Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Bitez Otelleri

Bitez için {{ (filteredHotels).length}} / 68 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}

Bitez Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Yarımadanın en güzel koylarından biri olan Bitez'in denizi kumlu ve sıcaktır. Ama asıl ünü Çökertme türküsünden gelir...

Bitez, Bodrum merkezinin batı cephesinde yer alır. Güneyde Ege Denizi, kuzeyde Konacık Beldesi, batısında ise Ortakent-Yahşi Beldesi bulunur.

Birkaç küçük adası olan belde genelde düz ve alüvyon ovadan oluşur. Bu nedenle kent merkezinde mandalina bahçelerinin yeşilliği ve kokusu eksik olmaz. Bodrum'un en güzel ve uzun koylarından birisi de Bitez'de bulunur.

Bitez'in nüfusu son sayımlara göre 8000 civarındadır. Fakat yaz aylarında bu nüfus yirmi bin, otuz bin kişiye kadar çıkabiliyor. Bu artan müşteri profiline cevap verebilmek için de Bodrum Bitez'de özellikle son yıllarda birçok tesis açıldı.

Bodrum Bitez hotellerinin birçoğu plajın hemen gerisinde yer alıyor. Tesisler ve deniz arasında sadece bir yol var, o da uzun mu uzun bir yürüyüş yolu... Araçlar çok daha geride bulunan otoyolu kullanıyor.

Bodrum Bitez otellerinin neredeyse her birinin önünde kendine ait plajları var, tüm kumsal boyunca minderler, ağaçlar, ağaçlar arasında hamaklar, kumların içinde oynayan çocuklar yer alıyor. Aileler, ağaç gölgesinde çaylarını yudumluyor. Hep istenip de bir türlü kavuşulamayan o rahat aile ortamını burada huzurla yaşayabiliyorsunuz.

Bodrum Bitez'in denizi oldukça sığ. Uzun bir süre boyunca yürümeniz gerekiyor. Haliyle bu da çocukların ve çocuklu ailelerin işine geliyor. Kumdan kale yapanlar, sahilde frizbi oynayanlar, sohbetlerle kahkahalarla ortamı şenlendirenler...

Bodrum Bitez otelleri arasında, tatil köyleri de var, butik oteller de... Hangisini tercih ederseniz edin, bu güvenli plaj siz misafirlerini bekliyor...

Bodrum Bitez, büyük mandalina bahçeleri, yüzyıllık zeytin ağaçları ile yarımadanın en yeşil beldelerindendir.

Bodrum'dan karayolu ile 8 km, deniz yolu ile 2,5 deniz mili uzaklıktadır. Otogardan sık sık ve geç saatlere kadar yapılan minibüs servisleri, Bitez'i kolay ulaşılabilir bir yer yapar.

Bodrum Bitez'deki sahil restoranları, Bodrum yarımadasının en çok rağbet edilen mekânlarıdır. Bitez'in yarımadadaki diğer yerlere oranla merkeze daha yakın oluşu, ulaşımının kolaylığı ve yıllardır oturmuş işletmelere sahip olması, bu işletmelerdeki hizmet ve servis kalitesinin yüksekliği ve makul fiyatlar, son yıllarda daha da çok artan bu rağbeti haklı kılmaktadır.

Bodrum Bitez 2018 otel fiyatları, Bodrum'a 15 dakikalık mesafede olmasına rağmen, yarımadanın merkezinden çok daha farklı özellik gösterir. Bodrum tatil fiyatları çok pahalı diyenlere, ben burdayım diye seslenir adeta.

Bodrum Bitez'de yüksek sezon olan yaz mevsiminde Bitez 2018 otel fiyatları biraz daha fazla olmakla birlikte, kış aylarından çok büyük fark göstermez. Aralarında uçuk bir fiyat olduğunu söyleyemeyiz.

Birçok yerde de karşımıza çıktığı gibi, Bodrum Bitez 2018 otel fiyatları, tesis türüne ve hizmetine göre değişiklik gösterir. Bitez butik otellerinde fiyatlar daha uygun iken, lüks otellerde daha fazladır. Ancak pahalı olan lüks otellere, daha çok yurtdışından turlar düzenlenmekte, dolayısıyla yabancı müşteriler bulunmaktadır.

Türkiye'nin dört bir yanından gelen yerli turistler, lüks ve yıldızlı tatil otellerini, Bodrum Bitez resortlerini değil de, daha çok butik otelleri tercih etmektedir.

Günümüzde tatil anlayışının, gürültü ve eğlence tarzı değil de, daha çok sessiz, huzurlu bir tatil tarzına kaydığını buradan yola çıkarak söylemek mümkün.

Bitez Hakkında

Bitez ya da dere yatakları boyunca yer alan mandalina, limon ve zeytin bahçelerinden dolayı halk arasındaki ismiyle Ağaçlı Köyü. Adına her ne derseniz deyin, ama burayı adım adım yaşayın.

Bodrum'dan kara yolu ile 8 km, deniz yolu ile 2,5 deniz mili uzaklıktadır Bitez. Aracınız yoksa endişelenmeyin, Bodrum merkezden sıklıkla yapılan minibüs servisleri ile 15 dakika içinde Bitez'desiniz. Yok, ben yürümek istiyorum derseniz 1 saatte araç sesinden uzak bir yol güzergahı da mevcut. Bitez güzel olduğu kadar temiz de. Bodrum'a iki koy uzaklıkta olmasına rağmen, turizme yeni açılan yerleşim yerlerinden. Sokakları, yol tabelaları, hatta minibüs duraklarına kadar her şey özenli.

Bodrum Bitez otelleri ve restoranları sahilin hemen arkasında. Sahile giderken oto yoldan geçmiyorsunuz. Oto yol tesislerin ve çarşının arkasında kalıyor. Çocuklu aileler bu özelliğine bayılıyor, çocuklarını gönül rahatlığıyla sahile gönderebiliyorlar.

Bodrum'da dolaştınız geldiniz, denize de girdiniz. Akşam oldu acıktınız haliyle. Bitez'de ne yenir diye düşünmeyin. Ahtapot salatası, karides, sübye, kalamar tava, dolma, ızgara, levrek, çipura yapan balık lokantalarının yanı sıra dünya mutfağından yemekler sunan restoranlar da mevcut Bodrum Bitez'de.

Bodum Bitez restoranlarının bazıları şömine başında sıcacık yemeğinizi yemeniz için kışları da açık. Canlı müzik ve Kos'un denize düşen müthiş manzarası eşliğinde yaz, kış afiyetle yenir Bodrum Bitez'de yemekler.

Tatiliniz perşembe gününü de kapsıyorsa yaşadınız. Dalından koparılmış taze meyve ve sebzeleri, günlük süt ürünlerini, hatta giysi ve ev gereçleri bulabileceğiniz meşhur Bitez pazarına da gidebilirsiniz.

Doğa yürüyüşlerinden hoşlananlara büyük keyif veren yürüyüş yolları da var Bitez'de. Kış aylarında gürül gürül akan dereler, yaz mevsiminde kuruduğu için off road ve yürüyüş yolları olarak kullanılıyor. Mandalin bahçeleri arasında, dereler içerisinde yürümek, sağda solda beyaz evlerin kapılarında size selam veren yaşlıları görmek büyük keyif...

Bodrum Bitez Kadınlar Kahvesi. Evet evet Kadınlar Kahvesi. Sadece kadınlara özel, yaz günlerinde birçok kadını önündeki açık alanda örgü örerken, çay ya da kahve içerken ya da tavla oynarken görebileceğiniz Kadınlar Kahvesi. Hep erkekler mi kahvede dedikodu yapacak değil mi ama?

Bitez yüzmek ve güneşlenmenin yanı sıra su kayağı, kano, deniz bisikleti gibi başka alternatifler de sunar. Bodrum yarımadasında rüzgar sörfü denilince akla gelen iki yer vardır, Bitez ve Akyarlar. Rüzgar sörfü öğrenmek isterseniz sörf okullarındaki profesyonel eğitmenlerden ders de alabilirsiniz.

Gündüzü de gecesi de keyifli Bodrum Bitez'in. Ayrıca konaklama ve restoran fiyatları Bodrum'a göre daha uygun. Aktivite açısından da zengin. Bodrum Bitez'de tatillinizi geçirmek isterseniz eğer, birçok otel arasından, keyfinize ve bütçenize uyan bir tesis seçebilir, ailenizle veya sevdiklerinizle keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.

Bitez otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Sırça Apart
Sırça Apart

-

Denize yürüyerek çok yakın

Gerçekten sıcacık bir aile ortamı var. Sakin sakin kafanı dinleyeceğiniz çok ender yerlerden bir köşe, konum olarak yeri güzel, denize yürüyerek çok yakın. Biz ailece gerçekten çok memnun kaldık. Tolga Bey'e sıcak karşılamasından dolayı çok teşekkür ederiz. Kesinlikle her sezon gidilebilecek çok ender yerlerden bir tesis.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Risa Hotel
Risa Hotel

-

Denize uzak

Arkadaşlar size yemin ederim ben böyle bir tatil görmedim, yazdıklarıyla hiç alakası yok, ben Gaziantep'ten gittim havuz pis yemek yok adamlar otopark hamam diyor yok, başka bir otele gidiyorlar. Denize 70 metre diyorlar yalan, odalar leş gibi, dolap boş, su paralı, otelde çalışan elaman yok. Ben mahkemeye vereceğim, tatilbudur'a da güvenip almayın paranız boşa geder.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hakan Otel
Hakan Otel

