Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Bitez Otelleri

Bitez için {{ (filteredHotels).length}} / 67 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Bitez Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Yarımadanın en güzel koylarından biri olan Bitez'in denizi kumlu ve sıcaktır. Ama asıl ünü Çökertme türküsünden gelir...

Bitez, Bodrum merkezinin batı cephesinde yer alır. Güneyde Ege Denizi, kuzeyde Konacık Beldesi, batısında ise Ortakent-Yahşi Beldesi bulunur.

Birkaç küçük adası olan belde genelde düz ve alüvyon ovadan oluşur. Bu nedenle kent merkezinde mandalina bahçelerinin yeşilliği ve kokusu eksik olmaz. Bodrum'un en güzel ve uzun koylarından birisi de Bitez'de bulunur.

Bitez'in nüfusu son sayımlara göre 8000 civarındadır. Fakat yaz aylarında bu nüfus yirmi bin, otuz bin kişiye kadar çıkabiliyor. Bu artan müşteri profiline cevap verebilmek için de Bodrum Bitez'de özellikle son yıllarda birçok tesis açıldı.

Bodrum Bitez hotellerinin birçoğu plajın hemen gerisinde yer alıyor. Tesisler ve deniz arasında sadece bir yol var, o da uzun mu uzun bir yürüyüş yolu... Araçlar çok daha geride bulunan otoyolu kullanıyor.

Bodrum Bitez otellerinin neredeyse her birinin önünde kendine ait plajları var, tüm kumsal boyunca minderler, ağaçlar, ağaçlar arasında hamaklar, kumların içinde oynayan çocuklar yer alıyor. Aileler, ağaç gölgesinde çaylarını yudumluyor. Hep istenip de bir türlü kavuşulamayan o rahat aile ortamını burada huzurla yaşayabiliyorsunuz.

Bodrum Bitez'in denizi oldukça sığ. Uzun bir süre boyunca yürümeniz gerekiyor. Haliyle bu da çocukların ve çocuklu ailelerin işine geliyor. Kumdan kale yapanlar, sahilde frizbi oynayanlar, sohbetlerle kahkahalarla ortamı şenlendirenler...

Bodrum Bitez otelleri arasında, tatil köyleri de var, butik oteller de... Hangisini tercih ederseniz edin, bu güvenli plaj siz misafirlerini bekliyor...

Bodrum Bitez, büyük mandalina bahçeleri, yüzyıllık zeytin ağaçları ile yarımadanın en yeşil beldelerindendir.

Bodrum'dan karayolu ile 8 km, deniz yolu ile 2,5 deniz mili uzaklıktadır. Otogardan sık sık ve geç saatlere kadar yapılan minibüs servisleri, Bitez'i kolay ulaşılabilir bir yer yapar.

Bodrum Bitez'deki sahil restoranları, Bodrum yarımadasının en çok rağbet edilen mekânlarıdır. Bitez'in yarımadadaki diğer yerlere oranla merkeze daha yakın oluşu, ulaşımının kolaylığı ve yıllardır oturmuş işletmelere sahip olması, bu işletmelerdeki hizmet ve servis kalitesinin yüksekliği ve makul fiyatlar, son yıllarda daha da çok artan bu rağbeti haklı kılmaktadır.

Bodrum Bitez 2018 otel fiyatları, Bodrum'a 15 dakikalık mesafede olmasına rağmen, yarımadanın merkezinden çok daha farklı özellik gösterir. Bodrum tatil fiyatları çok pahalı diyenlere, ben burdayım diye seslenir adeta.

Bodrum Bitez'de yüksek sezon olan yaz mevsiminde Bitez 2018 otel fiyatları biraz daha fazla olmakla birlikte, kış aylarından çok büyük fark göstermez. Aralarında uçuk bir fiyat olduğunu söyleyemeyiz.

Birçok yerde de karşımıza çıktığı gibi, Bodrum Bitez 2018 otel fiyatları, tesis türüne ve hizmetine göre değişiklik gösterir. Bitez butik otellerinde fiyatlar daha uygun iken, lüks otellerde daha fazladır. Ancak pahalı olan lüks otellere, daha çok yurtdışından turlar düzenlenmekte, dolayısıyla yabancı müşteriler bulunmaktadır.

Türkiye'nin dört bir yanından gelen yerli turistler, lüks ve yıldızlı tatil otellerini, Bodrum Bitez resortlerini değil de, daha çok butik otelleri tercih etmektedir.

Günümüzde tatil anlayışının, gürültü ve eğlence tarzı değil de, daha çok sessiz, huzurlu bir tatil tarzına kaydığını buradan yola çıkarak söylemek mümkün.

Bitez Hakkında

Bitez ya da dere yatakları boyunca yer alan mandalina, limon ve zeytin bahçelerinden dolayı halk arasındaki ismiyle Ağaçlı Köyü. Adına her ne derseniz deyin, ama burayı adım adım yaşayın.

Bodrum'dan kara yolu ile 8 km, deniz yolu ile 2,5 deniz mili uzaklıktadır Bitez. Aracınız yoksa endişelenmeyin, Bodrum merkezden sıklıkla yapılan minibüs servisleri ile 15 dakika içinde Bitez'desiniz. Yok, ben yürümek istiyorum derseniz 1 saatte araç sesinden uzak bir yol güzergahı da mevcut. Bitez güzel olduğu kadar temiz de. Bodrum'a iki koy uzaklıkta olmasına rağmen, turizme yeni açılan yerleşim yerlerinden. Sokakları, yol tabelaları, hatta minibüs duraklarına kadar her şey özenli.

Bodrum Bitez otelleri ve restoranları sahilin hemen arkasında. Sahile giderken oto yoldan geçmiyorsunuz. Oto yol tesislerin ve çarşının arkasında kalıyor. Çocuklu aileler bu özelliğine bayılıyor, çocuklarını gönül rahatlığıyla sahile gönderebiliyorlar.

Bodrum'da dolaştınız geldiniz, denize de girdiniz. Akşam oldu acıktınız haliyle. Bitez'de ne yenir diye düşünmeyin. Ahtapot salatası, karides, sübye, kalamar tava, dolma, ızgara, levrek, çipura yapan balık lokantalarının yanı sıra dünya mutfağından yemekler sunan restoranlar da mevcut Bodrum Bitez'de.

