Giriş
29.05.22
Çıkış
30.05.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Tesis Türü

Pansiyon

Olanaklar

Resepsiyon

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Her bütçeye uygun Ankara Pansiyonları neredekal.com'da! Dilerseniz uygun fiyatlı Ankara Pansiyon seçeneklerini inceleyebilir ya da farklı bölgelerdeki tatil fırsatlarını yakalamak için aşağıdaki sayfalara göz atabilirsiniz.

Ankara Pansiyonları:

Ankara için 10 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Otel
Engelli Dostu
2.6/5 Ortalama
(3 değerlendirme)
Ankara merkezine 1.2 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
300 TL
Otelz.com
364 TL
En uygun fiyat
300 TL
Tesis Fiyatı
En uygun fiyat:
Tesis Fiyatı
300 TL
Otel
Aile Dostu
2.8/5 Ortalama
Ankara merkezine 1.3 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
350 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
Henüz Puanlanmamış
Ankara merkezine 1.9 km uzaklıkta
Otelz.com
Sadece Konaklama
199 TL
Apart Otel
Şehir Oteli
4.3/5 Mükemmel
(6 değerlendirme)
Ankara merkezine 3.1 km uzaklıkta
Otelz.com
%1 Tasarruf
Sadece Konaklama
465 TL
Otel
Şehir Oteli
3.2/5 Çok İyi
Ankara merkezine 2.5 km uzaklıkta
Odamax
Sadece Konaklama
153 TL
Etstur
166 TL
En uygun fiyat
153 TL
Odamax
En uygun fiyat:
Odamax
153 TL
Otel
Şehir Oteli
3.1/5 Çok İyi
(4 değerlendirme)
Ankara merkezine 860 m uzaklıkta
Otelz.com
%5 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
332 TL
Otel
Fiyatı Değişmeyen Tesisler
3/5 Çok İyi
Ankara merkezine 250 m uzaklıkta
Otelz.com
%14 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
216 TL
Odamax
219 TL
En uygun fiyat
216 TL
Otelz.com
En uygun fiyat:
Otelz.com
216 TL
Otel
Şehir Oteli
4/5 Mükemmel
Ankara merkezine 440 m uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
408 TL
Otel
İş Seyahati Oteli
4.4/5 Mükemmel
Ankara merkezine 260 m uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
816 TL
Setur
930 TL
En uygun fiyat
816 TL
Odamax
En uygun fiyat:
Odamax
816 TL
Otel
Şehir Oteli
3.2/5 Çok İyi
(6 değerlendirme)
Ankara merkezine 410 m uzaklıkta
Otelz.com
%2 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
239 TL

Ankara Pansiyonları

Türkiye Cumhuriyeti'nin başkenti, siyasetin merkezi Ankara, yıl boyunca yerli-yabancı yüzbinlerce ziyaretçiyi ağırlıyor. Başkente iş ya da turistik amaçlı gelen ziyaretçiler, ünlü zincir otellerden Ankara pansiyonlarına uzanan geniş bir yelpazede konaklama olanağına sahipler. Özellikle mütevazı konaklama talebi olanlar için Ankara ucuz pansiyonlar açısından oldukça bol seçenekli...

Başkent, siyasetin olduğu kadar iş dünyasının da hareketli olduğu bir yer. İş amaçlı kısa ya da uzun soluklu ziyaretlerde şehir otelleri kadar Ankara pansiyonları da sıklıkla tercih ediliyor. Ankara pansiyonları uygun olduğu kadar temizlik ve konfor açısından da güvenilir.

Otogar, tren garı gibi şehirlerarası ulaşım istasyonlarının çevresinde yer alan Ankara pansiyonları da oldukça revaçta. Anadolu'nun birçok yerine geçişte aktarma noktası olarak kullanılan bu merkezlere gelip transfer beklerken, Ankara günlük pansiyonlarında günübirlik konaklamak son derece uygun oluyor. Ayrıca Ankara gecelik pansiyon fiyatları açısından değerlendirildiğinde bu lokasyonlar makul seçenekler barındırıyor.

Ankara Pansiyon Fiyatları

Ankara Pansiyon Fiyatları

Yerli-yabancı gezginlerin ziyaret ettiği şehirde konaklama için Ankara pansiyonları çokça tercih ediliyor. Özellikle uzun dönemli ziyaretlerde Ankara pansiyon fiyatları ekonomik konaklama olanağı sunuyor. Ankara pansiyon fiyatları bulundukları bölgeye, ulaşım ağına yakınlığa göre farklılıklar gösteriyor.

