Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Selçuk Otelleri

Selçuk için {{ (filteredHotels).length}} / 91 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}

Selçuk Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Uygarlıkların, kültürün ve dinlerin kesiştiği nokta: Selçuk

Selçuk, İzmir'in güneyinde yer alan turistik bir ilçedir. Selçuk ilçesinin tarihi ve doğal güzellikleri ile turizm açısından oldukça büyük bir potansiyel taşımaktadır.

Selçuk ve Efes`, sadece Türkiye2den değil, yurtdışından pek çok misafiri ağırlamaktadır. Efes'teki harabeleri görmek isteyen yerli ve yabancı turistler İzmir Selçuk otellerinden rezervasyon yaptırarak hem bu tarihi güzellikleri keşfetmektedirler hem de Selçuk'ta yaz tatili yapma fırsatı elde etmektedirler.

İzmir Selçuk ilçesindeki oteller genel olarak oldukça lüks hizmetler sunmaktadır misafirlerine. Selçuk'taki konaklama tesisleri önceki yıllarda ev pansiyonculuğu şeklinde iken son yıllarda tesisler açısından büyük ilerlemeler olmuştur.

Günümüzde İzmir Selçuk otellerinin yatak kapasitesi yaklaşık 5000 civarındadır ve yılın hemen hemen her mevsiminde oldukça iyi doluluk oranlarıyla hizmet vermektedirler.

Tarihte birçok uygarlığa ev sahipliği yapıp, günümüze taşıdığı önemli kalıntılarıyla ise turistlerin ilgi odağı olmuştur Selçuk.

Sadece tarihiyle cezbetmez İzmir'in bu güzel ilçesi. Doğal güzellikleriyle de dinlendirici bir tatil imkânı sunar. Yerli turistler kadar yabancı turistler de görmek mümkün bu bölgede.

Yaz turizmi kadar kültür turizminin hareketli olmasından dolayı, Selçuk'ta birçok konaklama tesisi bulunuyor. Otellerin geneli Selçuk'un ilçe merkezinde konuşlanmış olsa da, bazıları Selçuk'un küçük beldelerinde ve köylerinde yer alır. Selçuk'taki konaklama tesisleri otel, butik otel, tatil oteli, bungalow otel, pansiyon kategorisinde hizmet verir.

Eğer yakın bir zamanda Selçuk'ta güzel bir tatil planı yapıyorsanız Selçuk otel fiyatları hakkında kısa bir bilgi vereceğiz sizlere.

Selçuk otel fiyatları arasında bütçeye en çok hitap eden konaklama tesisleri pansiyon hizmeti veren işletmelerdir. Selçuk otel fiyatları arasında ekonomik bir tatil imkanı sunan pansiyonlar genellikle yöre halkı tarafından işletilir. Yani pansiyonlarda konaklayarak hem ekonomik hem de sıcak bir aile ortamında keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.

Selçuk otel fiyatları özellikle yaz sezonunda artış gösterirken, kış mevsiminin girmesiyle birlikte fiyatlarda düşüş olur. Mayıs, haziran, temmuz, ağustos ve eylül aylarında 90 TL'ye de 250 TL'ye de Selçuk otel fiyatı bulabilirsiniz. Eylül ayının sonlarından başlayıp kış mevsimi boyunca 50 TL ve 80 TL arasındaki fiyatlarla konaklama imkanınız bulunuyor.

Selçuk otel fiyatlarının artması veya düşük olması verilen hizmetlerle doğru orantılıdır. İstenilen bir gecelik konaklama fiyatlarına oda kahvaltı hizmeti dahil olurken, her şey dahil hizmetlerde ve tercih edeceğiniz oda tipiyle fiyatlar biraz daha yukarı çıkacak.

İzmir'in bu güzel ilçesinde huzurlu ve keyifli bir tatil için Selçuk otel fiyatları sayfamızı inceleyebilir, bütçenize uygun bir konaklama tesisinde yerinizi ayırtabilirsiniz.

Selçuk Hakkında

Selçuk İzmir iline bağlı Ege Bölgesinde bulunan bir kenttir. Selçuk'un yüzölçümü 295 kilometrekaredir. Selçuk doğu ve güneyde Aydın ili, batıda Ege Denizi, kuzeybatıda Menderes, kuzeyde Torbalı, kuzeydoğuda Tire ilçeleri ile çevrilidir.

