Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Tosmur Otelleri

Tosmur için {{ (filteredHotels).length}} / 11 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}

Tosmur Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Dim Çayı'nın tüm doğal güzelliğini aktardığı yerdir, Tosmur.

Tosmur, Antalya ilinin bağlı olduğu Alanya'nın bir semtidir. Akdeniz Bölgesi'nde yer alan Alanya'da, Akdeniz iklimi hüküm sürmektedir. Akdeniz ikliminin tüm yıl boyunca kendini hissettirdiği bu ilçede kışların ılık geçmesi, yerli ve yabancı turistleri sadece yaz sezonunda değil kış sezonunda da bu beldeye çekmektedir. 3 yıldızlı, 4 yıldız ve 5 yıldızlı Tosmur otelleri olduğu gibi apart oteller ve butik oteller de bu bölgede yaz kış misafirlerine hizmet vermektedir.

Alanya Tosmur'da, maki bitkileri ve çam ağaçları semte girildiği anda ilk kendilerini göstermektedir. Alanya Tosmur mavi ile yeşilin birbirine karıştığı bir yer olmasından dolayı da oldukça ilgi görmektedir. Alanya'ya gelen tatilcilerin birçoğu Tosmur otellerini ve pansiyonlarını konaklamada tercih etmektedir. Tosmur'un tepelerinde bulunan ekim alanlarında muz, portakal, limon, mandalina, greyfurt, erik, incir gibi birçok meyvenin yetiştiği bahçeler ve seralar tepelerde hemen dikkat çekmektedir.

Semtin içinden geçen Dim Çayı da Tosmur'un çehresine ayrı bir güzellik katmaktadır. Dim Çayı Tosmur için önemli bir akarsudur. Semtin içme suyu ve sulama suyu ihtiyacı bu çaydan karşılamaktadır. Dim Çayı aynı zamanda turizmde önemli bir yere sahiptir. Bu çayın doğduğu tepede piknik alanları ve yürüyüş parkurları bulunmaktadır. Doğa turizminin nabzını tutan Dim Çayı'na yılın her dönemi birçok doğa tutkunu gelmekte ve Tosmur otellerinde konaklamaktadır.

Tosmur otelleri sahil kesiminde ve şehir içinde kendini göstermektedir. Tosmur sahili halka açıktır. Tosmur otellerinde konaklayanlar ve Tosmur halkı bu sahilden ücretsiz olarak yararlanabilmektedir.

Yeşille mavinin birbirine her daim kucak açtığı yerdir, Tosmur.

Antalya'nın Alanya ilçesine bağlıdır. Alanya Tosmur, bir tarafta köy hayatının devam ettiği bir taraftan da turizmin hız kazandığı yerlerdendir. Tosmur özellikle doğa turizminde ve deniz turizminde adından söz ettirmektedir. Dim Çayı'nın bu beldeden geçerek denize dökülmesi doğa turizminde önemli bir rol oynamaktadır. Çayın aktığı Tosmur tepelerine doğru çıkarken yol boyunca yürüyüş yolları ve piknik alanları dikkat çekmektedir.

Alanya Tosmur'da, doğa turizminin yanı sıra deniz turizmi de önemli rol oynamaktadır. Tosmur sahili boyunca ve beldenin iç kesimlerinde birçok tesis tatilcilere hizmet vermektedir. Tosmur otel fiyatları tesislerin 3 yıldızlı, 4 yıldızlı ve 5 yıldızlı olmasına göre farklılık göstermektedir. Ayrıca Tosmur otel fiyatları içinde her bütçeye uygun butik oteller, kent otelleri ve pansiyonlar bulunmaktadır.

Alanya Tosmur Dim Çayı'nın da etkisiyle çam ağaçları ile çevrili yemyeşil bir doğaya sahiptir. Alanya Merkez'e oldukça yakın olması konaklamada bu bölgedeki tesislerin tercih edilme sebebini arttırmaktadır. Tosmur yakınındaki otellerin birinde konaklayarak hem muhteşem bir denizin tadını çıkarabilirsiniz hem de huzur dolu bir ortamda konaklayabilirsiniz.

Tatil planlarında bu bölgede konaklamayı düşünen gezginlere tavsiyemiz gitmeden önce kalacağınız tesise mutlaka karar vermenizdir. Ayrıca Alanya Tosmur otel fiyatları üzerinde etkisi olan erken rezervasyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Tosmur Hakkında

Antalya-Alanya'nın bir mevkisidir Tosmur. İlçe merkezine 4 kilometre uzaklıkta olup, bir sahil kasabasıdır. Alanya Tosmur'da ulaşım sorunu yok denecek kadar azdır. Bulunduğu konum sebebiyle ulaşım oldukça kolaydır. Tosmur'da 3, 4 ve 5 yıldızlı oteller vardır.

