Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Gümbet Otelleri

Gümbet için {{ (filteredHotels).length}} / 151 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Gümbet Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Genel itibari ile daha çok yerli turistlere hitap eden Bodrum yarımadasında, yabancı turistlerin en yoğun bulunduğu tatil beldesi Gümbet...

Bodrum Gümbet, merkeze olan yakınlığı ve fazla sayıda bulunan tesisleri ile Bodrum merkezin yükünü hafifletiyor. Bodrum'un tanınmasının ardından ilk keşfedilen tatil yerlerinden birisi de Gümbet... Bodrum'a 2 - 3 km uzaklıkta bulunmasının bu fark edilmede payı oldukça büyük.

Bodrum Gümbet daha çok yabancı turistlerin tanıdığı bir belde. Özellikle de Hollandalı turistler yakından biliyor. Birçok yabancı tur şirketi, tatilcileri Gümbet otellerinde ağırlamayı seçiyor. Yarımada içinde en çok tesise ve restorana sahip belde Gümbet.

Bodrum Gümbet'in tercih edilmesinde, Gümbet otellerinin sayısının fazla oluşunun yanında, eğlence anlayışı da oldukça etkili. Gümbet'te hayatın gündüz ayrı, gece ayrı yaşandığını söylemek mümkün.

Bodrum Gümbet otellerinin birçoğu hemen deniz kenarında ya da denize 5 - 10 dakikalık yürüyüş mesafesinde yer alıyor. Ancak kalabalık sahil kesiminden uzakta olmak isterseniz, Gümbet'in sırtını yasladığı yamaçlarda da Gümbet otelleri mevcut. Sahil kesimindeki Gümbet otelleri daha çok butik otel konseptinde iken, daha gerilerde bulunan tesisler, tatil oteli veya lüks otel niteliğinde.

Ancak Gümbet otelleri arasında en çok tercih edilen tesis türü nedir diye soracak olursanız, kesinlikle apart oteller. Gümbet, denizinin sığ olmasından dolayı daha çok çocuklu aileler tarafından tercih ediliyor. Uzun süreli konaklamak isteyenler ise tercihini apart otellerden yana kullanıyor.

Eğer siz de tatilinizi Gümbet otellerinden birinde geçirmek isterseniz, sitemiz üzerinden küçük ve detaylı bir araştırma yapıp, sizin için en uygun Gümbet otelini seçerek, tatilinize başlayabilirsiniz.

Gümbet'teki yel değirmenlerine gidip, yüzünüzü önce Bodrum Kalesi'ne, ardından denize doğru çevirin. Doğanın ne kadar cömert davrandığını fark edeceksiniz...

Yel değirmenleri, Gümbet'in en yüksek noktasında yer alır. Koyu bekleyen askerler gibi sıralanmışlardır bu zirvede. Değirmenlerin kapıları Bodrum'a, çarkları ise Gümbet koyuna bakar...

Aşağı doğru salınan yola bırakırsanız kendinizi, Gümbet'in beyaz evlerine otellerine ulaşırsınız. Gümbet'te o kadar çok otel vardır ki, sağınız solunuz otellerle dolar bir anda. Ev mi otel mi karar veremezsiniz.

Bodrum Gümbet'in merkezinde de, deniz kenarında da, Barlar Sokağı'nda da, ara caddelerinde de birçok otel yer alır. Bodrum Gümbet otellerinin sayısının bu kadar çok olması, hem tesis türlerinde hem de Gümbet 2018 otel fiyatlarında çeşitlilik yaratmıştır.

Bodrum Gümbet'te her türlü konaklama imkânı bulabilirsiniz. Pansiyonlar, butik oteller, apart oteller, lüks oteller... Gümbet 2018 otel fiyatları, yaz sezonunda artış gösterirken, kış sezonunda büyük bir düşüş yaşar. Ancak Bodrum yarımadasını yakından tanıyanlar bilirler ki, buralarda kış mevsimi daha güzel geçer. Bu nedenle, Gümbet otelleri, yazın yabancı turistlerle tıka basa doluyken, kış aylarında Türk tatilcilere kalır...

Tesis türlerine göre de, Bodrum Gümbet 2018 otel fiyatları değişiklik göstermektedir. Kalabalık bir aile için, apart otelde konaklamak daha uyguna gelebilmekte iken, iki kişilik ve haftalık tatillerde Gümbet butik otel fiyatları daha uygun olabilmektedir.

Bodrum Gümbet'te uygun otel fiyatları ile konaklamak ve size kalmış bir tatil beldesinde dinlenmek istiyorsanız, yıl içinde ekim - kasım aylarında, Gümbet'te konaklamanızı öneririm. Şimdiden iyi tatiller...

