Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Kadıkalesi Otelleri

Kadıkalesi için {{ (filteredHotels).length}} / 6 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Kadıkalesi Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Kadıkalesi, Bodrum'un az bilinen cennet köşelerinden birisi ve huzurlu bit tatil için şahane bir alternatif…

Bodrum'un küçük koylarındaki upuzun kumsalların ve masmavi denizin tadını çıkarmak için en iyi alternatiflerden biri kuşkusuz Kadıkalesi beldesidir. Belde, harika bir ada panoramasına sahiptir ve Bodrum'un diğer yerlerine nazaran daha az tanınmasından ötürü pek fazla kalabalık değildir.

Bodrum Kadıkalesi'nden denize açılmak, bu tertemiz ve bir benzeri daha olmayan bölgede modern ve huzurlu bir tatil yapmak belki de bütün sene hayalini kurduğunuz tatil kavramını size birebir yaşatacak.

Kadıkalesi otellerinde kaldığınız zaman Bodrum'un diğer pek çok merkezi koyuna da yakın olacaksınız. Böylece diğer koylara günübirlik geziler yapabilir ve buralarda da denize girebilirsiniz. Bodrum Merkez'e 21 km, Gümbet'e 19 km, Turgutreis'e 3 km, Yalıkavak'a ise 12 km uzaklıktaki Kadıkalesi otelleri bu sebeple de oldukça rağbet görmektedir.

Kadıkalesi otelleri, lüks spa ve rehabilitasyon hizmeti veren otellerden oluştuğu gibi apart ve butik otelleri de bünyesinde barındırmaktadır. Bodrum Kadıkalesi otellerinde ister sakin bir köşede kafanızı dinleyip, isterseniz de hiç yorulmadan denizin ve güneşin tadını çıkarıp eğlenebilirsiniz.

Bodrum Yarımadası'nın çok fazla bilinmeyen, aynı zamanda bakir kalmış doğasıyla görenleri cezbeder Kadıkalesi.

Bir diğer adı Peksimet Köyü olan Kadıkalesi, uzun bir kumsala ve cam gibi berrak bir denize sahiptir. Bodrum'un bu küçük yerleşim alanının çok fazla tanıtım yapılmasa da, yıl içerisindeki ziyaretçi potansiyeli oldukça yüksektir. Yine de bir Bodrum Merkez'deki gibi kalabalık olmaz.

Kadıkalesi, hayalinizde canlandırdığınız denize, kumsallara, doğaya ve güneşe sahip Bodrum yerleşim alanlarından biridir. Bölgenin az turizminde önemli bir yeri olduğu için gün geçtikçe otel sayısı artmaya devam eder.

Kadıkalesi otelleri Bodrum'un diğer merkezi yerlerine yanlığı sebebiyle de tatilciler için tercih edilir. Tabii merkezi bir yer kadar konaklama tesisine sahip olmasa da, tüm ihtiyaçlara cevap verir niteliktedir. Bölgede birçok tatil oteli, butik otel ve pansiyon tipi işletmeler bulunmakta. Bu durum Kadıkalesi otel fiyatlarının her bütçeye hitap etmesini sağlıyor.

Kadıkalesi otel fiyatları 2018 yılında da çok fazla artış göstermemiştir. Sadece sezon ve sezon dışı fiyatları arasında fark bulunur. Kadıkalesi otel fiyatları haziran, temmuz, ağustos ve eylül ayında 90 TL'ye de 200 TL'ye de konaklayabileceğiniz oteller bulabilirsiniz Kadıkalesi'nde. Diğer taraftan kış sezonunda 50 TL'ye de 120 TL'ye de işletmeler bulunmaktadır.

Kadıkalesi Hakkında

Bodrum'a 21 km uzaklıkta bulunan Kadıkalesi, harika bir ada panoramasına sahip olup, Bodrum Yarımadası'nın az bilinen köşelerinden biridir.

Narenciye bahçelerinin çevrelediği Kadıkalesi, yaz aylarında sakin ve nahoş bir havaya sahiptir. Küçük bir koy ve çevresinde bulunan restoranlar ise Kadıkalesi'nin simgesi gibidir.

Peksimet Köyü olarak da anılan Kadıkalesi, çok eski bir yerleşim bölgesi olmakla birlikte önemli bir ticaret merkezidir. Bodrum yarımadasının en batı ucunda yer almakta olan Kadıkalesi, Yunanistan adalarına sınır bir köy konumunda bulunur, ve Turgutreis ile Gümüşlük arasında yer almaktadır.

Yakın dönemde inceleyecek olursak; Kadıkalesi, Bodrum'un sebze ve meyve merkezi konumundadır.

Turizm açısından da çok önemli bir konuma sahip olmakla birlikte, eşsiz güzelliğiyle tüm yerli/yabancı turistlerin ilgi odağı olmaktadır. Kıyı şeridini sarıp sarmalayan otel ve restaurantları, mavi ve yeşili birleştiren el değmemiş bakir doğal güzelliği ile gezilesi ve görülesi bir bölgedir.

Kadıkalesi'nden denize açılmak, sizlere eşsiz bir deneyim sunacaktır. Bu tertemiz ve bir benzeri daha olmayan bölgede modern ve huzurlu bir tatil fırsatı yakalayacaksınız.

