Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Avsallar Otelleri

Avsallar için {{ (filteredHotels).length}} / 28 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}

Avsallar Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Avsallar, namı ülke sınırlarını da aşmış olan İncekum plajını da bünyesinde barındıran 5 kilometrelik sahili ile tatil için aklınızdan geçebilecek her şeyi sizlere sunmaya hazır.

Avsallar beldesi, Antalya'nın Alanya ilçesine bağlı ve sapsarı kumlarıyla ve masmavi deniziyle dünya çapında da ün salmış şirin bir beldemizdir.

Avsallar'ın plajı olarak bilinen İncekum plajı, adının da hakkını verecek kadar incecik kumlara sahiptir. Yemyeşil doğası ve temiz havasıyla burada güneşlenmek ve denize girmek gerçekten de büyük keyiftir.

Avsallar, Antalya merkeze 110 kilometre ve Alanya'ya ise 6 kilometre mesafededir.

Bölge, gerek temiz havası gerekse masmavi denizi sebebiyle özellikle yaz turizminde çok rağbet görmektedir. Zamanla o kadar çok beğenilmiştir ki burada dört mevsim yaşamak isteyen yerli ve yabancı pek çok turist buradan yazlık satın almıştır ve bölgeye yerleşmiştir.

Alanya Avsallar önemli bir turizm potansiyeline sahiptir. Belde, her sene hem yurt içi hem de yurt dışından ağırladığı misafirleri ile ülke ekonomisine büyük fayda sağlamaktadır.

Deniz ve ormanın bir arada olduğu Avsallar'da toplamda 20.000'e yakın yatak kapasitesi olan pek çok tesis bulunmaktadır. Bu özelliği Alanya Avsallar'ı Akdeniz sahil şeridinde ön plana çıkarmaktadır ve tatil için Akdeniz'i sevenlerin bir numaralı tercihleri olmuştur genellikle.

Mavi ve yeşilin buluştuğu Avsallar'a tatil yapmak isterseniz, Avsallar sizlere pek çok otel seçeneği sunuyor. Genellikle 5 yıldızlı olan ve her şey dahil hizmeti sunan otellerden dilediğinizi seçip Alanya tatilinize keyifli bir başlangıç yapabilirsiniz.

Yaz için aklınızda Akdeniz Bölgesi'nde tatil yapma planınız varsa eğer; otel fiyatlarını inceleyip, bir an önce Alanya Avsallar otel rezervasyonunuzu yaptırmanızı öneririz. Kesenize ve kafanıza uyan Avsallar Apart otellerinden birinde, bir Avsallar butik otelinde, bir Avsallar pansiyonunda veya bir Avsallar otelinde geçirebilirsiniz tatilinizi.

Akdeniz ikliminin etkisinde olan Alanya İncekum Avsallar'ın portakalı, mandalinası, limonu çok meşhurdur. Mutlaka tatmanızı öneririz bu organik ürünleri.

Avsallar tatiliniz için şimdiden eğlenceli vakit geçirmenizi dileriz.

Uzun yaz sezonu ve her bütçeye uygun fiyatlar sunan otelleri ile Avsallar tatilcilerin sıkça tercih ettiği bir yer.

Alanya'nın popüler tatil merkezlerinden biri olan Avsallar, uzun yaz sezonu ve her bütçeye uygun fiyatlar sunan otelleri ile tatilcilerin sıkça tercih ettiği bir yer.

Avsallar, tatilcilerin seçmekte zorlanacağı sayıda ve nitelikte pek çok otel sunuyor. Avsallar otelleri farklı kategorilerde her zevke hitap ediyor. Dolayısıyla Avsallar otel fiyatları da birçok seçenek sunuyor gezginlere.

Alanya Avsallar otel fiyatları tesislerin yer aldığı kategori, konumu, sezona göre farklılık gösteriyor. Yüksek ve yoğun sezon olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında Avsallar otel fiyatları yüksek seviyeye çıkıyor. Ancak bu dönemlerde dahi ekonomik ve uygun fiyatlarla konaklama yapmak mümkün Avsallar otellerinde.

Yaz sezonunda gecelik ortalama 50-60 TL'den başlayan Avsallar otel fiyatları 200-250 TL'ye kadar çıkıyor. Eğer bahar ve kış aylarında Alanya Avsallar otellerinde konaklama yapmak isterseniz ödeyeceğiniz ücretler 35-40 TL'ye kadar düşüyor gecelik.

Antalya Avsallar otel fiyatları hemen her otelde her şey dahil konsepte göre belirleniyor. Avsallar otellerinin hemen hepsi tatil köyü konseptinde olduğundan verilen hizmet ve konaklama tipi de her şey dahil ya da tam pansiyon oluyor.

Avsallar'da yaz döneminde uygun fiyatlarla konaklama yapmak istiyorsanız kış döneminde başlayan erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmanızı öneriyoruz. Kış döneminde seçtiğiniz Avsallar otelinde erken rezervasyon yaptırırsanız düşük ücretlerle yaz döneminde konaklayabilirsiniz.

Siz de tatilinizi Alanya'da yapmayı düşünüyorsanız hemen Avsallar 2018 otel fiyatlarını inceleyerek dilediğiniz otelde yerinizi ayırtabilir, keyifli bir tatilin ilk adımını atabilirsiniz.

Avsallar Hakkında

Yeşilin maviyle iç içe olduğu cennet Avsallar konumu itibariyle birçok güzelliği barındırır içinde.

