Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Konaklı Otelleri

Konaklı için {{ (filteredHotels).length}} / 64 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Konaklı Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Konaklı son yıllarda birbiri ardına inşa edilen beş yıldızlı otelleriyle birlikte oldukça fazla gelişim gösteren tatil beldelerinden olmuştur.

Alanya Konaklı, Türkiye'nin başta gelen turizm merkezlerinden Antalya'ya bağlıdır. Antalya Havalimanı'na 105 kilometre ve Alanya'ya 10 kilometre uzaklıktaki konumuyla her sene pek çok tatilciyi ağırlamaktadır.

Dokuz kilometre sahil şeridine sahip olan Alanya Konaklı'da oteller genellikle 4 veya 5 yıldızlıdır. Bu oteller her şey dahil veya tam pansiyon ve yarım pansiyon seçenekleriyle hizmet vermektedirler.

Yaz aylarında boş oda bulmanın çok güç olduğu Alanya Konaklı otelleri genellikle plaja sıfır konumdadır ve otellerin kendilerine ayrılmış özel plajları ve şezlongları bulunur. Havuz, fitness salonu, tenis kortu gibi birimleri de bünyesinde bulunduran Alanya Konaklı otelleri huzurlu bir tatil geçirmeniz için ideal yapıdadır.

Konaklı'nın dokuz kilometre uzunluğundaki kumsalından denize girmek ve sapsarı kumlarında güneşlenmek ise tatilinizin en keyifli aktivitesi olabilir.

Antalya Konaklı otellerinde konakladığınız süre boyunca gezebileceğiniz tarihi yerler de mevcuttur. Bunlardan bazıları şu şekildedir: Şarapsa Kervansarayı, Auage Antik Kenti, Büyük Çiriş Tepe Yapı Kalıntısı, Kışlabeleni Yapı Kalıntısı

Alanya Konaklı'ya ulaşım da çok rahattır ayrıca. Alanya'ya sadece 12 km mesafede konumlanan Konaklı'da minibüsler yaz aylarında sürekli çalışmakta olup Antalya Havalimanı'ndan havayolu ve karayolu ile beldeye ulaşım mümkündür.

Siz de bir zamanlar sultanların da yaşadığı, Akdeniz'in gözde beldelerinden olan Konaklı'da tatil yapmak isterseniz bir an önce rezervasyonunuzu yaptırmanızı öneririz. Özellikle yaz aylarında bölgede aşırı bir yoğunluk olduğunu unutmamanız gerek.

Alanya Konaklı tatiliniz için şimdiden iyi eğlenceler dileriz.

Her yıl yerli yabancı binlerce turiste ev sahipliği yapan Konaklı'da bütçenize ve zevkinize göre birçok konaklama seçeneği mevcut.

Alanya Konaklı, ülkemizin tatilciler tarafından en çok tercih edilen bölgelerinden biri. Her yıl yerli yabancı binlerce turiste ev sahipliği yapan Konaklı'da bütçenize ve zevkinize göre birçok konaklama seçeneği mevcut.

Konaklı'da otel fiyatları her bütçeye uygun alternatifler sunuyor; çünkü Alanya Konaklı'da farklı kategoride pek çok otel var. 4 ve 5 yıldızlı tatil köyü, küçük tatil otelleri, pansiyonlar, apart oteller Konaklı otelleri arasında öne çıkan tesisler. Bölgede farklı birçok konaklama tesisi olduğu için de Alanya Konaklı otel fiyatları çok geniş bir seçenek yelpazesine sahip.

Konaklı otel fiyatlarını inceleyerek dilerseniz ekonomik bir konaklama dilerseniz lüks bir tatil yapabilirsiniz. Yaz aylarında Konaklı'da otel fiyatları taleple doğru orantılı olarak artıyor. En yoğun dönem olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında Alanya Konaklı otel fiyatları da en yüksek seviyesine ulaşıyor. Ancak bu dönemde dahi ucuz konaklama yapmanız mümkün Konaklı'da.

Yaz aylarında Konaklı otel fiyatları gecelik ortalama 50 TL'den başlıyor 400-450 TL'ye kadar çıkıyor. Konaklama tipine ve kalacağınız otele göre değişen Konaklı otel fiyatlarına çoğunlukla kahvaltı da dahil oluyor. Ancak Konaklı'da her şey dahil hizmet veren otellerin sayısı oldukça yüksek; böylece konaklama için ödeyeceğiniz ücret tatil harcamalarınızın çoğunu kapsamış oluyor.

Konaklı'da çok sayıda tatil köyü ve her şey dahil konseptte hizmet veren otel olduğu için erken rezervasyon yaptırmak Konaklı'da uygun fiyatlarla konaklamak için en avantajlı yol. Kış aylarında başlayana erken rezervasyon dönemini kaçırmazsanız Alanya Konaklı'da çok uygun fiyatlarla lüks bir tatil yapmanız mümkün.

Konaklı Hakkında

Konaklı, ülkemizin en önemli turizm merkezi olan Antalya ilinin Alanya ilçesine bağlı nadide bir turizm beldesidir. Antalya Havalimanı'na 105 km., Alanya'ya 10km. mesafesi ile 9 km.'lik sahil şeridi ile Konaklı Akdeniz'in parlayan yıldızıdır.

Konaklı son yıllarda oldukça fazla gelişim gösteren tatil beldelerinden olmuştur. Hatta Konaklı'ya ülkemizin en büyük tatil beldesi demek yanlış olmaz. Nüfusu 30.000'lere yakın olan Konaklı'nın yaz aylarında bir çok yerli yabancı turistin akını ile nüfusu 100'000'lere ulaşmaktadır.

