Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Obagöl Otelleri

Obagöl için {{ (filteredHotels).length}} / 31 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Obagöl Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Eşsiz güzellikleri ile bir tatilden beklediğiniz her şeyin fazlasını vadeden Obagöl'de pek çok konaklama alternatifi bulunuyor.

Obagöl, Alanya'nın en güzel mevkilerinden biri. Eşsiz güzellikleri ile tatilcileri kendine hayran bırakan Obagöl, pek çok tatil alternatifi sunuyor.

Obagöl'ün güzellikleri ülke sınırlarını aşmış durumda. Özellikle doğal güzellikleri hafızanızda geniş bir yer edinecek. Obagöl'de konakladığınız süre boyunca, Alanya Merkez'e toplu taşıma ile 10 dakikada ulaşabilirsiniz.

Akdeniz'in tüm güzelliklerini bünyesinde barındıran Obagöl, Toros Dağları'nın ihtişamıyla da görsel bir ziyafet sunuyor ziyaretçilerine. Bu anlamda Obagöl'de pek çok konaklama alternatifinin bulunduğunu söyleyebilirsiniz. Özellikle turizm potansiyeli bir hayli yüksek olan Göl bölgesinde, yüksek standartlarıyla dikkat çeken pek çok otel yer alıyor.

4 ve 5 yıldızlı otellerden, tatil köylerine ve apart otellere kadar birçok seçenek yer alıyor Obagöl otelleri arasında. Konaklama için ayırdığınız ekonomi ve tatil konseptinize göre size en uygun olan Obagöl otelini tercih edebilirsiniz.

Obagöl otelleri, huzurlu bir konaklama arayanların ilk adreslerinden biri olarak dikkat çekiyor. Üstün hizmet kaliteleriyle, misafirlerinin her türlü rahatını düşünen Obagöl otellerinin çoğu, denize de oldukça yakın bir mesafede bulunuyor.

Eğer bu yaz Antalya'da, huzurlu ve doğayla iç içe bir tatil yapmayı planlıyorsanız, konaklamak için Obagöl'ü tercih edebilir ve Obagöl otellerinden birinde rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Pek çok konaklama alternatifinin bulunduğu Obagöl'de, eşsiz güzellikler içerisinde unutulmaz bir tatile imza atacaksınız…

Alanya'nın en güzel mevkilerinden biri olan Obagöl, tatilinize renk katacak pek çok alternatif barındırıyor bünyesinde. Büyüleyici güzellikleri ile tatilcileri kendine hayran bırakan Obagöl, yeşil ile mavinin o eşsiz uyumunu gözler önüne seriyor.

Ülke sınırlarını aşan doğal güzellikleri ile Obagöl, Alanya Merkez'e de oldukça yakın bir mesafede bulunuyor. Toplu taşıma araçlarını kullanarak, Alanya Merkez'e 10 dakika gibi kısa bir süre içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz. Doğal güzelliklerin hafızanızda geniş bir yer edeceği Obagöl'de, unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Toros Dağları'nın ihtişamını arkasına alan Obagöl, Akdeniz'in o kendi has güzellikleriyle bezenmiş güzide bir tatil beldesi. Bu anlamda Obagöl'de sizleri bekleyen görsel şölen için kendinizi hazırlayın deriz. İşe önce Obagöl otel fiyatlarını araştırmaktan başlayabilirsiniz. Pek çok konaklama alternatifinin bulunduğu Obagöl'de, seçiminizi yaparken otel fiyatlarını baz alabilirsiniz. Obagöl'ün Göl mevkiinde bulunan oteller yüksek standartlı olduklarından, en pahalı fiyatların bu bölgede yoğunlaştığını söyleyebilmek mümkün.

Obagöl otel fiyatlarını değiştiren en önemli unsur, otelin konsepti. 4 ve 5 yıldızlı otellerin fiyatları yükseklerde seyrederken, apart otellerin fiyatları oldukça ekonomik. Her şey dahil tatil köylerinde ise durum sezondan sezona değişkenlik gösteriyor. Konaklamak için ayırdığınız ekonomiyi göz önünde bulundurarak, bütçenize en uygun olan oteli bulabilirsiniz Obagöl'de.