İzmir'in güney köşesinde yeralan Selçuk topraklarını Aydın Dağlarının batı uzantıları engebelendirir. Selçuk'taki başlıca yükselti Maden Dağı'dır. Kuşadası Körfezi Selçuk'un batı kıyısına sokulur. Kıyıdaki başlıca çıkıntı Çamlimanı Burnudur. Selçuk'un sularını toplayan ve bu kıyıda denize dökülen Küçük Menderes Irmağı'nın taşıdığı alüvyonların yığılması ile bir delta ovası oluşmuştur. Delta Ovasının kuzey kesiminde Akgöl ve Gebekirse Gölü gibi küçük göller yeralır. Güneyde kuzeydoğu-güneybatı doğrultulu bir fay çizgisi ile sınırlanan Selçuk toprakları Ege Bölgesi'ndeki en etkim deprem kuşaklarının birinin üzerindedir.

Selçuk halkı geçimini tarım ve turizmden sağlar. Salçuk'ta yetişen başlıca bitkisel ürünler zeytin, pamuk ve üzümdür. Selçuk'ta az miktarda tahıl ve mandalina da yetiştirilir. Turizme bağlı olarak Selçuk'ta şeftali üretimi de yaygınlaşmaktadır. Efes kenti kalıntıları ile papalıkça 1961de kutsal hac yeri ilan edilen Meryemana Evi Selçuk'a özellikle yaz aylarında çok sayıda turist çeker. Hediyelik eşya ticareti de Selçuk ekonomisi içinde önemli bir yer tutar. Bir ormaniçi dinlenme yeri kurulmuş olan Pamucak yöresinde son yıllarda bazı turistik tesisler yapılmıştır. İzmir-Aydın kara ve demiryolları ilçe topraklarından geçer.

Bir liman kenti olan Ephesos yüzyıllar boyunca Selçuk'un en önemli merkezi idi. İS 5.yüzyılda yaptırılan St. Jean Kilisesi'nin yeraldığı Ayasuluğ Tepesi zamanla başka bir yerleşme olarak belirmeye başladı. 19. yüzyılda Ayasuluğ'da olan nahiye merkezi kısa bir süre için büyük bir Rum Köyü olan bugünkü adı Şirince olan Çirkince'ye taşındı. İzmir-Aydın Demiryolunun işletmeye açılmasından sonra canlanan Ayasuluğ, gene nahiye merkezi yapıldı. 1914 de adı Selçuk olarak değiştirildi.

Kuşadasını İzmire bağlayan yol Aydından gelen yolla Selçuk'da kesişir. Selçuk'un il merkezi İzmir'e uzaklığı 68 kilometredir. Selçuk'taki başlıca tarihsel yapılar Ephesos kenti kalıntıları, sukemerleri, Belevi Köyü yakınlarındaki mezar anıtı ile tümülüs, Selçuk Kalesi ve İSabey Camisidir. Selçuk Belediyesi 1943 yılında kurulmuştur.

Selçuk otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Deniss Pansiyon
Deniss Pansiyon

-

Kahvaltıları şahane

Harika bir yer. Huzur dolu aynı zamanda çok rahat. Sahipleri o kadar tatlı modern ve ilgili insanlar ki kendimi çok samimi bir ortamda hissettim. Ayrıca kahvaltıları şahane. Hediye ablanın reçellerine bayıldım. Kesinlikle gitmenizi tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alya Pansiyon
Alya Pansiyon

-

Mutlaka gelin

Harika bir hafta sonu için Akın Bey'e çok teşekkür ederiz. Samimiyeti, misafirperverliği muhteşemdi. Odaları, huzur veren bahçesi, şehir hayatından sıkılanlar için çok güzel bir yer. Mutlaka gelin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Deniss Pansiyon
Deniss Pansiyon

-

Huzur dolu bir mekan

Her şey harikaydı. Bu güzel insanları tanımak için bile gidilebilecek bir yer. Ardal abi ve Hafiye ablanın güler yüzü ve huzur dolu bir mekan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Le Jardin Pansiyon
Le Jardin Pansiyon

