Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Konaklı Otelleri

Konaklı için {{ (filteredHotels).length}} / 67 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Konaklı Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Konaklı son yıllarda birbiri ardına inşa edilen beş yıldızlı otelleriyle birlikte oldukça fazla gelişim gösteren tatil beldelerinden olmuştur.

Alanya Konaklı, Türkiye'nin başta gelen turizm merkezlerinden Antalya'ya bağlıdır. Antalya Havalimanı'na 105 kilometre ve Alanya'ya 10 kilometre uzaklıktaki konumuyla her sene pek çok tatilciyi ağırlamaktadır.

Dokuz kilometre sahil şeridine sahip olan Alanya Konaklı'da oteller genellikle 4 veya 5 yıldızlıdır. Bu oteller her şey dahil veya tam pansiyon ve yarım pansiyon seçenekleriyle hizmet vermektedirler.

Yaz aylarında boş oda bulmanın çok güç olduğu Alanya Konaklı otelleri genellikle plaja sıfır konumdadır ve otellerin kendilerine ayrılmış özel plajları ve şezlongları bulunur. Havuz, fitness salonu, tenis kortu gibi birimleri de bünyesinde bulunduran Alanya Konaklı otelleri huzurlu bir tatil geçirmeniz için ideal yapıdadır.

Konaklı'nın dokuz kilometre uzunluğundaki kumsalından denize girmek ve sapsarı kumlarında güneşlenmek ise tatilinizin en keyifli aktivitesi olabilir.

Antalya Konaklı otellerinde konakladığınız süre boyunca gezebileceğiniz tarihi yerler de mevcuttur. Bunlardan bazıları şu şekildedir: Şarapsa Kervansarayı, Auage Antik Kenti, Büyük Çiriş Tepe Yapı Kalıntısı, Kışlabeleni Yapı Kalıntısı

Alanya Konaklı'ya ulaşım da çok rahattır ayrıca. Alanya'ya sadece 12 km mesafede konumlanan Konaklı'da minibüsler yaz aylarında sürekli çalışmakta olup Antalya Havalimanı'ndan havayolu ve karayolu ile beldeye ulaşım mümkündür.

Siz de bir zamanlar sultanların da yaşadığı, Akdeniz'in gözde beldelerinden olan Konaklı'da tatil yapmak isterseniz bir an önce rezervasyonunuzu yaptırmanızı öneririz. Özellikle yaz aylarında bölgede aşırı bir yoğunluk olduğunu unutmamanız gerek.

Alanya Konaklı tatiliniz için şimdiden iyi eğlenceler dileriz.

Her yıl yerli yabancı binlerce turiste ev sahipliği yapan Konaklı'da bütçenize ve zevkinize göre birçok konaklama seçeneği mevcut.

Alanya Konaklı, ülkemizin tatilciler tarafından en çok tercih edilen bölgelerinden biri. Her yıl yerli yabancı binlerce turiste ev sahipliği yapan Konaklı'da bütçenize ve zevkinize göre birçok konaklama seçeneği mevcut.

Konaklı'da otel fiyatları her bütçeye uygun alternatifler sunuyor; çünkü Alanya Konaklı'da farklı kategoride pek çok otel var. 4 ve 5 yıldızlı tatil köyü, küçük tatil otelleri, pansiyonlar, apart oteller Konaklı otelleri arasında öne çıkan tesisler. Bölgede farklı birçok konaklama tesisi olduğu için de Alanya Konaklı otel fiyatları çok geniş bir seçenek yelpazesine sahip.

Konaklı otel fiyatlarını inceleyerek dilerseniz ekonomik bir konaklama dilerseniz lüks bir tatil yapabilirsiniz. Yaz aylarında Konaklı'da otel fiyatları taleple doğru orantılı olarak artıyor. En yoğun dönem olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında Alanya Konaklı otel fiyatları da en yüksek seviyesine ulaşıyor. Ancak bu dönemde dahi ucuz konaklama yapmanız mümkün Konaklı'da.

Yaz aylarında Konaklı otel fiyatları gecelik ortalama 50 TL'den başlıyor 400-450 TL'ye kadar çıkıyor. Konaklama tipine ve kalacağınız otele göre değişen Konaklı otel fiyatlarına çoğunlukla kahvaltı da dahil oluyor. Ancak Konaklı'da her şey dahil hizmet veren otellerin sayısı oldukça yüksek; böylece konaklama için ödeyeceğiniz ücret tatil harcamalarınızın çoğunu kapsamış oluyor.

Konaklı'da çok sayıda tatil köyü ve her şey dahil konseptte hizmet veren otel olduğu için erken rezervasyon yaptırmak Konaklı'da uygun fiyatlarla konaklamak için en avantajlı yol. Kış aylarında başlayana erken rezervasyon dönemini kaçırmazsanız Alanya Konaklı'da çok uygun fiyatlarla lüks bir tatil yapmanız mümkün.

Konaklı Hakkında

Konaklı, ülkemizin en önemli turizm merkezi olan Antalya ilinin Alanya ilçesine bağlı nadide bir turizm beldesidir. Antalya Havalimanı'na 105 km., Alanya'ya 10km. mesafesi ile 9 km.'lik sahil şeridi ile Konaklı Akdeniz'in parlayan yıldızıdır.

Konaklı son yıllarda oldukça fazla gelişim gösteren tatil beldelerinden olmuştur. Hatta Konaklı'ya ülkemizin en büyük tatil beldesi demek yanlış olmaz. Nüfusu 30.000'lere yakın olan Konaklı'nın yaz aylarında bir çok yerli yabancı turistin akını ile nüfusu 100'000'lere ulaşmaktadır.

Konaklı, ekonomisi genellikle tarıma dayalıdır. Konaklı Akdeniz iklim kuşağında olduğu için kışlar ılık ve yağışlı, yaz ayları kurak geçmektedir. Bu iklim şartları Konaklı'da sebze ve meyve üretimini mümkün kılmaktadır. Konaklı'da ülkemiz genelinde pek yetişmeyen muz gibi meyveler yetiştirilmektedir. Son yıllarda turizmin gelişimi ile Konaklı ekonomisi gelişmiş ve turizme bağlı olarak şekillenmiştir. Konaklı'da 50'nin üzerinde çeşitli büyüklüklerde konaklama tesisi bulunmaktadır. Her yıl Konaklı'da yatak kapasitesi arttırılmaktadır. Konaklı halkı tarımın yanı sıra turizm ile de geçimlerini sağlamaktadırlar. Hatta Konaklı'da nüfusun yarıdan fazlası geçimini turizmden sağlamaktadır. Konaklı sahip olduğu yatak kapasitesi ile Alanya yatak kapasitesinin dörtte birine sahiptir. Konaklı sınırları doğuda Çakal Adası ile başlayıp batıda Kozancık Deresi arasıdır.

