Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Okurcalar Otelleri

Okurcalar için {{ (filteredHotels).length}} / 38 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Okurcalar Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Okurcalar mevkisi, tertemiz harika denizi ve koskocaman tatil köyleri ve oteller ile Antalya ilinin en önemli tatil ve turizm yerlerinden biridir.

Okurcalar, Alanya'ya 30, Antalya şehir merkezine ise 110 kilometre mesafede bulunan turistik bir beldemizdir.

Alanya Okurcalar otellerinde konakladığınız zaman Antalya, Alanya ve Manavgat terminallerine ulaşımınız oldukça kolay olacaktır.

Tarih boyunca birçok denizcinin ve kervanın konakladığı yer olan Okurcalar'da ilk yerleşimin M.Ö. 3000 yılında yapıldığı tahmin edilmektedir.

Yaklaşık 12000 nüfusa sahip yerleşim yerinin nüfusu yazın ise 30-40 bin kişiye kadar çıkmaktadır. Bunun temel sebebi ise Okurcalar'da hizmet veren ve sayıca yüksek kapasiteyle hizmet veren otellerin çokluğudur.

Toplam 745 adet turistik tesisin bulunduğu Alanya ilçesinden Okurcalar beldesi de nasibini almıştır. Okurcalar otelleri genellikle beş yıldızlı olup her şey dahil sistemiyle hizmet vermektedir.

Alanya Okurcalar otellerinde kaldığınız süre boyunca deniz ve plaj için Kleopatra Plajı'nı tercih edebileceğiniz gibi bazı otellerin kendi plajlarında kendilerine ait bölümleri, şezlong ve şemsiyeleri de mevcuttur.

Alanya Okurcalar otel fiyatları konusunda da ekonomik ve ucuz fiyat seçenekleri sunmaktadır. Genellikle yaz mevsiminde Rus turistlerin akın ettiği bu doğa harikası yerde sahil şeridi boyunca yemyeşil bahçeler ve muz ağaçları vardır.

Bölgeye yaz aylarında gelen Rus turistlerin çokluğu sebebiyle bölgenin yerel halkı buraya Küçük Moskova da demektedir.

Alanya Okurcalar beldesinin en önemli turistik otelleri ile motel ve pansiyonları genellikle Karaburun mevkisinde yoğunlaşmıştır.

Alanya Okurcalar tatiliniz için şimdiden keyifli tatiller dileriz.

Alanya'nın turizmine hareketlilik katan bölgeler arasındaki Okurcalar, yıl içerisinde yerli turistler kadar yabancı turistlerin de yoğun ilgisini görmektedir.

Okurcalar beldesi Antalya il merkezine 110 kilometre mesafede olup, Alanya'ya yaklaşık 30 kilometrelik bir mesafede yer alır.

Okurcalar'da birçok konaklama tesisi bulunmaktadır. Lüks otellerin ağırlıklı oluğu bölgede, apart otel ve pansiyon tipi konaklama tesisleri bulmak da mümkündür. Okurcalar otelleri, verilen hizmetlere göre fiyat farklılıkları göstermektedir. Bölgedeki oteller genellikle 5 yıldızlıdır.

Okurcalar otellerinin çoğu denize yakın mesafede olup, birçok otel denize sıfır konumdadır ve kendilerine ait plajları mevcuttur. Her şey dahil, yarım pansiyon veya oda kahvaltı hizmetlerinden dilediğinizi tercih etme şansınız bulunuyor. Bu tip hizmetler Okurcalar otel fiyatlarında değişiklik gösteren önemli etkenler arasındadır.

Okurcalar otelleri her ne kadar çoğunlukla lüks otellerden oluşsa da, Okurcalar otel fiyatları ucuz ve ekonomik konaklama imkanı da sunmaktadır.

