Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Mazı Otelleri

Mazı için {{ (filteredHotels).length}} / 34 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}

Mazı Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Birçok kişinin bilmediği, bilenlerin ise vazgeçemediği bir yerdir Mazı...

Mazı, Bodrum'a bağlı köylerden biridir. Konum olarak Bodrum'a en uzak mesafedeki köy olan Mazı diğer tatil bölgelerine göre çok daha sakin, gürültü ve kalabalıktan uzak ve keşfedilmemiştir. Özellikle ana yol ile köyün bağlantısını sağlayan 25 kilometrelik yolun geçtiğimiz yıllarda yapılmış olması köyün bu denli bakir kalmasının en önemli nedenlerinden biridir.

Bodrum Mazı, şehrin ve kalabalık tatil yerlerinin gürültü ve karmaşasından uzakta, huzur dolu ve doğa ile iç içe bir tatil yapmak isteyenler için en ideal yerlerden biridir. Zeytin ve narenciye bahçelerinin, yemyeşil bir doğanın, tertemiz ve masmavi bir denizin bir arada olduğu Mazı bütün bir yılın yorgunluğunu ve stresini atmanız için size muhteşem bir tatil fırsatı sunuyor.

Turizmin henüz gelişmediği Mazı'da konaklama için fazla alternatif bulunmuyor. Keşfedilmemiş ve bakir bir yer olması nedeniyle Bodrum Mazı'da lüks konaklama imkanı yok. Eğer 4 ve 5 yıldızlı tesisler arıyorsanız Mazı otelleri size böyle bir imkan sunmuyor.

Mazı'da konaklama imkanlarına baktığımızda köyde hizmet veren herhangi bir otel olmadığını görüyoruz. Turizmin henüz canlanmaya başladığı Mazı'da daha çok pansiyon tipi konaklama imkanı var.

Bodrum Mazı'daki konaklama alternatifleri için "Mazı Pansiyonları" sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Mazı, Bodrum'un cennet köşelerinden biridir.

Gökova sahilinde yer alan Mazı, mavi ile yeşilin buluştuğu, doğal güzellikler ile huzur dolu bir ortamın bir arada olduğu tatil yerlerindendir.

Yeni yapılan yolu ve imara açılmamış toprakları ile doğallığı hiç bozulmamış bir yerdir Mazı. Bodrum'un kalabalığından uzak bir tatil yapmak isteyenler için en ideal tatil yörelerinden biridir bu nedenle.

Masmavi ve berrak denizi, muhteşem güzellikteki koyları, anıt ağaçları ve anıt kayaları, zeytin ve narenciye bahçeleri ile gidenlerin vazgeçilmezi olur Bodrum Mazı.

Mazı'da turizm kısa süre önce canlanmaya başlamıştır. Özellikle bölgenin imara kapalı olması bunun en önemli nedenidir. Köyde herhangi bir otel veya konaklama tesisi yoktur. Otel yerine köyde konaklayabileceğiniz birkaç pansiyon mevcuttur. Bodrum Mazı otel fiyatları için bu pansiyonların fiyatlarına bakmak daha doğrudur bu nedenle.

Bodrum Mazı'da konaklayabileceğiniz yerlerde fiyatlar genellikle 75-150 TL arasında değişir. Sezona göre farklılık gösteren bu fiyatlar genellikle bu aralıkta seyretmektedir.

Mazı Hakkında

Gökova Körfezi'nin yanı başında, Bodrum'un en bakir koylarından birinde yer alan sevimli bir kıyı köyü: Mazı

Muğla'nın Bodrum ilçesine bağlı beldelerden biridir Mazı. Bodrum'a 50 kilometre uzaklıkta bulunan Mazı Akyaka Gökova körfezinde yer alan bir sahil köyüdür.

Mazı, Yukarı Mazı ve Aşağı Mazı olmak üzere iki ayrı yerleşim yerinden oluşur. Köyün girişinde yer alan ve asıl yerleşim yeri olan mahalle Yukarı Mazı'dır. Aşağı Mazı ise sahil kenarında yer alan yerleşim yeridir; burası yukarı mahalleye göre daha sakin ve daha az yerleşimin olduğu mahalledir.

Bodrum'a bağlı bir yerleşim yeri olması nedeniyle Mazı'nın da oldukça eski bir tarihi vardır. Geçmişi Bodrum ile birlikte ele alınan Mazı çok eski dönemlerden bu yana yerleşik hayatın sürdürüldüğü bir yerdir. Köyün konumlanmasına bakıldığında denizden görülmeyecek şekilde, yukarı kesime doğru gizli şekilde kurulduğu görülür; bunun sebebi denizden gelebilecek korsan saldırılarına karşı korunmaktır.

