Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Aliağa Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Aliağa Otelleri

Aliağa için {{ (filteredHotels).length}} / 6 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Aliağa Otelleri - En Uygun Aliağa Otel Fiyatları

Turizm açısından gelişmiş bir ilçe olan Aliağa'da farklı konaklama alternatifleri sunan oteller bulunuyor.
Aliağa, İzmir'in hem ekonomik hem de turizm açısından gelişmiş ilçelerinden biri. İzmir'in kıyı ilçelerinde olan Aliağa aynı zamanda bölgenin önemli antik kentlerine ve ören yerlerine de ev sahipliği yapıyor. Her geçen yıl turizmin daha da hareketlendiği İzmir Aliağa'da farklı tatil ve konaklama beklentilerine cevap verecek oteller bulunuyor.

Aliağa otelleri konum olarak genellikle kıyı kesimine yakın bulunur. Bununla beraber daha iç kesimlerde ve antik kentlere yakın konumda bulunan Aliağa otelleri de tatilciler tarafından tercih edilmektedir. Sahile ve denize yakın olmak isteyen tatilciler kıyıya yakın Aliağa otellerini tercih etmektedirler.

İzmir Aliağa otelleri farklı kategorilere ait tesisler sunuyor seyahatseverlere. Tatil oteli, apart otel, pansiyon gibi farklı seçenekler sunan Aliağa otelleri arasında konaklama beklentinize göre bir otel bulmanız oldukça mümkün.

Aliağa otellerinde fiyatlar da her bütçeye uygun seçenekler sunuyor. Yaz aylarında hareketlenen, doluluk oranları artan İzmir Aliağa otellerinde haziran-temmuz-ağustos aylarında fiyatlar yükselse de bu dönemde dahi bütçenize uygun bir Aliağa oteli bulmanız mümkün.

İzmir Aliağa otelleri yalnızca tatil amaçlı değil; iş amaçlı yapılacak konaklamalar için de uygun tesislerdir. İş toplantılarınızı ve konaklamalarınızı buradaki otellerde gerçekleştirebilirsiniz.

Ege Denizi kıyılarında kurulmuş ve sayısı otuzdan fazla olan Aiol kentleri arasında en büyük olanlarından ve en önemlilerinden kabul edilen on iki kentten dört tanesi Aigai, Kyme, Myrna ve Gryneion Aliağa ilçesi sınırlarında yer almaktadır.
Aliağa ilçesi, Ege Bölgesi'nde bulunan İzmir iline bağlıdır. Aliağa ilçesinde İzmir ve Bergama uygarlıklarına ait izlerle karşılaşılmaktadır. İzmir Aliağa, sanayisiyle tarihi dokusuyla, geniş plaj alanıyla, kuş cennetiyle ve tatil alternatifleriyle farklı bir yere sahiptir. Bu sebeple hem iş için hem de tatil için de yılın her dönemi ziyaret edilmektedir.

Aliağa, ilçe sanayisi için önemli bir yere sahip olan ve ilçe sınırları içerisinde yer alan Petrol Ofisi, Petkim Petrokimya Holding gibi büyük şirketlere ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca dünyada sadece iki adet bulunan gemi söküm tesislerinden birisi Hollanda'da diğeri ise Türkiye'de Aliağa ilçesinde bulunmaktadır. Aliağa tam bir liman kenti sayılmasa da, Petkim Limanı ve Aliağa Limanı gibi limanlar bölgede büyük bir öneme sahiptir.

Aliağa ilçesinde her yaz düzenlenen Emek Şenlikleri zamanı ilçe en kalabalık dönemlerinden birini yaşamaktadır. Yaklaşık dört gün kadar süren bu şenliğe çevre ilçe ve illerden de gelenler olduğu gibi Aliağa halkı da yoğun ilgi göstermektedir. Bu yoğunluğun etkisi ile de Aliağa otel fiyatları festival zamanı bir nebze de olsa artmaktadır.

Aliağa ilçesinde farklı kategoride birçok otel yer almaktadır. Butik oteller, tatil otelleri, apart oteller, kent otelleri ve pansiyonlar her bütçeye uygun konaklama alternatifi de sunmaktadır. Aliağa otel fiyatları bu tesislerin misafirlerine sunmuş olduğu hizmetlere göre farklılık göstermektedir. Ayrıca Aliağa otel fiyatları tesisin bulunduğu kategoriye göre de değişiklik göstermektedir.

Tatilin döneminin de başladığı yaz aylarında, kış aylarına oranla Aliağa otel fiyatları üzerinde bir artış olmaktadır. Aliağa otel fiyatları üzerinde görülen bu artıştan kimi otellerin erken rezervasyon kampanyaları ile etkilenmemek de mümkün olabilmektedir.