Kadıkalesi otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Grand Park Bodrum
Grand Park Bodrum

-

Personel yardımsever

Bodrum'a her yıl en az 2 kez ailecek gideriz. Son yılımızda Grand Park Bodrum'u tercih etmiştik. Tesisten çok memnun kaldık. Personel yardımsever ve anlayışlı. Çocuklu aile olduğumuzdan genelde sorunlar yaşardık ancak bu otelde hiçbir sorunla karşılaşmadık. Tekrardan bu otele gelmeye devam edeceğiz. Tercihlerinizde baş sırayı almalı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Hasan Bey merhaba, öncelikle tatiliniz için otelimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Otelimizde konakladığınız süre içerisinde yaşadıklarınızı yorumlamanız bizim için çok değerlidir. Çünkü sizlerden gelen bu şikayet, talep, öneri ve memnuniyetler bizim daha da iyi olabilmemiz için önemlidir. Sizi ve ailenizi tekrar otelimizde ağırlamaktan memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Grand Park Bodrum ailesi.

9 Nisan 2018, Pazartesi 14:12
Grand Park Bodrum
Grand Park Bodrum

-

Çalışkan personeller

Tatil için hep gittiğim Bodrum'da, bu sefer farklılık yapıp sürekli konakladığım otele değil de Grand Park Bodrum'u tercih ettim. Önceleri ilk defa gittiğim otel, acaba beğenir miyim diye tereddütlerim vardı. Ama tatil yaptıkça ve günler geçtikçe otelin ne kadar kaliteli olduğunu ve hizmete ne kadar çok değer verdiğini gördüm. Yemekler, çalışkan personeller, havuzlar, alakartlar mükemmeldi. Biz bu tesisi çok sevdik ve artık bu tesiste tatillerimizi geçireceğiz. Tüm ailelere tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Kenan Bey merhaba, öncelikle tatiliniz için otelimizi tercih ettiğinizden dolayı çok memnun olduğumuzu belirtmek isteriz. Tüm otel çalışanlarımız ile siz değerli misafirlerimizin rahatlığı ve memnuniyeti için yoğun çaba harcamakta ve sizlerden gelen olumlu yorum ve öneriler olduğunda da kendimizi mutlu ve başarılı hissetmekteyiz. Misafir memnuniyetini ilke olarak benimsemiş kadromuz ile sizi, ailenizi ve arkadaşlarınızı tekrar otelimizde görmekten memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Grand Park Bodrum ailesi

26 Mart 2018, Pazartesi 11:04
Grand Park Bodrum
Grand Park Bodrum

-

Çocuk büfeleri mükemmel

Buradan çocuklu ailelere sesleniyorum. Kesinlikle çocuğunuzun ve sizin mutlu ve huzurlu olacağınız bir ortam. Özellikle çocuk büfeleri mükemmel. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sayın Sahim Sahil, otelimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bu güzel yorumunuzu okumuş olmamız, sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına bizleri motive ettiğini paylaşmak isteriz. En kısa zamanda sizleri otelimizde tekrar ağırlamayı umut ederiz. Saygılarımızla, Grand Park Bodrum ailesi

19 Mart 2018, Pazartesi 11:48
Grand Park Bodrum
Grand Park Bodrum

-

Sorunsuz bir otel

Ailem ile birlikte geçtiğimiz yaz Grand Park Bodrum'da konaklamıştık. Her yıl Bodrum'a gideriz ama ilk defa böyle sorunsuz bir otelde kaldık. Bu yıl tekrar bu tesise gideceğiz, rezervasyonumuz hazır. Görüşmek üzere Bodrum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sayın Hayriye Hanım, otelimiz hakkında yorum yapmak adına ayırmış olduğunuz değerli zamanınız için teşekkür ederiz. Sizi otelimizde tekrar ağırlama ayrıcalığına sahip olabilmeyi umut ediyoruz. Saygılarımızla, Grand Park Bodrum ailesi

19 Mart 2018, Pazartesi 14:15
Grand Park Bodrum
Grand Park Bodrum

-

Geniş ve manzaralı güzel odaları

Geçen sene tercih ettiğimiz oteldi, bu sene açılmasını sabırsızlıkla bekliyoruz. Geniş ve manzaralı güzel odaları, personellerin güler yüzlü olması, gerçekten kendinizi özel hissettiriyorlar. :) Restoranın terasında mükemmel deniz manzarası eşliğinde yemek yemek harika bir duygu. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Değerli Demet Hanım, öncelikle otelimiz hakkında nazik görüşlerinizi paylaşmak adına ayırmış olduğunuz değerli vaktiniz için teşekkür ederiz. Misafir memnuniyeti Grand Park Bodrum otelimizde her zaman önceliklidir. Takım olarak sizlere, keyifli bir ortamda keyifli bir tatil deneyimi yaşatmış olmaktan çok mutluyuz. Sizin görüşleriniz gelecek olan misafirlerimizi bilgilendirmek ve Grand Park Bodrum Hotel'imizi tercih etmelerinde önem taşımaktadır. Takım arkadaşlarımız misafirlerimizin beklentilerini karşılamak için ellerinden geleni yapıyor ve nazik geri bildirimleriniz için teşekkür ediyor. Sizleri bir sonraki Bodrum tatilinizde otelimizde tekrar ağırlama ayrıcalığına sahip olmayı ümit ediyoruz. Saygılarımızla, Grand Park Bodrum ailesi

