Otelleri Göster

Pierre Loti Yakınındaki Oteller

Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

Türü
Konaklama Tipi
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Aktiviteler
Yakınındaki oteller

Toplam 2478 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Yakınlığa göre listele Yakınlığa göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Pierre Loti Yakınındaki Oteller

İstanbul'un küçük bebeği, Eyüp ve Haliç'in kardeşi olan Pierre Loti, manzarası karşısında görenleri kendine hayran bırakır. Pierre Loti Kahvesinde oturup manzaranın tadına çay tadını katarak muhteşem bir uyumun içinde yer alabilirsiniz. Bir Fransız yazar olan Julien Viaud'un takma ismi verilmiştir bu bölgeye. Haliç'in eşsiz görüntüsüne Pierre Loti'den doyum olmaz.

Gezseniz, görseniz hissetseniz bile oradan ayrıldığınızda hep aklınızın bir köşesinde kalır. Günümüzde ailelerin, dostların ve sevgililerin buluşma noktası olan Pierre Loti, döneminde de nice aşıkların buluşma yeri olmuştur.

Bir de teleferik turu vardır ki, hayatınızın en güzel yolcuğunu başlatmış olacaksınız bindiğiniz an. Kısa ama anlamlı bu yolculukta İstanbul'u bir bütün olarak yaşayacaksınız. Etrafındaki Kaşgari Tekkesi, tesisin girişindeki üç yol ağzında bulunan Çolak Hasan Tekkesi ve bu tekkenin sırasında yer alan Sıbyan Mektebi, İskender Dede Türbesi'nin ön tarafında bulunan dilek kuyusu bulunur. Çevresinde topladığı önemli kalıntıları ve yapıtları gelen konuklarına sunan Pierre Loti'nin çevresinde bulunan oteller rahat bir konaklama için sizlere kapısını açacaktır.