Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Temizle
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Avsallar Otelleri

Avsallar için {{ (filteredHotels).length}} / 28 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Avsallar Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Avsallar, namı ülke sınırlarını da aşmış olan İncekum plajını da bünyesinde barındıran 5 kilometrelik sahili ile tatil için aklınızdan geçebilecek her şeyi sizlere sunmaya hazır.
Avsallar beldesi, Antalya'nın Alanya ilçesine bağlı ve sapsarı kumlarıyla ve masmavi deniziyle dünya çapında da ün salmış şirin bir beldemizdir.

Avsallar'ın plajı olarak bilinen İncekum plajı, adının da hakkını verecek kadar incecik kumlara sahiptir. Yemyeşil doğası ve temiz havasıyla burada güneşlenmek ve denize girmek gerçekten de büyük keyiftir.

Avsallar, Antalya merkeze 110 kilometre ve Alanya'ya ise 6 kilometre mesafededir.

Bölge, gerek temiz havası gerekse masmavi denizi sebebiyle özellikle yaz turizminde çok rağbet görmektedir. Zamanla o kadar çok beğenilmiştir ki burada dört mevsim yaşamak isteyen yerli ve yabancı pek çok turist buradan yazlık satın almıştır ve bölgeye yerleşmiştir.

Alanya Avsallar önemli bir turizm potansiyeline sahiptir. Belde, her sene hem yurt içi hem de yurt dışından ağırladığı misafirleri ile ülke ekonomisine büyük fayda sağlamaktadır.

Deniz ve ormanın bir arada olduğu Avsallar'da toplamda 20.000'e yakın yatak kapasitesi olan pek çok tesis bulunmaktadır. Bu özelliği Alanya Avsallar'ı Akdeniz sahil şeridinde ön plana çıkarmaktadır ve tatil için Akdeniz'i sevenlerin bir numaralı tercihleri olmuştur genellikle.

Mavi ve yeşilin buluştuğu Avsallar'a tatil yapmak isterseniz, Avsallar sizlere pek çok otel seçeneği sunuyor. Genellikle 5 yıldızlı olan ve her şey dahil hizmeti sunan otellerden dilediğinizi seçip Alanya tatilinize keyifli bir başlangıç yapabilirsiniz.

Yaz için aklınızda Akdeniz Bölgesi'nde tatil yapma planınız varsa eğer; otel fiyatlarını inceleyip, bir an önce Alanya Avsallar otel rezervasyonunuzu yaptırmanızı öneririz. Kesenize ve kafanıza uyan Avsallar Apart otellerinden birinde, bir Avsallar butik otelinde, bir Avsallar pansiyonunda veya bir Avsallar otelinde geçirebilirsiniz tatilinizi.

Akdeniz ikliminin etkisinde olan Alanya İncekum Avsallar'ın portakalı, mandalinası, limonu çok meşhurdur. Mutlaka tatmanızı öneririz bu organik ürünleri.

Avsallar tatiliniz için şimdiden eğlenceli vakit geçirmenizi dileriz.

Uzun yaz sezonu ve her bütçeye uygun fiyatlar sunan otelleri ile Avsallar tatilcilerin sıkça tercih ettiği bir yer.
Alanya'nın popüler tatil merkezlerinden biri olan Avsallar, uzun yaz sezonu ve her bütçeye uygun fiyatlar sunan otelleri ile tatilcilerin sıkça tercih ettiği bir yer.

Avsallar, tatilcilerin seçmekte zorlanacağı sayıda ve nitelikte pek çok otel sunuyor. Avsallar otelleri farklı kategorilerde her zevke hitap ediyor. Dolayısıyla Avsallar otel fiyatları da birçok seçenek sunuyor gezginlere.

Alanya Avsallar otel fiyatları tesislerin yer aldığı kategori, konumu, sezona göre farklılık gösteriyor. Yüksek ve yoğun sezon olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında Avsallar otel fiyatları yüksek seviyeye çıkıyor. Ancak bu dönemlerde dahi ekonomik ve uygun fiyatlarla konaklama yapmak mümkün Avsallar otellerinde.

Yaz sezonunda gecelik ortalama 50-60 TL'den başlayan Avsallar otel fiyatları 200-250 TL'ye kadar çıkıyor. Eğer bahar ve kış aylarında Alanya Avsallar otellerinde konaklama yapmak isterseniz ödeyeceğiniz ücretler 35-40 TL'ye kadar düşüyor gecelik.

Antalya Avsallar otel fiyatları hemen her otelde her şey dahil konsepte göre belirleniyor. Avsallar otellerinin hemen hepsi tatil köyü konseptinde olduğundan verilen hizmet ve konaklama tipi de her şey dahil ya da tam pansiyon oluyor.

Avsallar'da yaz döneminde uygun fiyatlarla konaklama yapmak istiyorsanız kış döneminde başlayan erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmanızı öneriyoruz. Kış döneminde seçtiğiniz Avsallar otelinde erken rezervasyon yaptırırsanız düşük ücretlerle yaz döneminde konaklayabilirsiniz.

Siz de tatilinizi Alanya'da yapmayı düşünüyorsanız hemen Avsallar 2018 otel fiyatlarını inceleyerek dilediğiniz otelde yerinizi ayırtabilir, keyifli bir tatilin ilk adımını atabilirsiniz.

Avsallar Hakkında
Yeşilin maviyle iç içe olduğu cennet Avsallar konumu itibariyle birçok güzelliği barındırır içinde.
Masmavi denizi, Dünyaca ünlü ince kumu, yeşil doğası, tertemiz mis gibi havası, sizleri büyülemek için biraraya gelmiştir Avsallar'da. Avsallar kendinizi iyi hissetmek için vardır adeta.

Avsallar, Antalya'ya 110km. Alanya'ya 6 km. mesafede Akdeniz'in gerdanında selamlar herkezi. Avsallar, ünü ülke sınırlarını da aşmış İncekum'da içinde barındıran 5 km.'lik sahili ile tatil için aklınızdan geçebilecek her şeyi barındırır içinde. Antalya'nın diğer tatil beldeleri gibi Avsallar'da çok sevilmiş ve beğenilmiştir ki Avsallar'da 4 mevsim yaşamak için yerli, yabancı herkez buradan mülk edinme yarışına girmiştir. Avsallar'da her geçen yıl bu talebi karşılamak için konutlar yükselmeye devam etmektedir.

Avsallar doğal yapısından ötürü deniz ve orman biraradadır. Bu özelliği Avsallar Akdeniz sahil şeridinde farklı bir özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Avsallar önemli bir turizm potansiyeline sahiptir. Avsallar her yıl hem yurt içi hem de yurt dışından konuk ettiği misafirleri ile ülke ekonomisine oldukça fayda sağlamaktadır. 20.000'e yakın yatak kapasitesi Avsallar'ı önemli bir tatil beldesi haline getirmektedir.

Avsallar'da önemli ekonomil etkinlikleri turizm ve tarım oluşturmaktadır. Akdeniz iklim kuşağında yer alan Avsallar'da narenciye üretimi yapılmaktadır. Avsallar'da hayvacılık çok yoğun yapılmamakla birlikte yaz aylarında yaylalara göç gerçekleşmektedir.

Avsallar akdeniz iklim kuşağında yer almasından ötürüğ yaz ayları oldukça sıcak geçmektedir. En yüksek sıcaklık temmuz ayında olup Avsallar'da yıllık sıcaklık ortalaması 19 derecedir. Bu da Avsallar'a neden bu kadar yoğun talep olduğunun bir başka cevabıdır. Avsallar'ın kuzey kısımları ormanlık olup, orman içindeki boşluklarda tarım yapılmaktadır. Avsallar'da portakal, mandalina, limon üretimi yapılmaktadır.

Avsallar Beldesi Antalya Körfezinin doğusunda uzanan sahil şeridinde, Alanya'da 24, Antalya'da 110Km mesafede güneyi deniz, kuzeyi orman olan şirin mi şirin bir tatil beldesidir.

Toplam 5 km'lik sahil güzergahına sahip olması, bir de meşhur İncekum plajının burada olması Avsalların turizm açısından gelişmesine sebep olmuştur. Tertemiz havası, masmavi denizi, dünyaca ünlü İncekum plajı, korunan yemyeşil doğasıyla Avsallar siz tatil severleri bekliyor.

Gelen yerli, yabancı herkesin beğenisini öyle bir kazanmıştır ki tatil için bir kez gelip buradan konut edinip yaşamayı seçen bir sürü yabancı vardır Avsallarda.

Akdeniz ikliminin etkisinde olan Avsalların portakalı, mandalinası, limonu meşhurdur.

Avsalların tarihine baktığımızda ise ilginç bir detayla karşılaşırız; Alanya'nın fethinden sonra bu bölgede kurulan ilk köydür Avsallar. 15. yy'da Senir'den gelenler tarafından kurulan Avsallar'a ilk zamanlar hayvancılık ve tarımla meşgul olmuştur yöre halkı. Avsallar'a evler iki katlı olarak inşa edilmiş ilk katta hayvanlar ikinci katta ev sahipleri yaşamlarını sürdürmüşlerdir.

1843 yılında çıkan yangından sonra Avsallar halkı bir süre Güzle evlerinde yaşadılar ve böylece günümüzdeki Avsallar doğmuş oldu. Avsallar 1975 yılından itibaren turizmin gelişmesi ile hızla büyüme kaydetmiştir. 1986 yılının sonunda Avsallar belediye olmuştur.

Avsallar'a deniz ve orman bir aradadır. Bu özelliği Avsalları Akdeniz sahil şeridinde ön plana çıkarmaktadır. Avsallar önemli bir turizm potansiyeline sahiptir. Avsallar her yıl hem yurt içi hem de yurt dışından konuk ettiği misafirleri ile ülke ekonomisine oldukça fayda sağlamaktadır. 20.000'e yakın yatak kapasitesi Avsallar'ı önemli bir tatil beldesi haline getirmektedir.

Avsallara ulaşım da çok kolay; ister havayoluyla, ister karayoluyla Antalya'a ulaştıktan sonra yaklaşık 1-1.5 saatte Avsallardasınız.

Alanya-Avsallar arası sadece 24 km'dir ve sürekli minibüs vardır. 15-20 dakikada Alanya'dasınız. İsterseniz Alanya kalesini, Kızılkule'yi, müzeleri, Antik kentleri gezin, isterseniz yaylalarına çıkın Alanya'nın, isterseniz gündüz plaj, mağara turu, gece de bar disko turu yapın. Bu kadar yakınken Alanya'ya, tadını çıkarın tatilin.

Mavi ve yeşilin buluştuğu Avsallar'a tatil yapmak isterseniz, Avsallar otel fiyatlarını inceleyip, biran önce Avsallar Otel rezervasyonunuzu yaptırmanızı tavsiye ederim. Kesenize ve kafanıza uyan Avsallar Apart Otellerinden birinde, bir Avsallar Butik Otelinde, bir Avsallar Pansiyonunda veya bir Avsallar Otelinde geçirebilirsiniz tatilinizi.

