Güzelbahçe Otelleri

İzmir’in sahil şeridinde yer alan Güzelbahçe, muhteşem deniz manzarası ve yeşil alanlarıyla şehrin en güzel noktalarından biri…Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Güzelbahçe Otelleri

Toplam 3 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Temiz, hesaplı, çok şirin"

10

Misafir yorumu

1 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Güzelbahçe Otelleri ve Güzelbahçe Otel Fiyatları

İzmir'in sahil şeridinde yer alan Güzelbahçe, muhteşem deniz manzarası ve yeşil alanlarıyla şehrin en güzel noktalarından biri…

İzmir'in yarımada bölgesinde bulunan Güzelbahçe, Ege Denizi'nin eşsiz manzarasını gözler önüne seriyor. Konak, Narlıdere, Seferihisar ve Urla ile komşu olan Güzelbahçe, İzmir Merkez'e 24 km mesafede yer alıyor. 6,5 km uzunluğunda bir sahil şeridine sahip olan Güzelbahçe, pek çok yürüyüş alanına ve halk plajına ev sahipliği yapıyor.

Güzelbahçe'nin İzmir-Çeşme otoyolu üzerinde bulunması, ilçenin turizm alanında hareketlilik kazanmasında en önemli etkenlerden biri. Hem deniz kenarında yer alması, hem sahip olduğu eşsiz güzellikler, hem de kolay ulaşılabilir bir noktada olması, Güzelbahçe'yi konaklama alanında tercih edilebilir kılıyor.

Güzelbahçe otellerinde konakladığınız süre boyunca, şehrin farklı noktalarına rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Toplu ulaşım olanaklarına yakın olan Güzelbahçe otellerinden, İzmir'in dilediğiniz bölgesini gezme şansına sahipsiniz.

Güzelbahçe otellerinin en önemli özelliklerinden biri de, eşsiz bir deniz manzarasına sahip olmaları. Rahat konaklama birimleriyle misafirlerin konforunu ön planda tutan Güzelbahçe otelleri, iş ya da turistik amaçlı yapılacak olan konaklamalar için son derece ideal.

Siz de, herhangi bir sebepten dolayı İzmir'e gelmeyi planlıyorsanız eğer, konaklamak için Güzelbahçe'yi tercih edebilir ve Güzelbahçe otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Ege Denizi'nin muhteşem manzarasını gözler önüne seren Güzelbahçe otelleri, fiyatlarıyla da oldukça dikkat çekici…

Konak, Narlıdere, Seferihisar ve Urla ile komşu olan Güzelbahçe, İzmir'in yarımada bölgesinde yer alan şirin bir ilçe. İzmir Merkez'e 24 km mesafede bulunan Güzelbahçe, 6,5 km uzunluğunda bir sahil şeridine sahip. Ege Denizi'nin en görkemli manzaralarından birine şahit olacağınız Güzelbahçe'nin sahil şeridinde, pek çok halk plajı ve yürüyüş alanı yer alıyor.

Güzelbahçe son zamanlarda, özellikle turizm alanında yoğun bir şekilde hareketlenmeye başladı. Elbette ki bunda Güzelbahçe'nin İzmir – Çeşme otobanı üzerinde bulunmasının da etkisi büyük. Bununla birlikte, deniz kenarında yer alıyor oluşu da, ilçeyi en çok ziyaret edilen yerlerden biri yapıyor. Güzelbahçe, konaklama açısından da hem sahip olduğu doğal güzellikler, hem de kolay ulaşabilir bir noktada olması nedeniyle tercih ediliyor.

Güzelbahçe otellerinin şehrin farklı noktalarına rahatlıkla ulaşım sağlanabilen bir konumda olması, Güzelbahçe otel fiyatlarını da doğrudan etkiliyor. Özellikle toplu ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde olan Güzelbahçe otellerinin fiyatları, diğerlerine nazaran bir tık daha yukarılarda seyrediyor.

Güzelbahçe otel fiyatlarını etkileyen diğer bir unsur da deniz manzarası. Deniz manzarası, sadece otelin değil, otel içerisindeki odaların fiyatlarına da etki ediyor. Bununla beraber, özellikle iş amaçlı konaklamalarda tercih edilen otellerin hizmet kaliteleri üst düzey olduğundan, bu otellerin de fiyatları diğerlerine göre biraz daha yüksek. Ancak şunu söyleyebiliriz ki, Güzelbahçe otel fiyatları, her gelir düzeyine hitap edebiliyor.

Siz de yakın bir zaman içerisinde, iş ya da turistik gezi amacıyla İzmir'e gelmeyi planlıyorsanız eğer, konaklamak için Güzelbahçe'yi tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Güzelbahçe otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Güzelbahçe otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Güzelbahçe otel tavsiyeleri

  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
Oba Otel Güzelbahçe
Oba Otel Güzelbahçe

-

Temiz, hesaplı, çok şirin

Temiz, hesaplı, çok şirin bir otel.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)