-

Odalar temiz

Nereye gidelim Korhan Bey? Biz her gün ısrarla nereye gidelim diye çekinerek sorduk ve her gün güler yüzleriyle koyları ayrıntılarıyla anlatmaktan bıkmadılar sağ olsunlar. Bizi çok güzel ağırladıkları için teşekkür ederiz, her şey düşündüğümüzden daha iyiydi. Tam bir aile oteli, odalar temiz, yemekleri lezzetli, odaları çok hoş dekore edilmiş. ☺Denize mesafesi 2 dakika ve bütün güzel koylara yakın. Bodrum'a tekrar gelirsek tek adresimiz bu otel olacak, bundan şüphemiz yok. Cansu Hanım ve Korhan Bey'e hoş sohbetleri, güler yüzleri için çok teşekkür ederiz. Tekrar görüşmek dileğiyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bitez Sunset Hotel
Bitez Sunset Hotel

-

Yemekler, odalar, ilgi

Her şey kusursuz güzel, kesinlikle tavsiye ederim. Yemekler, odalar, ilgi ve alaka için teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hakan Otel
Hakan Otel

-

Kahvaltısı harikaydı

Umduğumuzdan daha iyi çıktı. Kesinlikle güler yüz, ilgi alaka üst seviyede, yemekleri her gün farklı ve çeşit bol. Kahvaltısına diyecek bir şey yok, gerçekten beklentimizi karşıladılar. Korhan Bey ve Cansu Hanım resmen aile özelliğini misafirlere fazlasıyla yansıtmakta her şey için çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Güzel yorumlariniz için teşekkür ederiz. Her zaman bekleriz. :) Sevgi ile kalın. Hakan Otel.

10 Temmuz 2018, Salı 12:25
Sırça Apart
Sırça Apart

-

Konum olarak güzel

Sakin, huzurlu ve güvenli bir yer. İşletme sahibi çözüm odaklı ve ilgili. Personel de aynı şekilde. Konum olarak güzel. Çok keyifli bir tatil geçirdik. Kesinlikle tavsiye edebiliriz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Safa Otel
Safa Otel

-

Kesinlikle tavsiye ederiz

Temiz, güvenli, sıcacık bir aile ortamı arayanlara kesinlikle tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bitez Garden Life Hotel
Bitez Garden Life Hotel

-

Oda temizliği

Selamlar. 17-23 Haziran tarihinde konakladığım bu şirin otel ile ilgili söyleyeceklerim vereceğiniz ücreti kesinlikle hak ediyor. Personelinden yemeklerine, ilgi, alakadan oda temizliğine, her şeyiyle çok güzeldi. Personellerinden Fatma, Ecem, Selin, Eyüp, Mehmet ve Muhammed ile adını anımsayamadığım herkese ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum. Memnun ayrılmak önemli, lütfen bu çizginizi bozmayın. Tekrar görüşmek dileğiyle. Selamlar...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bitez Sunset Hotel
Bitez Sunset Hotel

-

Harika kahvaltısı

Samimi, içten personeli, temiz odaları, harika kahvaltısıyla çok güzel bir tatil geçirdik. Teşekkürler Bitez Sunset Hotel ailesi. Sertap Hanım'a, Sezer Bey'e ve müthiş şefimiz Coşkun Bey'e ayrıca teşekkür ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Savra Bodrum
Savra Bodrum

-

Masa düzeni yetersiz

Yemekler güzel lakin salata porsiyonları enteresan şekilde komik porsiyonlar. ;) Masa düzeni yetersiz, peçete yok, elinizi silecek ıslak mendil istediğinizde istemeyin çünkü yok... Personeller birbirinden bir haberdar. Rezervasyon yaptırdığımız halde yerimiz ayrılmamış. Herkes birbirinden bağımsız çalışıyor, kimsenin kimseden haberi yok. Beklentiye girmeyin, hüsran ile sonuçlanır. Bakalım Evrencan Gündüz bizi keyiflendirir umudu ile gecenin keyfine varırız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Family Bitez Club
Paloma Family Bitez Club

-

Mütevazı bir ortam

Güzel bir aile oteli, çok anlayışlı bir yönetim ve sıcak, cana yakın bir personele sahip, tavsiye ederim. Uzun lafın kısası, eğer mütevazı bir ortam, bir o kadar da eğlenceli. Eğer "kıl" bir müşteri değilseniz hotel tüm olanaklarıyla sizi memnun edecektir. Biz ailecek çok beğendik, yönetime ve personele çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ambrosia Otel
Ambrosia Otel

-

Kahvaltı ve yemekleri çok iyi

Bitez'de en iyi otel, kahvaltı ve yemekleri çok iyi, otel temiz çalışanları güler yüzlü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
By Efe Apart Otel
By Efe Apart Otel

-

Samimiyetiniz her şeye değer

Kadir abi seni ve eşini çok sevdik. Bodrum'daki evimiz, güvenimiz, samimiyetiniz her şeye değer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kaptan Otel
Kaptan Otel

