Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Yeni Nesil Filtreler

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Gündoğan Otelleri

Gündoğan için {{ (filteredHotels).length}} / 35 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Gündoğan Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Antik çağlarda Farilya olarak bilinen Gündoğan, yakınlarındaki bir mağarada bulunan Bronz çağı seramikleri, cilalı taş baltaları ve değirmen taşları ile bölgenin en eski yerleşim yerlerinden biri.

Bodrum merkeze 25 kilometre uzaklıkta yer alan Gündoğan, henüz tam anlamıyla keşfedilmedi, bu nedenle Bodrum yarımadasının gizemli beldesi olarak dinleniyor kıyılarda.

Bu keşfedilmemişliğin en güzel yanı ise, yapılaşmanın oldukça az düzeyde kalması. Bu beldeyi tanıyanlar ise, hemen buraya yerleşmenin yollarını arıyor. Bu nedenle son zamanlarda siteler de yapılmaya başladı. Peki ya Gündoğan'a ilk defa gelecek olanlar, tatilini burada geçirmek isteyenler?

Bu ihtiyaca cevap verebilmek için son zamanlarda, belde sakinleri tarafından açılan Gündoğan otelleri mevcut. Gündoğan otelleri, genel itibariyle deniz kenarında ya da denizin hemen yakınındaki narenciye bahçelerinde bulunuyor.

Butik oteller, denz kenarında yer alırken, tatil otelleri denizin hemen kenarındaki tepelerde yer alıyor. Eğer daha sakin bir tatil geçirmek isterseniz, Gündoğan butik otellerini, her şey dâhil sistemde bir tatil köyünde konaklamak isterseniz ise Gündoğan tatil otellerini seçebilirsiniz.

Gündoğan otellerinin pek çeşitli olduğunu söylemek mümkün değil. Pansiyon ya da apart otellere fazla rastlanmıyor. Siz tatil anlayışınıza göre, Gündoğan otellerinden dilediğinizi seçebilir, tatilinizi denize nazır geçirebilirsiniz.

Biz şunu önerelim, siz siz olun, gün doğarken otelinizin balkonuna çıkın ve ufka doğru şöyle bir bakın, sizi inanılmaz bir manzara karşılayacak.

Gece geç saatte ve sabah güneş doğarken bile insanların denize girdiğini, yelken kullandığını görebilirsiniz. Çünkü burada, gün doğumu da batımı da ayrı bir keyiftir.

Gündoğan, Bodrum'un 20 km. kuzey batısında güzel bir tatil beldesi olup, eski ismi Rumca'da "güneşin doğuşu" anlamına gelen Farilya'dır. Doğası özellikle trekking, sörf, yelken sporları ve dalmak için oldukça elverişlidir.

Yaz aylarında birçok tatilciyi kendine çekmekte ve nüfusunu ikiye katlamaktadır. Bu turizm potansiyeline cevap verebilmek için de tesisler açılmıştır. Gündoğan 2018 otel fiyatları sayfiye yerlerin hemen hepsinde olduğu gibi yaz aylarında artış göstermektedir.

Ancak Gündoğan 2018 otel fiyatları, Bodrum yarımadasının diğer beldelerinde olduğu gibi çok fazla değildir. Tatil otellerinin fiyatları daha fazla olmakla birlikte, yarım pansiyon ücretleri, yaklaşık 50 - 60 TL'den başlar.

Kış aylarında açık tesis bulmak oldukça güçtür. Çünkü Gündoğan otel işletmecileri, yaz mevsiminin akabinde tesislerini kapatarak yenileme yoluna giderler.

Siz de tatilinizi Gündoğan otellerinden birinde geçirmek isterseniz, Gündoğan 2018 otel fiyatlarının daha uygun olduğu nisan ve ekim aylarını tercih edebilirsiniz. Daha sakin bir atmosfer sizi karşılayacaktır. Hem gün doğumu ve batımı burada her mevsim güzel...

Gündoğan Hakkında

Farilya, güneşin doğuşu demektir, yarımada güneşi en güzel buradan doğar…

Eski adı Farilya olan Gündoğan, yarımadanın en eski yerleşmelerinden biridir. Eskiden balıkçılık, zeytincilik, sünger avcılığı ve mandalinacılığın ana geçim kaynağı olduğu Gündoğan, günümüzde bu gelir kaynaklarından bazıları ise yerini turizme bırakmıştır.

Bodrum'a 25 km. uzaklıkta, Bodrum yarımadasının kuzey kıyısında, Yalıkavak ve Göltürkbükü beldelerinin arasında yer alır.

