Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Göltürkbükü Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Göltürkbükü Otelleri

Göltürkbükü için {{ (filteredHotels).length}} / 67 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Göltürkbükü Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Bodrum Torba üzerinden gelip de sahile doğru inmeye başladığınızda sağınız solunuz bir anda mandalina ağaçlarıyla çevrilir. Hani şu yeşil halini dilimleyip bardağınıza attığınızda, içkiye bir başka koku ve tat veren kokulu Bodrum mandalinleri.
Bodrum Göltürkbükü otelleri, işte bu mandalina ağaçlarının arasında bulunur. Ekranlarda hep büyük ve lüks oteller görünse de aslında, daha çok butik oteller vardır. Bodrum Göltürkbükü otelleri mandalina ağaçları gibi küçüktür, bu nedenle bahçe aralarında kaybolurlar.

Şöhreti Bodrum'u çoktan aşan Göltürkbükü otelleri, duruşları ve mimarileri ile olduğu kadar, çevreci duruşları ile de önemlidir. Çevreyi bozmadan, ağaçlara ve canlılara dokunmadan otellerini inşa etmişler, sessizlik içinde misafirlerini beklemektedirler.

Göltürkbükü, Bodrum kalabalığından ve gürültüsünden uzak bir tatil ya da gün geçirmek isteyenlerin kaçış yeri. Sahil yolu yazın trafiğe kapalı. Bütün gün denize girmek ve güneşlenmek için kullanılan Bodrum Göltürkbükü otellerinin denize uzanmış tahta iskeleleri akşam alacakaranlıkla birlikte lokantaya veya bara dönüşüyor. Masa ve sandalyeler diziliyor. İskelelerde mumlar, kumsallardaki dev varillerde ateşler yakılıyor. Genellikle tanıdık yüzler masalarda yerlerini alıyor ve servis başlıyor...

Göltürkbükü otellerinde konaklayabilir, akşam yemekleri için otellerin iskelelerini tercih edebilir, Göltürkbükü otellerinin düzenlediği günübirlik ya da haftalık mavi turlara katılarak harika bir tatil geçirebilirsiniz.

Göltürkbükü otellerinde konaklamak isterseniz, yaz sezonunun başından rezervasyonunuzu yaptırmanız gerekiyor. Hatta plajlarını kullanmak isterseniz bile, gündüz arayıp randevu almalısınız, aksi takdirde kendinize bir şezlong bulmanız zor olacaktır.

Gölköy ve Türkbükü, Bodrum ilçe merkezinin kuzeyinde yer alan ve birbirlerine oldukça yakın iki köydür.
Her iki köy de önemli turizm merkezleri haline gelmiş ve köy olmaktan çok öteye geçmişlerdir. Gölköy ve Türkbükü birleşerek 1999 yerel seçimlerinde Göltürkbükü belediyesi olmuştur.

Bu iki köyün birleşip tek çatı altında bulunmasının en önemli sebebi son yıllarda turizm sayesinde oldukça gelişmeleri ve kendi kaplarına sığmayacak hale gelmeleridir.

Göltürkbükü beldesinde bu artan müşteri ihtiyacını karşılayabilmek için de birçok tesis açılmıştır. Her tesis farklılıklar yaratarak birbiri ile yarışmaya başlamıştır. Haliyle Göltükbükü otel fiyatları da aynı kalmamış, artış göstermiştir.

Bodrum'un bu en çok tanınan tatil beldesinde açılan tesisler birbirinden farklı özellikler gösterdiği gibi, Göltürkbükü otel fiyatları da oldukça çeşitlenmektedir. Ancak kesin olan bir şey varsa, o da Göltürkbükü 2019 otel fiyatlarının, yarımadanın her beldesinde olduğu gibi, yaz mevsiminde artması ve kış aylarında düşmesidir. Yani bir Bodrum sever için şunu söylemek mümkündür ki, Bodrum Göltürkbükü'nün en güzel zamanları olan eylül - ekim aylarında fiyatlar düşük olacaktır.

Bodrum Göltürkbükü 2019 otel fiyatları, yıl içinde değişiklik gösterdiği gibi, tesisin çeşidine göre de değişiklik göstermektedir. Lüks oteller ya da tatil köylerinin fiyatları oldukça pahalı iken, en çok tercih edilen butik otel fiyatları daha düşüktür.

Bodrum Göltürkbükü'nde 2019 otel fiyatları için pahalı ya da ucuz demek mümkün değildir. Çünkü her keseye uygun bir otel bulunmaktadır. Sadece sitemizde gezip biraz araştırma yaparsanız, tatilinizi geçirmek için size en çok hitap eden oteli bulabilirsiniz. İyi tatiller...

