Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Çubuk Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Çubuk Otelleri

Çubuk için {{ (filteredHotels).length}} / 1 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Çubuk Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Ankara Esenboğa Havalimanı'nı Çubuk ilçesinde yer almaktadır.
Çubuk, Ankara merkeze yaklaşık 33 kilometre mesafede yer alan ilçesidir. Türkiye'nin ikinci en büyük uluslararası havalimanı olan Ankara uluslararası Esenboğa Havalimanı Çubuk ilçesindedir. Havalimanın ilçe sınırları içerisinde yer almasından ve başkente yakın olmasından ötürü de oldukça gelişmiş ve modern bir ilçe statüsüne ulaşmış ilçeye yıl boyunca yüz binlerce kişi gelip gitmektedir.

Ankara'ya ve çevre ilçelerine yıl boyunca gerek iş için gerekse de tatil için gelen yerli ve yabancı turistler havalimanına yakın olduğu için Çubuk otelleri kategorisinde yer alan otellerde konaklamayı tercih etmektedir. Çubuk otelleri kategorisinde tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlamaya devam eden oteller arasında; kent otelleri, tatil otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, butik oteller, apart oteller ve pansiyonları sayabiliriz.

Çubuk otelleri içerisinde her bütçeye ve her zevke uygun birçok konaklama bir oteli yer almaktadır. Lüks ve konfor arayanların 5 yıldızlı otelleri tercih ettiği gözlemlenirken, daha rahat ve küçük bir otel konaklaması arayanların ise butik otelleri, apart otelleri veya pansiyonları tercih ettiği görülmektedir. Çubuk otelleri şehir merkezinde yer aldığından dolayı şehir içi toplu taşıma ve şehirlerarası ulaşımda da sıkıntı yaşanmamaktadır.

Çubuk otelleri kategorisinde yer alan tüm Çubuk otelleri ve otel fiyatları Neredekal.com Çubuk sayfasında yer almaktadır. Ayrıca bu sayfadan tüm Çubuk otelleri ayrıntılı bir şekilde incelenebilmekte hatta Neredekal.com üzerinden konaklama yapılmak istenilen Çubuk oteline ön rezervasyon da yaptırılabilmektedir.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Çubuk , Türk tarihinde önemli bir yere sahiptir. Özellikle de Osmanlı tarihinde. Osmanlı Devleti 'nin Fetret Devri'ni yaşamasında etkili olan Ankara Savaşı Çubuk Ovası'nda yaşanmıştır.
Çubuk, Ankara'nın bir ilçesi olup, Ankara merkeze yaklaşık 35 kilometre mesafede yer almaktadır. Ayrıca, yurdumuzun ikinci en büyük uluslararası havaalanı olan Ankara Esenboğa Havalimanı'na Çubuk ilçesi ev sahipliği yapmaktadır.

Havaalanının ilçe sınırları içerisinde bulunmasının da etkisiyle Çubuk'a yıl boyunca milyonlarca insan gelip gitmektedir. Ankara'ya havayolu ile gelen yerli ve yabancı turistlerin birçoğu havaalanına da yakın olmak amacıyla Çubuk ilçesinde yer alan otellerde konaklamayı tercih etmektedir. Çubuk'ta bulunan oteller içerisinde kent otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, apart oteller ve butik oteller sıralanmaktadır. Her zevke ve her bütçeye göre konaklamanın yapılabileceği bir otelin yer aldığı ilçede otel fiyatları birbirinden farklıdır.

Çubuk otel fiyatları, otellerin yer aldığı kategoriye göre de değişmektedir. Farklı kategorilerde yer alan otellerin fiyatları da birbirinden farklıdır. Çubuk otel fiyatları sadece otelin bulunduğu kategoriye göre değil otellin konaklama yapan müşterilerine sunduğu hizmete ve sağladığı olanaklara göre de değişmektedir.

Çubuk otel fiyatları mevsimlere göre de değişmektedir. Çubuk otel fiyatları mevsimlere göre de değişmektedir. Yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında tatil sezonunun da açılmasıyla Çubuk otel fiyatları belli bir oranda yükselmektedir. Yükselen Çubuk otel fiyatları kimi otellerin zaman zaman yaptığı erken rezervasyon avantajları ile ekarte edilebilmektedir.

Çubuk'ta yer alan oteller ve Çubuk otel fiyatları Neredekal.com Çubuk sayfasında yer almaktadır. Bu sayfadan tüm Çubuk'taki otelleri ve Çubuk otel fiyatlarını ayrıntılı bir şekilde incelenebilir hatta Neredekal.com üzerinden Çubuk'ta konaklama yapılmak istenilen otele ön rezervasyon da yaptırılabilmektedir.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın