Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gümbet Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Gümbet Otelleri

Gümbet için {{ (filteredHotels).length}} / 152 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Gümbet Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Genel itibari ile daha çok yerli turistlere hitap eden Bodrum yarımadasında, yabancı turistlerin en yoğun bulunduğu tatil beldesi Gümbet...
Bodrum Gümbet, merkeze olan yakınlığı ve fazla sayıda bulunan tesisleri ile Bodrum merkezin yükünü hafifletiyor. Bodrum'un tanınmasının ardından ilk keşfedilen tatil yerlerinden birisi de Gümbet... Bodrum'a 2 - 3 km uzaklıkta bulunmasının bu fark edilmede payı oldukça büyük.

Bodrum Gümbet daha çok yabancı turistlerin tanıdığı bir belde. Özellikle de Hollandalı turistler yakından biliyor. Birçok yabancı tur şirketi, tatilcileri Gümbet otellerinde ağırlamayı seçiyor. Yarımada içinde en çok tesise ve restorana sahip belde Gümbet.

Bodrum Gümbet'in tercih edilmesinde, Gümbet otellerinin sayısının fazla oluşunun yanında, eğlence anlayışı da oldukça etkili. Gümbet'te hayatın gündüz ayrı, gece ayrı yaşandığını söylemek mümkün.

Bodrum Gümbet otellerinin birçoğu hemen deniz kenarında ya da denize 5 - 10 dakikalık yürüyüş mesafesinde yer alıyor. Ancak kalabalık sahil kesiminden uzakta olmak isterseniz, Gümbet'in sırtını yasladığı yamaçlarda da Gümbet otelleri mevcut. Sahil kesimindeki Gümbet otelleri daha çok butik otel konseptinde iken, daha gerilerde bulunan tesisler, tatil oteli veya lüks otel niteliğinde.

Ancak Gümbet otelleri arasında en çok tercih edilen tesis türü nedir diye soracak olursanız, kesinlikle apart oteller. Gümbet, denizinin sığ olmasından dolayı daha çok çocuklu aileler tarafından tercih ediliyor. Uzun süreli konaklamak isteyenler ise tercihini apart otellerden yana kullanıyor.

Eğer siz de tatilinizi Gümbet otellerinden birinde geçirmek isterseniz, sitemiz üzerinden küçük ve detaylı bir araştırma yapıp, sizin için en uygun Gümbet otelini seçerek, tatilinize başlayabilirsiniz.

Gümbet'teki yel değirmenlerine gidip, yüzünüzü önce Bodrum Kalesi'ne, ardından denize doğru çevirin. Doğanın ne kadar cömert davrandığını fark edeceksiniz...
Yel değirmenleri, Gümbet'in en yüksek noktasında yer alır. Koyu bekleyen askerler gibi sıralanmışlardır bu zirvede. Değirmenlerin kapıları Bodrum'a, çarkları ise Gümbet koyuna bakar...

Aşağı doğru salınan yola bırakırsanız kendinizi, Gümbet'in beyaz evlerine otellerine ulaşırsınız. Gümbet'te o kadar çok otel vardır ki, sağınız solunuz otellerle dolar bir anda. Ev mi otel mi karar veremezsiniz.

Bodrum Gümbet'in merkezinde de, deniz kenarında da, Barlar Sokağı'nda da, ara caddelerinde de birçok otel yer alır. Bodrum Gümbet otellerinin sayısının bu kadar çok olması, hem tesis türlerinde hem de Gümbet 2019 otel fiyatlarında çeşitlilik yaratmıştır.

Bodrum Gümbet'te her türlü konaklama imkânı bulabilirsiniz. Pansiyonlar, butik oteller, apart oteller, lüks oteller... Gümbet 2019 otel fiyatları, yaz sezonunda artış gösterirken, kış sezonunda büyük bir düşüş yaşar. Ancak Bodrum yarımadasını yakından tanıyanlar bilirler ki, buralarda kış mevsimi daha güzel geçer. Bu nedenle, Gümbet otelleri, yazın yabancı turistlerle tıka basa doluyken, kış aylarında Türk tatilcilere kalır...

Tesis türlerine göre de, Bodrum Gümbet 2019 otel fiyatları değişiklik göstermektedir. Kalabalık bir aile için, apart otelde konaklamak daha uyguna gelebilmekte iken, iki kişilik ve haftalık tatillerde Gümbet butik otel fiyatları daha uygun olabilmektedir.