Konaklı'nın bu gelişiminde bir çok neden vardır. Konaklı'nın upuzun sahili, Konaklı'ya bir kez gelenlerin belleklerinden silinemeyecek kadar güzeldir. Konaklı'nın bu eşsiz sahili yaz boyunca cıvıl cıvıldır. Akdeniz'in masmavi sularında Konaklı'da yazın sıcağında serinlerken, sapsarı kumlarında güneşlenme fırsatı tatilinizin unutulmazları arasına girecektir. Konaklı'da uzun bir süre gülümseyen güneş, Konaklı'nın adeta sembolü gibidir. Güneşi pek az gören ülkelerden Konaklı'ya gelen turistler bu şirin beldenin büyüsüne kaptırıverirler kendilerini hemen. Hem yerli hem yabancı turisler o kadar çok sevmişlerdir ki Konaklı'yı burada 4 mevsimi yaşamak için ev satın almışlardır.

Konaklı, masmavi denizi, geniş ve uzun kumsalı, başınızın üzerinde parıldayan güneşi ile birlikte bir çok aktiviteye imkan sunması ile de tatilciler için çekim merkezi olmuştur. Konaklı'da masmavi suların tadını çıkarırken, bir çok su sporunu yapma imkanına sahipsiniz. Profesyoneller eşliğinde hemen Konaklı'nın yanıbaşındaki çaylarda Rafting yapılabilir, Atv-Jeep ile doğa içinde safari yapabilir, Konaklı'da tekne turuna katılıp, Akdeniz'in eşsiz koylarında bir bir mavi ve yeşilin tadını çıkarabilirsiniz.

Konaklı'nın doğal güzellikleri ile tarihi de merak uyandırmaktadır. Şarapsa Kervansarayı, Auage Antik Kenti, Büyük Çiriş Tepe yapı kalıntısı, Kışlabeleni Yapı kalıntısı Konaklı'nın tarihi yapılarını teşkil etmektedir. Konaklı 1000'li yıllarda yerleşim merkezi olarak kullanılmaya başlanmıştır. Keykubat'ın Alanya'yı fethinden sonra Konya ile Alanya'yı bağlamak için kullanılan yol üzerinde yer almıştır Konaklı. Konaklı'da Selçuklu Sultanı Keykubat adına oğlu, Gıyaseddin Keyhüsrev bir han yaptırmıştır. Konaklı 1992 yılında belde olmuştur.

Konaklı, Alanya'ya bağlı nadide bir turizm beldesidir. Alanya'nın 12 km batısında bulunan Konaklı, Antalya Havalimanı'na 105 km mesafededir. 9 km.'lik sahil şeridi ile Konaklı Akdeniz'in parlayan yıldızıdır. Konaklı son yıllarda oldukça fazla gelişim gösteren tatil beldelerinden olmuştur. Nüfusu 30.000'lere yakın olan Konaklı'nın yaz aylarında bir çok yerli yabancı turistin akını ile nüfusu 100'000'lere ulaşmaktadır.

Konaklı, ekonomisi genellikle turizme dayalıdır. Öyle ki nüfusun %66'sı Konaklı'daki otel ve tatil köylerinde çalışmakta, turizm sektörüne hizmet üretmektedir. Alanya gibi bir turizm merkezinin yatak kapasitesinin dörtte birine sahip olunca, haliyle turizm ön plandadır Konaklı'da.

Konaklılar için tarım da önemli bir geçim kaynağıdır. Konaklı iklimi dolayısıyla turfanda sebzeciliğe elverişli olduğundan seralarda her türlü sebze yetiştiriciliği ile muz yetiştiriciliği yapılmaktadır.

Konaklı sahil şeridi doğuda Çakal adasından başlayıp batıda Kozancık Koyağı deresinin Akdenize döküldüğü yerde sona erer. Bu da yaklaşık 9 km'lik uzuuuuun bir sahildir.

Konaklı'nın tatil için ve yaşamak için tercih edilmesinin bir sürü sebebi vardır. Boşuna değildir bu kadar yoğunluk. Konaklı'nın uzuuuuun ve eşsiz sahili, Konaklı'ya bir kez gelenlerin belleklerinden silinemeyecek kadar güzel ve yaz boyunca cıvıl cıvıldır. Akdeniz'in masmavi sularında Konaklı'da yazın sıcağında serinlerken, sapsarı kumlarında güneşlenme fırsatı tatilinizin unutulmazları arasına girecektir. Konaklı'da uzun bir süre gülümseyen güneş, Konaklı'nın adeta sembolü gibidir. Güneşi pek az gören ülkelerden Konaklı'ya gelen turistler bu şirin beldenin büyüsüne kaptırıverirler kendilerini hemen. Hem yerli hem yabancı turistler o kadar çok sevmişlerdir ki Konaklı'yı burada 4 mevsimi yaşamak için ev satın almışlardır.

Konaklı, masmavi denizi, geniş ve uzun kumsalı, başınızın üzerinde parıldayan güneşi ile birlikte bir çok aktiviteye imkan sunması ile de tatilciler için çekim merkezi olmuştur. Konaklı'da masmavi suların tadını çıkarırken, bir çok su sporunu yapma imkanına sahipsiniz. Profesyoneller eşliğinde hemen Konaklı'nın yanı başındaki çaylarda Rafting yapılabilir, Atv-Jeep ile doğa içinde safari yapabilir, tekne turuna katılıp, Akdeniz'in eşsiz koylarında bir bir mavi ve yeşilin tadını çıkarabilirsiniz.

Doğal güzellikleri kadar tarihi de merak uyandırmaktadır Konaklı'nın. Şarapsa Kervansarayı, Auage Antik Kenti, Büyük Çiriş Tepe Yapı Kalıntısı, Kışlabeleni Yapı kalıntısı Konaklı'nın tarihi yapılarıdır.

Şarapsa, Telatiye ve Konaklı olarak bugüne kadar üç isim değiştiren Konaklı tarihi araştırmalara göre 1100'lü yıllarda yerleşim merkezi olarak kullanılmaya başlanmıştır. Selçuklu Sultanı Alaeddin Keykubat'ın Alanya'yı Selçuklu Devletinin başkenti Konya'ya bağlamak için sahilden açtığı yolun üzerinde bulunan Konaklı, uzun yıllar sultanına ev sahipliği yapmıştır. Alaeddin Keykubat'ın oğlu Gıyaseddin Keyhüsrev II babasının anısına Konaklı'da bir han yaptırmıştır.

Sadrazam Talat Paşa dönemine kadar Şarapsa olarak devam eden kasabamız burada çiftliği bulunan Talat Ağanın teşebbüsü ile Telatiye'ye çevrilmiştir. Daha sonra yapılan isim düzenlemesinde Konaklı ismini almış ve 1992 yılında da Belediye olmuştur.

Konaklı'ya ulaşım da çok rahattır. Alanya'ya sadece 12 km olan Konaklı'da sürekli minibüsler çalışmakta ve Antalya Havalimanı'ndan havayolu ve karayolu ile ulaşım mümkündür Konaklı'ya.

