Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Bitez Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Bitez Otelleri

Bitez için {{ (filteredHotels).length}} / 68 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Bitez Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Yarımadanın en güzel koylarından biri olan Bitez'in denizi kumlu ve sıcaktır. Ama asıl ünü Çökertme türküsünden gelir...
Bitez, Bodrum merkezinin batı cephesinde yer alır. Güneyde Ege Denizi, kuzeyde Konacık Beldesi, batısında ise Ortakent-Yahşi Beldesi bulunur.

Birkaç küçük adası olan belde genelde düz ve alüvyon ovadan oluşur. Bu nedenle kent merkezinde mandalina bahçelerinin yeşilliği ve kokusu eksik olmaz. Bodrum'un en güzel ve uzun koylarından birisi de Bitez'de bulunur.

Bitez'in nüfusu son sayımlara göre 8000 civarındadır. Fakat yaz aylarında bu nüfus yirmi bin, otuz bin kişiye kadar çıkabiliyor. Bu artan müşteri profiline cevap verebilmek için de Bodrum Bitez'de özellikle son yıllarda birçok tesis açıldı.

Bodrum Bitez hotellerinin birçoğu plajın hemen gerisinde yer alıyor. Tesisler ve deniz arasında sadece bir yol var, o da uzun mu uzun bir yürüyüş yolu... Araçlar çok daha geride bulunan otoyolu kullanıyor.

Bodrum Bitez otellerinin neredeyse her birinin önünde kendine ait plajları var, tüm kumsal boyunca minderler, ağaçlar, ağaçlar arasında hamaklar, kumların içinde oynayan çocuklar yer alıyor. Aileler, ağaç gölgesinde çaylarını yudumluyor. Hep istenip de bir türlü kavuşulamayan o rahat aile ortamını burada huzurla yaşayabiliyorsunuz.

Bodrum Bitez'in denizi oldukça sığ. Uzun bir süre boyunca yürümeniz gerekiyor. Haliyle bu da çocukların ve çocuklu ailelerin işine geliyor. Kumdan kale yapanlar, sahilde frizbi oynayanlar, sohbetlerle kahkahalarla ortamı şenlendirenler...

Bodrum Bitez otelleri arasında, tatil köyleri de var, butik oteller de... Hangisini tercih ederseniz edin, bu güvenli plaj siz misafirlerini bekliyor...

Bodrum Bitez, büyük mandalina bahçeleri, yüzyıllık zeytin ağaçları ile yarımadanın en yeşil beldelerindendir.
Bodrum'dan karayolu ile 8 km, deniz yolu ile 2,5 deniz mili uzaklıktadır. Otogardan sık sık ve geç saatlere kadar yapılan minibüs servisleri, Bitez'i kolay ulaşılabilir bir yer yapar.

Bodrum Bitez'deki sahil restoranları, Bodrum yarımadasının en çok rağbet edilen mekânlarıdır. Bitez'in yarımadadaki diğer yerlere oranla merkeze daha yakın oluşu, ulaşımının kolaylığı ve yıllardır oturmuş işletmelere sahip olması, bu işletmelerdeki hizmet ve servis kalitesinin yüksekliği ve makul fiyatlar, son yıllarda daha da çok artan bu rağbeti haklı kılmaktadır.

Bodrum Bitez 2019 otel fiyatları, Bodrum'a 15 dakikalık mesafede olmasına rağmen, yarımadanın merkezinden çok daha farklı özellik gösterir. Bodrum tatil fiyatları çok pahalı diyenlere, ben burdayım diye seslenir adeta.

Bodrum Bitez'de yüksek sezon olan yaz mevsiminde Bitez 2019 otel fiyatları biraz daha fazla olmakla birlikte, kış aylarından çok büyük fark göstermez. Aralarında uçuk bir fiyat olduğunu söyleyemeyiz.

Birçok yerde de karşımıza çıktığı gibi, Bodrum Bitez 2019 otel fiyatları, tesis türüne ve hizmetine göre değişiklik gösterir. Bitez butik otellerinde fiyatlar daha uygun iken, lüks otellerde daha fazladır. Ancak pahalı olan lüks otellere, daha çok yurtdışından turlar düzenlenmekte, dolayısıyla yabancı müşteriler bulunmaktadır.

Türkiye'nin dört bir yanından gelen yerli turistler, lüks ve yıldızlı tatil otellerini, Bodrum Bitez resortlerini değil de, daha çok butik otelleri tercih etmektedir.

Günümüzde tatil anlayışının, gürültü ve eğlence tarzı değil de, daha çok sessiz, huzurlu bir tatil tarzına kaydığını buradan yola çıkarak söylemek mümkün.

Bitez Hakkında
Bitez ya da dere yatakları boyunca yer alan mandalina, limon ve zeytin bahçelerinden dolayı halk arasındaki ismiyle Ağaçlı Köyü. Adına her ne derseniz deyin, ama burayı adım adım yaşayın.
Bodrum'dan kara yolu ile 8 km, deniz yolu ile 2,5 deniz mili uzaklıktadır Bitez. Aracınız yoksa endişelenmeyin, Bodrum merkezden sıklıkla yapılan minibüs servisleri ile 15 dakika içinde Bitez'desiniz. Yok, ben yürümek istiyorum derseniz 1 saatte araç sesinden uzak bir yol güzergahı da mevcut. Bitez güzel olduğu kadar temiz de. Bodrum'a iki koy uzaklıkta olmasına rağmen, turizme yeni açılan yerleşim yerlerinden. Sokakları, yol tabelaları, hatta minibüs duraklarına kadar her şey özenli.

Bodrum Bitez otelleri ve restoranları sahilin hemen arkasında. Sahile giderken oto yoldan geçmiyorsunuz. Oto yol tesislerin ve çarşının arkasında kalıyor. Çocuklu aileler bu özelliğine bayılıyor, çocuklarını gönül rahatlığıyla sahile gönderebiliyorlar.

Bodrum'da dolaştınız geldiniz, denize de girdiniz. Akşam oldu acıktınız haliyle. Bitez'de ne yenir diye düşünmeyin. Ahtapot salatası, karides, sübye, kalamar tava, dolma, ızgara, levrek, çipura yapan balık lokantalarının yanı sıra dünya mutfağından yemekler sunan restoranlar da mevcut Bodrum Bitez'de.

Bodum Bitez restoranlarının bazıları şömine başında sıcacık yemeğinizi yemeniz için kışları da açık. Canlı müzik ve Kos'un denize düşen müthiş manzarası eşliğinde yaz, kış afiyetle yenir Bodrum Bitez'de yemekler.

Tatiliniz perşembe gününü de kapsıyorsa yaşadınız. Dalından koparılmış taze meyve ve sebzeleri, günlük süt ürünlerini, hatta giysi ve ev gereçleri bulabileceğiniz meşhur Bitez pazarına da gidebilirsiniz.

Doğa yürüyüşlerinden hoşlananlara büyük keyif veren yürüyüş yolları da var Bitez'de. Kış aylarında gürül gürül akan dereler, yaz mevsiminde kuruduğu için off road ve yürüyüş yolları olarak kullanılıyor. Mandalin bahçeleri arasında, dereler içerisinde yürümek, sağda solda beyaz evlerin kapılarında size selam veren yaşlıları görmek büyük keyif...

Bodrum Bitez Kadınlar Kahvesi. Evet evet Kadınlar Kahvesi. Sadece kadınlara özel, yaz günlerinde birçok kadını önündeki açık alanda örgü örerken, çay ya da kahve içerken ya da tavla oynarken görebileceğiniz Kadınlar Kahvesi. Hep erkekler mi kahvede dedikodu yapacak değil mi ama?

Bitez yüzmek ve güneşlenmenin yanı sıra su kayağı, kano, deniz bisikleti gibi başka alternatifler de sunar. Bodrum yarımadasında rüzgar sörfü denilince akla gelen iki yer vardır, Bitez ve Akyarlar. Rüzgar sörfü öğrenmek isterseniz sörf okullarındaki profesyonel eğitmenlerden ders de alabilirsiniz.

Gündüzü de gecesi de keyifli Bodrum Bitez'in. Ayrıca konaklama ve restoran fiyatları Bodrum'a göre daha uygun. Aktivite açısından da zengin. Bodrum Bitez'de tatillinizi geçirmek isterseniz eğer, birçok otel arasından, keyfinize ve bütçenize uyan bir tesis seçebilir, ailenizle veya sevdiklerinizle keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.

