Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Mahmutlar Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Mahmutlar Otelleri

Mahmutlar için {{ (filteredHotels).length}} / 55 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Mahmutlar Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Toroslar'ın eteğinde yer alan Mahmutlar 5 kilometrelik kesintisiz sahil şeridi ile tatilciler için ideal yerlerden biridir.
Antalya'nın Alanya ilçesine bağlı beldelerden biridir Mahmutlar. Akdeniz'in kıyısındaki sahil beldelerinden olan Alanya Mahmutlar Toros Dağları ile çevrilidir.

Antalya'ya 135 kilometre, Alanya'ya ise 8 kilometre uzaklıkta bulunur. Tipik Akdeniz ikliminin görüldüğü beldenin kesintisiz 5 kilometrelik kıyı şeridi vardır.

Bulunduğu bölge itibariyle çok eski bir yerleşim yeri olan Alanya Mahmutlar çeşitli tarihi zenginliklere sahiptir. Beldede Bizans ve Roma döneminden kalma eserler vardır. Doğal güzelliklerinin yanı sıra sahip olduğu bu tarihi zenginlikler de Mahmutlar'ın turizm merkezi olmasında önemli bir rol oynamaktadır.

Alanya Mahmutlar özellikle yaz turizminin son yıllarda oldukça geliştiği bir tatil bölgesidir. Beldede 3 ve 4 yıldızlı oteller başta olmak üzere 50'ye yakın konaklama tesisi mevcuttur. Mahmutlar'daki oteller genellikle sahilde yer alır ve denize yürüme mesafesindedir.

Yaz sezonunda Mahmutlar otellerinin en dolu olduğu aylar haziran, temmuz ve ağustos aylarıdır.

Alanya Mahmutlar otelleri sayıca fazla olması sayesinde farklı konaklama seçenekleri sunuyor tatilcilere. Eğer tatilinizi Alanya Mahmutlar'da yapmaya karar verirseniz 4 yıldızlı otellerden butik otellere, apart otellerden pansiyonlara farklı konaklama tiplerinden birini seçebilirsiniz.

Alanya'nın küçük bir beldesi olan Mahmutlar, maviyle yeşilin buluştuğu dinlendirici ve huzurlu bir atmosfere sahiptir.

Mahmutlar, uzun bir sahil şeridine sahiptir. Aynı zamanda tarihi değerleri de içinde barındırır. Bizans ve Roma döneminden kalma birçok eser vardır. Bu sebepten dolayı Mahmutlar'da hem doğanın ve denizin tadını çıkarabilir hem de tarihi gezilerle farklı dönemlerin büyüsü altına girebilirsiniz.

Mahmutlar, her yıl tatilciler tarafından yoğun ilgi gördüğü için turizmin önemli bölgelerinden biridir ve Mahmutlar'da birçok konaklama tesisi bulunur. Mahmutlar otelleri verilen hizmetlere göre fiyat farklılıklarına sahiptir. Genellikle 4 ve 5 yıldızlı lüks oteller yer alsa da apart otel ve pansiyon tipi konaklama seçenekleri de vardır.

Mahmutlar otel fiyatları, geçmiş yıllara bakıldığında 2019 yılında çok az bir yükselmiştir. Mahmutlar otel fiyatlarını karşılaştırdığımızda pansiyonlar lüks ve apart otellere göre daha ekonomiktir fakat pansiyon sayısı lüks otellere göre daha azdır.

Mahmutlar otelleri genel olarak sahil kıyısında bulunur. Yaklaşık 50 konaklama tesisi vardır. Fakat Mahmutlar çok fazla ilgi gördüğü için özellikle sezonda oteller doluluk oranına ulaşır.

Mahmutlar otel fiyatları yaz sezonunda 70-110 TL arasında değişirken, sezon bitiminde fiyatlar 40-60 TL'ye kadar düşüş gösterir.

Alanya'nın bu küçük beldesinde uzun soluklu veya kısa bir hafta sonu tatili geçirmeyi planlıyorsanız eğer, Mahmutlar otel fiyatlarını karşılaştırıp, bütçenize en uygun otellerin birinde konaklayabilir ve tatilinizi daha ekonomik hale getirebilirsiniz.

Mahmutlar Hakkında
Alanya'nın ilk belde belediyesi olan Mahmutlar sakin ve dinlendirici atmosferi, yeşili ve uzun plajı ile tatillerini geçirmek isteyen binlerce ziyaretçisine ev sahipliği yapmaktadır.
Belde halkının büyük çoğunluğu geçimini tarımdan sağlamaktadır. Akdeniz iklimine sahip olan Beldenin tarıma elverişli toprağı sayesinde, bölgede birçok meyve ve sebze yetiştirilmesine olanak sağlıyor. Tropikal meyvelerinde yetiştirildiği beldede yoğun olarak seracılık yapılmaktadır.

Buraya yapacağınız ziyaretlerde Leartes ve Naula Antik kentlerini gezmenizi tavsiye ederiz. Roma dönemine ait bir çok izi hala sergilemekte olan Antik kentlerine yapacağınız gezinti ile Roma Çağına gidebilirsiniz.

