Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Göltürkbükü Otelleri

Göltürkbükü için {{ (filteredHotels).length}} / 63 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Göltürkbükü Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Bodrum Torba üzerinden gelip de sahile doğru inmeye başladığınızda sağınız solunuz bir anda mandalina ağaçlarıyla çevrilir. Hani şu yeşil halini dilimleyip bardağınıza attığınızda, içkiye bir başka koku ve tat veren kokulu Bodrum mandalinleri.

Bodrum Göltürkbükü otelleri, işte bu mandalina ağaçlarının arasında bulunur. Ekranlarda hep büyük ve lüks oteller görünse de aslında, daha çok butik oteller vardır. Bodrum Göltürkbükü otelleri mandalina ağaçları gibi küçüktür, bu nedenle bahçe aralarında kaybolurlar.

Şöhreti Bodrum'u çoktan aşan Göltürkbükü otelleri, duruşları ve mimarileri ile olduğu kadar, çevreci duruşları ile de önemlidir. Çevreyi bozmadan, ağaçlara ve canlılara dokunmadan otellerini inşa etmişler, sessizlik içinde misafirlerini beklemektedirler.

Göltürkbükü, Bodrum kalabalığından ve gürültüsünden uzak bir tatil ya da gün geçirmek isteyenlerin kaçış yeri. Sahil yolu yazın trafiğe kapalı. Bütün gün denize girmek ve güneşlenmek için kullanılan Bodrum Göltürkbükü otellerinin denize uzanmış tahta iskeleleri akşam alacakaranlıkla birlikte lokantaya veya bara dönüşüyor. Masa ve sandalyeler diziliyor. İskelelerde mumlar, kumsallardaki dev varillerde ateşler yakılıyor. Genellikle tanıdık yüzler masalarda yerlerini alıyor ve servis başlıyor...

Göltürkbükü otellerinde konaklayabilir, akşam yemekleri için otellerin iskelelerini tercih edebilir, Göltürkbükü otellerinin düzenlediği günübirlik ya da haftalık mavi turlara katılarak harika bir tatil geçirebilirsiniz.

Göltürkbükü otellerinde konaklamak isterseniz, yaz sezonunun başından rezervasyonunuzu yaptırmanız gerekiyor. Hatta plajlarını kullanmak isterseniz bile, gündüz arayıp randevu almalısınız, aksi takdirde kendinize bir şezlong bulmanız zor olacaktır.

Gölköy ve Türkbükü, Bodrum ilçe merkezinin kuzeyinde yer alan ve birbirlerine oldukça yakın iki köydür.

Her iki köy de önemli turizm merkezleri haline gelmiş ve köy olmaktan çok öteye geçmişlerdir. Gölköy ve Türkbükü birleşerek 1999 yerel seçimlerinde Göltürkbükü belediyesi olmuştur.

Bu iki köyün birleşip tek çatı altında bulunmasının en önemli sebebi son yıllarda turizm sayesinde oldukça gelişmeleri ve kendi kaplarına sığmayacak hale gelmeleridir.

Göltürkbükü beldesinde bu artan müşteri ihtiyacını karşılayabilmek için de birçok tesis açılmıştır. Her tesis farklılıklar yaratarak birbiri ile yarışmaya başlamıştır. Haliyle Göltükbükü otel fiyatları da aynı kalmamış, artış göstermiştir.

Bodrum'un bu en çok tanınan tatil beldesinde açılan tesisler birbirinden farklı özellikler gösterdiği gibi, Göltürkbükü otel fiyatları da oldukça çeşitlenmektedir. Ancak kesin olan bir şey varsa, o da Göltürkbükü 2017 otel fiyatlarının, yarımadanın her beldesinde olduğu gibi, yaz mevsiminde artması ve kış aylarında düşmesidir. Yani bir Bodrum sever için şunu söylemek mümkündür ki, Bodrum Göltürkbükü'nün en güzel zamanları olan eylül - ekim aylarında fiyatlar düşük olacaktır.

Bodrum Göltürkbükü 2017 otel fiyatları, yıl içinde değişiklik gösterdiği gibi, tesisin çeşidine göre de değişiklik göstermektedir. Lüks oteller ya da tatil köylerinin fiyatları oldukça pahalı iken, en çok tercih edilen butik otel fiyatları daha düşüktür.

Bodrum Göltürkbükü'nde 2017 otel fiyatları için pahalı ya da ucuz demek mümkün değildir. Çünkü her keseye uygun bir otel bulunmaktadır. Sadece sitemizde gezip biraz araştırma yaparsanız, tatilinizi geçirmek için size en çok hitap eden oteli bulabilirsiniz. İyi tatiller...

Göltürkbükü Hakkında

Tatil denilince Bodrum, Bodrum denilince de Göltürbükü gelir hemen birçok insanın aklına... Peki bu kadar tanınmasının sebebi ne? Sadece şöhretli isimlerin gidiyor olması mı dersiniz?

Önceden iki ayrı köy olan Gölköy ve Türkbükü, Bodrum ilçesinin Gündoğan beldesine bağlıydı. 1999 yılında birleşen bu iki köyün yeni adı Göltürkbükü oldu.

Gölköy'ün mitolojik adı Kariandadır. Eski yüzyıllarda, burada Karyalılar yaşamakta ve halk bağcılık ve şarapçılıkla geçimlerini sağlamaktaydılar.

Türkbükü'nün ise mitolojik adı Madnasa idi. Türklerden önce Rum köyü olan ve Rumbükü adıyla anılan köyün geçim kaynağı balıkçılıktır. Türkler'in eline geçmesiyle Türkbükü adını almıştır.

Bodrum'a yakınlığı ile de tercih edilen bu belde hem denize girme imkanı sağlıyor hem de eğlence anlamında Bodrum kadar olmasa da hareketli geceler geçirebileceğiniz alternatifler sunuyor.

Yaklaşık 8 aylık uzun bir yaz dönemi yaşanıyor Göltürkbükü'nde. Tatile illa temmuz, ağustosta çıkalım gibi bir durum yok. Hatta kış mevsiminde nefis dilbalığından yemek için bile tercih edilebilir Göltürkbükü.

Önceleri yalnızca deniz yoluyla ulaşılabilen Göltürkbükü sakin ve sade bir köyken, şimdilerde kara ulaşımının sağlanmasıyla İstanbul sosyetesi ve ünlülerin de sayesinde tanınmaya başlandı. Sahil kenarında farklı müziklerin geldiği iskelelerde güneşlenirken ya da temiz, ılık ve dalgasız denizde yüzerken ünlülerle karşılaşabilirsiniz.

Yaz boyunca, Göltürkbükü'nden çevre koylara, geleneksel Bodrum tekneleriyle, günlük geziler yapılıyor.

Tarihe meraklı olanlar için zengin bir belde aynı zamanda Göltürkbükü. Köyün tepelerinde tarihi kalıntılar yer alıyor. Özellikle taş, tuğla yığınlarıyla çevrili yıkıntılar arasında iki kule, ev kalıntıları, sarnıçlar, kaya mezarları ve taşlık saha dikkati çekiyor. Doğa aşıkları için de bulunmaz bir yer Göltürkbükü. Gölköy'ün adını aldığı, içinde yüzlerce bitki ve hayvan çeşidini barındıran göl ve etrafındaki palmiyeler kesinlikle görülmeli. Doğal ağaçlardan Palmiye familyasının bir türü olan ağaçların görüntülerinin güzelliği dışında en belirgin özelliği ise yanmaması. Dünya literatürüne geçen bu özel ağaçlar sadece ülkemizde ve Girit'te yetişmekte.