Siz de bir zamanlar sultanların yaşadığı bu gözde Akdeniz beldesi Konaklı'ya tatil yapmak isterseniz, Konaklı otel fiyatlarını inceleyip, biran önce Konaklı Otel rezervasyonunuzu yaptırmanızı tavsiye ederim. Kesenize ve kafanıza uyan Konaklı Apart Otellerinden birinde, bir Konaklı Butik Otelinde, bir Konaklı Pansiyonunda veya bir Konaklı Otelinde geçirebilirsiniz tatilinizi.

Konaklı otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Telatiye Resort
Telatiye Resort

-

Temizlik, yemek ve hizmet

Küçük ama çok temiz bir otel. Yemekler harika. Çalışanlar oldukça ilgili. Kemer bölgesindeki oteller kadar konforlu olmasa da temizlik, yemek ve hizmet bakımından oldukça iyi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Garden Beach Hotel
The Garden Beach Hotel

-

Her şey harikaydı

En son 2010'da oradaydım. Her şey harikaydı. Personel olsun, şefler olsun, hepsi güler yüzlüydü. Garsonlar biraz lakayttı, o doğrudur. Havuz olsun, barı olsun, yemek olsun sorun yaşamamıştık. Tabi bu arada hala unutmadım kendisini, İzmitli barmene çok selamlar. Bazıları da unutmamış onu, onun ismi geçti diye ben de yorum yapayım. Eğer kendisine ulaşırsanız buraya yazar mısınız lütfen resepsiyon?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Garden Beach Hotel
The Garden Beach Hotel

-

Şirin bir yer

Keşke bir daha kalsam o otelde. İzmitli barmen vardı, sihirbazlık yapıyordu ve çok hızlı çalışıyordu tek başına. Bir tek personelden onu beğenmiştim. Animasyonlar çok cıvıktı. Otel iyi, şirin bir yer, kalınır. Kim o barmen, nerededir şimdi, hakkında da bayağı bir yorum var yabancılar tarafından. O barmeni kaçırmayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Timo Resort Hotel
Timo Resort Hotel

-

Teşekkürler Timo Resort Hotel ailesi

3 yıldır tatilimizi ailecek Timo Resort Hotel'de yapıyoruz, bence çok da güzel yapıyoruz. Teşekkürler Timo Resort Hotel ailesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Atlas Beach Otel
Atlas Beach Otel

-

Yemekler çok kötü

Aç kalmak istiyorsanız gidin. Yemekler çok kötü. Garsonlar sanki zorla çalışıyorlar. Temizlik sıfır, aşçıları sanırım yemek pişirmeyi bilmiyor. Sakın gitmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palmeras Beach Hotel
Palmeras Beach Hotel

-

Güler yüz, ilgi ve alaka

Eşimle birlikte 25-30.09.2017 tarihleri arasında konakladığımız süre içerisinde, özellikle animasyon ekibi olmak üzere tüm personelin güler yüz, ilgi ve alakaları için teşekkür ediyoruz. Yiyecek, içecekler her zevke göre vardı. Yemek yenilen yerlerde el yıkanması için lavabo bulunmaması bizce tek eksikti. Teşekkürler Palmeras Beach Hotel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Garden Beach Hotel
The Garden Beach Hotel

-

Her şey harikaydı

Eğlenmek ve dinlenmek için mükemmel bir tesis. Tesise ilk girdiğinizde resepsiyon çalışanın karşılaması, ilgi ve alakası kusursuz. Tesisin günlük aktivitesi mükemmel bir akışkanlıkla saat 10'dan 24'e kadar bitmek bilmiyor. Küçük çocuklar için rahatlıkla emanet edeceğiniz animasyon ekibi ile günlük beceri yarışmaları, akşam tiyatro salonunda çocuklar için oyunlar düzenlemeleri, hanımlar için gün içinde sabah ve öğleden sonraki etkinlikleri kusursuzdu. Bu arada temizliği ama aklınıza gelebilecek her yerin hijyen içinde olması, yemeklerinin ve meze ve içeceklerin çeşitliliği ve lezzeti tartışılmaz, harikaydı. Ayrıca tüm çalışanların güler yüzlü, saygılı olmaları anlatılmaz, inanın yaşamak gerekir. Tüm personele özellikle Ramazan Bey'e ve nezdinde çalışan tüm personele teşekkür ediyorum. Diyorum ki gel 2018 gel. Saygılarımla…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tuğra Suite Otel
Tuğra Suite Otel

-

Yemek çeşidi oldukça fazla

2017 Eylül ayının 2 haftası Tugra Suite Otel'de 6 gün tatil yaptık. Otelin genel olarak temizliği oldukça başarılı. Odalar gayet modern ve temiz. Sahile oldukça yakın. Çalışanlar çok sıcakkanlı, işlerini gayet özverili bir şekilde yapmak için uğraşıyorlar. Yemek çeşidi oldukça fazla ve yemekler güzeldi. Tesettür otel olarak gayet başarılı. Animasyon ekibi iyiydi. Ben ve ailem gayet memnun kaldık. Seneye tekrar gideriz inşallah. Tugra Suite Otel'e ve çalışanlarına çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Kastalia Otel Alanya
Club Kastalia Otel Alanya

-

Sehr gut personal

Club Kastalia Otel Alanya sehr gut personal küche mitarbeite sehr sehr gut garson İbrahim sehr perfect essen scmeck sehr supper zimmer sehr schön immer gut sauber alles gut club kastalia immer sommer urlaub machen club kastalia animasyon alles gut sehr nett kollegen küchen mitarbeiten alles gut nett kollegen.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mirador Hotel
Mirador Hotel

-

Her şey çok güzeldi

Son zamanlarda yaptığım en güzel tatildi. Her şey çok güzeldi. Önce konumundan başlayacak olursak; otele ulaşım çok kolay ve otel denize sıfır. İskeleden denize girmek tam bir eğlence. İsteyen kıyıdan da girebilir. Otelde çocuklar ve yetişkinler için iki büyük geniş havuz mevcut. Ayrıca kaydırak havuzu da yeterli genişlikte. Animatörler de gündüz ve akşamları ellerinden geleni yapmaktalar. Oda, koridorlar ve bahçe temizliği oldukça güzel yapılmakta. Personel güler yüzlü ve ilgili. Yemekler bol ve çeşitli. Ayrıca lezzetli (öyle ki başka otellerden parasıyla gelmek isteyenleri gördüm). Belirli saate kadar da sınırsız yerli alkollü içki ücretsiz. Bence birkaç standart eksikler tamamlasa otel 5 yıldızlı olur. Orada geçen güzel günlerimiz için emeği geçen herkese teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hedef Resort & Spa Otel
Hedef Resort & Spa Otel