Leartes Antik Kentinde günümüze kadar gelebilen gözetleme kulelerini, Caracalla eksendrasini, odeon ya da tiyatroyu, Zeus Megistos, Apollon, Caesar tapınaklarını, agora, hamam ve nekropolü görebilirsiniz. Ayrıca Alanya müzesinde M.Ö. 6. yüzyıla ait Fenike dilli yazılı ve Romalı bir askere ait olan diplamayıda görebilirsiniz.

Naula Antik Kentinde Roma çağının tüm şehirsel özelliğini taşımakta olan, Bizans çağına ait tiyatro, Cavistar tapınağı, Sütunlu cadde, gözetleme kuleleri, vahşi hayvanların kapatıldığı çukur ve çeşmeleri de görme olanağınız var.

Beldemizde yaz turizminin yoğun olması yanında kış turizmininde aynı yoğunlukta geçmesini sağlayacak 61 bin metre karelik spor kompleksimizde hizmete girmesi için tüm çalışmalar hızla devam etmektedir.

Antalya'ya 150km, Alanya'ya 8km mesafede bulunan Mahmutlar Beldesine siz ziyaretçilerimizi bekliyoruz.

Alanya'nın ilk belde belediyesi olan Mahmutlar, Antalya'ya 150 km, Alanya'ya 8 km mesafededir. Mahmutlar kuzeyde Toros Dağları, güneyde Akdeniz, doğuda Kargıcak ve batıda Kestel çevrelemektedir.

Mahmutlar sakin ve dinlendirici atmosferi, yeşili ve uzun plajı ile tatillerini geçirmek isteyen binlerce ziyaretçisine ev sahipliği yapmaktadır. Mahmutlar halkının büyük çoğunluğu geçimini tarımdan sağlamakta. Akdeniz iklimine sahip olan Mahmutlar tarıma elverişli toprağı sayesinde, bölgede birçok meyve ve sebze yetiştirilmesine olanak sağlıyor. Tropikal meyvelerin de yetiştirildiği Mahmutlar'da yoğun olarak seracılık yapılmakta.

Akdeniz'e 5 km. kesintisiz sahili ile dikkatleri çeken Mahmutlar'ın nüfusu, kışlık ve yazlık olarak değişkenlik göstermektedir. Kışlık nüfusu 18.365 olmasına rağmen; yazlık nüfusu 70-80 binlere dayanmaktadır. Kışlık nüfus içerisinde beldede sürekli yaşayan, 3500'den fazla (Hollanda, İrlanda, Rusya ve Almanya gibi birçok ülkeden) yabancı uyruklu aile bulunmaktadır. Mahmutlar yerli ve yabancı uyruklu aileler için cazibe merkezi haline getiren kesintisiz sahilinin yanı sıra; iklim koşulları ve arazi dağılımının uygun olması, güvenli olması, halkın hoşgörülü olması, ses-görüntü kirliliği ve yoğun trafik akışının olmaması gibi niteliklerdir.

Mahmutlar'daki Leartes ve Naula Antik kentleri sizi alıp zaman tünelinde Roma Çağı'na götürüp şöyle bir gezdirip getirecek.

Leartes Antik Kenti'nde günümüze kadar gelebilen gözetleme kulelerini, Caracalla eksendrasini, odeon ya da tiyatroyu, Zeus Megistos, Apollon, Caesar tapınaklarını, agora, hamam ve nekropolü görebilirsiniz. Ayrıca Laertes Antik Kenti'nden çıkarılan ve Alanya müzesinde sergilenen M.Ö. 6. yüzyıla ait Fenike dilli yazıtı ve Romalı bir askere ait olan diplomayı da görebilirsiniz.

Naula Antik Kenti'nde ise Roma çağının tüm şehirsel özelliğini taşımakta olan, Bizans çağına ait tiyatro, Cavistar tapınağı, Sütunlu cadde, gözetleme kuleleri, vahşi hayvanların kapatıldığı çukur ve çeşmeleri de görme olanağınız var.

Mahmutlar'da halk turizmin değerinin farkında ve turizmin sadece deniz-kum-güneşten ibaret olmadığını ve turizmin sadece yaz mevsimi ile sınırlı kalmamasını sağlamak için yoğun bir şekilde çalışmalar sürdürmekte.

Antalya'ya 150km, Alanya'ya 8km mesafede bulunan Mahmutlar'a Alanya'dan sürekli minibüs ve otobüsler çalışmaktadır.

Siz de misafirperver Mahmutlar'da tatil yapmak isterseniz, Mahmutlar otel fiyatlarını inceleyip, biran önce Mahmutlar Otel rezervasyonunuzu yaptırmanızı tavsiye ederim. Kesenize ve kafanıza uyan Mahmutlar Apart Otellerinden birinde, bir Mahmutlar Butik Otelinde, bir Mahmutlar Pansiyonunda veya bir Mahmutlar Otelinde geçirebilirsiniz tatilinizi.