Türkbükü, yeni ismiyle Göltürkbükü'nün ünü Bodrum sınırlarını çoktan aşmış durumda. Ama bunda, sanatçıların olduğu kadar, tarihinin ve doğal güzelliklerinin de büyk payı olduğunu söylemek mümkün...

Göltürkbükü otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Palladion Hotel
Palladion Hotel

-

Manzara ve yemekler çok güzel

Onca deprem felaketine rağmen ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederiz. Yaşadığımız büyük felaket tatilimize engel olsa da işletme sahibi ve çalışanları çok ilgiliydi. Yerinin ve manzarasının yanı sıra yemeklerin lezzeti de çok güzeldi. Tek sıkıntı odalarının çok küçük olması ve her şey dahilinin sadece 10 kadar sürmesi. Söylemeden geçemeyeceğim dez avantaj olarak otelde internette yazılanların çoğunun olmaması üzücü bir durumdu...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palladion Hotel
Palladion Hotel

-

Yemeklerin lezzeti süperdi

Personel ilgisi, yemeklerin lezzeti süperdi ama demeden geçemeyeceğim bir şey var ki, burayı bize tavsiye eden işletme müdürü İlhan Bey'e ve teknik müdürü Umut Bey'in yakın ilgi, alakası için ayrıca çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palladion Hotel
Palladion Hotel

-

Yemekleri otel standartlarının altında

Otel sahipleri kişiye göre muamele yapıyorlar, otelde etkinlik, en azından canlı müzik olmalı, yemekleri otel standartlarının altında, her odada televizyon denmesi yalan, fiyatına göre idare edilebilecek bir yer ama tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Beste Otel
Beste Otel

-

Her sene değişmez adresimiz

Göltürkbükü'nün en güzel oteli, en güzel manzara, güler yüzlü personel, Emine Hanım'ın cana yakınlığı, her sene değişmez adresimiz sizi seviyoruz :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Beluga Otel
Beluga Otel

-

Tıka basa doyduğum bir tatil geçirdim

Her şeyden önce tıka basa doyduğum bir tatil geçirdim. Yemekleri muhteşemdi. Aynı zamanda çalışanların güler yüzlü olması ve ortamdaki huzur tatilimi 1-2 gün daha uzatmaya itti. Sanırım birazcık kilo aldım. Her şey için sağolun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Beluga Otel
Beluga Otel

-

Yemekleri çok beğendim

Yemekleri çok beğendim, çalışanları güler yüzlü, odalar rahat ve ferah.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Beluga Otel
Beluga Otel

-

Plajı ve özellikle yemekleri harika

Bodrum'un en güzel yeri bence. Plajı ve özellikle yemekleri harika, kesinlikle tavsiyemdir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Beluga Otel
Beluga Otel

-

Başarılı bir mekan

Gerçekten çok başarılı bir mekân. Gayet huzur verici ve rahat bir tatil geçirdim. Bodrum'a tekrar gittiğim zaman kalacağım tek yer burası. Her şey için çok teşekkür ederim ve herkese tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palladion Hotel
Palladion Hotel

-

Nezih bir mekan

Palladion Hotel huzurla, sakince, kafa dinleyebileceğiniz bir yer. Eşsiz manzarasıyla önce gözlerinizi ve ruhunuzu dinlendireceğiniz, ardından leziz yemekleri ve damak tadınıza uygun menüsüyle zevk alacağınız, ilgili personeliyle de saygınızın daha çok artacağı nezih bir mekan olarak görüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Beluga Otel
Beluga Otel

-

Denizi güzel

Odaları temiz. Denizi güzel. Çok memnun kaldım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Beluga Otel
Beluga Otel

-

Denizi temiz

Fiyatlar çok uygun. Hizmette hiçbir sıkıntı görmedim. Çocuklarımla beraber güzel bir tatildi. Denizi temiz. Paranızın karşılığını alıyorsunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Beluga Otel
Beluga Otel

