Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Gölbaşı Otelleri

Gölbaşı için {{ (filteredHotels).length}} / 11 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Gölbaşı Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Gölbaşı, Türkiye'nin en kalabalık ikinci, dünyanın ise en kalabalık 38. kenti olan Ankara'nın turizm faaliyetlerinin en yoğun olduğu ilçelerinden biridir.

Tarihi, coğrafi ve doğal güzellikleriyle oldukça ilgi çeken bir bölge olan Gölbaşı kültürel, sosyal ve spor aktiviteleri için farklı seçenekler sunduğu gibi Gölbaşı otelleri de konaklama için de farklı alternatiflere sahiptir.

Gölbaşı otelleri daha çok Mogan Gölü etrafındadır. Çok sayıda olmasa da farklı özelliklerdeki Gölbaşı otelleri doğa ile iç içe olma fırsatını yakalayabileceğiniz konaklama tesisleridir.

Gölbaşı otellerinde konaklarken aynı zamanda Gölbaşı'nın doğal parklarında Eymir ve Mogan göllerinin harika manzarası eşliğinde doğa yürüyüşleri yapabilir, iskele üzerindeki restoranlarda taze balık yiyebilir, civardaki tarihi ve ören yerlerini gezebilirsiniz.

Yıl boyunca Ankara'ya gelen yerli ve yabancı binlerce turist konaklamada Gölbaşı otelleri kategorisinde yer alan tesisleri tercih etmektedir. Ankara'nın gürültüsünden, koşuşturmasından kaçan turistler ve şehirliler Gölbaşı otelleri içerisinde zevkine ve bütçesine uygun otelde konaklamayı tercih etmektedir. Gölbaşı otelleri içerisinde farklı kategorilerde pek çok otel bulunmaktadır. Bu tesisler arasında tatil otelleri, kaplıca - termal otelleri, 3 yıldızlı oteller 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, kent otelleri, apart oteller, butik oteller ve pansiyonlar bulunmaktadır.

Gölbaşı otelleri listelerinde yer alan tesisler içerisinde her zevke ve her bütçeye uygun bir otel bulunmaktadır. Gölbaşı otelleri göl kenarına ve göl kenarındaki kafelerle, restoranlara yürüme mesafesinde yer almaktadır. Gölbaşı'nın tüm güzelliklerini bir arada görmek ve doğa ile iç içe yaşamak isteyen misafirlerine çeşitli imkanlar sunan Gölbaşı otelleri göl manzarasına ve dağ manzarasına sahiptir.

Ankara Gölbaşı otelleri ailecek ve kalabalık arkadaş grupları ile de yapılacak tatiller için de oldukça uygundur. Farklı kategorilerde pek çok tesisin yer aldığı Gölbaşı otelleri hem şehir hayatının gürültüsünden uzakta huzurlu hem de eğlenceli bir tatil sunmaktadır.

Gölbaşı otelleri ve fiyatları Neredekal.com Gölbaşı sayfasından incelenebilmektedir. Ayrıca beğenilen Gölbaşı oteline Neredekal.com aracılığıyla da ön rezervasyon yapılabilmektedir.

Gölbaşı otel fiyatları

Ankara gibi Gölbaşı ve yöresi de antik çağlarda önemli yerleşim yerlerindendir. eski medeniyetlerin yerleşim alanlarından biridir. Gölbaşı'nın tarihine ışık tutan sit alanı ve ören yerleri mevcuttur.

Gölbaşı, Türkiye Cumhuriyet'inin başkenti olan Ankara'ya bağlı bir ilçedir. Gölbaşı ilçesinde gezilip görülmesi gereken yerlerin başında ilçenin de adından anlaşıldığı gibi Morgan Gölü ve Eymir Gölü gelmektedir. Aynı zamanda Selametle, Gökçe Höyük ve Bezirhane köylerinde ilk Tunç çağına ait höyükler ve kalıntılar ile Taşpınar Köyü'nde Roma döneminden kalma mezarlık ve sütun başları, Karaoğlan'da Bizans'tan kalma sikkeler ve kalıntılar, Yurtbeyi ve Karaoğlan köylerinde erken Hristiyanlık dönemine ait kilise kalıntıları bulunmaktadır.

Ankara Gölbaşı ilçesinde tatil yapmak için gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri pek çok otel yer almaktadır. Bu oteller içerisinde tatil otelleri, kent otelleri, termal – kaplıca otelleri, yıldızlı oteller, butik oteller, apart oteller ve pansiyonlar tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlamaktadır.

