Karacabey Otelleri

En iyi 3 otel, en uygun fiyatlar

Karacabey Hakkında

Karacabey Gezilecek Yerler

Karacabey Otel Fiyatları

Karacabey'e geldiğinizde, az sayıda bulunan Karacabey otellerinde rahatlıkla konaklama yapabilirsiniz. Çok lüks seçenek yok Karacabey otelleri arasında. Fakat temiz ve konforlu birçok alternatif bulabilirsiniz. Karacabey otel fiyatlarının ekonomik olması da, gezginler için büyük bir avantaj. Her ne kadar otelin hizmet kalitesi ve sahip olduğu imkanlar Karacabey otel fiyatlarını doğrudan etkilese de, her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün Karacabey'de.

Issız Han Tarihi Butik Otel Karacabey

Karacabey - Taş Otel - 2 Misafir Yorumu

Osmanlı zamanında, İpekyol üzerinde bulunan ve yolcuların dinlenmek, karnını doyurmak ve biraz olsun serinlemek için geldiği Issız Han, geçmişin izlerini taşıyan mükemmel bir otele dönüştürülmüştür. 9 odasıyla müşterilerine harika bir hizmet veren otelde, 1394 yılını iliklerinize kadar hissetmeniz de mümkün olacaktır. Ulubat kıyısında bulunan ve Osmanlı dönemine ait en önemli yapılardan birisi olan Issız Han'la birleşen Issız Han Otel, müşterilerine 1394 yılının esintilerini hissettiriyor. Osmanlı döneminin en güzel kervansaray örneklerinden birisi olarak kabul edilen Issız Han, Osmanlı Sultanı Yıldırım Bayezıt döneminden kalma özelliğiyle ön plana çıkıyor. Nehir taşımacılığı yapan tüccarların yeme, içme ve barınma ihtiyaçlarını giderdiği bu harika han, o zamandan bu zamana...

Karacabey otellerinde konakladığınız süre boyunca; İmaret Camii'ni, Ulubatlı Hasan Anıtı'nı, Issız Han'ı, Baba Kuruş At Mezarı'nı, Mikhael Archestra Tegos Kilisesi'ni, Uluabat Kuş Cenneti'ni ve Tigem Karacabey Harası'nı görmeyi ihmal etmeyin.

Hiç vakit kaybetmeden, sitemiz üzerinde yer alan Karacabey otellerini ve 2020 Karacabey otel fiyatlarını incelemeye başlayabilir, ön rezervasyon talebinde bulunabilir ya da doğrudan rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Karacabey otel fiyatlarından çok daha ekonomik bir şekilde yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Karacabey Otelleri İçin Sıkça Sorulan Sorular

Karacabey Otelleri için en uygun fiyatlı otelleri, listeleme sayfasında "En Düşük Fiyata Göre" sırala seçeneği ile kolayca görüntüleyebilirsiniz. Hızlı erişim için şu adrese tıklayın.

Karacabey Otelleri için en ucuz fiyat 185 TL. Üstelik birçok tesiste ödemenizi tesisin kendisine de yapabilirsiniz. Hızlı erişim için şu adrese tıklayın.

Tabi ki en ideal yöntem daha önce burada konaklama yapmış misafirlerin görüşlerine başvurmak. Binlerce kullanıcımız binlerce değerli yorumla size en doğru seçimi yapmanız için yol göstermiş olacaktır. Tesisleri puana göre kolayca sıralayabilirsiniz. Hızlı erişim için şu adrese tıklayın.

Her şey dahil sisteminde öncelikli olarak sabah, öğlen ve akşam yemekleri başta olmak üzere birçok hizmeti ücretsiz olarak alırsınız. Karacabey için her şey dahil sisteminde çalışanları görmek için, listeleme sayfasındaki filtrede yer alan "Konaklama Tipi" alanından "Her Şey Dahil" seçeneğini işaretlemeniz yeterli. Hızlı erişim için şu adrese tıklayın.

Daha keyifli ve renkli bir tatil için gittiğiniz bölgedeki gezilecek yerleri önceden bilmekte fayda var.Karacabey için gezilecek yerlerin tümüne linkten erişebilirsiniz.

Karacabey yol tarifi sayfamızdan, bulunduğunuz bölgeden mesafeyi ve en hızlı rota seçeneklerini bulabilirsiniz. Eğer kendi aracınızla gitmeyecekseniz, alternatif ulaşım yolları için birçok ipucu da veriyoruz. Hızlı erişim için buradan erişebilirsiniz.

Karacabey ve civarında yer alan apartların hemen hepsini listeliyoruz. Apart oteller size ev konforunda, üstelik kendi yemeğinizi yapabileceğiniz başta ocak, fırın gibi araçları temin eder. Son dönemde git gide bu yönde konaklamaya görece ekonomik de olmasından talep artıyor. Hızlı erişim için buradan erişebilirsiniz.

Karacabey hava durumunu takip etmeniz, olası hava değişikliklerine hazırlıksız yakalanmamanızı sağlayacaktır. Karacabey hava durumu için hemen tıklayın.

Karacabey Otel Yorumları

10

Issız Han Tarihi Butik Otel

Murat akyıldız - 12 Haziran 2018, Salı 11:37

Güler yüzlü personeli

Tarihi ile muhteşem dekoruyla, güler yüzlü personeli ile gerçekten görülmeye değer bir otel. İçerisi o kadar huzur verici ki, dışarı çıkmak istemiyorsunuz. Bayıldım.