Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Gündoğan Otelleri

Gündoğan için {{ (filteredHotels).length}} / 36 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Gündoğan Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Antik çağlarda Farilya olarak bilinen Gündoğan, yakınlarındaki bir mağarada bulunan Bronz çağı seramikleri, cilalı taş baltaları ve değirmen taşları ile bölgenin en eski yerleşim yerlerinden biri.

Bodrum merkeze 25 kilometre uzaklıkta yer alan Gündoğan, henüz tam anlamıyla keşfedilmedi, bu nedenle Bodrum yarımadasının gizemli beldesi olarak dinleniyor kıyılarda.

Bu keşfedilmemişliğin en güzel yanı ise, yapılaşmanın oldukça az düzeyde kalması. Bu beldeyi tanıyanlar ise, hemen buraya yerleşmenin yollarını arıyor. Bu nedenle son zamanlarda siteler de yapılmaya başladı. Peki ya Gündoğan'a ilk defa gelecek olanlar, tatilini burada geçirmek isteyenler?

Bu ihtiyaca cevap verebilmek için son zamanlarda, belde sakinleri tarafından açılan Gündoğan otelleri mevcut. Gündoğan otelleri, genel itibariyle deniz kenarında ya da denizin hemen yakınındaki narenciye bahçelerinde bulunuyor.

Butik oteller, denz kenarında yer alırken, tatil otelleri denizin hemen kenarındaki tepelerde yer alıyor. Eğer daha sakin bir tatil geçirmek isterseniz, Gündoğan butik otellerini, her şey dâhil sistemde bir tatil köyünde konaklamak isterseniz ise Gündoğan tatil otellerini seçebilirsiniz.

Gündoğan otellerinin pek çeşitli olduğunu söylemek mümkün değil. Pansiyon ya da apart otellere fazla rastlanmıyor. Siz tatil anlayışınıza göre, Gündoğan otellerinden dilediğinizi seçebilir, tatilinizi denize nazır geçirebilirsiniz.

Biz şunu önerelim, siz siz olun, gün doğarken otelinizin balkonuna çıkın ve ufka doğru şöyle bir bakın, sizi inanılmaz bir manzara karşılayacak.

Gece geç saatte ve sabah güneş doğarken bile insanların denize girdiğini, yelken kullandığını görebilirsiniz. Çünkü burada, gün doğumu da batımı da ayrı bir keyiftir.

Gündoğan, Bodrum'un 20 km. kuzey batısında güzel bir tatil beldesi olup, eski ismi Rumca'da "güneşin doğuşu" anlamına gelen Farilya'dır. Doğası özellikle trekking, sörf, yelken sporları ve dalmak için oldukça elverişlidir.

Yaz aylarında birçok tatilciyi kendine çekmekte ve nüfusunu ikiye katlamaktadır. Bu turizm potansiyeline cevap verebilmek için de tesisler açılmıştır. Gündoğan 2018 otel fiyatları sayfiye yerlerin hemen hepsinde olduğu gibi yaz aylarında artış göstermektedir.

Ancak Gündoğan 2018 otel fiyatları, Bodrum yarımadasının diğer beldelerinde olduğu gibi çok fazla değildir. Tatil otellerinin fiyatları daha fazla olmakla birlikte, yarım pansiyon ücretleri, yaklaşık 50 - 60 TL'den başlar.

Kış aylarında açık tesis bulmak oldukça güçtür. Çünkü Gündoğan otel işletmecileri, yaz mevsiminin akabinde tesislerini kapatarak yenileme yoluna giderler.

Siz de tatilinizi Gündoğan otellerinden birinde geçirmek isterseniz, Gündoğan 2018 otel fiyatlarının daha uygun olduğu nisan ve ekim aylarını tercih edebilirsiniz. Daha sakin bir atmosfer sizi karşılayacaktır. Hem gün doğumu ve batımı burada her mevsim güzel...

Gündoğan Hakkında

Farilya, güneşin doğuşu demektir, yarımada güneşi en güzel buradan doğar…

Eski adı Farilya olan Gündoğan, yarımadanın en eski yerleşmelerinden biridir. Eskiden balıkçılık, zeytincilik, sünger avcılığı ve mandalinacılığın ana geçim kaynağı olduğu Gündoğan, günümüzde bu gelir kaynaklarından bazıları ise yerini turizme bırakmıştır.

Bodrum'a 25 km. uzaklıkta, Bodrum yarımadasının kuzey kıyısında, Yalıkavak ve Göltürkbükü beldelerinin arasında yer alır.

Plajları ve tarihi yerleriyle son yılların gözde tatil merkezlerinden biri olmuştur. Tamamen kum plajları, pırıl pırıl denizi ve yeşilliğiyle Gündoğan balıkçıların kasabasıdır. Balıkçı teknelerinin ve yatların demirlediği balıkçı barınağı sahile renk katar.

Köyün yukarısındaki kayalık ve volkanik taşlı yerde, kayalara oyulup saklanmış mezarları görebilirsiniz.

Gündoğan'da gün batımı da gün doğumu kadar keyiflidir. Güneşi batırırken sahil kenarındaki balık restoranlarına gidebilir, taze balık ve deniz ürünlerinin o enfes lezzetlerine bakabilirsiniz. Bir kafede çayınızı, kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Her cebe ve her damağa uygun restoran ve kafe bulmak mümkün Gündoğan sahilinde.

Bodrum Gündoğan'da tekne turlarına katılarak 15 dakika uzaklıktaki Apostle Adası'na gidebilirsiniz. Adanın yemyeşil doğası, adayı saran ilginç şekilli kayalar ve freskler, günümüze kalabilmiş tepenin en üstünde yer alan 3 adet Bizans kilisesi, sarnıç kalıntıları ve Rahip Evleri adada ziyaret edebileceğiniz noktalardan bazılarıdır. İlginç sarkıtları ve dikitleriyle ünlü Peynir Çiçeği mağarası da unutulmamalıdır.

Son yıllarda yazlık ev sahipleri de Gündoğan köyüne taşınmaya başladılar. Köy diyoruz, çünkü hala kültürünü ve doğasını koruyabilmiş. Fakat yazlıkçılar, etrafı zeytin, mandalina, muz, nar ve meşe ağaçlarıyla sarılmış evlere dokunmadılar çok şükür ki. Yeni ve eski yerleşimciler bölgenin karakterini korudular.

Yazın devamlı esen meltem, yerel halk ve tatilcilere ferahlık verir. Rüzgarlı bir yer olmasından dolayı, rüzgar sörfü tutkunları da son zamanlarda bölgeye akın ediyor. Eğer açıksa Gündoğan'ın pazar alanını ziyaret edin. Halılar ve vazolar, yerel el sanatları olarak burada satılmaktadır ve yarımadanın her yerinden daha ucuzdur. Köyün çok az yukarısındaki kayalık ve volkanik taşlı yerde, kayalara oyulup saklanmış mezarları görebilirsiniz. Buraya bir rehber eşliğinde ya da yerel seyahat acentalarının düzenleyeceği bir turla gitmelisiniz.

Gündoğan'daki gün batımları son derece keyiflidir. Gündoğan'da konaklıyorsanız eğer sahil kenarındaki balık restoranlarında balığın lezzetine bakmadan da dönmeyin.

