Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Altındağ Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Altındağ Otelleri

Altındağ için {{ (filteredHotels).length}} / 27 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Altındağ Otelleri - En Uygun Altındağ Otel Fiyatları

Başkent Ankara'nın geçmiş ile günümüzü buluşturan ilçesi: Altındağ
Ankara'nın en merkezi yerlerinden birinde yer alan Altındağ, hem konumu ve kolay ulaşılabilir olması hem de tarihi ve kültürel zenginliği ile kentin en önemli bölgelerinden biridir.

Gezip görülecek oldukça fazla yere ve esere sahip olması nedeniyle Ankara'ya gelenlerin mutlaka gördüğü bir yer olan Altındağ merkezi konumu nedeniyle de özellikle konaklamada ilk sıralarda tercih edilen yerlerdendir.

Bizans döneminden kalma kalesi, Selçuklu ve Osmanlı mimarisine sahip cami ve türbeleri, dünyaca ünlü müzeleri, han ve hamamları ile birçok ziyaretçiye ev sahipliği yapar Altındağ. Tarihi ve kültürel zenginliklerinin yanı sıra iş seyahatleri kapsamında yapılan konaklamalar için de oldukça sık tercih edilir.

Altındağ'da ister turistik ister iş için yapacağınız konaklamalarınızda yeterli alternatifiniz vardır. Altındağ'da bulunan oteller genellikle 3 ve 4 yıldızlı tesislerdir. Şehir merkezine oldukça yakın mesafede bulunan Altındağ otellerine ulaşım kolaylıkla yapılabilmektedir.

Altındağ otellerinin merkezi konumu ilçede görülmesini tavsiye ettiğimiz yerlere de yakın olmasını sağlar. Aynı zamanda alışveriş merkezlerine, cafe ve restoranlara da oldukça yakın mesafede yer almaktadır bu oteller.

Ankara Altındağ'da yer alan otelleri iş seyahatlerinizde yapacağınız konaklamalarınız için olduğu gibi turistik amaçlı yapacağınız gezilerdeki konaklamanız için de tercih edebilirsiniz.

Eski Ankara olarak bilinen Altındağ, tarihler boyunca Ankara'nın bu ilçe çevresinde kurularak büyümesinde etkili olmuştur.
Ankara'nın tarihi şehrin kurulduğu Altındağ ilçesi ile başlamaktadır. Altındağ ilçesi Ankara'nın ve Türkiye'nin en büyük ve en önemli birçok müzesine ev sahipliği yapmaktadır. Bu önemli müzelerden Anadolu Medeniyetleri Müzesi ve Ankara Etnografya Müzesi başta olmak üzere daha onlarca müze burada yer almaktadır. Gerek tarihi önemi gerekse de modernitesi ile yıl boyunca pek yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır Altındağ.

Ankara'ya ve Ankara çevresine gerek iş amacıyla gerekse de tatil için gelen on binlerce kişi tarih ve sanatla iç içe olmak için Altındağ ilçesindeki otellerde konaklama yapmaktadır. Gelenlerin rahat bir şekilde ve güvenle konaklayabileceği pek çok otelin yer aldığı Altındağ'da; kent otelleri, tatil otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, butik oteller, apart oteller ve pansiyonlar listelenmektedir.

Altındağ otel fiyatları ise her bütçeye ve her zevke hitap eden otellerdir. Sezonlar arasında çok fazla fiyat farkı bulunmayan Altındağ otel fiyatları şehrin diğer ilçelerine göre hemen hemen aynı fiyatlara sahiptir.

Altındağ otel fiyatları otellerin bulunduğu kategoriye göre de değişkenlikler göstermektedir. Her kategorideki otel kendi özelliklerine göre misafirlerine farklı konaklama fiyatları vermektedir. Altındağ otel fiyatları sadece otelin bulunduğu kategoriye göre değil otelin konaklama yapan misafirlerine sunmuş olduğu hizmetlere ve sağladığı olanaklara göre de farklılaşmaktadır.

