Siesta Cafe

  • Bursa
  • Nalbantoğlu Çarşısı 16010 Heykel

Siesta Cafe

Nalbantoğlu Çarşısı'nın tam orta noktasında bulunan Cafe Siesta'ya, Atatürk Caddesi üzerindeki Garanti Bankası aralığından merdivenleri kullanarak çıkabilirsiniz.

Siesta'ya kendi aracınızla gelmek için Mc Donald's dan sonra ilk sağa dönün ve yolun sonundaki katlı otoparka aracınızı park edin. Park görevlileri Siesta Cafe'yi size göstereceklerdir.

3 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
3
Hiçbir zaman istenildiği gibi gelmiyor
2

-

Baristaları var ama kafeinsiz kahveleri yok. Bir cafe isen kafeinsiz kahveyi bulundurmak zorundasınızdır. Ayrıca sipariş edilen sandviçler hiçbir zaman istenildiği gibi gelmiyor. Ekmeği başka geliyor, istediğin sos, salata olmuyor, işaretlemediklerinizi koyuyorlar. Ayrıca kahveleri de acaip sulu. Double isteseniz bile sulu geliyor. Kısaca beş para etmez.

3
Çok acıkmıştık
8

-

Kükürtlü Siesta Cafe hakkında yorum yapmak gerekirse, sarımsaklı ekmeğini beğeniyorum ama yazın gelmeyi tercih ederim, kapalı yeri belli bir süre sonra beni sıkıyor. Yazın bahçesi çok keyifli.

3
Sandviçlerini deneyin
8

-

Lise döneminden beri gittiğimiz bir mekan Siesta. Önceleri sandviçleri sonra da kahveleriyle ön plana çıktı. Şu anda zengin bir menüsü var ve yemekler genelde güzel. Yeni şunelerini Kükürtlü Pembe Çarşı'ya açtılar. Benim farkettiğim iki şubenin menüsü birbirinden farklı, ve kükürtlü şubesinin menüsü pek de açıklayıcı değil. Bir de Fajitas' nın yanında sadece 1 sos getiriyorlar, bence minimum 3-4 olması lazım.