Gölbaşı Otelleri

Gölbaşı, Türkiye'nin en kalabalık ikinci, dünyanın ise en kalabalık 38. kenti olan Ankara'nın turizm faaliyetlerinin en yoğun olduğu ilçelerinden biridir.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Gölbaşı Otelleri

Toplam 8 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Çalışan yok denecek kadar az"

"Sakin ve aile mekanı"

6.0

Misafir yorumu

2 yorum

"Kahvaltı yok gibi bir şey"

7.3

Misafir yorumu

3 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Otel Gölpark
Otel Gölpark

Otel Gölpark

Etstur çağrı merkezi 0 850 600 60 60

Etstur

En uygun oda fiyatı

137 TL

En Uygun Fiyata Git

"Mükemmel bir otel"

10

Misafir yorumu

1 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

"Oda pis ve soğuk"

"Yataklar pislik içinde"

6.0

Misafir yorumu

2 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Gölbaşı Otelleri ve Gölbaşı Otel Fiyatları

Gölbaşı, Türkiye'nin en kalabalık ikinci, dünyanın ise en kalabalık 38. kenti olan Ankara'nın turizm faaliyetlerinin en yoğun olduğu ilçelerinden biridir.

Tarihi, coğrafi ve doğal güzellikleriyle oldukça ilgi çeken bir bölge olan Gölbaşı kültürel, sosyal ve spor aktiviteleri için farklı seçenekler sunduğu gibi Gölbaşı otelleri de konaklama için de farklı alternatiflere sahiptir.

Gölbaşı otelleri daha çok Mogan Gölü etrafındadır. Çok sayıda olmasa da farklı özelliklerdeki Gölbaşı otelleri doğa ile iç içe olma fırsatını yakalayabileceğiniz konaklama tesisleridir.

Gölbaşı otellerinde konaklarken aynı zamanda Gölbaşı'nın doğal parklarında Eymir ve Mogan göllerinin harika manzarası eşliğinde doğa yürüyüşleri yapabilir, iskele üzerindeki restoranlarda taze balık yiyebilir, civardaki tarihi ve ören yerlerini gezebilirsiniz.

Yıl boyunca Ankara'ya gelen yerli ve yabancı binlerce turist konaklamada Gölbaşı otelleri kategorisinde yer alan tesisleri tercih etmektedir. Ankara'nın gürültüsünden, koşuşturmasından kaçan turistler ve şehirliler Gölbaşı otelleri içerisinde zevkine ve bütçesine uygun otelde konaklamayı tercih etmektedir. Gölbaşı otelleri içerisinde farklı kategorilerde pek çok otel bulunmaktadır. Bu tesisler arasında tatil otelleri, kaplıca - termal otelleri, 3 yıldızlı oteller 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, kent otelleri, apart oteller, butik oteller ve pansiyonlar bulunmaktadır.

Gölbaşı otelleri listelerinde yer alan tesisler içerisinde her zevke ve her bütçeye uygun bir otel bulunmaktadır. Gölbaşı otelleri göl kenarına ve göl kenarındaki kafelerle, restoranlara yürüme mesafesinde yer almaktadır. Gölbaşı'nın tüm güzelliklerini bir arada görmek ve doğa ile iç içe yaşamak isteyen misafirlerine çeşitli imkanlar sunan Gölbaşı otelleri göl manzarasına ve dağ manzarasına sahiptir.

Ankara Gölbaşı otelleri ailecek ve kalabalık arkadaş grupları ile de yapılacak tatiller için de oldukça uygundur. Farklı kategorilerde pek çok tesisin yer aldığı Gölbaşı otelleri hem şehir hayatının gürültüsünden uzakta huzurlu hem de eğlenceli bir tatil sunmaktadır.

Gölbaşı otelleri ve fiyatları Neredekal.com Gölbaşı sayfasından incelenebilmektedir. Ayrıca beğenilen Gölbaşı oteline Neredekal.com aracılığıyla da ön rezervasyon yapılabilmektedir.

Gölbaşı otel fiyatları

Ankara gibi Gölbaşı ve yöresi de antik çağlarda önemli yerleşim yerlerindendir. eski medeniyetlerin yerleşim alanlarından biridir. Gölbaşı'nın tarihine ışık tutan sit alanı ve ören yerleri mevcuttur.

Gölbaşı, Türkiye Cumhuriyet'inin başkenti olan Ankara'ya bağlı bir ilçedir. Gölbaşı ilçesinde gezilip görülmesi gereken yerlerin başında ilçenin de adından anlaşıldığı gibi Morgan Gölü ve Eymir Gölü gelmektedir. Aynı zamanda Selametle, Gökçe Höyük ve Bezirhane köylerinde ilk Tunç çağına ait höyükler ve kalıntılar ile Taşpınar Köyü'nde Roma döneminden kalma mezarlık ve sütun başları, Karaoğlan'da Bizans'tan kalma sikkeler ve kalıntılar, Yurtbeyi ve Karaoğlan köylerinde erken Hristiyanlık dönemine ait kilise kalıntıları bulunmaktadır.

Ankara Gölbaşı ilçesinde tatil yapmak için gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri pek çok otel yer almaktadır. Bu oteller içerisinde tatil otelleri, kent otelleri, termal – kaplıca otelleri, yıldızlı oteller, butik oteller, apart oteller ve pansiyonlar tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlamaktadır.

Gölbaşı otel fiyatları da bu otellerin bulunduğu kategoriye göre değişiklik göstermektedir. Yıldızlı oteller, apart oteller veya butik oteller her biri farklı konseptteki oteller olduğu için her biri müşterilerine farklı fiyatlandırma sunmaktadır. Gölbaşı otel fiyatları sadece otelin bulunduğu kategoriye göre değil misafirlerine sunmuş olduğu hizmetlere ve sağlamış olduğu imkanlara göre de değişmektedir.

Gölbaşı otel fiyatları yıl içerisinde de farklılıklar göstermektedir. En fazla yoğunluğun yaşandığı yaz aylarında, tatilinde başlamasını fırsat bilenler ve Ankaralılar soluğu Gölbaşı'nda almaktadır. Bu yoğunluğun da etkisiyle Gölbaşı otel fiyatları yaz aylarına daha da artmaktadır. Kış aylarında ve bahar aylarında daha sakin bir sezon geçiren Gölbaşı'nda yer alan otellerin fiyatları da yaz sezonuna göre daha uygun olmaktadır.

Gölbaşı otel fiyatları ve otelleri Neredekal.com Gölbaşı sayfasından incelenebilmektedir. Hatta beğenilen otele Neredekal.com üzerinden ön rezervasyonda yaptırılabilmektedir.

Gölbaşı otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Villa Pansiyon
Villa Pansiyon

-

Oda pis ve soğuk

İnternetteki fotoğraflarına aldanıp kalma gafletinde bulundum. İnternetteki fotoğraflara bakınca bir şeye benziyor. Pansiyonu yakınlarda işim olduğu için tercih etmiştim. Ama gidince iş işten geçti, ahırdan bozma bir yerdi. 2-3 metre kare falan bir odada, tanımadığım birisiyle kalmak zorunda kaldım. Telefonda tek çift bilgi vermemişlerdi. En yüksek fiyat hangisiyse onu tercih ediyorum demiştim. Gidince elimizde bu oda var dendi. Gecenin 23'ünde bir yere gidemedim tabii. Duş dedikleri yer bir insan anca girer, girse de kımıldayamayacağı bir yer. Oda desen soğuktu. Dışarıda bir parkta bankta yatmakla aynı sayılır. Tanımadığınız birisiyle aynı odadasınız ve oda pis ve soğuk. Siz siz olun internetteki fotoğraflara güvenip de burada kalmak hatasına düşmeyin. Merkezde bir yerde kalsanız Gölbaşı'na aynı saatte varırsınız. Pansiyondan Gölbaşı 2 otobüs, zaten yakın değil, 20 km.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Villa Pansiyon
Villa Pansiyon

-

Yataklar pislik içinde

Eğer ki hastalıktan korkmuyorsanız ya da çöpte yatmak sizin umurunuzda değilse hemen yer ayırtın. Ben hayatımda bundan daha kötü bir yer görmedim. Yataklar pislik içinde, odalar da ondan keza. Sakın çay istemeyin, tüpçü nedense bir türlü gelemiyor. Telefonunuzu şarja takmayın, fazla ısınmaktan patlıyor. He bir de mangal keyfi demiş bu arkadaşlar değil mi, ne mangalı Allah aşkına, mangal diye nitelendirdiği şey küf, pas içinde. Hadi buyur buradan yak, afiyet olsun. :)) Gerçekten şaka bir yana, aynı fiyata o kadar temiz başka bir yer buldum ki, yani oradaki yarım dünya bayanın dediği gibi, bu fiyata başka yerde yer bulamazsınız. Yok öyle bir şey. Ben buldum. Sakın bu Villa Pansiyon'la muhatap olmayın. Para tuzağından başka hiçbir şey değil.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)