Okurcalar otel fiyatları özellikle yaz sezonunda çok yükselse de, sezon sonlarına doğru Okurcalar otel fiyatlarında düşme görülür. Sezonda bir gecelik oda fiyatları 90-130 TL arasında değişirken, sezon sonunda fiyatlar 50-80 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Akdeniz'in berrak sularında serinlemek, şezlonglarda uzun uzun güneşin tadını çıkarmak için Okurcalar otellerinin birinde rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Okurcalar Hakkında

Masmavi denizi, denizin hemen kenarında başlayan narenciye, muz bahçeleri ve çam ormanları ile Antalya Alanya arasında kalan Türkiye'nin en güzel turizm belderlerinden biridir Okurcalar.

Çok eski bir tarihe sahip olan belde de ilk yerleşimin M.Ö. 3000 yılında yapıldığı tahmin edilmektedir. Tarih boyunca birçok toplum burayı yerleşim alanı kullandığı gibi birçok denizcinin ve kervanın konakladığı yer olmuştur.

Okurcalar'a gittiğinizde Alanya'daki Kızıl Kuleyi de ziyaret edebilirsiniz. Sultan Alaadin Keykubat tarafından 5 yıllık kuşatma ile Alanya ele geçirilmiş ve Alanya tersanelerin korunması için Kızıl Kulenin inşa emrini vermiştir. 1226 yılında tamamlanan, sekizgen, 33 metre yüksekliğinde ve 29 metre çapında olan kule 5 katlıdır. Her bir duvarı 12.5 metre genişliğindedir. Kulenin Kızıl Kule olarak adlarılması, inşaatı sırasında belli bir yükseklikten sonra taş blokların yukarıya taşınmasında zorluk çekilmesi ve üst kısmının pişmiş kırmızı tuğlalar ile yapılmış olmasından kaynaklanmaktadır. Kule duvarlarında ise antik çağlardan kalma mermer blokları görebilirsiniz. Kulenin en alt katında Selçuklulardan kalma silahlar, bir çok eserler, el işi, tarihi koleksiyonlar olmak üzere eskiye dair bir çok görsel öğe sergilenmektedir.

Askerler kulenin savunmasını yapabilmek için, kulenin hemen her tarafında bulunan pencerelerden düşmana karşı açık hedef olmadan kolaylıkla ateş edebiliyorlardı. Düşman vurulmadan kaleye yaklaşırsa bu pencerelerden düşmana kaynar su gibi zarar verici maddeler üzerlerine dökülerek etkisiz hale getiriliyorlardı.

Alanya'ya 30km, Antalya'ya 110km mesafede olan bulunan Okurcalar'a, Antalya, Alanya ve Manavgat terminallerinden Kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Okurcalar otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Concordia Celes Hotel
Concordia Celes Hotel

-

Kalitesi çok düşük

Yemekler kötü, odalar çok küçük, mini clup iyi değil, beğenmedim, kalitesi çok düşük.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Justiniano Deluxe Resort
Justiniano Deluxe Resort

-

Gül yüzleriniz hiç solmasın

Fatih ve Orhan Bey'in ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim. Gül yüzleriniz hiç solmasın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Water Planet Hotel & Aquapark
Water Planet Hotel & Aquapark

-

Yemek çeşitliliği

26-27 Haziran günü bir gece konakladım, çok memnun kaldım. Yemek çeşitliliği, ilgi, hizmet harikaydı. Oda temiz ve özenliydi. Aquaparktaki kaydıraklara biraz dikkat edin. Gece disko daha eğlenceli olabilirdi ama gün içi etkinlikler güzel ve yeterliydi. Tavsiye ederim, teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Holiday Park Resort Okurcalar
Holiday Park Resort Okurcalar

-

Odalar temiz

Geçen sene bu oteldeydik, ailece o kadar güzel vakit geçirdik ki hiç sıkılmıyorsunuz bile. Her gün odalar temiz, animasyon ekibi süper. Mini clup çocuk açısından harika. Biz çok memnun kaldık ve bu yaz yine oradayız...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Water Planet Hotel & Aquapark
Water Planet Hotel & Aquapark

