Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Bitez Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Bitez Otelleri

Bitez için {{ (filteredHotels).length}} / 68 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Bitez Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Yarımadanın en güzel koylarından biri olan Bitez'in denizi kumlu ve sıcaktır. Ama asıl ünü Çökertme türküsünden gelir...
Bitez, Bodrum merkezinin batı cephesinde yer alır. Güneyde Ege Denizi, kuzeyde Konacık Beldesi, batısında ise Ortakent-Yahşi Beldesi bulunur.

Birkaç küçük adası olan belde genelde düz ve alüvyon ovadan oluşur. Bu nedenle kent merkezinde mandalina bahçelerinin yeşilliği ve kokusu eksik olmaz. Bodrum'un en güzel ve uzun koylarından birisi de Bitez'de bulunur.

Bitez'in nüfusu son sayımlara göre 8000 civarındadır. Fakat yaz aylarında bu nüfus yirmi bin, otuz bin kişiye kadar çıkabiliyor. Bu artan müşteri profiline cevap verebilmek için de Bodrum Bitez'de özellikle son yıllarda birçok tesis açıldı.

Bodrum Bitez hotellerinin birçoğu plajın hemen gerisinde yer alıyor. Tesisler ve deniz arasında sadece bir yol var, o da uzun mu uzun bir yürüyüş yolu... Araçlar çok daha geride bulunan otoyolu kullanıyor.

Bodrum Bitez otellerinin neredeyse her birinin önünde kendine ait plajları var, tüm kumsal boyunca minderler, ağaçlar, ağaçlar arasında hamaklar, kumların içinde oynayan çocuklar yer alıyor. Aileler, ağaç gölgesinde çaylarını yudumluyor. Hep istenip de bir türlü kavuşulamayan o rahat aile ortamını burada huzurla yaşayabiliyorsunuz.

Bodrum Bitez'in denizi oldukça sığ. Uzun bir süre boyunca yürümeniz gerekiyor. Haliyle bu da çocukların ve çocuklu ailelerin işine geliyor. Kumdan kale yapanlar, sahilde frizbi oynayanlar, sohbetlerle kahkahalarla ortamı şenlendirenler...

Bodrum Bitez otelleri arasında, tatil köyleri de var, butik oteller de... Hangisini tercih ederseniz edin, bu güvenli plaj siz misafirlerini bekliyor...

Bodrum Bitez, büyük mandalina bahçeleri, yüzyıllık zeytin ağaçları ile yarımadanın en yeşil beldelerindendir.
Bodrum'dan karayolu ile 8 km, deniz yolu ile 2,5 deniz mili uzaklıktadır. Otogardan sık sık ve geç saatlere kadar yapılan minibüs servisleri, Bitez'i kolay ulaşılabilir bir yer yapar.

Bodrum Bitez'deki sahil restoranları, Bodrum yarımadasının en çok rağbet edilen mekânlarıdır. Bitez'in yarımadadaki diğer yerlere oranla merkeze daha yakın oluşu, ulaşımının kolaylığı ve yıllardır oturmuş işletmelere sahip olması, bu işletmelerdeki hizmet ve servis kalitesinin yüksekliği ve makul fiyatlar, son yıllarda daha da çok artan bu rağbeti haklı kılmaktadır.

Bodrum Bitez 2019 otel fiyatları, Bodrum'a 15 dakikalık mesafede olmasına rağmen, yarımadanın merkezinden çok daha farklı özellik gösterir. Bodrum tatil fiyatları çok pahalı diyenlere, ben burdayım diye seslenir adeta.

Bodrum Bitez'de yüksek sezon olan yaz mevsiminde Bitez 2019 otel fiyatları biraz daha fazla olmakla birlikte, kış aylarından çok büyük fark göstermez. Aralarında uçuk bir fiyat olduğunu söyleyemeyiz.

Birçok yerde de karşımıza çıktığı gibi, Bodrum Bitez 2019 otel fiyatları, tesis türüne ve hizmetine göre değişiklik gösterir. Bitez butik otellerinde fiyatlar daha uygun iken, lüks otellerde daha fazladır. Ancak pahalı olan lüks otellere, daha çok yurtdışından turlar düzenlenmekte, dolayısıyla yabancı müşteriler bulunmaktadır.

Türkiye'nin dört bir yanından gelen yerli turistler, lüks ve yıldızlı tatil otellerini, Bodrum Bitez resortlerini değil de, daha çok butik otelleri tercih etmektedir.

Günümüzde tatil anlayışının, gürültü ve eğlence tarzı değil de, daha çok sessiz, huzurlu bir tatil tarzına kaydığını buradan yola çıkarak söylemek mümkün.

