Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Kemalpaşa Otelleri

Kemalpaşa için {{ (filteredHotels).length}} / 1 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Kemalpaşa Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

İzmir'e 20 km mesafede bulunan Kemalpaşa'da, modern olanaklara sahip pek çok konaklama alternatifi bulunuyor…

Ege Bölgesi'nin incisi İzmir'e 20 km mesafede bulunan Kemalpaşa, kuzeyde ve doğuda Manisa, güneyde Bayındır ve Torbalı, batıda ise Buca ve Bornova ile komşu bir konumda yer alıyor. Daha çok iş amaçlı konaklamalar için tercih edilen Kemalpaşa, sahip olduğu tarihi yapıları ile de turistik konaklamalara da hitap edebilen bir bölge.

Kemalpaşa otellerinin daha çok iş seyahati amacıyla şehre gelenleri ağırlaması, bölgede daha çok 5 yıldızlı otellerin açılmasına sebebiyet verdi. Bu nedenle de Kemalpaşa otellerinin hemen hemen hepsi modern olanaklara ve konforlu konaklama birimlerine sahipler. Kemalpaşa otellerinde özel günleriniz için toplantı ve konferans salonları da bulunuyor. Bununla birlikte Kemalpaşa otelleri, her sabah açık büfe kahvaltı servisi sunuyor.

Küçük bir yerleşim yeri olan Kemalpaşa'da, gezip görebileceğiniz pek çok tarihi yapı bulunuyor. Kemalpaşa otellerinde konakladığınız süre boyunca; Karabel Kaya Kabartması'nı ve Kız Kalesi'ni mutlaka görmenizi tavsiye ediyoruz.

Eğer yakın bir zamanda iş ya da turistik gezi amacıyla şehre gelmeyi planlıyorsanız, konaklamak için Kemalpaşa'yı tercih edebilir ve Kemalpaşa otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Modern olanaklarıyla dikkat çeken Kemalpaşa otelleri, fiyatlarıyla da oldukça dikkat çekiyor…

Kemalpaşa, İzmir'e 20 km mesafede yer alan küçük bir yerleşim yeri. Kuzeyinde ve doğusunda Manisa, güneyinde Bayındır ve Torbalı, batısında Buca ve Bornova ile komşu olan Kemalpaşa, daha çok iş seyahati amacıyla şehre gelenleri ağırlıyor. Sadece iş değil elbette, turistik gezi amaçlı olarak yapılacak olan konaklamalar için de Kemalpaşa otelleri son derece uygun. Hatta görülmesi gereken pek çok tarihi yapıya ev sahipliği yapıyor Kemalpaşa.

Kemalpaşa'da daha çok 5 yıldızlı otellerin bulunması, Kemalpaşa otel fiyatlarını da doğrudan etkiliyor. Kemalpaşa otel fiyatları, otelin sağladığı olanaklara ve hizmet kalitesine göre değişkenlik gösteriyor. Otelin bulunduğu konumun da Kemalpaşa otel fiyatlarına etki ettiğini söyleyebilmemiz mümkün. Ancak Kemalpaşa otellerinin üst düzey olanaklara sahip olduğunu düşünürsek, Kemalpaşa otel fiyatlarının biraz yükseklerde seyrettiğini söyleyebiliriz. Genel olarak 2018 Kemalpaşa otel fiyatları 195 TL ile 245 TL arasında değişiyor.

Kemalpaşa'ya geldiğinizde Karabel Kaya Kabartması'nı ve Kız Kalesi gibi tarihi yapıları da görmeyi sakın ihmal etmeyin.

Siz de, herhangi bir sebepten ötürü İzmir'e gelmeyi düşünüyorsanız eğer, konaklamak için Kemalpaşa'yı tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Kemalpaşa otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon, Kemalpaşa otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Kemalpaşa Hakkında

Kemalpaşa Ege Bölgesindedir. Kemalpaşa İzmir iline bağlı bir ilçedir. Yüzölçümü 658 kilometrekare olan Kemelpaşa ilçesi kuzey ve doğuda Manisa ili güneyde Bayındır ve Torbalı, batıda da Buca ve Bornova ilçesi ile komşudur.