Plajları ve tarihi yerleriyle son yılların gözde tatil merkezlerinden biri olmuştur. Tamamen kum plajları, pırıl pırıl denizi ve yeşilliğiyle Gündoğan balıkçıların kasabasıdır. Balıkçı teknelerinin ve yatların demirlediği balıkçı barınağı sahile renk katar.

Köyün yukarısındaki kayalık ve volkanik taşlı yerde, kayalara oyulup saklanmış mezarları görebilirsiniz.

Gündoğan'da gün batımı da gün doğumu kadar keyiflidir. Güneşi batırırken sahil kenarındaki balık restoranlarına gidebilir, taze balık ve deniz ürünlerinin o enfes lezzetlerine bakabilirsiniz. Bir kafede çayınızı, kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Her cebe ve her damağa uygun restoran ve kafe bulmak mümkün Gündoğan sahilinde.

Bodrum Gündoğan'da tekne turlarına katılarak 15 dakika uzaklıktaki Apostle Adası'na gidebilirsiniz. Adanın yemyeşil doğası, adayı saran ilginç şekilli kayalar ve freskler, günümüze kalabilmiş tepenin en üstünde yer alan 3 adet Bizans kilisesi, sarnıç kalıntıları ve Rahip Evleri adada ziyaret edebileceğiniz noktalardan bazılarıdır. İlginç sarkıtları ve dikitleriyle ünlü Peynir Çiçeği mağarası da unutulmamalıdır.

Son yıllarda yazlık ev sahipleri de Gündoğan köyüne taşınmaya başladılar. Köy diyoruz, çünkü hala kültürünü ve doğasını koruyabilmiş. Fakat yazlıkçılar, etrafı zeytin, mandalina, muz, nar ve meşe ağaçlarıyla sarılmış evlere dokunmadılar çok şükür ki. Yeni ve eski yerleşimciler bölgenin karakterini korudular.

Yazın devamlı esen meltem, yerel halk ve tatilcilere ferahlık verir. Rüzgarlı bir yer olmasından dolayı, rüzgar sörfü tutkunları da son zamanlarda bölgeye akın ediyor. Eğer açıksa Gündoğan'ın pazar alanını ziyaret edin. Halılar ve vazolar, yerel el sanatları olarak burada satılmaktadır ve yarımadanın her yerinden daha ucuzdur. Köyün çok az yukarısındaki kayalık ve volkanik taşlı yerde, kayalara oyulup saklanmış mezarları görebilirsiniz. Buraya bir rehber eşliğinde ya da yerel seyahat acentalarının düzenleyeceği bir turla gitmelisiniz.

Gündoğan'daki gün batımları son derece keyiflidir. Gündoğan'da konaklıyorsanız eğer sahil kenarındaki balık restoranlarında balığın lezzetine bakmadan da dönmeyin.

Gündoğan otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Huzurunuz kaçsın istemiyorsanız

Kesinlikle tavsiye etmem. İslami otelle alakası olmayan bir otel. Huzurunuz kaçsın istemiyorsanız sakın ola gitmeyin. Bu arada araştırmayı da unutmayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Hijyen kurallarına uymamıştır

Oteli kesinlikle tavsiye etmem. Bitmemiş bir oteli bitirmek amaçlı müşteri alıp inşaat halinde iken müşteri almıştır içeri. Akşamki yemekleri bir sonraki gün öğlen yemeği insanlara sunmuştur. Kesinlikle kapatılması gereken bir oteldir. Kimsenin oteli denetlemediği için oteli insanlara mecburen bizim gibi gidenlerin anlatması gerek. Umarım yorum yayınlanır ve artık kimse bu insanlara parasını kaptırmaz. Haziranda arkadaşlarımla kaldığım otelde, helal diye mecazi satılan otel odaları yapımı devam ederken müşteri almaya başlamış ve aşçıları hijyen kurallarına uymamıştır. Bunları belgeleyip gerekli birimlere sunulmuştur fakat nasıl ayaktalar bilemiyoruz. Bu açıklamalarda hiçbir abartı ve yalan yoktur, hayatım üzerine yemin ederim size.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olira Boutique Hotel
Olira Boutique Hotel

-

Yenilenen odaları

Otel 2017 yılında tamamen yenilenmiş olarak hizmetlerine devam ediyor. Yenilenen odaları ve turizm deneyimi yüksek yeni kadrosu ile 2018 yılında değerli misafirlerine hizmet vermeye hazır...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Simay Apart Otel
Simay Apart Otel

-

Merkeze yakın konumu

Bayram öncesi 9 gün konaklamam oldu. Tam bir aile işletmesi, ilgi, alaka çok güzeldi. Güvenilir, temiz, merkeze yakın konumu, aracı olan için park yeri. Harika bir işletme, teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Pis bir otel

Çok ama çok kötü, pis bir otel. Tam bir mikrop yuvası. Gündoğan Belediyesi'ne şikayet etmek istedik, bir türlü ulaşamadık. Kesinlikle kimse gitmesin bu otele.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Yemekler kötü

Arkadaşlar dikkat, kötü bir otel. Çevrenizi kesinlikle uyarmalısınız. Yemekler kötü, oda kokuyor, çalışanlar eğitimsiz, yoldan geçen çocukları işe almışlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Hijyen sıfır

Çok kötü bir otel. Bir manzarası var, gerisi boş. Temizlik, hijyen sıfır. Animasyon yok sayılır, 1 hafta kaldık, 1 gün yarım saatlik bir program gördük, onun dışında ücretli mekanlarında canlı müzik var. Sanki biz o kadar parayı ne için ödedik anlamadım. Plajı da çok kötü. Asla tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Asansörler yetersizdi

Felaket bir otel. Odamızda 6 kere elektrik kesildi. Telefonlar hiç çalışmıyordu. Biz çıkana kadar da sorunu halletmediler. Restoranın klimaları hiç çalışmıyordu. Dışarıda da sandalye eksikliğinden dolayı çoğu insan ayakta kaldı. Asansörler yetersizdi. Havuza ulaşmak için 4 asansör değiştiriyorsunuz. Tam bir işkence. Temizlik sıfır, odalar karınca ve sivrisinek dolu. Çalışanlar çok tecrübesiz, çoluk çocuk dolu. Rezervasyonda odam balkonlu idi ama İlk geceyi balkonsuz odada geçirmek zorunda kaldım. Yemekler güzel değil. Günüm olduğu halde otelden 1 gün önce ayrıldım. Gitmek isteyenler 1 kere daha düşünsün!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Yemekler iyi değil

Merhaba. Öncelikle şöyle söyleyeyim, şu an oteldeyim ve bu memnun olan insanlar acaba başka otelden mi bahsediyorlar? Bütün olumlu yorumlar yanlış, direk söyleyebilirim. Kadınlar kısmından tutunda, plaja 5 asansörle gidip 600 metre de yürüyorsunuz. Yemekler iyi değil. 5 yıldız dediler, araştırın, öyle bir şey yok. Tabelası da yok. Personel şimdi çağırın 1 saate gelmiyor. Odaların çeşitli yerlerinde paslar var. Personel yaş grubu 15-20. Geçenlerde de koridorda hastane yetkilileriyle kavga ediyorlardı. Biz de bugün yarın gideriz, pazara kadar duramayabiliriz. Ayrıca bir ailenin iki çocuğu rahatsızlanmış, kusuyormuş sürekli, havuz içinde klor dökülmüyor dediler, biz de güvenemedik, girmiyoruz. Sahile yakın içecek verdikleri yerde personel yok. Şikayet saymakla bitmez gibi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Yapacağınız pek bir şey yok

Şu an oteldeyim. Helal etmiyorum paramı. Lütfen yayınlayın, insanlar görsün, yazık. Eşim balayı için getirdi, sürpriz yapacağım çok dediği yer pislik içinde, tadilatta bir yer çıktı. Geceleri sıkıntıdan uyumuyor, farkındayım ama ben de memnunmuş gibi davranıyorum. Lobide insanlar kavga ediyor para iadeleri için, ben eşime memnunum diye yalan söylüyorum eşim kavga etmesin onlarla diye. Buraya geldikten sonra yapacağınız pek bir şey yok. %50 kesinti yapılan bile olmuş, bazı aileler de kapıdan dönüyor ya da aynı gün çıkıp gidiyor. Ne yapalım, kaderimiz böyleymiş. Balayımız böyle kötü geçecekmiş. Biz mağdur olduk, başkası olmasın, lütfen yayınlayın, insanlar bunları görsün. Bugün bana yarın başkasına. Hatta yarın değil her saniye birileri ödeme yapıyor. Yapmasınlar, kanmasınlar, biz buna engel olalım, siz de destek olun lütfen, yayınlayın bunları lütfen.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Yorumlar doğrudur

Oteli kullanmayı düşünen ya da rezervasyonu olan arkadaşlar okuduğunuz kötü yorumlar doğrudur. Biz 2 hafta önce oradaydık. Biz iyi kurtulduk, 25.000 lira verenler vardı, kavga, gürültü, jandarma çağırmışlardı, %70 kesintiyle ayrılmışlar. Evet, burası Türkiye ve bunlar burada oldu, yaşadık, gördük.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Çadır kur daha iyi

Sakın, sakın, sakın diyorum. Şu an bu sitenin bu oteli reklam etmesi bile sakıncalı bence. Çadır kur daha iyi, inanın abartmıyorum, sakın araştırmadan gitmeyin. Dünyada bir orası kalsa tatili iptal edin derim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Yemekler harika

