Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Göltürkbükü Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Göltürkbükü Otelleri

Göltürkbükü için {{ (filteredHotels).length}} / 70 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Göltürkbükü Otelleri - En Uygun Göltürkbükü Otel Fiyatları

Bodrum Torba üzerinden gelip de sahile doğru inmeye başladığınızda sağınız solunuz bir anda mandalina ağaçlarıyla çevrilir. Hani şu yeşil halini dilimleyip bardağınıza attığınızda, içkiye bir başka koku ve tat veren kokulu Bodrum mandalinleri.
Bodrum Göltürkbükü otelleri, işte bu mandalina ağaçlarının arasında bulunur. Ekranlarda hep büyük ve lüks oteller görünse de aslında, daha çok butik oteller vardır. Bodrum Göltürkbükü otelleri mandalina ağaçları gibi küçüktür, bu nedenle bahçe aralarında kaybolurlar.

Şöhreti Bodrum'u çoktan aşan Göltürkbükü otelleri, duruşları ve mimarileri ile olduğu kadar, çevreci duruşları ile de önemlidir. Çevreyi bozmadan, ağaçlara ve canlılara dokunmadan otellerini inşa etmişler, sessizlik içinde misafirlerini beklemektedirler.

Göltürkbükü, Bodrum kalabalığından ve gürültüsünden uzak bir tatil ya da gün geçirmek isteyenlerin kaçış yeri. Sahil yolu yazın trafiğe kapalı. Bütün gün denize girmek ve güneşlenmek için kullanılan Bodrum Göltürkbükü otellerinin denize uzanmış tahta iskeleleri akşam alacakaranlıkla birlikte lokantaya veya bara dönüşüyor. Masa ve sandalyeler diziliyor. İskelelerde mumlar, kumsallardaki dev varillerde ateşler yakılıyor. Genellikle tanıdık yüzler masalarda yerlerini alıyor ve servis başlıyor...

Göltürkbükü otellerinde konaklayabilir, akşam yemekleri için otellerin iskelelerini tercih edebilir, Göltürkbükü otellerinin düzenlediği günübirlik ya da haftalık mavi turlara katılarak harika bir tatil geçirebilirsiniz.

Göltürkbükü otellerinde konaklamak isterseniz, yaz sezonunun başından rezervasyonunuzu yaptırmanız gerekiyor. Hatta plajlarını kullanmak isterseniz bile, gündüz arayıp randevu almalısınız, aksi takdirde kendinize bir şezlong bulmanız zor olacaktır.

Gölköy ve Türkbükü, Bodrum ilçe merkezinin kuzeyinde yer alan ve birbirlerine oldukça yakın iki köydür.
Her iki köy de önemli turizm merkezleri haline gelmiş ve köy olmaktan çok öteye geçmişlerdir. Gölköy ve Türkbükü birleşerek 1999 yerel seçimlerinde Göltürkbükü belediyesi olmuştur.

Bu iki köyün birleşip tek çatı altında bulunmasının en önemli sebebi son yıllarda turizm sayesinde oldukça gelişmeleri ve kendi kaplarına sığmayacak hale gelmeleridir.

Göltürkbükü beldesinde bu artan müşteri ihtiyacını karşılayabilmek için de birçok tesis açılmıştır. Her tesis farklılıklar yaratarak birbiri ile yarışmaya başlamıştır. Haliyle Göltükbükü otel fiyatları da aynı kalmamış, artış göstermiştir.

Bodrum'un bu en çok tanınan tatil beldesinde açılan tesisler birbirinden farklı özellikler gösterdiği gibi, Göltürkbükü otel fiyatları da oldukça çeşitlenmektedir. Ancak kesin olan bir şey varsa, o da Göltürkbükü 2020 otel fiyatlarının, yarımadanın her beldesinde olduğu gibi, yaz mevsiminde artması ve kış aylarında düşmesidir. Yani bir Bodrum sever için şunu söylemek mümkündür ki, Bodrum Göltürkbükü'nün en güzel zamanları olan eylül - ekim aylarında fiyatlar düşük olacaktır.

Bodrum Göltürkbükü 2020 otel fiyatları, yıl içinde değişiklik gösterdiği gibi, tesisin çeşidine göre de değişiklik göstermektedir. Lüks oteller ya da tatil köylerinin fiyatları oldukça pahalı iken, en çok tercih edilen butik otel fiyatları daha düşüktür.

Bodrum Göltürkbükü'nde 2020 otel fiyatları için pahalı ya da ucuz demek mümkün değildir. Çünkü her keseye uygun bir otel bulunmaktadır. Sadece sitemizde gezip biraz araştırma yaparsanız, tatilinizi geçirmek için size en çok hitap eden oteli bulabilirsiniz. İyi tatiller...

Göltürkbükü Hakkında
Tatil denilince Bodrum, Bodrum denilince de Göltürbükü gelir hemen birçok insanın aklına... Peki bu kadar tanınmasının sebebi ne? Sadece şöhretli isimlerin gidiyor olması mı dersiniz?
Önceden iki ayrı köy olan Gölköy ve Türkbükü, Bodrum ilçesinin Gündoğan beldesine bağlıydı. 1999 yılında birleşen bu iki köyün yeni adı Göltürkbükü oldu.