Altındağ otel fiyatları yaz sezonunda ve kış sezonunda da arası da farklılaşmaktadır. Tatil sezonun da başladığı yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında Altındağ otel fiyatlarında belli bir oranda artış gözlemlenmektedir. Bu sebeple erken rezervasyon yaptırarak konaklama indirimlerinden faydalanılabilinmektedir.

Altındağ'da yer alan oteller ve Altındağ otel fiyatları Neredekal.com Altındağ sayfasında yer almaktadır. Bu sayfadan tüm Altındağ'daki otelleri ve Altındağ otel fiyatlarını ayrıntılı bir şekilde incelenebilir hatta Neredekal.com üzerinden Altındağ'da konaklama yapılmak istenilen otele ön rezervasyon da yaptırılabilmektedir.

Altındağ Hakkında
Ankara'ya gelenlerin görmeden gitmediği Altındağ, Anadolu'nun tarihsel ve kültürel zenginliğini yansıtan yerlerin başında gelir.
Ankara'nın metropol ilçelerinden biri olan Altındağ kentin en kalabalık ve yerleşimin yüksek seviyelerde olduğu ilçesidir.

Bulunduğu coğrafya ve Ankara'nın bir ilçesi olması nedeniyle Altındağ'ın geçmişi oldukça eski tarihlere dayanır. Yapılan arkeolojik çalışmalar sonucunda elde edilen bulgulara göre Altındağ'daki yerleşim M.Ö. 4000'li yıllara, Hititler zamanına dek uzanır.

Hititler'den sonra Frigler, Lidyalılar, Persler, Romalılar, Bizanslılar, Selçuklular ve Osmanlılar'ın yaşamış olduğu Altındağ ve çevresi tam bir kültür ve tarih mozağidir.

Cumhuriyetin kuruluşu ve Ankara'nın başkent olması ile birlikte kent Altındağ çevresinde büyüyüp gelişmiş, erken cumhuriyet dönemi eserleri burada yükselmeye başlamıştır. Müzeleri, camileri, hanları, hamamları ve kalesi ile kentin yaşam merkezi olmuştur Altındağ.

Aynı zamanda dünyanın en çok bilinen uygarlık müzelerinden biri olan Anadolu Medeniyetleri Müzesi de Altındağ'da yer alır. Bu ve bunun gibi birçok gezilip görülecek yere sahip olması nedeniyle Altındağ Ankara'ya gelen yerli ve yabancı turistlerin görmeden gitmediği yerlerden biridir.

Ankara'nın en kozmopolit, kalabalık ve merkezi ilçelerinden biri olan Altındağ sahip olduğu köklü geçmiş ve bu tarihin günümüze taşıdığı eserler ile görülmeye değer bir yerdir.

40 Kullanıcı Yorumu
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
40
1
0 (850) 600 74 06
Peracity Hotel
Peracity Hotel
Rüzgarlı Cad. No: 10/A
Altındağ / Ankara
Türkiye

-

Biz ailecek bir gece kaldık. Kalmaz olaydık. Aile oteli falan değilmiş. Tek kelimeyle rezil bir otel. Asla tavsiye etmem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
40
7
0 (850) 602 59 34
Ankatra Hotel
Ankatra Hotel
Kale Mah. Can Sokak No:6
Altındağ / Ankara
Türkiye

-

Televizyon ve telefon çalışmıyor. Televizyon dolabının içinde kullanılmış bir jilet var (herhalde temizlik personelinin gözünden kaçtı). Banyo ve oda geneli temizdi, herhangi bir kir, toz, küf, böcek vs. yok. Ama biraz üşüyen biriyim ve oda 25 derece olmadan yorganın altından çıkamıyorum, soğuk değil ama çok üşüyen biriyseniz kalın pijama veya hırka getirmenizi tavsiye ederim. Otel görevlilerinden ekstra yorgan isteyince yardımcı oldular.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
40
1
0 (850) 602 59 34
Ankatra Hotel
Ankatra Hotel
Kale Mah. Can Sokak No:6
Altındağ / Ankara
Türkiye

-

Rezil oldum! Düğünüm için gelen arkadaşlarımı ve ailemi otele yerleştirdik. Zaten odaları ayarlamakta sorun çıktı, ki böyle şeylere anlayışımız sonsuz. TV çalışmıyor, çarşaf yırtık, banyo küflü… İki kişilik odada üç gündür tek bir havlu var! Broşürde otopark ücretsiz yazarken gece başına 5 TL aldılar. Odaların içi rutubet kokuyor. Yorumları okuduğumda gönül rahatlığıyla 9 kişi için tuttuğumuz otel beni tam anlamıyla rezil etti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
40
1
0 (850) 602 53 77
Grand Sera Otel
Grand Sera Otel
Denizciler Caddesi No:16
Altındağ / Ankara
Türkiye

-

Çok kötü bir otel. Odalar sigara kokuyor. Sigara içiliyor ve her yere sinmiş. Mini buzdolabı yok, sular sıcak.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
40
10
0 (850) 602 59 34
Ankatra Hotel
Ankatra Hotel
Kale Mah. Can Sokak No:6
Altındağ / Ankara
Türkiye

-

Gezmek için geldik muazzamdı. Fiyat ve kalitesi mükemmeldi. Ekonomik krizden dolayı %10 indirim de yapıldı. Teşekkürler Ankatra Hotel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
40
10
0 (312) 922 05 12
Sinan Hotel
Sinan Hotel
İrfan Başbuğ Cad. Alma Sok. No. 1
Altındağ / Ankara
Türkiye

-

Mekan bir kere çok temiz, güler yüzlü hizmet anlayışıyla tecrübeli elemanlar olduğunu ifade etmek isterim. Sinan Otel sahiplerine de ayrıca teşekkür ederim. Bu sektörde gayet iyi ve alakalı bir çalışma olmuş. Tekrar teşekkür ederim. Yakın bir zamanda yine misafiriniz olmayı iple çekiyorum. İyi günler dilerim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
40
10
0 (850) 602 59 34
Ankatra Hotel
Ankatra Hotel
Kale Mah. Can Sokak No:6
Altındağ / Ankara
Türkiye

-

Son derece temiz, uygun fiyatlı ve güler yüzlü çalışanların olduğu güzel bir tesis. Bavullarımızı emanet olarak otelde bırakmamıza izin verdiler. Son derece memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
40
10
0 (850) 602 59 34
Ankatra Hotel
Ankatra Hotel
Kale Mah. Can Sokak No:6
Altındağ / Ankara
Türkiye

-

Ucuz otel, kaliteli hizmet… 3 gece konaklama yaptık. 120 TL gibi bir fiyat gerçekten çok uygun geldi. Tarihi bir otel. Her yer ağaç ve temizdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
40
10
0 (850) 602 59 34
Ankatra Hotel
Ankatra Hotel
Kale Mah. Can Sokak No:6
Altındağ / Ankara
Türkiye

-

Ankara'ya ilk defa geldim. Eğer ki benim gibi gezmeye geldiyseniz bence kesinlikle kalmanız gereken bir otel. Gezilecek alanların birçoğu ve çarşıya yürüme mesafesinde zaten. Tarihi Ankara Kalesi'nin dibinde olan muhteşem bir yer. Odaları geniş ve rahat kahvaltıdaki çeşitler ve sıcaklar muhteşem. Kısaca benim Ankara'ya gezmeye gelenlere kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
40
9
0 (850) 602 59 34
Ankatra Hotel
Ankatra Hotel
Kale Mah. Can Sokak No:6
Altındağ / Ankara
Türkiye

-

Tarih olarak Ankara'nın en eski yeri. Çok rahat ettik. Resepsiyonda ve restoranda bulunan arkadaşlar çok yardımcı oldular. Fiyat-fayda dengesi olarak gayet güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
40
9
0 (850) 602 06 17
Double Comfort Hotel
Double Comfort Hotel
Anafartalar Mah. Sanayi Cad. No:22
Altındağ / Ankara
Türkiye

-

Beş kişilik ailemle birlikte bir gece konakladığımız otelde odalar ve banyolar temizdi. Personeller güler yüzlü ve yardımseverlerdi. Sadece Wi-Fi yavaştı. Onun dışında gayet rahat ettik. Teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
40
10
0 (850) 602 59 34
Ankatra Hotel
Ankatra Hotel
Kale Mah. Can Sokak No:6
Altındağ / Ankara
Türkiye

