Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Menderes Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Menderes Otelleri

Menderes için {{ (filteredHotels).length}} / 53 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Menderes Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Menderes ilçesi, İzmir'in güneyinde yer alan, Akdeniz ikliminin hüküm sürdüğü, birbirinden güzel kıyı, koy, turistik işletme ve tesisleri ile İzmir'in potansiyeli yüksek turistik ilçelerindendir.
Menderes kara yolu ile İzmir il merkezine 20 km mesafededir. İzmir/Aydın demir yolu ve kara yolu ilçe sınırlarından geçmektedir.

Menderes kültür ve tarihi dokusuyla çok tercih edilmekle birlikte, yaz aylarında en çok talep gören beldesi Gümüldür'dür. Menderes otellerinin hemen hepsi Gümüldür beldesinde yer almaktadır. Deniz kenarında olan Gümüldür'deki Menderes otelleri daha çok geniş arazi üzerine kurulmuş olan tatil köylerinden ya da lüks tatil otellerden oluşuyor.

Menderes otelleri birkaç dönümlük arazi üzerine kurulmakla birlikte, butik otel özelliği de taşıyor. Çünkü binalar 2 katlı şekilde arazi üzerinde dağınık durumda bulunuyor. İzmir Menderes otelleri arasında dilerseniz çok katlı olan, lüks ve kaliteli tesisler de var. Yüzme havuzlarının, basketbol sahalarının bulunduğu bu tesisler de oldukça çok talep görüyor.

İzmir Menderes otelleri arasında dilediğiniz gibi yarım pansiyon ya da tam pansiyon hizmeti alabilirsiniz. Menderes otellerinin hemen önünde uzun bir Gümüldür sahili olduğunu belirtelim. Yaklaşık 6 km boyunca uzanan Gümüldür plajı aynı zamanda mavi bayrak sahibi.

Günümüzün yavaş yavaş keşfedilen beldelerinden biri olan bu İzmir beldesinde yer alan Menderes otellerinde konaklayarak, hem Ege'nin eşsiz güneşinden faydalanabilir, hem de sessiz sakin bir tatil geçirebilirsiniz.

Menderes otelleri hem kaliteleriyle hem de sezon boyu sunduğu uygun fiyatları ile göz dolduruyor.
İzmir'e yaklaşık 50 km uzaklıkta bulunan Menderes tatilcilerin konaklama için tercih ettiği yerler arasında bulunuyor. Menderes otelleri hem kaliteleriyle hem de sezon boyu sunduğu uygun fiyatları ile göz dolduruyor.

Menderes otellerine baktığımızda çok sayıda tesis görmesek de var olan otellerin kaliteli, iyi hizmet veren, uygun fiyatlı tesisler olduğunu görüyoruz. Menderes otel fiyatları yılın her dönemi farklı bütçelere hitap ediyor ve uygun konaklama koşulları sunuyor.

İzmir Menderes otel fiyatları yaz aylarında yükseliyor ve gecelik ortalama 80-90 TL'den başlıyor. Bu fiyatlara hemen her Menderes otelinde kahvaltı da dahil oluyor. Dileyen tatilciler tam pansiyon ya da her şey dahil konaklama da yapabiliyor.

Menderes otel fiyatları kış aylarında daha ekonomik seçenekler sunuyor tatilcilere. Düşük sezon olarak bilinen kış ve bahar aylarında 60-70 TL'den başlayan Menderes otel fiyatları daha ekonomik ve uygun bir konaklama fırsatı sunuyor tatilcilere.

İzmir Menderes otel fiyatlarından ucuz şekilde yararlanmak ve uygun bir konaklama yapmak isterseniz erken rezervasyon döneminde seçtiğiniz Menderes otelinde yerinizi ayrırtabilirsiniz.

Menderes Hakkında
Menderes İzmir iline bağlı bir ilçedir. Menderes, eskiden merkez ilçeye bağlı bir bucak olan Cumaovası, 19/06/1987 tarihli ve 3397 sayılı yasa uyarınca Değirmendere bucağı da katılarak adı Menderes biçiminde değiştirilmiş ve Menderes ilçesi olmuştur.
Menderes Belediyesi 1950 yılında kurulmuştur.Menderes ilçe nüfusu 53379 dur. Menderes ilçesinin en önemli yükseltileri Çatalkaya ve Gümüşsu Dağlarıdır. Menderes akarsu yönünden fakir bir ilçedir. Menderes'te Karakuyu, Görece, Kısık, Tahtalı ve Develi çayları birleşerek Bulgarca çayına kavuşmaktadır. MEnderes'te Sandı ve Balaban Gölet'leri ilçe tarım alanlarının sulamasında büyük fayda sağlamaktadır.

Menderes'in iklimi İzmir iline benzer. Menderes'te kış aylarında nadişr olarak soğuk görülür. Menderes yazın imbat eser.Menderes ormanlarında genelde kızılçam cinsi ağaç yetişir. MEnderes'te nadiren fıstık çamı ve karaçam ağaçlarına da rastlanır. Her yıl yaşanan büyük orman yangınları ne yazıkki Menderes'in Yeniköy, Sandı, Efemçukuru, Değirmendere ve Ahmetli sırtlarını süsleyen bu güzel ağaçları yok etmektedir.

Menderes doğal özellikleri bakımından Ege'deki 9 turistik bölgeden birisi olan Özdere ve Satsuma mandalininin bölgesi olan Gümüldür'ü kendi sınırları içine almaktadır. Menderes'te yaşayanların ekonomik gelirleri yoğun olarak tarıma dayalıdır. Menderes yüzölçümünün 938'i tarım alanıdır. Menderes'te polikültür tarım yapılmakta olup, Menderes'te yetiştirilen en önemli tarım ürünleri narenciye ve üzümdür. Menderes'te gerçekleşen narenciye üretimi, ülke üretiminin 1/3'ü kadardır. Menderes'te zeytincilik, sera sebzeciliği ve çiçekçiliği, pamuk, tütün, susam, çeşitli meyve ve sebze tarımı da yapılmaktadır. Menderes'in 28.028 hektar tarım arazisinin 14.794 hektarı tarla, 1.295 hektarı sebze, 20 hektarı çiçek 4.030 hektarı bağ, 275 hektarı meyve, 9.870 hektarı narenciye 6.564 hektarı zeytin ve 4.574 hektarı ise koru, orman, çayır otlak ve yerleşim alanıdır.

Menderes sanayi ve ticareti yer yer farklılıklar gösterir. Menderes'te sanayi kuruluşları bulunmasına rağmen tarım ürünleri ile turizm faaliyetleri ilçe ekonomisinde önemli bir paya sahiptir. Menderes'te Kısıkköy sınırları içinde bir organize sanayi sitesi bulunmaktadır. Menderes'te ayrıca Etibank Perlit İşletmesi, sünger fabrikası, çinko destilasyon işletmesi, tarım makinaları, elektrikli ev aletleri, plastik ürünleri, çeşitli tekstil ve deri ürünleri, döküm itfaiye araçları onarım fabrikası İle tel örgü ve çivi fabrikaları Menderes'teki önemli sanayi kuruluşlarıdır. Menderes'te ayrıca mobilya ve ağaç işleri atölyeleri, narenciye ürünleri, ambalajlama ve kasa yapım fabrikaları, zeytinyağı kombinaları, tavukçuluk işletmeleri, tekel yapraktütün bakım atölyeleri ve su işletmeleri Menderes'in diğer önemli sanayi tesis ve işletmeleri arasındadır. Menderes'te el sanatları da gelişmiştir. Menderes'in Görece köyünde boncuk üretimi yapılmaktadır. Menderes'te evlerde makrame ve iğne oyası işleri de yapılmaktadır. Menderes'in turizm gelirleri, ekonomiye çok büyük katkıda bulunmaktadır. Ahmetbeyli, Gümüldür ve Özdere'deki toplam yatak kapasitesi 7.000 civarındadır. Bu işletmeler 3 yıldızlı otellerden, motel kamping ve pansiyonlardan oluşmaktadır.