-

Hizmet çok güzel

Arkadaşlar, yorum yaparken lütfen bazı şeyleri dikkate alın. Ben de şu an oteldeyim, verdiğim paranın kat kat karşılığını aldım. Otele gelmeden önce olumsuz yorumlara canım çok sıkılmıştı. Buraya geldiğimde öyle olmadığını anladım. Bir yorum yazarken mantıklı olalım. 100 TL verip de her gün bonfile yemeyi beklemeyelim. Verdiğim paranın karşılığı bu ve fazlasıyla aldım. Otele gelecek arkadaşlar için söylüyorum, can sıkacak bir şey yok. Otel ve hizmet çok güzel. Çocuklar için çok eğlenceli ve büyükler için. Özet, verdiğiniz paraya göre hizmet ve yemek. Herkese iyi tatiller.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Otel Karaburun
Club Otel Karaburun

-

Her şey için teşekkürler

Her şey için teşekkürler, 2-7 Ekim 2017 dönem olarak belki sakin dönem ama bize göre 10/9.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Stella Beach Hotel
Stella Beach Hotel

-

Otelin yemekleri güzel

Otelden tam olarak verdiğimiz paranın karşılığını aldık. Daha yüksek paralarla tabi ki çok daha iyi hizmet alabileceğiniz oteller var. Otelin yemekleri güzel ve çeşit fazla. Izgaraları da gayet güzel. En büyük eksik tepsi olmaması. Tepsi olmadığı ve iki eliniz olduğu için en az on kere masaya gidip geliyorsunuz. Odalar temiz. Havuz temiz sayılır. Deniz çakıl taşı. Denizi çok sevmediğimiz için bir kere girdik. Bar pek iyi değil. İçkilerin markasını ilk defa duydum. Zaten ne kadar içseniz de etkisi olmuyor. Barmenlerin bazıları çok kötü. Sanki zorla çalıştırılıyorlarmış gibi bir tavırları var. En büyük eksikliklerden birisi de çalışanlarda isimlik olmadığı için kolayca şikayet edemiyorsunuz. Mini club çok güzel. Öğleden önce 2 saat, öğleden sonra 2 saat çocuklarla ilgileniyorlar. Bu saatlerde biz rahatça güneşlenebildik. Akşam eğlenceleri de fena değil. Hem çocuklara hem yetişkinlere yönelik eğlenceler yapıyorlar. Animasyon ekipleri iyi çalışıyor. Otelin diskosu zayıf. İndiğimizde kimse yoktu. Oraya da bir iki show koysalar canlanabilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Litore Resort Hotel & Spa
Litore Resort Hotel & Spa

-

Odalar gayet temiz

Odalar gayet temiz, sahili de çok güzel ama bir sürü eksik var. Sahilde şezlonglar yetersiz, yemekler çok kötü, öyle ki çocuğumuza yedirecek bir şey bulamadık. Personeli iyi niyetli ama sayıca az galiba, zaman zaman ana restoranda birbirleriyle tartıştılar. Biz arkadaş tavsiyesi ile gelmiştik, tekrar gelmeyi düşünmüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mysea Hotel Alara
Mysea Hotel Alara

-

Restoran ve deniz

Mysea Hotel Alara tatil mükemmel. Restoran ve deniz 10 numara. Güler yüzlü personeliyle başta Celal Bey sağ olsunlar, 4 4'lük hizmetiyle ben ve arkadaşlarımı çok güzel ağırladılar. Gayet memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mysea Hotel Alara
Mysea Hotel Alara

-

Deniz, yemeği, restoran

Otel güzeldi. Deniz, yemeği, restoran hem güzel hem de temiz. Çok güzel, tatil oteli budur. 5 gündür ailemle birlikte oteldeyiz. Öncelikle bu oteli bize öneren Celal Benek Restoran müdürüne çok teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Saphir Resort & Spa
Saphir Resort & Spa

-

İlgi, alaka, özellikle temizlik

Bu sene sizi tercih etmediğim için çok pişmanım. İlgi, alaka, özellikle temizlik, her şeyiyle 10 numarasınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mysea Hotel Alara
Mysea Hotel Alara

-

Yemekleri çok güzel

Otel çok güzel, çok memnun kaldım. Ailecek gidilecek bir ortam. Herkese tavsiye ediyorum. Yemekleri çok güzel. Denizi harika, restoran çalışanları Celal Bey ve Bayram barmen içten, samimi, güler yüzlü, her konuda yardımcı oldular sağ olsun. Çok memnun kaldım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mysea Hotel Alara
Mysea Hotel Alara

