Kemalpaşa Otelleri

İzmir’e 20 km mesafede bulunan Kemalpaşa’da, modern olanaklara sahip pek çok konaklama alternatifi bulunuyor…Kemalpaşa Otelleri ve Kemalpaşa Otel Fiyatları

İzmir'e 20 km mesafede bulunan Kemalpaşa'da, modern olanaklara sahip pek çok konaklama alternatifi bulunuyor…

Ege Bölgesi'nin incisi İzmir'e 20 km mesafede bulunan Kemalpaşa, kuzeyde ve doğuda Manisa, güneyde Bayındır ve Torbalı, batıda ise Buca ve Bornova ile komşu bir konumda yer alıyor. Daha çok iş amaçlı konaklamalar için tercih edilen Kemalpaşa, sahip olduğu tarihi yapıları ile de turistik konaklamalara da hitap edebilen bir bölge.

Kemalpaşa otellerinin daha çok iş seyahati amacıyla şehre gelenleri ağırlaması, bölgede daha çok 5 yıldızlı otellerin açılmasına sebebiyet verdi. Bu nedenle de Kemalpaşa otellerinin hemen hemen hepsi modern olanaklara ve konforlu konaklama birimlerine sahipler. Kemalpaşa otellerinde özel günleriniz için toplantı ve konferans salonları da bulunuyor. Bununla birlikte Kemalpaşa otelleri, her sabah açık büfe kahvaltı servisi sunuyor.

Küçük bir yerleşim yeri olan Kemalpaşa'da, gezip görebileceğiniz pek çok tarihi yapı bulunuyor. Kemalpaşa otellerinde konakladığınız süre boyunca; Karabel Kaya Kabartması'nı ve Kız Kalesi'ni mutlaka görmenizi tavsiye ediyoruz.

Eğer yakın bir zamanda iş ya da turistik gezi amacıyla şehre gelmeyi planlıyorsanız, konaklamak için Kemalpaşa'yı tercih edebilir ve Kemalpaşa otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Modern olanaklarıyla dikkat çeken Kemalpaşa otelleri, fiyatlarıyla da oldukça dikkat çekiyor…

Kemalpaşa, İzmir'e 20 km mesafede yer alan küçük bir yerleşim yeri. Kuzeyinde ve doğusunda Manisa, güneyinde Bayındır ve Torbalı, batısında Buca ve Bornova ile komşu olan Kemalpaşa, daha çok iş seyahati amacıyla şehre gelenleri ağırlıyor. Sadece iş değil elbette, turistik gezi amaçlı olarak yapılacak olan konaklamalar için de Kemalpaşa otelleri son derece uygun. Hatta görülmesi gereken pek çok tarihi yapıya ev sahipliği yapıyor Kemalpaşa.

Kemalpaşa'da daha çok 5 yıldızlı otellerin bulunması, Kemalpaşa otel fiyatlarını da doğrudan etkiliyor. Kemalpaşa otel fiyatları, otelin sağladığı olanaklara ve hizmet kalitesine göre değişkenlik gösteriyor. Otelin bulunduğu konumun da Kemalpaşa otel fiyatlarına etki ettiğini söyleyebilmemiz mümkün. Ancak Kemalpaşa otellerinin üst düzey olanaklara sahip olduğunu düşünürsek, Kemalpaşa otel fiyatlarının biraz yükseklerde seyrettiğini söyleyebiliriz. Genel olarak 2017 Kemalpaşa otel fiyatları 195 TL ile 245 TL arasında değişiyor.

Kemalpaşa'ya geldiğinizde Karabel Kaya Kabartması'nı ve Kız Kalesi gibi tarihi yapıları da görmeyi sakın ihmal etmeyin.

Siz de, herhangi bir sebepten ötürü İzmir'e gelmeyi düşünüyorsanız eğer, konaklamak için Kemalpaşa'yı tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Kemalpaşa otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon, Kemalpaşa otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Kemalpaşa otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Su Perisi Otel
Su Perisi Otel

-

Aile sıcaklığı ile huzurlu

Servis çok güzeldi. Odalar ferah, doğa içinde cennetten bir köşe resmen. Sıcak aile ortamı samimi personeliyle huzurlu bir gün geçirmek için birebir. Yöneticisi İdil Hanım ise tam bir misafirperver gidip yaşayıp görülmeli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Su Perisi Otel
Su Perisi Otel

-

Tavsiye etmem

Eşim ve çocuğumuz ile internetten bulduğumuz bu otele gittik. Maalesef internetteki web sayfasında yazılanlar ile uzaktan yakından ilgisi olmadığını gördük. Kaldığımıza da pişman olduk. Ayrıca aile ortamına uygun bir otel değil. Alakart yemek aldık, lüks restoranda verdiğimiz 6 kişilik ücret ödedik. Çok sıradan ve basit bir otel. Dediğim gibi web sayfasında anlatılanlar ile alakası yok. Kesinlikle tavsiye etmem..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Su Perisi Otel
Su Perisi Otel

-

deniz -murat tarafından...

Butik Su Perisi Otel, yeşilin her tonunu görebileceğiniz çok büyük bir bahçe içerisinde ve içinden dere geçiyor. :) Çok güzel bir hafta sonu geçirdik, güler yüzlü Butik Su Perisi Otel ailesine teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Su Perisi Otel
Su Perisi Otel

-

ahmet göçer tarafından...

Butik Su Perisi Otel'de birçok defa konakladık, çok güzel bir ortam. Herkese tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Su Perisi Otel
Su Perisi Otel

-

canan kaya tarafından...

Çok güzel bir ortam, doğayla iç içe. İş stresinden uzak kalmak için çok uygun bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Su Perisi Otel
Su Perisi Otel

-

O ortamın sıcaklığını tatmalısınız

Gerçekten gidip görülmeye, o ortamın sıcaklığını tatmaya değer... İnsanın ici huzur doluyor resmen.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)