Köyde yaşayan halkın başlıca geçim kaynağı zeytin ve zeytin ürünleri üretimi, arıcılık, balıkçılık ve halıcılıktır. Ünlü Milas halılarının üretim yerlerinden biri de Mazı'dır. Eskiden çok önemli bir gelir kaynağı olan halıcılık günümüzde eski önemini kaybetmiş olsa da hala başlıca ekonomik gelirlerinden birini oluşturmaktadır Mazılılar'ın. Ayrıca narenciye üretimi de köylüler için önemli gelir kaynaklarındandır. Özellikle Mazı portakalı narenciye üretiminde ayrı bir yer tutar.

Mazı'da turizmin fazla gelişmemiştir. Mazı, son birkaç yıldır ismi daha çok duyulan bir yer olsa da Bodrum ve civarındaki en bakir yerleşim yerlerinden biridir. Bunun en önemli nedeni köy ile ana yol arasındaki 25 kilometrelik yolun yeni asfaltlanmış olmasıdır. Bu yol yapıldıktan sonra Mazı'daki turizm faaliyetleri de artmaya başlamıştır; fakat hala Bodrum'un en sakin yerlerinden biridir.

Mazı, doğal güzellikleri ile görenleri kendine hayran bırakmaktadır. Gökova körfezinde yer alan köy muhteşem bir denize sahiptir. Masmavi ve berrak suları, yemyeşil doğası, anıt ağaçları ve anıt kayaları ile Mazı köyü Bodrum'da görebileceğiniz en güzel yerlerden biridir.

Doğa ile baş başa, sakin ve huzur dolu bir tatil geçirmek isteyenler için en uygun yerlerden biridir Mazı.

Mazı otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Balıkçı Pansiyon & Restaurant Mazı
Balıkçı Pansiyon & Restaurant Mazı

-

Biz buraya aşık olduk

Kesinlikle orkinos mu yoksa kılıç balığımı yesek diye düşüneceğiniz tek yer Balıkçı Pansiyon. Recep Bey'in tuttuğu devasa büyüklükteki kılıç ve orkinos balıklarını yılların getirdiği tecrübe ile marine edip pişirmesi ve içeride gastronomi okuyan oğlunun hazırladığı harika sosu ile harika sunuş şekli bizi buraya aşık etmeye yetti. Hele o Sümbül Hanım'ın elinden çıkan yemekler mezeler... Kesinlikle tavsiye ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cansu Apart
Cansu Apart

-

Tek kelimeyle 10 üzerinden 10

Güzel Egemin güzel insanları. Son dakika tatilimizde tesadüfen bulduğum iyi ki gitmişiz dediğim bir yer. Tertemiz bir ev, her şey pırıl pırıl kendi evimizde gibi hissettik. Şehrin gürültüsünden uzak doğa ile baş başa kalmak güzel tarafı. Denizi müthiş. Ferdi Bey'e yardımları ve ilgileri için Kıymet Hanım ve annesi tarafından giderken bizi uğurladıkları için ayrıca teşekkür ederiz. Her şey gerçekten çok keyifli ve güzeldi. Tekrar görüşmek dileğiyle hoşça kalın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Balıkçı Pansiyon & Restaurant Mazı
Balıkçı Pansiyon & Restaurant Mazı

-

Kesinlikle gitmeniz gereken bir yer

Yemeklerden mi bahsetmek lazım yoksa işletme sahibi Recep Bey'in hoş sohbetinden mi bilemedim. Asıl mesleği balıkçılık olan Recep Bey ve oğlunun hemen hemen her gün kılıç balığı avlamaya gittiği ve tuttuğu kılıç balığından yaptıkları balık şişin tadı ayrı, Kıvanç ve annesinin yaptığı mezelerin lezzeti ayrı, Recep beyin hoş sohbeti ayrı güzel. Samimiyetlerine tamamen güvendiğimiz bu aile işletmesini kesinlikle ziyaret etmeli ve balığın en lezzetlisini burada tatmalısınız. Kesinlikle gitmeniz gereken bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Raslantı Pansiyon & Restaurant
Raslantı Pansiyon & Restaurant

-

Olmazsa olmazımız olacağı kesin

Rastlantı... Gerçekten tamamen rastlantı sonucu geldiğimiz bu güzel aile ortamında her şey muhteşem. Tam bir aile ortamı. Odaları tertemiz, denize sıfır, doğayla iç içe… Alihan'ın yemekleri, kılıç şiş özellikle muhteşem. Kenan abinin taze taze tuttuğu balıklar leziz. Mazlum ablanın mezeleri harika. Halil'in sunumu deseniz bir başka. Kafa dinlemek istiyorsanız tereddüt etmeden buraya gelin derim. Ekimde tekrar geleceğiz. Her sene olmazsa olmazımız olacağı kesin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cansu Apart
Cansu Apart