Avsallar otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
9
0 (850) 600 13 18
Vikingen Infinity Resort & Spa
Vikingen Infinity Resort & Spa
D-400 Karayolu Uzeri Turkler Kasabasi
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Güzel bir otel. İki çocuğumuz ile birlikte iyi tatil geçirdik. Yemekleri tavuk ve hindi eti ağırlıklı. Hatta Adanaları bile hindi eti ile yapmışlardı. Alkollü içecekleri iyiydi. Baileys için kırık buz uyarısı yapmanız gerekiyor. Genel olarak iyi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 602 39 35
Wome Deluxe Hotel
Wome Deluxe Hotel
İncekum Tabiat Parkı No. 2
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Aile oteli çok güzel. Her şey düşünülmüş, yemekler, temizlik hatta birçok otele göre artısı var. Lakin animasyon çok kötü. Bu kadar kötü olamaz. Amfi tiyatroya çıkardığı ekip diye kursa giden öğrenciler. Çıkan sanatçılar düğün formatında. Bitse de gitsek koşuyorlar adeta. Bu otele yakıştıramadım. Selamlar, saygılar

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 13 28
White City Resort Hotel
White City Resort Hotel
Fugla Mevki
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Çok güzel insanlara ev sahipliği yapan, çok güzel bir oteldi. Odalar çok temizdi. Her gün yeniden temizlik yapılıyor ve havlular değiştiriliyordu. Otelin havuzu ve sahili çok temizdi. Her iki alanda da şezlong sıkıntısı çekmiyordunuz. Yemekler çok lezzetliydi. Otel çalışanları çok ilgili ve alakalıydı. Herkese öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 13 28
White City Resort Hotel
White City Resort Hotel
Fugla Mevki
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Ailecek bir hafta bu otelde konakladık. Otel tüm yönleriyle mükemmel bir oteldi. Otelde bulunduğumuz her dakikadan inanılmaz zevk aldık. Otelin sahili çok temizdi. Çocuk havuzu ve normal havuz çok temiz ve bakımlıydı. Otel full kapasite çalışmasına rağmen, ortak alanlarda sıra olmuyordu. Otel genel olarak çok temizdi. Yemekler çok lezzetliydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 13 28
White City Resort Hotel
White City Resort Hotel
Fugla Mevki
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Bu güzel otelde 11 gece kaldım. Otel tüm imkânlarıyla çok güzel ve bakımlı bir oteldi. Yemekler çok lezzetliydi ve çeşitliydi. Her gün yeni ve farklı yemekler çıkıyordu. Animasyon ekibi çok iyiydi. Otelin havuzu ve sahili çok iyiydi. Odalar çok temizdi ve her gün yeniden temizleniyordu. Seneye tekrar geleceğiz. Herkese tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 13 28
White City Resort Hotel
White City Resort Hotel
Fugla Mevki
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Ailemle birlikte çok güzel vakit geçirdiğim kaliteli bir oteldi. Özellikle çocuklarımız çok eğlendi. Otelin havuzu çok iyiydi ve yemeklerin kalitesi vasatın üstündeydi. Odalar çok temiz ve bakımlıydı. Odamız deniz manzaralıydı. Otel çalışanları çok çalışkan ve ilgiliydi. Ufak tefek sorunlarımızı anında giderdiler. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 13 28
White City Resort Hotel
White City Resort Hotel
Fugla Mevki
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Bir haftalık güzel bir tatilin ardından evimize yeni döndük. Bu oteli tercih ettiğimiz için bir an bile pişman olmadık. Odalar çok temiz ve bakımlıydı. Yemekler çok lezzetliydi ve çeşitliydi. Otel çalışanları çok ilgili ve alakalıydı. Verdikleri kusursuz hizmet için hepsine teşekkür ederim. Havuzu çok temizdi ve havuz etrafında şezlong sıkıntısı çekmiyordunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 13 28
White City Resort Hotel
White City Resort Hotel
Fugla Mevki
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Güzel bir tatil yapmak isteyen herkese gönül rahatlığıyla önerebileceğim bir oteldi. Yemekleri çok lezzetliydi ve çeşitliydi. Özellikle tatlı çeşitliliği bizi bizden aldı. Otel çalışanları iyi niyetli ve profesyonellerdi. Çalışkanlıkları ve güzel hizmetleri için hepsine teşekkür ederim. Genel olarak otel çok bakımlı ve temizdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 13 28
White City Resort Hotel
White City Resort Hotel
Fugla Mevki
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Yorum yapmayı çok sevmeyen biri olarak kendimi bu otel için yorum yapmaktan alıkoyamadım. Otele girdiğimiz an çok güzel karşılandık. Kayıt işlemlerimiz hızlıca halledildi ve odamıza yerleştik. Odalar çok temiz ve bakımlıydı. Otel çalışanları çok kibar ve iyi niyetliydi. Verdikleri güzel hizmet için hepsine çok teşekkür ederim. Yemekler çok lezzetliydi ve çeşit açısından çok çeşitliydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 27 76
Azura Deluxe Resort
Azura Deluxe Resort
İncekum Caddesi No:76
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Alanya bölgesinin bağımlısı olarak bu oteli çok geç bulmanın hüznünü yaşıyorum. Otel çok temiz ve bakımlıydı. Odalar çok iyiydi ve her gün yeniden temizleniyordu. Yemekleri çok başarılıydı ve çeşit açısından yeterliydi. Otel çalışanları çok iyiydi. Karşılamadan itibaren bize çok iyi davrandılar. Herkese çok teşekkür ederim. Tüm çevreme önereceğim bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 27 76
Azura Deluxe Resort
Azura Deluxe Resort
İncekum Caddesi No:76
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Öncelikle otel personeline çok teşekkür etmek istiyorum. Otele girdiğimiz andan çıkış yaptığımız ana kadar bizleri çok güzel ağırladılar. Güler yüzlerini ve arkadaş canlısı tavırlarını bir an olsun bırakmadılar. Yemekler çok güzeldi. Gece eğlencesi çok hoşumuza gitti. Çocuklu çocuksuz herkese önerdiğim bir oteldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 27 76
Azura Deluxe Resort
Azura Deluxe Resort