Özellikle yaz aylarında bir hayli turist ağırlayan oteller, yılın bu zamanlarında fiyatlarını da arttırıyorlar maalesef. Otelin hizmet kalitesi ve denize yakınlığı gibi unsurlar da, Obagöl otel fiyatlarını doğrudan etkiliyor. Genel olarak 2018 Obagöl otel fiyatlarının 40 TL ile 220 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Siz de, bu yaz tatil için Antalya'yı tercih edeceklerdenseniz eğer, Obagöl mevkiinde yer alan otellere göz atabilir ve bütçenize uygun olan bir Obagöl otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Obagöl otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Obagöl Hakkında

Alanya'nın en cezbedici bölgelerinden biri Obagöl'dür. Alanya'nın eşsiz güzelliklerini barındıran, kendi güzelliğini de eklemeyi ihmal etmeyen Obagöl bölgesinde tatil yapmak, sizlere tatil beklentilerinizi artıracak kadar güzel bir alternatif sunuyor.

Tarih boyunca birçok ilklere imza atılan Oba bölgesinden bahsedersek, ne demek istenildiğini daha iyi anlayabiliriz.

Selçuklu Sultanı Alaaddin Keykubat Alanya'yı fethettikten sonra, ilk sivil yerleşim alanı olarak Oba'yı seçerek bu eşsiz güzelliği insanların değerlendirmesine sunmuştur.

Alanya'ya ilk elektriği veren bölge Oba'dır.

Selçuklu ve Osmanlı dönemlerinde Oba medreseleri önemli bir yer tutmuş, günümüzde de ülkemizin çok önemli kolejleri yine Oba'da şubelerini açmaktadır.

Ünlü gezgin Evliya Çelebi Alanya'yı ziyareti sırasında Oba'da misafir edilmiş ve güzelliğini kendisi de bizzat tastik etmiştir.

Kendi kabuğunu kırarak, dünyaca ünlü zenginliklere sahip olmuş olan Obagöl mevkii, doğal güzellikleriyle de siz tatilcilerin gözdesi konumundadır.

Olağanüstü güzellikte çevresi, ve sizleri dinlendiren atmosferiyle Oba, tüm müzataviliğiyle sizlere eşsiz bir dinlenme fırsatı sunuyor. Geniş yaya kaldırımları, küçük ve bol miktarda meydanları ve pek çok park alanını gözrüdüğünüzde dizaynına ve planlamasına verilen önemin büyüklüğünü sizler de hissedeceksiniz.

Alanya'nın merkezine toplu taşıma araçlarıyla 10 dakika mesafade bulunan Obagöl, kusursuz işleyen bu hizmetiyle sizlere kolay bir ulaşım imkanı sunmaktadır.

Dimçayı ve vadisinin 15 dakika uzakta olduğu Obagöl, eşsiz deneyimlerle birlikte sizlere unutulmaz bir tatilin kapılarını aralıyor.

Akdeniz ikliminin sunduğu imkanlarla adeta cennet haline gelen Oba'nın bir tarafı Akdeniz, diğer tarafı da Toros dağlarıyla çevrili. Turizm potansiyeli oldukça yüksek olan beldenin Göl bölgesinde standartların çok daha fazlasına sahip güzide turistik tesisler mevcut.

Yazları olduğu kadar kış mevsiminde de tercih edilmesinde ılık iklimin etkisi büyük. Dünyanın birçok ülkesinden gelmiş farklı ırk ve dinlerden insanları kucaklayan Obagöl'e yaşamak için Obagöl'ü tercih eden yabancıların sayısı da azımsanmayacak miktarda.

Yörükler arasında göçülüp konulan yer anlamına gelen Oba, ilk sivil yerleşim alanı olması nedeniyle birçok tarihi doku ve kültür mozaiğini bünyesinde barındırmaktadır.

Portakal bahçelerinin arasında Müderris Beleni olarak anılan bölgede bulunan Oba Medresesi Obagöl'e bulunan tarihi yapıdır. Görülmeye değer yapının kapısının üzerindeki balık ve üzüm salkımı kabartmaları ile dikkat çeker. Medrese on dördüncü yüzyıl mimari tarzına uymaktadır. Ancak Medrese'nin hiçbir yerinde kitabe bulunmadığı için yapıldığı tarih tespit edilememektedir.

Alanya'daki ilk yerleşimin olduğu ve kalıntıların yirmi bin yıl öncesine ait olduğu saptanan Kadıini mağarası da Obagöl yakınlarındadır. Mağaranın bulunduğu bölgede piknik alanları vardır. Mağara henüz ziyarete açılmamıştır

Dimçayı ve vadisine 15 dakikalık mesafede olan Obagöl, eşsiz deneyimlerle birlikte sizlere unutulmaz bir tatilin kapılarını aralıyor.

Selçuklu Sultanı Alaaddin Keykubat Alanya'yı fethettikten sonra, ilk sivil yerleşim alanı olarak Oba'yı seçerek bu eşsiz güzelliği insanların değerlendirmesine sunmuştur.

Alanya'da ilk elektrik verilen bölge olan Obagöl'e Selçuklu ve Osmanlı dönemlerinde Oba medreseleri önemli bir yer tutmuş, günümüzde de ülkemizin çok önemli kolejleri yine Oba'da şubelerini açmaktadır.

Ünlü gezgin Evliya Çelebi Alanya'yı ziyareti sırasında Oba'da misafir edilmiş ve güzelliğini kendisi de bizzat tasdik etmiştir.

Kendi kabuğunu kırarak, dünyaca ünlü zenginliklere sahip olmuş olan Obagöl mevkii, doğal güzellikleriyle de siz tatilcilerin gözdesi olacak. Olağanüstü güzellikte çevresi ve sizleri dinlendiren atmosferiyle Oba, tüm mütevazılığıyla sizlere eşsiz bir dinlenme fırsatı sunuyor.

Alanya'nın merkezine toplu taşıma araçlarıyla 10 dakika mesafede bulunan Obagöl, kusursuz işleyen bu hizmetiyle sizlere kolay bir ulaşım imkanı sunmaktadır.

Siz de ilklerin yaşandığı şirin tatil beldesi Obagöl'e tatil yapmak isterseniz, Obagöl otel fiyatlarını inceleyip, biran önce Obagöl Otel rezervasyonunuzu yaptırmanızı tavsiye ederim. Kesenize ve kafanıza uyan Obagöl Apart Otellerinden birinde, bir Obagöl Butik Otelinde, bir Obagöl Pansiyonunda veya bir Obagöl Otelinde geçirebilirsiniz tatilinizi.

Obagöl otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
White Gold Otel
White Gold Otel

-

Ağız tadıyla tatil yaptım

Ben bir arkadaş tavsiyesi ile gittim, çok da beğendim. 2 sene üst üste tatilimi burada yaptım. Hiçbir personelde de surat ekşiliği görmedim. Ağız tadıyla tatil yaptım, yemekler dersen güzeldi...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Green Garden Apart
Green Garden Apart

-

Yemekler gayet iyi

Şu an bu otelde kalmaktayız. Ücretine bakınca biraz tereddüt etmiştim ama gayet güzel ve temiz bir otel. Çok şükür hiç bir sıkıntı yaşamadık. Sadece deniz dalgalı ve taşlı bir de animasyon gösterileri az. Yemekler gayet iyi, servis iyi. İyi ki de gelmişiz daha çarşambaya kadar da buradayım inşallah. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palmen Apart Otel
Palmen Apart Otel