Menderes otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
8
0 (232) 532 00 10
Hotel Boğaziçi
Hotel Boğaziçi
İnönü Mah. Meryem Ana Cad. No. 62
Menderes / İzmir
Türkiye

-

Otel ekibi çok güzel karşıladı bizi, alakalarından çok memnun kaldık. Odalar için temizlik konusunda rahat olabilirsiniz. Kahvaltı çok iyiydi. Otelin netteki resimlerine bakıp gitmiştik, eksiği var fazlası yok diyebilirim resimler için. İçiniz rahat olsun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (232) 532 00 10
Hotel Boğaziçi
Hotel Boğaziçi
İnönü Mah. Meryem Ana Cad. No. 62
Menderes / İzmir
Türkiye

-

Otelin konumu ve manzarası çok iyi. Personel oldukça samimi ve sıcakkanlıydı. Kahvaltı doyurucu ve kaliteli. Otel yenilendiği için odalar güzelleşmiş ve hepsi denizi görüyor. İmkanları herkesi tatmin edici düzeyde diye düşünüyorum. Teşekkür ederiz

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (232) 532 00 10
Hotel Boğaziçi
Hotel Boğaziçi
İnönü Mah. Meryem Ana Cad. No. 62
Menderes / İzmir
Türkiye

-

Yeni açılmış bir otel. Dekorasyonu güzeldi. Personel bizi memnun etmek için ellerinden gelen her şeyi yaptı, teşekkür ederiz. Odamız temizdi. Kaliteli ve düzenli bir tesis. Ev hissi veriyor kişiye. Her şey çok güzeldi. Tekrar gelmeyi planlıyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (232) 532 00 10
Hotel Boğaziçi
Hotel Boğaziçi
İnönü Mah. Meryem Ana Cad. No. 62
Menderes / İzmir
Türkiye

-

Güzel bir bahçesi var, çocuklar için havuzun da olduğu. Kahvaltısı manzara eşliğinde çok güzeldi. Otel ve odalar tertemiz. Çalışanlar oldukça ilgili. Aracınızla gelebilirsiniz, park problemi yok. Plajlar otele 5-10 dk yürüme mesafesinde. Alaçatı merkeze de araçla 5 dkda varılıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (232) 532 00 10
Hotel Boğaziçi
Hotel Boğaziçi
İnönü Mah. Meryem Ana Cad. No. 62
Menderes / İzmir
Türkiye

-

Konumu çok avantajlı. Liman karşısında yer alıyor, güzel bir deniz manzarası var yani. Otelin havuzu ve geniş bir bahçesi mevcut. Kahvaltısını çok beğendik. Otel yeni restore edilmiş, o yüzden tüm eşyalar yepyeniydi. Personel güleryüzlü ve ilgili.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (232) 532 00 10
Hotel Boğaziçi
Hotel Boğaziçi
İnönü Mah. Meryem Ana Cad. No. 62
Menderes / İzmir
Türkiye

-

Eşimle birlikte konakladık, güzel bir butik otel. Yemekleri lezzetliydi. Tüm ekip tarafından sıcakkanlı karşılandık, yardımseverler oldukça. Otel ve odalar temizdi. Manzarası çok güzel, eminim seveceksiniz. Sessiz sakin güzel bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (232) 532 00 10
Hotel Boğaziçi
Hotel Boğaziçi
İnönü Mah. Meryem Ana Cad. No. 62
Menderes / İzmir
Türkiye

-

İyi imkanları olan küçük ve şirin bir otel. Odalar büyük ve temizdi. Harika bir kahvaltısı var, ihtiyacınız olan her şey mevcut. Personel oldukça dostça davranıyor ve misafirperverler. ve accomodating. Bahçede güzel bir alanı var. Tavsiye ederiz

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (232) 532 00 10
Hotel Boğaziçi
Hotel Boğaziçi
İnönü Mah. Meryem Ana Cad. No. 62
Menderes / İzmir
Türkiye

-

Otel binası tamamen yenilenmiş. Alaçatı Limanı'na yakın bir konumda kalıyor. Personel çok samimi ve sıcakkanlı. Kahvaltı harika. Çevredeki kaliteli restoranlara ve sahil kulübüne yakın. Araçla otele gelmeniz daha avantajlı diye düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (232) 532 00 10
Hotel Boğaziçi
Hotel Boğaziçi
İnönü Mah. Meryem Ana Cad. No. 62
Menderes / İzmir
Türkiye