Mahmutlar otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
1
0 (850) 600 83 48
Astor Beach Hotel
Astor Beach Hotel
Mersin Yolu Üzeri
Alanya / Antalya
Türkiye

-

İki gün önce gittim, kesinlikle beş para etmez. Bir gün zor dayandım ve çıktım otelden. Yemekler kötü, mide ağrısından duramadım. Odalar kötü, klima doğru düzgün çalışmıyor, personel sıfır müşteri tersliyor. Tavsiye etmem, paranıza yazık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 600 26 23
Armas Prestige
Armas Prestige
Yeni Mah. Yangılı Cad.
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Hizmet sıfır, yemekler kötü, çalışanların üslubu sıfır, geldiğime pişman oldum. İrina denen hakla ilişkiler sorumlusu var, müşterilere izmarit toplatmaya çalışıyor. Barlarda çalışanlar suratsız. Odamız iki gün temizlenmedi. Kapasitesinden fazla müşteri alıyorlar, sonra herkes rezil oluyor. Kesinlikle gitmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 47 40
May Garden Club Hotel
May Garden Club Hotel
Mahmutlar Mah. D400 Karayolu
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Ben ve ailem May Garden Club Hotel'de 4 Temmuz 8 Temmuz arası kaldık. Havuzu olsun, denizi olsun gayet iyiydi. Personeli, animasyon ekibi elinden gelenin en iyisini yaptılar. Yemekleri biraz damak tadımıza uymuyordu ama yemek çeşitleri ve tatlı çeşitleri çoktu. İçinden beğendiklerimizi fazlasıyla yetiyordu. Ayrıca hiç otel dışına çıkma ihtiyacı duymadık. Hiç rahatsız olmadan, aile ortamında tatilimizi yaptık. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
3
0 (850) 600 47 40
May Garden Club Hotel
May Garden Club Hotel
Mahmutlar Mah. D400 Karayolu
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Yemekler lezzetsiz, deniz kayalık. Ayrıca her zaman çok dalgalı. Otelde havlular 3 günde bir değişiyor. Kaydırak günde 2 kere açılıyor. Animasyonda her gün aynı şeyler oynatılıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 58 71
Senza Grand Santana Hotel
Senza Grand Santana Hotel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Beklentilerimizin üstünde çıkan bir oteldi. Otele girdiğimizde çok güzel karşılandık. Animasyon ekibi çok iyiydi. Genel olarak personel ekibi güler yüzlü ve yardımseverdi. İşlerini özenle ve istekli yaptıkları için çok teşekkür ederim. Tek olumsuzluk yemeklerin çok güzel olmayışıydı. Bunun dışında çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 58 71
Senza Grand Santana Hotel
Senza Grand Santana Hotel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otele dördüncü kez geliyoruz. Her seferinde çok daha iyi hizmet görmek bizleri çok mutlu etti. Yemekleri çok güzeldi. Havuzu çok güzel ve büyüktü. Otel çalışanları samimi ve sıcakkanlıydı. Animasyon ekibi çok iyiydi. Hem sabah hem de akşam yaptıkları şovlar ile bizleri çok eğlendirdiler. Gelecek sene tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (242) 922 03 79
Bone Club SVS
Bone Club SVS
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Öncelikle işletmeci Seven Hanım'a hizmetlerinden ötürü çok teşekkür ederiz. Eşimle çok güzel balayı ve tatil geçirdik. Her şey çok güzeldi. Yemekler harika odalar temiz hizmet kusursuzdu. Hem fiyatları uygun hem de hizmet güzeldi. Herkese tavsiye ederim..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 06 70
Drita Hotel
Drita Hotel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otele geldikten sonra küçük bir şansızlık yaşayarak grip oldum. Bu talihsizliğe rağmen çok keyif aldığım ve eğlendiğim bir tatil oldu. Yemekler çok güzeldi ve çeşit yeterliydi. İçeceklerin de çeşidi yeterli seviyedeydi. Animasyon ekibi işini çok iyi yapıyor. Otel personeli güler yüzlü ve samimiydi. Her türlü isteğimize karşı çok yardımsever davrandılar. Herkese teşekkür ederim. Seneye tekrar geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 06 70
Drita Hotel