Bodum Bitez restoranlarının bazıları şömine başında sıcacık yemeğinizi yemeniz için kışları da açık. Canlı müzik ve Kos'un denize düşen müthiş manzarası eşliğinde yaz, kış afiyetle yenir Bodrum Bitez'de yemekler.

Tatiliniz perşembe gününü de kapsıyorsa yaşadınız. Dalından koparılmış taze meyve ve sebzeleri, günlük süt ürünlerini, hatta giysi ve ev gereçleri bulabileceğiniz meşhur Bitez pazarına da gidebilirsiniz.

Doğa yürüyüşlerinden hoşlananlara büyük keyif veren yürüyüş yolları da var Bitez'de. Kış aylarında gürül gürül akan dereler, yaz mevsiminde kuruduğu için off road ve yürüyüş yolları olarak kullanılıyor. Mandalin bahçeleri arasında, dereler içerisinde yürümek, sağda solda beyaz evlerin kapılarında size selam veren yaşlıları görmek büyük keyif...

Bodrum Bitez Kadınlar Kahvesi. Evet evet Kadınlar Kahvesi. Sadece kadınlara özel, yaz günlerinde birçok kadını önündeki açık alanda örgü örerken, çay ya da kahve içerken ya da tavla oynarken görebileceğiniz Kadınlar Kahvesi. Hep erkekler mi kahvede dedikodu yapacak değil mi ama?

Bitez yüzmek ve güneşlenmenin yanı sıra su kayağı, kano, deniz bisikleti gibi başka alternatifler de sunar. Bodrum yarımadasında rüzgar sörfü denilince akla gelen iki yer vardır, Bitez ve Akyarlar. Rüzgar sörfü öğrenmek isterseniz sörf okullarındaki profesyonel eğitmenlerden ders de alabilirsiniz.

Gündüzü de gecesi de keyifli Bodrum Bitez'in. Ayrıca konaklama ve restoran fiyatları Bodrum'a göre daha uygun. Aktivite açısından da zengin. Bodrum Bitez'de tatillinizi geçirmek isterseniz eğer, birçok otel arasından, keyfinize ve bütçenize uyan bir tesis seçebilir, ailenizle veya sevdiklerinizle keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.

Bitez otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Paloma Family Bitez Club
Paloma Family Bitez Club

-

Leziz yemekler

Emekli ve kafa dinlemek isteyenler mutlaka gidin. Bayan aşçıbaşının leziz yemekleri, barmenler Mehmet Bey, İrem Hanım, Yakışıklı (İngiliz damadı) nezdinde tüm çalışanları güler yüzleri için tebrik ediyoruz. Yine geleceğiz (72 yaşındayız, Allah izin verirse).

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kaptan Otel
Kaptan Otel

-

Keyifli ve sakin

Mükemmel ötesi aile oteli. Keyifli ve sakin, harika çalışanlar. Teşekkürler Kaptan Otel ailesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çömez Motel
Çömez Motel

-

Tertemiz bir aile işletmesi

Kendi eviniz gibi... Tertemiz bir aile işletmesi... Denize sıfır... Daha iyisi yok...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Vira Butik Pansiyon Apart
Vira Butik Pansiyon Apart

-

Süper bir butik apart

Hayatımda gördüğüm en temiz, mandalin, limon ağaçları arasında, 10 üzerinden 10 puan bir apart. Gerçekten denize yakın, harika bir kumsal. Süper bir butik apart.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Borabora Apart Hotel
Borabora Apart Hotel

-

Yemekler ev yemekleri

Geçen yaz tesadüfen önünden geçiyordum. Yer var mı diye içeri girdim, bir daha çıkamadım. Ne kadar güzel insanlar, böyle o karşılamanın sıcaklığını hayatım boyunca hiç unutamam. Bilgilendirme yazısı bence eksik yazılmış. Satı teyzenin anne sıcaklığı, kızları Sultan ve Bersun Hanım'ın ilgisi, Bora Bey'in bize efendiliği bizleri son derece mutlu etmiştir. Tesis çok güzel, çok rahat bir tatil geçirdik. Apartımızdan 6 adımda havuzda buluyoruz kendimizi. Yemekler ev yemekleri ve lezzetli. Her şeyden önemlisi sizi evinizdeymiş gibi ağırlamaları, teşekkür ederiz Borabora Apart Hotel ailesi bizlere keyifli bir tatil yaşattığınız için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
New Mandarin Apart
New Mandarin Apart

-

Sıcak bir yuva

Hayvan dostu olan bu apart gerçekten harika. İçtenlik, samimiyet ve huzur bir arada. Hem ekonomik hem sıcak bir yuva, her şey için teşekkürler New Mandarin Apart ailesi..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
By Efe Apart Otel
By Efe Apart Otel

-

Konukseverliği çok iyi

Konukseverliği çok iyiydi, çok yardımcı oldular sağ olsunlar. Konum itibariyle çok iyi, denize ve çarşıya çok yakın. Tekrar görüşmek üzere. Fiyat/kalite mükemmel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sayın Emre Bey, güzel yorumlarınız için çok teşekkür ediyoruz. Tekrar görüşmek üzere, ailenize de selamlar. Her şey gönlünüzce olsun by By Efe Apart Otel, Bitez Yalı, Kadir.

11 Aralık 2017, Pazartesi 12:43
By Efe Apart Otel
By Efe Apart Otel

-

Denize yakınlığı

Evinizin sıcaklığını bulabileceğiniz dairenin dekorasyonu vakit geçirdikçe size iyi bir enerji yaşatıyor. Huzur veren balkonda keyif yapabileceğiniz, şirin bahçesiyle gözünüzü kamaştıran, denize yakınlığı ile sizi cezbeden Bitez'in en temiz en güzel aile apartıdır. Kadir Bey ve eşine ve By Efe Apart Otel ailesine teşekkür ederim. Bir hafta çok çabuk geçti. Tekrar görüşmek dileğiyle, sevgiyle kalın, Faik Çayır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bitez Sunset Hotel
Bitez Sunset Hotel

-

Denize çok yakın

Denize çok yakın, sakin ve huzurlu bir tatil. Van kahvaltısını denemenizi tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Mutlu günler dileriz. :)

21 Eylül 2017, Perşembe 16:33
Bitez Sunset Hotel
Bitez Sunset Hotel

-

Çalışanlar gerçekten çok kibar

Temmuz 2017'de eşimle 1 gece kaldık. Biz havuzlu tarafta, giriş katındaki odalardan birinde konakladık. Oldukça temiz ve kullanışlı odalara sahip. Çalışanlar gerçekten çok kibar ve her konuda yardımcı oluyor. Özellikle resepsiyon hizmetinden çok memnun kaldık. Sahil oldukça yakın ve sahilde kendilerine ait restoranları var. O restoranda Van kahvaltısını denemenizi şiddetle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Diley Hanım güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Tekrar bekleriz. Mutlu günler dileriz. :)

21 Eylül 2017, Perşembe 16:35
Risa Hotel
Risa Hotel

-

Yemekler az ama lezzetli

Otel 10 üzerinden 7 denilebilir. Yemekler az ama lezzetli. 6 gece kaldık, meze çeşitleri hep aynı, et olarak tavuk :) ve çeşitleri. Animasyon sıfırın altında, yani hiç yok. :( Otel konum itibari ile odaları birbirine çok yakın ve yalıtımsız, uyuyabilene aşk olsun. Sabahın 3'üne, 4'üne kadar havuz başında ya da kapı önlerinde muhabbet ediyorlar yüksek sesle ve kahkahalarla. Deniz çamur deryası, havuzu güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Toloman Hotel & Apartments
Toloman Hotel & Apartments

-

Mükemmel bir konuma sahip

Tam bir aile oteli. Güvenli, personel yardımsever, güler yüzlü, mükemmel bir konuma sahip bir otel. Aynı müşteri portföyüne sahip olmasından dolayı aynı yüzleri görünce sanki evinize gelmiş gibi hissediyorsunuz. Mutfak zengin meze çeşitleri ve zengin menüsü ve lezzetiyle mükemmel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Costa Bitezhan Otel
Costa Bitezhan Otel

-

Deniz ve yemekler

Mükemmel bir otel. Rüya gibi ve hizmet çok iyi. Memnun kaldık. Deniz ve yemekler çok güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
New Mandarin Apart
New Mandarin Apart

-

Temizlik kötü

Resimlerin %90'ı oraya ait değil. Gördüğüm en pis apart. Odalar çok kötü. Sakın gitmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bitez Sunset Hotel
Bitez Sunset Hotel

-

Odalar kötü kokuyor

Hayatımda geçirdiğim en kötü 1 geceyi geçirdim. Önünden bile geçmeyin, odalar temiz değil ve kokuyor, banyolarda örümcek ağları ve örümcekler var. Kahvaltı deseniz lezzetsiz, müşteri kalitesi çok düşük. Kahvaltıda sizden çok, ortada gezen köpekler yiyor. Resmen kaçarak çıktık, şaka gibi bir geceydi. Sakın ama sakın gitmeyin. Şiddetle uzak durun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Merhaba Murat Bey, sizi hatırlıyoruz. Fethiye'den gelmiştiniz. Fethiye'de kaldığınız oteli daha çok beğendiğinizi ifade edip bizim otelde konaklamak istemediğinizi ve paranızı iade etmemizi istemiştiniz. Fakat sezonun en yoğun olduğu dönemde odanızı ayırtıp bir de keyfi olarak fotoğraflarla odalarımızı yayınlamamıza rağmen tercih edip sonra da vazgeçtiğiniz için bunu kabul etmediğimizi ayrıca odayla alakalı bir problem dahilinde iade işlemi yapacağımızı söylemiştik. Siz de odanıza gidip 'Standart çift kişilik' oda seçimi yapmanıza rağmen daha büyük oda istediniz, kabul etmedik. Çünkü ücret farkı olacağını söyledik. Bu durumu saçma buldunuz, hatta biraz da söylendiniz. Sizi aydınlatmama izin verin çok basitçe açıklayacağım: örnek olarak 100 TL'lik odada 50TL'ye kalmayı istemek gibi. Eğer ücret farkını kabul etseydiniz o isteğinizi yerine getirebilirdik ki eğer tesisimiz dolu olmasaydı. Öncelikle kaldığınız gece bize bildirdiğiniz şikayetler şunlardı: 1. Odamda böcek var. 2. Sıcak su akmıyor. 3.Klima kapağı açık, neden açık? 4. Odam Neredekal.com'da ki gibi değil, kandırıldım mı? Bizzat tesis sahibi sizinle ilgilendi ve şikayetlerinizi geçersiz olduğunu şöyle açıkladı. 1. Odanızda böcek yoktu. Duvar ya başka biri tarafından ya da paranızı iade etmemiz için sizin tarafınızdan karalanmıştı. Siz de onu a böcek var diyerek bize şikayette bulundunuz. 2. Bilginiz olsun henüz musluğu açar açmaz sıcak suyun aktığı bir teknoloji geliştirilmedi. Musluğu açıp bir kaç saniye beklediğinizde suyun kaynar vaziyete kadar ısındığına siz de şahit oldunuz. 3. Bir süre önce yaşadığımız deprem şiddetinden ve hatta artçılarından dolayı açılan klima kapaklarından biriydi. Elle ittirmeyle halledildi o da zaten. 4. Sorunda tekrar ediyorum, patronum bizzat kendisi ilgilendi. Fotoğrafı gördüğünüz siteyi sordu ve o sitedeki fotoğraflara baktı yanınızda ne güzel bir şans ki tamda tablosuna kadar aynı olan odaya denk gelmişsiniz odanızın fotoğraflarla aynı olduğunu ispat etti. Kısacası Murat Bey keyfi olarak beğenmediğiniz fakat sorun olmayan oda için 200TL iadesi yapılmadı diye ayrıca sizin memnuniyetiniz için patronun bile seferber olduğu tesisimizde gelip bu kadar kötü ve yalan yanlış yorum yapmaya hakkınız yok. En samimi ve içten hislerle misafirlerimize yaklaşan personelimize 200TL iadesi yapılmadı diye eğitimsiz demeye de hakkınız yok. Hayvansever ve ailesiyle arkadaşlarıyla huzur içinde tatilini yapan birçok öğrenci, doktor, hostes, öğretmen, perdeci, çiçekçi, klimacı vb. birçok iş sektöründen olan, bizden olan misafirlerimiz hakkında da müşteri kalitesi düşüktü, diyemezsiniz buna hakkınız yok. Eğer misafirlerimiz arada tek tük çıkan talihsizlik olarak adlandırdığımız bir durum olarak para iadesi yapılmadığı için birçok insanın ekmek yediği bir tesise yalan yanlış yorum yapan ve 200TL için hırsının kurbanı olan müşteriler olsaydı haklısınız derdik. Fakat o talihsizliği bir kere ve bizzat sizin yaşatmış olduğunuz olayla tecrübe edinmek zorunda bırakıldık. 2 yıllık otel geçmişimiz boyunca vermiş olduğumuz hizmet hiç bir zaman yorumda bahsedildiği gibi olmadı. Bunu gerek Neredekal.com gerekse de diğer platformlara gelen yorumlarda görebilirsiniz. Tesisimizde konaklayan Murat Erduran yaşadığı problemi bekletmeden çözdüğümüzü bildirmek ve yapılan yorumdaki kötü hizmet şartlarını kabul etmediğimizin altını çizeriz.