-

Her şey çok temiz ve düzenliydi

Yemyeşil bahçesi, temiz havasıyla kendine hayran bırakan bir yer. Gidince Kıymet Hanım ve Ferdi Bey'in güler yüzü ve samimiyeti ile karşılaştık. Apartımıza geçtiğimizde ise her şey çok temiz ve düzenliydi. Bahçesine hayran kaldık. Kıymet Hanım'ın annesinin yaptığı lezzetli ekmeklerden tattık. Böylesine muhteşem bir yeri keşfedince bizim tatilimizin tek adresi oldu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yalı Turkuaz Bungalow
Yalı Turkuaz Bungalow

-

Çocuklu ailelere tavsiye edilir

Şahane konumda, mis gibi kocaman bir Bodrum bahçesinin içinde, sıcak samimi bir aile işletmesi. Deniz ve manzara enfes. Tercihini huzur ve sakinlikten yana kullanacak olanların atlamaması gereken bir seçenek. Üstelik nispeten uygun fiyatlı. Çocuklu ailelere de tavsiye edilir, yol araba kalabalık vs hiçbir şey yok. Oldukça güvenli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Feraye Apart
Feraye Apart

-

Huzurlu bir tatil

Feraye Apart'ta 5 gün geçirdik, gerçekten huzurlu bir tatildi bizim için, apartta ihtiyacınız olan her şey var, ilgisinden dolayı Saadet Hanım'a teşekkür ederiz. Gürkan Beyle tanışamadık, turda olduğu için doğacak bebekleriyle sağlıklı ve mutlu bir ömür diliyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkürler abi.

18 Temmuz 2018, Çarsamba 14:29
Mazı Sahil Pansiyon
Mazı Sahil Pansiyon

-

Kendi evinizin rahatlığında

Aslında kimsenin bilmesini istemiyorum ama inanılmaz bir yer. Odalar çok temiz. Kendi evinizin rahatlığında. Yemekler lezzetli. Hele işleten aile çok saygılı ve içten. Kızımın doğum gününü sürpriz bir parti ile kutlayan sevimli bir yer. Çok rahat ettik çok keyif aldık. Seneye görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mandalin Butik Apart & Mazı
Mandalin Butik Apart & Mazı

-

Ağaçlar arasında harika bir tatil

Biz çok memnun kaldık. 5gün diye geldik keşke 10 gün kalaydık. 2+1 'de kalıyoruz. Ayrıca Taner Bey ve Sunay Hanım'a teşekkür ederiz. Gerçekten çok misafirperver ve ilgililer. İkramları, balık, zeytin ve zeytinyağı harika. İnşallah seneye de geliriz. Deniz çok yakın. Ağaçlar arasında harika bir tatil...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ilgın Beach Homes
Ilgın Beach Homes

-

Yemekler şahane, çalışanlar güler yüzlü

Mükemmel bir deniz, harika bir koy, yemekler şahane, çalışanlar güler yüzlü ve çok ilgili... Can Bey, Tevrat Bey, Eda Hanım tam anlamıyla kendimizi evimizde hissettirdikleri için hepsine çok çok teşekkür ediyoruz. Çocuklarımız da bizde çok harika vakit geçirdik. En kısa zamanda tekrar misafir olmayı iple çekiyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkürler efendim. Biz de en yakın zamanda sizi heyecanla bekliyoruz.

18 Temmuz 2018, Çarsamba 12:54
Begonvil Butik Bungalow
Begonvil Butik Bungalow

-

Deniz pırıl pırıl

Tuncay Bey, eşi ve çocuklarının samimiyeti, ilgileri sayesinde kendimizi evimizde gibi hissettik. Yemekler harikaydı. Odalar tertemizdi. Deniz zaten pırıl pırıl. Çocuklarımız o kadar çok sevdi ki burayı seneye tekrar buraya gelmek istiyorlar. Harika bir tatil geçirdik. Çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Begonvil Butik Bungalow
Begonvil Butik Bungalow

-

Denize sıfır mekan

Tuncay Bey ve eşi harika bir huzur tatili sunuyorlar. Denize sıfır mekan. Odalar tertemiz. Yemekler ev yemeği ve harika. Sarması vazgeçilmez. Akşam rakı balık ile harikaydı. Her şey için teşekkürler. Daha uzun kalmayı isterdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yakamoz Pansiyon Mazı
Yakamoz Pansiyon Mazı

-

Yemekleri çok lezzetli

Bir kaç pansiyon gezdikten sonra tesadüfen bulduğumuz Yakamoz Pansiyon'da güler yüz ile karşılandık. Çok huzurlu, temiz ve yemekleri çok lezzetli. Her şeye ticari yönden bakmayıp gerçekten misafir memnuniyetini esas alarak çalıştıklarını hissedebileceğiniz bu şirin pansiyonu herkese tavsiye edebilirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Feraye Apart
Feraye Apart