Bitez Hakkında
Bitez ya da dere yatakları boyunca yer alan mandalina, limon ve zeytin bahçelerinden dolayı halk arasındaki ismiyle Ağaçlı Köyü. Adına her ne derseniz deyin, ama burayı adım adım yaşayın.
Bodrum'dan kara yolu ile 8 km, deniz yolu ile 2,5 deniz mili uzaklıktadır Bitez. Aracınız yoksa endişelenmeyin, Bodrum merkezden sıklıkla yapılan minibüs servisleri ile 15 dakika içinde Bitez'desiniz. Yok, ben yürümek istiyorum derseniz 1 saatte araç sesinden uzak bir yol güzergahı da mevcut. Bitez güzel olduğu kadar temiz de. Bodrum'a iki koy uzaklıkta olmasına rağmen, turizme yeni açılan yerleşim yerlerinden. Sokakları, yol tabelaları, hatta minibüs duraklarına kadar her şey özenli.

Bodrum Bitez otelleri ve restoranları sahilin hemen arkasında. Sahile giderken oto yoldan geçmiyorsunuz. Oto yol tesislerin ve çarşının arkasında kalıyor. Çocuklu aileler bu özelliğine bayılıyor, çocuklarını gönül rahatlığıyla sahile gönderebiliyorlar.

Bodrum'da dolaştınız geldiniz, denize de girdiniz. Akşam oldu acıktınız haliyle. Bitez'de ne yenir diye düşünmeyin. Ahtapot salatası, karides, sübye, kalamar tava, dolma, ızgara, levrek, çipura yapan balık lokantalarının yanı sıra dünya mutfağından yemekler sunan restoranlar da mevcut Bodrum Bitez'de.

Bodum Bitez restoranlarının bazıları şömine başında sıcacık yemeğinizi yemeniz için kışları da açık. Canlı müzik ve Kos'un denize düşen müthiş manzarası eşliğinde yaz, kış afiyetle yenir Bodrum Bitez'de yemekler.

Tatiliniz perşembe gününü de kapsıyorsa yaşadınız. Dalından koparılmış taze meyve ve sebzeleri, günlük süt ürünlerini, hatta giysi ve ev gereçleri bulabileceğiniz meşhur Bitez pazarına da gidebilirsiniz.

Doğa yürüyüşlerinden hoşlananlara büyük keyif veren yürüyüş yolları da var Bitez'de. Kış aylarında gürül gürül akan dereler, yaz mevsiminde kuruduğu için off road ve yürüyüş yolları olarak kullanılıyor. Mandalin bahçeleri arasında, dereler içerisinde yürümek, sağda solda beyaz evlerin kapılarında size selam veren yaşlıları görmek büyük keyif...

Bodrum Bitez Kadınlar Kahvesi. Evet evet Kadınlar Kahvesi. Sadece kadınlara özel, yaz günlerinde birçok kadını önündeki açık alanda örgü örerken, çay ya da kahve içerken ya da tavla oynarken görebileceğiniz Kadınlar Kahvesi. Hep erkekler mi kahvede dedikodu yapacak değil mi ama?

Bitez yüzmek ve güneşlenmenin yanı sıra su kayağı, kano, deniz bisikleti gibi başka alternatifler de sunar. Bodrum yarımadasında rüzgar sörfü denilince akla gelen iki yer vardır, Bitez ve Akyarlar. Rüzgar sörfü öğrenmek isterseniz sörf okullarındaki profesyonel eğitmenlerden ders de alabilirsiniz.

Gündüzü de gecesi de keyifli Bodrum Bitez'in. Ayrıca konaklama ve restoran fiyatları Bodrum'a göre daha uygun. Aktivite açısından da zengin. Bodrum Bitez'de tatillinizi geçirmek isterseniz eğer, birçok otel arasından, keyfinize ve bütçenize uyan bir tesis seçebilir, ailenizle veya sevdiklerinizle keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.

