Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Avsallar Otelleri

Avsallar için {{ (filteredHotels).length}} / 28 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Avsallar Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Avsallar, namı ülke sınırlarını da aşmış olan İncekum plajını da bünyesinde barındıran 5 kilometrelik sahili ile tatil için aklınızdan geçebilecek her şeyi sizlere sunmaya hazır.

Avsallar beldesi, Antalya'nın Alanya ilçesine bağlı ve sapsarı kumlarıyla ve masmavi deniziyle dünya çapında da ün salmış şirin bir beldemizdir.

Avsallar'ın plajı olarak bilinen İncekum plajı, adının da hakkını verecek kadar incecik kumlara sahiptir. Yemyeşil doğası ve temiz havasıyla burada güneşlenmek ve denize girmek gerçekten de büyük keyiftir.

Avsallar, Antalya merkeze 110 kilometre ve Alanya'ya ise 6 kilometre mesafededir.

Bölge, gerek temiz havası gerekse masmavi denizi sebebiyle özellikle yaz turizminde çok rağbet görmektedir. Zamanla o kadar çok beğenilmiştir ki burada dört mevsim yaşamak isteyen yerli ve yabancı pek çok turist buradan yazlık satın almıştır ve bölgeye yerleşmiştir.

Alanya Avsallar önemli bir turizm potansiyeline sahiptir. Belde, her sene hem yurt içi hem de yurt dışından ağırladığı misafirleri ile ülke ekonomisine büyük fayda sağlamaktadır.

Deniz ve ormanın bir arada olduğu Avsallar'da toplamda 20.000'e yakın yatak kapasitesi olan pek çok tesis bulunmaktadır. Bu özelliği Alanya Avsallar'ı Akdeniz sahil şeridinde ön plana çıkarmaktadır ve tatil için Akdeniz'i sevenlerin bir numaralı tercihleri olmuştur genellikle.

Mavi ve yeşilin buluştuğu Avsallar'a tatil yapmak isterseniz, Avsallar sizlere pek çok otel seçeneği sunuyor. Genellikle 5 yıldızlı olan ve her şey dahil hizmeti sunan otellerden dilediğinizi seçip Alanya tatilinize keyifli bir başlangıç yapabilirsiniz.

Yaz için aklınızda Akdeniz Bölgesi'nde tatil yapma planınız varsa eğer; otel fiyatlarını inceleyip, bir an önce Alanya Avsallar otel rezervasyonunuzu yaptırmanızı öneririz. Kesenize ve kafanıza uyan Avsallar Apart otellerinden birinde, bir Avsallar butik otelinde, bir Avsallar pansiyonunda veya bir Avsallar otelinde geçirebilirsiniz tatilinizi.

Akdeniz ikliminin etkisinde olan Alanya İncekum Avsallar'ın portakalı, mandalinası, limonu çok meşhurdur. Mutlaka tatmanızı öneririz bu organik ürünleri.

Avsallar tatiliniz için şimdiden eğlenceli vakit geçirmenizi dileriz.

Uzun yaz sezonu ve her bütçeye uygun fiyatlar sunan otelleri ile Avsallar tatilcilerin sıkça tercih ettiği bir yer.

Alanya'nın popüler tatil merkezlerinden biri olan Avsallar, uzun yaz sezonu ve her bütçeye uygun fiyatlar sunan otelleri ile tatilcilerin sıkça tercih ettiği bir yer.

Avsallar, tatilcilerin seçmekte zorlanacağı sayıda ve nitelikte pek çok otel sunuyor. Avsallar otelleri farklı kategorilerde her zevke hitap ediyor. Dolayısıyla Avsallar otel fiyatları da birçok seçenek sunuyor gezginlere.

Alanya Avsallar otel fiyatları tesislerin yer aldığı kategori, konumu, sezona göre farklılık gösteriyor. Yüksek ve yoğun sezon olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında Avsallar otel fiyatları yüksek seviyeye çıkıyor. Ancak bu dönemlerde dahi ekonomik ve uygun fiyatlarla konaklama yapmak mümkün Avsallar otellerinde.

Yaz sezonunda gecelik ortalama 50-60 TL'den başlayan Avsallar otel fiyatları 200-250 TL'ye kadar çıkıyor. Eğer bahar ve kış aylarında Alanya Avsallar otellerinde konaklama yapmak isterseniz ödeyeceğiniz ücretler 35-40 TL'ye kadar düşüyor gecelik.

Antalya Avsallar otel fiyatları hemen her otelde her şey dahil konsepte göre belirleniyor. Avsallar otellerinin hemen hepsi tatil köyü konseptinde olduğundan verilen hizmet ve konaklama tipi de her şey dahil ya da tam pansiyon oluyor.

Avsallar'da yaz döneminde uygun fiyatlarla konaklama yapmak istiyorsanız kış döneminde başlayan erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmanızı öneriyoruz. Kış döneminde seçtiğiniz Avsallar otelinde erken rezervasyon yaptırırsanız düşük ücretlerle yaz döneminde konaklayabilirsiniz.

Siz de tatilinizi Alanya'da yapmayı düşünüyorsanız hemen Avsallar 2018 otel fiyatlarını inceleyerek dilediğiniz otelde yerinizi ayırtabilir, keyifli bir tatilin ilk adımını atabilirsiniz.

Avsallar Hakkında

Yeşilin maviyle iç içe olduğu cennet Avsallar konumu itibariyle birçok güzelliği barındırır içinde.

Masmavi denizi, Dünyaca ünlü ince kumu, yeşil doğası, tertemiz mis gibi havası, sizleri büyülemek için biraraya gelmiştir Avsallar'da. Avsallar kendinizi iyi hissetmek için vardır adeta.

Avsallar, Antalya'ya 110km. Alanya'ya 6 km. mesafede Akdeniz'in gerdanında selamlar herkezi. Avsallar, ünü ülke sınırlarını da aşmış İncekum'da içinde barındıran 5 km.'lik sahili ile tatil için aklınızdan geçebilecek her şeyi barındırır içinde. Antalya'nın diğer tatil beldeleri gibi Avsallar'da çok sevilmiş ve beğenilmiştir ki Avsallar'da 4 mevsim yaşamak için yerli, yabancı herkez buradan mülk edinme yarışına girmiştir. Avsallar'da her geçen yıl bu talebi karşılamak için konutlar yükselmeye devam etmektedir.

