Ayaş Otelleri

Termal ve kaplıcalarıyla ünlü olan Ankara’nın Ayaş ilçesinde, konaklama yapabileceğiniz pek çok alternatif yer alıyor…Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Ayaş Otelleri ve Ayaş Otel Fiyatları

Termal ve kaplıcalarıyla ünlü olan Ankara'nın Ayaş ilçesinde, konaklama yapabileceğiniz pek çok alternatif yer alıyor…

Ankara'nın 55 km batısında bulunan Ayaş, kaplıcaları, ılıcaları ve içmeleriyle ünlü bir ilçe. Bu nedenle de yıl içerisinde şifa bulmak ve kendini yenilemek isteyenler tarafından sıklıkla ziyaret ediliyor Ayaş. Dolayısıyla bölgede konaklama alternatifleri de bir hayli fazla.

Ayaş'ta konaklama yapabileceğiniz birçok alternatif bulunuyor. Tatil köylerinden termal otellere ve 3-4 yıldızlı otellere kadar pek çok seçenek yer alıyor Ayaş otelleri arasında.

Ayaş otelleri, tatilde bile kendi evinin rahatlığını arayanlar için oldukça ideal. Bölgenin tarihi yapısına uygun dekore edilen konaklama birimlerine sahip olan Ayaş otelleri, geniş kullanım alanları ve doğal manzaralarıyla bir hayli dikkat çekiyorlar. Birçoğunda SPA merkezinin de bulunduğu Ayaş otelleri, şıklığı, konforu ve keyfi yaşatıyor misafirlerine.

Ayaş otel fiyatları ise tüm bu hizmetlere göre oldukça uygun rakamlarla çıkıyor karşımıza. Ayaş otel fiyatları, otelin hizmet kalitesine ve sahip olduğu olanaklara göre değişiyor daha çok. Ancak her gelir düzeyine uygun bir otel bulabilmek mümkün Ayaş'ta. Genel olarak 2017 Ayaş otel fiyatları kişi başı 75 TL ile 215 TL arasında değişiyor.

Siz de Ankara'nın bu şirin ilçesinde konaklama yapmayı planlıyorsanız eğer, Ayaş otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Ayaş otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir. Vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan Ayaş otellerini ve Ayaş otel fiyatlarını incelemeye başlayabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Ayaş otel tavsiyeleri

  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
Prestige Thermal Hotel
Prestige Thermal Hotel

-

Güler yüzlü hizmet

Ankara'ya çok yakın, güzel, yeni bir otel. Temiz, güler yüzlü hizmet, havuz, SPA hizmetleri yeterli ve temiz. Yemekleri güzel ancak bunların dışında aktivite çok az. Geceleri müzikli eğlence yok. SPA hizmeti veren elemanlardan aklımda kalan ismi Aygül olan elemandan çok memnun kaldım. İşini çok iyi yapıyor, disiplinli ve işinin ehli.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
Naskon Sapphire Resort Hotel
Naskon Sapphire Resort Hotel

-

Kaplıcaları ve termal suları

Çok güzel ve özel bir yer. Kaplıcaları ve termal suları olması çok güzel bir özellik. Ayrıca tuz odası, cilt bakımı gibi yerleri de var...

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
Naskon Sapphire Resort Hotel
Naskon Sapphire Resort Hotel

-

Kaplıcası ve aile havuzu

Çok güzel bir otel. Kaplıcası ve aile havuzu özellikleri çok ayrıcalıklı kılıyor.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)