Bitez otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
9
0 (252) 333 01 53
Kassandra Otel
Kassandra Otel
Pomelan Cad. N:23, Gündönümü Mevkii
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Yaklaşık 7 yıldır Kassandra'yı tercih ediyorum. Bazen bir sezonda 3 kere konakladığım da oluyor. Aile ortamı ve çalışanlar çok güler yüzlü, yardımcı. Fiyatları oldukça düşük; ancak hizmet buna göre çok iyi. Yemekler için bile her zaman daha iyisini yapmaya çalışıyorlar. İşletme müdürü çok ilgili ve her zaman çözüm odaklı. Denize sıfır, sahili çok güzel. Odalar standart, ihtiyaçlarınızı karşılar ve temizdir. Bir sezonda birkaç defa tatil yapacaksam mutlaka bir kere burada konaklarım ve tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 03 10
Paloma Family Bitez Club
Paloma Family Bitez Club
Bergamut Cad. Kavakdibi Sok. No:3
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Geçtiğimiz yaz kaldığımız, güzel zaman geçirdiğimiz otele, girişte çok iyi karşılandık. Odamıza kadar yardımcı oldular. Odaya girdiğimizde klimalar açık ve odamız buz gibiydi. Sabah kahvaltısında açık büfe, zengin peynir çeşitleri ile doyasıya kahvaltı yaptık. Denizi çok güzel. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (252) 333 04 69
Sırça Apart
Sırça Apart
Kaktüs Cad. No:16
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Biz ailece memnun kaldık. Çocuklar havuzda çok eğlendiler. Ufak tefek eksiklikler var ama fiyat olarak gayet uygun ve konum olarak da çok güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 27 80
Bitez Manuela Hotel
Bitez Manuela Hotel
Pomelan Cad. No. 28
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Ailemden bahsetmek gibi bir his bu. 10 sene oldu ve her sene en az 2 kere kaldığım yer. Herkes samimi ve içten. Yemekleri her zaman taze ve lezzetli, odalar tertemiz. Huzur mu bunu anlatmama zaten gerek yok. Eğlence sadece otel gibi düşünmeyin her gece diğer konaklamalardan da gelen ve eğlenenlerle dolu dans okulları bile burayı tercih ediyorlar. Tatil için ee başka ne ister? Bodrum mu her daim ulaşım kolay. Sıkılırsan at kendini Bodrum merkeze; ama ben sohbet edecek dostluklar bulduğum için gerek duymuyorum bile inmeye. Manuela'yı yaşayın, beni anlayacaksınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 03 92
Hakan Otel
Hakan Otel
Mersinli Sok. No. 18/1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Kahvaltısı muhteşem, odalar temiz, güler yüz ve hizmet harika ve denize çok yakın. Tek kelimeyle mükemmel. :))

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 03 89
Kaptan Otel Bitez
Kaptan Otel Bitez
Mersinli Cad. Defne Sok. No. 20
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otelde kaldığımız süre içerisinden bizimle güler yüzle ve samimiyetle ilgilenen işletme sahibine ve çalışanlarına teşekkür etmek istiyorum. Gerek temizlik konusunda gerekse yemek konusunda çok iyilerdi. Bu yaz tekrar görüşmek üzere. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 03 89
Kaptan Otel Bitez
Kaptan Otel Bitez
Mersinli Cad. Defne Sok. No. 20
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Nezih, sakin, temiz bir hotel. Denize, markete, çarşıya 30 m olması insana ev ortamını yaşatıyor. Hotel sahipleri birebir ilgili, alakalı müşterilerle. Hepsi güler yüzlü. Çalışanları sizi en iyi şekilde ağırlıyor. Eşiniz çocuklarımızla huzurlu bir tatil için kesinlikle tercih etmelisiniz. Yeşillikler içindeki salıncağı çok izliycem. Mayısta yine görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (252) 333 02 69
Savra Bodrum
Savra Bodrum
Atatürk Cad. No. 85
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Konsepti gerçekten güzel bir otel iyi dekore edilmiş.Kaliteli bir hizmet alıyorsunuz ayrıca yemek sunumları çok güzel.Güvenle tercih edilebilir.Ayrıca kahvaltısı ve müzikleride çok hoş verdikleri kaliteli hizmeti hissedebiliyorsunuz.Bitez'e yolu düşenlerin uğraması gerektiğini düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 01 53
Kassandra Otel
Kassandra Otel
Pomelan Cad. N:23, Gündönümü Mevkii
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

10-16 Eylül 2018 arası otelde konakladım. Başta mevsimlik çalışan gençler dahil tüm hizmet veren resepsiyondan herkese teşekkürler. Yine tatilimi orada yapmayı düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 90 13
Costa 3S Beach
Costa 3S Beach
Bitez Çökertme Cad. No. 120
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Ben bir arkadaş tavsiyesiyle geldim buraya iyi ki de gelmişim. Balkondan havuz ve deniz manzarası oluyor bazı odalarda kesinlikle mükemmel. Hem havadar hem de huzurlu. Çalışanlar güleryüzlüydü. Tekrar gelirim. Huzurlu bir tatil geçirdim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 36 68
Summer Garden Apart Hotel
Summer Garden Apart Hotel
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Eşim ve iki yaşındaki oğlum ile 3 gece geçirdiğimiz sakin güzel bir otel. Yemeklerin çeşitleri çok fazla olmasa da çok lezetli idi. Havuz temiz ve büyük. Özellikle havuz çevresindeki odalar begonviller ile çevirili olması ayrı bir atmosfer katmış. Havuz başında çalan müzik sesi yüksek değil, kaliteli müzikler çalıyor. Personel ilgili ve kibardı. Sahile 1 sokak yürüme mesafesinde olması apayrı bir avantajdı. Temizlik her gün yapıldı. Sizin bunun için özellikle bir istekte bulunmanıza gerek yok. Bundan sonra imkanım olur ise mutlaka tercih edeceğim bir otel olur.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 90 13
Costa 3S Beach
Costa 3S Beach
Bitez Çökertme Cad. No. 120
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Yemekler boldu ve gerçekten çeşit fazlaydı. Çalışanlar işleriniz hakkıyla yapıyorlar. Kaldığım zaman içinde hiçbir problemle karşılaşmadım. Hem denize yakın hem de havuz da düzgündü. Teşekkürler