-

Fiyatlar çok makul ve manzara bana cennetteymişim gibi hissettirdi. Su gördüğüm en berrak suydu, plajı güzeldi. Ayrıca, kahvaltı mükemmel ve personel yardımcı olabilmek için etrafınızda dört dönüyor. Burada kalmak bir zevkti. Kesinlikle mümkün olan en kısa sürede geri geleceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (232) 532 00 10
Hotel Boğaziçi
Hotel Boğaziçi
İnönü Mah. Meryem Ana Cad. No. 62
Menderes / İzmir
Türkiye

-

Burayı çok sevdik! Manzara muhteşem. Odalar küçük ama birkaç gün için yeterli. Personel çok anlayışlı ve nazik. Otel Bahçesi çocuklar için çok güzel, onlar oyun oynarlarken ebeveynler de Alaçatı Limanı'nın güzel manzarasını izleyebilirler. Tekrar geleceğiz!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 29 12
Deniz Kızı Butik Otel
Deniz Kızı Butik Otel
İnönü Mh. Meryemana Cad.No:35
Menderes / İzmir
Türkiye

-

Çok güzel bi deneyim yaşadık diyemem ama memnuniyetsizliğe dair de bir şey yoktu ortalama keyifli bir otel

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 29 12
Deniz Kızı Butik Otel
Deniz Kızı Butik Otel
İnönü Mh. Meryemana Cad.No:35
Menderes / İzmir
Türkiye

-

Acil bi şekilde karar vermemize rağmen çok güzel bi deneyim yaşadık otelden çok memnun kaldık odalar çok ferah

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 29 12
Deniz Kızı Butik Otel
Deniz Kızı Butik Otel
İnönü Mh. Meryemana Cad.No:35
Menderes / İzmir
Türkiye

-

(yorum yapılmamış)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 29 12
Deniz Kızı Butik Otel
Deniz Kızı Butik Otel
İnönü Mh. Meryemana Cad.No:35
Menderes / İzmir
Türkiye

-

Genel olarak memnun kaldım ne eksik ne fazla

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 600 29 12
Deniz Kızı Butik Otel
Deniz Kızı Butik Otel
İnönü Mh. Meryemana Cad.No:35
Menderes / İzmir
Türkiye

-

Yatak çok küçüktü çok fazla kullanışlı eşya yoktu

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 43 36
Dogan Beach Resort Spa Hotel
Dogan Beach Resort Spa Hotel
Orta Mahalle Doğan Sokak No:34
Menderes / İzmir
Türkiye

-

Otelde tam bir aile ortamı hakim,çok sevimli ve güzel.Odaların temizliği her gün yapılıyor.Çıkan yemekler lezzetli.Her istediğiniz anında yerine getiriliyor,kendi evimizde gibi hissettik.Güler yüzle ve samimiyetle karşılandık.Resepsiyonda bulunan hanımefendiye teşekkürler.Karşılandığımız gibi aynı şekilde uğurlandık.Erol Bey'e ve ekibine çok teşekkür ederiz.Seneye tekrar geliyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 43 36
Dogan Beach Resort Spa Hotel
Dogan Beach Resort Spa Hotel
Orta Mahalle Doğan Sokak No:34
Menderes / İzmir
Türkiye

-

Otelin çevresi güzel,plaja ve denize sıfır.Odaların ve etrafın düzeni,temizliği eksiksizdi.Yemeklerin lezzeti güzel.Personel misafirlerle çok ilgili.Ortamı sessiz,sakin ve samimi.Eğer hem dinlenmek hem de denizden istifade etmek istiyorsanız burası harika bir otel.Geldiğinizde kesinlikle güzel bir tatil geçireceksiniz.Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 43 36
Dogan Beach Resort Spa Hotel
Dogan Beach Resort Spa Hotel
Orta Mahalle Doğan Sokak No:34
Menderes / İzmir
Türkiye