-

Temizlik ve mutfağı

Otelin güler yüzlü ve her konuda yardımcı işletmecisi hanımefendi ve diğer çalışanları ile aileler için çok ideal. Temizlik ve mutfağı da takdire değer. Sahile yakın olması ve sahilde geçirilecek zamanlarda bile kolaylıkla ulaşılabilir olmasından da memnun kaldık. Teşekkür ederiz, seneye daha kalabalık bir aile ile tekrar görüşmek üzere. Bu arada klasik arabaları sevdiğim için otelin önündeki araç da sürpriz oldu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Risa Hotel
Risa Hotel

-

Mantının içinde kıyması yok

Biz de gidip paramızla rezil olanlardanız. Otel kötü, kimseye tavsiye etmiyoruz. Sınırsız içecek diyorlar, saat 5 olmuş, içecek bitti diyorlar. Sauna, hamam var ama bozukmuş, kullandırmıyorlar. Saat 5'te 5 çayı var denildi, bir tepsi çiğ, pişmemiş böreği önümüze koydular, kimse yemedi. İnsan bir sunum yapar ya da pismiş mi diye yer, bakar ya da kek saatiyse poğaça, kek iki çeşit koy bari. Yemekler zaten lezzetsiz, mantı, ıspanak falan var, mantının içinde kıyması yok falan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Family Bitez Club
Paloma Family Bitez Club

-

Leziz yemekler

Emekli ve kafa dinlemek isteyenler mutlaka gidin. Bayan aşçıbaşının leziz yemekleri, barmenler Mehmet Bey, İrem Hanım, Yakışıklı (İngiliz damadı) nezdinde tüm çalışanları güler yüzleri için tebrik ediyoruz. Yine geleceğiz (72 yaşındayız, Allah izin verirse).

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kaptan Otel
Kaptan Otel

-

Keyifli ve sakin

Mükemmel ötesi aile oteli. Keyifli ve sakin, harika çalışanlar. Teşekkürler Kaptan Otel ailesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çömez Motel
Çömez Motel

-

Tertemiz bir aile işletmesi

Kendi eviniz gibi... Tertemiz bir aile işletmesi... Denize sıfır... Daha iyisi yok...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Vira Butik Pansiyon Apart
Vira Butik Pansiyon Apart

-

Süper bir butik apart

Hayatımda gördüğüm en temiz, mandalin, limon ağaçları arasında, 10 üzerinden 10 puan bir apart. Gerçekten denize yakın, harika bir kumsal. Süper bir butik apart.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Borabora Apart Hotel
Borabora Apart Hotel

-

Yemekler ev yemekleri

Geçen yaz tesadüfen önünden geçiyordum. Yer var mı diye içeri girdim, bir daha çıkamadım. Ne kadar güzel insanlar, böyle o karşılamanın sıcaklığını hayatım boyunca hiç unutamam. Bilgilendirme yazısı bence eksik yazılmış. Satı teyzenin anne sıcaklığı, kızları Sultan ve Bersun Hanım'ın ilgisi, Bora Bey'in bize efendiliği bizleri son derece mutlu etmiştir. Tesis çok güzel, çok rahat bir tatil geçirdik. Apartımızdan 6 adımda havuzda buluyoruz kendimizi. Yemekler ev yemekleri ve lezzetli. Her şeyden önemlisi sizi evinizdeymiş gibi ağırlamaları, teşekkür ederiz Borabora Apart Hotel ailesi bizlere keyifli bir tatil yaşattığınız için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
New Mandarin Apart
New Mandarin Apart

-

Sıcak bir yuva

Hayvan dostu olan bu apart gerçekten harika. İçtenlik, samimiyet ve huzur bir arada. Hem ekonomik hem sıcak bir yuva, her şey için teşekkürler New Mandarin Apart ailesi..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
By Efe Apart Otel
By Efe Apart Otel

-

Konukseverliği çok iyi

Konukseverliği çok iyiydi, çok yardımcı oldular sağ olsunlar. Konum itibariyle çok iyi, denize ve çarşıya çok yakın. Tekrar görüşmek üzere. Fiyat/kalite mükemmel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sayın Emre Bey, güzel yorumlarınız için çok teşekkür ediyoruz. Tekrar görüşmek üzere, ailenize de selamlar. Her şey gönlünüzce olsun by By Efe Apart Otel, Bitez Yalı, Kadir.

11 Aralık 2017, Pazartesi 12:43
By Efe Apart Otel
By Efe Apart Otel

-

Denize yakınlığı

Evinizin sıcaklığını bulabileceğiniz dairenin dekorasyonu vakit geçirdikçe size iyi bir enerji yaşatıyor. Huzur veren balkonda keyif yapabileceğiniz, şirin bahçesiyle gözünüzü kamaştıran, denize yakınlığı ile sizi cezbeden Bitez'in en temiz en güzel aile apartıdır. Kadir Bey ve eşine ve By Efe Apart Otel ailesine teşekkür ederim. Bir hafta çok çabuk geçti. Tekrar görüşmek dileğiyle, sevgiyle kalın, Faik Çayır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bitez Sunset Hotel
Bitez Sunset Hotel

-

Denize çok yakın

Denize çok yakın, sakin ve huzurlu bir tatil. Van kahvaltısını denemenizi tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Mutlu günler dileriz. :)

