Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Temizle
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Göltürkbükü Otelleri

Göltürkbükü için {{ (filteredHotels).length}} / 67 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Göltürkbükü Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Bodrum Torba üzerinden gelip de sahile doğru inmeye başladığınızda sağınız solunuz bir anda mandalina ağaçlarıyla çevrilir. Hani şu yeşil halini dilimleyip bardağınıza attığınızda, içkiye bir başka koku ve tat veren kokulu Bodrum mandalinleri.
Bodrum Göltürkbükü otelleri, işte bu mandalina ağaçlarının arasında bulunur. Ekranlarda hep büyük ve lüks oteller görünse de aslında, daha çok butik oteller vardır. Bodrum Göltürkbükü otelleri mandalina ağaçları gibi küçüktür, bu nedenle bahçe aralarında kaybolurlar.

Şöhreti Bodrum'u çoktan aşan Göltürkbükü otelleri, duruşları ve mimarileri ile olduğu kadar, çevreci duruşları ile de önemlidir. Çevreyi bozmadan, ağaçlara ve canlılara dokunmadan otellerini inşa etmişler, sessizlik içinde misafirlerini beklemektedirler.

Göltürkbükü, Bodrum kalabalığından ve gürültüsünden uzak bir tatil ya da gün geçirmek isteyenlerin kaçış yeri. Sahil yolu yazın trafiğe kapalı. Bütün gün denize girmek ve güneşlenmek için kullanılan Bodrum Göltürkbükü otellerinin denize uzanmış tahta iskeleleri akşam alacakaranlıkla birlikte lokantaya veya bara dönüşüyor. Masa ve sandalyeler diziliyor. İskelelerde mumlar, kumsallardaki dev varillerde ateşler yakılıyor. Genellikle tanıdık yüzler masalarda yerlerini alıyor ve servis başlıyor...

Göltürkbükü otellerinde konaklayabilir, akşam yemekleri için otellerin iskelelerini tercih edebilir, Göltürkbükü otellerinin düzenlediği günübirlik ya da haftalık mavi turlara katılarak harika bir tatil geçirebilirsiniz.

Göltürkbükü otellerinde konaklamak isterseniz, yaz sezonunun başından rezervasyonunuzu yaptırmanız gerekiyor. Hatta plajlarını kullanmak isterseniz bile, gündüz arayıp randevu almalısınız, aksi takdirde kendinize bir şezlong bulmanız zor olacaktır.

Gölköy ve Türkbükü, Bodrum ilçe merkezinin kuzeyinde yer alan ve birbirlerine oldukça yakın iki köydür.
Her iki köy de önemli turizm merkezleri haline gelmiş ve köy olmaktan çok öteye geçmişlerdir. Gölköy ve Türkbükü birleşerek 1999 yerel seçimlerinde Göltürkbükü belediyesi olmuştur.

Bu iki köyün birleşip tek çatı altında bulunmasının en önemli sebebi son yıllarda turizm sayesinde oldukça gelişmeleri ve kendi kaplarına sığmayacak hale gelmeleridir.

Göltürkbükü beldesinde bu artan müşteri ihtiyacını karşılayabilmek için de birçok tesis açılmıştır. Her tesis farklılıklar yaratarak birbiri ile yarışmaya başlamıştır. Haliyle Göltükbükü otel fiyatları da aynı kalmamış, artış göstermiştir.

Bodrum'un bu en çok tanınan tatil beldesinde açılan tesisler birbirinden farklı özellikler gösterdiği gibi, Göltürkbükü otel fiyatları da oldukça çeşitlenmektedir. Ancak kesin olan bir şey varsa, o da Göltürkbükü 2018 otel fiyatlarının, yarımadanın her beldesinde olduğu gibi, yaz mevsiminde artması ve kış aylarında düşmesidir. Yani bir Bodrum sever için şunu söylemek mümkündür ki, Bodrum Göltürkbükü'nün en güzel zamanları olan eylül - ekim aylarında fiyatlar düşük olacaktır.

Bodrum Göltürkbükü 2018 otel fiyatları, yıl içinde değişiklik gösterdiği gibi, tesisin çeşidine göre de değişiklik göstermektedir. Lüks oteller ya da tatil köylerinin fiyatları oldukça pahalı iken, en çok tercih edilen butik otel fiyatları daha düşüktür.

Bodrum Göltürkbükü'nde 2018 otel fiyatları için pahalı ya da ucuz demek mümkün değildir. Çünkü her keseye uygun bir otel bulunmaktadır. Sadece sitemizde gezip biraz araştırma yaparsanız, tatilinizi geçirmek için size en çok hitap eden oteli bulabilirsiniz. İyi tatiller...

Göltürkbükü Hakkında
Tatil denilince Bodrum, Bodrum denilince de Göltürbükü gelir hemen birçok insanın aklına... Peki bu kadar tanınmasının sebebi ne? Sadece şöhretli isimlerin gidiyor olması mı dersiniz?
Önceden iki ayrı köy olan Gölköy ve Türkbükü, Bodrum ilçesinin Gündoğan beldesine bağlıydı. 1999 yılında birleşen bu iki köyün yeni adı Göltürkbükü oldu.

Gölköy'ün mitolojik adı Kariandadır. Eski yüzyıllarda, burada Karyalılar yaşamakta ve halk bağcılık ve şarapçılıkla geçimlerini sağlamaktaydılar.

Türkbükü'nün ise mitolojik adı Madnasa idi. Türklerden önce Rum köyü olan ve Rumbükü adıyla anılan köyün geçim kaynağı balıkçılıktır. Türkler'in eline geçmesiyle Türkbükü adını almıştır.

Bodrum'a yakınlığı ile de tercih edilen bu belde hem denize girme imkanı sağlıyor hem de eğlence anlamında Bodrum kadar olmasa da hareketli geceler geçirebileceğiniz alternatifler sunuyor.

Yaklaşık 8 aylık uzun bir yaz dönemi yaşanıyor Göltürkbükü'nde. Tatile illa temmuz, ağustosta çıkalım gibi bir durum yok. Hatta kış mevsiminde nefis dilbalığından yemek için bile tercih edilebilir Göltürkbükü.

Önceleri yalnızca deniz yoluyla ulaşılabilen Göltürkbükü sakin ve sade bir köyken, şimdilerde kara ulaşımının sağlanmasıyla İstanbul sosyetesi ve ünlülerin de sayesinde tanınmaya başlandı. Sahil kenarında farklı müziklerin geldiği iskelelerde güneşlenirken ya da temiz, ılık ve dalgasız denizde yüzerken ünlülerle karşılaşabilirsiniz.

Yaz boyunca, Göltürkbükü'nden çevre koylara, geleneksel Bodrum tekneleriyle, günlük geziler yapılıyor.

Tarihe meraklı olanlar için zengin bir belde aynı zamanda Göltürkbükü. Köyün tepelerinde tarihi kalıntılar yer alıyor. Özellikle taş, tuğla yığınlarıyla çevrili yıkıntılar arasında iki kule, ev kalıntıları, sarnıçlar, kaya mezarları ve taşlık saha dikkati çekiyor. Doğa aşıkları için de bulunmaz bir yer Göltürkbükü. Gölköy'ün adını aldığı, içinde yüzlerce bitki ve hayvan çeşidini barındıran göl ve etrafındaki palmiyeler kesinlikle görülmeli. Doğal ağaçlardan Palmiye familyasının bir türü olan ağaçların görüntülerinin güzelliği dışında en belirgin özelliği ise yanmaması. Dünya literatürüne geçen bu özel ağaçlar sadece ülkemizde ve Girit'te yetişmekte.

Türkbükü, yeni ismiyle Göltürkbükü'nün ünü Bodrum sınırlarını çoktan aşmış durumda. Ama bunda, sanatçıların olduğu kadar, tarihinin ve doğal güzelliklerinin de büyk payı olduğunu söylemek mümkün...

Göltürkbükü otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
9
0 (850) 600 81 01
Voyage Türkbükü
Voyage Türkbükü
Şehit Gaffur Kaynar Cad. Hebil Mevkisi
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bodrum'da bizim için ikinci bir seçenek yok. 2016'dan beri tercihimiz Voyage Türkbükü ve pek de değişecek gibi durmuyor. Otel mükemmel bir denize sahip. Tatil sonunda ve keyif ve huzur dolu oluyorum diyebilirim. Yemek konusunda ana restoranı da alakart restoranları da birbirinle yarışır seviyede harika. Snack bardaki pide ve lahmacunları özellikle tatmanızı öneririm. Çalışanların ilgisi ve bu denli kibar olmaları da çok hoş. Seneye yine görüşünceye dek hoşça kalın Voyage Türkbükü ailesi. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 81 01
Voyage Türkbükü
Voyage Türkbükü
Şehit Gaffur Kaynar Cad. Hebil Mevkisi
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

3 ay önce de gelmiştik ve temmuzda özleyip tekrar tatilimizi burada değerlendirelim dedik. Gerçekten bir misafir gibi değil de arkadaşlarıymış gibi ağırlayan otel personeline binlerce kez teşekkürler. Şahane bir hizmet anlayışına sahipsiniz. Otel gerçekten her yönüyle müthiş. Bundan sonra her sene buradayız. Şimdiden evimiz gibi hissediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 81 01
Voyage Türkbükü
Voyage Türkbükü
Şehit Gaffur Kaynar Cad. Hebil Mevkisi
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Turizm işinin içinde olan biri olarak kesinlikle senelerdir tercihimi buradan yana kullanıyorum. Gerçekten anlatılmaz yaşanır denecek seviyede yüksek bir hizmet kalitesi var. Ailem de ben her şeyden çok memnun kalıyoruz ve her sefer çok mutlu bir şekilde tatilimizi sonlandırıyoruz. Misafirperver ve profesyonel personel ekibine de çok teşekkür etmek isterim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 81 01
Voyage Türkbükü
Voyage Türkbükü
Şehit Gaffur Kaynar Cad. Hebil Mevkisi
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otelin doğasına hayran kaldım. Çiftler için de çocuklu aileler için de tercih edilen bir nokta olduğunu gördüm ve bence herkese uygun bir otel. Odalar çok güzel, bakımlı ve konforluydu. Ancak banyoların biraz daha temiz olmasını beklerdim. Bu seviyede bir otele yakıştıramadım. Restoran otel büyüklüğünden denize biraz uzak ama shuttle servisi her yere gitmeniz için her an var. Akşam yemeklerinde biraz yoğunluk olabiliyor ama o da rahatsız edici derecede asla değil. Denizi tertemiz ve çok keyifli. Pastane bölümüne mutlaka uğrayın derim. Harika lezzetler var. Yemekler de çok lezzetli ama çeşit konusunda daha cömert olmalarını beklerdim. Kebap alakart benim favorim oldu. İnanılmaz lezzetliydi. Akşamları yapılan etkinlikler ve gösteriler çok keyifliydi. Kesinlikle tekrar tercih edeceğim bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 81 01
Voyage Türkbükü
Voyage Türkbükü
Şehit Gaffur Kaynar Cad. Hebil Mevkisi
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Her yönüyle eşsiz bir tatil sunuyor. Öncelikle otelin bulunduğu koyda deniz ve kumsal harika. Denizden bir an bile çıkmak istemiyor insan. Plaj çok büyük ve kimse şezlong kapmaca oynamıyor. Ne zaman gitsek bol miktarda bol şezlong oluyordu. Deniz sevmeyenler içinse harika bir havuz var. Oteldeki personel resmen memnun etmek için dört dönüyor. Bu müthiş ilgileri için hepsine teşekkür etmek isterim. Ne istesek anında ve en güzel şekilde yaptılar sağ olsunlar. Pastanesine mutlaka gitmenizi öneririm. Tatlılar ve kurabiyeleri inanılmaz lezzetli ve denemeye değer. Yiyecekler ve içecekler gerçekten en üst kalitede ve 24 saat hizmet var. Çocuklar için gün içerisinde ve akşam yemeğinden sonra çeşitli etkinlikler var. Yetişkinler içinse canlı müzik ve dj performansları harika. Gerçekten belki de bir bu kadar daha unuttuğum ve saymakla bitmeyecek kadar güzel imkânları var otelin. Kesinlikle kaliteli bir tatil istiyorsanız burayı öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 14 02
No 81 Hotel
No 81 Hotel
Keleşharımı Mevkii Mimoza Sokak No:10
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otele girişte bizi çok güzel karşıladılar. Tüm personeller çok ilgili ve samimi insanlardı. Otelin denizini çok sevdik ve havuz hijyenikti. Odamızdan memnun kaldık, konforlu ve tertemizdi. Otelde eğlence ve aktivite hiç bitmiyor. Biz bu otelde eğlenceli ve güzel bir tatil yaptık, sizlere de tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 14 02
No 81 Hotel
No 81 Hotel
Keleşharımı Mevkii Mimoza Sokak No:10
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Kayak tatilimiz için uygun fiyatlı ama kaliteli bir otel ararken bu oteli bulduk ve otelden memnun kaldık. Odalar yeterli büyüklükte, konforlu ve temizdi. Yemekler çeşit olarak az ama lezzetliydi. Personeller çok ilgili ve samimiydi. Otelde akşamları aktivite olmuyor, şömine başında dinlenerek sohbet ediyorsunuz. Otelden pistlere ulaşım teleferik ile sağlanıyor. Biz verdiğimiz paraya pişman olmadık, sizde eğer çok lüks aramıyorsanız buraya gelebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 602 36 06
Kaptan Otel ve Restaurant
Kaptan Otel ve Restaurant
Sahil Sok. No: 32/1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Seviyesiz çalışanlar ve umursamaz bir otel sahibinin olduğu bir işletme. Kaldığım en kötü otel! Otelde konaklama, temizlik, plaj, yeme-içme, vs. 0 puan iken seviyesizlik 10 üzerinden 1000 puan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 600 16 47
Sultan Hotel & Restaurant
Sultan Hotel & Restaurant
Sultan Hotel, Sahil Sokak, No:22
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Tuvaletleri kokuyor, genelde odalar bakımsız. Sultan'dayız mutluyuz sloganı altında şişirilen hesaplar, bir ay garsoniye almayıp bir ay garsoniye ücreti alıyorlar. Yediğiniz içtiğinize %15 ekliyorlar. Ödediğiniz şeyi ödenmedi yazıyorlar. Herkese farklı fiyat uyguluyorlar, devamlı müşterisine yüksek fiyat dışarıdan gelene daha uygun fiyat yaptıklarını gördüm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 37 80
Mandarin Oriental Bodrum
Mandarin Oriental Bodrum
Cennet Koyu Çomça Mevkii
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otel genel olarak her şeyiyle mükemmel. Odam hem kocaman hem ultra lüks hem çok konforlu hem de müthiş bir manzaraya sahipti. Verilen hizmet kalitesi olağanüstüydü. Ancak otelde özellikle önermek istediğim bir şey var. Wellness spor tesislerine bayıldım. Tatilimiz boyunca bolca yararlandım ve inanılmaz olanakları vardı. Herkese tavsiye edebileceğim bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 37 80
Mandarin Oriental Bodrum
Mandarin Oriental Bodrum
Cennet Koyu Çomça Mevkii
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Yapılabilecek tüm güzellemeleri hak eden bir otel olduğunu düşünüyorum. Servis ve hizmet eksiksiz. Odalar ve genel konfor olağanüstü. Kısacası otel tüm imkanlarıyla kusursuz ve muhteşem bir tatil sunuyor. Harika bir tatildi benim için. Düşünen herkese kesinlikle tavsiye ederim. İnanılmaz keyifliydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 37 80
Mandarin Oriental Bodrum
Mandarin Oriental Bodrum
Cennet Koyu Çomça Mevkii
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Daha karşılamada kalitesini ve farkını ortaya koyan bir otel. Otele giriş işlemleriniz sırasında bir şeyler ikram ederek sizi rahatlatıp, yorgunluğunuzu bir nebze de olsa alıyorlar. Bu sırada da harika bir manzaranın tadını çıkarıyorsunuz tabii. Tatilin geri kalanının kusursuzluğundan bahsetmeme gerek bile yok bence. Her yer tertemiz, her şey ultra lüks ve konfora sahip. Servis ve hizmet kalitesi çok güzel. Herkese kesinlikle tavsiye edebileceğim bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 37 80
Mandarin Oriental Bodrum
Mandarin Oriental Bodrum
Cennet Koyu Çomça Mevkii
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Ambiyans olarak harika bir ortama sahip. Her şey, en ince ayrıntısına kadar ultra lüks kalitede. Her yer çok şık dizayn edilmiş. Personel kalitesini de oldukça iyi buldum. Oteli özellikle romantik tatil düşünenlere ayrıca öneririm. Bunun için harika bir ortamı var. Teşekkürler her şey için, çok ama çok memnun kaldım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 37 80
Mandarin Oriental Bodrum
Mandarin Oriental Bodrum
Cennet Koyu Çomça Mevkii
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Kendinizi çok özel hissettiğiniz bir otel. İnanılmaz bir hizmet kalitesi var. Her şey ultra lüks. Daha girişte size özel bir karşılama yapılıyor. Hiçbir şey için asla bekletilmiyorsunuz. Kelimenin tam anlamıyla kusursuz. Ne bir eksik ne bir fazla. Personel üst seviyede ilgili. Tüm olanaklarıyla en üst seviyeyi deneyimlediğim bir otel oldu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 37 80
Mandarin Oriental Bodrum
Mandarin Oriental Bodrum
Cennet Koyu Çomça Mevkii
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Ben iş seyahati için konakladım bu otelde. Odam bir ev büyüklüğünde ve inanılmaz bir konfora sahipti. En ince ayrıntıya kadar odamda bulunuyordu. Otelde kullanılan her şey, tüm malzemeler, tüm gereçler kısacası her şey en üst seviyede, en iyi markalar. Denizi tertemizdi, çok da berraktı. Otelden gerçekten etkilendiğimi söylemem gerek. Harika bir hafta sonu geçirdim. Çok keyifli ve huzur vericiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 37 80
Mandarin Oriental Bodrum
Mandarin Oriental Bodrum
Cennet Koyu Çomça Mevkii
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Çok ama çok lüks... Hizmet seviyesi tartışmasız en üst seviyede. Odanın konforu ve lükslüğünü anlatmaya gerek bile yok. Manzara harikaydı, doyamadım izlemeye. İnanılmaz bir konuma kurulmuş otel. Deniz şahane, cam gibi bir suyu var. Sabah kahvaltısında kuş sütü eksik bir tek. Ya da belki o da vardı da biz göremedik. :) Gözlemeler çok lezzetliydi, gelip de yemeden dönmeyin. Personelin hepsi oldukça iyi eğitilmiş ve nezih... Muhteşem bir tatildi bizim için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 37 80
Mandarin Oriental Bodrum
Mandarin Oriental Bodrum
Cennet Koyu Çomça Mevkii
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Kapıdaki karşılama çok kibardı. Resepsiyonun bu hoş tavrı için teşekkür etmek isterim. Ayrıca uğurlanırken arkanızdan su döküyorlar. Ne tatlı bir davranış. :) Personel çok yardımsever ve güler yüzlüydü. Çok sevdik. Gözlemelerinize bayıldık, yapanın ellerine sağlık. Her şey gayet güzeldi. Yine gelmek isteriz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 37 80
Mandarin Oriental Bodrum
Mandarin Oriental Bodrum
Cennet Koyu Çomça Mevkii
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Şu güne kadar ailecek birçok bölgede tatil yaptık. Birçok otel gördük. Çok ama çok lüks otellere de gittik. Ancak bu şu ana kadar gördüğümüz en ama en güzel oteldi. Deneyimlediğimiz en güzel tatil oldu. Kelimelerimin tükendiği bir otel. Her şey için çok teşekkürler. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Gidip, görüp, tatil yapmanız gereken bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 37 80
Mandarin Oriental Bodrum
Mandarin Oriental Bodrum
Cennet Koyu Çomça Mevkii
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Konum tek kelime ile harika. Servis ve hizmet kalite çok üst seviyede. Otele verdiğiniz paranın karşılığını sonuna kadar hatta fazlasıyla alıyorsunuz. Personelleri çok beğendim. Bina olarak inanılmaz güzel, dış yapısına da iç dekoruna da bayıldım. Harika ve çok dinlendirici bir tatil oldu benim için. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 52 60
Bodrum İstanbul Hotel
Bodrum İstanbul Hotel
Göltürkbükü Mah. Akdeniz Cad. No:63
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otel hem dışarısı ve ortak alanlarıyla hem de odalarıyla tertemiz bir oteldi. İşletmecilerin yakınlığı ve evcil hayvanlarının tatlılığına denecek söz yok zaten. Denize yakınlığıyla konumu çok iyi ve kendine ait plajı da tertemiz. Ayrıca denizi de oldukça keyifliydi. Güzel bir Bodrum tatili geçirmiş olduk bu tesis sayesinde. Yine gelmek isteriz kesinlikle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 52 60
Bodrum İstanbul Hotel
Bodrum İstanbul Hotel
Göltürkbükü Mah. Akdeniz Cad. No:63
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Konum olarak müthiş bir yerde. Denize yakın ve kendi plajı da var. Oteldeki işletme kadar plajdaki işletme de çok başarılı ve yakından ilgili. Bizim gittiğimiz sezon hem çok keyifliydi hem de çok kalabalık yoktu. Bu yüzden ayrıca keyif aldık. Otelin işletmesi bir aileye ait. Bu da otele ayrı bir sıcaklık katıyor. Kahvaltıları da ayrıca güzel. Her şeyin organik olması ayrıca hoş. Reçelden, salatalara kadar her şey mis gibi kokuyor. :) Odalarda her şey yepyeni ve bir o kadar da temiz. Otelin köpüşleri çok şekerlerdi. Kısacası her şeyden çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 52 60
Bodrum İstanbul Hotel
Bodrum İstanbul Hotel
Göltürkbükü Mah. Akdeniz Cad. No:63
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Personel de otel sahibi de her müşteriyle yakından ilgili. Ufak bir kutlamamız vardı. Bunun için biraz hazırlık rica ettik. Bizi asla kırmadılar. Her şeyin en iyisini yapmaya çalıştılar. Bize istediğimizden daha da güzel bir ortam sağladılar. Çok ama çok memnun kaldık. Hem bu ilginiz için hem de her şey için çok teşekkürler. Harikasınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 52 60
Bodrum İstanbul Hotel
Bodrum İstanbul Hotel
Göltürkbükü Mah. Akdeniz Cad. No:63
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Çiftler için de güzel ama ailelere ayrıca öneririm. Ortam oldukça nezih ve huzurlu. Çalışanlar, işletmecileri çok kaliteliler. Güler yüzlerini asla eksik etmediler. Her konuda yardımcı olmaya çalıştılar ve sorunlara direkt olarak çözüm ürettiler. Bu yakın ilgi için ayrıca teşekkür ederim. Bodrum'da her sene geleceğimiz otel kesinlikle belli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 52 60
Bodrum İstanbul Hotel
Bodrum İstanbul Hotel
Göltürkbükü Mah. Akdeniz Cad. No:63
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bugüne kadar birçok otelde tatil yaptım ancak bu kadar samimi ve içten bir ekip görmedim. Hepinize bu yakınlığınız ve misafirperverliğiniz için ayrıca çok çok teşekkür etmek isterim. Ayrıca çok da hayvan sever bir otel. Kendi kedileri, köpekleri var tatlış tatlış. :) Çok güzel bir tatildi gerçekten. İnanılmaz dinlendik ve çok keyif aldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 52 60
Bodrum İstanbul Hotel
Bodrum İstanbul Hotel
Göltürkbükü Mah. Akdeniz Cad. No:63
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Hem huzurlu ve keyifli hem de çok rahat ve konforlu bir tatil geçirdik bu otelde. Odamızda da ortak alanlarda da çok keyifli vakit geçirdik. Her yer çok rahattı. Ekip, çalışanlar oldukça iyi hizmet verdiler. İşletmeciler de her zaman ilgili davrandı. Fiyatının kalite olarak çok çok üstünde olması da ayrıca güzeldi. Herkese tavsiye ederim burayı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 52 60
Bodrum İstanbul Hotel
Bodrum İstanbul Hotel
Göltürkbükü Mah. Akdeniz Cad. No:63
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Girişimizden çıkışımıza hep aynı güler yüz, her daim aynı misafirperverlik ve içtenlikle ağırlandığımız bir tesis. Evimizdeymişiz gibi sıcak yaklaştı personel her zaman bize. Hem olanakları hem de bu samimiyetiyle harika geçirdiğimiz bir tatil oldu. Bodrum'da başka tesis arayacağımı sanmıyorum artık. İkinci evimiz gibi oldu. Çok sevdik, tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 52 60
Bodrum İstanbul Hotel
Bodrum İstanbul Hotel
Göltürkbükü Mah. Akdeniz Cad. No:63
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Doğayla iç içe bir tesis olması benim için en cazip noktaydı. Çok huzurlu ve bolca temiz hava aldığımız bir tatil oldu bizim için. Otel işletmecileri bizimle özel olarak ilgilendiler. Bu çok hoş bir davranıştı. Her zaman yardımcı oldular ve çok samimilerdi. Hem kendi kedi köpekleri var hem de hayvan kabul ediyorlar. Çok tatlı bir tesis anlayacağınız. Kahvaltı, temizlik her şey çok güzeldi. Herkese tavsiye ederim. Keyifli bir tatil için tercih edilebilecek bir tesis.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 52 60
Bodrum İstanbul Hotel
Bodrum İstanbul Hotel
Göltürkbükü Mah. Akdeniz Cad. No:63
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Konum olarak sahile çok yakın ve sahili de çok güzel, gayet bakımlı. İşletmecileri de çalışanları da oldukça güler yüzlüler. Evcil hayvanınız varsa bu konuda da hiçbir sıkıntı yaşamıyorsunuz. Evcil hayvan kabul ediyorlar otele. Bu bizim açımızdan çok artı bir yön oldu. Bodrum'un bu civarındaki uygun otellerden biri ve aynı zamanda bir o kadar da kalitesi diğerlerine göre çok iyi. Tavsiye edebileceğim ve bizim çok keyif aldığımız bir tesis oldu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 52 60
Bodrum İstanbul Hotel
Bodrum İstanbul Hotel
Göltürkbükü Mah. Akdeniz Cad. No:63
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Misafirperver oluşları çok hoştu. Gerçekten tüm personel her konuda çok içten davrandı. Ailecek güzel bir tatil deneyimi oldu bizim için. Oldukça memnun kaldık. Fiyatı da kalitesine göre bence çok uygundu. Personel her zaman güler yüzlü davrandı. Asla yorgunluk, somurtkanlık görmedik yüzlerinde. Bu civardaki en iyi otellerden biri olduğunu düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 08 52
Kuum Hotel
Kuum Hotel
Atatürk Cad. No. 150
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otelde her şey mükemmeldi. Doğa ile iç içe bir otel. Personellerin ilgisini, güler yüzünü ve kibarlığını çok beğendik. Otelin manzarası çok güzeldi, deniz kenarında çok keyifli vakit geçirdik. Otelin spası çok başarılı, tertemiz. Kesinlikle bu otele gitmelisiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 08 52
Kuum Hotel
Kuum Hotel
Atatürk Cad. No. 150
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otelin yapısını çok sevdik, çok şık bir otel. Otel denize sıfır ve denizi çok güzel. Odamızın genişliğinden, konforundan ve temizliğinden memnun kaldık. Otelin spasına gitmenizi tavsiye ederim. Otele gelen müşteriler kaliteli insanlar olduğu için otelde nezih bir ortam oluşuyor. Personellerin ilgisi ve samimiyeti güzeldi. Tekrar gelmeyi çok isteriz bu otele, sizlere de tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 08 52
Kuum Hotel
Kuum Hotel
Atatürk Cad. No. 150
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Eşimle bu otele ikinci gelişimiz. Bu otelde kendimizi balayında gibi hissediyoruz. Personeller ilgili ve güler yüzlü ama bence biraz sayıları arttırılmalı. Yemeklerini seviyoruz buranın ve içecekler kaliteli. Otelin manzarası ve plajı çok güzel. Otelde hiç çocuk yoktu, sakin ve sessiz bir ortam vardı. Çiftlere tavsiye edebileceğimiz bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 08 52
Kuum Hotel
Kuum Hotel
Atatürk Cad. No. 150
