Söğütözü Gezilecek Yerler

Ankara’nın en eski ve köklü yerleşim yeri olan Çankaya’nın bir semti olan Söğütözü Ankara’nın gelişen ve modern yüzünü yansıtmaktadır.Söğütözü Tarihi Mekanlar

Ankara'nın en eski ve köklü yerleşim yeri olan Çankaya'nın bir semti olan Söğütözü Ankara'nın gelişen ve modern yüzünü yansıtmaktadır.
Söğütözü, Ankara'nın Çankaya ilçesine bağlı semtlerden biridir. Son yıllarda özellikle iş dünyasının merkezi olma yolunda bir hayli gelişim göstermiştir. Semtte son on yılda hayata geçen projeler bölgenin çehresini değiştirmiştir.

Büyük konut ve iş merkezi projeleri, alışveriş merkezleri, lüks oteller, kongre sarayları ile birlikte semte birçok mekan da açılmıştır. Daha çok iş dünyasının merkezi haline gelen Söğütözü bu anlamda Ankara'nın en gözde semtlerinden biri haline gelmiştir.

Merkezi konumu, Çankaya'dan ve şehir merkezinden kolay ulaşılabilir olması ile de Söğütözü başkent Ankara'nın en rağbet gören yerlerinden biridir.

Kaliteli restoranları, şık mekanları, lüks otelleri ve plazaları ile Söğütözü Ankara'nın görülmeye değer semtlerindendir.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın