zevkle tasarlanmış ve döşenmiş bir tesis. Personel işini son derece keyifle yapıyor ve bunu misafirlerine de hissettiriyorlar. Keyifli bir açık hava konser alanları var, bir haftalık konaklamanızda dahi 3-4 çok iyi sanatçıya ve konsere denk gelebiliyorsunuz yaz sezonunda. Fayda/maliyet olarak bence fiyatını hak ediyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (252) 333 03 10
Paloma Family Bitez Club
Paloma Family Bitez Club
Bergamut Cad. Kavakdibi Sok. No:3
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otele ilk girdiğimizde öğle saatleriydi. Öğle yemeği kaçta diye sorduğumuz personelden size verilen kağıtta yazmıyor mu yanıtını aldık. 19:30'da başlayan yemek için sıraya girdik henüz açılmadı diye geri gönderildik. 10 saniye sonra personel geldi ben “'ben saate yanlış bakmışım açıldı”' dedi. Odadaki banyo gideri tıkalı, banyo havuz modunda (kirli banyo suyu), klozetin kapağı kırık, yatağın yayları çıkmış, hijyen yok(salçalı tepsinin yağını damlata damlata havuz başında dolaşan garsonun damlattıklarını görmeniz lazım), masaları sildikleri bez bizim arabamızı temizlediğimiz bezden daha kirli. İçeceklerin plastik bardakla verilmesi çok kötü(tek kullanımlık değil). Animasyon olarak yerleri yıkadıkları hortumu müşterilere tutuyorlar. Tabi ki yerin yıkanma suları havuza akıyor. Aç kalmadık ama mutfak iyiydi diyemem de. Temizlik yapan arkadaş odaya her gün giriyor ama nerenin temizlendiğini anlamanız çok zor. Personelin daha seviyeli ve müşterilerle daha özenli davranması gerekir. Saat 22.00'de içecek istediğiniz barmen size artık kapandı yok deyip sırıtınca geriliyorsunuz (kapanış saati 22.00 saniyelerle kaçırdık)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 06 54
Pınarhan Otel
Pınarhan Otel
Pomelan Cad. No: 4
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Mükemmel bir yer. Çalışanların ilgisi ve cana yakınlığı anlatılmaz. Ancak gelip kalmak lazım. Odalar çok temiz, çok nezih bir yer. Teşekkürler Engin Bey, teşekkürler Selçuk ve diğer arkadaşlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 03 92
Hakan Otel
Hakan Otel
Mersinli Sok. No. 18/1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Üç gün kaldığımız Hakan Otel her şeyiyle mükemmel samimi bir butik otel. Sahipleri Korhan Bey ve Cansu Hanım size ev sıcaklığında bir ortam sunuyor. Odalar temiz, kahvaltı ve yemek mükemmel. Bu kadar zengin bir menü beklemiyorduk doğrusu. Hem lezzetli hem zengin. Yolunuz Bitez'e düşerse muhakkak gitmeniz gereken bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
4
0 (252) 333 04 81
Bitez Sunset Hotel
Bitez Sunset Hotel
Bitez Mahallesi Bergamut Caddesi No:54
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Ben ailemle başka bir otelinde 3 gün kaldım, sonra Bitez Sunset Hotel'de de 2 gün kaldım. Hem mütevazı elemanları hem de otel işletmecisi Kenan Bey'in müşterilerle ilgilenmesini son derece iyi gördüm. Sahildeki Sunset Restaurant'ta da keyifli zaman geçirdim. Herkese tavsiye ederim, Bodrum, Bitez'e gidince Bitez Sunset Hotel'e uğramanızı tavsiye ederim, iyi tatiller.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 94 70
Costa Bitezhan Otel
Costa Bitezhan Otel
Sah Cad. No. 4 Bitez Yalisi
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Gerçek anlamda tatil yaptığımı hissettiğim ve çok keyif aldığım bir otel. Herkes çok samimi ve her şey çok güzel. Personeller her konuda çok ilgililer ve çok da samimiler. Hepsi çok konuksever insanlar. Animasyonlar çok eğlenceliydi ve animatörlerin hepsi arkadaşımız oldular. Her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 94 70
Costa Bitezhan Otel
Costa Bitezhan Otel
Sah Cad. No. 4 Bitez Yalisi
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bodrum'da en güzel oteller listesinde, Bitez'de ise açık ara en güzel otel. Çok güzel, huzurlu ve keyifli bir tatil yaptık burada. Tüm personele ve otel yönetimine çok teşekkürler. Gerçekten harika bir işletmeye sahipsiniz. Otel denize sıfır oluşuyla konum olarak çok güzel bir yerde. Yemeklerini hazırlayan aşçıların ellerine sağlık, çok lezzetliydi her şey. Kesinlikle bundan sonraki adresimiz burası. Seneye görüşürüz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 94 70
Costa Bitezhan Otel
Costa Bitezhan Otel
Sah Cad. No. 4 Bitez Yalisi
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bitez'in en güzel yerinde sessiz, sakin, kaliteli ve güzel bir otel. Senelerdir buradayız ve çok memnunuz. Yemekler çok güzel ve tertemiz her şeyi. Otelde çalışanlar da çok güler yüzlü ve tatlı insanlar. Gerçekten cennet gibi bir yerde harika bir otel. Biz çok memnunuz. Bodrum'da tatil düşünenlere kesinlikle önerebileceğim bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (252) 333 00 51