Gölbaşı otel fiyatları da bu otellerin bulunduğu kategoriye göre değişiklik göstermektedir. Yıldızlı oteller, apart oteller veya butik oteller her biri farklı konseptteki oteller olduğu için her biri müşterilerine farklı fiyatlandırma sunmaktadır. Gölbaşı otel fiyatları sadece otelin bulunduğu kategoriye göre değil misafirlerine sunmuş olduğu hizmetlere ve sağlamış olduğu imkanlara göre de değişmektedir.

Gölbaşı otel fiyatları yıl içerisinde de farklılıklar göstermektedir. En fazla yoğunluğun yaşandığı yaz aylarında, tatilinde başlamasını fırsat bilenler ve Ankaralılar soluğu Gölbaşı'nda almaktadır. Bu yoğunluğun da etkisiyle Gölbaşı otel fiyatları yaz aylarına daha da artmaktadır. Kış aylarında ve bahar aylarında daha sakin bir sezon geçiren Gölbaşı'nda yer alan otellerin fiyatları da yaz sezonuna göre daha uygun olmaktadır.

Gölbaşı otel fiyatları ve otelleri Neredekal.com Gölbaşı sayfasından incelenebilmektedir. Hatta beğenilen otele Neredekal.com üzerinden ön rezervasyonda yaptırılabilmektedir.

Gölbaşı Hakkında

Ankara'da yaşayıp deniz özlemi çekenlerin adresi: Gölbaşı

Başkent Ankara'nın yaklaşık 20 km güneyinde bulunan Gölbaşı, tarihi ve coğrafi özellikleri ile turizm kimliğine sahip bir ilçedir. Turistik tesisleri ve konaklama imkanları ile aynı zamanda Ankara'nın sayfiye bölgesi olarak da adlandırılmaktadır.

Gölbaşı tarihine bakıldığında, M.Ö. 3000'li yıllara kadar uzanan bir geçmiş görülmektedir. Hitit, Frig, Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı uygarlıklarının yerleşim bölgesi olan Gölbaşı ve çevresi bu anlamda oldukça zengin bir kültürel varlığa sahiptir. 1923 yılına dek mahalle olan Gölbaşı, cumhuriyetin ilanı ile ilçe olmuştur.

İsmini, arasında kaldığı Eymir ve Mogan göllerinden alan Gölbaşı havza alanı olması nedeniyle de zengin bir biyolojik çeşitliliğe ve doğal güzelliklere sahiptir. Sahip olduğu turistik tesisler, yeşil alanlar, göl kenarındaki yürüyüş ve dinlence alanları, aktivite ve spor alanları ile şehir hayatından uzaklaşmak isteyen Ankaralıların tercih ettikleri sayfiye ve mesire yeridir.

Önemli bir kuş gözlem alanı olan Gölbaşı, aynı zamanda Bern Sözleşmesi'nin listesinde yer alan önemli bir endemik bitki türü olan Yanardöner Peygamber Çiçeği'nin de tek yaşam bölgesidir.

Mogan ve Eymir gölleri, Beynam ve ODTÜ ormanları, Moganparkı, Atatürk Sahil Parkı, Elmadağ yamaçları, Kuş Gözlem Alanları, Tulumtaş Mağarası ile Bezirhane, Selametli ve Karagedik'de bulunan doğal mağara ve sığınakları ile Gölbaşı ilçesi Ankaralılar için özellikle haftasonları gidilen vazgeçilmez yerlerin başında gelmektedir.

Gölbaşı otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
VE Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi
VE Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi

-

Kahvaltı mükemmeldi

Huzur... Bu otel gerçekten manzarasıyla, sessizliğiyle, odalarının temiz ve güzel oluşuyla mükemmel kelimesini fazlasıyla hak ediyor. Oda hem havuz hem de göl manzaralı olup, kocaman. Kahvaltı mükemmeldi lakin sarayda büyüyüp sabah kuş sütü olmadan yapamam diyenlerden değilseniz. ;) Akşam yemeği göl kenarında, çimlerde, muhteşem keyifli. Ben tüm güler yüzlü, nazik ve ilgili personeline teşekkür ederim. Bu huzuru tatmanız dileğiyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Güzel düşünceleriniz için teşekkür eder, sizleri tekrar aramızda görmekten mutlululuk duyarız. Tekrar görüşmek dileğiyle.

2 Şubat 2018, Cuma 08:54
Kayra Residence
Kayra Residence

-

Gereksiz pahalı

Gereksiz pahalı, yüzünüze güler yüzlü davranıp, sıkıntınız çıktığında çözecekmiş gibi görünüp aylar boyunca hiçbir şey yapmıyorlar. Sıcak su yok, ısıtmayı da kafalarına göre değiştiriyorlar arkadaşların dediği gibi, internetimiz fiber diyorlar ancak herkese özel kısıtlı internet var (buna da çok kişinin aynı anda girmesini bahane ediyorlar ama alakası bile yok). Okula yakınlık için bakıyorsanız etraf böyle yurt, rezidans dolu. Ama gerçekten paranızla rezil olmak için mükemmel bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Gölpark
Otel Gölpark

-

Güler yüzlü insanlar

Evinizde gibi hissedebileceğiniz, sıcacık, güler yüzlü insanların karşıladığı 10 yıldız yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Villa Pansiyon
Villa Pansiyon

-

Oda pis ve soğuk

İnternetteki fotoğraflarına aldanıp kalma gafletinde bulundum. İnternetteki fotoğraflara bakınca bir şeye benziyor. Pansiyonu yakınlarda işim olduğu için tercih etmiştim. Ama gidince iş işten geçti, ahırdan bozma bir yerdi. 2-3 metre kare falan bir odada, tanımadığım birisiyle kalmak zorunda kaldım. Telefonda tek çift bilgi vermemişlerdi. En yüksek fiyat hangisiyse onu tercih ediyorum demiştim. Gidince elimizde bu oda var dendi. Gecenin 23'ünde bir yere gidemedim tabii. Duş dedikleri yer bir insan anca girer, girse de kımıldayamayacağı bir yer. Oda desen soğuktu. Dışarıda bir parkta bankta yatmakla aynı sayılır. Tanımadığınız birisiyle aynı odadasınız ve oda pis ve soğuk. Siz siz olun internetteki fotoğraflara güvenip de burada kalmak hatasına düşmeyin. Merkezde bir yerde kalsanız Gölbaşı'na aynı saatte varırsınız. Pansiyondan Gölbaşı 2 otobüs, zaten yakın değil, 20 km.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Villa Pansiyon
Villa Pansiyon

-

Yataklar pislik içinde

Eğer ki hastalıktan korkmuyorsanız ya da çöpte yatmak sizin umurunuzda değilse hemen yer ayırtın. Ben hayatımda bundan daha kötü bir yer görmedim. Yataklar pislik içinde, odalar da ondan keza. Sakın çay istemeyin, tüpçü nedense bir türlü gelemiyor. Telefonunuzu şarja takmayın, fazla ısınmaktan patlıyor. He bir de mangal keyfi demiş bu arkadaşlar değil mi, ne mangalı Allah aşkına, mangal diye nitelendirdiği şey küf, pas içinde. Hadi buyur buradan yak, afiyet olsun. :)) Gerçekten şaka bir yana, aynı fiyata o kadar temiz başka bir yer buldum ki, yani oradaki yarım dünya bayanın dediği gibi, bu fiyata başka yerde yer bulamazsınız. Yok öyle bir şey. Ben buldum. Sakın bu Villa Pansiyon'la muhatap olmayın. Para tuzağından başka hiçbir şey değil.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gölpark Sidelya
Gölpark Sidelya

-

Çalışan yok denecek kadar az

Güzel bir tesis ancak bu şekilde berbat edilebilir. Tesis dökülüyor, kir içinde, çalışan yok denecek kadar az ve yetersiz. Sanki terkedilmiş bir tesisi laf olsun diye hizmete açmışlar, gelen olursa para kazanırız mantığıyla işletiyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ulaşan Hotel
Ulaşan Hotel

-

Mükemmel bir otel

Mükemmel havuzu, restoranı çok güzel. Canlı müziği ve bilardosu mükemmel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gölpark Sidelya
Gölpark Sidelya

-

Sakin ve aile mekanı

Sakin ve aile mekanı. Gölbaşı'nın alışık olunan pahasından eser yok. Her bütçeye uygun, hem havuz hem de piknik keyfini bir arada sunan tavsiye edilesi bir mekan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Bizim Çatı Otel Ankara
Club Bizim Çatı Otel Ankara

-

Kahvaltı yok gibi bir şey

Arkadaş nasıl mükemmel yazdınız anlamadım. Bir kere telefonda verilen fiyat oraya gittiğinde tutmuyor. Bizden önce kalanların çöpleri bile temizlenmemiş. Kahvaltı desen yok gibi bir şey, personel de işkence ile falan çalışıyor herhalde çünkü para alsa bu kadar suratsız olamaz, günaydın demekten acizler. Suları da çok kötü kokuyor. İyi olan hiç mi bir şey olmaz resmen paramızla rezil olduk.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Bizim Çatı Otel Ankara
Club Bizim Çatı Otel Ankara

-

Muhteşem manzara

Manzara muhteşem. Gölün çok yakınında.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Bizim Çatı Otel Ankara
Club Bizim Çatı Otel Ankara

-

Göl kıyısında bir otel

Göl kıyısında çok huzurlu bir ortam. Yeşil içinde, göl kıyısında bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)