Göltürkbükü Hakkında
Tatil denilince Bodrum, Bodrum denilince de Göltürbükü gelir hemen birçok insanın aklına... Peki bu kadar tanınmasının sebebi ne? Sadece şöhretli isimlerin gidiyor olması mı dersiniz?
Önceden iki ayrı köy olan Gölköy ve Türkbükü, Bodrum ilçesinin Gündoğan beldesine bağlıydı. 1999 yılında birleşen bu iki köyün yeni adı Göltürkbükü oldu.

Gölköy'ün mitolojik adı Kariandadır. Eski yüzyıllarda, burada Karyalılar yaşamakta ve halk bağcılık ve şarapçılıkla geçimlerini sağlamaktaydılar.

Türkbükü'nün ise mitolojik adı Madnasa idi. Türklerden önce Rum köyü olan ve Rumbükü adıyla anılan köyün geçim kaynağı balıkçılıktır. Türkler'in eline geçmesiyle Türkbükü adını almıştır.

Bodrum'a yakınlığı ile de tercih edilen bu belde hem denize girme imkanı sağlıyor hem de eğlence anlamında Bodrum kadar olmasa da hareketli geceler geçirebileceğiniz alternatifler sunuyor.

Yaklaşık 8 aylık uzun bir yaz dönemi yaşanıyor Göltürkbükü'nde. Tatile illa temmuz, ağustosta çıkalım gibi bir durum yok. Hatta kış mevsiminde nefis dilbalığından yemek için bile tercih edilebilir Göltürkbükü.

Önceleri yalnızca deniz yoluyla ulaşılabilen Göltürkbükü sakin ve sade bir köyken, şimdilerde kara ulaşımının sağlanmasıyla İstanbul sosyetesi ve ünlülerin de sayesinde tanınmaya başlandı. Sahil kenarında farklı müziklerin geldiği iskelelerde güneşlenirken ya da temiz, ılık ve dalgasız denizde yüzerken ünlülerle karşılaşabilirsiniz.

Yaz boyunca, Göltürkbükü'nden çevre koylara, geleneksel Bodrum tekneleriyle, günlük geziler yapılıyor.

Tarihe meraklı olanlar için zengin bir belde aynı zamanda Göltürkbükü. Köyün tepelerinde tarihi kalıntılar yer alıyor. Özellikle taş, tuğla yığınlarıyla çevrili yıkıntılar arasında iki kule, ev kalıntıları, sarnıçlar, kaya mezarları ve taşlık saha dikkati çekiyor. Doğa aşıkları için de bulunmaz bir yer Göltürkbükü. Gölköy'ün adını aldığı, içinde yüzlerce bitki ve hayvan çeşidini barındıran göl ve etrafındaki palmiyeler kesinlikle görülmeli. Doğal ağaçlardan Palmiye familyasının bir türü olan ağaçların görüntülerinin güzelliği dışında en belirgin özelliği ise yanmaması. Dünya literatürüne geçen bu özel ağaçlar sadece ülkemizde ve Girit'te yetişmekte.

Türkbükü, yeni ismiyle Göltürkbükü'nün ünü Bodrum sınırlarını çoktan aşmış durumda. Ama bunda, sanatçıların olduğu kadar, tarihinin ve doğal güzelliklerinin de büyk payı olduğunu söylemek mümkün...

Göltürkbükü otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
9
0 (252) 333 04 57
Faros Hotel Bodrum
Faros Hotel Bodrum
Yalı Mah. 36. Sok. No. 1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

