Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Güzelbahçe Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Güzelbahçe Otelleri

Güzelbahçe için {{ (filteredHotels).length}} / 3 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Güzelbahçe Otelleri - En Uygun Güzelbahçe Otel Fiyatları

İzmir'in sahil şeridinde yer alan Güzelbahçe, muhteşem deniz manzarası ve yeşil alanlarıyla şehrin en güzel noktalarından biri…
İzmir'in yarımada bölgesinde bulunan Güzelbahçe, Ege Denizi'nin eşsiz manzarasını gözler önüne seriyor. Konak, Narlıdere, Seferihisar ve Urla ile komşu olan Güzelbahçe, İzmir Merkez'e 24 km mesafede yer alıyor. 6,5 km uzunluğunda bir sahil şeridine sahip olan Güzelbahçe, pek çok yürüyüş alanına ve halk plajına ev sahipliği yapıyor.

Güzelbahçe'nin İzmir-Çeşme otoyolu üzerinde bulunması, ilçenin turizm alanında hareketlilik kazanmasında en önemli etkenlerden biri. Hem deniz kenarında yer alması, hem sahip olduğu eşsiz güzellikler, hem de kolay ulaşılabilir bir noktada olması, Güzelbahçe'yi konaklama alanında tercih edilebilir kılıyor.

Güzelbahçe otellerinde konakladığınız süre boyunca, şehrin farklı noktalarına rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Toplu ulaşım olanaklarına yakın olan Güzelbahçe otellerinden, İzmir'in dilediğiniz bölgesini gezme şansına sahipsiniz.

Güzelbahçe otellerinin en önemli özelliklerinden biri de, eşsiz bir deniz manzarasına sahip olmaları. Rahat konaklama birimleriyle misafirlerin konforunu ön planda tutan Güzelbahçe otelleri, iş ya da turistik amaçlı yapılacak olan konaklamalar için son derece ideal.

Siz de, herhangi bir sebepten dolayı İzmir'e gelmeyi planlıyorsanız eğer, konaklamak için Güzelbahçe'yi tercih edebilir ve Güzelbahçe otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Ege Denizi'nin muhteşem manzarasını gözler önüne seren Güzelbahçe otelleri, fiyatlarıyla da oldukça dikkat çekici…
Konak, Narlıdere, Seferihisar ve Urla ile komşu olan Güzelbahçe, İzmir'in yarımada bölgesinde yer alan şirin bir ilçe. İzmir Merkez'e 24 km mesafede bulunan Güzelbahçe, 6,5 km uzunluğunda bir sahil şeridine sahip. Ege Denizi'nin en görkemli manzaralarından birine şahit olacağınız Güzelbahçe'nin sahil şeridinde, pek çok halk plajı ve yürüyüş alanı yer alıyor.

Güzelbahçe son zamanlarda, özellikle turizm alanında yoğun bir şekilde hareketlenmeye başladı. Elbette ki bunda Güzelbahçe'nin İzmir – Çeşme otobanı üzerinde bulunmasının da etkisi büyük. Bununla birlikte, deniz kenarında yer alıyor oluşu da, ilçeyi en çok ziyaret edilen yerlerden biri yapıyor. Güzelbahçe, konaklama açısından da hem sahip olduğu doğal güzellikler, hem de kolay ulaşabilir bir noktada olması nedeniyle tercih ediliyor.

Güzelbahçe otellerinin şehrin farklı noktalarına rahatlıkla ulaşım sağlanabilen bir konumda olması, Güzelbahçe otel fiyatlarını da doğrudan etkiliyor. Özellikle toplu ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde olan Güzelbahçe otellerinin fiyatları, diğerlerine nazaran bir tık daha yukarılarda seyrediyor.

Güzelbahçe otel fiyatlarını etkileyen diğer bir unsur da deniz manzarası. Deniz manzarası, sadece otelin değil, otel içerisindeki odaların fiyatlarına da etki ediyor. Bununla beraber, özellikle iş amaçlı konaklamalarda tercih edilen otellerin hizmet kaliteleri üst düzey olduğundan, bu otellerin de fiyatları diğerlerine göre biraz daha yüksek. Ancak şunu söyleyebiliriz ki, Güzelbahçe otel fiyatları, her gelir düzeyine hitap edebiliyor.

Siz de yakın bir zaman içerisinde, iş ya da turistik gezi amacıyla İzmir'e gelmeyi planlıyorsanız eğer, konaklamak için Güzelbahçe'yi tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Güzelbahçe otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Güzelbahçe otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Güzelbahçe Hakkında
İzmir'in kıyı ilçelerinden biri olan Güzelbahçe, yarımada bölgesinde bulunur.
Güzelbahçe, İzmir'in yarımada bölgesinde yer alan ilçelerden biridir. Kuzeyinde Ege Denizi olan Güzelbahçe; Konak, Narlıdere, Seferihisar ve Urla ile komşudur. İlçenin İzmir merkeze uzaklığı 24 km'dir.

Toplam 9 mahalleden oluşan İzmir Güzelbahçe'nin sahil şeridinin uzunluğu 6,5 km'dir. Bu sahil şeridi Narlıdere ile Zeytinalanı arasında kalır. Bu sahil şeridinde geçtiğimiz yıllarda çevre düzenlemeleri yapılmış, yürüyüş alanları ile plajlar halkın kullanımına açılmıştır.

Güzelbahçe, İzmir-Çeşme otoyolu üzerinde bulunur. Bu, ilçenin özellikle ticaret ve turizm alanında canlılık kazanmasını sağlamıştır. Deniz kenarında olması, doğal güzelliklere sahip olması ve kolay ulaşılabilir olması gibi etkenler sayesinde özellikle hafta sonları İzmirliler'in sıklıkla ziyaret ettiği bir bölgedir.

İzmir Güzelbahçe'de yaşayan nüfusun büyük çoğunluğu tarım ve balıkçılıkla uğraşmaktadır. İlçede büyük sanayi kuruluşu bulunmamaktadır. Halk geçimini tarımsal üretimden ve balıkçılıktan sağlamaktadır. İlçenin deniz kıyısında yer alması balıkçılığın yaygın olmasını sağlamıştır. Güzelbahçe'de buna bağlı olarak oldukça büyük bir balık pazarı vardır. Güzelbahçe'nin balık restoranları da İzmir'de meşhurdur.

Güzelbahçe'de yapılan spor etkinliklerinin en bilinenleri ralli yarışları ile paraşütle atlamadır. Her yıl farklı dönemlerde bu spor dallarına yönelik etkinlikler düzenlenmektedir.

Türkiye'nin 3 askeri lisesinden biri olan Maltepe Askeri Lisesi de Güzelbahçe'de yer almaktadır.

İzmir'in kolay ulaşılabilir bir noktasında ye alan Güzelbahçe'ye şehrin farklı noktalarından ulaşım kolaylıkla sağlanmaktadır. Toplu taşıma olanaklarının fazla olduğu Güzelbahçe'ye aynı zaman özel araçla da kolaylıkla gidilebilmektedir. İzmir-Çeşme otoyolunun araç ulaşımı için en çok tercih edilen güzergahtır.

1 Kullanıcı Yorumu
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
1
10
0 (850) 602 16 20
Oba Otel Güzelbahçe
Oba Otel Güzelbahçe
Mithat Paşa Cad. No:25
Güzelbahçe / İzmir
Türkiye

-

Temiz, hesaplı, çok şirin bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)