Masmavi denizi, Dünyaca ünlü ince kumu, yeşil doğası, tertemiz mis gibi havası, sizleri büyülemek için biraraya gelmiştir Avsallar'da. Avsallar kendinizi iyi hissetmek için vardır adeta.

Avsallar, Antalya'ya 110km. Alanya'ya 6 km. mesafede Akdeniz'in gerdanında selamlar herkezi. Avsallar, ünü ülke sınırlarını da aşmış İncekum'da içinde barındıran 5 km.'lik sahili ile tatil için aklınızdan geçebilecek her şeyi barındırır içinde. Antalya'nın diğer tatil beldeleri gibi Avsallar'da çok sevilmiş ve beğenilmiştir ki Avsallar'da 4 mevsim yaşamak için yerli, yabancı herkez buradan mülk edinme yarışına girmiştir. Avsallar'da her geçen yıl bu talebi karşılamak için konutlar yükselmeye devam etmektedir.

Avsallar doğal yapısından ötürü deniz ve orman biraradadır. Bu özelliği Avsallar Akdeniz sahil şeridinde farklı bir özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Avsallar önemli bir turizm potansiyeline sahiptir. Avsallar her yıl hem yurt içi hem de yurt dışından konuk ettiği misafirleri ile ülke ekonomisine oldukça fayda sağlamaktadır. 20.000'e yakın yatak kapasitesi Avsallar'ı önemli bir tatil beldesi haline getirmektedir.

Avsallar'da önemli ekonomil etkinlikleri turizm ve tarım oluşturmaktadır. Akdeniz iklim kuşağında yer alan Avsallar'da narenciye üretimi yapılmaktadır. Avsallar'da hayvacılık çok yoğun yapılmamakla birlikte yaz aylarında yaylalara göç gerçekleşmektedir.

Avsallar akdeniz iklim kuşağında yer almasından ötürüğ yaz ayları oldukça sıcak geçmektedir. En yüksek sıcaklık temmuz ayında olup Avsallar'da yıllık sıcaklık ortalaması 19 derecedir. Bu da Avsallar'a neden bu kadar yoğun talep olduğunun bir başka cevabıdır. Avsallar'ın kuzey kısımları ormanlık olup, orman içindeki boşluklarda tarım yapılmaktadır. Avsallar'da portakal, mandalina, limon üretimi yapılmaktadır.

Avsallar Beldesi Antalya Körfezinin doğusunda uzanan sahil şeridinde, Alanya'da 24, Antalya'da 110Km mesafede güneyi deniz, kuzeyi orman olan şirin mi şirin bir tatil beldesidir.

Toplam 5 km'lik sahil güzergahına sahip olması, bir de meşhur İncekum plajının burada olması Avsalların turizm açısından gelişmesine sebep olmuştur. Tertemiz havası, masmavi denizi, dünyaca ünlü İncekum plajı, korunan yemyeşil doğasıyla Avsallar siz tatil severleri bekliyor.

Gelen yerli, yabancı herkesin beğenisini öyle bir kazanmıştır ki tatil için bir kez gelip buradan konut edinip yaşamayı seçen bir sürü yabancı vardır Avsallarda.

Akdeniz ikliminin etkisinde olan Avsalların portakalı, mandalinası, limonu meşhurdur.

Avsalların tarihine baktığımızda ise ilginç bir detayla karşılaşırız; Alanya'nın fethinden sonra bu bölgede kurulan ilk köydür Avsallar. 15. yy'da Senir'den gelenler tarafından kurulan Avsallar'a ilk zamanlar hayvancılık ve tarımla meşgul olmuştur yöre halkı. Avsallar'a evler iki katlı olarak inşa edilmiş ilk katta hayvanlar ikinci katta ev sahipleri yaşamlarını sürdürmüşlerdir.

1843 yılında çıkan yangından sonra Avsallar halkı bir süre Güzle evlerinde yaşadılar ve böylece günümüzdeki Avsallar doğmuş oldu. Avsallar 1975 yılından itibaren turizmin gelişmesi ile hızla büyüme kaydetmiştir. 1986 yılının sonunda Avsallar belediye olmuştur.

Avsallar'a deniz ve orman bir aradadır. Bu özelliği Avsalları Akdeniz sahil şeridinde ön plana çıkarmaktadır. Avsallar önemli bir turizm potansiyeline sahiptir. Avsallar her yıl hem yurt içi hem de yurt dışından konuk ettiği misafirleri ile ülke ekonomisine oldukça fayda sağlamaktadır. 20.000'e yakın yatak kapasitesi Avsallar'ı önemli bir tatil beldesi haline getirmektedir.

Avsallara ulaşım da çok kolay; ister havayoluyla, ister karayoluyla Antalya'a ulaştıktan sonra yaklaşık 1-1.5 saatte Avsallardasınız.

Alanya-Avsallar arası sadece 24 km'dir ve sürekli minibüs vardır. 15-20 dakikada Alanya'dasınız. İsterseniz Alanya kalesini, Kızılkule'yi, müzeleri, Antik kentleri gezin, isterseniz yaylalarına çıkın Alanya'nın, isterseniz gündüz plaj, mağara turu, gece de bar disko turu yapın. Bu kadar yakınken Alanya'ya, tadını çıkarın tatilin.

Mavi ve yeşilin buluştuğu Avsallar'a tatil yapmak isterseniz, Avsallar otel fiyatlarını inceleyip, biran önce Avsallar Otel rezervasyonunuzu yaptırmanızı tavsiye ederim. Kesenize ve kafanıza uyan Avsallar Apart Otellerinden birinde, bir Avsallar Butik Otelinde, bir Avsallar Pansiyonunda veya bir Avsallar Otelinde geçirebilirsiniz tatilinizi.