İlk kez 2014 yılında gelmiştik ve bu sene tekrar ziyaret etmemizi sağlayacak bir memnuniyetle ayrılmıştık.Tüm otel personeli çok güler yüzlü,yemekler çok lezzetli üstelik fiyat açısından çok uygun.Konaklayan misafirler çok kaliteli ve otel tam bir aile oteli.Seneye Bodrum tatilimizde yine burada olacağız!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 04 57
Faros Hotel Bodrum
Faros Hotel Bodrum
Yalı Mah. 36. Sok. No. 1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Göltürkbükü'nün güzel denizinin kıyısında lokasyon olarak güzel bir yerde.Odaları temiz ve ferah.Kahvaltısı yeterli düzeyde ve çalışanları güler yüzlü.Dursun Bey özellikle işine oldukça bağlı ve yardımsever bir insan.İçecekler ekstra olmasına rağmen fiyatlar çok cüzi bir miktarda.Mutlaka denemelisiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 04 57
Faros Hotel Bodrum
Faros Hotel Bodrum
Yalı Mah. 36. Sok. No. 1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Buraya tamamen kafa dinlemek için eşimle beraber geldik ve iki gün konakladık.Otelin içerisindeki ve sahilindeki personeller çok ilgili ve sıcaklar.Fiyat ve performans kıyası yaptığımızda bence gayet ideal.Denizi çok güzel.Kahvaltısı biraz daha çeşitli olabilir ama güzeldi.Genel olarak sevdik ve geri geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 04 57
Faros Hotel Bodrum
Faros Hotel Bodrum
Yalı Mah. 36. Sok. No. 1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Burada eşimle beraber kaldık,şirin odalarını çok sevdik.Odaları çok temiz ve sunulan servis çok başarılı.Restaurant yemekleri çok lezzetli ve çalışanlar çok hızlı.Plajı Bodrum'un en ucuz yerlerinden olabilir.Buraya mutlaka geri geleceğiz,çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 04 57
Faros Hotel Bodrum
Faros Hotel Bodrum
Yalı Mah. 36. Sok. No. 1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Burası ne pahalı ne de ucuz bir yer fakat verdiğiniz fiyata kesinlikle değer bir hizmet görüyorsunuz.Personelleri çok saygılı ve aynı şekilde sahibi Suat Bey'de çok sıcak ve samimi.Odaları çok şirin ve temiz.Yemekler çok lezzetli,emeği geçen herkese ne kadar teşekkür etsem az.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 04 57
Faros Hotel Bodrum
Faros Hotel Bodrum
Yalı Mah. 36. Sok. No. 1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Tatilimizi anlatmak için üç kelime kullanmak zorunda olsaydım eğer huzurlu,temiz ve lezzet olarak özetleyebilirdim.İşletmenin el değiştirmesi ile beraber her şey yenilenmiş.Yenilenmeyle birlikte güler yüzlü,sempatik ve misafirperverdi ortam oluşturulmuş.Restaurantı çok başarılı.Kesinlikle denemeye değer bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 04 57
Faros Hotel Bodrum
Faros Hotel Bodrum
Yalı Mah. 36. Sok. No. 1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Burada geçen yıl kaldım ve gerçekten çok rahat ettim.Restaurantı özellikle inanılmazdı ve plajı çok güzeldi.Cennetten bir parça gibiydi sanki.Çalışanlar daima güler yüzlü ve çok kibarlar.Buraya Kasım'da tekrar gelmeyi düşünüyoruz.Çalışanlara ve sahiplerine bize evimizde gibi hissettirdikleri için çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 04 57
Faros Hotel Bodrum
Faros Hotel Bodrum
Yalı Mah. 36. Sok. No. 1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otel yenilenmiş bir vaziyetteydi ve güzel bir hafta geçirdik.Kahvaltısı kaliteli yiyeceklerden oluşuyordu.İskelesinde rahat şezlongları vardı ve bazı zamanlar dj oluyor,ses sistemleri mevcut.Denizi de gayet güzel.Restaurant fiyatları biraz yüksek ama onun dışında kabul edilemeyecek bir tarafı yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 04 57
Faros Hotel Bodrum
Faros Hotel Bodrum
Yalı Mah. 36. Sok. No. 1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Buraya dört aile olarak gittik ve her şey mükemmel geçti.Otel çalışanlarının ilgilisi,kahvaltının lezzeti ve denizin güzelliği ile her şey harikaydı.Etraf çok sessiz ve sakindi aynı zamanda huzurluydu.İstediğimiz her şey mevcuttu ve çok mutlu olduk.Personele,işletme sahibine çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 23 81
Bella Garden Hotel
Bella Garden Hotel
Gölköy Yalı Mah. 36. Sokak No. 6
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Personel çok sıcak.Odalar çok özel ve çok rahat.Çok geniş bir Ege mutfağına sahip olan otel aynı zamanda zengin bir kahvaltı menüsüne sahip.Bodrum'da bulunanlar için harika bir deneyim sunuyor.Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 23 81
Bella Garden Hotel
Bella Garden Hotel
Gölköy Yalı Mah. 36. Sokak No. 6
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

3 gece Bella Garden'da kaldım.Gerek konumu gerek ise aktiviteleri ile fiyatının hakkını veriyor.Çok sevimli bir havuza sahip.Aşağı yukarı tüm odalar havuzu görüyor. Bununla birlikte,plaja yürüyüş mesafesi 50-100 metre. Çok zengin bir kahvaltıya sahip. Mutfağı çok iyi ve çok hesaplı.Salata ve mantı denemiştim.Salatayı pek beğenmedim ama mantısı denemeye değer. Çevresindekilere göre en iyi plaja sahip.Kaliteli ve temiz. Personeli çok kibar ve düzgün.İlyas Bey'e,Murat Bey'e ve Berat Bey'e bizlere göstermiş oldukları güleryüzlü tutumları için teşekkür ederim. Ayrıca otelin sahipleri ile birlikte çok zaman geçirdik.Bize her konuda yardımcı oldular.Çok tatlı insanlar.Şiddetle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (252) 316 00 91
Zefir Türkbükü Resort
Zefir Türkbükü Resort
Saplı Koyu
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bir hafta sonu ani bir kararla değişiklik olsun diye Zefir Otel'i bulduk. Ama hafta sonumuzu zehir ettik.Yemekleri de odaları da birbirinden berbat haldeydi. Havuzdan çocuklar mikrop kaptı. Allahtan 1 gece kalıp kurtulabildik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (252) 316 00 91
Zefir Türkbükü Resort
Zefir Türkbükü Resort
Saplı Koyu
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Düğün için şehir dışındna gelen eşe dosta vogerlar almamıza rağmen ets birkaç gün kala bize bu oteli önerdi. Resimlerine bakıp otele aldandık. Ets'nin kazığı oldu birazda. İyi hiçbir şey bulunmayan bir otelmiş.Bütün misafirlere rezil olduk..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (252) 316 00 91
Zefir Türkbükü Resort
Zefir Türkbükü Resort
Saplı Koyu
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

