Çiğli Otelleri

En iyi 1 otel, en uygun fiyatlar

Çiğli Hakkında

İzmir'e bağlı olan Çiğli, il merkezine 27 km uzaklıkta yer alır ve Karşıyaka ile birlikte İzmir Körfezi'nin kuzey çizgisini oluşturur.

İzmir Çiğli halkının çoğunluğunu göçmenler ve Balıkesir'den gelip ilçeye yerleşen kişiler oluşturur. Yöredeki anane ve gelenekler daha çok göçmen kültüründen izler taşımaktadır.

İzmir Çiğli'nin toplam nüfusu 260 bin civarındadır ve nüfus artışı oldukça hızlı gerçekleşen ilçelerimizdendir. Bu artışta doğudan ve güneydoğudan gelen göçlerin büyük etkisi vardır.

Türkiye'nin önde gelen sanayi merkezlerinden olan İzmir Çiğli'nin ekonomisi ticaret ve sanayiye dayalıdır. Türkiye'nin tuz ihracatının yarısından fazlasını karşılayan Çamaltı Tuzlası bu yörede yer alır. Tuzla'nın bir bölümünü ise İzmir Kuş Cenneti oluşturur ki 1982'de koruma altına alınmıştır.

Kuş cennetinde bulunan kuş türlerinin sayısı, Çiğli nüfusundan fazladır. 589.627 tür kuş barındıran İzmir Doğal Yaşam Parkı, il merkezine 30 km uzaklıktadır. Flamingo, tepeli pelikan, leylek, saz delicesi, küçük sumru en çok görülen kuş türleridir. Bunca özelliği barındırması ile de Avrupa'nın en büyük doğal yaşam parkı olma unvanını elinde tutmaktadır.

Çiğli Gezilecek Yerler

Çiğli Otel Fiyatları

İzmir'in gün geçtikçe büyüyen ve gelişen ilçesi Çiğli'ye gerek iş için gerek tatil için gerek doğal yaşam ortamlarını incelemek için pek çok kişi yıl boyunca gelmektedir. Gelen ziyaretçilerin rahatça konaklayabileceği otellere ev sahipliği yapan Çiğli'de, her bütçeye göre bir tesis bulunmak mümkündür.

Anemon Çiğli Hotel Çiğli

Çiğli - Kent Oteli - 1 Misafir Yorumu

İzmir-Çiğli'de yer alan, konaklamanın yanı sıra toplantı, organizasyon ve davetler için de sıklıkla tercih edilen Anemon Çiğli Hotel, yıl boyunca konfor dolu bir hizmet sunmaktadır. Bünyesinde donanımlı toplantı odası bulunan tesis aynı zamanda tüm stresinizden arınabileceğiniz sauna, SPA merkezi, hamam ve masaj olanaklarına sahiptir. Tesisin restoranında sabahları lezzetli bir sabah kahvaltısı ve profesyonel aşçılar tarafından hazırlanan alakart menüler servis edilmektedir. Anemon Çiğli Hotel'in konaklama birimlerinin tümü zevkiniz ve ihtiyaçlarınıza göre dekore edilmiştir. Odalarda yer alan özel banyolar konforunuz için havlular, saç kurutma makinesi ve ücretsiz banyo malzemeleriyle donatılmıştır. Uydu TV, mini bar, klima ve eşya dolabı ise birimlerde standarttır. 24 saat oda servisi...

Çiğli ilçesine ilk yerleşim Balkanların karışmasından dolayı göç eden Türkler tarafından 1800'lü yılların sonlarına doğru başlamıştır.

Çiğli otelleri listesinde tatil otelleri, kent otelleri, 3 yıldızlı, 4 yıldızlı, 5 yıldızlı oteller, apart oteller, butik oteller ve pansiyonlar yer almaktadır.

Çiğli otelleri kategorisinde yer alan tesisler tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir. Farklı konaklama olanakları sunan Çiğli otelleri en yoğun dönemi yaz aylarında yaşamaktadır. Tatilin de başladığı yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustosta bölgede bulunan Çiğli otelleri neredeyse tam doluluk oranında hizmet vermektedir.

Sadece yaz sezonunda değil kış sezonunda da bölgeye gelenlerin konaklamada tercih ettiği Çiğli otelleri içerisinde yer alan tesislere, olumsuz bir durumla karşılaşmamak için erken rezervasyon yaptırmak önemlidir.

Çiğli otelleri ve otel fiyatları Neredekal.com Çiğli sayfasından incelenebilmektedir. Hatta Çiğli otelleri listesinde yer alan ve konaklamak istenilen otele ön rezervasyon da Neredekal.com'dan kolayca ve zahmetsizce yapılabilmektedir.

İzmir Körfezi'ne yakın olması ve Türkiye'nin 3. büyük şehri olan İzmir'e bağlı olmasından dolayı sürekli olarak gelişen ve ekonomisi büyüyen bir ilçedir. Bu sebeple de yıl boyunca hem iş için hem tatil için hem de doğal yaşam parklarını araştırmak için pek çok kişi Çiğli'ye gelmektedir.