-

Çok memnun kaldık

Geçen hafta eşim, ben, kızım çekirdek ailemizle Palmen Apart Otel'de 8 gün tatilimizi geçirdik. Gerçekten çok memnun kaldık. Fiyatları da konumuna göre, otele göre gayet uygun. Tavsiye ediyoruz. Teşekkür ederiz ilginiz için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palmen Apart Otel
Palmen Apart Otel

-

Tavsiye etmiyoruz

Pis bir yer. Gerçekten kötü. Odalarda temizlik denen bir şey yok. Havuz kurallarına uygun değil, pis. Gitmenizi tavsiye etmeyiz. Biz 2 gün zor dayandık. Havuza herkes duşsuz giriyor ve uyarılmıyor asla ve asla gitmeniz tavsiye edilmez.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Merhaba Ceren Hanım, yorumunuz için teşekkür ederiz. Öncelikli olarak 2 gün dayanamadık demişsiniz? Rezervasyonunuzu 12 gün yapmıştınız. Bu süre içinde konakla yaptınız daha sonra 2 gün daha uzattınız yani toplamda 14 gece konaklama yaptınız, yanlışım varsa lütfen düzeltiniz! 2 günün başına 1 rakamını koymayı sanırım atladınız. Hatta teyzeniz Zeynep Hanım kurban bayramı içinde gelmeyi düşünüyordu, bizden fiyat bilgisi almıştı. Çıkış yapmadan önce kendisini bilgilendirmiştik. Memnuniyet olunmayan bir tesiste neden 14 gece ve neden bayrama da gelmeyi düşünüyordunuz? Bize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz ve yine bekleriz sizleri selamlar.

16 Ağustos 2017, Çarsamba 18:44
Bella Rose Apart Hotel
Bella Rose Apart Hotel

-

Güvende kalabileceğiniz bir tesis

Merhaba, gönül rahatlığıyla konaklayacağınız bir tesistir. Denize uzaklığı yürüme mesafesiyle 4-5 dakika var yok. Otobüs durağı 50 m uzaklıkta. Sessiz ve ailenizle güvende kalabileceğiniz bir tesis.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bella Rose Apart Hotel
Bella Rose Apart Hotel

-

5 dakikada sahile denize gidebiliyorsunuz

Otel çok temiz, güvenilir ve konum olarak çok iyi, 5 dakikada sahile denize gidebiliyorsunuz veya otel havuzunu kullanabiliyorsunuz. Odalar normal otel odası gibi değil 1 oda 1 salon ev gibi ve içeride ocak, tabak, çatal, bıçak ne ihtiyacınız varsa mutfakta bulabiliyorsunuz. Fiyatına karşılık alacağınız hizmet resmen bedava. Çalışanlar çok ilgili çok memnun kaldım gelecek yaz tekrar geleceğim. Teşekkür ediyorum Bella&Rose.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Oba Star Otel Alanya
Oba Star Otel Alanya

-

Tam bir aile oteli

Tam bir aile oteli. 15 günlük misafirperverliklerinden dolayı başta Sayın Otel Müdürü Zafer Bey'e, Resepsiyon Şefi Ali Bey'e ve diğer tüm çalışanlara gösterdikleri sıcak ilgiden dolayı teşekkürler ediyorum. Tüm personel ile sanki bir aile olduk. Kutluyor ve başarılarınızın devamını diliyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Acar Hotel
Acar Hotel

-

Banyo tuvalet temiz değil

Hayatımda gördüğüm en kötü oteldi, duş bile alamadım niye çünkü sıcak su yok, alkolde sınırlama var ve en kötü içkiler kullanılıyor, banyo tuvalet pislik içinde, kapılar kitlenmiyor, sakın denemeyin bile.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Xo Alanya
Hotel Xo Alanya

