Mudanya-Güzelyalı Yol Tarifi

Türkiye'nin her ilinden otobüs seferleri bulunan Bursa Terminaline ulaştıktan sonra terminal otobüsleriyle santral garaja, oradan BursaRay istasyonundan raylı sistemle Mudanya minibüslerinin kalktığı durağa ve minibüslerle 20 dakikada ulaşabileceğiniz Güzelyalı'ya, kendi aracınızla gelmek isterseniz, İstanbul'dan geliyorsanız arabalı vapurları kullanabilirsiniz.

Bayramoğlu-Darıca sapağında otobandan ayrılarak Eskihisar'dan Topçular İskelesine geçin. Yalova üzerinden Bursa'ya, şehrin girişinden çevre yoluyla da Güzelyalı'ya ulaşabilirsiniz. Daha hızlı bir ulaşım için, İstanbul Büyükşehir Belediyesince işletilen hızlı feribotla 75 dakikada Mudanya'ya 5 km. uzaklıkta olan Güzelyalı'ya gelebilir veya İstanbul (Yenikapı) - Yalova arasında çalışan hızlı feribotu da kullanabilirsiniz.

 • Sakarya Güzelyalı arası yaklaşık 136 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 2 saat 15 dakika kadar sürmektedir.
 • Güzelyalı tatilinize ne kadar mesafede olduğunuzu görmek için aşağıdaki harita uygulamasını kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit. Güzelyalı için nereden yola çıkacağınızı "hareket noktası" alanına yazın ve sonra "yol tarifi al" butonuna tıklayın.
  Nereye : Mudanya Güzelyalı
  İlk görüşü siz yazın

  Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

  İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

  Görüşünüzü Paylaşın