14 17 Haziran arası bayram tatili için gitmiştik. Bira yok, kola yok, içebileceğiniz hiçbir şey yoktu. Yemekleri keza berbattı. Rezil olduk hem yemekler konusunda hem deiçecekler konusunda. Paranıza yazık. Buraya bir yıldız bile çok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 316 00 91
Zefir Türkbükü Resort
Zefir Türkbükü Resort
Saplı Koyu
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Her şeyiyle mükemmel bir otel burası. Konumu denizin dibinde. Yemekler deseniz efsane ötesi. Her sabah gelen organik ürünlere söylenecek söz yok. Güler yüzlü personeli ile otele 10 üzerinden 10 vermemek için hiçbir sebep yok. Herkese ve İlhan Bey'e teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 316 00 91
Zefir Türkbükü Resort
Zefir Türkbükü Resort
Saplı Koyu
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otel manzara olarak mükemmel bir görüntüye sahip. Personeli oldukça ilgili ve her sorununuzla ilgilenmeye çalışıyorlar. Yemekler lezzetli ve çeşitli. Özellikle sabah kahvaltısında envai çeşit peynir sunuluyor ve reçelleri de çok lezzetli.Zeytinlerde organik geliyormuş.Kısacası organik ve mükemmel bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 316 00 91
Zefir Türkbükü Resort
Zefir Türkbükü Resort
Saplı Koyu
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Biz otelin bütün hizmetlerinden oldukça memnun olarak döneceğiz. Yemekleri çok güzeldi ve otel çalışanları ilgili, güler yüzlü ve hep samimiydiler. Buradan memnun olmadan ayrılmanız mümkün değil. Yaz bitmeden tekrar tatil yapmaya geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (252) 316 00 91
Zefir Türkbükü Resort
Zefir Türkbükü Resort
Saplı Koyu
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bizim bulunduğumuz 2 odada televizyon yoktu ancak başka odalarda olduğunu öğrendik. Çalışan çocuklar ilgili ve iyi niyetlilerdi. Türkbükü genel olarak sakin bir yer olduğu için gençlere tavsiye edebileceğim bir yer değil. Plajı küçük ama güzeldi havuzundan da memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 316 00 91
Zefir Türkbükü Resort
Zefir Türkbükü Resort
Saplı Koyu
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