-

Oda temizliği iyiydi

Güzel bir oteldi, şehir merkezinde olması, plajının otele çok yakın olması, plajın ve denizin diğer oteller gibi taşlı değil kumlu olması çok güzeldi. Oda temizliği iyiydi, yemekler ve içecekler ortalamanın üstündeydi, otel personelleri cana yakın ve en iyisi otelin fiyatı bayağı uygundu, tekrar Hotel Xo Alanya'ya gitmeyi düşünebilirim ve tavsiye de edebilirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Blue Wave Suite Hotel
Blue Wave Suite Hotel

-

Sorunlu bir tatil

Bin pişman oldum, ödediğim ücreti geri alabilseydim ikinci gün otelden ayrılırdım, paramı istedim, fakat komisyon kesiyorlar bu nedenle bu tatili bu otelde tamamlamak zorunda kaldık. Bina güzel, temiz, yemekler de fena değil, garsonlar da güler yüzlü, fakat havuz temizliği çok kötü, havuzun etrafı pis, tatilimizin 2. gününde çocuk havuzuna bir çocuk kaka yaptı ve o kaka havuz kenarında öylece duruyordu, kaç kez gittim resepsiyona, anons edin çocuklar havuzdan çıksınlar dedim, anons yapmadılar, aynı gün büyük kavuzuna bir müşteri kustu, bununla ilgili de anons yapmadılar. Otelde çocuk kayboldu ve 1 saat boyunca kameralara açıp bakmadılar, tam anlamıyla fiyasko. Paramı verin burada kalmak istemiyorum dediğimde de tüm bu problemler otelimizle ilgili değil, müşterilerin yarattığı problemler dediler ve sorumluluk kabul etmediler. Otelinizin müşteri portföyü çok kötü dediğimde de mesuliyet üslenmediler, havuz başında en acayip halay havaları çaldılar ve havuz başında bikinili mayolu halay çektiler, sanki aşiret düğününe geldik, rahatsızlığımı dile getirdim ama bir işe yaramadı. Sorunlu bir tatil oldu. Kötü bir tatil oldu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Atilla Otel
Grand Atilla Otel

-

İlgi alaka harikaydı

Bugün ayrılıyoruz otelden, her şey çok güzeldi. Görmüş olduğumuz ilgi ve alaka için başta otel müdiresi Saniye Hanım'a, mutfak personeline, bardaki elemanlara, kat personellerine, resepsiyon çalışanlarına, Dj Hakan'a, Vedat Bey'e, foto Hüseyin Bey'e ve Zeki Bey'e çok teşekkür ediyoruz. Seneye tekrar buradayız. Eski yorumları dikkate almayın, çok üzülürsünüz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Antique Roman Palace
Antique Roman Palace

-

Personel güler yüzlü

An itibari ile otelden ayrıldık. Kesinlikle size tavsiye edebileceğim bir otel. Personel güler yüzlü, özellikle Faruk Bey ve diğer çalışma arkadaşlarına ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Kendimizi evimizde hissettik, çok güzeldi. Bir daha Akdeniz'e tatile gelirsek geleceğim tek hotel. Her şey için teşekkürler...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Antique Roman Palace
Antique Roman Palace

-

Hiçbir eksik bulamayacaksınız

Tek kelimeyle mükemmeldi. Hem personel hem hijyen hem de otel. Her şey dahil paketi ile giderseniz hiçbir eksik bulamayacaksınız. Fiyatı da uygun. Öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Krizantem Otel
Krizantem Otel

-

Yemekler güzel

Otel oldukça büyük. Yemekler güzel. İki çocukla gayet rahat bir tatil yaptık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Green Garden Apart
Green Garden Apart

-

Çok güzel bir yer

Çok güzel bir yer. Aile olarak geldik, çok memnun kaldık. Gelecek yıl da Green Garden Apart Hotel Alanya'da kalmak isterim, süper bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Oba Star Otel Alanya
Oba Star Otel Alanya