İzmir ilinin orta kesiminde yeralan Kemalpaşa topraklarının kuzey ve güneyi dağlık orta kesimi ise ovalıktır. Kemalpaşa'nın kuzeyini Manisa Dağının güney uzantıları güney kesimini de Bozdağlar'ın uzantısı olan Mahmut Dağı ve Mahmut Dağı'ndan Karabel ile ayrılan Nif (Kemalpaşa) Dağı engebelendirir. Kemalpaşa topraklarının sularını Nif Dağı'nın doğu yamaçlarından doğup Kemalpaşa sınırları dışında Gediz Irmağı'na katılan Nif (Kemalpaşa) Çayı toplar. Kemalpaşa'nın ortasını kaplayan ve batıda Belkahve Eşiği'ne kadar uzanan Nif Ovası Gediz Ovası'nın bir parçasıdır.

Kemalpaşa'daki başlıca ekonomik etkinlik başta meyvecilik olmak üzere tarımdır. İzmir ilinin 1984 üzüm rekoltesinin %41 i Kemalpaşa üzerinden elde edilmiştir. Kemalpaşa'da ayrıca buğday, seytin, arpa, sebze, tütün, kiraz, ve az miktarda mandalina yetiştirilir. İlde kurulan yem ve süt ürünleri fabrikaları Kemalpaşa hayvancılığının gelişmesine katkıda bulunmuştur.

Karabel yakınlarında bulunan kalıntılar Kemalpaşa'ya Hititler döneminde yerleşildiğini göstermektedir. İzmir'e 20 km uzaklıkta bulunan Kemalpaşa küçük bir yerleşim birimidir. Kemalpaşa'daki en eski tarihsel yapı Karabel Kaya Kabartması'dır. Kemalpaşa yakınlarındaki Kız Kalesi denen sarayın Roma döneminde yapıldığı sanılmaktadır. Nif Dağı'nda Bizans yapısı olduğu sanılan bir kale kalıntısı vardır. Kemalpaşa Belediyesi Cumhuriyet'ten önce kurulmuştur.

Kemalpaşa otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Su Perisi Otel
Su Perisi Otel

-

Aile sıcaklığı ile huzurlu

Servis çok güzeldi. Odalar ferah, doğa içinde cennetten bir köşe resmen. Sıcak aile ortamı samimi personeliyle huzurlu bir gün geçirmek için birebir. Yöneticisi İdil Hanım ise tam bir misafirperver gidip yaşayıp görülmeli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Su Perisi Otel
Su Perisi Otel

-

Tavsiye etmem

Eşim ve çocuğumuz ile internetten bulduğumuz bu otele gittik. Maalesef internetteki web sayfasında yazılanlar ile uzaktan yakından ilgisi olmadığını gördük. Kaldığımıza da pişman olduk. Ayrıca aile ortamına uygun bir otel değil. Alakart yemek aldık, lüks restoranda verdiğimiz 6 kişilik ücret ödedik. Çok sıradan ve basit bir otel. Dediğim gibi web sayfasında anlatılanlar ile alakası yok. Kesinlikle tavsiye etmem..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Su Perisi Otel
Su Perisi Otel

-

deniz -murat tarafından...

Butik Su Perisi Otel, yeşilin her tonunu görebileceğiniz çok büyük bir bahçe içerisinde ve içinden dere geçiyor. :) Çok güzel bir hafta sonu geçirdik, güler yüzlü Butik Su Perisi Otel ailesine teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Su Perisi Otel
Su Perisi Otel

-

ahmet göçer tarafından...

Butik Su Perisi Otel'de birçok defa konakladık, çok güzel bir ortam. Herkese tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Su Perisi Otel
Su Perisi Otel

-

canan kaya tarafından...

Çok güzel bir ortam, doğayla iç içe. İş stresinden uzak kalmak için çok uygun bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Su Perisi Otel
Su Perisi Otel

-

O ortamın sıcaklığını tatmalısınız

Gerçekten gidip görülmeye, o ortamın sıcaklığını tatmaya değer... İnsanın ici huzur doluyor resmen.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)