4 arkadaşımızla birlikte yaz tatili yapmak için bu otele gittik. İnternette gördüğümüz bütün hizmetleri satın aldık ve her anımızda bize vaaoov dedirtecek hizmetleri oldu. Her anı ayrı bir keyifli ve lezzetliydi. Burayı herkese tavsiye ediyoruz ve bütün personele teşekkür ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 316 00 91
Zefir Türkbükü Resort
Zefir Türkbükü Resort
Saplı Koyu
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Tatil demek dinlemek demek, deniz, yemek, eğlence ve güzel bir uyku demektir. Arkadaşlarımızla birlikte geldiğimiz bu otelde hepsini birlikte yaşadık. Bizim bu güzel anılarımıza ev sahipliği yapan otele ve personele teşekkür ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (252) 316 00 91
Zefir Türkbükü Resort
Zefir Türkbükü Resort
Saplı Koyu
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Lütfen buraya gitmeyin. Bu şimdiye kadar yaptığım en kötü otel tatili. Buraya erkek arkadaşımla geldim ve odamızda kalamadık. Küçük olmasına rağmen, duş bile yapamadık duş açmak için bir topuzu bile yoktu. Bunu çalışanlara anlattık ve bizi farklı bir odaya geçirmek yerine, bir düğme olmadan nasıl açacağımızı gösterdiler. Odamızda ilk kez geldiğimizde, oda kirli, duş kirliydi. Şoktaydık. Restoranı kontrol ettik ve korkunçtu. Dışarı çıkıp yemek yemeye karar verdik. Biz sadece orada uyuduk ve dört gece kaldık. Bize neredeyse hiçbir yeni havlu verilmedi, bu yüzden neredeyse dört gün boyunca aynı kirli havlu ile uğraşmak zorunda kaldık. Son gün erkek arkadaşımı havaalanına getirmek için bir taksi istemiştim ve saat 9: 30'da gelmesi gerekiyordu. Saat 10:00 da hala taksi yoktu ve onu bir çalışanla havaalanına gönderdiler. Orası süper kaotik. Her gün saat 9: 30'da, sizi uyandırdığı odalara çok yakın olan havuzda yüksek sesli müzik ile başlarlar. Gitme. Sadece yapma.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 602 35 60
Fiko Hotel Restaurant & Beach
Fiko Hotel Restaurant & Beach
Göltürkbükü Mahallesi 33. Sokak No:1/1-2-3
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otel konum olarak oldukça iyi bir yerde bulunuyor. Denize olan yakınlığı ve denizinin güzelliği apayrı bir konu. Otel çalışamları ilgili ve çalışkan. Ancak otel henüz pansiyon zihniyetinden kendini alamamış. Kahvaltılarında çeşit azdı ve ürünleri ucuz markalarda getirilmişti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 35 60
Fiko Hotel Restaurant & Beach
Fiko Hotel Restaurant & Beach
Göltürkbükü Mahallesi 33. Sokak No:1/1-2-3
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otel bir plaj oteliydi. Odanızdan çıkıp 20 30 adım attıktan sonra plaja ulaşıyorsunuz. Denizi çok güzeldi. Çalışamlar ilgiliydi. Özellikle aşçı Tuncer Bey'in yemekleri,Asuman hanım, Yalçın Bey ve Osman Bey'in misafirlere yaşattığı aile sıcaklığı, Asuman Hanımın yaptığı muhteşem ev yemekleri, en küçük bir sorununuzu çözmek için ellerinden geleni maksimum seviyede yapmaları açılarından bundan sonra Bodrum'da gideceğimiz tek otel olmuştur.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 35 60
Fiko Hotel Restaurant & Beach
Fiko Hotel Restaurant & Beach
Göltürkbükü Mahallesi 33. Sokak No:1/1-2-3
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bodrum'un en sevdiğim yerlerinden birisiydi. Geçen yaz tatilde de aynı yerde kalmıştım ve çok memnun ayrılmıştım. Fiyatlar, oda kahvaltı her şey çok iyiydi. Dışarıdan denize gelenler için şezlong ücreti 50 Tl ve içeride de harcama yapabiliyorsunuz. Denizi mükemmeldi. Çalışanları da ilgili ve özenliydiler. Seneye tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 44 94
Mavi Suite Türkbükü
Mavi Suite Türkbükü
Köyaltı Mevki Keleşharım Cad. No. 95
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

çok memnun kaldık teşekkür ederiz

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 44 94
Mavi Suite Türkbükü
Mavi Suite Türkbükü
Köyaltı Mevki Keleşharım Cad. No. 95
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Odamız çok güzel bir konumdaydı. Oda iç dizaynı ferah ve konforluydu. Özellikle açık büfe kahvaltı olmayışı çok iyi olmuş zira yeter ölçüde serpme kahvaltı her açıdan doyurucuydu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 44 94
Mavi Suite Türkbükü
Mavi Suite Türkbükü
Köyaltı Mevki Keleşharım Cad. No. 95
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Mükemmel güler yüzlü personeli, iyi yemek .mony değeri mükemmel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 44 94
Mavi Suite Türkbükü
Mavi Suite Türkbükü
Köyaltı Mevki Keleşharım Cad. No. 95
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

İyi konum Plaj ön otel, Mükemmel deniz ve yiyecek.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 44 94
Mavi Suite Türkbükü
Mavi Suite Türkbükü
Köyaltı Mevki Keleşharım Cad. No. 95
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Mavi takımlarda rezervasyon.com aracılığıyla rezervasyon yaptırdım. Rezervasyonun bedelini yarısını ödeyerek iptal ettiğimde, kredi kartımın tamamını da aldıklarını fark ettim. Oteli aradım ve onlara geri ödemeleri gerektiğini söylediler ama bana uygun bir cevap verdiler. Şimdi otelde kalmadan ben rezervasyon bedelinin% 150 kadar ödeme bitti. Bu çalmak ve asla booking.com katılımına rağmen paranızı çalmaya istekli bir otelde kalmam. Booking.com'a bir mail yolladım ve onlardan haber bekliyorum

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 44 94
Mavi Suite Türkbükü
Mavi Suite Türkbükü
Köyaltı Mevki Keleşharım Cad. No. 95
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Kolay check-in. Odada yatak odası ve ayrı oturma alanı bulunan bir süit. Sadece adımlar, asansör yok. Şirin Bodrum tarzı. Bir otel odasından daha çok bir kır evi gibi. Yatak rahattı. Banyo temiz ve güzel bir duşa sahip. Açık havada servis edilen kahvaltıda ekmek, et, peynir, domates, salatalık, jöle ve yumurta ile otelin restoranında dilediğiniz gibi servis edilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 44 94
Mavi Suite Türkbükü
Mavi Suite Türkbükü
Köyaltı Mevki Keleşharım Cad. No. 95
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