21 Eylül 2017, Perşembe 16:31
Sırça Apart
Sırça Apart

-

Müşteri odaklı değil

İlgisiz, havuz pis, müşteri odaklı değil, sorumsuz, kesinlikle verdiğiniz paraya değmez. Beğenmedik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Dedeman Bodrum
Club Dedeman Bodrum

-

Yemekleri çok kötü

Otel yemekleri çok kötü, eğer yemeğe geç inerseniz kalitesiz müşteriler yağmalıyor, otel kesinlikle biten yemeği tazelemiyor. Servis elemanları bedava hizmet veriyormuşçasına hadsiz. 4 gün içinde odamız hiç temizlenmedi (talep etmemize rağmen). Her şey dahil paket aldık ama içecekler o kadar kötüydü ki su ve çay dışımda bir şey içmedik. Otelde yetkili yok, şikayetlerinizi yine servis elemanlarına iletiyorsunuz, onlar da dalga geçiyor gibi davranıyorlar. Dedeman'la alakası yok, pansiyondan bile kötü bir tesis!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sırça Apart
Sırça Apart

-

Havuz kötü

Havuz çok kötü, çocuklar girdikten sonra saatlerce ağladı. Klor mu fazla bilmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sırça Apart
Sırça Apart

-

İlgisiz bir yer

Yazık. Verdiğiniz paraya hiç değmez. Amatör ve pis, ilgisiz bir yer. Böyle bir yer kiralayacağınıza aynı fiyata çok daha iyi yerler bulabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
By Efe Apart Otel
By Efe Apart Otel

-

Aile ortamı sıcaklığı

Bir Aile ortamı içinde 7 gün geçirdik. Memnun kaldık. Bodrum'un yanında aile ortamı sıcaklığını da yaşadık. Özellikle Kadir Bey'in ve eşi hanımefendinin kahve ve çay ikramları yanında, bahçenin meyvelerinin tadını unutamayacağız...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sayın Serdar hocam değerli yorumlarınız için çok teşekkür ediyoruz. Tüm sezon boyunca misafirlerimizi memnun olarak göndermek bizi de mutlu ediyor. Güzel günler de görüşmek dileğiyle. By Efe Apart Otel ailesi, Bitez'deki eviniz mutluluklar…

25 Ağustos 2017, Cuma 17:41
Hotel Blue Bay
Hotel Blue Bay

-

Yemekler orta düzeyde

Odalar iyi değil ve küçük. Eşyalar eski, klima doğru düzgün çalışmıyor, artı su akıtıyor. Dolaplar aynı şekilde eski. Yatak kenarında kan lekesi vardı, hijyen açısından uygun bir yer değil. Ayrıca otelin ortasında bulunan havuzdan rahatsız edici şekilde gürültü geliyor. Yemekler orta düzeyde, tatlılar hiç iyi değil... Yemek yerken hayvanlar size eşlik ediyor. Otopark ücretli. Eğlenceye dair hiçbir aktivite yok. 2 gün zor dayandık. Kısaca Hotel Blue Bay' ileri yaş seviyesine uygun, hijyene önem vermeyenler tercih edebilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ambrosia Otel
Ambrosia Otel

-

Yemekler çok zayıf

Otel eski, personel çok suratsız, yemekler çok zayıf, tam pansiyon hesapta, yemekte suyu 5 TL'ye satıyorlar, çok çirkin, hele kahvaltı içler acısı, aldığı parayı kesinlikle hak etmiyor! Denizi iyi değil, her gün 100 TL verip başka plajlara gidiyoruz! Gelmeden önce 2 kere düşünün.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bitez Garden Life Hotel
Bitez Garden Life Hotel

-

Yemekler, odalar, ilgi

Her şey kusursuz güzel, kesinlikle tavsiye ederim. Yemekler, odalar, ilgi, alaka ve clup ve beachlerle anlaşmalı, ulaşımı kendileri sağlıyor. Biz yine eylülde oradayız. 2.08.2017 oradayım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
By Efe Apart Otel
By Efe Apart Otel