Avsallar otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Rubi Platinum Spa Resort & Suites
Rubi Platinum Spa Resort & Suites

-

Güzel bir tatil geçirdik

Harika bir oteldi. Her şey muhteşem. Çok ilgili çalışanlar. Güzel bir tatil geçirdik. Teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Wome Deluxe Hotel
Wome Deluxe Hotel

-

Nargile kafesi güzel

Balayı tatilimiz için tercih ettik burayı. Başta yanlış anlaşılmalardan vs ufak tefek aksaklıklar yaşadık. Yalnız müşteri ilişkileri oldukça başarılıydı. Hemen hallettiler sorunlarımızı ve durumu kurtardılar. Her şey yoluna girdiğindeyse harika bir tatil başlamış oldu. Güzel bir otel. Servis ve hizmetleri gayet kaliteli. Nargile kafesi var ve burada vakit geçirmek oldukça keyifli. Tavsiye ederim. Personelleri misafirperver ve her zaman yardım. Güzel bir tesisti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Wome Deluxe Hotel
Wome Deluxe Hotel

-

Konum süper

Otel konum olarak güzel bir yerde bulunuyor. Doğası çok güzel. Mimari yapısını çok beğendim. Denizini çok sevmedim ama denize sıfır oluşu güzeldi. Yemekleri lezzetliydi. Odalarımız rahattı ve her gün temizleniyordu. Animatörler çok güzel aktiviteler düzenlediler tüm tatilimiz boyunca sağ olsunlar. Güzel bir tatil oldu bizim için. Yine gelmek isteriz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Wome Deluxe Hotel
Wome Deluxe Hotel

-

Doğanın içinde

Doğanın içinde bir otel. Peyzajı ve çevre düzeni çok hoşuma gitti. Konum olarak güzel bir yerdeydi. Denizin tam üstündeydi diyebilirim. Personel hem çok ilgili davranıyordu hem de her zaman samimiydi. Bir şeye ihtiyacımız olduğunda her zaman yardımcı oldular. Tesis hem odaları hem ortak alanlarıyla gayet temizdi. Biz çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Wome Deluxe Hotel
Wome Deluxe Hotel

-

Müşteri profilini sevmedim

Otel çok iyi ve kaliteli. Konumunu da bir o kadar güzel. Hizmet ve servis kalitesinden çok memnun kaldım. Otelin müşteri profilinden çok memnun kalmadım ancak personel kalitesi çok iyiydi. Hepsi güler yüzlü ve nazikti her zaman. Hizmette hiçbir kusurları olmadı. Teşekkürler her şey için, herkese tavsiye edebileceğim bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Wome Deluxe Hotel
Wome Deluxe Hotel

-

Eksiklikler giderilmeli

Otelde karşılama çok nazik ve bir o kadar da sıcak. Her şeyden oldukça memnun kaldık. Otel gerçekten güzel. Birkaç eksiklik vardı, onları dile getirmek istiyorum. Plajda servis olsa daha memnun kalırdık. İkram saatlerinin arttırılmasını isterdim açıkçası, biraz kısıtlı geldi. Mini bar her gün yenilenmedi. Temizliğine gelindiğinde o da yenilense hoş olabilirdi açıkçası. Bunun dışında çok hoşuma giden noktalar da elbet var. Aktiviteler çok keyifli, çocuklar için olan mini club harika düşünülmüş, animasyon gösterileri çok eğlenceli... Her şey için çok teşekkürler, harika bir tesissiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Wome Deluxe Hotel
Wome Deluxe Hotel

-

Havuzda hijyen artmalı

Çocuklarımızla birlikte ailecek bir tatil yaptık bu otelde. Otel büyük bir alanda, gayet geniş yani. Bu açıdan çok rahat anlayacağınız. Fiyatına göre performansı çok yüksek. Yemekler çok güzeldi ama özellikle tatlılara bayıldık. Kilo aldık tatlıları yüzünden valla. :) Yalnız bu kadar kaliteli bir otelde bir şey beni rahatsız etti. Havuzda hijyen konusuna çok dikkat edilmiyor gibiydi. Bone takılması için herkes uyarılmalı diye düşünüyorum. Yine de bunun dışında her şey gayet güzeldi, teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Wome Deluxe Hotel
Wome Deluxe Hotel

-

Mini club çok iyi

Otelle ilgili genel olarak her şey harikaydı. Kötü olarak bahsedebileceğim hiçbir şey yok. Çok güzel bir tatil geçirmiş olduk. Animasyon ekibini çok başarılı ve enerjik buldum. Biz çok eğlendik. Çocuklar için mini club var. Biz oraya emanet ettik ve inanılmaz eğlendiler. Çocuklu aileler için tavsiyemdir. Teşekkür ederiz her şey için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Wome Deluxe Hotel
Wome Deluxe Hotel

-

Süper tesis

Kesinlikle düşünen herkese öneririm. Herkesin memnun kalacağı, her olanağın bulunduğu bir otel. Kadınların özellikle çok rahat edeceği bir otel olduğunu düşünüyorum. Restoran tertemiz ve yemeklerin tatları da kaliteleri de oldukça güzel. Biz deniz manzaralı odayı tercih ettik tatilimizde ve herkese öneririm. Balkon tercih ederseniz orman manzaralı oda da güzel. Ufak problemler yaşadık ancak halledileceğini düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Wome Deluxe Hotel
Wome Deluxe Hotel

