Siesta Cafe

₺ ₺
₺ ₺ ₺
Fast food + 6
Bu restaurant menüleri Fast food,Pizza,İtalyan,Türk Mutfağı,Kahve,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 5 Fotoğraf
3/5
Çok İyi
3 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Siesta Cafe Hakkında

Nalbantoğlu Çarşısı’nın tam orta noktasında bulunan Cafe Siesta’ya, Atatürk Caddesi üzerindeki Garanti Bankası aralığından merdivenleri kullanarak çıkabilirsiniz. Siesta’ya kendi aracınızla gelmek için Mc Donald’s dan sonra ilk sağa dönün ve yolun sonundaki katlı otoparka aracınızı park edin. Park görevlileri Siesta Cafe’yi size göstereceklerdir.

Yorum / Değerlendirme

3/5
Çok İyi
3 değerlendirme
Siesta Cafe
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
1/5 Kötü
09.01.2014
Misafir
Hiçbir zaman istenildiği gibi gelmiyor
Baristaları var ama kafeinsiz kahveleri yok. Bir cafe isen kafeinsiz kahveyi bulundurmak zorundasınızdır. Ayrıca sipariş edilen sandviçler hiçbir zaman istenildiği gibi gelmiyor. Ekmeği başka geliyor, istediğin sos, salata olmuyor, işaretlemediklerinizi koyuyorlar. Ayrıca kahveleri de acaip sulu. Double isteseniz bile sulu geliyor. Kısaca beş para etmez.
4/5 Mükemmel
26.02.2011
Misafir
Çok acıkmıştık
Kükürtlü Siesta Cafe hakkında yorum yapmak gerekirse, sarımsaklı ekmeğini beğeniyorum ama yazın gelmeyi tercih ederim, kapalı yeri belli bir süre sonra beni sıkıyor. Yazın bahçesi çok keyifli.
4/5 Mükemmel
31.01.2011
Misafir
Sandviçlerini deneyin
Lise döneminden beri gittiğimiz bir mekan Siesta. Önceleri sandviçleri sonra da kahveleriyle ön plana çıktı. Şu anda zengin bir menüsü var ve yemekler genelde güzel. Yeni şunelerini Kükürtlü Pembe Çarşı'ya açtılar. Benim farkettiğim iki şubenin menüsü birbirinden farklı, ve kükürtlü şubesinin menüsü pek de açıklayıcı değil. Bir de Fajitas' nın yanında sadece 1 sos getiriyorlar, bence minimum 3-4 olması lazım.