-

Memnun kalmadık

Eşyaları o kadar eski ki ortalıkta tahta kurtları dolaşıyor. Oda rutubet kokuyor, nefes alamıyorsunuz. Bizden önceki müşteri çıktıktan sonra temizlik yapılmamış sanırım. Banyoda ağzı açık şampuan, yerde kese ve saç kremi duruyordu. Ahşap olduğu için diğer odada duş alan kişileri rahatlıkla duyabiliyorsunuz. Pansiyonun karşısında çay bahçesi gibi bir yer var gürültüsü bitmiyor. Biz kafa dinlemeye gelmiştik kafamız şişti. Bir gece zor kalıp çıktık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ephesus Palace
Ephesus Palace

-

Evimiz rahatlığında

Selçuk'ta nerede kalabiliriz diye düşünürken internetten bakıp bulduk. Muhteşem bir yer. Tertemiz ve evimiz rahatlığında. Banyo, tuvalet yeni ve temiz. Her yer pırıl pırıl. Hatta şuan buradayız. Günbatımı, balkondan muhteşem. Mutlaka tavsiye ederiz. Hak vereceksiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Deniss Pansiyon
Deniss Pansiyon

-

Çok güzel bir geceydi

Evlilik yıldönümümüz için geldik. Harika bir karşılama, huzur dolu bahçesi, romantik bir akşam yemeği ve mis gibi uyku ve zengin kahvaltısıyla çok güzel bir geceydi. Erdal abi ve Hadiye ablamız çok özel insanlar. Tekrar görüşmek üzere sevgiyle kalın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Deniss Pansiyon
Deniss Pansiyon

-

Çok çok memnun kaldık

Şirince'ye ayak bastığımız an bizi pansiyonun güler yüzlü işletmecisi Erdal Bey karşıladı ve araba için yer ayarlayıp valizleri taşımamıza yardımcı oldu. Ardından şirin mi şirin, temiz mi temiz pansiyona geçip yerleştik ve Şirince'de yapabileceklerimiz hakkında Erdal Bey'den bilgi aldık. Akşam da serin serin pansiyonun bahçesinde oturup çayımızı yudumladık. Sabah uyandığımızda ise bahçede bizi harika bir serpme kahvaltı bekliyordu. Özetle ailecek, aile sıcaklığında, ekonomik bir tatil geçirdik ve çok çok memnun kaldık. Kesinlikle konaklamak için Şirince'deki tek adresiniz Deniss Pansiyon olmalı. Harika bir tatil geçirmemizi sağlayan Erdal Bey'e çok çok teşekkürler. Umarım tekrar Şirince'ye yolumuz düşer ve tekrar görüşürüz. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alya Pansiyon
Alya Pansiyon

-

Kahvaltısı güzel

Samimi bir ortam var ve odaları çok şirin. Sadece benim için banyo biraz küçüktü. Kahvaltısı güzel, her konuda yardımcı oluyorlar. Tavsiye edilir :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Diva Pansiyon
Diva Pansiyon

-

Her şey harikaydı

Planımızı yaptıktan sonra internet üzerinden Diva Pansiyon'a ulaştık ve Sedef Hanım'la ilk telefonda görüştük. Misafirperverliği ve temiz kalpliliği sesine yansımıştı. Gece geç saatlerde Şirince'de olmamıza rağmen bizi bekledi ve akşam yemeği için öneride bulundu. Sedef Hanım çok iyi kalpli ve fazlasıyla misafirperver biri. İşletmesinin şirinliği ve temizliği cabası. Bence kesinlikle Şirince görülmeli ve Diva Pansiyon'da kalınmalı, tarihin izleri ve Sedef Hanım'ın zevkli dekoruyla güzel bir gün geçirilmeli. Her şey için çok teşekkür ederiz Sedef Hanım. Sohbetinizi ve arkamızdan su dökmenizi hiç unutmayacağız. İnşallah tekrar geldiğimizde evlenmiş olacağız. Dilekleriniz için teşekkürler. Kızınız Su'ya da çok çok selamlar. Sağlıcakla kalın Bahar&Ali.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şirincem Pansiyon
Şirincem Pansiyon

-

Çok temiz ve harika bir yer

Kesinlikle çok temiz ve harika bir yer. Huzur içinde geçirdiğimiz bir gece oldu. Kahvaltı harikaydı bu kadarını beklemiyordum. Yiyeceklerin hepsi lezzetli ve ev yapımıydı. Bir daha gelirsem gideceğimiz yer burası. Ali Bey'e çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Diva Pansiyon
Diva Pansiyon