Bitez otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
9
0 (252) 333 03 88
Aktur Residence
Aktur Residence
AKTUR Tatil Sitesi, Apart 3 Tesisleri, 1317 Sok. No. 16
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Aktur'da iki hafta kaldık. Tüm daireler körfezin muhteşem manzarasına sahip. Plaj yok ama çok temiz olan özel bir yüzme alanı var. Tesis dik bir tepe üzerinde inşa edilmiş ve gün sıcaklığında bu tırmanış yorucu olabilir. Güzel bakımlı bahçeleri, kibar ve güleryüzlü personeli var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (252) 333 03 88
Aktur Residence
Aktur Residence
AKTUR Tatil Sitesi, Apart 3 Tesisleri, 1317 Sok. No. 16
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Gerçek bir Bodrum klasiği... Odalar güzelce dekore edilmiş ve bakımlı. İhtiyacınız olan her şey mevcut. Yalnız temizlik ekibinin biraz iyileşmesi gerekiyor. Ama bir şey istediğinizde anında cevap veriyorlar. Plaj kalitesi mükemmel ve Bodrum merkezine servisle 10 dakika uzaklıkta.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (252) 333 03 88
Aktur Residence
Aktur Residence
AKTUR Tatil Sitesi, Apart 3 Tesisleri, 1317 Sok. No. 16
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

İki kez Aktur Residence'da kaldım. Biraz huzur ve sessizlik isterseniz konumu harika. Odalar büyük ve temiz. Manzara harika. Plaja kıyısı yok ama uçurumdan aşağıya suya doğru atlamanın keyfi de bir başka oluyor. Verdiğiniz paraya değer. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (252) 333 03 88
Aktur Residence
Aktur Residence
AKTUR Tatil Sitesi, Apart 3 Tesisleri, 1317 Sok. No. 16
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

İki yıl içinde ikinci kez Aktur'da kaldım. Plaj kalitesi her zamanki gibi çok iyi. Plaj restoranı da iyi sayılır ama inanılmaz derecede pahalı. Aldığınız oda, verdiğiniz ücrete değer bir seviyede oluyor. Dekorasyon daha iyi olabilirdi. Residence, kolay erişim ile plaj alanına çok yakın. Kesinlikle burada tekrar kalmak istiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (252) 333 03 88
Aktur Residence
Aktur Residence
AKTUR Tatil Sitesi, Apart 3 Tesisleri, 1317 Sok. No. 16
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Tüm günümüzü Aktur sahilinde geçirdik, otel ücretsiz araç sağlıyordu. Eşimle ikimiz sakin ve güzel bir tatil geçirdik, ancak gelen insanların çoğu çocuklu aileler veya yaşlılardı. Temiz bir plajı var, servisi de iyi. Manzara zaten mükemmel. Çocukların oynayabileceği sakin bir plaj arıyorsanız tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 03 88
Aktur Residence
Aktur Residence
AKTUR Tatil Sitesi, Apart 3 Tesisleri, 1317 Sok. No. 16
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Kocam ve ben bu tesisi sevdik. Her gün havuzda yüzmenin keyfini çıkardım. Eşim denizde yüzmeyi tercih etti. Tüm personel dostça davranıyor. Klima kusursuz çalıştığı için memnundum. Kendilerine ait güzel bir restoranları var. Bodrum'a kolayca gidebiliyorsunuz. Bu tesisin yakınında da güzel restoranlar bulunuyor. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (252) 333 03 88
Aktur Residence
Aktur Residence
AKTUR Tatil Sitesi, Apart 3 Tesisleri, 1317 Sok. No. 16
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Birçok sebepten dolayı Aktur'u seviyoruz: mükemmel konum, birçok farklı yüzme alanı ve geniş yaşam alanları ile güzel bir plaj. Geliştirmeleri gereken birkaç şey var: 1) plaj çok yüksek fiyatlarla vasat yemek ve kötü servis hizmeti veren biri tarafından işletiliyor 2) odaların yenilemeye ihtiyacı var 3) plaj havluları günlük olarak yenilenmeli

