Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Bitez Otelleri

Bitez için {{ (filteredHotels).length}} / 64 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Bitez Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Yarımadanın en güzel koylarından biri olan Bitez'in denizi kumlu ve sıcaktır. Ama asıl ünü Çökertme türküsünden gelir...

Bitez, Bodrum merkezinin batı cephesinde yer alır. Güneyde Ege Denizi, kuzeyde Konacık Beldesi, batısında ise Ortakent-Yahşi Beldesi bulunur.

Birkaç küçük adası olan belde genelde düz ve alüvyon ovadan oluşur. Bu nedenle kent merkezinde mandalina bahçelerinin yeşilliği ve kokusu eksik olmaz. Bodrum'un en güzel ve uzun koylarından birisi de Bitez'de bulunur.

Bitez'in nüfusu son sayımlara göre 8000 civarındadır. Fakat yaz aylarında bu nüfus yirmi bin, otuz bin kişiye kadar çıkabiliyor. Bu artan müşteri profiline cevap verebilmek için de Bodrum Bitez'de özellikle son yıllarda birçok tesis açıldı.

Bodrum Bitez hotellerinin birçoğu plajın hemen gerisinde yer alıyor. Tesisler ve deniz arasında sadece bir yol var, o da uzun mu uzun bir yürüyüş yolu... Araçlar çok daha geride bulunan otoyolu kullanıyor.

Bodrum Bitez otellerinin neredeyse her birinin önünde kendine ait plajları var, tüm kumsal boyunca minderler, ağaçlar, ağaçlar arasında hamaklar, kumların içinde oynayan çocuklar yer alıyor. Aileler, ağaç gölgesinde çaylarını yudumluyor. Hep istenip de bir türlü kavuşulamayan o rahat aile ortamını burada huzurla yaşayabiliyorsunuz.

Bodrum Bitez'in denizi oldukça sığ. Uzun bir süre boyunca yürümeniz gerekiyor. Haliyle bu da çocukların ve çocuklu ailelerin işine geliyor. Kumdan kale yapanlar, sahilde frizbi oynayanlar, sohbetlerle kahkahalarla ortamı şenlendirenler...

Bodrum Bitez otelleri arasında, tatil köyleri de var, butik oteller de... Hangisini tercih ederseniz edin, bu güvenli plaj siz misafirlerini bekliyor...

Bodrum Bitez, büyük mandalina bahçeleri, yüzyıllık zeytin ağaçları ile yarımadanın en yeşil beldelerindendir.

Bodrum'dan karayolu ile 8 km, deniz yolu ile 2,5 deniz mili uzaklıktadır. Otogardan sık sık ve geç saatlere kadar yapılan minibüs servisleri, Bitez'i kolay ulaşılabilir bir yer yapar.

Bodrum Bitez'deki sahil restoranları, Bodrum yarımadasının en çok rağbet edilen mekânlarıdır. Bitez'in yarımadadaki diğer yerlere oranla merkeze daha yakın oluşu, ulaşımının kolaylığı ve yıllardır oturmuş işletmelere sahip olması, bu işletmelerdeki hizmet ve servis kalitesinin yüksekliği ve makul fiyatlar, son yıllarda daha da çok artan bu rağbeti haklı kılmaktadır.

Bodrum Bitez 2017 otel fiyatları, Bodrum'a 15 dakikalık mesafede olmasına rağmen, yarımadanın merkezinden çok daha farklı özellik gösterir. Bodrum tatil fiyatları çok pahalı diyenlere, ben burdayım diye seslenir adeta.

Bodrum Bitez'de yüksek sezon olan yaz mevsiminde Bitez 2017 otel fiyatları biraz daha fazla olmakla birlikte, kış aylarından çok büyük fark göstermez. Aralarında uçuk bir fiyat olduğunu söyleyemeyiz.

Birçok yerde de karşımıza çıktığı gibi, Bodrum Bitez 2017 otel fiyatları, tesis türüne ve hizmetine göre değişiklik gösterir. Bitez butik otellerinde fiyatlar daha uygun iken, lüks otellerde daha fazladır. Ancak pahalı olan lüks otellere, daha çok yurtdışından turlar düzenlenmekte, dolayısıyla yabancı müşteriler bulunmaktadır.

Türkiye'nin dört bir yanından gelen yerli turistler, lüks ve yıldızlı tatil otellerini, Bodrum Bitez resortlerini değil de, daha çok butik otelleri tercih etmektedir.

Günümüzde tatil anlayışının, gürültü ve eğlence tarzı değil de, daha çok sessiz, huzurlu bir tatil tarzına kaydığını buradan yola çıkarak söylemek mümkün.

Bitez Hakkında

Bitez ya da dere yatakları boyunca yer alan mandalina, limon ve zeytin bahçelerinden dolayı halk arasındaki ismiyle Ağaçlı Köyü. Adına her ne derseniz deyin, ama burayı adım adım yaşayın.

Bodrum'dan kara yolu ile 8 km, deniz yolu ile 2,5 deniz mili uzaklıktadır Bitez. Aracınız yoksa endişelenmeyin, Bodrum merkezden sıklıkla yapılan minibüs servisleri ile 15 dakika içinde Bitez'desiniz. Yok, ben yürümek istiyorum derseniz 1 saatte araç sesinden uzak bir yol güzergahı da mevcut. Bitez güzel olduğu kadar temiz de. Bodrum'a iki koy uzaklıkta olmasına rağmen, turizme yeni açılan yerleşim yerlerinden. Sokakları, yol tabelaları, hatta minibüs duraklarına kadar her şey özenli.