Avsallar doğal yapısından ötürü deniz ve orman biraradadır. Bu özelliği Avsallar Akdeniz sahil şeridinde farklı bir özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Avsallar önemli bir turizm potansiyeline sahiptir. Avsallar her yıl hem yurt içi hem de yurt dışından konuk ettiği misafirleri ile ülke ekonomisine oldukça fayda sağlamaktadır. 20.000'e yakın yatak kapasitesi Avsallar'ı önemli bir tatil beldesi haline getirmektedir.

Avsallar'da önemli ekonomil etkinlikleri turizm ve tarım oluşturmaktadır. Akdeniz iklim kuşağında yer alan Avsallar'da narenciye üretimi yapılmaktadır. Avsallar'da hayvacılık çok yoğun yapılmamakla birlikte yaz aylarında yaylalara göç gerçekleşmektedir.

Avsallar akdeniz iklim kuşağında yer almasından ötürüğ yaz ayları oldukça sıcak geçmektedir. En yüksek sıcaklık temmuz ayında olup Avsallar'da yıllık sıcaklık ortalaması 19 derecedir. Bu da Avsallar'a neden bu kadar yoğun talep olduğunun bir başka cevabıdır. Avsallar'ın kuzey kısımları ormanlık olup, orman içindeki boşluklarda tarım yapılmaktadır. Avsallar'da portakal, mandalina, limon üretimi yapılmaktadır.

Avsallar Beldesi Antalya Körfezinin doğusunda uzanan sahil şeridinde, Alanya'da 24, Antalya'da 110Km mesafede güneyi deniz, kuzeyi orman olan şirin mi şirin bir tatil beldesidir.

Toplam 5 km'lik sahil güzergahına sahip olması, bir de meşhur İncekum plajının burada olması Avsalların turizm açısından gelişmesine sebep olmuştur. Tertemiz havası, masmavi denizi, dünyaca ünlü İncekum plajı, korunan yemyeşil doğasıyla Avsallar siz tatil severleri bekliyor.

Gelen yerli, yabancı herkesin beğenisini öyle bir kazanmıştır ki tatil için bir kez gelip buradan konut edinip yaşamayı seçen bir sürü yabancı vardır Avsallarda.

Akdeniz ikliminin etkisinde olan Avsalların portakalı, mandalinası, limonu meşhurdur.

Avsalların tarihine baktığımızda ise ilginç bir detayla karşılaşırız; Alanya'nın fethinden sonra bu bölgede kurulan ilk köydür Avsallar. 15. yy'da Senir'den gelenler tarafından kurulan Avsallar'a ilk zamanlar hayvancılık ve tarımla meşgul olmuştur yöre halkı. Avsallar'a evler iki katlı olarak inşa edilmiş ilk katta hayvanlar ikinci katta ev sahipleri yaşamlarını sürdürmüşlerdir.

1843 yılında çıkan yangından sonra Avsallar halkı bir süre Güzle evlerinde yaşadılar ve böylece günümüzdeki Avsallar doğmuş oldu. Avsallar 1975 yılından itibaren turizmin gelişmesi ile hızla büyüme kaydetmiştir. 1986 yılının sonunda Avsallar belediye olmuştur.

Avsallar'a deniz ve orman bir aradadır. Bu özelliği Avsalları Akdeniz sahil şeridinde ön plana çıkarmaktadır. Avsallar önemli bir turizm potansiyeline sahiptir. Avsallar her yıl hem yurt içi hem de yurt dışından konuk ettiği misafirleri ile ülke ekonomisine oldukça fayda sağlamaktadır. 20.000'e yakın yatak kapasitesi Avsallar'ı önemli bir tatil beldesi haline getirmektedir.

Avsallara ulaşım da çok kolay; ister havayoluyla, ister karayoluyla Antalya'a ulaştıktan sonra yaklaşık 1-1.5 saatte Avsallardasınız.

Alanya-Avsallar arası sadece 24 km'dir ve sürekli minibüs vardır. 15-20 dakikada Alanya'dasınız. İsterseniz Alanya kalesini, Kızılkule'yi, müzeleri, Antik kentleri gezin, isterseniz yaylalarına çıkın Alanya'nın, isterseniz gündüz plaj, mağara turu, gece de bar disko turu yapın. Bu kadar yakınken Alanya'ya, tadını çıkarın tatilin.

Mavi ve yeşilin buluştuğu Avsallar'a tatil yapmak isterseniz, Avsallar otel fiyatlarını inceleyip, biran önce Avsallar Otel rezervasyonunuzu yaptırmanızı tavsiye ederim. Kesenize ve kafanıza uyan Avsallar Apart Otellerinden birinde, bir Avsallar Butik Otelinde, bir Avsallar Pansiyonunda veya bir Avsallar Otelinde geçirebilirsiniz tatilinizi.

Avsallar otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Vikingen Infinity Resort & Spa
Vikingen Infinity Resort & Spa

-

Yemekleri güzel

Valla sizi anlamıyorum, 3 gece 4 gündüz ailemle tatil yaptım. Yemekleri güzel, odaları temiz, çalışanlar çok ilgilendi. Sadece tek beğenmediğim otopark. 10 üzerinden 9 veririm. Tavsiye de ediyorum herkese. Nankör olmayın, 4000 kişilik otel ful dolu, kötü olsa bu kadar insanın ne işi var burada?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rubi Platinum Spa Resort & Suites
Rubi Platinum Spa Resort & Suites

-

Yemek, animasyon, eğlence

Her şeyiyle harika, çocuklu bir aile olarak çok memnun kaldık. Yemek, animasyon, eğlence, temizlik, her konuda memnuniyetimiz üst seviyede.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Sunlife
Grand Sunlife

-

Oda temizliği sıfır

Öncelikle yemekler çok kötü, 4 gün boyunca aç kaldık. Yemek masa örtüleri çok kirliydi. Garsonlardan 5 kişi güler yüzlü, çok ilgiliydi. Diğer garsonlar çok suratsızdı, ilgisizdi, oda temizliği sıfır. Sadece WC'deki çöpleri alıp gidiyorlar. Bu da bana göre temizlik sayılmıyor tabi, eski tüplü TV var, o da doğru düzgün çekmiyor, siyah beyaz, hangi çağda yaşıyoruz ya? İçkiler desen çok kötü, rakı yok, çok istek gönderdik, söyledik ama adam yerine konup da bir rakı getirtmediler. Sadece Türk gecesinde, o da şeflerine söyledik de zar zor getirttiler. Yani otelden hiç memnun kalmadım, ilk ve son oldu, bir daha üstüne para verseler asla gitmem. Bir de şunu da söyleyeyim, hiçbir aktivite yok. Gösteriler hep Ruslara göre, çok sıkıcıydı, çok da kalitesiz oyuncularıydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Vikingen Infinity Resort & Spa
Vikingen Infinity Resort & Spa