Bodrum Gümbet'te uygun otel fiyatları ile konaklamak ve size kalmış bir tatil beldesinde dinlenmek istiyorsanız, yıl içinde ekim - kasım aylarında, Gümbet'te konaklamanızı öneririm. Şimdiden iyi tatiller...

Gümbet Hakkında
Gümbet, Bodrum merkeze hem en yakın, hem harika plajlara sahip, hem de aktivitelerin merkezi, Bodrum'un can damarı...
Bodrum'un bir mahallesi olan Gümbet, Bodrum merkeze sadece 2 kilometre uzaklıkta. Ancak tahmin ediyoruz ki, bu kadar büyük yer kaplayan bir mahalle daha Türkiye'de yoktur. Gümbet artık Bodrum'dan ayrı düşünülüyor ve kendine has bir eğlence anlayışı var.

Bodrum Gümbet'in ismi, bölgedeki üstü beyaz damlı çok sayıda sarnıçtan geliyor. Gümbet, hemen yanında yer alan Bitez'e ise 4 km uzaklıkta bulunuyor.

Yarımadanın en çok tercih edilen eğlence yerleri ve otelleri Gümbet'te bulunmaktadır. Barlar, lokantalar ve eğlence yerleri de her gün biraz daha çoğalıyor ve ilçe merkezine rakip oluyor. Dolmuş, yaz mevsiminde 24 saat çalışıyor. Denizi sığ, kumsalı uzun, küçük çocuğu olan aileler için elverişli.

İnceburun ve Adaburun arasında bir koy olan Bodrum Gümbet, su sporlarının da yarımadada merkezi durumunda bulunuyor. Çünkü yarımadada hatta Türkiye'de su sporlarının ilk yapılmaya başladığı yerler arasında yer alıyor.

Akşam karanlığıyla birlikte sahilde ve Bodrum Gümbet sokaklarında bar, kafe ve restoranlarda kalabalık artıyor, müzik ve eğlencenin her türü canlanıyor. Sabahları ulaşıma açık olan Gümbet Barlar Sokağı, akşam havanın kararması ile birlikte araçlara kapatılıyor. Tamamen eğlenmek isteyen tatilcilere bırakılıyor.

Bodrum Gümbet'te asıl hayat geceleri başlıyor. Gümbet sahillerinden otellerine dönen insanlar, akşam yemeğinden sonra hazırlanıp tekrar dışarı çıkıyorlar. Çünkü gecenin ilerleyen saatlerinde Gümbet barları tıka basa doluyor, hatta dışarı taşıyorlar. Gümbet'in hareketli gece hayatı, bir gecede insanı yoracak türden. Yok, benim iyi bir eğlenceye ihtiyacım var derseniz, en doğru adres, Gümbet Barlar Sokağı'nda yer alan yüksek sesli mekânlar...

Gümbet'te sakin bir tatil arıyorsanız eğer, sahil restoranlarına gidebilir, mum ışığında, teknelerin denizde salınışını izleyerek geceyi sonlandırabilirsiniz. Unutmadan ekleyelim ki, Gümbet restoranlarında dünya mutfağının leziz tatları sunuluyor.