Bodrum Bitez otelleri ve restoranları sahilin hemen arkasında. Sahile giderken oto yoldan geçmiyorsunuz. Oto yol tesislerin ve çarşının arkasında kalıyor. Çocuklu aileler bu özelliğine bayılıyor, çocuklarını gönül rahatlığıyla sahile gönderebiliyorlar.

Bodrum'da dolaştınız geldiniz, denize de girdiniz. Akşam oldu acıktınız haliyle. Bitez'de ne yenir diye düşünmeyin. Ahtapot salatası, karides, sübye, kalamar tava, dolma, ızgara, levrek, çipura yapan balık lokantalarının yanı sıra dünya mutfağından yemekler sunan restoranlar da mevcut Bodrum Bitez'de.

Bodum Bitez restoranlarının bazıları şömine başında sıcacık yemeğinizi yemeniz için kışları da açık. Canlı müzik ve Kos'un denize düşen müthiş manzarası eşliğinde yaz, kış afiyetle yenir Bodrum Bitez'de yemekler.

Tatiliniz perşembe gününü de kapsıyorsa yaşadınız. Dalından koparılmış taze meyve ve sebzeleri, günlük süt ürünlerini, hatta giysi ve ev gereçleri bulabileceğiniz meşhur Bitez pazarına da gidebilirsiniz.

Doğa yürüyüşlerinden hoşlananlara büyük keyif veren yürüyüş yolları da var Bitez'de. Kış aylarında gürül gürül akan dereler, yaz mevsiminde kuruduğu için off road ve yürüyüş yolları olarak kullanılıyor. Mandalin bahçeleri arasında, dereler içerisinde yürümek, sağda solda beyaz evlerin kapılarında size selam veren yaşlıları görmek büyük keyif...

Bodrum Bitez Kadınlar Kahvesi. Evet evet Kadınlar Kahvesi. Sadece kadınlara özel, yaz günlerinde birçok kadını önündeki açık alanda örgü örerken, çay ya da kahve içerken ya da tavla oynarken görebileceğiniz Kadınlar Kahvesi. Hep erkekler mi kahvede dedikodu yapacak değil mi ama?

Bitez yüzmek ve güneşlenmenin yanı sıra su kayağı, kano, deniz bisikleti gibi başka alternatifler de sunar. Bodrum yarımadasında rüzgar sörfü denilince akla gelen iki yer vardır, Bitez ve Akyarlar. Rüzgar sörfü öğrenmek isterseniz sörf okullarındaki profesyonel eğitmenlerden ders de alabilirsiniz.

Gündüzü de gecesi de keyifli Bodrum Bitez'in. Ayrıca konaklama ve restoran fiyatları Bodrum'a göre daha uygun. Aktivite açısından da zengin. Bodrum Bitez'de tatillinizi geçirmek isterseniz eğer, birçok otel arasından, keyfinize ve bütçenize uyan bir tesis seçebilir, ailenizle veya sevdiklerinizle keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.

Bitez otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Chronos Beach Hotel
Chronos Beach Hotel

-

Yemekler kötü

Sakın gitmeyin.... Sağlığınıza yazık... Hijyen sıfır, yemekler kötü. Bardaklar, kaşık çatal hepsi lekeli. Uygun yer bulacağım derken böyle bir yere verdiğiniz para bile çok. Onun yerine gidin ev tutun. Her gün makarna yiyin; ama buraya gitmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Chronos Beach Hotel
Chronos Beach Hotel

-

Yemekleri çok kötü

Arkadaşlar hiç tavsiye etmiyorum. Paranıza yazık. Pislik bir taraftan, yemek yiyeceğiniz tabak, kaşık bile pis. Bir hafta kaldım. Nasıl otelden kaçacağımı şaşırdım. Ara öğün yenmez denilecek kadar kötü. Kalite anlamında sıfır bir otel. Yemekleri çok kötü. Havuzun içi pis, temizlenmiyor. Havuz kenarları çamur, pis kokuyor. Gitmeyin kesinlikle ama bakın yanında bir otel var, mükemmel bir otel. Ben hemen oraya kaçtım. Çok kaliteli bir oteldi. Gerçekten oradan sonra orasını anlatamam.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bitez Garden Life Hotel
Bitez Garden Life Hotel

-

Yemekleri muhteşem

Bu yıl tatilimizi Bitez Garden Life Hotel'de geçirdik ailemle. Söylenecek çok şey var. Yemekleri muhteşem, çalışanların ilgisi güzel, Bitez sahiline 150 metre mesafesi var. Akşam yemeği sonrası Bitez sahili gezisi isteyene Gümbet ve merkezde beş dakikalık mesafede. Kısacası harika bir tatil oldu. Gitmeyi düşünenlere kesinlikle tavsiye ediyorum. Teşekkürler Bitez Garden Life Hotel. ❤

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bitez Marina Otel
Bitez Marina Otel

-

Her şey dahil diye bir şey yok

12 Temmuz 2017 tarihi itibari ile 4 aile 2 gece konaklamak için otele geldik. Bir kere otele otel demeye 3 tane yalancı şahit lazım. Resepsiyonda kimse yok. Bir arkadaş geldi giriş işlemlerini yaptı, bu arkadaşın on parmağında on marifet. Garson, aşçı, bulaşıkçı, barmen, temizlikçi, her yere o bakıyor. Akşam da mangalın başındaydı. Odalar pislik içinde, çarşaflar yıkanmamış, sorduğumuzda ise çamaşır makinesinin bozuk olduğunu söyleyebiliyor yönetici konumundaki zat. Duş başlığı yok, sorduğumuzda, "benim teslim ettiğimde vardı" diyebiliyor, sanki biz alıp çantaya koymuşuz gibi. 2 aile 1 gece konaklamadan sonra oteli terk ettik. Buraya gelecek kişilerin bunları dikkate almalarını önemsiyorum. Her şey dahil diye bir şey yok, şu yok, bu yok, bir çeşit yemek veriliyor, onu da ilk 5'e girebilirsen, yoksa aç kalırsın. Mikrop yuvası bir yer. Verdiğim para haram olsun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Chronos Beach Hotel
Chronos Beach Hotel

-

Yemekler çok kötü

Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Tatilinize yazık edersiniz. Yemekler çok kötü, otel pis, odayı zorla temizlettik. Odaların hepsi fotoğraflardaki gibi değil. Oda içindeki tuvalet ve banyodan yan odanın sesleri duyuluyor ve tuvaletler havalanmıyor. Gördüğüm en kötü hizmet bu oteldeydi. Paranıza ve tatilinize yazık etmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sestra Apart Otel
Sestra Apart Otel

-

Havuz ve odalar çok temiz

Bitez'de görebileceğiniz en güzel deniz manzarasına sahip. Tesis muhteşem. Havuz ve odalar çok temiz. Personel çok ilgili. Gelecek yıl 2+1 apart bizden başkasının olamaz. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sestra Apart Otel
Sestra Apart Otel

-

Bütün odaları deniz görüyor

Bitez yalı sahilinde Bitez koyunu gören muazzam bir yer. Bütün odaları deniz görüyor. Kaldığım süre boyunca çok keyif aldım, gerek odaları olsun gerek havuzu çevresi ve denize yakınlığı on numara beş yıldız :)) tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür ederiz. Tekrar görüşmek üzere.

15 Temmuz 2017, Cumartesi 11:36
Chronos Beach Hotel
Chronos Beach Hotel

-

Kafa dinleyip eğlenebileceğiniz bir yer

Temmuz başında arkadaşlarımla gitmiştik. Çok güzel, mütevazi, kafa dinleyip eğlenebileceğiniz bir yer. Herkese tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Blue Bay
Hotel Blue Bay

-

Sadece aşçının yemekleri leziz

Otel berbat, ortasında bulunan havuz sayesinde uyumanız mümkün değil, çocuklar bağır çağır havuzda buna bir çözüm bulamamışlar. Gerek plajda olsun gerek otelin kendi içinde olsun çalışanların profesyonellikle alakası yok. Her şeye para gözüyle bakan bir zihniyet otelin otoparkı yok yan tarafında bulunan otoparkçıya her giriş çıkış için 10 lira bayılıyorsunuz. Otelin herhangi bir anlaşması yok. Odada buzdolabı yok kendi yapacağınız ütü için bile (ütü kirası) 15 lira isteyen bir zihniyet. Sadece aşçısı gerçekten hem yemekleri ile hem insan ilişkileri ile olsun ilgiliydi. Bir daha tercih etmem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Safir Otel
Safir Otel

-

Dıştan görünüm 5 yıldızlı otel

Dıştan görünüm olarak havuz görünümü, binaların konsepti genel olarak 5 yıldızlı otel konumunda. Diğer hizmetler sıfır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
By Efe Apart Otel
By Efe Apart Otel

-

Denize olan yakınlık cezbedici

Tertemiz, rahat ve denize olan yakınlığı ile kesinlikle tavsiye edebileceğimiz bir apart. İşletme sahibi Kadir Bey'in de samimi, dostane yaklaşımı kendimizi evimizde gibi hissettirdi. Bunun için ayrıca teşekkür ederiz. Sevgiler...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkürler güzel gençler. Her şey gönlünüzce olsun. Tekrar görüşmek üzere. By Efe Apart Otel Bitezyali Kadir.

11 Temmuz 2017, Salı 16:21
Ambrosia Otel
Ambrosia Otel

-

2 yıldız çok bile

Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Biz beklentileri küçük insanlarız, temiz olsun, yemekleri lezzetli olsun yeterli diyenlerdeniz. Bu otele 2 yıldız çok bile...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bitez Garden Life Hotel
Bitez Garden Life Hotel