Gündoğan otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Gündoğan Hotel Catamaran
Gündoğan Hotel Catamaran

-

Personel fevkalade nazik

Çok güzel bir otel. Çalışan personel fevkalade nazik, güler yüzlü ve anlayışlı. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Sakin bir ortam

Muhafazakar otel, yani halal otellerde tatil yapıyoruz. Genelde çok sessiz, sakin bir ortam oluyor. Muhafazakar ailelere eğlenmek doğru değilmiş gibi bir bakış açısı ile yaklaşılıyor fakat burada ortam öyle değildi. Türkçe şarkılar eşliğinde kurtlarımızı da döktük, akşam manzaraya karşı çayımızı da içtik. Bütün yılın yorgunluğunu attık vallahi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Tadına doyamadık

Bodrum'u hep çok pahalı sanıyorduk. Tesis bizi şaşırttı. Öncelikle kendi aile yaşantımıza uygun aileler ile olmak rahattı. Diğer yandan eşim çekinmeden bir tatil yaptı. Araba ile gittiğimiz için gelişte ve dönüşte Bodurum'u gezdik. Doğası bir harika. Eylül ayında hafif bir esinti var. Tadına doyamadık. Sadece oğlanlar çok tatlı yediği için alerji oldular, onun için de eczaneye bile gitmedik, yardımcı oldular.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Harika bir manzarası var

Kalabalık, köpük partili, cıvık cıvık otellerde sıkışmış ailelere iyi gelecek bir yer. Eşim ve bana bir şey olmadı ama minik yeğenimiz biraz sivrisineklerden mustarip oldu. Küçük çocuğu olanlar bir koruyucu alabilir. Harika bir manzarası var. O manzaraya karşı yeniden yemek için gidebiliriz. Düzgün, efendi gibi insanlar var çevrenizde. Rahat rahat tatil yaptık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Huzur buldum

Hac ziyaretimden sonra hep muhafazakar otellerde konakladık. Fakat bazıları durumu fazla abartmışlar ki çocukların canı sıkılıyordu. Burada akşamları gösteri ve gündüzleri de çocuk alanları olduğu için çocuklar sıkılmadı. Çocukların sıkılması bizi de zora sokuyor ve hali ile geriliyorduk. Gözümüzün önünde oldular, kafamız rahat etti. Huzur buldum, gene giderim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

SPA çok güzel

Plajdaki çocuklarımızın yaptığı gözleme keyfini düşününce değerdi. Erken rezervasyon ile fiyatı oldukça uyguna almıştık, değdi. SPA'daki jakuziyi neredeyse her gün kullandım. Ofiste çalışan insanlar için hem deniz hem havuz hem de SPA çok güzel. Dinlenerek döndük. İlk kez bir otelde yer kapacağız, havlu koyacağız, sıraya gireceğiz derdi yaşamadık. Sanırım bu yüzden dinlenebildik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Memnun kaldık

Balayı için rotamızın son durağı olan otel. Kendi dünya görüşümüze göre bir otel olduğuna inanmadığımız için, kendimize çizdiğimiz rotalarda dura dura balayı yaptık. Son durak olarak da bu otelde kaldık. Yorgunluğumuzu atarız diyerek, beklentimizi çok yükseltmemiştik. Fakat bay ve bayan bölümleri iyi muhafaza edilmiş. Eşim çok rahat etti. Ayrıca balayı müşterisi olduğumuzu belirtmemiştik, sonrasında sohbet sırasında öğrenince bize jest yaptılar. Memnun kaldık, hatta bütün balayı sürecini geçirebilirmişiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Deniz kenarında güzel bir tesis

Bodrum denilince akla çılgın eğlenceler ve partiler geldiği için gitmek konusunda endişe duyduk ama deniz kenarında güzel bir tesis kurmuşlar. Bizim olduğumuz zamanlar pek yoğundu. Ona rağmen aksayan bir şey ile karşılaşmadık. Sadece oğlan sıcaktan pişik oldu, müşteri ilişkilerindeki hanım hemen ilgilendi. Otelden birini yollayıp krem aldırdılar. Temmuz ve ağustos biraz sıcak oluyor. Klimalar yeterli fakat pişik ve kaşıntı kremi almadan yola çıkmayın derim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Konsepti farklı ve harika

Geçtiğimiz yıl Antalya'da otele gittik, memnun kalmadık. Adeta emeklilerin içerisine düştük. Otelin konsepti farklı ve harika. Kendiniz gibi insanlar ile bir arada olduk, hatta dostluklar kurduk. Sıcakkanlı arkadaşlıklar ile eğlencemizi yarattık. Bizimkilerden geçer not aldı otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Eğlence alanı gayet yeterli

Kardeşimin muhafazakar otelde balayı yapmasının ardından biz de ilk kez cesaret edip gidebildik. Normalde çocuklar olduğu için maaile yazlık veya pansiyon kiralardık. Öyle olunca da hanımlar bir türlü dinlenemiyordu. Geçtiğimiz sene beş gece altın gün konakladık. Ne büyük rahatlıkmış. Çocuklar için eğlence alanı gayet yeterli. Bizim gibi kalabalık tatil yapan aileler çocuklar sıkılır mı diye tereddüt edebilirler, gözünüzün önünde çocuklar için yapılan alanda oynuyorlar. Biz ilk kez tatil yaptığımızı hissettik, tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Sakin, dingin ve huzur dolu

Bahar aylarında Antalya'ya gitmiş bir aile olarak portakal çiçeklerinin koktuğu bahar aylarında Akdeniz'in ne kadar güzel olduğunu biliyoruz. Eşimin iş seyahati sebebiyle yolumuz ilk defa Bodrum'a düştü. Eşim iş seyahatindeyken çocuklar ile birlikte otelin keyfini çıkarttık. Servisler sırasında sohbet ettiğimiz personeller ile otelin bu sene el değiştireceğini duymuştuk. Konaklayana dek oteli hiç duymamıştık. Sakin, dingin ve huzur dolu olarak eve dönmek güzeldi. Aile olarak tercih edebileceğiniz bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Konaklamamız çok güzel geçmişti

İslami otel konseptlerine baktığımda en iyi otel olmaya aday olarak görünüyor. Konaklamamız çok güzel geçmişti. Hem teşekkür ediyorum hem başarılarının devamını diliyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Bir sorun yaşamadık

Bebeğimiz küçük olduğu için aile oteli arıyorduk. Eşimin yeni doğum yapmış olması nedeni ile plansız bir tatildi. Transferimizin yirmi dakika gecikmesi dışında bir sorun yaşamadık. Vıcık vıcık sevgililerin olmaması bizi mutlu etti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Personelin güler yüzü

Yemeklerini, erkekler havuzunu, personelin güler yüzü ve hizmetini, temizlikteki hassasiyeti ile güzel bir tatil geçirebildik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Liona Butikhan Beach
Liona Butikhan Beach

-

Kendilerini yenileyerek büyümekte

Liona Butikhan Beach'e 4 senedir sene de 2-3 kere gelmekteyiz. Her sene kendilerini yenileyerek büyümekte. Misafirlerini en rahat tatil imkanlarından yararlandırmaktalar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Bay ve bayan havuzları

Çok memnun kaldık. Ailece gidilebilecek ve güzel bir tatil yapılabilecek otel. Bay ve bayan havuzları güzel. Fiyatının hakkını veriyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Yemekler efsane

Çok eğlendik tatil boyunca, çalışanlar ilgili, yemekler efsane. Sadece Wi-Fi problemi vardı. Her yerde çekmiyordu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Her şey çok ama çok güzeldi

Muhafazakar ailelerin büyük problemlerinden biri balayıdır. Balayına eşim ile gitmiştik. Balayı çifti olduğumuzu önceden belirttiğimiz için çok yardımcı olmuşlardı. Her şey çok ama çok güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Çok memnun kalmıştık

İki yıl önce kaldığımızda çok memnun kalmıştık. Şenay Hanım vardı müşteri ilişkilerinde, çok yardımcı olmuştu bize. Bir dediğimizi iki etmemişlerdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Odadan gün doğuşunu izlemek