Gölköy'ün mitolojik adı Kariandadır. Eski yüzyıllarda, burada Karyalılar yaşamakta ve halk bağcılık ve şarapçılıkla geçimlerini sağlamaktaydılar.

Türkbükü'nün ise mitolojik adı Madnasa idi. Türklerden önce Rum köyü olan ve Rumbükü adıyla anılan köyün geçim kaynağı balıkçılıktır. Türkler'in eline geçmesiyle Türkbükü adını almıştır.

Bodrum'a yakınlığı ile de tercih edilen bu belde hem denize girme imkanı sağlıyor hem de eğlence anlamında Bodrum kadar olmasa da hareketli geceler geçirebileceğiniz alternatifler sunuyor.

Yaklaşık 8 aylık uzun bir yaz dönemi yaşanıyor Göltürkbükü'nde. Tatile illa temmuz, ağustosta çıkalım gibi bir durum yok. Hatta kış mevsiminde nefis dilbalığından yemek için bile tercih edilebilir Göltürkbükü.

Önceleri yalnızca deniz yoluyla ulaşılabilen Göltürkbükü sakin ve sade bir köyken, şimdilerde kara ulaşımının sağlanmasıyla İstanbul sosyetesi ve ünlülerin de sayesinde tanınmaya başlandı. Sahil kenarında farklı müziklerin geldiği iskelelerde güneşlenirken ya da temiz, ılık ve dalgasız denizde yüzerken ünlülerle karşılaşabilirsiniz.

Yaz boyunca, Göltürkbükü'nden çevre koylara, geleneksel Bodrum tekneleriyle, günlük geziler yapılıyor.

Tarihe meraklı olanlar için zengin bir belde aynı zamanda Göltürkbükü. Köyün tepelerinde tarihi kalıntılar yer alıyor. Özellikle taş, tuğla yığınlarıyla çevrili yıkıntılar arasında iki kule, ev kalıntıları, sarnıçlar, kaya mezarları ve taşlık saha dikkati çekiyor. Doğa aşıkları için de bulunmaz bir yer Göltürkbükü. Gölköy'ün adını aldığı, içinde yüzlerce bitki ve hayvan çeşidini barındıran göl ve etrafındaki palmiyeler kesinlikle görülmeli. Doğal ağaçlardan Palmiye familyasının bir türü olan ağaçların görüntülerinin güzelliği dışında en belirgin özelliği ise yanmaması. Dünya literatürüne geçen bu özel ağaçlar sadece ülkemizde ve Girit'te yetişmekte.

Türkbükü, yeni ismiyle Göltürkbükü'nün ünü Bodrum sınırlarını çoktan aşmış durumda. Ama bunda, sanatçıların olduğu kadar, tarihinin ve doğal güzelliklerinin de büyk payı olduğunu söylemek mümkün...

50 Kullanıcı Yorumu
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
10
0 (850) 602 52 60
Casa Del Mar Bodrum
Casa Del Mar Bodrum
Akdeniz Cad. No. 63
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Etrafında bolca mandalina ve limon bahçeleri bulunan, çok şirin, temiz ve güler yüzlü personeli olan, iyiki gitmişim diyebileceğiniz butik bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 68 38
Elista Hotel & SPA
Elista Hotel & SPA
Göltürkbükü Mah. Liman Cad. No:65
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Türkbükü'ndeki en kaliteli otel denilebilir. Yeni, temiz ve nezih bir otel. Sahili ve iskelesi çok keyifli ve konumu mükemmel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 600 14 02
No 81 Hotel
No 81 Hotel
Keleşharımı Mevkii Mimoza Sokak No:10
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Genel anlamda memnun kalmıştık. Fakat hafta sonu yaklaşıp yoğunluk başlayınca plajda çalışan personelin kalabalık gurupları memnun etme gayretiyle bizi rahatsız etmeleri ve bize çözüm getirmek için hiçbir çaba sarf etmemeleri tatilimizin son gününü rezil etti. Bir daha tercih eder miyim? Sanmıyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 88 41
Ece Hotel Bodrum
Ece Hotel Bodrum
Atatürk Cad. No. 66
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Sakin, huzurlu bir tatil arıyorsanız doğru adrestesiniz. Ayrıca çalışanların kalitesi tartışılmaz. Odalar tertemiz, yeni, banyolar aynı şekilde. Bir dahaki yıl tekrar geleceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 81 01
Voyage Türkbükü
Voyage Türkbükü
Şehit Gaffur Kaynar Cad. Hebil Mevkisi
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