Gümbet otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
9
0 (252) 333 04 32
Ayışığı Hotel
Ayışığı Hotel
Erguvan Sok. No: 62
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Resepsiyondaki çalışanın ilgisi bizi mutlu etti. Tam bir aile oteli olduğunu düşünüyorum. Konumu zaten oldukça iyiydi. Etstur görevlisi Ali beye sonsuz ilgi ve alakası için buradan teşekkür etmek istiyorum. Kendisi tatilimizi güzelleştiren bir detaydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (252) 333 04 32
Ayışığı Hotel
Ayışığı Hotel
Erguvan Sok. No: 62
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bir gece konaklamak için mantıklı bir yer. İşletme sahibi ve personeller oldukça profesyonel bir tavırla hareket ediyor. Eşinizle gidip hiç tereddüt etmeden kalabilirsiniz. Güzel ortamı ve neşeli çalışanları ile keyifli bir tatil sizi bekliyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 04 32
Ayışığı Hotel
Ayışığı Hotel
Erguvan Sok. No: 62
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bir kadın olarak tek başıma gittiğim bu tatilde kendimi son derece rahat ve güvende hissettim. Tekrar gidip yine burada kalmayı istiyorum. Birçok yeri deniyorum ama burası artık ilk ve tek tercihim. Bu kaliteli hizmet için çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 04 32
Ayışığı Hotel
Ayışığı Hotel
Erguvan Sok. No: 62
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Gümbet'te birçok otel denedim ve şunu söyleyebilirim ki, burada bu otelden daha temiz bir otele rastlayamazsınız. Güler yüzleri ile içinizi ısıtacak otel çalışanlarından hiç bahsetmeyeyim. Tatilinizi güzelleştiren biribirinden güzel arkadaşlara emeklerinden dolayı teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 04 32
Ayışığı Hotel
Ayışığı Hotel
Erguvan Sok. No: 62
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bodrum Gümbet tatil için plandığınız bir yerse doğru oteldesiniz. Ailenizle birlikte unutulmaz, eğlenceli ve keyifli anlara şahit olurken rahat ve sakin bir tatil geçirebileceksiniz. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Biz eğlendik siz de eğlenin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (252) 333 04 32
Ayışığı Hotel
Ayışığı Hotel
Erguvan Sok. No: 62
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Sadece bir gün konakladım. Lüks bir otel olduğunu söleyemem. Bayram tatilinde her yer dolu olunca burada kaldım. Hem otel hem de havuz çok küçük. Eğlenmek için çok bir imkanınız olmuyor. Otelin bu konuda eksiklikleri var. Barlar sokağına yakın olması ile tatil biraz daha renklenmişti. Personelin samimiyeti ve içtenliği içinizi ısıtıyordu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 04 32
Ayışığı Hotel
Ayışığı Hotel
Erguvan Sok. No: 62
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Çalışanların müşteriler ile iletişimi oldukça iyi. Etrafınızı güzelleştiren bu insanlar sayesinde neşeli ve fazlasıyla huzurlu bir tatile merhaba diyebilirsiniz. Tüm bunlarla gitmenizi kesinlikle tavsiye ederim. Her şey içiçn teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 04 32
Ayışığı Hotel
Ayışığı Hotel
Erguvan Sok. No: 62
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Ortamın şatafatlıktan uzaklığı ile oldukça hoş bir tatil geçiriyorum. Odalar tertemiz. İşletme sahibinin ve personelin güleryüzü neşenize resmen neşe katıyor. Evinizden uzakta olduğunuzu tamamen unutacağınız, hatta evinizde hissedeceğiniz güzel bir ortam var. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 04 32
Ayışığı Hotel
Ayışığı Hotel
Erguvan Sok. No: 62
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Konakladığım süre boyunca oldukça keyifliydim. Otel kısa bir süre önce yenilendiği için bina ve içerisindeki eşyalar oldukça yeniydi. Özellikle otel yöneticisi Samet beyin ilgili ve yardımsever tavırları tatilimize renk kattı. Kendisine teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (252) 333 04 32
Ayışığı Hotel
Ayışığı Hotel
Erguvan Sok. No: 62
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Kısa süreli konaklamanız için çok fazla ücret ödemek istemiyorsanız oldukça güzel bir yer. Konum olarak Gümbet merkezde. Çalışanlarla keyifli sohbetler edebilirsiniz. Temizlik konusunda biraz eksik buldum. Ama benim için önemli olan ortamın samimi ve çalışanların iyi niyetiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 32 97
Jasmin Beach Hotel
Jasmin Beach Hotel
Dayılar Sok. No:27
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Mükemmel imkanların dahil olduğu sauna, türk hamamı, masaj, spor salonu, kuaför, dövmeci ve kapalı yüzme havuzuyla ne kadar da iyi bir yer dedirtti. Her yıl burayı ziyaret ederiz ve tüm imkanlarından yararlanırız. Çalışanlar oldukça profesyoneldi. Özellikle işletme sahibi Emin bey fazlasıyla cana yakındı. Sundukları imkanlar fazlasıyla hijyenikti, kısacası tatil için gidilecek güzel bir yer. Önümüzdeki sene görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 32 97
Jasmin Beach Hotel
Jasmin Beach Hotel
Dayılar Sok. No:27
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Jasmin otelde bir hafta konakladık, dürüst olmak gerekirse en güzel zamanlardı. Konaklamadan önce yorumlardan bazılarını okudum, aklımda tuttum ve oldukça şaşırdım. Yemeklere bayıldım. Restoran 9:30'da kapanıyordu ve disco, küçük şovlar başlıyordu. İçecek hizmeti oldukça iyiydi ve Ercan, Mahir ve Ertuğrul gördüğüm en iyi ve cana yakın eğlence ekibiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 32 97
Jasmin Beach Hotel
Jasmin Beach Hotel
Dayılar Sok. No:27
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Konakladığım sürede gerçekten çok eğlendim ve animasyon, tatili çok değerli hale getirdi. Yemek çeşitleri oldukça zengindi. İki havuz vardı, ana havuz eğlenmek için çok iyiydi ve diğer havuz daha çok sessizliği tercih eden insanlar için iyiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 32 97
Jasmin Beach Hotel
Jasmin Beach Hotel
Dayılar Sok. No:27
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Kahvaltı çok güzeldi, aslında tüm yemekler için geçerli bu. İçecekler ve kahveler daima yeterliydi. Bodrum'a gitmek için otelin girişinde duran küçük yerel otobüs sayesinde pahalı taksiler kullanmaya gerek kalmıyor. Valeden ön büro işlemlerine kadar personel oldukça iyiydi. Hotel Jasmin, bölgedeki en iyilerden biri.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 32 97
Jasmin Beach Hotel
Jasmin Beach Hotel
Dayılar Sok. No:27
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Semih'e mükemmel ve dost canlısı kişiliği için büyük bir teşekkür etmek istiyorum. Bana fazlasıyla yardımcı oldu ve ailemle ve benimle konuşurken oldukça cana yakındı. Bizlere unutulmayacak anlar yaşattığınız için çok teşekkür ederiz!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 32 97
Jasmin Beach Hotel
Jasmin Beach Hotel
Dayılar Sok. No:27
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Çalışanlar fazlasıyla cana yakındı. Her zaman son derece rahat etmemiz için emin olmak istiyorlardı. Rezervasyon işlemleri oldukça kolaydı, çalışanlara sadece ne yapmak istediğimizi söyledik ve onlar bizim her şeyi yaptılar. Eğlence ekibi seyahatten en heyecan alınacak yerlerde herkesi dahil etti. Her şeyiyle 10 numara.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 39 92
Club Pedalisa Apart
Club Pedalisa Apart
Osman Nuri Bilgin Cad. Fulya Sok. No:8
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

başlangıçtan bitişe kadar her şey çok iyiydi. Otel ve havuz çok sevimliydi. Güneşlenmek için birsürü yer var ve koktail içmek için iyi bir tercih. Odalar çok temiz ve manzara harikaydı. Çalışanlar çok yardımcı oldular sağolsunlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 39 92
Club Pedalisa Apart
Club Pedalisa Apart
Osman Nuri Bilgin Cad. Fulya Sok. No:8
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

barcı Ahmet ve Lucky nin eforları sayesinde bu muazzam tatilimiz gerçekten hatırlamaya değer oldu. Bazı akşamlar güzel eğnelceler yapıldı havuz veçalışanlar istediklerinizi karşılamak için herşeyi yapmaya hazırlar. Kesinlikle geri geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 39 92
Club Pedalisa Apart
Club Pedalisa Apart
Osman Nuri Bilgin Cad. Fulya Sok. No:8
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Burada Sevimli Bir Hafta Geçirdik Ve Çok Eğlendik. Otel Sade Fakat Yeterinden Fazla İhtiyacınızı Karşılıyor. Lokasyon Çok İyi Bir Yerde Sahile Çok Yakın Ve Etrafta Ffarklı Restoranlar Ve Barlar Sokağı Var Eğlenmke İsteyenler İçin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 39 92
Club Pedalisa Apart
Club Pedalisa Apart
Osman Nuri Bilgin Cad. Fulya Sok. No:8
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