-

Kanepede yattım

Ben Ali Polat. 01.05.2018-06.05.2018 tarihleri arası konakladım ama memnun kalmadım. 3 kişi için rezervasyon yaptım, iki kişilik odada kanepede yattım. Sorduğumda bana verilen cevap, bütün odalarının böyle olduğunu söylediler. Oysa ben eksik ödeme yapmadım. Bunun yanında yemeklerde hep tavuk ya da hindi eti var. Bundan dolayı kimseye tavsiye etmiyorum. Yanımda götürdüğüm arkadaşlara mahcup oldum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Vikingen Infinity Resort & Spa
Vikingen Infinity Resort & Spa

-

Yemekler spagetti ve tavuktan ibaret

Asla ismini bile duymak istemediğim bir otel. Personel ilgisiz. Yemekler spagetti ve tavuktan ibaret. Temizlik güzel, otel mimarisi de iyi, zaten iyi olan tek yön bunlar. Çocuklu bir aileyseniz asla tavsiye etmem. Çocuğumuzu mini club personellerine bıraktık eğlensin diye, personel Türkçe konuşmayı bilmiyor, sadece Rusların çocuklarına bakıyorlar, Türklere hiçbir şekilde önem verilmiyor. Yabancılar el üstünde tutuluyor. Yabancı kadınların hepsi erkek tavlama peşinde. Kısacası aile oteli asla değil, paramızla rezil olduk.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rubi Platinum Spa Resort & Suites
Rubi Platinum Spa Resort & Suites

-

Yabancı misafirlere verilen değer

Yabancı misafirlere verilen değerin yarısı Türk misafirlere verilse daha güzel olur.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lonicera World
Lonicera World

-

On numara beş yıldız

Otel on numara beş yıldız. Yalnız barda çalışan hanımefendi çok saygısız ve iş ahlakına uymayan, personelle olan (iş arkadaşları) rencide edici, küçük düşürücü hareketlerinden ve sözlerinden dolayı kendisini kınıyorum. Oteliniz çok güzel fakat personel seçiminde başarısız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
My Home Resort Otel Avsallar
My Home Resort Otel Avsallar

-

Gerçekten çok güzel bir otel

Gerçekten çok güzel bir otel. 2 kere tatilimizi burada yaptık. Kısmetse bu sene de My Home Resort Otel Avsallar'dayız. Karşılama için de teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
My Home Resort Otel Avsallar
My Home Resort Otel Avsallar

-

Odalar temiz

Ailecek çok beğendik. Odalar temiz, yemekler lezzetliydi. Rüya gibi bir tatildi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Vikingen Infinity Resort & Spa
Vikingen Infinity Resort & Spa

-

Personel ve yemekler

Bence otel, personel ve yemekler iyiydi. Hizmet, ilgi ve alaka güzeldi. Yani 10 üzerinden 10 derim otele.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Vikingen Infinity Resort & Spa
Vikingen Infinity Resort & Spa

-

Gidilecek bir otel

Yemekler çok iyi değil, bir de deniz temiz değil ama buna rağmen güzeldi bence. Gidilecek bir otel. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lonicera World
Lonicera World

-

Temiz odalar

Son 3 yıldır yaz tatilimizin 1 haftasını mutlaka Lonicera World'te kullanıyoruz. Akdeniz bölgesinde başka bir otel arayışına dahi girmedik çünkü gerek yok. Tatilden aramış olduğumuz her şey mevcut, güler yüzlü personel, temiz odalar, temiz bir deniz ve havuz. Günün 24 saati yemek ve içmek. Spor, eğlence, huzur buluyoruz ve hiçbir şekilde huzursuz olacağımız bir olay ne yaşadık ne duyduk. En yoğun sezonda ve otelde boş oda olmadığı halde hizmette aksama dahi yaşamadık. Personeli çok sık değiştirmedikleri için tanıdık simalarla sohbetlerimiz kaldığı yerden devam ediyor. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
My Home Sky Hotel
My Home Sky Hotel

-

Otelde bir tane yetkili yok

Bekarsanız gelmeyeceğiniz, evliyseniz asla gelmeyeceğiniz oteldir. Otelde bir tane yetkili yok. Şikayetiniz olsa aranızda konuşsanız anca birbirinizi teselli edersiniz. 1 tane yetkili yok. Yemekler başka bir otelin artığı zaten. 2-3 günlük çorbayı sulandırıp önünüze veriyorlar ve buna hizmet diyorlar. Diğer otelde tatil yaptım, oradan çok memnun kaldım ama My Home Sky Hotel adlı işletmede bırakın sınıfta kalmayı, kötü ötesi durumdalar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İncekum Su Otel
İncekum Su Otel

-

Teşekkürü bir borç bilirim

Saygıdeğer İncekum Su Otel müdürü Pınar Şahin şahsında tanıdığım bütün çalışanlarınıza teşekkürü bir borç bilirim. Güler yüzlü personellerinizle, hijyenik temizliğinize, o güzelim yemeklerinize, denize sıfır sahilinize, iki tane havuzunuza… Daha ne desem? Ölmezsem her yaz beraberiz. Hepiniz Allah'a emanet olun Reşit Şirin Gönen Kadirli

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Vikingen Infinity Resort & Spa
Vikingen Infinity Resort & Spa

-

5 yıldızı hak etmiyor

Ultra her şey dahil ve 5 yıldızı hak etmiyor. Yemek lezzetsiz, güvenlik ve personel çok kötü...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rubi Hotel
Rubi Hotel

-

Denizi ve yemekleri

Otelle ilgili kötü yorumlara katılmıyorum. Daha iki gün önce geldik ve çok beğendik. Her şey çok güzel ve eğlenceliydi. Gayet temiz ve düzgün bir otel. Tek problem havuzun çok derin olmasıydı. Denizi ve yemekleri de 10 numaraydı. Tüm çalışanlar temiz ve disiplinliydi. Herkese teşekkür ediyorum. Gideceklere de iyi tatiller diliyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Azura Deluxe Resort
Azura Deluxe Resort

-

Yemekler çok kötü

Yemekler çok kötü. Lezzet yok. Resepsiyon bölgesinde birçok müşterinin ayaklarını uzatarak çok kötü bir görüntü oluşturması ve ilgililerin uyarılmasına rağmen bu konuda duyarsızlığı. İskelesinde bulunan güneşlenme ünitelerinden hiçbir uyarı olmaksızın günlük 10 Euro para istenilmesi (daha önce geldiğimizde bu ünitelerden ücret alınmıyordu)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Vikingen Infinity Resort & Spa
Vikingen Infinity Resort & Spa

-

Yemekleri çok kötü

Burada herkes otel sahibi. Bütün garsonları görmeniz lazım. Yemekler berbat, 3 çeşit makarna koyuyorlar. Hepsi sossuz aynı. Dün biri istifra etti. 2. gün hala otel personeli tarafından görüldüğü halde aynı yerinde. Denizi pis. Bir sürü havuz var ama içecekler bir yerden alınabiliyor. Yani buraya gelip tatil yapamıyorsunuz daha çok yoruluyorsunuz. Arizona kertenkeleleri de mevcut 5'li 10'lu gruplarla gelip işgal ediyorlar. Animasyoncular yıllardır uyumuyor gibiler çoook kötüler. Şuan oteldeyim ve tatilin bitmesini istiyorum .

