Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Okurcalar Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Okurcalar Otelleri

Okurcalar için {{ (filteredHotels).length}} / 41 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Okurcalar Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Okurcalar mevkisi, tertemiz harika denizi ve koskocaman tatil köyleri ve oteller ile Antalya ilinin en önemli tatil ve turizm yerlerinden biridir.
Okurcalar, Alanya'ya 30, Antalya şehir merkezine ise 110 kilometre mesafede bulunan turistik bir beldemizdir.

Alanya Okurcalar otellerinde konakladığınız zaman Antalya, Alanya ve Manavgat terminallerine ulaşımınız oldukça kolay olacaktır.

Tarih boyunca birçok denizcinin ve kervanın konakladığı yer olan Okurcalar'da ilk yerleşimin M.Ö. 3000 yılında yapıldığı tahmin edilmektedir.

Yaklaşık 12000 nüfusa sahip yerleşim yerinin nüfusu yazın ise 30-40 bin kişiye kadar çıkmaktadır. Bunun temel sebebi ise Okurcalar'da hizmet veren ve sayıca yüksek kapasiteyle hizmet veren otellerin çokluğudur.

Toplam 745 adet turistik tesisin bulunduğu Alanya ilçesinden Okurcalar beldesi de nasibini almıştır. Okurcalar otelleri genellikle beş yıldızlı olup her şey dahil sistemiyle hizmet vermektedir.

Alanya Okurcalar otellerinde kaldığınız süre boyunca deniz ve plaj için Kleopatra Plajı'nı tercih edebileceğiniz gibi bazı otellerin kendi plajlarında kendilerine ait bölümleri, şezlong ve şemsiyeleri de mevcuttur.

Alanya Okurcalar otel fiyatları konusunda da ekonomik ve ucuz fiyat seçenekleri sunmaktadır. Genellikle yaz mevsiminde Rus turistlerin akın ettiği bu doğa harikası yerde sahil şeridi boyunca yemyeşil bahçeler ve muz ağaçları vardır.

Bölgeye yaz aylarında gelen Rus turistlerin çokluğu sebebiyle bölgenin yerel halkı buraya Küçük Moskova da demektedir.

Alanya Okurcalar beldesinin en önemli turistik otelleri ile motel ve pansiyonları genellikle Karaburun mevkisinde yoğunlaşmıştır.

Alanya Okurcalar tatiliniz için şimdiden keyifli tatiller dileriz.

Alanya'nın turizmine hareketlilik katan bölgeler arasındaki Okurcalar, yıl içerisinde yerli turistler kadar yabancı turistlerin de yoğun ilgisini görmektedir.

Okurcalar beldesi Antalya il merkezine 110 kilometre mesafede olup, Alanya'ya yaklaşık 30 kilometrelik bir mesafede yer alır.

Okurcalar'da birçok konaklama tesisi bulunmaktadır. Lüks otellerin ağırlıklı oluğu bölgede, apart otel ve pansiyon tipi konaklama tesisleri bulmak da mümkündür. Okurcalar otelleri, verilen hizmetlere göre fiyat farklılıkları göstermektedir. Bölgedeki oteller genellikle 5 yıldızlıdır.

Okurcalar otellerinin çoğu denize yakın mesafede olup, birçok otel denize sıfır konumdadır ve kendilerine ait plajları mevcuttur. Her şey dahil, yarım pansiyon veya oda kahvaltı hizmetlerinden dilediğinizi tercih etme şansınız bulunuyor. Bu tip hizmetler Okurcalar otel fiyatlarında değişiklik gösteren önemli etkenler arasındadır.

Okurcalar otelleri her ne kadar çoğunlukla lüks otellerden oluşsa da, Okurcalar otel fiyatları ucuz ve ekonomik konaklama imkanı da sunmaktadır.

Okurcalar otel fiyatları özellikle yaz sezonunda çok yükselse de, sezon sonlarına doğru Okurcalar otel fiyatlarında düşme görülür. Sezonda bir gecelik oda fiyatları 90-130 TL arasında değişirken, sezon sonunda fiyatlar 50-80 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Akdeniz'in berrak sularında serinlemek, şezlonglarda uzun uzun güneşin tadını çıkarmak için Okurcalar otellerinin birinde rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Okurcalar Hakkında
Masmavi denizi, denizin hemen kenarında başlayan narenciye, muz bahçeleri ve çam ormanları ile Antalya Alanya arasında kalan Türkiye'nin en güzel turizm belderlerinden biridir Okurcalar.
Çok eski bir tarihe sahip olan belde de ilk yerleşimin M.Ö. 3000 yılında yapıldığı tahmin edilmektedir. Tarih boyunca birçok toplum burayı yerleşim alanı kullandığı gibi birçok denizcinin ve kervanın konakladığı yer olmuştur.

Okurcalar'a gittiğinizde Alanya'daki Kızıl Kuleyi de ziyaret edebilirsiniz. Sultan Alaadin Keykubat tarafından 5 yıllık kuşatma ile Alanya ele geçirilmiş ve Alanya tersanelerin korunması için Kızıl Kulenin inşa emrini vermiştir. 1226 yılında tamamlanan, sekizgen, 33 metre yüksekliğinde ve 29 metre çapında olan kule 5 katlıdır. Her bir duvarı 12.5 metre genişliğindedir. Kulenin Kızıl Kule olarak adlarılması, inşaatı sırasında belli bir yükseklikten sonra taş blokların yukarıya taşınmasında zorluk çekilmesi ve üst kısmının pişmiş kırmızı tuğlalar ile yapılmış olmasından kaynaklanmaktadır. Kule duvarlarında ise antik çağlardan kalma mermer blokları görebilirsiniz. Kulenin en alt katında Selçuklulardan kalma silahlar, bir çok eserler, el işi, tarihi koleksiyonlar olmak üzere eskiye dair bir çok görsel öğe sergilenmektedir.

Askerler kulenin savunmasını yapabilmek için, kulenin hemen her tarafında bulunan pencerelerden düşmana karşı açık hedef olmadan kolaylıkla ateş edebiliyorlardı. Düşman vurulmadan kaleye yaklaşırsa bu pencerelerden düşmana kaynar su gibi zarar verici maddeler üzerlerine dökülerek etkisiz hale getiriliyorlardı.

Alanya'ya 30km, Antalya'ya 110km mesafede olan bulunan Okurcalar'a, Antalya, Alanya ve Manavgat terminallerinden Kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

50 Kullanıcı Yorumu
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
7
0 (242) 922 04 84
Perre Delta Hotel
Perre Delta Hotel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otelden bugün çıkış yaptım. Otelin konumu bakımından güzel bir yerde. Denizi de güzel. Aquaparkı fena değil, animasyon çok zayıf. Otelde Ruslar ağırlıklı olduğu için animatörler hep yabancılarla ilgililer. Personeller güler yüzlü, kibar ama sayı olarak yetersiz. Yemeklere gelince çok kötü. Tavuk ve hindi etinden başka ana yemek yok maalesef. Tatlılar hep aynı, kahvaltı desen de öyle. Gözlemeci abla vardı, gayet ilgiliydi. Çok sempatik biri. Otel eğlenme ve hijyen bakımından iyi ama yemek bakımından zayıf.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 466 30 54
Maya World Beach
Maya World Beach
Karaburun Mah. 1023 Sok. No. 17
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Sahil çok güzel. Yemekler idare eder. Bu fiyata bu kadar. Personel ilgili hepsine teşekkürler. Deniz çok güzeldi. Dalgasız süperdi. Mutfak çok iyi değildi. Çeşitten ziyade lezzet çok yoktu. Kahvaltı menüsü güzeldi. Kırmızı et yok sadece balık tavuk var. Oda temizliği güzel. En önemlisi aile oteli. Genel olarak iyi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (242) 922 04 84
Perre Delta Hotel
Perre Delta Hotel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otelde 5 gece 6 gün kaldık. Yabancılara ayrıcalık tanınıyor. Alakart yemek hakkımızı kullanamadık. Daha önceden rezervasyon yapmanız gerekiyor dediler. 2 kişiyiz bir masa ayarlayamadılar. Yabancılar (Ruslar) odalarına sürekli meyve, tatlı götürüyor. Türklerin elinde tabak görünce odaya götürmek yasak diyorlar. Yönetim anlayışı sıfır. Herkes tabaklarına çok fazla yemek koyduğu için yemek kalmıyor, tatlı kalmıyor. Arkasında sırada bekleyen insanları kimse düşünmüyor. Hiç memnun kalmadım. Bir daha asla gitmem. Animasyon ekibi yok. Yaşlı, emekli kamp yeri gibi. Biz genciz ve geceleri çok sıkıldık. Yürüyüş yaptık otelden çıkarak. Alınan parayı hak etmiyorlar. Önceki sene başka otele gitmiştik. Yemekleri etkinlikleri mükemmeldi. Otelden çıkmadan önceki gün eşim yemeklerden zehirlendi. Bu otelde sakın et yemeği yemeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 04 70
Granada Luxury Resort Alanya
Granada Luxury Resort Alanya
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Çok memnun kaldım. Her şeyi süperdi. Yemekleri çok lezzetlidir, staff, garsonlar, çok kibardılar, Nusret Bey gibi. Yine geleceğim, çünkü bu yakınlığı her yerde bulamazsın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
3
0 (242) 922 06 21
Lycus Beach Otel
Lycus Beach Otel
Karaburun Mevkii
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Tek artısı odalarının güzel olması başka da bir güzelliği yok. Yemekler son derece lezzetsiz, sabah akşam tavuk çıkıyor. Tatlılar kötü. En kötüsü de Türk olduğunuz zaman hiç kimse yüzünüze bakmıyor kendi ülkenizde ikinci sınıf vatandaş muamelesi görüyorsunuz. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (242) 527 54 00
Holiday Garden Resort Okurcalar
Holiday Garden Resort Okurcalar
Alanya / Antalya
Türkiye

-

1 Eylül 2019 otele giriş yaptık. Girişte bize resepsiyon sıkıntı çıkardı. Dakika bir gol bir yemeğe geçtik. Kötü, dedik akşam yemeği iyi olur, akşam yemeği öğlenden beter. Doğru dürüst yemek yok, lezzet yok. Akşam oldu animasyona gidelim dedik, o da yok. Animatörü kovmuşlar, havuz başı alkol istiyorsun o yok diyor bu yok diyor dalga geçer gibi. Öğlen havuz başında gözleme diyorlar 5 tane çıkarıyorlar herhalde kimse alamıyor. Kek dahi yok. Tam bir fiyasko. Paranızla rezil oluyorsun. Aldıkları para helal etmiyorum. Kısacası felaket. İyi yorum yapanlar da otelin kendi elemanları galiba.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (242) 922 04 84
Perre Delta Hotel
Perre Delta Hotel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Şu anda oteldeyim karşılama demişler arabada karşıladılar; fakat otopark girişi berbat. Yemek demişler aralıksız yiyecek. Hatta gece yemeği dahi çıkartıyorlar; fakat et ürünlerinde bir sıkıntı var ama ustalardan değil, etlerin kalitesinden… Hijyen de çok iyi, alan aşırı büyük, animasyonlar her daim var, aqua güzel; fakat günde toplam 4 saat plajda iskele harika atlayış yapılması için. 5 adet havuz var 140, 170 arası bir şey hepsi beş tane 2 metrelik yapılabilirdi. İlgi derseniz yanınızdaki dostunuzla konuşurken bile sıkıntınızı duyarlarsa hemen halletmeye çalışıyorlar. 5 katlı bu kadar büyük bir otele 3 asansör yetmiyor bazı zaman. Odalar geniş, ferah, küvet, klima mevcut. Temizlik, çarşaf değişimi her gün yapılıyor. Animasyondan Ömer ve Hasan'a pullbardaki Tekin'e şimdiden teşekkür ederim. Bu hizmetler personelle oluyor müdürle patronla değil. Personeli yönetmek onların işi tanımıyorum ama demek ki işlerini iyi yapıyorlar. Fiyatına göre 10 numara. Ben de otel rezervasyonlarına bakarken yorumlara bakıyorum yanlış yorum yapıp kendime söyletmem benim onlara söylediğim gibi iyi eğlenceler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (242) 922 04 84
Perre Delta Hotel
Perre Delta Hotel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Şuan oteldeyim 4 oda bulunmaktayız. Genel olarak iyi. Personel olarak çalışan az. Sabah kahvaltısında tost makinesi yok. Mayonez yok. Animasyon iyi değil. Deniz güzel. Daha sonra yan otelin sesi çok fazla çıkıyor. Neden tost makinesi yok dediğimde 5 yıldızlı otelde kullanmasını bilmeyen bir sürü insanın olduğunu iki gün tost makinesinin temizlemesi sürdüğünü söylediler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 04 84
Perre Delta Hotel
Perre Delta Hotel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

