Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Temizle
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Gümbet Otelleri

Gümbet için {{ (filteredHotels).length}} / 152 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Gümbet Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Genel itibari ile daha çok yerli turistlere hitap eden Bodrum yarımadasında, yabancı turistlerin en yoğun bulunduğu tatil beldesi Gümbet...
Bodrum Gümbet, merkeze olan yakınlığı ve fazla sayıda bulunan tesisleri ile Bodrum merkezin yükünü hafifletiyor. Bodrum'un tanınmasının ardından ilk keşfedilen tatil yerlerinden birisi de Gümbet... Bodrum'a 2 - 3 km uzaklıkta bulunmasının bu fark edilmede payı oldukça büyük.

Bodrum Gümbet daha çok yabancı turistlerin tanıdığı bir belde. Özellikle de Hollandalı turistler yakından biliyor. Birçok yabancı tur şirketi, tatilcileri Gümbet otellerinde ağırlamayı seçiyor. Yarımada içinde en çok tesise ve restorana sahip belde Gümbet.

Bodrum Gümbet'in tercih edilmesinde, Gümbet otellerinin sayısının fazla oluşunun yanında, eğlence anlayışı da oldukça etkili. Gümbet'te hayatın gündüz ayrı, gece ayrı yaşandığını söylemek mümkün.

Bodrum Gümbet otellerinin birçoğu hemen deniz kenarında ya da denize 5 - 10 dakikalık yürüyüş mesafesinde yer alıyor. Ancak kalabalık sahil kesiminden uzakta olmak isterseniz, Gümbet'in sırtını yasladığı yamaçlarda da Gümbet otelleri mevcut. Sahil kesimindeki Gümbet otelleri daha çok butik otel konseptinde iken, daha gerilerde bulunan tesisler, tatil oteli veya lüks otel niteliğinde.

Ancak Gümbet otelleri arasında en çok tercih edilen tesis türü nedir diye soracak olursanız, kesinlikle apart oteller. Gümbet, denizinin sığ olmasından dolayı daha çok çocuklu aileler tarafından tercih ediliyor. Uzun süreli konaklamak isteyenler ise tercihini apart otellerden yana kullanıyor.

Eğer siz de tatilinizi Gümbet otellerinden birinde geçirmek isterseniz, sitemiz üzerinden küçük ve detaylı bir araştırma yapıp, sizin için en uygun Gümbet otelini seçerek, tatilinize başlayabilirsiniz.

Gümbet'teki yel değirmenlerine gidip, yüzünüzü önce Bodrum Kalesi'ne, ardından denize doğru çevirin. Doğanın ne kadar cömert davrandığını fark edeceksiniz...
Yel değirmenleri, Gümbet'in en yüksek noktasında yer alır. Koyu bekleyen askerler gibi sıralanmışlardır bu zirvede. Değirmenlerin kapıları Bodrum'a, çarkları ise Gümbet koyuna bakar...

Aşağı doğru salınan yola bırakırsanız kendinizi, Gümbet'in beyaz evlerine otellerine ulaşırsınız. Gümbet'te o kadar çok otel vardır ki, sağınız solunuz otellerle dolar bir anda. Ev mi otel mi karar veremezsiniz.

Bodrum Gümbet'in merkezinde de, deniz kenarında da, Barlar Sokağı'nda da, ara caddelerinde de birçok otel yer alır. Bodrum Gümbet otellerinin sayısının bu kadar çok olması, hem tesis türlerinde hem de Gümbet 2018 otel fiyatlarında çeşitlilik yaratmıştır.

Bodrum Gümbet'te her türlü konaklama imkânı bulabilirsiniz. Pansiyonlar, butik oteller, apart oteller, lüks oteller... Gümbet 2018 otel fiyatları, yaz sezonunda artış gösterirken, kış sezonunda büyük bir düşüş yaşar. Ancak Bodrum yarımadasını yakından tanıyanlar bilirler ki, buralarda kış mevsimi daha güzel geçer. Bu nedenle, Gümbet otelleri, yazın yabancı turistlerle tıka basa doluyken, kış aylarında Türk tatilcilere kalır...

Tesis türlerine göre de, Bodrum Gümbet 2018 otel fiyatları değişiklik göstermektedir. Kalabalık bir aile için, apart otelde konaklamak daha uyguna gelebilmekte iken, iki kişilik ve haftalık tatillerde Gümbet butik otel fiyatları daha uygun olabilmektedir.

Bodrum Gümbet'te uygun otel fiyatları ile konaklamak ve size kalmış bir tatil beldesinde dinlenmek istiyorsanız, yıl içinde ekim - kasım aylarında, Gümbet'te konaklamanızı öneririm. Şimdiden iyi tatiller...

