Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Akyurt Otelleri

Akyurt için {{ (filteredHotels).length}} / 2 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Akyurt Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Eski adı Ravlı olan Akyurt başkent Ankara'ya 33 kilometre mesafede yer almaktadır.

Akyurt, başkent Ankara'nın doğusunda yer almakta olup, Ankara merkeze yaklaşık 33 kilometre mesafede bulunmaktadır. Akyurt kuzeyde Çubuk, doğuda Kalecik, batıda Pursaklar, güneybatıda Elmadağ ilçeleri ile komşudur. Aynı zamanda Akyurt konumu itibariyle; Çankırı, Kastamonu ve Sinop'u Ankara'yla bağlayan bağlantı yolu üzerinde almasından dolayı da önemli bir lokasyondadır.

Akyurt başkente yakın mesafede olmasının da etkisiyle sanayi yönünden de gelişmiş bir yerdir. Bu sebeple yıl içerisinde gerek iş için gerek tatil için Akyurt bölgesine yerli ve yabancı birçok turist gelmektedir. İlçeye gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde pek çok oteller bulunmaktadır. Bu oteller içerisinde, kent otelleri, tatil otelleri, termal – kaplıca oteller, yıldızlı oteller, butik oteller, apart oteller ve pansiyonlar sıralanmaktadır.

Akyurt otelleri içerisinde her bütçeye ve zevke göre bir konaklama oteli bulunmaktadır. Kalabalık gruplar, küçük çocuklu aileler ve evinin konforunu tatilde de arayanlar apart otelleri; küçük ve samimi yapısını sevenler butik otelleri tercih etmektedir. Akyurt otelleri şehir merkezinde yer almakta olup, tüm şehir içi ulaşım ağına da yakındır.

Akyurt otelleri kategorisinde yer alan tüm oteller ve otel fiyatları Neredekal.com Akyurt sayfasında yer almaktadır. Ayrıca bu sayfadan tüm Ankara Akyurt otelleri ayrıntılı bir şekilde incelenebilmekte hatta Neredekal.com üzerinden konaklama yapılmak istenilen Akyurt oteline ön rezervasyon da yaptırılabilmektedir.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Eskilerin Ravlı olarak andığı Akyurt, Ankara'nın bir ilçesidir.

Başkentin doğusunda yer alan Akyurt, İç Anadolu Bölgesi'nde Ankara sınırları içerisinde geniş ve düz bir arazide yer almaktadır. Ankara'ya yaklaşık 33 kilometre mesafede yer alan Akyurt'un, kuzeyde Çubuk, doğuda Kalecik, batıda Pursaklar, güneybatıda Elmadağ ilçeleri ile sınırı bulunmaktadır. Aynı zamanda Akyurt konumu itibariyle Ankara bağlantı yolu üzerinde almasından dolayı da önemlidir.

Akyurt başkente yakın mesafede olmasının da etkisiyle oldukça gelişmiş ilçelerden biridir. Yıl boyunca gerek iş amacıyla gerek tatil amacıyla Akyurt bölgesine yerli ve yabancı pekçok turist gelmektedir. Akyurt'a gelen turstlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde birçok otel yer almaktadır. Bu oteller içerisinde, kent otelleri, tatil otelleri, termal – kaplıca oteller, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, butik oteller, apart oteller ve pansiyonlar tüm yıl açık olup misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaktadır.

Akyurt'ta her zevkten her bütçeye kadar uygun bir konaklama oteli yer almaktadır. Akyurt otel fiyatları, otellerin bulunduğu kategoriye göre farklı fiyatlara sahiptir. Yıldızlı oteller, apart oteller veya butik oteller her biri farklı konseptteki oteller olduğundan dolayı müşterilerine farklı farklı oda fiyatı veya kişi başı konaklama fiyatı vermektedir. Akyurt otel fiyatları sadece otellerin yer aldığı kategoriye göre değil konaklama yapan misafirlerine sunmuş olduğu hizmetlere, sağlamış olduğu imkanlara göre de değişiklik göstermektedir.

Akyurt otel fiyatları tüm yıl içerisinde de mevsimlere göre farklılıklar göstermektedir. En çok yoğunluğun yaşandığıyaz aylarında, tatilinde başlaması ile hem Ankaralılar hem de diğer yerlerden Akyurt'a gelenler olmaktadır. Yaz aylarında hissedilen bu yoğunluğun da etkisiyle Akyurt otel fiyatları haziran, temmuz ve ağustos aylarında artmaktadır. Kış aylarında ve bahar aylarında daha sakin bir sezon yaşadığı gözlemlenen Akyurt'taki otellerin fiyatları da yaz sezonuna göre daha ekonomik olmaktadır.