-

Havuz barın oradaki kötü koku

Arkadaşlar daha 2 gün önce geldim bu otelden sizlere tek tavsiyem kesinlikle gitmeyin bu otele hayatımda gittiğim en berbat oteldi. Rus Türk ayrımı çok otelde, sonra animasyonların hiçbiri beş para etmez, havuz barın oradaki o koku zaten insanı öldürüyor. Alkolleri berbat, yemekleri berbat, bütün yemekler buz gibi, et yemeği veriyorlar çiğ, hepsi son gün bir de tartıştık otelde 10 kişi üstümüze yürüdüler ama hiçbir şey yapamadılar. Gidecek olan varsa kesinlikle gitmeyin pişman olursunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Titan Garden Alanya
Titan Garden Alanya

-

Yemekleri çok iyi değil

Temiz bir otel ancak yemekleri çok iyi değil ve plajı yapay gibi, yani deniz açısından sınıfta kaldı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caretta Beach Club Hotel
Caretta Beach Club Hotel

-

10 numara bir otel

Güzel, 10 numara bir otel. Her şeyi mükemmel. Yemeklere biraz daha özen gösterilse şahane olur. Biz 17 Mayıs 2017'de gittik. Seneye yine gideceğiz kısmetse. Personeli güler yüzlü, çok iyiler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caretta Beach Club Hotel
Caretta Beach Club Hotel

-

Otel çalışanları son derece yardımcı

Ankara'dan tatile gitmiştik, otele girişte bile memnun kaldık. İlgililer açıkçası özellikle otel personeli ve hizmetlerini çok beğendik tam bir aile oteli ve personeller ilgili ve yardımcı, hatta giriş ve çıkış saatlerinden bile önce odaya alabiliyorlar mağdur etmiyorlar. Ayrıca fazladan kahvaltı ve öğle yemeği de verebiliyorlar, otele giriş ve çıkışta ayrıca sahili süper, incecik kum ve denizi de güzel ve deniz tabanı da güzel. Otelde animasyon ekibi aktiviteleri sabahtan geceye kadar sürüyor ayrıca sahilde ücretsiz içecek yiyecek veren sahil cafesi de süperdi, içeceği yiyeceği alıp şezlongda yiyebiliyorsunuz ücretsiz. Ayrıca bu sahil cafesi gece açık disko oluyor ve açık diskoda oyun havası bile çaldılar Türk aile de çok fazla ve diskoda düğün havası ortamı oluştu cidden çok güzeldi. Özellikle tavsiye ederim bu oteli zaten birçok aile yıllardır bu otele geliyormuş, sonradan öğrendim. Sahil Cafe'de diskodaki Urfalı güvenlikçi abiye de teşekkürler, ayrıca animasyondan Ramos, Kubilay ve Julia havuzda ve sahilde güzel aktiviteler düzenliyorlar, amfitiyatro da cabası. Yemekleri çok çeşitliydi tatlıları hafif ve güzeldi, açıkçası birçok otele gittim ama bu otel hem denize sıfır hem de bonkör bir otel yani yiyecek içecek yönünden de hizmet yönünden de zorda kalınmıyor, kahvaltı bitse ara atıştırmalıklar, pideler, kurabiyeler ayrıca sahil kafesindeki içecek yiyecekler kısacası yemek saatlerini kaçırsanız bile aç kalınmaması da güzel. Bazı otellerde su gece 11'de biter ama bu otelde gece 11'den sonra bile su doldurabiliyorsunuz havuz yanındaki kafede. Oda temizlikleri de güzeldi ve geniş odalardı ve otelin üç tarafı da deniz manzaralı. Özellikle personeller saygılı ailem de memnun kaldı özellikle bu yorumu yazmak istedim teşekkür etmek için, teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Drop Hotel
Drop Hotel

-

Hamam ücretli

Eksik çok şey var. Personel resepsiyondaki kişinin dışında çok yardımsever ve güler yüzlü idiler. Özellikle animasyoncu Emin ve bardaki arkadaşımız Burak, çok sevdim onları, onlar sayesinde keyif aldık ama otelden pek memnun kalmadım. Otel bilgilerinde her şey dahil olarak gösterilen hamam ücretli, resmen insanları kandırıyorlar. Havuz saat 23:00 yazıyor fakat havuzu 19:00'da kapatıyorlar. İnternette ücretsiz yazıyorlar ama interneti sadece lobide kullanabilirsiniz, odanız veya havuz başında çekmiyor, ne anladık bu işten yani. Ben hep kendi internetimi kullandım çünkü oraya lobide oturmak için gelmedim. Eksiklik büyük. 2 kere asansörde kaldım. Asansörleri iyi değil. İçecek türleri limonata ve vişne gibi meşrubatlarda resmen ekşimiş meyve kokusu veya bira kokusu vardı. Temizliği ve yemekleri fena değil. Plajlarda ve şezlonglarda havlu yok, kendin getireceksin. Plajı ölü, iki-üç tane şezlong atmışlar, adı plaj, hiçbir aktivite yok, denizi taş ve kayalık dolu. Bir dahaki sefere asla tercih etmeyeceğim ama animasyoncu Emin ve barmen Burak'la mutlaka görüşeceğim oraya gittikçe. Ayrıca otelden plaja gitmek için ana caddedeki üst geçidi kullanıyorsunuz ve üst geçitteki o merdivenler hem çok tehlikeli hem çok yorucu. Olumlu yanı aile oteli, güvenlilik anlamında iyi, sakin. Uzun lafın kısası şu her şey dahil olayına bakıp aldanmayın, otelin plaja yakınlığına da aldanmayın. Biraz daha para koyun, daha güzel bir otele gidin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Sun Heaven Hotel
Club Sun Heaven Hotel

-

Havuzları güzel

Ekonomik oda altında kötü hizmet sunuyorlar. Deniz aşırı taşlık ve suya girme imkânı vermiyor. Havuzları güzel ama tek söyleyeceğim iyi şey…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Garden Beach Hotel
The Garden Beach Hotel

-

Yemeklerde lezzet yoktu

2 yetişkin 2 çocuk olarak 10-13 Ağustos tarihlerinde konakladığımız otelin en olumlu yanı Superıor denilen geniş odasıydı. Bunun haricinde yemeklerde lezzet yoktu, temizlik eleman yetersizliğinden dolayı yoktu. Haliyle %90 Rus turistti. Eğlenceye, aktiviteye (köpük partisi, havuzbaşı, konserler v.b) ağırlık vererek bu eksikliklerini gidermeye çalışıyorlar. Vereceğiniz paraya çok daha iyi otellerde kalabilirsiniz. Genel olarak memnun kalmadık. Tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Atlas Beach Otel
Atlas Beach Otel

-

Temizlik çok vasattı

Maalesef beklediğimden kötüydü otel. Temizlik çok vasattı, sanki personellerle ilgilenen bir idareci müdür yok da herkes elinden geleni yapıyor gibiydi. Kahvaltılar kötü, diğer öğünler güzeldi, otelde aç kalmıyorsunuz yani. Bir de İslami konsepte çok önem veren biriyseniz otel size göre değil. Denize bikinili girenler çıkıyordu, uyardığımızda biz bir şey yapamıyoruz dendi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Drop Hotel
Drop Hotel