-

Huzurlu, mutlu, sağlıklı

Ege'nin incisi Muğla ve Muğla'nın gözbebeği Bodrum. Tüm tatilcilere merhabalar. Siz ve sevdikleriniz, yani ailenizle huzurlu bir tatil geçirmeniz için bu maili hazırladım. Şimdiden hatalarım muhakkak olacaktır, herkesin affına sığınıyorum. Peki, beni bu mesajı göndermeye ne teşvik etti. Bu mesajımı okuyan tüm tatilcilere tatil planlarını yapmadan ve mesajımı görüp de okumadan sakın geçmeyin ve mesajımı okuduktan sonrada sakın kafanızda soru işareti bırakmayın, yoksa ilk önce benim emeğime yazık olur. Aileniz ile birlikte huzurlu, mutlu, sağlıklı, doğa içerisinde, 4 yıldız olma yolunda hızlı bir ivme kazanmış, 5 yıldızı ve daha fazlasını hak eden Bitez Garden Life Hotel tam bir aile oteli. Öyle betonarme bir bina gibi değil bu güzel otel. Aile çalışanlarından oluşan, biz müşterileri ile çok yakinen ilgilenen, son derece güler yüzlü, cana yakın, samimi ve içten, sanki bir yönetici pozisyonunda değil de bir çalışan gibi bizlerle yakinen ilgilenen genel müdürü hanımefendi Sayın Gökçe Hanım ve otelin koordinatörü hanımefendi Sayın Filiz Hanım'a özellikle saygılarımı iletiyorum. Otel muhasebesi Sayın İlker Bey'e de ayrıca saygılarımı iletiyorum. Kendisi de gayet beyefendi, bizlerle yakinen ilgilendi, kendisi ile yapmış olduğumuz o tatlı, hoş sohbet için de ayrıca kendisine çok çok teşekkür ediyorum. Seneye emekli oluyormuş, aman ha emekli olsun ama yine Bitez Garden Life Hotel. Ve gelelim otelin can damarı resepsiyona. Resepsiyon çalışanları bay ve bayanlar gerçekten içten, son derece güler yüzlü. Özellikle her zaman görmek istediğimiz bir isimi de söylemeden geçemeyeceğim; Yusuf Bey tam bir beyefendi. Bizleri karşılaması muhteşemdi. Cana yakın, güler yüzlü, sanki kendi ailesi gelmiş gibi o kadar yakından alakadar oldu ki bizlerle, kendisine de ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. Ve her sene resepsiyonda Yusuf Bey'i mutlaka görmek istiyoruz. Restorandan Sayın Cevdet Bey'e. Sabah, öğle, akşam çeşit çeşit yemeklerinden salatalarına, tatlılarına kadar onlarca çeşidi bizlere sunmak için canla başla çalışan ustalarına, garsonlarına (garsonlar derken özellikle dikkat çekici bir şey söylemek istiyorum garsonlar hakkında, her nerede olursanız olun siz otelin neresinde yürüyor iseniz bir garson gelip askeri bir komut edası ile kesinlikle sanki önünden geçen komutanı gibi bekliyor, selam veriyor, müşteri geçtikten sonra kendisi geçiyor, ben bunu tüm otellerde ne yazık ki görmedim). Ama Bitez Garden Life Hotel burası. Farkı da burada işte. Özellikle iki kişi Adil ve Adil garsonlara, Ecem Hanım'a, Mehmet'e ve Hezan'a, garsonlara, animasyon ekibi Emre ve arkadaşlarına, gündüz ve akşam ve gece eğlencelerine kadar müşterileri eğlendirmek için canla başla çalışmalarından dolayı onlara da sonsuz teşekkürler. Kat görevlilerinden bahçe düzenlemelerine, havuz bakımından otelin diğer bakımlarını yapan diğer çalışanlarından, gece ve gündüz otelin, yani bizlerin güvenliğini sağlayan güvenlik görevlilerine, kendini yorgun hissedenler için sauna, hamam, kese, köpük ve şok havuzu gibi rahatlayıcı güzellikleri bizlere sunan görevli bay, bayan hamam görevlilerine ve erkek kuaföründe görevli Adanalı kardeşimize sonsuz teşekkürler. Havuz başı: Yerli-yabancı limitsiz içkilerinden hamburger, pide çeşitlerine, tatlı, kek, öğle arası çeşit dondurma servislerine tutunda, otelin vermiş olduğu en önemli şey ise başta saygı ve sevgi. Özellikle 1 hafta konaklamalarda sürpriz alakart restoranda özel siz ve sevdiklerinize güzel bir akşam yemeği. Kısacası Bodrum'da diğer otellerin gözü bence Bitez Garden Life Hotel'de, neden mi? Seneye yepyeni yüzü ve iç mimari değişikleri ile biz müşterilerine muhteşem bir Bitez Garden Life Hotel yeniden doğacak. Fiyatları da gayet uygun, özellikle erken rezervasyonlarda 1 hafta yerine 2 hafta konaklama gibi bir imkanı bu eşsiz otelde yakalayabilirsiniz. Özellikle kalabalıktan hoşlanmayanlar için ben kendimce haziran ya da eylül aylarını sizlere önerebilirim. Hem fazla kalabalık olmuyor hem de gayet uygun fiyatları oluyor. Erken rezervasyon ve fiyatları uygun ama aklınıza olumsuz hiçbir şey gelmesin. Her şey dahil olarak ve yemekleri ise etinden mangalına kadar her şeyi otel size eksiksiz bir sunum yapıyor, kimsenin kuşkusu olmasın. Ben neden zamanı mı harcayıp bu kadar uzun, uzun yazıyorum. Çünkü Bitez Garden Life Hotel bu maili fazlası hak ediyor. Ben 40 yaşındayım. Mesleğim. Banka ipotek. Ve mesleğim gereği birçok şehir dışı seyahatlerim oluyor, Bodrum, Antalya, Marmaris, Didim, Fethiye, Kuşadası, Çeşme, hemen hemen birçok otelleri tanıma fırsatım oldu. 5 ve 7 yıldızlı ultra lüks oteller kırmızı halıda ya da önünüze kırmızı güller dökülerek otele giriş yaptığınızı ve muhteşem bir süit odada ya da kral dairesinde ya da ultra çok lüks otelin bir villasında konakladığınızı düşüşün, hizmet sınırsız, saygı ise olağanüstü. Paranız var, gittiniz kral-kraliçe gibi karşılarsınız ve ona göre her şeyiniz eksiksiz, muhteşem ve güzel bir tatil yaparsınız, bir kahve içtiniz, 25 bin TL, belki verdiniz, anneniz sizi öyle dünyaya getirmiş çünkü. Kasıla kasıla otelde tatilinizi yapıyorsunuz, herkesin gözü üstümüzde ya da herkes de sizin gibi bir kahveye 25 bin ödüyor. Sonuç, benim Bitez Garden Life Hotel'de muhasebe müdürü Sayın İlker Bey'le yaptığım o sıcak sohbetin tadını siz o 25 bin TL ödediğiniz kahvede buluyorsanız tatilinize aynen devam edin. Herkesin zevkleri ve renkleri tartışılmaz. Siz o şekilde kasılarak yaşayın, size paranız için gülen, yakınlık, ilgi gösteren sahte insanlarla, biz de para yerine yürekten, içten, kalpten ve samimi olarak bize yakınlık gösteren işte yukarıda uzun uzun anlatmaya çalıştığım bu güzel otelde tatilinizi geçirin. Kısaca ve öz olarak. Kasıntısı olmayan, yükseklerden uçmayan, tertemiz, doğa gibi ağaçlandırmaları, bahçeleri ve yeşillik alanları ile denize sadece 100, bilemediniz 150 metre mesafede, ister otelin 24 saat sizlere sunmuş olduğu sınırsız imkanları otelde, isterseniz sadece merkeze 10 dakika mesafede sizlere ister kendiniz ister otelden yardım alarak Bodrum'un tüm güzelliklerini Bitez Garden Life Hotel sayesinde siz ve sevdikleriniz ile doyasıya yaşayabilirsiniz. Otelle ilgili abartılı bir durum olduğunu düşünen varsa gidip yerinde görsün ya da müşteri olarak ilk kez böyle bir şey yapıyorum, bana e-mail atın. Naçizane otel çalışanlarının affına sığınarak size gülen gözlerle güzel bir tatili bu güzel otelde nasıl yapıldığını, yaşandığını anlatayım. Ben hak edene daima hak ettiği değeri veririm. Bitez Garden Life Hotel'de otelin sahibinden yöneticilerine ve çalışanlarına kadar hepsi harika insanlar. Ve bu e-maili ve daha fazlasını kesinlikle sonuna kadar hak ediyorlar. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler. Dikkat: Otelde sizi üzecek tek bir şey var, bu diğer otellerde olmasa gerek, o da bu güzel ortama ilk gün neşe içinde geliyorsunuz ya, işte tatil bitince valizinizi hazırlayıp otelden, bu güzel ortamdan gidiyor olmanız üzücü oluyor. İşte otelin tek üzücü yönü. Özelikle ben, eşim ve yine özelikle canım kızım İlayda, İlayda'mız özellikle otelde büyüdü diyebilirim. Her dönüşte, "babacığım bir gün daha, bir gün daha" demesi olmasa. Kız da haklı, Bitez Garden Life Hotel. Konaklama tarihim. 10.06.2017-21.06.2107. Kızım için uzattık. 25.06.2017. Ve bu güzel otelin hemen hemen 7 yıldır müşterisiyim. Ve ilk kez e-mail gönderiyorum. Saygılarım ile. levent.kivilcim@gmail.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Risa Hotel
Risa Hotel

