Narlıdere Otelleri

Romalılar’ın Akhilleion diye adlandırdığı bu yer, Batı Anadolu ve Akdeniz havzasının en eski halklarından olan Luvi'lerin dilinde ‘Su geçidi, boğaz’ anlamına gelmektedir.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Narlıdere Otelleri

Toplam 3 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Narlıdere Otelleri ve Narlıdere Otel Fiyatları

Romalılar'ın Akhilleion diye adlandırdığı bu yer, Batı Anadolu ve Akdeniz havzasının en eski halklarından olan Luvi'lerin dilinde ‘Su geçidi, boğaz' anlamına gelmektedir.

Narlıdere, Ege'nin incisi İzmir'in sınırları içerisinde kalan bir ilçe olup, kent merkezinde yer almaktadır. İzmir Narlıdere doğuda Balçova, batıda Güzelbahçe, güneyde Menderes, kuzeyde İzmir Körfezi ile çevrilidir.

Narlıdere ilçesinin deniz boyunca uzanan sahil şeridi gün boyu kalabalık olmaktadır. Deniz kenarında bulunan kafeleri, restoranları, mağazaları İzmir'e gelen yerli ve yabancı turistler tarafından sürekli olarak ziyaret edildiği gibi kentliler tarafından da sıklıkla ziyaret edilmektedir. Bu semt, gezilecek yerlere yakın olmasından ve ulaşım ağının iyi olmasından dolayı İzmir'e iş için veya tatilini geçirmek için gelenlerin konaklamada ilk tercih ettiği semtlerden biridir. Bu sebeple İzmir Narlıdere otelleri de sıklıkla tercih edilmektedir. Narlıdere otelleri kategorisinde farklı konseptlerde pek çok otel yer almaktadır. Bu oteller içerisinde kent otelleri, butik oteller, tatil otelleri, 3 yıldızlı, 4 yıldızlı, 5 yıldızlı oteller, apart oteller ve pansiyonlar sıralanabilmektedir.

Narlıdere'nin İzmir'in merkezi konumunda olmasından kaynaklı olarak, ulaşım ağının gelişmiş olması, sahilinin olması da Narlıdere otellerinin yıl boyunca konaklamada en çok tercih edilen otellerden olmasında etkilidir. Özellikle de yaz sezonunda tatilin de gelmesiyle yoğunluğu bir hayli artan Narlıdere otelleri kategorisindeki oteller için erken rezervasyon önemlidir.

Narlıdere otelleri kategorisinde yer alan tesisler tüm yıl açık olup müşterilerine hizmet vermektedir. Her zevke ve her bütçeye göre bir tesisin yer aldığı Narlıdere otelleri arasından beğenilen otele hangi ay olursa olsun olumsuz bir durumla karşılaşmamak için mutlaka erken rezervasyon yaptırmak gerekmektedir.

Narlıdere otelleri ve otel fiyatları Neredekal.com Narlıdere sayfasından incelenebilmektedir. Aynı zamanda beğenilen Narlıdere oteline ön rezervasyonda Neredekal.com sayfasından yapılabilmektedir.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil dileriz.

Narlıdere'nin, Çeşme ile karşılıklı olmasından dolayı cazibesi gitgide artmaktadır.

İzmir Körfezi ile komşu olan Narlıdere, İzmir Merkez'de yer alan bir ilçedir. İzmir'in merkezi konumunda olması ve uzun bir sahil şeridine sahip olması bakımından da Narlıdere önemli bir konuma sahiptir.

İzmir'e tatilini geçirmek için ya da işi dolayısıyla gelenler Narlıdere ilçesinde konaklama yapmayı tercih etmektedir. İzmir Narlıdere, hem turistlerin hem de kentlilerin gösterdiği ilgi ile oldukça hareketli bir ilçedir. Bu hareketliliğin ve merkezde olmasından ötürü kolay ulaşımına sahip olmasıyla da konaklamada tercih edilmektedir. Narlıdere'de konaklamanın yapılabileceği farklı kategorilerde pek çok otel yer almaktadır. Bu oteller içerisinde tatil otelleri, butik oteller, kent otelleri, yıldızlı oteller, apart oteller ve pansiyonlar gibi farklı kategorilerdeki otelleri sıralayabiliriz.

Narlıdere otel fiyatları, konaklamanın yapılacağı otelin bulunduğu kategoriye göre farklılık göstermektedir. Aynı zamanda Narlıdere otel fiyatları sadece otelin bulunduğu kategoriye göre değil tesisin misafirlerine vermiş olduğu hizmetlere göre de farklılıklar göstermektedir.

Narlıdere otel fiyatları tüm yıl boyunca farklı olmaktadır. Yaz ve kış sezonları arasında görülen bu fiyat farklılıklarının sebeplerinden biri de yaz aylarında tatil sezonunun da başlamasıdır. Narlıdere otel fiyatları tatil sezonun da başladığı haziran, temmuz ve ağustos aylarında hem diğer aylara oranla da artmaktadır hem de en yoğun ayları yaşamaktadır.

Narlıdere ilçesinde yer alan kimi oteller yaz aylarında yükselen Narlıdere otel fiyatlarından müşterilerinin olumsuz yönde etkilenmemeleri için erken rezervasyon indirimlerini açıklamaktadır. Belli tarihler arasında olan bu indirimlerden yararlanmak için erken rezervasyon fırsatının sağlandığı tarih aralığını kaçırmamakta fayda vardır.

Narlıdere otel fiyatları ile oteller Neredekal.com Narlıdere sayfasında listelenmektedir. Bu sayfadan hizmet veren tüm oteller incelenebilmekte hatta Neredekal.com üzerinden konaklamanın yapılacağı otele ön rezervasyon da yapılabilmektedir.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil dileriz.

Narlıdere otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Kaya İzmir Thermal & Convention
Kaya İzmir Thermal & Convention

-

Yemekleri lezzetli

Genel manada rahat edebileceğiniz bir otel. Yemekleri lezzetli ve çeşit bol, gürültülü bir ortamı yok. Otelin yakınlarında alışveriş merkezleri ve gezebileceğiniz yerler var. Zaten SPA'sında bolca vakit geçirebiliyorsunuz. Kalmak isteyen herkese güvenle tavsiye edebilirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kaya İzmir Thermal & Convention
Kaya İzmir Thermal & Convention

-

Manzarasını çok beğendim

Mart ayındayız, bütün gece pencerem açık uyudum. Karşı tepedeki ağaçlık manzarasıyla, cıvıldayan kuş sesleriyle, inceden çiseleyen yağmuruyla mest... Oksijen bolluğuyla sarhoş olduğum otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kaya İzmir Thermal & Convention
Kaya İzmir Thermal & Convention

-

Yemekleri çok lezzetli

Otel çok güzel, doğa ile içiçe, personeli güleryüzlü, Spa merkezinde executive suite masaj odalarını şiddetle tavsiye ediyorum, yemekleri çok lezzetli... Bence gitmelisiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kaya İzmir Thermal & Convention
Kaya İzmir Thermal & Convention

-

Dinlendirici bir yer

Sauna ve termal havuz size hayatı unutturuyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)