1 Aralık 2017, Cuma 11:24
Tiana Beach Resort
Tiana Beach Resort

-

Yemekler gerçekten kötü

Eşimle birlikte ağustos ayı içerisinde 3 günlük kalmak üzere giriş yaptık. Ücreti iki kişi 3 gün olmak üzere daha girişte peşin ödedik. İlk katta oda verdiler. Oda rutubet kokuyordu. Odamızı değiştirmek istediğimizi söyledik, hemen değiştirdiler. 2. katta oda çok iyiydi. Koku, vs. rahatsız edici hiçbir şey yoktu. Zaten sonra anladık ki hotelin tek güzel yanı odasıymış. Yemekler gerçekten kötü. Çeşit azlığını geçtim. Lezzet konusunda aşırı eksikler. Ben hiçbir şey yiyemedim ( kahvaltı dahil olmak üzere). Daha 2. günü sabah hotelden çıkmak istediğimizi söyledik. Bize 2. gün de kalmamız konusunda rica ettiler. '3. gece paranızı en geç yarın akşama yatırmış oluruz' dedi oradaki yetkili. Biz de sırf mağduriyet yaşamamaları için 2. gece kaldık. 3. gün çıktık. Ertesi günü yatıracağız dedikleri parayı yaklaşık 2 hafta sonunda (bu arada iki günde bir arıyoruz) kesintili yatırdılar. 360 TL yatırmaları gereken parayı 300 TL olarak. Öncesinde hiçbir bilgi vermeden. Personel güler yüzlü evet, onların hakkını yemeyeyim. Gitmeyin derim, paranıza, en önemlisi zamanınıza yazık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yasmin Resort Bodrum
Yasmin Resort Bodrum

-

Odalar biraz eskimiş

Yemekleri diğer yorumlardaki kadar kötü bulmadım. Bira fıçı Efes, şaraplar Altındağ. Yine de gerçek ultraya göre çok zayıf. Odalar biraz eskimiş. Tuvalet, banyo temizliği iyi değil. Bence otelin en kötü yanı oda temizliği. Kapıya rahatsız etmeyin koysanız da hiç bakmıyorlar. Öğlen uyurken içeri mini barcı daldı, kullanmadım dediğim halde bakıp gitti! Çarşafları değiştirmemişler. Odaya ilk geldiğimde klozette lekeler vardı. Televizyon kanalları çalışmıyor. Odalara golf arabalarıyla gidiliyor ama bulabilirseniz. Hep yürüdüm o sıcakta. Deniz güzel. Restoran personeli çok iyi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Park Bodrum
Grand Park Bodrum

-

Odalar kötü

Saat 17:30'da otele vardık. Resepsiyonda in, cin top oynuyordu. Ancak bir kaç dakika bekledikten sonra arkadan bir yerden bir arkadaş geldi ve bizimle ilgilendi. Odamıza çıktık. Resimlerle alakası olamayan basitlikte bir oda. Banyo da doğru dürüst bir raf vesaire yok. Geniş bir lavabo var ve her türlü temizlik malzemeni bunun üzerine koymak zorundasın. Yemek sırasında her türlü içkiyi bardan çok kasaba tiyatro kulisindeki bar dekoruna benzeyen bir yerden alıyorsun, bunun için de sıraya girmen lazım. Yemeklere hiç girmeyeyim, sunulan bir şeyler var ama kalite düşük ve her şeyde ucuza kaçıldığını hissetmemek mümkün değil. Akşam yemeğinde kırmızı et olmaz mı arkadaş? Yoktu. Oda kasaları için günlük 8 TL talep edildi. Odamızda kasa yoktu. Değerli eşyamızı yanımızda taşımak istemediğimizden resepsiyondan kasa talep ettik. Odada kasa olmadığını söylediğimizde bir tane tedarik etmeye çalışacaklarını söyledi resepsiyondaki arkadaş. Saat 24:00'dan sonra alkollü içki istersen para ödemek zorundasın. Bütün bunlar 3 yıldızlı bir otelde bile normal karşılanmayacak şeyler. Bu arkadaşlara bu 5 yıldızı kimler ve nasıl verdiler anlamak çok zor. Kısacası odalar hayal kırıklığı, hizmet anlayışı kötü. Verdiğiniz parayı düşündüğünüzde kendinizi aldatılmış hissediyorsunuz. 4 günlük rezervasyonumuz olmasına rağmen bir gece kaldık ve ertesi gün Bodrum'da kalitesine güvendiğimiz başka bir otele geçtik. Paranızı boşa harcamamak ve sinirlerinizi bozmamak için bu tesisten uzak durun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Değerli Ercüment Bey, Grand Park Bodrum otelimizde sizi ağırlama imkanı verdiğiniz ve nazik düşüncelerinizi bizimle paylaşmak adına ayırmış olduğunuz değerli vaktiniz için teşekkür ederiz. Misafir memnuniyetinin büyük önem taşıdığı grubumuzda yapmış olduğunuz geri bildirimleri ve eksik görmüş olduğunuz izlenimlerinizi yönetimimiz ile paylaştığımızı bildirmek isteriz. Size hizmet kalitemizin en üst düzeyde sergilendiğini gösterebilmek adına bir sonraki tatilinizde her hangi bir tesisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Grand Park Bodrum ailesi

24 Kasım 2017, Cuma 10:20
Yelken Hotel & Spa
Yelken Hotel & Spa

-

Personel ilgili

Otelden çıktım ve eve doğru yoldayım. Sıcağı sıcağına söylemek istedim. Otel konum olarak çok güzel bir yerde. Ulaşım, eğlence ve gezecek yer olarak konum gayet güzel bir yerde. Yemekler lezzetli ve gayet bol çeşitli. Personel ilgili, güler yüzlü ve her konuda yardım eden genç arkadaşlardan oluşuyor. Temizlik de her gün yapılıyor. Deniz çok güzel fakat bakımsızlığından dolayı biraz pisti sadece. Havuz da güzeldi. Kardeşimle gittik ve memnun kaldık. Yine gidebilirim. Beklentisi çok yüksek olanlar umduğunu bulamayabilir ama tatil yapılabilecek güzel bir yer bence. Teşekkürler Yelken Hotel & Spa ve çalışanları.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yasmin Resort Bodrum
Yasmin Resort Bodrum