İkinci kez bu tesiste kalıyorum. İlk kez iki yıl önce bitti ve 4 yıldız verdim. Bu sefer, düşük skorun sebebi olan bir dizi başarısızlık vardı. İnternete odamızdan bağlanamadık. Resepsiyonda da başarılı olmadan çalıştı. Nihayet bize WIFI, biz bulunduğumuz özelliği bölümünde çalışma değildi ve otel oda doluydu bu yüzden otel dolu olduğunu itiraf etti. Biz 3 kişi uyku gerekiyordu bir oda rezervasyonu. Üçüncü kişi bir kanepede uyumak zorunda. Çekyat değil, sadece normal bir kanepe. Otelimiz 3 kişi için olsa bile otel için nevresim veya yastıklar ya da battaniye temin etmedik. Bunun için sorulduğunda, resepsiyon kişisi çarşafları ve yastıkları getirmişti, ancak kanepeyi yatağa hazırlamamıştık. kendimiz, diğer sorun ertesi sabah meydana geldi. Otel ücretsiz kahvaltı ilan etti. Biz kahvaltı ile kahve ve meyve suyu emretti ve yemek aslında oldukça iyiydi. Kahvaltıdan sonra biz plaj alanına gittik ve biz oradayken içecekler sipariş ettik. neredeyse beş saattir sahildeydik. İçecekler için kontrol için sorulduğunda, çek de kahve ve neredeyse beş saat erken kahvaltıda sipariş suyu için ücretleri de dahil olmak üzere şok oldu. Kahvaltı sırasında kahve ve meyve suyu ek bir ücret olduğunu bize hiç söylemedi. Bunun yanında, kahvaltı bittiğinde neden bu ele alınmadı? Bunu neden beş saat sonra öğrenemedik? Yöneticisi ile bir argüman sonra, kahvaltı ücretleri kaldırıldı ama biz bu bize çekmeye çalıştılar çok üzüldük! Bu otel günlük ücretin 250 dolardan fazla olduğunu düşünürken büyük bir ripoff. Başka yere bak.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 16 29
Beste Otel
Beste Otel
Atatürk Cad. Liman Sokak No:18
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Yemek , manzara , fiyat eşleşmesi harika yapmış bir restaurant . İlan-ı aşk edilecek güzellikte bir manzarası var . Yanınıza sevgiliniz olursa kesin bir daha aşık olursunuz, Ama mezelerin balıkların lezizliği konuşmanıza engel olabilir dikkat,

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 16 29
Beste Otel
Beste Otel
Atatürk Cad. Liman Sokak No:18
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Burada arkadaşlarıyla kaldım. Konum 10 üzerinden 10 ve hepsi bu kadar. Odalar çok eski, tarihli, temiz ve çok basit değil. Televizyon çalışmıyor, çarşaflar kirliydi. Oda hakkında şikayet ettiğimde çok agresif bir yaşlı kadın tarafından karşı karşıya kaldım ! Bir sahne yapmak istemedim, bu yüzden resepsiyon alanından ayrıldım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 20 20
Cohiba Hotel
Cohiba Hotel
Yalı Mahallesi( Ortakent Bucağı), Akdeniz Caddesi
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bordrumdaki en iyi otel 23.6km uzakta sadece.Çiftler veya tek en iyi fiyat !!! Performans oldukça iyi. çok iyi seçim! Plaj 100 metre fantastik defne ağaçları kesinlikle gizli ipucu

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
4
0 (850) 600 20 20
Cohiba Hotel
Cohiba Hotel
Yalı Mahallesi( Ortakent Bucağı), Akdeniz Caddesi
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bu otel ve aynı zamanda kişisel ve sahibi çok kötü! Konaklamadan sonra bu otelin turizm için bir lisansı olduğunu hayal edemeyiz. Ziyaret etme ... Uzak dur! Odaların çoğu bu fotos gibi görünmüyor! Odamızda hazır değildi! Sabah vardı ve bize öğleden sonra oda verdi! 1 şişe su için 6 tl ödedi 0,5! Tekrarlayın-uzak durun Sadece alan gerçekten güzel! Ama yakınlarda biraz daha iyi oteller var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 600 20 20
Cohiba Hotel
Cohiba Hotel
Yalı Mahallesi( Ortakent Bucağı), Akdeniz Caddesi
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Eski bir tesiste çok rahatsız ve küçük odalar. Vardığımızda resepsiyonda hiç kimse yoktu. Hoş bir konaklama için tavsiye etmem. Kesinlikle onlar için soruyorlar fiyat değmez.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
3
0 (850) 600 20 20
Cohiba Hotel
Cohiba Hotel
Yalı Mahallesi( Ortakent Bucağı), Akdeniz Caddesi
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Kötü davranış! Piş odalar! Hiç bir şey çalışmıyordu!!! Paranızı kaybedersiniz! Turizm polisi olsa kesin giderdim şikayet yapmaya! Sakın gitmeyin, daha çok yerler var. Yazıklar olsun! Iyi ki, son anda başka otele gittim ama paralarımı kayebettim

