Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Torba Otelleri

Torba için {{ (filteredHotels).length}} / 44 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}

Torba Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Bodrum Torba, ormanlık bir bölgede olduğu için mavi ve yeşil renklerinin verdiği huzur ve sükûneti yaşatan seçkin bir yer...

Bodrum Torba, merkeze sadece 6 kilometre, Bodrum - Milas Havaalanı'na ise 20 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Bodrum yarımadasının en yeşil beldelerinden birisi aynı zamanda, burada çam ağaçları sahile kadar uzanıyor ve aşağı doğru inen her yol, yeşil ağaçlar arasından denize çıkıyor.

Bodrum Torba'nın bu güzelliğinin keşfedilmesi ile birlikte birçok Torba otelleri de yapılmaya başlandı. Butik oteller ve tatil otellerinin daha çok yer aldığı bu beldeye gelenler, buradan vazgeçemiyor. Bodrum'un gürültüsünden ve kalabalığından yorulan tatilciler için oldukça keyifli bir tatil imkânı sunuyor Torba.

Torba otelleri arasında çeşit fazla olmasa da her kesime hitap eden fiyatlarla tatilcilerin isteklerini karşılıyor. Açık havuz ve kapalı havuzu bir arada barındıran, üstelik de denize kıyısı olan muhteşem tatil köyleri, sadece kendine ait plajı bulunan Torba resortleri ya da doğanın içinde kaybolan butik otelleri arasından dilediğinizi seçebilir, uygun fiyatlara konaklayabilirsiniz.

Torba otellerinde konaklamanın bir avantajı da, aracınız yoksa eğer, Bodrum merkeze sürekli dolmuş seferlerinin olması işinizi kolaylaştıracak.

Çam ve zeytin ağaçlarının yeşilliği ile pırıl pırıl bir denizin kaynaştığı şirin ve hareketli bir koydur Torba...

Bodrum'un bir mahallesi olarak bilinen Torba, merkeze sadece 5 - 6 kilometre uzaklıkta yer alır. Bu nedenle Bodrum'un keşfedilmesi ile, Torba'nın da fark edilmesi paralellik gösterir. Ancak Bodrum'a bu kadar yakın olmasına rağmen, çok daha farklı bir dokusu vardır Bodrum Torba'nın.

Yılın en popüler ünlüleri Göltürkbükü'nde, en kıdemli ünlüleri ise Bodrum Torba'da yaşamayı tercih ederler. Birçok ünlü, Bodrum'un bu yeşil mavi kucaklaşmasının yaşandığı yerden kendine ev edinmiştir.

Bir bakarsınız, Akrep Nalân çay içiyor arkadaşlarıyla, bir de bakarsınız, Fatma Girik evinin balkonundan geçenlere selam veriyor...

Bodrum Torba'nın bir güzel yanı da her kesime hitap etmesidir aslında. Uzaklardan geliyorsanız bu yarımadaya, uygun fiyata da konaklamak istiyorsanız, Torba otellerini seçebilirsiniz. Çünkü Torba 2018 otel fiyatları her bütçeye hitap edecek şekilde.

Yaz aylarında her ne kadar fiyatlar artış gösterse de, yine de yarımadanın diğer beldelerinde olduğu gibi çok bir uçurum olmadığını söylemek mümkün Torba otel fiyatları için.

Bodrum merkezde konaklamayı tercih ediyorsanız eğer, siz de bir gününüzü Torba sahilinde piknik yaparak Bodrum'un yerli aileleri ile birlikte şen şakrak gülerek geçirebilirsiniz tatilinizi. Aman karpuzunuzu yanınıza alıp soğusun diye suya bırakmayı unutmayın. Bodrum Torba'nın keyfi sahilde piknik yaparak çıkar çünkü...

Torba Hakkında

Torba, Bodrum merkeze uzaklığıyla ve kendine özgü yapısıyla diğerlerinden farklı bir belde olarak durur yarımadanın en başında...

Bodrum Torba; Bardakçı, Bodrum-İçmeler ve Bitez ile birlikte, yarımadanın merkeze en yakın koylarından biridir. Mesafesi sadece 6 kilometredir.

Coğrafi konum gereği koyun kapalı olması nedeniyle, Bodrum'un en sert poyrazlarında bile denizi dalgasızdır. Yeşilini koruyabilmiş çalılıklar arasından her yol, bu dalgasız denize çıkar. Feribot iskelesinin bitiminden başlayıp yat limanında sonlanan sahil denize rahatlıkla girmeye olanak sağlıyor. Deniz sığ ve temiz.

Burada çamlar sahile kadar sokulur. Yeşilin hâkimiyeti, büyük yangınlara rağmen devam etmektedir. Bodrum Yarımadası'nın güney yönü daha kurak olduğundan makiler ağırlıkta iken, kuzey yönü daha çok rüzgâr aldığından, Torba ve devamı daha yeşildir.