-

Çok temiz bir mekan

Bir gece kaldık. Gerçekten çok güzel, şirin ve çok temiz bir mekan. Küçük ve samimi bir ortam Sedef Hanım'a çok teşekkür ederiz. Biz ailece çok beğendik ve çok memnun kaldık. Şirince'ye yolu düşen herkese bu pansiyonu tercih edin diyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şirince Küçük Çiftlik Bungalow Evleri
Şirince Küçük Çiftlik Bungalow Evleri

-

Huzurun adresi

"Bir tatlı huzur almaya geldim..." diye başlamak istiyorum Kalamış misali. Burası gerçekten "Huzur" adresi çünkü. Tabi aradığınız hakikaten buysa. Gecenin sessizliğini cırcır böcekleri bozabilir ancak.(!) Benim gibi yeşile, doğaya, doğallığa, sükunete, bungalovun ferahlığına sevdalıysanız buyurun. Haluk Bey sizi güler yüzüyle, yıllanmış tecrübesiyle, babacanlığıyla misafir etsin. Misafir diyorum, çünkü müşteri değil misafir olursunuz. Ben gecenin bir körü kapısını çalarak bunu yaşadım en azından. Bilhassa yanınızda sevgiliniz, eşiniz yahut çocuğunuz varsa düşünmeyin. 10 aylık bebeğimle daha rahat edeceğim bir yer bulamazdım Şirince'de. Bu yüzden size tavsiyem, deneyin ama aradığınızda lütfen ısrarcı pazarlık da etmeyin. Çok şahit oldum ve üzüldüm. Dinlenin, hakkını verin. 🙏👌

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dionysos Pension
Dionysos Pension

-

Her şey mükemmeldi

Hafta sonu tatili için tek başıma kafa dinlemek için tatile gittim, her şey mükemmeldi Fatma teyzem ve tatlı sohbeti ile tam bir aile ortamında buldum kendimi, çok mutlu oldum ayrılırken kendi ailemden ayrılmış gibi duygulandım, yüreğinize sağlık en kısa zamanda yine geleceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Le Jardin Pansiyon
Le Jardin Pansiyon

-

Sessiz ortamda şarap keyfi

Eşimle birlikte kaldık Şirince'nin sessiz güzel ortamında şarabınızı da alıp içebileceğiniz çok şirin bir pansiyon biz bahçe katında kaldık şirin bahçesinde oturup huzurun tadını çıkardık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür ederiz Dila Hanım. Yine bekleriz. Her zaman Şirince'de pansiyonumuzda huzuru ve keyfi yaşamaya. ❤🍷🍷

1 Ağustos 2018, Çarsamba 11:47
Deniss Pansiyon
Deniss Pansiyon

-

Ruhunuzu dinlendirebileceğiniz bir yer

Şirince'deki yuvamız… Samimi güler yüzlü işletmecilerine çok teşekkür ederiz. Ev ortamında sakin huzurlu harika birkaç gün geçirdik. Odalar temiz, kahvaltı sunumlarıyla leziz. Ruhunuzu dinlendirebileceğiniz bir yer. Yine geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Değerli Ozlem Ersoysal. Yorumun için çok teşekkür ederiz, yine bekleriz.

7 Ağustos 2018, Salı 15:38
Deniss Pansiyon
Deniss Pansiyon

-

Doğal köy kahvaltısı

Öncelikle her şey için teşekkür edebileceğimiz bir mekan. Gece geç saatlerde gitmemize rağmen sıcak bir karşılama ile karşılaşmamız bizi çok memnun etti. Kahvaltılar doğal köy kahvaltısı ve serin bir ortamda eşsiz bir manzarayla harikaydı. Şirince de gönül rahatlığı ile kalabileceğiniz sessiz ve güzel bir mekan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Değerli Murat YARASI. Yorumun için çok teşekkür ederiz, yine bekleriz.

7 Ağustos 2018, Salı 15:37
Deniss Pansiyon
Deniss Pansiyon

-

Tam bir köy kahvaltısı

Gittiğim en huzurlu yer. İkinci evimiz oldu, kahvaltısı beklediğimizin üstündeydi. Tam bir köy kahvaltısı. Hadiye Hanım ve Erdal Bey güler yüzlerini hiç eksik etmediler. Kendi evimiz gibiydi çok temiz çok samimi ve mis kokulu bir yer. En yakın zamanda tekrar geleceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Değerli Asena Elif Yüksel. Yorumun için çok teşekkür ederiz, yine bekleriz.