-

Sakinliğin tek adresi diyebilirim.14 gün konakladım ve buradaki tatilimin bitmesini hiç istemedim.Kendimi kaldığım süre boyunca evimde gibi hissettim.Umarım buraya geldiğinizde o güzel atmosferi yaşarsınız.Odadaki eşyalar yeni ve sorunsuz.Doğan Bey ve ekibini daha şimdiden özlüyorum,tekrardan görüşmek üzere.Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 43 36
Dogan Beach Resort Spa Hotel
Dogan Beach Resort Spa Hotel
Orta Mahalle Doğan Sokak No:34
Menderes / İzmir
Türkiye

-

Geçen sene ve ondan önceki sene gittiğim otellerde beklediğimi bulamadım ancak burası öyle değildi.Ne isterseniz,neye ihtiyacınız olursa olsun sizinle hemen ilgileniyorlar ve yüzünüzü güldürmeye çalışıyorlar.Ailenizle huzurlu ve rahat bir konaklama yapmak için çok ideal bir tesis.Doğan Bey'e ayrıca teşekkür ediyorum,izimle çok ilgilendi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 98 99
Dilek Otel Gümüldür
Dilek Otel Gümüldür
Deniz Caddesi No:3
Menderes / İzmir
Türkiye

-

sahibi ve işletmecisi Sinan bey eşi hülya hanıma ne kadar teşekkür edeceğimi ve nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum. güler yüzlü hizmet anlayışı lezzetli yemekler mükemmel bir tatil oldu bizim için. bu muhteşem tatil için çok teşekkürler

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 98 99
Dilek Otel Gümüldür
Dilek Otel Gümüldür
Deniz Caddesi No:3
Menderes / İzmir
Türkiye

-

ilk kez bir otelden çıkış yaptığım için kendimi kötü hissettim. fiyatına göre verdikleri hizmet çok çok iyi. oteli ekibinin hepsi çok saygılı çok ilgili çok düzgün insanlar gitmek isteyeceğiniz her yere yakın. memnun kaldık

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 98 99
Dilek Otel Gümüldür
Dilek Otel Gümüldür
Deniz Caddesi No:3
Menderes / İzmir
Türkiye

-

Disco+bar,kapalı restoran,lobi ve bahçeye sahip. Akşamları bahçede sinema gösterimi yapılıyor. Akşam yemekleri menü şeklinde odaları temiz yemekleri şahane personellerin hepsine ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 98 99
Dilek Otel Gümüldür
Dilek Otel Gümüldür
Deniz Caddesi No:3
Menderes / İzmir
Türkiye

-

Denize 150mt. uzaklıkta yürüyerek gidiyorsunuz yani Denizi mavi bayraklıdır ayrıca mavi bayrak deniz suyunun temizliğine göre verilen bir sembol. aile işletmesi. çalışanları çok ilgili ve yardımsever. merkezi konumda

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 98 99
Dilek Otel Gümüldür
Dilek Otel Gümüldür
Deniz Caddesi No:3
Menderes / İzmir
Türkiye

-

Dilek Otel İZMİR merkeze 50km. uzaklıkta,Adnan Menderes Havaalanına 30km. uzaklıkta Kuşadası - Seferihisar karayollarıüzreinde . Bu merkezelere her an düzenli otobüs var. odaları normal boyutlarda. her şeyden önemlisi temizdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 98 99
Dilek Otel Gümüldür
Dilek Otel Gümüldür
Deniz Caddesi No:3
Menderes / İzmir
Türkiye

-

Sahilde otele ait şezlong ve şemsiyelerden yararlanabiliyorsunuz. burada kalmaktan cok memnunum. fiyatı da bence ıugın her kesime hitap ediyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 98 99
Dilek Otel Gümüldür
Dilek Otel Gümüldür
Deniz Caddesi No:3
Menderes / İzmir
Türkiye

-

bütün odalar klima merkezi telefon temiz ve hijyenik tuvalet banyolar saç kurutma makinesi balkon uyandırma servisi televizyon ve 24 saat hızlı oda servisi var. harika bir otel barlar sokağına yakın

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 98 99
Dilek Otel Gümüldür
Dilek Otel Gümüldür
Deniz Caddesi No:3
Menderes / İzmir
Türkiye