-

Misafirperverlik muazzam

Çalışanların güler yüzü ve misafirperverliği muazzam. Yemeklerinizi bir o kadar beğendim. Herkese gitmesini tavsiye ediyorum. Harika vakit geçirebileceğiniz bir otel. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palladion Hotel
Palladion Hotel

-

Otelin konumu, çalışanların ilgisi

Yorumları okudum, burada kötü bir yorum olmamalı da, çünkü gerçekten kaliteli bir otel. Hiç düşünmeden gidin derim. Bodrum'un mistik havası otelin konumu çalışanların ilgisi yemeklerin lezzeti harikaydı. İnsan daha ne ister?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palladion Hotel
Palladion Hotel

-

Yetkililer son derece ilgili

Görsellerini çok beğendiğimiz otele giderken aklımızda ister istemez acabalar vardı. Otele girdiğimiz an itibari ile samimi cana yakın görevliler sayesinde evimizde gibi hissettik. Acabalar yerini iyi kilere bıraktı. Kaldığımız süre boyunca temiz odalar ki bizim için hijyen çok önemliydi ilgili personeliyle çok güzel bir tatil geçirdik. Bu arada yemekler de damak zevkimize uygundu. Tekrar gelmek için sabırsızlanıyoruz. Tesekkürler Palladion Hotel

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palladion Hotel
Palladion Hotel

-

Eğlenceye ve denize yakın

Gürültüden uzak, eğlenceye ve denize yakın, çalışanlarının ve özellikle otel müdürünün ilgisi ve hizmetinden memnun kaldığımız, ilk fırsatta tekrar gelmeyi planladığımız bir otel. Akşam yemeğinde yediğimiz şiş kebabın lezzeti damağımızda. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palladion Hotel
Palladion Hotel

-

Eğlenmek için ideal bir yer

Göltürkbükü'ne bakan harika bir konumu var otelin. Çalışanlar son derece saygılı ve yardımcı. Hem kafa dinlemek hem de eğlenmek için ideal bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palladion Hotel
Palladion Hotel

-

1 patatesten çeşitli yemekler

Mekan ve konum olarak gerçekten güzel, hizmet kalitesi berbat, 15-16 yaşlarında çocukların çalıştırıldığı, her gün aynı yemek yemek için ideal. Bildiğiniz her şey dahil konsepti burada yok. Fıçı bira kola ucuz rakı kafası sabah 10 akşam 10 bardan alabileceğiniz içkiler, bu saatler dışında her şey para. 1 patates yemeğinden kaç gün yemek çıkartılırsınız merak ediyorsanız gitmenizi öneririm. :) Plaj kısmı da facia, başka bir işletmeyle anlaşılmış sadece içecekler ücretsiz otelde olduğu gibi şezlong parası yemek parası size ekstra olarak geliyor. Aşağıya inmek istediğinizde kapıda beklemeyi göze alın çünkü belirtilen saatinde çağrılmamış bir servisi bekliyor olabilirsiniz. Normal şartlarda odaların temizlenmiş olma alışkanlığınızı unutun çünkü ısrar edilmedikçe temizlenmez odalarınız. Müşteriler önünde sürekli azar işiten gencecik çocukların çalıştırıldığı saçma bir işletme anlayışı.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palladion Hotel
Palladion Hotel