31 Temmuz 2018, Salı 09:18
Deniss Pansiyon
Deniss Pansiyon

-

Her şey mükemmeldi

Her şey mükemmeldi. Gerçekten çok beğendim ve bir kez daha geleceğime eminim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Değerli Ayla Ayas Gümüş; yorumun için çok teşekkür ederiz, yine bekleriz.

31 Temmuz 2018, Salı 09:19
Deniss Pansiyon
Deniss Pansiyon

-

Sabun kokulu, sevgi dolu

Ailece huzur dolu bir tatil yaşadık. Mis gibi sabun kokuları ve sevgi dolu sıcacık samimiyetinizden dolayı teşekkür ederiz. Tekrar geleceğim

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Değerli Zeynep Ayaz; yorumun için çok teşekkür ederiz, yine bekleriz.

31 Temmuz 2018, Salı 09:19
Deniss Pansiyon
Deniss Pansiyon

-

Hiçbir şey iyi değil

Hiçbir şey iyi değil. Kahvaltı serpme dediler, o da tırıvırı. 150 lira verip de iyimi hepsi yanıltıcı, ben bu paraya 6 yıldızlı otelde kahvaltı yaptım. Bunun yanında odalar size söylenen gibi değil, ona göre.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

İşletmemizin size sunmuş olduğu hizmetten memnun kalmamış olmanız bizi üzdü. 280 yıllık bir yapıda, oda - pansiyon şeklinde hizmet vermekte olduğumuz Deniss Pansiyon tamamen doğal, organik, şehir gürültüsünden ve kaostan uzak bir şekilde size doğal yaşamı sunuyor. Biz küçük bir butik işletmeyiz. İyi veya kötü her yorumunuz bizim için değerli. Biz sizi ağırlamaktan şeref duyduk, sevgilerle.

31 Temmuz 2018, Salı 09:14
Şirince Taş Konak
Şirince Taş Konak

-

Güzel ve otantik bir otel

Güzel ve otantik bir otel. Şirince girişinde olması başlı başına bir artı. Odaları gayet güzel ve temiz. Çay ve kahve ikramları ücretsiz. Sabah kahvaltısını tatma şansımız daha olmadı ancak beğenmeyen yok gibi. Odaların bazıları kışın da kalınacak şekilde dizayn edilmiş. Odaya ekstra yatak ya da beşik koyulamayacağı için, çocuksuz ailelere tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alya Pansiyon
Alya Pansiyon

-

Sohbet ve samimiyet

İşletmecileri Bedriye Hanım ve Akın Bey çok güler yüzlü ve çok ilgililerdi. Odalar çok tatlı ve otantikti. Hatta gece bahçede oturup sohbet ederken bizimle birlikte yaptıkları sohbet ile samimiyetlerini ve dürüstlüklerini de gördüm. Bize gezeceğimiz, gitmemiz gereken yerler için de çok yardımcı oldular. Asla pişman olmazsınız. Teşekkürler Bedriye Hanım ve Akın Beye..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şirince Taş Konak
Şirince Taş Konak

-

Kahvaltısı mükemmel

Bir gece için geldiğimiz yerdi ancak odayı ve oteli görünce yarım saat içinde diğer rezervasyonları iptal edip tatil uzattığımız harika bir yer kahvaltısı mükemmel misafirperver Ege insanı güler yüzlü yardım sever harika bir yer gelmeyen pişman olabilir. Ege'de uğrak yerim olması işletmecisinin de daim burada olması dileği ile harika harika harika Ege'yi tanrılar neden bu kadar sevdiği bir kere daha ispatlayan bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şirince Küçük Çiftlik Bungalow Evleri
Şirince Küçük Çiftlik Bungalow Evleri

-

Emel Turan Aydin tarafından...