Gümbet Hakkında

Gümbet, Bodrum merkeze hem en yakın, hem harika plajlara sahip, hem de aktivitelerin merkezi, Bodrum'un can damarı...

Bodrum'un bir mahallesi olan Gümbet, Bodrum merkeze sadece 2 kilometre uzaklıkta. Ancak tahmin ediyoruz ki, bu kadar büyük yer kaplayan bir mahalle daha Türkiye'de yoktur. Gümbet artık Bodrum'dan ayrı düşünülüyor ve kendine has bir eğlence anlayışı var.

Bodrum Gümbet'in ismi, bölgedeki üstü beyaz damlı çok sayıda sarnıçtan geliyor. Gümbet, hemen yanında yer alan Bitez'e ise 4 km uzaklıkta bulunuyor.

Yarımadanın en çok tercih edilen eğlence yerleri ve otelleri Gümbet'te bulunmaktadır. Barlar, lokantalar ve eğlence yerleri de her gün biraz daha çoğalıyor ve ilçe merkezine rakip oluyor. Dolmuş, yaz mevsiminde 24 saat çalışıyor. Denizi sığ, kumsalı uzun, küçük çocuğu olan aileler için elverişli.

İnceburun ve Adaburun arasında bir koy olan Bodrum Gümbet, su sporlarının da yarımadada merkezi durumunda bulunuyor. Çünkü yarımadada hatta Türkiye'de su sporlarının ilk yapılmaya başladığı yerler arasında yer alıyor.

Akşam karanlığıyla birlikte sahilde ve Bodrum Gümbet sokaklarında bar, kafe ve restoranlarda kalabalık artıyor, müzik ve eğlencenin her türü canlanıyor. Sabahları ulaşıma açık olan Gümbet Barlar Sokağı, akşam havanın kararması ile birlikte araçlara kapatılıyor. Tamamen eğlenmek isteyen tatilcilere bırakılıyor.

Bodrum Gümbet'te asıl hayat geceleri başlıyor. Gümbet sahillerinden otellerine dönen insanlar, akşam yemeğinden sonra hazırlanıp tekrar dışarı çıkıyorlar. Çünkü gecenin ilerleyen saatlerinde Gümbet barları tıka basa doluyor, hatta dışarı taşıyorlar. Gümbet'in hareketli gece hayatı, bir gecede insanı yoracak türden. Yok, benim iyi bir eğlenceye ihtiyacım var derseniz, en doğru adres, Gümbet Barlar Sokağı'nda yer alan yüksek sesli mekânlar...

Gümbet'te sakin bir tatil arıyorsanız eğer, sahil restoranlarına gidebilir, mum ışığında, teknelerin denizde salınışını izleyerek geceyi sonlandırabilirsiniz. Unutmadan ekleyelim ki, Gümbet restoranlarında dünya mutfağının leziz tatları sunuluyor.

Gümbet otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Anıl Otel
Anıl Otel

-

Her zaman aile oteli

3 yıldızlı otele sanki 5 yıldız ücreti ödemiş gibi hizmet istiyor. Hizmet istiyorsan git Rixos'a, öde 2 büyük, 1 çocuk 1 hafta 29 bin TL, al hizmetini, bak işine. Tatil istiyorsan deniz, güneş, kumsal, tekne turu, bar ve Bodrum geceleri, işte bu kadar. Teşekkürler Anıl Otel, her zaman aile oteli idin. Çeyrek asırdan fazla tecrübeden, hizmetten ödün vermedin. Antalya'dan selamlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Otel Gümbet
Paloma Otel Gümbet

-

Evinizde hissettiğiniz tek ortam

Her şey için teşekkürler Paloma Otel Gümbet ailesi. Kendinizi evinizde hissettiğiniz tek ortam.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ezel Beach Hotel
Ezel Beach Hotel

-

Kesinlikle gitmeyin

Söylenecek çok söz var da saymakla bitmez. Kesinlikle gitmeyin. Aklı olan gitmez. Biz yandık, siz yanmayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Jasmin Elite Residence
Jasmin Elite Residence

-

Konumu çok merkezi

Daireler yeni ve çok temiz. Konumu çok merkezi. Gümbet ve Bodrum'un tam ortasında. Fiyatı verdiği hizmete oranla çok uygun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İsis Hotel & Spa
İsis Hotel & Spa

-

Odaları çok kirli

Otelin odaları çok kirli. Uyarmamıza rağmen oda temizliğini çok geç yapıyorlar. Genel manada umduğumuzu bulamadık. Hiç tavsiye etmiyorum. Sadece birine teşekkür etmek istiyorum, o da Tamer baba (otelin animasyonlarından).

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bodrum Beach Resort
Bodrum Beach Resort

-

Merkeze yakınlığı

Eylül 2017 yılında oteldeydim. Gayet güzel ve eğlenceliydi. Barlar sokağı ve merkeze yakınlığı cabası, daha ne olsun? Teşekkürler Bodrum Beach Resort. İnşallah bu yıl da sizdeyim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İsis Hotel & Spa
İsis Hotel & Spa

-

Deniz manzaralı odalar

Eleştirileri ve özeleştirilerin bazılarını okudum, ancak eleştiriler gerçekten acımasız ve üzücü. 2017 Mayıs ayında eşim ve arkadaşlarımla 3 gece konakladık, şahsen çok memnun kaldık. Bazı eksikler ve hatalar illa ki var ama güzel bir tatil için İsis Hotel & Spa'yı tavsiye ederim. Özellikle deniz manzaralı odalar gerçekten iyi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Işıksay Boutique Otel
Işıksay Boutique Otel

-

Odaları çok temiz

Otele giriş yaptığımız ilk günden sonuna kadar bizimle sürekli ilgilenen işletmecisi Volkan Bey'e teşekkür ederiz. Gümbet merkezde, sahile yürüme mesafesinde, barlara 1 dakika, manzara ve yatakları çok büyük, odaları çok temiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Işıksay Boutique Otel
Işıksay Boutique Otel

-

Yataklar çok büyük

Işıksay Boutique Otel gerçekten huzurlu uyuyabildiğim tek adres diyebilirim. Yataklar çok büyük, keyifle balkonumda oturup çayınızı yudumlayabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavi Boncuk Otel
Mavi Boncuk Otel

-

Personeli sıcakkanlıydı

Personeli sıcakkanlıydı. Rahat bir oteldi. Gayet güzeldi her şey. Özellikle personelden çok memnun kaldık. Otel sahipleri çok ilgilendi, sürekli ihtiyaçlarımız soruldu... İhtiyaçlarımızı dışarı çıkmadan halledebildik. Aynı zamanda temiz bir tesisti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Anadolu Hotels Bodrum
Anadolu Hotels Bodrum

-

Rutubetli odalar

Otelde hiçbir şey göründüğü gibi değil. Rutubetli odalar, kirli çarşaflar, temizlik sıfır, çalışanlar ilgisiz, yemekler gerçekten kötü. Kaldığıma pişman oldum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Magnific Otel
Magnific Otel

-

Yiyecekler özensiz

Ekim 4'te giriş yaptık. Havalar fena değildi ama bize son müşteri muamelesi yapıldı. Kahvaltı ederken, akşam yemek yerken hemen masalar toplanıyor. Haydi dışarı, hava soğuk, kapalı yer yok. Odaya gitmek zorundasınız. Lavabo boğazına kadar taşıyor. Yiyecekler özensiz, sanki bedava kaldık. Bir daha buraya gelmem, tavsiye de etmem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Merve Park Otel
Merve Park Otel

-

Huzur buluyorsunuz

Ben 2010'dan beri Merve Park Otel'i tanıyorum. İlk açıldığından beri otele geliyorum. En önemli aile ortam aynı hiç bi yerde bulamadınız. Türkiye'de çok iş seyahati yapıyorum bütün otellerde resmen. Bu tek otel, aile ortamı. Kemal Bey muhteşem, huzur buluyorsunuz. Her yıl en az 2 defa geliyorum Merve Park Otel'e, kalıyorum. Yaz başında ve yaz sonu. Deniz çok yakın, merkez, Gümbet, her şey yakın. Havuz var. Her oda otantik, farklı her şey. Temiz butik otel. Benim oğlum ve nişanlısı çok memnunlar Merve Park Otel'de. Yıllar bildim, otel, hizmet hep aynı, hiç daha kötü olması, hep güzel. Ve kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. Minik Pomerani'ya, Boo köpek, kız Deydi var, dünya tatlısı. Karşılama, resepsiyon çok güzel. Büyük koruyucu köpek var, Oskar, oteli nöbet ediyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Bodrum'da 2010 yılı ilk misafirlerimiz Natalia Hanım, sizi her yıl görmek bizim için çok ayrı mutluluk. Sevgiyle kalın.

20 Eylül 2017, Çarsamba 11:22
Merve Park Otel
Merve Park Otel

-

Plaja yürüme mesafesinde olması

Bodrum tatilinizde tavsiye edebileceğim ender konaklama yerlerinden birisi Merve Park Otel... Gerek plaja yürüme mesafesinde olması gerek Gümbet Barlar Sokağı'na yürüme mesafesinde olması sebebiyle konumu çok iyi. Sabah kahvaltısı olsun, odaların temizliği ve konforu olsun çok başarılı. Ayrıca başta Kemal Bey olmak üzere çalışanlarına da misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Tekrar görüşmek dileğiyle, saygılarımla.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkürler Fatih Bey, Bodrum'dan selamlar.