-

Burada eğlenmek mümkün değil

Nazi kampı gibi sıkıcı ve boğucu bir otel olması yetmezmiş gibi resepsiyondaki kaba tavırlar da cabası. Müşteriyle saygısızca konuşulan bu otelin bir daha önünden bile geçmeyi düşünmediğim gibi kimseye de tavsiye etmiyorum. Akşamları çok içilmesin diye animasyon bile yapmayan bu cimri tutumlu işletmede eğlenmeniz mümkün değil maalesef.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Okaliptüs Otel
Okaliptüs Otel

-

Eskiye göre hizmet kötüleşmiş

Her sene geldiğimiz otelin beach tarafına ailece eğlenmek için girmek istedik her zamanki gibi ama bizden daha önce karşılaşmadığımız şezlong ücreti talep ettiler. Tepki gösterince vazgeçip aldılar. Daha sonrasında memnuniyetsiz tavırları devam etti, garsondan bir poz foto almasını rica ettiğimizde çok yoğun olduğunu söyleyerek almadı. İlk defa böyle bir muameleyle karşılaşmanın şaşkınlığıyla ne diyeceğimizi bilemedik Bitez sahilinde çok daha iyi hizmet kalitesi sunan yerler varken bir daha buraya girmeyi düşünmüyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
New Mandarin Apart
New Mandarin Apart

-

Denize neredeyse sıfır

Meyve ağaçlarının içerisinde, hele mandalin ve nar ağaçları harika. Denize neredeyse sıfır. Mükemmel bir tatil geçirdim, teşekkür ederim. Verdiğimiz paraya göre fazlasını aldık, teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pınarhan Otel
Pınarhan Otel

-

Özel bir mekan

Pınarhan Otel, çalışanları ve sımsıcak, insani ortamıyla kendinizi özel hissedeceğiniz, özel bir mekan. Yıllardır gittiğim güzel insanların kendinizi evinizde hissettiren sıcak tavırlarıyla en ufak bir eksiklik hissetmedim. Bravo diyorum bu ekibe ve mekana.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pınarhan Otel
Pınarhan Otel

-

Denize yakın taş bina

Bitez bölgesinde fiyatı uygun ve kaliteli bir tesis arıyorsanız uygun. Denize yakın, taş binalar içerisinde konaklamak gerçekten huzurlu, çalışanlar ilgili ortamı güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tümay Hotel
Tümay Hotel

-

Çok basit bir otel

Buraya gideceğinize bir fakiri sevindirin. Çok basit bir otel. Çalışanlar suratsız, ilgisiz, odalar pis, bakımsız. İyi yorum yapanlara şaşırıyorum, galiba kendileri bunları yazıyor. Olmayan prestijlerini yaratmaya çalışmak için. Söylenip yazılacak çok şey var. Hatırladıkça sinirlerim bozuluyor. Gitmeyin kardeşim, gitmeyin buraya, o kadar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
New Mandarin Apart
New Mandarin Apart

-

Merkeze yakınlık

Özellikle doğal ortamı, yeşillik, havuz ve denize olan yakınlığı, samimi ortam, sakinlik, merkeze yakınlık arayanlar için kesin tercih edilebilecek bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkür ederiz efendim.

