Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gaziemir Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Gaziemir Otelleri

Gaziemir için {{ (filteredHotels).length}} / 12 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Gaziemir Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

İzmir'in hızla gelişen metropol ilçelerinden olan Gaziemir'de, ekonomi ve turizmin gelişmesiyle birlikte konaklama imkanları da artmış, ilçede yeni ve kaliteli oteller hizmete girmiştir.
İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na evsahipliği yapan Gaziemir, şehrin en hızlı gelişen ve büyüyen bölgelerinden biridir. Yemyeşil ormanları ile ünlü Gaziemir'e özellikle hafta sonları çevre ilçelerden pek çok misafir gelmektedir.

Gelişen ekonomi ve turizm ile birlikte Gaziemir'de konaklama imkanları da artmış, yeni oteller hizmete girmiştir. Turistik konaklamaların yanı sıra Gaziemir'deki oteller havaalanına yakın olması nedeniyle iş seyahatlerinde yapılan konaklamalar için de sıklıkla tercih edilmektedir.

Gaziemir otelleri ideal konumları ile konaklama için tercih edilmektedir. Gaziemir'de yer alan oteller hem havalimanına hem de İzmir Merkez'e yakın mesafede yer alır.

İzmir Gaziemir'deki otellerin çoğu yeni hizmete girmiştir. Bu nedenle kaliteli hizmet ve güler yüzlü karşılama Gaziemir otellerinin ortak noktasıdır.

Yılın her dönemi konuklarının hizmetinde olan Gaziemir otellerinde fiyatlar da geniş bir skalaya sahiptir. Her bütçeye uygun bit konaklama imkanı bulabileceğiniz Gaziemir'deki oteller keyifli bir konaklama için siz değerli konuklarını bekliyor...

Ekonomi ve turizmin hızla geliştiği Gaziemir, iş seyahati amacıyla şehre gelenlerin konaklamak için en çok tercih ettikleri bölgelerden biri…
İzmir'in önemli ilçelerinden biri olan Gaziemir, bilindiği üzere Adnan Menderes Havalimanı'na ev sahipliği yapıyor. Bu da Gaziemir'i özellikle iş amaçlı konaklamalarda fazlasıyla tercih edilebilir kılıyor. İzmir'in en hızlı gelişen ve büyüyen ilçelerinden biri olan Gaziemir, sahip olduğu yeşil alanları ile de İzmirlilerin hafta sonları vakit geçirmek için akın ettikleri bir yer aynı zamanda.

Gaziemir'in gösterdiği bu hızlı gelişim, ilçedeki konaklama imkanlarının da artmasına neden oldu elbette. Özellikle son dönemlerde pek çok otel hizmete açıldı Gaziemir'de. Daha çok iş seyahati amacıyla şehre gelenleri ağırlayan Gaziemir otelleri, turistik amaçlı konaklamalarda da tercih ediliyor. Bunda Gaziemir otellerinin havalimanına olan yakınlığının da etkisi büyük.

Tüm bunlar Gaziemir otel fiyatlarını da doğrudan etkiliyor. Gaziemir'in hem havalimanına, hem de İzmir Merkez'e yakınlığı, Gaziemir otel fiyatlarını en çok etkileyen unsurlar. Gaziemir otel fiyatları, oldukça geniş bir skalaya sahip. Otelin bulunduğu konuma, sağlanan hizmetlere ve o hizmetlerin kalitesine göre değişkenlik gösteren Gaziemir otel fiyatları, her gelir düzeyine hitap edebiliyor. Genel olarak baktığımızda 2020 Gaziemir otel fiyatlarının 150 TL ile 170 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Siz de yakın bir zamanda iş ya da turistik seyahat amacıyla İzmir'e gelmeyi planlıyorsanız eğer, konaklamak için Gaziemir'i tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Gaziemir otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Gaziemir otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Gaziemir Hakkında
İzmir'in metropol ilçelerinden biri olan Gaziemir, şehrin hızla gelişen bölgelerinden biridir.
Gaziemir, İzmir'in güneyinde, şehrin en yüksek noktasında yer alan bir ilçedir. Denizden yüksekliği yaklaşık 115 metre olan Gaziemir, İzmir'in en hızlı büyüyen ilçelerinden biridir. Aynı zamanda şehrin en kalabalık ilçelerinden olan Gaziemir'in nüfusu 130 bini aşmıştır.