Gümbet Hakkında
Gümbet, Bodrum merkeze hem en yakın, hem harika plajlara sahip, hem de aktivitelerin merkezi, Bodrum'un can damarı...
Bodrum'un bir mahallesi olan Gümbet, Bodrum merkeze sadece 2 kilometre uzaklıkta. Ancak tahmin ediyoruz ki, bu kadar büyük yer kaplayan bir mahalle daha Türkiye'de yoktur. Gümbet artık Bodrum'dan ayrı düşünülüyor ve kendine has bir eğlence anlayışı var.

Bodrum Gümbet'in ismi, bölgedeki üstü beyaz damlı çok sayıda sarnıçtan geliyor. Gümbet, hemen yanında yer alan Bitez'e ise 4 km uzaklıkta bulunuyor.

Yarımadanın en çok tercih edilen eğlence yerleri ve otelleri Gümbet'te bulunmaktadır. Barlar, lokantalar ve eğlence yerleri de her gün biraz daha çoğalıyor ve ilçe merkezine rakip oluyor. Dolmuş, yaz mevsiminde 24 saat çalışıyor. Denizi sığ, kumsalı uzun, küçük çocuğu olan aileler için elverişli.

İnceburun ve Adaburun arasında bir koy olan Bodrum Gümbet, su sporlarının da yarımadada merkezi durumunda bulunuyor. Çünkü yarımadada hatta Türkiye'de su sporlarının ilk yapılmaya başladığı yerler arasında yer alıyor.

Akşam karanlığıyla birlikte sahilde ve Bodrum Gümbet sokaklarında bar, kafe ve restoranlarda kalabalık artıyor, müzik ve eğlencenin her türü canlanıyor. Sabahları ulaşıma açık olan Gümbet Barlar Sokağı, akşam havanın kararması ile birlikte araçlara kapatılıyor. Tamamen eğlenmek isteyen tatilcilere bırakılıyor.

Bodrum Gümbet'te asıl hayat geceleri başlıyor. Gümbet sahillerinden otellerine dönen insanlar, akşam yemeğinden sonra hazırlanıp tekrar dışarı çıkıyorlar. Çünkü gecenin ilerleyen saatlerinde Gümbet barları tıka basa doluyor, hatta dışarı taşıyorlar. Gümbet'in hareketli gece hayatı, bir gecede insanı yoracak türden. Yok, benim iyi bir eğlenceye ihtiyacım var derseniz, en doğru adres, Gümbet Barlar Sokağı'nda yer alan yüksek sesli mekânlar...

Gümbet'te sakin bir tatil arıyorsanız eğer, sahil restoranlarına gidebilir, mum ışığında, teknelerin denizde salınışını izleyerek geceyi sonlandırabilirsiniz. Unutmadan ekleyelim ki, Gümbet restoranlarında dünya mutfağının leziz tatları sunuluyor.