-

Personel gayet ilgili

Her şey için teşekkür ederim ilgi, alaka için. Personel gayet ilgili, Selin Hanım, Sefer bey ve animatör Emin Bey'e güzel gösterileri için teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Blue Fish Hotel
Blue Fish Hotel

-

Sahili kayalık ve yosunlu

Plaj kısmında çok az kum var. Sahili kayalık ve yosunlu, yosunların içinde küçük küçük midyeler var, elinizi, ayağınızı bıçak gibi kesiyorlar. Dört-beş metre açılmadan derinlik başlıyor, yüzme bilmeyenlere tavsiye etmem. Yemekleri tatsız tuzsuz, çeşit çok az, aynı yemeği bir iki gün boyunca farklı baharatlara bulayıp tekrar tekrar getiriyorlar. İçecekler de yine aynı şekilde. Boya ve şekerden meyve sularının tadını alamıyorsun. Olumlu tarafı da odalar temizdi. Bu yazdıklarımı bir yıl önce gittiğimiz dört yıldızlı otelle kıyaslama yaparak yazıyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Atlas Beach Otel
Atlas Beach Otel

-

En güzel yanı havuzları

Tatilde sizin için ne önemli bilmiyorum ama bu otelin en güzel yanı havuzları. Kaydıraklı, temiz, yiyecek, içecek bol. Deniz taşlı. Deniz ayakkabısı götürün. Çok temiz değil. Yemekler fena değil. Çeşit az. Kahvaltı orta düzeyde. Mükemmel değil. Odalar sadece yatmak için iyi. Klimalı, temizlik vasat. Sahil kafede hamburger, gözleme, pide, patates kızartması, soğan halkası saat 12 ile 4 arası mevcut ve harika. Fiyatına göre iyi bir otel. Yalnız Alanya çok sıcak.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Konaklı Hotel
Club Konaklı Hotel

-

Odalar rutubet kokuyor

Beş para etmez. Odalar rutubet kokuyor, yemekler lezzetsiz, çalışanlar denildiği gibi değil, 3 saattir odamızın verilmesini bekliyoruz. İlgi sıfır, içeri giren çıkan belli değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Drop Hotel
Drop Hotel

-

Yemekler fena değil

Arkadaşlar, otel çok iyi bir otel değil. Biz 3 gece konakladık ama gecelik fiyatı normal kişi başı 100 TL verdik, e bu paraya da adamlar 3 öğün yemek, havuz ve saat sabah 10'dan gece 23'e kadar alkollü ve alkolsüz yerli içecekler bedava. Daha ne olacaktı? Kötü yorum yapanlar, ne bekliyordunuz, burayı 5 yıldızlı otel mi zannettiniz? Yemekler fena değil, biz yedik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Drop Hotel
Drop Hotel

-

Her şeyin değişmesi lazım

Arkadaş ben böyle kötü bir otel görmedim. Beş gece kaldık 8-13 Ağustos 2017'de. Ailemle kaldığımıza kalacağımıza bin pişman olduk. Sorunlar anlatmakla bitmez. Sakın resimlere, tanıtımlara aldanmayın. Biraz ucuzluğuna da aldanmayın. Bir iki kuruşu fazla olsun adam gibi otel olsun. Gitmeden önce yorumları abartılı bulmuştum şimdi kendime kızıyorum az bile yazmışlar. Bu otelin kapatılması veya her şeyin ama her şeyin değişmesi lazım. Bu otel üç yıldız falan olamaz. Eksi yıldız, eksi neyse siz bilirsiniz ama lütfen bana güvenin ve başka otel tercih edin. Buraya gitmeyin. Şanlıurfa'dan Ömer Faruk Ercan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Senza İnova Beach Hotel
Senza İnova Beach Hotel

-

En kötü yanı yemekleri

Otelde 6 gün kadar başka bir bay arkadaşımla konakladık. Eğer ailem ile gelseydim çoktan otelden çıkmıştım. Otelin en kötü yanı yemekleri. Çorbalarda hangi yağı kullanıyorlarsa ne çorbası olursa olsun bir koku var ve çok kötü. Animasyon fena değildi özellikle Mario çok yetenekli bir animatör. Cihan ve Hleb ise iyi niyetli gayret ediyorlar. Ama ben bu yorumlarda bar şefi Talip Bey için ayrı parantez açmak istiyorum. Otel çalışanlarından daha çok yardımcı oldu resmen bize sağ olsun. Yani bu otele fazla biri. Neyse kesinlikle tavsiye etmediğim bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palmeras Beach Hotel
Palmeras Beach Hotel

-

Tüm personel güler yüzlü

Merhaba, 31 Temmuz ve 5 Ağustos arasında yaptığım tatil için size teşekkür etmek istedim. Ailece çok eğlendik, her şey mükemmeldi ama tek bir sorun vardı, göz ardı etmeyin lütfen. Gözlemeci bayan Türklere çok kötü davranıyor, sanki işini zorla yapıyor, sürekli bir memnuniyetsizlik içinde, sürekli bu Türkler geldiğinden beri yoruluyorum, nereden geldiler, bir doymuyorlar diye söyleniyor. Lütfen bizlerin parası ile orada çalıştığını hatırlatın kendisine, hatta o kadın oraya yakışmıyor, daha güler yüzlü, işini severek yapan birini tercih edin. Tüm personel güler yüzlü iken o tüm tatili berbat etmeye yetti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hedef Resort & Spa Otel
Hedef Resort & Spa Otel

-

5 yıldızlı otel olunca beklenti oluşuyor

5 yıldızlı otel, 5 yıldızlı rezalet. Çok kötüydü, 5 yıldızlı otel olunca beklenti oluşuyor, otel resimleri, bina, havuz, vs. ama hepsi boş. Olumsuz yorumların hepsi sonuna kadar doğru, bizzat yaşadık, mükemmel diye yorum yapanlar ya otel personeli ya da başka otelle karıştırıyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hedef Resort & Spa Otel
Hedef Resort & Spa Otel

