Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Yalıkavak Otelleri

Yalıkavak için {{ (filteredHotels).length}} / 60 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}

Yalıkavak Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

En ünlü sünger avcılarının çıktığı Yalıkavak, 3 tarafı denizlerle çevrili bir küçük yarımada...

Bodrum merkeze 18 km uzaklıkta yer alan Yalıkavak, Bodrum'un en bilinen tatil beldelerinden birisi. Doğal köy yapısına sahip, aynı zamanda modern bir yapılaşma da söz konusu. Yarımadanın gelişim sürecini görenler, balıkçılıktan turizm sektörüne geçişin en güzel örneklerinden biri olduğunu düşünüyorlar.

urizm sektörünün Bodrum Yalıkavak'ta gelişmesi ile birlikte, birçok Yalıkavak oteli de açılmaya ve hizmet vermeye başladı.

Bodrum Yalıkavak otelleri arasında, butik oteller, apart oteller, hatta lüks tatil otelleri de var. Dilediğiniz tatil anlayışına uygun, farklı konaklama alternatifleri bulabiliyorsunuz.

Deniz kenarında ya da Yalıkavak yamaçlarında, hatta mandalina bahçeleri arasında bulunan bir Yalıkavak oteli seçebilirsiniz. Kimi Yalıkavak otelleri, Eski Roma dönemine ait mimarilerle süslenirken, kimileri denize açılan oda kapıları ile sizi cezbetmeye çalışıyor. Her şey dâhil konseptli lüks oteller de yok değil tabii ki. Yalıkavak'ın her bir noktasından, ayrı bir manzara görünüyor. Bu nedenle her otel, size farklı bir manzara sunuyor.

Bodrum Yalıkavak otellerinde konaklamak istiyorsanız eğer, öncelikle iyi bir araştırma yapmalı ve birçok çeşit içinden size en uygun olanı seçmelisiniz. Ancak bu seçimin kolay olmayacağından eminim, çünkü insanın aklı birini seçerken diğerinde kalıyor.

Yörenin mimari açıdan, yarımadanın en özenli gelişen yeri olduğunu anlamak için biraz dolaşmak yeterlidir. Dokunun korunmasının ötesinde, çok sayıda seçkin yapı ile karşılaşacaksınız.

Mimari açıdan korunması ve özenli gelişmesi ayrı bir güzellik kazandırır yöreye. Bilinçli yaklaşımlar sayesinde, çarpık yapılaşma pek zarar verememiştir Yalıkavak'a. Çok sayıda korunmuş taş evlere rastlayabilirsiniz. Örneğin çeşmelerin ve sarnıçların birçoğu korunabilmiş ya da restore edilip galeri haline getirilmiştir.

Bodrum Yalıkavak'ta turizm sektörünün önem kazanması ile birçok Yalıkavak oteli açıldı. Misafirlerine en iyi hizmeti vermeye çalışan butik oteller, apart oteller ve tatil otellerinin fiyatları birbiri ile değişiklik gösteriyor tabi.

Bodrum Yalıkavak otel fiyatları, yarımadanın diğer beldelerinde olduğu gibi yaz mevsiminde daha fazla iken, kış mevsimine doğru 2018 fiyatları düşmeye başlıyor. Ama hemen ekleyelim ki, Yalıkavak'ın en güzel zamanı, ekim - kasım ayları... Yani Bodrum Yalıkavak 2018 otel fiyatlarının tam da zamanında düşmeye başladığını söyleyebiliriz.

Yalıkavak butik otel fiyatları 40 TL'den, apart otel fiyatları ise günlük 35 TL'den başlıyor. Yalıkavak'ta konaklamayı düşünüyorsanız eğer, Bodrum Yalıkavak 2018 otel fiyatlarının en uygun olduğu sonbahar aylarını seçebilirsiniz, denizi biraz soğuk olacaktır belki ama manzarasından ve ferahlığından hiçbir şey kaybetmeyeceğine emin olabilirsiniz.

Yalıkavak Hakkında

Kendine has ılık melteminin estiği, denizin gizemli kokusunun o muhteşem gün batımıyla karıştığı, yıldızların size en yakın olduğu yerdir Yalıkavak…

Bodrum merkeze 18 kilometre uzaklıkta bulunan Yalıkavak, yarımadanın en ünlü beldelerinden biridir. Yarımadanın kuzey batı köşesinde yer alır. 3 tarafı Ege Denizi ve Mandalya Körfezi'yle çevrili olup yarımadanın doğusunda Gündoğan, güney batısında ise Gümüşlük beldeleri bulunur.

