search icon
Giriş
03 Ağustos Sal.
Çıkış
04 Ağustos Çar.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Ödemiş Otelleri

Ödemiş için 9 otel listelendi.

İzzet Efendi Taş Konak

Pansiyon
İki gezgin için harika
Neredekal.com
5/5
Ödemiş merkezine 8.3 km uzaklıkta
220 TL220 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:220 TL
Tesisi Ara
 • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
220 TL
Tesis Fiyatı
Etstur
294 TL
220 TL'den başlayan fiyatlarla

Yeni Gelin Evi Birgi

Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.7/5
Ödemiş merkezine 8.6 km uzaklıkta
337 TL337 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:337 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
317 TL
Otelz.com
Etstur
337 TL
317 TL'den başlayan fiyatlarla

Birgi Otel Saliha Hanım Taş Konak

Otel
Aile Dostu
Neredekal.com
4.5/5
Ödemiş merkezine 8.6 km uzaklıkta
393 TL401 TL
%2 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:393 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
392 TL
Otelz.com
Etstur
393 TL
392 TL'den başlayan fiyatlarla

Kadılar Paşazade Konağı Butik Otel

Butik Otel
Hayvan Dostu
Neredekal.com
4.4/5
Ödemiş merkezine 8.9 km uzaklıkta
366 TL401 TL
%9 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:366 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
366 TL
Etstur
Otelz.com
399 TL
366 TL'den başlayan fiyatlarla

Birgi Çınaraltı Pansiyon

Pansiyon
Doğa Oteli
Neredekal.com
5/5
Ödemiş merkezine 8.4 km uzaklıkta
368 TL376 TL
%2 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:368 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Dervişağa Konak Pansiyon

Pansiyon
İki gezgin için harika
Ödemiş merkezine 10.2 km uzaklıkta
294 TL300 TL
%2 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:294 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Birgi Ata Konağı

Otel
İş Seyahati Oteli
Ödemiş merkezine 8.8 km uzaklıkta
442 TL451 TL
%3 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:442 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Güven Hotel Ödemiş

Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.1/5
(5 değerlendirme)
Ödemiş merkezine 0.3 km uzaklıkta
284 TL290 TL
%2 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:284 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Rukim Otel

Otel
Çocuk Dostu
Ödemiş merkezine 8.0 km uzaklıkta
460 TL460 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:460 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
423 TL
Otelz.com
Etstur
460 TL
423 TL'den başlayan fiyatlarla

Ödemiş Otelleri

Ödemiş Otelleri

Ege'nin incisi İzmir'e ait bir ilçe olan Ödemiş, doğa içinde geleneksel lezzetlerden yararlanmak isteyecek tatilciler için oldukça uygun bir seçim. Bu açıdan Ödemiş huzurlu bir tatil yapmak isteyen misafirleri için mavilikleri ve doğayı bir araya getirerek geniş imkanlar sunan bir yerleşim. Kaynaklarını kaybetmemiş doğasıyla hem doğa içinde bir tatil geçirmenizi, hem de pek çok tarihi ve turistik yeri gezmenize imkan sağlıyor. Ödemiş kalabalık şehirlerin yoğunluğundan kısa süreli uzaklaşmak ve kısa bir tatil yapmak isteyen misafirler için de oldukça doğru bir tercih olabilir. Anadolu beyliklerine başkentlik yapan bölgede bulunan Ödemiş, tarih meraklısı misafirleri içinde gezilecek ve görülecek pek çok yer barındırıyor. Bu yönüyle sunduğu zenginlikler sayesinde misafirlere tarihte bir yolculuğa çıkma imkanı sunuyor. Ayrıca Ödemiş otelleri ve Ödemiş pansiyonları ile de çok sayıda seçeneği bir arada sunuyor. Bu yazımızda Ödemiş'te gezilebilecek yerleri, doğal ve kültürel güzellikleri, tarihi ve turistik yapıları, konaklama yerlerini ve daha birçok şeyi sizin için derledik. Eğer Ödemiş'i bir tatil yeri olarak tercih etmeyi düşünüyorsanız veya kısa süreliğine de olsa uğray��p gezmeyı planlıyorsanız yazımızı detaylıca okumanızı öneririz.

Ödemiş Butik Otelleri

Ödemiş Butik Otelleri

Ödemiş İzmir'e ait büyük bir ilçe olduğu için bölgede konaklamak isteyen tatilcilerin en çok tercih ettiği seçeneklerden biri butik oteller olarak karşımıza çıkıyor. Butik otel konseptinde hizmet vermek için tasarlanmış oteller genellikle az sayıda odalı olan ve daha samimi bir atmosfere sahip yerler. Ayrıca Ödemiş'in mimari dokusu gereği konak formunda olan veya taştan yapılmış binaların otel olarak düzenlendiği yerler çoğunlukta. Bu açıdan eğer yerel özelliklerin hakim olduğu mekanlardan hoşlanıyorsanız konaklayacağınız yerin özgün ve yerel özellikler taşıyan bir yer olması oldukça mümkün.

 • Yerel özelliklere sahip konak veya taş oteller genellikle kendilerine ait bir bahçeye de sahip oluyor. Bu tip otellerde sunulan yemekler de hem standart menülere hem de yöresel lezzetlerin sunulduğu seçeneklere sahip olabiliyor.
 • Bizce Ödemiş'in en unutulmaz imkanlarından birisi taş ve konak tipi yapılarıyla bu sıradışı oteller. Nostaljik bir atmosfer sağlayan bu oteller tatilinize güzellik katacak.
 • Yalnızca kahvaltı hizmeti veren oteller olduğu gibi akşam yemeği ve kahvaltı sunulan oteller de var. Bu açıdan bakıldığında yemek seçiminiz ve önceliğiniz ne olursa olsun konaklama seçeneği olarak Ödemiş butik oteller uygun imkanlar sunarak güzel bir tatil geçirmenizi sağlıyor denebilir.

