Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Ödemiş Otelleri

Ödemiş için {{ (filteredHotels).length}} / 12 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Ödemiş Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Ödemiş, deri tulum peyniri, köftesi, tarihi evleri, Bedia Akartürk müzesi ve daha nice güzellikleri ile meşhur bir ilçedir.

Ödemiş; İzmir'e bağlı bir ilçe olup, Ege Bölgesi'nin iç kesiminde yer almaktadır. İç Ege'de olmasından ötürü Ödemiş'te deniz turizminden ziyade çevre ve kültür turizmi daha çok gelişmiştir.

Tarihle doğanın eşsiz uyumu görülen Ödemiş merkezinde ve Ödemişe bağlı beldelerde tarihin izlerini kovalayabilir, yöreye özgü eşsiz lezzetleri tadabilirsiniz. İlçenin en çok tanınan ürünleri; Ödemiş deri tulum peyniri, Ödemiş köftesidir. Ayrıca ilçede bulunan kadın el sanatları pazarı, Yıldız Kent Arşivi ve Müzesi, Bedia Akartürk Sanat Müzesi tüm yıl boyunca bölgeye gelen yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmeye devam etmektedir. Ödemiş sokaklarında gezerken tarihi Arasta Çarşısı'nda halen sanatlarını icra eden saraç ustalarını görebileceğinizi de hatırlatmak isteriz. İlçeye bağlı beldeler olan Gölcük, Ovakent, Birgi, Bozdağ'a gidip daracık sokakları ve eski cumbalı evleri, şelaleleri mutlaka görülmesi gereken yerlerdir. Ödemiş; doğa ile iç içe, sakin ve huzur dolu bir tatil arayanların ilk adresi.

Ödemiş otelleri listesinde bölgeye gelenlerin rahatça konaklayabileceği tatil otelleri, yıldızlı oteller, butik oteller, apart oteller ve pansiyonlar yer almaktadır. Tarihi ve daracık sokaklarda yer alan Ödemiş otelleri konaklayan misafirlerine zamanda kısa bir yolculuğa çıkarıyormuş gibidir.

Ödemiş otelleri içerisinde yer alan kocaman bir bahçeye sahip eski taş konakların yeniden restore edilerek kullanıma açılmış olanları en çok tercih edilen tesislerdir.

Ödemiş otelleri içerisinde her zevke ve her bütçeye uygun bir otel mutlaka vardır. Ödemiş otelleri ve otel fiyatları Neredekal.com Ödemiş sayfasından incelenebilirsiniz. Aynı zamanda beğendiğiniz Ödemiş oteline Neredekal.com üzerinden ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.

Ödemiş gerek tarihi gerek doğası gerekse de bağlı beldeleri ile el değmemiş bir doğal güzelliğe sahiptir.

Ödemiş, İzmir'e bağlı ilçedir. Tertemiz bir havası, yemyeşil ormanları, tarihi kasabaları ve eski evleri ile yıl boyunca ziyaret edilen bir yerdir. İzmir'in iç kesiminde yer alması ve denizden uzak olması ile Ödemiş sakin, huzur dolu bir tatil geçirmek isteyenlerin ilk adresi olmaktadır.

Ödemiş ilçesi tatil yapmak ve kültür turizmi için gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri pek çok otele sahiptir. Bu oteller içerisinde tatil otelleri, yıldızlı oteller, butik oteller, apart oteller ve pansiyonlar tüm yıl misafirlerini ağırlamaktadır.

Ödemiş otel fiyatları da bu otellerin bulunduğu kategoriye göre değişiklik göstermektedir. Yıldızlı oteller, apart oteller veya butik oteller her biri farklı kategorideki oteller olduğu için her birinin fiyatları farklıdır. Ödemiş otel fiyatları sadece otellerin bulunduğu kategoriye göre değil müşterilerine sunmuş olduğu hizmetlere ve sağladığı olanaklara göre de değişmektedir.

Ödemiş otel fiyatları üzerinde yıl içerisinde de farklılıklar gözlenmektedir. En fazla yoğunluğu yaz aylarında yaşayan bu bölge, tatilinde başlamasını fırsat bilenlerle yaz aylarında dolup taşar . Bu yoğunluğun da etkisiyle Ödemiş otel fiyatları yaz aylarında daha da yükselmektedir. Kış ve bahar aylarında daha sakin olan Ödemiş ve bağlı beldelerindeki otellerin fiyatları da yaz sezonuna göre daha uygun olmaktadır.

Ödemiş otel fiyatları ve otelleri Neredekal.com Ödemiş sayfasından incelenebilmektedir. Hatta beğenilen otele Neredekal.com üzerinden ön rezervasyonda yaptırılabilmektedir.

Ödemiş Hakkında

İzmir'in en yüksek nüfusuna sahip olan Ödemiş, tarihi mirası ve doğal varlıkları ile önemli bir turizm potansiyeline sahiptir.

Ödemiş, Ege Bölgesi'nde, İzmir'e bağlı ilçelerden biridir. İzmir'in nüfus olarak en büyük ilçesi olan ödemiş şehir merkezine 112 km uzaklıkta yer almaktadır. Bozdağlar ile Aydın Dağları arasındaki düzlükte kuruludur. Ödemiş, İzmir'in güneydoğusunda bulunur. İlçede tipik Akdeniz iklimi görülmektedir.

Bulunduğu konum itibariyle Ödemiş, Ege Bölgesi'ndeki pek çok yer gibi oldukça eski bir yerleşim yeridir. İlk yerleşimin geç kalkolitik çağa uzandığı yapılan araştırmalar sonucu ortaya çıkmıştır. İzmir Ödemiş'te Lidyalılar, Hititler, Persler, Bergamalılar, Bizanslılar, Türk Beylikleri ve Osmanlılar gibi büyük medeniyetler yaşamıştır.

Günümüzde Ödemiş'te en büyük gelir kaynağı tarımsal üretimdir. Ödemiş halkının büyük kısmı geçimlerini tarımsal üretimden sağlamaktadır. İlçedeki sanayi ve ticaret de kaynağını tarımsal üretimden almaktadır.

Ödemiş, pek çok doğal güzelliğe ve önemli bir tarihsel mirasa sahiptir; fakat bu varlıklar ilçenin kurulu olduğu ana yollara uzak olduğundan turizm, sahip olduğu potansiyel oranında gelişmemiştir. Ancak son yıllarda ilçeye yapılan yatırımlar sayesinde turizm potansiyeli her geçen gün daha da artmaktadır.

İzmir Ödemiş'in merkezinde ilçenin ve bölgenin tarihsel birikiminin sergilendiği Ödemiş Müzesi, İbrahim Hakkı Ayvaz Kent Müzesi, Bedia Akartürk Sanat Müzesi, Ödemiş Yıldız Kent Arşivi ve Müzesi, Ödemiş Tarihi Arasta Çarşısı yer almaktadır.

Ödemiş'te konaklama imkanları da son yıllarda artmıştır. İlçe merkezinde ve çevre beldelerde yer alan otel ve pansiyonlar Ödemiş'i ziyaret eden misafirler için farklı konaklama seçenekleri sunmaktadır.

İzmir Ödemiş aynı zamanda kış turizminin de geliştiği bir bölgedir. Bozdağ Kayak Merkezi, Ödemiş'te kış turizminin merkezidir. Burada kayak ve snowboard yapmanız mümkündür.

Pek çok doğal varlığa sahip olan Ödemiş'te yayla turizmi de ön plandadır. Gölcük, Bozdağ, Elmabağ, Çamyayla, Horzum, Başova ve Ayvacık yaylaları sıklıkla ziyaret edilmektedir.

Ödemiş, doğa sporları için oldukça uygun bir yerdir. Kampçılık, yamaç paraşütü, mağaracılık, olta balıkçılığı, su sporları, dağcılık, trekking Ödemiş'te yapabileceğiniz doğa sporları arasındadır.