Geçen sene konaklamıştık. Odadan gün doğuşunu izlemek müthiş keyifli. Bu sene yenilenmiş, eminim her şey daha güzel olmuştur.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Gittiğim en güzel otellerden

Son yıllarda gittiğim en güzel otellerden biriydi. Eşim ile Antalya'dan gezintiye çıktığımızda kapıda rezervasyon yaptırmıştık. Bir gece kalacaktık, 3 gece kaldık otelde.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Olağanüstü konum

Gündoğan mevkiinde bulunan olağanüstü konuma sahip, otelde geçen sene 3 gece konaklamıştık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz

Eşinizi ve çocuklarınızı alıp gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz. Çok beğenecekler ve çok eğlenecekler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Çok sıcak ve eğlenceli

Resepsiyondan kat hizmetlerine kadar herkes çok anlayışlı ve güler yüzlü. Bir istediğinizi iki etmiyorlar. Geçen sene kalmıştık, çok memnunduk. Bu sene ararken adının değiştiğini fark ettik. Çok sıcak ve eğlenceli bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Green Beach Resort Bodrum
Green Beach Resort Bodrum

-

Oda servisi yok

Ben hayatımda böyle bir otel görmedim. Odalar küf kokuyor, böcek dolu, pislikten geçilmiyor. Havuzlar kirli. 3 gece 4 gün kaldık, 4. günü su vermediler. Snack bar var dediler, snack bar göremedik. Çay saati olması gerekirken çay saati bile olmadı. Aç kaldık. Yemekleri eleştirmek istemiyorum ama bu kadar da cimri olunmaz. Resmen paramızla rezil olduk. Oda servisi yok. Odalarda telefon yok, klimalar bozuk, televizyonların kumandalarına pil takma zahmetinde bile bulunmamışlar, banyo kapıları kapanmıyor. Buraya 5 yıldız nasıl vermişler ben anlamıyorum. Gerçekten dava açılması gereken bir otel. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. A'dan Z'ye her şey kötüydü. Otelin hiçbir eğlencesi yok. Pansiyonda kalsam daha rahat ederdim. İş yapıyorlarsa 4/4'lük yapılmalı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Yemekleri tertemizdi

Son derece sakin aile oteli. Yemekleri tertemizdi ve ilgi, alaka otelden girip çıkana kadar aynıydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Denize olan yakınlığı

Çok beğenmiştik biz oteli. Bu sene adı değişmiş. Denize olan yakınlığı süper, süper, süper.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Alan geniş

Geçtiğimiz yıl temmuz ayında biraz kalabalıktı. Kalabalık olmasına rağmen alan geniş. Gelen ailelerin çoğu orta yaş üzeri. Biz güzel insanlar tanıdık, kendin gibi insanlar ile bir arada olmak çok güzeldi.

 • Faydalı buldum (3)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Odalar geniş

Odalar geniş. Eşim rezervasyon yaparken belirtmemiş, giriş yapılırken görevli bebeğiniz için yatak ekleyelim diye bize yardımcı oldu. Haşema ile rahatça havuza giriliyor. Denizi de güzel, temiz.

 • Faydalı buldum (4)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Aile ortamı

Tesis el değiştirmiş ama eminim manzarası bakidir. Yaz sıcağına rağmen denizden gelen o hafif esintiyi hala unutamıyorum. Aile ortamı, rahat ve kasıntı yok.

 • Faydalı buldum (4)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Bir sorun yaşamamıştık

Geçtiğimiz sene konaklamıştık. Şimdi yeniden rezervasyon yapmak ve fiyatlara bakmak için girdim. Otelin adı ve işletmesi değişmiş. Fakat biz bir sorun yaşamamıştık. Hatta büyük olmasına rağmen ve annemin dizinde sorun olduğu için bir yerden bir yere giderken bize çok yardımcı oldular.