2 Haziran 2017, Cuma 21:18
Queen Boutique Hotel
Queen Boutique Hotel

-

Gün batımını izlemek

Queen Boutique Hotel'de bu yıl ilk konaklayan biz olduk. Otel tek kelimeyle harika. Gün batımını izleyebileceğiniz bir restoran var içinde. Sessiz ve sakin bir ortamı var bulunduğu yerin. İlk müşteri olmamıza rağmen hiç taviz vermediler temizlik 10 numara, serpme kahvaltı 10 numara. Kesinlikle tavsiye edilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bitez Han Beach Hotel
Bitez Han Beach Hotel

-

Mütevazılığı her şeyin üstünde

Mükemmel. Hele Sayın Metin Tosun Bey'in mütevazılığı her şeyin üstünde. Başta Sayın Metin Tosun Bey'e ve çalışanlarına çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
By Efe Apart Otel
By Efe Apart Otel

-

Tertemiz bir apart

Gerçekten güvenle kalabileceğiniz tertemiz bir apart. Gülnur Hanım ve Kadir Bey'e sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkürler sizin güzelliğiniz.

4 Nisan 2017, Salı 21:42
Kassandra Otel
Kassandra Otel

-

Tam bir aile oteli

Bence Kassandra Otel Bitez'de tam bir aile oteli ve personel temizliğinden tutun, yiyecek-içecek beklentimizin üzerindeydi. 10 arkadaş gittik, muhteşem bir tatil yapıp döndük. Çok teşekkür ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Savra Bodrum
Savra Bodrum

-

Gerçekten çok şık bir mekan

Bitez'de benzeri olmayan, mükemmel bir tesis, restorana ağırlık verilmiş, otel biraz daha geri planda gibi ama yine de otel çalışanları, özellikle otel müdürü İsa Bey tatilimiz boyunca rahat etmemiz için ellerinden gelen her şeyi yaptılar ve sonunda çok iyi bir tatil geçirdik. Yaşadığımız bütün sorunlara kendisi mükemmel şekilde çözümler üretti, tesis böyle bir çalışana sahip olduğu için çok şanslı. Mutlaka yine gideceğiz, herkese de tavsiye ediyoruz, gerçekten çok şık bir mekan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kassandra Otel
Kassandra Otel

-

Aile ortamı tekrar çağırıyor

Oteli çok beğendim, odalar çok temiz, çarşaflar her gün değişiyor ve bembeyaz. Çalışanlar güler yüzlü, yemekler güzel, aile ortamı seneye yine gelmek isterim yönetime teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kaptan Motel Bitez
Kaptan Motel Bitez

-

Her şey harika

Aktur'a bir günlük iş için geldim, Kaptan Motel Bitez'de kaldım. Sabah kahvaltısı için marko paşaya götürdüler. Her şey harikaydı. Marko paşada benimle ilgilenen, bayan personelin, adını bilmiyorum. Güler yüzü için ona ayrıca teşekkür ederim. İyi çalışmalar her şey harika.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Natur Garden Hotel
Natur Garden Hotel

-

Çalışanları insanlarla ilgili

Natur Hotel'de önceki yıl kaldık eşimle birlikte ve çok beğendik. Bodrum, Gümbet ve Bitez'de öncesinde de tatil yapmamıza ve aynı yerde tatil yapmayı düşünmememize rağmen, bu yıl da Natur Hotel'de konaklamayı düşünüyoruz. Özelikle eylül, ekim Bitez'de tatil için belki en iyi zamanlar. Kalınacak en iyi yerlerden biri de hiç şüphesiz Natur Hotel. Yöneticileri, çalışanları insanlarla ilgili ve güler yüzlü. Sözünü ettiğimiz aylarda plajlarında kalabalık azalmış oluyor, gürültüsüz, sakin günler geçiriyorsunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Chronos Beach Hotel
Chronos Beach Hotel

-

Yemekler kalitesiz

24 Ağustos - 28 Ağustos 2016 4 günlük rezervasyon yaptırmıştım, 2 gece kalabildim. Hemen ayrıldım çünkü yemekler kalitesiz, akşamüstü ikramı kek dışında bir şey yok, oda temizliği yapılmıyor, odalarda mayo ve havlu kurutacak balkon bile yok. Gardıroplar da tozlu ve pis, çalışanlar 16 saat çalıştırılıyor, hiç tatil yapmıyorlarmış. Dolayısıyla hizmet kalitesi çok düşük, içecekler kalitesiz, alkollü içecekler markasız, içilmiyor. Memnuniyetsizliğimi otel işletmecilerinin yüzüne de söyledim. Gitmek isteyenlere tavsiye etmem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sestra Apart Otel
Sestra Apart Otel