Ödemiş otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Bozdağ Döner Otel
Bozdağ Döner Otel

-

Yemekler leziz

Doğa içinde, çam ağaçları kokusuyla yemekler leziz, sıcacık bir otel. Güler yüzlü personele teşekkür ederim. Güzel bir hafta sonuydu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Birgi Butik Otel Saliha Hanım Taş Konak
Birgi Butik Otel Saliha Hanım Taş Konak

-

Kendi evimizde gibi rahattık

2 günlük konaklamamız boyunca kendi evimizde gibi rahattık. Seçil Hanım'ın ve Vildan Hanım'ın güler yüzleri ile ortama kattığı huzur harika bir duyguydu. Tekrar gelmek istediğim ve arkadaşlarıma şiddetle tavsiye ettiğim harika bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür ederiz Selen Hanım. Her zaman bekleriz.

5 Ekim 2017, Perşembe 16:11
İzzet Efendi Taş Konak
İzzet Efendi Taş Konak

-

Temizlik, huzur, güven

Temizlik, huzur, güven, samimiyet ve her karesi ince bir detay, güzellik dolu. Yüksel Hanım ve eşine, oğlu Mert Turan'a çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Birgi Butik Otel Saliha Hanım Taş Konak
Birgi Butik Otel Saliha Hanım Taş Konak

-

Odalar tertemiz

Mükemmel bir yer. Odalar tertemiz. Kahvaltı çok çeşitli ve doğal. Yemekleri ve ev yapımı içecekleri çok lezzetli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Doğan Paradise Beach Hotel
Doğan Paradise Beach Hotel

-

Ortam temiz, yemekler güzel

İnternet aracılığı ile en ekonomik oteller arasında. Yüzlercesini inceledikten sonra müşteri yorumlarını da okuyup birkaç olumsuz görüş bildiren olsa da 14-17 Ağustos arası bu otelden rezervasyon yaptırdım. 14 Ağustos'ta otel sahasına girerken geniş bir arazi üzerinde, yemyeşil bir doğanın içinde olması ilk hoşumuza giden tarafıydı. İlk güler yüzle karşılandığımız resepsiyona geldik saat 13:50 idi. Görevli karnımız açsa yemek yiyebileceğimizi söyledi. Aç değildik ama teklif etmesi bile güzeldi. Odamıza yerleştik. Odalar çok lüks değildi ama sınıfına göre temiz ve bakımlıydı. Otel konum itibari ile denize sıfır olduğundan hem denizden hem de havuzdan faydalandık. Yemekleri de güzeldi, ortam temizdi. Restoran şefi Mehmet Bey her gün yanımıza gelip bir ihtiyacımızın olup olmadığını sordu. Kaldığımız süre içinde her şeyimizle ilgilendi. Barda görevli Hanife Hanım geceleri bizi eğlendirebilmek için yoğun gayret sarf etti. İsimlerini burada sayamayacağım tüm personel memnuniyetimiz için fedakarca çalıştıklarını gözlemledim. Hepsi güler yüzlü ve ilgiliydi. Otel yorumlarından birkaç olumsuz yorumu kale almayın derim. Ailecek gidilecek, sakin ve huzurlu bir tatil yapılabilecek bir otel olduğundan, herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Birgi Butik Otel Saliha Hanım Taş Konak
Birgi Butik Otel Saliha Hanım Taş Konak