Bodrum Torba, on beş yıl önce birkaç köy evinden ve kümbetten başka bir yapının bulunmadığı, zeytinliklerle kaplı dar bir sahil şeridi olan bir koy ya da yerel tabirle büktü. Tatil köylerinin kurulması ile canlandı ve gerek turistik tesisler gerekse özel evler bakımından çok gelişti.

Bodrum'a en yakın koylardan biri olmanın avantajını ise, kış aylarında da konaklayan devamlı misafirleri ile yakaladı.

Bodrum Torba, yarımadanın kuzeyindeki Mandalya Körfezi'nin başlangıcı olduğundan eski çağlarda önemli bir noktaymış. Koyun sonundaki Bizans Dönemi kalıntıları da bunun kanıtı...

Torba deniz yolundan yakın olduğu için eskiden olduğu gibi şimdi de Didim, Milet ve Priene'ye tekne ulaşımı sağlıyor. Uzun yıllar yerleşik bir köy var olmadığından, Torba belki de kendi köylüsü olmayan tek köy.

Artan Torba otelleri ile olduğu kadar, balıkçı lokantalarıyla da yerli ve yabancı turistlerin dikkatini çeken Bodrum Torba, sakin ve sessiz bir ortamda tatil arayanlara önereceğimiz yerler arasında...

Torba otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Bodrum Oscar Hotel
Bodrum Oscar Hotel

-

Çok düşük ilgi

Çok kalitesiz, çok kötü işletme, çok düşük ilgi, müşterilerle nahoş davranan otel ekibi. Kesinlikle ama kesinlikle tavsiye etmiyorum!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Güvey Evleri
Güvey Evleri

-

Her şeyi karşılayan bir yer

Bu sene temmuz ayında ilk defa konaklama fırsatımız oldu. Çok hoşumuza gitti. Özellikle havası, yeşillikler, dairelerin temizliği, ev formatı her şey çok güzeldi. Hep dolu olmasına rağmen daire sayısı az olduğu için butik şirin ve çok kalabalık olmuyor. Tatilden beklenti her şey dahil formatı değilse her şeyi karşılayan bir yer. Şüphesiz tüm yakınlarıma tavsiye edeceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Vogue Hotel Bodrum
Vogue Hotel Bodrum

-

Çalışanlar mutsuz

Bu otele gelmeyin, paranızı çöpe atmayın, her şey çok kötü çalışanlar mutsuz ve kötü sakın gelmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Samara Hotel
Samara Hotel

-

Şahane bir tatildi

Hem Bodrum merkeze hem de havalimanına yakın ve çok güzel bir koyda çok güzel bir denize sahip. Bu yüzden bana kalırsa konum açısından Bodrum'un en güzel oteli. Kumsal kısmında biraz çakıllar var, terliksiz gezmeyin ya da iskele kısmını tercih edin. Orası tamamen kumluk ve çok bakımlı. Otelin yapılandırması da güzel. Her yer birbirine yakın. Odalar çok rahat ve temizliğini siz belirliyorsunuz. Dilerseniz her gün dilerseniz istediğiniz zaman. Her öğününde büfeler çok zengin ve de lezzet konusunda çok başarılılar. Kesinlikle çok memnun kaldım, şahane bir tatildi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Samara Hotel
Samara Hotel

-

Animasyon daha iyi olmalı

Bence kesinlikle en iyi yanı Bodrum gibi bir yerde merkeze olan konumu. Merkeze cidden çok yakın. Bunun dışında personelden çok memnun kaldım. Tüm tatil boyunca her konuda yardımcılardı. Yemeklerin tadı da çeşitliliği de çok güzeldi. Gün içerisinde her an ikramlar yapılması da çok hoştu. Yönetiminden personeline ve tüm olanaklarından çok memnun kaldığım bir otel oldu. Bir tek animasyon daha iyi olsa daha güzel olurdu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Samara Hotel
Samara Hotel

-

Biz çok sevdik

Otelde yöneticisi de personeli de güler yüzlü, saygılı ve her konuya yardımcı. Yemeklerin lezzeti çok iyi ve bir o kadar da çeşit dolu. Kalite de önemli ve burada kaliteyi en iyi şekilde hissettik. Çocuklu aileler için de çok fazla imkânı olan bir otel. Bu yüzden özellikle çocuklulara öneririm. Otel büyük olmadığından her şey birbirine yakın ve bu yüzden rahat bir otel. Denizi de çok güzel, temiz ve de sıcacık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Samara Hotel
Samara Hotel

-

Herkese göre bir tesis

Otelin özellikleri çok güzel ve çok da yeterli. Temizlik konusuna verilen önem bence çok önemli ve burada fazlasıyla iyi. Yemekler hem çocuklara hem yetişkinlere hitap edebilecek seviyede çeşitli. Ayrıca çocukların eğlenebileceği çok fazla imkân var ve hepsi de çok güvenli. Elbette yetişkinler için de çok fazla aktivite var. Yani herkese göre bir otel. Bu otelde kendimizi çok özel hissettik, teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ora Tatil Köyü
Ora Tatil Köyü