-

Personel güler yüzlü

Merhaba! İyi bir otel. Deniz, sahil çok güzel. Yemekler normal. Temiz, güzel restoran. Personel güler yüzlü ve samimi restoran müdür. Süper.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mysea Hotel Alara
Mysea Hotel Alara

-

Güzel bir otel

Güzel bir otel, çok hoş, temiz restoran. Hoş personel. Celal müdür çok iyi bir adam. Çok memnun kaldık. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mysea Hotel Alara
Mysea Hotel Alara

-

Beautiful beach

Hi, vacationing with my family in Mysea Hotel Alara. Good hotel. Beautiful beach, sea. On the beach there is a bar very comfortable. :)) Tasty food, nice restaurant, nice staff very friendly. But did not like the animation.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mysea Hotel Alara
Mysea Hotel Alara

-

We had a good rest

Woooy! We had a good rest. I do not remember much. There was a lot of beer. :)))) Hello to my new friends Celal chef and Bairam! Thanks guys! We will come back next year.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mysea Hotel Alara
Mysea Hotel Alara

-

Personal ochen' privetlivyy

Hi hi. My otdykhali v otele mysea alara v kontse iyunya kompaniya, dve sem'i s det'mi. Pervyy raz v turtsii ochen' ponravilos'. Otel' ne bol'shoy, basseyn tozhe malen'kiy, no my priyekhali na more))) plyazh ochen' ponravilsya, na plyazhe yest' bar ochen' udobno vsegda mozhno okhladitsya. Yeda ponravilas', vkusno raznoobrazno. Personal ochen' privetlivyy, vsegda otklikayutsya pomoch'

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mysea Hotel Alara
Mysea Hotel Alara

-

Nice restaurant

Good hotel. Beautiful beach, sea. The animation is a bit monotonous, boring. Nice restaurant, great food. Very responsive staff and responsive restoran manager. We had a great time. Teşekkür ederim. :))

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mysea Hotel Alara
Mysea Hotel Alara

-

Kötü

Otel çok kötü. Votka yok. Yemekler kötü. Hep erkek müşteri.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lycus Beach Otel
Lycus Beach Otel

-

Yemeklerin tadı ve lezzeti yok

Yemeklerin tadı ve lezzeti yoktu ve banyodan kanalizasyon kokusu geliyordu, bu yüzden yatmadan yatmaya gidebildik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Holiday Garden Resort Okurcalar
Holiday Garden Resort Okurcalar

-

Yemekler sıradan

Girişte surat asık bir şekilde karşılandık ve odaya 2'den sonra anca girebildik. Yemekler sıradan, lezzet beklemeyin. Eleman eksikliği çok fazla, bir de otel yöneticileri diskodan ayrılmıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Orange County Resort Hotel Alanya
Orange County Resort Hotel Alanya

-

Denizi çocuklu aileler için uygun

Ramazan Bayramı'nda oradaydık. Çok memnun kaldım. Güler yüzle karşılandım. Odamızı manzarası sebebiyle beğenmedik. Hemen oda değiştirildi... Aktiviteler çok güzeldi. Ben ve çocuklarım çok memnun kaldık. Özellikle Hüsrev Bey çok ilgilendi. Teşekkür ediyorum. 12 ağustos itibariyle yine 5 günlük yer ayırttım ve yine aynı otele gidiyorum. Denizi özellikle çocuklu aileler için çok uygun... Dalga yok.. Tertemiz.. Daha ne diyeyim.. Yemeklere gelince tüm otellerde yemekler hemen hemen ayni zaten.. Geç kahvaltı olayı da güzeldi.. Saate bağlı kalmak diye bir şey yok.. Sürekli yiyecek bir şeyler hep var.. Teşekkürler Orange County Alanya...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lycus Beach Otel
Lycus Beach Otel

