Kemalpaşa Otelleri

İzmir’e 20 km mesafede bulunan Kemalpaşa’da, modern olanaklara sahip pek çok konaklama alternatifi bulunuyor…Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Kemalpaşa Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Aile sıcaklığı ile huzurlu"

"Tavsiye etmem"

8.7

Misafir yorumu

6 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 600 53 11

Kemalpaşa Otelleri ve Kemalpaşa Otel Fiyatları

İzmir'e 20 km mesafede bulunan Kemalpaşa'da, modern olanaklara sahip pek çok konaklama alternatifi bulunuyor…

Ege Bölgesi'nin incisi İzmir'e 20 km mesafede bulunan Kemalpaşa, kuzeyde ve doğuda Manisa, güneyde Bayındır ve Torbalı, batıda ise Buca ve Bornova ile komşu bir konumda yer alıyor. Daha çok iş amaçlı konaklamalar için tercih edilen Kemalpaşa, sahip olduğu tarihi yapıları ile de turistik konaklamalara da hitap edebilen bir bölge.

Kemalpaşa otellerinin daha çok iş seyahati amacıyla şehre gelenleri ağırlaması, bölgede daha çok 5 yıldızlı otellerin açılmasına sebebiyet verdi. Bu nedenle de Kemalpaşa otellerinin hemen hemen hepsi modern olanaklara ve konforlu konaklama birimlerine sahipler. Kemalpaşa otellerinde özel günleriniz için toplantı ve konferans salonları da bulunuyor. Bununla birlikte Kemalpaşa otelleri, her sabah açık büfe kahvaltı servisi sunuyor.

Küçük bir yerleşim yeri olan Kemalpaşa'da, gezip görebileceğiniz pek çok tarihi yapı bulunuyor. Kemalpaşa otellerinde konakladığınız süre boyunca; Karabel Kaya Kabartması'nı ve Kız Kalesi'ni mutlaka görmenizi tavsiye ediyoruz.

Eğer yakın bir zamanda iş ya da turistik gezi amacıyla şehre gelmeyi planlıyorsanız, konaklamak için Kemalpaşa'yı tercih edebilir ve Kemalpaşa otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Modern olanaklarıyla dikkat çeken Kemalpaşa otelleri, fiyatlarıyla da oldukça dikkat çekiyor…

Kemalpaşa, İzmir'e 20 km mesafede yer alan küçük bir yerleşim yeri. Kuzeyinde ve doğusunda Manisa, güneyinde Bayındır ve Torbalı, batısında Buca ve Bornova ile komşu olan Kemalpaşa, daha çok iş seyahati amacıyla şehre gelenleri ağırlıyor. Sadece iş değil elbette, turistik gezi amaçlı olarak yapılacak olan konaklamalar için de Kemalpaşa otelleri son derece uygun. Hatta görülmesi gereken pek çok tarihi yapıya ev sahipliği yapıyor Kemalpaşa.

Kemalpaşa'da daha çok 5 yıldızlı otellerin bulunması, Kemalpaşa otel fiyatlarını da doğrudan etkiliyor. Kemalpaşa otel fiyatları, otelin sağladığı olanaklara ve hizmet kalitesine göre değişkenlik gösteriyor. Otelin bulunduğu konumun da Kemalpaşa otel fiyatlarına etki ettiğini söyleyebilmemiz mümkün. Ancak Kemalpaşa otellerinin üst düzey olanaklara sahip olduğunu düşünürsek, Kemalpaşa otel fiyatlarının biraz yükseklerde seyrettiğini söyleyebiliriz. Genel olarak 2017 Kemalpaşa otel fiyatları 195 TL ile 245 TL arasında değişiyor.

Kemalpaşa'ya geldiğinizde Karabel Kaya Kabartması'nı ve Kız Kalesi gibi tarihi yapıları da görmeyi sakın ihmal etmeyin.

Siz de, herhangi bir sebepten ötürü İzmir'e gelmeyi düşünüyorsanız eğer, konaklamak için Kemalpaşa'yı tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Kemalpaşa otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon, Kemalpaşa otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın