Ödemiş Otelleri

Ödemiş, deri tulum peyniri, köftesi, tarihi evleri, Bedia Akartürk müzesi ve daha nice güzellikleri ile meşhur bir ilçedir.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Ödemiş Otelleri

Toplam 9 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Her şey dört dörtlüktü"

10

Misafir yorumu

1 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 602 56 35

"Banyo - tuvalet ortak"

"Hayal kırıklığı"

4.0

Misafir yorumu

4 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

"Mükemmel bir işletme"

10

Misafir yorumu

1 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

"Kapı kolu kırık"

"Dağ oteli için mükemmeldi"

5.5

Misafir yorumu

6 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Ödemiş Otelleri ve Ödemiş Otel Fiyatları

Ödemiş, deri tulum peyniri, köftesi, tarihi evleri, Bedia Akartürk müzesi ve daha nice güzellikleri ile meşhur bir ilçedir.

Ödemiş; İzmir'e bağlı bir ilçe olup, Ege Bölgesi'nin iç kesiminde yer almaktadır. İç Ege'de olmasından ötürü Ödemiş'te deniz turizminden ziyade çevre ve kültür turizmi daha çok gelişmiştir.

Tarihle doğanın eşsiz uyumu görülen Ödemiş merkezinde ve Ödemişe bağlı beldelerde tarihin izlerini kovalayabilir, yöreye özgü eşsiz lezzetleri tadabilirsiniz. İlçenin en çok tanınan ürünleri; Ödemiş deri tulum peyniri, Ödemiş köftesidir. Ayrıca ilçede bulunan kadın el sanatları pazarı, Yıldız Kent Arşivi ve Müzesi, Bedia Akartürk Sanat Müzesi tüm yıl boyunca bölgeye gelen yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmeye devam etmektedir. Ödemiş sokaklarında gezerken tarihi Arasta Çarşısı'nda halen sanatlarını icra eden saraç ustalarını görebileceğinizi de hatırlatmak isteriz. İlçeye bağlı beldeler olan Gölcük, Ovakent, Birgi, Bozdağ'a gidip daracık sokakları ve eski cumbalı evleri, şelaleleri mutlaka görülmesi gereken yerlerdir. Ödemiş; doğa ile iç içe, sakin ve huzur dolu bir tatil arayanların ilk adresi.

Ödemiş otelleri listesinde bölgeye gelenlerin rahatça konaklayabileceği tatil otelleri, yıldızlı oteller, butik oteller, apart oteller ve pansiyonlar yer almaktadır. Tarihi ve daracık sokaklarda yer alan Ödemiş otelleri konaklayan misafirlerine zamanda kısa bir yolculuğa çıkarıyormuş gibidir.

Ödemiş otelleri içerisinde yer alan kocaman bir bahçeye sahip eski taş konakların yeniden restore edilerek kullanıma açılmış olanları en çok tercih edilen tesislerdir.

Ödemiş otelleri içerisinde her zevke ve her bütçeye uygun bir otel mutlaka vardır. Ödemiş otelleri ve otel fiyatları Neredekal.com Ödemiş sayfasından incelenebilirsiniz. Aynı zamanda beğendiğiniz Ödemiş oteline Neredekal.com üzerinden ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.

Ödemiş gerek tarihi gerek doğası gerekse de bağlı beldeleri ile el değmemiş bir doğal güzelliğe sahiptir.

Ödemiş, İzmir'e bağlı ilçedir. Tertemiz bir havası, yemyeşil ormanları, tarihi kasabaları ve eski evleri ile yıl boyunca ziyaret edilen bir yerdir. İzmir'in iç kesiminde yer alması ve denizden uzak olması ile Ödemiş sakin, huzur dolu bir tatil geçirmek isteyenlerin ilk adresi olmaktadır.

Ödemiş ilçesi tatil yapmak ve kültür turizmi için gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri pek çok otele sahiptir. Bu oteller içerisinde tatil otelleri, yıldızlı oteller, butik oteller, apart oteller ve pansiyonlar tüm yıl misafirlerini ağırlamaktadır.

Ödemiş otel fiyatları da bu otellerin bulunduğu kategoriye göre değişiklik göstermektedir. Yıldızlı oteller, apart oteller veya butik oteller her biri farklı kategorideki oteller olduğu için her birinin fiyatları farklıdır. Ödemiş otel fiyatları sadece otellerin bulunduğu kategoriye göre değil müşterilerine sunmuş olduğu hizmetlere ve sağladığı olanaklara göre de değişmektedir.

Ödemiş otel fiyatları üzerinde yıl içerisinde de farklılıklar gözlenmektedir. En fazla yoğunluğu yaz aylarında yaşayan bu bölge, tatilinde başlamasını fırsat bilenlerle yaz aylarında dolup taşar . Bu yoğunluğun da etkisiyle Ödemiş otel fiyatları yaz aylarında daha da yükselmektedir. Kış ve bahar aylarında daha sakin olan Ödemiş ve bağlı beldelerindeki otellerin fiyatları da yaz sezonuna göre daha uygun olmaktadır.

Ödemiş otel fiyatları ve otelleri Neredekal.com Ödemiş sayfasından incelenebilmektedir. Hatta beğenilen otele Neredekal.com üzerinden ön rezervasyonda yaptırılabilmektedir.

Ödemiş otel tavsiyeleri

  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
Cemile Sultan Butik Otel
Cemile Sultan Butik Otel

-

Mükemmel bir tesis

Çok iyi, mükemmel bir tesis. Birgi manzarasına tamamen hakim.

  • Faydalı buldum (1)
  • Faydalı bulmadım (0)