-

Her şey çok güzeldi

Öncelikle burasının bir aile apartı olduğunu bilmelisiniz. Bu nedenle Kadir Bey ve sevgili eşi için ticaret bir tık daha ikinci planda kalıyor. Hiç Bodrum'u bilmeyen bir çift olarak gittik yanlarına sağ olsunlar nerede ne yapılır, nerede ne yenilir ya da nereye gidilir veya gidilmez hepsini oturup anlattılar. (Kesinlikle tavsiyelerine uyun.) Öte yandan lokasyon olarak sahile 30 saniye uzaklıkta bir apart. Biz kaldığımız daireyi de o kadar çok beğendik ki hiç aklımızda yokken her kahvaltımızı arka bahçemizde yaptık. Ayrıca kahvaltınızı yaparken apartta bulunan birden fazla incir ağacından, nar ağacından ve üzüm salkımlarından da istediğinizi toplayabiliyorsunuz sofranıza. Öte taraftan çevrenizde bilumum market, ATM bir kaç adım mesafenizde. Ayrıca eğer hiç Bodrum'a gitmemişseniz bizim gibi, kesinlikle gitmeniz gereken yer Bitez. Hem sakinliği ve durgunluğu hem de insanların düzgünlüğü ve samimiyeti nedeniyle. Son olarak; her şey bizim beklentimizin üzerindeydi içiniz rahat bir şekilde gidin, kalın ve dinlenin. : ) Biz kesinlikle tekrar gideceğiz. Esenlikler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sevgili Selin ve Faruk güzel yorumlarınız için çok teşekkürler. Tekrar görüşmek dileğiyle. Her şey gönlünüzce olsun. Gülnur Kadir

8 Ağustos 2017, Salı 22:46
Flora Mandarin Apart
Flora Mandarin Apart

-

Fotoğraflarla ilgisi yok

Çok kötü bir otel. Sitedeki fotoğraflarla ilgisi yok. Kesinlikle ve kesinlikle gelmeyin. Odalar rutubet kokusu içinde. Değil yatmak, uyumak odaya bakarken bile dayanamadım. Havuz da az bir su, içinde de hortum. İşletmecisi havuza girilebilir diyor. Neredekal.com'un merkezini arayacağım. Bu işin arkasını bırakmayacağız. Başkalarının canı yanmasın. :(

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bitez Sunset Hotel
Bitez Sunset Hotel

-

Deprem anındaki muhteşem samimiyet

Annem ve kardeşimle depremden iki gün önce konaklamaya başladığımız bu otelde insanlığın ölmediğini gördüğüm nadir anlarda birini yaşadım. Deprem anında çalışanların her şeyi bırakıp öncelik olarak biz misafirlerin canını ve güvenliğini düşündükleri, dışarıda yattığımız saatlerde erzak yardımları ve rahatlığımız için sandalye battaniye takviyeler hatta sahilde beachlerinden şezlong takviyesi önerdikleri ve bunu sadece biz misafirleri için değil toplandığımız alandaki diğer otellerin misafirleri için de yapmaları beni en çok etkileyen bir durumdu. Otel İşletmesine gelecek olursam konum itibariyle iyi bir konumda dolmuş geçiş noktasına çok yakın sahile 5 6 dk mesafede. Ayrıca sahilde de çok nefis yemek yiyeceğiniz restoranları, gününüzü rahatlıkla geçireceğiniz plajları var. Hele her gece yapılan eğlenceli dansları oynanan oyunlar kareler ve canlı müzik performansları mükemmeldi. Oda temizlikleri her gün yapılıyor. Tüm çalışanlar rahatlığınız için elinden gelenin en iyisini yapıyor. Samimiyetleri ve hoş sohbetlerine zaten diyecek güzel kelime bulamıyorum. Tam bir aile yeri diyerek sınırlandırmak istemiyorum çünkü her kesimden insanın gidip rahatlıkla tatil yapabileceği bir tesis. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Gamze Hanım yaptığınız içten yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Mutlu günler dileriz. :)

21 Eylül 2017, Perşembe 16:36
New Mandarin Apart
New Mandarin Apart

-

Güzel bir yer

Güzel bir yer, tavsiye ederim. Hele Mesut abim harika bir insan. Gidin, görün.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kassandra Otel
Kassandra Otel

-

Personel güler yüzlü

Bitez'de deniz kenarında yer alıyor. Havuzu var. Personel güler yüzlü. Kahvaltı yetersiz, hijyen olarak da...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aktur Residence
Aktur Residence

-

Konum, deniz, manzara

Konum, deniz, manzara, personel mükemmel. Ama yine de havluları ve çarşafları kullanmadan önce bir bakın derim. 2 ay yamalı bir koltuk kılıfında (her düzeyde personelden yardım istememe rağmen) oturmaya razı olunur da çarşaf ve havlu önemli. Mavi plaj da yakında sadece çay ocağına dönebilir ama neyse ki D plaj Adem Bey'in işletmesi var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Vira Butik Pansiyon Apart
Vira Butik Pansiyon Apart

-

Mandalin bahçesi arasında

Çok memnun kaldık. Sessiz, sakin, mandalin bahçesi arasında çok güzel tatil yaptık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bitez Sunset Hotel
Bitez Sunset Hotel

-

Denize 3 dakika yürüme mesafesinde

Çok keyifli bir tatildi. Personeller çok ilgililerdi. Bize her konuda yardımcı oldular. Otel konum itibari ile çok güzel bir yerde. Denize 3 dakika yürüme mesafesinde. Ayrıca sahilde bir restoranlarının olması çok iyi. Oda temizliğinin her gün yapılması çok iyi. Herkese tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Serhat Bey güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Mutlu günler dileriz. :)

22 Eylül 2017, Cuma 10:19
Paloma Family Bitez Club
Paloma Family Bitez Club

-

Yemekler lezzetliydi

Otelde yemekler çok lezzetliydi. Her gün oda temizliği yapılıyordu. Fiyatlar çok uygundu. Ancak yemek yenilen yerde çok fazla kedi vardı ve kediler sürekli masalara çıkıyordu. Çalışanlar hiçbir müdahalede bulunmuyordu. Dün havuzdaki ampul söküldü. Elektrik kaçağı olabilir diye hemen havuzdan çıktık ama bazı çalışanlar “'Girin yaa bir şey olmaz”' diyerek dalga geçti. Benim deneyimlerim bu şekildeydi arkadaşlar ama kesinlikle tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Chronos Beach Hotel
Chronos Beach Hotel

-

Yemekler kötü

Sakın gitmeyin.... Sağlığınıza yazık... Hijyen sıfır, yemekler kötü. Bardaklar, kaşık çatal hepsi lekeli. Uygun yer bulacağım derken böyle bir yere verdiğiniz para bile çok. Onun yerine gidin ev tutun. Her gün makarna yiyin; ama buraya gitmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Chronos Beach Hotel
Chronos Beach Hotel