Konaklama için en çok tercih edilen Kızılay, Ulus, Çankaya gibi ilçelerde, özellikle meydan ve ana caddelere yakın Ankara pansiyonları oldukça fazla rağbet görüyor. Şehre turistik amaçla gelenler için bu konumdaki bir konaklama elbette çok cazip. Ankara pansiyonları ağırlıklı olarak oda ya da oda-kahvaltı seçenekleriyle hizmet veriyor. Bu nedenle Ankara günlük pansiyonları fiyat açısından tercih edilen konaklama biçimine göre değişiyor. Bazı özel gün ve haftalarda Ankara'da düzenlenen törenlere ülkenin dört bir yanından ziyaretçi akını yaşanıyor. Özellikle her 10 Kasım'da Anıtkabir ziyareti için şehre gelen öğrenci grupları ve aileler çoğunlukla Ankara pansiyonlarını tercih ediyorlar. Bu özel zamanlarda başkenti ziyaret edenler için Ankara günlük pansiyonlar opsiyonu oldukça cazip görünüyor. Öte yandan, özellikle 10 Kasım'da Anıtkabir ziyareti için avantajlı Ankara pansiyon fiyatlarından yararlanmak istiyorsanız Ankara gecelik pansiyonlarını inceleyip,önceden rezervasyon yaptırmanızda fayda var.

Ülkemizin en önemli eğitim kurumlarından olan ODTÜ ve Hacettepe Üniversitesi çevresinde de öğrencilere ve ailelerine yönelik Ankara ucuz pansiyonları olduğunu ekleyelim.

Ankara ucuz pansiyonlar açısından turistik bilinirliği yüksek Beypazarı, Kızılcahamam gibi ilçelerde de ziyaretçilerin yüzünü güldürüyor. Hafta sonu kaçamakları için Ankaralılar tarafından sıklıkla tercih edilen bu bölgeler için Ankara uygun pansiyonlar araması yapıldığında birçok seçenek çıkıyor karşımıza.

Özel araç ya da toplu taşımayla kolaylıkla ulaşılan bu ilçelerde aileyle konaklamaya uygun Ankara aile pansiyonları da bulunuyor. Örneğin Beypazarı'nda restore edilmiş eski Osmanlı konaklarından dönüştürülmüş Ankara pansiyonları oldukça talep görüyor. Kalabalık bir aileyseniz Ankara Apartları sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Ankara'dan bahsederken eğlence hayatını da es geçmemek gerek... Ankara'da uygun bir konaklama, bol eğlence derseniz Sakarya'ya, Tunalı Hilmi'ye ya da Arjantin Caddesi'ne yakın Ankara ucuz pansiyonlarından birini tercih edebilirsiniz. Kızılay bölgesindeki Ankara pansiyonlarının öğrencilerin yoğun olarak yaşadığı bölgelere yakın olduğunu ve pub, bar, bistro gibi eğlence alternatiflerinin de yine bu çevrede yoğunlaştığını ekleyelim.

Ankara Gezilecek Yerler

Ankara Gezilecek Yerler

Tercih ettiğiniz Ankara pansiyonlarından birinden çıkıp sokaklara karıştığınızda, ruhu olan bir şehirde gezdiğiniz hissedeceksiniz. Ankara'ya gelince ne yenir, neyi meşhurdur, kısaca hatırlatalım:


  • Ankara dışında bulamayacağınız Kızılay simidi
  • Bir çeşit tereyağlı galeta olan Beypazarı kurusu
  • Sınırlı miktarda ve sadece Atatürk Orman Çifliği'nde üretilen Ankara balı
  • Koyun etinden yapılan Ankara Tavası
  • ASPAVA olarak bilinen Ankara döneri ve yanında Çubuk turşusu.

Sıkça ifade ettiğimiz gibi Ankara uygun pansiyonlar açısından tam bir cennet. Tatil planınızda mütevazı bir konaklama, bol gezme ve sıraladığımız lezzetlerden bolca tatma varsa elinizi çabuk tutmanızı ve Ankara pansiyon fiyatlarına bir göz atmanızı öneririz.

Ankara Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ankara bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Ankara bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Ankara Pansiyonları - En İyi Ankara Pansiyon Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Ankara Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Ankara Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Ankara Pansiyonları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Ankara Pansiyonları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.

Ankara Pansiyonları Alt Bölgeleri

Beypazarı PansiyonlarıÇankaya PansiyonlarıKızılcahamam Pansiyonları
Daha fazla gör