-

her bir çalışanı kaldığımız süre hizmette hiç kusur etmediler. eşsiz ve çok memnun kaldığımız bir hizmet sundular. bence bu otelde her şey misafirlerin istediğine göre. personeli güleryüzlü. kesinlikte gümüldürde dilek oteli tavsiye ediyorum

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 98 99
Dilek Otel Gümüldür
Dilek Otel Gümüldür
Deniz Caddesi No:3
Menderes / İzmir
Türkiye

-

odaları ve yatakları çok konforlu buldum. bir de kim dizayn etmişse odaları çok zevkli biriymiş kendileri. olağanüstü doğa güzelliğinin yanına müthiş hizmet kalitesini eklemişler çok memnun ayrıldım. tavsiye ederim pişman olacağınızı düşünmüyorum. odalar klimalı ve deniz manzaralı

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 98 99
Dilek Otel Gümüldür
Dilek Otel Gümüldür
Deniz Caddesi No:3
Menderes / İzmir
Türkiye

-

çok sıcak bir hoşgeldin ile karşılıyorlar sizi otele girdiğiniz ilk anda. çeşme ve kuşadası arasında kalmış harika bir yer plajındaki kumları bile çok güzel. otel yönetimi her sorununuzla yakından ilgileniyor. denize yakın

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 32 26
Adahan Hotel Gümüldür
Adahan Hotel Gümüldür
Sahil Caddesi, No:16
Menderes / İzmir
Türkiye

-

Otelin denize sıfır olması ve yeni olması konforu sunuyor. Beş gün kaldım ve hiç canım sıkılmadı. Akşamları otelin az ilerisinde gece pazarına gezmeye gitmek, geldikten sonra otelin canlı müziği dinlemek insanı hem eğlendiriyor hem de dinlendiriyor. Yemekleri çok güzel ve otel tertemiz. Otelin sahibi çok titiz birisi, her şeyin eksiksiz düzenli olmasına dikkat ediyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 602 32 26
Adahan Hotel Gümüldür
Adahan Hotel Gümüldür
Sahil Caddesi, No:16
Menderes / İzmir
Türkiye

-

Aslında en güzel butik otellerden diyebilirim. Az sayıda insan, havuz, denize sıfır konum, sokağında gece pazarı ve İzmir'e 55 km. Daha ne olsun? Otel sahibi Ayhan Bey ve oğlu Talha müşterilerle sürekli iç içeler. Odalar gayet temiz, klimalı ve balkonlu. Oda-kahvaltı ya da yarım pansiyon seçeneği bence harika. Yemekler az sayıda misafir olduğu için gayet lezzetli yapılmakta. Kısacası kalabalığı sevmeyenler için tavsiye ettiğim bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 32 26
Adahan Hotel Gümüldür
Adahan Hotel Gümüldür
Sahil Caddesi, No:16
Menderes / İzmir
Türkiye

-

Hafta sonu İzmir'den uzağa gitmek istemeyen veya Gümüldür bölgesini gezmeye gelenler için klasik aile işletmelerinin dışında kalan kaliteli bir otel. Bu fiyatlara Gümüldür bölgesinde havuzu olan ve denize sıfır bir işletme bulmak çok zor. Kesinlikle gelip kalın, tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 602 32 26
Adahan Hotel Gümüldür
Adahan Hotel Gümüldür
Sahil Caddesi, No:16
Menderes / İzmir
Türkiye

-

Adahan Otel ,Erdal Bey'in ailesiyle birlikte işletmeciliğini yaptığı ve evinizde gibi huzurlu hissettiğiniz dinlenme tesisi. Özellikle çocuklar için havuz olması ,eğlenmeleri ,güvenlik açısından çok önemli.Her yemek öncesi personelin titizlikle ortamı temizlemesi bile önemli bir ayrıntı. Kısacası huzur,dinlenme,beslenme hepsi bir arada. Şiddetle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (232) 532 02 07
Butik Eren Otel
Butik Eren Otel
Gümüldür Fevzi Çakmak Mah. 6213 Sokak no:3
Menderes / İzmir
Türkiye