-

Otelde hijyen diye bir şey yok

28 07 .2017 tarihinde 7 günlük bir paket aldık büyük hayallerle gittik. Odaya girdiğimizde buzdolabının bozukluğuyla karşılaştık hayal kırıklıkları başladı. Çatallar, kaşıklar, bıçaklar pis... Pis olması bir yere temiz çatal bulamıyorsun... Keza havuzun devridaim motoru çalışmıyor... Leş gibi... Yemekler keza öyle... Soğuk suya hasret kaldık kola almak istiyorsun mübalasız 20 dakika kola kuyruğunda bekliyorsun... Yemek yemek için yemek saati örneğin öğlen yemeğinde 11'de masa tutmaya üzerine eşya koymak suretiyle ayırıyorsun. Daha hangi birini anlatayım ki sabah 7'de kalkıp masa tutuyorsun masada biri oturuyor sen kahvaltı alıyorsun yoksa masanın üstündeki getirilenleri hemen Ruslar atıp, kendileri oturuyorlar.... Kısacası 5 yıldızlı otel diye her şey ultra diye ucuz diye sakın gitmeyin... 3 gün tatil olsun adam gibi olsun...Şikayet merci bulamadım. Çalışanların hiçbirinin porter muayenesi yok. Hijyen hiç yok ehli olmayan insanlara hizmet verdiriliyor... Çok şükür elimi kazaya uğratmadan sabrederek oteli terk ettim... Asabi sinirli bir kişiliğiniz varsa burada elinizi kana bulayabilirsiniz.. Benim gibi sakin mülayim bir adam burada elimden kaza çıkabilecekti... Kocaman otelde 2 asansör var biri hiç çalışmaz eğer odanız 4. 5. katta iseniz vay halinize yarım saate odanıza çıkar inersiniz. 2000 kişilik oda mübalasız söylüyorum 4 ya da 5 tane sebil var su bulamadığımız gün oldu. Sebilin biri resepsiyon 2 tanesi yemek salonu 2 tanesi snack barın orada başka bulamazsınız. Kül tablası mı iğrenirsiniz. Yemek tabaklarını ayrıca kendiniz yıkıyorsunuz çünkü leş gibi... Tabağı peçete ile silin kapkara yağ lekesi çıkıyordu. Bunların hiçbiri abartı değil eşiniz dostunuz gitmesin. 2100 kişilik otel full dolu 2000 Rus takriben 100'ü Türk, o nedenle temizliği önemsemiyorlar çünkü Ruslar 7 günlük paketi çok ucuz alıyorlar yani tek kelime ile rezalet bir yer. Bir de sinir olursunuz elinizden bir kaza çıkabilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Royal Garden Suite Hotel
Royal Garden Suite Hotel

-

Yemek servisi oldukça yetersiz

5 yıldızlı bir otele göre yiyecek sunumu çok yetersiz. Yemeklerde çeşit ve lezzet yok. Ara sıcaklar 12'de başlıyor, geç kalırsanız bitiyor zaten. Biten yemeğin devamı yok. Akşam yemeği 19'dan 21'e kadar ama 18:30'da yiyecek bir şey kalmıyor, kalanları da toplayıp götürüyorlar. Holiday check'de %94 almış kesinlikle inanmayın. Her şey satılık olmuş. Satın alırken 2 bina olarak satıyorlar ama yolun karşısında otelden ayrı olan bir bina var orayı satın almışsınız diye oraya atıyorlar. Yani diyeceğim 5 yıldızlı diye gidiyorsanız gitmeyin 4 yıldız bile alamaz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eftalia Ocean Resort & Spa
Eftalia Ocean Resort & Spa

-

Odaları ve otel çok güzel

Havuzları, odaları ve otel çok güzel, yemekler idare eder ama sabah çıkan sıcak poğaçalar ve tatlılar süper, her an başka bir eğlenceye katılabilirsiniz. Tek kötü yanı otel çok büyük olduğu için aşırı kalabalık doğal olarak şezlong bulmakta zorlanıyorsunuz her gece akşam yemeği sırasında otel çalışanları tarafından eğer doğum gününüz tatile denk geldiyse konfetiler şarkılar ve pasta eşliğinde kutlanıyor bence gidilmesi gereken bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Drop Hotel
Drop Hotel

-

Temizlik ve hizmet oldukça yetersiz

Hangisini anlatayım ki ben bile bilmiyorum ilk gittiğim gün resepsiyon odaya çıkarken eşyalarını kendin çıkartıyorsun görevli yok, çıkartırken asansör bozuk, asansörde kalıyorsun, odaya geldiğinde kapıyı açınca hali yok, terliklerle odada geziyorsun, tuvalete banyoya giriyorsun, tekrar odaya geliyorsun şampuan yok, terlik yok, deniz havlusu yok, kendi imkânlarını kullanıyorsun, temizlik dersen 3 günde bir çarşaf değişiyormuş, banyoya duş almaya gireceğin zaman sular kesiliyor, gelelim havuza su kaydırakları çalışmıyor, gece havuz temizlenmiyor animasyon diye bir şey yok, elbiseyle havuza giriyorlar, havuzun bahçesi hiç temizlenmiyor. Gece sinekler insanın kanını emiyor, kanalizasyon kokusu berbat, yemek yerken personel insanların peşinde geziyor, otel sahibi yedi yirmi dört insanların peşinde kim ne yemiş kim ne içmiş hesabını yapıyor, sanki hapishanedesin personel suratsız, gece onbir de bütün elektrikleri kapatırlar, tasarruf olsun diye yemekleri berbat, şezlonglar kırık ve yetersiz personel insanlara dövecek gibi bakıyor, sanki hotel değil de hapishane hapishane bile böyle değildir, paranla rezil olmak için çok iyi bir yer, rahat etmek için değil tövbe bir daha gitmem oraya, kapısından geçme.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Insula Resort Hotel
Insula Resort Hotel

-

Odalar küçük ama temiz

Merhaba 31.07.2017-05.07.2017 arası kaldım. Öncelikle deniz ve plaj kötü. Havuz idare eder. Personelin geneli stajyer öğrenci ama şunu da es geçmeyeyim poolbardan Hakan ve snack bardan Konyalı kardeşim mükemmel insanlar. Otel müdürü hanımefendi mükemmel bir insan anında problemleri çözüyor. Animasyon ekibine teşekkürler. Romeo, Junior, Memo, Anna, Lili, Lola, Anita hepinize ayrı ayrı teşekkürler. İlginiz ve güler yüzünüz için... Yemeklere gelince rejim yapmak için mükemmel bir yer. Aç kalacağınız garanti ama bunun sebebi lezzet değil tamamen Rus vatandaşlara hitap eden yemekler var bu yüzden. Ha bu arada küçük bir kaza geçirdim ve ilk cerrahi müdahale otelin sağlık personeli tarafından yapıldı. Çok profesyonel, güler yüzlü, işini bilen bir hanımefendi. Çok teşekkür ederim. Odalar küçük ama temiz. Oda temizlik personeli çok ilgili. Bayanlar anında sorunu çözüyorlar. İşini iyi yapıyorlar. Sonuç olarak ben verdiğim paranın tam karşılığını almadım ama çok kötü bir otel de değil. Karar sizin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caretta Beach Club Hotel
Caretta Beach Club Hotel

