Göltürkbükü Otelleri

Bodrum Torba üzerinden gelip de sahile doğru inmeye başladığınızda sağınız solunuz bir anda mandalina ağaçlarıyla çevrilir. Hani şu yeşil halini dilimleyip bardağınıza attığınızda, içkiye bir başka koku ve tat veren kokulu Bodrum mandalinleri.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Göltürkbükü Otelleri

Toplam 60 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Çalışanları çok ilgili"

"Kesinlikle gidip görmelisiniz"

9.5

Misafir yorumu

4 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 37 56

"Profesyonel hizmet anlayışı"

"Yemek çeşitleri harika"

9.3

Misafir yorumu

6 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 602 53 18

"Nefis lokasyonu"

"Yemekler güzel ve temiz"

10

Misafir yorumu

3 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 54 35
3S Beach Club
3S Beach Club

3S Beach Club

Etstur çağrı merkezi 0 850 600 60 60

Etstur

En uygun oda fiyatı

117 TL

En Uygun Fiyata Git

"Mükemmel bir yer"

"Muhteşem tatildi"

10

Misafir yorumu

7 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 50 03

"Yemekler lezzetli"

"Paketli yöresel lezzet"

8.4

Misafir yorumu

5 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 20 20

"Ağaç gölgesinde serinlemek"

"Muhteşem bir yer"

10

Misafir yorumu

3 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 602 17 12

"Odalar geniş ve temiz"

"Mutlaka görün derim"

9.8

Misafir yorumu

9 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 12 23

Göltürkbükü Otelleri ve Göltürkbükü Otel Fiyatları

Bodrum Torba üzerinden gelip de sahile doğru inmeye başladığınızda sağınız solunuz bir anda mandalina ağaçlarıyla çevrilir. Hani şu yeşil halini dilimleyip bardağınıza attığınızda, içkiye bir başka koku ve tat veren kokulu Bodrum mandalinleri.

Bodrum Göltürkbükü otelleri, işte bu mandalina ağaçlarının arasında bulunur. Ekranlarda hep büyük ve lüks oteller görünse de aslında, daha çok butik oteller vardır. Bodrum Göltürkbükü otelleri mandalina ağaçları gibi küçüktür, bu nedenle bahçe aralarında kaybolurlar.

Şöhreti Bodrum'u çoktan aşan Göltürkbükü otelleri, duruşları ve mimarileri ile olduğu kadar, çevreci duruşları ile de önemlidir. Çevreyi bozmadan, ağaçlara ve canlılara dokunmadan otellerini inşa etmişler, sessizlik içinde misafirlerini beklemektedirler.

Göltürkbükü, Bodrum kalabalığından ve gürültüsünden uzak bir tatil ya da gün geçirmek isteyenlerin kaçış yeri. Sahil yolu yazın trafiğe kapalı. Bütün gün denize girmek ve güneşlenmek için kullanılan Bodrum Göltürkbükü otellerinin denize uzanmış tahta iskeleleri akşam alacakaranlıkla birlikte lokantaya veya bara dönüşüyor. Masa ve sandalyeler diziliyor. İskelelerde mumlar, kumsallardaki dev varillerde ateşler yakılıyor. Genellikle tanıdık yüzler masalarda yerlerini alıyor ve servis başlıyor...

Göltürkbükü otellerinde konaklayabilir, akşam yemekleri için otellerin iskelelerini tercih edebilir, Göltürkbükü otellerinin düzenlediği günübirlik ya da haftalık mavi turlara katılarak harika bir tatil geçirebilirsiniz.

Göltürkbükü otellerinde konaklamak isterseniz, yaz sezonunun başından rezervasyonunuzu yaptırmanız gerekiyor. Hatta plajlarını kullanmak isterseniz bile, gündüz arayıp randevu almalısınız, aksi takdirde kendinize bir şezlong bulmanız zor olacaktır.

Gölköy ve Türkbükü, Bodrum ilçe merkezinin kuzeyinde yer alan ve birbirlerine oldukça yakın iki köydür.

