Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Mahmutlar Otelleri

Mahmutlar için {{ (filteredHotels).length}} / 55 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}

Mahmutlar Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Toroslar'ın eteğinde yer alan Mahmutlar 5 kilometrelik kesintisiz sahil şeridi ile tatilciler için ideal yerlerden biridir.

Antalya'nın Alanya ilçesine bağlı beldelerden biridir Mahmutlar. Akdeniz'in kıyısındaki sahil beldelerinden olan Alanya Mahmutlar Toros Dağları ile çevrilidir.

Antalya'ya 135 kilometre, Alanya'ya ise 8 kilometre uzaklıkta bulunur. Tipik Akdeniz ikliminin görüldüğü beldenin kesintisiz 5 kilometrelik kıyı şeridi vardır.

Bulunduğu bölge itibariyle çok eski bir yerleşim yeri olan Alanya Mahmutlar çeşitli tarihi zenginliklere sahiptir. Beldede Bizans ve Roma döneminden kalma eserler vardır. Doğal güzelliklerinin yanı sıra sahip olduğu bu tarihi zenginlikler de Mahmutlar'ın turizm merkezi olmasında önemli bir rol oynamaktadır.

Alanya Mahmutlar özellikle yaz turizminin son yıllarda oldukça geliştiği bir tatil bölgesidir. Beldede 3 ve 4 yıldızlı oteller başta olmak üzere 50'ye yakın konaklama tesisi mevcuttur. Mahmutlar'daki oteller genellikle sahilde yer alır ve denize yürüme mesafesindedir.

Yaz sezonunda Mahmutlar otellerinin en dolu olduğu aylar haziran, temmuz ve ağustos aylarıdır.

Alanya Mahmutlar otelleri sayıca fazla olması sayesinde farklı konaklama seçenekleri sunuyor tatilcilere. Eğer tatilinizi Alanya Mahmutlar'da yapmaya karar verirseniz 4 yıldızlı otellerden butik otellere, apart otellerden pansiyonlara farklı konaklama tiplerinden birini seçebilirsiniz.

Alanya'nın küçük bir beldesi olan Mahmutlar, maviyle yeşilin buluştuğu dinlendirici ve huzurlu bir atmosfere sahiptir.

Mahmutlar, uzun bir sahil şeridine sahiptir. Aynı zamanda tarihi değerleri de içinde barındırır. Bizans ve Roma döneminden kalma birçok eser vardır. Bu sebepten dolayı Mahmutlar'da hem doğanın ve denizin tadını çıkarabilir hem de tarihi gezilerle farklı dönemlerin büyüsü altına girebilirsiniz.

Mahmutlar, her yıl tatilciler tarafından yoğun ilgi gördüğü için turizmin önemli bölgelerinden biridir ve Mahmutlar'da birçok konaklama tesisi bulunur. Mahmutlar otelleri verilen hizmetlere göre fiyat farklılıklarına sahiptir. Genellikle 4 ve 5 yıldızlı lüks oteller yer alsa da apart otel ve pansiyon tipi konaklama seçenekleri de vardır.

Mahmutlar otel fiyatları, geçmiş yıllara bakıldığında 2018 yılında çok az bir yükselmiştir. Mahmutlar otel fiyatlarını karşılaştırdığımızda pansiyonlar lüks ve apart otellere göre daha ekonomiktir fakat pansiyon sayısı lüks otellere göre daha azdır.

Mahmutlar otelleri genel olarak sahil kıyısında bulunur. Yaklaşık 50 konaklama tesisi vardır. Fakat Mahmutlar çok fazla ilgi gördüğü için özellikle sezonda oteller doluluk oranına ulaşır.

Mahmutlar otel fiyatları yaz sezonunda 70-110 TL arasında değişirken, sezon bitiminde fiyatlar 40-60 TL'ye kadar düşüş gösterir.

Alanya'nın bu küçük beldesinde uzun soluklu veya kısa bir hafta sonu tatili geçirmeyi planlıyorsanız eğer, Mahmutlar otel fiyatlarını karşılaştırıp, bütçenize en uygun otellerin birinde konaklayabilir ve tatilinizi daha ekonomik hale getirebilirsiniz.

Mahmutlar Hakkında

Alanya'nın ilk belde belediyesi olan Mahmutlar sakin ve dinlendirici atmosferi, yeşili ve uzun plajı ile tatillerini geçirmek isteyen binlerce ziyaretçisine ev sahipliği yapmaktadır.

Belde halkının büyük çoğunluğu geçimini tarımdan sağlamaktadır. Akdeniz iklimine sahip olan Beldenin tarıma elverişli toprağı sayesinde, bölgede birçok meyve ve sebze yetiştirilmesine olanak sağlıyor. Tropikal meyvelerinde yetiştirildiği beldede yoğun olarak seracılık yapılmaktadır.

Buraya yapacağınız ziyaretlerde Leartes ve Naula Antik kentlerini gezmenizi tavsiye ederiz. Roma dönemine ait bir çok izi hala sergilemekte olan Antik kentlerine yapacağınız gezinti ile Roma Çağına gidebilirsiniz.

Leartes Antik Kentinde günümüze kadar gelebilen gözetleme kulelerini, Caracalla eksendrasini, odeon ya da tiyatroyu, Zeus Megistos, Apollon, Caesar tapınaklarını, agora, hamam ve nekropolü görebilirsiniz. Ayrıca Alanya müzesinde M.Ö. 6. yüzyıla ait Fenike dilli yazılı ve Romalı bir askere ait olan diplamayıda görebilirsiniz.

Naula Antik Kentinde Roma çağının tüm şehirsel özelliğini taşımakta olan, Bizans çağına ait tiyatro, Cavistar tapınağı, Sütunlu cadde, gözetleme kuleleri, vahşi hayvanların kapatıldığı çukur ve çeşmeleri de görme olanağınız var.

Beldemizde yaz turizminin yoğun olması yanında kış turizmininde aynı yoğunlukta geçmesini sağlayacak 61 bin metre karelik spor kompleksimizde hizmete girmesi için tüm çalışmalar hızla devam etmektedir.

Antalya'ya 150km, Alanya'ya 8km mesafede bulunan Mahmutlar Beldesine siz ziyaretçilerimizi bekliyoruz.

Alanya'nın ilk belde belediyesi olan Mahmutlar, Antalya'ya 150 km, Alanya'ya 8 km mesafededir. Mahmutlar kuzeyde Toros Dağları, güneyde Akdeniz, doğuda Kargıcak ve batıda Kestel çevrelemektedir.

Mahmutlar sakin ve dinlendirici atmosferi, yeşili ve uzun plajı ile tatillerini geçirmek isteyen binlerce ziyaretçisine ev sahipliği yapmaktadır. Mahmutlar halkının büyük çoğunluğu geçimini tarımdan sağlamakta. Akdeniz iklimine sahip olan Mahmutlar tarıma elverişli toprağı sayesinde, bölgede birçok meyve ve sebze yetiştirilmesine olanak sağlıyor. Tropikal meyvelerin de yetiştirildiği Mahmutlar'da yoğun olarak seracılık yapılmakta.

Akdeniz'e 5 km. kesintisiz sahili ile dikkatleri çeken Mahmutlar'ın nüfusu, kışlık ve yazlık olarak değişkenlik göstermektedir. Kışlık nüfusu 18.365 olmasına rağmen; yazlık nüfusu 70-80 binlere dayanmaktadır. Kışlık nüfus içerisinde beldede sürekli yaşayan, 3500'den fazla (Hollanda, İrlanda, Rusya ve Almanya gibi birçok ülkeden) yabancı uyruklu aile bulunmaktadır. Mahmutlar yerli ve yabancı uyruklu aileler için cazibe merkezi haline getiren kesintisiz sahilinin yanı sıra; iklim koşulları ve arazi dağılımının uygun olması, güvenli olması, halkın hoşgörülü olması, ses-görüntü kirliliği ve yoğun trafik akışının olmaması gibi niteliklerdir.

Mahmutlar'daki Leartes ve Naula Antik kentleri sizi alıp zaman tünelinde Roma Çağı'na götürüp şöyle bir gezdirip getirecek.

Leartes Antik Kenti'nde günümüze kadar gelebilen gözetleme kulelerini, Caracalla eksendrasini, odeon ya da tiyatroyu, Zeus Megistos, Apollon, Caesar tapınaklarını, agora, hamam ve nekropolü görebilirsiniz. Ayrıca Laertes Antik Kenti'nden çıkarılan ve Alanya müzesinde sergilenen M.Ö. 6. yüzyıla ait Fenike dilli yazıtı ve Romalı bir askere ait olan diplomayı da görebilirsiniz.

Naula Antik Kenti'nde ise Roma çağının tüm şehirsel özelliğini taşımakta olan, Bizans çağına ait tiyatro, Cavistar tapınağı, Sütunlu cadde, gözetleme kuleleri, vahşi hayvanların kapatıldığı çukur ve çeşmeleri de görme olanağınız var.

Mahmutlar'da halk turizmin değerinin farkında ve turizmin sadece deniz-kum-güneşten ibaret olmadığını ve turizmin sadece yaz mevsimi ile sınırlı kalmamasını sağlamak için yoğun bir şekilde çalışmalar sürdürmekte.

Antalya'ya 150km, Alanya'ya 8km mesafede bulunan Mahmutlar'a Alanya'dan sürekli minibüs ve otobüsler çalışmaktadır.

Siz de misafirperver Mahmutlar'da tatil yapmak isterseniz, Mahmutlar otel fiyatlarını inceleyip, biran önce Mahmutlar Otel rezervasyonunuzu yaptırmanızı tavsiye ederim. Kesenize ve kafanıza uyan Mahmutlar Apart Otellerinden birinde, bir Mahmutlar Butik Otelinde, bir Mahmutlar Pansiyonunda veya bir Mahmutlar Otelinde geçirebilirsiniz tatilinizi.

Mahmutlar otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Bone Club SVS
Bone Club SVS

-

Yemekler harika

Öncelikle işletmeci Seven Hanım'a hizmetlerinden ötürü çok teşekkür ederiz. Eşimle çok güzel balayı ve tatil geçirdik. Her şey çok güzeldi. Yemekler harika odalar temiz hizmet kusursuzdu. Hem fiyatları uygun hem de hizmet güzeldi. Herkese tavsiye ederim..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Drita Hotel
Drita Hotel

-

3 yıldız bile çok

Bu otele 5 yıldızı ve ultra her şey dahil onayını neye dayanarak verdiler? Merak ediyorum. 3 yıldız bile çok bence, gerçek 5 yıldızlı otellere hakaret. Ne o yıldızlar için tesis yeterli ne de verdiği hizmet yeterli. Akşam yemeği bile 8.30'da bitiyor, yetişemediniz, aç kaldınız. Tek havuz, açık olarak tek küçücük yemek salonu, bu kadar yıldız için yeterli mi?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Drita Hotel
Drita Hotel

-

Çalışanlar güler yüzlü

Yemekler çok çeşit görünse bile aynı şeyler çıkıyor. Değiştirilip farklı bir şeymiş gibi sunuluyor. Tatlılar güzel değil, tatları çok kötü, bağırsaklarımız bozuldu, peynirlerde iş yok. Çalışanlar güler yüzlü, oda manzarası süper, yalnız banyo çok dar ve küçük.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dayı Diamond Suite Hotel
Dayı Diamond Suite Hotel

-

Bizimle çok ilgilendiler

05.09.2017'de gittim 7 gün kaldım. İlk gittiğim gün bana biraz tuhaf geldi. Bizimle çok ilgilendiler. İstediğimiz odaları hazırladılar ve çok memnun kaldık. Sahibi çok değerli ve samimi. Kendi elleriyle balık ızgara yaptı ve bir dost edindik. Bu sene yine gideriz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Drita Hotel
Drita Hotel

-

Çalışanlar güler yüzlü

Çok memnun kaldık. Çalışanlar güler yüzlü ve sıcak bir ortam var. Ailesine gelmeyi düşünenler için tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
May Garden Club Hotel
May Garden Club Hotel

-

Odamızın her gün temizliği yapıldı

Merhaba arkadaşlar, ben öncelikle otel müdürü Alel Bey'e ve çalışan tüm personele teşekkür ediyorum. Ağustos ayında bir hafta konakladım. Her şey harikaydı. Odamızın her gün temizliği yapıldı, 24 saat yemek, içmek fazlasıyla vardı. Eşim ve iki çocuğumla gittim. 6 gece kaldık. 10 defa Alanya'ya gitsem 10 defe May Garden Club Hotel'i tercih ederim. Kimse yalan yanlış yorumlara kanmasın. Ben de ilk rezervasyon yaptığımda yorumlara takılı kaldım. İyi ki kanmamışım. Aile oteli arıyorsan May Garden Club Hotel'den şaşma kardeş.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sun Star Resort Hotel
Sun Star Resort Hotel

-

Temizlik, çalışanlar on numara

İki yıldır gidiyoruz tam anlamıyla süper. Yorum yazanlar aynı yerden bahsettiğimize eminler mi? Temizlik, çalışanlar on numara. Animasyon facia. Her şey sınırsız ve çok güzel. Odalar süper temiz. Su istenince hemen geliyor. Odalarda kahve, çay var. İsteyen kendi yapar. Aşağıdan ücretsiz çay, kahve içebilir. Seneye yine gelmeyi düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Green Peace Hotel
Green Peace Hotel

-

Denize yakınlığı iyi

Fiyatı, havuzu ve denize yakınlığı iyi. Ana yemekler iyi değil. Yatak konforlu değil. Denize ayakkabısız girmeyin, ayaklarınız kesilir (ben her gün kestim). Yerli alkol üçüncü kalitede. "Yekta" diye bir rakı içtim çok kötü değildi. Siz biraya için derim son olarak.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Klas Hotel Dom
Klas Hotel Dom

-

Servis hizmetleri orta seviyede

Klas Hotel Dom'da tatilimi tamamladım. Eksikler her otelde olduğu gibi burada da mevcut. Temizlik görevlileri gayet başarılı ve saygılı bir şekilde davranıyor. Yemek ve servis hizmetleri orta seviyede. Deniz biraz dalgalı ama plajı güzel, bu otelde animasyon bölümünde çalışan bir personel art niyetli, ona dikkat edilmeli. Uyarılarımı dikkate alırsanız ne demek istediğimi anlarsınız!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gold Twins Suite Hotel
Gold Twins Suite Hotel

-

Etli yemek yok

Odalar kirli, yemekler çok kötü, 3 öğün taşlık çıktı. Pırasa, karnabahar. Etli yemek yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sun Star Resort Hotel
Sun Star Resort Hotel

-

Havuz küçük

Duş leş gibi kokuyor, odayı kaplıyor kokusu, duş jeli, sabun canları isterse veriyorlar, yemekler lezzetsiz, sürekli tavuk, adamlar aynı menüyü her gün çıkarıyorlar, belediye kuyruğu gibi kuyruk var restoranda, garsonların suratı mahkeme duvarı gibi, havuz ana-baba günü, şezlong az, havuz küçük, kaydıraktan 20 kişi kuyruk var. Lobide neden geldiniz der gibi bir tavır, surat mahkeme duvarı. Bir şey soruyorsun, cevap vermeye mecali yok (tabi ki Atakan Bey hariç). Restoranda güneş gözlüğümü götürdüler, oyun salonunda da oda kartını sonra oda kartını 35 TL'ye yeniden sattılar. Odada su dışında bir şey yok, güya her şey dahil. Kısacası yanından dahi geçmeyin, otelin şekline aldanmayın derim. Bunlara 5 yıldızı kim vermiş anlamadım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
May Garden Club Hotel
May Garden Club Hotel

-

Yataklar yayları bozuk

Çalışanlar dışında kötü bir yer. Paranızı heba etmeyin. C207'de kaldık. Yataklar yayları bozuk, yatılmaz durumda, duşlar çalışmıyor. Çeşmeler sabaha kadar su kaçırıyor, bir hafta kaldık, aynı yemekler temcit pilavı gibi evirip, çevirip, sunup yapıyorlar. Akşam 7'de havuz kapatılıyor kaydırak 15 dakika çalışıyor gün içerisinde... Şezlonglarda minder yok, şemsiyeler kırık. Millet yemek sırası kovalamaktan, şezlong kapmaktan bıkıyor. Aslında otel konum olarak güzel, sadece bu. Sakın ama sakın bu son sözümü unutmayın...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Senza Grand Santana Hotel
Senza Grand Santana Hotel

-

Yemekler lezzetsiz

Yemekler lezzetsiz, 4 gündür aynı yemek, makarna, bulgur, pilav, tatlılar aynı, bayatlamış. Odalar iyi değil, klimalar kırık dökük, yatakların yayları fırlamış resmen. Banyoda sıcak su geceleri akmıyor, gerçi soğuk su da çok az akıyor. Personeli sadece yemek masasında, yemek vaktinde tabağınızı önünüzden alırken görüyorsunuz. Kesinlikle asansörleri kullanmayın, düzenli olarak birileri kalıyor asansörde. Plaj ve havuz barlarında ayranlar eksikmiş, kokmuş su makinelerinden bardakla alabiliyorsunuz, o da bozuk, soğuk su yok. Kısacası ben paramla rezil oldum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aktaş Hotel Alanya
Aktaş Hotel Alanya

-

Temizlik ve hizmet kötü

Gelebileceğiniz en kötü otel. Buraya para vereceğinize o parayı yakın daha iyi. Odaya girdiğimizde yatağın altında ölmüş hamam böceği vardı. 2 gün boyunca odayı temizlemediler. Havludaki pisliği gidip resepsiyona götürdüğümüzde ilgilenmediler bile. Müşterilere karşı inanılmaz ilgisizler. Özellikle Türkseniz. Bizimle aynı anda gelen Rus vatandaşlara içki verip, bize barı kapattık diye vermediler. Kısacası kesinlikle buraya adım dahi atmayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sun Star Resort Hotel
Sun Star Resort Hotel

-

Yemekleri her gün aynı

Öncelikle, otel neredeyse tamamen turistler için çalışmış. Yemekler hep aynı, çeşit sayısı az. Plajı taşlıktı. Animatörler tam bir facia. Müzikleri, yemekleri her gün aynı. Wi-Fi internet hizmeti desen 0 çekiyor ama hiçbir şeye erişim sağlanamıyor. Aktiviteler hiç yok. Amfi tiyatro denilen yerde Ruslar film izliyor, Türkler için hiçbir şey yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
May Garden Club Hotel
May Garden Club Hotel

-

Yemeklerden istediğin gibi alamıyorsun

Öncelikle personel çok iyi ama diğerleri paspal. Havuz saat 7'den sonra kapanıyor, şezlongları yıkıyorlar, havuz başında oturamıyorsun. Yemeklerden istediğin gibi alamıyorsun. Hijyenden bahsediyorlar ama yatak örtüleri 1 haftadır aynı, değiştirmiyorlar, lekeli lekeli. Odayı temizlemeye geliyorlar ama peçete, şampuan koyup temizlendi deniliyor. Örümcek ağları var, duvarlarda ayakkabı izleri, eski tüplü TV. Akşamlarınız rezil oluyor. Yani o yasak, bu yasak diye diye tatilin rezil oluyor. Akşamları havuza giremiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Deha Otel
Deha Otel

-

Yemekler ve personel çok iyi

Bu yıl içinde ikinci gelişimiz. Önce 7 gün kalmıştık şimdi 9 gün kalıp tatili bitireceğiz. Bu ücrete göre yemekler ve personel çok çok iyi. İçecekler marka gerçek. Sadece temizlik personeli çok ama işi düzgün yapmıyorlar. Aksayan temizlik o sorun çözülmüş olsa Ananas 4 yıldız ondan farkı kalmaz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Deha Otel
Deha Otel

-

Tam bir aile ortamı

Tam bir aile ortamı. Nasipse seneye de bu otelde olmak isterim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Senza Grand Santana Hotel
Senza Grand Santana Hotel

-

Personel güler yüzlü

Çok güzel bir otel. Annem odaları iki banyo ve iki oda bir salon, resmen hiçbir otelde bunu bulamazsınız. Şu perde rahat ettik. Temizlik her gün geldiler. Personel güler yüzlü ve çok yardımcı. Alanya çok Rus turist alan bir yer, bu yüzden kendinizi Rusya'da hissedebilirsiniz. Ama animasyon ekibi Ankara'nın Bağları ve 10. Yıl Marşı'nı çaldığında çok mutlu olduk. Çok eğlendi, otelin tek olumsuzluğu sahilin kum olmaması ama Mahmutlar hep böyle. İskeleden inersen deniz de süper. Yemekleri çok güzel, personel hemen topluyor, temizliyor. Yorumlarda çatal, kaşık bulunmuyor diye yazılmış ama tam tersi, çok fazla bitenin yerine yeni yemek konuyor. Dondurma ve Türk kahvesi bazı otellerde ücretli ancak bu otelde bunlar da ücretsiz. Animasyon ekibi çok iyi çalışıyor. Kısaca çok güzel bir tatildi. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
May Garden Club Hotel
May Garden Club Hotel

-

Misafirime iyi davranılmadı

Arkadaşımın tavsiyesiyle geldim. Ücretine göre fena değil, çalışan gençler özveriyle işlerini yapıyorlar, animasyon ekini misafirlerin hoşça vakit geçirmeleri için ellerinden gelen çabayı gösteriyorlar onlara teşekkürler, amaaa yönetici konumunda olduklarını söyleyen kişiler ve resepsiyon görevlileri beni hayal kırıklığına uğrattılar. 36 yıl aradan sonra otele benimle görüşmek için gelen okul arkadaşımın yanında çok saygısız ve usulsüzce konuşmalar yaptılar "yok giremez lobide oturun, dış kapıya yakın bir yerde oturun, bileklik takalım 60 TL para ödeyin gibi" hiçbir otelde böyle bir şeyle karşılaşmadım sonrada karşılaşacağımı sanmıyorum. Kesinlikle hiç kimseye tavsiye etmiyorum. Arkadaşımın yanında bu konuşmaların olması ayrıca bir rezaletti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Deha Otel
Deha Otel

-

Hem ucuz hem de yemekleri harika

Otelimiz evimiz gibiydi. İlksanlı olarak gurur duydum. Hem ucuz hem de yemekleri harikaydı. Çocuklarımız küçük olduğu için yedi gün kalabildik, benim hedefim 20 gün kalmaktı. Çocukların arkasında koşmaktan çok yoruldum. Sağolsun bizim çocuklar tüm personelin maskotu oldular.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
May Garden Club Hotel
May Garden Club Hotel