Merhaba arkadaşlar, eşim ve 3 çocuğumla Ağustos 7 giriş yaptım. Gelmeden önce ben de yorumları okudum. Olumsuz çok yorum vardı. Gene de geldim ama otele haksızlık yapıldığını gördüm. Yemekler harika, temizlik de güzel, çalışanlar inan başınızda pervane oluyorlar. Tek eksik olan karışık plaj biraz taşlık. Benim gibi yüzme bilmeyenler zorlanıyorlar, eminim onu da seneye de hallederler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Yemekler çok bol

Biz 07.08.17 tarihinde giriş yaptık, yorumlar bizi çok korkuttu. İlk gün önyargılı yaklaştık doğal olarak ama kesinlikle yazılanlarla alakası yok. Çok temiz, hoteldeki çalışanlar çok cana yakın, özellikle Çağla Hanım'a, Buse Hanım'a ve Zehra Hanım'a teşekkürlerimi iletiyorum. Yemekler çok bol ve çeşit çok fazla ve de çok lezzetli. Eksikler tabi ki var ama abartılacak kadar değil. Biz herkese tavsiye ediyoruz, yorumlara inanmayın...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Çocuk havuzu yok

Sakın kimse gitmesin, çok kötü otel, pislik içinde, görevli Suriyelileri çalıştırıyorlar, yemek makarnadan başka bir şey yiyemezsiniz, kadınlar havuzunda tuvalet yok, çocuk havuzu yok, odalardaki havlular, çarşaflar pislik içinde. Saymakla bitmez. Klimalar çalışmıyor yemek yerinde, bardaklar kağıt bardak, uzaklık korkunç odadan havuza, kimse ilgilenmiyor, yolu zorla buluyorsunuz, on tane asansör değiştiriyorsunuz. Biz erken çıktık, paramızın yüzde otuzunu verdiler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Klima bozuk

Klima bozuk, tamir eden yok! Pişiyoruz gece-gündüz. Yemekleri güzel. Personel yardımsever. Maalesef labirentten ibaret bir hotel ve hotel içi harita/broşür yok. Telefonda size çok vaatlerde bulunacaklar ama %50 yanlış olduğunu hotele gelince anlayacaksınız. Hatta size diyecekler ki, "Bodrum'da İslami hotel istemedikleri için kötü yorum yazıyorlar", alakası yok, ben de ailem ile buraya tek bir sebepten geldim, "İslami hotel" olduğu için ama yine de yorumum belki olur da ders alırlar diye açık ve net. Bu paraya çok! Bu kadar pahalı bir hotelden biraz daha dürüstlük beklerdim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Green Beach Resort Bodrum
Green Beach Resort Bodrum

-

Otelde temizlik 0

Ben İstanbulluyum, birçok ülke gezdim, birçok şehir gördüm sayısını bilmediğim kadar çok otelde kaldım ama böyle bir yer daha önce görmedim. Evet, oturdum, işimi, gücümü bıraktım, yorum yazıyorum çünkü buna kendimi insaniyet namına mecbur hissediyorum. Otelde temizlik 0, her yeri leş gibi, pislikten yıkılıyor. Ben ki titiz biri değilim ama kendimi bu otelde iğrenç hissettim. Her yerde böcek ölüleri, dökülmüş içkiler, izmaritler, toz, kir. Bir temizlikçi vardı, evet, elinde bir paspas, dikkat edin, sadece yer silmek için paspas... Onunla kabaca yerleri siliyor (WC'yi sildiği paspasla tüm odayı sildi). Benden önceki odanın WC'sini de sildiği paspas ile yani, düşünün. Odamız kalabalık geldiğimiz için diğerlerine uymak adına maalesef clup odaydı. Aman Allah'ım, nasıl bir şey, bu odada eşimle 2 yatağı birleştirip yatmak zorunda kaldık. Bize clup odalarda hiç double yatak olmadığı, hep 2 yatak birleştirildiği söylendi. 2. gün temizlik yapıldığı esnada tam da yan odamda bildiğimiz 2 kişilik yatak vardı, tesadüfen gördüm ve bu yorumlara her geçen gün yenileri eklendi. Paramla rezil olduğum ilk tatilim, bu otelin 5 yıldız almış olmasına her an her dakika şaşırdım. Her şey eski, her yer dökülüyor, aman ha sakın gelmeyin, parenizi da tatilinizi de yakmayın. Benim ilk ve son gelişim, çocuğunuz varsa hele aman ha...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Yemek çeşidi yok