-

Gerçekten güzel ve çok ucuz otel, sevdim. Ayrıca işletmeci Serkan Bey de gerçekten her konuda yardımcı oldu. Odalar temizdi, kahvaltı da gayet güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
40
10
0 (850) 602 59 34
Ankatra Hotel
Ankatra Hotel
Kale Mah. Can Sokak No:6
Altındağ / Ankara
Türkiye

-

Ankaranın en otantik ve tarihi yeri. Ankara'ya iki günlüğüne gittiğim iş gezisinde Ankara'nın turistik yerinde Ankatra Otel'de kaldım. Çok güzel mimarisi var. İnsan kendini çok rahat hissediyor. Eski mimarisi ve eski görünümü çok güzel. Odaları gayet temiz ve güzel. Güler yüzlü ve samimi bir ortam teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
40
10
0 (850) 602 59 34
Ankatra Hotel
Ankatra Hotel
Kale Mah. Can Sokak No:6
Altındağ / Ankara
Türkiye

-

Ankara'ya gezi amaçlı geldim. Fiyat olarak çok uygundu. Temizlik ve hijyen eşim için önemliydi. Kendi evimiz gibi kaldık. Kahvaltı daha iyi olabilirdi; ama çalışanlar bunu kapattılar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
40
10
0 (850) 602 06 17
Double Comfort Hotel
Double Comfort Hotel
Anafartalar Mah. Sanayi Cad. No:22
Altındağ / Ankara
Türkiye

-

Biz İstanbul merkezli reklam firmasıyız. Artık Ankara'da bir evimiz var. Double Comfort Hotel iyi ki varsın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
40
8
0 (850) 466 12 93
Melih Hotel Ankara
Melih Hotel Ankara
Kale Mah. Işıklar Cad. No. 9
Altındağ / Ankara
Türkiye

-

Biraz beklentilerle alakalı oteli beğenip beğenmemeniz ama biz genel olarak memnun kaldık. Odaların temizliği ve yatakların rahatlığı bizi memnun etti. Personeller genel olarak ilgiliydi ama işletme sahibi biraz da ha müşteri odaklı olabilir. Her şey için teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
40
1
0 (850) 466 12 93
Melih Hotel Ankara
Melih Hotel Ankara
Kale Mah. Işıklar Cad. No. 9
Altındağ / Ankara
Türkiye

-

Bugüne kadar kadlığım oteller arasından açık ara ucuz ve bir o kadar da kötü bir oteldi. Çok yüksek bekllentilerle gitmeyin. Hatta başınızı sokacak bir yer dışında pek bir şey beklemeyin. Ama temizlik ve konforun olmadığını da unutmayın. Hele ses yalıtımına diyecek bir şeyim yok. Odanızda kendinizden başka yan odadakilerin de olduğunu düşündürüyor. Tercih edilmesinin tek sebebi ancak makul fiyatı olabilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
40
9
0 (850) 466 12 93
Melih Hotel Ankara
Melih Hotel Ankara
Kale Mah. Işıklar Cad. No. 9
Altındağ / Ankara
Türkiye

-

Otel tam bir harikaydı. Konumu ve verdiğim fiyata göre de çok güzeldi. Çalışanların samimiyeti ve güler yüzlülüğünü sevdik. Odalar son derece temiz ve kahvaltı çok lezzetli. Ulus için konaklanabilecek en iyi yerlerden birisi. Otelin sahibi Adnan beye selam göndermek istiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
40
10
0 (850) 602 59 34
Ankatra Hotel
Ankatra Hotel
Kale Mah. Can Sokak No:6
Altındağ / Ankara
Türkiye

-

Ankara Kalesi yakınında, hem otantik hem de oldukça uygun konaklama imkanı sunan bir otel. Çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
40
10
0 (850) 602 06 17
Double Comfort Hotel
Double Comfort Hotel
Anafartalar Mah. Sanayi Cad. No:22
Altındağ / Ankara
Türkiye