Buca, Menderes, Karabağlar ilçeleri ile komşu olan Gaziemir, İzmir'in metropol ilçelerinden biridir. Günümüzde Gaziemir şehrin en çok göç alan bölgesidir.

Gaziemir ismini, Aydınoğlu Gazi Umur Bey'den almıştır. Aydınoğulları Beyliği'nin önemli simalarından biri olan Gazi Umur Bey burada hayatını geçirmiş ve ismi halk arasında değişikliğe uğrayarak Gaziemir olmuştur.

İzmir Gaziemir, planlı olarak gelişen, alt yapı ve çevre yatırımlarının hızla hayata geçirildiği, günden güne büyüyen bir ilçedir. Bu nedenle ilçe yoğun şekilde göç almakta, nüfusu hızla artmakta ve buna bağlı olarak da hızla gelişmektedir.

Gaziemir aynı zamanda İzmir'in en yeşil ilçesidir. Üzerinde bulunduğu toprakların yarısından fazlasını ormanların oluşturduğu Gaziemir, bu nedenle özellikle hafta sonları şehrin farklı yerlerinden pek çok kişinin ziyaret ettiği bir ilçedir.

İlçede mağazaların, dükkanların, kafe ve restoranların, çay bahçelerinin yer aldığı bir meydan vardır. Çarşı Meydanı olarak da bilinen Abdullah Arda Meydanı ilçe sakinlerinin bir araya geldiği ve keyifle vakit geçirdiği yerlerin başında gelir.

Çam ormanları ile meşhur olan Gaziemir'de pek çok mesire ve piknik alanı bulunmaktadır. İlçe sakinlerinin yanı sıra İzmir'in farklı yerlerinden de pek çok insan bu mesire alanlarını ziyaret etmektedir.

İzmir Gaziemir, sanayi ve ticaret faaliyetlerinin yoğun olduğu bir bölgedir. İlçede aynı zamanda önemli askeri birimler, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Uzay Kampı Türkiye ve Ege Serbest Bölgesi yer almaktadır. Gaziemir'de son yıllarda yapılan önemli yatırımlar arasında konut projeleri de bulunmaktadır.

50 Kullanıcı Yorumu
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
10
0 (232) 220 83 99
Svalinn Hotel
Svalinn Hotel
Havaalanı Yolu Üzeri Akçay Cad. No:172
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

Mükemmel bir otel. Sürekli konaklıyorum bu otelde ve paramın karşılığını profesyonel bir hizmet ile alıyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (232) 201 05 00
Es Apart
Es Apart
Atıfbey Mah. Mertler Cad. No. 12/1
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

Sakın kalmayın! Paranıza yazık! Ne rakip firmayım ne de kötüleme amacım var. Yaklaşık 1-2 saat önce ayrıldık çok samimi söylüyorum iyi diyebileceğim hiç bir şey yok. İlk girişimden itibaren anlatıyorum... Odayı temiz bir şekilde teslim almadık ve odada havlu ile klimadan başka hiç bir şey yok (klimanın da kendine yararı yok)... Listede yazan hiç bir şey yok. Ne tuvalet kağıdı ne peçete ne bulaşık makinesi ne şampuan hiçbir şey... Kettle'ı bile kendimiz istedik... Televizyon çalışmıyor kumandaları çalışmıyor. Doğru düzgün ne tava var ne tencere ne bardak... Aklınıza gelebilecek her şey... Ne manzara ne bir şey hepsi yalan ve abartı! Birini bulup bir şey istemek mümkün değil çünkü sürekli aşağıdaki rent a car'dalar! İkide bir de kapı çalınıyor yanlış anlamayın bir eksiğiniz var mı diye değil çıkış çıkış diye baskı yapıyorlar ki boş odalar varken hem de... Uyumak mümkün değil; otelin kafesi canlı müziği akşam 19:00 gibi başlatıyor bitmek bilmiyor gece 02:00'lere kadar son ses ki sabahın köründe dahi böyle bangır bangır sesle uyanıyorsunuz; uyumak mümkün değil! Kesinlikle tavsiye etmiyorum! Gerçekten paranıza yazık!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (232) 201 05 00
Es Apart
Es Apart
Atıfbey Mah. Mertler Cad. No. 12/1
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

