Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Menderes Otelleri

Menderes için {{ (filteredHotels).length}} / 51 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}

Menderes Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Menderes ilçesi, İzmir'in güneyinde yer alan, Akdeniz ikliminin hüküm sürdüğü, birbirinden güzel kıyı, koy, turistik işletme ve tesisleri ile İzmir'in potansiyeli yüksek turistik ilçelerindendir.

Menderes kara yolu ile İzmir il merkezine 20 km mesafededir. İzmir/Aydın demir yolu ve kara yolu ilçe sınırlarından geçmektedir.

Menderes kültür ve tarihi dokusuyla çok tercih edilmekle birlikte, yaz aylarında en çok talep gören beldesi Gümüldür'dür. Menderes otellerinin hemen hepsi Gümüldür beldesinde yer almaktadır. Deniz kenarında olan Gümüldür'deki Menderes otelleri daha çok geniş arazi üzerine kurulmuş olan tatil köylerinden ya da lüks tatil otellerden oluşuyor.

Menderes otelleri birkaç dönümlük arazi üzerine kurulmakla birlikte, butik otel özelliği de taşıyor. Çünkü binalar 2 katlı şekilde arazi üzerinde dağınık durumda bulunuyor. İzmir Menderes otelleri arasında dilerseniz çok katlı olan, lüks ve kaliteli tesisler de var. Yüzme havuzlarının, basketbol sahalarının bulunduğu bu tesisler de oldukça çok talep görüyor.

İzmir Menderes otelleri arasında dilediğiniz gibi yarım pansiyon ya da tam pansiyon hizmeti alabilirsiniz. Menderes otellerinin hemen önünde uzun bir Gümüldür sahili olduğunu belirtelim. Yaklaşık 6 km boyunca uzanan Gümüldür plajı aynı zamanda mavi bayrak sahibi.

Günümüzün yavaş yavaş keşfedilen beldelerinden biri olan bu İzmir beldesinde yer alan Menderes otellerinde konaklayarak, hem Ege'nin eşsiz güneşinden faydalanabilir, hem de sessiz sakin bir tatil geçirebilirsiniz.

Menderes otelleri hem kaliteleriyle hem de sezon boyu sunduğu uygun fiyatları ile göz dolduruyor.

İzmir'e yaklaşık 50 km uzaklıkta bulunan Menderes tatilcilerin konaklama için tercih ettiği yerler arasında bulunuyor. Menderes otelleri hem kaliteleriyle hem de sezon boyu sunduğu uygun fiyatları ile göz dolduruyor.

Menderes otellerine baktığımızda çok sayıda tesis görmesek de var olan otellerin kaliteli, iyi hizmet veren, uygun fiyatlı tesisler olduğunu görüyoruz. Menderes otel fiyatları yılın her dönemi farklı bütçelere hitap ediyor ve uygun konaklama koşulları sunuyor.

İzmir Menderes otel fiyatları yaz aylarında yükseliyor ve gecelik ortalama 80-90 TL'den başlıyor. Bu fiyatlara hemen her Menderes otelinde kahvaltı da dahil oluyor. Dileyen tatilciler tam pansiyon ya da her şey dahil konaklama da yapabiliyor.

Menderes otel fiyatları kış aylarında daha ekonomik seçenekler sunuyor tatilcilere. Düşük sezon olarak bilinen kış ve bahar aylarında 60-70 TL'den başlayan Menderes otel fiyatları daha ekonomik ve uygun bir konaklama fırsatı sunuyor tatilcilere.

İzmir Menderes otel fiyatlarından ucuz şekilde yararlanmak ve uygun bir konaklama yapmak isterseniz erken rezervasyon döneminde seçtiğiniz Menderes otelinde yerinizi ayrırtabilirsiniz.

Menderes Hakkında

Menderes İzmir iline bağlı bir ilçedir. Menderes, eskiden merkez ilçeye bağlı bir bucak olan Cumaovası, 19/06/1987 tarihli ve 3397 sayılı yasa uyarınca Değirmendere bucağı da katılarak adı Menderes biçiminde değiştirilmiş ve Menderes ilçesi olmuştur.

Menderes Belediyesi 1950 yılında kurulmuştur.Menderes ilçe nüfusu 53379 dur. Menderes ilçesinin en önemli yükseltileri Çatalkaya ve Gümüşsu Dağlarıdır. Menderes akarsu yönünden fakir bir ilçedir. Menderes'te Karakuyu, Görece, Kısık, Tahtalı ve Develi çayları birleşerek Bulgarca çayına kavuşmaktadır. MEnderes'te Sandı ve Balaban Gölet'leri ilçe tarım alanlarının sulamasında büyük fayda sağlamaktadır.

Menderes'in iklimi İzmir iline benzer. Menderes'te kış aylarında nadişr olarak soğuk görülür. Menderes yazın imbat eser.Menderes ormanlarında genelde kızılçam cinsi ağaç yetişir. MEnderes'te nadiren fıstık çamı ve karaçam ağaçlarına da rastlanır. Her yıl yaşanan büyük orman yangınları ne yazıkki Menderes'in Yeniköy, Sandı, Efemçukuru, Değirmendere ve Ahmetli sırtlarını süsleyen bu güzel ağaçları yok etmektedir.

Menderes doğal özellikleri bakımından Ege'deki 9 turistik bölgeden birisi olan Özdere ve Satsuma mandalininin bölgesi olan Gümüldür'ü kendi sınırları içine almaktadır. Menderes'te yaşayanların ekonomik gelirleri yoğun olarak tarıma dayalıdır. Menderes yüzölçümünün 938'i tarım alanıdır. Menderes'te polikültür tarım yapılmakta olup, Menderes'te yetiştirilen en önemli tarım ürünleri narenciye ve üzümdür. Menderes'te gerçekleşen narenciye üretimi, ülke üretiminin 1/3'ü kadardır. Menderes'te zeytincilik, sera sebzeciliği ve çiçekçiliği, pamuk, tütün, susam, çeşitli meyve ve sebze tarımı da yapılmaktadır. Menderes'in 28.028 hektar tarım arazisinin 14.794 hektarı tarla, 1.295 hektarı sebze, 20 hektarı çiçek 4.030 hektarı bağ, 275 hektarı meyve, 9.870 hektarı narenciye 6.564 hektarı zeytin ve 4.574 hektarı ise koru, orman, çayır otlak ve yerleşim alanıdır.

Menderes sanayi ve ticareti yer yer farklılıklar gösterir. Menderes'te sanayi kuruluşları bulunmasına rağmen tarım ürünleri ile turizm faaliyetleri ilçe ekonomisinde önemli bir paya sahiptir. Menderes'te Kısıkköy sınırları içinde bir organize sanayi sitesi bulunmaktadır. Menderes'te ayrıca Etibank Perlit İşletmesi, sünger fabrikası, çinko destilasyon işletmesi, tarım makinaları, elektrikli ev aletleri, plastik ürünleri, çeşitli tekstil ve deri ürünleri, döküm itfaiye araçları onarım fabrikası İle tel örgü ve çivi fabrikaları Menderes'teki önemli sanayi kuruluşlarıdır. Menderes'te ayrıca mobilya ve ağaç işleri atölyeleri, narenciye ürünleri, ambalajlama ve kasa yapım fabrikaları, zeytinyağı kombinaları, tavukçuluk işletmeleri, tekel yapraktütün bakım atölyeleri ve su işletmeleri Menderes'in diğer önemli sanayi tesis ve işletmeleri arasındadır. Menderes'te el sanatları da gelişmiştir. Menderes'in Görece köyünde boncuk üretimi yapılmaktadır. Menderes'te evlerde makrame ve iğne oyası işleri de yapılmaktadır. Menderes'in turizm gelirleri, ekonomiye çok büyük katkıda bulunmaktadır. Ahmetbeyli, Gümüldür ve Özdere'deki toplam yatak kapasitesi 7.000 civarındadır. Bu işletmeler 3 yıldızlı otellerden, motel kamping ve pansiyonlardan oluşmaktadır.

Menderes otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Butik Eren Otel
Butik Eren Otel

-

Mutlaka gelmelisiniz

Müşteri memnuniyetine önem veren, size daha rezervasyon için aradığınızda dahi telefonda o güler yüzü ve samimiyeti hissettiren, otele geldiğinizde asla hayal kırıklığı yaşatmayıp o samimiyeti devam ettiren, kilometrelerce uzaktan gelip keşke gelmeseydim kelimesini aklınızdan dahi geçirmeyeceğiniz bir işletme ve işletmeci düşünün ki bunların hepsi Eren Otel ve Gökhan Bey de mevcut… İşini severek yaptığı için ve herkese karşı güler yüzünü uykusuz dahi olsa eksik etmediği için teşekkür ederiz. Mutlaka gelmelisiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Barış Motel
Barış Motel

-

İyi ki sizi seçmişiz

Biz 3 gün kaldık, 4 kişilik bir aileydik. Tam bir aile moteli sessiz ve rahat. Yemekleri çok güzeldi, biz bayıldık. Yeter Hanım'ın ve yardımcısı Yasemin Hanım'ın ilgisi çok güzeldi. 9 yaşındaki oğlumun ayağı incinmişti, Yasemin Hanım ağrı merhemiyle oğlumun ayağını ovdu. Gerçekten kendimizi evimizde hissettik. Odalarda klima vardı. Yataklar, banyo temizdi. Çarşıya ve denize çok yakındı. Gitmek isteyen herkese tavsiye ederim. Güler yüzlü bir şekilde ağırlandık. Tekrardan gitmek için can atıyoruz. Her şey için tekrardan teşekkür ederiz Yeter Hanım ve yardımcılarına. İyi ki sizi seçmişiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ezgi Otel
Ezgi Otel