Konaklı, ekonomisi genellikle tarıma dayalıdır. Konaklı Akdeniz iklim kuşağında olduğu için kışlar ılık ve yağışlı, yaz ayları kurak geçmektedir. Bu iklim şartları Konaklı'da sebze ve meyve üretimini mümkün kılmaktadır. Konaklı'da ülkemiz genelinde pek yetişmeyen muz gibi meyveler yetiştirilmektedir. Son yıllarda turizmin gelişimi ile Konaklı ekonomisi gelişmiş ve turizme bağlı olarak şekillenmiştir. Konaklı'da 50'nin üzerinde çeşitli büyüklüklerde konaklama tesisi bulunmaktadır. Her yıl Konaklı'da yatak kapasitesi arttırılmaktadır. Konaklı halkı tarımın yanı sıra turizm ile de geçimlerini sağlamaktadırlar. Hatta Konaklı'da nüfusun yarıdan fazlası geçimini turizmden sağlamaktadır. Konaklı sahip olduğu yatak kapasitesi ile Alanya yatak kapasitesinin dörtte birine sahiptir. Konaklı sınırları doğuda Çakal Adası ile başlayıp batıda Kozancık Deresi arasıdır.

Konaklı'nın bu gelişiminde bir çok neden vardır. Konaklı'nın upuzun sahili, Konaklı'ya bir kez gelenlerin belleklerinden silinemeyecek kadar güzeldir. Konaklı'nın bu eşsiz sahili yaz boyunca cıvıl cıvıldır. Akdeniz'in masmavi sularında Konaklı'da yazın sıcağında serinlerken, sapsarı kumlarında güneşlenme fırsatı tatilinizin unutulmazları arasına girecektir. Konaklı'da uzun bir süre gülümseyen güneş, Konaklı'nın adeta sembolü gibidir. Güneşi pek az gören ülkelerden Konaklı'ya gelen turistler bu şirin beldenin büyüsüne kaptırıverirler kendilerini hemen. Hem yerli hem yabancı turisler o kadar çok sevmişlerdir ki Konaklı'yı burada 4 mevsimi yaşamak için ev satın almışlardır.

Konaklı, masmavi denizi, geniş ve uzun kumsalı, başınızın üzerinde parıldayan güneşi ile birlikte bir çok aktiviteye imkan sunması ile de tatilciler için çekim merkezi olmuştur. Konaklı'da masmavi suların tadını çıkarırken, bir çok su sporunu yapma imkanına sahipsiniz. Profesyoneller eşliğinde hemen Konaklı'nın yanıbaşındaki çaylarda Rafting yapılabilir, Atv-Jeep ile doğa içinde safari yapabilir, Konaklı'da tekne turuna katılıp, Akdeniz'in eşsiz koylarında bir bir mavi ve yeşilin tadını çıkarabilirsiniz.

Konaklı'nın doğal güzellikleri ile tarihi de merak uyandırmaktadır. Şarapsa Kervansarayı, Auage Antik Kenti, Büyük Çiriş Tepe yapı kalıntısı, Kışlabeleni Yapı kalıntısı Konaklı'nın tarihi yapılarını teşkil etmektedir. Konaklı 1000'li yıllarda yerleşim merkezi olarak kullanılmaya başlanmıştır. Keykubat'ın Alanya'yı fethinden sonra Konya ile Alanya'yı bağlamak için kullanılan yol üzerinde yer almıştır Konaklı. Konaklı'da Selçuklu Sultanı Keykubat adına oğlu, Gıyaseddin Keyhüsrev bir han yaptırmıştır. Konaklı 1992 yılında belde olmuştur.

Konaklı, Alanya'ya bağlı nadide bir turizm beldesidir. Alanya'nın 12 km batısında bulunan Konaklı, Antalya Havalimanı'na 105 km mesafededir. 9 km.'lik sahil şeridi ile Konaklı Akdeniz'in parlayan yıldızıdır. Konaklı son yıllarda oldukça fazla gelişim gösteren tatil beldelerinden olmuştur. Nüfusu 30.000'lere yakın olan Konaklı'nın yaz aylarında bir çok yerli yabancı turistin akını ile nüfusu 100'000'lere ulaşmaktadır.

Konaklı, ekonomisi genellikle turizme dayalıdır. Öyle ki nüfusun %66'sı Konaklı'daki otel ve tatil köylerinde çalışmakta, turizm sektörüne hizmet üretmektedir. Alanya gibi bir turizm merkezinin yatak kapasitesinin dörtte birine sahip olunca, haliyle turizm ön plandadır Konaklı'da.

Konaklılar için tarım da önemli bir geçim kaynağıdır. Konaklı iklimi dolayısıyla turfanda sebzeciliğe elverişli olduğundan seralarda her türlü sebze yetiştiriciliği ile muz yetiştiriciliği yapılmaktadır.

Konaklı sahil şeridi doğuda Çakal adasından başlayıp batıda Kozancık Koyağı deresinin Akdenize döküldüğü yerde sona erer. Bu da yaklaşık 9 km'lik uzuuuuun bir sahildir.

Konaklı'nın tatil için ve yaşamak için tercih edilmesinin bir sürü sebebi vardır. Boşuna değildir bu kadar yoğunluk. Konaklı'nın uzuuuuun ve eşsiz sahili, Konaklı'ya bir kez gelenlerin belleklerinden silinemeyecek kadar güzel ve yaz boyunca cıvıl cıvıldır. Akdeniz'in masmavi sularında Konaklı'da yazın sıcağında serinlerken, sapsarı kumlarında güneşlenme fırsatı tatilinizin unutulmazları arasına girecektir. Konaklı'da uzun bir süre gülümseyen güneş, Konaklı'nın adeta sembolü gibidir. Güneşi pek az gören ülkelerden Konaklı'ya gelen turistler bu şirin beldenin büyüsüne kaptırıverirler kendilerini hemen. Hem yerli hem yabancı turistler o kadar çok sevmişlerdir ki Konaklı'yı burada 4 mevsimi yaşamak için ev satın almışlardır.

Konaklı, masmavi denizi, geniş ve uzun kumsalı, başınızın üzerinde parıldayan güneşi ile birlikte bir çok aktiviteye imkan sunması ile de tatilciler için çekim merkezi olmuştur. Konaklı'da masmavi suların tadını çıkarırken, bir çok su sporunu yapma imkanına sahipsiniz. Profesyoneller eşliğinde hemen Konaklı'nın yanı başındaki çaylarda Rafting yapılabilir, Atv-Jeep ile doğa içinde safari yapabilir, tekne turuna katılıp, Akdeniz'in eşsiz koylarında bir bir mavi ve yeşilin tadını çıkarabilirsiniz.

Doğal güzellikleri kadar tarihi de merak uyandırmaktadır Konaklı'nın. Şarapsa Kervansarayı, Auage Antik Kenti, Büyük Çiriş Tepe Yapı Kalıntısı, Kışlabeleni Yapı kalıntısı Konaklı'nın tarihi yapılarıdır.

Şarapsa, Telatiye ve Konaklı olarak bugüne kadar üç isim değiştiren Konaklı tarihi araştırmalara göre 1100'lü yıllarda yerleşim merkezi olarak kullanılmaya başlanmıştır. Selçuklu Sultanı Alaeddin Keykubat'ın Alanya'yı Selçuklu Devletinin başkenti Konya'ya bağlamak için sahilden açtığı yolun üzerinde bulunan Konaklı, uzun yıllar sultanına ev sahipliği yapmıştır. Alaeddin Keykubat'ın oğlu Gıyaseddin Keyhüsrev II babasının anısına Konaklı'da bir han yaptırmıştır.

Sadrazam Talat Paşa dönemine kadar Şarapsa olarak devam eden kasabamız burada çiftliği bulunan Talat Ağanın teşebbüsü ile Telatiye'ye çevrilmiştir. Daha sonra yapılan isim düzenlemesinde Konaklı ismini almış ve 1992 yılında da Belediye olmuştur.

Konaklı'ya ulaşım da çok rahattır. Alanya'ya sadece 12 km olan Konaklı'da sürekli minibüsler çalışmakta ve Antalya Havalimanı'ndan havayolu ve karayolu ile ulaşım mümkündür Konaklı'ya.

Siz de bir zamanlar sultanların yaşadığı bu gözde Akdeniz beldesi Konaklı'ya tatil yapmak isterseniz, Konaklı otel fiyatlarını inceleyip, biran önce Konaklı Otel rezervasyonunuzu yaptırmanızı tavsiye ederim. Kesenize ve kafanıza uyan Konaklı Apart Otellerinden birinde, bir Konaklı Butik Otelinde, bir Konaklı Pansiyonunda veya bir Konaklı Otelinde geçirebilirsiniz tatilinizi.

Konaklı otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Palmeras Beach Hotel
Palmeras Beach Hotel

-

Yemekler kötü

Otelde havlular günlük değişmiyor. Havuzda sabahın 6'sında kalkarsanız şezlong bulabilirsiniz. Odadaki duşlar kullanışsız. Yemekler de kötü. Rus vatandaşlara hizmetten başka bir şey yok. Hiçbir şeye çözüm yok. O yüzden tercihinizi başka otelden yana kullanın. Bizim gibi hüsrana uğramayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eftalia Ocean Resort & Spa
Eftalia Ocean Resort & Spa

-

Odalar temizlenmiyor

Oteldeki 3. günüm. Odalar temizlenmiyor. Getirmişler yabancı uyruklu çalışanları, onlar da bir halt bilmiyor. Adamın yüzüne bön bön bakıyor. Ultra her şey dahil sadece adında var ama otel içeriğinde yok. 2975 TL verdim, 100 TL'lik hizmet bulamadım. Mini bar söylemesen dolmuyor. Havlular balkona asılıyor, ben asmayı bilmiyorum sanki. Dondurma ücretli, ultra her şey dahil ya, ondan sanırım. Havuz başında ne animasyonu var ne de görevli, herkes kendi haline tek edilmiş. Bardaklar şezlong etraflarında yuvarlanıyorlar. Bara gidiyorsun, bira istiyorsun, bira esansı katılmış su gibi. Görünüşe aldanmayın. Hizmet yok, zevk alamıyorum otelden.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Akropol Hotel
Akropol Hotel

-

2 yıldızlı gibi

Yıl şu an 2017'de yazıyorum. Ben 2000 senesinde gittim Akropol Hotel'e. Şu an 28 yaşındayım, o zaman 11 yaşımdaydım. Deniz için gidecekler gitmesin. Otel 4 değil 2 yıldızlı gibi, havuzlar eklenmiş, onun dışındakiler aynı, masa tenisi dahi duruyor. :) Ailece gidilecek bir otel diyebilirim, onun dışında tercih etmem kendim bu otele gitmenizi. Alanya'da mükemmelin üstü oteller var, herkes bütçesine göre. ;)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eftalia Ocean Resort & Spa
Eftalia Ocean Resort & Spa