-

Odaları mükemmel dizayn edilmiş

Harika bir pansiyon. Pansiyondan öte 5 yıldızlı otel konforunda. Odaları mükemmel dizayn edilmiş. Otantik bir mimarisi var. Çok temiz ve kullanışlı. Özellikle dantel süslemelere bayıldım. Ayrıca biz eşimle mavi odada kaldık. Restorasyondan sonra ilk kalan kişi Mehmet Günsür'müş. Biz de o odada konakladık. Bir de konağın geçmişi bir o kadar büyüleyici. Kahvaltıya gelecek olursak, Ege'nin bütün lezzetleri sofrada buluşmuş. Tam organik bir kahvaltıydı. Sahibi hanımefendi çok naif ve ince bir bayandı. Ayrıca şunu belirtmek istiyorum, oda kahvaltı denmesine rağmen orada içtiğimiz çay ve benzeri içeceklerden çıkışta herhangi bir ücret talep edilmemesi bizi çok şaşırttı. Kendi ikramlarıymış. Böyle bir zamanda böylesine bir kibarlık her yerde karşılaşamayacağınız bir durum. Biz çok sevdik. Kesinlikle tekrar geleceğiz. Gidin görün tadın. Sevgiler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Birgi Butik Otel Saliha Hanım Taş Konak
Birgi Butik Otel Saliha Hanım Taş Konak

-

Otantik bir mimarisi var

Harika bir pansiyon. Pansiyondan öte 5 yıldızlı otel konforunda. Odaları mükemmel dizayn edilmiş. Otantik bir mimarisi var. Çok temiz ve kullanışlı. Özellikle dantel süslemelere bayıldım. Ayrıca biz eşimle mai odada kaldık. Restorasyondan sonra ilk kalan kişi Mehmet Günsür'müş. Biz de o odada konakladık. Bir de konağın geçmişi bir o kadar büyüleyici. Kahvaltıya gelecek olursak Ege'nin bütün lezzetleri sofrada buluşmuş. Tam organik bir kahvaltıydı. Sahibi hanımefendi çok naif ve ince bir bayandı. Ayrıca şunu belirtmek istiyorum, oda + kahvaltı denmesine rağmen orada içtiğimiz çay ve benzeri içeceklerden çıkışta herhangi bir ücret talep edilmemesi bizi çok şaşırttı. Kendi ikramları imiş. Böyle bir zamanda böylesine bir kibarlık her yerde karşılaşamayacağınız bir durum. Biz çok sevdik. Kesinlikle tekrar geleceğiz. Gidin, görün, tadın. Sevgiler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
İzzet Efendi Taş Konak
İzzet Efendi Taş Konak

-

Personel ilgili ve güler yüzlü

Birgi'de kendinizi evinizde hissedeceğiniz harika bir butik otel. İlgili ve güler yüzlü personeliyle mutlaka yaşanması gereken bir deneyim. Odalarda ince detaylar harika. Modern ve kültürel birleşim hakim. Ayrıca sevdiğimiz Yeşil Deniz dizisindeki Macgyver Süleyman (Mert Turak)'ın sahibi olması çok güzel bir sürpriz oldu bize. Tekrar gitmeyi planlıyorum. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür ederim. Sağ olun.

31 Ağustos 2017, Perşembe 18:29
İzzet Efendi Taş Konak
İzzet Efendi Taş Konak

-

Temiz, nezih, güler yüzlü

Temiz, nezih, güler yüzlü hizmetiyle 10 üzerinden 10.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok değerli misafirimiz. Hassasiyetiniz için çok teşekkür ederiz. Görevimizden çok isteğimiz siz konuklarımıza huzuru ve sakinliği yaşatmaktır. Yine sizi görmek ve ağırlamak isteriz. Sağlıklı günler dileriz.

5 Haziran 2017, Pazartesi 15:48
Bozdağ Döner Otel
Bozdağ Döner Otel

-

Kapı kolu kırık

Hayatımda gördüğüm en kötü yer. Ne elemanı var ne ilgilenen biri. Paranla rezil olma kardeşim. Kapı kolu kırık, havuzu boş, çimenleri bile sararmış. Çalışan bir eleman var, o da parasını alamıyormuş. Kalan pek insan da yok, uyarayım. Yazık, günah, ayıp ya, bunlar da Allah korkusu yok!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bozdağ Döner Otel
Bozdağ Döner Otel

-

Dağ oteli için mükemmeldi

Otel güzel, canlı müzik, daha sonra kamp ateşi, sıcak şarap, çorba ikramı. Bozdağ için, dağ oteli için mükemmeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Birgi Çınaraltı Pansiyon
Birgi Çınaraltı Pansiyon

-

Mükemmel bir işletme

Mükemmel bir işletme. Bütün ailelere tavsiye ederim. Turizme böylesine güzel ve tecrübeli bir işletme kazandırdıkları için işletme sahiplerine ve çalışanlarına çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bozdağ Döner Otel
Bozdağ Döner Otel

-

Alaka sıfır

Mutfak, odalar, yemek salonu, vs. her yer pis. İlgi, alaka sıfır. Odaya su istiyorsun, bardak veriyorlar banyodaki çeşmeden için diye, hayatımda hiç böyle bir yerde kalmadım. Şiddetle tavsiye etmiyorum. Oraya otel işletme iznini kim verdiyse tebrikler. Kasımda otel yenilenmiş güya. Neresi, çok merak ediyorum, her şey eski.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yeni Gelin Evi Butik Otel
Yeni Gelin Evi Butik Otel

-

Her şey dört dörtlüktü

Aralık ayında Birgi Yeni Gelin Evi Butik Otel'de harika bir hafta sonu geçirdik. Güler yüzlü sahipleri, huzur dolu bahçesi, zevkli dekorasyonu, tertemiz odaları ve her şeyi ev yapımı, müthiş kahvaltısıyla her şey dört dörtlüktü. Bahçedeki şömine başı keyfi ve sobada kestane de bonustu. Şiddetle tavsiye edilir...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bozdağ Döner Otel
Bozdağ Döner Otel

-

Samimi bir ortam var

Otel gayet güzel. Sıcak, samimi bir ortam var. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bozdağ Döner Otel
Bozdağ Döner Otel

-

Yemekler iyi

Orman içinde güzel, sakin, temiz. Yemekler iyi, şömineli dağ oteli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Doğan Paradise Beach Hotel
Doğan Paradise Beach Hotel

-

Denize sıfır kumsal

Denize sıfır kumsal, rahat edersiniz, yemek saatinde kediler rahatsız ediyor. Her şey dahil sistemi var, çalışanlar gayet kibar, yemekler fena değil, aile odası geniş.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bozdağ Döner Otel
Bozdağ Döner Otel

-

Havlu yok

Havlu yok, internet yok, oda temizlik yok, telefon yok, televizyon yok, uydu yayını yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cemile Sultan Butik Otel
Cemile Sultan Butik Otel

-

Mükemmel bir tesis

Çok iyi, mükemmel bir tesis. Birgi manzarasına tamamen hakim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Birgi Butik Otel Saliha Hanım Taş Konak
Birgi Butik Otel Saliha Hanım Taş Konak

-

Bizi büyüledi

Ödemiş'e ilk gidişimiz. Bir düğün ziyareti için Google'dan arama yapıp konaklama yerleri baktık. Ve karşımıza çıkan Neredekal.com'dan bu mekan oldu. Görseller hoşumuza gitmişti ancak gerçeği çok daha farklıydı. Biz büyülendik. 45 yıl önceki çocukluğuma döndüm. Şok olduk çünkü Birgi gibi bir yerin olabileceği aklımıza bile gelmedi. Masallardan çıkmış bir kent.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Birgi Butik Otel Saliha Hanım Taş Konak
Birgi Butik Otel Saliha Hanım Taş Konak

-

Samimi bir ortam

Çok samimi bir ortamı var. Odalar temiz, çalışanları güler yüzlü. Herkese tavsiye olunur.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gölcük Göl Pansiyon
Gölcük Göl Pansiyon

-

Banyo - tuvalet ortak

Gölcük Göl Pansiyon'da eşimle 2 gün kaldık. Aslında Gölcük, Birgi, Bozdağ çevresini gezmek için gitmiştik. Fakat memnun kalmadığımız için erken ayrıldık. Üstelik paramızı da geri alamadık. Biz paramızla rezil olduk. Kimsenin bizim yaşadıklarımızı yaşamasını istemem. O nedenle gidip görmeden kesinlikle karar vermeyin ve ödeme yapmayın derim. Pansiyonla ilgili olarak; 15 metrekare denilen oda 5-6 metrekare ancak vardı, odalarda ayrı banyo-tuvalet yok, ortak kullanılıyor ve lavabo da koridorda. Özellikle gece kapıdan biri çıkıp da beni pijamayla görür mü diye çok tedirgin oluyor insan. Gece birisi tuvaleti kullandığında sesten uyanıyorsunuz. Odada eşya dolabı, gardırop ve minibar yok, sadece yatak var, bir de kapının arkasında askı var. Oda servisi, temizleme, 7/24 açık ön büro, otopark filan görmedik. Bir sorun yaşadığınızda ilgilenen bir görevli yok. Ayrıca çocuklar geç saatlerde gürültü yapıyor, televizyon izliyor. Yemekler de iyi değil ve maalesef hijyen yok.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gölcük Göl Pansiyon
Gölcük Göl Pansiyon

-

Hayal kırıklığı

Tam bir hayal kırıklığı. Gölcük Göl Pansiyon'da eşimle birlikte 2 gece kaldım. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Öncelikle odalarda ayrı lavabo ve tuvalet yok. Tuvalet ve duş ortak, lavabo da koridorda. Gece biri tuvalete kalktığında ya da lavaboyu kullandığında ses direkt odada, yani her seferinde uyanıyorsunuz. Pansiyonda temizlik sıfır. Hem odalar, hem mutfak hem de bahçe ve terastaki masaları toz götürüyor. Biz oradayken sadece bir eleman bütün temizlik ve yemeklerle ilgileniyordu!!?? 7/24 oda servisi, minibar, 15 m2 oda, otopark, hepsi hikaye. Biz gece saatlerinde pansiyona vardık ve arabayı nereye koyacağımı sordum, arabayı pansiyonun önündeki ana yola koyuyorsunuz ve yol toprak ve çamurlu. Ayrıca gece pansiyonun tüm ana giriş kapılarını kilitleyip yatıyorlar, yani sizin arabanız dışarıda kalıyor ve herhangi bir şey lazım olursa elemanı uyandıracaksınız da size kapıyı açacak. Biz sabahleyin erken kalkıp gölü dolaşalım dedik, fakat pansiyonun giriş kapıları kilitli olduğu için kapıdan çıkamadık. Yemeklere gelince, ilk akşam yayın yiyelim dedik fakat balığın yanına limon istediğimizde işletmecinin verdiği cevap “'Gölcük'te limon olmuyor”' oldu. Biz de ertesi gün pazardan 3-5 tane limon alıp yemeklerde kendimiz çıkardık. Kuyu kebabına gelince, sözde oğlak eti diye getirdikleri et çok sert ve karttı, eti çiğnemekten çenemiz yoruldu. Bunun dışında pansiyonda muhatap bulamıyorsunuz, yani kayıt işlemlerine kim bakıyor, servisi kim yapıyor belli değil. Biz erken çıkış yapmak istedik, fatura kestirmek için bir saat beklemek zorunda kaldık. İllaki pansiyonda kalmak isterseniz kesinlikle görmeden karar vermeyin derim. Birgi'deki pansiyonlarda kalıp bölgeyi gezebilirsiniz. Biz Birgi'yi görünce orada kalmadığımıza pişman olduk. Birgi-Gölcük arası yaklaşık 20 km civarı, yani rahatlıkla gezilebilecek bir mesafe.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gölcük Göl Pansiyon
Gölcük Göl Pansiyon

-

Göl manzarası

Bu kadar pis ve otel olmakla alakası olmayan bir yer. Göl manzarası olmasa kimse uğramaz bile. Tavsiye etmiyorum kesinlikle.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gölcük Göl Pansiyon
Gölcük Göl Pansiyon

-

Tandır

Tandırını yemeden gitmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)