-

Aynı yemek çıkıyor

Bu otele gidecekler şunları göz önüne alıp gitsinler! 1- Havuzda en ufak bakım, kontrol yok. İnsanlar kıyafetleriyle havuza giriyor. Duş muş zaten yok. Havuzun üstünde yağ tabakası oluşmuş durumda. Kotla mı havuza giren dersin, tişörtle mi dersin. Havuz başında sürekli aynı şarkılar çalıyor. 4-5 tane parça ve patlak bir hoparlör eşliğinde size bir "ortam" oluşturuyor. 2- Yemeklerine gelince; her gün neredeyse öğrenci yurdu gibi aynı yemek çıkıyor. Lezzet fena sayılmaz. Pilav - tavuk yemeğe alışkın olanlar için muazzam! 3- Odalara gelince; iri vücutlular için biraz dar banyo-tuvaleti. Kafayı gözü yarmadan çıkabilene helal olsun. 4- Kendine özel bir plajı var ama deniz çok dalgalı ve kayalıklı. 5- Gençlerin kesinlikle gitmemesi gereken otellerden biri! 6 - Son olarak ve en önemlisi! Otele giriş yaparken konuştuğun fiyatın üstünü ödemeye hazır olun. Çıkarken ücreti bana girişte söylenenden daha fazlasını aldılar. Hiçbir şekilde müşteriye yardımcı olma zihniyeti yok, aksine yokuşa sürme var. Haberiniz olsun, tatilinizi mahvetmeyin. Saygılarımla.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Monte Carlo Otel
Monte Carlo Otel

-

Odalar deniz manzaralı

Konum mükemmel. Odalar deniz manzaralı. Yemekler fena değil ama en iyisi Efes biraydı. :). Sadece yerli misafir çok baya bir çok, sanırım turizm krizinden dolayı çok yerli almışlardı. Resepsiyona tekrar çok teşekkürler ilgileri için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Xo Alanya
Hotel Xo Alanya

-

Yemekler, hizmet falan iyi

Fiyatına göre 10 numara yer, çok beğendik, yemekler hizmet falan iyi, tavsiye edilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Monte Carlo Otel
Monte Carlo Otel

-

Odalar çok küçük

Temizlik sıfır, 3 günde sabunu zor verdiler. Resepsiyonda duran Sırbistanlı bayan, “'sabun yok, ne yapayım?”' diyor. Arkadaşlar, dikkat sabun diyorum. Fakat yemekleri çok güzeldi. Garsonlar ve şef on numara. Havuz saatli, sabah 10, akşam 6, başka yok. Deniz çok dalgalı ve hemen derinleşiyor. Denize girmek cesaret istiyor. Odalar çok küçük. Odada kasaya ekstra para alınıyor. Bu uygulama hiçbir otelde yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Monte Carlo Otel
Monte Carlo Otel

-

Herkes güler yüzlü

Çalışan personellerin hepsi güler yüzlü, çok güzel tatil geçirdik, herkese ayrı ayrı teşekkür ederim, özellikle Kübra Hanım'a.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Monte Carlo Otel
Monte Carlo Otel

-

Yemekler çok güzel

Çok memnun kaldık. İlgi, alaka çok iyi. Yemekler çok güzel. Otel sahibine ve otel personellerine teşekkür ederiz ama yemek esnasında kediler gezmese daha iyi olur.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Monte Carlo Otel
Monte Carlo Otel

-

Yatakları birleştirip oda verdiler

Rezervasyon yaptırıp geldiğimiz halde 2 aile geldik ve çocuklarımız var, bize verdikleri oda 3 tane tek kişilik tarafı olan odalar birleştirip yatarsınız dediler. Yemekler berbat. Kıdım kıdım çeşit yok, tavsiye etmiyorum kesinlikle. Biz ödemeyi yaptığımız için buradayız, öyle olduğunu bilseydim kesinlikle ödeme yapmaz başka bir otele giderdim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palmen Apart Otel
Palmen Apart Otel