21 Eylül 2017, Perşembe 16:33
Bitez Sunset Hotel
Bitez Sunset Hotel

-

Çalışanlar gerçekten çok kibar

Temmuz 2017'de eşimle 1 gece kaldık. Biz havuzlu tarafta, giriş katındaki odalardan birinde konakladık. Oldukça temiz ve kullanışlı odalara sahip. Çalışanlar gerçekten çok kibar ve her konuda yardımcı oluyor. Özellikle resepsiyon hizmetinden çok memnun kaldık. Sahil oldukça yakın ve sahilde kendilerine ait restoranları var. O restoranda Van kahvaltısını denemenizi şiddetle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Diley Hanım güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Tekrar bekleriz. Mutlu günler dileriz. :)

21 Eylül 2017, Perşembe 16:35
Risa Hotel
Risa Hotel

-

Yemekler az ama lezzetli

Otel 10 üzerinden 7 denilebilir. Yemekler az ama lezzetli. 6 gece kaldık, meze çeşitleri hep aynı, et olarak tavuk :) ve çeşitleri. Animasyon sıfırın altında, yani hiç yok. :( Otel konum itibari ile odaları birbirine çok yakın ve yalıtımsız, uyuyabilene aşk olsun. Sabahın 3'üne, 4'üne kadar havuz başında ya da kapı önlerinde muhabbet ediyorlar yüksek sesle ve kahkahalarla. Deniz çamur deryası, havuzu güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Toloman Hotel & Apartments
Toloman Hotel & Apartments

-

Mükemmel bir konuma sahip

Tam bir aile oteli. Güvenli, personel yardımsever, güler yüzlü, mükemmel bir konuma sahip bir otel. Aynı müşteri portföyüne sahip olmasından dolayı aynı yüzleri görünce sanki evinize gelmiş gibi hissediyorsunuz. Mutfak zengin meze çeşitleri ve zengin menüsü ve lezzetiyle mükemmel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Costa Bitezhan Otel
Costa Bitezhan Otel

-

Deniz ve yemekler

Mükemmel bir otel. Rüya gibi ve hizmet çok iyi. Memnun kaldık. Deniz ve yemekler çok güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
New Mandarin Apart
New Mandarin Apart

-

Temizlik kötü

Resimlerin %90'ı oraya ait değil. Gördüğüm en pis apart. Odalar çok kötü. Sakın gitmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bitez Sunset Hotel
Bitez Sunset Hotel