-

Şiddetle tavsiye ediyorum

Tek kelimeyle harika. Evimizdeki gibi rahat ettik. İlk kez geliyoruz çocuklarımızla ilk gecemiz ama çok memnunuz. Sakin, denize çok yakın, gece pazarını gezip rahatça dinlenebiliyorsunuz. Herkes çok samimi ve güvende hissediyorsunuz. Yemekleri de harika söylemeden geçemeyeceğim. Şiddetle tavsiye ediyorum. Ekonomikliğini söylememe gerek yok sanırım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Asmira Royal
Asmira Royal

-

Otelin tek güzel yanı denize sıfır olması

Öncelikle odalar ilk gün iyi temizlenmişti daha sonraki temizlikler de ise hiçbir şey yapılmadı. Banyo lağım kokuyordu. Kat görevlileri duş teknesine su bile tutmamıştı. Her gün temizlik yapamıyorlarmış gün aşırı olduğunu söylediler. Otel yönetimi çok ilgisiz, yüzünüz bile bakmıyorlar. Hiçbir şey için muhattap bulamıyorsunuz. Kahvaltı aşırı yetersiz ve çok çok kötü sundukları tatlılar kötü( çikolata olarak pudingimsi bir şey veriyorlar). Akşam yemekleri ise hep aynı çeşitler ve yetersiz. Geç kalırsanız bitiyor ve yenilenmiyor. Ekip çok amatör ve nerde nasıl davranacaklarını bilmiyorlar. Otelin tek güzel yanı denize sıfır olması ve kumsalın güzel olması. Kesinlikle tavsiye edilmez. Lağım kokan odalarda kalmak isterseniz ve paranızı çöpe atmak isterseniz tercih edebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hilsin Otel & Apart
Hilsin Otel & Apart

-

Otel her anlamda çok iyi

Öncelikle otel sahibi Sadık Bey ve dünyalar iyisi Nefise Hanım'a güzel enerjilerinden dolayı teşekkür ederim. Otel personelini de unutmuyorum hepsi çok kibar ve ilgiliydiler. Otel her anlamda çok iyi. İlgi, alaka, hijyen, odalar, yataklar hepsi süper. Çocukları olanlar için denizin yakın olması ayrı bir avantaj. En ufak bir huzursuzlukta otelinize geri dönebilirsiniz, yürüme mesafesinde.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hilsin Otel & Apart
Hilsin Otel & Apart

-

Otel her anlamda çok iyi

Öncelikle otel sahibi Sadık Bey ve dünyalar iyisi Nefise Hanım'a güzel enerjilerinden dolayı teşekkür ederim. Otel personelini de unutmuyorum. Hepsi çok kibar ve ilgiliydiler. Otel her anlamda çok iyi. İlgi, alaka, hijyen, odalar, yataklar hepsi süper. Çocukları olanlar için denizin yakın olması ayrı bir avantaj. En ufak bir huzursuzlukta otelinize geri dönebilirsiniz yürüme mesafesinde.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Süreyya Otel
Süreyya Otel

-

Tertemiz odaları

Aileniz ve küçük çocuğunuz ile gidebileceğiniz Ege'nin en güzel denizi ve en nefis yemeklerine sahip şahane otel. :) Tertemiz odaları ve çarşafları için güler yüzlü otel personeline, özellikle de cana yakın işletmeci Tuncay Bey'e çok çok teşekkürler. :) Seneye görüşmek üzere. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür ederiz Sara Hanım. Tekrar görüşmek dileğiyle selamlar.

13 Ağustos 2018, Pazartesi 16:24
Süreyya Otel
Süreyya Otel

-

Yemeklerinin nefis olduğu harika bir otel

Özellikle çocuklu aileler için tavsiye ettiğimiz, yemeklerinin nefis olduğu harika bir otel. :) Ailece çok memnun kaldık. Bütün personele, özellikle de Tuncay abiye çok çok teşekkürler. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hilsin Otel & Apart
Hilsin Otel & Apart

-

Rahat bir tatil geçirdik

Temiz, geniş bir aile apartında 6 kişi gayet rahat bir tatil geçirdik. Tatil adresimizin değişmez yeri olacak Hilsin Otel & Apart. Biz memnun kaldık, tavsiye ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hilsin Otel & Apart
Hilsin Otel & Apart

-

Odaları güzeldi

Odaları güzeldi ama internet modemini değiştirin. Kapanıp duruyor. Yataklar biraz kötüydü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gümüldür Yalı Apart Otel
Gümüldür Yalı Apart Otel

-

Temizlik yetersizdi

Olumsuz yanları; kaldığımız odanın dolapları böcek doluydu, temizlik yetersizdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Selim Sultan Hotel
Selim Sultan Hotel

-

Tatil adına ne ararsanız var

Yine gittik, yine kaldık, yine memnun ayrıldık. Her şey yerli yerinde, düzgün. Tatil adına ne ararsanız var. En önemlisi yabancı turiste hizmet verip sizi dışlayan bir otel değil. Yemek, eğlence, deniz, çevre… Hepsi güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dilek Otel Gümüldür
Dilek Otel Gümüldür

-

Denize çok yakın

Yemekler tek kelimeyle muhteşem. Çorbalar efsane. :) Sakin bir yer. Kafanızı dinlemek istiyorsanız kesinlikle gelin derim. Denize yakın. Ayrıca da uygun. Beklentimizin çok üstündeydi. Personeller de olabildiğince yardımcı olmaya çalışıyorlar size.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Paloma Pasha Resort
Paloma Pasha Resort

-

Balayına geldik, memnun kalmadık

Asla! Merhaba, balayı için bu oteli seçmiş ve en lüks odası, teras süitte konaklamış biri olarak geç de olsa bilgi vermek isterim. Girişte karşılama ve vale hizmeti yok. Araç park yeri bulmak ve eşyalarımızı kendimiz taşımak zorunda kaldık. Resepsiyon güler yüzlü değil. Resepsiyon değil banka gişesi gibi. Sakın soru sormayın, siz her şeyi bilmek zorundaymışsınız gibi davranıyorlar. Balayı için yapmaları gereken süsleme ve ikram hiç olmasa daha iyiydi. Tamamen kalitesiz ve özensiz. Mini bar sadece kutu kola ve 2 adet sudan ibaret. İnternetin var olduğuna dair Wi-Fi sinyali var ama internet ya hiç yok ya da çok yavaş. Odanın içinde yer alan oturma grupları temiz değildi. Balkonda yer alan jakuzi için hiç bir malzeme verilmiyor köpük vs. Ayrıca size jakuzide köpük vs. kullanmamanız söyleniyor. Jakuzinin hem kendisi hem de boruları pisti. Akan su sarı ve içinde küf benzeri kalıntılar vardı. Eylül ayında gittiğim için geceleri soğuk oluyordu. Bu yüzden klimayı sıcağa almak istiyorsunuz fakat klimalar sadece soğuk ayarda merkezi çalışıyor. Sadece kapatabiliyorsunuz. Misafir ilişkilerini arıyorsunuz telefon açan yok. Oda servisi teras süit için ücretsiz olmasına rağmen onları arayıp bir şey istemek sinir bozucu, tabi birde ulaşabilmeniz lazım. Genelde telefonu açmıyorlar. Talep ettikleriniz geç ve güler yüz olmadan geliyor. Oda servisinden bir defa talepte bulunmanız yetmiyor. Aradan geçen yarım saat sonra tekrar hatırlatıp yarım saat daha beklemelisiniz. Hizmette yabancı misafirlere ayrıcalık tanınıyor bunu hissediyorsunuz. İyi yanı da var tabi havuzu, denizi güzel ve ayrıca teknik personel güler yüzlü. Denizin ilk 20 metresi çok pis. Yemekler ve özellikle tatlılar çok kötüydü. Balayı olduğu için kendinizi özel hissetmek istiyorsunuz fakat hiç bir ilgi, alaka olmamasının yanı sıra kendinizi rahatsız hissediyor, buraya geldiğinize pişman oluyorsunuz. Sonuç olarak kesinlikle tavsiye etmem. İnsan tatil bitsin ister mi? Ben istedim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dilek Otel Gümüldür
Dilek Otel Gümüldür

-

Yemekler enfes

Merhaba, gerçekten harika bir otel. Ailenizle çok rahat kalabileceğiniz, arkadaşlarınızla çok güzel vakit geçirebileceğiniz bir yer. Deniz manzaralı odaları, güler yüzlü personeli ile çok güzel bir otel. Ve özellikle Gülay Hanım'ın yemekleri nasıl tarif edilebilir bilmiyorum ama enfes. Gerçekten ellerine sağlık Gülay Hanım. İçtiğim en güzel çorbalar, yediğim güzel köfte ve daha sayamadıklarım. Mutlaka Dilek Otel'i denemenizi tavsiye ediyorum. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Süreyya Otel
Süreyya Otel

-

Hizmeti gayet iyiydi

Sıcacık bir aile ortamı. Gönül rahatlığı ile tatilinizi yapabilirsiniz. Yemeklerinde hiçbir sorun yoktu, gayet mükemmeldi. Hizmeti de gayet iyiydi. Çalışanların hepsi güler yüzlü ve sıcakkanlılardı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkürler Yağmur Hanım. Sizleri ağırlamaktan mutluluk duyduk. Yeniden görüşmek dileğiyle. Selamlar.