Drita Hotel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Fiyatına göre çok kaliteli hizmet verilen bir oteldi. Havuzu çok büyük değil ancak zaten çok kalabalık bir otel olmadığı için sıkıntı yaşamıyorsunuz. Otel çalışanları çok ilgiliydi. Bir an olsun somurtmadılar. Yemekler çok güzeldi ve çeşit boldu. Alanya bölgesinde artık tek tercihim Drita Otel. Çevremdeki herkese önereceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 06 70
Drita Hotel
Drita Hotel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Gerek personelin ilgisi ve alakası gerek yemeklerin lezzeti sayesinde inanılmaz keyif aldığımız güzel bir tatili geride bıraktık. Odalar çok temiz ve bakımlıydı. Denizi çok temizdi ancak ani derinlikler vardı. Yüzmeyi iyi bilmeyenlerin tek başına girmesini tavsiye etmiyorum. Animasyon ekibi şahaneydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 06 70
Drita Hotel
Drita Hotel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Çok keyifli bir tatil geçirdik. Bebekli bir aile olduğumuzdan dolayı beşik ve kettle gibi özel isteklerimiz oldu. Bunları hemen yerine getiren otel çalışanlarına çok teşekkür ederim. Yemekler çok lezzetliydi ve çeşit boldu. Plajını çok sevdik. Deniz hem çok güzeldi hem de plaj etrafında yemekler ücretsizdi. Animasyon ekibi kaliteli bir ekip değildi. Her gün benzer şovların yapılması bir yerden sonra sıkılmamıza neden oluyordu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 03 79
Bone Club SVS
Bone Club SVS
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Öncelikle yemekler gerçekten çok profesyonel ellerden çıkmış ve kalitesi çok güzeldi. Gerçekten yemeklerinin lezzetine bayıldım. Ayrıca yemek kısmında rahatsız edici bir kalabalık asla yoktu. Çalışanlar kirli bulaşıkları hemen topluyordu ve asla dağınık bir alan bırakmıyorlardı. Zaten otelde genel olarak personel çok çalışkan ve ilgiliydi. Barmenler çok tatlı ve güler yüzlülerdi. Hazırladıkları içkileri de tatmanızı muhakkak öneririm. :) Aktiviteler her yaştan müşteri için çok güzeldi. Çocuklar da yetişkinler de çok keyif alır diye düşünüyorum. Havuz da oteldeki ortak alanlar da tertemizdi. Güzel bir tatildi. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
4
0 (242) 922 06 70
Drita Hotel
Drita Hotel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Bu otele 5 yıldızı ve ultra her şey dahil onayını neye dayanarak verdiler? Merak ediyorum. 3 yıldız bile çok bence, gerçek 5 yıldızlı otellere hakaret. Ne o yıldızlar için tesis yeterli ne de verdiği hizmet yeterli. Akşam yemeği bile 8.30'da bitiyor, yetişemediniz, aç kaldınız. Tek havuz, açık olarak tek küçücük yemek salonu, bu kadar yıldız için yeterli mi?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 25 59
Club Hotel Syedra Princess
Club Hotel Syedra Princess
12 Mahmutlar Yeni Mah. Kuyucak Mevkii
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Ailecek gittiğimiz bu otelde güzel bir tatil geçirdik. Verdiğiniz paranın karşılığını otel hizmeti ile iyi veriyor. Personellerin güler yüzü ve ilgisini beğendik. Otelin animasyon ekibini sevdik, eğlenceli ve sohbetleri çok güzeldi. Otelde birkaç sorunla karşılaşsak da bunların tatilimizi kötü etkilemesine izin vermedik. Beklentilerinize göre tercih edebileceğiniz bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 06 70
Drita Hotel
Drita Hotel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Öncelikle karşılamadan itibaren güler yüzleri ve çalışkanlıkları bizlere kusursuz hizmet veren otel çalışanlarına teşekkür etmek istiyorum. Yemekler çok çeşitliydi ve lezzetliydi. Animasyon ekibi düzenledikleri organizasyonlar ve etkinliklerle fark yarattı. Mini club çok güzeldi. Odalar geniş ve temizdi. Herkese tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (242) 922 06 70
Drita Hotel
Drita Hotel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Yemekler çok çeşit görünse bile aynı şeyler çıkıyor. Değiştirilip farklı bir şeymiş gibi sunuluyor. Tatlılar güzel değil, tatları çok kötü, bağırsaklarımız bozuldu, peynirlerde iş yok. Çalışanlar güler yüzlü, oda manzarası süper, yalnız banyo çok dar ve küçük.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (242) 922 06 70
Drita Hotel
Drita Hotel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