İlk önce olumsuz yorumlara aldanmayın. Temizliği, yemekleri, eğlenceleri ile mükemmel bir otel. Otelin kafesinden yazıyorum. Gözlemeci teyze gayet güler yüzlü. Teyzeye sinirli diyenler ne dediyse artık. Tam bir aile oteli. Rusların hepsi aile ve sorun çıkarmıyorlar. Kurallara uyuluyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
4
0 (850) 466 32 60
Laguna Beach Alya Resort Spa Hotel
Laguna Beach Alya Resort Spa Hotel
Karaburun Mevkii
Alanya / Antalya
Türkiye

-

12-16 Ağustos tarihleri arasında ailecek konakladığımız otel tam bir hayal kırıklığıydı. İlk girişte zaten negatifliği hissetmemek mümkün değil. Odaları yeterli büyüklükte ve temizliği fena değil. Daha temiz olabilir mi? Evet, 5 yıldızlı bir otelse daha temiz olabilir. Havuzlar pek büyük değil. Denizi çabuk derinleşiyor, toprak kayması oluyor ama temiz. Sahil barı yeterli. Sahildeki gözlemeci bayana sonsuz teşekkürler. Otelin %99'u yabancı. Ama sağ olsun çalışanlar Türkleri baş tacı yapıyorlar. Restorandaki garsonlar işlerini çok çok iyi yapıyorlar. Turgut Bey ve Samet Bey'e ve adını hatırlayamadığım diğerlerine çok teşekkür ederiz. Otel misafirleri yabancı olunca yemekler de onlara göre çıkıyor. 5 yıldız otel konseptinde yemek çeşitliliği beklemeyin. Sağ olsunlar Vedat Şef ve Hayri Şef memnuniyetsizliğimizi dile getirince ellerinden geleni yaptılar. İçli köfteyle gönlümüzü aldılar sağ olsunlar. Waffle yapan arkadaşın ellerine sağlık. Otel yönetimi kendini o kadar yabancı müşteri memnuniyeti için ayarlamış ki, otelin Türkiye sınırları içinde olduğunu unutmuş. Bayram dönemlerinde birçok otelde kaldık, ilk defa bu otelde bayram havası yoktu. Şimdi sorarım size sayın idareciler, hangi ülke Noel bayramını en basiti coşkuyla kutlamıyor? Hangi ülkeye gidiyorsak o ülkenin yemeklerini tadıyoruz. Müşteriye göre yemek yapmıyorlar. Sayenizde ülkemize gelenler bizim yemeklerimizin patates kızartması, makarna, pizzadan ibaret olacağını düşünecek. Onlar bunları yemeye gelmiyor, zaten ülkelerinde bunlar hep var. Son bir şey daha, Türk gecesi yapıyorsanız eğer bu sadece yemeklerde kalmasın. Dans için gelenler Türk oyun havalarını bilmiyor sanırım. Ezgileri bile tutmuyor. Ne bizde o kıyafetler var ne de revü tarzı halaylar. Allah aşkına siz ülkemizi nasıl tanıtıyorsunuz? Bu 4 puan da çalışanlara...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 81 78
Club Justiniano Alanya
Club Justiniano Alanya
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Merhaba ; Justiniano Ailesi bizim bu ikinci ziyaretimiz. Geçen sene gene bayramda otelinizde konakladık ve çok memnun kaldık. Bu sene de yeniden tercih ettik. Club Justiniano dört yıldızlı olmasına rağmen hizmet beş yıldız seviyesinde. Güler yüzlü personeli, temizliği, hizmeti, otelin yerleşimi, animasyon ekibi, denizi, doğası ve yemekleri gayet güzel. Kalabalık olmasına rağmen verdiği hizmet başarılı. Eğlenceli tatil yapmak isteyen herkese tavsiye ederim. Başta resepsiyondan Cemile, alakart Eyüp, havuz bar Oğuz ve Kerem Bey, otel müdürü Cenk Bey'e güler yüzlü tüm ekibine teşekkür ederiz. Yeniden görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (242) 922 04 84
Perre Delta Hotel
Perre Delta Hotel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Temiz ve güzel bir yer ancak yemekleri ve animasyon ekibi facia. Ne resepsiyon ne animasyon ne de barda çalışan görevliler hiç yüzleri gülmüyor mutsuz bir görüntüleri var ve insanın enerjisini alıyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 466 30 54
Maya World Beach
Maya World Beach
Karaburun Mah. 1023 Sok. No. 17
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Biz 8 aylık kızımızla geldik. Çok güzel bir tesis. Çok rahat ettik. Sahil taşlı ama suyu süper. Restoran, yemekler çeşit çok bol ve çok lezzetli. Tüm çalışanlar ellerine sağlık. İlgileri için ayrıyeten Salih Özülkü'ye teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 602 53 07
Orange County Resort Hotel Alanya
Orange County Resort Hotel Alanya
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Tesis ilk giriş yaptığınız andan itibaren kötü ve pis. Bavullarınızı kendiniz taşıyorsunuz. Odalar pis, restoranda koltuklara ve sandalyelere naylon giydirilmiş. Çok gürültülü, çekirge sürüsü gibi insanlar ve havuzdan gelen kötü koku ve otelden ayrılmak istediğinizde iade yapamıyoruz şeklinde hoş olmayan bir üslupla konuşan otel sorumlusu… Kesinlikle çok pişman olursunuz. Çay içmek için fincan alıyorsunuz ruj lekeli çıkıyor. Personelin hijyen ile alakası yok. Yıllardır 5 yıldızlı otellerde konaklama yaparım bu kadar kötü hizmet almadım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (242) 922 04 84
Perre Delta Hotel
Perre Delta Hotel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otele gelmeden yorumlara baktım hiç de iç acıcı yorumlar yoktu; ama daha otele girişten itibaren bütün yorumların ne kadar haksız olduğunu anladım. Otelde ilgi, alaka, hizmet, yeme, içme, yani her şey gayet güzeldi. Ayrıca bizimle yakından ilgilenen animasyon ekibinden özellikle Burak Bey'e hayran kaldım. Kısacası siz yazılanlara itibar etmeyin. Teşekkürler Perre Delta Otel, teşekkürler otel personeline. Seneye inşallah geleceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 63 26
Azak Blue Otel
Azak Blue Otel
Alparslan Türkeş Bul. No. 152
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Çok güzel, temiz, güvenli bir aile işletmesi. Çok ilgili ve yardımcılar. Balık ve salata yemeden ayrılmayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 04 84
Perre Delta Hotel
Perre Delta Hotel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Hizmet, odalar, havuz, dinlenme, her şey çok güzel. Sadece deniz taşlı, o da hotelin suçu değil. Hotele girdiğim andan itibaren ilgi müthişti. 20 yıldan beri her yaz 3 hotelde tatil yaparım bu arada. Şikayet edenlere bakmayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 30 13
Water Planet Hotel & Aquapark
Water Planet Hotel & Aquapark
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Gezgin, guru, yorumcu vasfımla, 3 çocuklu bir aile olarak, büyük bir keyifle, hayalimizdeki şimdiye kadarki en iyi tatili yaptık. Tatil düşünüyorsanız kesinlikle birinci tercihiniz Water Planet Delux& Aquapark olmalı. Akdeniz'in en büyük aqua parkına sahip. Family slide, blach holen, kamikaze, paralel hat, yamaç kaydırağı v.s 24 adet, yetişkin ve çocuklar için her biri ayrı keyifli süper bir aqua. Her bir kaydırakta ayrı görevli emniyetiniz için son derece itinalı. Kaydıraklara paslanmış metal merdivenlerden değil, çam ağaçlarının içinden doğa yürüyüşündeymişcesine ilerliyorsunuz. Çocuk veya yetişkin olun her birinden inanılmaz keyif alıyorsunuz. Özel botlarla, kayarken ağaçların içinden geçmek, tam bir su cenneti içinde hissi veriyor. Tek bir ağaç kesilmeden hatta 13 bine yakın ağaç dikilerek, özel ve doğal güzelliği korunarak geliştirilen, bu muhteşem mavi ve yeşil bayrağa sahip, çevre dostu tesis, çok tercih edilen 2000 kişi kapasiteli bu su cenneti, büyük bir alanda sistemli çalışmasından dolayı rahat ve güvenli. Her yerde her zaman doymanız, bir yer bulmanız mümkün. Şezlong, şemsiye, minder havlu v.s ücretsiz. Özel oyuncaklı kids club, havuzu ve etkinlikleri Christiana'ın sevecenliği, animasyonları, kum plajı, sayısız havuz, özel kids su parkları, kids mönüler, gökkuşağı, sayısız içecekler v.s çocuklarınızın mutlu olacağına emin olabilirsiniz. Yemyeşil çimlerde, orman içinde şezlonglarda huzur içinde dinlenebilir, 300 m'lik yapay dalgalı rafting de heyecanlı dakikalar geçirebilirsiniz, süper dalga havuzu, özel iskele platformu, özel kum plajı, su sporları, biri 24 saat açık,7 ayrı bar da mutlaka yiyecek ve soft içecekler bulabilir, 70 m'lik yükseklikten bungee jumping ile adrenalin çılgınlığı yaşayabilir, denize sıfır mavi ve yeşilin kesiştiği cennet noktalarda 3 özel alakart restoranda enfes ızgaralar, özel kahvaltı, leziz balık çeşitleriyle bu muhteşem tatil cennetinde lezzet şölenleri ile tatilinizi daha da unutulmaz kılabilirsiniz. Ayrıca uluslararası menü planlamasında her gün farklı çeşitler ve içecekler, bir akşam yemeğinde balık, deniz ürünleri, döner ve ızgaralardan oluşan, 6-7 çeşit et ürünü, kocaman tepsilerde sunulan muzlar ve daha birçok taze meyve vs. bu kadar bol olduğu çok az işletme görülebilir. Bütün bu çeşitlilik ve doluluğa rağmen, misafirlerin yiyecek bulamaması, inanılmaz ve şaşırtıcı bence tatil kültürümüzle alakalı. Birçok işletme kendi ülkemizde Türk misafirlerine bu yapımızdan ötürü fazla ilgili davranmazken, bu harika tesiste tam tersi Türk misafirlerine daha çok ilgi ve alaka gösterdiklerine şahit olup mutlu oldum birçok Türk misafirin de tercih ettiği konforlu, pırıl pırıl, su cennetinde güzel dostluklar kurabiliyor. Türkçede konuşulan gün boyu devam eden çok özel show ve animasyonlarla gerçekten eğlendik, özel isteklerimizin güler yüzle yerine getirildiği, kendi ülkemizde yabancı gibi hissetmeyeceğiniz çocuklarınızın gerçekten her köşesinden zevk aldığı, hayallerinizdeki tatil için çalışan ilgili, saygılı personel, konfor, hijyen, doğa, aqua park, konum, havuzlar, peyzaj, mimari, güler yüz vs. bir tatil için beklentinizin aslında üstünde birçok hizmet verilirken, yorumların sadece şikayet için kullanılması, gerçekten hak ettiği değerin verilmemesi çok üzücü. Yabancı turistlerin, bu ender bulunabilecek tesise, ülkelerine döndüklerinde, tatilleri bitmesine rağmen teşekkür mektubu gönderdiklerini duyduktan sonra, en azından memnuniyetlerimizi bildirmemiz gerektiğini düşünüyorum. Bu eşsiz doğa ve hizmetlerle dolu tesis personeli, temizlikçisinden sahibine kadar, keyifli bir tatil yapabilmemiz için içtenlikle seferber oluyor, yeterki tatil süresince isteklerimizi bildirmeyip, tatil bitişi iki satırla bunca içten emek ve hizmeti karalamayıp, oradayken memnuniyetsizliklerimizi bildirelim. Unutamayacağımız bir tatil yaşatan ve seneye de kesinlikle gitmek istediğimiz, çocuklarımızın zor ayrıldığı, Water Planet Deluxe Hotel& Aquapark'a, son derece beyefendi ve hümanist sahibi, sayın Okan Bey'e, medya sorumlusu içten ve misafirlerinin mutluluğu için en ufak ayrıntıları dahi kaçırmayan, güler yüzlü sayın Dilara Hanım'a ve her çalışan gibi, uzun yıllar istikrarlı çalışmalarıyla halen sabırlı ve güler yüzlü davranan Nurcan Hanım'a ve tüm personelin her birine ayrı ayrı bu muazzam tatil için, sonsuz teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