 • Faydalı buldum (4)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Beğenerek kaldığımız bir oteldi

Otele haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Çok severek, beğenerek kaldığımız bir oteldi.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Manzarası ve yemekleri

Çok beğendiğimiz bir otel. Özellikle manzarası ve yemekleri harikaydı. Bu sene ararken denk geldim. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Huzurunuz kaçsın istemiyorsanız

Kesinlikle tavsiye etmem. İslami otelle alakası olmayan bir otel. Huzurunuz kaçsın istemiyorsanız sakın ola gitmeyin. Bu arada araştırmayı da unutmayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Hijyen kurallarına uymamıştır

Oteli kesinlikle tavsiye etmem. Bitmemiş bir oteli bitirmek amaçlı müşteri alıp inşaat halinde iken müşteri almıştır içeri. Akşamki yemekleri bir sonraki gün öğlen yemeği insanlara sunmuştur. Kesinlikle kapatılması gereken bir oteldir. Kimsenin oteli denetlemediği için oteli insanlara mecburen bizim gibi gidenlerin anlatması gerek. Umarım yorum yayınlanır ve artık kimse bu insanlara parasını kaptırmaz. Haziranda arkadaşlarımla kaldığım otelde, helal diye mecazi satılan otel odaları yapımı devam ederken müşteri almaya başlamış ve aşçıları hijyen kurallarına uymamıştır. Bunları belgeleyip gerekli birimlere sunulmuştur fakat nasıl ayaktalar bilemiyoruz. Bu açıklamalarda hiçbir abartı ve yalan yoktur, hayatım üzerine yemin ederim size.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olira Boutique Hotel
Olira Boutique Hotel

-

Yenilenen odaları

Otel 2017 yılında tamamen yenilenmiş olarak hizmetlerine devam ediyor. Yenilenen odaları ve turizm deneyimi yüksek yeni kadrosu ile 2018 yılında değerli misafirlerine hizmet vermeye hazır...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Simay Apart Otel
Simay Apart Otel

-

Merkeze yakın konumu

Bayram öncesi 9 gün konaklamam oldu. Tam bir aile işletmesi, ilgi, alaka çok güzeldi. Güvenilir, temiz, merkeze yakın konumu, aracı olan için park yeri. Harika bir işletme, teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Pis bir otel

Çok ama çok kötü, pis bir otel. Tam bir mikrop yuvası. Gündoğan Belediyesi'ne şikayet etmek istedik, bir türlü ulaşamadık. Kesinlikle kimse gitmesin bu otele.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Yemekler kötü

Arkadaşlar dikkat, kötü bir otel. Çevrenizi kesinlikle uyarmalısınız. Yemekler kötü, oda kokuyor, çalışanlar eğitimsiz, yoldan geçen çocukları işe almışlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Hijyen sıfır

Çok kötü bir otel. Bir manzarası var, gerisi boş. Temizlik, hijyen sıfır. Animasyon yok sayılır, 1 hafta kaldık, 1 gün yarım saatlik bir program gördük, onun dışında ücretli mekanlarında canlı müzik var. Sanki biz o kadar parayı ne için ödedik anlamadım. Plajı da çok kötü. Asla tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Asansörler yetersizdi

Felaket bir otel. Odamızda 6 kere elektrik kesildi. Telefonlar hiç çalışmıyordu. Biz çıkana kadar da sorunu halletmediler. Restoranın klimaları hiç çalışmıyordu. Dışarıda da sandalye eksikliğinden dolayı çoğu insan ayakta kaldı. Asansörler yetersizdi. Havuza ulaşmak için 4 asansör değiştiriyorsunuz. Tam bir işkence. Temizlik sıfır, odalar karınca ve sivrisinek dolu. Çalışanlar çok tecrübesiz, çoluk çocuk dolu. Rezervasyonda odam balkonlu idi ama İlk geceyi balkonsuz odada geçirmek zorunda kaldım. Yemekler güzel değil. Günüm olduğu halde otelden 1 gün önce ayrıldım. Gitmek isteyenler 1 kere daha düşünsün!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Yemekler iyi değil