12-17 Ağustos tarihleri arasında iki aile olarak otelde konakladık. Her iki ailede de 1'er bebek vardı. 1 ve 2 yaşlarında. Otele gelene kadar yol epey yordu. Otele varış yaptık. Kayıt işlemleri ardından odamıza geçtik. Ve ilk şoku o anda yaşadık. Aile olarak rezervasyon yapmamıza rağmen aile odası olarak bize verdikleri 2 ayrı yataklı odalardı. Hemen resepsiyonu aradık ve bize yaptıkları açıklama daha da saçmaydı. Aile olduğumuzu düşünememişler. Bir sonraki gün odamızın değişeceğini sabahtan değişeceğini söylediler. Ertesi gün sabahtan diğer arkadaşların odası değişti. Bizim oda için hala bir ses yoktu. Öğle saatlerinde resepsiyona gittik yeniden. Şikayetimizi dile getirdik. Sinirden ağlamaya başladığımda müşteri ilişkileri sorumlusuydu sanırım Nihal Hanım yanımıza geldi. Sakin olun, oturun yapacak bir şey yok, diğer odanın boşalmasını bekleyeceğiz. Ben de insanim falan diye saçma sapan açıklamalar yaptı. Otelimizde 4-5 tane çift yataklı oda var, o da size denk gelmiş dedi. Biz zaten otelimizin odalarının harika olduğunun garantisini vermiyoruz dedi. Yapıcı yaklaşımda bulunacağı yerde iyice moralimizi bozdu. Ben de 2 gündür oda peşinde olduğumuzu söyledim. Siz takmayın kafayı tatilinizi yapın ben çantalarınızı toplamaya yardım edeceğim dedi. Ki ben zaten oda değişecek diye çanta açamadım bile. Aradan 2 saat geçtikten sonra yeni odamız nihayet hazırdı. Nihal Hanım da gösterme amaçlı 1 çantamı alıp taşıdı. Ki benim öyle bir beklentim yoktu. Önemli olan yapıcı davranılmasıydı. Tatilimizin ikinci gününü de böyle atlattık. 3. gün plajda Dilşat Hanım'dı yanlış hatırlamıyorsam eğer, memnuniyet anketi yapıyordu. Biz de bütün şikayetlerimizi kendisine ilettik ve o kadar kibar ve ilgili davrandı ki sağ olsun bizim için masaj organize etti. Odamıza meyve sepetleri, şaraplar gönderdi. Demem o ki bizim zaten ekstra bir beklentimiz yoktu ama ilk etapta karşılaştığımız çalışanlar müşteri memnuniyetini çok fazla dikkate almıyorlar sanırım. Bunlar dışında yemekler, deniz, plaj çok güzeldi. Otelde çalışan herkese tam bir çocuk dostu. İlk 2 günü saymazsak tatilimiz güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 81 01
Voyage Türkbükü
Voyage Türkbükü
Şehit Gaffur Kaynar Cad. Hebil Mevkisi
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Her şeyi ile çok mükemmel. Personel güler yüzlü ve sevecen. Yemekler mükemmel. Hele hele bir genel müdürü var tüm misafirlerle tek tek ilgileniyor. Hiçbir otelde müdürün müşterilerle böyle ilgilendiğini görmedim. Buraya gelenlerin yarısı senelerdir kendi evi gibi her yıl geliyormuş. Velhasıl 10 numara bir tesis ve personel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 16 32
Panorama Hotel Göltürkbükü
Panorama Hotel Göltürkbükü
Menemene Mah. Çamtepe Cad. 190. Sok. No. 1/1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Her şeyden önce güler yüz ve nezaket için tüm çalışanlara teşekkürler, harikaydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 37 63
Yalım Hotel Bodrum
Yalım Hotel Bodrum
Akdeniz Caddesi No:44 Yalı Mevkisi
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Geçen sene Yalım Hotel'e gittik ve çok memnun kaldık. Bu sene de kısmet olursa yine gideceğiz. Herkese tavsiye ederim. Öncelikle bir aile oteli. Son derece misafirperverler, ellerinden gelenin fazlasını yapmaya gayret ediyorlar. Otelin konumu çok iyi ve denizi de çok güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 600 12 23
Beyaz Suite Otel
Beyaz Suite Otel
Yalı Mah. 35.Sok. No. 7
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Uzun zaman yaz tatilimizi Beyaz Suite Otel'de geçirmekteydik. Son 2 yıldır hizmet alamamaktan dolayı otelimizi değiştirmek zorunda kaldık. Kahvaltı her gün aynı şeyler, odalar artık tadilat istiyor. Her yer insanın elinde kalıyor. Son gittiğimizde 2 gün kalabildik. Havuza girdik ve vücudumuzda kızarıklıklar oldu. Otel harici dışarıdan alınan misafirler çok yoğun ve hizmette yetersiz kalınıyor. Müşteri memnuniyeti kalmamış durumda.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 81 01
Voyage Türkbükü
Voyage Türkbükü
Şehit Gaffur Kaynar Cad. Hebil Mevkisi
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Geçen sene gittik çok memnun kaldık. Bu sene yine aynı oteli aldık. Personel çok iyi, deniz ve yemek kalitesi Voyage kalitesinde. Bekle bizi Bodrum yine geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (252) 316 00 91
Zefir Türkbükü Resort
Zefir Türkbükü Resort
Saplı Koyu
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Düğün için şehir dışındna gelen eşe dosta vogerlar almamıza rağmen ets birkaç gün kala bize bu oteli önerdi. Resimlerine bakıp otele aldandık. Ets'nin kazığı oldu birazda. İyi hiçbir şey bulunmayan bir otelmiş.Bütün misafirlere rezil olduk..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 39 12
Kuum Hotel
Kuum Hotel
Atatürk Cad. No. 150
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otelin yapısını çok sevdik, çok şık bir otel. Otel denize sıfır ve denizi çok güzel. Odamızın genişliğinden, konforundan ve temizliğinden memnun kaldık. Otelin spasına gitmenizi tavsiye ederim. Otele gelen müşteriler kaliteli insanlar olduğu için otelde nezih bir ortam oluşuyor. Personellerin ilgisi ve samimiyeti güzeldi. Tekrar gelmeyi çok isteriz bu otele, sizlere de tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 466 59 73
Faros Hotel Bodrum
Faros Hotel Bodrum
Yalı Mah. 36. Sok. No. 1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Buraya dört aile olarak gittik ve her şey mükemmel geçti.Otel çalışanlarının ilgilisi,kahvaltının lezzeti ve denizin güzelliği ile her şey harikaydı.Etraf çok sessiz ve sakindi aynı zamanda huzurluydu.İstediğimiz her şey mevcuttu ve çok mutlu olduk.Personele,işletme sahibine çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 39 12
Kuum Hotel
Kuum Hotel
Atatürk Cad. No. 150
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otelde her şey mükemmeldi. Doğa ile iç içe bir otel. Personellerin ilgisini, güler yüzünü ve kibarlığını çok beğendik. Otelin manzarası çok güzeldi, deniz kenarında çok keyifli vakit geçirdik. Otelin spası çok başarılı, tertemiz. Kesinlikle bu otele gitmelisiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 35 60
Fiko Hotel Restaurant & Beach
Fiko Hotel Restaurant & Beach
Göltürkbükü Mahallesi 33. Sokak No:1/1-2-3
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bodrum'un en sevdiğim yerlerinden birisiydi. Geçen yaz tatilde de aynı yerde kalmıştım ve çok memnun ayrılmıştım. Fiyatlar, oda kahvaltı her şey çok iyiydi. Dışarıdan denize gelenler için şezlong ücreti 50 Tl ve içeride de harcama yapabiliyorsunuz. Denizi mükemmeldi. Çalışanları da ilgili ve özenliydiler. Seneye tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 466 59 73
Faros Hotel Bodrum
Faros Hotel Bodrum
Yalı Mah. 36. Sok. No. 1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otel yenilenmiş bir vaziyetteydi ve güzel bir hafta geçirdik.Kahvaltısı kaliteli yiyeceklerden oluşuyordu.İskelesinde rahat şezlongları vardı ve bazı zamanlar dj oluyor,ses sistemleri mevcut.Denizi de gayet güzel.Restaurant fiyatları biraz yüksek ama onun dışında kabul edilemeyecek bir tarafı yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (252) 316 00 91
Zefir Türkbükü Resort
Zefir Türkbükü Resort
Saplı Koyu
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bir hafta sonu ani bir kararla değişiklik olsun diye Zefir Otel'i bulduk. Ama hafta sonumuzu zehir ettik.Yemekleri de odaları da birbirinden berbat haldeydi. Havuzdan çocuklar mikrop kaptı. Allahtan 1 gece kalıp kurtulabildik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 602 36 06
Kaptan Otel ve Restaurant
Kaptan Otel ve Restaurant
Sahil Sok. No: 32/1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Seviyesiz çalışanlar ve umursamaz bir otel sahibinin olduğu bir işletme. Kaldığım en kötü otel! Otelde konaklama, temizlik, plaj, yeme-içme, vs. 0 puan iken seviyesizlik 10 üzerinden 1000 puan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
4
0 (850) 600 20 20
Cohiba Hotel
Cohiba Hotel
Yalı Mahallesi( Ortakent Bucağı), Akdeniz Caddesi
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Oteli ets'den satin aldik. Oradaki fotograflara kesinlikle aldanmayin. Otel bile denilmemesi gerekiyor. Resepsiyon yok, pis, eski, heryer pasli. Yurtdisinda kaldigim hostellerden bile daha kotu. Bir kadin var oraya koymuslar baska insan yok. Pencere kirik, duvarlar kirik dokuk. Daha ne diyeyim, pis iste. Gitmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 600 16 47
Sultan Hotel & Restaurant
Sultan Hotel & Restaurant
Sultan Hotel, Sahil Sokak, No:22
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Tuvaletleri kokuyor, genelde odalar bakımsız. Sultan'dayız mutluyuz sloganı altında şişirilen hesaplar, bir ay garsoniye almayıp bir ay garsoniye ücreti alıyorlar. Yediğiniz içtiğinize %15 ekliyorlar. Ödediğiniz şeyi ödenmedi yazıyorlar. Herkese farklı fiyat uyguluyorlar, devamlı müşterisine yüksek fiyat dışarıdan gelene daha uygun fiyat yaptıklarını gördüm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 44 94
Mavi Suite Türkbükü
Mavi Suite Türkbükü
Köyaltı Mevki Keleşharım Cad. No. 95
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