3
0 (850) 602 53 07
Orange County Resort Hotel Alanya
Orange County Resort Hotel Alanya
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otel görünümüyle güzel, servis kötü. Çocuklu aileler için uygun gibi. Çok kalabalık. Biz çocuksuz çiftiz. Şuana gelişte pişman olduğumuz tek otel. Yemekleri güzel; ama kalabalıktan yemek yiyemiyorsunuz. Askeriyede daha çabuk sıra geliyor. Personel çalışıyor; ama nazik değil. Denizi, sahili güzel. Havuzu kötü. Eğer 3 tane çocuğunuz varsa gelin. Çok çocuk var. Aralarında kaynar, siz de keyfinize bakarsınız, ama çocuk falan yoksa kesinlikle önermiyorum. Çok ses var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 17 00
Aventura Park Hotel
Aventura Park Hotel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Kesinlikle memnun kalacağınız bir otel. Temmuz 2019'da konakladık. Açıkçası otele giderken tereddütlerimiz vardı. Çıktıktan sonra ise seneye de buradayız dedik. İlk defa Türkler'e bu kadar ilgi gösterildiğini gördük. Personeli, barmenleri özellikle animatörleri çok güler yüzlüydü. Animasyon demişken başta animasyon şefi Doğukan Bey'e sonrasında Tamer ve Mazlum'a çok teşekkür ediyoruz. İşlerinde bir numaralar. Yemek çeşidi gayet iyi. Odalar temiz ve konforluydu. Kısacası gelirseniz pişman olmazsınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
4
0 (242) 922 04 84
Perre Delta Hotel
Perre Delta Hotel
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otel, animasyonlar, animatörler kötü. Şarkılar ve organizasyonlar çok kötü. Disko kötü. Eğlence yok. Dinlenmek isteyen emekliler gelsin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 63 26
Azak Blue Otel
Azak Blue Otel
Alparslan Türkeş Bul. No. 152
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otelde kalmasanız bile yemek için mutlaka uğranması gereken bir yer. Sac kavurma ve pideler süper. Mutlaka tadın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 527 54 00
Holiday Park Resort Okurcalar
Holiday Park Resort Okurcalar
Alara Turizm Center, Okurcalar
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Şu an oteldeyiz, her şey çok güzel. Otel çalışanları hepsi çok alakalı, güler yüzlü, samimi, işini bilen valla işletme sahibine de ayrıca teşekkür etmek gerek. Her şey müşteri memnuniyeti için yapılıyor. Bu bölge için kesinlikle tercih edilmelidir. Tekrar geleceğiz, çocuklu aileler için çok ideal bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 922 04 70
Granada Luxury Resort Alanya
Granada Luxury Resort Alanya
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Granada Luxury Avsallar otel mükemmel, show profesyonel, yemekler lezzetli, odalar temiz, garsonlar çok iyi ama söz etmeden geçemeyeceğim. İlknur bar görevlisi on numara hizmet, Onur on numara hizmet, Okan ve Melosi teşekkür ediyoruz. Ayrıca animasyon başka otelde böylesini görmedim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (242) 922 04 70
Granada Luxury Resort Alanya
Granada Luxury Resort Alanya
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Tek kelime ile tatil değil eziyet Tariş'e değil de sanki İstanbul'da site içinde bir yere tatile gelmişsin. Yok böyle bir şey. Otel iki parçaya, hayır üç parçaya bölünmüş. Yarısı karşı caddede, yarısı ana binada, yarısı da 15-20 dk yolla denize gidiyorsun. Komedi ya. Resmen eziyet. Allahım burayı nasıl tavsiye ediyorlar anlamıyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 47 41
Saphir Resort & Spa
Saphir Resort & Spa
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Gecen yıl kasım ayında sezon kapandığında balayına gelmiştik. Sezon kapanmış olmasına rağmen çalışanların ilgisi güler yüzü muhteşemdi. Hayatım boyunca aile ortamında hissettiğim; ama üst düzeyde hizmet aldığım tek tesis. Yemekler ve tatları harikaydı, envaiçeşit yemek vardı her öğünde. Otelin temizliğine zaten 10 yıldız. Bu yıl yine fiyatlar belirlensin diye dört gözle bekliyoruz. Bu yıl 4 kişi olarak arkadaş grubumuz ile geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 602 53 07
Orange County Resort Hotel Alanya
Orange County Resort Hotel Alanya
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Hotel her anlamıyla çok kötü. Personel bitmiş halde. Resepsiyon personeli nazik değil. Vale ortalıkta yok. Temizlik berbat. Yemek çok kötü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (242) 922 03 86
Concordia Celes Hotel
