Altındağ Otelleri

Başkent Ankara'nın geçmiş ile günümüzü buluşturan ilçesi: AltındağKelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Altındağ Otelleri

Toplam 15 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Fiyatına göre iyi"

"Odalar çok temiz"

7.0

Misafir yorumu

2 yorum

"Muhit için iyi"

"Kaliteli hizmetin adresi"

10

Misafir yorumu

2 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Altındağ Otelleri ve Altındağ Otel Fiyatları

Başkent Ankara'nın geçmiş ile günümüzü buluşturan ilçesi: Altındağ

Ankara'nın en merkezi yerlerinden birinde yer alan Altındağ, hem konumu ve kolay ulaşılabilir olması hem de tarihi ve kültürel zenginliği ile kentin en önemli bölgelerinden biridir.

Gezip görülecek oldukça fazla yere ve esere sahip olması nedeniyle Ankara'ya gelenlerin mutlaka gördüğü bir yer olan Altındağ merkezi konumu nedeniyle de özellikle konaklamada ilk sıralarda tercih edilen yerlerdendir.

Bizans döneminden kalma kalesi, Selçuklu ve Osmanlı mimarisine sahip cami ve türbeleri, dünyaca ünlü müzeleri, han ve hamamları ile birçok ziyaretçiye ev sahipliği yapar Altındağ. Tarihi ve kültürel zenginliklerinin yanı sıra iş seyahatleri kapsamında yapılan konaklamalar için de oldukça sık tercih edilir.

Altındağ'da ister turistik ister iş için yapacağınız konaklamalarınızda yeterli alternatifiniz vardır. Altındağ'da bulunan oteller genellikle 3 ve 4 yıldızlı tesislerdir. Şehir merkezine oldukça yakın mesafede bulunan Altındağ otellerine ulaşım kolaylıkla yapılabilmektedir.

Altındağ otellerinin merkezi konumu ilçede görülmesini tavsiye ettiğimiz yerlere de yakın olmasını sağlar. Aynı zamanda alışveriş merkezlerine, cafe ve restoranlara da oldukça yakın mesafede yer almaktadır bu oteller.

Ankara Altındağ'da yer alan otelleri iş seyahatlerinizde yapacağınız konaklamalarınız için olduğu gibi turistik amaçlı yapacağınız gezilerdeki konaklamanız için de tercih edebilirsiniz.

Eski Ankara olarak bilinen Altındağ, tarihler boyunca Ankara'nın bu ilçe çevresinde kurularak büyümesinde etkili olmuştur.

Ankara'nın tarihi şehrin kurulduğu Altındağ ilçesi ile başlamaktadır. Altındağ ilçesi Ankara'nın ve Türkiye'nin en büyük ve en önemli birçok müzesine ev sahipliği yapmaktadır. Bu önemli müzelerden Anadolu Medeniyetleri Müzesi ve Ankara Etnografya Müzesi başta olmak üzere daha onlarca müze burada yer almaktadır. Gerek tarihi önemi gerekse de modernitesi ile yıl boyunca pek yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır Altındağ.

Ankara'ya ve Ankara çevresine gerek iş amacıyla gerekse de tatil için gelen on binlerce kişi tarih ve sanatla iç içe olmak için Altındağ ilçesindeki otellerde konaklama yapmaktadır. Gelenlerin rahat bir şekilde ve güvenle konaklayabileceği pek çok otelin yer aldığı Altındağ'da; kent otelleri, tatil otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, butik oteller, apart oteller ve pansiyonlar listelenmektedir.

Altındağ otel fiyatları ise her bütçeye ve her zevke hitap eden otellerdir. Sezonlar arasında çok fazla fiyat farkı bulunmayan Altındağ otel fiyatları şehrin diğer ilçelerine göre hemen hemen aynı fiyatlara sahiptir.

Altındağ otel fiyatları otellerin bulunduğu kategoriye göre de değişkenlikler göstermektedir. Her kategorideki otel kendi özelliklerine göre misafirlerine farklı konaklama fiyatları vermektedir. Altındağ otel fiyatları sadece otelin bulunduğu kategoriye göre değil otelin konaklama yapan misafirlerine sunmuş olduğu hizmetlere ve sağladığı olanaklara göre de farklılaşmaktadır.

Altındağ otel fiyatları yaz sezonunda ve kış sezonunda da arası da farklılaşmaktadır. Tatil sezonun da başladığı yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında Altındağ otel fiyatlarında belli bir oranda artış gözlemlenmektedir. Bu sebeple erken rezervasyon yaptırarak konaklama indirimlerinden faydalanılabilinmektedir.

Altındağ'da yer alan oteller ve Altındağ otel fiyatları Neredekal.com Altındağ sayfasında yer almaktadır. Bu sayfadan tüm Altındağ'daki otelleri ve Altındağ otel fiyatlarını ayrıntılı bir şekilde incelenebilir hatta Neredekal.com üzerinden Altındağ'da konaklama yapılmak istenilen otele ön rezervasyon da yaptırılabilmektedir.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın