Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gümbet Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Gümbet Otelleri

Gümbet için {{ (filteredHotels).length}} / 153 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Gümbet Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Genel itibari ile daha çok yerli turistlere hitap eden Bodrum yarımadasında, yabancı turistlerin en yoğun bulunduğu tatil beldesi Gümbet...
Bodrum Gümbet, merkeze olan yakınlığı ve fazla sayıda bulunan tesisleri ile Bodrum merkezin yükünü hafifletiyor. Bodrum'un tanınmasının ardından ilk keşfedilen tatil yerlerinden birisi de Gümbet... Bodrum'a 2 - 3 km uzaklıkta bulunmasının bu fark edilmede payı oldukça büyük.

Bodrum Gümbet daha çok yabancı turistlerin tanıdığı bir belde. Özellikle de Hollandalı turistler yakından biliyor. Birçok yabancı tur şirketi, tatilcileri Gümbet otellerinde ağırlamayı seçiyor. Yarımada içinde en çok tesise ve restorana sahip belde Gümbet.

Bodrum Gümbet'in tercih edilmesinde, Gümbet otellerinin sayısının fazla oluşunun yanında, eğlence anlayışı da oldukça etkili. Gümbet'te hayatın gündüz ayrı, gece ayrı yaşandığını söylemek mümkün.

Bodrum Gümbet otellerinin birçoğu hemen deniz kenarında ya da denize 5 - 10 dakikalık yürüyüş mesafesinde yer alıyor. Ancak kalabalık sahil kesiminden uzakta olmak isterseniz, Gümbet'in sırtını yasladığı yamaçlarda da Gümbet otelleri mevcut. Sahil kesimindeki Gümbet otelleri daha çok butik otel konseptinde iken, daha gerilerde bulunan tesisler, tatil oteli veya lüks otel niteliğinde.

Ancak Gümbet otelleri arasında en çok tercih edilen tesis türü nedir diye soracak olursanız, kesinlikle apart oteller. Gümbet, denizinin sığ olmasından dolayı daha çok çocuklu aileler tarafından tercih ediliyor. Uzun süreli konaklamak isteyenler ise tercihini apart otellerden yana kullanıyor.

Eğer siz de tatilinizi Gümbet otellerinden birinde geçirmek isterseniz, sitemiz üzerinden küçük ve detaylı bir araştırma yapıp, sizin için en uygun Gümbet otelini seçerek, tatilinize başlayabilirsiniz.

Gümbet'teki yel değirmenlerine gidip, yüzünüzü önce Bodrum Kalesi'ne, ardından denize doğru çevirin. Doğanın ne kadar cömert davrandığını fark edeceksiniz...
Yel değirmenleri, Gümbet'in en yüksek noktasında yer alır. Koyu bekleyen askerler gibi sıralanmışlardır bu zirvede. Değirmenlerin kapıları Bodrum'a, çarkları ise Gümbet koyuna bakar...

Aşağı doğru salınan yola bırakırsanız kendinizi, Gümbet'in beyaz evlerine otellerine ulaşırsınız. Gümbet'te o kadar çok otel vardır ki, sağınız solunuz otellerle dolar bir anda. Ev mi otel mi karar veremezsiniz.

Bodrum Gümbet'in merkezinde de, deniz kenarında da, Barlar Sokağı'nda da, ara caddelerinde de birçok otel yer alır. Bodrum Gümbet otellerinin sayısının bu kadar çok olması, hem tesis türlerinde hem de Gümbet 2019 otel fiyatlarında çeşitlilik yaratmıştır.

Bodrum Gümbet'te her türlü konaklama imkânı bulabilirsiniz. Pansiyonlar, butik oteller, apart oteller, lüks oteller... Gümbet 2019 otel fiyatları, yaz sezonunda artış gösterirken, kış sezonunda büyük bir düşüş yaşar. Ancak Bodrum yarımadasını yakından tanıyanlar bilirler ki, buralarda kış mevsimi daha güzel geçer. Bu nedenle, Gümbet otelleri, yazın yabancı turistlerle tıka basa doluyken, kış aylarında Türk tatilcilere kalır...

Tesis türlerine göre de, Bodrum Gümbet 2019 otel fiyatları değişiklik göstermektedir. Kalabalık bir aile için, apart otelde konaklamak daha uyguna gelebilmekte iken, iki kişilik ve haftalık tatillerde Gümbet butik otel fiyatları daha uygun olabilmektedir.