Concordia Celes Hotel
Karaburun Mevkii
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Gerçekten insanların tatillerini ziyan etmemeleri için yazıyorum. Biz eşimle bütün yıl tatil hayali kurarken tam bir fiyasko yasadık. Öncelikle daha evvel Antalya Kemer'de 4 yıldızlı bir otelde kaldığımızı belirteyim. Kemer'deki otelden çok memnun ayrıldık (reklam olmasan diye isim vermiyoruz). Öyle memnuniyetsiz, her şeye kulp bulan insanlar asla değiliz, 4 yıldızlı otelin her şeyini beğenmiştik. Yalnızca bu sene değişiklik yapalım, bir de Alanya deneyelim dedik. Demez olaydık. Otele gitmeden önce yorumları okudum ama abartmış olabilirler diye hiç önyargılı gitmedik. Çok uzun anlatacağım çünkü bu paraya bu kadar kalitesizlik olmaz. İlk olarak otelin olumlu yönlerini anlatayım. Neredeyse sabahtan akşama kadar ücretsiz yemek ve içecek var ve yemekleri güzel, ancak öyle aşçılar, servisçiler var ki aldığınıza alacağınıza pişman olabiliyorsunuz bir atıştırmalığı bile. Birkaç güler yüzlü personel hariç, inanılmaz kaba ve ukalalar. Örneğin; bir geriye çekilin ya! Evinizde yemiyor musunuz ben anlamadım! Gibi oldukça terbiyesiz bir şekilde size hitap edebiliyorlar. Zaten hiçbir şey yapmasalar da suratları 5 karış, zorla çalıştırıyorlar gibi. Tabii ki sıcak, bir yığın insana yemek yapıyorlar, ben hep çalışanların tarafında olmuşumdur ama bu kadarına pes! İkinci olarak odalarda terlik yok. 3 gün boyunca terlik istedim ve hemen geleceğin söylediler. 3. gün resepsiyona gittim, öyle bir hizmetimiz yok dediler. Otelin genel tavrı zaten, her şeye tamam, hemen yapıyoruz deyip hiçbir şey yapmamak. Bebek beşiği biz otele gelmeden önce hazır olacağını belirttiler ama 3 defa arayarak zorla getirttik. Temizlik çok kötü 3 günde bir temizleniyor, rica ederseniz geliyorlarmış ama yine on kere söylenmesi lazım. Denizin ve kumun olduğu bir yerde 3 günde bir temizlik şöyle oluyor; yerler çamura bulanıyor, duşakabin kum içinde. Bebeğiniz varsa asla yere salamıyorsun. Üçüncüsü animasyonu zaten herkes yazmış, berbat, rezalet kısmi su Türkçe değil. Türkler bakıyor, Ruslar eğleniyor. Yani bir Rusya'yla kriz daha olsa bu otel batar, çünkü hiçbir Türk bir ikinci kere daha gelmez buraya! 4. denizi ve için en kötüsüydü çünkü neredeyse tatili sadece yüzme için istiyorum. Denize girmekte en usta yüzücüler dahi zorlanır denize girerken. Ayağınıza batan koca koca taşlar ayağınızın altından da kayıyor, bir yandan da inanılmaz bir dalgası var, denize girmek imkansızlaşıyor. Karadenizli biri olarak dalgayla çocukluktan beri yüzerim ama böyle bir şey görmedim. Bebeğimiz yüzmeyi çok sever ama korkudan hiç giremedi. Çünkü sürekli düşüyor ve kayıyorsunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 63 26
Azak Blue Otel
Azak Blue Otel
Alparslan Türkeş Bul. No. 152
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Değerli işletmeci Bilal Bey'e teşekkür ederim. Ailemle birlikte çok güzel bir tatil geçirdim. Denizi çok temiz, havuzu güzel ve ideal. Okurcalar Azak Blue Otel personeline teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (242) 922 06 21
Lycus Beach Otel
Lycus Beach Otel
Karaburun Mevkii
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Biz yaklaşık 15 yıldır Antalya'ya tatile geliyoruz. Neredeyse gitmediğimiz 5 yıldızlı otel kalmamıştır. Ama böylesi bir yer görmedim. Otel 5 yıldız olarak görünüyor. Ama tamamen müşterilerin ilgisini çekmek için. 5 yıldıza dair hiçbir hizmeti yok. Alkol ücretsiz olarak görünüyor. Ama sadece birkaç çeşit alkol ücretsiz. Aynı şekilde diğer içecekler de öyle. Bazı personelleri gerçekten ilgili. Ama resepsiyon görevlileri kadar patavatsız bir çalışan görmedim ben. 4 kişi olarak gittik. Bize verilen tek giriş oda kartı. 1 kartı 4 kişi kullanıyor. Fazladan kart istediğimizde, resepsiyonda bir müdürmüş dediğine göre, Allah mıyım kart yaratayım diyor. Böyle de ukala. Maksatları tamamen elektrikten tasarruf. Koskoca aile odasında 1 adet priz var. Havlular 2 günde bir değişiyor. Odadan çıkarken mecbur kartı alıyorsun. Ne klima çalışıyor ne de buzdolabı. Gerçi buzdolabı bozuktu. Odaya çıktık, mini bar ücretsiz. Buzdolabında sadece 1 küçük gazoz, kola ve 2 şişe su var. Küfür eder gibi aynı. Oteli Tatilsepeti'nden aldık biz. Orada Tatilsepeti'nin bir çalışanı. Müşterilerine sahip çıkmak yerine sadece otele hizmet ediyor taraflı olarak. Uzun boylu, ince gözlüklü bir eleman. Günde 3 öğün yemek var. Ama yemekleri gidip görmenizi tercih etmem. Yemek ve tatlıların birçoğu bayat. Midemiz tamamen bozuldu yemek yağlarından. 5 yıldız diye sakın kanmayın. Otelin kendi klimaları dahi çalışmıyor. Uzaktan yakından alakası yok. Zaten bayram tatilinden sonra Turizm Bakanlığı ile konuşacağım. Gereken yaptırımı uygulayacaklarından eminim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (242) 527 54 00
Holiday Garden Resort Okurcalar
Holiday Garden Resort Okurcalar