Yorumlara bakarak geldim kaldım ve pişman oldum. Burada ki yorumlar tanıdıkları tarafından yazılmış büyük ihtimalle ya da 2018 yorumları bunlar. Bir yılda arada dağlar kadar fark olmuş. Mesela dağ manzarası kalkmış, bahçe manzarası denen bir şey yok. Etrafı binalarla çevrili. Oda özellikleri yarı yarıya var mesela fön, kettle, bulaşık makinesi, fırın, oda temizliği, telefon yok göremedim. Kettle biz istedik de geldi. TV var ama tek kanal var çünkü kumanda bozuk. Klima hiç bir şekilde soğutmuyor. Kendine faydası var anca. Banyoda sadece bir musluk var, Allah'tan onu da koymuşlar. Tuvalette el için lavabo var ama elini yıkarken tüm elbiseleriz ıslanıyor. Balkon tam bir facia. Klimanın motoru var balkonun ortasında ve sıcak hava geliyor oturmak imkânsız toz pis içinde zaten balkon gibi küçük bir bölme yapmışlar. Bir masa koymuşlar ama dört kişi kalınabilir diye söyledikleri oda da bir tane sandalye var. Zaten orada oturmak imkânsız sıcaktan. Bir penceresi var ama arada kaldığı için esinti yok. Yemek yerken su içinde kalıyorsunuz. O güler yüzlü personeli nedense ben hiç görmedim bir kişi 24 saat bekliyor evet ama resepsiyonda değil galerinin ofisinde. O sizi dışarıdan görürken siz onun içerde olduğunu anlamıyorsunuz bile. Sizi görünce çıkmıyor bile. Sizin kapısına gitmeniz gerekiyor. Yani insan arıyorsunuz. Oda temizliğini 2 gece kaldım sadece çıkış günü yeni müşteri geleceği için çıkış yapmamız gerekiyormuş ki oda temizlensin o şekilde duydum sadece. Peçete şampuan vs şeyler yok. Mutfak gereçleri var ama derme çatma. Sabah 10.30'da çıkış varmış. Gece gündüz uyutmuyorlar ki 10.30'da kalkıp hazırlanasın. Zaten apartta mı kaldım barın bir köşesinde mi uyudum hiçbir şey anlamadım. Gece 12.30'a kadar alt katta canlı müzik var. 2'ye kadar müzik sesi devam ediyor. Sabah 8.30'da tekrar son ses bir müzikle uyanıyorsun o da yetmezmiş gibi orda çalışan arkadaş bangır bangır müziğe eşlik ediyor. Yol yorgunu geldim gece uyuyamadım sabah asker yemin törenine gittim sıcaktan zaten perişan oldum. Orayı dinlenmek için yol yorgunu uykusuz kalmayayım diye tuttum ama kafam beynim patladı. Kimseye tavsiye etmiyorum. Hele buradaki 2018 yılının yorumlarına bakarak gelmelerini hiç tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (232) 532 04 22
White House İzmir
White House İzmir
67 Sok. No. 20/B
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

Karşılama, oteldeki huzur, odalardaki rahatlık… Her şey 5 yıldız kalitesinde. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Bir Antalyalı olarak en lüks otelleri gördüm ama buradaki hizmeti anlatamam.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (232) 201 05 00
Es Apart
Es Apart
Atıfbey Mah. Mertler Cad. No. 12/1
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

Akrabamın düğününe gelip 1 gece kaldım; ama temizliği, genişliği, güler yüzlü personeli, oda içinde her türlü ihtiyacınız düşünülerek dolaplarda gerekli malzeme bulunduran ince görüşlü işletmecileri ile güvenle kalabileceğiniz bir mekan. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (232) 532 04 22
White House İzmir
White House İzmir
67 Sok. No. 20/B
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

İç dekorasyon müthiş. Yataklar rahat. Otelde değil kendi evimde gibi hissettim. Emeklerine sağlık. Ben ailemle çok rahat ettim. İzmir'deki tek adresim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (232) 532 04 22
White House İzmir
White House İzmir
67 Sok. No. 20/B
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

Şehir gürültüsünden uzak ve çok keyifli bir otel. Özellikle havaalanına yakınlığı büyük avantaj. Çalışanlar güler yüzlü, çok kibar ve ilgili. Odalar ve genel kullanım alanları çok temiz. Herkese tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 35 10
DoubleTree by Hilton İzmir Airport
DoubleTree by Hilton İzmir Airport
Fatih Mah. Ege Cad. No. 4/A
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

Hotele ilk gelişimde çok beğenmiştim. Yeğenimin nişanını hotelde yapmıştık. Biz eşimle 216 numaralı odada kalmıştık. Çok güzel, balkonlu, havuza bakıyor. Personel oldukça ilgili güler yüzlü. Kendilerine güler yüzle hizmetlerinden dolayı çok teşekkürler. 16 Şubat 2018'de yeğenimin düğünü için yine aynı odayı bize ayılmışlardı. Çok memnun kaldım. Tekrar teşekkürler, ilgi ve hizmetlerinden dolayı. DoubleTree by Hilton Hotel'i herkese memnuniyetle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (232) 220 83 99
Svalinn Hotel
Svalinn Hotel
Havaalanı Yolu Üzeri Akçay Cad. No:172
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

Şimdiye kadar konakladığım en kusursuz otel diyebilirim. İzmir'in gözbebeği olmuş bir otel burası. Girişindeki güler yüzlü hizmetten tutunda mutfağındaki ustalar profesyonel ellerinden çıkan yemeklere kadar her şey kusursuz. Odaları çok geniş modern ve konforlu. Koridorları çok geniş gerçekten nefes alan, tertemiz bir otel. Halen daha yeni kokuyor o kadar iyi bakılmış. Burada kendimi huzursuz hissetmiyorum çünkü diğer misafirleri de çok iyi seçiyorlar dolayısıyla kendinizi elit insanlarla elit bir ortamda hissediyorsunuz. Otelin kalitesine göre fiyat fayda dengesi çok iyi. Ayrıca SPA merkezindeki arkadaşlarda çok ilgili ve işlerini biliyorlar. Resepsiyondaki çocuklarda çok güler yüzlü, hepsine teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 35 10
DoubleTree by Hilton İzmir Airport
DoubleTree by Hilton İzmir Airport
Fatih Mah. Ege Cad. No. 4/A
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

Bizim için çok hoş ve huzur dolu bir deneyim oldu.Kendine ait otoparkı olduğundan dolayı bu konuda bir sorun yaşamadık ve bu benim için çok önemliydi.Odalarda kullanılan renkler de dahil olmak üzere odalar çok güzel ve rahattı.Personel çok ilgili ve güler yüzlüydü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (232) 201 05 00
Es Apart
Es Apart
Atıfbey Mah. Mertler Cad. No. 12/1
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

Evin içi gerçekten çok temiz ve rahat hissedebileceğimiz bir durumdaydı. Resepsiyonun ilgisi de çok güzeldi. Her şey çok iyiydi, tavsiye ederim herkese. :)

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (232) 201 05 00
Es Apart
Es Apart
Atıfbey Mah. Mertler Cad. No. 12/1
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

Tek kelime ile mükemmel. İzmir'deki tek adresim diyebilirim. Herkese öneriyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (232) 201 05 00
Es Apart
Es Apart
Atıfbey Mah. Mertler Cad. No. 12/1
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

Her şeyi çok beğendik. Personelin ilgisi çok güzel, her şeyi dahil kafa dinleyebildik. Yalnızca tadilat gürültüsü olmasaydı çok daha iyi olurdu. Tavsiye edebileceğim bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (232) 201 05 00
Es Apart
Es Apart
Atıfbey Mah. Mertler Cad. No. 12/1
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

Gerçekten tavsiye edebileceğim bir apart. Tertemiz, çok memnun kaldım. Hepinize öneriyorum

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (232) 201 05 00
Es Apart
Es Apart
Atıfbey Mah. Mertler Cad. No. 12/1
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

Sessiz, sakin, güvenilir ve hijyenik. Kendimi evimde gibi hissettim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (232) 201 05 00
Es Apart
Es Apart
Atıfbey Mah. Mertler Cad. No. 12/1
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

Tam istediğimiz gibi. Odalar temiz, harika bir sistem ve güler yüzlü personeller.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (232) 201 05 00
Es Apart
Es Apart
Atıfbey Mah. Mertler Cad. No. 12/1
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