-

Klima bozuktu

Ucuz etin yahnisi... Neden otel açıklamalarında içki saati yazmıyor? Farkında mısınız? Çünkü akşam saat 22:00'de kapatıyor. Üstelik gün boyu zaten istediğiniz birçok içecek (kola dahi) yok. Bakkaldan günlük getiriliyor. Yemekler olağan üstü yetersiz. Söylemeden asla temizlik yapılmıyor ki odamızda 2 gün sabun bile yoktu. Havuzu temizlenirken hiç görmedik. Üç havuzun biri aktif değil. Odamızdaki klimanın gazı bitmiş. İlk gece kâbus oldu. Hurda bir vantilatör ile sabahladık. Ertesi gün biz şehre indik. Döndüğümüzde söylememize rağmen ne klima tamir edilmiş ne de oda temizlenmişti. Gerekçesi ise oda anahtarı. Yani yedek anahtarları bile yok. Varsa da anahtarı bırakmazsanız yapmayız. Hırsızlık oluyor bahanesi var. Diyorum ki anahtarı bırakınca olmuyor mu? Cevap yok. Her şeyi siz takip etmek zorundasınız. Çalışan çocuklar, adı üstünde çocuk, adam gibi hizmet veren servis elemanı yok. Barda otelin elektrik teknisyenini servis yaparken görebilirsiniz. Küstahça üç kuruşluk müşteri yerine konuluyorsunuz. Otel sahibine bunlar söylendiğinde, “'Gelmezseniz gelmeyin kardeşim. Ben trilyonları koymuşum cebime. Bunlara ihtiyacım yok.”' diyecek kadar rahat bir adam. Servisleri söyledikleri gibi çalışmıyor, o da koca bir yalan. Kısacası, aç kalmayı, içeceksiz yolda kalmayı, üstüne üstlük hakaret edilmeyi seviyorsanız, lokasyon olarak güzel bir otel, gidebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palladion Hotel
Palladion Hotel

-

Yemeklerine adeta bayıldık

Muhteşem bir yemek, muhteşem bir karşılama. Biz sabah 5 gibi otele geldik, giriş saatimiz gündüz 14.00'de olmasına rağmen dört bayan arkadaş resepsiyondaki çalışandan otelin patronuna kadar tüm otel çalışanları sonsuz bir ilgi ve hizmet vermekte. Otelin patronu bizzat tüm müşterilere açık büfede mangal yapıyor, harika etler, balıklar, soğuk mezeler, peynir çeşitleri çok harika, her şey çok güzel tatil yapılacak bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Fiko Hotel Restaurant & Beach
Fiko Hotel Restaurant & Beach

-

Konumu ve personeli

Huzurlu tatil önceliğimde arkadaş tavsiyesi ile bu otele geldik, pişman olmadık. Konumu ve personeli bence öne çıkan yanları. Odalar temiz ve rahat. Tekrar gelmeyi düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Otelimiz hakkındaki güzel düşüncelerinizden dolayı çok teşekkür ederiz . Sizleri tekrar otelimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

16 Haziran 2017, Cuma 13:53
Fiko Hotel Restaurant & Beach
Fiko Hotel Restaurant & Beach

-

Lezzetli kahvaltısı

Türkbükü, Bodrum tatilimde önceliğim. Tesis; konumu, denize sıfır olması ile tercih nedenim oldu. Odası, ilgili personeli, muhteşem plajı ve lezzetli kahvaltısı ile artık Bodrum tatillerimde ilk tercihim olacak. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz.

16 Haziran 2017, Cuma 11:22
Fiko Hotel Restaurant & Beach
Fiko Hotel Restaurant & Beach

-

Enfes bir atmosfer

Enfes bir atmosfere sahip. Atılımız süresince çok keyif alarak zaman geçirdiğimiz Fiko Hotel Restaurant & Beach ailesine teşekkürlerimizi borç biliriz. Fiyat/performans dengesi çok iyi olan bir işletme. Kesinlikle tavsiye edilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Fiko Hotel Restaurant & Beach
Fiko Hotel Restaurant & Beach

-

Gerçekten çok huzur verici

Gerçekten çok huzur verici, konforlu ve isteklerimi karşılayabilen bir otel. Kesinlikle bu güzel hizmeti sizlerin de yaşamasını tavsiye ederim. Fiko Hotel Restaurant & Beach the best...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz. Memnuniyetiniz memnuniyetimiz.

16 Haziran 2017, Cuma 16:54
Fiko Hotel Restaurant & Beach
Fiko Hotel Restaurant & Beach

-

Her şey tertemiz ve mükemmel

Otel geçen sene komple yenilenmiş olarak bizleri karşıladı, en güzel şey butik olarak ücretsiz PlayStation alanın olması, çocuklar için tesis içinde park ve oyun alanı mevcut, aynı zamanda yanınızda gelirken plajda ve kumda oynayacağınız oyuncakları ücretsiz ikame alabilirsiniz. Çocuklar mutlu olunca bizler de çok rahat edip keyifli bir tatil yapabildik, geri kalan her şey tertemiz ve mükemmeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Karianda Otel
Karianda Otel

-

Nezih, ferah, tertemiz

Tesis gayet nezih, ferah, tertemiz, toplu taşıma ve özel aracınızla ulaşabilirsiniz. Geçen sene iskelesi küçüktü, bu sene büyük bir iskele bizi karşıladı, alakart çeşitli ve lezzetli, bebeğimizle rahat ettik diyebilirim. Tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür ederiz Doğukan Bey. Sizler için her sezon yenilikler yapmaya devam edeceğiz. Tekrar görüşmek dileğiyle.

16 Haziran 2017, Cuma 17:55
Nazlı Otel
Nazlı Otel

-

Yemekleri lezzetli

Çalışanları güler yüzlü, odalar temiz, yemekleri lezzetli, iskelesi güneşlenmek, kitap okumak ve bir şeyler yiyip içmek için harika, bulunduğu koyda deniz inanılmaz temiz ve berrak. Otel geleneksel Bodrum evi tarzında, odaları da öyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nazlı Otel
Nazlı Otel

-

Yemekleri çok güzel

Muhteşem deniz, güzel ve temiz bir otel. 2 yaz üst üste gittik, bu sene tekrar gideceğiz. Personel ilgili, konum denize sıfır. Rahat ve huzurlu bir mekan, yemekleri çok güzel. Kesinlikle tavsiye ediyorum, deneyin, görün.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nazlı Otel
Nazlı Otel

-

Şirin ve sakin bir otel

Otelin bulunduğu lokasyon güzel, odalar ve otel geleneksel Bodrum evi tarzında ve deniz tatili için beklentileri karşılayacak düzeyde diyebilirim. Kokteylleri, yemekleri, vs. iyi, otelin işletmecisi Hakan Bey çok ilgili biriydi. Şirin ve sakin bir otel olduğu için kalabalık yerlere göre ilgi, alaka daha iyi oluyor bence.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nazlı Otel
Nazlı Otel

-

Mekanın pozitifliği

Çalışanların içtenliği, mekanın pozitifliği tatilimizi çok daha keyifli bir hale getirdi. Konumunun güzelliği ve odaların temizliği de fiyatının karşılığını veriyor. İlginize çok teşekkür ederiz Hakan Bey ve Nazlı Otel ekibi. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nazlı Otel
Nazlı Otel

-

Odalar çok güzel ve ferah

Mavi Bayrak'lı bir plaja sahip olması ideal. Deniz çok temiz. Çalışanlar ilgili ve güler yüzlü. Odalar çok güzel ve ferah. Huzurlu ve kaliteli bir tatil için düşünmeden rezervasyon yaptırılabilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nazlı Otel
Nazlı Otel

-

Tam bir plaj oteli

Nazlı Otel'de geçen yıl tatil yapmıştık. Bu sezon için yine burada tatil yapacağım. Sebepleri ise, denize olan konumu demek yerine neredeyse denizin içinde demek daha doğru bir tanım olur. Tam bir plaj oteli. Otelden ayağınızı attığınızda direkt kuma ayak basıyorsunuz. İskelesi ve plajı şahane, yemekleri güzel ve lezzetli, odalar temiz ve bakımlı, kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hilton Bodrum Türkbükü Resort Spa
Hilton Bodrum Türkbükü Resort Spa