-

Odalar ufak

Verdiğin parayı hak etmeyen bir otel. Odalarda katı sabun, şampuan vs. yok. Odalar ufak. Odadaki TV değil tvcik. Her gün tavuk, Türk gecesinde ise tavuk döner var. Aynı gece karate öğrenmeye başlamış çocukların profesyonel Kafkas dans gösterisi de var. 2-3 günlük tatil için katlanılabilir ama daha fazlası için kendinize yazık etmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Otel Karaburun
Club Otel Karaburun

-

Aracımın içine fare girmiş

5 yıldızlı otelin fare sıkıntısı var. 24.07.2017 tarihinde saat 17.00 suları otele giriş yaptım. Aracımı otelin valesine verdim. Bir saat süren bekleyiş ardından otele kabulümüz yapıldı. Ertesi sabah gözlüklerimi aracımda unutmam sebebiyle aracıma gittim. Bir de ne göreyim. Aracın içi savaş alanı gibiydi. Hemen otel personellerine durumu bildirdim. Sonuç olarak aracımın içine fare girmiş, dışarıdan sünger, vs. getirip araca bırakmış, sağa, sola ve torpidoma pislemiş. En kötüsü de resimde gördüğünüz gibi torpidomun bir köşesini yemiş. Aracın daha başka sıkıntısı olup olmadığını öğrenmek için en yakın servise götürdüm. Bu iş tam 4 saatimi aldı. Servis bu parçanın değişmesi gerektiğini ve işçilik hariç 2500 TL bedeli olduğunu iletti. Tekrar otele geldim. Ama onlar hiç oralı olmadılar. Ben onlara arabamı sapasağlam teslim ettim. Onlar aracımı kendileri alıp kendi otoparklarına çektiler. Ki o otopark resimde gördüğünüz gibi hemen önünde çöp konteynırı olan ve otlar ve dikenler ile dolu mezbelelik bir yer. Bana aracımı hasarlı geri verdiler ve hiçbir işlem yapmadılar. İslami bir otelin sahibinin nasıl bir ahlak ve inanç içinde olduğunun yorumunu size bırakıyorum. Otel bana dedi ki, 'fareye ben ne yapabilirim, oteli de ilaçlıyorum ama fare gene de içeride var' . Sapasağlam verdiğim emaneti bana defolu olarak teslim ettiler... Durum bu. Ben hakkımı sonuna kadar da arayacağım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Justiniano Club Park Conti
Justiniano Club Park Conti

-

Odalar oldukça büyük

Temmuz ayında iki aile olarak 5 günlük konakladığımız otelden gayet memnun kaldık. Ailelerin rahatça tercih edebileceği bir otel. Çalışanlar güler yüzlü, temizlik oldukça iyi. Bu kadar büyük ölçekli bir otel için neredeyse aksayan bir yön yok. Odalar oldukça büyük. Rus turist ağırlıklı. Yemeğe biraz geç giderseniz sıra beklemezsiniz. Zaten sürekli her mekanda snack mevcut. Otel animasyonları kaliteli. Mekan geniş olduğu için her günü farklı yaşayabilirsiniz. Denizi çok temiz, çakıl-kum karışımı. Otelin kayalıklara yakın kısmında direk derinleşmiyor. Aile ile tatil için oldukça başarılı bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lycus Beach Otel
Lycus Beach Otel

-

Yemekler lezzetsiz

Çok kötü bence. Beş gündür buradayım, beş gündür karpuz, erik, tüysüz, sert şeftali. Başka meyve görmedim. İki saat de resepsiyonda bekledim. Hoş geldiniz demeden beklettiler. Odaya en son bir kapı kartı verdiler, 3 kişiye bir anahtar, yukarı çıktık, kapı açılmadı, aşağı indik, çağırdık. Başka kart verdiler. Oda üç yatak yan yana toplam, balkona geçiş yan yan, balkon bir kişilik. Yemekler lezzetsiz, gerçekten personel bazıları iyi, amfi tiyatro yok, sandalye diziyorlar. Beş günde bir kez dondurma gördü çocuk. Kısaca burası işletilemiyor, bina bakımsız. Televizyon internete inanamayın, bir karış. Komik bir otel. Bu yazıyı okuyan gidince yazdıklarımı hatırlasın lütfen.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aventura Park Hotel
Aventura Park Hotel