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 03 88
Aktur Residence
Aktur Residence
AKTUR Tatil Sitesi, Apart 3 Tesisleri, 1317 Sok. No. 16
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Odalar çok temiz ve lezzetli yemekleri var, parmaklarınızı yersiniz. Doğa harika, odaların % 90'ı deniz manzaralı. İnternet bağlantısı mükemmel. Kesinlikle tekrar gelmek istiyorum. Servis çok hızlı. Bodrum'un kalbinde yer alıyor tesis resmen.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (252) 333 03 88
Aktur Residence
Aktur Residence
AKTUR Tatil Sitesi, Apart 3 Tesisleri, 1317 Sok. No. 16
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Aktur Residence'da bir hafta geçirdik. Oda geniş ve temizdi. Her 3 günde bir, oda temizliği, havlu değişimi yapıldı. Mutfakta, pişirmek için her alet i bulabilirsiniz. Odada buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi var. Güzel bir bahçesi de mevcut. En iyi kısım denizdi. Tesisin her yeri, deniz kıyısına bakıyor. Deniz suyu, Bodrum bölgesindeki en temiz su. Çok iyi yemekler sunan bir restoran var. Bir marketleri de mevcut, tüm ihtiyaçlarınızı satın alabilirsiniz. Tüm odalarda balkon veya bahçe var. Aktur Residence dışında başka bir otele bakmanıza gerek yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (252) 333 03 88
Aktur Residence
Aktur Residence
AKTUR Tatil Sitesi, Apart 3 Tesisleri, 1317 Sok. No. 16
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Aktur, Bodrum'un en güzel koy bölgesinde, herkesi memnun edecek 4'ten fazla farklı sahile sahip. Kahvaltısı dahil değil oda fiyatına (aslında dahil etmek daha iyi olurdu). Odaların çoğu bahçe erişimine ve 2 banyoya sahip. Odaların yenilemeye ihtiyacı var ve eleştirilecek nokta, odaya koydukları plaj havlusunun asla değişmemesi. Diğer nokta, sahildeki cafede çalışanların ağır davranması ve ürünler de oldukça pahalı. Yine de deniz kenarında konaklamak iyi geliyor insana.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 82 98
Queen Boutique Hotel
Queen Boutique Hotel
Gündönümü Mevkii Halilim Cad. No:3
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bu otelde ikinci defa konakladık. Ailemizi bırakmak için Bodrum Havalimanı'na uğradık ve eğlence zamanımızdan kesmiş olduk:) Burada gerçekten çok güzel vakit geçirdik. Aileye hizmet veren bir otelde hata yapamazsınız, kusursuz olmalısınız ve gerçekten kusursuzlardı. Geri döneceğiz:)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 72 61
Safir Otel
Safir Otel
Kalafat Ali Sok. No:2
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otel söyleyebileceğim tüm güzel şeylerden daha fazlası! Her zaman gidip kaldığım ikinci evim gibi.Ergün Bey çok ilgili ve samimi bir insan.Çevrede ki diğer otellere göre çok daha uygun fiyatlı.Kahvaltı çok lezzetli.Bodrum'da ki tek adresim diyebilirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 72 61
Safir Otel
Safir Otel
Kalafat Ali Sok. No:2
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Yaklaşık 10 yıl önce buraya ilk gelişimdi ve o tarihten sonra düzenli olarak ziyaret etmeye başladık.Tesis çalışanları her zaman çok güler yüzlü ve ilgili.Denize yakın bir mesafede,sessiz ve sakin.Tam bir aile ortamı var.Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.Ergün Bey'e özellikle teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 72 61
Safir Otel
Safir Otel
Kalafat Ali Sok. No:2
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