Gümbet otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
1
0 (850) 600 65 02
Delfin Hotel Bodrum
Delfin Hotel Bodrum
Kavaklı Sarnıç Cad. 1525 Sokak No:7
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Çok kötü, tavsiye etmeyiniz. Yemekler, odalar, her şey çok kötü. Üstelik fiyatı çok yüksek.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (850) 600 33 13
Goddess of Bodrum Isis Hotel
Goddess of Bodrum Isis Hotel
Asarlık Mevkii P.K. 390
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Tatil için özenerek seçtiğimiz ancak hiçbir şekilde beklentileri karşılamayan bir tatil. Yılın 12 ayı otelde çalışan ve en az 4 otel gezen bir çift olarak verilen hizmette aşırı eksikler var. Oda konusunda ilk izlenim beklentinin tamamen altında. Yatak özenilmemiş ilk check-in olan bir balayı odası için oda hizmetleri gerçekten kötü. Bukletlerin eksiklerini defalarca söyleyerek mini barı keza aynı şekilde bir tam göremedik. Kat hizmetleri odalara lap diye giriyor, uygunsuz şekildeyken bir de özür dileyecekleri yerde kapıya vurduk dolu mu diyorlar ki vurmadıkları aşikâr. 3 kez kapıya vurulmadan girilmez. Oda hizmetleri felaket kötü. Servis personeline gelince gayet güler yüzlü hizmetin tam karşılığını vermek için çabalıyorlar otelin her barında. Yemekler normal, güzeller. Genel olarak konumu ve organizasyonlar yemek saatleri uygun günü geçirebilmek için dinlenmek için eğlenmek için ancak odaya çıkmayacaksanız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 13 10
Gümbet Cove Hotel
Gümbet Cove Hotel
Asarlık Mevkii Adnan Menderes Cad. M. Kasif Ertekin Sok. No: 6
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Gümbet Cove Hotel ve çalışanlarına teşekkürler. Tekrar ziyaret etmek istediğim hotel. Şiddetle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (252) 333 03 28
Işıksay Boutique Otel
Işıksay Boutique Otel
Gümbet Mah.Erguvan Sok. No:10
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Kötü bir işletme. Kapısı kırık odada konakladık, havlular kirliydi, odada mini dolap yoktu, kapıyı tamir ettirin dedik, tamam deyip salladılar, kahvaltısı düz klasik tabaktı, gece 4'e kadar barların müzikleri odanda gibi, uyumak mümkün değil. İşletmecileri hiç beğenmedim. Size 1 puan bile yüksek.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 16 46
Melek Hotel
Melek Hotel
Dalgıçoğlu Mehmet Efendi Sok. No: 9
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otelde 4 gece konakladık ve her şeyden çok memnun kaldık. Personeller çok güler yüzlü ve ilgililerdi, animatörler çok eğlenceli ve sıcakkanlılardı. Otelin ortak kullanım alanları da odamızda tertemizdi. Otelin yemekleri çok güzel ve çeşitliydi, içecekler kaliteliydi. Denizden ve havuzdan çok keyif aldık. Kesinlikle hem biz hem de çocuklarımız bu otele tekrar gelmeyi çok istiyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 77 34
Ayaz Aqua Hotel
Ayaz Aqua Hotel
Asarlik Mevkii Metin Akman Sok. No. 4
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Fiyat performans açısından başarılı bir otel. Biz otelden memnun kaldık. Bizim bulunduğumuz mevsimde açık havuz fazla soğuk olduğu için genellikle kapalı havuzu tercih ettik. Otelin yemekleri güzeldi, herhangi bir sorun yaşamadık. Odamızda konforlu ve temizdi. Personellerin ilgisi ve samimiyeti güzeldi. Kütahya merkeze uzak, çam ağaçları arasında huzurlu bir tatil geçirdik. Teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 49 93
Royal Asarlık Beach Hotel
Royal Asarlık Beach Hotel
Adnan Menderes Cad. Kaşif Ertekin Sok. No. 7
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Girne'ye daha önceden gelmiştik ama bu otelde ilk defa kaldık. Sanırım bundan sonrada her geldiğimizde konumundan dolayı bu oteli tercih edeceğiz. Konum olarak hem denize sıfır hem de merkezi ve her yere çok yakın. Otelin yemeklerini beğendik, çeşitler ve lezzetler güzeldi. Otel biraz eski ve çok lüks değil ama bizim ihtiyaçlarımızı karşıladı en önemlisi de eski olmasına rağmen bakımlı ve temizdi. Biz otelden çok memnun kaldık, tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 25 16
Bronze Hotel
Bronze Hotel
Adnan Menderes Cad. No. 49
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bu otelden çok memnun kaldık, her şey çok güzeldi, eleştirecek kötü bir şey yoktu. Yemeklerde bol bol çeşit vardı ve çok lezzetlilerdi. Otel genel olarak temizdi, havuz hijyenikti ve odamız her gün temizlendi. Personeller gerçekten çok ilgililer ve samimiler, özellikle animatör arkadaşların enerjisine bayıldık. Çocuğumuzu güvenle çocuk kulübüne bıraktık, orada çok güzel ilgilendiler. Otel gerçekten aldığı parayı hak ediyor. Kesinlikle tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 23 18
Tenda Hotel
Tenda Hotel
Gümbet Mah. Dayılar Sok. No. 7
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otelde eşim ile birlikte 1 hafta kaldık. Otel genelde yabancılardan oluşsa da diğer otellerdeki gibi personeller hep onlarla ilgilenmiyordu. Personeller çok genç olmalarına rağmen işlerini çok profesyonelce yapıyordu, herkes ile tek tek ilgilenip çok samimi davranıyorlardı. Odamızdan memnun kaldık, tertemiz ve konforluydu. Otel konum olarak Ölüdeniz çarşıya ve Hisarönü'ne yakındı. Otelin manzarası gerçekten çok güzeldi. Sırf manzarası ve personelleri için bile tekrar gelinebilecek bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 92 92
Riva Bodrum Resort
Riva Bodrum Resort
Adnan Menderes Cad. No. 110
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otelin manzarası gerçekten çok güzeldi, akşam üstü bu manzaraya karşı keyif yapmak çok güzel oluyordu. Personeller güler yüzlü ve ilgililerdi. Odamızdan da memnunduk, tertemizdi. Yemekler lezzetli ve güzeldi. Biz bu otelde sorunsuz bir hafta geçirdik. Herkese her şey için teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 24 24
Salinas Beach Hotel
Salinas Beach Hotel
Asarlık Mevkii Metin Akman Sok. No. 1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Ailecek gittiğimiz bu otelde 1 hafta kaldık. Otel çok güzeldi. Konumunu çok sevdik, denize yakındı ve denizi çok sevdik. Otel personellerinin tutumu ve ilgisi çok başarılıydı. Yemekler fena değildi, çoğu şeyi beğendik zaten çok çeşit olduğu için kendi zevkimize uygun yiyecekleri kolaylıkla bulabildik. Odamızı sevdik, 2 günde bir temizlik yapıldı ve genel olarak otelin geneli tertemiz. Biz otelden memnun ayrıldık, sizlere de tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 24 24