-

Harika botanik bahçesi

O harika botanik bahçesi, kendine özel sempatik koyu ve çok cana yakın personeli ile harika bir otel. Tatil yapmak için ideal bir seçenek.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Holiday Garden Resort Okurcalar
Holiday Garden Resort Okurcalar

-

Personel genel anlamda saygılı

Yıllardır kullandığım otellerden birisi. Evveliyatını bildiğim için rahat belirtiyorum. Geçen hafta oradaydım. Personel genel anlamda saygılı. Bira yerine sarı tuhaf bir su veriyorlar. Önceden Almanlar olurdu, şimdi Ruslar var. Yemek sırasında, bar sırasında birbirlerinin sıkıştırıyorlar. Zaten otele girdiğiniz andan itibaren her noktada bir kuyruk çilesidir başlıyor ve ayrılana kadar bitmiyor. Yemekler yoğun kalite kaybına uğramış. İçecekler de aynı durumda. Animasyonlar kötü değil. Kapalı havuz ise gerçekten kapalı. Sanırım kapalı havuz tabirini yanlış anlamışlar. Kilit altında kendisi. Yatak takımları iki günde bir değişiyor. Otel mimari olarak ve alan olarak bence güzel, ancak bariz bir kemer sıkma politikası gütmeye başlamış. Yemeklerde hızlı davranmazsanız bitiyor. Çalışanlar yenilemeye yetişemiyor. Önce giden kapıyor. Bir daha geleceğimi sanmıyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Water Planet Hotel & Aquapark
Water Planet Hotel & Aquapark

-

Yemekler çok kötü

Hayatımda gördüğüm en kötü otel. Yemekler çok kötü. Havuz çok küçük. Çocuk havuzu yok. Aileyle gelinmez.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lycus Beach Otel
Lycus Beach Otel

-

Bizle çok ilgilendiler

Tam bir aile oteli Lycus Beach Otel. Çalışanlar ilgili ve güler yüzlü, hepsi iyi. Ben en çok animasyon ekibinden Umut Bey ve Roksi Hanım'dan çok memnun kaldım, bizle çok ilgilendiler, onlara ayrıca teşekkür ederim. Gelecek yıl tatilimi yine bu otelde yapacağım. Tüm otel personeline tek tek teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Holiday Garden Resort Okurcalar
Holiday Garden Resort Okurcalar

-

Çocuklar için şahane

Süper aile hoteli, her şey temiz, çocuklar için şahane, animasyon muhteşem, çok teşekkürler Adem ve ekibine.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Litore Resort Hotel & Spa
Litore Resort Hotel & Spa

-

Her gün aynı yemek

Yemekler ve servis sıfır, yemek bitiyor, hala içecek gelecek, 4 tane garsonları var, onlar da saldırıyor insanlara, her gün aynı yemek çıkacak ona göre gitmek isteyenler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lycus Beach Otel
Lycus Beach Otel

-

Yemekler harika

Tatil için süper bir yer Lycus Beach Otel. Personel süper, yemekler harika, animasyon ekibi muhteşem. Havuz, deniz, manzara harika. Tam bir aile oteli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Emir Otel
Emir Otel

-

Kahvaltıda organik domatesler

Güler yüz, temiz otel ve geniş odalar çok güzeldi. Kahvaltıda organik domatesler yiyebiliyorsunuz. Kesinlikle kalınabilecek güzel bir mekan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Emir Otel
Emir Otel

-

Bahçeden toplanmış domatesler

Kesinlikle kalınabilecek bir otel, odalar geniş ve temiz, kahvaltıda bahçeden toplanmış domatesler ve güzel hizmet var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aventura Park Hotel
Aventura Park Hotel

-

Her yönüyle mükemmel

Oteli bayramda ziyaret etim. Her yönüyle mükemmel bir otel. Çalışanları ve yemekleri süper. Özelikle havuzda bara bakan barmen süperdi. Çok memnun kaldım, herkese teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Orange County Resort Hotel Alanya
Orange County Resort Hotel Alanya