1 haftalık güzel bir tatilin ardından bugün sabah saatlerinde otelden çıkış yaptık. Otele giriş yaptığımızda yapılan muazzam karşılamanın bir benzerini ayrılırken de gördük. Odamız çok temiz ve konforluydu. Manzarasına bayıldık. Restoranı çok temizdi. Yemekler çok lezzetliydi. Havuzu çok temizdi. Havuz alanı çok güzel dekore edilmişti. Su kaydırağını özellikle çocuklar çok beğendi. Otel personeline güler yüzleri için teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 14 52
Dayı Diamond Suite Hotel
Dayı Diamond Suite Hotel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

05.09.2017'de gittim 7 gün kaldım. İlk gittiğim gün bana biraz tuhaf geldi. Bizimle çok ilgilendiler. İstediğimiz odaları hazırladılar ve çok memnun kaldık. Sahibi çok değerli ve samimi. Kendi elleriyle balık ızgara yaptı ve bir dost edindik. Bu sene yine gideriz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 58 71
Senza Grand Santana Hotel
Senza Grand Santana Hotel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Genel olarak çok beğendiğim bir oteldi. Daha önceden geldiğim için kalitesine aşinaydım. Fiyat açısından uygun bir oteldi. Bu devirde bu fiyata bu kaliteyi bulmak çok zor. Personeller çok saygılı ve yardımseverdi. Havuzu güzeldi. Odalar temiz ve bakımlıydı. Denize sıfır bir konumda olan otelin manzarası paha biçilmezdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 80 58
Galaxy Beach Hotel
Galaxy Beach Hotel
Cumhuriyet Mah. D-400 Karayolu üzeri
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Oteli tam olarak araştırmadan rezervasyon yapmıştık. Rezervasyondan sonra oteli araştırmaya başladık. Çeşitli sitelerde okuduğumuz yorumlardan sonra biraz endişe etmeye başladık. Otele girdiğimiz an bu endişeler tamamen kayboldu. Otel çalışanları çok iyi niyetli ve arkadaş canlısı insanlardı. Yemekleri çok lezzetli ve çeşitliydi. Ödediğimiz paraya oranla çok iyi bir hizmet aldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 06 70
Drita Hotel
Drita Hotel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Biraz kendimle baş başa kalmak ve rahatlamak için tercih ettiğim bir oteldi. Beklentilerimin üstünde bir rahatlama fırsatı sağlayan Drita Otel'e çok teşekkür ederim. Yemekleri çok güzeldi. Özellikle tatlılara bayıldım. Odam çok temiz ve ferahtı. Çok memnun ayrıldım, sizlere de öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 06 70
Drita Hotel
Drita Hotel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Çok memnun kaldık. Çalışanlar güler yüzlü ve sıcak bir ortam var. Ailesine gelmeyi düşünenler için tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 55 65
Green Peace Hotel
Green Peace Hotel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Ailemle 1 hafta boyunca konakladık, herkes servisten ve sıcakkanlı personelden çok memnun kaldı. Ödediğimiz ücrete göre yemekler efsaneydi. Maalesef bazen insanların neden kötü yorum yaptığını anlamıyorum. Ödediğiniz ücrete göre daha fazla servis alıyorsunuz! Hotelin bulunduğu konuma her yer çok yakındı, böylece su veya vodka için yorulmanıza gerek kalmıyordu. Herkese tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 18 10
Gold Twins Suite Hotel
Gold Twins Suite Hotel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Oteli çok sevdik hem denize sıfır olması hem de merkezi olması güzel bir avantajdı. Otelin manzarası çok güzeldi, odalardan da bu manzarayı görebiliyorduk. Otel biraz eski olduğu için odaların konforuna bu yansıyordu, otel biraz yenilenmeye gidebilir. Otelin açık büfesi bu mevsimde bile oldukça genişti ve lezzetli şeyler vardı. Otelin işletmecisinin misafirleri ile tek tek ilgilenmesi bizi memnun etti ayrıca personellerde son derece ilgili ve samimiydi. Genel olarak oteli beğendik. Sizlere tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 47 40
May Garden Club Hotel
May Garden Club Hotel
Mahmutlar Mah. D400 Karayolu
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Merhaba arkadaşlar, ben öncelikle otel müdürü Alel Bey'e ve çalışan tüm personele teşekkür ediyorum. Ağustos ayında bir hafta konakladım. Her şey harikaydı. Odamızın her gün temizliği yapıldı, 24 saat yemek, içmek fazlasıyla vardı. Eşim ve iki çocuğumla gittim. 6 gece kaldık. 10 defa Alanya'ya gitsem 10 defe May Garden Club Hotel'i tercih ederim. Kimse yalan yanlış yorumlara kanmasın. Ben de ilk rezervasyon yaptığımda yorumlara takılı kaldım. İyi ki kanmamışım. Aile oteli arıyorsan May Garden Club Hotel'den şaşma kardeş.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 466 29 41
Sun Star Resort Hotel
Sun Star Resort Hotel
Kökleme Cad.
Alanya / Antalya
Türkiye