-

Her ayrıntı düşünülmüş

Ailemin de benim çok güzel geçirdiğimiz bir tatil oldu. Mükemmel bir tatil için artık tek adresimiz burası. Her şeyden o kadar memnun kaldık ki. Memnuniyetimiz için her ayrıntı düşünülmüştü. Otelde yok yok diyebilirim. Aktiviteler çok güzel, odalar çok bakımlı, personel her zaman ilgili, yemekler çok lezzetli, havuzlar tertemiz... Kısacası her şey muazzam. Teşekkür ederiz bu güzel hizmet için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lonicera Resort & Spa Hotel
Lonicera Resort & Spa Hotel

-

Yemek kalitesi artmalı

Geçen yaz buradaydık. Bu yaz için de rezervasyonumuz tamam. Sabırsızlıkla gitmeyi bekliyoruz. Deniz harikaydı. Odalar çok konforluydu. Havuz sayısı çok fazla ve tertemizdi. Yemeklerden bir tek çok memnun kalmamıştık. Biraz bu konuda kendilerini geliştirmeleri gerek. Biraz fazla yürüyorsunuz her yere. Çok büyük alana yayılmış. Ancak, bu bizi rahatsız etmedi. Genel olarak her şeyden memnunduk.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lonicera Resort & Spa Hotel
Lonicera Resort & Spa Hotel

-

Ailelere süper

Tam bir aile oteli. Çocuklar için çok fazla şey var. Biz ailecek, çocuklarımızla çok rahat ettik. Onlar da çok mutlu oldular. Çalışanlar konusunda da kalite çok iyi. Resepsiyondaki ilgililer, oteldeki diğer görevliler hepsi birbirinden iyi. Hepsine alakalarından ötürü çok teşekkürler. Havuzların bolluğu ve temizliği, denizin güzelliği, yemeklerin tazeliği hepsi birbiriyle yarışır güzellikteydi. Süper bir otel, tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lonicera Resort & Spa Hotel
Lonicera Resort & Spa Hotel

-

Aqua parkı hariç muazzam

Geçtiğimiz yaz çok güzel bir tatil yapmıştık bu tesiste. Personel çok iyiydi ve hizmet kalitesinden çok memnun kalmıştık. Yemeklerin lezzeti ve tazeliği şahaneydi. Aqua parktan bir tek çok memnun kalmamıştık. Diğer her şey çok kaliteli ve güzeldi. Tavsiye edebileceğim bir tesis. Biz çok memnun kaldık. Bu yaz da yine gelmeyi planlıyoruz. Hem de bu sefer arkadaşlarımıza da tavsiye ettik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lonicera Resort & Spa Hotel
Lonicera Resort & Spa Hotel

-

Müdavimi olduk

Geçtiğimiz iki yaz da burada güzel bir tatil yaptık. Ailecek, çocuklarımızla birlikte olmamıza rağmen hiçbir sorun yaşamadık. Yemeklerde seçenek bol, lezzet güzel ve kalite yüksekti. Otel hep temiz, odalarsa her zaman temizleniyordu. Personelin ilgisi ve samimiyeti çok nazikti. Hepsine teşekkürler. Deniz çok güzeldi. Suyu sıcacık, tertemiz ve tamamen kumdu. Bu yaz da buraya gideceğiz kesinlikle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lonicera Resort & Spa Hotel
Lonicera Resort & Spa Hotel

-

Fiyat performans iyi

Havuz sayısı çok fazla. Hepsi de çok büyük. Ayrıca hepsine de özenle ve dikkatle bakılıyor. Hepsi tertemiz. Odaların düzeni çok güzel ve havuzlar gibi odalar da tertemiz. Asla aksatılmıyor temizlik. Yemek envaı çeşit diyebileceğim kadar çok değil belki ama olanların hepsinin lezzeti harikaydı. Salata ve tatlı kısmı çok iyiydi. Genel anlamda memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lonicera Resort & Spa Hotel
Lonicera Resort & Spa Hotel

-

Çalışan sayısı artmalı

Biz iş seyahati nedeniyle gitmiştik bu bölgeye ve burada konakladık. Çok memnun ayrıldık. İş seyahatimiz keyifli bir tatile dönüştü diyebilirim. Plaj çok düzenli ve tertemizdi. Deniz harikaydı. Çok kalabalık olduğundan personel bazen yetişemeyebildi ama o kadar güler yüzlülerdi ki bu yetişememe durumu hiç göze batmadı. Gitmek isteyenlere öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lonicera Resort & Spa Hotel
Lonicera Resort & Spa Hotel

-

Kocaman bir tesis

Muhteşem bir tatildi hem benim için hem de ailem için. Otelin her yeri tertemiz. Havuzlar çok fazla, hepsi birbirinden büyük ve hepsi çok bakımlı. Deniz hem tertemiz hem de çok keyifli. Sudan çıkmak istemiyor insan. Çalışanların ilgileri şahane. Hep de güler yüzlü davranıyorlar. Tüm taleplerimize içten ve hoş bir şekilde yanıt verdiler hep. Yardımcılardı. Tüm gün diyebileceğim kadar uzun süre yiyecek servisi var ve çok da güzeller. İçecekler de kaliteli. Aquapark ultra büyük. Bir o kadar da eğlenceli. İçeride hayvanat bahçesi var. Kızım bayıldı. Animasyonlarda ailecek çok eğlendik. Tesis kocaman olduğundan denize yürümek gerekiyor azıcık ama denize sıfır. Her şeyden inanılmaz memnun kaldık kısacası. Seneye yine geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lonicera Resort & Spa Hotel
Lonicera Resort & Spa Hotel

