Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Ankara Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Ankara Termal Oteller

Ankara için {{ (filteredHotels).length}} / 17 termal otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.point == '10' ? hotel.point : parseFloat(hotel.point) }}
{{ hotel.turu }}
{{ hotel.location }} / {{ hotel.il_adi }}
Öne çıkan teklif
{{ generateDiscountPrice(price.discount, price.price ) }} {{ price.currency }}
-{{ price.discount | number:0 }}%
{{ price.price }} {{ price.currency }}
Tesis Fiyatı
Otel Fiyatı
Otel Web Sitesi
{{kal_aff_data[price.providerId].name}}
{{kal_aff_data[price.providerId].name}}

Ankara Termal Oteller Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ankara termal otelleri listesinde sıralanan tesisler hem çok farklı konaklama zevklerine hem de her türde konaklama bütçesindeki tatilciye hitap ediyor. Her tesiste konuklara sunulan olanaklar termal tesislerin misafirlerine sunduğu konaklama konseptine göre değişkenlik gösteriyor. Ancak bölgenin en fazla tercih edilen termal otelleri genellikle termal havuz ve SPA olanaklarına sahip tesisler oluyor. En iyi Ankara termal otelleri listesinde de işte bu tesisler yer alıyor. Yani en iyi Ankara termal otel kategorisinde yer alan oteller çoğunlukla en sık tercih edilen termal tesislerden meydana geliyor. 5 yıldızlı Ankara termal otelleri başta olmak üzere, Ayaş, Haymana, Kızılcahamam ve Ankara merkezde hizmet veren bazı oteller en iyi termal tesisler arasında yer alıyor.

Ankara termal otelleri fiyatları bölgedeki diğer tesisler gibi otellerin hizmet kalitesine, tesislerin konaklama konseptine ve termal otellerin bulunduğu konuma göre farklılıklar gösteriyor. Her tesiste farklılık gösteren bu özellikler Ankara termal otelleri fiyatları üzerinde bir hayli etkili oluyor. Örneğin Ankara termal otelleri 5 yıldızlı, Ankara termal oteller tam pansiyon, apart ya da pansiyon hizmeti sunan tesislerin fiyatları aynı olmuyor. Ya da merkeze uzak konumlanan bir otel tam merkezde yer alan bir otele göre daha düşük fiyatlı olabiliyor. Konukların Ankara termal oteller ve fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilmesi için tüm bu farklılıkları göz önünde bulundurması gerekiyor.

Ankara termal apart otelleri ev konforunda bir konaklama arayışında olan ziyaretçilere hitap ediyor. Büyük bir kısmı klasik bir ev dizaynına sahip olan Ankara termal apartları bünyesinde yatak odalarına ek olarak, salon, mutfak ve banyo gibi bölümler bulunuyor. Ocak, buzdolabı ve mutfak gereçleri bulunan mutfaklar, konuklara kendi yemeklerini hazırlama olanağı sunuyor. Ankara apart termal oteller konseptine dairelerin genişliği ise farklılık gösterebiliyor. Hal böyle olunca bir dairede konaklayabilecek kişi sayısı a değişiyor. Bazı dairelerde 2 kişiden başlayarak 3, 4, 5 hatta bazen 6 ve 8 kişiye kadar olan gruplar rahatlıkla konaklayabiliyor. Böylece kalabalık aileler ve kalabalık arkadaş grupları termal apart dairelerde rahatça konaklama yapabiliyor.

Ankara termal oteller şifalı sularla haşır neşir olmak isteyen ve termal tatil arayışında olan tatilcilere hitap ediyor. Ankara2da hizmet veren termal oteller arasında yer alan apartların bir kısmı tipik bir ev dizaynına sahip olan tesisler, yatak odalarına ek olarak oturma odası, banyo ve mutfak gibi bölümlerden meydana geliyor. Ankara termal apart özellikleri değişkenlik gösterebilmekle birlikte pek çoğu termal tesis olanağına ev sahipliği yapıyor. Termal kaplıca suyu, sıcak kaplıca suyunun aktığı havuz, SPA ve masaj olanakları bulunan tesislerde konuklar bu hizmet sayesinde yılın tüm stresinden uzaklaşabiliyor. Ankara termal apart oteller listesinde sıralanan tesisler aynı zamanda kalabalık aileler ve arkadaş gruplarının rahatlıkla konaklamasına olanak sunuyor.