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Güzel ve keyifli bir tatil için önerebileceğim bir oteldi. Yemekler çok lezzetliydi ve yemekler sırasında sıra beklemiyordunuz. Otel çalışanları güler yüzlü ve iyi niyetli insanlardı. Verdikleri güzel hizmet için hepsine teşekkür ederim. Odalar temiz ve bakımlıydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 466 43 02
Mukarnas Spa Resort
Mukarnas Spa Resort
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Verdiğimiz her kuruşun karşılığını aldığımızı düşünüyorum. Otel odaları çok temiz ve bakımlıydı. Çalışanlar çok kibar ve arkadaş canlısı insanlardı. Bu otelde kendimi tazelenmiş hissettim. Otelin spasını kesinlikle denemelisiniz. Yemekler lezzetliydi. Otel tam bir kültürler buluşmasıydı. Neredeyse her milletten insan vardı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 63 26
Azak Blue Otel
Azak Blue Otel
Alparslan Türkeş Bul. No. 152
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Merhaba yolunuz düşerse mutlaka uğramalısınız. Güler yüzlü personel ilgi alaka var. Yemekleri mükemmel ve çok uygun fiyat. Denizi süper. Tavsiye ederim, memnun kalırsınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 466 43 02
Mukarnas Spa Resort
Mukarnas Spa Resort
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Mükemmel derece güzel bir haftayı bu otelde geçirdik. Otel çalışanları arkadaş canlısı ve iyi niyetli insanlardı. Yemekler çok çeşitli ve lezzetliydi. Otelin plajı çok güzeldi. Denizde vakit geçirmek çok keyifliydi. Otelin hem iç hem de dış havuzu çok iyiydi. Hem deniz hem de havuzda şezlong sıkıntısı yaşamıyordunuz. Animasyon ekipleri çok iyiydi. Herkese öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (242) 527 54 00
Holiday Garden Resort Okurcalar
Holiday Garden Resort Okurcalar
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Ailemle birlikte geldiğimiz ve genel olarak memnun kaldığımız bir oteldi. Otelin yemekleri çok lezzetliydi. Otel çalışanları arkadaş canlısı ve sıcakkanlı insanlardı. Otel genel olarak temiz ve bakımlıydı. Havuzu çok temiz ve bakımlıydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 466 43 02
Mukarnas Spa Resort
Mukarnas Spa Resort
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otel çok güzel bir oteldi. Otel çalışanları çok çalışkan ve yardımsever insanlardı. Otel çalışanlarının hizmeti çok iyiydi. Otelin spasını kesinlikle denemelisiniz. Spa bölümünde çalışanlar işlerini mükemmel yapıyordu. Yemekler çok güzel ve çeşitliydi. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 466 43 02
Mukarnas Spa Resort
Mukarnas Spa Resort
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Konforlu ve güzel bir otel yapmak isteyen herkese önerdiğim bir oteldi. Otelde ailemle bir hafta konakladık. Yemekler çok güzeldi. Otelin spasını herkese öneririm. Odalar çok temiz ve bakımlıydı. Otelin havuzu ve sahili çok güzeldi. Otel çok lüks ve bakımlıydı. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 17 39
Q Premium Resort Hotel
Q Premium Resort Hotel
Alara Turizm Merkezi, A.Türkeş Blv. No:276
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Outstanding resort, endless and abundant food, great cleanliness super rooms, amazing pools, a great thumbs up. only the photographer in the resort was a liar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
4
0 (242) 922 03 86
Concordia Celes Hotel
Concordia Celes Hotel
Karaburun Mevkii
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Şu an otelde konaklamaktayız daha iyilerinde kaldığımız için olsa gerek çok beğendiğimi söyleyemem. Yemekleri güzel ve oda temizliği iyi. Animasyon ekibi ve gösteriler hiç yok gibi saçma sapan yarışmalar yapılıyor. Türkçe bile değil gösteriler bildiğiniz Rus oteli. Kendi ülkenizde yabancı muamelesi görmek istiyorsanız buyurun gelin. Kat görevlileri ve Necla Hanım'ın güler yüzlülüğü dışında pozitif bir çalışan görmedim. Restoran çalışanları ve garsonlar da belirgin bir yabancı hayranlığı ve neredeyse Türk düşmanlığı var. Zaten çalışanlar yabancı uyruklu ya da doğulular. Kesinlikle iç piyasaya pazarlanmaması gereken bir otel. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 466 43 02
Mukarnas Spa Resort
Mukarnas Spa Resort
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otel çok büyük bir alana kurulmuştu. Odalar çok temiz ve bakımlıydı. Havuzlar çok temizdi. Otelin su parkı çok eğlenceliydi. Deniz çok temiz ve kullanışlıydı. Yemekler çok lezzetliydi. Animasyon ekibi çok iyiydi. Otel çalışanları çok kibar ve iyi niyetli insanlardı. Gösterdikleri özveri ve özen için hepsine çok teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 44 14
Litore Resort Hotel & Spa
Litore Resort Hotel & Spa
Karaburun Mevkii