Ailece çıktığımız Ege turunda Şirince için de bir gece planlamıştık. Eşim bungalow sevdiği için ve çocukların doğal bir ortamda konaklamasını istediği için telefonla Haluk Bey ile görüşmüş ve rezervasyon yapmıştı. Şirince'ye geldiğimizde akşam olmuştu. Haluk Bey bizi samimi ve sıcak bir şekilde karşıladı ve odamıza geçtik. Zeytin ağaçlarının içinde köyün üst tarafında huzurlu bir ortamda bir gece geçirdik. Sabah kahvaltını Şirince'ye bakan terasta yaptık ve harika organik bir kahvaltı hazırlanmıştı. Özellikle el yapımı zeytinyağı ve doğal zeytinler çok lezzetliydi. Odalar otantik ve köy hayatını tamamıyla hissediyorsunuz. Çocuklar ve eşim çok keyif aldılar. Ben de gayet memnun kaldım. Beklentiniz doğal bir tatilse tam size göre. Haluk Bey'e tekrar teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şirin Ev Pansiyon
Şirin Ev Pansiyon

-

Butik otelde köy evi rahatlığı

Tesadüf eseri akşam saatinde aradık ve bir odası kalmıştı ve gittik kaldık bayıldık çünkü tam bir köy evi girişi odaları banyosu her şeyiyle mükemmel. Bizim 1 yaşında bebeğimiz ile bile rahatlıkla konaklama yaptık. Gecenin bir yarısı otel sahibi Emre Bey bize tüp getirdi mamasını pişirdim o sırada kahvelerimiz yapıldı ikram edildi. Ne söylenebilir kendinizi evinizde gibi hissedip butik otel köy evi rahatlığını doğallığını yasamak istiyorsanız tavsiye ediyorum. Biz çok ama çok memnun kaldık ilgilerinden temizliğinden manzarasından en önemlisi güler yüz yardımsever ve samimi olup eviniz gibi hissettirdikleri için teşekkürler Şirin Ev Pansiyon teşekkürler Emre Bey.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Burçin Hanım ve Muzaffer Bey, bizi tercih ettiğiniz için biz sizlere teşekkür ederiz. Elimizden gelen imkanlar sayesinde sizlere yardımcı olmaya çalıştık. Ne mutlu bize ki sizleri memnun edebilmişiz. Sonraki ziyaretlerinizde görüşmek dileğiyle. İyi tatiller.

27 Temmuz 2018, Cuma 18:31
Hitit Otel Selçuk
Hitit Otel Selçuk

-

Otel çalışanları ilgili ve güler yüzlü

Otel çalışanları ilgili ve güler yüzlüydü. Fakat oda çok pis ve bakımsızdı. Kertenkele vs. bile çıktı. Tuvalet çok pisti, hijyen açısından çok yetersiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Diva Pansiyon
Diva Pansiyon

-

Evde gibi hissediyorsunuz

Çok güzel, samimi bir yer. 3 odası var, bu yüzden yabancılar pek olmadığından evde gibi hissediyorsunuz. Sedef abla, kızı Su ve yaşlı (ve son derece tatlı) köpekleri de ailenizin bir üyesi tabii.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Diva Pansiyon
Diva Pansiyon

-

Muhteşem temizliği

Kesinlikle muhteşem temizliği, yeni tanışmamış da yıllardır tanışıyormuşuz gibi hissettiren muhteşem Sedef ablamız ve onun harika tasarlanmış o güzel mekanı. Yine gitmek isterim, hep gitmek isterim. Umarım arkamızdan döktüğün su bizi yine yeniden orayla buluşturur (mercimek köftesi sözünü unutma).

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dionysos Pension
Dionysos Pension

-

Bir masal in içindeydik

Aile sıcaklığını doya doya hissettiğiniz, Özcan babam, Fatma anamız güler yüzleri, samimi duyguları ile inanılmaz keyif aldığınız bir yuva sağlıyorlar. Ağlayarak Edirne'ye gidiyoruz. Herkes gelip burada kalmalı. Mis gibi kireç kokan odası ile kendimize geldik. Sohbetleri ile bir masal in içindeydik. Böyle güzel insanlar ve güzel insanlarla tanışmamıza iyi dostluklara vesile oldu. Ne diyeyim, hakları ödenmez...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zeytinli Konak Hotel
Zeytinli Konak Hotel

-

Muhteşem

Temizliği muhteşem, işletmecisi çok iyi insanlar. Kahvaltısı ve manzarası görülmeye değer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Diva Pansiyon
Diva Pansiyon