-

Odalar daha iyi temizlenmeli

Otelin konumunu çok beğendim. Her açıdan güzel bir yerdeydi. Havuzları tertemiz ve çok da güzeldi. Ayrıca havuz kenarında oturmak da çok keyifliydi. Yemekler hem çeşitli hem de lezzetliydi. Hizmet kalitesi ve personeller de gayet iyiydi. Yalnız odaların temizliğinden hiç memnun kalmadık. Bu hususa dikkat edilmesi gerekiyor bana kalırsa. Odalar güzel çünkü ama temizliği yetersiz olduğundan rahatsız olduk.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ora Tatil Köyü
Ora Tatil Köyü

-

Animasyon ekibi değişmeli

Personelden çok memnun kaldık. Hepsine teşekkürler. Yemekler çok lezzetli ve doyurucuydu. Deniz temiz ve kumsalı güzeldi anca biraz taşlık. Deniz ayakkabısı giymeden girmek biraz zor. Biraz el atsanız fena olmaz. Animasyon çok vasattı. Kesinlikle animasyon ekibinde değişikliğe gidilmesi şart. Bu iki sorun hariç hiçbir problemle karşılaşmadım. Güzel bir tatil oldu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ora Tatil Köyü
Ora Tatil Köyü

-

Uygun fiyatlı tatil arayanlara

Konum olarak çok güzel bir yerde bulunuyor. Denize sıfır denebilecek bir mesafede. Şehir merkezine de çok yakın. Otelin içine gelecek olursa odalar çok bakımlı, temiz, güzel ve rahattı. Ancak yemeklere pek bayıldığımı söyleyemem, orta kalite bence. Uygun fiyatlı bir tatil istiyorsanız güzel olabilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Vogue Hotel Bodrum
Vogue Hotel Bodrum

-

Havuzların keyfi bambaşka

Otelin denize olan konumu ve denizin temizliği gerçekten çok iyi. Havuz çok fazla ve bazen hangisinde yüzeceğinizi şaşırıyorsunuz. Havuz bolluğuna bayıldım. Yemeklerin lezzetine diyecek tek bir lafım yok. O kadar şahaneydiler ki. İçkiler, hazırlanan kokteyllerin de elbette aşağı kalır yanı yoktu. Genel olarak her şey tam anlamıyla harikaydı. Düşünen herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Blue Dreams
Club Blue Dreams

-

Balayı tatilimiz

Bu oteli teli balayımız için tercih ettik. Otelin manzarası müthiş. Deniz güzel ve temiz fakat bazı yerleri kayalık. Havuzlar çok güzel ve büyük. Otelin yemekleri çok başarılı. Personeller güler yüzlü ve samimi. Odamızdan çok memnun kaldık, her gün temizlendi. Kesinlikle tavsiye ediyoruz, mutlaka gidin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Blue Dreams
Club Blue Dreams

-

Gidilebilir bir otel

Otelin konumu ve otel çok güzel. Torba zaten hep gittiğimiz bir yerdi. Otel oldukça geniş bir alana sahip. Otelin yemeklerini pek beğenemedik ama aç kalmadık. Otel bizim olduğumuz dönemde çok kalabalıktı ama tertemizdi. Personellerin hizmeti ve samimiyeti çok iyiydi. Otelin denizi inanılmaz güzel ve berrak. Otelde upuzun bir iskele var denize oradan giriliyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Blue Dreams
Club Blue Dreams

-

Memnun kaldık

Otelden çok memnun kaldık. Havuz ve deniz çok güzel. Sabah saatlerinde deniz çok güzel oluyor ama öğleden sonra biraz dalgalanıyor. Yemekleri için iyi diyebiliriz am ben özellikle tatlılarını çok beğendim. Otelin eğlencesi çok fazla yok ama sıkılmazsınız. Biz aile odasında kalmıştık, geniş ve yeniydi. Biz otelden çok memnun kaldık, ailecek gideceklere tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kamati Luxury Hotel Bodrum
Kamati Luxury Hotel Bodrum

-

Ailecek tatil yapılabilecek bir otel

Ailecek tatil yapmak için muazzam bir otel. Kız kardeşim ve iki kızımla birlikte ilk defa geldiğimiz bu otelden inanılmaz keyif aldık. Personel her daim yardımsever ve arkadaş canlısıydı. Yemekler çok lezzetliydi. Odalar çok temiz ve ferahtı. Ayrıca otelin konumu da çok iyiydi. Her şey için teşekkürler. Umarım seneye tekrar görüşürüz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kamati Luxury Hotel Bodrum
Kamati Luxury Hotel Bodrum