Bayanlar plajı kötü, tuvalet yok, içecek su bile yok. Namaz odası yok. Atıştırmalıklar yok. Her seferinde giyinip karışık olan tarafa geçmek lazım. Güneşlenmek için doğru dürüst bir yer yok. Çamur içinde güneşleniyorduk. Yemek çeşidi yok. Sinekler yemeklerin üzerinde. Tabaklar kirli. Odaları temizlemiyorlar. Bu fiyata çok daha iyi otellerde tatil yapabilirdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Oda temizliği çok yüzeysel

Otelin havuzlarında hijyen sıkıntısı büyük. Bone takılmıyor ve çim alanda gezilen ayaklarla havuza giriliyor. Asansör yetersiz sıra beklemeniz gerekiyor. Otelin görsellerinde yayınlanan bazı yerler ekstra ücretli ve ücret pahalı. Girişte karşılama kötü ve çalışanlar çok bakımsız. Karışık plaj çok dar ve taşlık iskelenin merdiven basamakları eksik. Oradan inip-çıkmak bir dert. Oda temizliği çok yüzeysel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Plaj diye bir yer yok

11 Temmuz'da 3 aile tatile gittik, gitmez olaydık. Bu yorumların hepsi gerçekmiş ben inanmamıştım. Buraya memnuniyet yorumumu yazmayı düşünüyordum döndüğümde ama maalesef hepsi doğruymuş. En kötüsü bayanlar plajıydı çünkü plaj diye bir yer yok, kumsal yok, kayadan merdivenle iniyorsun, direk denize giriyorsun. 15 şezlongluk bir iskele yapılmış 300 bayana. İlk gelen şok ifadeyle bakıyor ve herkes aynı duyguyu biz de yaşadık ifadesiyle tebessüm ediyor. Kumsalı da geçtim açık deniz zaten, üzeri bayraklarla derme çatma örtülmüş, önüne bir perde asılmış, güya o da düşmüş, bir hafta kaldık, şikayetlere rağmen düzeltilmedi. Her gün bir vukuat. Yüzerek geçenler var. Herkes bağırıyor burada ne işiniz var, size ne, geçemeyeceğiz mi diyor. Adam da haklı, Allah'ın denizi, jetskiler geçiyor, herkes bağır çağır ne yapacağını şaşırıyor. Bu yıl muhafazakar otelde tatil yapmadık diyorum ben. En kötü yanı buydu. Oda temizliği kötü, nevresim 1 kez değiştirtebildik 1 haftada ısrarlarla. Yemekler eksik, lezzetsiz, çocukların yiyeceği hiçbir şey yok. Mescide gittik, yanlışlıkla kapı kapandı, kolu yokmuş. İçeride kaldık. Allah'tan telefonumuz yanımızdaydı. Memnun olup bu mesajları yalanlamak isterdim ama maalesef hepsi gerçek. Benim gibi o kadar da değildir diyorsanız siz de gidip kendi gözünüzle görün.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cennet Park Hotel
Cennet Park Hotel

-

Yeşillikler içinde mütevazi bir yer

Yeşillikler içinde, deniz kenarında, kumsalı olan temiz ve berrak deniziyle ağaçlık bahçesiyle lüks değil, mütevazı fakat temiz, kalabalık değil, sakin, huzurlu, uygun fiyatlı bir butik otel. Hemen yakınında, masaları iskele üzerine kurulmuş lokantalarda, deniz üzerinde uygun fiyatlarla çeşitli et ve sebze yemekleri yenebilir. İlk fırsatta tekrar gitmeyi arzu ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Temizlik kötü

Hayatim da gittiğim en kötü oteldi. 8 Temmuz 11 Temmuz arası bu komplekste konakladık. Bayanlar havuzu kötü ve havuza ait olan şezlonglar çamur içinde. Yani havuza girerken ister istemez topraklı ayaklarla girmek zorunda kalıyorsunuz. Bayanlar kompleksinin içinde tuvalet yok. Yani giyinmeden lavaboya gidemiyorsunuz. Bayanlar havuzuna 14 yaşına kadar erkek çocuğunun girebilmesi de "komik" başka söz bulamıyorum. Eğer bir çalışan “'Buraya sağlık kontrolü için gelseler, kapatılır.”' diyorsa, gerisini siz düşünün. Yeterli bardak yokmuş; ama sonradan düşününce karton bardaklar içmek daha sağlıklıymış. Çalışanlar gayretli; ama otelcilikle alakaları yok. Eğer bir 5 yıldızlı parası ödüyorsam hiç olmazsa 3 yıldızlı hizmet beklerim. Oteldeki diğer bayan misafirlerde de başka bir konu yoktu, herkes aynı şeylerden şikâyetçiydi. İnanın daha sayabileceğim çok şey var; ama bir otelde benim için en önemli şey temizlik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Green Beach Resort Bodrum
Green Beach Resort Bodrum