-

İki yıldır gidiyoruz tam anlamıyla süper. Yorum yazanlar aynı yerden bahsettiğimize eminler mi? Temizlik, çalışanlar on numara. Animasyon facia. Her şey sınırsız ve çok güzel. Odalar süper temiz. Su istenince hemen geliyor. Odalarda kahve, çay var. İsteyen kendi yapar. Aşağıdan ücretsiz çay, kahve içebilir. Seneye yine gelmeyi düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 55 65
Green Peace Hotel
Green Peace Hotel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Fiyatı, havuzu ve denize yakınlığı iyi. Ana yemekler iyi değil. Yatak konforlu değil. Denize ayakkabısız girmeyin, ayaklarınız kesilir (ben her gün kestim). Yerli alkol üçüncü kalitede. "Yekta" diye bir rakı içtim çok kötü değildi. Siz biraya için derim son olarak.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 600 82 86
Klas Hotel Dom
Klas Hotel Dom
Cumhuriyet Mah. Gazipaşa yolu üzeri
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Klas Hotel Dom'da tatilimi tamamladım. Eksikler her otelde olduğu gibi burada da mevcut. Temizlik görevlileri gayet başarılı ve saygılı bir şekilde davranıyor. Yemek ve servis hizmetleri orta seviyede. Deniz biraz dalgalı ama plajı güzel, bu otelde animasyon bölümünde çalışan bir personel art niyetli, ona dikkat edilmeli. Uyarılarımı dikkate alırsanız ne demek istediğimi anlarsınız!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (850) 600 18 10
Gold Twins Suite Hotel
Gold Twins Suite Hotel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Odalar kirli, yemekler çok kötü, 3 öğün taşlık çıktı. Pırasa, karnabahar. Etli yemek yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (850) 466 29 41
Sun Star Resort Hotel
Sun Star Resort Hotel
Kökleme Cad.
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Duş leş gibi kokuyor, odayı kaplıyor kokusu, duş jeli, sabun canları isterse veriyorlar, yemekler lezzetsiz, sürekli tavuk, adamlar aynı menüyü her gün çıkarıyorlar, belediye kuyruğu gibi kuyruk var restoranda, garsonların suratı mahkeme duvarı gibi, havuz ana-baba günü, şezlong az, havuz küçük, kaydıraktan 20 kişi kuyruk var. Lobide neden geldiniz der gibi bir tavır, surat mahkeme duvarı. Bir şey soruyorsun, cevap vermeye mecali yok (tabi ki Atakan Bey hariç). Restoranda güneş gözlüğümü götürdüler, oyun salonunda da oda kartını sonra oda kartını 35 TL'ye yeniden sattılar. Odada su dışında bir şey yok, güya her şey dahil. Kısacası yanından dahi geçmeyin, otelin şekline aldanmayın derim. Bunlara 5 yıldızı kim vermiş anlamadım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (850) 600 47 40
May Garden Club Hotel
May Garden Club Hotel
Mahmutlar Mah. D400 Karayolu
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Çalışanlar dışında kötü bir yer. Paranızı heba etmeyin. C207'de kaldık. Yataklar yayları bozuk, yatılmaz durumda, duşlar çalışmıyor. Çeşmeler sabaha kadar su kaçırıyor, bir hafta kaldık, aynı yemekler temcit pilavı gibi evirip, çevirip, sunup yapıyorlar. Akşam 7'de havuz kapatılıyor kaydırak 15 dakika çalışıyor gün içerisinde... Şezlonglarda minder yok, şemsiyeler kırık. Millet yemek sırası kovalamaktan, şezlong kapmaktan bıkıyor. Aslında otel konum olarak güzel, sadece bu. Sakın ama sakın bu son sözümü unutmayın...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (850) 600 58 71
Senza Grand Santana Hotel
Senza Grand Santana Hotel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Yemekler lezzetsiz, 4 gündür aynı yemek, makarna, bulgur, pilav, tatlılar aynı, bayatlamış. Odalar iyi değil, klimalar kırık dökük, yatakların yayları fırlamış resmen. Banyoda sıcak su geceleri akmıyor, gerçi soğuk su da çok az akıyor. Personeli sadece yemek masasında, yemek vaktinde tabağınızı önünüzden alırken görüyorsunuz. Kesinlikle asansörleri kullanmayın, düzenli olarak birileri kalıyor asansörde. Plaj ve havuz barlarında ayranlar eksikmiş, kokmuş su makinelerinden bardakla alabiliyorsunuz, o da bozuk, soğuk su yok. Kısacası ben paramla rezil oldum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (850) 602 23 32
Aktaş Hotel Alanya
Aktaş Hotel Alanya
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Gelebileceğiniz en kötü otel. Buraya para vereceğinize o parayı yakın daha iyi. Odaya girdiğimizde yatağın altında ölmüş hamam böceği vardı. 2 gün boyunca odayı temizlemediler. Havludaki pisliği gidip resepsiyona götürdüğümüzde ilgilenmediler bile. Müşterilere karşı inanılmaz ilgisizler. Özellikle Türkseniz. Bizimle aynı anda gelen Rus vatandaşlara içki verip, bize barı kapattık diye vermediler. Kısacası kesinlikle buraya adım dahi atmayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (850) 466 29 41
Sun Star Resort Hotel
Sun Star Resort Hotel
Kökleme Cad.