-

Dinlendirici ve güzel bir tatil

Ailemle keyifli bir tatil geçirdiğimiz güzel ve butik bir otel. Odalar çok temiz ve rahattı. Personel arkadaş canlısı ve kibardı. Bunun yanı sıra işlerini çok iyi yapıyorlar ve isteklerinizi yerine getirmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Eleştirebileceğim tek nokta ise çocuklar için yapılan aktivitelerin azlığıydı. Yemekler çok lezzetliydi ancak çeşit açısından sıkıntılar mevcuttu. Genel olarak dinlendirici ve güzel bir tatil oldu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kamati Luxury Hotel Bodrum
Kamati Luxury Hotel Bodrum

-

Huzur verici bir tatildi

Balayı çifti olarak tercih ettik ve inanılmaz memnun kaldık. Karşılama anından çıkış yaptığımız ana kadar bize güler yüz ve inanılmaz bir titizlikle hizmet veren otel çalışanlarına çok teşekkür ederim. Odamız çok temiz ve konforluydu. Çok fazla huzur verici ve rahatlatıcı bir oteldi. Denizi ve havuzu gayet temizdi. Genel olarak çok memnun kaldık ve herkese tavsiye ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kamati Luxury Hotel Bodrum
Kamati Luxury Hotel Bodrum

-

Butik ve güzel bir otel

Küçük ve butik bir otel olması nedeniyle tercih ettik. Bunun temel sebebi çocuğumuzun olması ve denizden ile havuzdan otel odasına mesafenin kısa olması sayesinde bir şey unuttuğumuz zaman geri dönme şansımızın olmasıydı. Odalar çok temiz ve konforluydu. Otel personeli güler yüzlü ve çok kibardı. Yemekler çok güzeldi. Hem büfeler hem de alakart restoran aynı kalitede yemekler yapıyordu. Herkese tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kamati Luxury Hotel Bodrum
Kamati Luxury Hotel Bodrum

-

Bebekli ailelere tavsiye ederiz

Bebeğimizle birlikte 1 hafta boyunca çok güzel bir tatil geçirdik. Personel ekibi çok kibar ve yardımseverdi. Havuzu çok iyiydi. Denizi biraz dalgalı olduğundan dolayı tercih etmedik. Yemekler genel olarak iyiydi ancak çeşit konusunda sıkıntılar vardı. Genel olarak çok sevdiğimiz ve gelecek sene tekrar gideceğimiz güzel bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Bodrum by Paramount Hotels & Resorts
The Bodrum by Paramount Hotels & Resorts

-

Farklı ve özel bir tatil için

Hem mimarisi hem de içindeki hizmetin kalitesi ile başka hiçbir yerde bulamayacağınız eşsiz bir tatil fırsatı sunan bu otele sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Odaların iç dizaynı ve personelin tavrı inanılmaz hoşuma gitti. Bunun yanında can boğazdan gelir mantığında bir insan olarak en çok önemsediğim şey olan yemeklerin inanılmaz lezzetli oluşu, otele karşı olan olumlu bakışımı inanılmaz bir seviyeye çıkardı. İnanılmaz memnun ayrıldık, herkese tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Bodrum by Paramount Hotels & Resorts
The Bodrum by Paramount Hotels & Resorts

-

Kendine özel havuzları var

Dikkatimi ilk çeken şey her odanın kendine özel havuzunun olmasıydı. Hayatımda hiç görmediğim kadar ilgiyi ve lüksü burada tecrübe ettim. Odalar çok temizdi. Yemekler çok lezzetliydi. Animasyon ekibi işini iyi yapan, tecrübeli bir ekipti. Yaptıkları aktivitelerle eğlencemize eğlence kattılar. Genel olarak çok hoşnut kaldığım ve herkese tavsiye ettiğim bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Bodrum by Paramount Hotels & Resorts
The Bodrum by Paramount Hotels & Resorts

-

Minas Tirith şehrini hatırlattı

Otele girdiğimiz andan itibaren inanılmaz bir ilgi ve alaka ile karşılandık. Otel tam anlamıyla filmden fırlamış gibi. Hatta bana Lotr serisinde yer alan Minas Trith şehrini hatırlattı. Personeli çok çalışkan ve sevecen insanlar. Yemekler çok lezzetliydi ve çeşit yeterli seviyedeydi. Animasyon takımı çok iyiydi. Havuz başı etkinlikleri olsun akşam gösterileri olsun, bizleri her daim mutlu ve huzurlu hissettirdiler. Bu sebeple hepsine teşekkür ederim ve gelecek sene tekrar görüşeceğimizi bildiririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Bodrum by Paramount Hotels & Resorts
The Bodrum by Paramount Hotels & Resorts

-

Çok iyi ağırlandık

İlk olarak personele hakkını teslim etmek istiyorum. Aşçısı, garsonu ve diğerleri hepsi çok iyi niyetli, işini severek yapan ve çalışkan insanlar. Bizi inanılmaz derece de iyi ağırladılar. Hava olarak kötü bir döneme denk gelmemize rağmen en çok zevk aldığımız tatillerimizden biri oldu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Bodrum by Paramount Hotels & Resorts
The Bodrum by Paramount Hotels & Resorts