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lonicera World
Lonicera World

-

Tüm alan ortak

Resepsiyon beni 4 saat sonra ben gidip ne oldu oda deyince pansiyon tipi D bloka yolladı. Bizle beraber giren aynı turdan arkadaşlar C bloka 2 saat sonra cevap vermiş. Telefon açıp geçin diye. Resepsiyon buradan şikayet ediyor, gereğinin yapılmasını rica ediyorum. 12'de oda boşalan 14,30 olmuş. Arayan soran yok. Otele 10.00'da girdik. Tek çalışmayan bölüm resepsiyon işi sallıyor. Bence resepsiyon 2'ye ayrılmalı. 5 yıldız ve 4 yıldız olarak. Bana göre otel 3'e ayrılmış. D blok ve E F G H pansiyon. A B C 4 yıldız, ana bina 5 yıldız olarak çünkü otel farklı 3 otel birleşmiş hali, tüm alan ortak, restoran bile farklı, kalite farkı var ama istersen C blokta ye, 5 yıldız otel altında ye.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lonicera World
Lonicera World

-

Anlatılmaz yaşanır

Anlatılmaz yaşanır, süper bir şey. 5 bin kişi var ama hiç sıra yok. Her şey marka, Algida dondurma, içecek Coca Cola, yemek et sürekli, 3 çeşit hindi, tavuk çeşitli, 20 saat restoran açık, her zaman yemek var. Garson, temizlikçi, sorumlu aşçı, hiç kimse karışmıyor, müşteriye en ufak müdahale yok. 14 havuz var, 40 cm, 190 cm'ye kadar. Restoran 5 tane, kahve makinesi, meyve suyu makinesi, su dolabı, her yerde bar, her yerde doğal ortam. İsteyen D ve E, F, G, H blok 3'er kat, deniz 50 metre. A, B,C bloklar çok katlı, modern, ana bina, deniz 200 metre uzakta, 5 yıldız, kişi başı 50 TL günlük fazla, deniz 350 metre uzak. Dondurma, manav D, E, F, G, H yanında, 100 metre, A, B, C 400 metre, 5 yıldız otele 500 metre uzak. Kötü yönleri ya da eksik olan 1. Wi-Fi. 5 bin kişi olunca az gelir. 2. D ,E, F, G, H bloklar hamam, sauna, masaj, SPA uzak çünkü C blokta ve insanlar kendini 3'e ayrılmış sanıyor. 3. Otel bence 3, 4, 5 yıldız olarak 3 bulunmuştur. Eğer sesiniz çıkmıyorsa 3 yıldız yani bana göre pansiyon gidersin, yani D, E, F, G, H. 4. Animasyon programı bana göre 0, yani 9'dan sonra hayat biter. Hem büyük hem çocuk sıkıntı yapar. 5. Kafam dinlensin diyorsan yan tarafta başka bir otel var. 12'den sonra kafa şişer. 6. Etkinlik turistik tesis gibi hissediyorum, kendimi çok yalnız hissediyorum kendimi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İncekum Su Otel
İncekum Su Otel

-

Yemekler orta derece

Ağustos 20-25 arası konakladım eşim ve 2 çocuğumla. Odalar temiz, yemekler orta derecede fakat çalışan personel, garson ve barmenler haddinden fazla samimiler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sun Maritim Otel
Sun Maritim Otel

-

Havuz kümes kadar

Odalar pis, eski, döküntü, yataklar taş gibi, çarşaf ve nevresimler lekeli. Yemek kokuları odalara doluyor. Gürültüden yatılmıyor. Asansör tek ve yetersiz. Sürekli takılıyor. Lobi, sauna gibi klima çalıştırılmıyor. Resepsiyondaki bayan çok asık suratlı ve ters cevaplar veriyor. Yemekler hep aynı, çeşit çok az lezzetsiz ve yetersiz. Personel yetersiz ve özensiz. Havuz kümes kadar, çocuk ve kaydıraklı havuzun suyu buz gibi. Lobide sokak köpeği yatıyor ve laf söyletmiyorlar. Otelin sitesine yapılan olumsuz yorumlar yayınlanmıyor. Diğer iyi yorumları yapanların var olduğunu sanmıyorum çünkü herkes şikayetçi. Paranızla rezil olmak, eziyet çekmek istiyorsanız buyurun gidin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İncekum Su Otel
İncekum Su Otel

-

Beklentimin çok altındaydı

Balayımız için seçtiğimiz İncekum Su Otel'de hayal kırıklıkları yaşadım. Otele ilk girdiğimiz anda karşılanma olmadı. Odaya eşyaları taşıyan bellboy inanılmaz laubali bir çalışandı. Balayı olduğumuzu duyunca eşimin omzuna kolunu atarak "abi bende dün nişanlandım nasıl heyecan var mı" tarzı sohbetiyle beni çok rahatsız etti. Odamıza çıktığımızda herhangi ekstra bir süsleme yoktu. Odaya meyve tabağı, içki servisi olmadı. Beklentimin çok altındaydı. Diğer otellerde de yok diyeceksiniz ama balayımızı bir haftaya tamamlamak için son üç gününü İncekum Su Otel'de ayarlamıştık. Ondan önce 4 gün başka bir otelde kaldık. Şarap, meyve, çerez, oda süsü, her sabah gelen gazetemiz, seviyeli çalışanlarıyla, huzurlu ve samimi ortamıyla beni çok mutlu etmişti. Kumsalı ve denizi taşsız, inanılmaz temiz ortamını gördükten sonra İncekum Su Otel'deki sıkışık şezlongları, taşlı denizi beni çok rahatsız etti. Son gecemizde İncekum Su Otel'de elektrik ve sular 1-2 saate yakın kesildi. Yemek esnasında garsona elektrikler neden kesildi diye sorduğumda, sen sorasın diye bir cevap almam orayı bir daha tercih etmemem gerektiğini kesinleştirdi. Allah'tan o anda eşim masada değildi. O çalışanı şikayet edebilirdim ama tadımız kaçsın istemedim. Odada kulak çöpünün olmaması, vücudunuzu yıkayabileceğiniz sabunun olması da negatif yönlerindendi. Sıkmalı bir kutunun içinde şampuan var ama bir önceki misafirin o şampuana tükürmediğini nereden bileceksiniz. Küçük şişelere konulan şampuanlar daha hijyenikmiş, daha iyi anladım. Yemekler ve restoran ortamı iyiydi ama ben kesinlikle çevreme tavsiye etmeyeceğim. Bu yaşadıklarımı kimse yaşamasın diye seneye mayıs ayında da bu şikayetimi insanlar yeniden okusun diye seneye tekrar paylaşabilirim. Kesinlikle hayal kırıklığı oldun bizim için İncekum Su Otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Azura Deluxe Resort
Azura Deluxe Resort

-

Tam anlamıyla vasat

Şu an oteldeyiz, tam anlamıyla vasat. Yarın ilk işimiz farklı bir otele geçmek olacak. Hiç kimseye tavsiye etmiyorum!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alaiye Resort & Spa Hotel
Alaiye Resort & Spa Hotel

-

Personel davranışları olumsuz

Eğer rezil olmak istiyorsanız buyurun derim, rezillik kapıda başlıyor. Aracımı yol kenarına park etmek istediler. Odalarda ne havlu değişimi ne de günlük temizlik var. Her gün 11'de arıyoruz havlumuzu değiştirin temizliği yapın aramamıza rağmen 4'te anca geliyorlar. Sabah biz geceden kalan havluları kullanıyoruz. Neyse ultra herşey dahilde dondurma ücretli. :) Plaj havlunuz 1 defa değişiyor, yemekler iğrenç. Personel zaten kabadayı. :) Yani kısacası arkadaşlar ben rezil oldum paramla sakın siz olmayın!

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alaiye Resort & Spa Hotel
Alaiye Resort & Spa Hotel

-

Havuzlar, odalar, denizi

3-9 Ağustos tarihleri arasında 6 gece kaldım. Tam bir aile oteli, çocuklarım da, biz de çok eğlendik. Ufak tefek eksileri var ama önemli değil. Özellikle animatör Yusuf kardeşime çok teşekkür ederim. Eğlenceli bir tesis, havuzlar, odalar, denizi ayrı bir harika. Yemekleri aynı şekilde. Her akşam mutlaka ızgara var. Uzun lafın kısası 4 4'lük bir tesis... Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sun Maritim Otel
Sun Maritim Otel

-

Memnun kalmadık

1-Otelde 350 yatak var. Tek asansör 4 kişilik, daracık ve sürekli dolu geliyor. Kapısı sürekli arıza yapıyor. 2 - Asansörün eksikliklerinin giderilmesi içir verilen süre dolmuş. Mavi etiketli, yeşil değil. Bu ne demek? Güvenlik yönetmeliğine uygun değil eksikleri var. 3- Yan tarafta görevlilerin kullandığı asansör var çok eski ve içi kötü. Bir defa 4. kata çıkmak için kullandık. Görevli teknisyen olduğunu öğrendiğim kişi geldi ve kapıyı itekledi “'Kardeşim yasak, buna binemezsiniz.”' diye ve kendisine diğer asansörün bozuk ve yetersiz olduğunu söylediğimde bir bayan belirdi yanımda ve verdiği cevap şu “'Mimar böyle çizmiş size özel asansör mü yaptıralım?”' oldu. 4 - Otelde çay sadece yemek saatlerinde var. 5- lobide ve yemekhanede klimalar yetersiz. Zaten sürekli çalıştırmıyorlar. Üzerine “'Lütfen dokunmayın.”' yazmışlar. 6- Yemekte sürekli sıra oluyor. Açık büfe diyorlar ama et yemeklerini bir abi veriyor bir parça al geç. İkinci parça için tekrar sıraya geç. Yarım saat bekle. Masandaki yemekler soğumazsa tabii… 7- Şezlong ve yemekhanede masayı önceden ayırmalısınız. Herkes şapka, havlu vb koyuyor. 8- Soğuk suya hasret kaldık. Normalde lobi, barda ve yemekhanede birer tane sebil var. Rus vatandaşlar şişelerine doldurduğu için asla soğutamadan su bitiyor. 9- Otelde oda ve koridorlar halı kaplı. Dolayısıyla ağır bir koku var. Unutmadan yemekhanede havuz tarafına oturmayın resmen lağım kokuyor. 10- Odamız 4 gün boyunca temizlenmedi. Israr ettik ve cevap şu “'Personelin büyük kısmı hep birlikte istifa etti.”' Gelen temizlikçiler de günlükçü. Hadi bakalım odadan bir şey çalınsa kim olduğunu bulamazsın. 11. Otelin bahçesinde bir kurt köpeği başıboş dolaşıyordu kızım korktu “'Personele çıkartır mısınız? dedim. Çıkarmadı. 12-Müşterilerin %90'ı Rus. Zaten akşam animasyonlarının tamamı Ruslara ve onların çocuklarına özel. Asla gitmeyin. Çok pişmanız. Ablam ve enişteme de bu oteli ben ayarlamıştım. Onlara da çok mahcup oldum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
My Home Sky Hotel
My Home Sky Hotel

-

Yemeklerde hep aynı şeyler

Biz 3 aile olarak 4 gece 5 gün gittik, hiç memnun kalmadık. Yemeklerde hep aynı şeyler çıkıyor, plajda asla yer olmuyor, biz şezlongun olmadığını söyledik, yönetimi aradılar, yönetim de havuzda otursunlar dedi. Böyle bir terbiyesizlik olamaz. Odamıza sıcak su gelmedi. İnternet yoktu. Sakın gitmeyin, tatiliniz rezil olur.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
My Home Sky Hotel
My Home Sky Hotel

-

Yemekler ve oda temizliği iyi

Otelden genel anlamda memnun kaldık. Yemekler, oda temizliği güzeldi. Resepsiyondaki Ömer Bey ve diğer çalışanlar. Animasyondan Fatih, Faruk, Mehmet ve tüm çalışanlara teşekkürler. Hepsi çok samimi, cana yakındılar. Yalnız otel müdürü Gizem seneye yine bu otelde olursa tekrar gelmeyi düşünmem. Kendileri tam bir Türklerden daha çok Rusları seviyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lonicera World
Lonicera World

-

Fiyat-fayda dengesi iyi

Bence son derece yeterli bir otel. Fiyat-fayda dengesi iyi. Yemekler de fena değil. Ancak personel oldukça ilgiliydi. Tabi bunda bizim de personel ile iletişimimizden kaynaklandığını düşünüyorum. Otel çok büyük ancak kaydıraklar az ve çok da eğlenceli değil. Havuz sayısı fazla, sahili de geniş tabi yoğun dönemlere gidildiğinde sıkıntı olabilir. Ancak biz gittiğimizde kalabalık çok değildi. Tavsiye edebileceğim bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rubi Hotel
Rubi Hotel

-

Odalar güzel

Öncelikle otel çalışanlarına çok teşekkür ederim. Mehmet Bey'e, Garson Hasan Bey'e ve ismini bilmediğim bütün arkadaşlara teşekkür ederim. Her şey çok güzeldi. Kendimi aile gibi hissettim. Bir tek sorun var, havalandırmalar iyi çalışmıyor, odalarda değil, odalar güzel, serin. Bir de yemek bol, güzel ama lezzet yok. Aşçıların değişmesi lazım, o da çözülür. Seneyi iple çekiyorum. Bu sene5 gündü, seneye kısmetse 10 gün geleceğim. Hayırlı işler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Vikingen Infinity Resort & Spa
Vikingen Infinity Resort & Spa

-

Parayla rezil olduk

50 yaşındayım 20 yaşından beri senede 2 kere tatile çıkarım. Ailemle gittim. Parayla rezil olmak ne demekmiş öğrendim. Pis yemek kokusundan, kuyruklara girmekten, otel içinde asansörlerde havalandırma yetersizliğinden, personelin eğitimsizliğinden, sapların çokluğundan fenalık geçirdik. Allaha şükür başımıza bir şey gelmeden kurtulduk eşim 3 kez kavga etme seviyesine geldi. Tatil burnumuzdan geldi. Gidilecek bir otel değil. 1 Temmuz 2017 tarihinde giriş yaptık 5 gün ömrümden ömürgitti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
My Home Resort Otel Avsallar
My Home Resort Otel Avsallar

-

Kendi vatandaşlarına ilgi sıfır

Yabancı turistler öncelik tanıdıkları için kendi vatandaşlarına ilgi sıfır, yemekleri hep aynı, oto parkında yer sıkıntısı aracına bir saat yer arıyorsun bu kadar ücret ödeyerek mutsuz olmak çok üzücü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rubi Platinum Spa Resort & Suites
Rubi Platinum Spa Resort & Suites

-

Mayıs ayına oranla hizmette düşüklük

Merhaba, bu yıl bayram ertesi bayram sonrası tekrar bu tesiste 6 gece konakladım. Mayıs ayında yaptığım geçmiş yorum ile ilgili çok fazla şeyin değişmediğini görmek beni sevindirdi. Ancak sezon içinde tam dolu kapasite ile çalışan otelde bazı aksaklıklar yaşanmaya başlaması beni açıkçası hayal kırıklığına uğrattı. Sezonda gidecek arkadaşlar da muhtemelen ben gibi bazı bu tür aksaklıkları gözlemleyeceklerdir. -Bu kez 14xx numaralı deniz manzaralı odada konakladım. Deniz manzaralı odanın avantajı yol sesi almayışı oldu, ancak akşam saatlerinde eğer animasyona ve sonrasında Papaya Beach Bar'daki aktivitelere katılmayacaksanız, saat 00:00'a kadar açık havadaki dans müziklerini dinlemek zorundasınız. Kapı açık yatamıyorsunuz, “'klima açmak istiyorum”' derseniz işte burada da ısısını değiştiremediğiniz 24C soğuklukta yarım saatte odayı buz gibi yapan klima ile mücadeleniz başlayacaktır. Klimayı Mayıs ayında kullanmamıştık ancak ısısının ayarlanamıyor olması bizi bir hayli zorladı. 3,5 yaşında oğlumuzu klimayla hasta etmemek için çok uğraştık. Odalardan söz açılmışken, temizlik hizmeti yine iyiydi. 4. katı temizleyen hanımlara teşekkür ediyoruz. Mini Bar'ı yenileyen arkadaşlarla ilgili 2 gün sorun yaşadık ve hatta oteldeki son günümüzde akşam 7'de resepsiyonda bulunan Ersoy Bey'e rica etmemize rağmen, gece 11:00'de odamıza geldiğimizde halen minibarın yenilenmediğini gördük. Resepsiyona inip sorduğumda Ersoy Bey'den “'3 kez söyledim, yenilememişler mi, hemen yönlendiriyorum”' cevabını aldım. 15 dk. sonra da odaya elinde sularla genç bir görevli geldi, neyse ki yenilenmesi gereken minibar için içecek su getirmişti. -Yemekhanedeki personel, özellikle odalarda hizmet veren garsonlardan bazıları sezon ortası olmasına rağmen sezon sonu yorgunluğuna erişmiş gözüküyorlardı. Çay istersin 10 dk. sonra gelir, şeftali suyu istersin elma suyu gelir, yeni çatal bıçak istersin gelmez gider kendin alır bulur getirirsin vb gibi durumlarla 1-2 kez karşılaştık. Özellikle girişin hemen karşısında bulunan odadaki Ferhat isimli garson kardeşimizi çok yormuşlar, kendisi dalgınlığın ve unutkanlığın bu anlamda zirvesinde yaşıyordu. Havuzun ve Papaya'nın oradaki barda çalışan genç arkadaşlar da müşterileri bir o kadar memnun etmek adına ellerinden geleni yaptılar. Buralarda sorun yaşayacağınızı çok zannetmiyorum, ne isterseniz bıkmadan yılmadan yardımcı oluyorlar. -Yemekler halen güzeldi, ancak otelin tam kapasite çalışıyor olmasından kaynaklı özellikle akşamları kırmızı et kısmında ve sabahları aynı yer olan pancake kısmında ciddi sıralar oluşuyordu, bu konuda aksiyon alınması şart, 1 yerine 2 tablada pancake yapılsa o kısım daha hızlı akar, insanlar 15-20 kişi sıra beklemek zorunda kalmaz. Bununla birlikte de arka kısımda hamur kızartan, boşalan kısımları dolduran arkadaşlara hiçbir şey sorulmuyor, hemen mahkeme duvarı gibi bir yüzle karşılaşıyorsunuz. Bunları tamamından restoran müdürü Yasin Bey'e zaman zaman bahsettim. Umarım kendisi ilave aksiyonlar, ilave personellerle bu gibi hizmet odaklı sorunları çözecektir. Yoksa canınız yemekhanede, yemek beklerken, yemek yeri bulurken biraz sıkılabilir. Zira otel bu sezon tam dolu olacak gibi duruyor. -Denizi konusunda şezlong bulmada sorun yaşamıyorsunuz, ancak yabancılar çok çok erken kalkıp yer tuttuğundan dolayı ön sıralar hep tutulmuş oluyor. Bu sadece durum değerlendirmesi, bir serzeniş değildir. Denizi genel olarak güzeldi, ancak koy olmasından dolayı dalgaların çok temizlik yapamadığını gördüm. Çünkü bazı günlerde sabah saat 10:00'da bile denizin üstünde bir yağ tabakası, denizden gelen bazı küçük küçük pisliklerden dolayı denize girerken tedirgin olmuşluğum vardır. Bu konuya ben çok dikkat ederim, bu gibi durumlarda deniz girmem ama koy oluşundan dolayı tahmin ediyorum ki bu gibi şeyler her zaman olacaktır. Deniz gözlüğünüzü yanınızda götürün, çünkü balıklarla birlikte yüzeceksiniz. Biraz açıldıktan sonra balıklar sizi bacaklarınızdan öpmeye gelecektir, korkmayın, sadece sarıkanat yavruları. -Akşam animasyonları için otelin panolarında kapı açılış 21:15 yazar, sakın aldanmayın. İnsanlar buraya yemek yer yemez hemen gelip yer tutuyorlar. İyi bir animasyona denk gelirseniz, yer bulamamama ihtimaliniz çok çok yüksek. O yüzden akşam yemeğinizi yedikten sonra eğer o geceki gösteri iyi ise doğruca koşun ve animasyon alanında yer tutun. “'Kapı açılış 21:15”' yazılarına kanmayın. -?Mini club görevlilerinin 4 yıldır bu otelde çalışıyor olduğunu öğrendim. Ancak hiçbirisi 1 kelime Türkçe bilmiyor, öğrenmemiş, umurlarında da değil. İpek isimli bir Türk kızı burada Türk misafirlere yardımcı olmaya çalışıyor, bir de unutmadan Sasha isimli bir delikanlı var, kendisi de çat pat Türkçe biliyor, konuşuyor, ihtiyacınız olduğunda sorunu çözüyor. Gözlemlediğim kadarıyla iyi imkanlara sahip bu mini clubta bu çalışanlar ve İzmirli bayan yöneticileri arasında ciddi bir iletişim kopukluğu var. Çoğu kez şahit oldum; yöneticileri başka havada, kızlar başka havadalar izlenimi veriyorlar. Bu da sezon yoğunluğu ve buna bağlı erken yorgunluğun olduğundan mütevellit diye düşünüyorum. Çocuğunuzu buraya bırakıp huzurla tatilinizi yapmanız için biraz daha yol kat etmeleri gerekecektir. -Gerek resepsiyondaki Ersoy Bey olsun, gerek yemekhanedeki Yasin Bey olsun, gerek mini clubtaki İzmirli mini club yöneticisi olsun.. Bu otelde yönetim ve iş disiplini ile ilgili Mayıs ayındakine göre ciddi bir gevşeme ve yönetim sıkıntısı olduğunu maalesef gördüm. Umarım bu yorumumu birileri görür ve bu eksiklikleri gidermek için elinden geleni yapar. Çünkü muhtemelen Bey'e davrandıkları gibi davranmalarını , saygıda ve hizmette kusur etmedikleri gibi olmalarını beklemiyorum ancak esas patronun müşteriler , yani otelin misafirleri olduğunu asla unutmamaları gerektiğini birileri bu kişilere anlatmalı, hatırlatmalıdır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yücesan Hotel
Yücesan Hotel

-

Güzel konum

Konumu güzel, temiz ve misafirperver.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Azura Deluxe Resort
Azura Deluxe Resort

-

Yemek çeşitleri bol

Otel her şeyiyle mükemmel. Beklentimizin çok üstünde bulduk. Yemek çeşitleri bol. Temizlik güzel. Personel ilgili. Kesinlikle tekrar gelmek isteyeceğim bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
My Home Sky Hotel
My Home Sky Hotel

-

Taze bir tatlı görmedik

Wi-Fi'den başlayayım, doğru düzgün çekmiyor. Yemekler ve tatlılar lezzetsiz. Ya taze bir tatlı görmedik. Çalışanlarda sıkıntı yoktu, hepsi güler yüzlüydü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Azura Deluxe Resort
Azura Deluxe Resort

-

Yemekleri çok kötü

Otelinizde 26.06.2017'den 30.06.2017 tarihine kadar tatil yapacaktık ama otelinizden hiç memnun kalmadığımız için 28.06.2017'de ayrılıyoruz. Otelin kötü şeyleri rezerve yaptırırken otelin her şey ultra dahil içkiler yerli-yabancı ücretsiz dedi ve ben viski, vesaire içkiler istediğimde ücretli olduğunu söylediler. Soda yok, paralı, enerji paralı, odalar güzel temizlenmiyor, odalar otel fotoğrafındakilerle alakası yok. Yemekleri çok kötü. Eşim, ben ve bir buçuk yaşındaki kızım hasta olduk. Bize kötü bir tatil yaşattığınız için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
My Home Resort Otel Avsallar
My Home Resort Otel Avsallar

-

Animasyondaki arkadaşlar çok iyi

Otel çok güzel memnun kaldım. Animasyondaki arkadaşlar çok iyi ve efendiler. Bayramın ikinci günü Türk gecesinde padişah rolü verdiler ve benim için güzel bir anı oldu. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Vikingen Infinity Resort & Spa
Vikingen Infinity Resort & Spa

-

Çok lüks bir otel

Ben bizzat 3 sene önce gittim 3 kişi. Bence gittiğim en güzel oteldi. Yani kötü yorum yapanlar ne bekliyor daha anlamadım. Tavsiye ederim, çok lüks bir otel. Biraz karışık, o kadar, yoksa mükemmel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lonicera World
Lonicera World