İyi konum Plaj ön otel, Mükemmel deniz ve yiyecek.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 14 02
No 81 Hotel
No 81 Hotel
Keleşharımı Mevkii Mimoza Sokak No:10
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otele girişte bizi çok güzel karşıladılar. Tüm personeller çok ilgili ve samimi insanlardı. Otelin denizini çok sevdik ve havuz hijyenikti. Odamızdan memnun kaldık, konforlu ve tertemizdi. Otelde eğlence ve aktivite hiç bitmiyor. Biz bu otelde eğlenceli ve güzel bir tatil yaptık, sizlere de tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 602 35 60
Fiko Hotel Restaurant & Beach
Fiko Hotel Restaurant & Beach
Göltürkbükü Mahallesi 33. Sokak No:1/1-2-3
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otel konum olarak oldukça iyi bir yerde bulunuyor. Denize olan yakınlığı ve denizinin güzelliği apayrı bir konu. Otel çalışamları ilgili ve çalışkan. Ancak otel henüz pansiyon zihniyetinden kendini alamamış. Kahvaltılarında çeşit azdı ve ürünleri ucuz markalarda getirilmişti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 07 46
Club Türkbükü
Club Türkbükü
Tepecik Cad. No:161 İzbirlik Mevki
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bodrum'a ilk gelişimizde konakladığımız Clup Türkbükü, evinizin rahatlığında sessiz, sakin bir tatil için ideal bir mekan. Samimiyet, güler yüz, temizlik ve huzur arıyorsanız hiç düşünmeden rezervasyonunuzu yaptırın. Otel müdürü Semih Bey ve değerli eşinin elinden çıkan muhteşem yemeklerden tatmayı unutmayın. Gösterdikleri ilgi ve nezaketten dolayı Semih Bey başta olmak üzere tüm otel çalışanlarını ve de özellikle otelin maskot köpeği Bobo'yu hiç unutmayacağız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 16 29
Beste Otel
Beste Otel
Atatürk Cad. Liman Sokak No:18
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Yemek , manzara , fiyat eşleşmesi harika yapmış bir restaurant . İlan-ı aşk edilecek güzellikte bir manzarası var . Yanınıza sevgiliniz olursa kesin bir daha aşık olursunuz, Ama mezelerin balıkların lezizliği konuşmanıza engel olabilir dikkat,

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 35 60
Fiko Hotel Restaurant & Beach
Fiko Hotel Restaurant & Beach
Göltürkbükü Mahallesi 33. Sokak No:1/1-2-3
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otel bir plaj oteliydi. Odanızdan çıkıp 20 30 adım attıktan sonra plaja ulaşıyorsunuz. Denizi çok güzeldi. Çalışamlar ilgiliydi. Özellikle aşçı Tuncer Bey'in yemekleri,Asuman hanım, Yalçın Bey ve Osman Bey'in misafirlere yaşattığı aile sıcaklığı, Asuman Hanımın yaptığı muhteşem ev yemekleri, en küçük bir sorununuzu çözmek için ellerinden geleni maksimum seviyede yapmaları açılarından bundan sonra Bodrum'da gideceğimiz tek otel olmuştur.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 07 46
Club Türkbükü
Club Türkbükü
Tepecik Cad. No:161 İzbirlik Mevki
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Çocuklarımız ile birlikte beş muhteşem gün geçirdik. Yakınlarımıza tavsiye edeceğiz. Temiz, huzurlu, en önemlisi sakin ve dingin. Çok lezzetli yemekler yapılıyor. Üstelik açık mutfak. Arzu ederseniz ve benim gibi temizlik takıntılı iseniz yemeklerin yapım aşamasını izleyebilirsiniz. Kahvaltılıklar köylülerden alınıyor. Doğal peynir, zeytin, reçel. Arzu ederseniz krep, menemen, vs. sipariş edebiliyorsunuz. Yemek servislerini yapan Emre güler yüzlü ve sevecen. Yemek servisleri temiz ve şık sunumlu. Kızım ilk kez bir otelden ayrılırken ağladı. Tabi bunda Semih Bey'in sevimli köpeği Bobo'nun etkisi büyüktü. Çocuklar Bobo'yu çok sevdi. Tatil sonunda günübirlik Kos Adası yaptık. Dönüşte üşenmeden Bobo'yu görmek için Türkbükü'ne tekrar gittik. O derece sevdik orayı. Şöyle söyleyeyim, bir daha asla Antalya'da devasa otellerin tatilini satın almam gibi geliyor. Çok teşekkür ederiz Semih Bey ve değerli eşi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 81 01
Voyage Türkbükü
Voyage Türkbükü
Şehit Gaffur Kaynar Cad. Hebil Mevkisi
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Her yönüyle eşsiz bir tatil sunuyor. Öncelikle otelin bulunduğu koyda deniz ve kumsal harika. Denizden bir an bile çıkmak istemiyor insan. Plaj çok büyük ve kimse şezlong kapmaca oynamıyor. Ne zaman gitsek bol miktarda bol şezlong oluyordu. Deniz sevmeyenler içinse harika bir havuz var. Oteldeki personel resmen memnun etmek için dört dönüyor. Bu müthiş ilgileri için hepsine teşekkür etmek isterim. Ne istesek anında ve en güzel şekilde yaptılar sağ olsunlar. Pastanesine mutlaka gitmenizi öneririm. Tatlılar ve kurabiyeleri inanılmaz lezzetli ve denemeye değer. Yiyecekler ve içecekler gerçekten en üst kalitede ve 24 saat hizmet var. Çocuklar için gün içerisinde ve akşam yemeğinden sonra çeşitli etkinlikler var. Yetişkinler içinse canlı müzik ve dj performansları harika. Gerçekten belki de bir bu kadar daha unuttuğum ve saymakla bitmeyecek kadar güzel imkânları var otelin. Kesinlikle kaliteli bir tatil istiyorsanız burayı öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 81 01
Voyage Türkbükü
Voyage Türkbükü
Şehit Gaffur Kaynar Cad. Hebil Mevkisi
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otelin doğasına hayran kaldım. Çiftler için de çocuklu aileler için de tercih edilen bir nokta olduğunu gördüm ve bence herkese uygun bir otel. Odalar çok güzel, bakımlı ve konforluydu. Ancak banyoların biraz daha temiz olmasını beklerdim. Bu seviyede bir otele yakıştıramadım. Restoran otel büyüklüğünden denize biraz uzak ama shuttle servisi her yere gitmeniz için her an var. Akşam yemeklerinde biraz yoğunluk olabiliyor ama o da rahatsız edici derecede asla değil. Denizi tertemiz ve çok keyifli. Pastane bölümüne mutlaka uğrayın derim. Harika lezzetler var. Yemekler de çok lezzetli ama çeşit konusunda daha cömert olmalarını beklerdim. Kebap alakart benim favorim oldu. İnanılmaz lezzetliydi. Akşamları yapılan etkinlikler ve gösteriler çok keyifliydi. Kesinlikle tekrar tercih edeceğim bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 81 01
Voyage Türkbükü
Voyage Türkbükü
Şehit Gaffur Kaynar Cad. Hebil Mevkisi
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Turizm işinin içinde olan biri olarak kesinlikle senelerdir tercihimi buradan yana kullanıyorum. Gerçekten anlatılmaz yaşanır denecek seviyede yüksek bir hizmet kalitesi var. Ailem de ben her şeyden çok memnun kalıyoruz ve her sefer çok mutlu bir şekilde tatilimizi sonlandırıyoruz. Misafirperver ve profesyonel personel ekibine de çok teşekkür etmek isterim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 81 01
Voyage Türkbükü
Voyage Türkbükü
Şehit Gaffur Kaynar Cad. Hebil Mevkisi
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