İncekum Caddesi No:76
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Ailecek 5 günlük bir tatil yaptık. Otel çok güzeldi. Otel çalışanları çok kibar ve samimi insanlardı. Otelin yemekleri çok güzel ve çeşit yeterliydi. Otel plaja çok yakındı. Hem havuzu hem denizi çok güzeldi. Her ikisini de sizlere öneririm. Otelin spası ve hamamı çok güzeldi. Genel olarak çok beğendiğimiz bir oteldi. Herkese teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 43 44
Alara Star Otel
Alara Star Otel
İncekum Cad. N:23
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Bu otelden biz çok memnun kaldık ve yakın çevreme hep tavsiye ettim, sizlere de ederim. Biz ailecek yemekleri beğendik. Odamızı sevdik, büyük ve temizdi. Otelin havuzlarına bakım gerekli ama denizi yosunlu olmasına rağmen güzeldi. Personeller sürekli güler yüzlü ve çok ilgililer zaten otel müdürü de sürekli etrafta dolaşıyor. Oteli fiyat performans açısından başarılı buldum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 20 43
Rubi Hotel
Rubi Hotel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Bu otelde 5 gün boyunca ailem ile birlikte kaldım. Otelin yeri ve ulaşımı güzeldi. Bizim orda olduğumuz süre boyunca deniz çok dalgalıydı ama genelde sakin oluyormuş. Ama sahili çok sevdik, çok keyifli ve huzurluydu. Yemeklerden memnunduk. Otelde her akşam başka bir etkinlik vardı ve keyifliydi. Odalar biraz eskiydi ama hem kullanışlı hem de temizdi. Uygun fiyatlı bir tatil için gidilebilecek bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 20 43
Rubi Hotel
Rubi Hotel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otele girişte güzel karşılandık, bu hoşumuza gitti. Personellerin hepsi saygılı, ilgili ve kibar ama animatörler için aynı şeyi diyemeyeceğim. Otelin temizlik ve hijyen anlayışını sevdik. Deniz manzaralı odada kaldık. Odamız eski olmasına rağmen geniş ve temizdi. Yemeklerde çok fazla çeşit olmasa da güzel şeyler vardı. Bazen restoranda yer bulmak zordu. Otelin denizini ve sahilini çok beğendik, Sahil kum ve deniz derin değil. Fiyat performans açısından iyiydi diyebilirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (242) 922 00 43
Grand Sunlife
Grand Sunlife
Avsallar Kasabası No: 76
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Çok kötü, pis, çalışanlar mevsimlik, acemi. Tam bir fiyasko. Çok kötü, bir daha yok. Türkiye'deki oteller aynı değil. Burası Grand Sunlife otel mi ne olduğu belli değil. Hamam paralı, içki saat 11'den sonra paralı. Plaj çok kötü, kayalık, taşlık. İlgi yok, otel çok pis ve kötü. 10 günde bir sefer temizlik yaptılar, bir daha yok. Burası çok kötü kimseye tavsiye etmem. Ruslar geliyordu buraya. Misafirlerimi buraya göndermem ve gelmeyiz. Böyle yönetim olduğu sürece turist kaybederiz. İnsanların yemesine içmesine karışan bir yönetim sıfırdır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (242) 922 00 75
Sun Maritim Otel
Sun Maritim Otel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otele geldiğimiz andan itibaren personeller ilgiliydi. Bize verilen odada bir sıkıntı çıktı. Gider kokusundan odada duramadık. Resepsiyona bunu belirttiğimizde ertesi gün boşalan odalara geçebileceğimizi söylediler. 1 gece mecburen o odada kaldık ama ertesi gün otelin müdürü Tolga Bey direkt kendisi ilgilendi ve odamızı değiştirdi. Diğer odayı da tadilat ettirdi. Yeni verilen oda çok güzeldi, temizdi ve en ufak bir koku yoktu. Manzarasından bahsetmiyorum bile, çok güzeldi. Tolga Bey ve diğer personeller müşterileri memnun etmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Personeller görevinin ne olduğunu biliyor ve eksiksiz yapıyorlar. Restoranda masa örtüleri sürekli değiştiriliyor. Kahvaltı hariç öğle ve akşam yemekleri normaldi. Kahvaltı biraz yetersiz, ekstralar az. Öğle ve akşam yemeğinde aç kalmazsınız, hiçbir şey beğenmezseniz çorbaları genelde lezzetli oluyor. Öğle yemeğinde aç kalsanız bile ara öğünler gayet yeterli. Snack barda hamburger, pişi, salata, nohut pilav veya kek-pasta saatinde illaki doyarsınız. Ama bunları tam saatinde almaya çalışın yoksa kalmayabiliyor. Denizi temizdi, kaldığım diğer otellerde belirli saatlerde çöp ve atıklar kıyıya gelirdi ama burada böyle bir sıkıntı yaşamadık. Plaj kum ama deniz taşlık ve kayalıktı, bu yüzden ayaklarımız hep kesildi, yara oldu. Dikkatli girerseniz kum olan kısımları var ama oralarda da aniden taş çıkabiliyor. Biz son 3 günümüzde başka bir otelin plajına gittik, oradaki denize girdik. Animasyonlar Türk gecesi hariç genelde Ruslara yönelikti. Çalan şarkılar Ruslara hitap ediyordu. Tatilden aşırı beklentiniz yoksa ve çok yüksek tutarlar ödemek istemiyorsanız yeterli bir otel. Ulaşımı rahat, otobüsle gidecekseniz önünde iniyorsunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 01 67
Rubi Platinum Spa Resort & Suites
Rubi Platinum Spa Resort & Suites
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Harika bir oteldi. Her şey muhteşem. Çok ilgili çalışanlar. Güzel bir tatil geçirdik. Teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 39 35
Wome Deluxe Hotel
Wome Deluxe Hotel
İncekum Tabiat Parkı No. 2
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Balayı tatilimiz için tercih ettik burayı. Başta yanlış anlaşılmalardan vs ufak tefek aksaklıklar yaşadık. Yalnız müşteri ilişkileri oldukça başarılıydı. Hemen hallettiler sorunlarımızı ve durumu kurtardılar. Her şey yoluna girdiğindeyse harika bir tatil başlamış oldu. Güzel bir otel. Servis ve hizmetleri gayet kaliteli. Nargile kafesi var ve burada vakit geçirmek oldukça keyifli. Tavsiye ederim. Personelleri misafirperver ve her zaman yardım. Güzel bir tesisti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 39 35
Wome Deluxe Hotel