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 36 68
Summer Garden Apart Hotel
Summer Garden Apart Hotel
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Öncelikle Sait Bey'e ve çalışanlara sonsuz teşekkürler. Çok sıcakkanlıydılar. Odayla ilgili bir sorun olduğunda Sait Bey hemen ilgilendi ve halletti. Canınız birşey istediğinde aşçı yapmaya çalışıyor. Her şey çok mükemmeldi, yemekler inanılmaz lezzetli. Her şeyden çok memnunduk.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 36 68
Summer Garden Apart Hotel
Summer Garden Apart Hotel
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Denize yakınlığı, merkeze ulaşım kolaylığı anlamında mükemmel bir lokasyonda. İçi temiz, mütevazi güzel bir otel. Personel güleryüzlü. Bayram döneminde ailecek güzel bir tatil yaptık. Summer Garden ailesine teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 36 68
Summer Garden Apart Hotel
Summer Garden Apart Hotel
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Denize ve merkeze yakın olan bir otel. Çalışanların ilgi ve alakası çok iyi. Yemekler ve temizlik harika. Sait bey ve ekibi gerçekten muhteşem. Uzun zaman sonra yaşadığım en iyi tatildi. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 36 68
Summer Garden Apart Hotel
Summer Garden Apart Hotel
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Ailece tek tercih ettiğimiz mükemmel bir ortam. Hizmetinden, temizliğinden ve en önemlisi çalışanların güler yüzlerinden çok memnun kaldık. Mandalin ağaçlarının altında, begonvillerin eşsiz güzelliğinde huzur bulduğuunuz bir yer. Herkese çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 600 36 68
Summer Garden Apart Hotel
Summer Garden Apart Hotel
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Senelerdir ailece tercih ettiğimiz yemeklerine,kurucularına bayıldığımız bir apart otel . Özellikle fotoğraf çekmeye bayılan ben, otelin her köşesindeki yeşillikleri her seferinde mutlaka çekiliyorum.Hele ki o begonviller tam bir aşk. Her geldiğimizde en güzel şekilde ağırlanıyoruz, odalar çok ferah ve temiz. Summer Garden ailesine teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 65 56
Ambrosia Otel
Ambrosia Otel
Hacıahmetler Mevkii
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bu otel daha öncede gelmiştik ve memnun kalmıştık. Bu yüzden bu sene tekrar tercih ettik ve çok güzel vakit geçirdik hem dinlendik hem de eğlendik. Otelin konumu çok güzel, merkeze yakın ve denize sıfır. Deniz tertemiz ve sakin. Personeller çok ilgili ve samimiler. Otelin yemekleri gerçekten çok lezzetli. Otelin manzarasına karşı keyif yapmak çok güzel oluyor. Biz bu geldiğimizde de çok memnun kaldık, bir daha ki tercihimiz yine bu otelden yana olacak.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 36 68
Summer Garden Apart Hotel
Summer Garden Apart Hotel
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Ağustos ayında bir hafta ailece konakladığımız bu otelden memnun ayrıldık. Odamız her gün temizlendi. Personel oldukça kibar ve çok ilgili. Yemekler çok lezzetli, tatlı büfesi efsane. Otelin konumu çok merkezi bir yerde. Otelin hemen önünden de Bodrum dolmuşları geçiyor. Teşekkürler Summer Garden.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 600 36 68
Summer Garden Apart Hotel
Summer Garden Apart Hotel
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Öncelikle otel sahibi Birol bey'in profesyonel iş disiplinini tebrik ediyorum. Resepsiyon hizmetinden restoran çalışanlarına kadar tüm çalışanların güler yüzüne bayıldım. Harika bir otel, tertemiz. Yemekleri de çok lezzetli. Her yıl mutlaka gideceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 02 69
Savra Bodrum
Savra Bodrum
Atatürk Cad. No. 85
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bodrum'da kaldığımız en temiz küçük otellerden biriydi. Sakin ve yeşillikler içinde bir bölgede, izole halde konaklayabilirsiniz. Merkeze ve sahile de bir o kadar yakın. Kahvaltısı ve yemekleri kaliteli ürünlerle ve iyi şeflerle hazırlanıyor. Hiç sorun yaşamazsınız. Bahçeli süitler çocuklu aileler için ideal. Her şey için teşekkürler Savra ekibi. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 02 69
Savra Bodrum
Savra Bodrum
Atatürk Cad. No. 85
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Tek kelimeyle marka Bodrum'a marka tesis Savra. Nereden başlayalım dersek, tesisin kendine ait bir ruhu var. İşletme müdür Ali Bey ve Yardımcısı Açelya Hanım işe olan sevgilerini, misafirlerine ayna tutarak yansıtıyorlar. Mutfaksa harika, özellikle lezzetle dolu kahvaltı. :) En güzelini sona bırakırsak sahne alan sanatçılar sizleri huzur ve mutluluğa boğuyor. Seneye görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 36 68
Summer Garden Apart Hotel
Summer Garden Apart Hotel
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Öncelikle Sait Bey ve bar müdürü Ahmet Bey'e ilgilerinden dolayı çok teşekkürler. Güler yüzlü personelleri, harika yemekleri, tertemiz odaları var. Her şeyden önemlisi günün her saatinde bizlerle ilgilenen bu güzel işletmeye eşim ve çocuğum adına çok teşekkür ederim. Bence aileyle gidilip güzel bir tatil yaşamak isteyenlerin ilk tercihi olmalı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 36 68
Summer Garden Apart Hotel
Summer Garden Apart Hotel
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bu otel hakkında kötü bir yazı yazmaya elim varmıyor. Ailecek burada bir hafta tatil yaptık ve başta otel müdürü Sait Bey ve ekip arkadaşlarına ayrı ayrı teşekkürlerimi borç bilirim. Gayet mükemmel bi şekilde ağırladılar . Yemekleri çok çeşitili ve çok lezzetliydi. Odaları ve havuz gayet temizdi. Otel bahçesindeki ağaçlar ve çiçekler çok güzel görünüyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 34 66
Mini Star Otel
Mini Star Otel
Kaktüs Cad. No. 24
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bodrum türkiyenin en güze yerlerinden birisi şüphesiz. bitez ise bodrumun en güzel yeri. küçük bir kasaba. bu otel ise bitezin en güzel oteli. Ministar. Adı gibi gerçekten ministar. odaları temiz. otel sahibi kadın başta bize itici ve soğuk tavırlı gelse de konuşunca çok tatlı bir kadın olduğunu anlıyorsunuz. kahvaltısı gayet başarılı

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 03 89
Kaptan Otel Bitez
Kaptan Otel Bitez
Mersinli Cad. Defne Sok. No. 20
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Merhabalar Kaptan Otel, bu yaz arkadaşımın tavsiyesiyle sizde konakladık. Güler yüzünüz, temizliğiniz yemekleriniz o kadar güzeldi ki tatilimiz hiç bitmesin istedik. Önümüzdeki yıl sezonu beraber kapatacağız inşallah. Nurşen Hanım mangal sözünüz var, unutmayın. Herkese kesinlikle tavsiye ediyorum. Aileyle giderebilecek tek otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 03 89
Kaptan Otel Bitez
Kaptan Otel Bitez
Mersinli Cad. Defne Sok. No. 20
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Kaptan Otel'e yorumlar üzerine gittik. 15 günlük planladığımız programı 35 güne çıkarttık. Kapımızı bile kilitlemedik. Nurşen Hanım'ın güler yüzü, Ceyhan'ın yemekleri, Sinan'ın sevisi, Enes'le Onur'un köpeğimiz olduğu için iki kez odamızı temizlettiğimiz oldu. Önümüzdeki yıl kesinlikle iki ay kalacağız. Her şey için çok teşekkürler, iyi ki sizleri tanımışız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 600 58 28
Natur Garden Hotel
Natur Garden Hotel
Bitez Pomelan Cad. 1312. Sok. No. 1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Odalar fena değil. Banyo temiz, havuz temiz fakat yemekler kötü ve ekşimişti. Yemekler, zeytinyağlılar ekşimiş, meyveler çürüktü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 72 61
Safir Otel
Safir Otel
Kalafat Ali Sok. No:2
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Safir ailesi ile ilk tanışmam 2008 yılında olmuştu.Daha sonrasında da Bitez denince aklıma ilk gelen yerlerden birisi oldu.Evimizde gibi hissettik her seferinde.Deniz çok yakın ve yürüyerek rahatlıkla gidebilirsiniz.Otel personeli ve otel işletmesi çok samimi ve ilgili.Seneye tekrar geleceğiz!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 07 32
Sestra Apart Otel
Sestra Apart Otel
Halilim Cad. No. 5
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Her şey harikaydı.Kahvaltı Sestra'da ki tatilimizin en iyi kısmıydı.Olcay Hanım çok sevimli ve çok yardımsever bir insandı.Otel odaları her zaman temizdi.Konum olarak kumsala çok yakın bir yerdeydi ve ödediğiniz fiyatta gayet makul bir fiyattı.Gelecek tatilimizi burada yapmak için sabırsızlanıyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (252) 333 03 89
Kaptan Otel Bitez
Kaptan Otel Bitez
Mersinli Cad. Defne Sok. No. 20
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bu otele buradaki yorumlara bakarak geldim. Büyük bir hayal kırıklığı yaşadım. Hiç temiz değil. Çalışanlar tecrübesiz, çok basit bir yer geldi. Resimlerle alakası yok. Odası küçük, eski ve pisti ama fiyatı uygundu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Şu ana kadar tüm misafirlerimizden yüksek memnuniyet aldık. Sizlerin şikayetlerini otelimizde kaldığınız süreçte sıkıntılarınızı paylaşmış olsaydınız mutlak surette çözüm bulunurdu. Görseller ve odalarımız tamamen aynı, bu konuda şaşkınlığımız son derece yüksek. Tarafımıza karşı bu sert eleştirinin sebebini anlamış değiliz. Yine de teşekkür ederiz. Sosyal medya ve Google'da, kaptan Otel Bitez adına diğer misafirlerinizin yorumlarını değerlendirmeye aldığımızda memnuniyetler bizi son derece onore ediyor. Şu ana kadar aldığımız tek olumsuz yorum sizden gelmiş olmasına rağmen yine de teşekkür ederiz, özür dileriz.

