Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Bergama Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Bergama Otelleri

Bergama için {{ (filteredHotels).length}} / 21 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Bergama Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Anadolu'da yaşamış uygarlıklar için tarih boyunca hep önemli bir merkez olan Bergama dünyaca ünlü tarihi eserlere sahip bir turizm merkezidir.
Türkiye'nin en büyük ilçelerinden biri olan Bergama İzmir'e bağlıdır ve kent merkezine yaklaşık 100 kilometre uzaklıkta yer alır. Özellikle kültür turizminin ileri seviyede olduğu Bergama, İzmir'de görülmesi gereken yerlerin başında gelir.

Bergama'nın tarihine baktığımızda ilçe ve çevresinin çok eski bir yerleşim yeri olduğunu görürüz. İlk yerleşimin M.Ö. 7. yüzyılda gerçekleştiği İzmir Bergama Helenistik dönemi görmüş, Roma, Bizans ve Osmanlı gibi çok önemli uygarlıklara da ev sahipliği yapmıştır.

Tarih boyunca Bergama'da yaşamış medeniyetlerin bıraktığı eserler ve kültür izleri çok çeşitli bir mozaik oluşmasını sağlamıştır. Bu mozaiğin en önemli parçaları dünya çapında da oldukça ünlü olan Akropol, Zeus Sunağı, Dionysos Tapınağı, Demeter Tapınağı, Athena Tapınağı, Askleipon, Serapeion, Roma Tiyatrosu'dur.

Bergama aynı zamanda dünya tarihine birçok "ilk"le de geçmiştir. İlk parşömen, ilk büyük sağlık yurdu, ilk ve en büyük sunak, ilk kazı müzesi, ilk Asya kütüphanesi gibi birçok yenilik İzmir Bergama'dan çıkmıştır.

Her yanı tarih ve kültür kokan ve adeta bir açıkhava müzesi niteliği taşıyan Bergama'ya her yıl binlerce turist gelmektedir. Bu nedenle ilçede yeterli sayıda konaklama tesisi mevcuttur.

İzmir Bergama'da konaklamak isterseniz 2,3 ve 4 yıldızlı otellerde, butik otellerde, tatil otellerinde ve pansiyonlarda kalmanız mümkündür. İlçede konaklayabileceğiniz tesis sayısı yaklaşık 20 adettir.

Bergama otelleri konum olarak tarihi ve turistik yerlere oldukça yakındır. Merkezi konumları Bergama otellerinin tercih edilmesinde de önemli rol oynamaktadır.

İzmir Bergama otelleri tarih ve kültür zenginlikleri ile keyifli bir konaklama için misafirlerini bekliyor...

İzmir'in tarihi ve turistik yerlerine yakın konumda olan Bergama'da otel fiyatları butik bir konaklama yapmak isteyen tatilcilere uygun seçenekler sunuyor.
Bergama, İzmir'e bağlı turistik ilçelerden biri. Binlerce yıllık bir tarihi günümüze taşıyan Bergama'da doğal güzellikler ile iç içe bir tatil yapmanız mümkün.

Bergama otelleri hem merkezi konumları hem de kaliteleri ile tatilciler tarafından tercih ediliyor. Daha çok butik otel kategorisinde yer alan Bergama otel fiyatları da butik bir konaklama yapmak isteyenlere uygun ve cazip seçenekler sunuyor.

Yaz aylarında ilçeye gelen turistlerin sayısındaki artışla beraber Bergama otel fiyatları da belli oranlarda artış gösteriyor. Geçtiğimiz yıla göre 2019 yılı Bergama otel fiyatları hemen hemen aynı, ücretler daha çok sezona göre farklılık gösteriyor.

Bergama otel fiyatları yüksek sezonda gecelik ortalama 80-90 TL'den başlıyor, 200 TL'ye kadar çıkıyor. Bergama otellerinde yapacağınız konaklama için ödediğiniz ücrete hemen her otelde kahvaltı da dahil oluyor. Bazı Bergama otellerinde bu fiyatlara tam pansiyon konaklama yapmanız da mümkün.

İzmir Bergama otel fiyatlarında uygun şekilde faydalanmak ve ekonomik bir konaklama yapmak isteyen tatilciler kış aylarında başlayan erken rezervasyon fırsatlarından yararlanıyor ve yerlerini ayırtıyorlar. Siz de Bergama'da keyifli bir tatil yapmak istiyorsanız Bergama otel fiyatları sayfamızı inceleyerek dilediğiniz Bergama otelinde yerinizi hemen ayırtabilirsiniz.