Wome Deluxe Hotel
İncekum Tabiat Parkı No. 2
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otel konum olarak güzel bir yerde bulunuyor. Doğası çok güzel. Mimari yapısını çok beğendim. Denizini çok sevmedim ama denize sıfır oluşu güzeldi. Yemekleri lezzetliydi. Odalarımız rahattı ve her gün temizleniyordu. Animatörler çok güzel aktiviteler düzenlediler tüm tatilimiz boyunca sağ olsunlar. Güzel bir tatil oldu bizim için. Yine gelmek isteriz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 39 35
Wome Deluxe Hotel
Wome Deluxe Hotel
İncekum Tabiat Parkı No. 2
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Doğanın içinde bir otel. Peyzajı ve çevre düzeni çok hoşuma gitti. Konum olarak güzel bir yerdeydi. Denizin tam üstündeydi diyebilirim. Personel hem çok ilgili davranıyordu hem de her zaman samimiydi. Bir şeye ihtiyacımız olduğunda her zaman yardımcı oldular. Tesis hem odaları hem ortak alanlarıyla gayet temizdi. Biz çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 39 35
Wome Deluxe Hotel
Wome Deluxe Hotel
İncekum Tabiat Parkı No. 2
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otel çok iyi ve kaliteli. Konumunu da bir o kadar güzel. Hizmet ve servis kalitesinden çok memnun kaldım. Otelin müşteri profilinden çok memnun kalmadım ancak personel kalitesi çok iyiydi. Hepsi güler yüzlü ve nazikti her zaman. Hizmette hiçbir kusurları olmadı. Teşekkürler her şey için, herkese tavsiye edebileceğim bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 39 35
Wome Deluxe Hotel
Wome Deluxe Hotel
İncekum Tabiat Parkı No. 2
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otelde karşılama çok nazik ve bir o kadar da sıcak. Her şeyden oldukça memnun kaldık. Otel gerçekten güzel. Birkaç eksiklik vardı, onları dile getirmek istiyorum. Plajda servis olsa daha memnun kalırdık. İkram saatlerinin arttırılmasını isterdim açıkçası, biraz kısıtlı geldi. Mini bar her gün yenilenmedi. Temizliğine gelindiğinde o da yenilense hoş olabilirdi açıkçası. Bunun dışında çok hoşuma giden noktalar da elbet var. Aktiviteler çok keyifli, çocuklar için olan mini club harika düşünülmüş, animasyon gösterileri çok eğlenceli... Her şey için çok teşekkürler, harika bir tesissiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 39 35
Wome Deluxe Hotel
Wome Deluxe Hotel
İncekum Tabiat Parkı No. 2
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Çocuklarımızla birlikte ailecek bir tatil yaptık bu otelde. Otel büyük bir alanda, gayet geniş yani. Bu açıdan çok rahat anlayacağınız. Fiyatına göre performansı çok yüksek. Yemekler çok güzeldi ama özellikle tatlılara bayıldık. Kilo aldık tatlıları yüzünden valla. :) Yalnız bu kadar kaliteli bir otelde bir şey beni rahatsız etti. Havuzda hijyen konusuna çok dikkat edilmiyor gibiydi. Bone takılması için herkes uyarılmalı diye düşünüyorum. Yine de bunun dışında her şey gayet güzeldi, teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 39 35
Wome Deluxe Hotel
Wome Deluxe Hotel
İncekum Tabiat Parkı No. 2
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otelle ilgili genel olarak her şey harikaydı. Kötü olarak bahsedebileceğim hiçbir şey yok. Çok güzel bir tatil geçirmiş olduk. Animasyon ekibini çok başarılı ve enerjik buldum. Biz çok eğlendik. Çocuklar için mini club var. Biz oraya emanet ettik ve inanılmaz eğlendiler. Çocuklu aileler için tavsiyemdir. Teşekkür ederiz her şey için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 39 35
Wome Deluxe Hotel
Wome Deluxe Hotel
İncekum Tabiat Parkı No. 2
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Kesinlikle düşünen herkese öneririm. Herkesin memnun kalacağı, her olanağın bulunduğu bir otel. Kadınların özellikle çok rahat edeceği bir otel olduğunu düşünüyorum. Restoran tertemiz ve yemeklerin tatları da kaliteleri de oldukça güzel. Biz deniz manzaralı odayı tercih ettik tatilimizde ve herkese öneririm. Balkon tercih ederseniz orman manzaralı oda da güzel. Ufak problemler yaşadık ancak halledileceğini düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 39 35
Wome Deluxe Hotel
Wome Deluxe Hotel
İncekum Tabiat Parkı No. 2
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Ailemin de benim çok güzel geçirdiğimiz bir tatil oldu. Mükemmel bir tatil için artık tek adresimiz burası. Her şeyden o kadar memnun kaldık ki. Memnuniyetimiz için her ayrıntı düşünülmüştü. Otelde yok yok diyebilirim. Aktiviteler çok güzel, odalar çok bakımlı, personel her zaman ilgili, yemekler çok lezzetli, havuzlar tertemiz... Kısacası her şey muazzam. Teşekkür ederiz bu güzel hizmet için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 29 86
Lonicera Resort & Spa Hotel
Lonicera Resort & Spa Hotel
Gölcük Cad. Turkler Sipahioglu Sok.
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Geçen yaz buradaydık. Bu yaz için de rezervasyonumuz tamam. Sabırsızlıkla gitmeyi bekliyoruz. Deniz harikaydı. Odalar çok konforluydu. Havuz sayısı çok fazla ve tertemizdi. Yemeklerden bir tek çok memnun kalmamıştık. Biraz bu konuda kendilerini geliştirmeleri gerek. Biraz fazla yürüyorsunuz her yere. Çok büyük alana yayılmış. Ancak, bu bizi rahatsız etmedi. Genel olarak her şeyden memnunduk.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 29 86
Lonicera Resort & Spa Hotel
Lonicera Resort & Spa Hotel
Gölcük Cad. Turkler Sipahioglu Sok.
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Tam bir aile oteli. Çocuklar için çok fazla şey var. Biz ailecek, çocuklarımızla çok rahat ettik. Onlar da çok mutlu oldular. Çalışanlar konusunda da kalite çok iyi. Resepsiyondaki ilgililer, oteldeki diğer görevliler hepsi birbirinden iyi. Hepsine alakalarından ötürü çok teşekkürler. Havuzların bolluğu ve temizliği, denizin güzelliği, yemeklerin tazeliği hepsi birbiriyle yarışır güzellikteydi. Süper bir otel, tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 29 86