9 Eylül 2018, Pazar 23:49
50
8
0 (850) 600 34 66
Mini Star Otel
Mini Star Otel
Kaktüs Cad. No. 24
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

otel bodrumun en nezih yerinde. içinde bulunduğu çok güzel. yeşilikler deniz... samimi ve mütevazı bir tatil imkanı sunuyor bu otel size. konforlu odaları var. çok memnun ayrıldık. tekrar tercih etmeyi düşünüyorruz. odalar tertermiz

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 600 30 07
Hotel Blue Bay
Hotel Blue Bay
Çökertme Cad. No. 76
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Kesinlikle tavsiye edilmez. Odalar kötü, otel yöneticileri her ne kadar kendilerini haklı gösterseler de yönetim iyi değil. İnsanlara saygı yok. Yemek idare eder, plaj kullanımı restoran müşterilerine özel, siz ikinci plandasınız. Bunları dile getirdiniz mi sizden kötüsü yok. Gitmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (252) 333 07 62
New Mandarin Apart
New Mandarin Apart
Kaktüs Cad. No. 17/A
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Duvarlarda örümcek ağlar, yerlerde kulağa akan cesetleri, balkonda kediler. Eski tüplü 37 ekran bir televizyon var balkonda. Sakin gitmeyin. Ben bilmeden bir gece için geldim, gelmez olaydım dedim. 1 gece için bile gelmeyin. Ne ocak var ne sabun var ne çöp kovası var. İlla buraya gelecekseniz Bodrum'a gelmeyin bence.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 02 69
Savra Bodrum
Savra Bodrum
Atatürk Cad. No. 85
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Son moda butik otel. Bu otel öncelikle mükemmel bir üst düzey restoran ve popüler bir müzik mekanı.Özenli personelleri var ve havuzları çok güzel.Biz 5 farklı ana yemek denedik.Şef, bölgedeki en iyilerden biri olmalı. Ucuz değil Her gece burada canlı müzik var, misafirler için ücretsiz.Seyirciler için kurulmuş büyük bir alan var bu nedenle, avluya bakan odalardan birinde olursanız gece yarısından önce yatmayı planlamayın uyuyamazsınız. Otele gelince, odalar güzel fakat biraz küçük.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 20 25
Bitez Garden Life Hotel
Bitez Garden Life Hotel
Bergamut Cad.No:52
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Birçok kalıplaşmışlığın dışına çıkan, ilgili ve alakalı bir çalışan grubu. Beklentimiz düşük olmasına rağmen keşke daha fazla kalsaydık dediğimiz otel. Animasyon ekibi müthiş. O kadar ilgililer ki eğlendirmek için her şeyi yapıyorlar. Yine aynı şekilde otel çalışanları güler yüzlü ve hoş sohbet insanlar. Emeklerinize sağlık, bizi evimizdeymişsiniz gibi ağırladınız. Başta barmen Murat, Eyüp olmak üzere, bütün ilgi, alakalı arkadaşlarımız diyeyim oldular çünkü. Hepsine sonsuz teşekkürler. Yurt dışı turisti hariç yurt içi turistine de bu kadar ilgi gösteriliyormuş bir otelde. Gidin muhakkak kalın. Animasyon ekibi, çalışanlar, görevliler, yardımda bulunan, eğlenmemize katkı sağlayan hoş sohbetli insanlar, sizi tanımak çok güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 02 69
Savra Bodrum
Savra Bodrum
Atatürk Cad. No. 85
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Savra Bodrum, Bodrum'da son derece zevkle tasarlanmış ve döşenmiş bir tesis. Personel işini son derece keyifle yapıyor ve bunu misafirlerine de hissettiriyorlar. Keyifli bir açık hava konser alanları var, bir haftalık konaklamanızda dahi 3-4 çok iyi sanatçıya ve konsere denk gelebiliyorsunuz yaz sezonunda. Fayda/maliyet olarak bence fiyatını hak ediyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (252) 333 03 10
Paloma Family Bitez Club
Paloma Family Bitez Club
Bergamut Cad. Kavakdibi Sok. No:3