Bodrum Gümbet'te uygun otel fiyatları ile konaklamak ve size kalmış bir tatil beldesinde dinlenmek istiyorsanız, yıl içinde ekim - kasım aylarında, Gümbet'te konaklamanızı öneririm. Şimdiden iyi tatiller...

Gümbet Hakkında
Gümbet, Bodrum merkeze hem en yakın, hem harika plajlara sahip, hem de aktivitelerin merkezi, Bodrum'un can damarı...
Bodrum'un bir mahallesi olan Gümbet, Bodrum merkeze sadece 2 kilometre uzaklıkta. Ancak tahmin ediyoruz ki, bu kadar büyük yer kaplayan bir mahalle daha Türkiye'de yoktur. Gümbet artık Bodrum'dan ayrı düşünülüyor ve kendine has bir eğlence anlayışı var.

Bodrum Gümbet'in ismi, bölgedeki üstü beyaz damlı çok sayıda sarnıçtan geliyor. Gümbet, hemen yanında yer alan Bitez'e ise 4 km uzaklıkta bulunuyor.

Yarımadanın en çok tercih edilen eğlence yerleri ve otelleri Gümbet'te bulunmaktadır. Barlar, lokantalar ve eğlence yerleri de her gün biraz daha çoğalıyor ve ilçe merkezine rakip oluyor. Dolmuş, yaz mevsiminde 24 saat çalışıyor. Denizi sığ, kumsalı uzun, küçük çocuğu olan aileler için elverişli.

İnceburun ve Adaburun arasında bir koy olan Bodrum Gümbet, su sporlarının da yarımadada merkezi durumunda bulunuyor. Çünkü yarımadada hatta Türkiye'de su sporlarının ilk yapılmaya başladığı yerler arasında yer alıyor.

Akşam karanlığıyla birlikte sahilde ve Bodrum Gümbet sokaklarında bar, kafe ve restoranlarda kalabalık artıyor, müzik ve eğlencenin her türü canlanıyor. Sabahları ulaşıma açık olan Gümbet Barlar Sokağı, akşam havanın kararması ile birlikte araçlara kapatılıyor. Tamamen eğlenmek isteyen tatilcilere bırakılıyor.

Bodrum Gümbet'te asıl hayat geceleri başlıyor. Gümbet sahillerinden otellerine dönen insanlar, akşam yemeğinden sonra hazırlanıp tekrar dışarı çıkıyorlar. Çünkü gecenin ilerleyen saatlerinde Gümbet barları tıka basa doluyor, hatta dışarı taşıyorlar. Gümbet'in hareketli gece hayatı, bir gecede insanı yoracak türden. Yok, benim iyi bir eğlenceye ihtiyacım var derseniz, en doğru adres, Gümbet Barlar Sokağı'nda yer alan yüksek sesli mekânlar...

Gümbet'te sakin bir tatil arıyorsanız eğer, sahil restoranlarına gidebilir, mum ışığında, teknelerin denizde salınışını izleyerek geceyi sonlandırabilirsiniz. Unutmadan ekleyelim ki, Gümbet restoranlarında dünya mutfağının leziz tatları sunuluyor.

Gümbet otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
10
0 (252) 333 04 58
Filis Otel
Filis Otel
Büyük İskender Cad. Fettah Sok. No. 7
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Her sene kaldığımız temiz aile tesisi. Çalışanları müşterilere karşı çok iyi. Herkese tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 466 38 52
Royal Asarlık Beach Hotel
Royal Asarlık Beach Hotel
Adnan Menderes Cad. Kaşif Ertekin Sok. No. 7
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Mükemmel bir otel, konumu harika. Personeller güler yüzlü, yemekler çok lezzetli özelikle tatlıları. Odamız hep temizdi. Tesis genel olarak çok temizdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 04 58
Filis Otel
Filis Otel
Büyük İskender Cad. Fettah Sok. No. 7
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Geçtiğimiz yaz kaldığımız, ailecek kalınabilecek, temizliğe ve misafirine önem gösteren nezih bir yer. Herkese tavsiye ederim. Kahvaltısı da, odaları da güzel ve ferah.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 07 61
Granma Butik Apart
Granma Butik Apart
Fettah Sok. No: 8
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Gümbet'teki en güzel işletme diyebilirim. Konum itibari olsun, hizmet olsun, güler yüz olsun, hepsi bir arada mevcut. Otel değil, çok yakın akraba ziyaretinde ya da kendi anne-babanızı ziyaret etmişcesine ilgi, alaka görüyorsunuz, oda temizliği fevkalade. Kahvaltı güzel, her şey güzeldi. Hatice Hanım çok konuksever, yardımsever insanlar. Teşekkürlerimi sunarım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 04 58
Filis Otel
Filis Otel
Büyük İskender Cad. Fettah Sok. No. 7
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