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Öncelikle, otel neredeyse tamamen turistler için çalışmış. Yemekler hep aynı, çeşit sayısı az. Plajı taşlıktı. Animatörler tam bir facia. Müzikleri, yemekleri her gün aynı. Wi-Fi internet hizmeti desen 0 çekiyor ama hiçbir şeye erişim sağlanamıyor. Aktiviteler hiç yok. Amfi tiyatro denilen yerde Ruslar film izliyor, Türkler için hiçbir şey yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (850) 600 47 40
May Garden Club Hotel
May Garden Club Hotel
Mahmutlar Mah. D400 Karayolu
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Öncelikle personel çok iyi ama diğerleri paspal. Havuz saat 7'den sonra kapanıyor, şezlongları yıkıyorlar, havuz başında oturamıyorsun. Yemeklerden istediğin gibi alamıyorsun. Hijyenden bahsediyorlar ama yatak örtüleri 1 haftadır aynı, değiştirmiyorlar, lekeli lekeli. Odayı temizlemeye geliyorlar ama peçete, şampuan koyup temizlendi deniliyor. Örümcek ağları var, duvarlarda ayakkabı izleri, eski tüplü TV. Akşamlarınız rezil oluyor. Yani o yasak, bu yasak diye diye tatilin rezil oluyor. Akşamları havuza giremiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 89 32
Deha Otel
Deha Otel
Barbaros Bulvarı- Mahmutlar Kasabası
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Bu yıl içinde ikinci gelişimiz. Önce 7 gün kalmıştık şimdi 9 gün kalıp tatili bitireceğiz. Bu ücrete göre yemekler ve personel çok çok iyi. İçecekler marka gerçek. Sadece temizlik personeli çok ama işi düzgün yapmıyorlar. Aksayan temizlik o sorun çözülmüş olsa Ananas 4 yıldız ondan farkı kalmaz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 89 32
Deha Otel
Deha Otel
Barbaros Bulvarı- Mahmutlar Kasabası
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Tam bir aile ortamı. Nasipse seneye de bu otelde olmak isterim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 58 71
Senza Grand Santana Hotel
Senza Grand Santana Hotel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Çok güzel bir otel. Annem odaları iki banyo ve iki oda bir salon, resmen hiçbir otelde bunu bulamazsınız. Şu perde rahat ettik. Temizlik her gün geldiler. Personel güler yüzlü ve çok yardımcı. Alanya çok Rus turist alan bir yer, bu yüzden kendinizi Rusya'da hissedebilirsiniz. Ama animasyon ekibi Ankara'nın Bağları ve 10. Yıl Marşı'nı çaldığında çok mutlu olduk. Çok eğlendi, otelin tek olumsuzluğu sahilin kum olmaması ama Mahmutlar hep böyle. İskeleden inersen deniz de süper. Yemekleri çok güzel, personel hemen topluyor, temizliyor. Yorumlarda çatal, kaşık bulunmuyor diye yazılmış ama tam tersi, çok fazla bitenin yerine yeni yemek konuyor. Dondurma ve Türk kahvesi bazı otellerde ücretli ancak bu otelde bunlar da ücretsiz. Animasyon ekibi çok iyi çalışıyor. Kısaca çok güzel bir tatildi. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 84 82
Diamore Hotel
Diamore Hotel
Saray Mah. Atatürk Cad. No. 58
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Didim'de denizi en güzel olan yerlerden biri burası. Ayrıca insanlarda hep kaliteli olduğu için çok rahat ediyorsunuz. Sakin ve huzurlu bir ortamda çok güzel vakit geçirebiliyorsunuz. Yemekler çok lezzetli ve içecekler kaliteli markalardan. Personellerin güler yüzü ve ilgisi çok güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
4
0 (850) 600 47 40
May Garden Club Hotel
May Garden Club Hotel
Mahmutlar Mah. D400 Karayolu
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Arkadaşımın tavsiyesiyle geldim. Ücretine göre fena değil, çalışan gençler özveriyle işlerini yapıyorlar, animasyon ekini misafirlerin hoşça vakit geçirmeleri için ellerinden gelen çabayı gösteriyorlar onlara teşekkürler, amaaa yönetici konumunda olduklarını söyleyen kişiler ve resepsiyon görevlileri beni hayal kırıklığına uğrattılar. 36 yıl aradan sonra otele benimle görüşmek için gelen okul arkadaşımın yanında çok saygısız ve usulsüzce konuşmalar yaptılar "yok giremez lobide oturun, dış kapıya yakın bir yerde oturun, bileklik takalım 60 TL para ödeyin gibi" hiçbir otelde böyle bir şeyle karşılaşmadım sonrada karşılaşacağımı sanmıyorum. Kesinlikle hiç kimseye tavsiye etmiyorum. Arkadaşımın yanında bu konuşmaların olması ayrıca bir rezaletti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 89 32
Deha Otel
Deha Otel
Barbaros Bulvarı- Mahmutlar Kasabası
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otelimiz evimiz gibiydi. İlksanlı olarak gurur duydum. Hem ucuz hem de yemekleri harikaydı. Çocuklarımız küçük olduğu için yedi gün kalabildik, benim hedefim 20 gün kalmaktı. Çocukların arkasında koşmaktan çok yoruldum. Sağolsun bizim çocuklar tüm personelin maskotu oldular.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (850) 600 47 40
May Garden Club Hotel