-

Hindi eti verdiklerini düşünüyorum

Bu kadar berbat bir otel görmedim, müşteri ilişkileri kötü, eşim zehirlendi ilgilenen olmadı. Yemekler kötü 2600 TL verdim 5 güne. Sakın ultra her şey dâhil değil oda temizliği berbat, eski yıkanmamış örtüleri tekrar seriyorlar, sakın gitmeyin paranızla rezil olursunuz. Et ızgara bittiğinde hindi etini kakalıyorlar, otel anlayışı yok, müşteri memnuniyeti yok, gelen bir daha gelmez aktivite yok eğlence yok yok yok üzerine kurulu insan kandırmalı mükemmel yazacak o kadar çok şey var ki…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aydınbey Relax Hotel
Aydınbey Relax Hotel

-

Yemek bölümünden memnun kalmadık

Aydın Bey'in dikkatine, kısaca oteliniz çok kötü, nereden başlayacağımı bilmiyorum, web sitenizde oteliniz ilgili yazmış olduğunuz hiçbir şey gerçekçi değil. Yemekler berbat, sitedeki yemek bölümüyle uzaktan yakından alakası yok, odalar ona keza, sahildeki şezlonglar berbat, yani kısacası burası için verilen paraya yazık, çok kötü bile yanında sönük kalır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eftalia Ocean Resort & Spa
Eftalia Ocean Resort & Spa

-

Yemekleri hiç beğenmedik

Hindi hindi hindi, o zavallı da soğuk ikram ediliyor ki ikram denemez ortaya atılıyor yersen. Asker ocağında daha konfor vardı gerisini siz düşünün. Mutfak ekibi çoğu yabancı uyruklu zavallı kişiler, aşçılara gelince ocak başında çalışırken zıkkım yiyin modunda, tüm gıdalar dondurulmuş ve hazır fabrika malı, diyorum ya askeriyenin mutfağı buraya 10 çeker, şu an oteldeyim ve kalan 5 gün nasıl geçecek bilemiyorum, geleceklere Allah kolaylık versin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mirador Hotel
Mirador Hotel

-

Yemeklerinden memnun kalmadık

Nerden başlasam bilemedim arkadaşlar, yemekler çok kötü, sabah geç kahvaltı 9-10 arası diyorlar, 9.30'da ürünleri kaldırıyorlar. Akşam yemeği ve öğle yemeği aynı çıkıyor, makarna ve çok kalitesiz bir kıyma türü çıkıyor ve birkaç sebze yemeği (onlar bu kıymaya köfte diyor) yemekler biterse siz talep edene kadar genellikle yenilenmiyor çoğu zaman isteseniz de bu bölüm kapandı diyorlar. Aşçı kıyafetli çocuk işçiler var içerde hiçbiri yemeklerin adını bilmiyor. Restoran bölümü o kadar ufak ki yemeğe 10 dakika geç gelirseniz 30 dakika yer bekliyorsunuz. Yemekler ve yemek bölümü kapasiteye göre yapılmıyor anlayacağınız. Yemekten sonra oturabileceğiniz yerler masa ve sandalyesiyle adeta bir çay bahçesine benziyor. Temizlik anlayışları aynı çarşafı tekrar gererek sermek. Havuz kenarında muazzez Ersoy'dan "kahverengi gözlerin" dinliyorsunuz değiştirin dediğinizde de patronun oğluyla görüşün diyorlar (şaka değil). Deniz o kadar dalgalı ki bazı günler güvenlik sebebiyle girmenize izin verilmiyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
MC Arancia Resort Alanya
MC Arancia Resort Alanya

-

Pet şişe su ücretli

Sadece ve sadece pislikten batan ve görevlilerin hepsi işi bilmez insanlar. Musluk suyu kullanılıyor pet şişe su ücretli, mini bardaki içeceklerin kapağı açılmıştı kaliteli ismini bildiğiniz hiçbir marka kullanılmıyor. Geceyi hastanede geçirdik. Tatili yarıda bırakıp başka bir otele geçtik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mirador Hotel
Mirador Hotel

-

Plaj havlusunu 2. kez vermediler

Gittiğime pişman oldum, sıfır müşteri memnuniyeti. Bir havlu için personelden müdürüne herkesle tartıştım. Personel saygısız ve istediği gibi ahkam kesiyor müşteriye. Otel de buna müsaade ediyor. İlk defa böyle bir şey gördüm. Bir plaj havlusu veriyorlar benimkini denizde başkası almış herhâlde kayboldu diye yenisini istedim vermediler. İkincisini veremeyiz sizin sorumluluğunuzda o dediler ve müdürüne kadar haklılıklarını savundular, üstelik terbiyesizce. Erken ayrıldık otelden çıkmazsak jandarma çağırmakla tehdit edildik bile o kadar sinirimi bozmuşlar kalır mıyım çıktım tabi de mesele paramı da iade etmediler bir gün eksik yaptım tatili.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
MC Beach Park Resort
MC Beach Park Resort

-

Klima düzgün çalışmıyor

Tatil yapmaya mı geldim stres küpü olmaya mı bilemedim. Resimde görünen oda ile konaklatılan oda aynı değil, klozet kırık, temizlik eksik, yemekleri yenmiyor, bir içecek için 15 dk sıra beklersiniz, 40 derece sıcakta klima düzgün çalışmaz, tuzak bir otel, sakın buraya gelmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Saphir Hotel
Saphir Hotel

-

Tek sıkıntı çok kalabalık

Şu an hala tatildeyim, gerçekten iyi hizmet, kalite, kadro. Tek sıkıntı çok kalabalık ama gene de güzel bir yer tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Kastalia Otel Alanya
Club Kastalia Otel Alanya

