Karacabey Otelleri

En iyi otel, en uygun fiyatlar

En İyi 1 Karacabey Oteli

Issız Han Tarihi Butik Otel Karacabey

Taş Otel - Karacabey - 2 Misafir Yorumu

Osmanlı zamanında, İpekyol üzerinde bulunan ve yolcuların dinlenmek, karnını doyurmak ve biraz olsun serinlemek için geldiği Issız Han, geçmişin izlerini taşıyan mükemmel bir otele dönüştürülmüştür. 9 odasıyla müşterilerine harika bir hizmet veren otelde, 1394 yılını iliklerinize kadar hissetmeniz de mümkün olacaktır.

Ulubat kıyısında bulunan ve Osmanlı dönemine ait en önemli yapılardan birisi olan Issız Han'la birleşen Issız Han Otel, müşterilerine 1394 yılının esintilerini hissettiriyor.

Osmanlı döneminin en güzel kervansaray örneklerinden birisi olarak kabul edilen Issız Han, Osmanlı
... Osmanlı zamanında, İpekyol üzerinde bulunan ve yolcuların dinlenmek, karnını doyurmak ve biraz olsun serinlemek için geldiği Issız Han, geçmişin izlerini taşıyan mükemmel bir otele dönüştürülmüştür. 9 odasıyla müşterilerine harika bir hizmet veren otelde, 1394 yılını iliklerinize kadar hissetmeniz de mümkün olacaktır.

Ulubat kıyısında bulunan ve Osmanlı dönemine ait en önemli yapılardan birisi olan Issız Han'la birleşen Issız Han Otel, müşterilerine 1394 yılının esintilerini hissettiriyor.

Osmanlı döneminin en güzel kervansaray örneklerinden birisi olarak kabul edilen Issız Han, Osmanlı Sultanı Yıldırım Bayezıt döneminden kalma özelliğiyle ön plana çıkıyor. Nehir taşımacılığı yapan tüccarların yeme, içme ve barınma ihtiyaçlarını giderdiği bu harika han, o zamandan bu zamana insanları ağırlıyor…

1394 yılından beri milyonlarca insanın uğradığı Issız Han, artık butik otel olarak sizlerin de hizmetine sunuluyor…

Daha Fazla Bilgi»

Karacabey Otel Tavsiyeleri

9

Issız Han Tarihi Butik Otel

Burak Altan - 12 Haziran 2018, Salı 02:19

Görülmeye değer

Görülmeye değer tarihi bir han otel. Otel olması dışında büyük bir salonu olması misafirlerimi ağırlarken çok avantajlı oldu. Toplantı salonu da tahsis edildi. Konaklama, yemek ve toplantımı aynı mekan içerisinde yapabildim.

Karacabey Otel Fiyatları

Soğanı ve tarihi zenginlikleri ile ünlü olan Bursa'nın Karacabey ilçesinde gönül rahatlığı ile konaklama yapabileceğiniz alternatifler yer alıyor…

Bursa Merkez'e 66 km mesafede bulunan Karacabey, aslında pek çok insanın geçtiği, ancak bir türlü keşfetmeye fırsat bulamadığı ilçelerden biri. Mevsimi geldiğinde yol kenarlarında beliren kuru soğan satıcıları ve görülmesi gereken sayısız tarihi mekanı ile Karacabey, aslında bir an önce keşfetmeniz gereken bir yer.

Karacabey'e geldiğinizde, az sayıda bulunan Karacabey otellerinde rahatlıkla konaklama yapabilirsiniz. Çok lüks seçenek yok Karacabey otelleri arasında. Fakat temiz ve konforlu birçok alternatif bulabilirsiniz. Karacabey otel fiyatlarının ekonomik olması da, gezginler için büyük bir avantaj. Her ne kadar otelin hizmet kalitesi ve sahip olduğu imkanlar Karacabey otel fiyatlarını doğrudan etkilese de, her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün Karacabey'de.

Karacabey otellerinde konakladığınız süre boyunca; İmaret Camii'ni, Ulubatlı Hasan Anıtı'nı, Issız Han'ı, Baba Kuruş At Mezarı'nı, Mikhael Archestra Tegos Kilisesi'ni, Uluabat Kuş Cenneti'ni ve Tigem Karacabey Harası'nı görmeyi ihmal etmeyin.

Hiç vakit kaybetmeden, sitemiz üzerinde yer alan Karacabey otellerini ve 2019 Karacabey otel fiyatlarını incelemeye başlayabilir, ön rezervasyon talebinde bulunabilir ya da doğrudan rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Karacabey otel fiyatlarından çok daha ekonomik bir şekilde yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.