İnegöl Otelleri

İnegöl mobilya cenneti olarak bilinen ilçemizdir.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

İnegöl Otelleri

Toplam 10 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Çok daha iyi"

"Adisyonlara itiraz ettik"

6.8

Misafir yorumu

6 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 74 84

"Tam bir aile ortamı var"

"Hiç kimseye tavsiye etmiyorum"

7.5

Misafir yorumu

11 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 34 10
Aşiyan Otel Oylat
Aşiyan Otel Oylat

Aşiyan Otel Oylat

Tatilsepeti çağrı merkezi 0 850 600 10 20

Tatilsepeti

En uygun oda fiyatı

209 TL

En Uygun Fiyata Git

"Hiç beğenmedim hizmeti"

"Temiz bir otel"

8.8

Misafir yorumu

10 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

"Halılar kirli ve eski"

"Aile ortamı var"

7.5

Misafir yorumu

12 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

"Hizmet anlayışı en üst noktada"

10

Misafir yorumu

1 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

İnegöl Otelleri ve İnegöl Otel Fiyatları

İnegöl mobilya cenneti olarak bilinen ilçemizdir.

İnegöl, Marmara Bölgesi'nde yer alan Bursa'ya bağlı merkez ilçedir. İnegöl geçmişten günümüze Bursa'nın en yoğun ve en büyük sanayi merkezlerinden biridir. İnegöl, Bursa'nın güneydoğusunda ve Bursa şehir merkezinde yer alan Kestel'e yaklaşık 30 kilometre mesafededir. Türkiye'nin mobilya kenti olarak ün yapmış İnegöl'e yurt içinden ve yurt dışından ticari ilişkiler için iş adamı gelmektedir.

İnegöl'e gerek iş için gerekse de alışveriş için gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde pek çok otel bulunmaktadır. Farklı kategorilerde bulunan bu tesisleri; kent otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, termal – kaplıca otelleri, butik oteller, apart oteller ve pansiyonlar olarak sayabiliriz.

İnegöl otelleri içerisinden her zevke ve her bütçeye göre bir tesis bulunmaktadır. Uygun fiyatlara konaklamak için pansiyonları, daha konforlu ve lüks bir konaklama için kent otellerini ve 5 yıldızlı İnegöl otellerini tercih edebilirsiniz.

İnegöl otelleri çoğunlukla şehir merkezinde olduğu için ulaşımda toplu taşıma araçlarını kullanmak oldukça kolay olmaktadır.

İnegöl otelleri kategorisinde yer alan tesisler yıl her günü açık olup misafirlerini karşılamaktadır. Ancak yaz aylarında diğer aylara oranla daha fazla bir yoğunluk yaşamaktadır İnegöl otelleri. Bu yoğunluktan dolayı iş için ya da alışveriş ve tatil için İnegöl otellerinde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz kesinle erken rezervasyon yaptırmalarıdır.

İnegöl otelleri ve fiyatları Neredekal.com İnegöl sayfasında ayrıntılı bir şekilde listelenmektedir. Bu listeden hem İnegöl'de yer alan tüm otelleri ve konaklama fiyatlarını inceleyebilirsiniz hem de beğendiğiniz İnegöl oteline ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

İnegöl, mobilyasıyla ve köftesiyle ünlü Bursa'nın merkez ilçesidir.

İnegöl, Marmara Bölgesi'nde yer alan Bursa'nın güneydoğunda bulunan merkez ilçedir. Bursa İnegöl gelişmiş sanayisi, meşhur köftesi, ünlü mobilyası ve Oylat kaplıcaları ile ün salmış bir kent olmasının yanında tarihsel dokusu ile kültür kenti olma özelliğini sürdürmektedir.

İnegöl, sınırları içerisinde yer alan gelişmiş sanayi sitelerinin etkisi ile yıl boyunca iş ziyaretine gelen yerli ve yabancı iş adamlarını karşılamaktadır. İş ziyareti yanında İnegöl'e yıl boyunca alıveriş için de pek çok kişi gelmektedir. Gelen bunca ziyaretçinin İnegöl'de konaklama yapabilecekleri farklı kategorilerde birçok otel bulunmaktadır.

İnegöl'de hizmet veren bu tesisler; kent otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, tatil otelleri, termal – kaplıca otelleri, butik oteller, apart oteller ve pansiyonlar gibi tesislerdir.

İnegöl otel fiyatları beldede yer alan otellerin konumuna, bulunduğu kategoriye göre farklılaşmaktadır. Ayrıca İnegöl otel fiyatları sadece otelin bulunduğu farklı kategoriye göre değil konaklama yapan misafire sunulmakta olan hizmete göre de değişiklik göstermektedir.

İnegöl otel fiyatları üzerinde etkili olan diğer bir nokta da konaklama yapmak istenilen sezon. Yaz sezonu ve tatil ayları olan haziran, temmuz ve ağustosta İnegöl otel fiyatları diğer ayları göre bir miktar daha fazla olmaktadır.

Yaz sezonun artan İnegöl otel fiyatları, erken rezervasyon indirimleri ile daha ekonomik bir hale gelebilmektedir. Kimi otellerin zaman zaman açıkladığı erken rezervasyon avantajları İnegöl otel fiyatları üzerinde de etkili olmaktadır.

İnegöl otel fiyatları ve otelleri Nerdekal.com İnegöl sayfasından incelenebilmektedir. Ayrıca bu sayfadan beğendiğiniz İnegöl oteline online ön rezervasyon da yaptırabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmeniz dileğiyle.

İnegöl otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Oylat Köy Konağı
Oylat Köy Konağı

-

Doğada sakin bir tatil

Güzel ve huzurlu bir ortam. Aile ortamı insanı kendini evinde hissettiriyor. Doğanın güzelliği, şansınız varsa ağaçlardaki sincapları izleyebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Oylat Köy Konağı
Oylat Köy Konağı

-

Kendi evimiz gibi

Tertemiz bir otel. Kendi evimiz gibi rahat ettik. Personel çok ilgili. Ortam sessiz, sakin, harika. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)

Bölgede Son Yorumlananlar