-

Nisan ayı olduğu için heralde her yerde sinek vardı. Dekorlar güzel ve kaliteliydi.Şampuan, terkik ve wifi hızında bir takım sıkıntılar vardı. İşletmeciler sıcakkanlı ve güler yüzlüydü. Bina yeni durumda ve birçok eşya daha yeniydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
3
0 (232) 532 02 07
Butik Eren Otel
Butik Eren Otel
Gümüldür Fevzi Çakmak Mah. 6213 Sokak no:3
Menderes / İzmir
Türkiye

-

Eren Otelin ücreti gayet makuldü. Fiyat rezervasyon yaptırdığımızdan farklıydı. Bunu duyunca itiraz ettik. En sonunda fiyatta anlaştık. Ama odaya çıktığımızda odanın pisliğini görünce otelden apar topar ayrılmak zorunda kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (232) 532 02 07
Butik Eren Otel
Butik Eren Otel
Gümüldür Fevzi Çakmak Mah. 6213 Sokak no:3
Menderes / İzmir
Türkiye

-

3 gün boyunca Butik Eren Otel'de konakladık. Samimi ve huzurluydu aradığımız aile ortamını bulduk. Odalar geyet temizdi. İlgi ve alaka yerindeydi. Fiyatların karşılığını kesinlikle alıyorsunuz. Temiz ve kaliteli bir tatil için kesinlikle öneriyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (232) 532 02 07
Butik Eren Otel
Butik Eren Otel
Gümüldür Fevzi Çakmak Mah. 6213 Sokak no:3
Menderes / İzmir
Türkiye

-

Eren Otel'e tesadüfen uğradık. Fiyata göre kesinlikle hakediyor. Ekonomik ve kaliteli ayrıca gayet güvenliydi. İşletme sahipleri oldukça samimi ve ilgiliydi. Son derece memnun kaldık. Tekrar tercih edilecek bir deneyimdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (232) 532 02 07
Butik Eren Otel
Butik Eren Otel
Gümüldür Fevzi Çakmak Mah. 6213 Sokak no:3
Menderes / İzmir
Türkiye

-

Son derece memnun kaldık Buti Eren Otelden. Temiz odalara sahipti. Yemekler harikaydı. Ümit bey ve ekibi gerçekten ilgiliydi. Samimiyeti ve güvenilirliğiyle tam bir aile oteliydi. Gitmeyi düşünenler kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (232) 532 02 07
Butik Eren Otel
Butik Eren Otel
Gümüldür Fevzi Çakmak Mah. 6213 Sokak no:3
Menderes / İzmir
Türkiye

-

Harikaydı. Kesinlikle tavsiye ederim. Çalışanlar güler yüzlü ve yardım severdi. Kahvaltısı İzmir'in en iyi kahvaltısıydı. Fiyatlar oldukça uygundu. Muazzam bir terasa sahip. Hijyen açısından da gönül rahtlığıyla deneyebileceğiniz bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (232) 532 02 07
Butik Eren Otel
Butik Eren Otel
Gümüldür Fevzi Çakmak Mah. 6213 Sokak no:3
Menderes / İzmir
Türkiye

-

Otelin terası muhteşemdi. Personel gerçekten samimi ve güler yüzlüydü. Müşteriden ziyade kendimi misafir gibi hissettim. En güzeli ise kahvaltıydı.Otel temiz ve rahattı. Gittiğinizde kesinlikle kahvaltı seçeneğiyle gidin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (232) 532 02 07
Butik Eren Otel
Butik Eren Otel
Gümüldür Fevzi Çakmak Mah. 6213 Sokak no:3
Menderes / İzmir
Türkiye

-

Hayatımda kaldığım en güzel oteldi. Kendimizi evimizde kadar rahat hissettik. Çalışanlar güler yüzlü ve sıcak kanlıydı. Terasta muazzam huzurlu bir kahvaltı yaptı. En kısa zamanda tekrar gitmeyi düşünüyoruz. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (232) 532 02 10
Süreyya Otel
Süreyya Otel
Liman Evleri Girişi No: 1
Menderes / İzmir
Türkiye