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otele ilk girdiğimizde öğle saatleriydi. Öğle yemeği kaçta diye sorduğumuz personelden size verilen kağıtta yazmıyor mu yanıtını aldık. 19:30'da başlayan yemek için sıraya girdik henüz açılmadı diye geri gönderildik. 10 saniye sonra personel geldi ben “'ben saate yanlış bakmışım açıldı”' dedi. Odadaki banyo gideri tıkalı, banyo havuz modunda (kirli banyo suyu), klozetin kapağı kırık, yatağın yayları çıkmış, hijyen yok(salçalı tepsinin yağını damlata damlata havuz başında dolaşan garsonun damlattıklarını görmeniz lazım), masaları sildikleri bez bizim arabamızı temizlediğimiz bezden daha kirli. İçeceklerin plastik bardakla verilmesi çok kötü(tek kullanımlık değil). Animasyon olarak yerleri yıkadıkları hortumu müşterilere tutuyorlar. Tabi ki yerin yıkanma suları havuza akıyor. Aç kalmadık ama mutfak iyiydi diyemem de. Temizlik yapan arkadaş odaya her gün giriyor ama nerenin temizlendiğini anlamanız çok zor. Personelin daha seviyeli ve müşterilerle daha özenli davranması gerekir. Saat 22.00'de içecek istediğiniz barmen size artık kapandı yok deyip sırıtınca geriliyorsunuz (kapanış saati 22.00 saniyelerle kaçırdık)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 58 28
Natur Garden Hotel
Natur Garden Hotel
Bitez Pomelan Cad. 1312. Sok. No. 1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otel çok güzel bir oteldi. Öncelikli tercih nedenimiz otelin fiyatıydı. Verdiğimiz paraya göre aldığımız hizmet çok çok iyiydi. Otel personeli çok ilgili ve alakalıydı. Genel olarak temiz ve bakımlı bir oteldi. Yemekler lezzetliydi. Otel hayvan dostuydu. Otel içerisinde birçok kedi ve köpek bulunuyordu. Genel olarak beğendik. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 58 28
Natur Garden Hotel
Natur Garden Hotel
Bitez Pomelan Cad. 1312. Sok. No. 1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Ailemle birlikte bu otelde konakladık. Otel çok temiz ve bakımlıydı. Otel çalışanları kibar ve arkadaş canlısı insanlardı. Yemekler çok taze ve çeşitliydi. Otelin havuzu gayet geniş ve temizdi. Havuz etrafında şezlong sıkıntısı yaşamıyordunuz. Otelin konumu çok iyiydi. Sahile ve restoranlara 2 dakikalık mesafe uzaklıktaydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 06 54
Pınarhan Otel
Pınarhan Otel
Pomelan Cad. No: 4
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Mükemmel bir yer. Çalışanların ilgisi ve cana yakınlığı anlatılmaz. Ancak gelip kalmak lazım. Odalar çok temiz, çok nezih bir yer. Teşekkürler Engin Bey, teşekkürler Selçuk ve diğer arkadaşlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 03 92
Hakan Otel
Hakan Otel
Mersinli Sok. No. 18/1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Üç gün kaldığımız Hakan Otel her şeyiyle mükemmel samimi bir butik otel. Sahipleri Korhan Bey ve Cansu Hanım size ev sıcaklığında bir ortam sunuyor. Odalar temiz, kahvaltı ve yemek mükemmel. Bu kadar zengin bir menü beklemiyorduk doğrusu. Hem lezzetli hem zengin. Yolunuz Bitez'e düşerse muhakkak gitmeniz gereken bir otel.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
4
0 (252) 333 04 81
Bitez Sunset Hotel
Bitez Sunset Hotel
Bitez Mahallesi Bergamut Caddesi No:54
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Ben ailemle başka bir otelinde 3 gün kaldım, sonra Bitez Sunset Hotel'de de 2 gün kaldım. Hem mütevazı elemanları hem de otel işletmecisi Kenan Bey'in müşterilerle ilgilenmesini son derece iyi gördüm. Sahildeki Sunset Restaurant'ta da keyifli zaman geçirdim. Herkese tavsiye ederim, Bodrum, Bitez'e gidince Bitez Sunset Hotel'e uğramanızı tavsiye ederim, iyi tatiller.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 03 89
Kaptan Otel Bitez
Kaptan Otel Bitez
Mersinli Cad. Defne Sok. No. 20
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Öncelikle konum olarak çok güzel bir yer.Denizi şahane..Özellikle ilgi ve alakaları dolayısıyla Güney Bey'in hzimetlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.Muhahhak sizin de gelip görmeniz gereken yerlerden biri.Emeği gçen herkese çok teşekkürler

