Tosmur Otelleri

Dim Çayı’nın tüm doğal güzelliğini aktardığı yerdir, Tosmur.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Tosmur Otelleri

Toplam 11 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
Club Calimera Serra Palace
Club Calimera Serra Palace

Touristica

En uygun oda fiyatı

155 TL

En Uygun Fiyata Git
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Tosmur Otelleri ve Tosmur Otel Fiyatları

Dim Çayı'nın tüm doğal güzelliğini aktardığı yerdir, Tosmur.

Tosmur, Antalya ilinin bağlı olduğu Alanya'nın bir semtidir. Akdeniz Bölgesi'nde yer alan Alanya'da, Akdeniz iklimi hüküm sürmektedir. Akdeniz ikliminin tüm yıl boyunca kendini hissettirdiği bu ilçede kışların ılık geçmesi, yerli ve yabancı turistleri sadece yaz sezonunda değil kış sezonunda da bu beldeye çekmektedir. 3 yıldızlı, 4 yıldız ve 5 yıldızlı Tosmur otelleri olduğu gibi apart oteller ve butik oteller de bu bölgede yaz kış misafirlerine hizmet vermektedir.

Alanya Tosmur'da, maki bitkileri ve çam ağaçları semte girildiği anda ilk kendilerini göstermektedir. Alanya Tosmur mavi ile yeşilin birbirine karıştığı bir yer olmasından dolayı da oldukça ilgi görmektedir. Alanya'ya gelen tatilcilerin birçoğu Tosmur otellerini ve pansiyonlarını konaklamada tercih etmektedir. Tosmur'un tepelerinde bulunan ekim alanlarında muz, portakal, limon, mandalina, greyfurt, erik, incir gibi birçok meyvenin yetiştiği bahçeler ve seralar tepelerde hemen dikkat çekmektedir.

Semtin içinden geçen Dim Çayı da Tosmur'un çehresine ayrı bir güzellik katmaktadır. Dim Çayı Tosmur için önemli bir akarsudur. Semtin içme suyu ve sulama suyu ihtiyacı bu çaydan karşılamaktadır. Dim Çayı aynı zamanda turizmde önemli bir yere sahiptir. Bu çayın doğduğu tepede piknik alanları ve yürüyüş parkurları bulunmaktadır. Doğa turizminin nabzını tutan Dim Çayı'na yılın her dönemi birçok doğa tutkunu gelmekte ve Tosmur otellerinde konaklamaktadır.

Tosmur otelleri sahil kesiminde ve şehir içinde kendini göstermektedir. Tosmur sahili halka açıktır. Tosmur otellerinde konaklayanlar ve Tosmur halkı bu sahilden ücretsiz olarak yararlanabilmektedir.

Yeşille mavinin birbirine her daim kucak açtığı yerdir, Tosmur.

Antalya'nın Alanya ilçesine bağlıdır. Alanya Tosmur, bir tarafta köy hayatının devam ettiği bir taraftan da turizmin hız kazandığı yerlerdendir. Tosmur özellikle doğa turizminde ve deniz turizminde adından söz ettirmektedir. Dim Çayı'nın bu beldeden geçerek denize dökülmesi doğa turizminde önemli bir rol oynamaktadır. Çayın aktığı Tosmur tepelerine doğru çıkarken yol boyunca yürüyüş yolları ve piknik alanları dikkat çekmektedir.

Alanya Tosmur'da, doğa turizminin yanı sıra deniz turizmi de önemli rol oynamaktadır. Tosmur sahili boyunca ve beldenin iç kesimlerinde birçok tesis tatilcilere hizmet vermektedir. Tosmur otel fiyatları tesislerin 3 yıldızlı, 4 yıldızlı ve 5 yıldızlı olmasına göre farklılık göstermektedir. Ayrıca Tosmur otel fiyatları içinde her bütçeye uygun butik oteller, kent otelleri ve pansiyonlar bulunmaktadır.

Alanya Tosmur Dim Çayı'nın da etkisiyle çam ağaçları ile çevrili yemyeşil bir doğaya sahiptir. Alanya Merkez'e oldukça yakın olması konaklamada bu bölgedeki tesislerin tercih edilme sebebini arttırmaktadır. Tosmur yakınındaki otellerin birinde konaklayarak hem muhteşem bir denizin tadını çıkarabilirsiniz hem de huzur dolu bir ortamda konaklayabilirsiniz.

Tatil planlarında bu bölgede konaklamayı düşünen gezginlere tavsiyemiz gitmeden önce kalacağınız tesise mutlaka karar vermenizdir. Ayrıca Alanya Tosmur otel fiyatları üzerinde etkisi olan erken rezervasyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Tosmur otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Fortune Delta Resort
Fortune Delta Resort

-

Temizlik yok

Çok pis otel, temizlik yok, resepsiyonda kara bir çocuk var. Bir şeyden anlamıyor, akşamları havuza giriyorlar. Düzensiz, tavsiye etmem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Bayar Beach Hotel
Club Bayar Beach Hotel

-

Hizmet iyi değil

Hakkım, param zehir zıkkım olsun size! Topu topu 4g ün olan tatili yarıda kesip, iki gün yapıp geldik. Normal hizmet veren bir oteli yabancı turist yok diye bu yıl için İslami otel yapmışlar güya. Hizmet iyi değil, ilgi iyi değil, sırf para için herkesi aldılar sonra otele. Otopark da yok, rezil oldu arabam güneşin altında!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Bayar Beach Hotel
Club Bayar Beach Hotel