-

Çalışanlar hızlı ve kaliteli

Odamız çok büyük ve rahattı. Temizlik açısından ise kusursuz denebilecek seviyedeydi. Açık büfede yeterince yemek seçeneği vardı ve yemekler gayet yeterliydi. Personel çok ilgili ve sevecendi. Ne zaman yardıma ihtiyaç duysak 5 dakika içinde geldiler ve bizimle ilgilendiler. Denizi çok temizdi ayrıca havuzu da temizdi ve yeterli sayıda şezlong vardı. Çocuk kulübü çok iyi değildi ama idare ederdi. Genel olarak çok memnun kaldığımız ve herkese tavsiye ettiğimiz bir oteldi The Bodrum by Paramount Hotels.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Bodrum by Paramount Hotels & Resorts
The Bodrum by Paramount Hotels & Resorts

-

Her dakikasından keyif aldık

Bu otelde geçirdiğimiz her dakika inanılmazdı. Otelin kurulduğu alan çok güzel. Hem doğası hem de büyüklük açısından kusursuzdu. Bu zamana kadar kaldığım en güzel oteldi. Odalar çok lüks ve temizdi. Yemekler inanılmaz lezzetliydi. Ayrıca animasyon ekibi özel bir tebrik ve teşekkürü hakkediyor. Verdikleri hizmet ve saygılı davranışları için tüm otel ekibine teşekkür ederim. Tekrar geleceğimize emin olabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Bodrum by Paramount Hotels & Resorts
The Bodrum by Paramount Hotels & Resorts

-

Kralın şehri Gondor

Otel dizayn olarak etrafında ki birçok otelden daha farklı ve eşsiz durumda. Hatta bana Yüzüklerin Efendisi filminde insanların şehri olan Gondor ilham alınarak yapılmış gibi geldi. Odalar temiz ve düzenliydi. Odalar da jakuzi olması diğer bir pozitif özellikti. Restoranın hem yemekleri hem sunumu kusursuzdu. Kahvaltı sırasında garsonlar açık büfe olmasına rağmen özel isteklerinizi yerine getiriyor ve gerekirse bir şeyler alırken size yardımcı oluyorlar. Son olarak spasından bahsetmek istiyorum. Hesaplı ve çok kaliteli bir spa deneyimi yaşadık. Bu gibi sebeplerden dolayı herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Bodrum by Paramount Hotels & Resorts
The Bodrum by Paramount Hotels & Resorts

-

Büyük ama kalabalık olmayan bir tesis

Tesis büyük olmasına rağmen çok fazla insan kalmıyor. Oda sayısının az tutulması bu durumun ana sebebiydi. Odalar inanılmaz güzeldi. Havuz çok kaliteli ve temizdi. Yemekler çok çeşitli ve güzeldi. Plajı ve deniz çok güzeldi ancak şezlong sayısı biraz arttırılırsa çok güzel olur. Doğası ve konumu harika olan bu oteli herkese öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Bodrum by Paramount Hotels & Resorts
The Bodrum by Paramount Hotels & Resorts

-

Krallar gibiydim

Öncelikle kötü yönleriyle başlamak istiyorum. İş gezisinde olduğumdan dolayı kaliteli bir internet bağlantısına inanılmaz derecede ihtiyaç duyuyordum ancak ne yazık ki otel bu konuda beklenti mi karşılayamadı. Ancak ne mutlu ki bu yaşadığım tek problemdi. Geri kalan her şey mükemmeldi. Odalar çok temiz ve konforluydu. Havuz temiz ve düzenliydi. Yemekler inanılmaz güzeldi. Kendimi kral gibi hissettim. Bu sebep ile çok teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Bodrum by Paramount Hotels & Resorts
The Bodrum by Paramount Hotels & Resorts

-

İnanılmaz zaman geçirdik

Bu zamana kadar geçirdiğim en güzel tatil olabilir. Her şeyiyle mükemmel bir oteldi. Tesisin dış ve iç dizaynı inanılmaz güzeldi. Otel çalışanları, arkadaş canlısı ve ilgiliydi. Yemeklere gelirsek, parmaklarımızı yememek için zor tuttuk. Kahvaltısından, abur cubur tarzı şeylere hepsi çok güzeldi. Kesinlikle bir kez daha geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Bodrum by Paramount Hotels & Resorts
The Bodrum by Paramount Hotels & Resorts

-

Türkler'in değeri yok

14 Temmuz 22 Temmuz arası konakladık, 5 oda erken rezervasyon ile aldık. Bin pişmanız Türklerin hiçbir değeri yok, tamamen zengin Araplar'ın pohpohlanması için yapılmış bir otel kendi ülkenizde 2.sınıf vatandaşsınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Samara Hotel
Samara Hotel