-

Konumu harikulade

Otelin konumu harikulade olduğu gibi personeli de 10 numara. Kendi evinizmiş gibi konaklayabileceğiniz sesiz, sakin, süper manzaralı ve süper daireler. Bir giderseniz bağımlılık yapar, zaten özelikle aileler için ideal bir yer. Herkese tavsiye ederim. Kesinlikle gidip görmek lazım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Romantik Bitez Residence
Romantik Bitez Residence

-

Mutfak malzemesi çok yetersizdi

Hayatımda kaldığım en pis yerdi. Bebeğim de olduğu için iki kat rahatsız oldum. İlk gece sabaha kadar uyuyamadım. Tatilimin ilk günü temizlik yaparak geçti. 50 TL'lik oda bile olsa böyle pis teslim edilmez müşteriye, insan yatacak orada ya... Elektrik süpürgesinin varlığından haberdar değiller sanırım, her taraftan saç, çöp ve pislik fışkırıyordu. Ayrıca mutfak malzemesi çok yetersizdi, çaydanlık bile yoktu. İlk kez tatilim bittiği için sevindim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cennet Apart Hotel Bitez
Cennet Apart Hotel Bitez

-

Sakin bir ortamı var

2016 Ağustos ayında 5 gece kaldık. Apart otel, fiyatına göre iyi diyebiliriz. 2 çocuklu bir aile çok rahat kalabilir. Sakin bir ortamı var. Su ısıtıcı ve elektrikli ocak var. Ocak termostatlı olduğu için fazla ısınınca kapanıyor, bu yüzden patates kızartması yapmanız mümkün değil! Bir de aklınızda bulunsun çay için küçük bir demlik getirin yanınızda. Apartta mevcut değil. Rezervasyonu Booking.com üzerinden yaparsanız %22 daha fazlanın yanında klima ve Wi-Fi ücreti ödemek durumunda kalıyorsunuz. O yüzden direk tesisi arayın ve yer ayırtın, bu şekilde çok daha ucuza kalabiliyorsunuz. Yalnız Wi-Fi odalardan iyi çekmiyor. Ben bahçeye çıkıp oradan bağlandım. Tesisin konumu çok güzel, Bodrum Merkez'e çok yakın, 5 km Gümbet'e, 2 km Bodrum'a ana yol trafiğine takılmadan Gümbet üzerinden çok kısa sürede gidebilirsiniz. Bitez'in halk plajı yok. Şezlong-şemsiye ve duş için ücret ödemiyorsunuz ancak dışarıdan yiyecek-içecek sokmak yasak. En ucuz su, o da 3 TL, gerisini siz hesaplayın. Aracınız varsa denize Ortakent Yahşi'de girin. Denizi çok güzel. Mavi Bayrak'lı halk plajı var. Duş, tuvalet, kabin ücretsiz, belediyeye ait. Alt yoldan kısa sürede gidebiliyorsunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Savra Bodrum
Savra Bodrum

-

Mandalina ağaçları arasında

Yeni sahipleri ile muhteşem bir yer. Mandalina ağaçları ortasında huzur, mutluluk ve birbirinden lezzetli gurme yemekler arayanlara kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Savra Bodrum
Savra Bodrum

-

Kusursuz hizmet

Mukemmel kalite. Kusursuz hizmet. Tertemiz butik bir otel. Çalışanlar cok kaliteli. Hizmet kusursuz. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Savra Bodrum
Savra Bodrum

-

Kendimizi ayrıcalıklı hissettik

Hem işletmesi hem de güler yüzlü personeliyle kendimizi ayrıcalıklı hissetmemizi sağlayan Savra Otel çalışanlarına teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Savra Bodrum
Savra Bodrum

-

Ödüllü aşçı ile enfes lezzetler

Bitez bölgesinde eşi olmayan çok yeni bir tesis, tabiri caizse ultra butik ve kendi bahçesinden yetişen ödüllü aşçıları ve restoran hizmeti ile kesinlikle gelip, görüp, kalınıp, yaşanmalı…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Savra Bodrum
Savra Bodrum

-

Organik yiyeceklerle kahvaltı

Bitez bölgesinde mandalina ağaçlarının altında mükemmel tatil yapabileceğiniz bir tesis, huzur, kalite, hizmet tam anlamı ile mükemmel. Restoranı ve lezzetlerinden söz etmek gerekirse tesisin yanında organik olarak yetişen sebze bahçesinden önünüze açılan bir sofradan bahsediyorum. Gelmeden görmeden konaklamadan farkına varılmaz kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kaptan Motel Bitez
Kaptan Motel Bitez

-

Oda, havuz ve çevre temizliği

Otel sahipleri samimi ve doğal. Oda, havuz ve çevre temizliği iyiydi. Yemekler lezzetli. Personel ilgiliydi. Deniz yürüme mesafesinde. Deniz temiz ve sakindi. Üç gün kaldık ve hiçbir pişmanlık yaşamadık. Cankat Bey, Nur Hanım ve çalışanlarına teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kaptan Motel Bitez
Kaptan Motel Bitez

-

En büyük artısı çalışanlar

06.07.2016 tarihli 3 gece 4 gün arkadaşımla konakladık, havuzu mevcut,24 saat sıcak su var, TV var, wi-fi war, otopark var, kahvaltı ve restaurant mevcut. Denize 40 mt mesafede. En büyük + sı çalışanlar, hepsi güler yüzlü, işlerini 10 numara ilgi alaka ile yapıyorlar. Özellikle ismini bilmiyorum ama bir hanımefendi var inanın böyle güler yüzlü sempatik tatlı birini görmedim, samimi olarak yazıyorum. Yine geleceğim nasipse...Cankat Bey ve ekibine başarılar dilerim. Kaptan'a selamlar....