İkinci kez konakladığımız Safir'de geliştirilmiş odalar sayesinde çok daha rahat ettim.Çalışanlar harikaydı.Oda servisleri ve genel oda temizliği çok başarılıydı.Kahvaltı tam bir Türk kahvaltısıydı ve çok lezzetliydi,birçok doğal ürün vardı.Plaja yakın olması da çok avantajlıydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 72 61
Safir Otel
Safir Otel
Kalafat Ali Sok. No:2
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Şahsen beklentilerimin çok üstünde vakitler geçirdim.Verdiğim fiyata göre iyi bir hizmet aldığımı düşünüyorum.Geçen yıl burada farklı bir otelde konaklamıştık ve gerçekten çok kötüydü.Safir Otel ise bizim için çok iyi bir seçim oldu ve çok memnun kaldık.Plaja yakın olması ve kahvaltısı mükemmeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 72 61
Safir Otel
Safir Otel
Kalafat Ali Sok. No:2
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Safir ailesi ile ilk tanışmam 2008 yılında olmuştu.Daha sonrasında da Bitez denince aklıma ilk gelen yerlerden birisi oldu.Evimizde gibi hissettik her seferinde.Deniz çok yakın ve yürüyerek rahatlıkla gidebilirsiniz.Otel personeli ve otel işletmesi çok samimi ve ilgili.Seneye tekrar geleceğiz!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 07 32
Sestra Apart Otel
Sestra Apart Otel
Halilim Cad. No. 5
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bitez için çok keyifli bir konaklama yeri.Sestra özellikle çiftler için çok uygun.Barlara ve restaurantlara çok kısa bir yürüme mesafesinde.Koyun güzel manzarası şezlonglarınızdan tamamen gözüküyor.Havuz bölümü harika ve çok rahatlatıcı.Huzurlu bir tatil için burayı herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 07 32
Sestra Apart Otel
Sestra Apart Otel
Halilim Cad. No. 5
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Sestra'dan döneli 10 gün kadar oldu.Eşimle beraber geçirdiğim en iyi tatil olduğunu söyleyebilirim.Özellikle manzarasına söyleyecek hiçbir şeyim yok.Çok rahatlatıcı ve nefes kesiciydi.Otelin ortamı çok sıcaktı ve diğer müşteriler gibi biz de çok memnun kaldık.Terasta her akşam içecek servisi oluyordu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 07 32
Sestra Apart Otel
Sestra Apart Otel
Halilim Cad. No. 5
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Temiz ve geniş odalarından,güzel manzarasına ve sevimli,nazik personeline kadar her şeyiyle hafızalarımızda yer eden bir tatil oldu.Rahatlatıcı bir tatil istiyorsanız burayı kesinlikle tercih etmelisiniz.Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.Seneye tekrar gelmeyi umuyoruz,hoşçakalın!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 07 32
Sestra Apart Otel
Sestra Apart Otel
Halilim Cad. No. 5
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Herkes gibi biz de burayı çok sevdik.Manzarası çok güzel.Ortamı çok iyi ve huzurlu.Personel çok yardımsever.Odalar bence biraz geliştirilmeli fakat bizim sorun olarak gördüğümüz hiçbir şey olmadı.Eğer odanızda balkona sahip olmak ve manzaranın keyfini çıkarmak isterseniz bunu en başta rica edebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 07 32
Sestra Apart Otel
Sestra Apart Otel
Halilim Cad. No. 5
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