-

Eviniz gibi hissedeceğiniz bir yer

Güler yüzlü, samimi bir insan olan Sedef ablanın pansiyonunda çok güzel bir gece geçirdik. Kesinlikle önerilesi bir pansiyon. Zaten kendi eviniz gibi hissedeceğiniz bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Deniss Pansiyon
Deniss Pansiyon

-

Şahane bir kahvaltı

Fevkalade bir konaklama imkânı. Kız arkadaşımla beraber geldik, muhabbet alaka çok iyiydi, şahane bir kahvaltı yaptık ve ne vakit uyanırsanız size münhasır hazire olacaktır. Saat çok mühim değil. Eğer çok yoğunluk yoksa çıkış saatiniz de önemli değil. Müsemma gösteriyor yöneticiler. Kendi evimiz gibi hissettik. Teşekkürü borç biliriz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alya Pansiyon
Alya Pansiyon

-

Sıcacık bir yuva

Başta Akın Bey olmak üzere Alya Pansiyon'dan son derece memnun kaldık. Kafa dinlemek için ideal bir yer. Kahvaltısı mükemmel, organik besinler... Oda son derece temiz. Akın Bey gezilecek yerler ve yiyecek içecek seçimlerinde son derece isabetli önerilerde bulundu. Tavsiyelerine kulak verin derim. Doğayla baş başasınız Deli Bedri unutulmaz. :) Tam bir aile ortamı. Sıcacık bir yuva. Biz çok memnun kaldık. Umarım tekrar gidebiliriz. Sevgiyle kalın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Akay Hotel
Akay Hotel

-

Huzurlu bir yer

Selçuk'ta kalınabilecek en güzel otel. Odalar temiz. Huzurlu bir yer. Özellikle askerliğini Trabzon'da yapmış Metin kardeşime ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Akay Hotel
Akay Hotel

-

Huzurlu bir yer

Selçuk merkezde kalınabilecek en güzel otel. Odaları çok temiz. Huzurlu bir yer. Özellikle askerliğini Trabzon'da yapmış Metin kardeşime ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dionysos Pension
Dionysos Pension

-

Pansiyonun manzarası muhteşem

Şirince'de eşimle bir gece geçirme şansı bulduğumuz güzeller güzeli pansiyon. 370 yıllık tarihi bir binada, tertemiz ve otantik bir odada huzurlu bir uyku çekiyorsunuz. Pansiyonun manzarası muhteşem, bütün köyün güzelliğini görebiliyorsunuz. Gece pansiyonun sahibi emekli öğretmen amcayla, deniz derya derinlikte keyifli bir sohbet edebiliyorsunuz. Sabah da sizi mükellef bir köy kahvaltısı karşılıyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şirin Ev Pansiyon
Şirin Ev Pansiyon

-

Her şey çok iyiydi

Bizim yolumuz şans eseri düştü bu pansiyona. Ancak bu kadar memnun kalabilirdik. İlgi, alaka, her şey çok iyiydi. Dekorasyonu tam olarak köye uygun. Şirince'ye yolunuz düşerse gönlünüz çok rahat bir şekilde Şirin Ev Pansiyon'a gidip kalabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Merve Hanım iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederiz. Şirin Ev Pansiyon ailesi olarak sizleri tekrar misafir etmek isteriz. İyi günler dileriz.

3 Temmuz 2018, Salı 16:00
Şirince Taş Konak
Şirince Taş Konak

-

Bir aile işletmesi

Otel konum olarak Şirince'nin girişinde. Geziye başlamak için çok güzel bir noktada. Şu an için otelin odasından yorum yapıyorum, odasını çok sevdim. Duşu hamam şeklinde olması çok güzel olmuş. Girişinde bulunan teras kısmında ikram ettikleriyle beraber oturup huzur bulmak çok keyifliydi. Geziye çıkmadan önce adını bilmediğim otel sahibi biz sormadan bize yardımcı oldu. Bir aile işletmesi ve herkes çok sıcak. Burayı çok sevdim. Henüz kahvaltı etmedim ancak gelmeden önce incelediğim yorumlarda bahsedilen mükemmel kahvaltıyı sabırsızlıkla bekliyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zeytinli Konak Hotel
Zeytinli Konak Hotel

