Aliağa Otelleri

En iyi 5 otel, en uygun fiyatlar

Aliağa Otel Fiyatları

Turizm açısından gelişmiş bir ilçe olan Aliağa'da farklı konaklama alternatifleri sunan oteller bulunuyor.

Aliağa, İzmir'in hem ekonomik hem de turizm açısından gelişmiş ilçelerinden biri. İzmir'in kıyı ilçelerinde olan Aliağa aynı zamanda bölgenin önemli antik kentlerine ve ören yerlerine de ev sahipliği yapıyor. Her geçen yıl turizmin daha da hareketlendiği İzmir Aliağa'da farklı tatil ve konaklama beklentilerine cevap verecek oteller bulunuyor.

Aliağa otelleri konum olarak genellikle kıyı kesimine yakın bulunur. Bununla beraber daha iç kesimlerde ve antik kentlere yakın konumda bulunan Aliağa otelleri de tatilciler tarafından tercih edilmektedir. Sahile ve denize yakın olmak isteyen tatilciler kıyıya yakın Aliağa otellerini tercih etmektedirler.

İzmir Aliağa otelleri farklı ..

Daha Fazla Oku »

En İyi 1 Aliağa Oteli

Şakran Otel Aliağa

Otel - Aliağa - 14 Misafir Yorumu

Şakran Otel, İzmir'in Aliağa ilçesinde yer almaktadır. Şakran Otel tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir. Şakran Otel'de konaklama ücreti nakit ödenebildiği gibi kredi kartı ile de ödenebilmektedir.

Şakran Otel tesis özellikleri arasında kablosuz wi – fi erişimli internet, ücretsiz misafir otoparkı, televizyon odası, uyandırma servisi, ücretsiz gazete, 7/24 açık olup hizmet veren resepsiyon, tesis bahçesi, emanet kasa ve
... Şakran Otel, İzmir'in Aliağa ilçesinde yer almaktadır. Şakran Otel tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir. Şakran Otel'de konaklama ücreti nakit ödenebildiği gibi kredi kartı ile de ödenebilmektedir.

Şakran Otel tesis özellikleri arasında kablosuz wi – fi erişimli internet, ücretsiz misafir otoparkı, televizyon odası, uyandırma servisi, ücretsiz gazete, 7/24 açık olup hizmet veren resepsiyon, tesis bahçesi, emanet kasa ve oda servisi hizmeti bulunmaktadır.

Şakran Otel odalarında standart olarak balkon, banyo – tuvalet, buzdolabı, çalışma masası, çay kahve makinası, eşya dolabı, saç kurutma makinesi, havlu, ücretsiz wi – fi erişimli internet, kasa, dört mevsim özellikli klima, oda temizlik hizmetleri, telefon ve uydu yayını bulunan televizyon sunulmaktadır.

Şakran Otel denize sadece 300 metre, Adnan Menderes Havalimanı'na ise 85 kilometre mesafede yer almaktadır

Daha Fazla Bilgi»