Salinas Beach Hotel
Salinas Beach Hotel
Asarlık Mevkii Metin Akman Sok. No. 1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bu oteli kesinlikle tavsiye ederim. Biz başka bir otelde kalacakken o oteli beğenmeyip son dakika bu otele rezervasyon yaptırdık ve burada beklentimizin çok üstünde bir tatil geçirdik, üstelik çok uygun fiyata. Otel personelleri çok başarılı, işlerini çok güzel yapıyorlar ve yüzlerinde hep bir tebessüm var. Yemekler lezzetliydi, çeşitler bence otel için yeterliydi. Otelin denize yakınlığı hoşumuza gitti. Bir dahaki yaz yine bu oteli tercih edeceğim. Harikasınız Salinas Otel!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 24 24
Salinas Beach Hotel
Salinas Beach Hotel
Asarlık Mevkii Metin Akman Sok. No. 1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otelde 5 gece kaldık ve otelden memnun bir şekilde ayrıldık. Otel verdiğiniz paranın karşılığını güzel veriyor. Otelin havuzu biraz küçüktü ama biz zaten çoğunlukla denizi tercih ettik. Otel ile deniz arasındaki mesafe azdı, sahilde otel için ayrılan bir kısım ve kendi şezlongları var. Ama şezlong sayıları biraz az olduğu için yer bulmak sıkıntılı olabiliyor. Otelin yemeklerini beğendik, bizce çeşitler yeterliydi. Personellerin samimiyeti ve ilgisi güzeldi. Tekrar gidebileceğimiz bir otel, herkese teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 24 24
Salinas Beach Hotel
Salinas Beach Hotel
Asarlık Mevkii Metin Akman Sok. No. 1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Kız kıza gittiğimiz bu tatilde çok rahat ve güzel bir tatil yaptık. Oteli çok beğendik, tam bir aile oteliydi bu yüzden bizi rahatsız edecek hiçbir şey yaşamadık. Otele girişte rezervasyonumuzda bir sorun oluşmasına rağmen bizi çok güzel ağırladılar ve odamızı olabilecek en kısa sürede teslim ettiler. Otelin yemeklerini çok beğendik. Otelin genel temizliği de çok güzeldi. Otel ile deniz yakındı, buna çok sevindik. Personeller herkes ile tek tek ilgileniyor ve çok güler yüzlüler. Bu oteli kesinlikle tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 44 97
Sunhill Centro Hotel
Sunhill Centro Hotel
Adnan Menderes Cad. No. 48
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otelin konumunu beğendik, otelden çıkar çıkmaz kendinizi caddede buluyorsunuz ve otel barlar sokağına çok yakın. Otelin havuzu küçük ama bence yeterliydi. Otelin teras barında akşamları vakit geçirmek çok keyifli oluyor. Otelin yemekleri idare eder ama aç kalmazsınız. Odamızdan memnunduk ama balkon yoktu. Biz barlar sokağına yakın ve uygun bir otel olarak burayı seçtik, size de tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 44 97
Sunhill Centro Hotel
Sunhill Centro Hotel
Adnan Menderes Cad. No. 48
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Benim için otellerde temizlik çok önemlidir ve bu otelde her yer tertemizdi. Odalarımız her gün temizlendi, havlular ve çarşaflar değiştirildi. Otelin barlar sokağına yakın olması sayesinde otel dışında da vakit geçirdik. Ama otelin kendi animatörler ve aktiviteleri de son derece eğlenceli. Otelin havuzu biraz küçüktü ama zaten otel ile deniz yakın oldukları için biz denizi tercih ettik. Verdiğiniz paranın karşılığını alabileceğiniz güzel bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 44 97
Sunhill Centro Hotel
Sunhill Centro Hotel
Adnan Menderes Cad. No. 48
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Biz oteldeyken deprem olmuştu ve herkes çok paniklemişti ama otelin personelleri bizleri çok güzel bir şekilde sakinleştirdiler ve çok güzel ilgilendiler. Kendilerine buradan bir kez daha teşekkür ediyorum. Otelin yemeklerini ve odamızı sevdim. Otelin her yeri tertemizdi. Havuz keyifliydi, sürekli havuz başında aktiviteler oluyordu. Animasyon ekibini çok sevdik, çok eğlenceliler. Sizlere de bu oteli kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 44 97
Sunhill Centro Hotel
Sunhill Centro Hotel
Adnan Menderes Cad. No. 48
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otelin mevkii ve konumu çok iyi bir yerde. Oteli çok beğendik ve çok eğlenceli bir tatil geçirdik. Otelin animasyon ekibini tebrik ediyorum gerçekten bizleri çok eğlendirdiler. Otelin denize ve barlar sokağına yakın olmasını sevdik. Odamızdan tertemizdi. Otelin yemeklerini beğendik ama içecek kalitesini arttırmaları gerektiğini düşünüyorum. Güzel bir tatil oldu, herkese teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 08 29
Anadolu Hotels Bodrum
Anadolu Hotels Bodrum
Anadolu Hotels Bodrum, Gümbet Mahallesi, Dayılar Sokak, No:5
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otele girdiğimiz andan beri gördüğümüz ilgi ve samimiyet tatilimizin güzel geçeceğinin habercisiydi ve tam da öyle oldu. Biz çocuklarımız ile burada çok güzel ve eğlenceli vakit geçirdik. Animatör ekibi herkes ile tek tek ilgilendi ve şovlara katılmaları için teşvik etti. Bu otele gelip de sıkılacak biri olduğunu düşünmüyorum. Otelin temizliği, yemekleri, odası ve havuzu güzeldi. Herkese tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 08 29
Anadolu Hotels Bodrum
Anadolu Hotels Bodrum
Anadolu Hotels Bodrum, Gümbet Mahallesi, Dayılar Sokak, No:5
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Tatilimizden çok memnun kaldık, otel beklediğimizden daha güzeldi. Otelin yemekleri gerçekten çok güzeldi. Otelin her yeri tertemiz. Odamız tam istediğimiz gibiydi ve her gün temizlendi. Resepsiyon personelleri dışında diğer personeller son derece güler yüzlüydü. Tekrardan gelebileceğim bir otel oldu, her şey için teşekkürler...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 08 29
Anadolu Hotels Bodrum
Anadolu Hotels Bodrum
Anadolu Hotels Bodrum, Gümbet Mahallesi, Dayılar Sokak, No:5
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otelde kaldığımız süre boyunca verdiğimiz paranın karşılığı çok güzel aldık. OTel fiyat performans dengesini çok güzel oturtmuş. Yemeklerin çeşitliliği ve lezzeti olsun içeceklerin kalitesi olsun muazzamdı. Bizi otelde sürekli eğlendiren animasyon ekibine çok teşekkür ediyorum. Bu oteli herkese tavsiye edeceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 08 29
Anadolu Hotels Bodrum
Anadolu Hotels Bodrum
Anadolu Hotels Bodrum, Gümbet Mahallesi, Dayılar Sokak, No:5