-

Hizmet sıfır

Yemekler kötü, çalışanların tavırları hoş değil. Bir de parayla şezlong satan görevli vardı. Otel büyük, hizmet sıfır. Muhatap bulamıyorsunuz. Her yerde kuyruk var, tam bir sabır testi, yemek fazla almayın, laf eder yapan kişi, kalırsa tabakta yine laf yersin, kavga edersin. Lanet olsun der, bavul toplarsın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Vikingen Infinity Resort & Spa
Vikingen Infinity Resort & Spa

-

Yemekleri çok kötü

Biz otele aile oteli diye tam 7 aile 27 kişi rezervasyon yaptırdık. Ta Karadeniz'den geldik. Bizi kahvaltıya almadılar ve kahvaltı kişi başı 50 lira dendi. Zaten ilk günden belliydi. Daha 3. günümüzde sarhoş bir adam bize sarkıntılık etti, tepki gösterince ise daldı yakınıma ve bayıldı. Şu an hastanede, durumu ağır. Ayrıca üst geçitte kamera yok. Yemekleri çok kötü. Aynı yerde 3 tane aynı yemek var, çeşitleri yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Sunlife
Grand Sunlife

-

Personeli çok ilgiliydi

İyi günler, biz iki aile 16-21 Mayıs 2017 tarihinde Grand Sunlife'da tatil yaptık. Otel personeli çok ilgiliydi. Restoranda Macit adlı arkadaştan çok memnun kaldık. Bir kere otel personeli bize Türk olmamamızın gururunu yaşattılar. Otel Rus vatandaşlarıyla doluydu, sağ olsunlar biz Türklere çok iyi davrandılar. Personeller, rezervasyon müdürü Kadir Bey'e, satın alma müdürü İbrahim Bey'e, restoran katına, tekrar Macit'e, Deniz'e, İbrahim'e, İbrahim Halil'e ve ismini yazamadığım arkadaşlara teşekkürler ederim. Pideci arkadaşa ve gözlemeci Ümmühan ablaya teşekkürler. Özellikle Tatilbudur.com'a teşekkürler. Trivago'dan 1200 TL'ye aldığım tatili 621 TL'ye verdiler. Oteli her T.C. vatandaşına öneririm. Emin olun tarafsızım, otele gittim, edindiğim izlenimlerdir bunlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
My Home Resort Otel Avsallar
My Home Resort Otel Avsallar

-

Havuzu çok bakımlı değil

Otel kesinlikle beş yıldız kategorisinde değil, hizmet anlayışı çok zayıf, personel kesinlikle eğitimsiz, yemekler ise hep aynı, değişiklik yok. Misafir karşılama var dediler, kimse ilgilenmedi bizimle. Otel havuzu çok bakımlı değil ve kokuyor. Bir daha kesinlikle bu otele gitmem ve tavsiye de etmem dostlarıma. Denize uzak.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Modern Saraylar Halal Hotel & Spa
Modern Saraylar Halal Hotel & Spa

-

Yemekler çeşit çeşit

04.08.2016 tarihinde 4 gece konaklama yaptım ailem ile gerçekten çok güzel bir tatil geçirdik. Herkesten Allah Razi olsun, ne isteğimiz olsa ellerinden geldikleri kadar yardımcı oldular. Yemekler çeşit çeşit, her şey lezzetli, mükemmel odalar geniş ve rahat. İnsanın odada bile canı sıkılmıyor, havuzlar temiz ve hijyenik, plaj bay bayan ayrı ve bir de ortak deniz var. Mükemmel her şey için teşekkür ederiz ve biz 2017 rezervasyonumuzu bile yaptırdık tavsiye ederim her kese uygun rahat ve mükemmel .

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Modern Saraylar Halal Hotel & Spa
Modern Saraylar Halal Hotel & Spa

-

Sevecen tavırlarla hizmet

Otele ilk girdiğimiz an personellerin bizi sevecen bir tavırla karşılamaları bizi çok mutlu etti açıkçası. Odamıza geçtiğimizde beklediğimden daha güzel ve ferah bir oda görünce mutlu oldum. Çocuklarım açısından çok iyi oldu. Plaja gittiğimizde çok rahattım, bayanlar bölümü istediğim gibi kapalıydı. Yemekler de çok güzeldi. Biz de Modern Saraylar ailesinden olduk. Teşekkürler Modern Saraylar. ;-)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Modern Saraylar Halal Hotel & Spa
Modern Saraylar Halal Hotel & Spa

-

Otel yönetimi oldukça ilgiliydi

Geçen sene ailemle beraber gitmiştik, çok memnun kaldık. Tamam, eksiklikler olabilir ama o kadar yorumlarda anlatıldığı kadar değil. Personel ve otel yönetimi oldukça ilgiliydi... Teşekkürler Modern Saraylar Halal Hotel & Spa. Bu sene için tekrardan rezervasyon yaptıracağım. Herkese tavsiye ederim...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lonicera World
Lonicera World

-

Yemeklerin lezzeti

Otele giriş yaptığınızdan itibaren güler yüzlü bir karşılamayla başlayan tatilimiz harikulade geçti. Onların temizliğinden tutunda yemeklerin lezzeti çok çok iyi idi. Tüm otel çalışanları her konuda yardımcı oldular. Birçok yerde tatil yaptık ama Lonicera World en iyisi idi diyebilirim. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sentido Gold Island Hotel
Sentido Gold Island Hotel

-

Hizmet olarak zayıf

Balayı için gittiğimiz otelde başta konuşulan birçok şey sonrasında yapılmadı ve üstüne çok saçma sapan cevaplarla karşılaştık. Geldiğimiz ilk gün balayı çifti olduğumuz bilindiği halde oda hazırlanmamıştı. Odanın açılmasıyla eşim şaşırdı çünkü öncesinde hazırlanmış olmasını bekliyordu, sorduğunda ise unutulmuş, yarın hazırlarız olmasıydı. Tabi iş işten geçti. Odamıza kahvaltı için resepsiyona gün verin dediler, gittiğimizde öyle bir not düşülmemiş, bu sebeple oda servisi yapamıyoruz oldu. 5 günlük kaldığınızda İtalyan veya Meksika yemekleri için yer ayırtabilirken gün seçtiğinizde Almanya'daki gelen misafirler dolayısıyla onlara kapatıldığı bilgilendirmesini aldık... Yemekler orta düzey fakat hizmet olarak zayıf buldum...

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Wome Deluxe Hotel
Wome Deluxe Hotel

-

Yemekleri çok iyi

Çok iyi ağırlandık. Çalışanları çok medeni ve güler yüzlü kişiler. İsteklerimizi dikkate aldılar. Üstün körü iş yok, yemekleri çok iyi, çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)