-

Birçok eksiği var

17-22 Temmuz 2017 tarihleri arasında otelde kaldık. Resimlerinde ne kadar harika gözükse de birçok eksiği var. Clup odasında konakladık, içeriye girdiğinizde tuhaf bir rutubet kokusu gibi bir koku hakim lavabo ve küvet doğru temizlenmemişti. Çarşaflarınız her gün düzenli olarak değiştiriliyor ama mutlaka bir yerinde bir leke ya da saç, kıl, tüy, bir şey bulunuyordu. Lobi ya da snack bara giderken mevcut olan lavabolar pis, kötü bir koku. Bir hafta boyunca ne kaldığımız odada ne de herkese açık lavabolarda çamaşır suyu kokusu duymadık. Restoranında yemek çeşidi çok fazla fakat lezzetsiz, sadece her akşam ızgara menülerinden yedik diyebilirim. O kadar malzeme ancak bu kadar ziyan edilebilir. Personeli on numara, kimse işinden gocunmuyor, güler yüzlü, kimse oflayıp püflemiyor, gayet iyi, bir şey istendiğinde anında çözüm bulunuyor. Bir de clup odalara mini arabalarla istenilen saatte bırakılıyor, bu imkanı sunmaları güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yasmin Resort Bodrum
Yasmin Resort Bodrum

-

Plastik bardak

5 yıldızlı otel kalitesi kesinlikle yok. Ancak 3 yıldız alabilir. Alkol çok tüketen biri değilim ama birası bile içilmez durumda. Gündüz plastik bardakta veriliyor. Rakı bilmediğiniz bir marka, şarap dersen, amiyane tabirle söylemek gerekirse köpek öldüren. Pansiyonda kalın sevgili dostlar, dışarıda yiyin, için. Ya da kahvaltılı bir yerde kalın, asla değmez.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yasmin Resort Bodrum
Yasmin Resort Bodrum

-

Bir tatil, 3 oda değişimi

Otel rezervasyonu Tatilsepeti sitesinden yaptım. Fakat rezervasyon yapmadan önce sizin otelle irtibata geçip şu soruları sordum "aile odaları ara kapılı mı?" ve "tek kişilik yataklarınız gerçek yataklar mı?" . 02523110330 telefonu aradım. (Resepsiyonda bulunan yetkili hanımefendinin bu telefon numarasına hiçbir yerden ulaşamayacağımı iddia etmesine rağmen) Çıkan yetkili bay ve sonrasında garanti altına almak için görüştüğüm hanımefendi odaların ara kapılı ve yatakların tek kişilik kanepeden bozma olamayan yatak olduğunu söylediler. Gelelim gerçeğe yatak somya, oda ara kapılı değil. 2) Şu anda çalışmayan bir oda kliması ile karşı karşıya durumdayız. Odalarımızda havalandırma sistemi olmadığı gibi otele giriş yaptığımızdan beri çalışmayan bir klimamız var. Klima tamiri için gelen ekip ise daha klimanın kumanda düğmelerini çözmeye çalışırken yoklama yordamıyla acaba bu düğme ne işe yarıyor acemiliğiyle klimayı yapamayıp çıktılar odadan. Şu anda da tüm odanın kliması çalışmaz durumda. Çözüm "bu gece böyle". 3) Otel temizliğine gelince: Yemek tabakları bırakın kirli olmayı bir önceki müşterinin o tabağı sıyırarak mı yoksa çatalla mı yediğini anlayabileceğimiz kadar kirli durumda. Çatal kaşık bir önceki kullananın ruj lekesi ile dolu. Bardaklar deseniz tabaklardan daha feci durumda. Bu sorunun da cevabı personel tarafından "sularımız kireçli" olarak verilmekte. 4) Bir önceki adımda personelden bahsetmişken, personel hizmet sektöründe çalıştığından bihaber. Misafir memnuniyeti, müşteri ilişkileri, saygı, güler yüz, donanım, hiçbiri personelde bulunmamakta. Öncelikle sanırım otel genelinde alınan bir kural yabancı müşterilere daima öncelik verin. Sıra gözetmeksizin. Türkler bekler. Sonrasında evde herkesin rahatlıkla hazırladığı meyve kokteylini isterken sanki atomu parçalamalarını istemişiz gibi bakmaları. Sabah 7'de girdiğimiz havuzun dibindeki kum ve saç yumakları ve uyardığımız zaman her zamanki vurdumduymaz tavırlar. 5) 3202 No'lu odanın üzerinden gelen her gece 4'te başlayan sandalye masa vb çekme yerleştirme sesleri ve bu durumu uyaran yan komşumuza "ne yapalım temizlik yapıyoruz " tavrında verilen cevap. Ve bunun havuz kenarından yüksek sesle bağırarak yapılması. 6) Havlu ve nevresim kısmına gelince havlular çoğu zaman özellikle plaj havluları kurutulmaya bile tenezzül edilmemiş lekeli kirli paslı olarak veriliyor. Kokusundan bırakın kurulanmayı seremiyorsunuz bile. Odaya bırakılan banyo havluları da aynı durumda deterjan değmesini bırakın benim odamdan alıp başka odaya konulduğundan şüpheliyim. Aynı derecede kokan nevresim ve yastıklar da başka mükemmel bir durum. Otel de güzel bir nokta bile yok mu? Evet var. Saat 11'de açılan beach bar personeline diyecek tek kelime yok. Gerçekten ilgili alakalı ve güler yüzlü çalışıyorlar. Bu geldiğimiz günden beri bize verilen 3. oda. İlk odamızda minibar, wc çeşmesi, klima, TV yani elektronik hemen hemen hiçbir şey çalışmıyor ve aile odası değildi. İkinci odamız yokuşun en tepesinde kokusundan içeri girilmeyen ve tam kapının karşısındaki koltuğu sağ olsunlar tek kişilik yatağa benzetmeye çalışmışlar bir haldeydi. Son odamızda alt katlarda diğerlerinden sonra razı olmak zorunda kaldığımız bir oda.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kadıkale Resort & Spa
Kadıkale Resort & Spa

-

Yemekler iyi değil

Yemekler iyi değil, hep tavuk hep tavuk. Hijyen yok. Garsonların çoğu kibar değil. Aksam saat 8:30'da yemeğe gittik, yemek kalmamış. Masalar temizlenmiyor. 5 yıldızlı otel hizmeti verilmiyor. Bardaklar pis, suya daldırılıyor. Çay soğuk, çay makinesi 1 tane var. Otelin konumu ve denizi güzel sadece o kadar. 9 gün kaldık, havası güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tiana Beach Resort
Tiana Beach Resort

-

Çalışanları çok güler yüzlü

25.6.2017 tarihinde 4 günlük tatil yaptık. Otelden çok memnun kaldık. Çalışanları çok güler yüzlü, ilgili, yemekler nefis, ilgi, alaka, çok rahat edebilecek bir yer. Gitmek isteyenlere tavsiye edebileceğim bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Park Bodrum
Grand Park Bodrum

-

Yemekler çok kötü

Tatilimiz zehir oldu, verdiğim paraya üzülüyorum. Gitmeyin çünkü aç kalırsınız. Yemekler çok kötü, çeşit az ve lezzetsiz. Otel havaalanına uzak, bakmayın km olarak yakın göründüğüne, 3 araçla gidiyorsunuz (havaalanından Bodrum'a, Bodrum'dan Turgutreis'e ve Turgutreis'ten Kadıkalesi'ne). Ayrıca Kadıkalesi'nde inince otel çok içeride kalıyor, bayağı yürüme mesafesi var, bu da valizlerle ve sıcakta çok zor oluyor. Otelin müzik eksiği var. Sadece animasyon ekibi aktivite yaparken müzik var. Kendi kulaklıklarımla müzik dinlemek tatilde hiç eğlenceli olmuyor. Ayrıca bir şey daha: çıkış yapmadan bir gece önce odanın kapısının altından bir kağıt atılıyor "yarın çıkışınız 12:00'dir diye", ben de resepsiyonistlik yaptım ve birçok otele tatile gittim, hiç böyle bir uygulama görmedim. Kendimi kovulmuş gibi hissettim. Kısacası gitmeyin, paranızı ziyan etmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Değerli Özge Hanım, Grand Park Bodrum Hotel'imizde konaklamayı tercih ettiğiniz ve nazik düşüncelerinizi bizimle paylaşmak adına değerli vaktinizi ayırdığınız için çok teşekkür ederiz. Corendon Hotels & Resorts grubu olarak misafir memnuniyeti en üst seviyede önem taşımaktadır ve misafirlerimizin yapmış oldukları geri bildirimler daima ciddiye alınmaktadır. Sizlerin otelimizden memnuniyetsiz ayrılmış olması bizleri çok üzdü. Değerli düşünce ve yorumlarınızın yönetime iletildiğini bildirir, size hizmet kalitemizin en üst düzeyde sergilendiğini gösterebilmek adına bir sonraki tatilinizde tekrar ağırlamaktan memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Grand Park Bodrum Ailesi

16 Aralık 2017, Cumartesi 11:36
Yelken Hotel & Spa
Yelken Hotel & Spa

-

Tekrardan gidebileceğim bir tesis

Seve seve tekrardan gidebileceğim bir tesis, otel ve çalışanlara teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tiana Beach Resort
Tiana Beach Resort

-

Yemekleri bir harika

Merhaba, eşimle beraber 3 gece kaldığımız bu otelde bütün otel çalışanlarına teşekkür etmek istiyorum. Herkes elinden gelen yardımı yapıyor. Güler yüzlü ve fazlasıyla ilgililer. Yemekleri bir harika, özellikle aşçıyı bulup teşekkür ettim. Herkese tavsiye ederim. Gönül rahatlığı ile gidip ailenizle kalabileceğiniz bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tiana Beach Resort
Tiana Beach Resort

-

Otelin yapısı ve konumu

Tiana Beach Resort'u ziyarete gittiğimde genel alanların tamamen yenilendiğini görünce açıkçası şaşırdım. Otelin yapısı ve konumu itibariyle aynı zamanda ailesiyle tatile gelmeyi düşünenler için iyi bir tercih olacaktır... Bu sene yine aynı oteli tercih ediyorum... Tatil için ön görüşme sağladığımda yeni sahibi ve çalışanların profesyonel kişiler olduğunu anladım...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kadıkale Resort & Spa
Kadıkale Resort & Spa

-

Müşterilerle ilgilenme hiç yok

Balayı için tercih etmiştik. Müşterilerle ilgilenme hiç yok. Su istiyorsunuz, plastik bardakla veriyorlar. Garsonlar çok ilgisiz. Balayımız çok berbat denecek kadar kötüydü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yasmin Resort Bodrum
Yasmin Resort Bodrum