Lonicera Resort & Spa Hotel
Lonicera Resort & Spa Hotel
Gölcük Cad. Turkler Sipahioglu Sok.
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Geçtiğimiz yaz çok güzel bir tatil yapmıştık bu tesiste. Personel çok iyiydi ve hizmet kalitesinden çok memnun kalmıştık. Yemeklerin lezzeti ve tazeliği şahaneydi. Aqua parktan bir tek çok memnun kalmamıştık. Diğer her şey çok kaliteli ve güzeldi. Tavsiye edebileceğim bir tesis. Biz çok memnun kaldık. Bu yaz da yine gelmeyi planlıyoruz. Hem de bu sefer arkadaşlarımıza da tavsiye ettik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 29 86
Lonicera Resort & Spa Hotel
Lonicera Resort & Spa Hotel
Gölcük Cad. Turkler Sipahioglu Sok.
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Geçtiğimiz iki yaz da burada güzel bir tatil yaptık. Ailecek, çocuklarımızla birlikte olmamıza rağmen hiçbir sorun yaşamadık. Yemeklerde seçenek bol, lezzet güzel ve kalite yüksekti. Otel hep temiz, odalarsa her zaman temizleniyordu. Personelin ilgisi ve samimiyeti çok nazikti. Hepsine teşekkürler. Deniz çok güzeldi. Suyu sıcacık, tertemiz ve tamamen kumdu. Bu yaz da buraya gideceğiz kesinlikle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 29 86
Lonicera Resort & Spa Hotel
Lonicera Resort & Spa Hotel
Gölcük Cad. Turkler Sipahioglu Sok.
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Havuz sayısı çok fazla. Hepsi de çok büyük. Ayrıca hepsine de özenle ve dikkatle bakılıyor. Hepsi tertemiz. Odaların düzeni çok güzel ve havuzlar gibi odalar da tertemiz. Asla aksatılmıyor temizlik. Yemek envaı çeşit diyebileceğim kadar çok değil belki ama olanların hepsinin lezzeti harikaydı. Salata ve tatlı kısmı çok iyiydi. Genel anlamda memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 29 86
Lonicera Resort & Spa Hotel
Lonicera Resort & Spa Hotel
Gölcük Cad. Turkler Sipahioglu Sok.
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Biz iş seyahati nedeniyle gitmiştik bu bölgeye ve burada konakladık. Çok memnun ayrıldık. İş seyahatimiz keyifli bir tatile dönüştü diyebilirim. Plaj çok düzenli ve tertemizdi. Deniz harikaydı. Çok kalabalık olduğundan personel bazen yetişemeyebildi ama o kadar güler yüzlülerdi ki bu yetişememe durumu hiç göze batmadı. Gitmek isteyenlere öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 29 86
Lonicera Resort & Spa Hotel
Lonicera Resort & Spa Hotel
Gölcük Cad. Turkler Sipahioglu Sok.
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Muhteşem bir tatildi hem benim için hem de ailem için. Otelin her yeri tertemiz. Havuzlar çok fazla, hepsi birbirinden büyük ve hepsi çok bakımlı. Deniz hem tertemiz hem de çok keyifli. Sudan çıkmak istemiyor insan. Çalışanların ilgileri şahane. Hep de güler yüzlü davranıyorlar. Tüm taleplerimize içten ve hoş bir şekilde yanıt verdiler hep. Yardımcılardı. Tüm gün diyebileceğim kadar uzun süre yiyecek servisi var ve çok da güzeller. İçecekler de kaliteli. Aquapark ultra büyük. Bir o kadar da eğlenceli. İçeride hayvanat bahçesi var. Kızım bayıldı. Animasyonlarda ailecek çok eğlendik. Tesis kocaman olduğundan denize yürümek gerekiyor azıcık ama denize sıfır. Her şeyden inanılmaz memnun kaldık kısacası. Seneye yine geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 29 86
Lonicera Resort & Spa Hotel
Lonicera Resort & Spa Hotel
Gölcük Cad. Turkler Sipahioglu Sok.
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Geçen sene gitmiştik ilk kez. Çok memnun kalmıştık. Bu sene de tercih ettik bu yüzden. Yine geçen seneki gibi resortta kalmayı tercih ettik. Bu sene de her şeyden son derece memnun kaldık. Otel pırıl pırıl ve her şey çok kaliteliydi. Deniz çok berrak ve keyifli. Aquaparkı aşırı eğlenceli. Tavsiye ederim herkese.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 29 86
Lonicera Resort & Spa Hotel
Lonicera Resort & Spa Hotel
Gölcük Cad. Turkler Sipahioglu Sok.
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otel çok büyük bir alana yayılmış. 3 farklı binası var. Bu büyük alanı da çok güzel değerlendirmişler. Çok güzel yemyeşil bir alan oluşturmuşlar. Ayrıca her yer de çok temiz. Yani genel olarak çok beğendiğim bir otel oldu. Yemekler oldukça çeşitli. Özel diyet menüleri bile var. Restoranlar çok temiz, yemek kokusu veya kötü herhangi bir koku yok. Çocuklar için çok fazla imkân var. Ailelere öneririm bu açıdan. 8 tane havuz var. Otel kalabalık olsa da yüzme konusunda asla sıkıntı yaşanmıyor. Yalnızca odaları çok beğenmedim. Biraz eski. Yenilenmesi gerek bence.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 29 86
Lonicera Resort & Spa Hotel
Lonicera Resort & Spa Hotel
Gölcük Cad. Turkler Sipahioglu Sok.
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Ailecek güzel bir tatil yaptık. Biz resort kısmını tercih ettik. Aile odasında kaldık. Gayet bizim gibi 4 kişilik bir aileye uygun, büyük ve konforluydu. Ayrıca oldukça da temizdi. Özellikle de çocuklarımız olduğundan temizliğe ayrı bir dikkat ediyoruz. Bu hususta hiç hayal kırıklığına uğramadık. Deniz hep kum ve çok temiz. Asla dalgalı değildi biz gittiğimiz dönemde. Keyif vericiydi gerçekten. Otelin her bölümünde ilgili personel hep yanımızdaydı. Her şeye yetişiyorlardı sağ olsunlar. Kısacası her olanağıyla oldukça keyifli bir tesisti. Tekrar gitmeyi istiyoruz ve herkese tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 01 67
Rubi Platinum Spa Resort & Suites
Rubi Platinum Spa Resort & Suites