Çok fazla rüzgâr almasından dolayı, Bodrum'un sembolü olan yel değirmenleri en çok burada görülür. Yel değirmenlerinden bir tanesi kıyıdadır ve şanslıysanız çalışırken de görebilirsiniz.

Bu bölgedeki Tilkicik, Paşa ve Ağaçbaşı koyları güzel ve büyük plajlara sahiptir. Sabah erken saatlerde Arka Küdür koyuna yapılacak bir yürüyüş ve orada yüzmek çok keyifli bir alternatif olabilir. Koya Küdür camisinden sola dönerek Fok yolundan ulaşabilirsiniz.

Sabah yürüyüşleri için Yalıkavak'tan 2 km uzaklıktaki Sandıma Köyü'ne de gidebilirsiniz. Köy, eski taş evleriyle terk edilmiş izlenimi verir fakat çok panaromik bir manzaraya sahiptir. Eğer bir Yalıkavak otelinde kalıyorsanız, rıhtımı kaplayan restoranlarda kahvaltı edebilirsiniz. Sabah serinliğinde köy yapımı reçellerden oluşan mükellef kahvaltının tadına doyamayacaksınız.

Yalıkavak'ta konaklarken görülmesi gereken bir diğer yer de Bodrum'un Tibet'i olarak adlandırılan Geriş Köyü'dür. Kahve evinde oturun ve bir kez de bu noktadan gün batımının tadını çıkarın. Daha sonra da rıhtımdaki restoranlarda mükemmel mezeleri yemeye gidin.

Perşembe günleri kurulan Bodrum Yalıkavak pazarında taze meyve ve sebzenin yanı sıra Denizli'den gelen tekstil ürünlerini de bulabilirsiniz. Bütün Bodrum yarımadası, haftanın bu günü, beldeye akın eder ve Ege'ye özgü yaz giysilerini almak için birbiri ile yarışırlar.

Tatilinizi Bodrum Yalıkavak'ta geçireceksiniz eğer, gezip görmek ve havasından suyundan faydalanmak için çok uzağa gitmeye ihtiyacınız kalmayacak. Bodrum merkezden çok daha farklı bir tarza sahip bu beldede konaklayanlar, Bodrum Barlar Sokağı'na gitmeyi hiç akıllarının ucundan bile geçirmiyorlar, bizden söylemesi. Bodrum Yalıkavak'a gidip, huzurun tadına bakmadan, bu nasıl olur diye aman düşünmeyin.

Yalıkavak otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Nomia Butik Hotel
Nomia Butik Hotel

-

Kahvaltı sunumu çok güzel

Kesinlikle tavsiye ederim. Resimler yanıltmasın sizi muhteşem bir yer. Teraslı odalar çok güzel, bayıldım. Hizmet güzel, güler yüzlü çalışanlar. Odalar ve alan temiz, sahili güzel. Kahvaltı sunumu çok güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cactus Fleur Beach Club
Cactus Fleur Beach Club

-

3-4 çeşit yemek var

Otele gelirken sakın saat 2'den 5 dakika bile önce olsa gelmeyin, almıyorlar. Hele sakın Etstur ile gelmeyin. İlgi, alaka yok. 1 gün girişte gördük elemanları, 6 gün hiç görmedik. Hep resepsiyonda oturuyorlar. Wi-Fi yok, sadece resepsiyonda var, orada çekiyor. Hamam böcekleri çok ve cır cır böcekleri çok, hiç susmuyorlar. Temizlik yapanlar sabah 8'de başlıyor bağıra çağıra iş yapmaya. Hani dinleneyim, uyuyayım çok zor. Klima soğutuyor, bütün gece açık ama sıcak hep oda. Hani kola içeyim falan sadece yemekte açık. 3 yer var, 2'si yemek yeme yerinde, havuzun orada. Akşam 9'da kapanıyor, bir daha bir şeyler içmeye yer yok. Animasyon desen her şeyi otel çalışanları yapıyor. Kimse alkışlamıyor, o derece. Yemekler fiyasko. Açık büfe diyorlar buraya yer satarken, 3-4 çeşit yemek var ama salata barı kalabalık görünsün diye aynı mezeleri 2-3 kere koymuşlar. İlgi, alaka sıfır otelde. Hiç kimselere tavsiye etmiyorum. Aquapark güzel ama ara ara durduruyorlar, bekliyorsun çocuk aquaparkta eğlenir keyifli ama pis oluyor öğleden sonra, kesin hastalık kapar su yutarsa, o derece. Ben buradaki yorumlara bakarak geldim, güzel yorum yapanlar daha önce hiç otel falan görmemişler sanırım, neyini beğendiklerini anlamadım. Hayatlarında ilk kez geliyorlar sanırım. Çok sıra oluyor yemeklerde, 15-20 dakika beklersiniz. Masalar tutuluyor. Denize sıfır sahili var ama çakıl-kum karışık. Denize giriş hep taşlık, hep aynı aktiviteler var. Odalar temiz ama kapılarınızı kilitlemeyi unutuyorlar. Odada sadece 2 priz var. Bir tane de banyoda var. Televizyon uydu değil, karıncalı kanallar. 5-6 kanal var. Mini bar kartı takmadan çalışmıyor. Kart anahtara kaynak atmışlar. Soğuk bir şey içemezsiniz. Bir daha hayatta gelmem, kimseye tavsiye etmem, pişman olursunuz. Hamam ücretsiz, geri kalan her şey paralı ve pahalı. Çok kola istiyorum, isteksiz hareketler, triplere, tavırlar, hiç iyi değiller. Hiç otopark yok. 5-6 araç alıyor. Sakın arabayla gelmeyin, yer yok yer koymaya, yola koyuyoruz, Yalıkavak yoluna. Umarım dikkate alıp, bu yazdıklarımı okuyup umarım gelmezsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sun Garden Apart Otel
Sun Garden Apart Otel

-

Çok memnun ayrıldık

Ailecek kaldığımız aparttan çok memnun ayrıldık. İşletme çok temiz. Bodrum'un her yerine çok yakın. Bütün çevre güzel. Koyları gezebilirsiniz. Abdurrahman Bey'e bütün ilgi alakası için çok teşekkür ediyoruz. Yine görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Family Belvedere Hotel
Family Belvedere Hotel

-

Personel harika

Öncelikle personellerinle başlamak istiyorum. Hepsi birbirinden ilgili, işlerinde çok titiz, güler yüzlü ve bir o kadar da tatlı insanlar. Çok da samimi olmaları en çok hoşuma giden nokta oldu elbette. Havuzu tertemiz ve bakımlı. Ayrıca çok da keyifli. Denize biraz uzak oluşu biraz eksi puan olabilir ama havuzunu keyfini doyasıya çıkardığımızdan biz pek eksiklik hissetmedik. Her şey dahil sistemi gayet ideal ve her şey kaliteli. Fiyatı da verilen hizmete göre çok uygun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Family Belvedere Hotel
Family Belvedere Hotel

-

Manzarası anlatılmaz yaşanır

Oteli genel anlamda beğendim ama en güzel şey açık ara manzarası ve havuzu. Manzaranın anlatılmaz yaşanır denecek cinsten bir keyfi var. Hele bir de o keyfi havuz başından çıkarırsanız daha da şahane. Yemekler konusunda ufak tefek eksikler var. Bence biraz geliştirilirse çok daha güzel bir otel olabilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Family Belvedere Hotel
Family Belvedere Hotel

-

Manzaranın tadını çıkarın

Otel sorumlularına ve yönetime çok teşekkür ederim. Çok ilgililerdi ve en ufak sorunda yardımcı oldular. Otelin manzarasını çok beğendim, inanılmaz bir keyif. Mutlaka alkolünüzü, çayınızı, kahvenizi alıp karşısına geçip keyif yapın. Havuzu çok temiz ve güzeldi. Keyif aldım. Odaların temizliği ve bakımı da gayet yeterliydi. Güzel bir tatil geçirdim. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Family Belvedere Hotel
Family Belvedere Hotel

-

Gençler için güzel

Eğer uzun bir tatil planlamıyorsanız gayet tercih edilebilecek otel. Ancak ailelere uygun olduğunu sanmıyorum. Daha çok gençlere hitap ettiğini düşünüyorum. Yemekler çok iyi değil ama bu fiyata göre fena sayılmaz. Denize biraz uzak oluşu kötü. Sonuçta bu sıcakta yürüyüş pek çekilmiyor. Personelini de beğendim. Fiyatına göre değerlendirmek lazım. Bu fiyata en lüks kalite beklemek saçma olur.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Family Belvedere Hotel
Family Belvedere Hotel

-

Yemekler hariç şahane

Yemekleri hariç her şeyini son derece beğendiğim bir otel. Manzarası çok keyifliydi. Sırf onun için bile tercih edebileceğim bir otel. Animasyonları fena değildi, eğlendim. Her şey dahil konsepti çok rahat. İçecekler kaliteli ve sınırsız olunca daha da güzel oluyor. Tavsiye edebileceğim bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Family Belvedere Hotel
Family Belvedere Hotel

-

Dinlenmek için ideal

Ailecek gittik. Çocuğumuz biraz büyük olduğundan standart oda bize yeterli olmadı ve durumu belirttik. Biz ek ücret ödemeyi beklerken hiçbir şey talep etmeden bizi aile odasına aldılar. Bu davranışlarından dolayı teşekkür etmek isterim. Otelin konumunu çok beğendim Şahane bir manzaraya sahip ve sanırım her oda o şahane deniz manzarasına bakıyor. Personel çok ilgili ve güler yüzü asla eksik olmuyor. Bir tek animasyonundan çok memnun kalmadık. Biraz zayıf kalıyor. Eğlence dışında her şeyden son derece memnun kaldık. Eğer kafa dinlemek istiyorsanız, dinlenmeyi amaçlıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim. Yemeklerin lezzeti de çeşitliliği de güzeldi. Ödediğimiz fiyatın karşılığını sonuna kadar aldık. Herkese çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Family Belvedere Hotel
Family Belvedere Hotel

-

Memnun kaldım

Odamız gayet geniş ve rahattı. Mini barımız, klimamız vs. hepsi çalışıyordu. Banyo gayet güzel ve bakımlıydı. Yiyecek ve içecek konusunda gayet iyilerdi. Her şey kaliteliydi. Yiyeceklerin lezzeti de çok güzeldi. Havuz kısmı güzeldi. Etrafı bakımlı ve keyifliydi. Havuz da tertemiz ve büyüktü. Konum olarak da her açıdan beğendiğimiz bir yer oldu. Etrafında birçok restoranlar ve alışveriş yerleri olması vakit geçirmek açısından güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sirene Luxury Hotel Bodrum
Sirene Luxury Hotel Bodrum

-

Kahvaltı uzun sürüyor

Yoğun iş döneminde ufak bir kaçış için gittiğim bu tatilimde daha ilk andan ne kadar kaliteli bir otel tercih ettiğimi görmüş oldum. Odaya gittiğimde şıklığı, hoş dizaynı ve temizliği beni çok memnun etti. Odamdaki balkondan otelin harika manzarasından mükemmel bir gün batımı izleme şansına sahip oldum. Kahvaltısı öğlen 12:30'a kadar sürüyor. Bunun düşünülmüş olması gerçekten çok akıllıca ve iyi bir hizmet. Ayrıca kahvaltıda bu kadar çok çeşit olması ve hepsinin birbirinden lezzetli olması çok güzeldi. Kahvaltıları kadar akşam yemekleri de bir o kadar güzeldi. Personellerin ilgi ve alakası otelin kalitesini arttıran bir diğer özellik. Bu müthiş tatil için tüm işletmeye çok teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sirene Luxury Hotel Bodrum
Sirene Luxury Hotel Bodrum

-

Marinaya çok yakın

Hafta sonu için Bodrum'a kaçışımızda tercih ettiğimiz Sirene'den çok ama çok memnun kaldık. Temizliği, personeli, mutfağının lezzeti ve diğer imkanlarıyla çok kaliteli ve çok güzel bir oteldi. Palmarina'ya 5 dakika mesafede olan bu otel konumunun güzelliğiyle de kalbimizi bir kez daha kazandı. Kahvaltısı gerçekten çok başarılıydı. Gün batımının verdiği keyif paha biçilemez. Herkese kesinlikle tavsiye edebileceğim bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sirene Luxury Hotel Bodrum
Sirene Luxury Hotel Bodrum

-

Sonsuzluk havuzunda güneşi batırın

Ailecek tatil yaptığımız otelde daha resepsiyondaki karşılamayla harika bir hizmet alacağımızı anladık. Odaya geldiğimizde odanın rahatlığı, ferahlığı ve genişliği bırakın otel dışına çıkmayı odadan dışarı çıkmayı istemeyecek kadar size memnun ediyor. Kahvaltının zenginliği ve tadının güzelliği hala damağımda. Otelin en ince ayrıntısına kadar başarılı olması otelin ne kadar kaliteli olduğunun göstergesi. Kahvaltısı kadar akşam yemeği de lezzeti masanıza sunuyor. Otelde "Sonsuzluk Havuzu" denilen bir havuz bulunmakta. Burada gün batımı izlemenin keyfi tarif edemeyeceğim kadar güzeldi. Herkesin Bodrum tatilini en az bir defa mutlaka geçirmesi gerektiğini düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sirene Luxury Hotel Bodrum
Sirene Luxury Hotel Bodrum

-

Denizi şahane

Odalar çok ferah ve temiz. Sakinliği huzur verici. Denizi çok güzel ve tertemiz. Oda tercihinde otelde konaklamak isteyenler için oda-kahvaltı önerebilirim. Bence Bodrum'da tatil yapılacak otellerin başında geliyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sirene Luxury Hotel Bodrum
Sirene Luxury Hotel Bodrum

-

Hizmet kalitesi süper

Hizmet sınırsız ve yüksek kalitede. Personelin ilgisi ve güler yüzü oteli daha çok sevmenizi sağlıyor. Kalite açısından gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bir otel. Bodrum tatillerinin vazgeçilmezi denebilecek güzellikte. Kesinlikle her sene yaz tatilimizde uğramak isteyeceğimiz bir yer oldu Sirene Luxury. Ayrıca sakinliği de size huzur veriyor ve yılın tüm yorgunluğunu üzerinizden atmanızı sağlıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sirene Luxury Hotel Bodrum
Sirene Luxury Hotel Bodrum

-

Mükemmeldi

Kaliteli bir tatil arıyorsanız adresiniz kesinlikle burası olmalı. Arkadaş önerisiyle gittiğimiz bu otelde önerilenin de üstünde bir servis ve kaliteyle tatilimizi geçirdik. Herkese şiddetle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sirene Luxury Hotel Bodrum
Sirene Luxury Hotel Bodrum

-

İlgili hizmet

Daha otele giriş yaparken resepsiyonun ilgisi bizim tatile memnun başlamamızı sağladı. Devamında ise konaklamamız boyunca otel servisi ve personelin ilgisi tatilimizin kalitesini ve memnuniyetimizi yüksek ölçüde arttırdı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sirene Luxury Hotel Bodrum
Sirene Luxury Hotel Bodrum

-

Harika tatilin adresi

Bodrum'un güzel havasını ve doğasını buna yeni nefes olarak eklenen Sirene Luxury ile tadın. Tatilinizin bitmesini istemeyeceğiniz bu otelden Bodrum'a diğer gelişinizde de vazgeçemeyeceksiniz. Otelin güzel yönlerinin başında ferah odaları gelmekte. Ayrıca mutfağının lezzeti tartışmasız ve sağlıklı olması da ayrıca güzel. SPA merkeziyse otelle ilgili sayılabilecek birçok imkândan sadece bir tanesi. Biz şahsen çok memnun kaldık ve kesinlikle bir kez daha gelmek isteriz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sirene Luxury Hotel Bodrum
Sirene Luxury Hotel Bodrum

-

Güneşi burada batırmak harika

Öncelikle otelde gün batımını izlemek harika, bir de buna otelin leziz mutfağı eklenince gerçekten bu otel tatil için öncelikli tercihler arasına giriyor. Tabi böyle bir otelde güler yüzle ağırlanmak da insana kendini iyi hissettiriyor. Konum, güler yüz ve muhteşem mutfak için burayı tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sirene Luxury Hotel Bodrum
Sirene Luxury Hotel Bodrum

-

Dört dörtlük bir otel

Odalar gerçekten çok şıktı. Personelin güler yüzlü ve ilgili olması ayrıca güzeldi. Otelin mutfağının dünya lezzetleriyle çeşitli olması otelin en iyi yönlerinden biriydi. Konumunun merkeziliği otele ekstra puan katarken bir yandan otelin içinde ne ararsanız olması dışarıya adım atmadan mükemmel bir tatil geçirmenizi sağlıyor. Güzel bir tatil için herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Delta Hotels By Marriott Bodrum
Delta Hotels By Marriott Bodrum

-

Endişelerimiz boşaymış

Biraz tereddütlü olarak geldik ancak karşılama anında gösterilen saygı ve sevgi sonrasında çok rahatladık. Çok sıcakkanlı ve iyi niyetli bir personel ekibine sahiptiler. Yemekleri çok güzel ve çeşitliydi. Havuzu ve denizi çok hoşumuza gitti. İkisini de ayrı ayrı değerlendirdik. Odalar çok temizdi. Yatak gördüğüm en rahat yataklardan biriydi. Herkese gönül rahatlığıyla öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Delta Hotels By Marriott Bodrum
Delta Hotels By Marriott Bodrum

-

Söylenenler doğruymuş

Arkadaşlarımız tarafından sıkça adınız duyduğumuz ancak konaklama fırsatını daha bu sene bulabildiğimiz güzel otel. Yeni evli bir çift olarak balayından sonra ikinci tatilimizi bu otelde yapma fırsatını bulduk. Etrafımızdaki insanların neden durmadan bu oteli övdüğünü girdiğimiz an anladık. Muazzam derecede saygılı ve işini iyi yapan bir personel ekibine sahipler. Odalar çok güzel ve bakımlıydı. Yemekler şahaneydi. Herkese tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Delta Hotels By Marriott Bodrum
Delta Hotels By Marriott Bodrum

-

Garson sayısı arttırılmalı

Oteli genel olarak çok beğendik ancak zaman zaman garson yetersizliğinden kendi servisinizi kendinizin yapması gerekiyordu. Genel olarak çalışkan ve sıcakkanlı bir personel ekibine sahipler. İlk gün oda içinde yaşadığımız sorunları çözmek için çok çabaladılar. Yemekler çok lezzetliydi. Biz beğendik. Ufak tefek sorunlar yaşamamıza rağmen çok keyif aldık. Verilen hizmet için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Delta Hotels By Marriott Bodrum
Delta Hotels By Marriott Bodrum

-

Bodrumun en iyilerinden

Tatil olarak Bodrumdan başka bir yeri tercih etmeyen bir insan olarak tercihimi yine Bodrumdan yana kullandım. Bunca yıldır bu bölgenin müdavimi olarak bu otelde bulduğum rahatlığı hiçbir yerde bulamadım. Otel çalışanları samimi ve arkadaş canlısıydı. Animasyon ekibi çok tatlı ve iyi niyetliydi. Verilen hizmet ve gösterilen ilgi için herkese teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Delta Hotels By Marriott Bodrum
Delta Hotels By Marriott Bodrum

-

Bu bir veda değil

Ailecek çok memnun kaldık. Ayrılırken hem güzel bir tatil yapmanın mutluluğu hem de bu cennet yerden ayrılmanın hüznü vardı. Aynı anda hem eğlendiğimiz hem de dinlendiğimiz bir tatil oldu. Yemekler çok lezzetliydi. Personeller yardımsever ve iyi niyetliydi. Havuzu, denizi ve her şeyi dört dörtlük bir oteldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Elite Otel Bodrum
Elite Otel Bodrum

-

Güzel bir otel

Şu anda hala otelde konaklıyorum ve gayet memnunum. Otel manzarası çok güzel, hemen önünde deniz var. Denizi çok temiz ve 2 tane iskelesi var. Personeli güler yüzlü ve çalışkan. Yemekleri çok lezzetliydi. Her şey dâhil konseptinde, fiyatı uygun güzel bir otel. Tercih edebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Family Belvedere Hotel
Family Belvedere Hotel

-

Çalışanlar arı gibi

Çalışanlar arı gibi hiç oturmadan çalışıyor ve çok güler yüzlüler. Hizmet harikaydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Losh Hotel
The Losh Hotel

-

Tam bir aile ortamı

Mükemmel bir otel, tam bir aile ortamı, Yalıkavak'taki tek adres, seneye tekrar buluşmak üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Family Belvedere Hotel
Family Belvedere Hotel

-

Çalışanlar güler yüzlüydü

Her şey çok iyi ve ortam harikaydı. Çalışanlar güler yüzlüydü çok. Güzel bir yaşanmışlık oldu. Teşekkürler. Plaj elden geçmeli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Panormus Hotel & Apart
Panormus Hotel & Apart

-

Balkonu çok güzeldi

Gerçekten çok güzeldi. Gecenin bir yarısı gitmiş olmamıza rağmen ilgiliydiler. Tertemizdi ve güzel döşenmiş. Balkonu çok güzeldi. Yine geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Melise Otel
Melise Otel

-

Banyo kötüydü

Gerçekten verdiğimiz paraya üzüldük. Banyo çok kötüydü ve kokuyordu. Resepsiyonun suratı beş karıştı. Güler yüz sıfır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Melise Otel
Melise Otel

-

Güler yüz, samimiyet, temizlik

Mükemmel bir ortam, mükemmel bir otel. Bodrum'a geldiğinizde kalacağınız tek adres. Güler yüz, samimiyet, temizlik, huzur, her şey bu otelde.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cactus Fleur Beach Club
Cactus Fleur Beach Club

-

Hayal kırıklığı

Hayal kırıklığı... Oda temizliğini havlu katlamak ve yatak düzenlemekten ibaret olduğunu sanan bir otel. Yemek masaları yapış yapış. Akşamları yapılan gösterileri oteldeki çalışan personeller yapıyor acemice... Yapmaya çalıştıkları şovlar çok durağan ve ne yapacaklarını bilmeyip birbirlerine bakıyorlar. Televizyon bozuk, servis istiyoruz ertesi gün geliyor. Havlu istiyoruz, 100 lira depozito istiyor. Barlarda içecek istiyoruz, bir gün var bir gün yok. Yani kısacası keşke tatilimizi başka yerde geçirseydik diyoruz...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Delta Hotels By Marriott Bodrum
Delta Hotels By Marriott Bodrum