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bu otelde 1 hafta kaldık ve çok eğlenceli, dolu dolu bir tatil geçirdik. Tabi ki bunda animasyon ekibinin etkisi çok büyük. Otelin yemekleri güzeldi. Otel ile plaj arasında biraz mesafe var. Ama hem plaj hem de deniz çok güzel. Bu güzel tatili bize yaşattığınız için çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 08 29
Anadolu Hotels Bodrum
Anadolu Hotels Bodrum
Anadolu Hotels Bodrum, Gümbet Mahallesi, Dayılar Sokak, No:5
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Oteli beğendik, tertemiz ve çok güzel bir tesisti. Odalarımız her gün temizlendi ama odaların biraz küçük olduğunu düşünüyoruz. Otelin animasyon ekibi gerçekten çok başarılı, hepsini tebrik ediyorum. Otelin diğer personelleri de güler yüzlü ve ilgililer. Otelin yemek çeşitleri fazlaydı ve yediğimiz her şeyi çok beğendik ama pideye hayran kaldık. Mutlaka bu otele gitmelisiniz, çok güzel bir tatil geçireceğinize emin olun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 08 29
Anadolu Hotels Bodrum
Anadolu Hotels Bodrum
Anadolu Hotels Bodrum, Gümbet Mahallesi, Dayılar Sokak, No:5
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otelin animasyon ekibi kesinlikle harika! Sayelerinde o kadar güzel ve eğlenceli bir tatil geçirdik ki. Otelin yapısı çok güzeldi. Otel tertemizdi, odamızda zaten her gün temizledi. Yemeklerden de çok memnun kaldık. Bizim için çok eğlenceli bir tatil oldu. Çocuklarımız daha otelden dönerken yolda otele bir daha gelelim diye ısrar ettiler. En kısa zamanda bu otele tekrar gideceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 03 52
Magnific Otel
Magnific Otel
Zengin Hüseyin Sok. No. 15
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Hayatımızda geçirdiğim en muhteşem tatildi. Jolly Tur'a önerdiği için teşekkürler. Deniz, odalar, personeli harika. Tertemizdi, yemekler mükemmeldi. 24 saat yoksunuz. Herkese tavsiye ediyorum. Seneye de oradayız inşallah. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (252) 333 01 33
Bodrum Beach Resort
Bodrum Beach Resort
Gümbet Mah. Osman Nuri Bilgin Cad. No. 37-1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otel çok kötü, kahvaltıları lezzetsiz. Havuz kirli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 03 52
Magnific Otel
Magnific Otel
Zengin Hüseyin Sok. No. 15
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bu yıl 2.kez gelişimiz. Her şeyden memnun kaldık. Personel çok ilgiliydi. Özellikle animatör Bora, organizasyon, müşteri hizmeti ve alaka tartışılmaz. Otel hizmeti için herkese teşekkür ederiz. Sevgili Bora'ya çok çok teşekkür ederiz, mükemmel hizmet ve müthiş ilgisinden dolayı. Tek başına idaresi mükemmeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 06 69
Otel Ozzy
Otel Ozzy
Ayaz Cad No:39
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bodrum'da otel araştırırken buradaki yorumları okuyup tercih ettiğim ve ailemle beraber temiz, sakin, huzurlu, keyifli, güvenli 4 gün geçirdiğim mis kokulu butik otel. Gümbet'te oda + kahvaltı konseptinde buranın üzerinde otel olduğunu düşünmüyorum. Gidecek olanlara tavsiyem, kahvaltıyı kaçırmayın. Her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 600 63 50
Bodrum Park Hotel
Bodrum Park Hotel
Ayaz Cad. No. 54
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Hayatımda gördüğüm ve kaldığım en kötü otel. Odalar bakımsız ve kötü. Havuz yeşil, su pislik akıyor. Kahvaltı içler acısı. Uygun diye aldanıp paranızı boşa harcamayın. Ben peşin ödeme yaptım fakat parayı yakıp erkenden çıktım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (252) 333 01 33
Bodrum Beach Resort
Bodrum Beach Resort
Gümbet Mah. Osman Nuri Bilgin Cad. No. 37-1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otel konum itibariyle çok güzel. Gümbet barlar sokağına yürüme mesafesinde. Deniz 200 metre, yemek konusunda 5 gece kaldık. 2 gün sadece tavuk yedik. Diğer günler et döner, fırında kuzu, levrek balık, köfte vardı. Yemek ve mezeler gayet başarılı. Ama sıra ekmek kuyruğu gibi uzayıp gidiyor. Hatta oturacak yer bulmakta bile zorlanıyorsunuz. Garsonlar arı gibi çalışıyor fakat kalabalıktan yetersiz kalabiliyorlar. Havuzdan umudu kesin çocuklardan fırsat bulamazsınız. Arkadaki relax pool daha iyi ve terasının manzarası mükemmel. Otel odası pansiyon kalitesinde, beklentiniz yüksek olmasın. Gelip otelden çıkmayacaksanız kötü. Biz turlara katıldık ve her gün dışardaydık neredeyse. Bu amaçla geldiğim için beklentilerim karşılandı diyebilirim. Bodrum'da etkinlikleri çok fazla takip etmeniz yeterli. Otelde karnınız doyar, klimayla uyur, duş alırsınız bu kadar...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 06 69
Otel Ozzy
Otel Ozzy
Ayaz Cad No:39
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Yer ayırttığımız oteli görünce yaşadığımız hayal kırıklığı ve umursamaz bir o kadar da saygısız muameleden sonra bulduğumuz ve artık Bodrum'a geldiğimizde asla başka bir yerde kalamayız dedirtecek kadar rahat ettiğimiz harika bir butik otel. Tertemiz sıcacık bir ortam. Daha önce her yeri lavanta kokan bir otelde kalmamıştık. Teşekkürler Otel Ozzy.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 04 83
Derin Apart
Derin Apart
Sadi Irmak Cad. 1511. Sok. No. 8
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Sessiz, sakin, güler yüzlü insanlar. Tam bir aile apartı. Şiddetle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
3
0 (252) 333 03 26
Roadhouse Butik Apart Otel
Roadhouse Butik Apart Otel
Kemal Kayacan Caddesi 1503 Sokak No:9
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Gerçekten son derece temizlikten yoksun bir yer. Yazık paranıza, biraz daha verin iyi bir otelde kalın derim. Ses, gürültü fena.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Efendim her şey için teşekkürler de iyi otel dediğiniz en ufak odamız bir artı bir 85 metrekare ki 5 yıldızlı otelde o büyüklük yok. Havuz ve deniz manzaralı barlar sokağında sesten tamamen uzak ses gürültü derken insanlar özelikle aileler sessizliğe akın ediyor, buradaki amacınız kötüleme politikası mı eleştirme mi. Eleştiri olsa otelin en azından konumu itibariyle az itiraf etseydiniz ve özür dilerim ama her odanın günlük temizliği yapılıyor. Eleştirinizi haksızlığınızı biraz gözden geçirmenizi temenni ederim.

28 Ağustos 2018, Salı 21:40
50
10
0 (252) 333 03 52
Magnific Otel
Magnific Otel
Zengin Hüseyin Sok. No. 15
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bu yıl 3. Kez gelişimiz. Her şeyden memnun kaldık. Personel gayet ilgili ve alakadar. Özellikle bar ekibi ve İbrahim kardeşimize güler yüzlü hizmetinden ve davranışlarından dolayı teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (252) 333 00 83
Breeze Beach Hotel
Breeze Beach Hotel
Kaşif Ertekin Sok. No. 12
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Türkiye kimi gozel memleketde, turizmi böyle inkishaf eden ülkede kötülüklerle dolu bir otel görmek hosh deyil. Otel misafir memnuniyyeti icin deyil, kendi parası için calishir. Hec bir yerde gormediyiniz kirli, lekeli, temiz olmayan yatak destlerini, havlularını Breeze Beach otelinde görebilirsiniz. Otelin hizmet personali, servisi yok derecesindedi. Her yer bakımsız, çok eski ve kirli. Snek barda temiz bir masa bulmak zor. Masaların silinmesi için 100 kere rica etmek zorunda kalırsın. Odalarda klima kötü calishir. En vacib meselelerden odur ki, otelin hic bir guvenliyi ve guvenlik personeli yok. Otelde yemekler de iyi deyil. Secim yok seviyyesinde. Her gun ayni yemekler. Tatil kefinizin kotu olmamasi icin asla buraya gelmeyiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 94 78
Junior Colossus
Junior Colossus
Adnan Menderes Cad. Fatih Rüştü Zorlu Sok. No. 6
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Her şeyiyle mükemmeldi. Özellik personel ve işletme sahibi Veysel Bey'in nazik konukseverliği bizi çok memnun etti. Bayram tatilimiz harikaydı. Ödediğimiz ücrete kıyasla harika bir konaklama yaşadık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (252) 333 04 58
Filis Otel
Filis Otel
Büyük İskender Cad. Fettah Sok. No. 7
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