-

Aquapark harika

Geçen sene gitmiştik ilk kez. Çok memnun kalmıştık. Bu sene de tercih ettik bu yüzden. Yine geçen seneki gibi resortta kalmayı tercih ettik. Bu sene de her şeyden son derece memnun kaldık. Otel pırıl pırıl ve her şey çok kaliteliydi. Deniz çok berrak ve keyifli. Aquaparkı aşırı eğlenceli. Tavsiye ederim herkese.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lonicera Resort & Spa Hotel
Lonicera Resort & Spa Hotel

-

Odalar eski

Otel çok büyük bir alana yayılmış. 3 farklı binası var. Bu büyük alanı da çok güzel değerlendirmişler. Çok güzel yemyeşil bir alan oluşturmuşlar. Ayrıca her yer de çok temiz. Yani genel olarak çok beğendiğim bir otel oldu. Yemekler oldukça çeşitli. Özel diyet menüleri bile var. Restoranlar çok temiz, yemek kokusu veya kötü herhangi bir koku yok. Çocuklar için çok fazla imkân var. Ailelere öneririm bu açıdan. 8 tane havuz var. Otel kalabalık olsa da yüzme konusunda asla sıkıntı yaşanmıyor. Yalnızca odaları çok beğenmedim. Biraz eski. Yenilenmesi gerek bence.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lonicera Resort & Spa Hotel
Lonicera Resort & Spa Hotel

-

Her şey harika

Ailecek güzel bir tatil yaptık. Biz resort kısmını tercih ettik. Aile odasında kaldık. Gayet bizim gibi 4 kişilik bir aileye uygun, büyük ve konforluydu. Ayrıca oldukça da temizdi. Özellikle de çocuklarımız olduğundan temizliğe ayrı bir dikkat ediyoruz. Bu hususta hiç hayal kırıklığına uğramadık. Deniz hep kum ve çok temiz. Asla dalgalı değildi biz gittiğimiz dönemde. Keyif vericiydi gerçekten. Otelin her bölümünde ilgili personel hep yanımızdaydı. Her şeye yetişiyorlardı sağ olsunlar. Kısacası her olanağıyla oldukça keyifli bir tesisti. Tekrar gitmeyi istiyoruz ve herkese tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rubi Platinum Spa Resort & Suites
Rubi Platinum Spa Resort & Suites

-

1 numarasınız

Hizmet kalitesi çok yüksek. Yemeklerin lezzetlerine doyamadık ve çeşit çeşit her öğün bambaşka yemekler yedik. İçecek markaları hep bilindik, kaliteli markalardı. Tüm alanlarda servis oldukça hızlıydı. Animasyonlarda aşırı eğlendik. Hele çocuklarımız o kadar eğlendi ki onlar eğlendikçe biz de daha mutlu olduk. Hepsine enerjileri için ayrıca teşekkürler. 10 üzerinden hakkıyla 10 puanlık bir otel. Süpersiniz!!!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rubi Platinum Spa Resort & Suites
Rubi Platinum Spa Resort & Suites

-

Her şey güzel

Hizmetinden, yemeklerinden, temizliğinden, otel servisinden, odalardan, eğlenceden uzun lafın kısası her şeyden fazlasıyla memnun kaldık. Personeller özellikle de kat görevlileri çok iyi hizmet veriyorlar. Başka bir tatilimizde de yine gelmek istediğimiz bir otel oldu burası. Herkese de tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rubi Platinum Spa Resort & Suites
Rubi Platinum Spa Resort & Suites

-

Eğlence hat safhada

Otel hizmet kalitesinden aşmış gitmiş durumda. Son derece kaliteli bir hizmet gördüğümüzü söyleyebilirim. Kolay kolay hiçbir otelde bu denli iyi hizmet verilmiyor artık. Çocuklu aileler için şiddetle tavsiye edebileceğim bir otel. Animasyonlar, eğlenceler, gösteriler, partiler çok keyifliydi. Eğlenceyi üst seviyede yaşıyorsunuz. Ekibin enerjisi mükemmel. Her şey için teşekkür ederiz. Tekrar geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rubi Platinum Spa Resort & Suites
Rubi Platinum Spa Resort & Suites

-

Kötü tek bir şey yok

Her otelde mutlaka hoşlanmadığınız ve şikayetçi olduğunuz bir durumla karşılaşırsınız. Ben de bu otelle ilgili yorum yazarken bunu düşündüm ama hiçbir şey bulamadım. Gerçekten her şey çok güzel ve eksiksizdi. Son 3 senedir buraya geliyoruz ve o kadar memnunuz ki. İlerleyen senelerde de tatil için burayı tercih etmeye devam edeceğiz kesinlikle. Yemekler, personeller, odamız, olanaklar her şey fazlasıyla iyiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Özkaymak Select Hotel
Özkaymak Select Hotel

-

Genel olarak çok başarılı

Olumlu ve olumsuz olarak iki şekilde değerlendireceğim oteli. Öncelikle olumsuz olarak yemekleri her ne kadar iyi olsa da aynı gün içerisinde hem öğlen hem akşam yemeğinde dönerle karşılaşmamız pek hoş değildi. Balkonlarda havluları asmak için bir aparat olmaması pek hoş değildi. Herkes kurutmak için dışarıya doğru astığında, dışarıdan pek hoş bir görüntüyle karşılaşmıyorsunuz... Ancak bunun dışında gerçekten her şeyin harika olduğunu söyleyebilirim. Otele girişten itibaren her şey çok güzel ve tüm personeller çok ilgiliydi. Resepsiyondakilerin ilgisi bizi ayrıca mutlu etti. Otelde resmen eğlence bitmedi. Günün her saati animasyon, eğlence ve dans bizimleydi. Bir an bile sıkılmadık diyebilirim. Animasyon ekibinin enerjisi bir yana ilgileri de oldukça hoştu. Ailemle mükemmel bir tatil geçirdim. Tüm otel çalışanlarına çok teşekkür ederiz. Odamız, restoranlar çok temizdi. Yemek kalitesi de başta bahsettiğim aynı şeylerin olması dışında gayet başarılıydı. Havuzlara bayıldık. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Özkaymak Select Hotel
Özkaymak Select Hotel

-

Eğlencenin adresi

Yemekler ve odaların temizliği eksiksizdi. Havuzu ve denizi çok hoşuma gitti. Denizin tek kötü yanı çok fazla taş olmasıydı. Ancak çok temiz ve suyu çok berraktı. Bu yüzden taşları göz ardı edebildik... Ancak otelin en harika şeyi kesinlikle açık ara animasyonuydu. Hayatımda başka hiçbir otelde böyle bir animasyon ekibi, bu kadar muhteşem performanslar görmedim. Animasyondan olan Okan ve Mert'e ayrıca bayıldık. Tüm ekip aşırı ilgili, samimi ve saygıda asla kusur etmiyorlar. Disko turları ayrıca eğlenceli ve keyifliydi. Tüm ekip çok renkli. Animasyon sunumundan showun her anına kadar her şey aşırı keyif vericiydi. Eğlencenin adresi resmen. Çok ama çok eğlendik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Özkaymak Select Hotel
Özkaymak Select Hotel

-

Keyifli bir otel

Otelden çok keyif aldık. Animasyon müdürünü gerçekten çok tebrik ediyorum. İnanılmaz bir ekip yetiştirmiş. Ayrıca tabii ki ekibin enerjisini göz ardı etmek olmaz. Muhteşem bir gösteri sergilediler bize. Ayrıca DJ de çok başarılıydı. Müzik seçimleri için onu da ayrıca tebrik etmek isterim. Eğlenceden aşırı keyif aldık. Hizmet açısından da yemekler de temizlik tam kararındaydı. Gerçekten her şeyden çok memnun kaldık. Bir tek sahilin çok taşlı olması beni rahatsız etti. Onun dışında harika bir tatil geçirdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Özkaymak Select Hotel
Özkaymak Select Hotel

-

Eğlencesi bitmiyor

Merhabalar. Ciddi anlamda her şeyiyle muhteşem diyebileceğim bir tatil oldu benim için. Animasyon ekibine ailecek bayıldık. İnanılmaz eğlendik. Çocuklarım da ben de izlemeye doyamadık. Enerjileri, performanslarının kalitesi bir an bile düşmedi. Otelin yemek kalitesi de çok başarılıydı. Odaların temizliği ve her gün nevresimlerin değişmesi çok hoştu. Eğlence için gerçekten tavsiye edebileceğim bir otel Özkaymak Select. Eğlenceli bir tatil planlıyorsanız gözünüz kapalı burayı tercih edebilirsiniz. Resmen eğlence bitmiyor diyebilirim. Denizle havuz neredeyse beraber gibi. Havuzdan çıkıp tek adımınızda denize ulaşabiliyorsunuz. Konumları çok hoşuma gitti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Özkaymak Select Hotel
Özkaymak Select Hotel

-

Bistro Belma ve animatörleri harika

5 günlük tatilim boyunca 2 kere Bistro Belma'ya gittim. Gerçekten çok eğlenceli ve kaliteli bir kulüptü. Özellikle animatörler gerçekten hayatımda izlediğim en başarılı animatörler olabilir. Ancak Bistro Belma'nın kalitesini maalesef ki Summer Garden'da göremedim. Kulüp olarak, dizayn açısından belki çok daha şık ve güzel bir kulüptü ancak hiç eğlenemedim. Çünkü animatörleri diğerine göre vasat denebilecek derecedeydi. Neredeyse hiç dans etmediler ve ilgilerinden de pek memnun kaldığımı söyleyemeyeceğim. Yine de Bistro Belma ve o animatörleri için tekrar tekrar gelmek isterim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Özkaymak Select Hotel
Özkaymak Select Hotel

-

Kaliteli hizmet ve ilgili personel

Konaklama süremiz 5 gündü ve gayet keyifli 5 günlük bir tatil geçirdik. Fiyat, otelin kalite ve hizmetini düşündüğünüzde gayet uygun oluyor. Daha otelin otopark girişinde görevlinin karşılaması çok hoştu. Devamında otelin girişinde güvenliğin yaptığı sıcak ve samimi karşılama bizi evimizde gibi hissettirdi. Gerçekten tüm personellerin davranışları bu şekilde güzel ve profesyonelceydi. Hepsinin ilgisi için teşekkürler. Yemekler gerçekten lezizdi. Odamız hep temizdi ve yataklarımız çok rahattı. Ayrıca odamız çok genişti. Eğlencesi de bahsedilmeye değer. Genel olarak güzel zaman geçirdiğimizi söyleyebilirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Özkaymak Select Hotel
Özkaymak Select Hotel