-

Yemek, temizlik, hizmet

Biz eşim ile birlikte her şeyden çok memnun kaldık. Yemek, temizlik, hizmet mükemmel. SPA'daki Tuncay Bey ile Atila Bey'e çok teşekkür ederim. Eğer giderseniz mutlaka masaj yaptırın. Özellikle ilk gittiğinizde pişman olmazsınız ve müdürlere, özellikle gece müdürü Tuncay Bey'e, olağanüstü bir şahsiyet, lütfen kendisini bulun ve tanışın. Eğer çok iyi bir otel istiyorsanız hiç şüphe etmeyin, gidin. Her şeyi ile mükemmel bir otel. Saygılarımızla, Emel & Hakan Pekcan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cactus Fleur Beach Club
Cactus Fleur Beach Club

-

Odalar temiz ve geniş

Temmuz 2018'de buradaydık. Keyifli bir tatil geçirdik. Resepsiyonda beklemedik, hakkımız olmadığı halde yemeğe davet edildik. Saat 14'te odamızdaydık. Odalar temiz ve geniş. Her gün temizlediler ve ilaçlandı. Personel güler yüzlü ve saygılı, yardımcı olmaya çalışıyorlar. Yemekleri güzel ve lezzetli. Bodrum Yalıkavak öğleden sonra rüzgarlı olabiliyor. Biz sabah deniz öğleden sonra aquapark yaptık. Kesinlikle tavsiye ederim. İyi tatiller dilerim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cactus Fleur Beach Club
Cactus Fleur Beach Club

-

Odaların temizliği iyi değil

Otele girişimizde saat ikiye kadar bekletildik. Havlular için depozito aldılar. Odaların temizliği iyi değil. Yemeklerde sürekli makarna patates.. Servis kotu, masa temizliği yok, sadece boşları kaldırıyorlar. Yemeklerde çeşitlilik yok. Saat 21:00'da çay bitiyor, zaten otel koyda. Oteldesiniz ve içecek sıcak bir şeyler bulamıyorsunuz ilerleyen saatlerde. Gece çorbası falan da yok. Plajda otel dışından denize giren bir sürü şahıslar var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cactus Charme Hotel
Cactus Charme Hotel

-

Yemekler müthiş

Şu an otelde ailemle kalıyoruz. Tek kelime ile olağanüstü bir yer. Kahvaltısı, yemekler müthiş.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yalıpark Otel
Yalıpark Otel

-

İlgi ve alakaları

Arkadaşlar, ilk defa geldim bu otele. Çok otellerde kaldım ama bu kadar ucuz bir otele karşı bu kadar kaliteli bir otel görmedim. Gerçekten personel ve işletmeci arkadaşları tebrik ederim. Kendimi 10 yıldızlı otelde hissettim. İlgi ve alakalarından dolayı kendilerine teşekkür ederim. Bir daha Trabzon'un neresine gelirsem geleyim tek adresim burası olacaktır. 1000 TL versem bu kadar huzurlu olamazdım. Otel çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi sunar, arkadaşlarıma başarılar dilerim. Ben Samsun'da emlakçıyım, bundan sonraki toplantılarım ve iş görüşmelerim bu yeni yuvamda olacaktır. Tüm arkadaşlarıma tavsiye ederim. Saygılarımla, Yaprak Emlak Samsun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ali Baba Hotel
Ali Baba Hotel

-

Hoş ve huzurlu

Gayet hoş ve huzurlu bir ortam. Tavsiye edilebilir yerlerden...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cactus Charme Hotel
Cactus Charme Hotel

-

Her şey yolundaydı

İki gün önce döndük. Memnun kaldık. Güler yüz, sakinlik, her şey yolundaydı. Pişman olmazsınız. ;)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cactus Charme Hotel
Cactus Charme Hotel

-

Tüm çalışanlar ilgili

Otelden memnun kaldık. Fiyat - performans olarak gayet iyi. Erbil (pool bar) Ets Demet, Orhan, tüm çalışanlar ilgili. Teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Golden Age Bodrum
Golden Age Bodrum

-

Tam bir aile oteli

27 ağustos-01 Eylül tarihleri arasında konakladık. 4 yıldızlı bir otel olmanın hakkını vermiştir. Tavsiyem garden odalarda kalmamanız çünkü hem küçük hem de temizlik yeterli değil, temiz havlu getirip kirli havlularımızı 4 gün boyunca almadılar, yastık kılıflarını da sürekli değiştirmek zorunda kaldık çünkü hep kirli kılıflarla karşılaştık. Ayrıca odalarda duş jeli, şampuan falan da yok. Odanın tek avantajı her yere yakın olması, havuza, denize, restorana, barlara, vs. Bütün gün yemek yeme şansınız var, aç kalma ihtimaliniz yok gibi nerdeyse. Bütün gün ücretsiz içecek var. Havuzlar fazla klorlu gibiydi ama temizdi. Gölgelik alan yeterli değil, o yüzden ben şezlongta bütün güneşlenirim demiyorsanız erken kalkıp gölgeden yer tutmanız gerekiyor. Tam bir aile oteli, çalışanlar güler yüzlü, anlayışlı ama sizi odanıza götüren bellboya emanet kasanızı mutlaka açtırıp kurdurun, biz bütün tatil boyunca gelmesini bekledik. Animasyon ekibi bir harika, hepsi genç, hepsi enerjik, özellikle Burak Bey işinin hakkını verenlerden, bu iş için doğmuş desek abartmış olmayız. Gün içinde sürekli aktiviteler var, sıkılmadık, genel olarak eğlenceli ve rahat bir tatil geçirdik. Yalıkavak merkeze de yakın olduğu için kolaylıkla ulaşım sağladık. Bütün ekibe teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Golden Age Bodrum
Golden Age Bodrum

-

Otel çok iyiydi

Öncelikle otel çok iyiydi, özellikle Ezo Hanım bize çok yardımcı oldu. O oteli o ayakta tutuyor fakat tatilimin ikinci günü ayağım kırıldı ve tatilim yarıda kaldı. İnanın içim gitti ama Tatil.com'a asla hakkımı helal etmiyorum. Annem yoğun bakıma girdi, iptal edelim dedim, etmediler. Allah'tan biraz düzeldi annem, öyle gittik fakat bu sefer de tatilimin ikinci günü ayağım kırıldı ve hastane paralarımla birlikte maddi olarak çöktüm. Sadece iki gün tatil yapabildim, üstüne üstlük bizi kandırdı Tatil.com, dediği odada talan çıktı ama dediğim gibi Ezo Hanım'dan Allah razı olsun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sun Garden Apart Otel
Sun Garden Apart Otel

-

Temizlik 10 numara

Tek kelime ile tarif edeceğim işletmecisi ve odaları mükemmel bir yer. Her şeyi dört dörtlük, temizlik 10 numara.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aegean Hills
Aegean Hills

-

Tavsiye etmiyorum

Kötü bir yer, tavsiye etmiyorum. Çok pis. Lağım kokuyor. Hiç güzel değil, gitmeyin...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Simge Apart Otel
Simge Apart Otel

-

Odalarda klima olması

Yıllardır değişik apartmanda kalıyorum ama bu kadar temiz ve sıcak ortam hiçbir yerde görmedim. Odalarda klima olması da bir artı. Gün boyu havuzdan çıkmadım ve çok eğlendim. Eğer Yalıkavak tatil yapmak isterseniz tek tercihiniz olmalı, yoksa çok setler kaçırırsınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Simge Apart Otel
Simge Apart Otel

-

İşverenler çok candan

Güzel bir aile ortamı, işverenler çok candan. Herkese tavsiye ederiz. Manzarası harika. Gayet güzel, pırıl pırıl bir mekan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Simge Apart Otel
Simge Apart Otel

-

Odalar temiz ve ferah

Yaklaşık 6 yıldır bu apartta kalıyoruz. Sıcak ve samimi bir ortam, odalar temiz ve ferah. Klima, sıcak su buzdolabı, TV vs., ihtiyaç olan tüm eşyalar mevcut.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Simge Apart Otel
Simge Apart Otel

-

Güvenli ve tertemiz odalar...

Yıllardır kaldığımız nadir güzelliklerden teki. Güvenli, konforlu, tertemiz odalarıyla kendi evimizi aratmayacak ve cana yakın sahipleriyle her zaman ailenizin gelebileceği güzellikte ve güvende bir yerdir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Simge Apart Otel
Simge Apart Otel

-

Kesinlikle titiz değil

Apartın yalnızca havuzu güzel. Onun haricinde odalar yetersiz. Tuvalet ve banyo bir arada, herhangi bir duşakabinle ayrılan bir duş alanı yok. Kesinlikle titiz değil. Sıcak ve samimi bir ortam yok. Tatilimiz tamamen haram oldu bu tesis yüzünden. Fiyatının çok az olması müşteriyi çekiyor ancak kesinlikle fiyatı için tercih edilerek gelinmemeli. Tek bir yatak var, onda da çift olarak uyuyamıyorsunuz zaten. Mecburen rahat uyumak için içeride kanepeler var, onları açmak zorunda kalıyorsunuz, onların da zaten yastıkları aşırı pislik içerisindeydi. Kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)