Merhaba. Öncelikle şöyle söyleyeyim, şu an oteldeyim ve bu memnun olan insanlar acaba başka otelden mi bahsediyorlar? Bütün olumlu yorumlar yanlış, direk söyleyebilirim. Kadınlar kısmından tutunda, plaja 5 asansörle gidip 600 metre de yürüyorsunuz. Yemekler iyi değil. 5 yıldız dediler, araştırın, öyle bir şey yok. Tabelası da yok. Personel şimdi çağırın 1 saate gelmiyor. Odaların çeşitli yerlerinde paslar var. Personel yaş grubu 15-20. Geçenlerde de koridorda hastane yetkilileriyle kavga ediyorlardı. Biz de bugün yarın gideriz, pazara kadar duramayabiliriz. Ayrıca bir ailenin iki çocuğu rahatsızlanmış, kusuyormuş sürekli, havuz içinde klor dökülmüyor dediler, biz de güvenemedik, girmiyoruz. Sahile yakın içecek verdikleri yerde personel yok. Şikayet saymakla bitmez gibi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Yapacağınız pek bir şey yok

Şu an oteldeyim. Helal etmiyorum paramı. Lütfen yayınlayın, insanlar görsün, yazık. Eşim balayı için getirdi, sürpriz yapacağım çok dediği yer pislik içinde, tadilatta bir yer çıktı. Geceleri sıkıntıdan uyumuyor, farkındayım ama ben de memnunmuş gibi davranıyorum. Lobide insanlar kavga ediyor para iadeleri için, ben eşime memnunum diye yalan söylüyorum eşim kavga etmesin onlarla diye. Buraya geldikten sonra yapacağınız pek bir şey yok. %50 kesinti yapılan bile olmuş, bazı aileler de kapıdan dönüyor ya da aynı gün çıkıp gidiyor. Ne yapalım, kaderimiz böyleymiş. Balayımız böyle kötü geçecekmiş. Biz mağdur olduk, başkası olmasın, lütfen yayınlayın, insanlar bunları görsün. Bugün bana yarın başkasına. Hatta yarın değil her saniye birileri ödeme yapıyor. Yapmasınlar, kanmasınlar, biz buna engel olalım, siz de destek olun lütfen, yayınlayın bunları lütfen.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Yorumlar doğrudur

Oteli kullanmayı düşünen ya da rezervasyonu olan arkadaşlar okuduğunuz kötü yorumlar doğrudur. Biz 2 hafta önce oradaydık. Biz iyi kurtulduk, 25.000 lira verenler vardı, kavga, gürültü, jandarma çağırmışlardı, %70 kesintiyle ayrılmışlar. Evet, burası Türkiye ve bunlar burada oldu, yaşadık, gördük.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Çadır kur daha iyi

Sakın, sakın, sakın diyorum. Şu an bu sitenin bu oteli reklam etmesi bile sakıncalı bence. Çadır kur daha iyi, inanın abartmıyorum, sakın araştırmadan gitmeyin. Dünyada bir orası kalsa tatili iptal edin derim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Yemekler harika

Merhaba arkadaşlar, eşim ve 3 çocuğumla Ağustos 7 giriş yaptım. Gelmeden önce ben de yorumları okudum. Olumsuz çok yorum vardı. Gene de geldim ama otele haksızlık yapıldığını gördüm. Yemekler harika, temizlik de güzel, çalışanlar inan başınızda pervane oluyorlar. Tek eksik olan karışık plaj biraz taşlık. Benim gibi yüzme bilmeyenler zorlanıyorlar, eminim onu da seneye de hallederler.