Bergama Hakkında
İzmir ilçelerinden biri olan Bergama, Ege Bölgesi'nde, güneyinde Aliağa, kuzeyinde Balıkesir ve Manisa, doğusunda Kınık, batısında ise Dikili ile çevrili tarih kokan bir kenttir.
120000 civarındadır Bergama'nın toplam nüfusu.

Tarihi MÖ 7. yy'a kadar uzanan Bergama, Lidya, Pers, Makedon, Frigya, Trakya Krallιğι, Selevkos Krallιğι, Roma, Bizans ve Osmanlı gibi önemli uygarlıklara ev sahipliği yapmıştır.

Tarih sayfalarında Pargama ve Pergamon adlarıyla geçen Bergama, ilk Parşömenin yapıldığı yer, ilk Asya Kütüphanesi, ilk hastane, ilk telkinle tedavi yöntemi Psikoterapi, ilk doğal tedavi, bitkisel ilaçlarla tedavi şekli olan ilk Farmakoloji, ilk tıp ve eczacılığın simgesi olan Yılanlı Sütunun bulunduğu kent, ilk kent imar yasası, ilk kent çarşı-pazar yasası, ilk grev ve toplu sözleşme, ilk üç dereceli öğretim, ilk yerel festival yapan şehir olma gibi birçok ilke de imza atmıştır.

19 Haziran 1919'da Yunan işgaline maruz kalan Bergama, 14 Eylül 1922'de tekrar Türk topraklarına katılmıştır.

Yazların sıcak ve kurak, kışların ise ılık ve yağışlı geçtiği Akdeniz iklimi hüküm sürmektedir Bergama'da.

Bergama halkı geçimini başta tarım ve turizm olmak üzere, madencilik ve hayvancılıktan sağlamaktadır.

Tarihi çok eskilere dayanan Bergama'da görülmesi gereken yerler ise;
Dertlere deva şifa kaynağı Mahmudiye Ilıcası, Paşa Ilıcası, Geyiklidağ Ilıcası, Güzellik Ilıcası, Dereköy Ilıcası ve Haydar Ilıcası,
Kozak Yaylası,
MÖ 4. yy ve MS 4. yy arasında hizmet veren tedavi merkezi Asklepion Antik Kenti,
Roma Dönemi'nde tapınak olarak yapılan Bergama Kızıl Avlu,
Akropol,
Allionai,
Kibele Tapınağı,
1875 yılında inşa edilen Havra,
Bergama Müzesi,
Roma Tiyatrosu,
Tümülüsler,
Bergama Ulu Cami,
Kurşunlu Camii,
Selçuklu Minaresi,
Şadırvan Camii,
Parmaklı Mescit,
Taş Han,
Çukur Han,
Küplü Hamam,
Tabaklar Hamamı,
Mevlana Hacı Hekim Camii ve Hamamı,
Yeni Camii,
Kara Osman Sebili,
Hükümet Binası,
Bedesten,
Arasta,
Kapalı Çarşı,
Tarihi Bergama Evleri.

Bergama'da tarihi yerleri gezip, dertlere deva ılıcalarından şifa bulmadan, Bergama halılarından, Bergama tabaklarından satın almadan, çığırtma, köfte, tulum peyniri ve lokma yemeden Bergama'dan dönmek olmaz.

İzmir'e 102 km, Ankara'ya 690 km, İstanbul'a ise 665 km uzaklıkta olan Bergama'ya kendi aracınızla gelebileceğiniz gibi, diğer şehirlerden düzenlenen otobüs seferleriyle, trenle veya İzmir'e kadar uçakla gelip, oradan da karayoluyla Bergama'ya ulaşabilirsiniz.

Bergama otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
10
0 (850) 600 86 13
Hera Butik Otel
Hera Butik Otel
Kurtuluş Mah. Taksim Cad. No: 35
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Kelimelerle ifade edilemeyecek kadar güzel insanlar, muhteşem bir otel. Bergama için çok fazla emek veriyorlar. Eğer Bergama'ya gitmeyi düşünüyorsanız mutlaka Hera Otel'i görmelisiniz. Bu tarihi yapıya bu kadar değer veren insanlarla tanışmalısınız. Bergama'yı bir de onlardan dinlemelisiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 61 21
Pergamon Pansiyon
Pergamon Pansiyon
Barbaros Mahallesi, Lokcu İmam Çıkmazı No: 9
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Eğer Bergama'ya yolunuz düşerse kesinlikle kalabileceğiniz bir yer. Çok otantik ve butik bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
4
0 (850) 600 23 22
Gobi Pansiyon
Gobi Pansiyon
Zafer Mah. Atatürk Bul. No: 18
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Bayram döneminde Ege turumuz sırasında Bergama'da tarihi gezimiz sonunda tek gecelik konaklamak için Gobi Pansiyon'dan 2 ayrı oda tuttuk. Odalardan biri klimasızdı ve bu durum bize belirtilmemişti. Odalar "klimalı ve balkonlu" olarak ikiye ayrılıyormuş :) ve "balkonlu" demek klima yok anlamına gelmekteymiş. Ancak "klimalı" olan odamızda da balkon vardı. Bu ayrıma yer ayırtırken dikkat ediniz. Klimasız yani "balkonlu" olan odanın banyosu ortak banyo olduğunu gittiğimizde gördük. Hem "klimalı" hem de "balkonlu" odanın banyosu çok hijyenik değildi. Bunların da dışında pansiyon merkeze çok yakın mesafededir.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 11 42
Bergama Taş Konak
Bergama Taş Konak
Kurtuluş Mah. Taksim Cad. No: 25
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Butik otel tarzında çok temiz bir yer. İçeri girer girmez tarihi doku her yere işlemiş. Fotoğrafçı ve aynı zamanda öğretmen olduğunu öğrendiğimiz Atabey Bey misafirlerinin her türlü sorunuyla ilgileniyor. Otopark sıkıntısı yaşayabiliyorsunuz ama yardımcı oluyorlar. Kahvaltısı tam bizim istediğimiz tarzda açık büfe kahvaltıydı. Çalışan herkes gayet güler yüzlü ve yardımseverdi. Bergama ilçe olarak da oldukça ucuz. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Biz de sizi ağırlamaktan mutluluk duyduk. Sevgiler. Her zaman bekliyoruz.

16 Temmuz 2018, Pazartesi 23:18
50
8
0 (850) 602 28 96
Attalos Otel
Attalos Otel
Kurtuluş Mah. Kayalık Sok. No.3
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Yemeği, konaklaması muhteşemdi. Carmen ve Cüneyt'e misafirperverlikleri için teşekkür ederiz...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 28 96
Attalos Otel
Attalos Otel
Kurtuluş Mah. Kayalık Sok. No.3
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Çok şirin ve güzel bir otel. Güler yüzlü personeller de işin en güzel tarafı. Tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 28 96
Attalos Otel
Attalos Otel
Kurtuluş Mah. Kayalık Sok. No.3
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Kaliteli hizmet, odalar çok konforlu. Temizlik konusu çok başarılı, kahvaltı mükemmel, çalışanlar tam olması gereken kadar ilgili. Fiyatı aldığınız hizmete göre gayet uygun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 28 96
Attalos Otel
Attalos Otel
Kurtuluş Mah. Kayalık Sok. No.3
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Ağustos sonunda bir gün konaklamak için gittiğimiz oteli gördüğümüz an ikinci gece de kalmaya karar verdik. Otel Bergama'nın şirin sokaklarından birinde, eski bir fabrikadan çevrilmiş; bir bahçenin çevresinde odalar bulunuyor. Sakin, huzur dolu bir mekan. Otel sahibimiz Cüneyt Bey sabah bize bir harita ile gezilecek yerler hakkında bilgi verdi ve akşam otelde yemek istersek diye menüyü söyledi. Temizlik, ilgi, kahvaltı ve fiyat olarak çok memnun kaldık. Akşamları odanızın önünde ya da bahçedeki masalarda oturup kahvenizi yudumlamak ve dinlenmek, sabahları ise güzel kahvaltılarını tatmak ayrı bir keyif...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 28 96
Attalos Otel
Attalos Otel
Kurtuluş Mah. Kayalık Sok. No.3
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Odalar geniş, ferah, tertemiz, yatak çok rahat ve kahvaltı da çok güzeldi. Bir de bizi upgrade etmişler, her şey için teşekkür ederiz. İçerisindeki küçük bahçesi ve odaların önündeki masa, sandalyeler yazın çok keyiflidir eminim. Umarım tekrar gideriz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 28 96
Attalos Otel
Attalos Otel
Kurtuluş Mah. Kayalık Sok. No.3
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Daha içeri girince neredeyim diyorsunuz, o kadar güzel ki, zaten kapıda güler yüzle karşılandık. Kuzinede bizi bekleyen çay ve sıcacık ortam. Odalar o kadar güzel ki, farklı 8 oda. Odalar çok geniş, ferah. Bize sunulan akşam yemeği ve sabah aldığımız kahvaltı olağanüstü. Cüneyt Bey'e ve elemanlara çok teşekkürler. Bergama gezilecek tarihi yerleriyle de görülmesi gereken bir yer. Baharda yine konaklamak isterim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 28 96
Attalos Otel
Attalos Otel
Kurtuluş Mah. Kayalık Sok. No.3
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Temiz, güzel dekor edilmiş aile işletmeli butik otel. Çocuklu aileler için son derecede rahat. Süit odasında 5 kişi rahat sığdık, odalar geniş, banyosu güzel, 2 yatak odalı, 3 yaşındaki çocuğumuz için çocuk karyolası getirdiler. Sahibi Cüneyt Bey'e teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 28 96
Attalos Otel
Attalos Otel
Kurtuluş Mah. Kayalık Sok. No.3
Bergama / İzmir
Türkiye