1 hafta kalma imkanım oldu. Şehir merkezine çok yakın. Gece eğlenmek için gece kulüplerine rahatça gidip gelebilirsiniz. Otel odası temiz ve ferah. İçiniz rahat bir şekilde bu oteli tercih edebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 04 58
Filis Otel
Filis Otel
Büyük İskender Cad. Fettah Sok. No. 7
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Gümbet Barlar Sokağı ve sahile çok yakın. Çalışanlar güler yüzlü, yemekler çok güzeldi. Odamız temiz ve konforluydu. Kesinlikle tavsiye ederim. En yakın zamanda tekrar geleceğim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 07 61
Granma Butik Apart
Granma Butik Apart
Fettah Sok. No: 8
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Sıcak, küçük ve sevimli bir butik. İş oteli de diyebiliriz. Sık sık iş için uğradığımız Gümbet'te tesadüfen bulduğumuz ve çok memnun kaldığımız bir yer Granma. Şimdiden müdavimi olduk. Temizliği göze çarpıyor. Konumu oldukça iyi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkür eder, her zaman bekleriz. Memnun kaldıysanız ne mutlu bize.

26 Mart 2019, Salı 11:19
50
10
0 (252) 333 03 52
Magnific Otel
Magnific Otel
Zengin Hüseyin Sok. No. 15
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Gecen yaz temmuzda tatilimi on gün orada geçirdim. Tek kelimeyle mükemmel. Bir ara arkadaşımla düşünüp kendi kendimize güldük, biz niye bu otelde bir eksik, bir sıkıntı bulamıyoruz diye. Uzatmayayım fazla müthiş bir tatil geçirdim. Yemekler, temizlik, bahçe, plaj harikaydı. ❤

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 74 56
Berg Otel Gümbet
Berg Otel Gümbet
Gümbet Mah. Şakir Esendemir Sok. No. 32
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Gümbet ve Bodrum'da kalabileceğiniz en güzel ve temiz butik otel. Güler yüzlü işletme.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 07 61
Granma Butik Apart
Granma Butik Apart
Fettah Sok. No: 8
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bodrum merkeze ve denize eğlence yerlerine çok yakın. Konum olarak harika. Mimarisi Bodrum evi tarzında, işletmeciler aile içten ve samimi. Memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 07 61
Granma Butik Apart
Granma Butik Apart
Fettah Sok. No: 8
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Gayet keyifli ve sıcak bir işletme. Özlediğimiz aile pansiyonu, butik otel karışımı. Kahvaltılar gerçekten özenle hazırlanmış. Fiyatını fazlasıyla hak ediyor. Tekrar her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 37 36
Siesta Beach Apart Hotel
Siesta Beach Apart Hotel
Değirmenler Altı Dayılar Sok. No. 31
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Güleryüzlü personel. Sezonda gitmediğimizden daha az temizlik olur sanıyordum. Ama hergün temizlik yapılıyordu. İki günde bir çarşaf ve havlular değiştiriliyor. Zeminler temizleniyor. Resepsiyon ve garsonlar canayakın. Gümbet merkeze 5 dk uzaklıkta. Yemek hizmeti de güzel ve nefisti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 03 69
Parkım Ayaz Hotel
Parkım Ayaz Hotel
Ayaz Cad. No. 20
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bu para için inanılmaz hizmet. Rezervasyondan önce değerlendirmeleri okurken çoğunluğu iyiydi fakat bazıları değildi. Burada geçirdiğim iki haftadan sonra birinin buraya nasıl kötü yorum bırakabildiğini anlayamıyorum. Yemekler harikaydı, spor salonunda geniş seçenekler vardı. Üç havuz seçeneği var. Bu paraya şaşırtıcı değer. Çalışanlar da şaşırtıcıydı!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 82 99
Royal Panacea Hotel
Royal Panacea Hotel
Eskiçeşme Mah. Oramiral Kemal Kayacan Cad. No. 52
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Konum muhteşem,hizmet verdigim paranın kesinlikle üstünde.Calisan arkadaşlar gayet kibar...Bodrumda sin en iyi gece clubleri ne ve denize yakın...Daha ne istenir ki...Bu arada yemeklerde güzel.Kesinlikle tavsiye ediyorum.Olumsuz yorum yapanlar size gerçekten inanamiyorum