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
4
0 (850) 600 20 20
Cohiba Hotel
Cohiba Hotel
Yalı Mahallesi( Ortakent Bucağı), Akdeniz Caddesi
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Oteli ets'den satin aldik. Oradaki fotograflara kesinlikle aldanmayin. Otel bile denilmemesi gerekiyor. Resepsiyon yok, pis, eski, heryer pasli. Yurtdisinda kaldigim hostellerden bile daha kotu. Bir kadin var oraya koymuslar baska insan yok. Pencere kirik, duvarlar kirik dokuk. Daha ne diyeyim, pis iste. Gitmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 81 01
Voyage Türkbükü
Voyage Türkbükü
Şehit Gaffur Kaynar Cad. Hebil Mevkisi
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bodrum'da bizim için ikinci bir seçenek yok. 2016'dan beri tercihimiz Voyage Türkbükü ve pek de değişecek gibi durmuyor. Otel mükemmel bir denize sahip. Tatil sonunda ve keyif ve huzur dolu oluyorum diyebilirim. Yemek konusunda ana restoranı da alakart restoranları da birbirinle yarışır seviyede harika. Snack bardaki pide ve lahmacunları özellikle tatmanızı öneririm. Çalışanların ilgisi ve bu denli kibar olmaları da çok hoş. Seneye yine görüşünceye dek hoşça kalın Voyage Türkbükü ailesi. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 81 01
Voyage Türkbükü
Voyage Türkbükü
Şehit Gaffur Kaynar Cad. Hebil Mevkisi
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