-

Yemekler ve tatlılar çok güzel

Biz çok memnun kaldık. Manzara çok güzel. Devamlı bir aktivite var. Yemekler, tatlılar çok güzel ve müdür dahil herkes bizimle çok ilgilendi. Yani gayet güzel bir tatil geçirdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

müşteri memnuniyetini umursamıyorlar

Kalitesiz, tamamen para odaklı, müşteri memnuniyetini umursamayan bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Çalışanlar eğitimsiz

Böyle pis bir otel hayatımda görmedim. Çalışanlar eğitimsiz, sokaktan geceni içeri almışlar. Havuzlar pis, her yer pis, iğrenç bir hafta geçirdim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Polpo Beach Hotel
Polpo Beach Hotel

-

Otel, balık, güneş

Harika. Otel, balık, güneş, kahvaltı, yemek, güven. Hepsi 10 metre.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Yemekler lezzetli ve güzel

Pek çok otele gittim. Yemekler lezzetli ve güzel, personel son derece ilgili. Ekim ayında tekrar rezervasyon yaptırdım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Güler yüzlü davranış ve yaklaşım

Otelinizi beğendim, özellikle personelinizin güler yüzlü davranış ve yaklaşımlarıyla tatilimizi güzel geçirmemizi sağladı. Bu hususta Esra Hanım'a ve arkadaşlarına başarılar diyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Yemekler kötü

Bu yorumu otelin odasından yazıyorum... Asansörde kaldık, havuz pis, yemekler kötü, hizmet yok, muhafazakar olmasına karşın mayolu bayanlar var, var denilmesine rağmen animasyon yok, ortak aile havuzu yok. Müdür ortalarda yok, 10 kişiden 8'i isyan ediyor. Deniz güzel, kumsal yetersiz. Asansör bekle bekle hayatımın en kötü tatili. Hizmet 0, kısaca bu para buraya çok, burası için 2 yıldız ancak verilir. Odayı temizleyin diyoruz, gelen yok, ayrıca da süit odada kalan kardeşim lağımdan durulmuyor diyor ve böceklerden şikayetçi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Havuz temiz değil

Hayatımda gördüğüm en kötü otel. Havuz temiz değil, yemekler kötü. Paranızı yakın, yine de bu insanlara kazandırmayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Hiç temizlik yapılmıyor

Manzara haricinde otel o kadar kötü ki. Nereden başlasam bilmiyorum. İlk olarak çok pis bir otel. Tabaklar, odalar, hiç temizlik yok. Her gün aynı yemek var. Tavuk pilav bir kaç çeşit salata, bayatlamış pastalar. Ukala personeller. Otelden haberdar değiller. 08-13 mayıs arası oteldeydik. Havuzlar tadilattaydı. 5 günün 1 günü bayanlar havuzunu kullanabildik. Deniz manzaralı oda rezerve ettirip, restoran manzaralı ile karşılaşabilirsiniz. Su kesiliyor, elektrikler kesiliyor. Çok acayip bir otel. Manzaraya kanıp sakın otele rezerve yaptırmayın, pişman olusunuz. Kavga, gürültü eksik olmadı otelde.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Odada internet bağlantısı yok

Biz ailece gittik gördük ve yukarıdaki arkadaşın dediği gibi paramızla rezil olduk. Odalar temiz değil, klima çalışmıyor. Odanızda internet bağlantısı yok. Tuvaletler kirik eski. Yemekte; tabak, çatal, bıçak hep eksik yetişmiyor, temizlik sıfır... Yemek masaları temiz değil... Bir su siparişi verebilmek için dakikalar boyunca bekliyorsunuz Garson az. Anlatacak daha çok say var, sakin gitmeyin. Paranıza Zamanınıza yazık. Herkes şikayetçiydi, orada konuştuğumuz insanlar. Gelen bin pişman olmuş. Manzara harika bu bir gerçek! Aç internetten bak manzaraya. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Havlular tam yıkanmamış

Manzara hariç gerisi iyi değil! Yemek, servis, housekeeping, animasyon, çocuklara yönelik program… Ya her şey bir kenara, su ve elektrik kesilir mi arkadaş? Tabaklar kirli, havlular tam yıkanmamış. Hijyen sıfır! 1 hafta otelde konakladım. Masraftan geçtik hadi, 1 hafta boşa geçti. Herkes şikayetçi (Bodrum'u iyice gezmiş olduk bu vesile ile). 5 yıldızın en az 4'ü kaymış. Zaten bu yorum silinecektir büyük ihtimalle. Otelcilik le uzaktan yakından alakası olmayanlar otel işletmeciliği yaparsa, olacak bu! Paranızla rezil olmanın adresi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Hijyen vasat