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Uzun süren arayışlardan sonra bu otelde kalmaya karar verdik. Otelin çok güzel bir mimarisi vardı. Otelin konumu çok güzeldi. Deniz otele yakın bir mesafedeydi. Hem yürüyerek hem de otelin servisleri ile ulaşabilirsiniz. Deniz çok temizdi. Yemekler çok lezzetli ve çeşitliydi. Otel çalışanları genel olarak iyi niyetli ve çalışkandılar ancak bazıları yabancılara daha ayrıcalıklı davranıyorlardı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 44 14
Litore Resort Hotel & Spa
Litore Resort Hotel & Spa
Karaburun Mevkii
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otelll mükemmelll, temizlik yemekler süper, garsonlar komiler çok iii güler yüzlü, animasyon güzel, mini kulüp küçük çocuklar için gerçekten mükemmel, tavsiye edebileceğim bir otel, seneye yine buradayım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 30 13
Water Planet Hotel & Aquapark
Water Planet Hotel & Aquapark
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Her şeyi ama en çok da yemekleri harikaydı. Gerçekten tüm seçtikleri ürünler çok kaliteliydi. Yemekler ve sunumu tertemizdi, ayrıca da çok lezzetliydi. Personellerin ilgisi bir an olsun üstümüzden eksik olmadı. Hepsine çok teşekkür ederiz. Animasyonda gerçekten inanılmaz eğlendik. Hazırlayanların emeğine sağlık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
3
0 (242) 527 54 00
Holiday Park Resort Okurcalar
Holiday Park Resort Okurcalar
Alara Turizm Center, Okurcalar
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Şimdiye kadar tatil yaptığım oteller içerisinde yemekleri en kötü otel. Çalışanları güler yüzlü fakat açık büfe ve hizmet sıfır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 31 72
Club Aqua Plaza
Club Aqua Plaza
Karaburun Mevki
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Çok güzel ve tertemiz bir otel. Hem odamız hem de ortak alanlar mis gibiydi. Hayatımda bu kadar profesyonel ve bu kadar yardımsever bir personel ekibi daha önce görmedim. Gerçekten kendimizi bu kadar özel hissettirdikleri için hepsine çok teşekkür ederiz. Aileler için harika imkânları var, tavsiye ederim. Yemekleri de oldukça güzeldi. Kesinlikle tekrardan geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (242) 527 54 00
Holiday Garden Resort Okurcalar
Holiday Garden Resort Okurcalar
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Yorumlarda okuduğum eleştirileri, gerçekte görememiş olmam beni çok sevindirdi. Otel çalışanları sıcakkanlı ve samimi insanlardı. Otel genel olarak çok temiz ve bakımlıydı. Otelde havuz çok temizdi. Yemekler çok lezzetliydi ve çeşit açısından yeterliydi. Animasyon ekibi çok kaliteliydi. Öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 44 14
Litore Resort Hotel & Spa
Litore Resort Hotel & Spa
Karaburun Mevkii
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Bir hafta boyunca bu otelde konakladık. Otel çok güzeldi. Denizi ve havuzu çok temizdi. Denize yakın mesafedeydi. Hem sahilde hem havuz kenarında şezlong sıkıntısı çekmiyordunuz. Otel personeli çok ilgili ve alakalıydı. Odalar çok temiz ve yeterince geniştiler. Animasyon ekibi gayet başarılı bir ekipti. Verilen hizmet için çok teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 30 13
Water Planet Hotel & Aquapark
Water Planet Hotel & Aquapark
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Otelin personelinin nazikliği, içtenliği ve ilgisi çok hoştu. Yemeklerde biraz çeşit sıkıntısı vardı ama lezzette hiçbir sorun yoktu. Her şeyi afiyetle yedim. Oteldeki aktiviteler çok fazlaydı ve çok eğlenceliydi. Otel çevresinde çok güzel bir ağaçlandırma yapılmış, çok hoşuma gitti. Dalga havuzu çok eğlenceliydi. Çocuklar için yapılan mini kulüp çok iyi düşünülmüştü ve bizim minikler de çok eğlendi. Bunun dışında havuzlar, deniz, kumsal, odamız, sauna ve hamam hizmetleri, manzara... Her şey tek kelimeyle harikaydı. Ufacık bir negatif durum dahi yaşamadım. Her şey için çok teşekkürler, seneye görüşmek dileğiyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 17 39
Q Premium Resort Hotel
Q Premium Resort Hotel
Alara Turizm Merkezi, A.Türkeş Blv. No:276
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Balayı tatilimiz için bu oteli tercih etmiştik. Bu konseptte bir kere a la carte restorandan ücretsiz faydalandık, bir kere de odamıza ücretsiz kahvaltı hizmeti aldık. Tüm personellere, özellikle de a la carte restorandaki görevlilere çok teşekkür etmek isterim. Hepsi bize kendimizi çok özel hissettirdi ve çok iyi hizmet aldık. Genel olarak temizlik iyiydi. Havuzlar, ortak alanlar, odamız hepsi düzenli temizleniyordu. Biz memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (242) 527 54 00
Holiday Garden Resort Okurcalar
Holiday Garden Resort Okurcalar
Alanya / Antalya
Türkiye

-

Alanya'da en düzgün otellerden biri. Güler yüzlü personelleriyle güzel karşılandık. Yemekhane ve oda temizliği mükemmel 8 gün boyunca çok eğlendik. Animasyonlar 3 dil Türkçe İngilizce ve Rusça ayrıca Türkler'e özel yapılan eğlence gecesi çok hoşumuza gitti, herkese tavsiye ederiz. Teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)