-

Balayı çiftine özel muamele yok

Hizmet sıfır, her şey yasak. Temizlik sıfır, havuz sabah akşam pis. Yemekler her gün aynı, patates ve makarna yemekten bıktık, başka yenilmeye değer bir yemek yok. Odada ne su ısıtıcısı, ne mini bar var, sadece günlük bir şişe su veriliyor, onun haricinde dolap boş. Akşam saatinden sonra kahve ve çay vs bulamıyorsunuz. Balayı çifti olarak gittik ama hiçbir ayrıcalık göremedik, üstelik odaya giriş saati 2 olmasına rağmen sabah 9 buçuktan 3'e kadar oda bekledik, girdiğimizde oda hala eski kullananların pislikleriyle doluydu. Ayrıca tek kişilik çift yataklı oda verilmişti. Paranıza yazık etmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eftalia Ocean Resort & Spa
Eftalia Ocean Resort & Spa

-

Dondurma yemek için 2 kilometre

Otelde dondurma yemek için 2 kilometre gitmeniz gerek. Odaya 2 günde 1 kül tabağı getirttirebildim. Kullanılmış ıslak havlular katlanıp yerine asılmış, temizlik şefini oraya çağırıp olayı yerinde gösterdim. İnsan kaynakları İsmail Bey dondurma konusuna yaklaşımı, işinize gelirse, bizde böyle diye cevap veriyor. Mini bar ve kahveyi odada bulmak mümkün değil. Yemekhanede terinizi silmekten yemek yemeniz zor. Otelin önündeki devasa alana, en köşeye yerleştirilmiş bir bar, odada klimalar kendini soğutuyor. 1000 kişilik yemekhanede 1 kişi için 5 dakika lambalar kapatılıp kutlama yapılması diğer insanların 5 dakika karanlıkta bekletilmesi, barlarda plastik bardak sunulması uygun değil. Anlayacağınız üzere berbattan da kötü bir tatil geçirdim. Otel yönetimine teşekkürler.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eftalia Ocean Resort & Spa
Eftalia Ocean Resort & Spa

-

Sahilde kanalizasyon kokusu var

Otel yeni fakat ilk defa gördüm, sauna Türk hamamına sokmuyorlar. 30 TL para istiyorlar, pastanenin önünde beyaz masalar var, sıkıysa hemen dibinde yer alan geç kahvaltı yerinden aldığın yiyecekleri orda ye, kadının hışmına uğruyorsunuz bayramda oradaydık. Gittiğimize pişman olduk, sahile geçerken pis kanalizasyon kokusundan zaten nevriniz dönüyor. Kırgız öğrencileri koymuşlar her yerde onlar var ne dediğinizi anlıyorlar, bir de anlamadığım temizlikte neyse de resepsiyonda da onlar var, odadan bir şey için 7 defa telefon ettik, seni kimse takmıyor.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hedef Resort Hotel
Hedef Resort Hotel

-

Yemekler çok güzel değildi

Geldik, karşılama gayet iyiydi fakat otel iyi değil. Havlu ve çarşaflarda leke var. Belki yıkanmıştır ama çıkmamış, yemekler çok güzel değildi. Odaya ilk girdiğimde sifon çekilmiş ya da çekilmemiş, tuvalet pisti. Banyoda saç vardı. Odada kanalların yarısının çektiği tüplü televizyon var. Açıkçası televizyon özelliği sorun değil ama 5 yıldızlı geçiyor otel her yerde. Klimamız bozuk. Ayrıca 1 aile içinde yaşlıların da olduğu, asansörde kaldı ve SPA katındaki çalışanlardan resepsiyonu aramalarını rica ettiğimizde arayamayacaklarını söylediler. Sonuç olarak resepsiyona biz gittik, söyledik ve asansörü açmaya 1 kişi geldi. Kapağı açamadı ve otel misafirlerinden yardım aldı. Ayrıca biz resepsiyona gitmeden önce kalanlar kapıya yumruk atarak oteli inletmelerine rağmen kimse yardıma gelmedi. Açıkçası bundan önce Kemer'de başka bir otele gittik. Elemanları kabaydı fakat en azından otel güzeldi. Bu tabii ki de elemanların kaba olmasını savunma olarak sayılmasın fakat bundan daha kötü otel olamaz diye çıkmıştım otelden. Hedef Resort Hotel ise daha kötüsünün olabileceğini sert şekilde kanıtlamış oldu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Timo Resort Hotel
Timo Resort Hotel

-

Hizmet, çalışanlar, temizlik

Hiç tereddüt etmeden tercih edilecek bir otel. Tek kelimeyle hizmet, çalışanlar, temizlik 10 numara.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Sun Heaven Hotel
Club Sun Heaven Hotel

-

Animasyon ekibi sadece Rusça konuşuyor

Otelin animasyon ekibi sadece Rusça konuşuyor. Burası Türkiye, ya Türkçe konuşacaklar ya da İngilizce konuşmak zorundalar. Dünya dili. Kesinlikle aile ortamı değil. Oda temizliği, havuz temizliği kesinlikle yok. Para verilecek bir yer değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Atlas Beach Otel
Atlas Beach Otel