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Hizmet kalitesi çok yüksek. Yemeklerin lezzetlerine doyamadık ve çeşit çeşit her öğün bambaşka yemekler yedik. İçecek markaları hep bilindik, kaliteli markalardı. Tüm alanlarda servis oldukça hızlıydı. Animasyonlarda aşırı eğlendik. Hele çocuklarımız o kadar eğlendi ki onlar eğlendikçe biz de daha mutlu olduk. Hepsine enerjileri için ayrıca teşekkürler. 10 üzerinden hakkıyla 10 puanlık bir otel. Süpersiniz!!!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 01 67
Rubi Platinum Spa Resort & Suites
Rubi Platinum Spa Resort & Suites
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Hizmetinden, yemeklerinden, temizliğinden, otel servisinden, odalardan, eğlenceden uzun lafın kısası her şeyden fazlasıyla memnun kaldık. Personeller özellikle de kat görevlileri çok iyi hizmet veriyorlar. Başka bir tatilimizde de yine gelmek istediğimiz bir otel oldu burası. Herkese de tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 01 67
Rubi Platinum Spa Resort & Suites
Rubi Platinum Spa Resort & Suites
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otel hizmet kalitesinden aşmış gitmiş durumda. Son derece kaliteli bir hizmet gördüğümüzü söyleyebilirim. Kolay kolay hiçbir otelde bu denli iyi hizmet verilmiyor artık. Çocuklu aileler için şiddetle tavsiye edebileceğim bir otel. Animasyonlar, eğlenceler, gösteriler, partiler çok keyifliydi. Eğlenceyi üst seviyede yaşıyorsunuz. Ekibin enerjisi mükemmel. Her şey için teşekkür ederiz. Tekrar geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 01 67
Rubi Platinum Spa Resort & Suites
Rubi Platinum Spa Resort & Suites
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Her otelde mutlaka hoşlanmadığınız ve şikayetçi olduğunuz bir durumla karşılaşırsınız. Ben de bu otelle ilgili yorum yazarken bunu düşündüm ama hiçbir şey bulamadım. Gerçekten her şey çok güzel ve eksiksizdi. Son 3 senedir buraya geliyoruz ve o kadar memnunuz ki. İlerleyen senelerde de tatil için burayı tercih etmeye devam edeceğiz kesinlikle. Yemekler, personeller, odamız, olanaklar her şey fazlasıyla iyiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 52 81
Özkaymak Select Hotel
Özkaymak Select Hotel
Alanya Antalya Karayolu üzeri
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Olumlu ve olumsuz olarak iki şekilde değerlendireceğim oteli. Öncelikle olumsuz olarak yemekleri her ne kadar iyi olsa da aynı gün içerisinde hem öğlen hem akşam yemeğinde dönerle karşılaşmamız pek hoş değildi. Balkonlarda havluları asmak için bir aparat olmaması pek hoş değildi. Herkes kurutmak için dışarıya doğru astığında, dışarıdan pek hoş bir görüntüyle karşılaşmıyorsunuz... Ancak bunun dışında gerçekten her şeyin harika olduğunu söyleyebilirim. Otele girişten itibaren her şey çok güzel ve tüm personeller çok ilgiliydi. Resepsiyondakilerin ilgisi bizi ayrıca mutlu etti. Otelde resmen eğlence bitmedi. Günün her saati animasyon, eğlence ve dans bizimleydi. Bir an bile sıkılmadık diyebilirim. Animasyon ekibinin enerjisi bir yana ilgileri de oldukça hoştu. Ailemle mükemmel bir tatil geçirdim. Tüm otel çalışanlarına çok teşekkür ederiz. Odamız, restoranlar çok temizdi. Yemek kalitesi de başta bahsettiğim aynı şeylerin olması dışında gayet başarılıydı. Havuzlara bayıldık. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 52 81
Özkaymak Select Hotel
Özkaymak Select Hotel
Alanya Antalya Karayolu üzeri
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Yemekler ve odaların temizliği eksiksizdi. Havuzu ve denizi çok hoşuma gitti. Denizin tek kötü yanı çok fazla taş olmasıydı. Ancak çok temiz ve suyu çok berraktı. Bu yüzden taşları göz ardı edebildik... Ancak otelin en harika şeyi kesinlikle açık ara animasyonuydu. Hayatımda başka hiçbir otelde böyle bir animasyon ekibi, bu kadar muhteşem performanslar görmedim. Animasyondan olan Okan ve Mert'e ayrıca bayıldık. Tüm ekip aşırı ilgili, samimi ve saygıda asla kusur etmiyorlar. Disko turları ayrıca eğlenceli ve keyifliydi. Tüm ekip çok renkli. Animasyon sunumundan showun her anına kadar her şey aşırı keyif vericiydi. Eğlencenin adresi resmen. Çok ama çok eğlendik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 52 81
Özkaymak Select Hotel
Özkaymak Select Hotel
Alanya Antalya Karayolu üzeri
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otelden çok keyif aldık. Animasyon müdürünü gerçekten çok tebrik ediyorum. İnanılmaz bir ekip yetiştirmiş. Ayrıca tabii ki ekibin enerjisini göz ardı etmek olmaz. Muhteşem bir gösteri sergilediler bize. Ayrıca DJ de çok başarılıydı. Müzik seçimleri için onu da ayrıca tebrik etmek isterim. Eğlenceden aşırı keyif aldık. Hizmet açısından da yemekler de temizlik tam kararındaydı. Gerçekten her şeyden çok memnun kaldık. Bir tek sahilin çok taşlı olması beni rahatsız etti. Onun dışında harika bir tatil geçirdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 52 81
Özkaymak Select Hotel
Özkaymak Select Hotel
Alanya Antalya Karayolu üzeri
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Merhabalar. Ciddi anlamda her şeyiyle muhteşem diyebileceğim bir tatil oldu benim için. Animasyon ekibine ailecek bayıldık. İnanılmaz eğlendik. Çocuklarım da ben de izlemeye doyamadık. Enerjileri, performanslarının kalitesi bir an bile düşmedi. Otelin yemek kalitesi de çok başarılıydı. Odaların temizliği ve her gün nevresimlerin değişmesi çok hoştu. Eğlence için gerçekten tavsiye edebileceğim bir otel Özkaymak Select. Eğlenceli bir tatil planlıyorsanız gözünüz kapalı burayı tercih edebilirsiniz. Resmen eğlence bitmiyor diyebilirim. Denizle havuz neredeyse beraber gibi. Havuzdan çıkıp tek adımınızda denize ulaşabiliyorsunuz. Konumları çok hoşuma gitti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 52 81
Özkaymak Select Hotel
Özkaymak Select Hotel
Alanya Antalya Karayolu üzeri
Alanya / Antalya
Türkiye