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (252) 333 03 69
Parkım Ayaz Hotel
Parkım Ayaz Hotel
Ayaz Cad. No. 20
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Mükemmel personeli çok yardım sever. Odalar ve temizlik iyi, havuzlu üç farklı alan da güzel. Malesef eylül olmasına rağmen beklemediğim şekilde kalabalıktı, bu yüzden eşyalar havluyla havuz kenarına bırakılıyordu, yada oturacak yer yok. Biz malesef yiyecekleri beğenmedik ve buranın düzenli müşterisi olan biri tarafından bu durum onaylandı ve bize yiyeceklerin seviyesinin büyük ölçüde düştüğünü söyledi. Genel olarak idare ederdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 600 65 02
Delfin Hotel Bodrum
Delfin Hotel Bodrum
Kavaklı Sarnıç Cad. 1525 Sokak No:7
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Çok kötü, tavsiye etmeyiniz. Yemekler, odalar, her şey çok kötü. Üstelik fiyatı çok yüksek.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (252) 333 03 52
Magnific Otel
Magnific Otel
Zengin Hüseyin Sok. No. 15
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otelin; konumu, olanakları ve yemekleri(özellikle Halil ustanın et yemekleri inanılmaz) genç çiftlerin tüm beklentileri karşılayabilecek düzeyde. Ama malesef sahilde sabah 10 dan sonra boş şezlong bulmak imkansız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (252) 333 03 52
Magnific Otel
Magnific Otel
Zengin Hüseyin Sok. No. 15
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Oteli bize çok met ettiler fakat aksam serin olduğunda oturulacak kapalı bir alanı yok, aksam asla bir etkinligi yok , bizim eşimle gittiğimiz her otelde mutlaka bir cafe 24 saat açık olurdu fakat burada 11 diyince kapaniyor gerçi zaten sadece bir cafesi var, turk kahvesi parali bunuda ilk defa tecrube ettiK, gelelim yemeklere özellikle mezelerde kalan yemekleri üzerlerine süs yapmaları komik, tabiki taktir edilecek şeylerde yok değil sicak yemekler çok guzeldi, garsonlar çok güler yüzlü, pide yapan ustanın üzerine daha pideci tanımadım şahaneydi resepsiyonda ki derya hanıma ilgisinden dolayı teşekkür etmeden geçemem elbet birde arkadaki odalara bakım şart,muhtemelen şikayet ettiğim birçok şey Ekim ayı olduğu icin ama bir oteli açık tutuyorsaniz kapanana kadar aynı konsept devam etmeli ki eğer gerçekten sadece ekimde böyleyse, neyse yinede hizmet gördük teşekkür ederiz ve umarım eleştiriler gözden geçirilir ve eksikler kapanır

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 37 36
Siesta Beach Apart Hotel
Siesta Beach Apart Hotel
Değirmenler Altı Dayılar Sok. No. 31
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Küçük bir konaklama yeri. Her yere yürüme mesafesinde. Gürültülü değil. Basit, temiz ve ortalama bir tesis. Herkesin güzel vakit geçirmesi için elinden geleni yapıyorlar. Kahvaltı iyiydi. 1 hafta eğlence için ideal bir konaklama tesisi diyebiliriz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (252) 333 03 52
Magnific Otel
Magnific Otel
Zengin Hüseyin Sok. No. 15
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otel konumu , denizi ,odaları,hizmet kalitesi,animasyonları,her şey çok çok güzel.Hareket,canlılık ve barlar sokağında olması .on numara.Gençler ve kendini genç hissedenlerin ,eğlenmeyi , gece geç yatarım diyenler için güzel bir ortam