-

Çok temiz bir tesis

Merhaba Palmen Apart Otel ailesi, Temmuz ayı 2 haftalık tatil süresince ailemle çok eğlenceli ve keyifli bir tatil geçirdik. Tamamen aile oteli, denize yakın. Hem havuz hem odamız tertemizdi. Odamız deniz manzaralı ve gayet temizdi. Sürekli olarak da temizlik yapıldı. Tekrar çok teşekkür ederim, tüm çalışanlara, işletmeciye. Bol kazançlar dilerim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Monte Carlo Otel
Monte Carlo Otel

-

Yemekleri süper

Çok harika bir otel, 2 gün kaldım, personeli çok ilgili, güler yüzlü, yemekleri süper, odalar mükemmel. Tatile ilk çıktığımda geleceğim bir otel. İzmir'den geldim otel sahibine ve personeline teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Özgür Bey Spa Hotel
Özgür Bey Spa Hotel

-

Kahvaltı süper

Ben beğendim. Güzel oda, kahvaltı süper.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Monte Carlo Otel
Monte Carlo Otel

-

Çok rahat ettik

Mükemmel bir oteldi. Çok rahat ettik, ilgi, alaka, saygıda personeller bir numaraydı. Gideceğim yer tekrar Alanya. Monte Carlo Otel, orada çalışan arkadaşların hepsine teşekkür ediyorum tekrar. Seneye inşallah tekrar görüşürüz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Xo Alanya
Hotel Xo Alanya

-

Hizmet güzel, temizlik güzel

1 hafta bu otelde kaldık, fiyatı uygun, bence tam bir aile oteli, fiyatına göre hizmet iyi sayılır, yemekleri yenilebilir lezzette ve iyi, içecekler idare eder, odaları sade ve güzel, sadece duşakabinler küçük, oda temizliği iyi, 3 günde bir tüm odadaki her şeyi temizliyor ve değişiyorlar. Otelin konumu çok çok iyi, Alanya şehir merkezine çok yakın, zaten otel oba çarşısında bulunuyor yani etrafında gezilip görülecek çok yer var, plaja çok yakın yürüme mesafesi, plaj çok güzel, plaj ücretsiz fakat şezlong ve şemsiye kiralamak için 3 TL veriyorsunuz, otelden bazı geceler disko turuna götürüyorlar ve haftada bazı günler animasyon şovu yapıyorlar, verilen paraya göre bence otelin verdiği hizmet çok iyi, sonuçta burası 3 yıldızlı bir otel. Buraya gidip 5 yıldız hizmet beklemek olmaz, sonuç olarak tavsiye ederim Hotel Xo Alanya'yı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Atilla Otel
Grand Atilla Otel

-

Çok güzel otel

Çok güzel otel, hayırlı uğurlu olsun, Oktay Aslan'ın ekibi olarak seviyoruz sizi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Xo Alanya
Hotel Xo Alanya

-

Fiyatına göre çok iyiydi

Fiyatına göre çok iyiydi. Bana göre ben fiyata bakarak çok iyi olacağını sanmıyordum ama beni yanılttı, güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Atilla Otel
Grand Atilla Otel

-

Havuz minicik

Havuz minicik ve hijyen sıfır. Avuç içi kadar havuza 100 kişi girersiniz. Ayrıca odayı boşalttıktan sonra personelin size Suriyeli sığınmacı muamelesi yapması cabası. Hiç heveslenmeyin ve fotoğraflara kanmayın. Akşamüstü balkondan bakınca havuzun kirli suyunu fark edersiniz. Ertesi gün aynı suya girersiniz. Sözde ücretsiz diye rakı alırsınız. Su katınca beyazlamayan ilginç bir rakıları var, tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palmen Apart Otel
Palmen Apart Otel

-

Güzel ve rahat

Aile ile tatil yapabileceğiniz, kalabalık aileler için güzel ve rahat bir apart. Herkese tavsiye ediyorum. Güler yüzlü hizmette apartlar arasında Palmen Apart Otel'i tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palmen Apart Otel
Palmen Apart Otel

-

Güzel bir otel

Güzel bir otel. Çok güzel bir tatil geçirdik. Teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Atilla Otel
Grand Atilla Otel