apartmanlar çok temiz ve iyi döşenmişti. Hergün temizliğe geliyorlardı ve temiz havlular veriyorlardı. Havuz çevresi çok sevimliydi ve yeterince şezlong vardı.çalışanlar özellikle Ahmet çok eğlenceliydiler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 602 39 92
Club Pedalisa Apart
Club Pedalisa Apart
Osman Nuri Bilgin Cad. Fulya Sok. No:8
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Pekala burası güzel bir otel fakat bazı bar çalışanları aşırı arkadaşça ve sesli konuşuyorlar. Apartmanı sevdik ama imkanlar yetersizdi.havuz iyiydi. Müdür iyiydi ama temizlikçiye pek güvenemedik ne olur ne olmaz paranızı sağlam bi yere koyun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 602 39 92
Club Pedalisa Apart
Club Pedalisa Apart
Osman Nuri Bilgin Cad. Fulya Sok. No:8
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otelin denizi gören balkonlu sevimli odaları vardı. Wifi bağlantısı resepsiyondan başka yerde çekmiyordu. Eğlenceli ve güzel animasyonları olan bir oteldi. Aile için gayet iyi bir tercih bu otelde kalmak ama havuzu çocuklar için biraz fazla derindi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 39 92
Club Pedalisa Apart
Club Pedalisa Apart
Osman Nuri Bilgin Cad. Fulya Sok. No:8
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

herkese tavsiye ederim. Bu oteli kesinlikle çok seviyorum. Arkadaşça çalışanlar, muazzam eğlence, yemekler odalar inanılmaz çok temiz Burada her yıl kalıyorum ve diğer yerlerde kalmak istemiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 39 92
Club Pedalisa Apart
Club Pedalisa Apart
Osman Nuri Bilgin Cad. Fulya Sok. No:8
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Pedalisa güzel bir otel çalışanları gerçekten arkadaşça ve konuşkanlar. Odalar gayet güzel ve rahat yatakları var, yemekler güzeldi. Otelin havuzu temiz ve içkiler çok pahalı değildi çevreye göre. Genel olarak memnun ayrıldık. Gitmek isteyenlere tavsiye ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 602 39 92
Club Pedalisa Apart
Club Pedalisa Apart
Osman Nuri Bilgin Cad. Fulya Sok. No:8
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

otel sessiz ve güzeldi çocuklar için daha fazla aktivite olmasını isterdik aktiviteler sadece yetişkinlere yönelikti. Ailelerin daha çok tercih etmesi için çocukları da düşünen bir organizasyon yapılmalı. Genel anlamda oteli beğendik. Sorunsuz bir tatil geçirdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 39 92
Club Pedalisa Apart
Club Pedalisa Apart
Osman Nuri Bilgin Cad. Fulya Sok. No:8
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Müdürle çok sorun yaşamadık. Probleminiz olursa hemen çözüyor. Barcı arkadaşlar harikaydı. Memnun etmek için ellerinden gelenleri yaptılar. Odalar yeterliydi havuz temizdi ve fazlasıyla şezlong vardı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 03 77
Gümbet Can Hotel
Gümbet Can Hotel
Gümbet Mah. Şakir Esendemir Sok. No. 58
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Genel olarak her şey iyiydi ama en iyi yanı da ucuzluğu

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 03 77
Gümbet Can Hotel
Gümbet Can Hotel
Gümbet Mah. Şakir Esendemir Sok. No. 58
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Personal, servis ve konum harika. Bunların harika olmasının yanında fiyatı da çok iyi bu fiyata daha iyi bi performans düşünemiyorum, hep buraya gelmek isterim bozmadığı sürece.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (252) 333 03 77
Gümbet Can Hotel
Gümbet Can Hotel
Gümbet Mah. Şakir Esendemir Sok. No. 58
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Biz çok üşüdük ancak müdür beyin ilgi ve alakası çok candandı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (252) 333 03 77
Gümbet Can Hotel
Gümbet Can Hotel
Gümbet Mah. Şakir Esendemir Sok. No. 58
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Çalışanların ilgisi ve tesisin konumu çok iyiydi ancak banyoyu pis bulduk. Fotolardaki gibi değildi ne yazıkki

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 03 77
Gümbet Can Hotel
Gümbet Can Hotel
Gümbet Mah. Şakir Esendemir Sok. No. 58
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