-

Mutfak harika

Otel mükemmel. Bakmayın birilerinin kötü dediğine, hakikaten çok harika bir otel. Manzara, deniz müthiş, mutfak harika. 2 yıldır gidiyorum, toplam dört bayram gittim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yasmin Resort Bodrum
Yasmin Resort Bodrum

-

Birçok eksik var

28.09.2016. Otel beklediğimiz gibi çıkmadı. Birçok eksik var. İyi olan tek tarafı personeli çok iyi, onun dışında beklentilerinizi karşılayacak bir yer değil. Yemekleri hem kötü ve çeşitleri az. Hijyen yok. Beklenti içinde olanlara tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yasmin Resort Bodrum
Yasmin Resort Bodrum

-

Odalar tertemiz

Ya aynı yere mi gitmişim bu kötü yorumları yapan arkadaşlarla bilemiyorum. Her şey mükemmeldi. Odalar tertemiz, yemekler ve alkol servisi harika. Havuzları güzel. Bodrum'u sevenler, burası cidden iyiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kadıkale Resort & Spa
Kadıkale Resort & Spa

-

Çok büyük hayal kırıklığı

5 yıldızı ne ile hak etmiş anlayamadık. Yemekler lezzetsiz. Yemek mekanları çok pis. Hala su istediğinizde plastik bardakla veriyorlar. En son ne zaman böyle su içtim bilmiyorum. Çok büyük hayal kırıklığı. İki gecedir dışarıda yemek yiyoruz. Lütfen gelmeyin diyebilirim ancak.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yasmin Resort Bodrum
Yasmin Resort Bodrum

-

Böyle bir işletme anlayışı

Tarih 22.08.2016. Sakın ama sakın bu otele uğramayın. Böyle güzelim denizi, böyle bir işletme anlayışıyla mahvetmek anlaşılır gibi değil. 2000 TL'yi 4 gece için resmen çöpe attık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yasmin Resort Bodrum
Yasmin Resort Bodrum

-

Güler yüzlü personeli

Otel sahili, denizi, güler yüzlü personeli, yemekler son derece mükemmel. Bir tatilden ne bekliyorsanız bence mümkün. Şu anda otelde tatildeyim ve mükemmel...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yasmin Resort Bodrum
Yasmin Resort Bodrum

-

Odalar bakımsız

Denizi, havuzları çok güzel. Odalar bakımsız, yemekler çok kötü, eğlence sıfır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Park Bodrum
Grand Park Bodrum

-

Geniş odaları var

Oteli tavsiye ederim arkadaşlar. Yemekleri güzel. Denize sıfır. Aquaparkı var. Odaları her gün temizleniyor ve geniş odaları var. Havlular her gün değiştiriliyor. Yemeklerde, içeceklerde hiç sıra yok. Havası mükemmel. Bunaltıcı bir havası yok. 2,5 yaşındaki kızımla gittik. İlk önce çok korktuk üşütür mü diye ama orada konuştuğumuz 25 yıllık bir otelci abi bu esinti çocukları hasta etmez çünkü klima açmak zorunda kalmayacaksınız dedi. Gerçekten de hiç klima açmadık ve kızım hastalanmadı. Sadece sivrisinek vardı biraz. O da gittiğimiz her otelde vardı neredeyse. Geçen yıl Antalya Kemer'de kalmıştık. Orada 39 derece ateşlenmişti. İyi tatiller diliyorum herkese.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sevgili Zeynep Hanım, sizi Grand Park Bodrum Hotel'imizde ağırlama imkânı verdiğiniz ve nazik düşüncelerinizi bizimle paylaşmak adına değerli vaktinizi ayırdığınız için çok teşekkür ederiz. Misafirlerimizin otelimizde kendi evlerindeki kadar rahat ve huzurlu hissederek keyifli bir tatil geçirmelerini sağlamak adına tüm takım arkadaşlarımız hassasiyet göstermektedir. Ekip olarak beklentilerinizi karşılayabilmiş olmaktan son derece mutlu olduğumuzu bilmenizi isteriz. Yapmış olduğunuz geri bildirimleriniz için tekrar teşekkür ediyor, Sizi bir sonraki Bodrum tatilinizde tekrar otelimizde ağırlama ayrıcalığına sahip olabilmeyi umut ediyoruz. Saygılarımızla, Grand Park Bodrum ailesi

1 Aralık 2017, Cuma 12:51
Yasmin Resort Bodrum
Yasmin Resort Bodrum

-

Otel ve odalar bakımsız

26 Haziran'da tatilimizi maalesef bu otelde geçirmek zorunda kaldık. 5 günlük rezervasyon yaptırmış olduğumuz oteli 3. gün terk etmek zorunda kaldık. Odalar, otel bakımsız ve pis. Yemekler çeşit olarak az ve lezzetsiz olduğu için yenmedi, parantez açıyorum ki bu şikayetlerimizi dikkate almayan rezervasyon yaptırmış olduğumuz tatil.com yetkilileri hiçbir şekilde bize yardımcı olmadı rezervasyonu iptali için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yasmin Resort Bodrum
Yasmin Resort Bodrum

-

Eski ve bakımsız

Tatilinizi rezil etmeyin. Bilmeden gelen hayal kırıklığına uğrar. Kesinlikle önermiyorum. Sinir, stres içerisinde tatil geçirirsiniz, paranıza yazık. Hijyen sıfır. Yemeklerde sadece et olarak köfte var, onun için de sıraya giriyorsun. Servis yok. Eski ve bakımsız, son demlerini yaşayan bir otel. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bodrum Ecofarm
Bodrum Ecofarm