-

3 arkadaş olarak gittik, onlar da zaten memnun kaldıklarını belirtmişler. Kaliteli hizmet, odalar çok konforlu, temizlik konusu çok başarılı, kahvaltı mükemmel, çalışanlar tam olması gereken kadar ilgili. Fiyatı aldığınız hizmete göre gayet uygun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 28 96
Attalos Otel
Attalos Otel
Kurtuluş Mah. Kayalık Sok. No.3
Bergama / İzmir
Türkiye

-

2 senedir Bergama ziyaretimde kalabildiğim tek otel. Bu temiz, güzel ve güvenli otel bana Berlin'de Prenzlauerberg'i anımsatıyor. Sahipleri Karmen ve Cüneyt Bey de çok titiz, çalışkan, disiplinli ve ilgililer. Fiyatı verilen hizmete ve kaliteye göre çok uygun. Ayrıca akşam yemeği isterseniz Ayşe (yardımcıları) çok lezzetli yemekler yapıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 28 96
Attalos Otel
Attalos Otel
Kurtuluş Mah. Kayalık Sok. No.3
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Çok samimi bir ortamı var ve işletmecisi çok ince biri. Odalar rahat, hiçbir sorunla karşılaşmadık. Yemekler gerçekten harikaydı. Gözü kapalı tercih edebileceğiniz bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 11 42
Bergama Taş Konak
Bergama Taş Konak
Kurtuluş Mah. Taksim Cad. No: 25
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Eylül ayında arkadaşımla beraber yaptığımız Ege turunun ilk durağı olarak haritada işaretlediğimiz yer Bergama olmuştu. Girdiğiniz her sokakta, attığınız her adımda tarihi soluyacağınız Bergama'da kaldığımız Bergama Taş Konak'ta ilçenin bu tarihi havasını yansıtan, odalarında dekoratif nostaljik eşyalar bulunan, şirin mi şirin bir otel olarak hafızamızda yer etti. Bize sadece müşteri gözüyle bakmayıp hoş sohbeti ile de eşlik eden Atabey'e de teşekkür etmemiz gerek. Bir daha yolumuz Bergama'ya düşerse konaklayacak yer aramayacağız diye düşünüyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 11 42
Bergama Taş Konak
Bergama Taş Konak
Kurtuluş Mah. Taksim Cad. No: 25
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Amazing and so comfy room. We could stayed just 2 nights with my girlfriend and we loved owner's kindness and interest. Highly recommended. Especially you will love Turkish breakfast. ;)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 57 69
Elaia Hotel
Elaia Hotel
Ulucamii Mah. İttihati Terakki Meydanı No. 76
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Akropol'ün eteklerinde nefis bir otel. Konfor ve sunulan hizmetler Vedat Bey'in güler yüzü ve dostane yakınlığıyla bütünleşince “'En kısa zamanda yeniden gelmeliyim.”' diye düşünmeye başlıyorsunuz. Bergama evlerinin dokusunu korumuş dekoruyla otelde değil de evinizdeymiş gibi hissediyorsunuz. Şirin avlusunda otururken kus cıvıltıları ve yaprak hışırtılarının armonisiyle içiniz huzur doluyor. Vedat Bey kadar kibar ve yardımsever komşuları da sizi rahat hissettiriyor. Bergama muhteşem bir yer, tarihiyle, insanlarıyla, yöresel lezzetleriyle... Aklım Bergama'da kalarak döndüm ve tekrar yolumu düşürmek için can atıyorum. Herkese şiddetle tavsiye ederim. :)