-

Yemekleri beğenmedik

Tesis olarak dandik. Çalışanlar laçka. Tesisi resmen kullanmayın diye tasarlamışlar. İki erkek gittik çift kişilik yatak veriyorlar. Deniz manzaralı yer tuttum balkonu görüyor. Sırf içki içmeyin diye havuzla bar arası 500 metre. Bara gittiniz diyelim barmen kokteyl yapamam deyip başından savmaya çalışıyor. İçkilerdeki su oranı hayli fazla kafa bulamazsınız. Gelelim yemeklere... tam rezalet. Yemeğin üzerinde dana eti yazıyor içinden hindi eti çıkıyor. Zaten bir yemeği üç gün boyunca yiyorsun. Sakın ismine aldanıp Kemer Orange ile bir tutmayın. Hiç alakası yok. Ayrıca elinden geleni yapan Jolly çalışanı Çağrı'ya teşekkürler. Otel rezervasyonu yaptırıp bir türlü göremediğimiz de bir Setur yetkilisi var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lycus Beach Otel
Lycus Beach Otel

-

Sadece denizi ve yemekleri güzel

Otele giriş yaptık hiç ilgi alaka yok. Bize bir oda verdiler; balkonu ortak kullanım. Balkona çıktığınızda herkes birbirinin odasını rahat görebilir. Resepsiyona sorunumuzu ilettiğimizde yapacak hiçbir şey yok maalesef dediler. Tepki gösterdik, bize “'Siz bizim müşterimiz değilsiniz kimle anlaştıysanız onunla sorunu çözün”' dediler. Otelin yemekleri ve denizi güzel, akşam 17:15'ten sonra havuz kenarından kaldırılıyorsunuz. İstediğiniz saate kadar havuz keyfi yapamıyorsunuz. Burada Türk müşterilerin itibarı yok yani para veriyorsun stres yaşıyorsun tüm Türk müşteriler şikayetçi kısacası tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Stella Beach Hotel
Stella Beach Hotel

-

En iyi yemek makarna

Sıfır memnuniyet, yemekler her şey Ruslara göre hazırlanıyor, yiyebileceğiniz en iyi yemek maalesef makarna.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Orange County Resort Hotel Alanya
Orange County Resort Hotel Alanya

-

Güler yüzlü çalışanları

Otelde 6 gün kaldım. Konumu harika, yemek çeşidi bol. Lezzetler harika, sürekli değişen menüsü vardı. Havuzu temiz, süperdi. Güler yüzlü çalışanları, özellikle animasyonda görevli Fatih her misafirle ayrı ayrı ilgilendi. Ona buradan tekrar teşekkür ediyorum. Herkese mutlaka tavsiye ederim. Kendinizi evinizden daha rahat hissedeceğiniz bir yer... Seneye yine tercihim mutlaka Orange County Resort Hotel Alanya olacak. Çalışanların hepsine emekleri, ilgileri için teşekkür ederim. Dip not: Sadece tek eleştirim oda temizliğine bakan kişilerin iyi denetlenmesi gerekiyor, tek sıkıntım havlu olmuştu. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Orange County Resort Hotel Alanya
Orange County Resort Hotel Alanya

-

Sadece gece animasyonu ve yemekler

Çalışanlar çok özensiz. Otelde sadece gece animasyonu ve yemekler geçer not alır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Orange County Resort Hotel Alanya
Orange County Resort Hotel Alanya

-

Elemanlar yetersiz

Tesis güzel! Başka hiçbir şey güzel değil! Havuzlar hijyen konusunda sıkıntılı! Elemanlar yetersiz! Bir tane güler yüzlü çalışan yok! Kalitesiz turist dolu! Her şeyde sıra var! Tatile mi geldik sıra beklemeye mi geldik! Şezlong bulmak için gece 5'te havlunuzu indirip yerinizi işaretleyin yoksa yer bulmak imkansız!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Orange County Resort Hotel Alanya
Orange County Resort Hotel Alanya