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 37 36
Siesta Beach Apart Hotel
Siesta Beach Apart Hotel
Değirmenler Altı Dayılar Sok. No. 31
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Çok iyi bir zaman geçirdik. Sorun yaşamadık. Personel ve işletmeciler yardımcılar olmaya çalıştılar. Eğlence ve tekne turları güzeldi, partiler çok iyiydi. Çok güzel anılar yaşadık. Herkes sayesinde güzel zaman geçirdik. Personel yardımcı oldu devamlı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (252) 333 08 10
Goddess of Bodrum Isis Hotel
Goddess of Bodrum Isis Hotel
Asarlık Mevkii P.K. 390
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Tatil için özenerek seçtiğimiz ancak hiçbir şekilde beklentileri karşılamayan bir tatil. Yılın 12 ayı otelde çalışan ve en az 4 otel gezen bir çift olarak verilen hizmette aşırı eksikler var. Oda konusunda ilk izlenim beklentinin tamamen altında. Yatak özenilmemiş ilk check-in olan bir balayı odası için oda hizmetleri gerçekten kötü. Bukletlerin eksiklerini defalarca söyleyerek mini barı keza aynı şekilde bir tam göremedik. Kat hizmetleri odalara lap diye giriyor, uygunsuz şekildeyken bir de özür dileyecekleri yerde kapıya vurduk dolu mu diyorlar ki vurmadıkları aşikâr. 3 kez kapıya vurulmadan girilmez. Oda hizmetleri felaket kötü. Servis personeline gelince gayet güler yüzlü hizmetin tam karşılığını vermek için çabalıyorlar otelin her barında. Yemekler normal, güzeller. Genel olarak konumu ve organizasyonlar yemek saatleri uygun günü geçirebilmek için dinlenmek için eğlenmek için ancak odaya çıkmayacaksanız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (252) 333 03 52
Magnific Otel
Magnific Otel
Zengin Hüseyin Sok. No. 15
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Tek kelime ile çok güzel bir otel. Çalışanları yemeklei ve denizi bir harika. Bahçeden çıktığınız anda deniz ayaklarınızın dibinde. Odaları bakımlı ve temiz. Havuzu olduykca büyük denizden hoşlanmayanlar için harika bir alternatşf

