Tire Otelleri

En iyi 1 otel, en uygun fiyatlar

Tire Otel Fiyatları

İzmir'in yeşil yöresi Tire'de, oldukça farklı bir seyahat deneyimi yaşayacaksınız…

Tire köfte diye bir şey illa ki duymuşsunuzdur. Tire’nin en meşhur yemeği ve oldukça da lezzetli. Şiş köfte olarak da anılıyor. Keşkek, Tire mutfağının sahip olduğu yöresel lezzetlerin bir diğeri. Tabi Ege’de olduğunuzu hatırlatacak çeşitli ot yemeklerinin de tadına mutlaka bakmalısınız. Hangi ot yemekleri? Mesela sarmaşık kavurması, karışık ot kavurması ve kabak çiçeği dolması gibi.

Tire’de bulunacağınız günler içerisine salı gününü denk getirmeniz ise bizlerin naçizane tavsiyesidir. Neden, çünkü her salı burada ülkemizin en büyük ve en kapsamlı açık hava pazarlarından biri kuruluyor. Yerel sebzelerden meyvelere, kıyafetlerden elektronik eşyalara kadar aradığınız her şeyi bulabiliyorsunuz bu pazarda. Hatta `İzmir Merkez`’den, Selçuk’tan, Kuşadası’ndan ve çevre ilçelerden bu pazara geziler bile düzenleniyor. Bir pazar düşünün, içinde 1700’den fazla tezgah var.

Tire’ye karşı iştihanız kabardıysa eğer, o halde sizlere biraz da Tire otellerinden ve Tire otel fiyatlarından bahsedelim. Tire otelleri arasında çok fazla seçeneğiniz yok. Küçük ve temiz birkaç konaklama alternatifi var elbette. Ancak lüks arayışında olanlar hayal kırıklığına uğrayabilirler. Daha çok 2 yıldızlı otellerden ve pansiyonlardan oluşuyor Tire otelleri. Dilerseniz Tire Öğretmenevi’nde de kalabilirsiniz.

Tire otel fiyatlarının son derece ekonomik olması ise büyük avantaj. Hiç vakit kaybetmeden, sitemiz üzerinde yer alan Tire otellerini ve {yil} Tire otel fiyatlarını incelemeye başlayabilir, ön rezervasyon talebinde bulunabilir ya da doğrudan rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Tire otellerinde konakladığınız süre boyunca; Tire Müzesi’ni, Yeşil İmaret Zaviyesi’ni, Yeni Camii’ni, İbni Melek Türbesi’ni, Thelos Mozolesi’ni, Yoğurtluoğlu Külliyesi’ni, Alamadan Dede Türbesi’ni, Karahasan Camii’ni, Tavşan Adası Kaplıcası’nı, Hafsa Hatun Çeşmesi’ni ve Hekim Hamamı’nı ziyaret etmeyi sakın ihmal etmeyin.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.