-

Yemekleri çok kötü

Arkadaşlar hiç tavsiye etmiyorum. Paranıza yazık. Pislik bir taraftan, yemek yiyeceğiniz tabak, kaşık bile pis. Bir hafta kaldım. Nasıl otelden kaçacağımı şaşırdım. Ara öğün yenmez denilecek kadar kötü. Kalite anlamında sıfır bir otel. Yemekleri çok kötü. Havuzun içi pis, temizlenmiyor. Havuz kenarları çamur, pis kokuyor. Gitmeyin kesinlikle ama bakın yanında bir otel var, mükemmel bir otel. Ben hemen oraya kaçtım. Çok kaliteli bir oteldi. Gerçekten oradan sonra orasını anlatamam.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bitez Garden Life Hotel
Bitez Garden Life Hotel

-

Yemekleri muhteşem

Bu yıl tatilimizi Bitez Garden Life Hotel'de geçirdik ailemle. Söylenecek çok şey var. Yemekleri muhteşem, çalışanların ilgisi güzel, Bitez sahiline 150 metre mesafesi var. Akşam yemeği sonrası Bitez sahili gezisi isteyene Gümbet ve merkezde beş dakikalık mesafede. Kısacası harika bir tatil oldu. Gitmeyi düşünenlere kesinlikle tavsiye ediyorum. Teşekkürler Bitez Garden Life Hotel. ❤

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bitez Marina Otel
Bitez Marina Otel

-

Her şey dahil diye bir şey yok

12 Temmuz 2017 tarihi itibari ile 4 aile 2 gece konaklamak için otele geldik. Bir kere otele otel demeye 3 tane yalancı şahit lazım. Resepsiyonda kimse yok. Bir arkadaş geldi giriş işlemlerini yaptı, bu arkadaşın on parmağında on marifet. Garson, aşçı, bulaşıkçı, barmen, temizlikçi, her yere o bakıyor. Akşam da mangalın başındaydı. Odalar pislik içinde, çarşaflar yıkanmamış, sorduğumuzda ise çamaşır makinesinin bozuk olduğunu söyleyebiliyor yönetici konumundaki zat. Duş başlığı yok, sorduğumuzda, "benim teslim ettiğimde vardı" diyebiliyor, sanki biz alıp çantaya koymuşuz gibi. 2 aile 1 gece konaklamadan sonra oteli terk ettik. Buraya gelecek kişilerin bunları dikkate almalarını önemsiyorum. Her şey dahil diye bir şey yok, şu yok, bu yok, bir çeşit yemek veriliyor, onu da ilk 5'e girebilirsen, yoksa aç kalırsın. Mikrop yuvası bir yer. Verdiğim para haram olsun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Chronos Beach Hotel
Chronos Beach Hotel

-

Yemekler çok kötü

Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Tatilinize yazık edersiniz. Yemekler çok kötü, otel pis, odayı zorla temizlettik. Odaların hepsi fotoğraflardaki gibi değil. Oda içindeki tuvalet ve banyodan yan odanın sesleri duyuluyor ve tuvaletler havalanmıyor. Gördüğüm en kötü hizmet bu oteldeydi. Paranıza ve tatilinize yazık etmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sestra Apart Otel
Sestra Apart Otel

-

Havuz ve odalar çok temiz

Bitez'de görebileceğiniz en güzel deniz manzarasına sahip. Tesis muhteşem. Havuz ve odalar çok temiz. Personel çok ilgili. Gelecek yıl 2+1 apart bizden başkasının olamaz. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Sestra Apart Otel
Sestra Apart Otel

-

Bütün odaları deniz görüyor

Bitez yalı sahilinde Bitez koyunu gören muazzam bir yer. Bütün odaları deniz görüyor. Kaldığım süre boyunca çok keyif aldım, gerek odaları olsun gerek havuzu çevresi ve denize yakınlığı on numara beş yıldız :)) tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür ederiz. Tekrar görüşmek üzere.

15 Temmuz 2017, Cumartesi 11:36
Chronos Beach Hotel
Chronos Beach Hotel

-

Kafa dinleyip eğlenebileceğiniz bir yer

Temmuz başında arkadaşlarımla gitmiştik. Çok güzel, mütevazi, kafa dinleyip eğlenebileceğiniz bir yer. Herkese tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Blue Bay
Hotel Blue Bay

-

Sadece aşçının yemekleri leziz

Otel berbat, ortasında bulunan havuz sayesinde uyumanız mümkün değil, çocuklar bağır çağır havuzda buna bir çözüm bulamamışlar. Gerek plajda olsun gerek otelin kendi içinde olsun çalışanların profesyonellikle alakası yok. Her şeye para gözüyle bakan bir zihniyet otelin otoparkı yok yan tarafında bulunan otoparkçıya her giriş çıkış için 10 lira bayılıyorsunuz. Otelin herhangi bir anlaşması yok. Odada buzdolabı yok kendi yapacağınız ütü için bile (ütü kirası) 15 lira isteyen bir zihniyet. Sadece aşçısı gerçekten hem yemekleri ile hem insan ilişkileri ile olsun ilgiliydi. Bir daha tercih etmem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Safir Otel
Safir Otel

-

Dıştan görünüm 5 yıldızlı otel

Dıştan görünüm olarak havuz görünümü, binaların konsepti genel olarak 5 yıldızlı otel konumunda. Diğer hizmetler sıfır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
By Efe Apart Otel
By Efe Apart Otel

-

Denize olan yakınlık cezbedici

Tertemiz, rahat ve denize olan yakınlığı ile kesinlikle tavsiye edebileceğimiz bir apart. İşletme sahibi Kadir Bey'in de samimi, dostane yaklaşımı kendimizi evimizde gibi hissettirdi. Bunun için ayrıca teşekkür ederiz. Sevgiler...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkürler güzel gençler. Her şey gönlünüzce olsun. Tekrar görüşmek üzere. By Efe Apart Otel Bitezyali Kadir.

11 Temmuz 2017, Salı 16:21
Ambrosia Otel
Ambrosia Otel

-

2 yıldız çok bile

Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Biz beklentileri küçük insanlarız, temiz olsun, yemekleri lezzetli olsun yeterli diyenlerdeniz. Bu otele 2 yıldız çok bile...

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bitez Garden Life Hotel
Bitez Garden Life Hotel

-

Huzurlu, mutlu, sağlıklı

Ege'nin incisi Muğla ve Muğla'nın gözbebeği Bodrum. Tüm tatilcilere merhabalar. Siz ve sevdikleriniz, yani ailenizle huzurlu bir tatil geçirmeniz için bu maili hazırladım. Şimdiden hatalarım muhakkak olacaktır, herkesin affına sığınıyorum. Peki, beni bu mesajı göndermeye ne teşvik etti. Bu mesajımı okuyan tüm tatilcilere tatil planlarını yapmadan ve mesajımı görüp de okumadan sakın geçmeyin ve mesajımı okuduktan sonrada sakın kafanızda soru işareti bırakmayın, yoksa ilk önce benim emeğime yazık olur. Aileniz ile birlikte huzurlu, mutlu, sağlıklı, doğa içerisinde, 4 yıldız olma yolunda hızlı bir ivme kazanmış, 5 yıldızı ve daha fazlasını hak eden Bitez Garden Life Hotel tam bir aile oteli. Öyle betonarme bir bina gibi değil bu güzel otel. Aile çalışanlarından oluşan, biz müşterileri ile çok yakinen ilgilenen, son derece güler yüzlü, cana yakın, samimi ve içten, sanki bir yönetici pozisyonunda değil de bir çalışan gibi bizlerle yakinen ilgilenen genel müdürü hanımefendi Sayın Gökçe Hanım ve otelin koordinatörü hanımefendi Sayın Filiz Hanım'a özellikle saygılarımı iletiyorum. Otel muhasebesi Sayın İlker Bey'e de ayrıca saygılarımı iletiyorum. Kendisi de gayet beyefendi, bizlerle yakinen ilgilendi, kendisi ile yapmış olduğumuz o tatlı, hoş sohbet için de ayrıca kendisine çok çok teşekkür ediyorum. Seneye emekli oluyormuş, aman ha emekli olsun ama yine Bitez Garden Life Hotel. Ve gelelim otelin can damarı resepsiyona. Resepsiyon çalışanları bay ve bayanlar gerçekten içten, son derece güler yüzlü. Özellikle her zaman görmek istediğimiz bir isimi de söylemeden geçemeyeceğim; Yusuf Bey tam bir beyefendi. Bizleri karşılaması muhteşemdi. Cana yakın, güler yüzlü, sanki kendi ailesi gelmiş gibi o kadar yakından alakadar oldu ki bizlerle, kendisine de ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. Ve her sene resepsiyonda Yusuf Bey'i mutlaka görmek istiyoruz. Restorandan Sayın Cevdet Bey'e. Sabah, öğle, akşam çeşit çeşit yemeklerinden salatalarına, tatlılarına kadar onlarca çeşidi bizlere sunmak için canla başla çalışan ustalarına, garsonlarına (garsonlar derken özellikle dikkat çekici bir şey söylemek istiyorum garsonlar hakkında, her nerede olursanız olun siz otelin neresinde yürüyor iseniz bir garson gelip askeri bir komut edası ile kesinlikle sanki önünden geçen komutanı gibi bekliyor, selam veriyor, müşteri geçtikten sonra kendisi geçiyor, ben bunu tüm otellerde ne yazık ki görmedim). Ama Bitez Garden Life Hotel burası. Farkı da burada işte. Özellikle iki kişi Adil ve Adil garsonlara, Ecem Hanım'a, Mehmet'e ve Hezan'a, garsonlara, animasyon ekibi Emre ve arkadaşlarına, gündüz ve akşam ve gece eğlencelerine kadar müşterileri eğlendirmek için canla başla çalışmalarından dolayı onlara da sonsuz teşekkürler. Kat görevlilerinden bahçe düzenlemelerine, havuz bakımından otelin diğer bakımlarını yapan diğer çalışanlarından, gece ve gündüz otelin, yani bizlerin güvenliğini sağlayan güvenlik görevlilerine, kendini yorgun hissedenler için sauna, hamam, kese, köpük ve şok havuzu gibi rahatlayıcı güzellikleri bizlere sunan görevli bay, bayan hamam görevlilerine ve erkek kuaföründe görevli Adanalı kardeşimize sonsuz teşekkürler. Havuz başı: Yerli-yabancı limitsiz içkilerinden hamburger, pide çeşitlerine, tatlı, kek, öğle arası çeşit dondurma servislerine tutunda, otelin vermiş olduğu en önemli şey ise başta saygı ve sevgi. Özellikle 1 hafta konaklamalarda sürpriz alakart restoranda özel siz ve sevdiklerinize güzel bir akşam yemeği. Kısacası Bodrum'da diğer otellerin gözü bence Bitez Garden Life Hotel'de, neden mi? Seneye yepyeni yüzü ve iç mimari değişikleri ile biz müşterilerine muhteşem bir Bitez Garden Life Hotel yeniden doğacak. Fiyatları da gayet uygun, özellikle erken rezervasyonlarda 1 hafta yerine 2 hafta konaklama gibi bir imkanı bu eşsiz otelde yakalayabilirsiniz. Özellikle kalabalıktan hoşlanmayanlar için ben kendimce haziran ya da eylül aylarını sizlere önerebilirim. Hem fazla kalabalık olmuyor hem de gayet uygun fiyatları oluyor. Erken rezervasyon ve fiyatları uygun ama aklınıza olumsuz hiçbir şey gelmesin. Her şey dahil olarak ve yemekleri ise etinden mangalına kadar her şeyi otel size eksiksiz bir sunum yapıyor, kimsenin kuşkusu olmasın. Ben neden zamanı mı harcayıp bu kadar uzun, uzun yazıyorum. Çünkü Bitez Garden Life Hotel bu maili fazlası hak ediyor. Ben 40 yaşındayım. Mesleğim. Banka ipotek. Ve mesleğim gereği birçok şehir dışı seyahatlerim oluyor, Bodrum, Antalya, Marmaris, Didim, Fethiye, Kuşadası, Çeşme, hemen hemen birçok otelleri tanıma fırsatım oldu. 5 ve 7 yıldızlı ultra lüks oteller kırmızı halıda ya da önünüze kırmızı güller dökülerek otele giriş yaptığınızı ve muhteşem bir süit odada ya da kral dairesinde ya da ultra çok lüks otelin bir villasında konakladığınızı düşüşün, hizmet sınırsız, saygı ise olağanüstü. Paranız var, gittiniz kral-kraliçe gibi karşılarsınız ve ona göre her şeyiniz eksiksiz, muhteşem ve güzel bir tatil yaparsınız, bir kahve içtiniz, 25 bin TL, belki verdiniz, anneniz sizi öyle dünyaya getirmiş çünkü. Kasıla kasıla otelde tatilinizi yapıyorsunuz, herkesin gözü üstümüzde ya da herkes de sizin gibi bir kahveye 25 bin ödüyor. Sonuç, benim Bitez Garden Life Hotel'de muhasebe müdürü Sayın İlker Bey'le yaptığım o sıcak sohbetin tadını siz o 25 bin TL ödediğiniz kahvede buluyorsanız tatilinize aynen devam edin. Herkesin zevkleri ve renkleri tartışılmaz. Siz o şekilde kasılarak yaşayın, size paranız için gülen, yakınlık, ilgi gösteren sahte insanlarla, biz de para yerine yürekten, içten, kalpten ve samimi olarak bize yakınlık gösteren işte yukarıda uzun uzun anlatmaya çalıştığım bu güzel otelde tatilinizi geçirin. Kısaca ve öz olarak. Kasıntısı olmayan, yükseklerden uçmayan, tertemiz, doğa gibi ağaçlandırmaları, bahçeleri ve yeşillik alanları ile denize sadece 100, bilemediniz 150 metre mesafede, ister otelin 24 saat sizlere sunmuş olduğu sınırsız imkanları otelde, isterseniz sadece merkeze 10 dakika mesafede sizlere ister kendiniz ister otelden yardım alarak Bodrum'un tüm güzelliklerini Bitez Garden Life Hotel sayesinde siz ve sevdikleriniz ile doyasıya yaşayabilirsiniz. Otelle ilgili abartılı bir durum olduğunu düşünen varsa gidip yerinde görsün ya da müşteri olarak ilk kez böyle bir şey yapıyorum, bana e-mail atın. Naçizane otel çalışanlarının affına sığınarak size gülen gözlerle güzel bir tatili bu güzel otelde nasıl yapıldığını, yaşandığını anlatayım. Ben hak edene daima hak ettiği değeri veririm. Bitez Garden Life Hotel'de otelin sahibinden yöneticilerine ve çalışanlarına kadar hepsi harika insanlar. Ve bu e-maili ve daha fazlasını kesinlikle sonuna kadar hak ediyorlar. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler. Dikkat: Otelde sizi üzecek tek bir şey var, bu diğer otellerde olmasa gerek, o da bu güzel ortama ilk gün neşe içinde geliyorsunuz ya, işte tatil bitince valizinizi hazırlayıp otelden, bu güzel ortamdan gidiyor olmanız üzücü oluyor. İşte otelin tek üzücü yönü. Özelikle ben, eşim ve yine özelikle canım kızım İlayda, İlayda'mız özellikle otelde büyüdü diyebilirim. Her dönüşte, "babacığım bir gün daha, bir gün daha" demesi olmasa. Kız da haklı, Bitez Garden Life Hotel. Konaklama tarihim. 10.06.2017-21.06.2107. Kızım için uzattık. 25.06.2017. Ve bu güzel otelin hemen hemen 7 yıldır müşterisiyim. Ve ilk kez e-mail gönderiyorum. Saygılarım ile. levent.kivilcim@gmail.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Risa Hotel
Risa Hotel