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 57 69
Elaia Hotel
Elaia Hotel
Ulucamii Mah. İttihati Terakki Meydanı No. 76
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Akropol'ün eteklerinde nefis bir otel. Konfor ve sunulan hizmetler, Vedat Bey'in güler yüzlü ve dostane yaklaşımıyla bütünleşince tekrar gelmeliyim diye düşünmeye başlıyorsunuz. Şirin bir avluda otururken kuş cıvıltıları ve yaprak hışırdamalarının armonisiyle huzur doluyorsunuz. Vedat Bey'in muazzam ilgisine komşuları da eşlik edince kendinizi tam bir aile ortamında buluyorsunuz. Bergama muhteşem bir yer tarihi dokusuyla, insanlarıyla, birbirinden leziz yöresel yemekleriyle... Aklım Bergama'da kalarak döndüm, en kısa zamanda yolumu tekrar düşürmek için can atıyorum. Herkese şiddetle tavsiye ederim. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 78 54
Akropolis Hotel
Akropolis Hotel
Kurtuluş Mah. Kayalık Sok. No. 3
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Çok güzel bir yer. Huzur verici ve saygılı bir müessese, odamızda sadece tv sorunluydu, bunun dışında güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 11 42
Bergama Taş Konak
Bergama Taş Konak
Kurtuluş Mah. Taksim Cad. No: 25
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Yıllardır Ege Bölgesi'nde irili ufaklı birçok otelde konakladık. Bergama Taş Konak açık ara en temizi, en huzur veren ortama sahip olanı. Sahipleri güler yüz, hoş sohbetleri ile size eviniz rahatlığını sunuyor. 4 yaşındaki çocuğumuz ile inanılmaz rahat ettik. Mis gibi kahvaltı da bonusu. :) Dikili'de denize girmek isteyenler için Bergama konaklaması harika bir alternatif bizce. Dikili'nin 350 TL'lik burnumdan kıl aldırmayan otellerine bedel ödemektense, Dikili'ye 25 dakikadaki bu otel bize "iyi ki" dedirtti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Merhaba Özlem Hanım, güzel sözleriniz için teşekkür ederiz. Dikili ve deniz konusunda size katılıyorum. Her zaman bekleriz. Sevgiler

5 Eylül 2017, Salı 17:19
50
10
0 (850) 600 11 42
Bergama Taş Konak
Bergama Taş Konak
Kurtuluş Mah. Taksim Cad. No: 25
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Neredeysen orada kal ama Bergama'daysan Taş Konak'ta kal. :) Sahipleri kendi evlerinde gösterdikleri sevgi ve ilginin aynısından bir tane daha yapmışlar, buraya koymuşlar. Bence buyurun alın. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 11 42
Bergama Taş Konak
Bergama Taş Konak
Kurtuluş Mah. Taksim Cad. No: 25
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Bergama Taş Konak öncelikle harika mimarisiyle beni büyüledi. Odalar çok konforlu ve güzel. Konumu da oldukça iyi. Çalışanlar güler yüzlü ve kibardı. Bergama'ya tekrar gittiğimde mutlaka orada kalmak istiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 11 42
Bergama Taş Konak
Bergama Taş Konak
Kurtuluş Mah. Taksim Cad. No: 25
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Bergama'nın tarih kokan havasını solumadan önce, Bergama Taş Konak'ın sıcaklığını yaşayın derim. Güler yüzlü işletme sahipleriyle Bergama sohbeti yapmak ayrıca farklı bir keyif. Şahane kahvaltıdan sonra vurun kendinizi Bergama sokaklarına her bir yeri başka bir fotoğraf karesi...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 11 42
Bergama Taş Konak
Bergama Taş Konak
Kurtuluş Mah. Taksim Cad. No: 25
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Bergama'da konaklamak için güzel bir alternatif. Bergama'nın eşsiz tarihi içerisinde tarihi bir taş konakta, güler yüzlü ve sıcak bir mekan. Teşekkürler...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 57 69
Elaia Hotel
Elaia Hotel
Ulucamii Mah. İttihati Terakki Meydanı No. 76
Bergama / İzmir
Türkiye