-

Odalar kötü kokuyor

Hayatımda geçirdiğim en kötü 1 geceyi geçirdim. Önünden bile geçmeyin, odalar temiz değil ve kokuyor, banyolarda örümcek ağları ve örümcekler var. Kahvaltı deseniz lezzetsiz, müşteri kalitesi çok düşük. Kahvaltıda sizden çok, ortada gezen köpekler yiyor. Resmen kaçarak çıktık, şaka gibi bir geceydi. Sakın ama sakın gitmeyin. Şiddetle uzak durun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Merhaba Murat Bey, sizi hatırlıyoruz. Fethiye'den gelmiştiniz. Fethiye'de kaldığınız oteli daha çok beğendiğinizi ifade edip bizim otelde konaklamak istemediğinizi ve paranızı iade etmemizi istemiştiniz. Fakat sezonun en yoğun olduğu dönemde odanızı ayırtıp bir de keyfi olarak fotoğraflarla odalarımızı yayınlamamıza rağmen tercih edip sonra da vazgeçtiğiniz için bunu kabul etmediğimizi ayrıca odayla alakalı bir problem dahilinde iade işlemi yapacağımızı söylemiştik. Siz de odanıza gidip 'Standart çift kişilik' oda seçimi yapmanıza rağmen daha büyük oda istediniz, kabul etmedik. Çünkü ücret farkı olacağını söyledik. Bu durumu saçma buldunuz, hatta biraz da söylendiniz. Sizi aydınlatmama izin verin çok basitçe açıklayacağım: örnek olarak 100 TL'lik odada 50TL'ye kalmayı istemek gibi. Eğer ücret farkını kabul etseydiniz o isteğinizi yerine getirebilirdik ki eğer tesisimiz dolu olmasaydı. Öncelikle kaldığınız gece bize bildirdiğiniz şikayetler şunlardı: 1. Odamda böcek var. 2. Sıcak su akmıyor. 3.Klima kapağı açık, neden açık? 4. Odam Neredekal.com'da ki gibi değil, kandırıldım mı? Bizzat tesis sahibi sizinle ilgilendi ve şikayetlerinizi geçersiz olduğunu şöyle açıkladı. 1. Odanızda böcek yoktu. Duvar ya başka biri tarafından ya da paranızı iade etmemiz için sizin tarafınızdan karalanmıştı. Siz de onu a böcek var diyerek bize şikayette bulundunuz. 2. Bilginiz olsun henüz musluğu açar açmaz sıcak suyun aktığı bir teknoloji geliştirilmedi. Musluğu açıp bir kaç saniye beklediğinizde suyun kaynar vaziyete kadar ısındığına siz de şahit oldunuz. 3. Bir süre önce yaşadığımız deprem şiddetinden ve hatta artçılarından dolayı açılan klima kapaklarından biriydi. Elle ittirmeyle halledildi o da zaten. 4. Sorunda tekrar ediyorum, patronum bizzat kendisi ilgilendi. Fotoğrafı gördüğünüz siteyi sordu ve o sitedeki fotoğraflara baktı yanınızda ne güzel bir şans ki tamda tablosuna kadar aynı olan odaya denk gelmişsiniz odanızın fotoğraflarla aynı olduğunu ispat etti. Kısacası Murat Bey keyfi olarak beğenmediğiniz fakat sorun olmayan oda için 200TL iadesi yapılmadı diye ayrıca sizin memnuniyetiniz için patronun bile seferber olduğu tesisimizde gelip bu kadar kötü ve yalan yanlış yorum yapmaya hakkınız yok. En samimi ve içten hislerle misafirlerimize yaklaşan personelimize 200TL iadesi yapılmadı diye eğitimsiz demeye de hakkınız yok. Hayvansever ve ailesiyle arkadaşlarıyla huzur içinde tatilini yapan birçok öğrenci, doktor, hostes, öğretmen, perdeci, çiçekçi, klimacı vb. birçok iş sektöründen olan, bizden olan misafirlerimiz hakkında da müşteri kalitesi düşüktü, diyemezsiniz buna hakkınız yok. Eğer misafirlerimiz arada tek tük çıkan talihsizlik olarak adlandırdığımız bir durum olarak para iadesi yapılmadığı için birçok insanın ekmek yediği bir tesise yalan yanlış yorum yapan ve 200TL için hırsının kurbanı olan müşteriler olsaydı haklısınız derdik. Fakat o talihsizliği bir kere ve bizzat sizin yaşatmış olduğunuz olayla tecrübe edinmek zorunda bırakıldık. 2 yıllık otel geçmişimiz boyunca vermiş olduğumuz hizmet hiç bir zaman yorumda bahsedildiği gibi olmadı. Bunu gerek Neredekal.com gerekse de diğer platformlara gelen yorumlarda görebilirsiniz. Tesisimizde konaklayan Murat Erduran yaşadığı problemi bekletmeden çözdüğümüzü bildirmek ve yapılan yorumdaki kötü hizmet şartlarını kabul etmediğimizin altını çizeriz.

21 Eylül 2017, Perşembe 16:31
Sırça Apart
Sırça Apart

-

Müşteri odaklı değil

İlgisiz, havuz pis, müşteri odaklı değil, sorumsuz, kesinlikle verdiğiniz paraya değmez. Beğenmedik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Dedeman Bodrum
Club Dedeman Bodrum

-

Yemekleri çok kötü

Otel yemekleri çok kötü, eğer yemeğe geç inerseniz kalitesiz müşteriler yağmalıyor, otel kesinlikle biten yemeği tazelemiyor. Servis elemanları bedava hizmet veriyormuşçasına hadsiz. 4 gün içinde odamız hiç temizlenmedi (talep etmemize rağmen). Her şey dahil paket aldık ama içecekler o kadar kötüydü ki su ve çay dışımda bir şey içmedik. Otelde yetkili yok, şikayetlerinizi yine servis elemanlarına iletiyorsunuz, onlar da dalga geçiyor gibi davranıyorlar. Dedeman'la alakası yok, pansiyondan bile kötü bir tesis!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sırça Apart
Sırça Apart

-

Havuz kötü

Havuz çok kötü, çocuklar girdikten sonra saatlerce ağladı. Klor mu fazla bilmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sırça Apart
Sırça Apart

-

İlgisiz bir yer

Yazık. Verdiğiniz paraya hiç değmez. Amatör ve pis, ilgisiz bir yer. Böyle bir yer kiralayacağınıza aynı fiyata çok daha iyi yerler bulabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
By Efe Apart Otel
By Efe Apart Otel

-

Aile ortamı sıcaklığı

Bir Aile ortamı içinde 7 gün geçirdik. Memnun kaldık. Bodrum'un yanında aile ortamı sıcaklığını da yaşadık. Özellikle Kadir Bey'in ve eşi hanımefendinin kahve ve çay ikramları yanında, bahçenin meyvelerinin tadını unutamayacağız...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sayın Serdar hocam değerli yorumlarınız için çok teşekkür ediyoruz. Tüm sezon boyunca misafirlerimizi memnun olarak göndermek bizi de mutlu ediyor. Güzel günler de görüşmek dileğiyle. By Efe Apart Otel ailesi, Bitez'deki eviniz mutluluklar…

