Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Konaklı Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Konaklı Otelleri

Konaklı için {{ (filteredHotels).length}} / 66 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Konaklı Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Konaklı son yıllarda birbiri ardına inşa edilen beş yıldızlı otelleriyle birlikte oldukça fazla gelişim gösteren tatil beldelerinden olmuştur.
Alanya Konaklı, Türkiye'nin başta gelen turizm merkezlerinden Antalya'ya bağlıdır. Antalya Havalimanı'na 105 kilometre ve Alanya'ya 10 kilometre uzaklıktaki konumuyla her sene pek çok tatilciyi ağırlamaktadır.

Dokuz kilometre sahil şeridine sahip olan Alanya Konaklı'da oteller genellikle 4 veya 5 yıldızlıdır. Bu oteller her şey dahil veya tam pansiyon ve yarım pansiyon seçenekleriyle hizmet vermektedirler.

Yaz aylarında boş oda bulmanın çok güç olduğu Alanya Konaklı otelleri genellikle plaja sıfır konumdadır ve otellerin kendilerine ayrılmış özel plajları ve şezlongları bulunur. Havuz, fitness salonu, tenis kortu gibi birimleri de bünyesinde bulunduran Alanya Konaklı otelleri huzurlu bir tatil geçirmeniz için ideal yapıdadır.

Konaklı'nın dokuz kilometre uzunluğundaki kumsalından denize girmek ve sapsarı kumlarında güneşlenmek ise tatilinizin en keyifli aktivitesi olabilir.

Antalya Konaklı otellerinde konakladığınız süre boyunca gezebileceğiniz tarihi yerler de mevcuttur. Bunlardan bazıları şu şekildedir: Şarapsa Kervansarayı, Auage Antik Kenti, Büyük Çiriş Tepe Yapı Kalıntısı, Kışlabeleni Yapı Kalıntısı

Alanya Konaklı'ya ulaşım da çok rahattır ayrıca. Alanya'ya sadece 12 km mesafede konumlanan Konaklı'da minibüsler yaz aylarında sürekli çalışmakta olup Antalya Havalimanı'ndan havayolu ve karayolu ile beldeye ulaşım mümkündür.

Siz de bir zamanlar sultanların da yaşadığı, Akdeniz'in gözde beldelerinden olan Konaklı'da tatil yapmak isterseniz bir an önce rezervasyonunuzu yaptırmanızı öneririz. Özellikle yaz aylarında bölgede aşırı bir yoğunluk olduğunu unutmamanız gerek.

Alanya Konaklı tatiliniz için şimdiden iyi eğlenceler dileriz.

Her yıl yerli yabancı binlerce turiste ev sahipliği yapan Konaklı'da bütçenize ve zevkinize göre birçok konaklama seçeneği mevcut.
Alanya Konaklı, ülkemizin tatilciler tarafından en çok tercih edilen bölgelerinden biri. Her yıl yerli yabancı binlerce turiste ev sahipliği yapan Konaklı'da bütçenize ve zevkinize göre birçok konaklama seçeneği mevcut.

Konaklı'da otel fiyatları her bütçeye uygun alternatifler sunuyor; çünkü Alanya Konaklı'da farklı kategoride pek çok otel var. 4 ve 5 yıldızlı tatil köyü, küçük tatil otelleri, pansiyonlar, apart oteller Konaklı otelleri arasında öne çıkan tesisler. Bölgede farklı birçok konaklama tesisi olduğu için de Alanya Konaklı otel fiyatları çok geniş bir seçenek yelpazesine sahip.

Konaklı otel fiyatlarını inceleyerek dilerseniz ekonomik bir konaklama dilerseniz lüks bir tatil yapabilirsiniz. Yaz aylarında Konaklı'da otel fiyatları taleple doğru orantılı olarak artıyor. En yoğun dönem olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında Alanya Konaklı otel fiyatları da en yüksek seviyesine ulaşıyor. Ancak bu dönemde dahi ucuz konaklama yapmanız mümkün Konaklı'da.

Yaz aylarında Konaklı otel fiyatları gecelik ortalama 50 TL'den başlıyor 400-450 TL'ye kadar çıkıyor. Konaklama tipine ve kalacağınız otele göre değişen Konaklı otel fiyatlarına çoğunlukla kahvaltı da dahil oluyor. Ancak Konaklı'da her şey dahil hizmet veren otellerin sayısı oldukça yüksek; böylece konaklama için ödeyeceğiniz ücret tatil harcamalarınızın çoğunu kapsamış oluyor.

Konaklı'da çok sayıda tatil köyü ve her şey dahil konseptte hizmet veren otel olduğu için erken rezervasyon yaptırmak Konaklı'da uygun fiyatlarla konaklamak için en avantajlı yol. Kış aylarında başlayana erken rezervasyon dönemini kaçırmazsanız Alanya Konaklı'da çok uygun fiyatlarla lüks bir tatil yapmanız mümkün.

Konaklı Hakkında
Konaklı, ülkemizin en önemli turizm merkezi olan Antalya ilinin Alanya ilçesine bağlı nadide bir turizm beldesidir. Antalya Havalimanı'na 105 km., Alanya'ya 10km. mesafesi ile 9 km.'lik sahil şeridi ile Konaklı Akdeniz'in parlayan yıldızıdır.
Konaklı son yıllarda oldukça fazla gelişim gösteren tatil beldelerinden olmuştur. Hatta Konaklı'ya ülkemizin en büyük tatil beldesi demek yanlış olmaz. Nüfusu 30.000'lere yakın olan Konaklı'nın yaz aylarında bir çok yerli yabancı turistin akını ile nüfusu 100'000'lere ulaşmaktadır.

