Çiğli Otelleri

En iyi 1 otel, en uygun fiyatlar

Çiğli Otel Fiyatları

Eski dönemlerde bataklık ve sazlıklardan oluşan ilçenin denize olan yakınlığı nedeniyle yeşil alanlara çok çiğ yağarmış. Bu sebeple ilk yerleşenler tarafından buraya “'Çiğli”' denilmiş.

Çiğli, Ege Bölge'sinde yer alan İzmir'in bir ilçesidir. İzmir Merkez'e yaklaşık 17 km uzaklıkta yer alır. Çiğli, kuzeyde Menemen, doğuda Karşıyaka, güneyde ve batıda Ege Denizi ile komşudur. Çiğli doğal yaşam açısından da önemli bir yere sahiptir. Dünya kuşlarının başkenti olarak tanımlanan İzmir Kuş Cenneti, Çiğli ve Menemen sınırları içerisinde kalmaktadır. Kuş cenneti yaklaşık 589.627 tür kuşu barındırmakta olup İzmir'e 30 kilometre kadar bir mesafede yer alır. Aynı zamanda Avrupa'nın en büyük doğal yaşam parkı olan İzmir Doğal Yaşam Parkı'da Çiğli ilçesindedir.

İzmir'in gün geçtikçe büyüyen ve ..

Daha Fazla Oku »

En İyi 1 Çiğli Oteli

Anemon Çiğli Hotel Çiğli

Kent Oteli - Çiğli - 1 Misafir Yorumu

İzmir-Çiğli'de yer alan, konaklamanın yanı sıra toplantı, organizasyon ve davetler için de sıklıkla tercih edilen Anemon Çiğli Hotel, yıl boyunca konfor dolu bir hizmet sunmaktadır. Bünyesinde donanımlı toplantı odası bulunan tesis aynı zamanda tüm stresinizden arınabileceğiniz sauna, SPA merkezi, hamam ve masaj olanaklarına sahiptir. Tesisin restoranında sabahları lezzetli bir sabah kahvaltısı ve profesyonel aşçılar tarafından hazırlanan alakart menüler servis edilmektedir.

Anemon Çiğli Hotel'in konaklama birimlerinin tümü zevkiniz ve ihtiyaçlarınıza göre dekore edilmiştir. Odalarda yer
... İzmir-Çiğli'de yer alan, konaklamanın yanı sıra toplantı, organizasyon ve davetler için de sıklıkla tercih edilen Anemon Çiğli Hotel, yıl boyunca konfor dolu bir hizmet sunmaktadır. Bünyesinde donanımlı toplantı odası bulunan tesis aynı zamanda tüm stresinizden arınabileceğiniz sauna, SPA merkezi, hamam ve masaj olanaklarına sahiptir. Tesisin restoranında sabahları lezzetli bir sabah kahvaltısı ve profesyonel aşçılar tarafından hazırlanan alakart menüler servis edilmektedir.

Anemon Çiğli Hotel'in konaklama birimlerinin tümü zevkiniz ve ihtiyaçlarınıza göre dekore edilmiştir. Odalarda yer alan özel banyolar konforunuz için havlular, saç kurutma makinesi ve ücretsiz banyo malzemeleriyle donatılmıştır. Uydu TV, mini bar, klima ve eşya dolabı ise birimlerde standarttır. 24 saat oda servisi verilmektedir.

Anemon Çiğli Hotel'de lostra, konsiyer, döviz alım-satım ve oda servis hizmeti verilmektedir. Bünyesinde otopark sorunu da bulunmayan tesiste, tüm misafirler ücretsiz Wi-Fi erişiminden faydalanabilmektedir. Tesiste konaklamanız sırasında özel eşyalarınızı muhafaza etmek için bünyesinden emanet kasa kiralayabilirsiniz. Otelde ek ücrete tabi kuru temizleme ve çamaşırhane hizmetleri de mevcuttur

Daha Fazla Bilgi»