Harika bir mekan ancak iyi olmayan bir hizmet anlayışı, yemekler oldukça vasat. Personel tavrı iyi ancak sayı oldukça yetersiz. Hijyen vasat. Oda telefonları çalışmıyor, otelde şampuan ve sütten kalmadığını söylediler. Kısaca gidin, görün...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Tek güzel yanı manzara

Kesinlikle tavsiye etmeyeceğim bir otel. Tek güzel yanı manzara, yemek kalitesi yok denecek kadar az. Bulaşıklar temiz değil, oda temizliği yok, bayan havuzu üstü açık. Tesettürlü bayan için kalınacak yer değil. Klima sistemi merkezi imiş, istediğin gibi klimayı kullanamıyorsun denildi ama başka odaya geçince klimanın çalıştığını gördük. Kısacası 6 gün parasını verdiğim otelden 3. gününde çıktım, üstüne geri kalan ücretimi de vermediler. 6 günlük rezervasyonlarda transfer bizden diyorlar ya, gelirken transfer sağlandı ama dönerken transferimiz yok dendi ama minibüs kapıda transfer için bekliyordu. Kısaca yalan yanlış bilgilendirme.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa
The Qasr Bodrum Halal Resort & Spa

-

Havuzu eşsiz bir manzaraya karşı

Bodrumun en güzel yerlerinden birinde. Geniş alana kurulu, güzel bir otel. Çocuk havuzları, eşsiz manzaraya karşı yetişkin havuzu, güler yüzlü personelini, samimi, huzurlu, şık, temiz, seviyeli ailece gönül rahatlığıyla gidilebilecek bir ortam herkese kesinlikle tavsiye ediyorum. Çok memnun kaldık. En kısa sürede tekrar gideceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Liona Hotel
Liona Hotel

-

Güler yüzlü ve samimiyetleri

Otel çok güzel. Güler yüzlü ve samimiyetleri yeterli. Benim her sene severek geldiğim yer. Herkese ayrı ayrı teşekkürler.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Casa Costa Boutique Hotel
Casa Costa Boutique Hotel

-

Balkondan ay ışığını izlemek

Hizmet, saygı, güler yüz.... Hepsini bir arada bulabileceğiniz Casa Costa Boutique Hotel'in en sevdiğim yanı balkondan ay ışığını izlemekti. Her şey için teşekkürler…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Casa Costa Boutique Hotel
Casa Costa Boutique Hotel

-

Personel oldukça ilgili

Casa Costa Boutique Hotel'de Kurban Bayramı'nda konakladık. Genel olarak çok memnun kaldık. Odaların temizliği, genişliği, manzarası harikaydı. Personelin hepsi çok ilgili ve güler yüzlüydü. Otele vardığımızda deniz manzaralı bir oda boşaldığı için bizi hemen oraya aktardılar. Kesinlikle verdiğimiz paraya değdi. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Vita Bella Resort & Spa
Vita Bella Resort & Spa

-

Kendine özel iskelesi var

Otel çok güzel ve yeni. Odalar tertemiz. Kendine özel iskelesi olması çok hoş. Denizi çok temiz ve akşam iskeledeki balık restoranı çok başarılı. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Green Beach Resort Bodrum
Green Beach Resort Bodrum

-

Oda çok ama çok vasat

Seçme sebebim 5 yıldız olmasıydı ve fiyatının uygunluğuydu. Geldiğimde ilk şok eden şey saat 12:00'de girmeyi beklediğim odanın 14:00'e kadar hazır olmamasıydı. İkinci şok eden şey ise odaya girdiğim andı. Oda çok ama çok vasat, küçük ve kapılar çok eski. Banyo dökülüyor. Odada eski püskü ve kirli bir yatak var çift kişilik. Duvarlar boyası dökülmüş. Kapı ahşap ve zor kapanıyor. Snack bar, beach bar, vs. birçok yerde yiyecek bulunuyor ama çatallar adi plastikten yapılmış. Yerken çatal parçaları ağzınıza geliyor. Kokteyller plastik bardakta veriyorlar. Çaylar ise kağıt bardaklarda. Her şey o kadar adi ve kötü ki, girdiğim an bir dakika kalamam dedim. Ama para ödemiştim bile. Odalarda internet yok. Sadece lobide var, o da çok aşırı yavaş ve çok sık kopuyor. Plaj havluları kağıt gibi, çok adi ve ucuz. Saunayı hiç söylemiyorum bile! Tuvaletler tam anlamıyla rezalet. Nasıl oluyor da böyle bir hotel 5 yıldız alabiliyor, hayretler içindeyim. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Bedava olsa bile tatilinizi mahvetmeye değmez.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Green Beach Resort Bodrum
Green Beach Resort Bodrum