-

Personel çok çalışkan

Her şey güzel temiz. Burayı beğenmeyen halt etmiş. Personel olağanüstü, çalışkan ve hepsi güler yüzlü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Güvey Evleri
Güvey Evleri

-

Daireler tertemiz

Biz eşim ve çocuğum ile birlikte ilk defa 20 gün kalıp bu sene burası ile tanışmış olduk. Almanya'da yaşadığımız için tatillerimizi Alaçatı ve Bodrum'da tercih ediyoruz. Uzun zaman sonra ilk defa bu kadar insana değer verilen, dürüst ve tertemiz bir işletme ile karşılaştım. Aslında bu kadar olumlu şeyleri yazmamın sebebi bundan önce kaldığım apart ve otellerde yaşadığım kötü deneyimler. Bu olumsuzluklar olması gerektiği gibi olan bir işletmeyi övmeme sebep oluyor ve çok da hak ediyorlar. Daireler tertemiz, havuz tertemiz, çevre tertemiz. Hatta o kadar hassaslar ki, bu konuda bizzat sahipleri çevreyi sürekli derleyip topluyorlar. Büyük saygı duydum. Mutlaka bu tarz insanların daha çok bilinmesi ve daha bu işleri büyütmesi gerekir. Rezervasyonumuzu yapan Eray Bey'e, bizi karşılayan ve her gün bize yaptığı yemeklerden, keklerden, kahvaltı için zeytinlerden ikram eden Seval Hanım ve Kenan Bey'e çok teşekkür ederiz. Aile gibi olduk, giderken bizi sonuna kadar uğurlamaları ve memnuniyetimizi sormaları da ayrı bir incelik. Kesinlikle ilk tercihim olacak Torba ve burası.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Vogue Hotel Bodrum
Vogue Hotel Bodrum

-

Temizlik harika

Otel muhteşem, çalışanlar çok alakadar. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Yemekler on yıldız. Resepsiyon hiçbir yerde görmediğim şekilde bizimle alakadar oldu. Temizlik harika, bal dök yala.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Güvey Evleri
Güvey Evleri

-

Temizlik, doğa, havuz

Daha önce Torba'da 8 yıl yaşamış biri olarak, tatil için tekrar Torba tarafını tercih edip, burada tatil yapma fırsatımız oldu ve tereddütsüz herkese tavsiye edebileceğim bir işletme olduğunu söyleyebilirim. Aslında işletme demek de doğru değil çünkü evinizdeki rahatlığa eş değer bir imkan sunmuşlar. Temizlik, doğa, havuz, apart imkanları kusursuz. Eray Bey ve Seval Hanım'ın samimiyeti, misafirperverliği ve rezervasyonu yapıp tatili bitirene kadar konuklarıyla ilgilenmesi de ayrı bir incelik. Biz çok memnun ayrıldık, düşünen herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Ayşın Hanım görüş ve yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Memun kaldığınızı görüp, güzel bir tatil geçirdiğinizi bilmek bizim için en önemli kazanımdır. Tekrar görüşmek üzere..

12 Temmuz 2018, Perşembe 15:06
Güvey Evleri
Güvey Evleri

-

Sorunsuz, huzurlu, bol dostluklar

Sorunsuz, huzurlu, bol dostlukları kazandığımız bir tatil geçirdik. Çok keyif aldım hem Torba'dan hem de Güvey Evleri'nde konakladığım için. Sahipleri çok titiz, balkonlar, bahçeler bile tertemiz. İlginiz, kibarlığınız ve alakanız için çok teşekkürler... Sevgiler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Zeytinada
Otel Zeytinada

-

Huzur dolu bir tatil

Muhteşem bir konaklamanın tek adresi. Değerli ön büro ekibi Serap Hanım & Leyla Hanım'ın harika karşılaması ve uğurlaması, tüm servis personelinin güler yüzlü ve yardımsever tutumu; odaların zarif ve şık tasarımına ilaveten temizliği, yemeklerin lezzeti ile size evinizdeki konforunuzdan çok daha öteye taşıyan bir otelcilik anlayışı. Huzur dolu bir tatil geçirmemizi sağlayan Fadime Hanım'ın her türlü detay ile incelikle ilgilenmesi, değerli genel müdürleri Alişir Bey'in ev sahipliği ile perçinleşen bu şirin oteli mutlaka ziyaret edin. Güzel anılar biriktirmek için, Bodrum'un kalabalığından arınmak ama Bodrum'un tam kalbinde huzur içinde bir tatil geçirmek isteyenler için tek adres... Her şey için teşekkürler...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Işıl Club Bodrum
Işıl Club Bodrum

-

Personelin inanılmaz nazikliği

Bu bayram konakladım Işıl Club Bodrum'da, tek kelimeyle harikaydı. Otel konumu, kullanım kolaylığı, personelin inanılmaz nazikliği ve yemekler hepsi harikaydı. Bütün arkadaşlarıma tavsiye edeceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Vogue Hotel Bodrum
Vogue Hotel Bodrum