İki haftalık çok güzel bir konaklama geçirdik.Çok fantastik bir tatil geçirdik.Otel personeli harikaydı ve bizim içim çok uğraştılar.Odalar da aynı şekilde harikaydı,çok genişti ve de sevimli bir balkonu vardı.Etraftaki bütün manzarayı oradan görebiliyordunuz.Havuz bölümünde koyun tamamını görebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 07 32
Sestra Apart Otel
Sestra Apart Otel
Halilim Cad. No. 5
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Sestra'da ki harika bir tatilden yeni döndüm.Odalar temiz,modern dizayn edilmiş ve geniş.Odadaki mobilyalar güzel ve kaliteli.Otelin havuz bölümü yeni ve çok özenli bir şekilde dekore edilmiş.Çalışanlar nazik,samimi ve misafirperver insanlar.Odalar denize 150 metre uzaklıkta.Restaurantta çıkan yemekler çok güzel ve çeşit çok fazla.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 07 32
Sestra Apart Otel
Sestra Apart Otel
Halilim Cad. No. 5
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otel harika.Muhteşem bir dağ ve deniz manzarasına sahip.Otel çalışanları çok samimi insanlar.Odalar temiz,büyük ve konforlu.Turistik aktivite yerleri otele çok yakın ve ulaşım açısından çok kolay.Restaurant yemekleri gayet başarılıydı.Sestra'da konaklarsanız eğer havuzdan gözüken gün batımı manzarasını kaçırmayın derim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 07 32
Sestra Apart Otel
Sestra Apart Otel
Halilim Cad. No. 5
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bodrum'dan yeni döndük.Arkadaşlarımla beraber Sestra'da harika bir tatil geçirdik.Arkadaşlarınızla gittiğinizde ihtiyacınız olan her şey bu otelde mevcut.Odalar büyük ve temiz.Oda servisi çok iyi.Özellikle Mehmet Bey gezimiz sırasında bize çok yardımcı oldu,teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 07 32
Sestra Apart Otel
Sestra Apart Otel
Halilim Cad. No. 5
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Sestra'da 2014 yılında konakladım ve her şeyden en çokta manzarasından çok etkilendim.Lokasyonu kumsala yürümeyle iki dakika mesafede aynı zamanda barlara ve marketlere de çok yakın.Personelin sunduğu servis çok profesyonel ve samimi.Çok güzel bir havuzu ve bar bölümü var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 07 32
Sestra Apart Otel
Sestra Apart Otel
Halilim Cad. No. 5
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Her şey harikaydı.Kahvaltı Sestra'da ki tatilimizin en iyi kısmıydı.Olcay Hanım çok sevimli ve çok yardımsever bir insandı.Otel odaları her zaman temizdi.Konum olarak kumsala çok yakın bir yerdeydi ve ödediğiniz fiyatta gayet makul bir fiyattı.Gelecek tatilimizi burada yapmak için sabırsızlanıyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 03 89
Kaptan Otel
Kaptan Otel
Mersinli Cad. Defne Sok. No. 20
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Şu ana kadar gittiğim en iyi oteller arasında ilk üçe girer.Özellikle şahane hizmet ve müşterileriyle ilgi alakaları çok iyi.Yemekleri de çok güzel ve lezzetli.Her şey için çok sağol Kaptan ailesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 03 89
Kaptan Otel
Kaptan Otel
Mersinli Cad. Defne Sok. No. 20
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bizim rahat etmemiz için ellerinden geleni yapan tam bir aile oteli.Özellikle Nurşen Hanım ve Sinan bey misafilerle çok ilgili.Herkese çok selam

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 03 89
Kaptan Otel
Kaptan Otel
Mersinli Cad. Defne Sok. No. 20
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bitezin en güzel yerlerinden birinde kaldığım otel.Denize 5 dakika mesafede muhteşem.Otel personeli güleryüzlü ve misafirperver.Özellikle Güney beye ve diğer çalışanlara teşekkür ederim.Gelecek yılda görüşmek ümidiyle..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 03 89
Kaptan Otel
Kaptan Otel
Mersinli Cad. Defne Sok. No. 20
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Öncelikle konum olarak çok güzel bir yer.Denizi şahane..Özellikle ilgi ve alakaları dolayısıyla Güney Bey'in hzimetlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.Muhahhak sizin de gelip görmeniz gereken yerlerden biri.Emeği gçen herkese çok teşekkürler

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 03 89
Kaptan Otel
Kaptan Otel
Mersinli Cad. Defne Sok. No. 20
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bu yıl yaklaşık 2 hafta Bitez'de bir ailenin işlettiği otelde kaldık.Güleryüzlü çalışanlar ve hijyenik odalar sayesinde çok rahat ettik.Plaja 1 dakika yürümek kızımız için çok iyiydi.Şahane bir zaman geçirdiğimiz için teşekkürler.Portland,ABD'den..Saygı ve sevgilerimizle..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 03 89
Kaptan Otel
Kaptan Otel
Mersinli Cad. Defne Sok. No. 20
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Öncelikle Nur hanım ve Cankat beye teşekür ediyorum.Harika insanlar ve muazzam bi mekan.Hemen hemen her şeyi olağanüstü.Beni evimde gibi hissettirdiler.Bir dahaki sefer daha önceden rezarvasyon yaptırıp daha uzun kalacağım ilk yer diyebilirim.Otel çalışanlarına ve patronlara şükranlarımı sunarım