2 Ağustos 2018, Perşembe 15:26
Hilsin Otel & Apart
Hilsin Otel & Apart

-

Temiz, ferah ve konforlu

Kesinlikle tavsiye ediyorum, temiz ferah konforlu, tam bir aile yeri, çalışanlar güler yüzlü, sıcakkanlı her şey süperdi, harika bir tatil geçirdim, her sene gelmeyi düşünüyoruz eşimle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adalinda Hotel
Adalinda Hotel

-

Lezzetli ev yemekleri

Klişe değil, bir gerçek. Adalinda bir aile hoteli çünkü! Güzel yürekli ve dürüst insanların işlettiği, bugüne dek duyduğum ama asla karşılaşmadığım lezzette ev yemeklerinin anavatanı diyebilirim burası için. Nezaketin ve kibarlığın artık sadece sözlüklerde hüküm sürdüğü ülkemizde, insana kendini iyi ve değerli hissettiren Polat, Hanife ve Zülfiye Keleş ile hala tanışmamış olanlar inanın bana çok şey kaybediyorsunuz. Tatil deyince ne anlıyorsunuz bilemem ama güler yüzlü, hijyene duyarlı, disiplinli ve güvenilir yönetiminin ötesinde harika yemekleriyle Adalinda Hotel her sene gibi bu sene de favorim benim. Annem ve kendi adıma çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Angora Beach Resort
Angora Beach Resort

-

Sakinlik arayanlara

Genelde yaşlıların veya çocuksuz ailelerin tercih edebileceği tarzda bir otel. Çünkü biraz sakin ve aktivitesi çok yoğun olmayan bir otel. Eğer dinlenmeyi planlıyorsanız kesinlikle istediğinizi bulacaksınız. Personellerin hepsi 10 numara insanlardı, çok memnun kaldık hizmetlerinden. Odalar gayet güzeldi ve yataklar çok rahattı. Yemeklerin lezzeti gayet güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Angora Beach Resort
Angora Beach Resort

-

Nezih bir otel

Aile tatili için çok ideal olduğunu düşünüyorum. Çok sakin ve nezih insanların olduğu bir otel. Çok da güzel ayrıca. Odaların temizliği, kalitesi ve konforundan çok memnun kaldım. Personelin hepsi çok tatlı ve de güler yüzlü insanlar. Yiyecek içecek konusunda da herhangi bir problemle karşılaşmadık, her şey gayet kaliteliydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Angora Beach Resort
Angora Beach Resort

-

Hafta sonu canlı müzik keyfi

Genel olarak her şeyinden memnun kaldığım ve pek şikâyetim olmayan otel. Odaları rahat ve güzeldi. Yemekler lezzetliydi, her çeşit fazlasıyla vardı. Sakin olması bizim ayrıca hoşumuza gitti. Ailecek pek gürültü patırtıdan hoşlanmıyoruz. Personellerden plaj görevlileri hariç çok memnun kaldık. Turistlere daha ilgili davranmaları olsun, şezlongları erkenden toplamaya çalışmaları olsun hoş hareketler değildi. Yine de diğer personellere çok teşekkürler. Hafta sonu düzenlenen canlı müzik çok keyifli, denk gelirseniz katılmanızı tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Angora Beach Resort
Angora Beach Resort

-

Sade ve keyifli

Otel çok iyi bir konumda olmasa ulaşımı çok rahat. Araçla da otobüslerle de ulaşım çok kolay. Otel gayet sade, şatafattan uzak ve çok da güzel. Eğlence, aktivite arıyorsanız tercih etmeyin. Ancak tatilden beklentiniz dinlenmek, biraz kafa dinlemekse kesinlikle burayı öneririm. Ben iş stresinin tüm yorgunluğunu bu otelde atıyorum. 3 senedir buradayım. Sahili çok keyifli, yemekleri güzel, gelen misafir profili gayet iyi... Yalnızca interneti biraz sıkıntılı ama pek sorun etmedim. Hizmet kalitesi gayet yüksek.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Angora Beach Resort
Angora Beach Resort

-

Üstün kalite

Otelim konumundan çok memnun kalmadım çünkü merkeze biraz uzaktı ve etrafta da vakit geçirebilecek çok fazla bir alternatif yoktu. Ancak sakinlik arayanlar için çok güzel bir otel. Tam yetişkinler için kafa dinlemelik. Ailelere pek tavsiye edemem çünkü çocuklar için aktivite yok ama çocuksuz müşteriler için çok güzel bir ortam. Yemekte çeşitlilik de lezzet de benden tam not aldıç Personel hem profesyonel hem de çok güler yüzlü. Hizmet konusunda harika bir otel. Gerçekten kalitesini de hizmetini de çok beğendim. 4 yıldızlı olsa da benim kalbimde 5 yıldızlı bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Angora Beach Resort
Angora Beach Resort

-

Çok tatlı bir tesis

Yetim çocukları ücretsiz karşılamalarıyla kalbimde büyük bir yer edinen tesis her açıdan çok güzeldi. Personellerinin güler yüzlülüğü ve kibarlığı tesise inanılmaz bir tatlılık ve sıcaklık katıyor. Her söylediğimiz anında ve eksiksiz yapıldı. Hizmette asla bir kusur yaşamadık. Bir dediğimizi iki etmediler. Temizlik açısından da memnun kaldım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sunis Efes Royal Palace Resort & Spa
Sunis Efes Royal Palace Resort & Spa

