Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Torbalı Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Torbalı Otelleri

Torbalı için {{ (filteredHotels).length}} / 2 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Torbalı Otelleri

Torbalı Otelleri

Küçük Menderes'in verimli toprakları üzerinde kurulmuş olan Torbalı, Türkiye'nin en hızlı büyüyen ilçeleri arasında yer alıyor. Cumhuriyet tarihinin ilk demir yolu hatlarından olan bölge, İzmir tarihinin de ilk hızlı tren hattının yapıldığı bölge olma ünvanını taşıyor. Pazarlara ve tarihi noktalara kolay ulaşım avantajı sağlıyor. Verimli topraklarında yapılan tarım ve hayvancılık faaliyetleri ile şehir ekonomisinin önemli bir kısmına sahip bulunuyor. Bir yandan alabildiğine büyüyen sanayi dalları ile gerek yurt içinden gerekse yurt dışından yoğun talep görüyor. Coğrafi konumunun sağladığı avantajlardan ötürü şehrin sanayi tesisi merkezlerinden olan ilçe, yabancı firmaların ve iş amaçlı ziyaretçilerin rağbet gösterdiği alan oluyor. Önemli turizm bölgelerine yakınlığı, termal kaynaklı şifa olanağı ve tarihi yapıları seyahatseverler için de cazibe merkezi olarak görülmesini sağlıyor. Denize kıyısı olmasa da denize yakın bir konumda bulunan Torbalı ucuz otel avantajlarının da bolca bulunduğu metropol ilçeler arasında yer alıyor.Yaz kış iş insanları tarafından sıklıkla ziyaret edilen ilçe, termal turizmi ve denize yakınlığı ile tatilseverler tarafından da konaklama rotasına uygun görülüyor. Kent merkezine, havaalanına ve limana yakın konumu ile tercih edilen Torbalı; Selçuk, Efes, Tire ve Kemalpaşa ilçelerinin arasında yer alıyor. Ayrıca Torbalı'da konaklarken Çeşme, Kuşadası, Bodrum, Marmaris gibi deniz turizminin popüler olduğu yazlık beldelere de kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. Torbalı otelleri ile sunduğu çoklu olanaklara rağbet gösteren sizi içtenlikle ağırlıyor. Hızla gelişmesine ve dünyanın dört bir yanından rağbet görmesine rağmen gelenekçi yapısı ile dikkat çekiyor. Torbalı'da Ege insanının sıcaklığı ve doğallı ile huzur bulabilirsiniz.

Torbalı Otel Fiyatları

Torbalı Otel Fiyatları

Torbalı'nın kendine has doğal ve tarihi güzellikleri ile termal turizmi, başlıca tercih sebepleri arasında yer alıyor. II. Abdülhamid'in yörede çiftlikler satın almasıyla ünlenen ilçe; sanayi alanına, tarihi semtlere ve deniz turizmine yakın olma fırsatı da sunuyor. Yörede, talep görme nedenlerinin çokluğundan ötürü farklı konseptte konaklama tesislerine rastlayabilirsiniz. İş seyahatleriniz için uygun toplantı ve etkinlik merkezlerine sahip olan otel avantajlarından yararlanabilirsiniz. İzmir'in termal bölgeleri arasında olan Torbalı, termal tesislerde konaklama ayrıcalığına da sahip bulunuyor. Ucuz tatil olanaklarına sahip olan ilçede dilerseniz bütçenize ve tarzınıza uygun farklı konaklama olanaklarını da sahip olabilirsiniz. Torbalı otel fiyatları üzerinde etkili olan bazı unsurları şu şekilde belirtebiliriz;

 • Otelin konumu,
 • Önemli ulaşım noktalarına yakınlığı,
 • Otelin türü ve yıldız sayısı,
 • Seçtiğiniz konaklama biçimi,
 • Yemek hizmeti ve öğün sayısı.

İlçe otelleri, rahatınızı ve bütçenizi düşünen bir konaklama olanağı sunuyor. Konaklama tesisinde görmek istediğiniz bazı hizmetler olan havuz, spa, sauna, kuaför, çocuk aktivite alanı gibi olanaklar, otellerin hizmet yelpazesine göre farklılık gösteriyor. Bazı hizmetler ek ücrete tabii olabiliyor. Bunun yanı sıra dönemsel olarak uygulanan erken rezervasyon kampanyaları da fiyatlar üzerinde olumlu etki sağlıyor. Genel anlamda bütçenize uygun Torbalı oteller seçenekleri ile indirim kampanyalarından yararlanmasanız dahi çok ucuz fiyatlarla güzel bir tatil geçirebilirsiniz.

Torbalı Termal Otel

Torbalı Termal Otel

Torbalı, kaplıca ve sağlık turizmi bakımından önemli kentlerinden olan İzmir'in termal kaynaklı belli başlı bölgeleri arasında yer alıyor. Termal kentler projesi kapsamında verilen startta, jeotermal enerji hattında bulunan bölgeler arasında yer alan Torbalı, bu anlamda sağlık tatiline çıkmak isteyen turistler tarafından yoğun rağbet görüyor. Yöre insanının su bulmak amacı ile başlattığı çalışmalarda rastladığı Çamlıca termal kaynakları, şimdilerde şifa bulmak isteyenlerin adresi oluyor.Torbalı'nın sıcak suyundan gelen huzura erişmek istiyorsanız sizi büyük bir titizlikle ağırlayan Torbalı termal otel işletmelerini tercih edebilirsiniz. Şirin Torbalı'nın kaliteli termal tesislerinde, hijyenik ve rahat koşullarda konaklama fırsatı elde edebilirsiniz. Güleryüzlü, içten çalışanlar ve profesyonel hizmeti bir arada yaşayacağınız otellerin sunduğu ek hizmetler tesisler arasında farklılık gösterebiliyor. İhtiyaç duyacağınız donanımlara sahip Torbalı termalleri, sunduğu uygun fiyatlar ile her kesimden ziyaretçisinin kaplıca olanaklarından yararlanmasını sağlıyor. Otel fiyatları, yaz sezonunda artış gösterse de genel anlamda uygun fiyatları ile tanınan Torbalı tesislerinde bu artış çok yüksek meblada olmuyor. Otellerin dönem dönem uyguladığı rezervasyon kampanyalarından yararlanarak fiyatları çok daha cazip hale getirebilir, hayatınızın en ucuz tatil ve konaklama olanağını yakalayabilirsiniz.

Torbalı Gezilecek Yerler

Torbalı Gezilecek Yerler

Torbalı'da gezilecek mekanların çoğunu tarihi alanlar oluşturuyor. Doğal güzelliklerin birçoğu da yine tarihi alanlar ile kucaklaşmış halde, iç içe bulunuyor. Konakladığınız otelinizden çıkıp ilk olarak saklı cenneti görebilirsiniz. Doğa ile baş başa kalmak istiyorsanız, rotanızı Torbalı'nın gizli cenneti İncircik'e çevirebilirsiniz. Tarihi bir alanda ve bol oksijenli bir ortamda piknik yapmak isterseniz Torbalı'nın tepesinde bulunan Metropolis Örenyeri'ni tercih edebilirsiniz. Neşeli bir dinlenceden sonra gezebileceğiniz yerler ve yapabileceğiniz aktiviteler den bazılarını ise şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Abdülhamid'in tarihi evi, ilçe merkezinde bulunuyor. 1. Dereceden sit alanı içerisinde bulunan binada Osmanlı tarihine yolculuk yapabilirsiniz.
 • KEY Otomobil Müzesi, Torbalı'daki önemli kültürel alanlar arasında yer alıyor. 7.000 metrekare alana kurulu olan müzede dünyanın dört bir yanından getirilmiş envai çeşit otomobil ve motosikletler sergileniyor.
 • Efes Antik Kenti, Torbalı'ya yalnızca 38 kilometre uzaklıkta buluyor. Kolaylıkla ulaşım sağlayacağınız Dünya Mirası'nın dört bileşenini de dolaşmak istiyorsanız tüm gününüzü Efes'e ayırmalısınız.

Nefis tarihi deneyimlerin ardından yorulduğunuzda Torbalı'nın şirin tesisi olan Efeoğlu Tabiat Parkı'nda tatlı bir mola verebilir, piknik yapabilirsiniz.

2 Kullanıcı Yorumu
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
2
10
0 (850) 600 33 73
Metropolis Otel
Metropolis Otel
İzmir Aydın Aslaftı No 138
Torbalı / İzmir
Türkiye

-

Harika bır oteldi, odalar temiz ve çalışanlar çok canayakındılar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
2
2
0 (850) 600 33 73
Metropolis Otel
Metropolis Otel
İzmir Aydın Aslaftı No 138
Torbalı / İzmir
Türkiye

-

Bahçe içinde çay içmek istedik, garsonlar bir otel konuğuna çayı yasaklayıp veremeyeceklerini söylediler. Yemeğin içinden böcek çıktı. Haram olsun verdiğimiz paraya. Asla kimseye tavsiye etmeyiz!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Meral Hanım hususi tüm konaklayan kayıtlarını inceledim.Ama kaydınızı bulamadım bu yüzden iftira olan yorumunuza aklama gibi bir ihtiyaç duymuyorum

16 Mart 2018, Cuma 10:44

Torbalı Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Torbalı için ₺ den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat 0 ₺ dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Torbalı otellerinde ₺ ile ₺ fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Torbalı otellerinde ₺ den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺ den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.