20 Eylül 2017, Çarsamba 11:17
Magnific Otel
Magnific Otel

-

İdare ederdi

İdare ederdi. Personel seçimi tam bir hayal kırıklığı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Magnific Otel
Magnific Otel

-

Çok güzel bir tatil

Jolly Tur'a öncelikle teşekkür ediyorum. Böyle sorunsuz bir oteli önermiş olması ailemle çok güzel bir tatil geçirmenizi vesile oldu. Her şeyin dahil olması ötesinde, insanları mutlu etmek için tüm personel seferberdi. Konum, yeri Bodrum'u hiç aratmadı. Bir hafta gidebileceğim yakın diğer yerleşim yerleri için uzaklık mesafesi yetti. Bodrum'a tekrar gelirsem Magnific Otel adı gibi bende anılar bırakmış mekan olacak. Herkese tavsiye edeceğim. Sadece Türk gecelerinin faklı düzenlemeleri tanıtımınız için kalıcı izler bırakacaktı, masala en basit beş çayında Türk kahvesi odun ateşinde, lokumla birlikte ikram edilmesi gibi, yöresel gözlemeciler gibi. Tüm çalışanlara ve otel yönetimine tekrar teşekkür ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Roadhouse Apartments
Roadhouse Apartments

-

Çok merkezi

Bu sene 6 gece kaldık Roadhouse Aparments'da. Özellikle işletme sahibi Nusret Bey'e çok teşekkür ederiz, her şey çok güzel. Ailenizle birlikte rahat bir tatil geçirebilirsiniz. Kendi eviniz kadar rahat, 1+1 apartlar oldukça geniş. İlk kez kaldığımız bu yer artık Bodrum Gümbet'te kalacağımız tek mekan. Ayrıca çok merkezi, marketlere, Gümbet Barlar Sokağı'na, plaja yürüme mesafesi sadece 5 dakika. Çalışanlar da çok samimi, iyi, anlayışlı, güler yüzlü insanlar. Bundan sonra ailece tek adresimiz Roadhouse Apartments.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ezel Beach Hotel
Ezel Beach Hotel

-

Temizlik hizmeti yok

Çekilişle çıksa bile gidilmez, odalar pis, otelden yazıyorum, temizlik hizmeti yok, kolalara su koyulup servis ediliyor, havuzun suyu buz gibi, otelde elektrikler kesildi, jeneratör yok, lobide içecek var derler, renkli su, kediler kahvaltı masalarının üstünden salam kaçırıyor, aman mesajlara aldanmayın, 2 gece tatilim zehir oldu. Her kuruşum haram olsun. Plajda ayran kutularından yüzülmüyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Merve Park Otel
Merve Park Otel

-

Aile ortamı

Yıllardır Gümbet'in birçok otelinde kaldım. Bu sene arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine Merve Park Otel'i tercih ettim. Kapıdan girdiğim an itibari ile gerek çalışanların ve tabi ki Kemal Bey'in güler yüzlü, ilgi ve alakası ile kendimi bir akrabamın yanına tatile gelmiş gibi hissettim. İki günlüğüne gelmiş olduğum tatilimi uzattım. Bu aile ortamının iki tane şirin, akıllı mı akıllı köpekleri de beni benden aldı. Minik, şirin köpekleri Daisy ile her gün denize beraber gittik. Eğer bir köpek fobiniz varsa burada yenebilirsiniz, hatta sizde bağımlılık bile yaratabilirler. Aile ortamı yaşadığım bu otele bundan sonra da yaz-kış demeden fırsat buldukça kafa dinlemeye gideceğim ve birçok arkadaşıma tavsiye etmeye başladım bile. Uçaktan indikten sonra bile evime varıp varmadığımı merak eden Kemal abime her şey için teşekkür ederim. En kısa zamanda yine oradayım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkürler Hatice Hanım. Bodrum'da her zaman bir eviniz var, sevgiyle kalın.