-

Denize yakın olması harika

Cennette yaşayan insanlardan Gürkan ve Saadet. İşin güzel tarafı ne kadar şanslı insanlar olduklarının farkında olan, samimi candan insanların müşterisi değil misafiri olduk. Kaldığımız apartta yok yok. Evlerimizde neleri kullanıyorsak ne ihtiyaç ise burada mevcut. Her türlü yemeği yapabilmek için araç ve gereçler bulunmakta olup, her şey son derecede temiz. Havlular, çarşaflar, banyo ve odaların temizliği insanın oh iyi tercih yaptım demesini sağlıyor. Mekanın pozisyonuna gelince tam bir doğa harikası yerde. Sessiz sakin. Dinlenmek için gelenlerin tercih ettiği Mazı köyünde, gelen misafirlerin de aynı şekilde sakin ve huzurlu olarak doğaya uyum sağlaması tüm konukların tatilini huzurlu bir hale getirmekte. Denizi muhteşem ve temiz. Temmuz ayının 8-15 tarihlerinde 7 gün boyunca konakladığım zaman diliminde kesinlikle mutsuz veya of dediğim bir an olmadı. Denize yakın, bahçeden çıkınca 100 adımda denizdesiniz. Bu yüzden sürekli saatlerce plajda oturmak zorunda değilsiniz. Denizden çıktınız mı, evinizin verandasında çayınızı kahvenizi içerek zaman geçirebilir tekrar denize gidip gelebilirsiniz mesafe çok kısa. Bunaltıcı bir sıcaklık yok. Sürekli tatlı bir esinti var. Bu sıcaklıklarda terlemeden geçireceğiniz bir tatil hayal edin. Nadir olarak evin içindeyken klimayı çalıştırdım. Doğası havası harika. İnşallah seneye yer bulabilirim. Hayatımda tek dinlendiğimi hissettiğim huzur dolu bir tatil oldu. Her şey için teşekkürler. Ayrıca plaja akşamüzeri dondurmacı ve midyeci geliyor. Midyeler çok taze bayıla bayıla yedik. Manav ve ekmek ihtiyaçları içinde plaja gelen satıcılar var. Köy yakın ve marketleri var. Genel ihtiyaçlar karşılanabilir. Köyün diğer koylarını da görün mutlaka.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkür ederiz Neşe ablacım.

17 Temmuz 2018, Salı 10:14
Kumsal Pansiyon & Restoran
Kumsal Pansiyon & Restoran

-

Sıcak aile ortamı

Aile ortamında sıcak keyifli gerçekten lezzetli bir tatil, huzurlu ve sakin. Önümüzdeki yıl tekrar geleceğim kesinlikle...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mazı Sahil Pansiyon
Mazı Sahil Pansiyon

-

Deniz, odalar, yemekler harika

Deniz, odalar, yemekler harika. Ali Bey'in yakın ilgisine teşekkür ediyoruz. Tekrar geleceğiz. Fiyatlar da makul.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kumsal Pansiyon & Restoran
Kumsal Pansiyon & Restoran

-

Samimi bir aile ortamı

Samimi bir aile ortamında muhteşem lezzetler eşliğinde sakin bir tatil için buraya gelin. Ne fazla, ne eksik...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Raslantı Pansiyon & Restaurant
Raslantı Pansiyon & Restaurant

-

Sessiz sakin tatil

Rastlantı olarak geldiğimiz bu özel pansiyonda çok güzel ağırlandık. Eğer sessiz sakin bir tatil için Mazı koyuna gidecekseniz muhakkak Rastlantı'da kalmalısınız ve akşam yemeğinde kesinlikle Alihan'ın elinden balık şiş yemelisiniz. Teşekkürler..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kumsal Pansiyon & Restoran
Kumsal Pansiyon & Restoran

-

Nefis yöresel yemekleri

Sakin, huzurlu bir tatil yapmak isterseniz Mazı tam size göre. Bir de bu pansiyonda kalırsanız; akşam Ergün Bey'in günlük tuttuğu balıkları, eşi Ayşe Hanım'ın bahçeden toplayıp pişirdiği nefis yöresel yemekleri tatmanızı tavsiye ederim. Sabah kahvaltısındaki taze, yeni koparılmış roka, domates, salatalığı ve doğal yumurtayı saymıyorum bile. Tatile gittik, bize aileleri gibi davranan 2 dost kazandık. Bizlere tatile değil de kendilerine misafirliğe gitmiş komşuları gibi davranan Ergün, Ayşe ve 2 yakışıklı oğullarına teşekkür ediyoruz. Hurşit-Esra.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sizleri tekrar aramızda görmekten mutluluk duyarız.

17 Temmuz 2018, Salı 10:15
Can Apart & Pansiyon Mazı
Can Apart & Pansiyon Mazı

-

Sakinlik ve huzur

Sakinlik ve huzur istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bizleri kendi evimizde gibi hissettirdikleri için Mehmet Bey ve eşine çok teşekkür ederiz. Her şey çok güzeldi ve herkese tavsiye ederim. En kısa sürede tekrar görüşmek dileğiyle...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Balıkçı Pansiyon & Restaurant Mazı
Balıkçı Pansiyon & Restaurant Mazı

-

Tam bir lezzet şöleni

Öncelikle doğası ve sakinliğiyle herkesi kendine hayran bırakan Mazı'da kurulan bu küçük aile tesisi bize harika bir tatil sundu. Gastronomi öğrencisi ailenin büyük oğlu Kıvanç ve annesinin elinden çıkan harika yemeklerle bize tam bir lezzet şöleni yaşattılar. Bu harika tatil için Balıkçı Pansiyon ailesine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Begonvil Butik Bungalow
Begonvil Butik Bungalow

-

Bungalovlar tertemiz

Tuncay Bey ve eşinin misafirperverliği için çok teşekkür ederiz. Her şeyden çok memnun kaldık. Bungalovlar tertemiz, çok kullanışlı. Uzun süre kalmak İçin çok uygun, mutfakta tüm malzemeler mevcut. Yemekler, özellikle kahvaltı muhteşem lezzetli. Hepsi ev yemeği... Deniz sesi ile uyumak, uyanmak harika. Otel karmaşasından bıkanlar, huzur arayanalar için ideal mekan. Tek eleştirim banyolarda kullanılan artezyen sebebi ile olduğunu düşündüğüm koku. Banyo kapısını kapatırsanız ortadan kalkıyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Mutlaka gidip kafa dinlenilmesi gereken bir adres! İlk fırsatta tekrar görüşmek dileği ile.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cansu Apart
Cansu Apart

-

Her şeyine hayran olduk

Tesadüfen gittiğimiz bir yerdi, her şeyine hayran olduk. Denizi mükemmel, yeşillikler içinde, tertemiz bir apart, içinde hiçbir eksiği yok. Bahçede doğal ürünler toplayabiliyorsunuz. En önemlisi Ferdi Bey ve ailesinin bize yaşattığı konfor ve sıcaklık. Odun ateşinde pişen bazlama ve kabak çiçeği dolmaları nefis. Kıymet Hanım ve annesinin ellerine sağlık, gösterdikleri misafirperverlik ve ikramları için çok teşekkür ediyorum. Bir de oranın müdavimi Erdoğan abi ve eşi Nurcan abla var, onlara da gösterdikleri dostluk ve sıcaklık için teşekkür ederim. Dostlukların ve samimiyetin henüz bozulmadığı bir yer. Eylülde tekrar görüşmek dileği ile kalbimizi orada bırakıp ayrıldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Raslantı Pansiyon & Restaurant
Raslantı Pansiyon & Restaurant

-

Orkinos, kılıç balığı lezzetli

Alihan Bey gibi yaratıcı ve meziyetli bir işletmeci ve aşçıya sahip bu mekan. Ailesi ile birlikte ellerinden gelenin en iyisini yapmaya gayret gösteriyorlar. Kenan abinin tutup getirdiği orkinos, kılıç balığı her akşam Alihan Bey'in lezzetli ellerinden geçip masanıza geliyor. Biz kaldığımız süre içerisinde balığa o kadar çok doyduk ki eşimin balıkla arası pek yoktur fakat burada çıkan yemekleri mest oldu. Alihan Bey'e, Kenan abiye ve Halil'e selamlar, tekrar görüşmek üzere, her şey için teşekkürler. Hakan*İlknur*Atay Bebek

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mandalin Butik Apart & Mazı
Mandalin Butik Apart & Mazı

-

Yepyeni evler

2 yaşında kızım da dahil olmak üzere kalabalık bir aile olarak geldik. Şahane, yepyeni evler, önü mandalina bahçesi. Denize yürüyerek 1 dakika bile sürmez. İşletme sahibi Sunay Ablam bal bal, dünya tatlısı. Daha siz gelmeden köy yumurtanızı, yoğurdunuzu ayarlar, dolabınızı isteğinize göre doldurur. Kesinlikle Sunay ablamın kendi yaptığı zeytinlerden almadan gitmeyin. Kesinlikle vazgeçemediğiniz bir yer olacak.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Denizci Restaurant Pansiyon & Mazı
Denizci Restaurant Pansiyon & Mazı

-

Samimiyet ve temiz odalar

Bir tatlı huzur almaya geldik ve gidiyoruz. Huzur ve sessizlik için doğru bir adres. Bir aile işletmesi olan Denizci Pansiyon samimiyeti ile temiz odaları ve müthiş yemekleri ile benden tam puanı aldı. İki çocukla gayet mutlu ayrıldım buradan. Emeğinize ve yüreğinize sağlık. Seneye görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yalı Turkuaz Bungalow
Yalı Turkuaz Bungalow