-

Odalar yeterince temiz değil

Bu otelde her şey kötü. Çalışanlar mutsuz ve alakası olmayan yerlerde çalışıyorlardı. Beni karşılayan stajyer olduğunu söyledi ve bir sonraki gün elinde süpürge ile yol süpürüyordu. Aynı gün içerisinde inşaat yaparken gördüm. Nedenini sorduğumda ise bana şu acı cevabı verdi “'stajyeriz diye bizi eziyorlar ve her işe koşturuyorlar”'. Biraz mantıklı düşünüldüğünde bu kabul edilemez bir davranış. Bu yüzden otel yetkililerini kınıyorum. Lütfen otel çalışanlarını ait oldukları yerde tutun. Şahsen sizi kendi işinizde değil de başka ağır işlere verseler ne hissederdiniz? Bu kadarla kalsa gene iyi. Masalar pis ve yemekler lezzetsiz. Odalar yeterince temiz değil. Biz buraya tatil için geliyoruz, gülen yüzler görmek istiyoruz ama maalesef ki göremiyoruz. Birkaçına sorduğum için nedenini az çok anladım ve yönetimin suçlu olduğunu düşünüyorum. Biraz empati yapın ve şöyle düşünün, siz otelin geceliğine 1.500 TL verip, sizin dilinizi bilmeyenlerle uğraşıyorsunuz. Bir daha bu oteli tercih etmeyeceğim ve tercih eden çevremdeki arkadaşlarıma bu oteli şiddetle kınayacağım. Bu yorumu okuyan arkadaşlar ise benden size tavsiyem, paranızı bu kötü otele yatırmayın. Bu fiyatın daha uygununa çok daha kaliteli otel bulabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Güvey Evleri
Güvey Evleri

-

Beklentimizin üzerinde çıktı

Şiddetle tavsiye ediyorum. Eşim, ben ve kızımız 9 gün kaldık. Beklentimizin üzerinde çıktı, çok memnun kaldık. Seval Hanım'a, Kenan Bey'e ve Eray Bey'e çok teşekkür ederim. Görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Güvey Evleri
Güvey Evleri

-

Temiz, sıcak, nezih

Mis gibi havası var Torba'nın. Bodrum'da çok yerde kaldık ama Torba çok hoşumuza gitti. Güvey Evleri'ni de çok sevdik. Temiz, sıcak, nezih bir yer. Ulaşım çok kolay. Önce 6 gün sonra 1,5 ay 2 kere kaldık. Yine ilk tercihimiz olacak. Tüm yardımlarınız için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Güvey Evleri
Güvey Evleri

-

Dairede her şey vardı

Nisan sonu 15 gün kaldık, çok memnun kaldık. Daire 1+1, büyük değil ama yaz tatili için gayet yeterli. Ben, eşim ve 2 çocuğumuz kaldık. Dairede her şey vardı ve tertemizdi. Tüm samimiyetimle teşekkür ederim. Çok nazik, kibar ve ilgililer. Torba'ya geleceklere kesinlikle öneriyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Samara Hotel
Samara Hotel

-

Her yönüyle muhteşem

İki senedir aynı yere geliyoruz. Her yönüyle muhteşem, gerek yemek, hijyen, tüm çalışanlara teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Güvey Evleri
Güvey Evleri

-

Daireler tertemiz

Özellikle Torba bölgesinde tavsiye edeceğimiz nadir yerlerden biri oldu. Çok misafirperver ve güler yüzlü bir işletme. Daireler tertemiz, çevresi yeşillik ve ulaşımı kolay. Çok huzurlu, güzel zaman geçirdik. Otel formatından farklı bir tatil anlayışı için dört dörtlük olmuş. Mutlaka tekrar uğrayacağız ve her yakınımıza tavsiye edeceğiz. Herkese çok selamlar...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Güvey Evleri
Güvey Evleri

-

Tertemiz, şık ve nezih

Tertemiz, şık ve nezih bir yer. 8 adet daire var, hepsinin konsepti aynı, birbirinden bir farkı yok. Kalan aileler ile arkadaş olduk, konaklayanlar da önemli ve hepsi nezih insanlardı. Rezervasyonu Eray Bey aracılığı ile yaptık, bizi annesi Seval Hanım karşıladı. Hepsi çok dürüst, kaliteli insanlar. Çok içten söylüyorum, en ufak bir sorunla karşılaşmadık, çok memnun ayrıldık. Tekrar teşekkürler her şey için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Güvey Evleri
Güvey Evleri