-

Akşamları hiçbir aktivite yok

Otelde geldiğimiz tarih dolayısı ile sezon açılmadığı bahanesiyle (haziran ilk haftası bütün oteller tam olarak acilmiş olur) bu tarihler sezon öncesi olarak adlandırılamaz. Hiçbir kafe veya snack bar açık değil. Her şey dahil oteli olarak aktiviteler ne çocuklar için ne de yetişkinler için asla yeterli değil. Akşamları hiçbir aktivite yok (canlı müzik, vs.). Misafirlerin tek vakit geçireceği yer olan snack barın içerisinde çocukların oynayabileceği, jetonla çalışan makineler var. İnanılmaz gürültülü, çocuksuz aileler için son derece sevimsiz bir yer. Sonuç olarak verilen ücreti hak etmeyen eski bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Villa Kılıç Hotel
Villa Kılıç Hotel

-

Müthiş bir ilgi gördük

Balayımızı orada geçirdik. Aşçısından otelin sahibine kadar müthiş bir ilgi gördük. Gerek konumu, sakinliği gerekse işletme anlamında müthiş bir otel. Bu sene tekrar gitmeyi düşünüyoruz. Teşekkürler Villa Kılıç Hotel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Genç Hotel
Genç Hotel

-

Mükemmel konumda

Mükemmel konumda. Harika bir tatil beldesi. İşletmecisinden personeline kadar çok memnun kaldık. Türkbükü'nde konaklamak için başka yer düşünmem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Türkbükü
Club Türkbükü

-

Samimi, temiz ve huzurlu

Bu yıl Bodrum'dan müthiş zevk aldık. Bugüne kadar geçirdiğim en güzel tatildi. Club Türkbükü kusursuz bir otel. Mutlaka gidilmeli. Son derece samimi, temiz ve huzurlu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hilton Bodrum Türkbükü Resort Spa
Hilton Bodrum Türkbükü Resort Spa

-

Tam bir fiyasko

Şu an tesisteyim. Yani tarih 09.09.2016. Yani sezonun devam ettiği bir tatil ve bayram tatili için haftalık tatildeyiz ailece. Özel bir şirkete havuz kenarında program yapılıyor, yemekli, canlı müzik, diğer tatilciler katılamıyor. Kedinin ciğere baktığı gibi uzaktan bakıyor. Sezonda Hilton kalitesindeki bir otel için tam bir fiyasko karar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Voyage Türkbükü
Voyage Türkbükü

-

Yemekler çok lezzetli

Mükemmel bir tesis. Yemekler çok lezzetli. Deniz ve iskele çok güzel. Çalışanlar çok güler yüzlü. Ve gerçekten ultra her şey dahil. Cebimden kuruş para çıkmadı ekstradan. Tam bir aile oteli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Delita Suite Hotel
Delita Suite Hotel

-

Odalar çok güzel konumlandırılmış

Eşimle 5 günlük tatil programımızı Delita Suite Hotel'de geçirdik. Gerçekten her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ve odalar çok güzel konumlandırılmış. Suite odalarında çok rahat ettik. Banyo ve odalarda kullanılan malzemeler alınabilecek en pahalı ve en kaliteli malzemelerden seçilmiş. Kahvaltı açık büfe ve çok kaliteli yöresel ürünlerden yapılmış. Kesinlikle gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Mutfak ve yemeklerin fiyatları bölge restoranlardan daha makul tutulmuş ve doyurucu. Teşekkür ederiz tüm Delita Suite Hotel çalışanlarına.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Delita Suite Hotel
Delita Suite Hotel

-

Muhteşem güzel ve temiz

Delita Suite Hotel özenle düzenlenmiş odaları ile insanı büyülüyor. Mutlaka birkaç gün kalmanızı tavsiye ediyorum. Odaların tamamı süit, muhteşem güzel ve temiz. Hemen havuza bir adım uzaktasınız. Yemek konusunda arkadaşa katılmıyorum. Porsiyonlar gayet şık ve büyük. Fiyatı da çok uygun. Sabah kahvaltısı zaten size her şeyi anlatacak. Mutlaka deneyin diyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palladion Hotel
Palladion Hotel