En iyi olan şey konum zaten aşırı merkez. Onun dışında personel çok güleryüzlü ve yine servisten çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (252) 333 03 77
Gümbet Can Hotel
Gümbet Can Hotel
Gümbet Mah. Şakir Esendemir Sok. No. 58
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Yalnızca camlar zor kapanıyordu ancak genelde keyifliydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (252) 333 03 77
Gümbet Can Hotel
Gümbet Can Hotel
Gümbet Mah. Şakir Esendemir Sok. No. 58
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bizi karşılayan Onur çok iyiydi. Lüks bir otel değil ancak arkadaş canlısı insanların olduğu tatlı bir aile oteli

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
4
0 (252) 333 03 77
Gümbet Can Hotel
Gümbet Can Hotel
Gümbet Mah. Şakir Esendemir Sok. No. 58
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Lokasyon çok iyiydi, şehrin tam merkezindeydik ancak oda servisinden hiç memnun kalmadım, yeterince temiz değildi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (252) 333 03 77
Gümbet Can Hotel
Gümbet Can Hotel
Gümbet Mah. Şakir Esendemir Sok. No. 58
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Yüzme havuzu keyifliydi. Oda basit ancak temizdi. Neredeyse full çeken bir otel olmasına rağmen geceleri sessizdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (252) 333 03 77
Gümbet Can Hotel
Gümbet Can Hotel
Gümbet Mah. Şakir Esendemir Sok. No. 58
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Şehre gidiş çok rahat, çevresinde bir sürü restoran ve mağaza var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 46 72
Club Otel Flora
Club Otel Flora
Dolgu Alanı Mevkii
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Geçen hafta burada konakladık.Otel çok keyifli,personel ise çok güler yüzlü ve ilgili.Odaları tertemiz.Konum olarak da merkeze beş dakikalık bir uzaklıkta.Kahvaltısı kaliteli ve doyurucu.Özetle bizim için enerjimizi tekrar kazandığımız süper bir tatil oldu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 46 72
Club Otel Flora
Club Otel Flora
Dolgu Alanı Mevkii
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

İşim gereği Bodrum bölgesinde birçok otelde konakladım ve en sonunda tercihim burası oldu.İnanın çok iyi bir karar vermişim.En önemli avantajı merkeze yakın olması ve çalışanlarının güler yüzlü olması.Kış sezonu olmasına rağmen harika bir hizmet ile karşılaştım,en kısa zamanda tekrar gideceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 46 72
Club Otel Flora
Club Otel Flora
Dolgu Alanı Mevkii
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otelde yaklaşık üç ayı aşkın bir süredir iş amacıyla konaklıyoruz.Hem konaklama açısından hem de restaurant ve müşteri memnuniyeti açısından beklentilerimizin çok üstünde bir performans gösterdi.Bu yüzden Club Flora Otel ailesine bizi böyle güzel ağırladıkları için çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 46 72
Club Otel Flora
Club Otel Flora
Dolgu Alanı Mevkii
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Konumu harika,Günbet sahilinin hemen arkasında yer alıyor.Güler yüzlü ve kaliteli bir hizmet sunuluyor.Odalarda her şey tertemiz.En önemlisi de yemekleri çok lezzetli.Buraya ikinci kez gelmiştik ve gerçekten yine çok memnun kaldık.Şiddetle tavsiye ediyorum!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 08 29
Anadolu Hotels Bodrum
Anadolu Hotels Bodrum
Anadolu Hotels Bodrum, Gümbet Mahallesi, Dayılar Sokak, No:5
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Anadolu Otel'de iki hafta kadar eşimle birlikte kaldım.Tüm çalışanlar özellikle müdür bey harika insanlardı,ne isterseniz isteyin hemen yerine getiriyorlardı.Güzel insanlar,güzel lokasyon,güzel yemekler..istediğimiz her şey burada mevcuttu.Gelecek ekimde yine buraya konaklamak için uğrayacağız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 08 29
Anadolu Hotels Bodrum
Anadolu Hotels Bodrum
Anadolu Hotels Bodrum, Gümbet Mahallesi, Dayılar Sokak, No:5
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Plajı en beğendiğimiz kısmı oldu.Çalışanlarının güler yüzlüğü ve yardımı, her şeyi istediğiniz hale getirmeleri mükemmeldi.Yemekleri gayet iyi bir standarttaydı ve lezzetliydi.Havuz çevresi, odalar ve bar kısmı çok temizdi;çalışanlar bu konuda çok dikkatliydi.Ailenizle birlikte bence çok güzel bir tatil geçirebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 74 56
Berg Otel Gümbet
Berg Otel Gümbet
Gümbet Mah. Şakir Esendemir Sok. No. 32
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Gümbet ve Bodrum'da kalabileceğiniz en güzel ve temiz butik otel. Güler yüzlü işletme.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 63 50
Bodrum Park Hotel
Bodrum Park Hotel
Ayaz Cad. No. 54
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