-

We came to Bergama with a sudden decision. We chose the Elaia Otel to be close to the historical sites. We were very satisfied with both the authentic rooms and the breakfast and the guidance of Mr. Vedat. We will recommend to friends. In both English and Turkish upon request of Mr. Vedat Bergama'ya geldik. Tarihi yerlere yakın olsun diye Elaia Otel'i seçtik. Hem Elaia Otel'den hem de hem Vedat Bey'in rehberliğinden pek memnun kaldık. Arkadaşlara tavsiye edeceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 27 29
Asude Hotel Bergama
Asude Hotel Bergama
Fatih Mah. Atatürk Bulvarı No. 111
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Çalışanlar gayet kibar, saygılı. Bence en önemlisi bu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 57 69
Elaia Hotel
Elaia Hotel
Ulucamii Mah. İttihati Terakki Meydanı No. 76
Bergama / İzmir
Türkiye

-

2017 nisan son günlerinde ailecek yaptığımız Bergama seyahatine Elaia Otel'i tercih ettik . Bergama da Akrepol, Askepion ve Kızıl Avlu ile müthiş mekanlar. Bir kere gelmek yetmez defalarca gelip görmek gerekli. Elaia Otel, Akrepol'ün eteklerinde kafanızı kaldırdığınızda Akrepol'ü görebiliyorsunuz. Eski bir Rum evinden restore edilmiş odaları size o dönemin yaşanmışlıklarını hissettiriyor. Küçük ön avluda çiçekler arasında kahvaltınız edip samimi sohbetler gerçekleştirebiliyorsunuz. Vedat Bey kaldığımız süre içerisinde bize çok yardımcı oldu. Çok nazik ve samimi biri işini severek yapıyor. Bu yüzden de güzel şeyler ortaya çıkmış. Kahvaltıda yerel lezzetlerden çok çeşitli ürünleri tatmak mümkün. Şehirle ilgili her türlü bilgiyi ondan alabilirsiniz. Bu taraflara yolum tekrar düşerse ilk tercih edeceğim konaklama mekanı olacak ki Bergama defalarca gelmeyi hak eden bir yer

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkürler. Ben de sizinle çok keyifli vakit geçirdim. Umarım yine yolunuz düşer. Selamlar.

9 Mayıs 2017, Salı 19:22
50
10
0 (850) 602 57 69
Elaia Hotel
Elaia Hotel
Ulucamii Mah. İttihati Terakki Meydanı No. 76
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Merhaba, nisan ayında eşimle birlikte hafta sonunda iki günlük gezimiz için Elaia Otel'de konakladık. Sabah kuş sesleriyle uyanmak muhteşemdi. Yeşillikler içinde olan avlusunda oturmak huzur vericiydi. Otelin önünde çocukların oynayabileceği bir park ve yeşil bir alanda bulunuyor. Antik kalıntılara ve Bergama evlerine yakın sakin bir mekan. Vedat Bey'in samimiyeti ve ilgisi bizi kendi evimizde hissettirdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkürler. Özellikle harika hediyeniz için. Yakında biz de sizi ve ufaklığı görmeye geleceğiz. Yusuf'a da çok selam.

9 Mayıs 2017, Salı 19:24
50
10
0 (850) 602 57 69
Elaia Hotel
Elaia Hotel
Ulucamii Mah. İttihati Terakki Meydanı No. 76
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Elaia Otel açıldığından beri her Bergama'ya gidişimde orada kalıyorum. Eski mahallenin meydanına bakarak huzur içinde uyanmak eşsiz bir duygu. Ayrıca Vedat Ateş'e, misafirlerine birer aile üyesi gibi davranarak rahat etmelerini sağladığı için de çok çok teşekkür.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

çok tesekkkürler Yücel hocam. Ben de her gelişinizde çok mutlu oluyorum. Misafir değil, komşu olacağımız günü de sevinçle bekliyorum. :) Selamlar.

9 Mayıs 2017, Salı 19:37
50
10
0 (850) 602 57 69
Elaia Hotel
Elaia Hotel
Ulucamii Mah. İttihati Terakki Meydanı No. 76
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Bergama'ya düzenlediğimiz gezi için geldiğimizde bir meslektaşımızın önerisi üzerine bir geceliğine burada konakladık. En az Bergama'da gezdiğimiz tarihi yerler kadar beğendiğim bir mekan. Gerek bulunduğu yer, konumu ile gerek manzarası ile ve gerekse konforu ve temizliği ile kesinlikle önerebileceğim bir yer, oldukça samimi. İşletmecisi Vedat Bey'e de bizlere göstermiş olduğu özel ilgiden dolayı ayrıca teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür ederim hocam, sizleri tanımak da büyük keyifti. Selamlar.