Akyurt'ta yer alan tüm otelleri ve Akyurt otel fiyatları Neredekal.com Akyurt sayfasında yer almaktadır. Ayrıca bu sayfadan tüm Ankara Akyurt'taki oteller ve Akyurt otel fiyatları ayrıntılı bir şekilde incelenebilmekte hatta Neredekal.com üzerinden konaklama yapılmak istenilen otele ön rezervasyon da yaptırılabilmektedir.

Akyurt Hakkında

Ankara Akyurt, İç Anadolu Bölgesi Ankara sınırları içerisinde geniş ve düzgün bir arazi üzerinde kurulu bir ilçedir. Eski ismi Ravlı idi.

İlçenin kuzeyinde Çubuk, doğusunda Kalecik, batısında Pursaklar, güneybatısında Elmadağ ilçeleri bulunmaktadır. İlçe merkezi Çankırı, Kastamonu ve Sinop'u Ankara'ya bağlayan devlet kara yolu üzerinde olup, başkente uzaklığı 32 km'dir.

Yüz ölçümü 258 km2, denizden yüksekliği ise 960 metredir. İlçenin kuzeyinde Kalecik'e bağlanan yol üzerinde 1250 m rakım ile Tekebeli Dağı, güneyinde 1415 metre rakım ile Hüseyin Gazi tepesi, doğusunda ise 1985 m yüksekliğindeki İdris Dağı bulunmaktadır.

14. yüzyıl sonuna kadar geniş ormanlık alanlara sahip olan Ankara Akyurt, yüzyıllar boyu yapılan kıyımlar neticesinde, ağaçlık alanlarını büyük ölçüde yitirmişti. Buna mukabil son yıllarda Akyurt Belediyesi, ilçedeki okullar ve okullardaki örgencilerin çabalarıyla birlikte ilçe merkezinde yeniden yeşillendirme ve ağaçlandırma çalışmalarına başlamıştır. Bu amaçla bir de Hatıra Ormanı kurularak ağaçlandırma çalışmaları ve ağaç sevgisi yaygınlaştırma çalışmaları sürmektedir.

İlçede faaliyet gösteren 390 civarındaki sanayi kuruluşu ve ile yaklaşık 30 bin kişinin istihdam edilmesi sağlayan, otomotiv, gıda, tekstil, mobilya ve elektronik sektöründeki dev firmalara ev sahipliği yapmaktadır.

Akyurt otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Büyük Anadolu Termal Otel
Büyük Anadolu Termal Otel

-

Aile hamamını beğendim

Bence aquaparkı harika. Aile hamamından saunasına, saunadan kadın hamamına kadar çok beğendim... Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Büyük Anadolu Termal Otel
Büyük Anadolu Termal Otel

-

Havuzlar çok küçük

Havuzlar çok küçük, yoğunluk yok diye kaydırakların çoğu kapalı ya da sırayla çalışıyor. Giriş fiyatı internette 35 TL yazarken girişte 50 TL ödüyorsunuz, içerideki yeme-içme fiyatları uçmuş vaziyette. Havuzlar yaprak ve böcek ölüsü dolu. Gelirken servis olayı iyi fakat dönüşte servis olayı sizinle işimiz bitti, nasıl giderseniz gidin modunda. Tekrar gideceğimi sanmıyorum, asla kimseye tavsiye etmem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Büyük Anadolu Termal Otel
Büyük Anadolu Termal Otel

-

Yazın tercih edilebilir

Yazın tercih edilebilir bir yer. ;) Su, dans, müzik, güneş. ;)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Büyük Anadolu Termal Otel
Büyük Anadolu Termal Otel

-

Kayak keyfi

Kayak keyfi bir harika.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Büyük Anadolu Termal Otel
Büyük Anadolu Termal Otel

-

Güzel olur inşallah

Bundan 8 ay önce gidip 2 gün kalmıştım, çok güzeldi. O zaman kış ayı olduğundan sadece kapalı yüzme havuzu ve hamama girebildik. Şimdi aquapark için tekrar gidiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)