-

Muhteşem bir ortam

Muhteşem bir ortamı ve muhteşem bir kahvaltı anlayışı var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bodrum Ecofarm
Bodrum Ecofarm

-

Çiftlik kahvaltısı enfes

Muhteşem bir ortamı var. Çiftlik kahvaltısı enfes. Mutlaka tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bodrum Ecofarm
Bodrum Ecofarm

-

Doğal ve zengin kahvaltısı

Birbirinden lezzetli akşam yemekleri. Doğal ve zengin kahvaltısı. Ortam çok huzurlu ve doğa ile iç içe.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yelken Hotel & Spa
Yelken Hotel & Spa

-

Otel güzel

Otel güzel, hoşuma gitti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yelken Hotel & Spa
Yelken Hotel & Spa

-

Buraların güzel bir oteli

Muhteşem bir yer değil belki ama kötüde değil. Buraların güzel bir oteli, tekrar gelinebilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yelken Hotel & Spa
Yelken Hotel & Spa

-

Gün batımının en güzel olduğu yer

Bu otel gün batımının en güzel olduğu yer...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yasmin Resort Bodrum
Yasmin Resort Bodrum

-

Orta düzeyde

Otel çok güzel ama personel ve garsonların davranışları hoş değil. İçkili olması itici.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bodrum Ecofarm
Bodrum Ecofarm

-

Güzel kahvaltısını yemeden gitmeyin

Muhteşem bir ortam, buraya uğramadan Bodrum'a geldim demeyin. Güzel kahvaltısını yemeden gitmeyin ve mutlaka konaklayın ki bu güzel insanlarla tanışma fırsatını yakalamış olun... İnanılmaz derecede her şey güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kadıkale Resort & Spa
Kadıkale Resort & Spa

-

Kalınması gereken bir tesis

Mükemmel bir tesis. Çalışanlar güler yüzlü, oda temizliği çok güzel, hizmet güzel, animasyon güzel, iskelesi muhteşem, deniz mükemmel. Görülmesi gereken bir yer...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kadıkale Resort & Spa
Kadıkale Resort & Spa

-

Eğlence arayanlara...

Guler yuzlu hızmet ve full eğlence arıyorsan adres burası.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kadıkale Resort & Spa
Kadıkale Resort & Spa

-

Mutlaka konaklamalısınız

Burada tatil yapmadıysanız tatil yaptım demeyin. Fincanda sunulan çiçek birden şımardım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yasmin Resort Bodrum
Yasmin Resort Bodrum

-

Kesinlikle tavsiye etmiyorum

Yasmin Resort Bodrum'a 4 sene önce, daha önce otelde konaklayan eşimin kardeşinin tavsiyesiyle gitmiş ve memnun kalmıştık. Ben de 2013 yazı için yeni evlenen kız kardeşime balayı oteli olarak önerdim, onlar da balayına oraya gittiler. Birkaç gün sonra biz de onlara eşlik ettik. Otel tamamen hayal kırıklığı yarattı. İşletme el değiştirmişti. Doğru düzgün personel yoktu, resepsiyonda sadece 1 bayan duruyor ve bir yandan gelen şikayetlere cevap veriyor bir yandan misafir karşılıyordu. Yemekler çok çok kötüydü. İçecekler markasız ne olduğu belli değildi. Sözde otel 5 yıldızlı. Bu arada kardeşim balayı çifti ya süslenmiş özel bir oda ne de bir hediye. 2 gün sonra mavi naylona sarılmış içinde soyulmamış birkaç elma ve portakal tabağı. Şaka gibi! Neyse asıl konuya geleyim. Tatilin 3. günü aquaparka gittik. Kardeşim ve eşi 3 kaydıraktan ikisinden de kayarak değil resmen yürüyerek indiler yavaşlıktan. Bu arada kaydırakların başında kesinle güvenlik görevlisi yoktu, sadece aşağıda 1 kişi vardı O kişi de dalmış gitmiş hiç umrunda değildi. Havuzun için kaydırakların önünde, kayan insanları bekleyen turist çocukları tehlike altındaydı. Ben bir yandan kameraya alıp bir yandan da hem çocuklara oradan çekilmesi için hem de sözde güvenlik görevlisine çocukları uyarması için bağırdım ama duymadı. Kardeşim ve eşi 3. kaydırağa bindi, bu daha hızlıydı. Ard arda binmişler 10-15 saniye aralıkla havuza indiler. Havuzdan çıktıklarında kardeşim burnunu eşinin kafasına çarpıp kırmıştı. Biz zaten şoktayken otel revirindeki hemşire bizden daha panik çıktı. Kardeşimi hemen hastaneye götürdük, burnu parçalanmıştı. Burada otelin güvenlik esikliği olduğu apaçık ortada. Güvenlik görevlisinin takip etmesi kaza risklerini önlemesi gerekiyordu. Derhal otel müşteri ilişkileri sorumlusu ve otel müdürüyle görüştük. Kendileri gayet pişkin bir tavırla bizim güvenlik eksikliğimiz yok dediler, çok ısrar edince ambulans parasını ödemeyi teklif ettiler. Biz yapılacak ameliyat maliyetini yansıtacağımızı belirttik ama kabul etmediler. Elimizde kamera kayıtları mevcut, bu işin peşini bırakmayacağız. Madem güvenlik eksiklikleri yoktu neden olaydan hemen sonra kaydırakların başına bir adam daha diktiler ve kayışları kontrollü yapmaya başladılar?? Bu acemice işletilen sözde 5 yıldızlı oteli kesinlikle tavsiye etmiyorum. Bu arada otel personeli bile bize hak verdi, bir dahaki sefere gitmemiz için aquaparkında 4-5 güvenlikçinin bulunduğu başka bir oteli önerdi, düşünün artık. Bu oteli kesinlikle tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yasmin Resort Bodrum
Yasmin Resort Bodrum

