Aliağa Otelleri

En iyi 5 otel, en uygun fiyatlar

Aliağa Otel Fiyatları

Turizm açısından gelişmiş bir ilçe olan Aliağa'da farklı konaklama alternatifleri sunan oteller bulunuyor.

Aliağa, İzmir'in hem ekonomik hem de turizm açısından gelişmiş ilçelerinden biri. İzmir'in kıyı ilçelerinde olan Aliağa aynı zamanda bölgenin önemli antik kentlerine ve ören yerlerine de ev sahipliği yapıyor. Her geçen yıl turizmin daha da hareketlendiği İzmir Aliağa'da farklı tatil ve konaklama beklentilerine cevap verecek oteller bulunuyor.

Aliağa otelleri konum olarak genellikle kıyı kesimine yakın bulunur. Bununla beraber daha iç kesimlerde ve antik kentlere yakın konumda bulunan Aliağa otelleri de tatilciler tarafından tercih edilmektedir. Sahile ve denize yakın olmak isteyen tatilciler kıyıya yakın Aliağa otellerini tercih etmektedirler.

İzmir Aliağa otelleri farklı kategorilere ait tesisler sunuyor seyahatseverlere. Tatil oteli, apart otel, pansiyon gibi farklı seçenekler sunan Aliağa otelleri arasında konaklama beklentinize göre bir otel bulmanız oldukça mümkün.

Aliağa otellerinde fiyatlar da her bütçeye uygun seçenekler sunuyor. Yaz aylarında hareketlenen, doluluk oranları artan İzmir Aliağa otellerinde haziran-temmuz-ağustos aylarında fiyatlar yükselse de bu dönemde dahi bütçenize uygun bir Aliağa oteli bulmanız mümkün.

İzmir Aliağa otelleri yalnızca tatil amaçlı değil; iş amaçlı yapılacak konaklamalar için de uygun tesislerdir. İş toplantılarınızı ve konaklamalarınızı buradaki otellerde gerçekleştirebilirsiniz.

Aliağa Otel Fiyatları

Ege Denizi kıyılarında kurulmuş ve sayısı otuzdan fazla olan Aiol kentleri arasında en büyük olanlarından ve en önemlilerinden kabul edilen on iki kentten dört tanesi Aigai, Kyme, Myrna ve Gryneion Aliağa ilçesi sınırlarında yer almaktadır.

Aliağa ilçesi, Ege Bölgesi'nde bulunan İzmir iline bağlıdır. Aliağa ilçesinde İzmir ve Bergama uygarlıklarına ait izlerle karşılaşılmaktadır. İzmir Aliağa, sanayisiyle tarihi dokusuyla, geniş plaj alanıyla, kuş cennetiyle ve tatil alternatifleriyle farklı bir yere sahiptir. Bu sebeple hem iş için hem de tatil için de yılın her dönemi ziyaret edilmektedir.

Aliağa, ilçe sanayisi için önemli bir yere sahip olan ve ilçe sınırları içerisinde yer alan Petrol Ofisi, Petkim Petrokimya Holding gibi büyük şirketlere ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca dünyada sadece iki adet bulunan gemi söküm tesislerinden birisi Hollanda'da diğeri ise Türkiye'de Aliağa ilçesinde bulunmaktadır. Aliağa tam bir liman kenti sayılmasa da, Petkim Limanı ve Aliağa Limanı gibi limanlar bölgede büyük bir öneme sahiptir.

Aliağa ilçesinde her yaz düzenlenen Emek Şenlikleri zamanı ilçe en kalabalık dönemlerinden birini yaşamaktadır. Yaklaşık dört gün kadar süren bu şenliğe çevre ilçe ve illerden de gelenler olduğu gibi Aliağa halkı da yoğun ilgi göstermektedir. Bu yoğunluğun etkisi ile de Aliağa otel fiyatları festival zamanı bir nebze de olsa artmaktadır.

Aliağa ilçesinde farklı kategoride birçok otel yer almaktadır. Butik oteller, tatil otelleri, apart oteller, kent otelleri ve pansiyonlar her bütçeye uygun konaklama alternatifi de sunmaktadır. Aliağa otel fiyatları bu tesislerin misafirlerine sunmuş olduğu hizmetlere göre farklılık göstermektedir. Ayrıca Aliağa otel fiyatları tesisin bulunduğu kategoriye göre de değişiklik göstermektedir.

Tatilin döneminin de başladığı yaz aylarında, kış aylarına oranla Aliağa otel fiyatları üzerinde bir artış olmaktadır. Aliağa otel fiyatları üzerinde görülen bu artıştan kimi otellerin erken rezervasyon kampanyaları ile etkilenmemek de mümkün olabilmektedir.

Yılın her ayı açık olan ve misafirlerini ağırlamaya devam eden oteller ve Aliağa otel fiyatları Neredekal.com üzerinden incelenebilmektedir. Ayrıca konaklamanın yapılacağı tesise erken rezervasyon yaptırmak da mümkündür.

En İyi 1 Aliağa Oteli

Şakran Otel Aliağa

Otel - Aliağa - 14 Misafir Yorumu

Şakran Otel, İzmir'in Aliağa ilçesinde yer almaktadır. Şakran Otel tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir. Şakran Otel'de konaklama ücreti nakit ödenebildiği gibi kredi kartı ile de ödenebilmektedir.

Şakran Otel tesis özellikleri arasında kablosuz wi – fi erişimli internet, ücretsiz misafir otoparkı, televizyon odası, uyandırma servisi, ücretsiz gazete, 7/24 açık olup hizmet veren resepsiyon, tesis bahçesi, emanet kasa ve
... Şakran Otel, İzmir'in Aliağa ilçesinde yer almaktadır. Şakran Otel tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir. Şakran Otel'de konaklama ücreti nakit ödenebildiği gibi kredi kartı ile de ödenebilmektedir.

Şakran Otel tesis özellikleri arasında kablosuz wi – fi erişimli internet, ücretsiz misafir otoparkı, televizyon odası, uyandırma servisi, ücretsiz gazete, 7/24 açık olup hizmet veren resepsiyon, tesis bahçesi, emanet kasa ve oda servisi hizmeti bulunmaktadır.

Şakran Otel odalarında standart olarak balkon, banyo – tuvalet, buzdolabı, çalışma masası, çay kahve makinası, eşya dolabı, saç kurutma makinesi, havlu, ücretsiz wi – fi erişimli internet, kasa, dört mevsim özellikli klima, oda temizlik hizmetleri, telefon ve uydu yayını bulunan televizyon sunulmaktadır.

Şakran Otel denize sadece 300 metre, Adnan Menderes Havalimanı'na ise 85 kilometre mesafede yer almaktadır

Daha Fazla Bilgi»