Odaları temiz, işletme sahibi Zehra Hanım müşterileriyle ilgileniyor. İzmir'e bundan sonra geldiğimde kalacağım tek yer. Teşekkürler Efes House.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 35 10
DoubleTree by Hilton İzmir Airport
DoubleTree by Hilton İzmir Airport
Fatih Mah. Ege Cad. No. 4/A
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

3 yetişkin olarak suit bir odaya rezervasyon yaptık ve otele geldiğimizde odamız hazırdı.Ayrıca resepsiyon kısmında çok sıcak bir karşılamayla karşılaştık,çok lezzetli ikramlar sundular.Odamız havuz kısmına bakıyordu ve sabah yola çıkacağımız için çok iyi bir uykuya ihtiyacımız vardı.Oda dizaynı ve temizliği gayet yerindeydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 35 10
DoubleTree by Hilton İzmir Airport
DoubleTree by Hilton İzmir Airport
Fatih Mah. Ege Cad. No. 4/A
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

Havaalanına yakın olması nedeniyle tercih ettiğim bu otelden çok memun kaldım.Tam olarak Hilton kalitesindeydi ki hatta kaldığım bazı Hilton'lardan dahi daha iyiydi.Açıkçası benim için en önemli şey rahat bir uyku uyuyabilmek ve dinlenebilmekti ve bunu sağladıkları için çok teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 35 10
DoubleTree by Hilton İzmir Airport
DoubleTree by Hilton İzmir Airport
Fatih Mah. Ege Cad. No. 4/A
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

3 günlük bir tatil planladık ve Hilton'da kalmaya karar verdik.Gerçekten kusursuz bir 3 gün oldu.Kat hizmetlerinden restaurant hizmetlerine,ön bürodan otel yönetimine kadar herkesten ve her şeyden çok memnun kaldık.Konum olarak da muhteşem bir yerdeydi.Herkese tavsiye ediyorum!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 35 10
DoubleTree by Hilton İzmir Airport
DoubleTree by Hilton İzmir Airport
Fatih Mah. Ege Cad. No. 4/A
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

Otelin kendi sitesi üzerinden bir rezervasyon yaptım ve geldiğimde odamdan gerçekten çok memnun kaldım.Otel çalışanları çok profosyoneldi ve işlerini büyük bir zevkle yapıyorlardı.Otelin geneli çok temiz ve düzenliydi.Kahvaltı ve akşam yemekleri çok lezzetliydi ve güzel bir sunum eşliğinde veriliyordu.Harika bir seçim oldu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 27 23
Extenso Hotel
Extenso Hotel
Gazi Mah. Akçay Cad. No. 218
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

Tertemiz bir otel. Odaları tertemiz. Banyosu temiz olduğu için "oraya kolum değmesin, buraya bacağım değmesin" derdi olmadan mis gibi duş aldım. Yatakları inanılmaz konforlu. Kahvaltı saatini kaçırmayacağımı bilsem çok daha uzun süreli uyurdum. Modern dizaynlı. Şampuanından, boneye kadar tüm aradığınız ikramları size sunuyorlar. Resepsiyondaki karşılama zaten otel hakkında ilk olumlu intibayı kazandırıyor. Resepsiyon sizi güleryüzlü karşılıyor. Kahvaltısı ise mükemmel. İstediğiniz şekilde omletten tutun, keke kadar, zeytin ve peynir çeşitlerinden tutun, sıcaklara kadar her şey kusursuz ve eksiksiz sunuluyor. Benim gibi zor beğenen bir kişiyi bile bir otel bu kadar memnun ettiyse, herkesin beğeneceğine eminim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (850) 602 50 50
Trio Hotel
Trio Hotel
Gazi Mah.
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

Arkadaşlar ben bu otelde şirket adı altında yaklaşık 20 gündür kalıyorum. 45 yaşları civarında sürekli bilgisayar oyunu oynayan bir resepsiyonist var. Ben böyle bir tavır görmedim. Kendim de turizm mezunuyum hiç böyle şeyle karşılaşmadım. Neymiş efendim giriş çıkış yapacaksam arabayı dışarıda bırakmalıymışım. Yok işte çıkış yaparsama rkadaşlarımın odasına çıkamazmışım. Sürekli bir karış surat sanki silah zoruyla orada tutuluyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 27 23
Extenso Hotel
Extenso Hotel
Gazi Mah. Akçay Cad. No. 218
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