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bizim gittiğimiz dönemde çok kalabalık değildi otel. Bu yüzden çok sakin ve huzurlu bir tatil geçirdik. Her gün dalga sesleri arasında bir sabah geçirmek çok keyifli. Otelde son derece güzel, Bodrum'da şimdiye kadar gittiğim en güzel oteldi. Odamız çok bembeyazdı çok hoşumuza gitti, üstelik her gün de temizlendi. Kesinlikle tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (252) 333 08 52
Kuum Hotel
Kuum Hotel
Atatürk Cad. No. 150
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Yeşillikler içinde çok güzel bir otel. Odamızdan memnun kaldık, geniş ve ferahtı. Otelin genel temizliği güzeldi, odamız her gün temizlendi. Otelin iç dizaynını ve peyzajını çok beğendik. Otelde çocuklar için pek fazla alan yok, genel olarak yetişkinler düşünülerek yapılmış bir otel. Çiftler için güzel olabilir. Otelle ilgili tek sıkıntımız personel eksikliği oldu. Bunun dışında güzel bir otel, tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 70 06
Hilton Bodrum Türkbükü Resort Spa
Hilton Bodrum Türkbükü Resort Spa
Sapli Koyu
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Eğlence açısından çok başarılı bir oteldi. Otelden ayrılıp başka yerlere gitme ihtiyacı duymuyorsunuz. Çocuklu aileler için önerebileceğim bir otel. Yemekler çok iyi olmasa da temizlik konusunda mükemmel diyebileceğim bir seviye vardı. Personeller sizinle çok ilgileniyor ve işlerini çok iyi yapıyorlar. Tekrar gelirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 70 06
Hilton Bodrum Türkbükü Resort Spa
Hilton Bodrum Türkbükü Resort Spa
Sapli Koyu
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Dinlenmek ve ailenle vakit geçirmek için ideal denebilecek seviyede bir otel. Odaları temiz ve gayet konforluydu. Personelleri genel olarak işini iyi yapan çalışkan insanlardı. Yemek çeşitleri bizi çok tatmin etmedi. Snack barlar çevre otelleri ve Hilton kalitesini düşününce hayal ettiğimiz seviyede değildi. Ancak genel olarak beğendik baya.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 70 06
Hilton Bodrum Türkbükü Resort Spa
Hilton Bodrum Türkbükü Resort Spa
Sapli Koyu
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Odamızın temizliği ve genişliği beklediğimizden çok daha iyiydi. Haliyle bu durum tatilimizin çok güzel başlamasına sebep olmuştu. Bunun yanı sıra personelin sıcakkanlılığı bizim keyfimizi artıran diğer bir etmen oldu. Yemekler çok güzeldi ve çeşit olarak tatmin edici seviyedeydi. Bu kadar güzelliğin yanı sıra otelin tek kötü yanı ise Wifinin ekstra ücrete tabi olmasıydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 07 46
Club Türkbükü
Club Türkbükü
Tepecik Cad. No:161 İzbirlik Mevki
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bodrum'a ilk gelişimizde konakladığımız Clup Türkbükü, evinizin rahatlığında sessiz, sakin bir tatil için ideal bir mekan. Samimiyet, güler yüz, temizlik ve huzur arıyorsanız hiç düşünmeden rezervasyonunuzu yaptırın. Otel müdürü Semih Bey ve değerli eşinin elinden çıkan muhteşem yemeklerden tatmayı unutmayın. Gösterdikleri ilgi ve nezaketten dolayı Semih Bey başta olmak üzere tüm otel çalışanlarını ve de özellikle otelin maskot köpeği Bobo'yu hiç unutmayacağız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 07 46
Club Türkbükü
Club Türkbükü
Tepecik Cad. No:161 İzbirlik Mevki
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Çocuklarımız ile birlikte beş muhteşem gün geçirdik. Yakınlarımıza tavsiye edeceğiz. Temiz, huzurlu, en önemlisi sakin ve dingin. Çok lezzetli yemekler yapılıyor. Üstelik açık mutfak. Arzu ederseniz ve benim gibi temizlik takıntılı iseniz yemeklerin yapım aşamasını izleyebilirsiniz. Kahvaltılıklar köylülerden alınıyor. Doğal peynir, zeytin, reçel. Arzu ederseniz krep, menemen, vs. sipariş edebiliyorsunuz. Yemek servislerini yapan Emre güler yüzlü ve sevecen. Yemek servisleri temiz ve şık sunumlu. Kızım ilk kez bir otelden ayrılırken ağladı. Tabi bunda Semih Bey'in sevimli köpeği Bobo'nun etkisi büyüktü. Çocuklar Bobo'yu çok sevdi. Tatil sonunda günübirlik Kos Adası yaptık. Dönüşte üşenmeden Bobo'yu görmek için Türkbükü'ne tekrar gittik. O derece sevdik orayı. Şöyle söyleyeyim, bir daha asla Antalya'da devasa otellerin tatilini satın almam gibi geliyor. Çok teşekkür ederiz Semih Bey ve değerli eşi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (252) 333 04 45
Velena Butik Otel & Restaurant
Velena Butik Otel & Restaurant
Yalı Mevkii Sahil Sok. No. 23/13