-

Fena değildi

Otelin havuzundan ve denize olan konumundan aşırı memnun kaldık. Yiyecek-içecek konusunda da çeşitliliği ve lezzeti çok başarılıydı. Gerçekten bu konuda çok beğendik. Ancak otelin olumsuz yönü olarak oda temizliği beklediğimiz gibi değildi. Havlularımızı değişmesi zaman alıyordu. Biz söylemediğimiz sürece akıl etmediler. İnternet açısından da sıkıntı yaşadık. Lobbyde de odada da internet biraz yavaştı. Otelin kalabalığından hafiften rahatsız ediciydi. Otel personeli her şeye yetişmeye çalışıyordu ancak beklediğimiz performansta değillerdi. Ancak tüm bunların yanında animasyonu inanılmaz başarılıydı. Gerçekten hepsi işini çok iyi yapıyor. Genel olarak fena değildi ama tesis kendini geliştirebilir diye düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Özkaymak Select Hotel
Özkaymak Select Hotel

-

İlgili personel

Personeli gayet ilgiliydi ve bu konuda çok memnun kaldığımızı söyleyebilirim. Yemek açısından çok zengin içeriğe sahipti ve hepsi de birbirinden lezzetliydi. Genel olarak beğendik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Özkaymak Select Hotel
Özkaymak Select Hotel

-

Gayet iyi

Otelde her şey dört dörtlük ve gayet iyiydi. Gitmeyi düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yalıhan Aspendos Hotel
Yalıhan Aspendos Hotel

-

Uygun bir otel

Fiyat ve kalite olarak çok başarılı bir otel. Deniz temiz ve plaj düzenliydi. Yemekler beklediğimden daha iyiydi. Öğlen yemekleri için snack bar çok yeterliydi. Personeller samimi ve çok güzel hizmet veriyorlardı. Odalar temizdi ve her gün kontrol ediliyordu. Genel olarak otelden memnun ayrıldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yalıhan Aspendos Hotel
Yalıhan Aspendos Hotel

-

Sakin tatil

Bizim gittiğimiz dönemde sakin bir oteldi. Odalardan görünen manzara çok güzel. Odalar biraz eski ama oda temizliği güzel yapılıyordu. Yemekler ödenen fiyata göre fena değildi. Denizi ve kumu çok güzel. Personeller güler yüzlü, samimi ve işini severek yapıyordu. Bir daha gitmeyi düşünebilirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yalıhan Aspendos Hotel
Yalıhan Aspendos Hotel

-

Fiyatına göre iyi bir otel

Otelde genel olarak her şey çok güzeldi. Personel, eğlence, restoran ve barlar iyiydi. Otelin odaları biraz eski bence yenilenmeli ama buna rağmen odalar tertemiz, havlu ve çarşaflar yeniydi. Yemekler çok iyiydi. Fiyat hizmet karşılaştırması yaptığımda bence ödenen paraya göre hizmet beklediğimden daha iyiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yalıhan Aspendos Hotel
Yalıhan Aspendos Hotel

-

Keyifli bir otel

Tam bir aile oteli. Otel bir koyun içinde, deniz muhteşem, sığ olarak başlıyor ve derinleşiyor, her yer kum hiç taş ve yosun yok. Havuz çok güzel bence çocuk havuzunun ayrı olması çok iyi bir özellik ve havuzlar tertemiz. Odalar çok temiz, ferah bir balkonu var ve manzara müthiş. Yemekler genel olarak güzel, herkes kendine göre yiyecek bir şeyler bulabilir. Personeller çok güler yüzlü ve yardımcı olmak için hemen sizinle ilgileniyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yalıhan Aspendos Hotel
Yalıhan Aspendos Hotel

-

Yeşillikler içinde bir tatil

Otelin konumu çok güzel, yeşillikler içinde ve denize sıfır. Otele ulaşımın kolay olması çok güzel. Denizi çok güzel kum, çok derin değil ve tertemiz. Havuzunda su kaydırağı olması çok iyi bir düşünce olmuş. Yemekler çeşitli ve güzel. Personeller çalışkan ve saygılıydılar. Çocuklar için eğlence merkezi olması aileleri biraz olsun rahatlatıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yalıhan Aspendos Hotel
Yalıhan Aspendos Hotel

-

Güzel bir tatil

İyi ki gitmişim diyebileceğim bir otel. Özellikle fiyat performans olarak kıyaslarsam gayet iyi bir durumda. Yemekler çok lezzetliydi ve gün içinde kullanabileceğimiz snack bar ve pastane olması çok iyiydi. Otelin denizi kumdu bu bizi çok rahat ettirdi, sahil ve şezlonglar tertemizdi. Akşam gösteriler yapılıyor, gündüz ise animasyon ekibi ile değişik aktiviteler yapabiliyorsunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yalıhan Aspendos Hotel
Yalıhan Aspendos Hotel

-

Mükemmel

Otelde her şey çok iyiydi. Odalar biraz eskiydi ama bu çok sorun yaratmıyor çünkü odalar sürekli temizleniyor. Deniz ve havuz çok iyiydi, oralardaki barlarda iyiydi. Yemekler çok lezzetli, tatlıları ise enfesti. Otel çok keyif vericiydi ama animasyonlar ve aktiviteleri biraz daha arttırsalar daha da süper olacaktır. Personellerde müşteri memnuniyeti için ellerinden geleni yapıyorlardı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yalıhan Aspendos Hotel
Yalıhan Aspendos Hotel

