Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Toplantı ve Organizasyon (1)
Place (6)
Doğanbey Turizm Tesisleri
Doğanbey Turizm Tesisleri - Görsel 1
Doğanbey Turizm Tesisleri - Görsel 2
Doğanbey Turizm Tesisleri - Görsel 3
Doğanbey Turizm Tesisleri - Görsel 4
₺ ₺ ₺
₺ ₺
Salata + 5
Bu restaurant menüleri Salata,Türk Mutfağı,Kahve,Kahvaltı,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
7 Fotoğraf
3.8/5
Çok İyi
Neredekal Değerlendirme
Yorum puanı 1Yorum puanı 2Yorum puanı 3
12 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Yorum / Değerlendirme

3.8/5
Çok İyi
Neredekal Değerlendirme
Yorum puanı 1Yorum puanı 2Yorum puanı 3
12 değerlendirme
Doğanbey Turizm Tesisleri
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
Neredekal.com
Yorum puanı 1Yorum puanı 2Yorum puanı 3Yorum puanı 4Yorum puanı 5
05.08.19
Ahmet çalışkan
Kuş sesleriyle uyanıyorsunuz
Hem tesis olarak hem işletmeci hem işletme sahibi ailenin cana yakın ve içten davranışlarıyla, alınan hizmet ve doğa harikası olan bu güzel yeri, adeta cennet bahçesi kılıyor. Burada ister günübirlik tatil, mangal, çay ve havuz sefası, isterseniz bunların yanı sıra o muhteşem orman havasında, ahşap bungalov evlerde mis gibi uyuyor, sabah kuş sesleri arasında uyanıyorsunuz. Buradaki bazı kasıtlı kötü yorumlara aldanmayın. Ben bizzat gidip gördüm. Sizler de gidip gözlerinizle görüp, anlattıklarımı yaşadığınızda, her şeyin anlatılandan daha güzel olacağına inanıyorum. Böyle güzel mekanların ayakta kalması ve çoğalması adına duyarlılığımızı ve desteğimizi eksik etmememiz lazım. Çünkü böyle güzellikleri yaşatmak, biz doğaseverlerin görevi diye düşünüyorum. Ayrıca kedi, köpek, ördek, tavuk, organik bahçe ve meyveler, her şey mevcut. Saygılarımla.
5/5 Mükemmel
Neredekal.com
Yorum puanı 1Yorum puanı 2Yorum puanı 3Yorum puanı 4Yorum puanı 5
05.08.19
Ahmet çalışkan
Doğa harikası
Her şey çok güzel. Gidip görmediyseniz, çok büyük kayıp. İç Anadolu’da böylesi güzel, doğa harikası bulmak çok zor. Yapımında ve yaşatılmasında emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Bir doğa aşığı olarak, her fırsatta ziyaret etmeyi düşünüyorum.
0/5 Çok Kötü
Neredekal.com
14.08.19
Hüseyin
İşletme sıfır
Yer çok güzel fakat işletme sıfır. Sahibi paraya önem veriyor. Havuza kişi başı 40 lira alıyorlar. Ben kendim temizledim. Güvenli ve temiz değil. Şezlong var şemsiye yok. Personel sıfır. Üstüne bir de sahibi hoş olmayan tavırlar sergiliyor. Piknik için bir gün önceden rezervasyon yaptık. Kişi başı 10 TL’den dediler. 18 kişiydik 200 TL aldılar. Yani 20 TL fazla aldılar. Önemsemedik. Hesap 357 TL tuttu 350 verdik kabul etmedi. Kuruşuna kadar aldı. Hoş olmayan üslubuyla esnaflık yerlerde. Tavsiyem işletmesi daha iyi yerler bulun derim.
0/5 Çok Kötü
Neredekal.com
24.08.19
Emre Erdinç
Görevli kişi çok itici
Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Gidip de gününüzü rezil etmeyin. Biz gittik. Fotoğraflardan etkilendik. Ne yemek, ne içmek var ve oradaki görevli kişinin çok itici davranışları var.
5/5 Mükemmel
Neredekal.com
Yorum puanı 1Yorum puanı 2Yorum puanı 3Yorum puanı 4Yorum puanı 5
06.11.19
Demir Dover
İyi ki gitmişiz
Bazı negatif yorumları okuyunca gidip gitmemekte tereddüt ettik. Bir gidip görelim, hoşumuza gitmezse kalmayız diye düşündük. İyi ki gitmişiz. Sahibi sempatik, prensipli bir kişi. Bizi çok iyi karşıladı. Ne söz vermişse onların hepsini eksiksiz yerine getirdi. Bir aile işletmesi olması daha da çok hoşumuza gitti. İki aile iki gece kaldık. Restoranı yeni işletmeye açmışlar. Tertemiz, hijyenik bir ortam. Yemekler de nefis. Hele kaşarlı fırında alabalık çok nefisti. Odalar temiz ve kaloriferli idi. Yayla evlerinde doğa içinde uyumak bir başka oluyor. Çevre de çok güzel. Ormanlık ve doğa yürüyüşü için çok uygun. Havanın güzel olmasından yararlanarak Kozalak Köyü’ne kadar yürüyüş yaptık. Kesinlikle tavsiye edilecek bir yer.
Daha fazla yorum gör