-

İyi yanı havuzu

Otele 9 gece 10 gündüz olarak rez. yaptırdık, otele gittiğimizde rez. onaylanmamış diyerek 5 güne kadar yapabilirim diyerek bizi mağdur ettiler. Tahminimce bunu yapmalarındaki sebep bizi otelden çıkardıkları tarihte yani 5. günümüzde otele 200 kişiye yakın kışı gelmiş onlar için bizim rez. kısaldı. Ayriyeten otelin mi artık sitenin mi gece güvenliği hakaret ederek jop çekti bize, yaşından ötürü olayı uzatmadım, otelin müdürü Okan Bey'e arayıp söylediğimde eşinden ayrılacak ailesel sıkıntıları var diyerek olayı ört bas etti. 1 yıl boyunca çalışıp tatil hayalini kurarak gittiğimiz otelde böyle sıkıntılar çektik, otelin iyi yanı havuzu ve bardaki arkadaşlar özellikle Taşkın sağ olsun on numara insan, animasyoncu Ramazan abi de on numara insan, başka da hiçbir şeyi iyi değil, tatilinizi zehir etmek isiyorsanız gidin...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dayı Diamond Suite Hotel
Dayı Diamond Suite Hotel

-

Yemek her gün aynı

Yemek her gün aynı yemek. Bir gün duruluyor, bir gün sonra aynısı var. Bu hafta içinde oradaydım, öyle yani. Beş para etmez. Oranın en kötü oteli denebilir kardeşlerim, inanın bana.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mahmutlar Suite Otel
Mahmutlar Suite Otel

-

Yemekleri çok lezzetli

Otel süper ve yeni işletmecileri harika. Hiçbir şeyden kaçınmıyorlar. Otel denize 100 metre mesafede ve işlek bir yerde. Alanya Gazipaşa Havalimanı'na 20 dk uzaklıkta. Sanki her yer elinizin altında. Üstelik çok uygun. Aşçısı yabancı ve yemekleri inanılmaz lezzetli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gold Twins Suite Hotel
Gold Twins Suite Hotel

-

Odaları geniş

Muazzam. Denize sıfır, özel plajı olan animasyonlu ve eğlenceli bir tesis. Odaları geniş, süit ve temiz. Fiyatları uygun, Fiyat/fayda dengesine göre yeterli bir tesis.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Senza Grand Santana Hotel
Senza Grand Santana Hotel

-

Odalar güzel

Güzel otel, beş 5 sezondur gidiyoruz ailemizle. Odalar güzel, yemek normal, bu fiyatlara bu hizmet gayet güzel. Ben tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Astor Beach Hotel
Astor Beach Hotel

-

Odalar resimdeki gibi değil

Gitmeyin, abimle soyadım aynı diye bize 10 kişilik oda verdiler. Yemekleri lezzetsiz, klima gece 12'den sabaha karşı 4'te kapatıyorlar. Animasyon güzel, yataklar küflenmiş, kokuyor, çift kişilik yatak, biri üste biri altta. İçecek lezzetsiz, personel ilgisiz. Aile odası çocuklara kanepe. Deniz kayalık, dalgalı. Evet, denize bir şey yapamaz ama deniz güzel demesin. Sahilde sadece su ücretsiz diye hepsi ücretli. Sahil komple taş, rezil olduk. Bize oda yok diye bodrum katında küflü, basık oda verdiler. İtiraz edince, “'odamız yok, burada kalın yoksa başka otele gidin”' dediler. Valizi yere attılar, içindeki bütün elbiseler savruldu. Odalar resimdeki gibi değil, sizi kandırıyorlar. Paranıza yazık, gitmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
May Garden Club Hotel
May Garden Club Hotel

-

Çalışanlar iyi

Öncelikle yorumları okuyunca sadece gülüyorum. Biz otelde beş gün kaldık, gayet iyiydi. Her akşam kesin mangal vardı, yemeklerde sorun yoktu, havuz zaten tartışılmaz. Çalışanlar iyi. Animasyon grubu, İvana Hanım çok iyilerdi. Sevgili arkadaşlar, günlüğü 75-80 liraya tatil yapıyorsun, hiçbir şeyi beğenmiyorsun. O zaman beş yıldızlı otele gideceksin. Bence işletme layıkıyla misafirlerini ağırlıyor. Güvenerek gidin, benim otelle bir ortaklığım yok. Biz çok memnun kaldık. Bu sene de gitmeyi düşünüyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Astor Beach Hotel
Astor Beach Hotel

-

Her şey güzeldi

Temmuz 2016'da kaldım. Ailemle. Her şey güzeldi. Klimalar da çalışıyordu, asansör de. Yemekleri de fena değildi. İlgi, alaka da güzeldi. Verdiğiniz paraya bu kadar hizmet çok bile. Seneye tercihim yine Astor Beach Hotel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Klas Dom Annexe Suite Hotel
Klas Dom Annexe Suite Hotel

-

Odada nem

Çok kötü bir apart. Odada nem, rutubet var. Havuz için 500 metre yürüyorsun. Başka bir klas otelde giriyorsun havuza.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
May Garden Club Hotel
May Garden Club Hotel

-

Oteli gayet beğendim

Otele 22 Ağustos'ta 12'de giriş yaptım, karşımıza Anna Hanım çıktı. Güzel ve mütevazi bir karşılama sonra hiç beklemeden odamızı verdiler, oda suit havuzu görüyordu ve çok güzeldi. Hemen bir bayan geldi odaya güzel bir temizlik sabun havlu gereken neyse yemeğe indik, her şey düzenli sorun yok, bara geçtik. Genç bir arkadaş güler güzlü animasyoncu arkadaşlar Ivana Hanım, Mahmut kardeşim anlatmaya gerek yok, ayırım yok, çocuklara eğlence anlatılmaz bu yorumları okuyunca sadece gülüyorum. Adam yazmış, deniz derinmiş, taş varmış ne alaka, plaj kum çakıl bile değildi, taşlı olan bölümün zaten otelle alakası yok, zararı da yok. 27 Ağustos'ta tatil bitti dedim iki gün daha uzatayım dediler, maalesef yer yok, gerçekten üzüldüm. Adamların beğenmediği otel full yer yok, ben seneye tekrar May Garden Club'dayım. Herkese tavsiye ediyorum, otel güzel, çalışanlar ve Ivana hanımfendi ve Mahmut kardeşim seneye on gün beraberiz, ben beş günde doyamadım, herkese tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Senza Grand Santana Hotel
Senza Grand Santana Hotel