-

Don't mind quality

Hotel staff: good and friendly. Building: old. Rooms: not clean and very old rooms. Sauna: never enter. Very very small and equipments are all damaged or broken. Pools: average but you can not find empty place. Everyone occupies a place in early morning. So you can not find a place so easily (I waited 2 hours to find a place). Sea: no sand at all. Not good for swimming. Activities: activity for children is fine. I like it. Beach staff: i like minnos character. He is friendly and kind to guests. Food: average. Everything is included to price. However, cups are made of cheap plastics. If you are looking for quality, this place should not be an option. Guests: mainly young Ukrainian couples (25-35 years). Family type is very few. Final comment: hotel is for low-budget holiday. To make their prices lower, they cut from everything. I see it everywhere in the hotel. I recommend somewhere else if you want quality. If you don't mind quality or rooms, foods , this hotel might be an option.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Liona Hotel
Liona Hotel

-

Mecburiyetten kalıyoruz

Hotel örümcek ağlarıyla dolu, yatak çok kirli, duş musluğu bozuk, duşa kabin kirden simsiyah, lavabo musluğu paslanmış, bütün resimlerini çektim, her sayfada paylaşacağım, şu an yazdığım saatte oteldeyim, uzun yoldan geldik, bu gece mecburen kalıp çıkış yapacağız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Green Beach Resort Bodrum
Green Beach Resort Bodrum

-

Hayal kırılığı

Çok büyük bir hayal kırıklığı yaşıyorum, şu anda otele yeni giriş yaptık ve çıkmak istiyoruz. Odada çift kişilik yatak var, o kadar küçük ve basit ki anlatamam. Sneak bara indik, yiyecekler çok ucuz ve kalitesizler. Barda hizmet veren sorumlunun tavırları da cabası. 5 yıldızlı otel diye geliyorsun, senede bir kez tatile çıkabiliyorsun ve bunu berbat ediyorlar. Booking üzerinden kesinlikle tatil programı yapmayın balayım berbat... Balayı odası bilgisini de vermiş olmama rağmen hiçbir şey yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Baia Bodrum
Hotel Baia Bodrum

-

Bir daha mutlaka geliriz

Bir kere personel ilgi fevkalade, çok güler yüzlü, çalışanlar hepsi doktorundan bahçıvanlara kadar. Mutfak aman tanrım bu kadar tadı güzelliği sunumu güzel yemekler bir arada nasıl olur. Harika. Muhteşem her bir yediğimiz yemeğin hakkını vererek yapmışlar şefler, ellerine sağlık. Temizlik de güzel, hep birilerinin elinde süpürge, o güzel bahçede yere düşen yaprakları alıyorlar, onların da elleri dert görmesin. Oda temizliği yapan ablam da 10 numara, çok sağ olsun, tertemiz yapıyordu odamızı. Çocuklarla ilgi oyunlar, mini disko, büyükler için eğlenceli mini konserler harikaydı. Yani Bodrum'a gelince başka bir yere gidip gezmeye hiç gerek yok. Otelin içinde o kadar yapılacak şey var ki zaman kalmıyor. Biz çok memnun kaldık. Tek kelimeyle özetlersek muhteşemdi, sizinle olmak bir daha gelir miyiz mutlaka geliriz tek adresimiz Gündoğan Baia Bodrum. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pınar Otel & Restaurant
Pınar Otel & Restaurant

-

Denize sıfır mesafede

Limon ağaçları arasında bahçesi çok güzel. Denize sıfır mesafede sıcak, samimi bir aile işletmesi. Yemekleri ve mezeleri bir harika.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pınar Otel & Restaurant
Pınar Otel & Restaurant

-

Nezih, pırıl pırıl, tertemiz

Bölgede güzel, nezih, pırıl pırıl, tertemiz bir aile ortamı olan otel, denize sıfır konumu, artı cabası. Seneye de buradayım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pınar Otel & Restaurant
Pınar Otel & Restaurant

-

Odalar temiz

Sıcak, samimi bir ortam. Odalar temiz, denize de çok yakın. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Baia Bodrum
Hotel Baia Bodrum

-

Personel çok ilgili

Mükemmel bir tatil geçirmek istiyorsanız Bodrum'da tek adresiniz burası olmalı. Personel çok ilgili, yemekler süper, çocuklar için ideal, aktivitesi bol, bir an bile sıkılmayacağınız süper bir otel. Şiddetle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Serdar Beach Hotel
Serdar Beach Hotel

-

Otel çalışanları çok ilgili

Çok güzel 2 gün geçirdim. Havaların güzel olması keyif kattı. Otel çalışanları çok ilgili ve yardımseverler. Otel güzel ve temiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)