3 gece kaldık ama kaldığımız süre içerisinde temizlik çarşaf değişimi yapılmadı haklı olarak. Küçük bir işletme. Fiyat olarak araştırırsanız daha uygun, aynı konsept bulabilirsiniz. Çok kötü dersem ayıp olur. Bu paraya bu hizmet anca.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (252) 333 06 45
Gümbet Sardunya Otel
Gümbet Sardunya Otel
Ayaz Cad. No: 60
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Çok çok eski bir otel. Havuzu var ama aktif değil. Çok kirli çok bakıma ihtiyacı var ama Gümbet merkezde olması avantaj. Zorunluysan kalınabilir. İşletmecisi iyi bir bayan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 06 69
Otel Ozzy
Otel Ozzy
Ayaz Cad No:39
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

8-10 Ağustos tarihleri arasında ailecek kaldık. Öncelikle odalar çok temiz, mis gibi kokuyor. Haluk Bey, eşi ve oğlu çok ilgili ve samimiler. Kahvaltıda bir kuş sütü eksik, yeterli ve güzel. Her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 04 83
Derin Apart
Derin Apart
Sadi Irmak Cad. 1511. Sok. No. 8
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Ailenizle temiz, keyifli ve nezih bir ortamda tatilin tadını çıkartmak istiyorsanız kesinlikle Derin Apartı tercih etmelisiniz. Otel sahibinin samimiyeti ve güven veren tavrı ile kendinizi buraya ait hissedebileceğiniz bir konaklama keyfi yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. İyi tatiller.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 04 83
Derin Apart
Derin Apart
Sadi Irmak Cad. 1511. Sok. No. 8
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Konum olarak harika. Tam bir aile oteli. Sakin, huzurlu, limon ağaçlarının arasında mütevazi bir tatildi. Havuzu temiz ve yeterli büyüklükteydi. Muharrem Bey'e ilgisinden dolayı teşekkür eder, herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 75 78
Palm Garden Gümbet
Palm Garden Gümbet
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Ben de gitmeden önce yorumları görmüştüm korkmuştum ve söylemişlerdi ki 3 yıldızlı ama harika bir tatil oldu. Çok eğlenceli bir yer. Diskolar yakın, her yer yakın. Yemekler güzel. Çok sevdim ve merakla 2019'u bekliyorum. Yine güzel tatil geçeriyim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 02 85
Merve Park Otel
Merve Park Otel
Gümbet Mah .Erguvan Sok. No: 46
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Çalışanları güler yüzlü, cana yakın ve çok samimi insanlar. Otel sahibi Kemal amca profesyonel bir işletmeci olmasının yanı sıra pozitif enerji veren kibar ve işinde çok başarılı bir insan. Ayrıca omletini denemenizi tavsiye ederim. :) Otel her yere yakın. Merkezi bir konumda ve size kendinizi evinizde gibi hissettiriyor. Biz Merve Park Oteli çok sevdik. Sizin de seveceğinize eminiz. Bodrum'da kesinlikle tercih edilmesi gereken bir yer olduğunu görüp hak vereceğinize eminim. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 04 32
Ayışığı Hotel
Ayışığı Hotel
Erguvan Sok. No: 62
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Her şey çok temiz ve kullanışlı. Eğer kafanızı dinlemek istiyorsanız tavsiye ederim. 😂