25 Ağustos 2017, Cuma 17:41
Hotel Blue Bay
Hotel Blue Bay

-

Yemekler orta düzeyde

Odalar iyi değil ve küçük. Eşyalar eski, klima doğru düzgün çalışmıyor, artı su akıtıyor. Dolaplar aynı şekilde eski. Yatak kenarında kan lekesi vardı, hijyen açısından uygun bir yer değil. Ayrıca otelin ortasında bulunan havuzdan rahatsız edici şekilde gürültü geliyor. Yemekler orta düzeyde, tatlılar hiç iyi değil... Yemek yerken hayvanlar size eşlik ediyor. Otopark ücretli. Eğlenceye dair hiçbir aktivite yok. 2 gün zor dayandık. Kısaca Hotel Blue Bay' ileri yaş seviyesine uygun, hijyene önem vermeyenler tercih edebilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ambrosia Otel
Ambrosia Otel

-

Yemekler çok zayıf

Otel eski, personel çok suratsız, yemekler çok zayıf, tam pansiyon hesapta, yemekte suyu 5 TL'ye satıyorlar, çok çirkin, hele kahvaltı içler acısı, aldığı parayı kesinlikle hak etmiyor! Denizi iyi değil, her gün 100 TL verip başka plajlara gidiyoruz! Gelmeden önce 2 kere düşünün.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bitez Garden Life Hotel
Bitez Garden Life Hotel

-

Yemekler, odalar, ilgi

Her şey kusursuz güzel, kesinlikle tavsiye ederim. Yemekler, odalar, ilgi, alaka ve clup ve beachlerle anlaşmalı, ulaşımı kendileri sağlıyor. Biz yine eylülde oradayız. 2.08.2017 oradayım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
By Efe Apart Otel
By Efe Apart Otel

-

Her şey çok güzeldi

Öncelikle burasının bir aile apartı olduğunu bilmelisiniz. Bu nedenle Kadir Bey ve sevgili eşi için ticaret bir tık daha ikinci planda kalıyor. Hiç Bodrum'u bilmeyen bir çift olarak gittik yanlarına sağ olsunlar nerede ne yapılır, nerede ne yenilir ya da nereye gidilir veya gidilmez hepsini oturup anlattılar. (Kesinlikle tavsiyelerine uyun.) Öte yandan lokasyon olarak sahile 30 saniye uzaklıkta bir apart. Biz kaldığımız daireyi de o kadar çok beğendik ki hiç aklımızda yokken her kahvaltımızı arka bahçemizde yaptık. Ayrıca kahvaltınızı yaparken apartta bulunan birden fazla incir ağacından, nar ağacından ve üzüm salkımlarından da istediğinizi toplayabiliyorsunuz sofranıza. Öte taraftan çevrenizde bilumum market, ATM bir kaç adım mesafenizde. Ayrıca eğer hiç Bodrum'a gitmemişseniz bizim gibi, kesinlikle gitmeniz gereken yer Bitez. Hem sakinliği ve durgunluğu hem de insanların düzgünlüğü ve samimiyeti nedeniyle. Son olarak; her şey bizim beklentimizin üzerindeydi içiniz rahat bir şekilde gidin, kalın ve dinlenin. : ) Biz kesinlikle tekrar gideceğiz. Esenlikler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sevgili Selin ve Faruk güzel yorumlarınız için çok teşekkürler. Tekrar görüşmek dileğiyle. Her şey gönlünüzce olsun. Gülnur Kadir

8 Ağustos 2017, Salı 22:46
Flora Mandarin Apart
Flora Mandarin Apart

-

Fotoğraflarla ilgisi yok

Çok kötü bir otel. Sitedeki fotoğraflarla ilgisi yok. Kesinlikle ve kesinlikle gelmeyin. Odalar rutubet kokusu içinde. Değil yatmak, uyumak odaya bakarken bile dayanamadım. Havuz da az bir su, içinde de hortum. İşletmecisi havuza girilebilir diyor. Neredekal.com'un merkezini arayacağım. Bu işin arkasını bırakmayacağız. Başkalarının canı yanmasın. :(

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bitez Sunset Hotel
Bitez Sunset Hotel

-

Deprem anındaki muhteşem samimiyet

Annem ve kardeşimle depremden iki gün önce konaklamaya başladığımız bu otelde insanlığın ölmediğini gördüğüm nadir anlarda birini yaşadım. Deprem anında çalışanların her şeyi bırakıp öncelik olarak biz misafirlerin canını ve güvenliğini düşündükleri, dışarıda yattığımız saatlerde erzak yardımları ve rahatlığımız için sandalye battaniye takviyeler hatta sahilde beachlerinden şezlong takviyesi önerdikleri ve bunu sadece biz misafirleri için değil toplandığımız alandaki diğer otellerin misafirleri için de yapmaları beni en çok etkileyen bir durumdu. Otel İşletmesine gelecek olursam konum itibariyle iyi bir konumda dolmuş geçiş noktasına çok yakın sahile 5 6 dk mesafede. Ayrıca sahilde de çok nefis yemek yiyeceğiniz restoranları, gününüzü rahatlıkla geçireceğiniz plajları var. Hele her gece yapılan eğlenceli dansları oynanan oyunlar kareler ve canlı müzik performansları mükemmeldi. Oda temizlikleri her gün yapılıyor. Tüm çalışanlar rahatlığınız için elinden gelenin en iyisini yapıyor. Samimiyetleri ve hoş sohbetlerine zaten diyecek güzel kelime bulamıyorum. Tam bir aile yeri diyerek sınırlandırmak istemiyorum çünkü her kesimden insanın gidip rahatlıkla tatil yapabileceği bir tesis. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Gamze Hanım yaptığınız içten yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Mutlu günler dileriz. :)