Her iki köy de önemli turizm merkezleri haline gelmiş ve köy olmaktan çok öteye geçmişlerdir. Gölköy ve Türkbükü birleşerek 1999 yerel seçimlerinde Göltürkbükü belediyesi olmuştur.

Bu iki köyün birleşip tek çatı altında bulunmasının en önemli sebebi son yıllarda turizm sayesinde oldukça gelişmeleri ve kendi kaplarına sığmayacak hale gelmeleridir.

Göltürkbükü beldesinde bu artan müşteri ihtiyacını karşılayabilmek için de birçok tesis açılmıştır. Her tesis farklılıklar yaratarak birbiri ile yarışmaya başlamıştır. Haliyle Göltükbükü otel fiyatları da aynı kalmamış, artış göstermiştir.

Bodrum'un bu en çok tanınan tatil beldesinde açılan tesisler birbirinden farklı özellikler gösterdiği gibi, Göltürkbükü otel fiyatları da oldukça çeşitlenmektedir. Ancak kesin olan bir şey varsa, o da Göltürkbükü 2017 otel fiyatlarının, yarımadanın her beldesinde olduğu gibi, yaz mevsiminde artması ve kış aylarında düşmesidir. Yani bir Bodrum sever için şunu söylemek mümkündür ki, Bodrum Göltürkbükü'nün en güzel zamanları olan eylül - ekim aylarında fiyatlar düşük olacaktır.

Bodrum Göltürkbükü 2017 otel fiyatları, yıl içinde değişiklik gösterdiği gibi, tesisin çeşidine göre de değişiklik göstermektedir. Lüks oteller ya da tatil köylerinin fiyatları oldukça pahalı iken, en çok tercih edilen butik otel fiyatları daha düşüktür.

Bodrum Göltürkbükü'nde 2017 otel fiyatları için pahalı ya da ucuz demek mümkün değildir. Çünkü her keseye uygun bir otel bulunmaktadır. Sadece sitemizde gezip biraz araştırma yaparsanız, tatilinizi geçirmek için size en çok hitap eden oteli bulabilirsiniz. İyi tatiller...

Göltürkbükü otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Rosemina Hotel
Rosemina Hotel

-

Nezih bir ortamı var

Hem doğa manzarası hem deniz manzarası olarak güzel ve nezih bir ortamı var. Yemekler harika. Odaları temiz ve düzenli. İyi bir tatil için önerilebilecek bir otel.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rosemina Hotel
Rosemina Hotel

-

Hizmet anlayışı

Hizmet anlayışı, yemekleri, personelin ve de işletme yetkililerinin her an ilgisi ile güvenilir, huzurlu bir tatil geçirdik. İşletme sahiplerine ve müdürlerine çok çok teşekkür ederiz. Kıraç ailesi.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rosemina Hotel
Rosemina Hotel

-

Sıcak bir işletme

Türkbükü sahilini tüm berraklığı ile görebileceğiniz tek güzel ve de sıcak bir işletme. Çalışan ve de yöneticilerine her şey için teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Beste Otel
Beste Otel

-

Tatil = Beste Otel

Yemeklerine diyecek yok. Personel çok cana yakın. Manzarası 10 üzerinden 10.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Beste Otel
Beste Otel

-

Fazla söze gerek yok

Bence Göltürkbükü'ndeki en nezih aile işletmesi. Gürültüden, o Göltürkbükü curcunasından uzak, sessiz, sakin, tam bir tatil arayanlar için şiddetle tavsiye ederim. Emine Hanım ve oğlu Can'ın güler yüzü zaten ayrıca insana güven veriyor. Seneye tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Beste Otel
Beste Otel

-

Keyif aldık

Çok keyif aldığımız bir mekan.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Beste Otel
Beste Otel

-

Kibar ve canayakın personel

Harika bir işletme, kibar ve canayakın personel. Yemekler de onlar kadar güzel.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Beste Otel
Beste Otel

-

Bölgenin en nezih tesisi

Servis, mutfak, hijyen, manzara, konfor, her şey birarada. Bölgesinin en en nezih hoteli.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)