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 03 89
Kaptan Otel
Kaptan Otel
Mersinli Cad. Defne Sok. No. 20
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Konakladığımız otel olan Kaptan motelde bulunan Cnkat beyefendinin misafirperverliği ve çalışanların hizmeti inanılmazdı.Bizi köpeğimizle kabul ettiğiniz için sizlere ne kadar teşekkür etsek az.Şefin her güne hazırladığı menüler tek kelimeyle enfesti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (252) 333 03 89
Kaptan Otel
Kaptan Otel
Mersinli Cad. Defne Sok. No. 20
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Aile işletmesi olduğu için midir bilmem ama şahane bir atmosfer söz konusu.Çalışanlar arkadaş canlısıydı.Kahvaltıları muazzam.Hemen hemen tüm imkanlara sahip.Bitez plaj ve barlar çok yakın.Bu fiyat için şiaket etsem ayıp olur bence.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (252) 333 03 89
Kaptan Otel
Kaptan Otel
Mersinli Cad. Defne Sok. No. 20
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Kaldığımız otel bir aile müessesiydi.Sahipleri sevecen insanlardı.En ufak sorunda bile hemen yanımıza koştular.Plaja oldukça yakın ve bir otoparkı mevcut.Odalar her ne kadsr eski olsa da gayet kullanışlıydı.Mini buzdolabı olmaması dışında herhangi bir sorunla karşılaşmadık.Bizden para istemeden 3 kişilik bir oda tahsis ettiler.Bu yüzden onlara şükranlarımı sunuyorum.Bitez'e yolum düştüğünde muhahhak geleceğim

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (252) 333 03 89
Kaptan Otel
Kaptan Otel
Mersinli Cad. Defne Sok. No. 20
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Benim için oldukça önemli olan müşteri memnuniyetine önem veren bir mekan.Gül Hnaım ve tüm çalışanlar güleryüzlü ve samimi.Burayı da güzel yapan aslında bu.Fiyat bakımından gayet uygun.Özellikle kahvaltısı çok hoşuma gitti

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 34 66
Mini Star Otel
Mini Star Otel
Kaktüs Cad. No. 24
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

otelin sahipleri tevfik ve tanju beyle tanıştık terasta bir kahve eşliğinde sohbet etme fırsatımız oldu. kendi hayatlarını anlattılar çok bilgili çok kültürlü çok kaliteli insanlar. odalarda klima televizyon telefon sıcak su internet var kahvaltı çok zengindi hangisinden alacağımı şaşırdım tabağıma sığmadı resmen. çok teşekkürler her şey için

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 34 66
Mini Star Otel
Mini Star Otel
Kaktüs Cad. No. 24
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

bodrum merkeze gitmek isterseniz otelin hemen önünden kalkan dolmuşları kullanabilirsiniz çok yakın olduğu için ulaşım kolay bu yüzden otelin ve genel olarak odaların sahip olduğu manzara çok görkemli. terasta bir restaurant fiyatları uygun sayılır. bolca huzur depoladık. deşarj olmuş bir biçimde döndüm istanbula. harika bir tatildi

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 34 66
Mini Star Otel
Mini Star Otel
Kaktüs Cad. No. 24
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

bitezden sıkılıp bodruma gitmek isterseniz bodruma 7 km gümbete 3 km ama bitezin harika doğasını ve denizini bırakmak isteyeceğinizi sanmıyorum. ayrıldığım zaman bir dahaki en yakın tatilim ne zaman acaba diye düşündüm çünkü tekrar buraya gelmek istedim. insanlar güleryüzlü ilgili ve anlayışlı

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 34 66
Mini Star Otel
Mini Star Otel
Kaktüs Cad. No. 24
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

bitezin hemen merkezinde yer alan ministar eğlence merkezlerine denize tenis kortlarına çok yakın. süre tuttuk denize yürüme sadece 3 dakikada gittik gerek çalışanları gerekse yaptıkları temizlik son derece güzel. kötü yorumlara aldırmayın tek kelimeyle harika

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 34 66
Mini Star Otel
Mini Star Otel
Kaktüs Cad. No. 24
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

