Mustafakemalpaşa Otelleri

En iyi otel, en uygun fiyatlar

Mustafakemalpaşa Otel Fiyatları

Mustafakemalpaşa, Uluabat Gölü'nün kıyısında yer almaktadır. Gelen ziyaretçilerini ağırlayan ilçede kusursuz hizmete sahip Mustafakemalpaşa otelleri tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlamaktadır.

At çiftlikleri ve haraları ile ünlü Mustafakemalpaşa'ya yıl içerisinde hem iş için hem at çiftlikleri ve binicilik için hem de tatil için pek çok yerli ve yabancı turist gelmektedir. Gelenlerin ise konaklamada ilk tercihi Mustafakemalpaşa otelleri kategorisinde yer alan tesisler olmaktadır. Mustafakemalpaşa otelleri kategorisinde hizmet veren otel türleri ise; kent otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller ve 5 yıldızlı oteller sıralanmaktadır.

Hande Hotel Mustafakemalpaşa

Mustafakemalpaşa - Otel - 2 Misafir Yorumu

Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesinde 20 yılı aşkın süredir hizmet veren Hande Hotel yeni bir vizyonla hizmet vermektedir. Misafirlerimizin konfor ve rahatını düşünerek daha kaliteli hizmet sunmak anlayışıyla yenilendik. Hande Hotel 35 oda 70 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. 80 kişilik kahvaltı salonu,280 kişilik toplantı ve yemek salonu Kirmastı çayının rahatlatıcı sesini duyacağınız 200 kişilik teras restaurant ile Hande Hotel Müşterilerine farklı lezzetleri sunmaktadır...

Tümbüldek Kaplıcaları, kayın ormanları arasındaki Suuçtu Şelalesi, Miletepolis Antik Kenti ve Dorak Harabeleri, Türkiye' deki sayılı yeraltı mağaralarından Ayvaini Mağarası görülmeye değer yeridir Mustafakemalpaşa'nın.

Mustafakemalpaşa otelleri tüm yıl açık olup misafirlerini kusursuz bir şekilde ağırlamaktadır. Sizlerde Mustafakemalpaşa otelleri kategorisinde yer alan otellerden birinde konaklamayı düşüyorsanız bu sayfadan tüm otelleri fotoğrafları, konumları ve özellikleri ile ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca bu sayfadan beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Mustafakemalpaşa oteli ile iletişime geçerek ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Mustafakemalpaşa otelleri en yoğun ve kalabalık sezonunu yaz tatilinin de başladığı haziran, temmuz ve ağustos aylarında yaşamaktadır. Sizler de bu aylar içerisinde Mustafakemalpaşa otellerinden birinde konaklamayı düşünüyorsanız tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanız yönündedir. Böylece hem istediğiniz zaman aralıklarında Mustafakemalpaşa otelleri kategorisinde yer alan tesislerde konaklama yapabilir hem de erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Kurtuluş Savaşı'ndan sonra kasaba meclisinin aldığı kararla Mustafa Kemal Atatürk'e atıfta bulunarak Mustafakemalpaşa adını alan ilçe dört mevsim ziyaret edilmektedir. Mustafakemalpaşa'ya yıl içerisinde gerek iş amacıyla gerekse de tatil amacıyla pek çok kişi gelmektedir. Gelenlerin ise konaklamada öncelikli tercihleri tüm yıl açık olup hizmet veren Mustafakemalpaşa merkezinde yer alan oteller olmaktadır.

Mustafakemalpaşa otel fiyatları ise yıl içerisinde farklılık göstermektedir. Bu farklılıkta hem otellerin bulunduğu kategori hem de konaklamanın yapıldığı sezon etkili olmaktadır. Mustafakemalpaşa otel fiyatları yaz aylarında bahar ve kış aylarına oranla bir miktar artmaktadır. Bu artışta yaz aylarının tatil sezonu olması da oldukça etkili olmaktadır.

Mustafakemalpaşa otel fiyatları üzerinde etkili olan bir diğer unsurda otellerin misafirlerine sunduğu hizmetler, sağladığı olanaklar ve konaklama tipidir. Her şey dahil konaklama tipi ile oda kahvaltı konaklama tipi fiyatlar üzerinde farklılıklara neden olmaktadır.

Mustafakemalpaşa Otel Yorumları

9

Hande Hotel

Burak Bayer - 5 Eylül 2017, Salı 10:54

Temiz-ferah odalar

Çok güler yüzlü, sorun çözme odaklı çalışanlar; temiz-ferah odalar. Mustafakemalpaşa'daki en iyi.

10

Tümbüldek Kaplıcası

Ekrem Oruc - 10 Mart 2016, Perşembe 20:57

Hamam içi hizmeti hiç beğenmedim

Ben ve ailem 2016 yılbaşı günü hamama gittim. Yollar güzel fakat hamam içi hizmeti hiç beğenmedim. Soyunma odaları çok soğuk ve de soba yanmıyordu. Başkanımın ilgilenmesi dileğimle. Bir hemşerin olarak.