-

Denize sıfır, muhteşem huzur

Bodrum'un Mumcular tarafında bulunan huzur sakinlik dolu Mazı köyünün en güzel en uygun fiyatlı muhteşem manzaralı denize sıfır bir pansiyonu. Bungalow ev ama bildiğimiz ve gördüğümüz pansiyonlardan ve bungalow evlerden kat kat daha güzel. Odaları ise o kadar konforlu geniş ve güzel bir adet çift kişilik bir adet tek kişilik yatağa sahip ve banyosu lavabosu gayet temiz bir adet de gardırobu var. Kesinlikle güvenebileceğiniz bir işletme, zaten bir aile işletmesi olduğu için bence bir sıfır önde. Sahipleri evli bir çift ve adamın abisi çiftin iki tane güzeller güzeli çok tatlı kızları da var. Garsonlar buranın sahipleri o kadar sıcak ki insanın kendi ailesi gibi geliyor sahiplerinin de egosu yok gelir sizinle sohbet eder dert arkadaşınız bile olur. Patronu mutfakta bile görebilirsiniz tam bir yardımlaşma örneği. Biz ailecek 6 kūsûr senedir geliyoruz çok memnunuz herkese tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavi Yeşil Bungalov Pansiyon & Restaurant
Mavi Yeşil Bungalov Pansiyon & Restaurant

-

Bungalow evler son derece temiz

Haziran ayında tatilimizin son iki günü burada geçirdik. Mazı gerçekten muhteşem bir yer çok beğendik. Sessiz, sakin, akvaryum gibi bir deniz. İşletme sahibi Mustafa Bey işini son derece ciddi yapan biri. Her şey için çok teşekkürler bize çok güzel 2 gün yaşattıkları için. Bungalow evler son derece temiz (beklediğimden çok daha temiz, odalara ayakkabı ile girilmemesi çok hoşuma gitti), güzel ve ferah. Yemekler son derece lezzetliydi aşçı Süreyya Bey'e buradan sonsuz teşekkürler. Sabahları masmavi bir deniz manzarası eşliğinde güzel bir kahvaltı ile güne başlamak ve yakamoz eşliğinde güzel bir akşam yemeği çok keyifliydi (Özellikle tereyağlı sahanda yumurta çok güzeldi :), balıklar ve mezeler harikaydı ). Biz çok keyifli 2 gün geçirdik. Tüm güler yüzlü çalışanlara teşekkürler. Mutlaka görülmesi gereken bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Biz teşekkür ederiz, tekrar görüşmek üzere.

9 Temmuz 2018, Pazartesi 16:44
Yalı Turkuaz Bungalow
Yalı Turkuaz Bungalow

-

Çalışanların ilgileri mükemmel

Ev yemekleri çok temiz ve taze. Deniz, manzara, odalar, çalışanların ilgileri mükemmel. Huzurlu ve sakin bir aile ortamı istiyorsanız gidin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Raslantı Pansiyon & Restaurant
Raslantı Pansiyon & Restaurant

-

Son derece lezzetli

Yaklaşık 1 saatlik pansiyon kararı sonrası iyi ki buraya rastlamışız. Öncelikle evler son derece temiz. Aynı zamanda estetik bir dizayna sahip. Evlerden masalar bölümüne ilerlerken geçilen bahçede son derece çeşitli çiçekler ve ağaçların olduğu bahçe oldukça hoş. 5 masadan oluşan oturma alanı oldukça sevimli. Ve denize sıfır konumu evinizin bahçesinden denize çıkıyormuşsunuz gibi. Alihan'ın ve annesinin elinden çıkan yemekler harika. Tabii ki Alihan'ın babasının tuttuğu günlük balıkları unutmamalı. Son derece lezzetli ve özenli sunumuyla kesinlikle tavsiye ederim. Halil'e de hizmeti için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kumsal Pansiyon & Restoran
Kumsal Pansiyon & Restoran

-

Tam bir muhteşem

O kadar harika bir mekan ki anlatılmaz. Güler yüzlülüğüyle, yemekleriyle, deniziyle tam bir muhteşem. Herkese tavsiye ederim, tatil için muhteşem bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Denizci Restaurant Pansiyon & Mazı
Denizci Restaurant Pansiyon & Mazı

-

Doğalı, samimiyeti ve huzuru

Hangi birini anlatsam ki. Doğalı, samimiyeti ve huzuru yaşamak isterseniz tam da burası doğru bir karar olacak. Samimi bir aile işletmesi olan bu pansiyon, portakal ağaçlarının içerisinde, nefis doğasıyla, leziz yemekleriyle ve temiz odalarıyla benim için tam not aldı. Songül ablanın leziz yemeklerini, Mithat abinin muhteşem balık ızgarasını Mustafa, Eren ve Serenay'ın içten halleri beni her yıl oraya çekecek gibi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Golden Beach Sunset Resort
Golden Beach Sunset Resort