-

Oda temizliği yapılmadı

Otelde 5 gece konakladım ve 3 gün boyunca uyarmama rağmen oda temizliği yapılmadı, üstüne bir de görevli ters davrandı, bunun ardına gelen temizlikçi sadece havluları değiştirdi, onu da 2 kurulama havlusu yerine 1 tane kurulama havlusu, 3 tane de ayak havlusu bıraktı. Kalan 2 gün ayak havlusuyla kurulandım, böyle bir rezalet görmedim. Uyarıları dikkate alacaklarına bir de kaba saba bir şekilde personel yok, olan da stajyer, bununla idare edeceksiniz demeleri tam bir saçmalıktı. Ayrıca o kadar çok kendini bilmez erkek vardı ki, kız arkadaşımı tek bir saniye yalnız bırakamadım otelde, laf atan insanların haddi hesabi belli değildi. Teşekkür ediyorum bu kadar berbat bir tatil sunduğunuz için...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Otel Karaburun
Club Otel Karaburun

-

Personel güler yüzlü

Aslında söylenecek fazla söz yok. Anlatılabilecek değil yaşanabilecek bir otel. Keyifli ve İslami tatilin bence bir numaralı adresi. İlgili personel güler yüzlü ve çok lezzetli servis. Gerçekten çok güzel zamanlar geçirdik ailece, şimdiden önümüzdeki sezon rezervasyonunu bile yaptırdık. Club Otel Karaburun ailesine çok teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Otel Karaburun
Club Otel Karaburun

-

Sıcacık bir aile ortamı

Sıcacık bir aile ortamı ve çok güzel bir tatil geçirmemize neden olan bizlere Club Otel Karaburun'u keşfetme fırsatı tanıyan İpek Hanım ve Canan Hanım'a sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum. Her şeyi ile çok güzel bir otel. Bundan sonra nereye gideceğiz düşüncemiz olmadan Club Otel Karaburun diyorum ve herkese tavsiye ediyorum. Selamlar, saygılar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Otel Karaburun
Club Otel Karaburun

-

Çocuklu aileler için mükemmel

Çocuklu aileler için mükemmel, bahçede oyun oynamayı özlemişiz. Denize sıfır. Bayanlar bölümünde eğlence iyi. Havuzlar yeterli. Yiyecekler hem göze hem mideye hitap ediyor. Ustaların eline sağlık. İpek Hanım ve Canan Hanım'a ilgilerinden dolayı teşekkürler. Seneye tek tercihim Club Hotel Karaburun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Otel Karaburun
Club Otel Karaburun

-

Gayet memnun ayrıldık

4 ay önce bu otelde kaldım. Gayet memnun ayrıldık. İnşallah bu sene de bir aksilik olmazsa tekrar geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Lycus Beach Otel
Lycus Beach Otel

-

İkinci sınıf vatandaş muamelesi

Otel çok güzel fakat Türk olduğumuz için, kendi ülkemizde personel bize Türk olduğumuz için ikinci sınıf vatandaş muamelesi gösterdi. Rus ve Alman turistlere gösterilen hoşgörü ve güler yüz bizlerden esirgendi

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Laguna Beach Alya Resort Spa Hotel
Laguna Beach Alya Resort Spa Hotel

-

Tertemiz odalar

Tatilim keyifli, eğlenceli geçti. Kısa bir süre kaldım ama yine de beğendim. Otel hem yeni hem güzel. Tertemiz odalar, restoran. Yoğunluk azaldığı için sadece animasyoncular sıkıntı oldu. Her şey beklediğimden güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sea Life Buket Resort & Beach Hotel
Sea Life Buket Resort & Beach Hotel

-

Animasyon yok

Otel yorumları tamamen spam, buna aldanıp gittik, lanet olsun! Otel yeni el değiştirmiş, belki eski sahipleri iyi iş çıkarıyordu ama şu an asla gitmeyin arkadaşlar. Bu fiyatlarda inanılmaz kaliteli oteller var, zaten girişinden anlıyorsunuz, site gibi, eski, saçma sapan 5-6 binadan oluşan clup otel. Animasyon rezalet diyemeyeceğim, yok çünkü, animasyon yok. Animasyonunda çok büyük sıkıntı var! İş toplantısına gittiğimizi sandık. Yemekler fena değil, denizi, konumu güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)