-

İhtiyacımız olan her şey vardı

2017 Haziran'da 10 gün, Eylül'de 1 ay konaklama fırsatımız oldu. Ben, eşim, 3 yaşında ve 7 yaşında çocuklarım ile kaldık. Rezervasyon öncesinde sağ olsun Eray Bey çok detaylı bilgilendirmişti ve hiç kötü bir sürprizle karşılaşmadık. Aile işletmesi ve ihtiyacımız olan her şey vardı. Daireler ve eşyaları gerçekten tertemizdi. Birçok defa apart tarzı yerlerde kaldım ama özellikle daire içi ekipman ve eşyaların bu kadar temiz olması bizi çok memnun etti. Biraz önce tekrar Temmuz ayı için rezervasyon yaptırdık ve yorum yazmak istedim. Her türlü sorumuza detaylı cevapları ve sabrı için Eray Bey'e çok teşekkür ediyorum. Ayrıca bizi güzel karşılayan ve ağırlayan Eray Bey'in annesi Seval Hanım ve babası Kenan Bey'e de çok teşekkürler. Görüşmek üzere. Sevgiler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Güvey Evleri
Güvey Evleri

-

Lokasyaon olarak çok güzel

Biz 2017 yazında bu sitedeki yorumları okuyup karar vermiştik. İlk defa böyle bir tatil seçtik. Kızım 1,5 yaşında olduğu için rahat ederiz diye düşündük. Ben biraz çok inceleyen bir insan olduğum için temizlik açısından çok yer baktım, fotoğraflardakinin aynısı çıktı vallahi. 1 ay kaldım, evime hiç dönmek istemedim. Sitenin sahipleri Seval abla ve eşi ile resmen akraba olduk, çok tatlı ve cana yakın insanlar. Kızım onlara dede ve nene demeye başladı. Lokasyaon olarak çok güzel, araçla gitmenizi tavsiye ederim. Bodrum'un tüm koyları 15 dakika. Torba'nın sahiline yürüyebilirsiniz de. Ortam tam bir aile ortamı. Akşamları mangal yapıyorduk, odalar küçük ama çekirdek aileler için yeterli. Torba'nın sahili gayet güzel. Havuzu çok güzel, odadan çıkıp havuza girebiliyorsunuz. Gayet güvenli, ben, eşim gittikten sonrada kızımla 2 hafta daha kaldım. Biz bu sene yine gitmeyi düşünüyoruz. Çocuklu aileler için çok müsait. Bence hiç düşünmeyin ve kalın. Seval abla çok anaç biri, kızıma akşamları pişirdiği yemekten getiriyordu. Yataklar çok rahat, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, hepsi var. İstediğim gibi temizlik yapabiliyordum. Açıkçası hiç düşünmeyin ve gidin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bodrum Oscar Hotel
Bodrum Oscar Hotel

-

Odaları temiz

2017 yazı 1 hafta konakladık eşimle. Kaliteli ve değerli insanlar. Otel odaları temiz, huzurlu. İnşallah bu yaza da oradayız.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rixos Premium Bodrum
Rixos Premium Bodrum

-

Personel 11 numara

Otel on numara. Personel 11 numara. Özellikle resepsiyonda Özgür Keskin Bey'e ve garson Mansur Yavaş, Bayram, gerçi hepsi güler yüzlü ve yardımcı oldu bizlere. Tabi ki eksik taraftarı var, yani özellikle eğlence konusunda, diskoda sadece birinci gün eğlendik. Voleybol ve diğer aktivitelerde görevli arkadaşlar misafirleri tanıştırsa daha güzel olacak, bunu son günümde çok iyi anladım. Bu konuda Umut Bey'e tekrar teşekkür ederim, bu işi çok iyi organize etti. Genel olarak otel güzel, ortam güzeldi...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Güvey Evleri
Güvey Evleri

-

Kullanılabilecek tüm eşyalar mevcut

Tam bir aile yeri, işletmeci çok önemli. Seval Hanım ve eşi Kenan Bey inanılmaz hanımefendi ve beyefendi insanlar. Havuz... Güneş... Dağdan esen meltemi ile inanılmaz huzurlu. Ulaşımı rahat, daire düzgün ve temiz. Kullanılabilecek tüm eşyalar mevcut. En önemlisi sosyal, kültürlü, değer bilen imkanlarla yeni dostluklar...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rixos Premium Bodrum
Rixos Premium Bodrum

-

Lezzet ve kalite süper

Balayı için gittik ve harika 4 gün geçirdik. Yiyecek, içecek kalitesi ultra her şey dahil otellerde alışık olmadığımız kadar iyiydi. Ana ve alakart restoranlarda hizmet, lezzet ve kalite süperdi. Özellikle Balık Restaurant favorimiz. İçecekler çok çeşitli ve kaliteli. Black Label, Chivas, Gordon gibi içkiler servis ediliyor. Dana kaburga, kuzu tandır gibi yemekler sunuluyor ve asla bitti denmiyor. 20 dakikada bir shuttle ile otelin her yerine gidebiliyorsunuz. Denizde iskele seçeneği çok. Adult iskele olması bizi çok sevindirdi. Oda temizliği her gün düzenli ve hijyenik. Kısaca herkese tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)