-

Keyifli bir ortam

Bu pansiyona 3 aile gittik. Doğa, deniz bir arada. Huzurlu, keyifli bir ortam. Kaptan'ın misafirperverliği, anlayışı, yardımcı olma çabası, çocuklara sevgisi, anlayışı, Fatma Hanım'ın doğal içtenliği bizi oraya ait hissettirdi... 3 aile huzurlu, ferah bir tatil geçirdik. Yemekleri leziz, odaları temiz ve rahat. Kesinlikle tekrar gideceğim bir yer. Teşekkürler Kaptan ve ailesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Raslantı Pansiyon & Restaurant
Raslantı Pansiyon & Restaurant

-

Sınırsız hizmet

Tertemiz, doğayla baş başa bir ortam, nefis bir deniz, sınırsız hizmet alacağınız bir pansiyon. Küçük bir aile işletmesi. Alihan'ın muhteşem yemekleri ile çok keyifli bir tatil geçirdik. Kesinlikle tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yakamoz Pansiyon Mazı
Yakamoz Pansiyon Mazı

-

Güzel, sakin, huzurlu

Güzel, sakin, huzurlu, sıcacık bir tatil geçirdik, teşekkür ederim. Cansel Hanım'ın zeytinyağlı yemekleri, Mesut Bey'in ızgara ziyafeti, güler yüzlü hizmet evimizde gibi hissettirdi. Nasipse tekrar gelmek isteriz. Güzel dostlukların kurulduğu, muhteşem deniziyle hep hatırlayacaksınız. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Denizci Restaurant Pansiyon & Mazı
Denizci Restaurant Pansiyon & Mazı

-

Yemekleri harika ve taze

Gerçekten bu zamana kadar bu kadar huzurlu ve güzel bir yerde tatil yapmamıştım. Çalışanların güzel ve sıcak ilgisi, odalarının mükemmel denilecek temizliği, denizin muhteşem güzelliği yanında harika bir pansiyon diyebilirim. Yemekleri harika ve taze. Eğer cennetten bir yer arıyorsanız, huzur istiyorum diyorsanız bu pansiyonunda mutlaka kalmalısınız. Samimiyetle söylüyorum, bu kadar güler yüzlü, ilgili bir personel başka hiçbir otelde yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Denizci Restaurant Pansiyon & Mazı
Denizci Restaurant Pansiyon & Mazı

-

Muhteşem ötesi bir yer

Muhteşem ötesi bir yer. Harika denizi, tertemiz odaları, güler yüzlü, harika, güler yüzlü personelleri, sakin, tam kafa dinlemek için harika bir yer. Hayatımda gördüğüm en güzel koy. Tertemiz odaları harika, organik yemekleri el yapımı, her şey taptaze. Teşekkürler, sayenizde harika bir tatil yaptık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Denizci Restaurant Pansiyon & Mazı
Denizci Restaurant Pansiyon & Mazı

-

Konum, tesis ve tabiat

Bodrum'un en cennet koylarından birinde, konum, tesis ve tabiat olarak şahane, yemekler harika.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mandalin Butik Apart & Mazı
Mandalin Butik Apart & Mazı

-

Leziz yemekleri

Kalabalık bir grup olarak geldik ve hepimiz de çok sevdik. Seneyi ip ile çekeceğiz... Yemekleri, sahili, sınırsız çay servisi ile mükemmel bir yer... Emeklerinden dolayı dünya tatlısı güzel hanımlara, leziz yemekleri için ustamıza, özveri ile hizmet eden garson kardeşlerime sonsuz teşekkürler...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Golden Beach Sunset Resort
Golden Beach Sunset Resort

-

Huzurlu bir tatil

Bugüne kadar yaptığım en rahat, huzurlu bir tatildi. 3 aile olarak gittik. Çocuklarımızla başka yerde bu kadar huzurlu olamazdık. Kaptan ve eşinin misafirperverliği, hoşgörüsü, yardımcı olma çabası bizi oraya ait hissettirdi. Temiz ve ferah oda, leziz yemekler, denizin pansiyona yakınlığı, gülen yüzler bize iyi ki de gelmişiz dedirtti. Dönüşümüze çok üzülsek de seneye inşallah tekrar gidecek olmam beni teskin ediyor... Teşekkürler kaptan ve ailesi. ❤

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Fatma Hanım sizleri memnun edebildiysek ne mutlu bizlere, tekrar görüşmek üzere efendim. Saygılar, bizden.

9 Temmuz 2018, Pazartesi 11:04
Rota Pansiyon
Rota Pansiyon

-

Odaların temizliği, doğanın zenginliği

Üç senedir müdavimi olduğumuz Mazı'da bu sene çok spontane gelişen bir tatil yaşadık. Sürekli aradığımız ancak boş yer olmadığı için kalamadığımız Rota Pansiyon'da konaklama şansı yakaladık. Bakı Bey'in ve güzel ailesinin içtenliğini doymuşluğunu gördükten sonra Mazı'da değişmez adresimiz olmasına karar verdik. Odaların temizliği, doğanın zenginliği, Melahat annenin elinin lezzeti çalışanların samimiyeti hangi birini anlatsam bilemediğim tadı damağımızda kalan enfes bir tatil. Şehrin gürültüsü stresi şehirde kalsın ben burada yaşlanayım dedirtecek karar muazzam. Her şey için bir kez daha teşekkür ederiz @rota pansiyon seneye görüşmek dileğiyle. Sevgiler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Denizci Restaurant Pansiyon & Mazı
Denizci Restaurant Pansiyon & Mazı