11 Eylül 2017, Pazartesi 12:52
Işıksay Boutique Otel
Işıksay Boutique Otel

-

Merkezi bir yerde

Otelin manzarası çok güzel. Merkezi bir yerde. Fiyat da uygun. Kahvaltısını beğenmedik. Ayrıca Gümbet Barlar Sokağı'nın çok yakınında olması nedeniyle sabah 4'e kadar gürültü bulunmakta. İşletme sahibi gayet nazik biri. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sunpoint Suites Hotel
Sunpoint Suites Hotel

-

Oda iyi değil

Kesinlikle tavsiye etmiyorum, Skol bira, Birader votka içkileri var bir tek, oda iyi değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ezel Beach Hotel
Ezel Beach Hotel

-

Odalar pis kokuyor

Mutlaka okuyun. Burası gerçekten iyi bir yer değil. Aldıkları paranın hakkını vermiyorlar. Temizlik denen bir şey yok, her yer çok pis, leş gibi, odalar pis kokuyor, odalarda temizlik yapılmıyor. Tuvaletler o kadar pis ki, söylemeye dilim varmıyor. En son nokta artık kadınlar havuzundaki tuvaletin çıkışındaki koridorda pislik vardı, tuvaletten çıkarken ayaklarıma bulaşmış sanırım ve öylece kaldı o. En önemli diğer detay çok kötü çayları var, yani içilmeyecek kadar kötü, bir yudum aldığınızda mideniz kalkıyor. Bir haftalık tatilimde hiç çay içemedim, kahvaltıyı suyla yaptık, gerçi su da çok kötü, sebilden veriyorlar, değişik bir kokusu var ve sebil leş gibi, ayrıca yetkililer o çaydan içmiyor. Özellikle dikkat ettik, ayrı bir yerden çay geliyor onlara. Her yerde sinekler dolu, yemek yerken sürekli sinek kovalıyoruz, arada kapalı su çıkıyor. Onu görünce çocuk gibi seviniyoruz. Sözde İslami otel ama erkek havuzuma karışık girilebiliyor, yani karma. Peynirle zeytin yerken içinden kıl çıktı. İçecek bölümü akla zarar derecede pis, tek içebildiğimiz kapalı su, o da bulursak, sorduğumuzda da yok diyorlar, sebilden içmemizi istiyorlar. Yani gece susarsak aşağı inip sebilden içmemizi söylüyorlar. Yemek sırası halk ekmek kuyruğundan fazladır, yemek alana kadar doyuyorsunuz zaten. Yani burası Survivor, burada her şey gerçek. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ezel Beach Hotel
Ezel Beach Hotel

-

Temizlik sıfır

Şu an otelden yazıyorum. Eğer otel denilirse tabi. Buraya gelecek olanlar mutlaka yazımı okusun. Burası gerçekten iyi değil, temizlik sıfır, hijyen sıfır. 5 gündür buradayız ve 1 bardak bile çay içemedik. En bayat çay bile buna 5 basar. Sürekli odamızda sular kesiliyor. İçme suyu alabilmek için bile kavga ediyorsunuz. En son su istediğimizde kalmadığını ve marketten alabileceğimizi söylediler. Her şey dahil konsepte su dahil değildir dediler. Her öğün yemek masası kapmak için 1 saat önceden plan yapıyorsunuz. Ve yemek sıralarında ömür bitiyor. 5 gündür fiks hem öğlen hem akşam olmak üzere ana yemek tavuk çıkıyor. Bir de markette kilosu 1 milyona satılan sucuk köfte ve salam gibi bir şeyler çıkıyor. Odalar zaten temizlenmiyor. Koca otelde oda haricinde 1 tane erkek WC var. Plaj bira şişeleri ve pislik dolu. Sadece 10 dakika girebildik denize. Paranızla rezil olmak istemiyorsanız sakın gelmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Merve Park Otel
Merve Park Otel

-

Mütevazı bir otel

Tavsiye edebileceğimiz ender konaklama yerlerinden birisi Merve Park Otel. Kemal Bey'e misafirperverliği için çok teşekkür ediyorum. Gerek konumu, temizliği gerek çalışanların ilgi, alakaları olsun, harika olmakla beraber mütevazı bir otel. Ailece çok güzel bir tatil geçirdik. Plaja yürüme mesafesi kadar uzaklıkta olması, otel içerisinde bulunan havuzu ve özellikle temizlik açısından gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz bir yer. :) Gönül isterdi ki daha çok kalabilmek… Anıl Bey ve Kaan Bey için de ilgi, alakalarından dolayı ayrıca teşekkür ediyorum. Eğer tatil planınız var ise Bodrum'da Merve Park Otel'i samimiyetimle tavsiye ediyorum. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkürler Cevriye Hanım.

8 Eylül 2017, Cuma 14:00
Merve Park Otel
Merve Park Otel

-

Denize yakın mesafede

Otel gayet güzel ve temiz, denize yakın mesafede, Gümbet Barlar Sokağı'na 2 dakika uzaklıkta, personeller güler yüzlü, sevecen insanlar, bize her türlü yardımda bulundular. Otelin havuzu da gayet temiz, sabah kahvaltısı bulunmaktadır. Bir daha buraya geldiğim zaman hiç düşünmeden burayı tercih ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkürler Ahmet Bey.