-

Profesyonel hizmet anlayışı

Palladion Hotel, doğa ve deniz manzaralı odaları, profesyonel hizmet anlayışı, lezzetli yemekleri, denizin, havuzların ve sahilin tadını bol bol çıkararak, keyfinize göre tatil yapacağınız, herkese rahatlıkla önerebileceğim bir tesis. Gelecek yaz kısmet olursa mutlaka döneceğiz bol oksijenli Türkbükü'ne ve Palladion Hotel'e.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palladion Hotel
Palladion Hotel

-

Yemek çeşitleri harika

Manzarası ve odalarına bayıldım. Temizlik ve hijyen mükemmel. Yemek çeşitleri harika. İlginize çok teşekkür ederiz Sunay ailesi. Seneye tekrar oradayız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palladion Hotel
Palladion Hotel

-

Odaların temizliği

Yemekleri ve müthiş manzarası, odaların temizliği ile daha ne diyelim? Her sayı ile güzel. Harika, 9 yıldız...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palladion Hotel
Palladion Hotel

-

Nezih bir ortamı var

Hem doğa manzarası hem deniz manzarası olarak güzel ve nezih bir ortamı var. Yemekler harika. Odaları temiz ve düzenli. İyi bir tatil için önerilebilecek bir otel.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palladion Hotel
Palladion Hotel

-

Hizmet anlayışı

Hizmet anlayışı, yemekleri, personelin ve de işletme yetkililerinin her an ilgisi ile güvenilir, huzurlu bir tatil geçirdik. İşletme sahiplerine ve müdürlerine çok çok teşekkür ederiz. Kıraç ailesi.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palladion Hotel
Palladion Hotel

-

Sıcak bir işletme

Türkbükü sahilini tüm berraklığı ile görebileceğiniz tek güzel ve de sıcak bir işletme. Çalışan ve de yöneticilerine her şey için teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Delita Suite Hotel
Delita Suite Hotel

-

Yemek konusu

Oteli çok sevmeme rağmen, akşam yemeklerinde bir türlü yüzüm gülmedi. Akşam yemeğinde çöp şiş istedim ve gelen tabakta 3 çöp şiş et vardı. Verilen fiyata göre dalga geçer gibi tabak hazırlanmış. Ya fiyatı doğru koy ya da adedi fazlalaştır. Yemek konusu ofsayt, üzülerek söylüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Voyage Türkbükü
Voyage Türkbükü

-

Otelden çok daha öte

9 senedir vazgeçemediğim, Bodrum'un en güzel koyunda mükemmel bir otel. Bana göre Voyage Türkbükü tüm çalışanları işe ve aldığım hizmetle otelden çok daha öte bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Daphnis Otel
Daphnis Otel

-

Nefis lokasyonu

Anlatılmaz, yaşanır... Huzurlu, dingin, nefis lokasyonuyla, çalışkan, içten personeliyle, tertemiz odalar ve unutmayacağınız taptaze mezeler, kokteylleriyle deniz ve güneşin tadını çıkartmak…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Genç Hotel
Genç Hotel

-

Konum olarak çok iyi

Konum olarak çok iyi yerde, sahile çok yakın ama gürültüden uzak. Samimi ve içten bir aile işletmesi. İşletme sahibi Uygar Bey son derece ilgili. Personel güler yüzlü. Kerem ve Onur'a teşekkürler. Kaldığımız süit oda beklediğimizden bile iyiydi. Tekrar Bodrum'a gidersem hiç düşünmeden tercih ederim. Hatta pek çok arkadaşıma tavsiye ettim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Günışığı Otel ve Balık Restaurant
Günışığı Otel ve Balık Restaurant

-

Güler yüzlü personel

Çok güzel zaman geçirebileceğiniz, kafa dinlemelik bir otel. Güler yüzlü personeli ile hiç yabancılık çekmiyorsunuz. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)