-

Hiç memnun kalmadık

Kısa olarak özetlemek gerekirse yazılacak tek şey var. Kimsenin polyannaca yazdığı yorumlara bakarak gitmeyin bu otele. Paranıza yazık olur, vaktinize yazık olur. Şöyle başlayayım anlatmaya. Odaya çıktığınızda “'Hiç fotoğraflardaki gibi değil, çok küçük odalar.”' (B blok için söylüyorum). Otelde iyi puan vereceğim tek şey orta kısımda bulunan 1.50'lik havuzdur, suyu serindir. Tabi o da tam değil. Bir keresinde altında oturduğumuz şemsiye rüzgârdan uçtu görevliden başka şemsiye istedik. Başka getirmek veya sorunu çözmek yerine “'Bunlar delik, su almıyor.”' dedi ve ortadan kayboldu. Onun dışında yemekhaneye aç kalma korkusuyla inersiniz. Plastik gibi eti, tadı tuzu olmayan sebze, garip yemekleri, akşamdan kalan yemeklerin süslenmiş bir vaziyette tekrardan salata reyonuna konulması gibi manzaralarla karşılaşırsınız. Yemekhane de sürekli pis pis kıyafetlerle dolaşan aşçılar görebilirsiniz. Tabaklara zaten deterjan vurulmuyor bile büyük hortumla sıcak sudan geçiriliyor sadece. Öğlen saatleri gözleme saatleri oluyor mesela. Bir hevesle gözleme yemeye gittiğimizde sinirden ağlayacaktık. Sen yüzlerce kişinin kaldığı otele nasıl sadece peynirli gözleme çıkarıyorsun. Tatsız, tuzsuz tadı olmayan bir gözleme. Gece - gündüz fazlalık görünsün diye konulan sosis, soğuk tüketilmesi gereken karpuzun sımsıcak servisi, vs… Bunlara hiç girmeyeceğim bile. Gelelim temizliğe. Sabah odamda eşimle uyurken bir anda temizlik görevlisini karşımda gördüğümü bilirim. Yahu 5 yaşındaki çocuk bile odaya girerken kapı çalar. Temizlik yapılmaz zaten. Odaya girerler, yatağı güya toplar giderler. Bir sabah odadayken çarşafta bir çamur lekesi oluşmuştu yahu sen odaya gelip o yatağı toplayıp, çamurlu çarşafı nasıl değiştirmezsin? Tuvaleti banyoyu lekeli görüp nasıl temizlemezsin? Hadi geçtim bir odaya sen nasıl havlu koymazsın? Her şey dahil olan bir otelin odasındaki buzdolabına nasıl su bile koyma düşüncesi göstermezsin? Odaya girdiğimiz andan itibaren beni ve eşimi sürekli böcekler yedi. Her tarafımızı. Bir gece uyandığımda perdede gördüğüm parmak kadar böceği asla unutamam. Barda çalışanlar güler yüzlüdür haklarını yiyemem. Denizi deseniz pis ve çakıllıdır. İki adım attığınızda suyu omzunuzda bulabilirsiniz. Otelin puan vereceğim bir diğer şeyi de animasyon ekibidir. Sağ olsun Cihan Bey masamıza kadar gelir, bizimle sohbet eder. Çok iyi niyetli ve komik bir insandır ama öğrendik ki onun da işten ayrılmasına sebep olmuşlar. O kadarına girmeyeceğim. Kaydıraklar deseniz kayarken sırtınıza, belinize mutlaka bir şeyler batar, çizer. 3 tane havuz olan bir otelde müzik çalması gerekirken sadece 1 laptop var. 1 saat birinde çalıyor, 1 saat birinde çalıyor. Bizim yüzdüğümüz havuza müzik geldiğinde “'Oh be müzik geldi.”' derdik. Gelelim otelden ayrılma günümüze. 5 gece 6 gün olarak anlaştığımız otelde 6. gün 11'de bizden otelden çıkmamızı istediler. Ee kardeşim biz 6. gün parası ödemedik mi? "Çıkın, çıkmazsanız ek gün parası ödersiniz" ne demektir ya? Aynı gün için 2 kez mi para ödeyeceğiz? Yani arkadaşlar yazsam bir dünya şey yazarım. Yemek desen yok, oda desen yok, temizlik 0, hijyen 0. Bu otelde kazanacağınız tek şey arkadaşlıklardır. Orada tanıştığımız ve samimi olduğumuz bir arkadaş grubu vardı. Onlar olmasa arkamıza bakmadan kaçardık. Caretta Beach Club Hotel pişmanlıktır. Bu iyi yorumu yapanlar da tahminimce Otel çalışanları yazmaktadır. Yapmayın paranızı hibe etmeyin. Kanmayın yazılan güzel yorumlara.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Caretta Beach Club Hotel
Caretta Beach Club Hotel

-

Temizlik kötü

Arkadaşlar iyi yorumların çoğu doğru değil. 10 kişilik gruptuk 5 çiftten oluşan. 6 gün kaldık. Her gün aynı yemek. Çok pis tava, kaşık ve çatallar... Oda temizliği kötü. Havlu koymuyorlar. 3 günde bir çarşaf değiştiriyorlar. Wi-Fi günlük ücretli. Tamamen kötü. Gitmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Dem Spa & Resort Hotel
Club Dem Spa & Resort Hotel

-

Kaliteli yemekleri

Tek kelimeyle mükemmel bir tatil geçirdik. Hoşgörülü ve güler yüzlü personeli. Kaliteli yemekleri, temizlik ve hijyen olan bir tesis. Öncelikle yöneticilerine ve çalışanlarına teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palmeras Beach Hotel
Palmeras Beach Hotel

-

Otelin temizliği

17-22 Temmuz 2017 tarihleri arasında 2 oğlum ve eşimle birlikte kaldık. Otelin temizliği, çalışanların güler yüzlü yaklaşımları ve çocuklar için yapılan faaliyetler sayesinde çok güzel bir tatil geçirdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eftalia Resort Alanya
Eftalia Resort Alanya

-

Mükemmel

Her şey mükemmel. Yemeğinden temizliğine, animasyonundan güler yüzlü personeline, sonsuz teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hedef Resort & Spa Otel
Hedef Resort & Spa Otel

-

İçeriye rutubetten girilmiyor

Otelin reklamı güzel göz boyuyor ama içine girince her şey değişiyor. Otelin düzgün hiçbir şeyi yok, ne barı ne hizmet. Ne yemekler ne oda servisi, hiçbiri iyi değil, lokantada sokak kedileri geziyor, depodan bozma Disco denilmiş ama alakası yok. Duvarın alçıpanı koltukta geziyor. İçeriye rutubetten girilmiyor. Asansörde kaldık, her yer sivrisinek, ömrümde gördüğüm en kötü otel ve geçirdiğim en rezil tatil. Kesinlikle tavsiye etmiyorum...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konaklı Nergis Boutique Otel
Konaklı Nergis Boutique Otel

-

Kendine özel plajı var

Hotel 10 numara 5 yıldız kendi görüşümle. Özellikle çalışanlarıyla, müdürleriyle, Mehmet Ali Bey, Hasan Ali Bey ve ismini getiremediğim diğer çalışanlar... Kendiniz orada bir aile ortamındaymışsınız gibi. Temizliğiyle, denize olan yakınlığı ve kendine özel plajıyla şiddetle gitmenizi tavsiye ederim. Kesinlikle pişman olmazsınız. Şimdiden iyi tatiller.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hedef Beach Resort Otel & Spa
Hedef Beach Resort Otel & Spa