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (252) 333 02 85
Merve Park Otel
Merve Park Otel
Gümbet Mah .Erguvan Sok. No: 46
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otelin sahibi Kemal amca, amca diyorum çünkü gerçekten amca gibi. Bize çok yardımcı oldular. Misafirperverlikleri çok güzel. Otel denize ve eğlence mekanlarına çok yakın ve güvenli bir konumda. Odalar klimalı ve gayet rahat. Bir daha gelsem yine burayı tercih edebilirim. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 19 74
The Best Life Hotel
The Best Life Hotel
Şakir Esendemir Sok. No. 9
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otel konum olarak çok güzel bir yerde bulunuyor. Öncelikli tercih sebebimiz de bu oldu zaten. Eğer amacınız eğlenmek, gezmek ve Bodrum'un tadını çıkarmaksa kesinlikle burayı tercih edin derim. Ayrıca bunların yanında yemekleri çok güzel, personelleri çok saygılı, animasyonu çok keyifli güzel ve kaliteli bir otel. Artık bundan sonra her yaz buradayız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 19 74
The Best Life Hotel
The Best Life Hotel
Şakir Esendemir Sok. No. 9
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Her şeyiyle güzel bir otel. Çok güzel ve unutulmaz bir tatil geçirdik. Yemekleri çok kaliteli ve lezzetleri oldukça güzel. Otelde manzara harika, karşısında keyif yapmaya doyamadık diyebilirim. En çok da tüm personele ilgi ve alakasından dolayı teşekkür etmek isterim. En çok da animasyonlardan keyif aldığımı itiraf etmem gerek. :) Seneye görüşmek üzere...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 19 74
The Best Life Hotel
The Best Life Hotel
Şakir Esendemir Sok. No. 9
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Gümbet barlar sokağının dibinde, eşsiz bir konuma ve mükemmel bir manzaraya sahip harika bir hizmet sunan otel. Yemeklerin harika olmasından kilo aldık vallahi. :) Otel konumundan dolayı hep gençler tarafından tercih ediliyor. Kesinlikle bu seneki başka bir tatilimizde tekrar geleceğiz. Doyamadık. Tüm personele ilgilerinden ötürü de teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 19 74
The Best Life Hotel
The Best Life Hotel
Şakir Esendemir Sok. No. 9
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Yorumlarda abartıldığı kadar olduğunu açıkçası düşünmüyordum ama gelince anladım ki fazla değil az bile söylenmiş. O kadar güzel bir otel ki. Personelin cana yakınlığı ve ilgisi resmen bizi mest etti. Alkolde kaliteli markalar tercih etmeleri çok güzel. Otelin yemek katındaki manzarayı çok az yerde bulabilirsiniz. Mutlaka keyfini çıkarın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 19 74
The Best Life Hotel
The Best Life Hotel
Şakir Esendemir Sok. No. 9
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Barlar sokağında bulunduğunda eğlence mekânlarıyla yakınlığıyla konumunu çok beğendiğim bir otel oldu. Ayrıca çalışanlarının güler yüzlü olması, yemeklerinin lezzetinin harika oluşu, genel olarak hizmet kalitesinde en ufak bir kusur bile olmaması çok hoştu. Kaliteli bir otel ve güzel konum. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)