-

Nargile olması bizi çok sevindirdi

Otelin manzarası çok güzeldi. Yemekleri çok lezzetliydi. Alkollü içecek çeşidi gayet yeterliydi. Personel ekibi işini çok iyi yapan ve kaliteli bir ekipti. Animasyon ekibi eğlence katsayımızı çok artıran muhteşem bir ekipti. Havuz ve deniz çok temizdi ancak biz daha çok denizi tercih ettik. Otelde nargilenin olması bizi çok şaşırttı ve sevindirdi. Herkese tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sunis Efes Royal Palace Resort & Spa
Sunis Efes Royal Palace Resort & Spa

-

Misafirperver bir otel

Otel personeli çok ilgili ve alakalıydı. Animasyon ekibi arkadaş canlısı ve konuşkandı. Yaptıkları etkinliklere ve şovlara bizi dâhil ederek eğlencemizi çok daha keyifli hala getirdiler. Mini Club çok güzeldi, kızımız çok iyi vakit geçirdi. Havuzları çok güzeldi ve asla şezlong sıkıntısı çekmiyorsunuz. Müşteri memnuniyetini önemseyen muhteşem bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sunis Efes Royal Palace Resort & Spa
Sunis Efes Royal Palace Resort & Spa

-

Animasyon ekibi çok iyiydi

Uzun süredir görmediğim kadar kaliteli bir oteldi. Çevremdeki herkese burayı önerdim. Yemekler çok kaliteliydi. Çeşit açısından yeterliydi ve her mutfaktan bir lezzet bulma fırsatına sahipsiniz. Sıcak hava altında bir kez olsun somurtmadan ve güler yüzlerini kaybetmeden kusursuz bir hizmet veren otel çalışanlarına çok teşekkür ederim. Animasyon ekibi çok eğlenceliydi. Her şey için çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sunis Efes Royal Palace Resort & Spa
Sunis Efes Royal Palace Resort & Spa

-

Kompakt bir otel

Otelin dekorasyonu ve düzeni çok iyiydi. Kompakt bir oteldi ve her türlü tesise kolayca erişiyordunuz. Çalışanlar çok özenli çalışıyor ve gayet arkadaş canlısıydılar. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda çözüm için durmaksızın çalışıyorlardı. Havuzları gayet iyiydi. Denizi çok temizdi ve iskele olması ayrıca avantaj sağlıyordu. Bizim çok eğlendiğimiz bir tatil oldu. Sizlere de tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sunis Efes Royal Palace Resort & Spa
Sunis Efes Royal Palace Resort & Spa

-

Beklentilerimizin üstünde bir deneyim

Beklentilerimizin üstünde kalitede bir oteldi. Otelin manzarası çok güzeldi. Odalar temiz ve ferahtı. Yemekler çok lezzetli ve çeşit açısından yeterli seviyedeydi. Personel ise otelin en çok fark yaratan yanıydı. Hepsi çok güleryüzlü ve ilgiliydi. Animatörler arkadaş canlısıydı ve işlerini çok iyi yapıyorlardı. Çok keyifli bir tatil geçirdik sizlere de öneririz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dogan Beach Resort Spa Hotel
Dogan Beach Resort Spa Hotel

-

Aileler için çok uygun

Aileler için uygun ancak gençler için çok uygun olmayan bir yer. Yani özellikle 1-2 erkek arkadaş beraber gelip, takılma hayalleri kuruyorsa çok büyük hayal kırıklığına uğrar. Ancak dinlenmek için gelen ekipler buradan gayet mutlu ayrılır. Personelin güler yüzü ve otelin sessiz sakin ortamı ruhunuzu rahatlatıyor. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dogan Beach Resort Spa Hotel
Dogan Beach Resort Spa Hotel

-

Eğlenirken dinlenmek için uygun

Denize sıfır bir şekilde yapılmış bu otelde eğlenirken dinlenme fırsatı bulacaksınız. Odalar çok temiz ve düzenliydi. Personel güleryüzlü ve profesyoneldi. Yemekleri çok güzeldi. Genel olarak bizim çok memnun kaldığımız ve tekrar geleceğimiz bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dogan Beach Resort Spa Hotel
Dogan Beach Resort Spa Hotel

-

Otel çalışanları mükemmeldi

2 hafta boyunca burada kaldım ve tek bir sorun yaşamadım. Tüm otel çalışanlarına gösterdikleri ilgi ve alaka için teşekkür ediyorum. Onlar sayesinde çok rahat ve sakin bir tatil geçirebildim. Odalar inanılmaz derece temizdi ve rahattı. Herkese tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dogan Beach Resort Spa Hotel
Dogan Beach Resort Spa Hotel

-

Beklentileri düşürmekte fayda var

Muazzam kaliteli bir işletme değil ancak kendi standartları içerisinde gayet güzel bir otel. Odalar temizdi ancak çok konforlu değildi. Yemekleri güzeldi ancak kahvaltı biraz sorunlu gibiydi. Çok büyük beklentilerle gidilmemesi gereken ancak dinlenilebilecek bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dogan Beach Resort Spa Hotel
Dogan Beach Resort Spa Hotel

-

Huzurlu bir tatil yaptık

Beklentilerimi tamamiyle karşılayan çok eğlendiğim bir otel oldu. Huzurlu ve rahatlatıcı bir tatil yapmak isteyenler için doğru adres burası. Personel çok ilgili ve alakalı. İsteklerinizi hemen yerine getirmek için uğraşıyorlar. Odaları gayet bakımlı ve temizdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Hotel Grand Efe
Club Hotel Grand Efe

-

Tam bir aile yeri

Öncelikle otel tam bir aile yeri. Eşinizle, çocuğunuzla gönül rahatlığıyla gelinebilecek harika bir otel. Oda temizliğine diyecek laf yok. Her gün temizlenip çarşaflar havlular değiştirildi. Genel anlamda temizlik iyiydi. Yemekler doyurucu özellikle pideyi yapan abimize tekrar teşekkür ederiz, süperdi. Denize sıfır, hiç bir yer birbirine uzak değil, yorulmuyorsunuz. Çocuklu aileler için çocuk havuzu çok güzel, içindeki kaydırakları sayesinde çocuklar sudan çıkmak istemedi hiç. Olumsuz olarak söylenebilecek hiçbir şey yok. Sadece öneri olarak bir şey söylemek gerekirse animasyon ekibindeki arkadaşlar çok iyi ama sürekli aynı şeyi yaptıkları için biraz sıkılıyorsunuz. Yine de her şey güzeldi. Teşekkür ederiz. 😊

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Adalinda Hotel
Adalinda Hotel

-

Yemekler harika

Harika bir aile oteli. Yemekler harika, güler yüzlü bir aile. Kendi evimiz gibi ağırlandık. 2019 yılının rezervasyonunu bile yaptırdım. Denize 100 metre. Harika denizi var. Teşekkürler. Besim Uzunoğlu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hilsin Otel & Apart
Hilsin Otel & Apart

-

Sahipleri çok sıcakkanlı ve yardımsever

Odaları çok temizdi. Sahipleri de çok sıcakkanlı ve yardımsever insanlar. Sadık Bey'e teşekkür ediyoruz, bizi bu kadar güzel ağırladıkları için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hilsin Otel & Apart
Hilsin Otel & Apart

-

Geniş, rahat ve temiz

Hilsin Otel'e geçen yıl gelmiştik, memnuniyetimiz üzerine bu yıl da Hilsin Otel'i tercih ettik. Çok memnun kaldık umarım kısmet olursa önümüzdeki yıl tekrar burada kalmayı planlıyoruz. Geniş, rahat ve temiz odalarıyla konforlu bir tatil geçirdik, teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dilek Otel Gümüldür
Dilek Otel Gümüldür

-

Artık yeni mekânımız orası

2 gece kaldık, her şey çok güzeldi. Sessiz, sakin, çocuklu aile için çok güzel bir yer. Tam bir aile ortamı. Ev yemekleri ve çalışanların ilgileri ve hizmetleri güzeldi. Artık yeni mekânımız orası. Otel çalışanlarına çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sunis Efes Royal Palace Resort & Spa
Sunis Efes Royal Palace Resort & Spa

-

Çok kalite

Hotelin giriş anından çok iyi karşıladılar. Odaları muazzam. Manzara güzel. Mini bar ve oda temizliği çok iyi. Mini club çok güzel. Özellikle Aleyna ve Habibe Hanım çocuklarla çok ilgili. Özellikle Aleyna Hanım 1 numara. Yemek çeşitleri lezzetli ve mükemmel. Restoranlar temiz, personeller güler yüzlü. Gelecek tatil planımda ilk sırada olan bir hotel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hilsin Otel & Apart
Hilsin Otel & Apart

-

Bu tatilde çok eğlendik

O kadarrr tatil yaptık hiiiççç bu kadar eğlenip, bu kadar memnun kalmamıştık, hizmet sınırsız, güler yüz, tam bir aile ortamı, gidin siz de görün derim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hilsin Otel & Apart
Hilsin Otel & Apart

-

Mayo ve havlunuzu unutmayın

Hilsin Otel'i tesadüfen bulduk gerçekten çok temiz, güvenli bir yer gönül rahatlığıyla kalabilirsiniz. Ayrıca tekne gezisi yapmanızı tavsiye ederiz ilk defa gittik harikaydı mayo ve havlunuzu unutmayın.. Sadece internetinde biraz sıkıntı vardı ama buraya tatile geldik değil mi?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Boğaziçi
Hotel Boğaziçi

-

Denize nazır yeşil bahçe

İyi bir karşılama, ilgi ve alaka görmek isterseniz şayet tam yeri diyebilirim. Denize nazır yeşil bahçesiyle kahvaltınızı huzurla yapabileceğiniz çok sevimli ve mütevazi bir yer. Bir de dip not olarak belirtmeliyim ki yapmanız gereken hotelden ayrılmadan Ali Bey'in elinden lezzetli ve de harika sunumuyla akşam yemeği de yemeniz olacaktır. Son derece keyif aldığım bir tatil oldu. Sonsuz teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz Fatma Hanım. Tekrar görüşmek ümidiyle. Hoşçakalın.