Konaklı, ekonomisi genellikle tarıma dayalıdır. Konaklı Akdeniz iklim kuşağında olduğu için kışlar ılık ve yağışlı, yaz ayları kurak geçmektedir. Bu iklim şartları Konaklı'da sebze ve meyve üretimini mümkün kılmaktadır. Konaklı'da ülkemiz genelinde pek yetişmeyen muz gibi meyveler yetiştirilmektedir. Son yıllarda turizmin gelişimi ile Konaklı ekonomisi gelişmiş ve turizme bağlı olarak şekillenmiştir. Konaklı'da 50'nin üzerinde çeşitli büyüklüklerde konaklama tesisi bulunmaktadır. Her yıl Konaklı'da yatak kapasitesi arttırılmaktadır. Konaklı halkı tarımın yanı sıra turizm ile de geçimlerini sağlamaktadırlar. Hatta Konaklı'da nüfusun yarıdan fazlası geçimini turizmden sağlamaktadır. Konaklı sahip olduğu yatak kapasitesi ile Alanya yatak kapasitesinin dörtte birine sahiptir. Konaklı sınırları doğuda Çakal Adası ile başlayıp batıda Kozancık Deresi arasıdır.

Konaklı'nın bu gelişiminde bir çok neden vardır. Konaklı'nın upuzun sahili, Konaklı'ya bir kez gelenlerin belleklerinden silinemeyecek kadar güzeldir. Konaklı'nın bu eşsiz sahili yaz boyunca cıvıl cıvıldır. Akdeniz'in masmavi sularında Konaklı'da yazın sıcağında serinlerken, sapsarı kumlarında güneşlenme fırsatı tatilinizin unutulmazları arasına girecektir. Konaklı'da uzun bir süre gülümseyen güneş, Konaklı'nın adeta sembolü gibidir. Güneşi pek az gören ülkelerden Konaklı'ya gelen turistler bu şirin beldenin büyüsüne kaptırıverirler kendilerini hemen. Hem yerli hem yabancı turisler o kadar çok sevmişlerdir ki Konaklı'yı burada 4 mevsimi yaşamak için ev satın almışlardır.

Konaklı, masmavi denizi, geniş ve uzun kumsalı, başınızın üzerinde parıldayan güneşi ile birlikte bir çok aktiviteye imkan sunması ile de tatilciler için çekim merkezi olmuştur. Konaklı'da masmavi suların tadını çıkarırken, bir çok su sporunu yapma imkanına sahipsiniz. Profesyoneller eşliğinde hemen Konaklı'nın yanıbaşındaki çaylarda Rafting yapılabilir, Atv-Jeep ile doğa içinde safari yapabilir, Konaklı'da tekne turuna katılıp, Akdeniz'in eşsiz koylarında bir bir mavi ve yeşilin tadını çıkarabilirsiniz.

Konaklı'nın doğal güzellikleri ile tarihi de merak uyandırmaktadır. Şarapsa Kervansarayı, Auage Antik Kenti, Büyük Çiriş Tepe yapı kalıntısı, Kışlabeleni Yapı kalıntısı Konaklı'nın tarihi yapılarını teşkil etmektedir. Konaklı 1000'li yıllarda yerleşim merkezi olarak kullanılmaya başlanmıştır. Keykubat'ın Alanya'yı fethinden sonra Konya ile Alanya'yı bağlamak için kullanılan yol üzerinde yer almıştır Konaklı. Konaklı'da Selçuklu Sultanı Keykubat adına oğlu, Gıyaseddin Keyhüsrev bir han yaptırmıştır. Konaklı 1992 yılında belde olmuştur.

Konaklı, Alanya'ya bağlı nadide bir turizm beldesidir. Alanya'nın 12 km batısında bulunan Konaklı, Antalya Havalimanı'na 105 km mesafededir. 9 km.'lik sahil şeridi ile Konaklı Akdeniz'in parlayan yıldızıdır. Konaklı son yıllarda oldukça fazla gelişim gösteren tatil beldelerinden olmuştur. Nüfusu 30.000'lere yakın olan Konaklı'nın yaz aylarında bir çok yerli yabancı turistin akını ile nüfusu 100'000'lere ulaşmaktadır.

Konaklı, ekonomisi genellikle turizme dayalıdır. Öyle ki nüfusun %66'sı Konaklı'daki otel ve tatil köylerinde çalışmakta, turizm sektörüne hizmet üretmektedir. Alanya gibi bir turizm merkezinin yatak kapasitesinin dörtte birine sahip olunca, haliyle turizm ön plandadır Konaklı'da.

Konaklılar için tarım da önemli bir geçim kaynağıdır. Konaklı iklimi dolayısıyla turfanda sebzeciliğe elverişli olduğundan seralarda her türlü sebze yetiştiriciliği ile muz yetiştiriciliği yapılmaktadır.

Konaklı sahil şeridi doğuda Çakal adasından başlayıp batıda Kozancık Koyağı deresinin Akdenize döküldüğü yerde sona erer. Bu da yaklaşık 9 km'lik uzuuuuun bir sahildir.

Konaklı'nın tatil için ve yaşamak için tercih edilmesinin bir sürü sebebi vardır. Boşuna değildir bu kadar yoğunluk. Konaklı'nın uzuuuuun ve eşsiz sahili, Konaklı'ya bir kez gelenlerin belleklerinden silinemeyecek kadar güzel ve yaz boyunca cıvıl cıvıldır. Akdeniz'in masmavi sularında Konaklı'da yazın sıcağında serinlerken, sapsarı kumlarında güneşlenme fırsatı tatilinizin unutulmazları arasına girecektir. Konaklı'da uzun bir süre gülümseyen güneş, Konaklı'nın adeta sembolü gibidir. Güneşi pek az gören ülkelerden Konaklı'ya gelen turistler bu şirin beldenin büyüsüne kaptırıverirler kendilerini hemen. Hem yerli hem yabancı turistler o kadar çok sevmişlerdir ki Konaklı'yı burada 4 mevsimi yaşamak için ev satın almışlardır.

Konaklı, masmavi denizi, geniş ve uzun kumsalı, başınızın üzerinde parıldayan güneşi ile birlikte bir çok aktiviteye imkan sunması ile de tatilciler için çekim merkezi olmuştur. Konaklı'da masmavi suların tadını çıkarırken, bir çok su sporunu yapma imkanına sahipsiniz. Profesyoneller eşliğinde hemen Konaklı'nın yanı başındaki çaylarda Rafting yapılabilir, Atv-Jeep ile doğa içinde safari yapabilir, tekne turuna katılıp, Akdeniz'in eşsiz koylarında bir bir mavi ve yeşilin tadını çıkarabilirsiniz.