3 ay önce de gelmiştik ve temmuzda özleyip tekrar tatilimizi burada değerlendirelim dedik. Gerçekten bir misafir gibi değil de arkadaşlarıymış gibi ağırlayan otel personeline binlerce kez teşekkürler. Şahane bir hizmet anlayışına sahipsiniz. Otel gerçekten her yönüyle müthiş. Bundan sonra her sene buradayız. Şimdiden evimiz gibi hissediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 81 01
Voyage Türkbükü
Voyage Türkbükü
Şehit Gaffur Kaynar Cad. Hebil Mevkisi
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bodrum'da bizim için ikinci bir seçenek yok. 2016'dan beri tercihimiz Voyage Türkbükü ve pek de değişecek gibi durmuyor. Otel mükemmel bir denize sahip. Tatil sonunda ve keyif ve huzur dolu oluyorum diyebilirim. Yemek konusunda ana restoranı da alakart restoranları da birbirinle yarışır seviyede harika. Snack bardaki pide ve lahmacunları özellikle tatmanızı öneririm. Çalışanların ilgisi ve bu denli kibar olmaları da çok hoş. Seneye yine görüşünceye dek hoşça kalın Voyage Türkbükü ailesi. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (252) 316 00 91
Zefir Türkbükü Resort
Zefir Türkbükü Resort
Saplı Koyu
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Lütfen buraya gitmeyin. Bu şimdiye kadar yaptığım en kötü otel tatili. Buraya erkek arkadaşımla geldim ve odamızda kalamadık. Küçük olmasına rağmen, duş bile yapamadık duş açmak için bir topuzu bile yoktu. Bunu çalışanlara anlattık ve bizi farklı bir odaya geçirmek yerine, bir düğme olmadan nasıl açacağımızı gösterdiler. Odamızda ilk kez geldiğimizde, oda kirli, duş kirliydi. Şoktaydık. Restoranı kontrol ettik ve korkunçtu. Dışarı çıkıp yemek yemeye karar verdik. Biz sadece orada uyuduk ve dört gece kaldık. Bize neredeyse hiçbir yeni havlu verilmedi, bu yüzden neredeyse dört gün boyunca aynı kirli havlu ile uğraşmak zorunda kaldık. Son gün erkek arkadaşımı havaalanına getirmek için bir taksi istemiştim ve saat 9: 30'da gelmesi gerekiyordu. Saat 10:00 da hala taksi yoktu ve onu bir çalışanla havaalanına gönderdiler. Orası süper kaotik. Her gün saat 9: 30'da, sizi uyandırdığı odalara çok yakın olan havuzda yüksek sesli müzik ile başlarlar. Gitme. Sadece yapma.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 466 96 72
Bella Garden Hotel
Bella Garden Hotel
Gölköy Yalı Mah. 36. Sokak No. 6
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Personel çok sıcak.Odalar çok özel ve çok rahat.Çok geniş bir Ege mutfağına sahip olan otel aynı zamanda zengin bir kahvaltı menüsüne sahip.Bodrum'da bulunanlar için harika bir deneyim sunuyor.Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 466 71 65
Velena Butik Otel & Restaurant
Velena Butik Otel & Restaurant
Yalı Mevkii Sahil Sok. No. 23/13
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Aslında yorumlara baktığımda çekindim fakat lobinin iknası ile tesiste 1 hafta konakladık, deniz komple Gündoğan koyuna ait, tesisin denizdeki yosunla kabahati olduğunu düşünmedim, zaten kıyıda yosun yoktu, Mahmut Bey cana yakın bir işletmeci, kahvaltısı doyurucu, oğlumuzla deniz ve kumda güzel vakit geçirdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 466 59 73
Faros Hotel Bodrum
Faros Hotel Bodrum
Yalı Mah. 36. Sok. No. 1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Tatilimizi anlatmak için üç kelime kullanmak zorunda olsaydım eğer huzurlu,temiz ve lezzet olarak özetleyebilirdim.İşletmenin el değiştirmesi ile beraber her şey yenilenmiş.Yenilenmeyle birlikte güler yüzlü,sempatik ve misafirperverdi ortam oluşturulmuş.Restaurantı çok başarılı.Kesinlikle denemeye değer bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 466 86 39
Babana Otel
Babana Otel
Yalı Mevki Gölköy
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Babana Otel denize sıfır iskelesi olan, odalarınızdan yürüyerek denize ulaşabileceğiniz çok güzel bir otel. Odalar gayet temiz, çalışanlar her isteğinizi yerine getirmeye odaklı, İkbal Hanım son derece güler yüzlü, müşteri odaklı. Zaten bölgenin denizi muhteşem. Bazı yorumları okudum, odalar için küçük falan denilmiş, o nedenle biraz tedirgin gittik biz ama hiç ilgisi yok yorumlarla...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 466 59 73
Faros Hotel Bodrum
Faros Hotel Bodrum
Yalı Mah. 36. Sok. No. 1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Burada geçen yıl kaldım ve gerçekten çok rahat ettim.Restaurantı özellikle inanılmazdı ve plajı çok güzeldi.Cennetten bir parça gibiydi sanki.Çalışanlar daima güler yüzlü ve çok kibarlar.Buraya Kasım'da tekrar gelmeyi düşünüyoruz.Çalışanlara ve sahiplerine bize evimizde gibi hissettirdikleri için çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 466 59 73
Faros Hotel Bodrum
Faros Hotel Bodrum
Yalı Mah. 36. Sok. No. 1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Burası ne pahalı ne de ucuz bir yer fakat verdiğiniz fiyata kesinlikle değer bir hizmet görüyorsunuz.Personelleri çok saygılı ve aynı şekilde sahibi Suat Bey'de çok sıcak ve samimi.Odaları çok şirin ve temiz.Yemekler çok lezzetli,emeği geçen herkese ne kadar teşekkür etsem az.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 466 59 73
Faros Hotel Bodrum
Faros Hotel Bodrum
Yalı Mah. 36. Sok. No. 1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Burada eşimle beraber kaldık,şirin odalarını çok sevdik.Odaları çok temiz ve sunulan servis çok başarılı.Restaurant yemekleri çok lezzetli ve çalışanlar çok hızlı.Plajı Bodrum'un en ucuz yerlerinden olabilir.Buraya mutlaka geri geleceğiz,çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 50 37
Hilton Bodrum Türkbükü Resort Spa
Hilton Bodrum Türkbükü Resort Spa
Sapli Koyu
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Eğlence açısından çok başarılı bir oteldi. Otelden ayrılıp başka yerlere gitme ihtiyacı duymuyorsunuz. Çocuklu aileler için önerebileceğim bir otel. Yemekler çok iyi olmasa da temizlik konusunda mükemmel diyebileceğim bir seviye vardı. Personeller sizinle çok ilgileniyor ve işlerini çok iyi yapıyorlar. Tekrar gelirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (252) 316 00 91
Zefir Türkbükü Resort
Zefir Türkbükü Resort
Saplı Koyu
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