-

Sakin ve huzurlu

Harika deniz yeli ve mükemmel leziz zeytinyağlı yemekler, akşam müthiş ızgara balık, temiz odalar ve güler yüzlü Denizci Pansiyon'un işletme sahipleri her şey için çok teşekkürler. Herkesin gelip görmesi ve burayı yaşaması gerekir çok sakin ve huzurlu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ilgın Beach Homes
Ilgın Beach Homes

-

Denizi tertemiz

Huzurlu, sakin ve dingin bir tatilin adresi. Denizi tertemiz. Yemekleri özenle yapılan geniş odalarıyla özel bir tatil mekanı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Balıkçı Pansiyon & Restaurant Mazı
Balıkçı Pansiyon & Restaurant Mazı

-

Tazecik balığın en lezzetlisi

Yaptığım en rahat ve en keyifli tatildi. Sakin ve dingin bir tatil arıyorsanız, kendi tuttukları tazecik balığın en lezzetlisini harika bir sunumla denizin hemen dibinde yemeyi istiyorsanız, aile sıcaklığı ile parayı değil sizin rahatınızı düşünen işletme sahipleri ile burası tam size göre. Şiddetle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Raslantı Pansiyon & Restaurant
Raslantı Pansiyon & Restaurant

-

Denize sıfır uzantılı

Mazı dağların arasında bir cennet. İnceyalı ise denize sıfır uzantısı. Birbirinden güzel ve sıcak insanların işlettiği pansiyonlar. Hangisinde kalsam diye kendinize soruyorsunuz. Taşfırın'da tuzda balık. Tam kıvamında. Alihan Bey istediğiniz her şeyi olur yapıyor. Rastlantı pansiyonda kalmayı tavsiye ediyoruz. Mazı İnceyalı cennetten bir köşe...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Raslantı Pansiyon & Restaurant
Raslantı Pansiyon & Restaurant

-

Sessiz, sakin, temiz

Gerçek anlamda bir aile işletmesi, samimi, içten ve dürüst insanlar. Yemekler çok çok iyi. Özellikle kılıç şişe hepimiz bayıldık. Tüm yemekler ortalamanın çok çok üstünde lezzetli. Sebzelerin bir kısmı ve otlar bahçeden kopartılıp masanıza konuyor. Sessiz, sakin, temiz. O bölgede kalınabilecek en iyi tercih olduğu kesin. Biz önceden yer ayırtmadan tesadüfen geldik ve yaklaşık 2 saatimizi düzgün bir yer aramak için geçirdik. Maalesef baktığımız çoğu yer ya çok kötüydü ya da karşılayanların tavrını beğenmedik. Tam bölgeden ayrılıyorduk ki, son kez Raslantı Pansiyon & Restaurant'a baktık. İnsanların tavrı, odaların temizliği dikkatimizi çekti. Kalmaya karar verdik. Çok doğru bir karar verdiğimizi söyleyebilirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Raslantı Pansiyon & Restaurant
Raslantı Pansiyon & Restaurant

-

Temiz bir ortam

Güler yüzlü ve sıcak çalışanlarla inanılmaz dinlendirici temiz bir ortam. Yemeklerdeki lezzet ve sunum harika. Otellerdeki açık büfenin telaşından uzak 5 yıldızlı sunum. Mazı'ya gelip Alihan'ın yemeklerini yememek büyük kayıp. Balık denilince ızgarada çevirip önünüze koymaları size yetiyorsa başka. Alihan başka.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Raslantı Pansiyon & Restaurant
Raslantı Pansiyon & Restaurant

-

Temiz ve doğal bir ortam

Güler yüzlü ve sıcak çalışanlar. Mutfakta inanılmaz bir lezzet ve beklentinin çok üstünde bir sunum. Temiz ve doğal bir ortam. Mazı'ya uğrayıp Alihan Şef'in mutfağının tadına bakmamak büyük kayıp.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Raslantı Pansiyon & Restaurant
Raslantı Pansiyon & Restaurant

-

Yemekler ve sunum harika

Yemekler ve sunum harika. Her zaman Alihan Şef'in önerilerini dinledik. Beklentimizin üstünde lezzet ve sunumla karşılaştık. Hani derler ya 10 numara 5 yıldız. Güler yüzlü ev sahipliği için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yalı Turkuaz Bungalow
Yalı Turkuaz Bungalow

-

Manzara şahane

Manzara şahane, doğa fevkalade, ev sahipleri fevkaladenin fevkinde... Sadeliği, doğanın güzelliğini yaşamak istiyorsanız gidin gari.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)