gümbet plajına 200m yürüyerek gidebiliyorsunuz barlar sokağına ise 50 mt. bu yüzden otelin konumu beni çok mutlu etti. bodrum merkeze de 24 saat boyunca dolmuş ile ulaşım imkanı var. en güzel tatilimdi diyebilirim. tekrar gelmek istiyorum. çalışanları çok güzel insanlar

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 63 50
Bodrum Park Hotel
Bodrum Park Hotel
Ayaz Cad. No. 54
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Ev sahibi Hamza çok şeker bir insan Biri yetişkin biri çocuk havuzu olmak üzere 2 havuzu var. çok güzel bir tatil beldesi burası. otel 3 yıldızlı ama ben kendimi 5 yıldızlı otelde gibi hissettim

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 63 50
Bodrum Park Hotel
Bodrum Park Hotel
Ayaz Cad. No. 54
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bir rezervasyon acentesi aracılığıyla tatil rezervasyonumuzu yaptırdık temiz ve ferah. Havuz güzel, güneşin doğuşundan gün batımına kadar keyifli vakit geçirebiliyorsunuz her türlü müzik, herhangi bir içecek ve her zamanaçık bar öğle yemeği siparişleri, istediklerinize göre oda servisi ile hızlı bir şekilde odanıza geliyor. Havuzun etrafında, sizi güneşten gölgelendirerek dinlendirici ve huzurlu bir huzur veren alanlar bulunmakta. güler yüzlü personel ve otelin genel duygusu bana çok çok güvende hissettirdi. Akşam yemeği için dışarı yedikten sonra ilk birkaç gece otel restoran denemeye karar verdim ve yüksek kaliteliyle karşılaştım Gümbet merkezine sadece yaklaşık 3 dakika yürüme mesafesinde ve dolmuş (otobüs) durağı otelin hemen önünde durduğu için Bodrum'da da alışverişe çıktık Tüm personel çok samimi benim için çok güzel bir tatil oldu Hamza'ya, ailesine ve Bodrum Park Otelindeki personele büyük bir TEŞEKKÜR

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 63 50
Bodrum Park Hotel
Bodrum Park Hotel
Ayaz Cad. No. 54
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bodrum Park Otel'de bir seyahat firması aracılığıyla ben ve ailem için rezervasyon yaptırdım.caddeye yakın olduğu için öncelikle yer çok iyiydi. ikinci ve en önemlisi sahibi "Hamza" ve onun sevimli ailesinin mükemmel misafirperverliği. Bu oteldeki en özel şey, kendinizi evinizde hissetmeniz Hamza'nın yardımlarıyla otelde ve dışarıda harika zaman geçirdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 63 50
Bodrum Park Hotel
Bodrum Park Hotel
Ayaz Cad. No. 54
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bu çok güzel ve yeşil beldede bir hafta kaldım.Harika bir tatil geçirdim. Bu otelde aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Eğlence, dinlenme, animasyon, spor! güzel bir manzaraya sahip, sadık bir özel koy. Animasyon ekibi süper eğlenceliydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 63 50
Bodrum Park Hotel
Bodrum Park Hotel
Ayaz Cad. No. 54
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

kalabalık bir grup olarak geldik. çalışanların hepsi bu kadar kalabalık olmamıza rağmen her birimizle tek tek ayrı ayrı ilgilendi. süper bir tatil geçirdik her şeyden memnun kaldık. tekrar gelmeyi düşünüyoruz

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 63 50
Bodrum Park Hotel
Bodrum Park Hotel
Ayaz Cad. No. 54
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Konum çok güzel,gümbet tarafında olması çok iyi her yere yürüyerek gidiyorsunuz. Çok titiz değilseniz rahatlıkla kalabilirsiniz,temiz odalar ve teras çok güzel Genç personel çok ilgisiz umarım bilgi ve eğitim alarak müşterilerine daha iyi yaklaşımda bulunurlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)