8 Eylül 2017, Cuma 14:00
Sami Beach Hotel
Sami Beach Hotel

-

Çok beğendik

Harika otelde bu yıl Temmuz'da 4 gece kaldık, çok beğendik. Çalışanlar olsun, hizmet olsun çok çok iyiydi. Denize sıfır olması ayrı güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Merve Park Otel
Merve Park Otel

-

Çalışanlar güler yüzlü

Bodrum sahile 150 m mesafede, kahvaltı sunumu ve otel çalışanları oldukça güler yüzlü ve son derece ilgililer. Güvenle evinizdeymişsiniz gibi hissedebileceğiniz kalınabilecek bir oteldir. 5 yıldızlı otellerde yer bulamazsanız burası aratmayacaktır. Özellikle barlar sokağına yakın olması gece eğlenmeyi sevenler için ideal ve otel çevresinde restoran, alışveriş imkânları da mevcuttur. Otel sahibine ilgi ve alakasından dolayı özellikle teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sizi konuk etmekten çok mutlu olduk amcam, selamlar.

6 Eylül 2017, Çarsamba 18:00
Venüs Apart
Venüs Apart

-

Deniz manzaralı odaları

3 gece kaldık. En çok önem verdiğimiz temizlik, güler yüz, harika bir ilgi karşısında çok şaşırdık. Mükemmel bir ortam, denize yakınlığı, Gümbet gibi bir yerde harika bir apart. Deniz manzaralı odaları gerçek. Havuz her akşam temizleniyor, pırıl pırıl. Seneye nasip olursa yine buradayız... Her şey için teşekkürler... Esnaflık bu, örnek alınacak bir tesis.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Venüs Apart
Venüs Apart

-

Gümbet merkezde

3 gün konakladım ve çok memnun kaldım. Güler yüzleriyle, odaların temizliğiyle, havuzun temizliğiyle, tekrar konaklamayı düşündüğüm nadir yerlerden. Gümbet'in merkezinde, her yere yürüme mesafesinde. Gitmenizi şiddetle tavsiye ettiğim bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Almina Apart
Almina Apart

-

Des vacances inoubliables

Des vacances inoubliables, un services plus que parfait rien a redire, que des bon souvenir.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Asıl biz sizlere teşekkür ederiz. Bu hissi yaşatabilmenin mutluluğunu bizlere yaşattığınız için.

7 Eylül 2017, Perşembe 00:57
Tenda Hotel
Tenda Hotel

-

Yemekler idare eder

Şimdiye kadar gittiğim en kötü otel diyebilirim. Konum olarak harika bir yer ama zaten otele girer girmez misafirperversizlikle karşılaştık. Otele biraz erken gelmişiz saat 14'e kadar yemek ve içecek vermediler(su hariç). Geldiğimizde kahvaltı bitmek üzereydi. Babam yaşlı, tansiyonu düşmüştü büfeden bir şeyler almak istedi. Elinden tabağı bıraktırmışlar. Havuzlar aslında çok güzel ama hijyen sıfır. Havuz başında duş yok, eskiden kalma duşun yeri var sadece. :) Odalarda küf kokusu, yatakların yayları batıyor. Odalarda temizlik kötü. Birkaç genç temizlemeye çalışıyor ama çok tecrübesiz. Çocuklar elinden geleni yapıyordur ama oda çok, işçi az galiba yetişmiyor. Personel mutsuz ve yorgun görünüyor. Aynı kişiler sabah, akşama, gecelere kadar çalışıyor. Yemekler idare eder çeşit ama lezzeti fena değil. Az malzemeyle iyi yemek çıkarmaya çalışıyorlar. Sabah bayat ekmek yedik resmen. Ekmeğe sürecek tereyağını iki gündür bulamadık. Sadece peynir ve domatesle kahvaltı yaptık artık. Koskoca otelde bar var ve ne zaman votka istesek yeni bitmiş oluyor (arada votka bulduk tabii). En olumlu tarafı akşam eğlenebildik. 13 kişilik ailemizle bayram tatilini geçirmek için gitmiştik. Tüm olumsuzluklara rağmen akşamları animatör ve müzik sayesinde eğlendik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Almina Apart
Almina Apart

-

Bodrum'da bir evim oldu

Geldiğimiz ilk günden beri anneme ve bana kendi evimiz gibi hissettiren güzel kalpli insanlar. Eğer Bodrum'a gelecekseniz önereceğim tek adres Almina Apart olacaktır. Güler yüzleriyle, güzel servisleriyle harika bir apartta konakladık. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Bodrum'da bir evim oldu diyebilirim. :) Her şey için sonsuz teşekkürler Gülperi Hanım ve İsmail Bey. :)

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür ederiz.