Bu bölge Akdeniz iklimi yaşadığı için yazları kurak ve sıcak geçer. Yine Akdeniz iklimi etkisi görüldüğü için bitki örtüsü makidir. Sıcak bir sahil kasabasında hem eğlenceli hem huzurlu bir tatil için Alanya Tosmur sizleri bekliyor.

Yeşil doğanın ortasında mavi gökyüzüne eşlik eden büyüleyici denizde serinlemek tüm yorgunluğunuzu üzerinizden alacak. Bu arada Alanya'nın tarihi turistik yerlerini ziyaret etmeyi de unutmayın. Alara Kalesi, Dim Mağarası, Kızıl Kule, Aşıklar Mağarası, Selinus Antik Kenti ve diğer tüm gezilecek alanlar tatiliniz sırasında ziyaretlerinizi bekliyor olacak.

Tosmur otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Kemalhan Beach Hotel
Kemalhan Beach Hotel

-

Yemekleri çok lezzetli

Bence gayet güzel bir yer, personeli gayet ilgiliydi, yemekleri çok lezzetliydi, özellikle sabah poğaçaları ayrı bir lezzete sahipti. Oda temizliğine zaten dikkat ediliyor ben çok memnun kaldım, geçen sene gittim bu sene de yine aynı yere gideceğim inşallah.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Diamond Hill Resort
Diamond Hill Resort

-

Beklentimin çok üzerindeydi

Mükemmel ötesi bir otel, beklentimin çok üzerindeydi. Öncelikle tüm personel güler yüzlü ama rezervasyonda Merve Hanım, resepsiyon şefi Emre Bey çok ilgilendiler. Animasyondaki renkli kişilikli mükemmel insan Alex ve Poison da bir harikaydı, hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim. Bence hiç düşünmeden seçebileceğiniz bir tatil oteli. Seneyeki iznimde kesinlikle tek seçimim olacak.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Diamond Hill Resort
Diamond Hill Resort

-

Güler yüzü, ilgi, alakası

Özellikle yemekhanede bulunan Pınar Hanım'a teşekkür etmek istiyorum. Güler yüzü, ilgi, alakası ve kişi memnuniyetine fazlasıyla önem verdiği ve yardımseverliğinden dolayı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Diamond Hill Resort
Diamond Hill Resort

-

Çalışanlarının samimiyeti

Bizim için gerçek anlamda çok güzel bir tatil oldu. Gerek yemekler olsun, gerek düzenlenen eğlenceler olsun, vs. tam anlamıyla her şey bizi oldukça memnun etti, beklentimizi fazlasıyla karşıladı. Otel çalışanlarının samimiyeti, güler yüzü ve içtenliği bizi en çok mutlu eden şeylerden biridir, bu yüzden hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Tekrar gelmek isteyeceğimiz ve memnun kalarak gittiğimiz bir yer oldu, her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Semt Luna Beach Hotel
Semt Luna Beach Hotel

-

Güler yüzle karşılama

Temiz bir aile oteli, denize sıfır, güler yüzle karşılama, tavsiye ederim. Merkeze de yakın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Diamond Hill Resort
Diamond Hill Resort

-

Yemeklerde çok çeşit ve lezzet

Çok temiz ve güzel otel, konumu, yeri ve manzara harika, çift olarak geldik, tam bize göre otel, yemeklerde çok çeşit ve lezzet vardı, daha önce başka otellere daha çok ödeyerek böyle hizmet almamıştık, misafir memnuniyetine değer veren otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Diamond Hill Resort
Diamond Hill Resort

-

Yemek çeşitliği çok fazla

Çok güzel bir tatil geçirdik. Animasyon gündüz ve gece vardı çocuklar için. Çocuk diskosu eğlenceliydi, yemek çeşitliği çok fazla. Tek sıkıntı denizi çok dalgalıydı, hiç giremedik. Onun dışında her şey süper.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kemalhan Beach Hotel
Kemalhan Beach Hotel