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 58 28
Natur Garden Hotel
Natur Garden Hotel
Bitez Pomelan Cad. 1312. Sok. No. 1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

İki hafta boyunca konakladığımız güzel bir oteldi. Ailemle birlikte bu otelde konaklamaktan çok keyif aldık. Bu otelde çok keyifli zaman geçirdik. Odalar çok temiz ve bakımlıydı. Odalar her gün temizleniyordu ve yeni havlular veriliyordu. Yemekler çok lezzetliydi ve çeşit açısından yeterliydi. Otelin havuzu çok güzeldi. Zamanımızın çoğunu burada geçirdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 58 28
Natur Garden Hotel
Natur Garden Hotel
Bitez Pomelan Cad. 1312. Sok. No. 1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Geçen sene keyifli bir tatil geçirdiğim bu oteli bu sene tekrar tercih ettim. Otel personeli güler yüzlü ve yardımsever insanlardı. Her türlü sorunumuzla ilgilendiler ve isteklerimizi yerine getirdiler. Yemekler çok lezzetliydi ve çeşit açısından yeterliydi. Otelin konumu çok iyiydi. Otel önünden merkeze giden araçlar geçiyordu. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 58 28
Natur Garden Hotel
Natur Garden Hotel
Bitez Pomelan Cad. 1312. Sok. No. 1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Yoğun bir internet araştırmasının ardından bu oteli tercih ettim. Otel fiyat performans parametresi ile değerlendirildiğinde çok uygun bir otel olduğu ortaya çıkıyor. Otel çalışanları çok kibar ve anlayışlı insanlardı. Yemekler çok lezzetliydi. Odalar her gün temizleniyordu ve havlular değişiyordu. Otel içinde yapabileceğiniz birçok spor aktivitesi vardı. Herkse öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (252) 333 03 89
Kaptan Otel Bitez
Kaptan Otel Bitez
Mersinli Cad. Defne Sok. No. 20
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Benim için oldukça önemli olan müşteri memnuniyetine önem veren bir mekan.Gül Hnaım ve tüm çalışanlar güleryüzlü ve samimi.Burayı da güzel yapan aslında bu.Fiyat bakımından gayet uygun.Özellikle kahvaltısı çok hoşuma gitti

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 72 61
Safir Otel
Safir Otel
Kalafat Ali Sok. No:2
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Şahsen beklentilerimin çok üstünde vakitler geçirdim.Verdiğim fiyata göre iyi bir hizmet aldığımı düşünüyorum.Geçen yıl burada farklı bir otelde konaklamıştık ve gerçekten çok kötüydü.Safir Otel ise bizim için çok iyi bir seçim oldu ve çok memnun kaldık.Plaja yakın olması ve kahvaltısı mükemmeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 88 17
Okaliptüs Otel
Okaliptüs Otel
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

2 gün boyunca konakladık. Denize sıfır olması çok güzel ama odada rutubet vardı. Havuzun temizlenme şeklide hoşuma gitmedi. Ama yemekler mükemmeldi. Personeller ilgili, pozitif, cana yakın özellikle Harun Aydoğdu bizimle 2 gün boyunca hep ilgilendi. Ona buradan tekrardan çok teşekkür ediyorum. :)İyi tatiller diliyorum hepinize.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)