6 Eylül 2017, Çarsamba 14:11
Gümbet Life Butik Otel
Gümbet Life Butik Otel

-

Aile ortamı

Gerçekten güzel bir yer. 5 gece kaldım ve çok memnunum. Halk plajına yakın, clublara yürüme mesafesinde, aile ortamı ve en önemlisi de güler yüzlü olmalarıydı. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ezel Beach Hotel
Ezel Beach Hotel

-

Temizlik kötü

Biz otelin tesettüre uygun olduğundan dolayı seçtik hiçbir şekilde internette gösterdiği gibi değil. Kötü bir otel. Buradan oraya gideceklere sesleniyorum kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Tuvaletleri kötü, pis, tuvalet kağıdı yok, hiç güzel değil. Suları az geliyor, havuzun borusu patlıyor içine tuvalet suyu geliyor. Denize yakın demelerine rağmen deniz kötü, girilecek gibi değil asla. Biz arabayla yarım saat yolculuk yaparak başka bir denize gittik. Biz yandık siz yanmayın diye bu mesajız yolluyoruz size. Bizi dikkate alın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Granma Butik Apart
Granma Butik Apart

-

Güvenilir bir aile ortamı

Apartın ilk müşterilerindeniz (5-6 Ağustos). Ailecek çok memnun kaldık. Temiz, güvenilir bir aile ortamı vardı. İlk zamanları olduğu için birkaç eksiği olsa da işletmecinin ilgisi, güler yüzü, sohbeti bunları fazlasıyla göz ardı etmemizi sağladı. Umarım bir daha gittiğimizde boş yer olur da tekrar bu apartta kalırız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Royal Arena Resort & Spa
Royal Arena Resort & Spa

-

Servis hizmeti alamadık

Pis, restoran resmen tuvalet kokuyor. Çalışanlara yorum bile yapamıyorum, terbiye sınırlarını zorluyorlar. Para verip servis hizmeti alamadık. Kesinlikle gelinecek bir aile oteli değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gümbet Life Butik Otel
Gümbet Life Butik Otel

-

İşletmecilerinin hoş sohbeti

İşletmecilerinin hoş sohbeti ve güler yüzü mekanı vazgeçilmez kılıyor. Aile ortamı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Granma Butik Apart
Granma Butik Apart

-

Ortamın nezih olması

1+1 odada kaldık. Otel yeni olduğu için eşyalar ve odanın durumu 5 yıldızlı otelleri aratmayacak kadar iyi. Oda çok iyi dekore edilmiş. Personeller çok güler yüzlü ve her zaman yardımcı olmak için hazırlar. Kahvaltısı da oldukça doyurucu ve küçük sürprizlerle dolu. :) Tesis sahipleri ortamın nezih olmasına çok özen gösteriyorlar. Konumu da çok merkezi. Biz çok sevdik, yine geleceğiz. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palm Garden Gümbet
Palm Garden Gümbet

-

Hijyenik değil

2014 Eylül ayında gittik. O yok, bu yok. Yoklar oteli. Elektrik gitti, yola çıkacağız, uçağa yetişmemiz lazım, sabahın beşi saat. Jeneratör yok. Hijyenik değil. Göründüğü gibi bir otel değil. Bir daha asla gitmeyiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ezel Beach Hotel
Ezel Beach Hotel