Risa Hotel
Risa Hotel
Pomelan Cad. 1310 Sok. No:4
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otelin hizmeti beni çok memnun etti. Gerçekten kaliteli her şey. Yemeklerin çeşidi az olsa da lezzet gerçekten 10 numara. Havuz güzel ve keyifli. Odalar tertemiz ve bakımlı. İçecekler kaliteli. Eleştiri olarak denizi söyleyebilirim. Balçıktı ve bundan dolayı rahatsız olduk. Snack saatindeki yiyecekleri beğenemedim. Bir de bazen yemek saatinde yer problemi yaşadık. Onun dışında herhangi bir problem yoktu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 00 51
Risa Hotel
Risa Hotel
Pomelan Cad. 1310 Sok. No:4
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otelden son derece memnun kaldık. Hem odalarımızın temizliği hem genel temizlikten son derece memnun kaldım. Her yer pırıl pırıl ve mis gibiydi. Yemeklerde çeşit az olmasına rağmen lezzet çok güzeldi. Özellikle zeytinyağlıları kim hazırladıysa eline sağlık. Havuz temiz ve bakımlıydı. Personelin ilgisinden çok memnun kaldık. Fiyat da bu hizmetlere göre gayet uygun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 00 51
Risa Hotel
Risa Hotel
Pomelan Cad. 1310 Sok. No:4
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

5 gece 6 gün güzel bir tatil geçirme fırsatım oldu bu tesiste. Arkadaşlarımızla beraber güzel vakit geçirip çok da güzel bir şekilde dinlendik. Otelin konumu gerçekten güzel bir yerde bulunuyor. Bu konuda çok memnun kaldık. Yemekler çok lezzetli ve çeşit konusunda da fena değildi. Temizlik konusunda hassaslardı. Bunlarla birlikte fiyat da gayet uygundu. Bu bölgede bir daha tatil yaparsam kesinlikle yine burayı tercih ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (252) 333 00 51
Risa Hotel
Risa Hotel
Pomelan Cad. 1310 Sok. No:4
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otel fiyat anlamında çok uygun ve bu uygun fiyatla verdiği hizmet çok iyi. Denize biraz mesafesi var ve denizini çok beğenmedim ama girilemeyecek derecede değil. Animasyon yok. Eğer eğlence arayan biriyseniz çok keyif alabileceğinizi düşünmüyorum. Havuz büyük ve çok da temiz. Denizden olan açığı bu şekilde kapamışlar. Personeller saygılı ve ilgili. Odalar temiz ve ferah. Yemekler çok lezzetli. Ortam genel olarak nezih, teşekkürler bu güzel hizmet ve servis için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (252) 333 00 51
Risa Hotel
Risa Hotel
Pomelan Cad. 1310 Sok. No:4
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bu oteli geçen sene de tercih etmiştim ve bu sene de memnun kaldığım için yine buraya geldim. Denize olan konumu olsun, fiyatına göre olan yüksek performansı olsun memnun kaldığım bir otel oldu. Bu bölgedeki oteller içinde havuzu bence diğerlerinden çok daha güzel. Gerçekten bakımlı ve büyük bir havuzu var. Ancak geçen sene daha temizdi. Umarım bu temizlik işini hallederler. Ayrıca denize de yakınlığı ve denizin temizliği çok iyi. Sadece balçık oluşu biraz rahatsız edici. Deniz ayakkabısı mutlaka bulundurun derim. Kesinlikle yüzme konusunda hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Yemeklerde çeşit az ama lezzet çok güzel. Genel anlamda tavsiye edilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 00 51
Risa Hotel
Risa Hotel
Pomelan Cad. 1310 Sok. No:4
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Odaların temizliği ve ferahlığı çok güzeldi. Çok rahatlar ayrıca. Ortamı çok sakin. Öyle gürültü, patırtı, gereksiz taşkınlık gibi durumlar yok. Akşamları güzel müzikler eşliğinde, lezzetli yemeklerimizi yedik. Hijyen konusunda da oldukça iyi bulduğum bir otel oldu. Temizliği gayet güzel. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (252) 333 00 51
Risa Hotel
Risa Hotel
Pomelan Cad. 1310 Sok. No:4
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Ailece hafta sonu için kaldığımız bir oteldi. Kısa bir tatil yapalım dedik. Çocuklar için güzel bir otel. Çocuklu ailelere ayrıca tavsiye ederim. Odaların kendisi de banyoları da bakımlı, temiz ve güzel. Genel anlamda otel de gayet temiz tutuluyor. Yemekler çeşit bakımından çok zengin değil ama lezzet açısından tatmin edici. Havuzları gayet bakımlı ve güzel. Animasyon, eğlence gibi beklentileriniz varsa burası size hitap etmeyebilir ama onun dışında güzel bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)