-

Temizliği muhteşem

Harika bir yer, temizliği muhteşem, güler yüzlü bir isteme, harika bir teras ve tadına doyum olunmayan bir kahvaltı. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zeytinli Konak Hotel
Zeytinli Konak Hotel

-

Güler yüzlü hizmet

Süper bir kahvaltı. Güler yüzlü hizmet. Süper bir işletme. Teras manzarası muhteşem. Çok temiz bir yer, tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şirin Ev Pansiyon
Şirin Ev Pansiyon

-

Samimi bir ambiyans

Gelincik odada kaldık. Çok sıcak ve samimi bir ambiyansı vardı. Özellikle eski dikiş makinesinden yaptıkları lavabo süperdi. Çarşaflar, havlular tertemizdi. 5 yıldızlı otelde ne varsa hepsi vardı. Kağıt terlik bile vardı. Su ve soda da hazır bekliyordu. Gelelim pansiyonu işleten Burak ve Emre'ye; çok sıcak ve samimi bir karşılama ve devamında da çok fazlasıyla ilgi, alaka gördük... Size müşteri gibi değil de evinize gelen bir arkadaş gibi bakıyorlar ve öyle davranıyorlar... Süpersiniz Burak ve Emre, şimdiye geldiğimde tercih edeceğim tek yersiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zeytinli Konak Hotel
Zeytinli Konak Hotel

-

Güler yüzlü bir hizmet

Teras manzarası süper, çok temiz, güler yüzlü bir hizmet. İşletmecileri çok ilgili, harika bir serpme kahvaltı herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zeytinli Konak Hotel
Zeytinli Konak Hotel

-

Şirince manzarası ayakların altında

Mükemmel bir otel, Şirince'nin bütün manzarası ayaklarımızın altında gibi, tavsiye ederim herkese.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alya Pansiyon
Alya Pansiyon

-

Huzurlu bir ortam

Mekan sahiplerinin ilgisi çok güzel, güler yüzlü, huzur dolu, sıcak, huzurlu bir ortam. Çok beğendiğim favori mekanlarımdan birisi artık. Tavsiye ediyorum, çok teşekkürler Bedriye Hanım, Akın Bey.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alya Pansiyon
Alya Pansiyon

-

Sıcak aile ortamı

Muhteşem, tertemiz, huzur dolu, sıcak aile ortamı. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Herkesin görmesi gereken bir yer. Çok teşekkür ederim Bedriye abla, Akın abi. Kesinlikle tekrar geleceğim Alya Pansiyon. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Deniss Pansiyon
Deniss Pansiyon

-

Şirince’deki evim

Şirince'deki evim... Erdal Bey ve eşinin ilgileri ile Şirince'nin manzarası birleşince huzuru bulduğumuz evimiz... Harika insanlara teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Diva Pansiyon
Diva Pansiyon

-

Tertemiz bir pansiyon

Şirince, huzur veren bir yer. Diva Pansiyon da kafanızı dinleyebileceğiniz şirin, tertemiz bir pansiyon. Bir otelde bulacağınızdan daha fazlası, Sedef Hanım'ın misafirperverliği, güzel sohbeti, ikramları, anıları, vs... Çıkın, çıkın, gelin diyorum... :) Sedef Hanım'a teşekkürler...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alya Pansiyon
Alya Pansiyon

-

Tekrar gidilesi bir pansiyon

İşini iyi yapan insanlara çok teşekkür ederim, gayet ilgili ve nazik işletmecileri var ayrıca kahvaltısı çok güzeldi kesinlikle tekrar tekrar gidilesi bir pansiyon :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Deniss Pansiyon
Deniss Pansiyon

-

Odanın konforu

Biz sevgilimle bir gece kaldık ve çok memnun kaldık. Odanın konforu, sahiplerinin ilgisi bizi çok memnun bıraktı. Çok cana yakınlar, çok ilgililer, çok teşekkür ederiz. Tekrar çok güzel tatil geçirdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şirince Giritli Pansiyon
Şirince Giritli Pansiyon

-

Leziz ve bol çeşitli

Tam merkezde, her yere çok yakın. Tertemiz, bembeyaz, sabun kokulu butik pansiyon. Kahvaltısı anlaşmalı restoranlarda veriliyor. Leziz ve bol çeşitli. Şiddetle tavsiye ederiz. Tekrar geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkürler.

25 Haziran 2018, Pazartesi 13:15