-

Hijyen sıfırdı

Ben otelden yeni gelmiş bir bayan olarak yazıyorum. Otele gitmeyi düşünenler lütfen bu yazımı dikkate alsınlar. Otele eşimle birlikte gittik. Burası bırakın dört yıldızlı oteli, pansiyon bile buradan iyidir. Öncelikle temizlik sıfır, odanın içi, dolap, tuvalet leş gibiydi. Biz girdiğimizde temizlik olacağını söylediler, sonra bir baktık ki temizlik dedikleri pis bir fırçayla yeri süpürmekten ibaretmiş. Odamızda mini bar, el yıkama sabunu bile yoktu. Like Tur'u arayıp odadaki şikayetlerimizi söylediğimizde ise bize ücreti ödediğimizin gözükmediğini söylediler, sonra size döneceğiz dediler ama ne dönen var ne başka bir şey. Oda özelliklerinde deniz manzaralı yazıyor, mini bar vardır yazıyor, hepsi yalan. Bu tur da otel gibi kötü bir tur! Yemekler lezzetsizdi, hijyen sıfırdı, yeşillikler çürümüş, iyi yıkanmamıştı, tatlıdan kıl çıktı. Oradayken içimiz alarak hiç yemek yiyemedik, yarı aç kalktık resmen masadan. Bir çayı vardı, tadı kötü, o çayı nasıl yapıyorlar, içine ne koyuyorlar anlamadım. Biz yemek yerken bazı insanlar suları aka aka havuza giriyor. Görevliden bir şey istiyorsunuz, ben onunla ilgilenmiyorum diyor. Denize gittik, bizim otele ait olan bölüm leş gibi, hiçbir şekilde temizlemiyorlar, bakmıyorlar. Diğer otellere ait bölümler tertemiz, bir tek bizim otelinki pislik içinde. Bizim odamıza çıkan merdivenlerde bir yığın çöp vardı, beş gece boyunca biz orada kaldık, onları kaldırmadılar, odaya her çıkarken leş gibi kokuyordu. Verdiğimiz para haram olsun. Bu otelden, personelden bir halt olmaz. Bu kadar insanın ahını nasıl ödeyecekler acaba, beş yıldızı yazım okunsun diye veriyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Granma Butik Apart
Granma Butik Apart

-

Her yere yakın olması

Bu yaz yeni açılmış olan tertemiz ve sevimli bu butik otelde tatil yaptım. Her konuda yardımcı olmaya çalışan anlayışlı personelleri, her yere yakın olması, güzel dekoru ve lezzetli yiyecekleri için tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Roadhouse Apartments
Roadhouse Apartments

-

Elinizi neye atarsanız bozuk

Sakın gelmeyin. Evde elinizi neye atarsanız bozuk. Buzdolabı, ocak, kettle, üçlü prizler bile bozuk. Apart kalitesi olarak kesinlikle tavsiye etmem. Bir tencere, tava bile koymamışlar. Hele bıçak diye koydukları şeyin keşke resmini atabilsem. Bu kadar olmaz demek isteyen buyursun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gümbet Life Butik Otel
Gümbet Life Butik Otel

-

Yemekler nefis

Sıcacık, samimi bir aile ortamı var. Kaldığımız zaman boyunca personelin ve işletmecinin kaliteli hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Yemekler nefis, odalar hijyenik, içecekler oldukça uygun. Yeniden görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gümbet Life Butik Otel
Gümbet Life Butik Otel

-

Personeli güler yüzlü

Aile ortamı havası içerisinde tatilinizi yapabileceğiniz nezih bir işletme. Personeli güler yüzlü, en önemlisi işletme sahibi Nedim Bey ve eşi Şenay Hanım'ın her konuda yakından ilgilenmeleri işletme açısından çok güzel bir durum. Kesinlikle gelinmesini tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Granma Butik Apart
Granma Butik Apart

-

Her şey çok sade

Öncelikle çok ilgili işletmecilere sahip. Gecenin bir körü birçok konuda yardımcı olup bizimle ilgilendiler. Yardımsever ve çevre dostu olmaları gönlümüzü kazanmaya yetti. Oteli anlatmaya gerek yok, her şey çok sade ve mükemmel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gümbet Life Butik Otel
Gümbet Life Butik Otel

-

Personals are always ready for help

Hello, I'm Paul, I came to Turkey for a perfect vacation and had a perfect vacation there. :) Personals are always ready for help.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gümbet Life Butik Otel
Gümbet Life Butik Otel

-

Gayet memnun kaldım

Kardeşimle birlikte 3 günlüğüne Bodrum'a tatile gelmiştik, bu site sayesinde bu oteli buldum ve gayet memnun kaldım, herkese öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Venüs Apart
Venüs Apart

-

Odaları çok güzel

Harika bir otel. Çok memnun kaldım. Gittiğim en temiz, en şirin aparttı. Odaları çok güzel ve lüks, deniz manzaralı odalarına hele bayıldım. Denize yürüyüş mesafesinde, 1-2 dakika sonra nereye otursam diyorsunuz, üstelik anlaşmalı olduğu yerler de var, indirimli yiyip içiyorsunuz. Size de tavsiye ederim, seneye görüşürüz Venüs Apart.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Granma Butik Apart
Granma Butik Apart

-

Sıcak, samimi ve içten

Unuttuğumuz aile işletmeciliğini tekrar yaşatan, sıcak, samimi ve içten, yani bizden bir işletme. Her şey mükemmeldi. Teşekkürler tüm personele.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gümbet Life Butik Otel
Gümbet Life Butik Otel

-

Havuz ve odaları

3 arkadaş birlikte kaldık, eğlenceli bir deneyim oldu bizim için. Havuz ve odaları çok temiz bulduk açıkçası. Personeller de bayağı ilgiliydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)