-

3 gün aynı yemek çıktı

Çok pis her şey, bardaklar tabaklar odalar nimet ama yemekler de kötü. O kadar malzemeyi ziyan ediyorlar. Bir yemek üç gün çıkar mı çıktı. Yemekhanenin kokusunu hiç söylemeyim personelde ilgi sıfır, paramızla rezil olduk, asla tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
May Garden Club Hotel
May Garden Club Hotel

-

Bayat yemekler

Gerçekten hiç memnun kalmadık. Bu kadar pinti bir işletmeci, kavga etmeye hazır çalışanlar, çirkin ve bayat yemekler hangisini anlatayım bilemedim. Ben şimdiye kadar hiç bir otelde 23.30'da ışıkların kapatıldığını görmemiştim. Yemek sırası, şezlong ve masa kapma yarışı da cabası

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
May Garden Club Hotel
May Garden Club Hotel

-

Havuz adeta Ganj Nehri

Tatilimizi 7 gece için planladık fakat 4. gecenin sabahı kaçar gibi çıktık. Yemeklerde sürekli tavuk var ve bayat. Otelde yemek yiyemedik. Sürekli dışarıda yemek yedik. Çocuklar için park yapmışlar, kaydıraklar pastan geçilmiyor. 5 gün boyunca havlular bile değişmedi. Her şey pislik içinde odayı temizler misiniz dediğimizde 3 günde bir temizliyoruz cevabı aldık. İlk gece barda ve restoranda personeller birbirine girdi. Havuz bildiğiniz Ganj Nehri, yerde çakıl taşları dolu, havuzun üzeri pislikten görünmüyor. Havuz kenarında görevli yok. Kaydırak açıyorlar başında görevli yok ve arkaya arkaya kaydıkları için birbirlerine çarparak 2 kişinin ayağı kırıldı yani yaz yaz bitmez neyse ki mikrop kapmadan zehirlenmeden ve dayak yemeden döndük çok şükür.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Astor Beach Hotel
Astor Beach Hotel

-

Yemekler kötü

Yemekler çok kötü, temizlik berbat, asansör çalışmıyor, sakın gitmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
May Garden Club Hotel
May Garden Club Hotel

-

Olumsuz yanları oldukça fazla

Otelle ilgili beğendiğim şeyler: Geldiğimizde kısa bir süre içinde odamıza yerleştirilmemizdi. (saat 09:00 gibi) Balkonların deniz ve havuzu görüyor olması iyiydi. Masaj fena değildi. Havuz güzel büyüklük olarak. Yer olarak da merkezi. Bir daha gelir miyiz. Asla. Neden mi: 1) Oda çok pis tuvalet özellikle. Güya temizlenmiş. Duş alırken bile sağa sola dokunmak istemiyorsunuz. Eğer her gün odanızın temizlenmesini beklerseniz çok beklersiniz. 3 güne bir havlu vs değişirmiş bla bla bla .. 2) Yemek 10 üzerinden 1. Hep aynı hep aynı. Yeşilliklerde böcek. Her gün aynı saçma tatlı. Puding. Bayat yemekler. Her gün makarna yedim. Bir de devamlı domates çorbası. Diğer günde şehriye koyuyorlar domates çorbasına. Abartısız. Yoğurt olduğu gün seviniyordum o kadar. Bugün ilk defa sigara böreğine rastladım. Sevindim. Çökelek peyniri koklatıp sarmışlar. Sabah kahvaltıda siyahlamış yumurtalar. Oradaki çalışana yumurtaların siyahlaştığını söyleyince tazeler bir sorun yok. Akşamdan kazanlarda kaynatılıyor diyince yuh dedik. 3) denize gitmek hayal. Yüzme bildiğim halde o dalga ve kayalığı görünce ve birden derinleşince girmedim. 4) Yemek sırası var. Masalar kapılmasın diye bir şeyler koyup yer tutuyorsun. Sabah 8'de şezlonga havlu koymazsan havlun elinde kalabiliyor :) İçecekler tang vari zaten senin canın istemiyor içmeyi. :) Her şey dahil olan bir otelde ilk kez aç kaldım. İlk kez evime gitmek istiyorum. Otel yorumlarını okudum geldim ama abartıldığını düşündüm. Ne kadar kötü olabilir demiştim. Bu kadar kötü olabilirmiş. Ama belki de bizim geldiğimiz dönemde kötüdür diyorum. Yarın son dönüyoruz inşallah. 18 Eylül 2016

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
May Garden Club Hotel
May Garden Club Hotel

-

Yemek aynı

4 gece 5 gündüz sözde otel. Her gün aynı şeyler, yemek aynı, kalan yemekleri her gün meze yapıyorlar. Bir de yataklar da cabası. Sözde yatakta yatıyorsun, gıcır gıcır yataklar, beş para etmez. Banyo küçücük, benim çocuğum var, eşimle çocuğu yıkayamadık. Asla tavsiye etmiyorum, paranıza yazık. Her gün kavga. Bir de personelin de ayrı bir havası var. Yorumlara güvenin, ben hata yaptım, siz yapmayın arkadaşlar. Herkese iyi tatiller... Yorum yazan arkadaşların ağzına sağlık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aktaş Hotel Alanya
Aktaş Hotel Alanya