25 Temmuz 2018, Çarsamba 15:46
Hotel Boğaziçi
Hotel Boğaziçi

-

Sevdiklerinizi alıp gelin

Hala vaktiniz varken sevdiklerinizi alıp gelin. Sizi gülümseten rengarenk anılar biriktirin. :) Ali Bey ve ekibi tüm enerjisiyle yanınızda olacaktır. Özenle hazırlanan aksam yemeği ve diğer sürprizler için bir teşekkür de buradan gelsin. :) Muhtemelen yollarımız tekrar kesişecek. O güne kadar fotoğraflarda biriken anları hatırlayıp gülümsemeye devam. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz Eda Hanım. Tekrar görüşmek ümidiyle. Hoşçakalın.

25 Temmuz 2018, Çarsamba 15:47
Demir Apart Otel
Demir Apart Otel

-

Seçeceğimiz ilk adres

Bu ilk tecrübemizdi apart otel olarak. Burayı tercih ettik. Aile ortamı oluşu, odaların temizliği, havuzun temiz oluşu… Güler yüzlü ekibinize, Meltem Hanım, İsmail Bey'e teşekkür ederiz her şey için. Bir dahaki seneye daha da uzun bir tatilde seçeceğimiz ilk adresimiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Her zaman bekleriz, bizi tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz efendim.

25 Temmuz 2018, Çarsamba 00:06
Süreyya Otel
Süreyya Otel

-

Güzel bir tesis

Öncelikle otel personeline ve işletme sahibi olan Tuncay Bey'e çok teşekkür ederiz. Ailece tatil yapılacak çok iyi ve güzel bir tesis. İlk defa gittik ve çok ama çok memnun kaldık. Ailecek gidilecek ve gerçek bir tatil zevki çıkarılacak bir tesis. Tekrar çok teşekkür ediyorum Tuncay Bey ve Semih Bey'e. En kısa zamanda tekrar gitmek ve görüşmek üzere saygılarımızla, Yel ailesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Bizler de sizlere teşekkür ederiz. Sizleri tanımak güzeldi. Selamlar.

23 Temmuz 2018, Pazartesi 11:45
Demir Apart Otel
Demir Apart Otel

-

Hizmet performansı dört dörtlüktü

Bugüne kadar ailemle yıldızlı yıldızsız pek çok yerde kaldım. Otele girmeden önce otel sahipleri pek çok vaatte bulundu ama otele girince hepsi unutuldu. Demir Apart'ta ise söylenilen her şey fazlasıyla yerine getirildi. Fiyat, kalite, hizmet performansı dört dörtlüktü. Seneye yine Demir Apart'ta olacağım kesin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz efendim.

25 Temmuz 2018, Çarsamba 00:08
Dilek Otel Gümüldür
Dilek Otel Gümüldür

-

İnanın memnun kalacaksınız

İlk önce yemekleriniz çok güzeldi bunun için çok teşekkür etmek istiyorum. Konfor ve hizmete söylenecek laf zaten çok. İşletmeci olan Hülya Hanım ve Sinan Bey'e ayrıca teşekkürler. Harika insanlarsınız. Herkese tavsiye ederim. İnanın memnun kalacaksınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Demir Apart Otel
Demir Apart Otel

-

Temizlik ilgi alaka mükemmel

Daha önceki kötü tecrübemizden dolayı tereddütümüz oldukça fazlaydı. Buraya gelip İsmail Bey ve eşi Meltem Hanım'la tanışıp odamızı gördüğümüzde hiçbir negatif düşüncemiz kalmadı. Buradaki son gecemiz. Ultra her şey dahil otellere değişmeyeceğimiz bir tatil geçirdik. Temizlik, ilgi, alaka mükemmel. Aile ortamı olduğu için ailenizle gönül rahatlığıyla gelebilirsiniz. Her şey için şimdiden çok teşekkürler İsmail Bey, Meltem Hanım ve ekibi. Seneye daha uzun bir tatilde görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Her zaman bekleriz, bizi tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz efendim.

25 Temmuz 2018, Çarsamba 00:09
Rosalinda Hotel
Rosalinda Hotel

-

Kafa dinlemek isteyenlere bire bir

Güler yüzlü Onur Bey ve ekibinin ilgisi çok iyiydi. Kafa dinlemek isteyenler ve aile olarak için birebir bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)