Doğal güzellikleri kadar tarihi de merak uyandırmaktadır Konaklı'nın. Şarapsa Kervansarayı, Auage Antik Kenti, Büyük Çiriş Tepe Yapı Kalıntısı, Kışlabeleni Yapı kalıntısı Konaklı'nın tarihi yapılarıdır.

Şarapsa, Telatiye ve Konaklı olarak bugüne kadar üç isim değiştiren Konaklı tarihi araştırmalara göre 1100'lü yıllarda yerleşim merkezi olarak kullanılmaya başlanmıştır. Selçuklu Sultanı Alaeddin Keykubat'ın Alanya'yı Selçuklu Devletinin başkenti Konya'ya bağlamak için sahilden açtığı yolun üzerinde bulunan Konaklı, uzun yıllar sultanına ev sahipliği yapmıştır. Alaeddin Keykubat'ın oğlu Gıyaseddin Keyhüsrev II babasının anısına Konaklı'da bir han yaptırmıştır.

Sadrazam Talat Paşa dönemine kadar Şarapsa olarak devam eden kasabamız burada çiftliği bulunan Talat Ağanın teşebbüsü ile Telatiye'ye çevrilmiştir. Daha sonra yapılan isim düzenlemesinde Konaklı ismini almış ve 1992 yılında da Belediye olmuştur.

Konaklı'ya ulaşım da çok rahattır. Alanya'ya sadece 12 km olan Konaklı'da sürekli minibüsler çalışmakta ve Antalya Havalimanı'ndan havayolu ve karayolu ile ulaşım mümkündür Konaklı'ya.

Siz de bir zamanlar sultanların yaşadığı bu gözde Akdeniz beldesi Konaklı'ya tatil yapmak isterseniz, Konaklı otel fiyatlarını inceleyip, biran önce Konaklı Otel rezervasyonunuzu yaptırmanızı tavsiye ederim. Kesenize ve kafanıza uyan Konaklı Apart Otellerinden birinde, bir Konaklı Butik Otelinde, bir Konaklı Pansiyonunda veya bir Konaklı Otelinde geçirebilirsiniz tatilinizi.

Konaklı otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
1
0 (850) 466 47 53
Limoncello Club Konaklı
Limoncello Club Konaklı
Pamukyeri Mah. Kulak Mevkii No:31
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Sizi gereken her yere şikayet edeceğim. Çok kötü bir tatil geçirmemize sebep olduğunuzdan dolayı. Her sitedeki yorum bölümlerinize de yazacağım. Asansör çalışmıyor, klima bozuk ve sıcak su yok. Defalarca arayıp söylememize rağmen tek dediğiniz bu sorunlar birkaç gün daha devam edecek demeniz oldu. Israr sonucu başka bir odaya aldırdık kendimizi. Bu odada da rutubet kokusundan oturulmuyor. Odaya kadar eşlik eden çalışana söyledik ve verdiği cevap "Bütün odalar böyle rutubetli." aldığınız ve iade etmediğiniz para umarım haram olur.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 466 47 53
Limoncello Club Konaklı
Limoncello Club Konaklı
Pamukyeri Mah. Kulak Mevkii No:31
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otelin yemekleri ve sınırsız alkolü ve eğlencesi inanılmazdı. Şefi Gültekin Bey misafirlerle çok ilgili ve barların kapanmaması çok hoş. Para-performans olarak güzel bir tesis bütün Limoncello ailesine iyi bir tatil geçirdiğim için teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 23 03
Ganita Holiday Village
Ganita Holiday Village
Konaklı Mah. Talip Kahraman Cad.
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Güzel bir tatilin sonuna geldik. Restoran ve mutfak ekibine ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 23 03
Ganita Holiday Village
Ganita Holiday Village
Konaklı Mah. Talip Kahraman Cad.
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Öncelikle çalışan servis personeli çok ilgili ve güler yüzlü. Servis müdürü Haluk Bey'e, Serkan şef vezir şef Rıdvan Merdan, garson Barış Bey'e edip Servet ve Taner'e ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederiz. Mutfak ekibine lezzetli yemeklerinden dolayı ayrıca teşekkür ederim. Animasyon Saltanat Hanım'a teşekkürler. Ailece devam eden tatilimizin tadını çıkarıyoruz. Ve şunu son olarak söylemeden geçemeyeceğim, orada yazılan kötü yorumlara aldanmayın. Herkese iyi tatiller.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 45 50
Bera Alanya Otel
Bera Alanya Otel
Merkez Mah. Kuyumcu Cad. Kulak Mevkii No:12
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Allah kısmet ederse bu sene 11'inci girişimi alacağım. Tüm emeği geçenlere ayrıca Ersin Bey'e ve Eshabil ustaya da teşekkürler. İyi ki varsınız. Bu sene yine BERA'beriz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 61 59
Telatiye Resort
Telatiye Resort
Merkez Mah. Ayışığı Sok. No:4
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Biz balayımız için gitmiştik ama gerçekten personeli, otelin temizliği, konforu, animasyonu, tek kelime ile her şeyi mükemmel otel. Teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 61 59
Telatiye Resort
Telatiye Resort
Merkez Mah. Ayışığı Sok. No:4
Alanya / Antalya
Türkiye