3 ay önce de gelmiştik ve temmuzda özleyip tekrar tatilimizi burada değerlendirelim dedik. Gerçekten bir misafir gibi değil de arkadaşlarıymış gibi ağırlayan otel personeline binlerce kez teşekkürler. Şahane bir hizmet anlayışına sahipsiniz. Otel gerçekten her yönüyle müthiş. Bundan sonra her sene buradayız. Şimdiden evimiz gibi hissediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 81 01
Voyage Türkbükü
Voyage Türkbükü
Şehit Gaffur Kaynar Cad. Hebil Mevkisi
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Turizm işinin içinde olan biri olarak kesinlikle senelerdir tercihimi buradan yana kullanıyorum. Gerçekten anlatılmaz yaşanır denecek seviyede yüksek bir hizmet kalitesi var. Ailem de ben her şeyden çok memnun kalıyoruz ve her sefer çok mutlu bir şekilde tatilimizi sonlandırıyoruz. Misafirperver ve profesyonel personel ekibine de çok teşekkür etmek isterim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 81 01
Voyage Türkbükü
Voyage Türkbükü
Şehit Gaffur Kaynar Cad. Hebil Mevkisi
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otelin doğasına hayran kaldım. Çiftler için de çocuklu aileler için de tercih edilen bir nokta olduğunu gördüm ve bence herkese uygun bir otel. Odalar çok güzel, bakımlı ve konforluydu. Ancak banyoların biraz daha temiz olmasını beklerdim. Bu seviyede bir otele yakıştıramadım. Restoran otel büyüklüğünden denize biraz uzak ama shuttle servisi her yere gitmeniz için her an var. Akşam yemeklerinde biraz yoğunluk olabiliyor ama o da rahatsız edici derecede asla değil. Denizi tertemiz ve çok keyifli. Pastane bölümüne mutlaka uğrayın derim. Harika lezzetler var. Yemekler de çok lezzetli ama çeşit konusunda daha cömert olmalarını beklerdim. Kebap alakart benim favorim oldu. İnanılmaz lezzetliydi. Akşamları yapılan etkinlikler ve gösteriler çok keyifliydi. Kesinlikle tekrar tercih edeceğim bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 81 01
Voyage Türkbükü
Voyage Türkbükü
Şehit Gaffur Kaynar Cad. Hebil Mevkisi
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Her yönüyle eşsiz bir tatil sunuyor. Öncelikle otelin bulunduğu koyda deniz ve kumsal harika. Denizden bir an bile çıkmak istemiyor insan. Plaj çok büyük ve kimse şezlong kapmaca oynamıyor. Ne zaman gitsek bol miktarda bol şezlong oluyordu. Deniz sevmeyenler içinse harika bir havuz var. Oteldeki personel resmen memnun etmek için dört dönüyor. Bu müthiş ilgileri için hepsine teşekkür etmek isterim. Ne istesek anında ve en güzel şekilde yaptılar sağ olsunlar. Pastanesine mutlaka gitmenizi öneririm. Tatlılar ve kurabiyeleri inanılmaz lezzetli ve denemeye değer. Yiyecekler ve içecekler gerçekten en üst kalitede ve 24 saat hizmet var. Çocuklar için gün içerisinde ve akşam yemeğinden sonra çeşitli etkinlikler var. Yetişkinler içinse canlı müzik ve dj performansları harika. Gerçekten belki de bir bu kadar daha unuttuğum ve saymakla bitmeyecek kadar güzel imkânları var otelin. Kesinlikle kaliteli bir tatil istiyorsanız burayı öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 14 02
No 81 Hotel
No 81 Hotel
Keleşharımı Mevkii Mimoza Sokak No:10
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otele girişte bizi çok güzel karşıladılar. Tüm personeller çok ilgili ve samimi insanlardı. Otelin denizini çok sevdik ve havuz hijyenikti. Odamızdan memnun kaldık, konforlu ve tertemizdi. Otelde eğlence ve aktivite hiç bitmiyor. Biz bu otelde eğlenceli ve güzel bir tatil yaptık, sizlere de tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 14 02
No 81 Hotel
No 81 Hotel
Keleşharımı Mevkii Mimoza Sokak No:10
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Kayak tatilimiz için uygun fiyatlı ama kaliteli bir otel ararken bu oteli bulduk ve otelden memnun kaldık. Odalar yeterli büyüklükte, konforlu ve temizdi. Yemekler çeşit olarak az ama lezzetliydi. Personeller çok ilgili ve samimiydi. Otelde akşamları aktivite olmuyor, şömine başında dinlenerek sohbet ediyorsunuz. Otelden pistlere ulaşım teleferik ile sağlanıyor. Biz verdiğimiz paraya pişman olmadık, sizde eğer çok lüks aramıyorsanız buraya gelebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 602 36 06
Kaptan Otel ve Restaurant
Kaptan Otel ve Restaurant
Sahil Sok. No: 32/1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Seviyesiz çalışanlar ve umursamaz bir otel sahibinin olduğu bir işletme. Kaldığım en kötü otel! Otelde konaklama, temizlik, plaj, yeme-içme, vs. 0 puan iken seviyesizlik 10 üzerinden 1000 puan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 600 16 47
Sultan Hotel & Restaurant
Sultan Hotel & Restaurant
Sultan Hotel, Sahil Sokak, No:22
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Tuvaletleri kokuyor, genelde odalar bakımsız. Sultan'dayız mutluyuz sloganı altında şişirilen hesaplar, bir ay garsoniye almayıp bir ay garsoniye ücreti alıyorlar. Yediğiniz içtiğinize %15 ekliyorlar. Ödediğiniz şeyi ödenmedi yazıyorlar. Herkese farklı fiyat uyguluyorlar, devamlı müşterisine yüksek fiyat dışarıdan gelene daha uygun fiyat yaptıklarını gördüm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 37 80
Mandarin Oriental Bodrum
Mandarin Oriental Bodrum
Cennet Koyu Çomça Mevkii
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otel genel olarak her şeyiyle mükemmel. Odam hem kocaman hem ultra lüks hem çok konforlu hem de müthiş bir manzaraya sahipti. Verilen hizmet kalitesi olağanüstüydü. Ancak otelde özellikle önermek istediğim bir şey var. Wellness spor tesislerine bayıldım. Tatilimiz boyunca bolca yararlandım ve inanılmaz olanakları vardı. Herkese tavsiye edebileceğim bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 37 80
Mandarin Oriental Bodrum
Mandarin Oriental Bodrum
Cennet Koyu Çomça Mevkii
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Yapılabilecek tüm güzellemeleri hak eden bir otel olduğunu düşünüyorum. Servis ve hizmet eksiksiz. Odalar ve genel konfor olağanüstü. Kısacası otel tüm imkanlarıyla kusursuz ve muhteşem bir tatil sunuyor. Harika bir tatildi benim için. Düşünen herkese kesinlikle tavsiye ederim. İnanılmaz keyifliydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 37 80
Mandarin Oriental Bodrum
Mandarin Oriental Bodrum
Cennet Koyu Çomça Mevkii
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Daha karşılamada kalitesini ve farkını ortaya koyan bir otel. Otele giriş işlemleriniz sırasında bir şeyler ikram ederek sizi rahatlatıp, yorgunluğunuzu bir nebze de olsa alıyorlar. Bu sırada da harika bir manzaranın tadını çıkarıyorsunuz tabii. Tatilin geri kalanının kusursuzluğundan bahsetmeme gerek bile yok bence. Her yer tertemiz, her şey ultra lüks ve konfora sahip. Servis ve hizmet kalitesi çok güzel. Herkese kesinlikle tavsiye edebileceğim bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)