Yılın her ayı açık olan ve misafirlerini ağırlamaya devam eden oteller ve Aliağa otel fiyatları Neredekal.com üzerinden incelenebilmektedir. Ayrıca konaklamanın yapılacağı tesise erken rezervasyon yaptırmak da mümkündür.

Aliağa Hakkında
Antik kentleriyle, mağaralarıyla, şelaleleriyle, koylarıyla ve su sporlarıyla bir tatilden istenilen her şeyi veren İzmir, Aliağa ilçesiyle de farklı bir tatil fırsatı sunmaktadır.

Aliağa, İzmir Merkez'e 58 km uzaklıktadır. Ege Denizi kıyılarında sıralanan Aiol kentlerinin 4'ü Aliağa'da bulunmaktadır. Aigai Antik Kenti, Myrina Antik Kenti, Gryneion Antik Kenti ve Kyme Antik Kenti…

Tarihte önemli bir yere sahiptir Aliağa. Aliağa otellerinde konaklayan tatilcilere farklı medeniyetlerin izlerini gösterir. Özellikle Bergama uygarlığından...

Bergama uygarlığının yanı sıra Aiolya ve Bizans medeniyetlerine de ev sahipliği yapmıştır Aliağa. Tarihin önemli olaylarına tanıklık etmiş, o dönemlerden taşıdığı izleri günümüze kadar getirmeyi başarmıştır.

2012 verilerine göre Aliağa 76,598 nüfusu vardır. Bu nüfusun 17,474'ü kırsal kesimde, 59,124'ü ise merkezde yaşamaktadır. Nüfusun bir kısmı turizmle uğraşırken diğer bir kısmı tarımla ilgilenmektedir.

Aynı zamanda sanayi alanında oldukça gelişmiştir. Petro Kimya sanayisine sahip olan Aliağa'nın geçim kaynakları arasındadır sanayi. Petro kimya sanayinin yanı sıra; demir-çelik fabrikası ve beton fabrikasına sahiptir.

Aliağa, tipik Akdeniz iklimi yaşamaktadır. Yazları sıcak ve kurak geçerken, kış ayları ılık ve yağışlıdır.

İzmir Aliağa, turizm açısından önemli bir nokta olduğu için, birçok konaklama tesisine sahiptir. Aliağa'da bulunan oteller, genellikle doğa içerisinde konuşlanmıştır. Aliağa'da yer alan bazı oteller ise bölgenin tarihi kalıntılarına yakındır.

Aliağa'daki oteller hem aile ile yapılan hem de arkadaşlar ile yapılan tatiller için idealdir. Eğer yakın bir zamanda balayı tatiline çıkmayı planlıyorsanız hemen söyleyelim; Aliağa'da bulunan oteller balayı için de oldukça uygundur.

Yeşillikler arasında ve uzun ve güzel plajında zaman geçirirken Aliağa'daki antik kentleri de gezip görmeyi unutmayın.

Aliağa, İzmir'in yöresel yemeklerini mutfağına yansıtmıştır. Aliağa'da tatmanızı önerdiğimiz lezzetlerin başında sütlü balık geliyor. Ege Denizi'ne kıyısı olması balık ürünlerinin mutfağa yansımasını sağlamıştır. Balık köftesi, sardalya buğulaması ve midye kızartması mutlaka denemeniz gereken tatlardır.

17 Kullanıcı Yorumu
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
17
10
0 (850) 602 25 26
Şakran Otel
Şakran Otel
Sayfiye Mah. Namık Kemal Cad. No: 79
Aliağa / İzmir
Türkiye

-

Sakin, nezih butik otel. Kafa dinlemek için ideal. Internet, televizyon, hizmet çok hoş.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Bu güzel mesajınız için teşekkür eder, yine bekleriz.

1 Ekim 2015, Perşembe 17:27
17
10
0 (850) 602 25 26
Şakran Otel
Şakran Otel
Sayfiye Mah. Namık Kemal Cad. No: 79
Aliağa / İzmir
Türkiye

-

Sakin, nezih butik otel. Kafa dinlemek için ideal. İnternet, televizyon, hizmet çok hoş.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
17
9
0 (850) 602 25 26
Şakran Otel
Şakran Otel
Sayfiye Mah. Namık Kemal Cad. No: 79
Aliağa / İzmir
Türkiye

-

İş için bulunduğum bölgede Ege'nin bu güzel Yeni Şakran beldesinde başka bir otel yok. İlçe çok güzel bir sahil şeridine sahip yaz ve bahar aylarında çok keyifli olacaktır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
17
9
0 (850) 602 25 26
Şakran Otel
Şakran Otel
Sayfiye Mah. Namık Kemal Cad. No: 79
Aliağa / İzmir
Türkiye