-

Burada eğlenmek mümkün değil

Nazi kampı gibi sıkıcı ve boğucu bir otel olması yetmezmiş gibi resepsiyondaki kaba tavırlar da cabası. Müşteriyle saygısızca konuşulan bu otelin bir daha önünden bile geçmeyi düşünmediğim gibi kimseye de tavsiye etmiyorum. Akşamları çok içilmesin diye animasyon bile yapmayan bu cimri tutumlu işletmede eğlenmeniz mümkün değil maalesef.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Okaliptüs Otel
Okaliptüs Otel

-

Eskiye göre hizmet kötüleşmiş

Her sene geldiğimiz otelin beach tarafına ailece eğlenmek için girmek istedik her zamanki gibi ama bizden daha önce karşılaşmadığımız şezlong ücreti talep ettiler. Tepki gösterince vazgeçip aldılar. Daha sonrasında memnuniyetsiz tavırları devam etti, garsondan bir poz foto almasını rica ettiğimizde çok yoğun olduğunu söyleyerek almadı. İlk defa böyle bir muameleyle karşılaşmanın şaşkınlığıyla ne diyeceğimizi bilemedik Bitez sahilinde çok daha iyi hizmet kalitesi sunan yerler varken bir daha buraya girmeyi düşünmüyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
New Mandarin Apart
New Mandarin Apart

-

Denize neredeyse sıfır

Meyve ağaçlarının içerisinde, hele mandalin ve nar ağaçları harika. Denize neredeyse sıfır. Mükemmel bir tatil geçirdim, teşekkür ederim. Verdiğimiz paraya göre fazlasını aldık, teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pınarhan Otel
Pınarhan Otel

-

Özel bir mekan

Pınarhan Otel, çalışanları ve sımsıcak, insani ortamıyla kendinizi özel hissedeceğiniz, özel bir mekan. Yıllardır gittiğim güzel insanların kendinizi evinizde hissettiren sıcak tavırlarıyla en ufak bir eksiklik hissetmedim. Bravo diyorum bu ekibe ve mekana.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pınarhan Otel
Pınarhan Otel

-

Denize yakın taş bina

Bitez bölgesinde fiyatı uygun ve kaliteli bir tesis arıyorsanız uygun. Denize yakın, taş binalar içerisinde konaklamak gerçekten huzurlu, çalışanlar ilgili ortamı güzel.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)