-

Yemek çeşidi ve kalitesi 0

Yemek çeşidi ve kalitesi 0. Çalışanların ilgisi 0. Temizlik 0. Alkol kalitesi 0. Etkinlik yok. Verdiğiniz paranın kuruşunu dahi hak etmeyen bir kurum. Kendinize ayırdığınız tatili rahatıyla yaşayamadığınız bir otel maalesef. Daha cüzi miktarlara olmasa bile biraz daha fazla bütçe ayırarak Akdeniz kıyısında çok daha iyi tatilinizi yapabileceğiniz yerler mevcut, ben maalesef tanıdık vasıtasıyla gittim ve güzelim tatilim zehir oldu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kemalhan Beach Hotel
Kemalhan Beach Hotel

-

Temizlik iyi değil

Hayatımda gördüğüm en kötü otel. Tavuk yemekten neredeyse yumurtlayacaktık. Temizlik iyi değil, yıldızla hiç alakası yok. Bence pansiyon olarak iyi bir kısım. Personel iyi değil, paranızın çöpe gitmesini isteyene tercih bu oteldir. Denizi de taşlı ve bir anda derinleşiyor. DJ iyi değil, hiç alakası yok. Kısaca giden çok pişman olur.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Bayar Beach Hotel
Club Bayar Beach Hotel

-

Yorgunluk atamadık

Paranla rezil olmanın adresi.. Havalandırması berbat, sahili kayalık, yemekler berbat, çalışanlar lakayt, memnun kalmadım asla tavsiye etmeyeceğim bir otel, kısaca yorgunluk atmak için geldik mahvolduk.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Uysal Apart Hotel
Grand Uysal Apart Hotel

-

Midenizin kaynamasını istiyorsanız gidin

Bir hafta boyunca yemeklerden midenizin kaynamasını istiyorsanız gidin, pişman olun, bir otelin her şeyi kalitesiz olur mu ya?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarıtaş Otel
Sarıtaş Otel

-

Çalışanlar iyi

Yemekler yerli bir misafire hitap etmiyor. Müşteri yabancı ağırlıklı, şezlong, şemsiye ücretli, yiyecek, içecek akşam 10'da kapanıyor. Kesinlikle 3 yıldız ayarında, çalışanlar iyi, temizlik iyi, yemek salonu çok kötü, karmaşık, kamu kamplarının yemekhanesi gibi. Deniz idare eder, çok fazla kayalık var ama girilmeyecek gibi değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kemalhan Beach Hotel
Kemalhan Beach Hotel

-

Odaların temizliği facia

Otele cep telefonuna gelen mesaj üzerine rezervasyon yaptım. Odaların temizliği facia, isteğim üzerine temizlettim ama temizlikçilerin temizlik anlayışı demek ki çok farklı, banyo, tuvalet kısmı iyi değildi. Yemekleri genellikle tavuk, memnun kalmadım ki genelde dışarıda yedik. Sahili ayrı bir mevzu, taşlık ve hemen yükseliyor, iyi değil, hele ki sahil hizmeti arabesk müzikler ve değişik menşei bilinmeyen içecekler. Otelde kalan müşteriler de cabası, çok fazla müşteri seçimi denen bir şey yok. Kısacası önermiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kemalhan Beach Hotel
Kemalhan Beach Hotel

-

Yemeklerden memnun kalmadık

Tek kelimeyle berbat diyorum, ilgi alaka sıfır, fotoğraflara bakıyoruz. Otele gittik alakası yok, insan ilişkiler çok zayıf, mutfak bölümüne giriyorsun, adam yemediğin tabağı kaldırıyor, yani tek kelimeyle tırış, böyle otel görmedim, şikâyet ediyorsun menü devam ediyor diyor, kıl çıkıyor yemekten, yani dostlar biz hiç memnun kalmadık. Oradaki arkadaşlara sordum onlar da aynı şeyleri söyledi, 4 aynı şey Ruslara özellikle dostlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Bayar Beach Hotel
Club Bayar Beach Hotel

-

Sıfır ilgi için ideal

Sıfır ilgi için ideal bir otel. İslami oteller diye Alanya'da arama yaptırdık, görüntü, reklam harika. Telefonla aradım, anlatılanlar da süper. O kadar yolu hevesle çıkıp geldik ve hayal kırıklığı... Bu yıla özel mi yapılmış bu 'İslami' uygulamaları bilmem ama bu otele hiç olamamış. Çalışan elemanlar ukala, ilgi yok, bir arıza bildirdim, oralı olmadılar. Pişman oldum, bir daha asla.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Öncül Beach Hotel
Öncül Beach Hotel

-

Her öğün sosis

Otel personelinin de kabul ettiği, bu paraya bu kadar olur deyip müşterilerle ilgilenmedikleri, 2 gün içeceksiz kalabileceğiniz, yemeklerinden dolayı rahatsızlık geçirme ihtimaliniz yüksek olan, her öğün sosis içeren bir ana yemek bulunduran, 1 metre derinlikteki 3 günde bir temizlenen havuzuyla hasta olmaya birebir bir otel. Ha diyorsanız ki denizi olsun yeter, deniz ile otel arası işlek bir yol var. Denizi yosunlu taşlardan oluşmakta, sahilde kum yok, taşlardan oluşmakta. Şezlong savaşı var yerli, yabancı turistler arasında. Otele girdiğinizde girişinizi yaptıktan sonra bavulunuzu odaya çıkarabilirsiniz denilmekte. Her işinizi kendiniz yapmak zorundasınız. Bu arada aşçı yemeği verirken eli titreyen cinsten ve daha bir sürü şey. Yerinizde olsam kaliteli bir aparta giderim ama buraya gitmem. Gerçekten tam bir hüsran.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Öncül Beach Hotel
Öncül Beach Hotel

-

Çamaşır asacak yer yok

Havuzun boyu 1 metre, yüzemiyorsun, internetteki görüntülere sakın aldanmayın. Yeterli şemsiye yok ve havuzun şezlonglarından bazıları kırık. Banyo iyi değil, duş başlığı sabit. Duşta suyun yönüne doğru gitmeniz gerekiyor. Evinizde kalın daha az eziyet çekersiniz. Gerçekten ‘Merve Aydın'ın adada tatlı istiyorum' krizlerine girmek istemiyorsanız gelmeyin. Daha önce çok otele gitmiş biriyim; saunalar, hamamlar, tenis oynanacak yerler, burada yapılacak hiçbir şey yok. Girişte bir bilardo masası var. Wi - fi odalarda çekmiyor. Sabah içtiğiniz çaylar soğuk, makineler bozuk. 4 gündür aynı yemeği çıkartıyorlar. Odada mini bar yok, soğuk su içemiyorsunuz. Denize gitmeniz için Mersin kara yolundan geçmeniz gerekiyor. Denizin içine fosseptik akıyor ve aşırı taşlık. Girdiğinde 2 adım attığında boyunu aşıyor. Benim ailem yüzme bilmiyor ve giremedi 3-5 tane şezlong var. Odamızda klima borusunun geçtiği duvar kırık. İyi bir otel değil ve daha şimdi asansörde kaldım. Odada çamaşır asabileceğiniz bir yer yok. Dışarıya marketin içinden geçerek çıkıyorsunuz. Çocuğunuzda zır zır ağlıyor gördükçe abur cuburları. İnternetteki kadar büyük bir havuzu yok. Çalışanlarda güler yüzden eser yok. Hepsi memnuniyetsiz, yemekler yetersiz. Hollanda'dan gelen insanlarla konuştum dün gece, pilavı yiyebiliyoruz gerisini dışarıdan yeyip geliyoruz dedi bana. Böyle bir şey olabilir mi? Ara öğünde 2 tepsi börek çıkıyor bütün otele. Animasyon yeri küçücük, banyo küçücük uzun boyluysanız yatağa sığamıyorsunuz, çamaşırlarınızı yıkacak bir yerleri yok. Havuzun oradaki kaydırak bazen çalışıyor bazen çalışmıyor. Havuzdan geldiniz, kurulandınız havlunuzu asabileceğiniz bir yer yok. Balkonun demirine asıyorsunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Bayar Beach Hotel
Club Bayar Beach Hotel

-

Hizmet kalitesi yüksek bir otel

Çok memnun kaldık. Ailece konaklayacağınız, hizmet kalitesi yüksek bir otel. Tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarıtaş Otel
Sarıtaş Otel

-

Uykusuzluk ve deniz

Deniz muhteşem. Çok uykusuz kaldım. Uykusuzluk ve deniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarıtaş Otel
Sarıtaş Otel

-

Böyle ilgi alaka başka yerde yok

Bu kadar ilgi ve alakaya şu ana kadar hiçbir otelde rastlamadım. Çalışanlar çok güler yüzlü. Şimididen önümüzdeki senenin planları yapıldı :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarıtaş Otel
Sarıtaş Otel

-

Yemekler çok leziz

Çalışanlar çok güler yüzlü. Fiyat çok uygun. Yemekler çok leziz. Kesinlikle burada kalınır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)