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Risa Hotel
Risa Hotel

-

Yemekleri çok kötü

Ben böyle bir tatil görmedim, yemekleri çok kötü, personeli çok amatör, tatilinizi harap etmeyiniz, sakın buraya tatil diye gelmeyin...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kaptan Motel Bitez
Kaptan Motel Bitez

-

Odaların temizliği

Kaptan Motel Bitez'de ilk defa konaklama fırsatımız oldu. Motel sahipleri, hizmeti, kalitesi, her şeyiyle dört dörtlük bir tatil yaptık. Otelin mevkii çok iyi bir noktada. Bodrum Merkez'e, Gümbet'e ulaşım çok kolay ve neredeyse önünden Bodrum Merkez dolmuşları sabah 04:00'e kadar geçiyor. Bodrum'daki en uzun sahil olan Bitez'deki beachlere çok yakın mesafede. Odaların temizliği, yemeklerin lezzeti süperdi. Aile ortamında tatil yapmak istiyorsanız Bodrum'un en güzel koyu Bitez'deki tek adres Kaptan Motel Bitez.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kaptan Motel Bitez
Kaptan Motel Bitez

-

Temizlik, havuz ve deniz keyfi

Nur Hanım ve Cankat Bey'e öncelikle teşekkürler. Muhteşem insanlar ve muhteşem konaklama yeri. Hizmet, yemekler, içecek, temizlik, havuz ve deniz keyfi, daha ne olsun? Kendimi evimde gibi hislerle dolu olarak dönüyorum. Bir daha önceden rezervasyon yaptırıp daha uzun kalacağım ilk yer. Tüm çalışanlara ve bizi ağırlayan o güzel patronlarına sonsuz teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kaptan Motel Bitez
Kaptan Motel Bitez

-

Bütün personel etrafımda dönüyor

Uzun zamandır Kaptan Motel Bitez'de kalıyorum. Rahatım yerinde. Bütün personel etrafımda dönüyor. Beni memnun etmek için pervane oluyorlar. Başta patronları Cankat Boylu olmak üzere herkese teşekkür ederim. Serdar, Sercan ve Şerife iyi ki varsınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Bitez Beach
Hotel Bitez Beach

-

İnternet bağlantısı kötü

Costa Bitezhan Otel'in ek binası gibi hizmet veriyor. İmkanları Costa Bitezhan Otel'den alan hotelin odaları rutubetli, internet bağlantısı kötü. Denizin yanında dere mevcut ve denize akıyor, deniz bataklık gibi. Kendinize başka yer tercih edin kesinlikle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bitez Sunset Hotel
Bitez Sunset Hotel

-

Günlük temizliğinin yapılması

Bir hafta kaldığımız Bitez Sunset Hotel'de çok güzel zaman geçirdik kız arkadaşımla beraber. Bizim için rezerve edilen odayı da ayrıca çok beğendim. Günlük temizliğinin yapılması çok hoşuma gitti. Fırsat buldukça tekrar gitmeyi düşünüyorum. Her şey için ilgili arkadaşlara sonsuz teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bitez Sunset Hotel
Bitez Sunset Hotel

-

The pool is good

I came with my wife and 2 childs to Bitez Sunset Hotel. It's sutch a nice place, we'll come back. The pool is good for US and the children but sea is just 5 min. walking. The hotel is new but very cost rooms. Clean as well. Good service from staff.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bitez Sunset Hotel
Bitez Sunset Hotel

-

Excellent staff and food

Just back from a weeks holiday in this luvly Bitez in hotel, staff excellent and speak good English, rooms cleaned every day and fresh towels provided daily, air conditioning, safe box and Wi-Fi provided free of charge and worked excellently all week with no problems, they have an excellent restaurant on the beach also with live entertainment every night and we will definately be returning again this year. Excellent hotel, excellent staff and food, highly recommended.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bitez Sunset Hotel
Bitez Sunset Hotel

-

The rooms are nice, clean and cosy

Just came back from a nice holiday in Bitez. Our Turkish friend recommend Bitez Sunset Hotel. It's a new hotel nearby the beach. It's beautiful, the rooms are nice, clean and cosy. The staff is friendly and helpfull. The breakfast was good aranjede.. The owners of the hotel have also a restaurant on the beach, highly recommend to go eat their. The atmosphere is good, live music as well. We'll come back...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Costa Bitezhan Otel
Costa Bitezhan Otel

-

Odalar eski

Çok kötü, kurumsallaşmamış bir işletme. Her konuda eksik, kötü. Yemekler lezzetsiz. Odalar eski, bakımsız. Havuz 10 gün boyunca temizlenmedi. Otel sahibi, çocukları, eşleri, maaile ortada yer, içer, bağırır bir durumda. 4 yıldızlı olmasına imkan yok. Bakanlık denetimi yok. Hijyen kesinlikle yok. Turizm Bakanlığı nerede?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kaptan Motel Bitez
Kaptan Motel Bitez

-

Kahvaltı muazzam

Güler yüzle karşılandık ve kaldığımız sürece o sıcak, samimi ortam hiç bozulmadı, kahvaltı muazzam. Plaj 2 dakika yürüme mesafesinde, şehir içi minibüs kapı önünden geçiyor ama hepsinden güzeli motelin bahçesinde çayınızı yudumlarken balık tutabilirsiniz. Her şey mükemmeldi, çok teşekkürler Cankat Bey ve personeli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)