-

Sıfır ilgi için ideal

Sıfır ilgi için ideal bir otel. İslami oteller diye Alanya'da arama yaptırdık, görüntü, reklam harika. Telefonla aradım, anlatılanlar da süper. O kadar yolu hevesle çıkıp geldik ve hayal kırıklığı... Bu yıla özel mi yapılmış bu 'İslami' uygulamaları bilmem ama bu otele hiç olamamış. Çalışan elemanlar ukala, ilgi yok, bir arıza bildirdim, oralı olmadılar. Pişman oldum, bir daha asla.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Fortune Delta Resort
Fortune Delta Resort

-

Ben çok memnun kaldım

Arkadaşlar ben bu otelde kaldım. Personeliyle, işvereniyle, hizmeti de çok iyi. Sizlere de gidip görmeniz tavsiye ederim. Ben çok memnun kaldım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Öncül Beach Hotel
Öncül Beach Hotel

-

Her öğün sosis

Otel personelinin de kabul ettiği, bu paraya bu kadar olur deyip müşterilerle ilgilenmedikleri, 2 gün içeceksiz kalabileceğiniz, yemeklerinden dolayı rahatsızlık geçirme ihtimaliniz yüksek olan, her öğün sosis içeren bir ana yemek bulunduran, 1 metre derinlikteki 3 günde bir temizlenen havuzuyla hasta olmaya birebir bir otel. Ha diyorsanız ki denizi olsun yeter, deniz ile otel arası işlek bir yol var. Denizi yosunlu taşlardan oluşmakta, sahilde kum yok, taşlardan oluşmakta. Şezlong savaşı var yerli, yabancı turistler arasında. Otele girdiğinizde girişinizi yaptıktan sonra bavulunuzu odaya çıkarabilirsiniz denilmekte. Her işinizi kendiniz yapmak zorundasınız. Bu arada aşçı yemeği verirken eli titreyen cinsten ve daha bir sürü şey. Yerinizde olsam kaliteli bir aparta giderim ama buraya gitmem. Gerçekten tam bir hüsran.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Öncül Beach Hotel
Öncül Beach Hotel

-

Çamaşır asacak yer yok

Havuzun boyu 1 metre, yüzemiyorsun, internetteki görüntülere sakın aldanmayın. Yeterli şemsiye yok ve havuzun şezlonglarından bazıları kırık. Banyo iyi değil, duş başlığı sabit. Duşta suyun yönüne doğru gitmeniz gerekiyor. Evinizde kalın daha az eziyet çekersiniz. Gerçekten ‘Merve Aydın'ın adada tatlı istiyorum' krizlerine girmek istemiyorsanız gelmeyin. Daha önce çok otele gitmiş biriyim; saunalar, hamamlar, tenis oynanacak yerler, burada yapılacak hiçbir şey yok. Girişte bir bilardo masası var. Wi - fi odalarda çekmiyor. Sabah içtiğiniz çaylar soğuk, makineler bozuk. 4 gündür aynı yemeği çıkartıyorlar. Odada mini bar yok, soğuk su içemiyorsunuz. Denize gitmeniz için Mersin kara yolundan geçmeniz gerekiyor. Denizin içine fosseptik akıyor ve aşırı taşlık. Girdiğinde 2 adım attığında boyunu aşıyor. Benim ailem yüzme bilmiyor ve giremedi 3-5 tane şezlong var. Odamızda klima borusunun geçtiği duvar kırık. İyi bir otel değil ve daha şimdi asansörde kaldım. Odada çamaşır asabileceğiniz bir yer yok. Dışarıya marketin içinden geçerek çıkıyorsunuz. Çocuğunuzda zır zır ağlıyor gördükçe abur cuburları. İnternetteki kadar büyük bir havuzu yok. Çalışanlarda güler yüzden eser yok. Hepsi memnuniyetsiz, yemekler yetersiz. Hollanda'dan gelen insanlarla konuştum dün gece, pilavı yiyebiliyoruz gerisini dışarıdan yeyip geliyoruz dedi bana. Böyle bir şey olabilir mi? Ara öğünde 2 tepsi börek çıkıyor bütün otele. Animasyon yeri küçücük, banyo küçücük uzun boyluysanız yatağa sığamıyorsunuz, çamaşırlarınızı yıkacak bir yerleri yok. Havuzun oradaki kaydırak bazen çalışıyor bazen çalışmıyor. Havuzdan geldiniz, kurulandınız havlunuzu asabileceğiniz bir yer yok. Balkonun demirine asıyorsunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Bayar Beach Hotel
Club Bayar Beach Hotel

-

Hizmet kalitesi yüksek bir otel

Çok memnun kaldık. Ailece konaklayacağınız, hizmet kalitesi yüksek bir otel. Tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarıtaş Otel
Sarıtaş Otel

-

Uykusuzluk ve deniz

Deniz muhteşem. Çok uykusuz kaldım. Uykusuzluk ve deniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarıtaş Otel
Sarıtaş Otel

-

Böyle ilgi alaka başka yerde yok

Bu kadar ilgi ve alakaya şu ana kadar hiçbir otelde rastlamadım. Çalışanlar çok güler yüzlü. Şimididen önümüzdeki senenin planları yapıldı :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarıtaş Otel
Sarıtaş Otel

-

Yemekler çok leziz

Çalışanlar çok güler yüzlü. Fiyat çok uygun. Yemekler çok leziz. Kesinlikle burada kalınır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)