1 gece Konakladım. Ancak muhteşem temiz ve düzgün bir oteldi. Personel Gayet kibar ve nazikti. Kahvaltı sade ve güzeldi. Oda gayet temizdi. Yatakları çok rahat ve konforlu. Şiddetle tavsiye ederim. Havalimanına da çok yakın...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 35 10
DoubleTree by Hilton İzmir Airport
DoubleTree by Hilton İzmir Airport
Fatih Mah. Ege Cad. No. 4/A
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

Tüm otel personeli çok güler yüzlü ve ilgiliydi.Hepsine buradan tekrar çok teşekkür ederim! Kaldığım oda çok ferah ve temizdi.Banyolar çok geniş ve kullanışlıydı.Havuzu tertemizdi ve vakit geçirdiğim yerlerden birisi oldu.Odalara her gün düzenli olarak çay,su ve kahve konuluyordu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 50 50
Trio Hotel
Trio Hotel
Gazi Mah.
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

Otel Gaziemir için hizmet vermektedir. Akşamları çay kahve eşliğinde çay sohbeti yapmak istiyorsanız ve huzurlu bir akşam geçirmek istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim. Yeni yüzler, eski tarih ve eski insanlarla sohbet etmek istiyorsanız ideal bir yerdir. Burası güzel bir yer. Sevgi ve selamlarımı sunuyorum efendim. Her şey için teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 27 23
Extenso Hotel
Extenso Hotel
Gazi Mah. Akçay Cad. No. 218
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

İş seyahati için eşim ve kızımla 2 gece kaldığımız otelden çok güzel deneyimle ayrıldık.Öncelikle tertemiz ve çok dekoratif bir hotel. Kahvaltı çeşitliliği çok iyiydi. Odalar tertemiz ve büyüklük olarak idealdi. Bebek için beşik istedik ve hemen isteğimiz yerine getirildi. Yataklar ve yastıklar inanılmaz rahat, hatta evime bile almayı düşündüm :) Otoparkları mevcut, arkadaşlar otoparka çekmek için yardımcı oluyorlar. Merkezi lokasyonda. Optimum Avm 1.5 km mesafede. Herşeyiyle güzel ayrıldık otelden, tekrar görüşmek üzere :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
4
0 (850) 600 27 23
Extenso Hotel
Extenso Hotel
Gazi Mah. Akçay Cad. No. 218
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

Öncelikle otel yeni odalar yeni temiz duruyor herşey düşünülmemiş yalnız. Kettle koyduğun masada priz Yok yerde su ısıtıyoruz sonra yan odanın banyosu yatağı bizim odadaydı adam burnunu silse duyuluyor. R ception da bi bayan var suratsız girişte sanki kaçacak gibi para alınıyor. 4 yıldız çok bence sabah kahvaltısında bi adam öyle size bakıyor masaları gözlüyor bir personel gelip oda numarası felan yani kaptı kaçtı oteli gibi ama kalınır fiyat iyi bunları umursamazsan olur

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 27 23
Extenso Hotel
Extenso Hotel
Gazi Mah. Akçay Cad. No. 218
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

Selçukta geçirdiğimiz kötü deneyimden sonra burası muhteşem oldu süperdi saat kulesine asansöre kemeraltı ya 20dk kadar mesafede iyi konumlanmış fiyatları oldukça iyi kesinlikle konaklanabilir personel harika bir sene olmamış hizmet vereli o yüzdende gayet temiz yıpranmamış tavsiye ederim

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 50 50
Trio Hotel
Trio Hotel
Gazi Mah.
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

Aile için oldukça uygun bir yerdi. Konumu, yiyecekleri, güvenliği ve temizliği açısından hiçbir sorun yaşamadık. Havaalanına da yakın bir yerde bulunuyor. Tek sorun araç parkında oluyor. Açık büfe olan sabah kahvaltısı da oldukça zengin ve güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 27 23
Extenso Hotel
Extenso Hotel
Gazi Mah. Akçay Cad. No. 218
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

Merkezi konumda heryere yakın.Odalar temiz ve konforlu.Çalışanlar resepsiyon dışında ilgili.Kahvaltısı başarılı.Tekrar gidilebilir.Fiyat uygun.Yanlız bahçeyi geliştirip oturma alanı büyütülebilir.Nefes alacak yer arttırılmalı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 600 27 23
Extenso Hotel
Extenso Hotel
Gazi Mah. Akçay Cad. No. 218
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