Ödemiş Otelleri Fiyatları

Ödemiş Otelleri Fiyatları

Ödemiş'te bulunan konaklama yerlerine bakıldığında çok sayıda talebi aynı anda karşılayacak çeşitlilikte konaklama mekanlarının olduğu söylenebilir. Apart oteller, pansiyonlar, butik oteller, standart oteller ve lüks oteller bu seçeneklerden bazıları. Ödemiş otelleri fiyatları karşılaştırıldığında ise bazı belirleyici özellikler öne çıkıyor. Havuz, sauna, hamam gibi hizmetleri bulunduran oteller genellikle fiyat olarak daha yüksekte konumlanırken bu otelleri üç öğün yemek hizmeti veren oteller takip ediyor. Yalnızca kahvaltı hizmeti veren oteller daha uygun bir fiyatta konumlanırken apart otel ve pansiyonlar yemek hizmeti vermedikleri için en uygun konaklama yerleri olarak öne çıkıyor denebilir. Bunun yanı sıra çok tercih edilen seçeneklerden biri de Ödemiş termal otel seçenekleri. Termal otellerin sunduğu hizmetler göz önüne alındığında termal otellerin de fiyat olarak görece yüksek seçeneklere sahip olabilir. Bu nedenle kalacağınız yeri belirlerken önceliklerinizi göz önüne almanız seçim yapmanızı kolaylaştıracaktır. Örneğin yüzmeyi seviyorsanız ve havuzlu bir otelde kalmak önceliğiniz ise seçim yaparken otelin havuz hizmeti sunup sunmadığına dikkat edebilirsiniz. Yemeğinizi dışarıda yemeği tercih eder iseniz veya kendi yemeğinizi kendiniz yapmak isterseniz yemek hizmeti olmayan Ödemiş apart otel veya pansiyon seçenekleri sizin için uygun olabilir. Uygun fiyatlı bir tatil geçirmek istiyorsanız Ödemiş ucuz otel ve pansiyon imkanlarıyla ekonomik bir tatil geçirmeniz mümkün.

Ödemiş'te Gezilecek Yerler

Ödemiş'te Gezilecek Yerler

Ödemiş, İzmir'e yakın olması ve doğası ve atmosferiyle klasik kıyı tatil beldelerinden ayrılan yapısıyla yeniliği seven misafirler için çok sayıda güzellik barındırıyor. Diğer Ege şehirlerine ve iç kısımlara da görece yakın olduğu için Ödemiş'e kısa süreli gelip zamanınızı en verimli şekilde geçirerek, eğlenceli bir tatil yapabilirsiniz. Gölcük Gölü ile maviyi, temiz doğası ile de yeşili sizinle buluşturan bu ilçe size iyi ki dedirtecek tatil imkanlarıyla kapılarını açıyor. Tatilinizi Ödemiş'te yaparken gezip görebileceğiniz, yeni şeyler tecrübe edebileceğiniz ve yerel tatları deneyebileceğiniz çok fazla yer var. Ödemiş'te gezilip görülecek yerler arasında tavsiye ettiklerimizden birkaçını aşağıda sizin için liste haline getiriyoruz:

 • Piknik malzemelerinizi alıp Mermeroluk'a gidebilir, temiz havanın tadını çıkarıp asırlık ağaçların arasında yürüyüşe çıkabilirsiniz.
 • Bölgenin yerel zanaatlarından olan ipek böcekçiliği ürünlerinden satın alabilirsiniz.
 • Anadolu beyliklerine ev sahipliği yapan ve Ödemiş'e yakın mesafede bulunan Birgi'yi ziyaret edip Selçuklu ve Osmanlı'nın mimari mirasları görebilirsiniz.
 • Tarihi Arasta Çarşısı'na gidip gezebilir, yöresel ürünlerden satın alabilir ve esnafla sohbet edebilirsiniz.
 • Gölcük Gölü'nün çevresini gezebilir, muhteşem manzarasında fotoğraf çekilebilirsiniz.
 • İlçenin kadın el sanatları pazarına gidip emekçi kadınların ürünlerinden satın alarak onlara destek olabilir, sevdiklerinize bu ürünlerden götürebilirsiniz.
 • Bölgenin yetiştirdiği sanatçılardan olan Bedia Akartürk adına aynı adla açılan sanat evini ziyaret edebilirsiniz.
 • Ödemiş'in meşhur deri tulum peynirini tadıp dilerseniz sevdiklerinize götürebilirsiniz.
 • Ödemiş'e kışın gittiyseniz kayak merkezinde karın tadını çıkarabilirsiniz.
 • 18. yüzyılda yapılan Ödemiş Ulu Camii'ni ziyaret edebilirsiniz.

Ödemiş Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ödemiş Otelleri için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Ödemiş Otelleri - En Uygun Ödemiş Otel Fiyatları için 1 gecelik ortalama fiyat 290 TL - 460 TL
Ödemiş bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Ödemiş bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Ödemiş Otelleri - En Uygun Ödemiş Otel Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Ödemiş Otelleri için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Ödemiş Otelleri için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Ödemiş Otelleri için ödeme yöntemleri nasıldır?
Ödemiş Otelleri için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.