24 Nisan 2017, Pazartesi 11:17
50
10
0 (850) 602 57 69
Elaia Hotel
Elaia Hotel
Ulucamii Mah. İttihati Terakki Meydanı No. 76
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Bergama'ya gelirken mutlaka konaklamanız gereken bir yer. Çok temiz. Sessiz. Huzur dolu bir yer. Hotel sahibini anlatmaya gerek yok, mükemmel bir insan. Konum çok iyi. Akropolis hemen üstünde kalıyor hotelin. Teleferik yakın. Şehir merkezine yakın. Düşünmeden gelebilirsiniz. Vedat abiye ilgisi için ve en önemlisi samimiyeti için teşekkür ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sağolun. Yağmurlu sabah kahvaltı sırasındaki uzun sohbetin tadı damağımda kaldı. Seneye motor festivalinde yeriniz şimdiden hazır. Dostlara selamlar.

9 Mayıs 2017, Salı 19:38
50
8
0 (850) 600 76 34
Red Basilica Hotel
Red Basilica Hotel
Kınık Caddesi No: 77 - B
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Bergama'da üst düzey özen ile hazırlanmış, kendinizi üst düzey butik otel standardında bulacağınız bir otel. Eğer biz şehre yakın olsun, kaldığımız yerin kalitesi her yönüyle yansısın diyorsanız çok uygun seçenek. Hemen yanında Basilica önünde bir de kafesi var... Park da sorun değil. Sahibi de çok muhabbetli bir insandır. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 72 79
Odyssey Guest House
Odyssey Guest House
Talatpasa Mahallesi Abacihan Sk. No: 13
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Sanki o eski günlerden kalmış bir evde oluyorsunuz. Yukarıda bir terası var, oturup Bergama'yı izleyebilirsiniz. Yazın giderseniz üzüm de var asmada. Temiz, düzenli, sade. 3 kat merdiven ile içeriden terasa çıkıyorsunuz ama değer. Her katta zaten odalar da var... Tam da şehrin içinde yer alan bir yer...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 57 69
Elaia Hotel
Elaia Hotel
Ulucamii Mah. İttihati Terakki Meydanı No. 76
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Bergama'nın Domuzalanı merkezinde tarihi yaşama ve kentin gerçek hayatını görmek için uygun, samimi bir yer, çift ya da aile olarak da rahat edersiniz. Yürüme mesafesindeki Bergama evlerinin içindesiniz. En önemlisi otelin işletmecileri çok rahat ve içten insanlar... Yolunuz düşse derim…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 57 69
Elaia Hotel
Elaia Hotel
Ulucamii Mah. İttihati Terakki Meydanı No. 76
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Bergama'nın tarihi taş evlerden oluşan bir mahallesinde tatlı bir otel. Hemen yukarıda Pergamon Antik Kenti'ni görüyor, önünde bir meydan ve restore edilmiş bir tonozlu yapı var. Otel sıcak, keyifli ve temiz, arkadaş canlısı bir işletmecisi var. Otelin hemen karşısında yer alan restoranda da Bergama manzarasında yemek yiyebilir, bir şeyler içebilirsiniz. Etrafta keşfedilecek çok şey var. Biz arkadaş grubu olarak gayet memnun kaldık. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 61 21
Pergamon Pansiyon
Pergamon Pansiyon
Barbaros Mahallesi, Lokcu İmam Çıkmazı No: 9
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Harika bir konak. Kahvaltı bahçe, teras, aile mükemmel. Pergamon Pansiyon'da kendimi evimde hissettim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 61 21
Pergamon Pansiyon
Pergamon Pansiyon
Barbaros Mahallesi, Lokcu İmam Çıkmazı No: 9
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Türkiye'de birçok otel, pansiyon gezdim ama hiçbir yer bu konak kadar harika değildi. Eşimle kendimizi evimizde hissettik. Mükemmel bir kahvaltı sonrasında ailenin sıcak neşesiyle güne enerjik başladık. Tüm tarihi bölgeye hakim bir yer. Bu konakta her istediğinizi bulabilirsiniz. Garaj, muhteşem bir bahçe, teras, hijyen, konfor ve her şeyden önemlisi ailenin müşterilerine olan ilgisi. Bergama'ya o güzel konak ve aile için yine geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 43 95
Athena Pansiyon
Athena Pansiyon
Barbaros Mahallesi Imam Cikmazi No:9
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Oda temizliğinin üstüne çalışanların güler yüzlülüğü eklendiğinde kendimizi evimizde hissettirdiler. Şirince manzarasında terasta yaptığımız serpe kahvaltı paha biçilmezdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 33 71
Aristonicus Butik Hotel
Aristonicus Butik Hotel
Kurtuluş mahallesi Taksim caddesi No:37
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Güzel yenilenmiş bir konuk evi. UNESCO Pergamom altında yer alıyor. Sevimli bir bahçesi var. Hizmeti iyi, bir bardak şarap ve sabah kahvaltı servisi çok güzel. Burada 2 gece konakladık, suit zevkli bir şekilde döşenmişti ve harika manzarası vardı. Biraz daha büyük olmasını umuyorduk ama yine de iyiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 33 71
Aristonicus Butik Hotel
Aristonicus Butik Hotel
Kurtuluş mahallesi Taksim caddesi No:37
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Harika bir ortamda, güzel insanlar ve hoş hizmetin olduğu çok güzel bir mekan. Odalara girince kalite ve temizliği buram buram fark ediyorsunuz..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 33 71
Aristonicus Butik Hotel
Aristonicus Butik Hotel
Kurtuluş mahallesi Taksim caddesi No:37
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Odanın dekorasyonuna bayıldım. Otelde değil de bir evde gibi hissettim. Her yer tertemizdi. Personelin ilgisi çok iyiydi. Kahvaltı da harikaydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 33 71
Aristonicus Butik Hotel
Aristonicus Butik Hotel
Kurtuluş mahallesi Taksim caddesi No:37
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Misafirlerin konforu için her detayın incelikle ele alındığı, tertemiz, çevresiyle uyumlu ve orijinaline saygılı restorasyonu ve dekorasyonu ile zamanda yolculuğa çıkacağınız bir otel burası. Lokasyon olarak çok merkezi olmasına karşın oldukça sakin ve huzurlu bir konaklama imkanı sunuyor. Odanızın penceresinden baktığınızda Bergama'nın tarihi dokusuyla yüz yüze geliyorsunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 28 96
Attalos Otel
Attalos Otel
Kurtuluş Mah. Kayalık Sok. No.3
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Gayet sıcak ve samimi bir karşılama ve ağırlama ile karşılandık. Memnun kaldık otelden.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Güzel görüşleriniz için teşekkürler sizi memnun etmek bizi sevindirir.