-

3 günlük 29 Ekim tatilinde iki aile Tatil.com aracılığı ile otelde kaldık. Girişteki resepsiyon çalışanlarının çok güzel ilgisiyle karşılaştık. Erken gitmemize rağmen hemen giriş yaptık. Oteldeki tüm personel güler yüzlü ve ilgiliydi. Temiz bir oteldi. Yemekler çok çeşitli ve lezzetliydi. Havuzlar temizdi, hamam ücretsizdi. Ayrıca otelin masaj hediyesi ile jest yapıldı ve çok güzeldi. Hatta ücretli masaj yaptırmak istedik; fakat süremiz kısa olduğu için randevular doluydu. İlk fırsat da tekrar gitmeyi düşünüyoruz. Tüm otel personeline çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 600 75 89
Hedef Beach Resort Otel & Spa
Hedef Beach Resort Otel & Spa
Gemicioğlu Sok. No. 2
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Lütfen dikkate alın. 25 Ağustos 2018 tarihinde geldiğimiz bu oteldeki her şey çok kötüydü. Oteldeki her şey yalan. Personel ilgili değil ve yetersiz. Otel küf kokuyor, odaları çok eski ve küçük ve kokuyor. Klimalar yetersiz. Restoranda yemek yerken sıcaktan bayılabilirsiniz. Yiyecek hiç bir şey yok. Meyve tek çeşit o da kavundu, kavun da hamdı. Tabaklar, çatallar çok pis, üstündeki kirler duruyor. Bütün içecekleri plastik bardakla veriyorlar. Plajda soğuk içecek yok. 1 gece kalıp otelden çıkış yaptık. Paramızın iadesini 1.5 ay sonra zor bela aldık. Güzel bir tatil yapmak istiyorsanız kesinlikle buraya gitmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 600 72 54
Hedef Rose Garden Otel
Hedef Rose Garden Otel
Hüseyin Alattinoğlu Sok. No. 3
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Korkunç otel, korkunç servis, korkunç yiyecek. 12.09'dan 19.09.2018'e kadar vardık ve şimdiye kadar gördüğüm en kötü oteldi. 7 günümüz için bu ?otelde? sadece problemler vardı. Yemekler tenekedendi ve soğuktu. Personel çok tatsız ve iki gün üst üste otel misafirleri ile kavga ettiler. Resepsiyondaki adam kavgada iki gün üst üste katılıyor. Bu otelde eğlenmek için izin verilmez. Saat 23: 00'ten sonra bir lobide iseniz, güvenlik görevlisi ve resepsiyonist size gelip sizi Polisten (Jandarma) ile tehdit ediyor. Otel personeli kirli ve kokulu. Bu otelde hiç kimse Türkçe'den farklı bir dil bilmiyor. Dünyanın en kötü oteli !!!!!!!!!!!!!!! Dünyanın herhangi bir yerinde oraya gitmeyin !!!!!!!!!!!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 17 23
Tuğra Suite Otel
Tuğra Suite Otel
ayallar Mah. D400 Cad. No. 44/A
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Kendisini Milliyetçi - Muhafazakâr bir çizgide görüp de eşi tesettürlü olan arkadaşlar, boşuna tatil yeri aramayın. Ben de ilk defa Tuğra Suit Otel'e gittim (1-6 EYLÜL 2018 arası). 4 yetişkin 1 çocuk (6 yaş ücretsiz) 3400TL. Açık büfe yemek, öğün sayısı inanın ben sayamadım. Ortalama 2 saatte bir yemek ve ara öğün hem plajda hem de havuzda. Animasyon ve aktiviteler süper. Can Bey ve Emre Bey ile birlikte özellikle çocuklara yönelik programları ile Ayşenur Hanım ve ekibi muhteşem. Havuzlar ayrı ayrı zaten. Havuz temiz. Hizmet yaşanır burada, anlatılmaz. Aktiviteler mi? Su topu, plaj voleybolu, dart, sumo güreşi, akşam aktiviteleri... Erken rezervasyon tek tavsiyem. Nasipse tekrar geleceğiz inşallah. Muharrem-Başkan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (242) 922 06 18
Larissa Hill Beach
Larissa Hill Beach
Pamukyeri Mah. D400 Üzeri
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Bu otelde Eylül ayında 6 gün kadar eşimle beraber konakladık. Otel tam bir manzara oteli ve eğer sizde manzaraya aşıksanız tam sizlik bir yer olacaktır. Odaların durumu oldukça iyiydi ve temizlik konusunda hiçbir sorun yaşamadık. Kliması sorunsuz çalışıyordu. Sorunlar biraz yemek kısmında vardı. Tabaklar çok temiz değildi ve her gün aynı yemekler geliyordu, çeşit konusunda hiçbir farklılık yapmadılar. Yemek sorunlarını da hallederlerse güzel bir tatil geçirileceğini düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 56 80
Eftalia Resort Alanya
Eftalia Resort Alanya
Telatiye Mevki
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Hizmet, yemekler, her şey çok güzeldi. Oteli beğendim ve iki defa gittim. İkincisinde çatı katı verdiler ve sıcak oldu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 466 42 70
Beach Club Doğanay Otel
Beach Club Doğanay Otel
Gelpelit Mevkii
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Harika bir otel, tavsiye ederim. Yalnız ultra her şey dahil gittik; ama ultra olarak hiçbir şey görmedim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 61 59
Telatiye Resort
Telatiye Resort
Merkez Mah. Ayışığı Sok. No:4
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otel temizlik çok güzel. Çalışanların ilgi, alaka süper. Odaları güzel, temiz. Havuz gayet güzel. Animasyon ekibi çok iyi, faaliyet çok. Yemek listesi çok çeşitli ve çok güzel yemekler, çok lezzetli. Aşçı Fikret ustanın ellerine sağlık, bizlere böyle lezzetli yemekler sunduğu için. Otel bence 10 numara.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 466 42 19
Royal Garden Suite Hotel
Royal Garden Suite Hotel
Saray Mahallesi
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Suite adı altında annex diye belirttikleri odalar tipik bir pansiyon odası “'net”'. Siz odanızı bizden değil tatil acentesinden almışsınız diyen bir görevli vs vs. Uzak durun kardeşim, gelmeyin buraya.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (242) 922 06 18
Larissa Hill Beach
Larissa Hill Beach
Pamukyeri Mah. D400 Üzeri
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Ben minik bebeğimle yaz tatili yapmak için gitti. İnternette resimlerde ne görüyorsanız tam olarak onunla karşılaşıyorsunuz. Odanın durumu idealdi ve temizlik konusunda da bir sorun yaşamadım. Ancak odalarda mini bar bulunmuyordu ve bebeğimin mamalarını muhafaza etme konusunda sorun yaşadım. Keşke o kadar sıcak bir yerde bunu da düşünebilselerdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (242) 922 06 18
Larissa Hill Beach
Larissa Hill Beach
Pamukyeri Mah. D400 Üzeri
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Kesinlikle rezalet bir otel. Odanın içi ahır gibi kokuyor. Temizlik adına hiçbir şey yapılmamış. İnternetteki resimlere bakarak plajını kumsal falanda sanmayın. Kum bile değildi ve güzelde değildi. Üstüne plaj uzakta kalıyordu. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Paranızla rezil olmayın..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (242) 922 06 18
Larissa Hill Beach
Larissa Hill Beach
Pamukyeri Mah. D400 Üzeri
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otel kesinlikle rezalet durumdaydı. Odalarda temizlik namına hiçbir şey yapılmamıştı. Yemekler deseniz keza onlarda odalar gibiydi. İnternetteki resimlerine Etstur'dan falan bakarak inanmayın, kesinlikle hiçbir alakası yok. Biten bir yemeğin geri gelme gibi bir durumu yok. Bence dolapta ne varsa onu koyuyorlardı. Aşçı patates kızartmaktan acizdi. Bunları yaşadıktan sonra Etstur'u arayıp çevrede başka bir otel istedim ancak boş yeri olan yer yoktu ve 9 saatlik yolculuğumu mahvetmemek için kaldım. Hiçbir ücreti hak etmiyorlar. Kesinlikle tavsiye etmem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (242) 922 06 18
Larissa Hill Beach
Larissa Hill Beach
Pamukyeri Mah. D400 Üzeri
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otelin konumu çok güzeldi.Otel hem ağaçlık bir yerdeydi yani çok güzel bir havası vardı ve temizdi, ve denize yakınlığı da oldukça rahat ettirecek düzeydeydi. Yüzmek için gitmek denizin, güneşin, kumun tadını çıkarmak istiyorsanız kesinlikle güzel bir yerdi. Personel ilgiliydi, odalar genel olarak temizdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 56 80
Eftalia Resort Alanya
Eftalia Resort Alanya
Telatiye Mevki
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Sıkıntılı ve stresli bir kış döneminin ardından dinlenmek için bu oteli tercih ettik. Otelin Lokasyonu çok iyiydi. Çok rahat bir şekilde merkeze ulaşabiliyordunuz. Otel personeli güler yüzlü ve ilgiliydi. Animasyon ekibi çok kaliteliydi. Otelin genel olarak yemekleri idare eder durumdaydı. Kısa süre kaldık ama fazlasıyla dinlendik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 466 50 71
Palmeras Beach Hotel
Palmeras Beach Hotel
Kale Mah. Serapsu Mevkii
Alanya / Antalya
Türkiye

-

04.08.2018 - 09.08.2018 tarihleri arasında otelde misafir olduk. Resepsiyon görevlisi arkadaşlar 12:30'da otele geldiğimizde saat 14:00'a kadar oda temizliğinin olduğunu odaya giremeyeceğimizi söylediler ki normal karşıladık. Telefonlarımızı bıraktık oda temizlenin de haber vereceklerini söylediler. 2,5-3 saat kimse haber vermedi. Dayamayarak sorduğumuzda odamızın temizlendiğini söylediler geç de olsa odamıza girdik. Madem telefonumuzu alıyorsunuz haber vermek için temizlendiğinde neden haber vermediniz dediğimde yoğunluktan bahsettiler ki bu çok saçma bir bahaneydi. Hepimiz çalışıyoruz böyle bir iş disiplini olmaz. Odalar temizdi. Neredeyse her gün oda temizliği yapıldı. Ellerine sağlık yapan çalışanların. Yemekler orta seviye denilebilir. Aç kalmazsınız merak etmeyin (pilav çok başarılı tebrik ediyorum yapanı ). Sabah kahvaltıdaki peynirlerin kalitesi 1 tık arttırılmalı diye düşünüyorum. Deniz çok dalgalı valla kıyıda bile dalgalarla boğuşurken boğulabilirsiniz. Öyle düzgün dingin bir deniz sakın beklemeyin. Havuz kötü durumda. Zaten en derin yeri 1,60 yada 1,70. Yüzme diye bir olay yok küçük ve herkes yağlanıp ve kremlenip girdiği için yağ tabakası var üzerinde. Havuza girerseniz sadece içinde durursunuz o kadar. Havuz da sıcak olduğu için serinleyemiyorsunuz . Restorandaki göbekli, hoplayan zıplayan garson çok iyi. Bence animasyon ekibine katın onu, hak ediyor. Animasyon ekibi enerjik ve güler yüzlü. Sadece şu standart havuzda oynanan standart oyunlardan sıyrılın artık. İnsanlar daha yaratıcı oyunlar bekliyor. Survivor parkuru + aldı. Gece erken yatmıyorsanız disko turlarına mutlaka gidin yoksa canınız sıkılır. Havuz kenarına 08:00'dan önce konulan havlular toplatılır yazıyor ama öyle bir şey yok herkes gece yarısı 03:00 / 04:00 gibi havlusunu koyuyor. Gece havuz kenarına 02:00 gibi havlunuzu mutlaka koyun. Yoksa sabah ayakta kalır bütün günü öyle geçirirsiniz. Verdiğiniz paranın karşılığını alıyorsunuz. Otelden genel olarak memnun olarak ayrıldık .