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (252) 333 03 52
Magnific Otel
Magnific Otel
Zengin Hüseyin Sok. No. 15
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Merhabalar benim bu otele üçüncü gelişim. Otelin lokasyonu,odaları, temizliği, çalışanları çok iyi ama yemekleri fiyasko. Çok çeşit var ama lezzet yok. Bence yemek konusuna el atmaları gerekir çünkü diğer otel misafirleride yemek konusunda şikayetçiydiler.. Umarım gelecek sene çözüm bulunmuş olunur..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 37 36
Siesta Beach Apart Hotel
Siesta Beach Apart Hotel
Değirmenler Altı Dayılar Sok. No. 31
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Haziran ayında konakladık. Çok sevdik. Torunum ve ailemin geri kalanlarıyla güzel zaman geçirdik. Tüm personel ilgiendiler. Önümüzdeki yıl iki kez gitmeyi planlıyorum. Hala ailem mükemmel personel ve tatil hakkında konuşuyor.Geri dönmek için sabırsızlanıyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 13 10
Gümbet Cove Hotel
Gümbet Cove Hotel
Asarlık Mevkii Adnan Menderes Cad. M. Kasif Ertekin Sok. No: 6
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Gümbet Cove Hotel ve çalışanlarına teşekkürler. Tekrar ziyaret etmek istediğim hotel. Şiddetle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (252) 333 03 28
Işıksay Boutique Otel
Işıksay Boutique Otel
Gümbet Mah.Erguvan Sok. No:10
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Kötü bir işletme. Kapısı kırık odada konakladık, havlular kirliydi, odada mini dolap yoktu, kapıyı tamir ettirin dedik, tamam deyip salladılar, kahvaltısı düz klasik tabaktı, gece 4'e kadar barların müzikleri odanda gibi, uyumak mümkün değil. İşletmecileri hiç beğenmedim. Size 1 puan bile yüksek.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 03 52
Magnific Otel
Magnific Otel
Zengin Hüseyin Sok. No. 15
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Hayatımızda geçirdiğim en muhteşem tatildi. Jolly Tur'a önerdiği için teşekkürler. Deniz, odalar, personeli harika. Tertemizdi, yemekler mükemmeldi. 24 saat yoksunuz. Herkese tavsiye ediyorum. Seneye de oradayız inşallah. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (252) 333 02 98
Nagi Beach Hotel
Nagi Beach Hotel
Gümbet Mah. Ayaz Cad. No. 10
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otelin deniz ve eğlence mekanlarında olması çok alternatifli. Personeller ilgili ve yardımsever. Yemekleri harika, kumpirden tutun da döner ve tavuk şiş dahil olmak üzere açık büfesi harika. Diyet yapanları bile düşünmüşler. Zeytinyağlı çeşitleri çok başarılı. Odaları gayet geniş ve temiz. Fiyat olarak çok uygun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 466 20 56
Bodrum Beach Resort
Bodrum Beach Resort
Gümbet Mah. Osman Nuri Bilgin Cad. No. 37-1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otel çok kötü, kahvaltıları lezzetsiz. Havuz kirli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 03 52
Magnific Otel
Magnific Otel
Zengin Hüseyin Sok. No. 15
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bu yıl 2.kez gelişimiz. Her şeyden memnun kaldık. Personel çok ilgiliydi. Özellikle animatör Bora, organizasyon, müşteri hizmeti ve alaka tartışılmaz. Otel hizmeti için herkese teşekkür ederiz. Sevgili Bora'ya çok çok teşekkür ederiz, mükemmel hizmet ve müthiş ilgisinden dolayı. Tek başına idaresi mükemmeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 06 69
Otel Ozzy
Otel Ozzy
Ayaz Cad. No. 39
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bodrum'da otel araştırırken buradaki yorumları okuyup tercih ettiğim ve ailemle beraber temiz, sakin, huzurlu, keyifli, güvenli 4 gün geçirdiğim mis kokulu butik otel. Gümbet'te oda + kahvaltı konseptinde buranın üzerinde otel olduğunu düşünmüyorum. Gidecek olanlara tavsiyem, kahvaltıyı kaçırmayın. Her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 600 63 50
Bodrum Park Hotel
Bodrum Park Hotel
Ayaz Cad. No. 54
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Hayatımda gördüğüm ve kaldığım en kötü otel. Odalar bakımsız ve kötü. Havuz yeşil, su pislik akıyor. Kahvaltı içler acısı. Uygun diye aldanıp paranızı boşa harcamayın. Ben peşin ödeme yaptım fakat parayı yakıp erkenden çıktım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 466 20 56
Bodrum Beach Resort
Bodrum Beach Resort
Gümbet Mah. Osman Nuri Bilgin Cad. No. 37-1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otel konum itibariyle çok güzel. Gümbet barlar sokağına yürüme mesafesinde. Deniz 200 metre, yemek konusunda 5 gece kaldık. 2 gün sadece tavuk yedik. Diğer günler et döner, fırında kuzu, levrek balık, köfte vardı. Yemek ve mezeler gayet başarılı. Ama sıra ekmek kuyruğu gibi uzayıp gidiyor. Hatta oturacak yer bulmakta bile zorlanıyorsunuz. Garsonlar arı gibi çalışıyor fakat kalabalıktan yetersiz kalabiliyorlar. Havuzdan umudu kesin çocuklardan fırsat bulamazsınız. Arkadaki relax pool daha iyi ve terasının manzarası mükemmel. Otel odası pansiyon kalitesinde, beklentiniz yüksek olmasın. Gelip otelden çıkmayacaksanız kötü. Biz turlara katıldık ve her gün dışardaydık neredeyse. Bu amaçla geldiğim için beklentilerim karşılandı diyebilirim. Bodrum'da etkinlikleri çok fazla takip etmeniz yeterli. Otelde karnınız doyar, klimayla uyur, duş alırsınız bu kadar...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 06 69
Otel Ozzy
Otel Ozzy
Ayaz Cad. No. 39
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Yer ayırttığımız oteli görünce yaşadığımız hayal kırıklığı ve umursamaz bir o kadar da saygısız muameleden sonra bulduğumuz ve artık Bodrum'a geldiğimizde asla başka bir yerde kalamayız dedirtecek kadar rahat ettiğimiz harika bir butik otel. Tertemiz sıcacık bir ortam. Daha önce her yeri lavanta kokan bir otelde kalmamıştık. Teşekkürler Otel Ozzy.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 63 94
Maison 48 Apart
Maison 48 Apart
Adnan Menderes Cad. No. 48
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Ben 17 gece kaldım. Dairede güzel zaman geçirdik. Yardımsever personel ve kibar işletmeciler. Balkonundaki gün batımı tarifsiz. Oda çok özel ve güzeldi bizim içinç Konumu çok iyiydi. Barlar sokağına ve plaja yakın bir yerde. Kesinlikle tekrar kalacağım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 03 52
Magnific Otel
Magnific Otel
Zengin Hüseyin Sok. No. 15
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Çok iyi karşılandık, servis ve yemekler de harikaydı, personel çok canayakın ve yardımsever. Odalarımız temiz ve kullanışlıydı ve hergün temizlendi. Seneye tekrar buradayız! Herkese kesinlikle tavsiye ederiz!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 87 50
Bodrum Nova Suites Hotel
Bodrum Nova Suites Hotel
Adnan Menderes Caddesi No:14
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