-

Konsept değiştirdiğini bilmiyorduk

Tam anlamıyla kötüydü. Biz bayram tatilimizi geçirmek için gittik. Daha önce gitmiştik; ancak sonradan konsept değiştirdiğini bilmiyorduk. Bunun bize önceden söylenmemesi bizi şok etti. Uygun olmadığını görünce “'Ya paramızı geri verin ya da bizi diğer otellerinize gönderin”' dedik, yapmadılar. Üstelik şort giyen kızıma rahatsız edecek kadar çok uyarı geldi ve artık baskı haline dönüştü. 23 yaşına kadar tesettür giymeyen kızımdan tesettür giymesi beklendi. Yemeklere gelince, aşçı bayramdan önce yemekleri yapıp, bayram tatiline gönderilmiş gibiydi. Tatil boyunca makarna, tavuk ve bulgur yedik. Poğaçalar bir haftalıktı. Isıtıp ısıtıp yedirdiler. Yemek çeşidi çok azdı. Bir akşam ızgara yaptılar ve müşteri sayısıyla orantısız olduğu için, müşterilerin çoğu yiyemedi. Personel çalışanlarından olan Büşra Hanım'a çok teşekkürler. Bir tek anlayışlı davranan o oldu. Çok nazik, kibar ve güler yüzlüydü. Geri kalan hiç bir şeyinden memnun değildik. Gitmeden önce bir daha düşünün.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eftalia Ocean Resort & Spa
Eftalia Ocean Resort & Spa

-

Tek tek teşekkür ederim

Otel tek kelimeyle harika, çalışanlar güler yüzlü, cana yakın ve işlerinde bir numara. Buradan özellikle barmen Abdurrahman Boztepe, Gül Cemal, Özkan Boğa, Emre Sezgin, Ali Bey, Deniz Uçar, Murat şef, Umut Bey, Melike Hanım, Sedat Bey ve oda temizliğinde görev yapan Sabahat Çelik hanımefendiye çok ama çok teşekkür ederim kendim ve ailem adına.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Mahberi Beach Otel Konaklı
Mahberi Beach Otel Konaklı

-

Yeterli yemek çeşidi yok

Yemekler kötü, personel yetersiz. Bulaşıklar iyi yıkanmamış. Yeterli masa yok ayakta kalıyorsun. Yeterli yemek çeşidi yok aç kalıyorsun. Asansör arızalı. Odalardaki tesisat eski, sular gitmiyor. Havlular eski pis duruyor vs vs. Parasını ödemediyseniz gelmeyin 1000 TL fazla verin tatiliniz burnunuzdan gelmesin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Sun Heaven Hotel
Club Sun Heaven Hotel

-

Temizlik yok

Parası çok olup çöpe atmak isteyenler gelsin. Temizlik yok, şikayetlerini dinleyen yok, odalar eski, kötü. Tatilcilerin yüzde doksanı Rus, aile ortamı değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hedef Resort Hotel
Hedef Resort Hotel

-

Güler yüzlü hizmet

Otele girişimizden itibaren bükük bir saygı, güler yüzlü hizmet ile karşılandık. Kendi evime giriyor gibiydim. İlk defa bu otele ziyaret ediyorum, inanın evime gelmiş gibiyim. Lobide, havuzda, resepsiyonda hizmet mükemmel. Bilhassa personele teşekkür ederim. Odamız hazır, tertemiz, yemekler herkesin zevkine hitap ediyor, havuzlar, bahçeler, gece eğlencesi mükemmel. Biz çok beğendik. Otel büyük, dışarı çıkma gereği duymuyorsunuz. Tavsiye ederim size de.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hedef Resort Hotel
Hedef Resort Hotel

-

Yemekler istemediğiniz kadar bol

Öncelikle herkese merhabalar. Geçen hafta Hedef Resort Hotel'de tatil yaptık. Arkadaşlarla hem dinlenme hem eğlenme amaçlıydı. Gelmeden yorumlara göz atma imkanımız olmuştu, endişelerim vardı açıkçası. Ama gidip görmeden gerçekten karar vermeyin. Herkes o kadar ilgili ve güler yüzlü, biz memnun kaldık. Hamam, SPA hizmetleri de iyiydi. Spor yapıyoruz, masaj çok iyi gelmişti. Yemekler istemediğiniz kadar bol ve çeşitli, lezzettiler. Gerçekten biz hem dinlendik hem eğlendik. Herkese teşekkür ederiz. Görmeden karar vermeyin. Türkler bu ara sayıları az ama hiç sıkılmadık. Ayrıcalık falan da yok. Herkes aynı. Hizmet aynı. Şimdi arkadaşlarla gittik, daha sonra kardeşlerle ailece düşünüyoruz. Aile olarak da gidilebilecek otel. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hedef Resort Hotel
Hedef Resort Hotel

-

Yemek, içecek, animasyon

Öncelikle şunu belirteyim; işim ve deniz tutkum sebebiyle yüzlerce farklı otelde 100 günden fazla otel konaklamam oldu. Pansiyondan 5 yıldızlı otele kadar çok faklı tesislerde kaldım. Yok böyle bir tesis. Yemek, içecek, animasyon, oda, personel, fiyat, yönetim... Hepsi mükemmel. Örneğin açık büfede aynı anda hem balık hem kırmızı et hem tavuk bulabiliyorsunuz, içeceklerin hepsi marka, içecek dolaplarında her şey bulunuyor, soğuklar ve tatlı çeşitleri çoğu tesisteki gibi birbirinin aynı değil. Çalışanlar yörenin insanı, kibar. İdareciler ilgili, konum harika. Tavsiye ederim, yine gitmeyi düşünebileceğim bir yer, teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hedef Resort Hotel
Hedef Resort Hotel

-

Tüm imkanları harika

Yemekleri başta olmak üzere tüm imkanları harika. Ancak, havuzların temizliği yetersizdi. Bu konuya daha çok dikkat edilirse daha iyi olacak. Gelmeden önce şüphelerim vardı, yorumları okuduğumda beklentim düşmüştü ama yapılan olumsuz yorumları hiç hak etmeyen, bizi çok memnun eden bir otel hizmeti aldık. Paramızın karşılığını aldık, hiç pişman olmadık. Her şey için teşekkürler Hedef Resort Hotel. Tavsiye edeceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hedef Resort Hotel
Hedef Resort Hotel

-

Yemekler gerçekten oldukça başarılı

Bir Türk müteşebbisim böyle bir devasa tesiste ağırlanmaktan onur duyuyorum. Tatil için mayıs dönemini tercih etmiş olup, her şeyden çok memnun kaldığımızı belirtmek istiyorum. Yemekler gerçekten oldukça başarılı, kilo aldık, ayrıldık tesisten. Animasyon ekibine ayrı, görevde yer alan arkadaşlara, servise ayrıca teşekkür ederiz. Konum olarak da, şekil olarak da çok güzel bir yer. Her anlamda hak ediyor beş yıldızı. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hedef Resort Hotel
Hedef Resort Hotel

-

Yemekler gayet başarılı

Yemekler gayet başarılı, personel çok ilgili ve güler yüzlü. Özellikle rezervasyonla ilgilenen bayan çok yardımseverdi. Seneye ailece tekrardan tercih edeceğiz. Çok eğlendik, tereddüt etmeden tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hedef Resort Hotel
Hedef Resort Hotel

-

Yemekler oldukça lezzetli

Otelin genel durumu gayet iyi. İçerideki personel gayet iyi, animasyon departmanı çok başarılı. Her gece ayrı animasyon gösterileri oluyor. Çocuk kulübü her gün aktif olarak hizmet veriyor. Yemekler oldukça lezzetli, çeşit olarak gayet fazla. Temizlik başarılı, tekrar ziyaret edeceğim inşallah. Personelin ilgisine teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hedef Beach Resort Otel
Hedef Beach Resort Otel

-

Güzel ve temiz

2015 yılında gittiğim otel de şahaneydi. Ruslar ve animasyon hariç. Her şey Ruslara hitap ediyordu. Animasyon Rusça, animatörler Rus, Türkçeye bile çevirme zahmeti göstermediler. Lakin otel çok güzel ve temiz, denizi çok kayalık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hedef Beach Resort Otel
Hedef Beach Resort Otel

-

Her şey dört dörtlük

Yorumlara bakmadan gitmiştik eşim ile beraber, çok harika bir tatil geçirdik. Yorum yapmak için Neredekal.com'u ziyaret ettiğimde geçmiş yorumlarına şaşırdım. Çok keyifli bir personel var. Başta yemekler olmak üzere her şey dört dörtlüktü. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hedef Resort Hotel
Hedef Resort Hotel

-

Küçük bir şehir gibi

Küçük bir şehir gibi bir yer. Türk, Rus, Arap, Alman, İngiliz vs. her memleketten insan var. Ultra her şey dahil açık büfe self servis. Havuz başı barı 24 saat hizmet veriyor ve ayrıca snack bar da kafeterya özellikli. Denize mesafesi 50 metre. Burada da ayrıca akşam 17:00'a kadar hizmet veren bir cafe bar mevcut. Denizi temiz ve güzel. Yalnız dalgalı ve 20 metre ileride boyu geçiyor. Otelin ücretli spası da var. Denemeye değer. Kalmaya değer bir tesis. Her şeyiyle süper. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hedef Resort Hotel
Hedef Resort Hotel

-

1.sınıf kalitede

Şimdiye kadar 5 yıldızlı birçok otele gittim. Bir sürü ıvır zıvır çeşit olur ama yemeklerden tat alamazsınız. Hedef Resort Hotel'in yemekleri muhteşemdi. Etler, sebzeler, içecekler 1.sınıf kalitede bizlere sunuldu. Otelin temizliği, konforu, ambiyansı da çok güzeldi. Tek kötü tarafı Mayıs ayında gittiğimizden olabilir, denizi dalgalı ve biraz kirliydi. İskele ve sahil bar henüz kurulmamıştı. Onun dışında havuzu, aktiviteleri, özellikle de yemekleri harika, kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hedef Resort Hotel
Hedef Resort Hotel

-

Yemekler nefis

Otelden çok memnun kaldım. Yemekler nefis. Temizlik 10 numara. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Blue Fish Hotel
Blue Fish Hotel

-

Bu fiyata bu hizmet

Bu fiyata bu hizmet beni çok memnun bıraktı. Biz üç aile bu otelde kaldık. Yemekler olsun, personel, temizlik olsun gerçekten çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bera Alanya Otel
Bera Alanya Otel

-

Çok mutlu ve memnun ayrıldık

2017 yılında da daha fazla kalmayı planlıyoruz. İnşallah hizmetten ödün vermeden devam ederler. Biz ailecek çok mutlu ve memnun ayrıldık. Tüm personele yürekten teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tuğra Suite Otel
Tuğra Suite Otel

-

Yemekleri güzel

Ağustos 2009'da, ailemle 5 gece konakladık. Ailelere uygun bir otel. Mekanı biraz dar olduğu için, kalabalık zamanlarda insan biraz daralıyor. Kendine ait plajı var. Ancak deniz ve plaj çakıl taşlı. Yakınlarda, Avsallar'da deniz ve plaj kumlu, çok güzel. Yemekleri güzel. Tavsiye ederim. Ancak sunduğu hizmete ve mekana göre çok pahalı. İslami oteller diğer otellere göre genelde çok pahalı. Sanırım talep çok olduğu için, bu tür oteller az olduğu için pahalı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hedef Resort Hotel
Hedef Resort Hotel

-

Personel ilgisiz

Ağustos 2016'da üç gece kaldık. Hijyen hiç yok, personel ilgisiz, yemekleri lezzetsiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Titan Select Otel
Titan Select Otel

-

Personel iyi

İnanın yılbaşında bir hafta kaldım. Çok memnun kaldım. Yemekler, içkiler güzel. Personel iyi. En kısa zamanda oradayım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
MC Arancia Resort Alanya
MC Arancia Resort Alanya