23 Ekim 2015, Cuma 18:10
50
10
0 (850) 600 86 13
Hera Butik Otel
Hera Butik Otel
Kurtuluş Mah. Taksim Cad. No: 35
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Bergama'ya gelirseniz muhakkak burada kalmalısınız. Civardaki en iyi otel ve sahipleri bu işe gerçekten Bergama'yı sevdikleri ve doğdukları yere olan gönül borçları sebebiyle girmişler. Sonuç harika.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 78 54
Akropolis Hotel
Akropolis Hotel
Kurtuluş Mah. Kayalık Sok. No. 3
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Bergama'ya gelince burada kalınır. Tavsiye edilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 61 21
Pergamon Pansiyon
Pergamon Pansiyon
Barbaros Mahallesi, Lokcu İmam Çıkmazı No: 9
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Çok güzel bir aile pansiyonu. Aynı zamanda tarihi mekanlara çok yakın. Güzel bir akrapol manzaralı terası var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 13 47
Hotel Labella Bergama
Hotel Labella Bergama
Fatih Mah. Ataturk Bulvari No: 303
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Kısa bir süre kaldım ama otel çalışanlarını ve bu oteli Bergama'ya kazandıran işletmecisine teşekkür ederim. Her şey on numara.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 76 34
Red Basilica Hotel
Red Basilica Hotel
Kınık Caddesi No: 77 - B
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Odalar temiz, dizaynları zevkli. Sahibi ve çalışanları güler yüzlü ve çok yardımcı oluyorlar. İlk defa bir pansiyonda, odada ikram su ve çay gördüm. :) 3 numaralı oda çok serindi, gece üşüdüm. :( Kahvaltı güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 25 13
Serapion Hotel
Serapion Hotel
Atatürk Bulvarı No: 109
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Temiz ve modern odalarıyla, çalışanların sıcakkanlı davranışlarıyla harika bir hotel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 13 47
Hotel Labella Bergama
Hotel Labella Bergama
Fatih Mah. Ataturk Bulvari No: 303
Bergama / İzmir
Türkiye

-

Pazartesi gününden buyana buradayım. Yolu düşen her arkadaşıma ve dostuma önerebileceğim bir otel. Hizmet ve fiyat on numara, kal, gör.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)