İş seyahati nedeniyle geldiğimiz İzmirde fiyat perfomans anlamında gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir hotel. Odaları temiz, konforlu ve son derece bakımlı olmasının yanı sıra havalanına sadece 5dk uzaklıkta olması ayrı bir rahatlık imkanı sunuyor. İş gezilerinizde yada günübirlik konaklama durumunda tercih edebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 600 27 23
Extenso Hotel
Extenso Hotel
Gazi Mah. Akçay Cad. No. 218
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

İzmirde konaklamak isteyeceğim tek yer. Otel herşeyiyle çok iyi ve mükemmel. Yatak başlarında yastık menüsü var, kendinizi herşeyiyle özel hissediyorsunuz. Tertemiz odaları çok konforlu. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 602 50 50
Trio Hotel
Trio Hotel
Gazi Mah.
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

Geçtiğimiz 23 Nisan'da bütün oteller dolu olduğu için buarada kalmak zorunda kalmıştık. 3 gece kalmayı planlamıştık ancak 1 gece zor dayanabildik. Oda hiç temiz değildi ve ilgi alaka yoktu. Bütün valizlerimizi tek tek girişten odaya kendim çıkarmıştım. Ailecek kalınacak bir yer değil zaten. İnanın tek gece zor dayandık. Kendimize ait çarşaflarımızı serip yatmıştık ve yoldan gelen bütün sesler odanın içine giriyordu. Kesinlikle tavsiye etmem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 602 50 50
Trio Hotel
Trio Hotel
Gazi Mah.
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

Güzel, nezih, sakin bir oteldi. Konumundan dolayı biz bu oteli tercih etmiştik. Odalarda genel olarak hijyen sorunu yaşamadık ancak yatakların altını temizlerken daha çok dikkat edilmeli çünkü saç ve toz parçaları vardı. Onun haricinde hiçbir sorunumuz olmadı ve kahvaltıları da çok güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 50 50
Trio Hotel
Trio Hotel
Gazi Mah.
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

Personeli oldukça ilgili ve gler yüzlüydü. Kahvaltısı açık büfeydi, zengin ve dıyurucuydu. Odanın klimasında ve televizyonunda da hiçbir sorun yoktu. Tek eksikleri odalarda mini buzdolabı olmamasıydı. Ayrıca bebekli aileler için mama sandalyesi yok haberiniz olsun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 602 50 50
Trio Hotel
Trio Hotel
Gazi Mah.
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

Temiz, pak ve modern bir şehir oteliydi. İzban Gaziemir İstasyonuna yürüme mesafesindeydi. Bu yüzden merkezde bulunan ve geceliğine aynı fiyatı isteyen otellerle kıyaslanınca açık ara 5 yıldızlı otek konforu yaşatıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 35 10
DoubleTree by Hilton İzmir Airport
DoubleTree by Hilton İzmir Airport
Fatih Mah. Ege Cad. No. 4/A
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

Bu otelde çok güzel vakitler geçirdik.Çalışanlar mükemmeldi,otel ve odalar genel olarak çok temizdi.Sunulan yemek servisleri ve oda servisi çok güler yüzlü ve hızlı bir şekilde yerine getiriliyordu.Burayı iş seyahatleri veya tatiller için kesinlikle öneriyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 35 10
DoubleTree by Hilton İzmir Airport
DoubleTree by Hilton İzmir Airport
Fatih Mah. Ege Cad. No. 4/A
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

Otele geldiğimiz ilk anda göstermiş oldukları sıcak karşılamadan dolayı çok mutlu olduk.Çok lezzetli kurabiyeler ikram ettiler.Odalar çok lüks ve rahattı.Kahvaltı çok zengin ve lezzetliydi.Misafirler çok kaliteli ve nezih insanlardı,benim için bu da çok önemliydi.Bir daha mutlaka geleceğim!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 50 50
Trio Hotel
Trio Hotel
Gazi Mah.
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