-

Nezih ve temiz

Otelde 5 gün kaldık ailecek. Gerçekten çok nezih ve temiz bir otel. Gerek personel, gerekse yemekler çok iyiydi. Fiyatı da verilen hizmet için gayet uygun. Kesinlikle tavsiye ederim. Otel müdürü Hakan Bey'e de teşekkür ederim. We was there for 5 days with my family. Everything was perfect.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Xo Alanya
Hotel Xo Alanya

-

Güzeldi

Geçen hafta ailemle kaldım, fiyatı uygun diye gittik, ilk etapta fiyatı uygun, hizmeti kötüdür diye düşünmüştük fakat otele vardığımızda yanıldığımızı gördük. Çünkü otelden iyi hizmet aldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Xo Alanya
Hotel Xo Alanya

-

Ucuz diye kaldık

Ucuz diye kaldık, kesinlikle ucuz etin yahnisi olmaz konusunu yaşadık. Tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palmen Apart Otel
Palmen Apart Otel

-

Son derece güler yüz, güzel hizmet

Otel mevki itibari ile çok iyi bir yerde. Odalar temiz ve güzel, hizmet ayrı güzel. Fiyatı da gayet uygun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palmen Apart Otel
Palmen Apart Otel

-

Güzel - huzurlu tatilin adresi

Bence Alanya'da tatil için mükemmel bir yer. Denizi, kumsalı ve merkeze yakınlığı çok ideal. Otel açısından ise temizliği, bütçeye uygunluğu çok iyi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palmen Apart Otel
Palmen Apart Otel

-

Harika tatil

Aile sıcaklığını hissedebilirsiniz. İşletmeciler çok samimi ve işini düzgün yapıyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palmen Apart Otel
Palmen Apart Otel

-

Harika bahar tatili

Mayıs ayının ilk haftası güzel bir tatil geçirdik Palmen Apart Otel'de. Pırıl pırıl havuzu, denize yakınlığıyla, deniz manzaralı temiz odalarıyla gerçekten çok memnun kaldık ailem ile. Palmen Apart Otel ailesine çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Moonlight Otel
Moonlight Otel

-

Güzel bir tesis

Harika yemekleri ve tertemiz odalarla Alanya'da güzel bir tesis. Tavsiyedir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Green Garden Apart
Green Garden Apart

-

Harikulade bir mekan

Harikulade bir mekan. Kendinizi evinizde hissedeceksiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Blue Wave Suite Hotel
Blue Wave Suite Hotel

-

Dalga sesleri

Güzel bir yer. Mavi deniz, dalga sesleri beğendim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Blue Wave Suite Hotel
Blue Wave Suite Hotel

-

İyi bir hizmeti var

Güzel bir yer. Parasına göre iyi bir hizmeti var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Blue Wave Suite Hotel
Blue Wave Suite Hotel

-

Güzel bir yer

Güzel bir yer. İlgili ve alaka süper, çok beğendim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Anık Apart Hotel
Anık Apart Hotel

-

Çok huzurlu bir ortamı var

Çok keyifli ve çok huzurlu bir ortamı var. Tatilin bir numaralı adresi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Albatros Apart Otel Alanya
Albatros Apart Otel Alanya

-

10 numara bir otel

Çok güzel, 10 numara bir otel burası. Herkese tavsiye edilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Albatros Apart Otel Alanya
Albatros Apart Otel Alanya

-

5 yıldızlı bir otel kıvamında

Herkese tavsiye edilir. 5 yıldızlı bir otel kıvamında.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Atilla Otel
Grand Atilla Otel

-

İyi bir tatilin adresi

Güler yüzlü çalışanlarıyla iyi bir tatilin adresi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Atilla Otel
Grand Atilla Otel

-

Mükemmel

Harika şu an, mükemmel. ;)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Monte Carlo Otel
Monte Carlo Otel

-

Her şey güzel

Her şey güzel. Gerçekten kalınacak yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)