-

Sessiz sakin oluşu, ayrıca odaların temizliği, personellerin güler yüzlülüğü ve kahvaltı çeşitliliği açısından bir dahaki ziyaretimde yine tercihim olacak. Emeğinize sağlık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
40
2
0 (850) 466 12 93
Melih Hotel Ankara
Melih Hotel Ankara
Kale Mah. Işıklar Cad. No. 9
Altındağ / Ankara
Türkiye

-

Ailece kalınabilcek bir otel olduğunu düşünmüyorum. Otelin yöneticileri son derece seviyesiz ve kalitesizler. Müşterileri de bir o kadar kalitesizdi diyebilirim. Temizlik ve kahvaltı kültüründen uzak alt seviye bir yerdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
40
9
0 (850) 466 12 93
Melih Hotel Ankara
Melih Hotel Ankara
Kale Mah. Işıklar Cad. No. 9
Altındağ / Ankara
Türkiye

-

Ankara'da konaklayabileceğiniz şirin ve kullanışlı otellerden bir tanesidir. Fazlasıyla memnun kaldık. Birbirinde güler yüzlü çalışanları ile fiyatı oldukça uygun. Her şey için herkese tek tek teşekkür ederiz. Sizler tatilimizi güzelleştirdiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
40
2
0 (850) 466 12 93
Melih Hotel Ankara
Melih Hotel Ankara
Kale Mah. Işıklar Cad. No. 9
Altındağ / Ankara
Türkiye

-

Nevresim takımları ve yastık kılıfları yıkanmış gibi görünmüyor ve kokmuyordu. Hatta yastık kılıfının üzerinde saç teli bile gördüm. Yatak çok rahat değildi.Bozuk duş başlığı ile yıkanmak neredeyse imkansız gibiydi. Odadan çıkınca kapı dışarıdan enteresans bir şekilde kilitlenmiyordu. Sokak oldukça gürültülüydü, gece yarısı bile hala sesler geliyordu. Kahvaltı var ama olmasa daha iyi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
40
9
0 (850) 466 12 93
Melih Hotel Ankara
Melih Hotel Ankara
Kale Mah. Işıklar Cad. No. 9
Altındağ / Ankara
Türkiye

-

Öncelikle otel oldukça temiz ve sakindi. İşletme sahibi ve tüm personeller tatilimizin güzel geçmesi için ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Onlara emekleri ve ilgileri için bir kez daha teşekkür ederiz. Ankara'ya iş seyahatim için gelmiştim ama bundan sonra gezmek için de geleceğim. Görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
40
8
0 (850) 466 12 93
Melih Hotel Ankara
Melih Hotel Ankara
Kale Mah. Işıklar Cad. No. 9
Altındağ / Ankara
Türkiye

-

İşletme sahibi biraz daha ilgili olsaydı mükemmel bir tatil geçirdiğimizi söyleyebilirdim. Ama onun dışında her şey gayet güzeldi. Yemekler lezzetli ama çeşit olarak biraz azdı. Otel genel olarak temizdi. Odalarda klima vardı. Yani tüm bunlarla normal bir tatil geçirdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
40
2
0 (850) 600 71 22
Eyna Hotel
Eyna Hotel
İstanbul Caddesi No: 88 İskitler
Altındağ / Ankara
Türkiye

-

Gecelik 20 TL'den fazla verilmez. Yol üstü, eski, çok gürültülü, pis bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
40
2
0 (850) 602 29 09
Manhattan Hotel
Manhattan Hotel
Kazım Karabekir Cad. No. 74
Altındağ / Ankara
Türkiye

-

Odalarında interneti çekmeyen, odaları bu kadar kötü kokan bir otelde daha kalmadım. Resepsiyonu aradığımda aldığım cevap bu kadar basit olamaz pes diyorum, aldığı oda ücretini kesinlikle haketmiyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
40
10
0 (850) 600 71 22
Eyna Hotel
Eyna Hotel
İstanbul Caddesi No: 88 İskitler
Altındağ / Ankara
Türkiye

-

Otel odaları temiz, kahvaltı çok güzeldi. Personel güler yüzlü hizmet veriyor. İlginize teşekkür ederiz. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
40
4
0 (850) 600 16 54
Sevecen Otel
Sevecen Otel
Talatpaşa Bulvarı No. 112
Altındağ / Ankara
Türkiye