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (242) 922 06 18
Larissa Hill Beach
Larissa Hill Beach
Pamukyeri Mah. D400 Üzeri
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otel site şeklindeki ormanlık bir alandaydı. Tesisin büyük olmasından dolayı biraz yorucuydu. Bizim kaldığımız yerden denize gitmek için 250 merdiven inmemiz gerekiyordu ama plajından keyif aldık. Genel temizlik iyiydi, personel güler yüzlüydü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (242) 922 06 18
Larissa Hill Beach
Larissa Hill Beach
Pamukyeri Mah. D400 Üzeri
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otele ilk girdiğimizde verilen odadan hiç memnun kalmadık. Etstur aracılığıyla gitmiştik ve bu sorunumuzu onlara belirttik sonrasında odamız değişti ve yeni odamızda hiçbir sorunumuz olmadı.Oteldeki havuz ve deniz hizmetleri bizi çok memnun etti. Deniz için gidenler keyfini çıkarabilirler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 26 83
White City Beach Hotel
White City Beach Hotel
Gerpelit Mevki
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine bu otelde konakladım. Otel çok güzel bir oteldi. Yemekleri lezzetliydi. Otel çalışanları çok kibar ve iyi niyetli insanlardı. Odalar havuz ve deniz manzaralıydı. Uygun fiyata güzel bir tatil yaptım. Herkese teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 466 30 46
Titan Garden Alanya
Titan Garden Alanya
Baklabeleni Mevkii 07490
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otel beklediğimizden daha güzel ve kaliteliydi. Denize sıfır olması, kendi plajı ve iskelesi olması çok güzeldi. Otelin terasından çok güzel bir manzara görünüyordu. Odamız konforlu ve temizdi. Sabah kahvaltıları güzeldi ve kahvaltıdan hemen sonra denize ve havuza ulaşabilmek çok güzeldi. Otel personelleri çok güler yüzlü ve ilgiliydi, sayelerinde tatilimiz daha da güzelleşti. Burası tavsiye edebileceğim bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 600 61 59
Telatiye Resort
Telatiye Resort
Merkez Mah. Ayışığı Sok. No:4
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Kapalı havuzlar gerçekten kapalı, sabah birkaç saat akşam birkaç saat açık :) Havuz gündüz kapalı olur mu kardeşim! Oda temizliği on numara süper, deniz taşlı ve hemen derinleşiyor, yemekler fena değil bir de inek eti diye hindi eti vermeseler. Salata yeşillik güzel. Aman otelde masaj yaptırman paranız boşa geder. Animasyon ekibi güzel. Kalabalık değil idare eder ama büyüyünce 5 yıldızlının hakkını verecek abisi :)) Geçen yılki 5 yıldızlı otel ile burayı karşılaştırınca. :((

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
3
0 (850) 602 23 03
Ganita Holiday Village
Ganita Holiday Village
Konaklı Mah. Talip Kahraman Cad.
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Tek kelimeyle kötü bir otel. Gitmeden önce yorumları mutlaka okuyunuz. Hasta olmadan gelirseniz çok şanslısınız. Otel hijyen konusunda daha önce kapanmış. Açılalı iki yıl olmuş biz de bunu oradaki çalışanlardan öğrendik. Mutlaka yorumları okuyun öyle gidin. Tatiliniz zehir olmaz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 04 21
Eftalia Ocean Resort & Spa
Eftalia Ocean Resort & Spa
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otelde her şey düşünülmüş. Kesinlikle şimdiye kadar gittiğimiz en muhteşem otel. Çocuklu aileler için çok ideal. Çocuklar için otelde çok fazla imkan var. Otelin havuzları çok güzel ve kaydırakları çok eğlenceli hem çocuklar hem de yetişkinler için birçok kaydırak var. Yemekler çok temiz, lezzetli ve çeşitli. Otel çok kalabalık olmasına rağmen personeller herkes ile tek tek ilgileniyor, çok hızlılar ve her daim güler yüzlüler. Bu otelde hem biz hem de çocuklarımız çok eğlendik ve çok güzel vakit geçirdik. Biz seneye yine buradayız, sizlere de tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (242) 922 06 18
Larissa Hill Beach
Larissa Hill Beach
Pamukyeri Mah. D400 Üzeri
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otel kesinlikte Türklere göre bir otel değil. Bu yıl Ruslarla anlaşmışlar. Anonslar, yemekler, animasyonlar hepsi Ruslara göreydi. Çalışanların çoğu bile sadece Rusça biliyor. Kendimizi Rusya'da hissettik. Sadece havuz ve denizden memnunduk. Derdimizi Türk olduğumuz için anlatmakta çok zorlandık. Gittiğimize pişman olduk. Kesinlikle gelmeyin.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 04 21
Eftalia Ocean Resort & Spa
Eftalia Ocean Resort & Spa
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otel gerçekten çok kaliteli ve başarılı. Otelde eleştirilecek bir şey bulmak imkansız. Yemekler muazzam lezzetli ve çeşit çeşit. Odamız harika ve tertemizdi, çok memnun kaldık. Personellerin ilgisi zaten otelin kalitesini belirliyor, etrafta sürekli bizleri memnun etmek için koşturan ve buna rağmen hep güler yüzlü olan arkadaşlarıma gerçekten çok teşekkür ediyorum. Otelin havuzları, sahili ve denizi çok güzel. Biz çok keyifli bir tatil geçirdik, sizlerde mutlaka bu otele gelmelisiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (850) 602 23 03
Ganita Holiday Village
Ganita Holiday Village
Konaklı Mah. Talip Kahraman Cad.
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Kaldığım en kötü otel, kötünün kötüsü. 1 gün kaldım, o da mecburiyetten kaldım. Ertesi gün otelden çıkış yaptım ve başka otele geçiş yaptım, her yer ve her şey pisti. Diğer başkalarını yaptığı yorumlara da bakın. Ben başkalarının yorumlarına pek inanmamıştım, acaba demiştim ama gerçekmiş, ama dememek gerekiyormuş. Otelden çok günübirlik plajlar, yani halk plajı gibi. Görevlileri uyarıyorsunuz ama hiçbir şey değişmiyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
3
0 (850) 602 23 03
Ganita Holiday Village
Ganita Holiday Village
Konaklı Mah. Talip Kahraman Cad.
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Hayatımda gördüğüm en kötü otel, şakın fotoğraflara aldanıp gelmeyin, temizlik adına küçük bir artı yok, insan tatilinin bitmesini ister mi, ailece nefret ettik, odalar eski ve kirli, böcekler resmen cirit atıyor etrafta, çocuklar hasta olmasın diye çamaşır suyu ile lavaboları kendim temizledim, çarşafların değişmesi için on kez resepsiyonu aradım, TV bildiğiniz yetmişli yıllardan kalma ve program yok, havuzlar kirli, deniz çok dalgalı ve kayalık, bir tek çalışanlar saygılı, onların hatırı için puanım 3.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 600 54 58
Hedef Resort & Spa Otel
Hedef Resort & Spa Otel
Telatiye Mevkii
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Bu sabah çıkış yaptım, 10 gün kaldım... 10 gün boyunca soğuk suya para verdim dışarıdan alıp. Meyve suları tozdan, kola, soda, vs. hepsi fıçıdan, şişeden değil yani, tadı kötü... Animasyon iyi ancak hotel odasında klima çok alakasız yere konulmuş, sırtım tutuldu. Sıra mı? Her daim, her şeyde... Oğlum dondurma seviyor diye özellikle tercih ettim ama kısıtlı zamandan alamadım çoğu zaman... Yemeklerde ise Ruslar sağ olsun açlıktan çıkmış gibi, et ürünleri saniyede tükeniyor ki yemeğin tam saatinde orada olmama rağmen... Garsonlar ise zavallı, yoruluyorlar, isyanda... Sıra beklemekten yemek yiyememek, soğuk içeceğe, hatta suya hasret kalmak, hem de her şey dahil hotelde... :(((

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 26 83
White City Beach Hotel
White City Beach Hotel
Gerpelit Mevki
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Gittiğim en güzel ve kaliteli otellerden biriydi. Otel çalışanları samimi ve içten insanlardı. Yaptıkları güzel ve kusursuz hizmet için hepsine çok teşekkür ederim. Otelin içindeki partiler ve etkinlikler çok güzeldi. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 04 21
Eftalia Ocean Resort & Spa
Eftalia Ocean Resort & Spa
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otelden gerçekten çok memnun kalarak ayrıldık, hatta ayarlayabilirsek yaz bitmeden tekrar gelmek istiyoruz. Çocuklarımız otele bayıldı, gitmek istemediler. Otel tam bir çocuk dostu, aileler ise çok rahat ediyor. Çocuklarımızı mini cluba içimiz rahat ederek bıraktık ve keyifleri hep çok yerindeydi. Tüm personeller gerçekten çok özverili, ilgili, saygılı ve en önemlisi hep güler yüzlüler. Otelin aqua parklarına bırakın çocukları biz bile bayıldık. Yemekler desen zaten tartışılmaz, şimdiye kadar birçok otelde kaldım ama bu kadar lezzetli yemekler yememiştim ve çeşitlerde oldukça fazla. Otelin genel temizliği ve odaların temizliği çok güzeldi. Odamızdan memnun kaldık, tam bir aile odasıydı ve içinde her şey mevcuttu. Bu otele kaliteli ve eğlenceli bir tatil geçirmek istiyorsanız kesinlikle gelmelisiniz. Her şey için çok çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
3
0 (850) 602 23 03
Ganita Holiday Village
Ganita Holiday Village
Konaklı Mah. Talip Kahraman Cad.
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Halen otelinizde konaklamaktayım. Kızımın karın ağrısı ve ishal şikayeti oldu. Edirne'de doktorumuzu aradık, bize ilaç ismi verdi ve yoğurt yemesini önerdi. Yemekhaneye 1 kase yoğurt istemek için gittim ve yemek saatine daha 15 dakika olduğunu ve beklemem gerektiğini söylediler. Ben de, kardeşim keyif için değil, doktor söylediği için, ne olacak bir kase yoğurttan dedim ama yine de vermediler. Birçok aksaklığı ne kadar para o kadar köfte mantığıyla görmezden geldim ama sağlık için bile bunu yaparlarsa yazıklar olsun diyor ve verdiğim parayı helal etmiyorum. Bu anlayışa bu kadar para bile değmez.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 466 46 82
Caretta Beach Club Hotel
Caretta Beach Club Hotel
Nergiz Sok. No. 5
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Uzun süreli bir araştırmanın sonunda bu oteli tercih ettik. Yaptığımız bu tercihten çok memnun kaldık. Otel çalışanları güler yüzlü ve arkadaş canlısıydı. Gördüğüm en çalışkan ekip olabilirler. Animasyon ekibi çok iyiydi. Yemekler çok lezzetliydi ve çeşit yeterliydi. İçecekler güzeldi. Denizi çok güzeldi. Herkese tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 26 83
White City Beach Hotel
White City Beach Hotel
Gerpelit Mevki
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otel tam bir aile oteliydi. Yemekler lezzetliydi ve çeşitliydi. Aç kalmanız imkânsızdı. Herkesin damak tadına uygun bir menü vardı. Otel çalışanları güler yüzlü ve arkadaş canlısı insanlardı. Otel genel olarak çok temizdi. Otelin spası çok güzeldi. Herkese öneriyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 466 46 82
Caretta Beach Club Hotel
Caretta Beach Club Hotel
Nergiz Sok. No. 5
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Yıllardır çeşitli otellerde hem kış hem de yaz aylarında tatil yapıyorum. Bu otel kaldığım en iyi otellerden biriydi. Yemekleri inanılmaz güzeldi. Izgara olsun tatlı olsun veyahut meyve olsun her türlü yemek çeşidinden bolca vardı. Odalar çok temizdi. Otel personelleri arkadaş canlısı ve samimi insanlardı. Havuzu ve aquaparkı çok güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 466 30 51
Titan Select Otel
Titan Select Otel
Baklabeleni mevkii
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otelde 3 gece ailecek kaldık. Otele verdiğiniz paraya pişman olmazsınız, otelde her şey çok güzel ve çok güzel ağırlandık. Yemekleri çok güzel ve çeşitliydi. Otelin havuzu hijyenikti. Otelin ortak kullanım alanları ve odamız tertemizdi. Personelleri çok ilgililer, saygılılar ve samimiler. Biz gerçekten çok memnun kaldık, her şey için teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 61 59
Telatiye Resort
Telatiye Resort
Merkez Mah. Ayışığı Sok. No:4
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Bu yıl tatilimi Telatiye Resort'ta yaptım ve inanılmaz bir hafta geçirdim. Hatta nasıl bittiğini anlamadım. Oldukça konforlu temiz güler yüzlü ve nazik çalışanlara sahip bir otel. Yemekler damak tadına mutlaka değişiklik gösterecektir o konu hakkında yorum yapamam ama otelin animasyon ekibi gerçekten mükemmeldi. İlgi ve alakaları gösterileri yaptıkları aktiviteler bizi çok memnun etti ve eğlendirdi. Otel gerçekten tam bir aile oteli. Ayrıldığımız gün üzgün bir vedalaşma bile gerçekleştik bazı yetkililerle sanki evinden ayrılıyormuşsun gibiydi. Herkese tek tek teşekkürlerimi bir borç bilirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (242) 922 06 18
Larissa Hill Beach
Larissa Hill Beach
Pamukyeri Mah. D400 Üzeri
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Yeşillikler içinde mis gibi konaklama yaptığımız uygun bir oteldi. Alanya'nın sıcağında bile yeşillik içinde olmak insana ferahlık veriyor. Otelin havuzu kullanım için idealdi.Odası güzel, rahat, temiz ve genişti. Otelin yakın olduğu plaj çok güzeldi. Personel ilgili ve güler yüzlüydü.Alanya'da yaz tatili yapmak istersek tekrardan bu otelde kalacağız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 466 42 70
Beach Club Doğanay Otel
Beach Club Doğanay Otel
Gelpelit Mevkii
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Genel olarak çok memnun kaldığımız ve hiçbir sorun yaşamadığımız çok güzel bir oteldi. Animatörler sayesinde durmaksızın bir eğlence ve etkinlik vardı. Bu durum tatil boyunca sıkılmanızı engelliyor. Yemekler çok çeşitli ve lezzetliydi. Tek sorun otelin çok kalabalık olmasıydı. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 15 41
Konaklı Nergis Boutique Otel
Konaklı Nergis Boutique Otel
Konaklı Nergis Otel, Merkez Mahallesi Nergis sokak No:4
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Bu otele geldiğimde kendimi evimde gibi hissediyorum. Özellikle otel sahibi Mehmet Ali ve kardeşleri çok misafirperver ve candan insanlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 466 47 53
Limoncello Club Konaklı
Limoncello Club Konaklı
Pamukyeri Mah. Kulak Mevkii No:31
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Dinlenmek ve rahatlamak isteyenler için çok uygun bir otel. Özellikle otel personeli çok iyiydi. Her daim güler yüzlerini koruyorlardı ve çok nazik davranıyorlardı. Yemeklerden lezzet olarak memnun kaldık ancak çeşit açısından sıkıntılar vardı. Tekrar görüşmek üzere, her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (242) 922 06 18
Larissa Hill Beach
Larissa Hill Beach
Pamukyeri Mah. D400 Üzeri
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Bayram tatilinde gitmiş olmamıza rağmen ki otel full doluydu, çalışan personelin yüzündeki gülümseme, ilgili olmaları ve genel temizlik anlamında hiçbir sorun yaşamadık. Odalar ideal şekildeydi, rahat ve konforlu kalabildik. Alanya sıcağında en önemli olan şey klimaydı ve onu da sorunsuz bi şekilde kullanabildik. Havuzu güzeldi ama biz denizi tercih ettik ve plajından çok keyif aldık. Yaz tatili için ideal yerlerden birisiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 21 06
Saphir Hotel
Saphir Hotel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Geçen senede bu otelde yapmıştık tatilimizi ve çok memnun kalmıştık o yüzden yine bu oteli tercih ettik. Otele girdiğimiz andan çıkış yaptığımız ana kadar çok güzel ağırlandık. Personellerin hepsi güler yüzlü ve ilgiliydi. Otelin yemekleri yeterli ve lezzetli. Otel tertemiz, etrafta kirli ya da pis bir şey göremezsiniz. Animasyonlar ve şovlar çok eğlenceliydi. Otel çocuklu aileler için gayet uygun, tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 83 77
Infinity Beach Hotel
Infinity Beach Hotel
Kale Mah. İskele cad. No. 3
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Çok değer verdiğim bir arkadaşımın tavsiyesi ile ailecek gittik. Gerek yemek, gerek güler yüzlü aile oteli olması, gerekse de temizlik açısından gerçekten önerebileceğim bir otel. 4 yıldızlı, tatlı bir otel. Sıcak yemekler daha farklı olabilir belki ama yine de güzeldi. Her şey için çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 466 25 84
Royal Garden Select Hotel
Royal Garden Select Hotel
Merkez Mah.Gucuoglu Sok. No:5/A
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Bayram tatili için tercih ettiğimizden biraz yoğunluk vardı. Şansımıza hava çok iyi değildi ve dalgadan dolayı pek denize giremedik. Ancak, havuzu kafiydi ve çok da güzeldi. Personel çok ilgi gösterdi. Her şeyimize, her sorunumuza, her isteğimize yardımcı oldular. Örneğin şampuanımız bittiğinde anında geldi. Bir temizlik yapılmasını, bir şeyin değişmesini istediğimizde hemen ilgilendiler. Hiçbir işi aksatmıyorlar. Birçok otelde bazı şeyler için yalvaracak hale geliyorsunuz resmen. Burada hiç böyle bir şeyle karşılaşmadık. Hepsine bu mükemmel hizmetlerinden ötürü teşekkür ederim. Animasyon çok güzeldi. Güzel ve profesyonelce bir animatör seçimi yapmış otel. Güzel bir tatil oldu bizim için. Düşünenlere tavsiye edebileceğim bir otel. Konumu da fena değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 466 25 84
Royal Garden Select Hotel
Royal Garden Select Hotel
Merkez Mah.Gucuoglu Sok. No:5/A
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Ailemle birlikte yaptığım bu tatilde hepimiz çok mutlu ayrıldık otelden. En memnun kaldığımız ise çalışanları oldu. Hiçbir otelde bu denli güler yüzle yaklaşan ve her şeyi en iyi şekilde yapmaya çalışan personel görmedim. Böyle devam edin. Ailemi getirdiğim ve her şeyi ben ayarladığım için ya bir şey kötü olursa korkusu vardı içimde ama daha güzel ağırlanamazdık heralde. Havuz çok güzel temizleniyor. Her zaman tertemiz. Yemeklerin tadını çok beğendim, yapan şefin eline sağlık. İçecek oldukça çeşitliydi. Şezlonglar çok bol miktarda var. Bazı otellerde yoğunlukta şezlongsuz kalabiliyorsunuz. Bayram olduğu halde geç gitsek bile böyle bir sıkıntıyla karşılaşmadık. Odamızın manzarası harikaydı ve sanıyorum ki hepsi manzaraya bakıyor. Seneye de araştırmama gerek olmadan tercih edeceğim otel burası olacak.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)