-

5 günlük tatilim boyunca 2 kere Bistro Belma'ya gittim. Gerçekten çok eğlenceli ve kaliteli bir kulüptü. Özellikle animatörler gerçekten hayatımda izlediğim en başarılı animatörler olabilir. Ancak Bistro Belma'nın kalitesini maalesef ki Summer Garden'da göremedim. Kulüp olarak, dizayn açısından belki çok daha şık ve güzel bir kulüptü ancak hiç eğlenemedim. Çünkü animatörleri diğerine göre vasat denebilecek derecedeydi. Neredeyse hiç dans etmediler ve ilgilerinden de pek memnun kaldığımı söyleyemeyeceğim. Yine de Bistro Belma ve o animatörleri için tekrar tekrar gelmek isterim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 52 81
Özkaymak Select Hotel
Özkaymak Select Hotel
Alanya Antalya Karayolu üzeri
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Konaklama süremiz 5 gündü ve gayet keyifli 5 günlük bir tatil geçirdik. Fiyat, otelin kalite ve hizmetini düşündüğünüzde gayet uygun oluyor. Daha otelin otopark girişinde görevlinin karşılaması çok hoştu. Devamında otelin girişinde güvenliğin yaptığı sıcak ve samimi karşılama bizi evimizde gibi hissettirdi. Gerçekten tüm personellerin davranışları bu şekilde güzel ve profesyonelceydi. Hepsinin ilgisi için teşekkürler. Yemekler gerçekten lezizdi. Odamız hep temizdi ve yataklarımız çok rahattı. Ayrıca odamız çok genişti. Eğlencesi de bahsedilmeye değer. Genel olarak güzel zaman geçirdiğimizi söyleyebilirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 52 81
Özkaymak Select Hotel
Özkaymak Select Hotel
Alanya Antalya Karayolu üzeri
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otelin havuzundan ve denize olan konumundan aşırı memnun kaldık. Yiyecek-içecek konusunda da çeşitliliği ve lezzeti çok başarılıydı. Gerçekten bu konuda çok beğendik. Ancak otelin olumsuz yönü olarak oda temizliği beklediğimiz gibi değildi. Havlularımızı değişmesi zaman alıyordu. Biz söylemediğimiz sürece akıl etmediler. İnternet açısından da sıkıntı yaşadık. Lobbyde de odada da internet biraz yavaştı. Otelin kalabalığından hafiften rahatsız ediciydi. Otel personeli her şeye yetişmeye çalışıyordu ancak beklediğimiz performansta değillerdi. Ancak tüm bunların yanında animasyonu inanılmaz başarılıydı. Gerçekten hepsi işini çok iyi yapıyor. Genel olarak fena değildi ama tesis kendini geliştirebilir diye düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 52 81
Özkaymak Select Hotel
Özkaymak Select Hotel
Alanya Antalya Karayolu üzeri
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Personeli gayet ilgiliydi ve bu konuda çok memnun kaldığımızı söyleyebilirim. Yemek açısından çok zengin içeriğe sahipti ve hepsi de birbirinden lezzetliydi. Genel olarak beğendik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 52 81
Özkaymak Select Hotel
Özkaymak Select Hotel
Alanya Antalya Karayolu üzeri
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otelde her şey dört dörtlük ve gayet iyiydi. Gitmeyi düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)