çalışanlar siz bir şey istediğiniz andan itibaren onu yapmak o isteğinizi karşılamak için canla başla mücadele ediyor onu en hızlı yerine getirmeye çalışıyor. küçük bir otel olduğu için çok kalabalık olmuyor. kendinizi gerçekten değerli ve özel hissettrip şımartıyor bu otel. huzurlu bir tatil oldu. ileride yine gelmeyi düşünüyorum

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 34 66
Mini Star Otel
Mini Star Otel
Kaktüs Cad. No. 24
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

size sundukları hizmet gerçekten böyle küçük bir yer için son derece kaliteli ve muhteşem. personellerin hepsi size daha çok vakit ayırıp sizinle daha çok igilenmek istiyorlar. tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz bu oteli. fiyat performans olarak mükemmel derecede

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 34 66
Mini Star Otel
Mini Star Otel
Kaktüs Cad. No. 24
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

bu otelde tatil yapınca gerçekten çağdaş medeniyetler seviyesinin üstüne çıkıyorsunuz bir birey olarak. adı minik ama hizmeti büyük kalitesi büyük çalışanlarının kalbi büyük. tüm yılın yorgunluğunu üzerimizden attık. bence ilerleyen yıllarda daha da iyi olacak burası her yıl git gide daha da güzelleşiyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 34 66
Mini Star Otel
Mini Star Otel
Kaktüs Cad. No. 24
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

otel bodrumun en nezih yerinde. içinde bulunduğu çok güzel. yeşilikler deniz... samimi ve mütevazı bir tatil imkanı sunuyor bu otel size. konforlu odaları var. çok memnun ayrıldık. tekrar tercih etmeyi düşünüyorruz. odalar tertermiz

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 34 66
Mini Star Otel
Mini Star Otel
Kaktüs Cad. No. 24
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bodrum türkiyenin en güze yerlerinden birisi şüphesiz. bitez ise bodrumun en güzel yeri. küçük bir kasaba. bu otel ise bitezin en güzel oteli. Ministar. Adı gibi gerçekten ministar. odaları temiz. otel sahibi kadın başta bize itici ve soğuk tavırlı gelse de konuşunca çok tatlı bir kadın olduğunu anlıyorsunuz. kahvaltısı gayet başarılı

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 90 13
3S Beach Club
3S Beach Club
Bitez Cökertme Caddesi no 120
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Konuma göre çok güzel bir fiyatta. Ben yalnız kalıp biraz huzur bulmak istiyordum, gerçekten de öyle oldu çok güzel ve sakin bir tatil geçirdim. Otelden mutlu ayrıldım. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 600 90 13
3S Beach Club
3S Beach Club
Bitez Cökertme Caddesi no 120
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otele gitmeden önce yorumları okuyup biraz çekinmiştik ancak otele gidince rahatladık gerçekten personelin tutumu ve otelin temizliği çok iyi.Sadece yemekler biraz daha çeşitli olabilirdi. Ancak ailenizle güzel bir tatil geçirmek istiyorsanız kesinlikle tavsiye ediyorum

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 90 13
3S Beach Club
3S Beach Club
Bitez Cökertme Caddesi no 120
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Sadece sahildeki sezlong sayısı artırılabilir ancak genel olarak beklentilerimi karşıladı.Hem sahili hem de denizi çok güzel.Konumu da tam Bitez sahilinde eğer akşamları gezmeyi seviyorsanız konumu sizi tatmin eder. Yemeklere bayıldım. Meze çeşitleri artırılabilir sadece

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 90 13
3S Beach Club
3S Beach Club
Bitez Cökertme Caddesi no 120
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Ben bir arkadaş tavsiyesiyle geldim buraya iyi ki de gelmişim. Balkondan havuz ve deniz manzarası oluyor bazı odalarda kesinlikle mükemmel. Hem havadar hem de huzurlu. Çalışanlar güleryüzlüydü. Tekrar gelirim. Huzurlu bir tatil geçirdim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
4
0 (850) 600 90 13
3S Beach Club
3S Beach Club
Bitez Cökertme Caddesi no 120
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bu fiyatta daha düzgün bir otel bulabilirsiniz. Biz çok temiz bulamadık açıkçası oteli. burayı daha iyi bir işletmecinin işletmesi gerekiyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)