-

Çok güzel bir hotel. Güler yüzlü personel. Cok temiz odalar. Denize mesafesi biraz var ama arabayla falan cok kolay park yeri bulunuyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
17
7
0 (850) 602 25 26
Şakran Otel
Şakran Otel
Sayfiye Mah. Namık Kemal Cad. No: 79
Aliağa / İzmir
Türkiye

-

Orada kalmak bizi mutlu etti.Güleryüzlü , müşteriye yardımcı personeli,temiz ve zevkle döşenmiş ortamı ile tavsiyeyi hak ediyor.Sakin,şirin ve iç açıcı bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
17
7
0 (850) 602 25 26
Şakran Otel
Şakran Otel
Sayfiye Mah. Namık Kemal Cad. No: 79
Aliağa / İzmir
Türkiye

-

Egenin en güzel yeri olan Yeni Şakran beldesinde başka bir otel yok. Sahil şeridi bahar aylarında özellikle çok keyifli. Otel denize 5 dakikalık mesafede. Fiyatı oldukça uygun ve otopark sorunu yok. Odanın konforu fiyatına göre öok iyi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
17
8
0 (850) 600 60 47
Aliağa Kyme Otel
Aliağa Kyme Otel
Yalı Mah. 19 Mayıs Cad.
Aliağa / İzmir
Türkiye

-

Çok güzel yer, çok memnun kaldım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
17
10
0 (850) 600 60 47
Aliağa Kyme Otel
Aliağa Kyme Otel
Yalı Mah. 19 Mayıs Cad.
Aliağa / İzmir
Türkiye

-

Muhteşem doğasıyla ve kaliteli hizmetiyle kahvaltısı süper. Özellikle bayanların gün, vs. buluşacakları tek ortam diyebilirim. Aliağa'da yaşayanların uğraması gereken süper ,sade ve sessiz mekan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
17
10
0 (850) 602 18 77
Yeşil Ev Kır Evi
Yeşil Ev Kır Evi
Eski Foça Yolu 4. Km No:23
Aliağa / İzmir
Türkiye

-

Çok sıcak bir ortam, güler yüzlü işletmecilik, kahvaltı 10 numara...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
17
9
0 (850) 602 25 26
Şakran Otel
Şakran Otel
Sayfiye Mah. Namık Kemal Cad. No: 79
Aliağa / İzmir
Türkiye

-

Sakin şirin bir yer kafa dinlemeye gidilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
17
9
0 (850) 602 25 26
Şakran Otel
Şakran Otel
Sayfiye Mah. Namık Kemal Cad. No: 79
Aliağa / İzmir
Türkiye

-

Çok memnun kaldık

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
17
5
0 (850) 602 25 26
Şakran Otel
Şakran Otel
Sayfiye Mah. Namık Kemal Cad. No: 79
Aliağa / İzmir
Türkiye

-

zevkli dekorasyonlarıyla rahatladık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
17
7
0 (850) 602 25 26
Şakran Otel
Şakran Otel
Sayfiye Mah. Namık Kemal Cad. No: 79
Aliağa / İzmir
Türkiye

-

ortalama üstü bir yer

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
17
9
0 (850) 602 25 26
Şakran Otel
Şakran Otel
Sayfiye Mah. Namık Kemal Cad. No: 79
Aliağa / İzmir
Türkiye

-

Güleryüzlü işletmeyle nefis bir tatil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
17
7
0 (850) 602 25 26
Şakran Otel
Şakran Otel
Sayfiye Mah. Namık Kemal Cad. No: 79
Aliağa / İzmir
Türkiye

-

Şakran bedesindeki tek güzel mekan zaten çok mekan da yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
17
10
0 (850) 602 25 26
Şakran Otel
Şakran Otel
Sayfiye Mah. Namık Kemal Cad. No: 79
Aliağa / İzmir
Türkiye

-

Cok güzel bir otel. Güler yüzlü personeli var. Cok temiz odalar. Denize mesafesi biraz var ama arabayla çok kolay ulaşabilirsiniz. Deniz ide cok temiz ve cok güzel. Yolumuz düserse yine gideriz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
17
8
0 (850) 602 25 26
Şakran Otel
Şakran Otel
Sayfiye Mah. Namık Kemal Cad. No: 79
Aliağa / İzmir
Türkiye

-

Bu beldede zaten başka otel yokmuş sanırım. Her şeyiyle bizi tatmin eden gerçekten nitelikli personelin olduğu tatlı bir otelç

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)