14 17 Haziran arası bayram tatili için gitmiştik. Bira yok, kola yok, içebileceğiniz hiçbir şey yoktu. Yemekleri keza berbattı. Rezil olduk hem yemekler konusunda hem deiçecekler konusunda. Paranıza yazık. Buraya bir yıldız bile çok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 50 37
Hilton Bodrum Türkbükü Resort Spa
Hilton Bodrum Türkbükü Resort Spa
Sapli Koyu
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Dinlenmek ve ailenle vakit geçirmek için ideal denebilecek seviyede bir otel. Odaları temiz ve gayet konforluydu. Personelleri genel olarak işini iyi yapan çalışkan insanlardı. Yemek çeşitleri bizi çok tatmin etmedi. Snack barlar çevre otelleri ve Hilton kalitesini düşününce hayal ettiğimiz seviyede değildi. Ancak genel olarak beğendik baya.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 44 94
Mavi Suite Türkbükü
Mavi Suite Türkbükü
Köyaltı Mevki Keleşharım Cad. No. 95
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Odamız çok güzel bir konumdaydı. Oda iç dizaynı ferah ve konforluydu. Özellikle açık büfe kahvaltı olmayışı çok iyi olmuş zira yeter ölçüde serpme kahvaltı her açıdan doyurucuydu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 39 12
Kuum Hotel
Kuum Hotel
Atatürk Cad. No. 150
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Yeşillikler içinde çok güzel bir otel. Odamızdan memnun kaldık, geniş ve ferahtı. Otelin genel temizliği güzeldi, odamız her gün temizlendi. Otelin iç dizaynını ve peyzajını çok beğendik. Otelde çocuklar için pek fazla alan yok, genel olarak yetişkinler düşünülerek yapılmış bir otel. Çiftler için güzel olabilir. Otelle ilgili tek sıkıntımız personel eksikliği oldu. Bunun dışında güzel bir otel, tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 50 37
Hilton Bodrum Türkbükü Resort Spa
Hilton Bodrum Türkbükü Resort Spa
Sapli Koyu
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Odamızın temizliği ve genişliği beklediğimizden çok daha iyiydi. Haliyle bu durum tatilimizin çok güzel başlamasına sebep olmuştu. Bunun yanı sıra personelin sıcakkanlılığı bizim keyfimizi artıran diğer bir etmen oldu. Yemekler çok güzeldi ve çeşit olarak tatmin edici seviyedeydi. Bu kadar güzelliğin yanı sıra otelin tek kötü yanı ise Wifinin ekstra ücrete tabi olmasıydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 81 01
Voyage Türkbükü
Voyage Türkbükü
Şehit Gaffur Kaynar Cad. Hebil Mevkisi
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Harika bir otel, hizmette sınır yok. Kendinizi çok mutlu, huzurlu hissedeceksiniz. Teşekkürler tüm çalışanlara.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 81 01
Voyage Türkbükü
Voyage Türkbükü
Şehit Gaffur Kaynar Cad. Hebil Mevkisi
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otel tahmin ettiğim gibi Voyage kalitesi mükemmel. Deniz harika, özellikle otele geldiğimiz günden beri otel müdürümüz başta olmak üzere lobi personeli ve müşteri ilişkileri departmanı, özellikle Ceylan Hanım ve tüm personel çok ilgiliydi. Sonsuz teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 466 62 85
Mandarin Oriental Bodrum
Mandarin Oriental Bodrum
Cennet Koyu Çomça Mevkii
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Konum tek kelime ile harika. Servis ve hizmet kalite çok üst seviyede. Otele verdiğiniz paranın karşılığını sonuna kadar hatta fazlasıyla alıyorsunuz. Personelleri çok beğendim. Bina olarak inanılmaz güzel, dış yapısına da iç dekoruna da bayıldım. Harika ve çok dinlendirici bir tatil oldu benim için. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 466 62 85
Mandarin Oriental Bodrum
Mandarin Oriental Bodrum
Cennet Koyu Çomça Mevkii
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Kapıdaki karşılama çok kibardı. Resepsiyonun bu hoş tavrı için teşekkür etmek isterim. Ayrıca uğurlanırken arkanızdan su döküyorlar. Ne tatlı bir davranış. :) Personel çok yardımsever ve güler yüzlüydü. Çok sevdik. Gözlemelerinize bayıldık, yapanın ellerine sağlık. Her şey gayet güzeldi. Yine gelmek isteriz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)

Göltürkbükü Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Göltürkbükü için ₺ den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat 0 ₺ dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Göltürkbükü otellerinde ₺ ile ₺ fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Göltürkbükü otellerinde ₺ den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺ den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Yalıkavak, Yalıçiftlik, Turgutreis semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.