 • Faydalı buldum (4)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Yemekler çok bol

Biz 07.08.17 tarihinde giriş yaptık, yorumlar bizi çok korkuttu. İlk gün önyargılı yaklaştık doğal olarak ama kesinlikle yazılanlarla alakası yok. Çok temiz, hoteldeki çalışanlar çok cana yakın, özellikle Çağla Hanım'a, Buse Hanım'a ve Zehra Hanım'a teşekkürlerimi iletiyorum. Yemekler çok bol ve çeşit çok fazla ve de çok lezzetli. Eksikler tabi ki var ama abartılacak kadar değil. Biz herkese tavsiye ediyoruz, yorumlara inanmayın...

 • Faydalı buldum (4)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Çocuk havuzu yok

Sakın kimse gitmesin, çok kötü otel, pislik içinde, görevli Suriyelileri çalıştırıyorlar, yemek makarnadan başka bir şey yiyemezsiniz, kadınlar havuzunda tuvalet yok, çocuk havuzu yok, odalardaki havlular, çarşaflar pislik içinde. Saymakla bitmez. Klimalar çalışmıyor yemek yerinde, bardaklar kağıt bardak, uzaklık korkunç odadan havuza, kimse ilgilenmiyor, yolu zorla buluyorsunuz, on tane asansör değiştiriyorsunuz. Biz erken çıktık, paramızın yüzde otuzunu verdiler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Klima bozuk

Klima bozuk, tamir eden yok! Pişiyoruz gece-gündüz. Yemekleri güzel. Personel yardımsever. Maalesef labirentten ibaret bir hotel ve hotel içi harita/broşür yok. Telefonda size çok vaatlerde bulunacaklar ama %50 yanlış olduğunu hotele gelince anlayacaksınız. Hatta size diyecekler ki, "Bodrum'da İslami hotel istemedikleri için kötü yorum yazıyorlar", alakası yok, ben de ailem ile buraya tek bir sebepten geldim, "İslami hotel" olduğu için ama yine de yorumum belki olur da ders alırlar diye açık ve net. Bu paraya çok! Bu kadar pahalı bir hotelden biraz daha dürüstlük beklerdim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Green Beach Resort Bodrum
Green Beach Resort Bodrum

-

Otelde temizlik 0

Ben İstanbulluyum, birçok ülke gezdim, birçok şehir gördüm sayısını bilmediğim kadar çok otelde kaldım ama böyle bir yer daha önce görmedim. Evet, oturdum, işimi, gücümü bıraktım, yorum yazıyorum çünkü buna kendimi insaniyet namına mecbur hissediyorum. Otelde temizlik 0, her yeri leş gibi, pislikten yıkılıyor. Ben ki titiz biri değilim ama kendimi bu otelde iğrenç hissettim. Her yerde böcek ölüleri, dökülmüş içkiler, izmaritler, toz, kir. Bir temizlikçi vardı, evet, elinde bir paspas, dikkat edin, sadece yer silmek için paspas... Onunla kabaca yerleri siliyor (WC'yi sildiği paspasla tüm odayı sildi). Benden önceki odanın WC'sini de sildiği paspas ile yani, düşünün. Odamız kalabalık geldiğimiz için diğerlerine uymak adına maalesef clup odaydı. Aman Allah'ım, nasıl bir şey, bu odada eşimle 2 yatağı birleştirip yatmak zorunda kaldık. Bize clup odalarda hiç double yatak olmadığı, hep 2 yatak birleştirildiği söylendi. 2. gün temizlik yapıldığı esnada tam da yan odamda bildiğimiz 2 kişilik yatak vardı, tesadüfen gördüm ve bu yorumlara her geçen gün yenileri eklendi. Paramla rezil olduğum ilk tatilim, bu otelin 5 yıldız almış olmasına her an her dakika şaşırdım. Her şey eski, her yer dökülüyor, aman ha sakın gelmeyin, parenizi da tatilinizi de yakmayın. Benim ilk ve son gelişim, çocuğunuz varsa hele aman ha...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)