Temiz, nezih bir oteldi. Odalar yeteri kadar geniş ve temizdi. Televizyon ve klima gibi elektronik aletleri çalışır ve tatmin eder düzeydeydi. Konumu güzel yerde bulunuyor. Birkaç arka sokakta güzel restoranlar var. Eğer gezmek görmek ve yemek isterseniz oraları deneyebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 602 50 50
Trio Hotel
Trio Hotel
Gazi Mah.
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

Odaları çok zayıftı. Odalarda terlik bile yoktu.Tuvalet oldukça su akıtıyordu ve çok sesli çalışıyordu. Yerde bulunan halı odalar haricinde otelin her yerinde de mevcut. İnsan kendini hiç odasında gibi hissedemiyor. Yataklar mahallede bulunan sıradan mobilyacıdan alınmış gibi. Üstüne otoparkı tam bir felaket.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 50 50
Trio Hotel
Trio Hotel
Gazi Mah.
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

Güzel ve temiz bir oteldi. İşletmenin verdiği hizmetler için teşekkür ederim. Fakat kahvaltıyı biraz daha zenginleştirebilseler her şey çok daha güzel olacak diye düşünüyorum. Onun haricinde çok iyi bir otel ve güzel hizmet veriyorlar. Her şey için teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 27 23
Extenso Hotel
Extenso Hotel
Gazi Mah. Akçay Cad. No. 218
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

Bursa'dan geldim, kaldım burada. Gerçekten güzel, temiz çalışanlar ve güzel bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 35 10
DoubleTree by Hilton İzmir Airport
DoubleTree by Hilton İzmir Airport
Fatih Mah. Ege Cad. No. 4/A
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

Otel çalışanları güzel tatilimizi daha da güzel bir hale getirdiler.Odalar çok rahattı,genişliği gayet yeterliydi.Dekor olarak ihtiyaçlarınıza yönelik dekore edilmişti ve yataklar gerçekten çok rahattı.Odaya sundukları servis oldukça hızlı ve güzeldi.Hepsi için ayrı ayrı teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 35 10
DoubleTree by Hilton İzmir Airport
DoubleTree by Hilton İzmir Airport
Fatih Mah. Ege Cad. No. 4/A
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

Tatillerimde veya iş seyahatlerimde Hilton'da kalmayı çok seviyorum çünkü gerçekten evimdeymiş gibi rahat ediyorum ve memnun kalıyorum.Yataklar öyle rahat ki,günü çok rahat bir uykuyla bitiriyorsunuz.Çalışanlara gerçekten söyleyecek bir şey bulamıyorum çünkü hepsi harika insanlar.Yemekler de çok lezzetli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 27 23
Extenso Hotel
Extenso Hotel
Gazi Mah. Akçay Cad. No. 218
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

Kaldığım oteli gerçekten çok beğendim. Fiyat bakımından da ucuz bir otel. Herkese kalmalarını tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 58 99
Mia City Hotel
Mia City Hotel
Akçay Cad. No. 125
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

Güzel, kaliteli, tam bir iş oteli, hizmet mükemmel, odalar rahat ve sessiz, personel eğitimli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 35 10
DoubleTree by Hilton İzmir Airport
DoubleTree by Hilton İzmir Airport
Fatih Mah. Ege Cad. No. 4/A
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

Havaalanına sadece 5 dakika, butik otel, çok memnun kaldım. Çalışan personel çok güler yüzlü ve yardımsever. Tekrar geleceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (232) 220 83 99
Svalinn Hotel
Svalinn Hotel
Havaalanı Yolu Üzeri Akçay Cad. No:172
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

Kaldığım en büyük odaları olan otellerden bir tanesi. Ege serbest bölgesinde işim olduğu için geliyorum. Yürüme mesafesinde çok işime geliyor doğrusu. Ayrıca SPA ve havuzu çok keyifli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (232) 220 83 99
Svalinn Hotel
Svalinn Hotel
Havaalanı Yolu Üzeri Akçay Cad. No:172
Gaziemir / İzmir
Türkiye

-

Personel işini çok iyi biliyor, güler yüzlü ve profesyoneller. Bence İzmir'in güzel oteli. Havaalanına çok yakında, 5 dakikada taksi ile otele geldik. Otele İzmir Optimum AVM yürüme mesafesinde ve İzmir'in en büyük alışveriş merkeziymiş. Otelin odaları 45 m2 genişliğinde ve SPA merkezi çok keyifli. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)