-

Bahçesinde bulunan büyük havuzuyla birlikte özellikle akşamları bahçede çok güzel bir görüntü oluyor. Daha önce kısa süreli kalmıştık, tekrar ziyaret ettik. Temizliği ve samimi hizmetlerinden bir şey kaybetmemişler. Başarılı bir şekilde hizmet vermeye devam ediyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (232) 532 02 10
Süreyya Otel
Süreyya Otel
Liman Evleri Girişi No: 1
Menderes / İzmir
Türkiye

-

Otel sizi büyük havuzu ve bahçesiyle karşılıyor. Biz uygun fiyatı ve denize yakın olması nedeniyle tercih ettik. Verilen hizmetten de memnun kaldık. Temizliği ve düzeni yeterli düzeydeydi. Tekrar tekrar tercih edebileceğiniz düzeyde bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (232) 532 02 10
Süreyya Otel
Süreyya Otel
Liman Evleri Girişi No: 1
Menderes / İzmir
Türkiye

-

Fiyatına oranla gerçekten kaliteli, temiz ve güler yüzlü bir hizmet aldık. Sabah akşam yemeklerinin dışında kafesinde dondurulmuş gıdalarla hazırlanan yiyecekler de bulunuyor. Havuzunu beğendik. Deniz birkaç dakikada ulaşılabilecek mesafede.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (232) 532 02 10
Süreyya Otel
Süreyya Otel
Liman Evleri Girişi No: 1
Menderes / İzmir
Türkiye

-

Otel biraz eski ve bazı kısımları artık onarım veya yenilenmek istiyor ama çok abartılacak kadar değil. Fiyatı oldukça uygun. Ufak tefek sorunlar yaşadık fakat hemen çözüldü, ilgi ve alaka konusunda çok iyiler. Derin ve büyük bir havuzu da vardı, gayet temizdi. Yemekler lezzetli ancak çeşit konusunda sorunlar var, daha fazla çeşit olmasını isterdim. İlgi ve alakaları için teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (232) 532 02 10
Süreyya Otel
Süreyya Otel
Liman Evleri Girişi No: 1
Menderes / İzmir
Türkiye

-

Müşterilere karşı fazlasıyla ilgililer, herhangi bir sorununuzu hemen çözüyorlar. Lezzetleri oldukça lezzetliydi. Otelin konumu oldukça sakin bir yerde. Aracınız ile iki dakika sürede plaja ulaşmanız mümkün. Büyük ve temiz bir havuzu da mevcut.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (232) 532 02 10
Süreyya Otel
Süreyya Otel
Liman Evleri Girişi No: 1
Menderes / İzmir
Türkiye

-

Gittik kaldık. Gidenlerin de pişman olmayacağını düşünüyoruz. Tertemiz havuzu, pırıl pırıl olan denize yakınlığı, güler yüzlü hizmeti ile kesinlikle pişmanlık yaratmayacaktır. Fiyatları da gayet hesaplıydı, hizmetleri için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (232) 532 02 10
Süreyya Otel
Süreyya Otel
Liman Evleri Girişi No: 1
Menderes / İzmir
Türkiye

-

Ailecek gidibileceğiniz küçük sakin bir ortam. Denize yakın olması güzel bir avantaj. Havuzunun temiz olmasından ve yemeklerinden ailecek memnun kaldık. Yolumuz bu tarafa düştüğünde tekrar kalmayı düşünüyoruz, yüksek beklentileriniz yoksa tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (232) 532 02 10
Süreyya Otel
Süreyya Otel
Liman Evleri Girişi No: 1
Menderes / İzmir
Türkiye

-

Çalışanların davranışları gayet iyiydi, samimi davranıp ilgileniyorlar müşteriler ile. Odalar çok iyiydi diyemem ancak kötü de değildi, elden geçmek istiyor. Yemekte suyu sayılı vermelerine şaşırdık, yemek çeşitliliği ve imkanları düşük.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (232) 532 02 10
Süreyya Otel
Süreyya Otel
Liman Evleri Girişi No: 1
Menderes / İzmir
Türkiye

-

Fiyatının uygun olması sebebiyle tercih ettik. Fiyatına oranla başarılı bir hizmet veriyorlar. Havuzunun büyüklüğü yeterli, denize de yürüme mesafesinde. Yemekleri bence lezzetliydi, uygun fiyata tercih edebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)