-

Hizmet tamamen Ruslara yönelik

Konaklayanlar Rus ağırlıklı. Restoran, havuz, vs. otelin büyüklüğüne göre yetersiz. Hizmet tamamen Ruslara yönelik. Hiç memnun kalmadık. Özellikle ailesi ile gitmek isteyenler çok pişman olur.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Royal Garden Suite Hotel
Royal Garden Suite Hotel

-

Yiyecek yemek yok

Havuzlar pislik. Yiyecek yemek yok. Nasıl bir beş yıldız anlamadık. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mirador Hotel
Mirador Hotel

-

Personelin ilgisi süper

Ben gayet memnun ayrıldım arkadaşlar. Bütçenize göre gayet iyi bir otel, daha iyisini isteyen arkadaşlar ultra lüks otele gitsinler. Yemekler, personelin ilgisi süper. 10 üzerinden 9 verebileceğiniz bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palmeras Beach Hotel
Palmeras Beach Hotel

-

Yemekleri kötü

Yemekleri kötü, artı sıra var. Sadece pazartesi Türk gününde yemekler fena değildi, sadece o gün doydum diyebilirim. Animasyon tam bir felaket, seyredilecek gibi değil. Odalardaki havlular ve havuzlarda kullanacağınız havluları her gün değiştirmiyorlar. Ben görevli bayana söylediğim halde değiştirmiyordu, resepsiyona iki kez söyleyince ancak değiştirdi. Denizi fena değildi. Tatilin bir an önce bitmesini bekliyorsunuz. 4 gün zor dayandık. Sabah kahvaltıda dahi omlet için bile sıra bekliyorduk.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palmeras Beach Hotel
Palmeras Beach Hotel

-

Hep aynı yemekler

Palmeras Beach Hotel Alanya... Paranıza yazık. Palmeras Beach Hotel Alanya kötü tatil. Yıllar önce çok severek gelip (Club Insula iken) kaldığımızdan uzaklığına rağmen tercih ettik. Bir de 6 gece aldık. Zaman geçmek bilmiyor. Her yerde kuyruk. Hep aynı yemekler. Hele animasyon sıfır. En son bu geceki animasyonda bütün Türkler olarak gösteriyi terk ettik. Bir kelime Türkçe yok. Neymiş, komediymiş. Bütün dertleri yabancı turistler. Paranıza yazık. Sakın gitmeyin. İçecekler turistlere büyük cam bardak, size plastik küçük bardak. İçecek çay arıyorsunuz ya bayat ya soğuk ya haşlama... Wi-Fi var deniyor. Bir kere bile bağlanamadık. Neymiş efendim, otel kalabalıkmış. 800 kişi varmış. Yetmiyormuş. O özelliği var gösterdiysen yettireceksin bir şekilde. He bu arada, otel ultra her şey dahil...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palmeras Beach Hotel
Palmeras Beach Hotel

-

Yemekler kötü

Otelde havlular günlük değişmiyor. Havuzda sabahın 6'sında kalkarsanız şezlong bulabilirsiniz. Odadaki duşlar kullanışsız. Yemekler de kötü. Rus vatandaşlara hizmetten başka bir şey yok. Hiçbir şeye çözüm yok. O yüzden tercihinizi başka otelden yana kullanın. Bizim gibi hüsrana uğramayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eftalia Ocean Resort & Spa
Eftalia Ocean Resort & Spa

-

Odalar temizlenmiyor

Oteldeki 3. günüm. Odalar temizlenmiyor. Getirmişler yabancı uyruklu çalışanları, onlar da bir halt bilmiyor. Adamın yüzüne bön bön bakıyor. Ultra her şey dahil sadece adında var ama otel içeriğinde yok. 2975 TL verdim, 100 TL'lik hizmet bulamadım. Mini bar söylemesen dolmuyor. Havlular balkona asılıyor, ben asmayı bilmiyorum sanki. Dondurma ücretli, ultra her şey dahil ya, ondan sanırım. Havuz başında ne animasyonu var ne de görevli, herkes kendi haline tek edilmiş. Bardaklar şezlong etraflarında yuvarlanıyorlar. Bara gidiyorsun, bira istiyorsun, bira esansı katılmış su gibi. Görünüşe aldanmayın. Hizmet yok, zevk alamıyorum otelden.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Akropol Hotel
Akropol Hotel

-

2 yıldızlı gibi

Yıl şu an 2017'de yazıyorum. Ben 2000 senesinde gittim Akropol Hotel'e. Şu an 28 yaşındayım, o zaman 11 yaşımdaydım. Deniz için gidecekler gitmesin. Otel 4 değil 2 yıldızlı gibi, havuzlar eklenmiş, onun dışındakiler aynı, masa tenisi dahi duruyor. :) Ailece gidilecek bir otel diyebilirim, onun dışında tercih etmem kendim bu otele gitmenizi. Alanya'da mükemmelin üstü oteller var, herkes bütçesine göre. ;)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eftalia Ocean Resort & Spa
Eftalia Ocean Resort & Spa

-

Hindi eti verdiklerini düşünüyorum

Bu kadar berbat bir otel görmedim, müşteri ilişkileri kötü, eşim zehirlendi ilgilenen olmadı. Yemekler kötü 2600 TL verdim 5 güne. Sakın ultra her şey dâhil değil oda temizliği berbat, eski yıkanmamış örtüleri tekrar seriyorlar, sakın gitmeyin paranızla rezil olursunuz. Et ızgara bittiğinde hindi etini kakalıyorlar, otel anlayışı yok, müşteri memnuniyeti yok, gelen bir daha gelmez aktivite yok eğlence yok yok yok üzerine kurulu insan kandırmalı mükemmel yazacak o kadar çok şey var ki…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aydınbey Relax Hotel
Aydınbey Relax Hotel

-

Yemek bölümünden memnun kalmadık

Aydın Bey'in dikkatine, kısaca oteliniz çok kötü, nereden başlayacağımı bilmiyorum, web sitenizde oteliniz ilgili yazmış olduğunuz hiçbir şey gerçekçi değil. Yemekler berbat, sitedeki yemek bölümüyle uzaktan yakından alakası yok, odalar ona keza, sahildeki şezlonglar berbat, yani kısacası burası için verilen paraya yazık, çok kötü bile yanında sönük kalır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eftalia Ocean Resort & Spa
Eftalia Ocean Resort & Spa

-

Yemekleri hiç beğenmedik

Hindi hindi hindi, o zavallı da soğuk ikram ediliyor ki ikram denemez ortaya atılıyor yersen. Asker ocağında daha konfor vardı gerisini siz düşünün. Mutfak ekibi çoğu yabancı uyruklu zavallı kişiler, aşçılara gelince ocak başında çalışırken zıkkım yiyin modunda, tüm gıdalar dondurulmuş ve hazır fabrika malı, diyorum ya askeriyenin mutfağı buraya 10 çeker, şu an oteldeyim ve kalan 5 gün nasıl geçecek bilemiyorum, geleceklere Allah kolaylık versin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)