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Aslında yorumlara baktığımda çekindim fakat lobinin iknası ile tesiste 1 hafta konakladık, deniz komple Gündoğan koyuna ait, tesisin denizdeki yosunla kabahati olduğunu düşünmedim, zaten kıyıda yosun yoktu, Mahmut Bey cana yakın bir işletmeci, kahvaltısı doyurucu, oğlumuzla deniz ve kumda güzel vakit geçirdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 03 06
Babana Otel
Babana Otel
Yalı Mevki Gölköy
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Babana Otel denize sıfır iskelesi olan, odalarınızdan yürüyerek denize ulaşabileceğiniz çok güzel bir otel. Odalar gayet temiz, çalışanlar her isteğinizi yerine getirmeye odaklı, İkbal Hanım son derece güler yüzlü, müşteri odaklı. Zaten bölgenin denizi muhteşem. Bazı yorumları okudum, odalar için küçük falan denilmiş, o nedenle biraz tedirgin gittik biz ama hiç ilgisi yok yorumlarla...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 81 01
Voyage Türkbükü
Voyage Türkbükü
Şehit Gaffur Kaynar Cad. Hebil Mevkisi
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Harika bir otel, hizmette sınır yok. Kendinizi çok mutlu, huzurlu hissedeceksiniz. Teşekkürler tüm çalışanlara.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 81 01
Voyage Türkbükü
Voyage Türkbükü
Şehit Gaffur Kaynar Cad. Hebil Mevkisi
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otel tahmin ettiğim gibi Voyage kalitesi mükemmel. Deniz harika, özellikle otele geldiğimiz günden beri otel müdürümüz başta olmak üzere lobi personeli ve müşteri ilişkileri departmanı, özellikle Ceylan Hanım ve tüm personel çok ilgiliydi. Sonsuz teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 16 29
Beste Otel
Beste Otel
Atatürk Cad. Liman Sokak No:18
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Arkadaşlarımızın tavsiyesi üzerine geldik. Her şey çok güzeldi, akşam 5 çayında Emine Hanım'ın kendi yaptığı kekler 10 üzerinden 10. :) Merdivenler biraz yordu ama iskelesinde her şey ayağımıza geldi, seneye tekrar inşallah buradayız. Görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 16 29
Beste Otel
Beste Otel
Atatürk Cad. Liman Sokak No:18
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Her sene Bodrum'a gelirim, böyle bir aile işletmesini çok geç keşfetmişim. Manzarası, Türkbükü'ne olan konumu, odaları tatil için mükemmel. Emine Hanım'ın ilgi, alakası bizi Bodrum'a bir kez daha bağladı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 02 80
Delita Hotel Boutique
Delita Hotel Boutique
Akdeniz Cad. 16. Sok. No. 9
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Göltürkbükü'nde en iyi otel. Odalar süite, TV odası ve yatak odası olarak çok özenle dizayn edilmiş. Çok temiz ortamıyla inanılmaz derecede ilgili personel ve kahvaltı yöresel ürünlerden seçilmiş... Çok memnun kaldık, teşekkür ediyoruz. Tekrar geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 02 80
Delita Hotel Boutique
Delita Hotel Boutique
Akdeniz Cad. 16. Sok. No. 9
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Harika tesis! Harika tatil! Her şey çok güzeldi. Otel gerek konumu gerekse konfor ve odaların ferahlığıyla bölgenin en iyi oteli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 68 38
Elista Hotel & SPA
Elista Hotel & SPA
Göltürkbükü Mah. Liman Cad. No:65
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Türkbükü sahilde oluşu ve konumu olarak merkezde oluşu çok iyi. Odalar çok temiz ve konseptine bayıldım. Bence bu bölgenin en iyi oteli. Hamamı ve saunasına bayıldım. Kahvaltısı mükemmeldi. Hele hamburgerini ve balık ekmeğini çok beğendim. Bütün gıda ürünlerini en kaliteli yerlerden aldıklarını öğrendim. Ben tavsiye ediyorum. Huzurlu. Kaliteli ve nezih bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 29 41
Lavinya Otel
Lavinya Otel
Göltürkbükü Mah. Akdeniz Cad. 34.Sk. No: 20/1,2,3
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

3 gece 4 günlük bir tatilim oldu. Tam bir aile ortamı, çalışanlar güler yüzlü, odalar temiz, deniz bir harika. Çok memnun kaldım, tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 02 80
Delita Hotel Boutique
Delita Hotel Boutique
Akdeniz Cad. 16. Sok. No. 9
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bu oteli seviyorum. Evimde gibi rahat ve huzurluyum. Çalışan arkadaşlar burayı daha keyifli hale getiriyorlar, samimi ve güler yüz gösteren insanlar. Her yaz tercihlerimden biri olmaya devam edecek.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)