İlk kez Bodrum'a gelişim değil; ama hiç bu kadar eğlenmemiştim. Animasyondaki Tolga Bey ve Ezgi Hanım'ın tavsiyelerini dikkate alarak tatil uzattık. Yemekleri harika, her yönüyle uygun, tertemiz bir otel. İçiniz rahat bir şekilde gelebilirsiniz. Tavsiye ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (252) 333 03 52
Magnific Otel
Magnific Otel
Zengin Hüseyin Sok. No. 15
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Öncelikle şunu bilmeniz lazım ki burası Antalya oteli değil. Burası tipik bir Bodrum oteli. O yüzden kıyaslamayı ona göre yapmanızı tavsiye ederim.İyi bir tatil için gerekli olan temiz bir havuz, denize sıfır olması, her şey dahil olması, klimanın gayet güzel bir şekilde çalışıyor olması, yemeklerin yeterli çeşitte ve lezzetli olması, çalışanların güler yüzlü olması gerekir. İşte bunların hepsi bu otelde mevcut. E bunların yanı sıra fiyatı da uygun olunca hakkını vermiş oluyor.Kesinlikle memnun kaldık. Yurt dışından gelen gurbetçi gençlerimizin de tercih ettiği bir otel olduğu belli ama önceleri biraz tedirgin olsam da bizlere karşı herhangi bir taşkınlıkları olmadı.Personel çok ilgili. Her şeye yardımcı olmaya çalışıyorlar. Özellikle serviste çalışan Engin Ünal arkadaşıma çok çok teşekkür ediyorum. Böyle bir personel az bulunur.Eğer tekrar Bodrum'da kalacak olursam boş oda için ilk bakacağım otel olacak.Her şey için teşekkürler...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 87 50
Bodrum Nova Suites Hotel
Bodrum Nova Suites Hotel
Adnan Menderes Caddesi No:14
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

İyi ki geldim, dediğim nadir otellerden... Özellikle denize yürüme mesafesinde, Barlar Sokağı'na 50 metre oluşu çok güzel. Otel çalışanlarının ilgi alakaları ve güler yüzlerinden dolayı çok teşekkür ederim. Animasyon ekibine de ayrıca teşekkür ederim. Ağustos ayında tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 03 52
Magnific Otel
Magnific Otel
Zengin Hüseyin Sok. No. 15
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otele ilk defa gelmemize rağmen aşırı derece memnun kaldık gerek konumu gerekse hizmet kalitesi çok yüksek bir otel.Ayrıten Bora beyin aktiviteleri sayesinde kaliteli vakit geçirdik.Seneye kesinlikle tekrar geliyoruz

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
4
0 (252) 333 03 77
Gümbet Can Hotel
Gümbet Can Hotel
Gümbet Mah. Şakir Esendemir Sok. No. 58
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Lokasyon çok iyiydi, şehrin tam merkezindeydik ancak oda servisinden hiç memnun kalmadım, yeterince temiz değildi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 03 52
Magnific Otel
Magnific Otel
Zengin Hüseyin Sok. No. 15
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Arkadaşlarla geldiğimiz tatilde aşırı memnun kaldık.İlk başta kafamızda soru işareti vardı yanlız kesinlikle herkese tavsiye ediyoruz.Özellikle Bora bizimle aşırı ilgilendi.Yemekleri var çalışanların güler yüzü ayrılırken içinizde bi burukluk yaratıyorSeneye görüşmek üzere???