-

3 kişi ile 1 gece kaldık, fiyatına göreydi her şey. İyi: Otel önünde park. Fiyat, yatak, personel iyi. Kötü: Yoldan geçen araba sesleri. WC hijyenik değildi, tuvaletin suyu çekilmiyordu. Fiyatına göre iyi dediğim gibi! 1 gece için tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
40
10
0 (850) 600 41 31
And Hotel Ankara
And Hotel Ankara
İçkale Mh. İstek Sk. No:2
Altındağ / Ankara
Türkiye

-

Gösterdiğiniz ilgiden dolayı tüm personele teşekkür ediyorum. Mekanı güzelleştiren personeldir. Samimiyetiniz ve sıcakkanlılığınız insanın başını döndürüyor. Tüm dostlarıma tavsiye edebileceğim bir butik otel. Ankara Kalesi'ne 50 metre.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
40
10
0 (850) 602 59 34
Ankatra Hotel
Ankatra Hotel
Kale Mah. Can Sokak No:6
Altındağ / Ankara
Türkiye

-

Ankara'da gezilecek yerler olarak ilk Ankara Kalesi geldi. Otel olarak sayılı 1 kaç otel var. Bizler kale yolu üzerinde bulunan Hotel Ankatra'yı gezerken gördük ve içeri girdik. Binanın 1 Tanzimat döneminden kalma bir yapı olduğunu öğrendik. Bizlere verdikleri konak odası muhteşemdi. Odanın balkonundan tüm tarihi mahalleye hakimdik ve fiyat olarak inanılmaz uygundu. Teşekkürler Hotel Ankatra.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
40
10
0 (850) 600 20 37
Ankara Efes Hotel
Ankara Efes Hotel
Denizciler Caddesi No: 12
Altındağ / Ankara
Türkiye

-

Bu fiyata çok iyi otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
40
10
0 (850) 600 64 48
Buğday Otel Ankara
Buğday Otel Ankara
İstanbul Cad. No:18
Altındağ / Ankara
Türkiye

-

Otel temiz. Oldukça rahat ve sıcak bir konaklama yapabilsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
40
10
0 (850) 600 64 48
Buğday Otel Ankara
Buğday Otel Ankara
İstanbul Cad. No:18
Altındağ / Ankara
Türkiye

-

Çok beğendim oldukça güzel bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
40
10
0 (850) 600 16 54
Sevecen Otel
Sevecen Otel
Talatpaşa Bulvarı No. 112
Altındağ / Ankara
Türkiye

-

Personel güler yüzlü, uygun fiyata herkesin kalabileceği. Hamamönü'nün kalbinde bir otel. Odalar çok temiz, yataklar rahat.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
40
10
0 (850) 600 81 42
Ankara Jolly Hotel
Ankara Jolly Hotel
Yıldırım Beyazıt Meydanı No. 1
Altındağ / Ankara
Türkiye

-

Bu otel için kaliteli hizmetin adresi denebilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
40
10
0 (850) 600 81 42
Ankara Jolly Hotel
Ankara Jolly Hotel
Yıldırım Beyazıt Meydanı No. 1
Altındağ / Ankara
Türkiye

-

Fena değil bu muhit için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
40
10
0 (850) 600 85 90
Asmin Otel Ankara
Asmin Otel Ankara
Cankiri Cad. Cankiri Kapi Sok. No. 76
Altındağ / Ankara
Türkiye

-

Otel o civardaki en düzgün otel. Ailemle kaldık. Her yönden çok memmun kaldık. Tüm çalışanlara teşekkür ediyorum, herkese tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
40
10
0 (850) 600 64 48
Buğday Otel Ankara
Buğday Otel Ankara
İstanbul Cad. No:18
Altındağ / Ankara
Türkiye

-

Çok temiz ve samimi bir otel. Bir gece kalmanız bile yetiyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
40
10
0 (850) 600 85 90
Asmin Otel Ankara
Asmin Otel Ankara
Cankiri Cad. Cankiri Kapi Sok. No. 76
Altındağ / Ankara
Türkiye

-

Tam bir dinlenme yeri, kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)