Gelenlerin konaklayabilmesine olanak sağlayan birçok oteli olan Çiğli'de her bütçeye ve zevke göre bir tesis bulmak mümkündür. Çiğli bölgesinde yer alan kent otelleri, tatil otelleri, yıldızlı oteller, apart oteller, butik oteller ve pansiyonlar yıl boyunca misafirlerini ağırlamaktadır. Bu tesislerin bulunduğu kategoriye göre Çiğli otel fiyatları farklılık göstermektedir.

Çiğli otel fiyatları üzerinde sadece tesislerin bulunduğu kategori değil otelin konaklama yapan misafirlerine sunmuş olduğu hizmetler de etkili olmaktadır. Çiğli otel fiyatları sezonlara göre de farklılıklar göstermektedir. Özellikle tatil dönemi olan yaz aylarında haziran, temmuz ve ağustosta bölgedeki tüm oteller en yoğun dönemini geçirmektedir. Bu yoğunluğun ve talebin de etki olmaktadır Çiğli otel fiyatları üzerinde.

Yoğunluk ve artan taleple yükselen Çiğli otel fiyatlarına karşı kimi oteller misafirlerinin bu artıştan olumsuz yönde etkilenmemeleri için erken rezervasyon avantajları sunmaktadır. Sunmuş oldukları bu erken rezervasyon avantajları ile Çiğli otel fiyatları yaz sezonu fiyatlarına göre daha uygun olmaktadır.

Her bütçeye göre bir otelin bulunduğu Çiğli'de her zevke hitap eden otellerle ve Çiğli otel fiyatları Neredekal.com üzerinden incelenebilmektedir. Çiğli otel fiyatları ve otelleri içerisinde konaklama yapılmak istenen otele Neredekal.com üzerinden ön rezervasyon yapılabileceğini de hatırlatmak isteriz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Çiğli Otelleri İçin Sıkça Sorulan Sorular

Çiğli Otelleri için en uygun fiyatlı otelleri, listeleme sayfasında "En Düşük Fiyata Göre" sırala seçeneği ile kolayca görüntüleyebilirsiniz. Hızlı erişim için şu adrese tıklayın.

Çiğli Otelleri için en ucuz fiyat 176 TL. Üstelik birçok tesiste ödemenizi tesisin kendisine de yapabilirsiniz. Hızlı erişim için şu adrese tıklayın.

Tabi ki en ideal yöntem daha önce burada konaklama yapmış misafirlerin görüşlerine başvurmak. Binlerce kullanıcımız binlerce değerli yorumla size en doğru seçimi yapmanız için yol göstermiş olacaktır. Tesisleri puana göre kolayca sıralayabilirsiniz. Hızlı erişim için şu adrese tıklayın.

Her şey dahil sisteminde öncelikli olarak sabah, öğlen ve akşam yemekleri başta olmak üzere birçok hizmeti ücretsiz olarak alırsınız. Çiğli için her şey dahil sisteminde çalışanları görmek için, listeleme sayfasındaki filtrede yer alan "Konaklama Tipi" alanından "Her Şey Dahil" seçeneğini işaretlemeniz yeterli. Hızlı erişim için şu adrese tıklayın.

Daha keyifli ve renkli bir tatil için gittiğiniz bölgedeki gezilecek yerleri önceden bilmekte fayda var.Çiğli için gezilecek yerlerin tümüne linkten erişebilirsiniz.

Çiğli yol tarifi sayfamızdan, bulunduğunuz bölgeden mesafeyi ve en hızlı rota seçeneklerini bulabilirsiniz. Eğer kendi aracınızla gitmeyecekseniz, alternatif ulaşım yolları için birçok ipucu da veriyoruz. Hızlı erişim için buradan erişebilirsiniz.

Çiğli ve civarında yer alan apartların hemen hepsini listeliyoruz. Apart oteller size ev konforunda, üstelik kendi yemeğinizi yapabileceğiniz başta ocak, fırın gibi araçları temin eder. Son dönemde git gide bu yönde konaklamaya görece ekonomik de olmasından talep artıyor. Hızlı erişim için buradan erişebilirsiniz.

Çiğli hava durumunu takip etmeniz, olası hava değişikliklerine hazırlıksız yakalanmamanızı sağlayacaktır. Çiğli hava durumu için hemen tıklayın.

Çiğli Otel Yorumları

4

Anemon Çiğli Hotel

ahmet yavuz - 27 Temmuz 2016, Çarsamba 18:43

Oda ışıklandırması çok zayıf

Anemon Çiğli Hotel'de kalıyorum sürekli ama oda ışıklandırması çok zayıf. Bu şekilde devam ederse otelimi değiştirmeyi düşünüyorum.

2

Bolulu Hasan Usta

simge - 12 Temmuz 2013, Cuma 14:22

Ayıplı ürün satışı

İzmir Bornova şubesinden 28 Haziran Cuma günü 2 adet paket fırın sütlaç aldım. Ertesi gün yemek için elime aldığımda son kullanma tarihinin aldığım gün olduğunu fark ettim. Son tüketim tarihi dolmuş 2 ürünü bana paket yapıp satmışlar. İşletmenin tarihleri kontrol etmesi, tarihi dolanları yok etmesi gerekirken müşterilere satması çok kötü. Gıda zehirlenmesi yaşamak istemiyorsanız gitmeyin derim.

10