-

Yemekleri gayet güzel

Yapılan yorumlara çok üzüldüm, büyük bir haksızlık olduğunu düşünüyorum. 2016 yazında çocuklarımla çok güzel, keyifli ve huzurlu bir tatil geçirdik. Yemekleri gayet güzel, et yemek çeşidi, pidesi, vs. her şeyiyle çok güzel bir oteldi. Ayrıca çalışanlarına binlerce kere teşekkür ederim, çok şeker çocuklar, özellikle çocuklarımıza gösterilen ilgi bizi çok mutlu etti. Muhteşem bir aquaparkı çok eğlenceli, gün boyu animasyonu var, vs. yazmakla bitmez. Lütfen yorum yaparken biraz vicdanlı olun, böyle güzel bir otele çok acımasızca yorumlar yapılmış maalesef. Biz 10 üzerinden 10 veriyoruz. Hoşumuza gitmeyen tek şey içeceklerin plastik, sert ve şeffaf olan bardaklarla verilmesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Atlas Beach Otel
Atlas Beach Otel

-

Çok eğlendik

Gayet de güzel bir tatil yeri. Servis departmanı güler yüzlü, cana yakın, çok eğlendik, çok güzeldi, seneye yine geleceğiz inşallah. Bizce gayet güzeldi. Teşekkürler Atlas Beach Otel ailesi. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Akropol Hotel
Akropol Hotel

-

Denize çok uzak

Bu sene ilk defa bu otelde tatil yaptım ailemle. İslami otel olduğu için tercih ettim. Personel, yemekler ve otel temizliği çok iyi, fakat; denize çok uzak ve berbat bir plajı var. Bu otele giden havuza girer sadece haberiniz olsun. Odalarına gelince, ben şok, eşim A101, çocuklar da Bim. Süit oda tercih ederseniz güzel. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Telatiye Resort
Telatiye Resort

-

Odalar çok temizdi

Çok harika bir otel. Ablamla gittik ve çok memnun kaldık. Odalar çok temizdi, yemekler harikaydı, aşçılar, her şey hakkında detaylı bilgi veriyordu. Herkes çok ilgiliydi, tam bir aile oteli. Hiç şüpheniz olmasın. Havuz, deniz bir harikaydı. Seneye bir daha gideceğiz inşallah. Çok teşekkür ederiz, çok memnun kaldık. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Blue Fish Hotel
Blue Fish Hotel

-

Yemekler çok kötü

Ucuz etin... Derler ya aynen öyle. 4 günlük tatilimizin bitmesi için dua eder hale geldik. Ailece berbat bir tatile imza attık Blue Fish Hotel sponsorluğunda. Eğer bu otele gidecekseniz denizde yüzmek için halk plajını kullanmayı göze alın. Biz yüzmek için Antalya Konyaaltı'na gittik. Otelin sahili kayalık alan ve kumsal alan maalesef yok. Otelde temizlik çok kötü ve ağır bir koku var katlarda. Yani havalandırma çok kötü. İnanın her şey dahil gittiğiniz bu otelde yiyecek yemek bulamıyorsunuz. Kahvaltı dahil yemekler çok kötü. Bence iki katı para verip bir gün az konaklamak bu berbat yerde bir gün fazla konaklamaktan daha iyidir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hedef Beach Resort Otel
Hedef Beach Resort Otel

-

Her şey mükemmeldi

Her şey çok iyiydi. Ben eşimle 17 Ekim'de girdim, 3 gün kaldım. Mevsime göre her şey mükemmeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Tess Hotel
Club Tess Hotel

-

Odalar temiz

Yazılanlar abartılmış durumda. Biz ailemle çok memnun kaldık. Garsonlar ilgili. Odalar temiz. Yemekler güzel. Tek şikayetimiz restoranda mama sandalyesi olmaması. Bir de söylendiği gibi odadaki mini dolapta su bulunmaması. İnşallah yazılanlar kulak ardı edilmez.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
MC Arancia Resort Alanya
MC Arancia Resort Alanya

-

Animasyon yoktu

Şimdiye kadar gittiğim en kötü oteldi, hizmet, kalite, yemekler, personel, her şey çok kötüydü. 1 gün ancak katlanabildik, animasyon yoktu. Pislik içinde bir oteldi. Kimse gitmesin!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bera Alanya Otel
Bera Alanya Otel

-

Her şey mükemmeldi

Tüm çalışanlarına canı gönülden teşekkür ederim. Kendini geliştirerek en iyi olma yolunda başarılar dilerim. Her şey mükemmeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hedef Rose Garden Otel
Hedef Rose Garden Otel

-

Yemek ikramlar güzel

Hotel, yemek ikramlar güzel... Havuz büyük ve gayet temiz. Deniz yüzme bilen için iyi, neden kayalık ve kum karışık, Konaklı böyle olur. Odalar temiz, çalışanlar gayet iyi, genelde Rus turistler var... Herkese iyi tatiller!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Tess Hotel
Club Tess Hotel

-

Her gün aynı yemekler

Ben hayatımda böyle bir otel görmedim. Özellikle yemekleri her gün aynı yemekler çıkıyor, en son çıkan pilav bozuk olduğu için zehirleniyorduk. 1 gün erken çıktık otelden, kesinlikle tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Atlas Beach Otel
Atlas Beach Otel

-

Çalışanların ilgisi

Otel yeni teaettür olmuş ama dikkatli ve güzel bir yer, tavsiye ederim. Servis personeli güzel, güler yüzlü garson Arif'e selamlar, gerçekten oteli güzel yapan tek eleman.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)