-

Yemekler lezzetsiz

Bu kadar kötü bir yer daha yoktur. Yemekler lezzetsiz, zaten alabilmek için sıraya girmen lazım. En az yarım saat beklemen lazım. Sıcak su zaten sıkıntı. Sorunları bildirmek de nafile. Herhalde kalan tatilciler sorumlu tutuluyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sun Star Resort Hotel
Sun Star Resort Hotel

-

Temizlik koca bir sıfır

Otel tam anlamıyla iyi değil, otelin dışı ve genel alanları çok şaşalı ama otel yönetimi yok, odalar toz içinde, temizlik koca bir sıfır, banyoda duşa kabin yarım kalmış, sürekli ıslak, restoranda ve otelin genelinde klima yok, ter içinde yemek yiyorsunuz. Otelin odaları hariç hiçbir yerinde klima yok. Resepsiyon görevlisi tek muhatabınız, müdür yok otelde. Otelin tavanı olmadığı için klima olmadığını söyledi. Her gün köfte çıkıyor otelde, ayran yok, sorduğumuzda yoğurt var, bardakta kendiniz yapabilirsiniz cevabı aldık. Öğlen yenmeyen bir yemek akşam yemeğinde farklı bir şekilde önünüze konuyor. Yemekler lezzetsiz. Kızım 7 günde 2 kilo verdi. Eşim banyonun ıslaklığından dolayı düştü. Doktorun ücretli olduğunu öğrendik. Denizi ve kumsalı taşlı ve kayalı. Denize sıfır denilen otel koca bir üst geçit geçmeden mümkün değil. Elinizde eşyalarınız ve çocuk olunca kan ter içinde kalıyorsunuz. Yapılan yorumlara kesinlikle önem verin! Ben vermedim, hata yaptım, siz yapmayın, uzak durun. Paramla hayatımın en iğrenç 7 gününü yaşattılar. Şu an otelde son günüm, dönünce gerekli yerlere şikayetimi bildireceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Barışcan Hotel
Barışcan Hotel

-

Yemekleri leziz

Otel fiyatına göre çok güzel. Personeli çok ilgili. Yemekleri leziz. Meşrubatları iyi değil. Kalınabilir. Ali Bey'i tanımanızı isterim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Astor Beach Hotel
Astor Beach Hotel

-

Yataklar rahat değil

Şu saatte otel içerisinden yazıyorum. Gelinmemesi gereken bir otel. Kliması 12.30 - 16.30 ve 23.00 - 04.00 arası kullanılıyor. Odalar, yataklar rahat değil, banyo çok ufak, kilolu biri olsa düşer, çıkamaz. Bu üçüncü günüm, çarşaflar değişmedi halen, iki günde 3 tane havlum çalındı. İnternet yok, TOKİ blokları gibi aynı. Yemek beğenmemek olmaz ama kötü arkadaş, kırmızı et henüz yok, bolca salata çeşidi var, ot yiyoruz devamlı. Bütün içecekler ufak bardakta, plastik, büyük bardakta kola istiyorsun, adam vermeye korkuyor, mırın gırın ediyor. Denizi beş para etmez, sahili kayalık, biraz önce hastaneden geldim, parmağımı incitmişim denizindeki kayalıklardan dolayı. İlgi sıfır, hijyen sıfır, Wc'ler pis, oda temizliği sıfır. Ben pişmanım, son iki günüm, bir an önce gitmek istiyorum. Parayla rezillik budur. Bir daha tövbeler olsun. Şu an bunu yazarken odada resmen vücudumdan sular akıyor sıcaktan. Klima çalışmıyor, saati var daha çünkü. Arkadaş, aklını başına al, bu hataya sen de düşme.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
May Garden Club Hotel
May Garden Club Hotel

-

Yemek çeşitleri bol

22.08.2016. - 25.08.2016 tarihinde otelde 2 çocuğum ve eşimle konakladık. Otel çok güzeldi. Her şey çok mükemmel, abartısız söylüyorum. Yemek çeşitleri bol, sınırsız içecekler çok güzel. Plaj başında bile ikramları var. Çalışanlar çok tatlı, hepsi işini çok güzel yapıyorlar. Çok temiz her yer. Bir dahaki yaz yine oraya gitmek istiyorum nasip olursa. Diğer yorumları okudukça gülüyorum. Bizim gittiğimizde yabancı turist çok azdı, onlar da bizim gibiydiler, kimseye ayrımcılık yapmıyorlar. Herkese tavsiye ediyorum. Ben de yorumları okuyarak girmiştim ama abarttıklarını gözümle gördüm. Kısacası teşekkürler May Garden Club Hotel...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
May Garden Club Hotel
May Garden Club Hotel

-

Yemek sırası

3 yetişkin 1 çocuk 18 Ağustos 2016-23 Ağustos 2016 tarihleri arasında ailecek otelde konakladık, keşke laftaki gibi konaklama olsaydı. O 5 gün bize zindan oldu. Hangi birinden başlıyayım. Yemek sırası mı dersiniz, sıra geldiğinde yemekleri tane tane verilmesi mi dersiniz, verilenlerin 2 günlük yemek olması mı dersiniz, kalan yemeklerden soğuk meze yapılması mı dersiniz, odaların eski ve rutubetli olması, denizdeki hizmetin 0 olması, personelin yüzünden düşen bin parça, sanki zorla hizmet veriyorlar. Hiçbir kimse bir konu hakkında bilgi vermiyor, tek sevdiğimiz tarafı animatörlerdi, onların hakkı yenmez. Küçük çocuğumuz olmadığı halde eğlendirdiler. Havuzda şezlong kesinlikle yer bulunmuyor, zaten havuz çamaşır suyu kokuyor, aquapark var deniyor, sadece kaydırak var, o da günde 2 saat çalışıyor. Zaten onda da sıra oluyor. Yani anlayacağınız gitmenizi önermem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Astor Beach Hotel
Astor Beach Hotel