-

Otel çok güzel

Ailecek tatil yapmak için çok doğru bir adres bu otel. O kadar memnun kaldık ki şimdiden seneye de buraya gelmek için plan yapmaya başladık. Otelde hiçbir sıkıntı yaşamadık. Odalar biraz eski ama temizliği sayesinde bu hiç gözünüze batmıyor. Personeller çok iyilerdi, hepsine teşekkür ederiz. Animatörler ve onların hazırladıkları çok eğlenceliydi ama bence otelin diskosuna biraz ağırlık verilip geliştirilebilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yalıhan Aspendos Hotel
Yalıhan Aspendos Hotel

-

Eğlenceli bir tatil

Otelimiz fiyat performans karşılaştırmasına göre çok güzel bir otel. Yemekler çok lezzetli ve bence beklentiyi karşılıyor. Plajı ve denizi çok güzel, tamamen kumdan oluşuyor. Odalar temiz ve bakımlı. Otelde animasyonlar ve aktiviteler sayesinde çok güzel vakit geçirdik. Birkaç personel dışında her personel saygılı ve ilgiliydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alaiye Resort & Spa Hotel
Alaiye Resort & Spa Hotel

-

Herkesin bu deneyimi tatması gerekiyor

İkinci kez bu otele geliyoruz. Bu deneyimi herkesin gelip tatması lazım. Yemekler çok güzel ve lezzetliydi. Animasyon ekibi çok kaliteliydi. Ana restoranın yanı sıra A' La Carte restoranda çok kaliteliydi. Havuzu çok temizdi. Asla şezlong sıkıntısı çekmiyorsunuz. Aynı şekilde denizi de çok güzeldi. Hem deniz hem de havuz kenarına meyve ve yemek servisleri yapılıyor. Herkese tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alaiye Resort & Spa Hotel
Alaiye Resort & Spa Hotel

-

Yabancı hayranı resepsiyon

Genel olarak personelin tavrını beğendim ancak özellikle resepsiyon bölümünde büyük bir yabancı hayranlığı var. Animasyon ekibi çok başarılı değildi. Yemekler güzeldi ama çeşitli değildi. Denizi çok güzeldi. Otel genel olarak temiz ve bakımlıydı. Havlular her gün değişiyordu. Alkollü ve alkolsüz iki ayrı şekilde seçenekleri mevcut. Genel olarak olumlu yanları daha baskındı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alaiye Resort & Spa Hotel
Alaiye Resort & Spa Hotel

-

Ailecek beğendik

Ailemle birlikte geldik. En küçük üyesinden en yaşlı üyesine kadar herkesin kendine göre bir şey bulabildiği çok güzel bir oteldi. Tekrar gelmek istiyoruz. Yemekler çok lezzetli ve çeşitliydi. Denizi çok güzeldi. Otel çalışanları güler yüzlü ve samimiydi. Kaldığımız süre boyunca gösterdikleri ilgi ve alaka için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alaiye Resort & Spa Hotel
Alaiye Resort & Spa Hotel

-

Baş başa enfes bir tatil

Eşimle birlikte muazzam bir tatil yaptık. Otelin kendi özel plajı var. Havuzları çok güzel ve temizdi. Aquaparkı çok eğlenceliydi. Animasyon ekibi çok kaliteliydi. Hem sabah hem de akşam çok güzel şovlar yapıtılar. Otel personeli çok ilgili ve alakalıydı. Yemekler çok lezzetli ve çeşit yeterliydi. Tekrar geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alara Star Otel
Alara Star Otel

-

Ala carte restoran şahaneydi

A la carte restorana gidip yemeklerini yiyin bir daha yediğiniz hiçbir yemeği beğenmeyeceksiniz. Bakın bu kadar iddialı konuşuyorum J. Genel yemekler çok kaliteli değil ancak A la carte restoran bu açığı inanılmaz gideriyor. Odalar temiz ve ferahtı. Plajları çok güzel ve temizdi. Genel olarak çok memnun kaldığım ve herkese önerebileceğim bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alara Star Otel
Alara Star Otel

-

Animasyon ekibine şükranlarımı sunuyorum

Odalar çok temiz ve ferahtı. Denizi çok güzel olan bu otelde havuza girmeye tenezzül bile etmeyeceksiniz. Buradan havuzu pis veya farklı bir anlam çıkmasın. Havuzu da çok iyiydi ancak koylar insanı büyülüyor. Animasyon ekibine çok teşekkür ederim. Sayelerinde keyifli bir tatil geçirdik. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alara Star Otel
Alara Star Otel

-

Çalışanları fark yaratıyor

Otel personeli hizmet olarak üst düzey bir seviyedeydi ve bunu güler yüzlü olmayı bir an bile ihmal etmeden başarıyorlar. Plajı hakkında çok fazla konuşmaya gerek resimde ne görüyorsunuz onun 2 katını düşünün o kadar mükemmeldi. Yemekler genel olarak güzeldi özellikle Ahmet Usta'nın yemeklerine doyamadım. Genel olarak tüm otel personeline teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alara Star Otel
Alara Star Otel

-

Koyları inanılmaz güzel

Çok güzel koylara sahip mükemmel bir doğası olan otel. Denizi tertemiz ve dalgasızdı. Havuzları aynı şekilde çok temiz ve düzenliydi. Yemekleri şahane değildi ancak atıştırmalıkları inanılmaz derece de güzeldi. Bu arada Ahmet ustaya selamlar, enfes Adana Kebabı yapıyor kendileri.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)