-

Böyle bir yere rastlamak

Otelin sadece yeri ve denizi güzel. Çalışanlar özensiz, her yer pis. Bardaklar kalıntı içinde. Her şeyi pet bardakla içtik. Bütün sene yazın tatil yapmak için bekliyoruz, böyle bir yere rastlamak çok üzücü. :(

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yasmin Resort Bodrum
Yasmin Resort Bodrum

-

Mükemmeldi her şey

En başta ilgisi güler yüzlülüğü inceliği kalitesiyle bizi karşılayan ve tüm konaklama süresince sürekli yanımızda olan Kadir Bey'e sonsuz teşekkürler. Türk olarak Türkiye'de ilk defa bu kadar çok güzel bir tatil geçirdik. Başta Eren Bey olmak üzere bütün animasyon ekibine teşekkür ederiz .Otelin gece gösterileri de mukemmeldi her gece değişik grupların gösterileri oluyordu. Yemekler, içecekler, konum, otelin içi, çalışanlar her şey mükemmeldi son yılların en iyi tatilini geçirdik çok teşekkürler. Odaların temizliği her gün eksiksiz yapılıyordu. Mini barımız her gün .Her şey çok güzeldi, herkese tavsiye ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yasmin Resort Bodrum
Yasmin Resort Bodrum

-

Huzur ve keyifli tatil

Paloma Yasmin Resort Bodrum’da 22.06.2012-27.06.2012 tarihleri arası 5 gece eşim ve kızım ile birlikte çok keyifli bir tatil geçirdik. Bizi en güzel şekilde karşılayan ve tatilimize güzellik katan resepsiyon müdürü Kadir Bey'e sonsuz teşekkür. Otel temiz + odalar çok rahat, (olaplar geniş), eşyalarınız ile kucak kucağa oturmuyorsunuz, yemekler de güzel ama benim en çok tatlıları aklımda kaldı... Nesrin E. / Mersin

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yelken Hotel & Spa
Yelken Hotel & Spa

-

Yeni binada konaklayın

Otel yeni ve güzel bir tesis, yemekleri beğendim, aktiviteler iyi. 2 sefer konakladım otelde, 1.sinde yeni ve asıl olan binada 2. sinde ise yer olmadığı için ek binalarda. Odalar arasında dağlar kadar fark vardı, eğer ana binada yer yoksa kalmayın derim bu otelde. Rezervasyon yaptırırken sorun hatta odayı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yasmin Resort Bodrum
Yasmin Resort Bodrum

-

Seneye yine inşallah

2011 Temmuz ve Ağustos aylarında tatile gittim bu otele... Her şeyiyle çok güzeldi... Animatörleri personelleri müşteri ile iç içe ve konularına hakimler... İbrahim ve Eren animatörleri müşterilere çok hakimler. Yemekleri çok iyi, odaları güzel, sadece kumsalı kumsuz temizlenmeli... İlgilenen tüm personel çok teşekkürler ederim ve bu oteli tavsiye ederim...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yasmin Resort Bodrum
Yasmin Resort Bodrum

-

5 yıldız değil 3 yıldız

Hayatımın en iğrenç tatilini geçirdim. Otel odaları ki ben club odasında kaldım pislik içinde. 3 yaşındaki oğlum bile anne burası çok pis ben yıkanmam dedi. Tesis konum olarak güzel fakat temiz bir otel arayan aklı varsa gitmesin derim. Otelin tek güzelliği yatakları ve denizi. Hijyen sıfır kesinlikle tavsiye etmem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yasmin Resort Bodrum
Yasmin Resort Bodrum

-

Gelincik tarafından...

Temmuz ayında üç aile söz konusu otelde konakladık. Otelin konumu güzel, botanik bahçesi içinde. Deniz muhteşem! Ancak hizmet kalitesini beğenmedim. Yemekten sonra havuz başında ya da lobide oturup bir şeyler içmek mümkün değil. Çünkü ne kalabalığı karşılayacak yer mevcut, ne de ihtiyacınıza cevap verecek yeterlilikte eleman. Bir bardak çay için yarım saat bekleyebiliyorsunuz. Odanızda şampuan bitebiliyor ve siz "Bitmiş, depodan gelmesini bekliyoruz." yanıtını alabiliyorsunuz. Keza barda talep ettiğiniz bir içecek için de... Sabah kahvaltıda biten her bardak çayı kalkıp doldurmalısınız. Garson arkadaşların termosları her daim boş. Doluysa da, ya bırakamıyor ya da çay soğuk. Örnekler çoğaltılabilir... Sanıyorum tüm bunlar Paloma gruba geçişin gerçekleştiği sezon olduğundan yaşandı, ancak bunda müşterinin ne günahı var? Konumu, mimarisi, yemekleri, denizi, aktiviteleri bu kadar güzel olan bu tesisin, kaliteli hizmet ve her şey dahil konaklama anlayışını acilen gözden geçirmesi gerektiği inancındayım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yasmin Resort Bodrum
Yasmin Resort Bodrum

-

konul quliyeva tarafından...

Her şey çok güzeldi teşekkürler, sayenizde unutulmaz bir tatil geçirdim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yasmin Resort Bodrum
Yasmin Resort Bodrum

-

osman cınar tarafından...

Animasyon takımını beğenmedim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)