-

Harika şartlara sahip

Bu fiyata muhteşem bir otel. Harika şartlara sahip, benden 10 üzerinden 10 veriyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Doris Aytur Hotel
Doris Aytur Hotel

-

Manzarası çok güzel

Otelin manzarası çok güzel ama öndeki ağaçlar bu güzelliği engelliyor. En kısa zamanda bu ağaçlar kesilmeli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Astor Beach Hotel
Astor Beach Hotel

-

Klima bile saatle çalışıyor

2 günlük rezerve yaptık, yapmaz olaydık çünkü yemekleri, odası iyi değil. Elemanı, şefi ona keza ilgisiz. Klozetleri çalışmıyor, pat elektrik kesiliyor, pat su kesiliyor, bahane hazır, her yerde yok diyorlar. Ayrıca klima bile saatle çalışıyor ancak çok güler yüzlü ve laf yapan bir müdüre hanımı var. Şikayetin ne olursa olsun hemen tatlı dille laf olarak çözüyor ve soruna devam. Ayrıca siz nereli iseniz sahibi de oralı oluveriyor. 2 gün zor kaldık. 10 gün rezerve yapanlar paralarını geri istiyorlardı. Allah'ın sevgili kuluyuz ki biz 10 kişiydik, kalabalıktık ve sadece 2 gün zor sabrettik. Eğer rezervemiz 5 gün falan olsaydı bırakır çıkardık. Diğer otele geçtik ve oh dedik. Klima, elektrik, su altın bu otelde ama şunu diyebilirim; yemeklerin bizce fena değildi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
May Garden Club Hotel
May Garden Club Hotel

-

Yemekler her gün aynıydı

Otelde bu yaz 6 gece kaldık. Öncelikle otelde çok sayıda yabancı misafir var ve onların yaşam tarzları bizlere uymadığından zorluk çekiyorsunuz. Otelde Türklere ilgi 0. Havuz kenarındaki şezlonglar müşterilere yeterli değil bu yüzden geceden havlunuzu bırakmanız gerekiyor. Zar zor havuz kenarına yerleşiyorsunuz bu sefer sürekli gün içinde havlu ile rezervasyon yapmayınız diye anons geçiliyor canınızı sıkıyor. Gün içerisinde havlunuzun başından ayrıldığınız an pişkin bir Rus müşteri havlunuzu, eşyalarınızı alıp yere birikip yerinize yerleşiveriyor. Ben bu olayı sürekli her gün yaşadım ve sorunumu yetkililere bildirdiğimde hiçbir şey yapamayacaklarını söylediler. Plaja gideyim diyorsunuz ama denize girmek mümkün değil dalgalardan sizi savurduğu gibi kıyıya vuruyor. Deniz fazlasıyla kayalıklarla dolu. Yemekler her gün aynı çıktı, birkaç tane şey farklılık gösterdi. Otelde içecek çok sınırlı, kola fanta çeşitli oralet tarzı tadı çok kötü olan meyve suları ve alkollü içeceklerden başka bir şey yok. Alkol kullanmadığım için ben içeceklerden memnun kalmadım. Aktivite çok az, plaj voleybolu ve su topu dışında bir aktivite olmadı (tabi Ruslara ayrıcalıklı (Türkçe olmayan) yapılan animasyonlar aktiviteler müzikli gösteriler hariç) çocuklar da bile ayrıcalık yapılıyor. Yemek sonrası yabancı çocuklara dans gösterileri yapılıyor, Türk çocuklarımız öylece bakıp kalıyor, bu nedenle tüm akşam dışarıda dolaştık, ayrıca bizi servisimiz var deyip kandırdılar, otogardan aldılar otele götürdüler ama dönüşte servisin iptal olduğunu söyleyip taksi çağırmamızı söylediler, dünya para taksiye verdik, anlayacağınız berbat bir tatildi, paranızı çöpe atmayın derim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Astor Beach Hotel
Astor Beach Hotel

-

Yemekleri hariç güzel otel

Otelde ilgi alaka çok güzel, herkes güler yüzlü, havuzu biraz küçük olmasına rağmen o da iyi sayılır. Odaların genişliği güzel. Klima saatleri olayı kötü istediğiniz saatte klimayı açamıyorsunuz. Fakat otelin yemekleri tam anlamıyla iğrenç. 30 çeşit yemek oluyor fakat yiyebileceğiniz yemek sayısı çok az. Bezelyeler mısırlar tam pişmemiş olduğu için yenmiyor. Rus salatasındaki yoğurt her gün ekşiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Galaxy Beach Hotel
Galaxy Beach Hotel

-

Bir hafta tavuk yedik

Geçen senelerden eser yok. Yemekler desen vasat, bir hafta tavuk yedik. Personel yok. Kısaca Rus yok, ilgi de yok, alaka da yok, yemek de yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Astor Beach Hotel
Astor Beach Hotel

-

Hiç güler yüz yok

Şu an otele yeni giriş yaptık, ilk pişmanlık duygusu başladı diyebilirim. Daha girişte iş kıyafetleri bile olmayan sivil bir bayan geldi ve mahkeme duvarı gibi suratı var, hayattan soğumuş gibi, hiç güler yüz yok. Sadece o değil, hiçbir çalışan da ilgilenmiyor. Saçmalıkları saymakla bitmez. Klima saatli çalışıyor, uykusuzum ama sıcaktan uyuyamıyorum. Düşmanıma bile tavsiye etmem gerçekten. Elektrik kesik, jeneratörleri bile yok. Odada sadece 1 tane priz var. Şu an yazdıklarım yeni girmiş halim. Çıkarken bu otelden yine yazmak isterim ama buna sayfalar yetmez, site kaldırmaz. Eğer ki geldiyseniz geçmiş olsun, saçma sapan bir tatil sizi bekliyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)