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (252) 333 03 52
Magnific Otel
Magnific Otel
Zengin Hüseyin Sok. No. 15
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Arkadaslarimla geldigim en keyifli tatilin tek ama tek adresi magnific otele ilk giris yaptigimiz andan resepsiyonist arkadaslarimiz yardimsever belboy arkadaslarimiz harika kokteyleriyle tatilimize nese katan bar sefi ulas bey e butun calisan arkadaslara cok tesekkur ediyoruz garson arkadaslardan da ibrahim beye recep beye hk da calisan personele cok tesekkur ediyoruz yemekleri de oldukca cok begendim her aksam muhtesem izgara showlari ve havuz basinda keyifli eglence showlariyla tatilimize renk katan butun herkese tesekkur ediyoruz seneye tekrardan gorusmek uzere kalbimiz ege de ve sizde

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 04 83
Derin Apart
Derin Apart
Sadi Irmak Cad. 1511. Sok. No. 8
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Sessiz, sakin, güler yüzlü insanlar. Tam bir aile apartı. Şiddetle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
3
0 (252) 333 03 26
Roadhouse Butik Apart Otel
Roadhouse Butik Apart Otel
Kemal Kayacan Caddesi 1503 Sokak No:9
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Gerçekten son derece temizlikten yoksun bir yer. Yazık paranıza, biraz daha verin iyi bir otelde kalın derim. Ses, gürültü fena.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Efendim her şey için teşekkürler de iyi otel dediğiniz en ufak odamız bir artı bir 85 metrekare ki 5 yıldızlı otelde o büyüklük yok. Havuz ve deniz manzaralı barlar sokağında sesten tamamen uzak ses gürültü derken insanlar özelikle aileler sessizliğe akın ediyor, buradaki amacınız kötüleme politikası mı eleştirme mi. Eleştiri olsa otelin en azından konumu itibariyle az itiraf etseydiniz ve özür dilerim ama her odanın günlük temizliği yapılıyor. Eleştirinizi haksızlığınızı biraz gözden geçirmenizi temenni ederim.

28 Ağustos 2018, Salı 21:40
50
8
0 (252) 333 02 98
Nagi Beach Hotel
Nagi Beach Hotel
Gümbet Mah. Ayaz Cad. No. 10
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Denize sıfır olması büyük avantaj. Şemsiye/ şezlong sorunu olmadan sığ ve kumlu denizine girebiliyorsunuz. Odalar her gün temizleniyor. Açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği yeterli. Görevliler güzel çalışıyor. Daha ne olsun? Bu fiyata alınabilecek en iyi hizmeti aldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 600 63 94
Maison 48 Apart
Maison 48 Apart
Adnan Menderes Cad. No. 48
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bodrum tatili öncesi yol yorğunluğunu üstümüzden atmak için burada bir gece kaldık. Otelin otoparkı maalesef yok. Çok dik bir yokuşta aracınızı park etmeniz gerekiyor. Hatta bundan sonra yürümeniz gerekiyor. Genel olarak odalar temiz. Kısa süre için iyi ama uzun süre kalmayı düşünmeyiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 03 52
Magnific Otel
Magnific Otel
Zengin Hüseyin Sok. No. 15
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bu yıl 3. Kez gelişimiz. Her şeyden memnun kaldık. Personel gayet ilgili ve alakadar. Özellikle bar ekibi ve İbrahim kardeşimize güler yüzlü hizmetinden ve davranışlarından dolayı teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 466 41 09
Breeze Beach Hotel
Breeze Beach Hotel
Kaşif Ertekin Sok. No. 12
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Türkiye kimi gozel memleketde, turizmi böyle inkishaf eden ülkede kötülüklerle dolu bir otel görmek hosh deyil. Otel misafir memnuniyyeti icin deyil, kendi parası için calishir. Hec bir yerde gormediyiniz kirli, lekeli, temiz olmayan yatak destlerini, havlularını Breeze Beach otelinde görebilirsiniz. Otelin hizmet personali, servisi yok derecesindedi. Her yer bakımsız, çok eski ve kirli. Snek barda temiz bir masa bulmak zor. Masaların silinmesi için 100 kere rica etmek zorunda kalırsın. Odalarda klima kötü calishir. En vacib meselelerden odur ki, otelin hic bir guvenliyi ve guvenlik personeli yok. Otelde yemekler de iyi deyil. Secim yok seviyyesinde. Her gun ayni yemekler. Tatil kefinizin kotu olmamasi icin asla buraya gelmeyiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)