Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Tire Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Tire Otelleri

Tire için {{ (filteredHotels).length}} / 1 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Tire Otelleri - En Uygun Tire Otel Fiyatları

İzmir'in yeşil yöresi Tire'de, oldukça farklı bir seyahat deneyimi yaşayacaksınız…
Buraya "Yeşil Tire" denmesinin bir sebebi var. Gittiğinizde göreceksiniz, gerçekten de yemyeşil bir İzmir yöresi Tire. Şöyle dağlara doğru çıktığınızda, pek çok farklı endemik bitki türü ile tanışmanız mümkündür mesela. Bir dağ köylüsüne sorun, tüm bu bitki türlerini saysın size. Yeşil olmasının yanı sıra muazzam bir yemek kültürü var Tire'nin. Yani Tire'de yapılacak ilk şeylerden biri, bu eşsiz lezzetleri deneyimlemek olmalı.

Tire köfte diye bir şey illa ki duymuşsunuzdur. Tire'nin en meşhur yemeği ve oldukça da lezzetli. Şiş köfte olarak da anılıyor. Keşkek, Tire mutfağının sahip olduğu yöresel lezzetlerin bir diğeri. Tabi Ege'de olduğunuzu hatırlatacak çeşitli ot yemeklerinin de tadına mutlaka bakmalısınız. Hangi ot yemekleri? Mesela sarmaşık kavurması, karışık ot kavurması ve kabak çiçeği dolması gibi.

Tire'de bulunacağınız günler içerisine salı gününü denk getirmeniz ise bizlerin naçizane tavsiyesidir. Neden, çünkü her salı burada ülkemizin en büyük ve en kapsamlı açık hava pazarlarından biri kuruluyor. Yerel sebzelerden meyvelere, kıyafetlerden elektronik eşyalara kadar aradığınız her şeyi bulabiliyorsunuz bu pazarda. Hatta İzmir Merkez'den, Selçuk'tan, Kuşadası'ndan ve çevre ilçelerden bu pazara geziler bile düzenleniyor. Bir pazar düşünün, içinde 1700'den fazla tezgah var.

Tire'ye karşı iştihanız kabardıysa eğer, o halde sizlere biraz da Tire otellerinden ve Tire otel fiyatlarından bahsedelim. Tire otelleri arasında çok fazla seçeneğiniz yok. Küçük ve temiz birkaç konaklama alternatifi var elbette. Ancak lüks arayışında olanlar hayal kırıklığına uğrayabilirler. Daha çok 2 yıldızlı otellerden ve pansiyonlardan oluşuyor Tire otelleri. Dilerseniz Tire Öğretmenevi'nde de kalabilirsiniz.

Tire otel fiyatlarının son derece ekonomik olması ise büyük avantaj. Hiç vakit kaybetmeden, sitemiz üzerinde yer alan Tire otellerini ve 2020 Tire otel fiyatlarını incelemeye başlayabilir, ön rezervasyon talebinde bulunabilir ya da doğrudan rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Tire otellerinde konakladığınız süre boyunca; Tire Müzesi'ni, Yeşil İmaret Zaviyesi'ni, Yeni Camii'ni, İbni Melek Türbesi'ni, Thelos Mozolesi'ni, Yoğurtluoğlu Külliyesi'ni, Alamadan Dede Türbesi'ni, Karahasan Camii'ni, Tavşan Adası Kaplıcası'nı, Hafsa Hatun Çeşmesi'ni ve Hekim Hamamı'nı ziyaret etmeyi sakın ihmal etmeyin.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Tire Hakkında
Tarihi ve kültürel birikimi ile dikkat çeken bir İzmir ilçesi; Tire…
İzmir'in en güzel ilçelerinden biri olan Tire, İzmir Merkez'e 80 km mesafede yer alıyor. İzmir'in güneydoğusunda bulunan Tire, kuzeyinde Küçük Menderes Ovası ve Bayındır, doğusunda Ödemiş, batısında Selçuk ve Torbalı, güneyinde ise Aydın Dağları ve Aydın ile çevrelenmiş durumda. Yemyeşil olması dolayısıyla bu güzel ilçe daha çok "Yeşil Tire" olarak anılıyor.

Sahip olduğu zengin coğrafyasından dolayı Tire, çağlar boyunca pek çok medeniyete beşiklik etmiş bir yer. Hitit, Frigya, Lidya, Pers, Helen, Roma ve Bizans dönemlerine tanıklık eden Tire, ne zaman ki Türklerin eline geçti, işte o zaman çok zengin bir tarihe ve kültürel birikime sahip oldu. Tire için birçok tarihçi çeşitli sözler söylemiş. Tarihçi Pachmeres "Keşişler Yöresi", Şerafettin Zafarnamesi'nde "Rum'un Meşhur Kenti", Evliya Çelebi ise Seyahatnamesi'nde "Şehr-i Muaz-zam Tire" olarak anmış bu güzel ilçeyi.

Tire'de Akdeniz iklimi hakim. Yani yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise ılık ve yağışlı geçiyor Tire'de. Ocak, şubat ve mart ayları, Tire'nin en fazla yağış aldığı zamanlar. Ancak yaz aylarında sıcaklık 40 dereceye kadar tırmanabiliyor. Kışın ise görülen en düşük sıcaklık 3 derece oluyor. Maki bitki topluluğunun egemen olduğu Tire, oldukça verimli bir toprağa sahip. Her ne kadar toprak yapısı kumlu, killi ve taban bir görünüme sahip olsa da, çok çeşitli ürünler yetiştirilebiliyor Tire'de.

Tire'nin ekonomisi daha çok tarım, ticaret ve sanayiye dayanıyor. Tarım ürünlerinde ise en çok pamuk, buğday, arpa, tütün, susam ve her türlü meyve ve sebze yetiştiriliyor. Arıcılık ise Tire'nin başka bir geçim kaynağı. Besi ve süt inekçiliği de hız kesmeden devam ediyor. Tüm bunların yanı sıra, Tire Organize Sanayi Bölgesi'nin kurulmasının ardından, Tire'de sanayi de önemli bir yer kazanmış.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Tire Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Tire için ₺ den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat 0 ₺ dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Tire otellerinde ₺ ile ₺ fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Tire otellerinde ₺ den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺ den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.