May Garden Club Hotel
Mahmutlar Mah. D400 Karayolu
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otele 9 gece 10 gündüz olarak rez. yaptırdık, otele gittiğimizde rez. onaylanmamış diyerek 5 güne kadar yapabilirim diyerek bizi mağdur ettiler. Tahminimce bunu yapmalarındaki sebep bizi otelden çıkardıkları tarihte yani 5. günümüzde otele 200 kişiye yakın kışı gelmiş onlar için bizim rez. kısaldı. Ayriyeten otelin mi artık sitenin mi gece güvenliği hakaret ederek jop çekti bize, yaşından ötürü olayı uzatmadım, otelin müdürü Okan Bey'e arayıp söylediğimde eşinden ayrılacak ailesel sıkıntıları var diyerek olayı ört bas etti. 1 yıl boyunca çalışıp tatil hayalini kurarak gittiğimiz otelde böyle sıkıntılar çektik, otelin iyi yanı havuzu ve bardaki arkadaşlar özellikle Taşkın sağ olsun on numara insan, animasyoncu Ramazan abi de on numara insan, başka da hiçbir şeyi iyi değil, tatilinizi zehir etmek isiyorsanız gidin...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (850) 600 14 52
Dayı Diamond Suite Hotel
Dayı Diamond Suite Hotel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Yemek her gün aynı yemek. Bir gün duruluyor, bir gün sonra aynısı var. Bu hafta içinde oradaydım, öyle yani. Beş para etmez. Oranın en kötü oteli denebilir kardeşlerim, inanın bana.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 11 25
Mahmutlar Suite Otel
Mahmutlar Suite Otel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otel süper ve yeni işletmecileri harika. Hiçbir şeyden kaçınmıyorlar. Otel denize 100 metre mesafede ve işlek bir yerde. Alanya Gazipaşa Havalimanı'na 20 dk uzaklıkta. Sanki her yer elinizin altında. Üstelik çok uygun. Aşçısı yabancı ve yemekleri inanılmaz lezzetli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 18 10
Gold Twins Suite Hotel
Gold Twins Suite Hotel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Muazzam. Denize sıfır, özel plajı olan animasyonlu ve eğlenceli bir tesis. Odaları geniş, süit ve temiz. Fiyatları uygun, Fiyat/fayda dengesine göre yeterli bir tesis.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 600 58 71
Senza Grand Santana Hotel
Senza Grand Santana Hotel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Güzel otel, beş 5 sezondur gidiyoruz ailemizle. Odalar güzel, yemek normal, bu fiyatlara bu hizmet gayet güzel. Ben tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (850) 600 83 48
Astor Beach Hotel
Astor Beach Hotel
Mersin Yolu Üzeri
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Gitmeyin, abimle soyadım aynı diye bize 10 kişilik oda verdiler. Yemekleri lezzetsiz, klima gece 12'den sabaha karşı 4'te kapatıyorlar. Animasyon güzel, yataklar küflenmiş, kokuyor, çift kişilik yatak, biri üste biri altta. İçecek lezzetsiz, personel ilgisiz. Aile odası çocuklara kanepe. Deniz kayalık, dalgalı. Evet, denize bir şey yapamaz ama deniz güzel demesin. Sahilde sadece su ücretsiz diye hepsi ücretli. Sahil komple taş, rezil olduk. Bize oda yok diye bodrum katında küflü, basık oda verdiler. İtiraz edince, “'odamız yok, burada kalın yoksa başka otele gidin”' dediler. Valizi yere attılar, içindeki bütün elbiseler savruldu. Odalar resimdeki gibi değil, sizi kandırıyorlar. Paranıza yazık, gitmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 47 40
May Garden Club Hotel
May Garden Club Hotel
Mahmutlar Mah. D400 Karayolu
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Öncelikle yorumları okuyunca sadece gülüyorum. Biz otelde beş gün kaldık, gayet iyiydi. Her akşam kesin mangal vardı, yemeklerde sorun yoktu, havuz zaten tartışılmaz. Çalışanlar iyi. Animasyon grubu, İvana Hanım çok iyilerdi. Sevgili arkadaşlar, günlüğü 75-80 liraya tatil yapıyorsun, hiçbir şeyi beğenmiyorsun. O zaman beş yıldızlı otele gideceksin. Bence işletme layıkıyla misafirlerini ağırlıyor. Güvenerek gidin, benim otelle bir ortaklığım yok. Biz çok memnun kaldık. Bu sene de gitmeyi düşünüyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 83 48
Astor Beach Hotel
Astor Beach Hotel
Mersin Yolu Üzeri
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Temmuz 2016'da kaldım. Ailemle. Her şey güzeldi. Klimalar da çalışıyordu, asansör de. Yemekleri de fena değildi. İlgi, alaka da güzeldi. Verdiğiniz paraya bu kadar hizmet çok bile. Seneye tercihim yine Astor Beach Hotel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (850) 600 42 96
Klas Dom Annexe Suite Hotel
Klas Dom Annexe Suite Hotel
Üzeri Mahmutlar Mah. Çevre Yolu Cad (Antalya-Mersin Yolu)
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Çok kötü bir apart. Odada nem, rutubet var. Havuz için 500 metre yürüyorsun. Başka bir klas otelde giriyorsun havuza.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)