21 Eylül 2017, Perşembe 16:36
New Mandarin Apart
New Mandarin Apart

-

Güzel bir yer

Güzel bir yer, tavsiye ederim. Hele Mesut abim harika bir insan. Gidin, görün.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kassandra Otel
Kassandra Otel

-

Personel güler yüzlü

Bitez'de deniz kenarında yer alıyor. Havuzu var. Personel güler yüzlü. Kahvaltı yetersiz, hijyen olarak da...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aktur Residence
Aktur Residence

-

Konum, deniz, manzara

Konum, deniz, manzara, personel mükemmel. Ama yine de havluları ve çarşafları kullanmadan önce bir bakın derim. 2 ay yamalı bir koltuk kılıfında (her düzeyde personelden yardım istememe rağmen) oturmaya razı olunur da çarşaf ve havlu önemli. Mavi plaj da yakında sadece çay ocağına dönebilir ama neyse ki D plaj Adem Bey'in işletmesi var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Vira Butik Pansiyon Apart
Vira Butik Pansiyon Apart

-

Mandalin bahçesi arasında

Çok memnun kaldık. Sessiz, sakin, mandalin bahçesi arasında çok güzel tatil yaptık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bitez Sunset Hotel
Bitez Sunset Hotel

-

Denize 3 dakika yürüme mesafesinde

Çok keyifli bir tatildi. Personeller çok ilgililerdi. Bize her konuda yardımcı oldular. Otel konum itibari ile çok güzel bir yerde. Denize 3 dakika yürüme mesafesinde. Ayrıca sahilde bir restoranlarının olması çok iyi. Oda temizliğinin her gün yapılması çok iyi. Herkese tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Serhat Bey güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Mutlu günler dileriz. :)

22 Eylül 2017, Cuma 10:19
Paloma Family Bitez Club
Paloma Family Bitez Club

-

Yemekler lezzetliydi

Otelde yemekler çok lezzetliydi. Her gün oda temizliği yapılıyordu. Fiyatlar çok uygundu. Ancak yemek yenilen yerde çok fazla kedi vardı ve kediler sürekli masalara çıkıyordu. Çalışanlar hiçbir müdahalede bulunmuyordu. Dün havuzdaki ampul söküldü. Elektrik kaçağı olabilir diye hemen havuzdan çıktık ama bazı çalışanlar “'Girin yaa bir şey olmaz”' diyerek dalga geçti. Benim deneyimlerim bu şekildeydi arkadaşlar ama kesinlikle tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Chronos Beach Hotel
Chronos Beach Hotel

-

Yemekler kötü

Sakın gitmeyin.... Sağlığınıza yazık... Hijyen sıfır, yemekler kötü. Bardaklar, kaşık çatal hepsi lekeli. Uygun yer bulacağım derken böyle bir yere verdiğiniz para bile çok. Onun yerine gidin ev tutun. Her gün makarna yiyin; ama buraya gitmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Chronos Beach Hotel
Chronos Beach Hotel

-

Yemekleri çok kötü

Arkadaşlar hiç tavsiye etmiyorum. Paranıza yazık. Pislik bir taraftan, yemek yiyeceğiniz tabak, kaşık bile pis. Bir hafta kaldım. Nasıl otelden kaçacağımı şaşırdım. Ara öğün yenmez denilecek kadar kötü. Kalite anlamında sıfır bir otel. Yemekleri çok kötü. Havuzun içi pis, temizlenmiyor. Havuz kenarları çamur, pis kokuyor. Gitmeyin kesinlikle ama bakın yanında bir otel var, mükemmel bir otel. Ben hemen oraya kaçtım. Çok kaliteli bir oteldi. Gerçekten oradan sonra orasını anlatamam.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bitez Garden Life Hotel
Bitez Garden Life Hotel

-

Yemekleri muhteşem

Bu yıl tatilimizi Bitez Garden Life Hotel'de geçirdik ailemle. Söylenecek çok şey var. Yemekleri muhteşem, çalışanların ilgisi güzel, Bitez sahiline 150 metre mesafesi var. Akşam yemeği sonrası Bitez sahili gezisi isteyene Gümbet ve merkezde beş dakikalık mesafede. Kısacası harika bir tatil oldu. Gitmeyi düşünenlere kesinlikle tavsiye ediyorum. Teşekkürler Bitez Garden Life Hotel. ❤

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)